ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19794)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24052);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34454)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (181);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13289)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12127);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
8501IVPydo, DanielMUKS MDK Śródmieście Wrocław1411N:7
8502IIMajek, Waldemar 1411N:157
8503IVOchocki, Jakub1411N:5
8504IIISzumski, ApolinaryUMKSz Jaćwież Suwałki1411N:14
8505IIIMichalak, Anna1411N:8
8506IVTeler, Krystian Przemków 1411N:14
8507IVDoda, RafałTS Wisła Kraków 1410N:10
8508IIIJóźwik, KacperKSz Gambit Świecie 1410N:76
8509IIIBezimienny, Karol UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1410N:129
8510IVNależyty, Aleksander KS Pocztowiec Poznań 1410N:6
8511IIIKryczka, AndrzejSiemiatycze 1410N:28
8512IIIMichalcewicz, PawełMielec1410N:7
8513IIIBuras, Ernest KS Fart Kielce1410N:35
8514IIILebiedziński, MariuszKlub HDK PCK Elektrownia Turów 1410N:29
8515IIIMich, TomaszKraków MDK Dom Harcerza1410N:19
8516IVKarpiński, JanuszGdańsk 1410N:4
8517IVStadnicki, JanGimnazjum 111410N:14
8518IIIStrojny, KarolUKS Giecek Radków1410N:46
8519IIIJahn, Krzysztof IX LO im. Klementyny Hoffmanowej Śródmieście 1410N:14
8520IVWeimer, AdrianLesko 1410N:3
8521IIIWołejszo, Damian MTS Kwidzyn 1410N:9
8522IVRempała, Krzysztof MSKS GAMBIT Tarnowiec 1410N:9
8523IVCzaja, Krystian Iwla1410N:11
8524IIIJakubowski, SzymonUKS GIECEK Radków1410N:61
8525IIIŚwięch, Roman 1410N:28
8526IVGroch, Waldemar Gdańsk 1410N:7
8527II+Grzesik, Nikola AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1410N:201
8528IIIKussowski, SławomirUKS Korona Gdańsk1410N:48
8529IISzczurek, PatrykUKS REKORD II Iwla1410N:110
8530IIIWróblewski, TymonUKS Gambit - Wesoła1410N:146
8531IIIPodstawka, KrzysztofLUKS Lubartów1410N:7
8532IIISeń, Mariusz 1410N:16
8533IIHury, DominikaSzczecin1410N:45
8534IVMazurkiewicz, Zbigniew1410N:9
8535IVSroka, Wojciech LKS Parnas Stara Wieś1410N:9
8536IIIJachimek, Zenon LKSz Caissa Lubsko1410N:10
8537IIIWeryszko, Mariusz UKS SZACH-MAT PRZEMKÓW 1410N:28
8538IVMajerski, Andrzej Szkółka Szachowa Łącko1410N:7
8539IIIWosztyl, EmilianKoszalin1410N:23
8540IIKoseska, Kamila LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim 1409N:98
8541IIIKasiańczuk, Magdalena1409N:2
8542IIIPędrak, MateuszGKSz Hetman Pilzno1409N:55
8543IVMichalski, BartoszOTSz Ostrów Wielkopolski 1409N:16
8544IIIŁuka, Maksym UKS SP1 Jedynka Tychy 1409N:330
8545II+Gębal, Katarzyna MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1409N:188
8546IIIŻebiełowicz, JustynaKatolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II 1409N:7
8547IVGajda, PiotrTS-R Hetman Konin 1409N:6
8548IIISerafin, Witold MPZSzach Kraków1409N:2
8549IIBartman, KsaweryMKS MOS Wieliczka 1409N:203
8550IIIDębek, WojciechMDK Białystok1409N:87
8551IIAdamczyk, Dominik KSz Jelonka Jelenia Góra 1409N:261
8552IIGrądalski, OlafPSSz Pszczyna 1409N:121
8553IJacek, Nikola KSz Gryf Szczecin 1409N:210
8554IIPoremski, MikołajLKS Chrobry Gniezno 1409N:89
8555Piórek, Maciej Kobyla Góra1409N:7
8556IVJanusz, MarcinKiliński OSiR Trzemeszno 1409N:10
8557IIIBator, TadeuszWarzyce 1409N:32
8558IVKrawitowski, PiotrToruń1409N:5
8559II+Giefert, Sara LKS Sanovia Lesko 1409N:78
8560IRoszkiewicz, ZofiaUMKS Na Pięterku Poznań 1409N:252
8561IIKucza, KamilL-UKS Burza Rogi1409N:93
8562IVBajda, Maciej UKS Rodło Opole1409N:8
8563IVRypiński, Adam Gimnazjum Jelnica 1409N:8
8564IVKuźniar, Jarosław KLS Piechowice1409N:7
8565IVNalewajk, Łukasz 1409N:7
8566IIPapis, Mateusz1409N:51
8567IVKusiak, Krzysztof ULKS Lipinki1409N:7
8568IINidzgorska, AleksandraRzKSz Rzeszów1408N:35
8569IVPatyk, PiotrWrocław1408N:3
8570IVRogala, Łukasz UKS MDK Otwock1408N:7
8571IIIAfeld, MichałPKS Leśny Bydgoszcz1408N:16
8572IVZielewicz, JakubUKS Mosińska Jedynka Mosina1408N:5
8573IVSienkiewicz, MarekOTSz Ostrów Wielkopolski 1408N:6
8574IIIDubiel, Albert1408N:5
8575IVJanczak, Miłosz1408N:7
8576IIISurmacz, Albert MOSiR Tuchów 1408N:22
8577IIIMatusiak, WiesławKowal 1408N:8
8578IVLipiak, Kamil Tczew 1408N:9
8579IIIJarczewski, Krzysztof KTS Kalisz1408N:177
8580IIKokociński, JarosławRzKSz Rzeszów1408N:148
8581IVStańczyk, Wojciech 1408N:7
8582IIIZieliński, Sebastian GKS Szach-Mat Wiśniowa 1408N:27
8583IICogiel, Mateusz MDK Chorzów1408N:142
8584IIWawro, Kacper TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1408N:59
8585IIBuba, MikołajUKS SP1 Leżajsk1408N:31
8586IVRyń, WojciechTurze Pole1408N:9
8587IVFryszka, Henryk M-LKS WISŁA Nowe 1408N:14
8588IIIGalimska, Helena1408N:9
8589IIIStaniuk, Aleksandra UKS ASTRA Leśniowice 1407N:18
8590IIKraszewski, GrzegorzKSz Polonia Wrocław1407N:185
8591IIIBota, RafałUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1407N:80
8592IIPodstolski, IgorKSz Maraton Łomża 1407N:230
8593IIISzymków, GrzegorzZbąszyń 1407N:35
8594IIObolewicz, PiotrMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1407N:104
8595IIWasilewska, Paula GKSz Solny Grzybowo 1407N:58
8596IIOlsztyński, JanKSz Polonia Warszawa1407N:178
8597IIIRaczyński, WiktorStargard1407N:22
8598IIISzczucki, WitoldUKS Korona Gdańsk1407N:60
8599IITurek, MichałMDK Świdnica 1407N:98
8600IIISzmyd, Paweł Gimnazjum Golcowa 1407N:3
8601IIIMisiewicz, JakubUKS GCK Sękowo 1407N:59
8602IIIGuberski, Maciej1407N:12
8603IIIŚlósarz, JakubMLKSz Myślenice1407N:15
8604IIIChodaczyński, Dorian UKS 21 Podlesie 1407N:132
8605IVŻurek, WojciechKKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1407N:6
8606IVMączka, DominikUKS POGOŃ Oleśnica1407N:17
8607IIIBojczewski, GrzegorzLKsz Lublin 1407N:108
8608IVTurek, Adam Rogi1407N:2
8609IVHernik, Zbigniew1407N:3
8610IIIŚwiątkowski, Dawid Caissa Pion Zielona Góra1407N:77
8611IIRejniak, Wojciech UKS CZTERNASTKA Warszawa1407N:113
8612IIPodlewski, MichałKSz. Hańcza Suwałki 1407N:136
8613IIIOlszewski, Adrian MKS Wicher Zbąszyń1407N:70
8614IIPopiel, Michał UKS Giecek Radków1407N:49
8615IIIWiśniewski, JacekKsz Gryf Szczecin 1407N:18
8616IVZygmunt, Maciej UKS TSz Zieloni Zielonka1407N:7
8617IVSzychalewski, Łukasz MCKiE Malbork 1407N:1
8618IIWilgosz, JanMGLKS Parnas Oława 1407N:69
8619IVŻak, Radosław PSP św. Rodziny Kraków1406N:15
8620IIIKuźnik, Dominika UKS Skoczek Milicz1406N:12
8621IVChrząszcz, Bartosz Włocławek 1406N:22
8622IIIBłaszkowski, Dawid UKS Zawisza Kolbudy 1406N:24
8623IIIZimowski, TomaszUKS KSM Tęcza Kościan 1406N:12
8624IMytnik, Kinga TMS Roszada Gliwice 1406N:325
8625IIIOrganiściak, Miłosz UKS Korona Gdańsk1406N:166
8626IIIZieliński, Sławomir KLIM UKSz Gambit Starachowice 1406N:10
8627IIIKopeć, Gracjan LUKSz Orient Sokółka1406N:11
8628IIIPastudzki, Marcin 1406N:9
8629IKaznowska, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1406N:166
8630IIIBelczewski, FeliksUKS Centrum Tczew 1406N:14
8631IIIZajączkowski, KrzysztofRadom 1406N:18
8632IIIArciuch, Tadeusz1406N:28
8633IIKucza, ArkadiuszL-UKS Burza Rogi1406N:111
8634IIICzarnik, KazimierzTarnów 1406N:11
8635IVWilczek, KrzysztofUMKS Żak Kielce1406N:4
8636IIIWojsa, PiotrLUKKS Kielce1406N:13
8637IIBajer, JakubMKS MOS Wieliczka 1406N:89
8638II+Khabak, Marta LUKKS Kielce1406N:23
8639IIKrotowski-Cacha, Rafał UKS Korona Gdańsk1406N:47
8640IIILiszka, RafałKS Unia Bieruń Stary 1406N:28
8641IIIGrzybek, Mikołaj MUKS SZS Cieszyn1406N:106
8642IIMusin, Oliwia ŻKSz Żary 1406N:105
8643IIIKraśniewski, Piotr Uzdowo1406N:42
8644IIIOchenduszkiewicz, Michał GIMNAZJUM nr 16 Bielsko-Biała1406N:17
8645IIIKantor, AleksanderGIMNAZJUM nr 4 Bielsko-Biała 1406N:12
8646IVPudełko, Jan Kraków 1406N:8
8647IVOkoń, Maciej CKiS Skawina1406N:7
8648IVTazuszel, Andrzej (Elbląg) 1406N:8
8649IIIMirowski, Norbert GKSz Hetman Pilzno1405N:21
8650IVMusiała, Krzysztof Rodzina Musiała1405N:14
8651IVUrbaniak, PawełUKS Gim-2 Środa Wlkp.1405N:18
8652IIIWiniarska, Dominika UKS Ósemka Chojnice1405N:24
8653IIIKarulski, WojciechKSz Gambit Świecie 1405N:18
8654IIISurdel, Sebastian MPZSzach Kraków1405N:7
8655IVDołharz, Michał 1405N:29
8656IVGarbień, Piotr MPZSzach Kraków1405N:9
8657IVHauke, Grzegorz LKS Chrobry Gniezno 1405N:7
8658IIIBudkiewicz, Ryszard Staniątki1405N:41
8659IVPietrzak, Michał MLKSz Myślenice1405N:18
8660IVKlimczyk, Krzysztof SP 4 Kraków1405N:3
8661IVWawrzyn, Eryk Szkoła w Kozłowie Biskupim1405N:13
8662IVSygnowski, JacekPrzysucha 1405N:4
8663IVKurek, Patrycjusz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 1405N:12
8664IVPawlik, Bartosz KSz Hetman Krynka 1405N:4
8665IVCzapla, TomaszSiemianowice Śląskie1405N:16
8666IVCzubiliński, Paweł1405N:14
8667II+Waszkowska, SandraKSz Gambit Świecie 1405N:110
8668IIISawczyk, Ryszard1405N:24
8669IIIWalkowiak, Jacek1405N:1
8670IIIGardocki, PawełOlsztyn 1405N:12
8671IIZygmunt, Patrycja UKS Orlik Rudnik n/Sanem1405N:119
8672IVBąk, RobertKKSz Kraków1405N:1
8673IVKlimczak, Mariusz 1405N:5
8674IObrochta, LenaChTS Chorzów 1405N:259
8675IIIUriasz, GabrielaGKSz Hetman Pilzno1405N:13
8676IIKrzywosz, Karol Białystok1405N:20
8677Nakwasiński, Bartosz Szalejów Dolny 1405N:8
8678IVKownacki, DamianPG Bakałarzewo 1405N:14
8679IIIJanikowski, Jarosław 1405N:7
8680IIIBodych, Maciej1405N:27
8681IVKołodziejczyk, DamianTyniec Mały1404N:6
8682IVDąbrowski, RafałWrocław1404N:14
8683IIIWalczak, PiotrKS LAURA Chylice1404N:43
8684IIIPająk, Oliwia1404N:27
8685IIIPiłat, SzymonKSz SDK-Lotnik Mielec 1404N:29
8686IVZasoński, Igor 1404N:20
8687IVKuffel, HubertBarcin1404N:7
8688IVKosmol, Ksawery Gdynia1404N:9
8689IVLemański, Kacper KS 64 Zielona Góra 1404N:5
8690IVOlizarowicz, Mateusz1404N:3
8691IIIBil, Władysław1404N:35
8692IIIŻuchliński, Oskar SKF Korsarz Gdynia1404N:51
8693IIIMichalów/kuźniarski, SebastianLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1404N:25
8694IIIMasalski, PawełRodzina Masalski1404N:163
8695IVSuhak, Gilbert1404N:6
8696IVDostaw, Zdzisław Skubianka 1404N:7
8697IVĆwietków, TomaszKSz LECH-WSUS Poznań 1404N:3
8698IVKl. Podgórski, Dariusz WSD Rzeszów, D. Rzeszowska 1404N:6
8699IIIJasiński, PrzemysławWrocław1404N:14
8700IIIMaron, Wojciech MTS Kwidzyn 1404N:50
8701IVPawłowicz, Jan Ksz Gryf Szczecin 1404N:23
8702IICzarnomska, JoannaPłock1404N:16
8703VKopciński, Miłosz SP 1 Mińsk Mazowiecki1404N:11
8704IVArmuła, Wojciech 1404N:3
8705IVKowalczyk, PiotrRogów1404N:15
8706IIIKrzyszewski, DawidSTMGK Strzelce Krajeńskie1404N:175
8707IVBabiniec, StanisławKietrz1404N:3
8708IIIMłyński, KrzysztofUKS Wda Lipusz1404N:7
8709IIIKozłowski, Bartosz Kielce1404N:15
8710IVSumara, Mariusz 1404N:6
8711IVBuko, Krzysztof Szachowy Uniwersytet Warszawa 1404N:5
8712IIIGrzywa, Przemysław 1404N:16
8713IVFarys, MichałNadleśnistwo Skarżysko Kamienna 1404N:7
8714IVPietrzeniuk, Daniel Gimn. Bakałarzewo1404N:7
8715IIISapletta, Zuzanna Szemud1404N:7
8716IILasok, MarekKSz Miedź Legnica1404N:41
8717IIINawalaniec, AdamKS Legion Legionowo 1404N:17
8718IIIMielczarek, MarcinTrąbki Małe 1404N:7
8719IVPietruszewski, Kamil1403N:9
8720IIISiwy, Zofia Atut Nysa 1403N:25
8721IVTwaróg, JakubMKSz Rybnik 1403N:6
8722IVDerwieczyński, WojciechKSz Silesia Racibórz 1403N:3
8723IIICwynar, Bartłomiej Albigowa1403N:9
8724IVBednarczyk, Jakub KLIM UKSz Gambit Starachowice 1403N:13
8725IIISzutko, Mateusz I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie1403N:17
8726IIIDudziak, Tomasz KSz GAMBIT MDK Świdnica1403N:10
8727IIIKaczmarek, MateuszMTSZ Mińsk Mazowiecki1403N:21
8728IIIWierzejska, KamilaGrodzisk Maz. 1403N:7
8729IVWac, Sebastian1403N:11
8730IIIZakrzewska, KarolinaKSz Zakrzewo-Start Elbląg1403N:9
8731IIPałejko, GabrielaKSz. Hańcza Suwałki 1403N:138
8732IIILeszczyński, Bartosz PCA Polkowice 1403N:19
8733IVKowalski, Bernard SSP nr 96 im. Świętej Rodziny Otwock Świder1403N:7
8734IICzerwonnaja, Swietłana 1403N:20
8735IVPiech, BogusławPiła 1403N:14
8736IIIDelert, MaciejSpołeczne G.4 im. Władysł. Grabskiego Ursus1402N:84
8737IVBanaszak, Michał UKS Płomyk Nekla 1402N:28
8738IVKalbarczyk, Piotr UKS MDK Otwock1402N:4
8739IIDziubek, PaulaHetman Myślibórz1402N:4
8740IVLisak, MateuszSP Ryglice1402N:7
8741IIIMarek, NikodemGimnazjum Salezjańskie Tarnowskie Góry1402N:30
8742IVBezimienny, Michał UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1402N:2
8743IIRepeć, Julia UKS SP1 Jedynka Tychy 1402N:224
8744IIIAntkowiak, Paulina1402N:3
8745IIIWolski, Mariusz Bydgoszcz 1402N:14
8746IIIBiernacki, Tomasz 1402N:116
8747IIIPapierski, Mirosław1402N:21
8748IIISzałkowski, Józef Płock1402N:29
8749IVJakubowski, PawełDK Nowogród Bobrzański1402N:5
8750IIIUrban, Aleksandra KSz GAMBIT Przeworsk1402N:3
8751IIIBojdoł, Iwona1402N:1
8752IIIZyśk, Henryk MUKS Fidei Węgrów 1402N:23
8753IIIŁaszewski, Piotr Kutno 1402N:9
8754IVBajdas, Wiesław1402N:9
8755IVKowalski, Sebastian ŁKS Szach-Centrum Łódź1402N:9
8756IVLisowski, JózefWieża Pęgów1402N:3
8757IVCzermański, JakubGdańsk 1402N:7
8758IVDrążek, MarcinOlsztyn 1402N:5
8759IIICzerski, Igor STMGK Strzelce Krajeńskie1402N:32
8760IVGola, TomaszUKS Roszada Radom 1402N:5
8761IVBadowski, StanisławBytów1402N:7
8762IIIChojnacka, MariaKSz Polonia Wrocław1401N:7
8763IIIGrzesiek, Krzysztof Zespół Szkół Techn. i Ogólnokszta&#1401N:113
8764IIIKisielewska, Patrycja KSz. Javena Hańcza Suwałki1401N:14
8765IISzymczyk, GabrielaKSz. Hańcza Suwałki 1401N:225
8766IVJesionek, Kazimierz 1401N:8
8767IIIRemian, IgorUKS SP3 w Bogatyni1401N:14
8768IIMłynaryk, JuliaSTMGK Strzelce Krajeńskie1401N:92
8769IIIRajczyk, MichałLKS POLONIA Poraj 1401N:16
8770IIILewicka, Marzena1401N:5
8771IVĆwietków, TomaszKoziegłowy 1401N:9
8772IVSzklener, Bolesław KKSz Kraków1401N:7
8773IVWac, Bartosz1401N:11
8774IVNiedbała, Maciej Płock1401N:7
8775IVWróblewski, Tomasz UKSz Skoczek Choszczno1401N:6
8776IVBrzozowski, ErykGdańsk 1401N:7
8777IIINalepka, MateuszSzynwałd 1401N:7
8778IVBrzyski, Mateusz1401N:14
8779IIŁabędzki, Kamil UKS SZACH Gryfice 1401N:139
8780IIIGrzelak, Piotr1401N:13
8781IIIDembicki, Piotr Iwiczno 1401N:14
8782IIIWolak, Marcin GKS Szach-Mat Wiśniowa 1401N:40
8783IIIIwanicki, Mateusz UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1401N:64
8784IVJaneczko, Krzysztof 1401N:7
8785IIISondej, Beata Gimnazjum Rzeszów1400N:2
8786IIIZadyberna, JustynaUniwersytet Śląski1400N:7
8787IIIKoza, Jan KSz Polonia Wrocław1400N:96
8788IIIBaran, FilipKatolicka SP w Olsztynie1400N:63
8789IIINiedośpiał, Katarzyna Mszana Dolna d2 1400N:9
8790IVKocur, NorbertUKS Skoczek Kopanica1400N:8
8791IIIPawlaczek, Wiktor MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1400N:23
8792IIIZalewski, Andrzej ULKS Dobre1400N:33
8793IIIWojtaszak, AgnieszkaUKS Skoczek Kopanica1400N:4
8794IIIMoszyński, AntoniUKS Caissa Warszawa 1400N:42
8795IIICieleń, Karolina Zespół Szkół Plastycznych 1400N:11
8796IIIKłys, Dominika TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1400N:2
8797IVSzlachetka, Przemysław MLKSz Myślenice1400N:9
8798IIIParzonko, Marek JW 1907 Opole 1400N:32
8799IIISkoneczny, MichałGIMNAZJUM Strumień 1400N:5
8800IIIWilk, PawełTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1400N:34
8801IVNagalski, AdamKSz Maraton Łomża 1400N:7
8802IIIMalik, Sławomir Caissa Pion Zielona Góra1400N:73
8803IVMaciorowski, JerzyPłock1400N:7
8804IVWitkowski, TadeuszMKS MOS Wieliczka 1400N:7
8805IVRządkowski, Tomasz SRSDiM Węgrów 1400N:7
8806IVGulbiński, Antoni1400N:4
8807II+Świtała, Karina UKS Dziewiątka Sieradz 1400N:126
8808IVJazłowiecki, PawełCieksyn 1400N:6
8809IIIBrusentsov, Danil Obukhiv 1400N:18
8810IIIPiszczatowski, Maciej XVII LO Białystok1400N:14
8811IPudełko, Magdalena TS WISŁA Kraków 1400N:299
8812IIIJaneczko, MaciejKSz Sulechów 1400N:17
8813IVBancarewicz, Adam 1400N:14
8814IIDomin, Maciej MKS Mrągowia Mrągowo1400N:26
8815IVPałasz, Edmund 1400N:7
8816IIJankowski, Kacper SP nr 11 Suwałki 1400N:66
8817IIIDudkiewicz, WiktorPłock1400N:15
8818IVLegierski, Mikołaj GOK Buczkowice1400N:7
8819IIKuźmiak, Tymoteusz KS LAURA Chylice1400N:63
8820IIIZałuski, Adam1400N:12
8821IVSuchno, GeorgiKS LogIN Skierniewice 1400N:9
8822IIIKorkowski, RyszardTrąbki Małe 1400N:7
8823IVMiś, Piotr OKS WARMIA I MAZURY Olsztyn 1400N:3
8824IVSowiński, MichałWarszawa1400N:18
8825IIIChałas, KlaudiuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1399N:136
8826IIIKowalski, Jakub UKS Smecz Konin 1399N:113
8827IIITopolan, Gabriela LKSz Lublin 1399N:23
8828IIIGincel, Łukasz UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1399N:43
8829IIIGajkowski, Marcel GKSz Solny Grzybowo 1399N:15
8830IIIPater, KazimierzKKSz Kraków1399N:86
8831IVMarcińczyk, MichałSP 7 Łomża1399N:9
8832IIMroczkowska, Danuta SKS SMOL - BUD Giżycko 1399N:26
8833IVMolka, PiotrSP 2 Kalisz 1399N:9
8834IIIKoszowski, Antoni MKS EMDEK Bydgoszcz 1399N:33
8835IVPtaszyński, Paweł Wrocław1399N:7
8836IIKrasiński, DamianLKS Chrobry Gniezno 1399N:50
8837IIISzudy, PiotrAZS UMK Toruń1399N:50
8838II+Stefańska, EmiliaKS Komunalni Sanok1399N:68
8839IIIMędrygał, RafałTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1399N:74
8840IVStępniak, Piotr1399N:8
8841IIIKapłan, Mateusz(1)G. nr 77W-wa-Bielany 1399N:66
8842IVSzymczak, Ksawery KTSz-W Kalisz 1399N:8
8843IVGas, MateuszCKiS Skawina1399N:7
8844IVJasiecki, Norbert LUKS Iskra Marzenin 1399N:3
8845IVSosnowski, JanKSSSN Ursynów Warszawa 1399N:11
8846IIIBartuzi, MichałGKSz Hetman Pilzno1399N:70
8847IVKędziorek, Bolesław 1399N:14
8848IVSzczech, Tomasz UKSz M-GOK Biała Piska 1399N:7
8849IVKlain, JanBydgoszcz 1399N:8
8850IVLach, MaciejŻywiec 1399N:7
8851IVDelimata, Radosław 1399N:9
8852IIIOlczyk, HubertBrzeziny1399N:20
8853IIIGeleta, Agnieszka UKS Astra Leśniowice 1398N:5
8854IIŚlęczka, Weronika Gimnazjum Wieliczka 1398N:30
8855IIILitwa, Aleksander UKS SP3 w Bogatyni1398N:35
8856IIIDziura, Paulina UKS 21 Podlesie 1398N:9
8857IVKarcz, Janusz 1398N:8
8858IIIWrzosek, MałgorzataUKS KSM Tęcza Kościan 1398N:1
8859IVJarkowski, MateuszSiedlce 1398N:14
8860IVŚwider, Adam WZSN START Wrocław 1398N:13
8861IVGrudziński, AndrzejGZSN Start Gorzów Wlkp.1398N:66
8862IIIKrawczyk-Wojciechowski, Mateusz Sosnowiec 1398N:17
8863IIILizner, Wojciech1398N:4
8864IVGrzelewski, KacperHETMAN Myślibórz1398N:3
8865IVDobrowolski, DominikUKS MDK Otwock1398N:7
8866IVMrug, Kamil RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1398N:14
8867IVPostrach, Przemysław KMKSz Victoria Kielce 1398N:14
8868IIISabat, Wojciech 1398N:10
8869IVSygnowski, Adam Przysucha 1398N:4
8870IIIWiorek, RafałKS Cracovia 1906 Kraków1398N:7
8871IVJąder, SzymonOTSz Ostrów Wielkopolski 1398N:5
8872IIILar, Angelika Bydgoszcz 1398N:4
8873IIIRysiński, PiotrLUKKS Miedziana Góra 1398N:53
8874IIIWolak, Grzegorz Borek Wielki1398N:24
8875IVBochen, KasjanWYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA SIŁ POWIETRZNYCH Dę1398N:7
8876IIIPaluch, MarcinWrocław1398N:8
8877IIILeśniak, KacperKSz Gambit Świecie 1398N:143
8878IVKozdrowski, LudwikPion Międzyrzecz 1398N:1
8879IIZwolińska, Zuzanna UKS Hetman Koronny Trzebinia1398N:118
8880IIIKurdusiewicz, Artur KS LAURA Chylice1398N:21
8881IVWójcik, ArturKlub Szachowy Kana Tarnów1398N:16
8882IIIBruzdewicz, HubertUKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN1398N:24
8883IIIGiwojno, Tomasz Warszawa1398N:35
8884IIMilewski, Mateusz UMKSz Jaćwież Suwałki1398N:168
8885IIIKsiążek, Stanisław KKSz Kraków1398N:10
8886IVKlajna, Przemysław WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH Wroc1398N:17
8887IVCharytoniuk, MilanToruń1398N:6
8888IVGrabowski, Stanisław KSz Gambit Szemud 1398N:13
8889IVHirsz, OliwierŻukowo 1398N:11
8890IVMielcuch, Karol Przedszkole w Gliniance 1398N:4
8891IIIGłowacka, Karolina KKSz Urania Krosno1397N:70
8892IIICzekański, Michał I LO Krosno 1397N:15
8893IVAdamski, OskarUKS SP3 w Bogatyni1397N:7
8894IVPurat, AndrzejAZS UKW Bydgoszcz 1397N:1
8895IVCzekała, Arkadiusz LZS Goniec Kluczbork1397N:1
8896IVKorczak, Jacek1397N:6
8897IIIMaciążek, AleksandraWarszawa1397N:29
8898IVMalisz, AdamSp 2 Myślenice 1397N:14
8899IIIWawszczak, Hubert ZSZ 1 Biała podlaska 1397N:14
8900IIIPisula, Remigiusz 1397N:14
8901IVPietrzak, SzymonKTSz-W Kalisz 1397N:5
8902IVSionko, Krzysztof UKS Goniec Staniątki 1397N:7
8903IIIGulbiński, Michał 1397N:7
8904IVKaczała, Jakub KTS Kalisz1397N:16
8905Kucharczyk, Michał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1397N:5
8906IIIMoliński, Paweł ULKS SKOCZKI Słopanowo 1397N:37
8907IIZaborowski, MaciejMTSz Mińsk Mazowiecki1397N:203
8908IVNiecikowski, Damian 1397N:8
8909IVHarabin, Wiktor KS Fart Kielce1397N:6
8910IIIWiśniewski, BartoszGP 2 Grajewo1397N:7
8911IVBotta, Cezary OSz Baszta Szamotuły 1397N:21
8912IIIKrzysztofek, Marek1397N:6
8913IIPietrykowska, Agata UMKS Na Pięterku Poznań 1397N:142
8914IIIPawicki, Tomasz KSz Polonia Wrocław1397N:27
8915IIKarut, Kacper UKS Pałac Młodzieży Katowice 1397N:144
8916IIILipiński, Julian RKS MAT Ruda Śląska 1397N:29
8917IIIKisielewski, Tomasz 1397N:14
8918IVSęk, Nikodem GIM 2 Otwock1397N:7
8919IIIForc, Katarzyna 1397N:9
8920IVSteć, KrzysztofMałkinia Górna1397N:4
8921IIIJanuszek, Maksymilian UKS Czarny Koń Olkusz1397N:22
8922IIIOpałka, JakubUKS GEKON NYSA1397N:14
8923IVBiszczuk, Jarosław 1397N:6
8924IIIBąk, Radosław SP 13 Mielec1397N:11
8925IVŁoziński, PawełWrocław1397N:20
8926IVJuchniewicz, Janusz Tuchomie1397N:7
8927IIITyc, Marcin MUKS MDK Śródmieście Wrocław1396N:36
8928IIIWawryczuk, JakubUKS SP3 w Bogatyni1396N:11
8929IIIKlęk, ŁukaszWrocław1396N:62
8930IIPędziach, KamilUKS Hetman Częstochowa 1396N:58
8931IIIDrosdziok, AgnieszkaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1396N:1
8932IIILew, SebastianGmina Łańcut1396N:9
8933Składanowski, Grzegorz 1396N:8
8934IIBorowska, Julia ASU Sokółka 1396N:75
8935IIIPietrzak, PawełUMKS Na Pięterku Poznań 1396N:106
8936IVMikołajczak, Jan Hetman Wschowa1396N:2
8937IIIZygzuła, Mariusz Gdańsk 1396N:13
8938Boroński, Henryk PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl1396N:7
8939IVSzpila, Bartosz Gimnazjum Językowe PARNAS1396N:7
8940Jemielity, KrzysztofUKS ŻAK Łomża PG 9 Łomża 1396N:8
8941IIIKrzysztofik, MagdalenaKGL Szarotka Wadowice Górne1396N:1
8942IIIKiełpińska, JoannaUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1396N:2
8943IVMrzygłód, Krzysztof MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1396N:9
8944ISzewc, Dobromiła KSz Polonia Wrocław1396N:417
8945IVSereda, KrystianUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1396N:9
8946IIIDombrowski, PawełUKS Jantar Pruszcz Gdański 1396N:79
8947IIIŻylicz, Sabina Caissa Pion Zielona Góra1396N:4
8948IVSzelc, Rafał Gimnazjum Krościenko Wyżne1396N:4
8949IVRataj, Jan Junior Biłgoraj 1396N:4
8950IVRydzewski, PawelOlsztyn 1396N:6
8951IVMagdziarczyk, Jarosław MOSiR Tuchów 1396N:11
8952IIIMączyński, MarekResort Finansów1396N:42
8953IIKrotowski-Cacha, MichałUKS Korona Gdańsk1396N:284
8954IVStarosta, Jarosław Rybnik1396N:7
8955IIIStankiewicz, Monika KSz. Javena Hańcza Suwałki1396N:8
8956IIIMarciniak, Kajetan1396N:7
8957IVLeśniak, Damian1396N:2
8958IVHarasimowicz, GrzegorzGimnazjum Jelnica 1396N:7
8959IIISadłowski, Adrian1396N:43
8960IIŚniadecki, Oskar MTS Kwidzyn 1396N:89
8961IVSarnecki, Stefan1396N:16
8962IIIKościuk, Jakub 1396N:35
8963IIIPietrzyński, Ryszard Gubin 1396N:4
8964IVBukat, AleksKLS Piechowice1396N:20
8965IVZembrzuski, HubertKoło Szachowe Gambit Żuromin1396N:6
8966IIIBrzozowska, AleksandraKlasa IIIc1395N:23
8967IIMaruszczak, Hanna KSz Gryf Szczecin 1395N:223
8968IIIŁuka, Anna 1395N:12
8969IVOżóg, Artur MZKS Unia Nowa Sarzyna1395N:9
8970IIIPoleszczuk, Michał MKS Start Lublin1395N:27
8971IIŚwiątek, MateuszUKS Korona Gdańsk1395N:164
8972IIIŻak, SylwiaLKS Orzeł Wysoka 1395N:2
8973IVStańczewski, Mariusz 1395N:13
8974Nowacki, Grzegorz Lublin1395N:27
8975IIIWarsiński, Krzysztof UKS Ósemka Chojnice1395N:62
8976IIMazanowska, AnielaMAT Myślenice1395N:137
8977IIIKulesza, MagdalenaLUKS GOK Samborowo1395N:9
8978IVKachniewski, Stanisław Warszawa1395N:8
8979IVSkoczylas, Julian 1395N:7
8980IVMałoszuk, BartoszUKSz Skoczek Choszczno1395N:13
8981IIIBartosik, FranciszekKSz Piątka Skierniewice1395N:276
8982IVKujawiński, JakubKTSz-W Kalisz 1395N:9
8983IITadych, Olgierd KS KORONA Zakrzewo1395N:131
8984IVSowiński, JerzyMSKS GAMBIT Tarnowiec 1395N:37
8985IVBulanowski, WojciechTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1395N:8
8986IIIWalenciuk, DawidLUKS Lubartów1395N:12
8987IIIMackiewicz, TomaszLublin1395N:7
8988IVJaśkiewicz, Wojciech KLIM UKSz Gambit Starachowice 1395N:9
8989IIIPrzybylik, Kacper KKSz Kraków1395N:159
8990IVZiemiański, MiłoszGKS Gorzyce W 1395N:15
8991IVWądołowski, KacperGimn. Bakałarzewo1395N:7
8992IIIPniewska, Beata UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1395N:23
8993IVPastuszka, Igor KSz Zefir Boguszowice 1395N:2
8994IVMrozicki, Krzysztof Warszawa1395N:7
8995IVKania, Konrad WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH Wroc1395N:7
8996IIITchórznicki, Jan E-Szach-Pl St i KSz Wiązowna 1394N:20
8997IVAndruszkiewicz, Mateusz UKS Giecek Radków1394N:1
8998IVNowak, DawidKnurów 1394N:8
8999IIIBistram, Amadeusz UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1394N:55
9000IVKwiecień, Kacper MDK LUBLIN1394N:17
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)