ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19118)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22812);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32937)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (89);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12781)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11266);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
9001IVJakubowski, PawełLublin1390N:3
9002IVWolanin, Kamil1390N:7
9003IVKamiński, Marcin KSz Zefir Boguszowice 1390N:6
9004IVKaczmarek, Grzegorz Ożarów Mazowiecki 1390N:7
9005IVKoprowski, TadeuszLKS Goniec Zarow1389N:8
9006VMazur, Michal 1389N:8
9007IVMartyniuk, Paweł UKS Czternastka Warszawa1389N:18
9008IIISchmidt, Szymon KS Pocztowiec Poznań 1389N:16
9009IIIGulgowski, DominikUKS Zawisza Kolbudy 1389N:10
9010IIGiziewska, MartaIV LO Białystok1389N:14
9011IVModzelewski, Robert E-Szach-Pl St i KSz Wiązowna 1389N:7
9012IVMuzyka, PawełPałac Młodzieży Koszalin 1389N:20
9013IIIKlimecka, AleksandraLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1389N:3
9014IVZbiegień, BartoszKKSz Kraków1389N:6
9015IIIGoles, Robert MKS Rokita Brzeg Dolny1389N:16
9016IIIKarzel, LudwikKS LAURA Chylice1389N:307
9017IIIWitecki, JanWarszawa1389N:50
9018IIIMaćkowiak, Michał UKS Szach Wolsztyn1389N:121
9019IVSalwa, Damian LUKKS Kielce1389N:6
9020IVKorościel, EdwardGłogów1389N:8
9021IIWarkowski, MichałMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1389N:116
9022IVGraczykowski, Łukasz KLS Piechowice1389N:6
9023IVMaciąg, Czesław SzKS GENS Kołobrzeg1389N:5
9024IVRombel, Krzysztof Bielsk Podlaski 1389N:9
9025IVSabramowicz, Dariusz1389N:8
9026IVSikorski, Mariusz 1389N:7
9027IVGolczewski, Artur Nadleśnictwo Radom 1389N:6
9028IVJuszczynski, Maciej 1389N:3
9029IVLipiński, Stanisław Pałac Młodzieży Szczecin 1389N:5
9030IVAntas, Kacper UKS Smecz Konin 1388N:3
9031IIIZabandżała, WojciechUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1388N:12
9032IIIFuchsig, Monika MUKS MDK Śródmieście Wrocław1388N:12
9033IIIKisielewski, DawidGim. nr 6 Suwałki1388N:36
9034IVDronka, Michał RKSzRzeszówZwięczyca1388N:2
9035IIIStruss, Katarzyna KS AZS Politechnika Wrocław1388N:7
9036IVObrzut, Hubert -UKS Debiut Przedwojów1388N:33
9037IVKędracki, AndrzejUMKS Na Pięterku Poznań 1388N:12
9038IVŁukaszewicz, Dominik LKS Polonia Poraj 1388N:3
9039IVBezimienny, Dawid LO Nr 2 1388N:3
9040IVGalas, Paweł UKS Caissa Warszawa 1388N:5
9041IVBonikowski, AdamKSz GRYF Szczecin 1388N:8
9042IVPopławski-Ziętek, Michał 1388N:17
9043IVStudziński, Maciej UKS OPP Toruń1388N:4
9044IIIKosiba, Mateusz SP Nr 8 Krosno1388N:84
9045IIIKowalewska, AnnaTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1388N:5
9046IIIDwojacka, Magdalena CK Łubianka1388N:1
9047IVDolata, Marek Białystok1388N:5
9048IIIWarsiński, Dawid UKS Ósemka Chojnice1388N:51
9049IVPilipczuk, ŁukaszKKS Victoria Stalowa Wola II1388N:2
9050IVWołcz, Janusz1388N:9
9051IVJabłonowski, Jacek 1388N:3
9052IIITutaj, Rafał KU AZS UW w Warszawie 1388N:41
9053IIICzylok, Władysław LKS WISŁA Strumień1388N:37
9054IIISapierzyński, Adam MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1388N:16
9055IIBudny, PiotrKSz Polonia Warszawa1388N:76
9056IVWindakiewicz, Marek Bilcza1388N:9
9057IIJózefik, AleksanderLUKKS Kielce1388N:99
9058IVBiront, HubertPGA nr 61388N:7
9059IIITylski, AdamUKS Płomyk Nekla 1388N:3
9060IVLeszczewicz, Jordan Grudziądz1388N:6
9061IIIGolik, PrzemysławSP Nowa Sarzyna 1388N:70
9062IIKisielewska, Dominika MUKS MDK Śródmieście Wrocław1388N:121
9063IIIGawarski, Piotr 1388N:40
9064IIIGawron, WojciechLKSz Lublin 1388N:9
9065IVSokołowski, Bartosz1388N:8
9066IVSzachoń, Maksymilian MDK Radom 1388N:7
9067IVPopiel, Kamil MDK Radom 1388N:7
9068IIKokocińska, Maja RzKSz Rzeszów1388N:73
9069IVBiernacki, TymonWrocław MDK Krzyki 1388N:7
9070IIIKowalik, Łukasz1388N:27
9071IVWitalis, Franciszek GIM im. Świętej Rodziny Otwock Świder1388N:7
9072IIISalawa, WiktorMKS MOS Wieliczka 1387N:172
9073IVStempczyński, Konrad UKS Gedanensis Gdańsk1387N:1
9074IVBator, JarosławUKS Sztum Sztum 1387N:3
9075IIINabożny, Kamil UKS SP1 Jedynka Tychy 1387N:132
9076IVProchowski, Filip SP 12 Otwock1387N:14
9077IVCzempiel, DamianSSz Strzelec Strzelce Opolskie1387N:2
9078IIIZwierzykowski, BartłomiejMZKS Unia Nowa Sarzyna1387N:18
9079IVSiewierski, Jakub UKS Pałac Nieborów1387N:23
9080IISzpyrka, Kacper GKSz Kornuty Gorlice1387N:55
9081IVWiergielski, Wiktor SP1 Mińsk Maz. 1387N:7
9082Groszyk, Maciej 1387N:7
9083Olszak, Przemysław KS Czarni Dęblin 1387N:9
9084IIBazylewicz, Zygmunt 1387N:156
9085IVDąbrowski, Mateusz SS-T Lubcza Racławówka1387N:9
9086IVProcek, Sylwester Karnice 1387N:6
9087IIIJarzyna, Oskar Caissa Pion Zielona Góra1387N:71
9088IVBąk, Bogusław KS KOMUNALNI II Sanok 1387N:4
9089IVJędrzejak, Bolesław UKS KSM Tęcza Kościan 1387N:10
9090IIIBlicharz, Bartłomiej UKS Spartakus Kolbuszowa1387N:4
9091IIISkorupka, MarcinPSP 11 w Opolu1387N:66
9092IVLipiński, Jarosław1387N:7
9093IIIKrakowiak, Tomasz MCKiE Malbork 1387N:32
9094IVKołodziejczuk, Arkadiusz Sarnaki 1387N:7
9095IVBiałończyk, AleksyMUKS MDK Sródmieście Wrocław 1387N:20
9096IIIRoguski, Henryk Wrocław1387N:40
9097IVWozniak, Dariusz1387N:7
9098IVWawer, MateuszSSz Szachpol Łuków1387N:7
9099IVDługosz, Bogusław 1387N:15
9100IIKowalski, KacperKSz Stilon Gorzów Wlkp.1387N:109
9101IVSosnowski, Witold UKS Centrum Tczew 1387N:18
9102IVUriasz, KacperGKSz Hetman Pilzno1387N:11
9103IIIBłahut, TadeuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1387N:24
9104IIISęp, Janusz1387N:14
9105IIIKubasik, Adam 1387N:32
9106IIIMaślewski, Jerzy Ostróda1387N:14
9107IIIZielonka, Agata Łapino Kartuskie 1387N:7
9108IVPerz, Sebastian LUKKS Miedziana Góra 1387N:1
9109IVGolacik, MichałPKS AGAPE Białołęka1386N:5
9110IVMróz, KarolTarnów 1386N:6
9111IIIKul, Adam UKS GIECEK Radków1386N:57
9112IIIFranek, Jolanta ZSP Nietązkowo 1386N:3
9113IIILewandowski, Bogdan WKSz 1938 Włocławek 1386N:95
9114IIILauba, Olga MKS Wicher Zbąszyń1386N:4
9115IIDeryło, Adam UKS Caissa Warszawa 1386N:132
9116IVMielniczuk, Przemysław KMKSz Victoria Kielce 1386N:8
9117IVMarchlewicz, MateuszBrodnica1386N:9
9118IIIMalicki, MichałKSz Odrodzenie Kożuchów 1386N:160
9119IVStradowski, PawełWarszawa1386N:4
9120IIICholewa, Katarzyna1386N:6
9121IVSiłkowski, AlbertGdynia1386N:10
9122IIJochym, Sławomir 1386N:155
9123IIIRusche, Bruno KS KORONA Zakrzewo1386N:84
9124IVBujakowski, MaciejGim 6 Suwałki1386N:6
9125IVGodawa, PawełASSz Lipno Stęszew 1386N:29
9126IVMachnik, Grzegorz Tarnobrzeg1386N:9
9127IVPrejznar, Wojciech1386N:9
9128IIIByzdra, Mateusz TKKF Rzemyk Gdynia1386N:71
9129IVMatyasik, WojciechWrocław1386N:7
9130IIIWydmański, RobertTS Wisła Kraków 1386N:52
9131IVStępień, ŁukaszLUKKS Miedziana Góra 1386N:2
9132IVBorowy, Jan 1386N:6
9133IVWątruch, Marcel1386N:6
9134IVGolba, Wojciech Gimnazjum nr 2 w Łukowie 1386N:6
9135IIDuczmańska, Nadzieja Stargard1386N:32
9136IVNaszkiewicz, Patryk Gim 6 Suwałki1385N:6
9137IIIDobek, MateuszKrosno1385N:81
9138IVWojciechowski, Grzegorz MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1385N:3
9139IIIPołajdowicz, NinaUKS Astra Leśniowice 1385N:2
9140IIIFryda, DominikSzkoła Podstawowa Nr 1 Gliwice 1385N:181
9141IVSikorski, Jakub PUKS Rodło Opole 1385N:2
9142IIHutyra, MonikaStI EUROBESKIDY Łodygowice 1385N:80
9143IVNawrocki, Mateusz KTSz-W Kalisz 1385N:14
9144IIISzczygielska, GracjaMKS Wicher Zbąszyń1385N:8
9145IIIKotlewski, MichałXII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie1385N:2
9146IVBałenkowski, Michał UKS MAT Kartuzy 1385N:6
9147IVSkoczylas, RyszardMKS Orzeł Rudnik nad Sanem 1385N:9
9148IVKalka, MichałUKS Ogniwo Legnica1385N:6
9149IVKernbach, Norbert 1385N:5
9150IIGórna, Julia Pałac Młodzieży Koszalin 1385N:22
9151IVWerner, Oskar PUKS Rodło Opole 1385N:8
9152IIIZawisza, Weronika Gimnnazjum Nr 2 Krosno1385N:4
9153IIISztuba, Mateusz KSz Stilon Gorzów Wlkp.1385N:134
9154IVOstrowski, OliwierPTSz Płock 1385N:7
9155IVTański, ArturBarcin1385N:7
9156IIITomczyk, Igor Caissa Pion Zielona Góra1385N:55
9157IVGrzegorczyk, ŁukaszG.nr 164 Polskich Olimpijczyków W-wa Białolęka 1385N:7
9158IIIRomański, MarekLKS Chrobry Gniezno 1385N:271
9159IVSanok, MarekUKS HETMAN Żydowo1385N:9
9160IVKrygier, MariuszGZSN Start III Gorzów Wlkp.1385N:2
9161IReszka, Zofia Skierniewice1385N:355
9162IVBabicki, Maciej 1385N:7
9163IVDymek, WładysławUKSz Skoczek Choszczno1385N:5
9164IIRybak, Igor Akademia Szachowa Gliwice 1385N:210
9165IVButryn, Łukasz Nisko 1385N:8
9166IIIFlorczyk, WiktorRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1385N:84
9167IVKocimowski, Mateusz KSz. Javena Hańcza Suwałki1385N:3
9168IIISzal, Mateusz 1385N:16
9169IIIGrabski, Łukasz1385N:20
9170IIIMatuszewski, Krystian Świnoujście 1385N:14
9171IVRodowicz, StanisławUKS ŻAGLE Warszawa 1385N:1
9172IVMusiał, Emil 1385N:6
9173IVMakarski, Andrzej 1385N:14
9174IIIGrudziński, BernardUKS Gambit - Wesoła1385N:8
9175IIIKraśniewski, MaciejUzdowo1385N:100
9176Wysocki, Cezary LKSz Lublin 1385N:7
9177IVTomaszek, Łukasz OKS Otwock1385N:7
9178IIIDeresz, Mateusz ZSCKR Janów1385N:7
9179IIWilczewski, Artur GIM nr 2 Olsztyn1385N:16
9180IVSiarnowski, KacperCzernikowo1385N:6
9181IIIOlszewska, MartynaRzKSz Rzeszów1384N:64
9182IVRetych, Krzysztof ZSO nr 1 Jelenia Góra1384N:7
9183IIICichecki, Jan UKS Czternastka Warszawa1384N:133
9184II+Grabsztunowicz, MonikaUKS ZSO Włoszakowice 1384N:129
9185IVŻakowski, MariuszUKS OPP Toruń1384N:17
9186IVWróblewski, MateuszSP Wiązowna1384N:11
9187IVZakrzewski, SzymonMLKS Krajna Sępólno Kr. 1384N:13
9188VSzafkowski, Jakub 1384N:7
9189IIIMasalski, PawełKS AZS Wratislavia1384N:156
9190IVGosławski, Arkadiusz Warszawa1384N:15
9191IVGawliński, Kacper1384N:13
9192IICiepły, KarolUKS BASZTA Wodzisław Śląski1384N:96
9193Loret, Kacper Działdowo1384N:9
9194IIISiwak, Adam Rzeszów1384N:29
9195IIKuczyńska, Katarzyna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1384N:246
9196IIIOlejnik, JakubKSN Łuczniczka Bydgoszcz 1384N:29
9197IVBujakowski, ZbigniewSP nr 7 Suwałki1384N:5
9198IVGrądzki, DorianSP Białe Błota - III d1384N:7
9199IIIKluczewski, Adam1384N:15
9200IVGolonka, JakubUKS Viktoria Łowczów1384N:21
9201IVStań, JakubŁKS Szach-Centrum Łódź1384N:7
9202IVFryszka, Henryk M-LKS WISŁA Nowe 1384N:7
9203IIIHasterok, Bogusław Strzelec Strzelce Opolskie 1384N:18
9204IVOchnio, Krzysztof Warszawa1384N:7
9205IVŁuniewski, Adam1384N:3
9206IVKulesza, JakubGimnazjum Sułkowice1384N:6
9207IVNowicki, Jakub1384N:6
9208Wesołowski, Stefan KS LogIN Skierniewice 1384N:8
9209IIIZielinska, Monika Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy1383N:4
9210IVAugustowski, PiotrMKS Start Lublin1383N:13
9211IIIWnuk, DorotaLZS Wieża Więcbork1383N:11
9212IVKrajczok, Seweryn SP nr 1 Rydułtowy1383N:3
9213IIIZarach, Maksymilian 1383N:33
9214IIIZbysiński, Łukasz SP 12 Otwock1383N:42
9215IISeredyn, DominikLUKS Tempo Ożarów 1383N:179
9216IVMezglewski, Jakub Krościenko 1383N:6
9217IIITworek, Michał KSz Gambit Przeworsk1383N:7
9218IIIBudkiewicz, AleksandraUKS GONIEC Staniątki 1383N:13
9219IVIgnatowicz, Jan 1383N:18
9220IVKoryczan, Sebastian 1383N:6
9221IVGłębocki, Dominik Gimnazjum 1 Józefów 1383N:6
9222VZamorski, TomaszWSD Rzeszów1383N:6
9223IVGryga, Adam Mysłowice1383N:21
9224IVPastuszka, JakubUKS Czternastka Warszawa1383N:7
9225IIIBartosiak, Maciej UKS-STSz Sokołów Podlaski 1383N:26
9226IIIDąbrowski, AleksanderTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1383N:7
9227IVKsiężyc, BartoszMUKS SZS Cieszyn1383N:3
9228IITadaj, Dawid1383N:55
9229IVPaś, Jacek Niepołomice1383N:6
9230IVHandke, WłodzimierzUKS Centrum Tczew 1383N:9
9231IVKrywiak, FilipGimnazjum Tuchomie1383N:7
9232IVMendzelewski, Michał UKS Płomyk Nekla 1383N:2
9233IVCiuła, WawrzyniecDukla 1383N:2
9234IVStępniewski, Jan SSP 1 Kraków 1383N:6
9235IVChmiel, Szymon1383N:7
9236IIWelz, RobertUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1383N:62
9237IVPodgórska, Agata 1383N:15
9238IVOpałka, Jakub1383N:7
9239IVGorzelańczyk, Konrad UKS Płomyk Nekla 1383N:3
9240IVKuźma, PawełWarszawa1383N:5
9241IVSułek, Michał SP 3 Mielec 1383N:6
9242Wojtasik, AdamBiałystok1383N:7
9243IVMichalski, BartoszUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1382N:9
9244IIPawlukiewicz, KamilaSpołeczna SP nr 10 1382N:118
9245IIIAndrzejewska, Agnieszka KSz Polonia Wrocław1382N:4
9246IVDybowski, Jakub UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 1382N:3
9247IIIPawlus, Zuzanna RzKSz IV Rzeszów 1382N:60
9248IIIKowalik, MartaLKS Polonia Poraj 1382N:25
9249IIISzermer, Ludwik Poznań 1382N:33
9250IIPieczewska, GabrielaOTSz Ostrów Wielkopolski 1382N:262
9251IIILemański, Edward MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1382N:20
9252IVNiedziółka, Piotr Karczew 1382N:9
9253IVSłupek, JakubSP Nr 1 Krosno1382N:3
9254IVDziki, Konrad Gimnazjum Dwujęzyczne Krosno 1382N:2
9255IIIKortas, Michał UKS MDK GDYNIA1382N:98
9256IVSimon, JakubLKS Piast Śrem 1382N:5
9257IIIAndrzejczak, JerzyUKS Hetman Puszcza Mariańska 1382N:58
9258IVGuzik, Tomasz ZSŁ Kraków1382N:3
9259IIISuder, Eryk MLKSz Myślenice1382N:34
9260IVJaremczak, Karol1382N:10
9261IIIOpydo, Karolina MLKSz Myślenice1382N:4
9262IIIHaduch, Julia KKS Victoria Stalowa Wola 1382N:3
9263IVŁukomski, Tomasz UKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1382N:9
9264IVArkita, Henryk Caissa Pion Zielona Góra1382N:13
9265IVMarkowski, PrzemysławSP 12 Otwock1382N:14
9266IVKulaś, Dominik Wrocław1382N:14
9267IVCzop, AntoniLUKS Lubartów1382N:7
9268IVNiewiadomski, Mariusz UKS Korona Gdańsk1382N:7
9269IIIWiśniewska, JustynaKiliński OSiR Trzemeszno 1382N:4
9270IIIMakos, MateuszUKS 21 Podlesie 1382N:157
9271IIISzyszko, Arkadiusz1382N:27
9272IIWolak, Maciej KKSz Kraków1382N:227
9273IVMisiewicz, JarosławUKS GCK Sękowo 1382N:19
9274IVHaładus, MarcinPiekary Śląskie 1382N:5
9275IVDzionek, KrzysztofJelenia Góra 1382N:3
9276IVReszka, Krzysztof 1382N:4
9277IIIStodolak, Elżbieta KS Komunalni Sanok1382N:16
9278IVKilar, MateuszKoszalin1382N:6
9279IIIAlseifi, Tomasz SP Pruszków1382N:14
9280IVLis, Adrian Oleśnica 1382N:6
9281IVWalicki, Marcin 1382N:7
9282IVFrankowski, Tymoteusz ŁKS Szach-Centrum Łódź1382N:12
9283IVStępień, Paweł 1382N:7
9284IVOlczak, Piotr TS-R Hetman Konin 1381N:3
9285IICis, KrzysztofUKS Trzydziestka Olsztyn1381N:155
9286IIITruszkowska, Sylwia UKS Czternastka Warszawa1381N:7
9287IIIErbert, Przemysław Kluczbork 1381N:28
9288IIIPiaśnik, JoannaZgorzelec 1381N:7
9289IIJaracz, Piotr KSz Jelonka Jelenia Góra 1381N:108
9290kBrok, Jerzy GZSN Start Gorzów Wlkp.1381N:2
9291IVNiemczyk, WojciechGimnazjum nr 3 w Gliwicach1381N:3
9292IIMisiewicz, NataliaUKS GONIEC Staniątki 1381N:169
9293IIIKochanek, Katarzyna LKS Sparta Lubliniec1381N:5
9294IVChojnowski, CezaryUKS Żak Łomża1381N:8
9295IVJanke, Franciszek UKS \ Caissa\ Warszawa1381N:7
9296IIIRadoń, Radosław TS Wisła Kraków 1381N:85
9297IVSmoleń, JakubGKSz Hetman Pilzno1381N:3
9298IVPodgrudny, JakubUKS Hetman Michałowice 1381N:7
9299IVKuszlik, KajetanTS Wisła Kraków 1381N:3
9300IVUlman, Adrian Zabrze G-02 1381N:3
9301IVRozylo, Michał GZSN Start Gorzów Wlkp. II 1381N:22
9302IIIPałdyna, Michał MTS Kwidzyn 1381N:37
9303IIISadowski, Jan SSP 3 BTO Białystok1381N:23
9304IIISikorski, Tytus KS Korona Kraków 1381N:35
9305IVTarwacki, Kamil Caissa Pion Zielona Góra1381N:7
9306IVRzeszotek, Hubert 1381N:14
9307IIIWołcyrz, GrzegorzTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1381N:21
9308IIISurkont, Jan1381N:20
9309IVPacan, Wojciech Popławy1381N:6
9310IIKucza, ArkadiuszL-UKS Burza Rogi1381N:102
9311IVNowak, KamilMUKS MDK Śródmieście Wrocław1381N:4
9312IIIPurczyński, Andrzej1381N:26
9313IVMatczyński, ArkadiuszUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1381N:5
9314IVKordel, Jakub 1381N:7
9315IVSmyczyński, JakubUKS OPP Toruń1381N:5
9316IVKorniluk, Jakub 1381N:1
9317IVMłynarski, Krzysztof 1381N:9
9318IIILukosek, Aleksander 1381N:21
9319IVStawierej, Jakub1381N:7
9320IVKaca, AleksanderMDK Radom 1381N:7
9321IVŚwiderski, Dominik 1381N:6
9322IVKlecha, Janusz1381N:6
9323VRobak, MichałSzachowy Uniwersytet Warszawa 1381N:7
9324IVPanasiuk, PawełGdynia1381N:7
9325IIIIwaszkiewicz, JanuszWiązowna 1381N:21
9326IVWągrowski, Konrad1381N:4
9327IVZiółek, Lubomir UKS GROM Krężnica Jara1380N:7
9328IIIPrzyczyna, FilipGim nr 2 Tomaszów Lub. 1380N:43
9329IIIWojciechowski, Tomasz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1380N:40
9330IIINoga, Piotr KKSz Kraków1380N:67
9331IIILachawiec, ŁukaszAkademia Szachowa Gliwice 1380N:128
9332IIIPluta, MateuszMCKiS Jaworzno1380N:69
9333IVPustelnik, Szczepan 1380N:8
9334IVSemik, Daniel Akademia Szachowa Gliwice 1380N:49
9335IIGórski, Robert UKS Korona Gdańsk1380N:146
9336IVAlejster, Miłosz UMKS Gambit Augustów 1380N:3
9337Kubala, KubaSP 7 Leszno 1380N:7
9338IIISobala, Filip MAT Myślenice1380N:135
9339IIILeleń, StanisławSP Celestynów1380N:144
9340IVDziugieł, Kacper MTSz Mińsk Mazowiecki; MTSz Mińsk Mazowiecki II; MTSz Mi1380N:5
9341IVDaniluk, Mikołaj Gok Sarnaki 1380N:15
9342IVSławomirski, Radosław 1380N:28
9343IVLewandowski, Rafał 1380N:8
9344IIIHorczak, Franciszek KSz Jelonka Jelenia Góra 1380N:82
9345IVStróżyk, KamilMKSz-W Pat Miejska Górka 1380N:7
9346II+Kulpa, Karolina SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1380N:277
9347IVLochman, JanLKS Sanovia Lesko 1380N:6
9348IVKierul, Michał Hetman Wschowa1380N:11
9349IVDziadkowiec, Michał IGimnazjum nr 1 Pcim 1380N:6
9350IIIHarasimowicz, AleksanderStargard1380N:29
9351IIIPiskorek, GrzegorzKSz Gryf Szczecin 1380N:40
9352IVJackiewicz, Michał 1380N:5
9353IVGajownik, DamianSzydłowiec 1380N:10
9354IVWachowiak, Rafał TKKF Rzemyk Gdynia1380N:4
9355IVZeliaś, Wojciech Gimnazjum nr 3 Klikuszowa 1380N:7
9356VZapała, Stanisław 1380N:6
9357IIPieczulis, Hubert SP 11 Suwałki1380N:145
9358IVRosiak, Mariusz 1380N:9
9359IVSiennicki, JacekOtwock1380N:11
9360IIIOlszewski, Antoni MAZSzach w Warszawie1380N:113
9361IVKosowski, WojciechMGLKS Parnas Oława 1380N:7
9362IVBieliński, Artur WOK Wałbrzych1380N:5
9363IVKrystowski, Piotr KLS Piechowice1380N:13
9364IVJakubczak, Kacper LKS Piast Śrem 1379N:17
9365IIPełka, Magda Gimnazjum Nr 4 Piekary Śląskie1379N:136
9366IVBilik, Damian RzKSz Rzeszów1379N:6
9367IIIPałka, Dominik UKS Magnus Rzezawa1379N:111
9368IVLewandowski, GabrielSP 1 Otwock 1379N:8
9369IIISiryk, LevkoLwów 1379N:9
9370IIIJaworski, MarcinMPZSzach Kraków1379N:206
9371IVZygar, DawidKrościenko 1379N:5
9372IIKarabasz, KacperUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1379N:128
9373IIBanach, Karol UKS Korona Gdańsk1379N:243
9374IVKłosowski, Mirosław SP Nr 6 Krosno1379N:1
9375IIICyran, Aleksandra UM Lublin 1379N:2
9376IIIGwóźdź, CyprianGKSz Hetman Pilzno1379N:7
9377IIIFeret-Kłys, AnetaTSz SKOCZEK Sędziszów Małopolski 1379N:3
9378VBorowicz, MarcinŻukowo 1379N:5
9379Szydło, TadeuszPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1379N:8
9380IVPiekorz, Paweł G Społeczne1379N:9
9381IISowierszenko, TomaszKS DORS Ruda Śląska 1379N:61
9382IVCzupkałło, Zbigniew LKSz Lublin 1379N:7
9383IVPaprocki, StanisławUMKS Na Pięterku 1379N:9
9384IIIRapacz, TomaszUKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1379N:20
9385IVKozaczuk, AdrianCieksyn 1379N:5
9386IIISzot, Maria Ksz Gryf Szczecin 1379N:7
9387IVBartkowiak, Igor1379N:7
9388IIIŁabaj, Marek KSz HETMAN Katowice 1379N:33
9389IIIMacura, Mateusz SSz Olimpia Goleszów 1379N:92
9390IVTrzeciak, Karol SP 12 Otwock1379N:7
9391IVTadrzak, Wojciech Ostrołęka Szkoła Podstawowa nr 101379N:7
9392IVMichalczuk, Piotr Białystok1379N:7
9393IVKurgan, Kamil SP 13 Mielec1379N:5
9394IVMadej, Piotr1379N:4
9395IVPrzybylik, Mariusz1379N:7
9396IVWywrot, Piotr Rybnik1378N:9
9397IVMyrcha, Dawid 1378N:10
9398IVMucha, Wojciech MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1378N:9
9399IIIDróbka, AndrzejPKS Leśny Bydgoszcz1378N:103
9400IIBuława, FilipGimnazjum Nr 14 Gliwice 1378N:258
9401IIIFlorek, Remigiusz UKS SP 1 Brzozów 1378N:174
9402IIIGałan, Miłosz Gim nr 2 Tomaszów Lub. 1378N:15
9403IVPilewski, Krzysztof Pustelnik 1378N:4
9404IIIWalkowska, WiesławaUKS ZSO Włoszakowice 1378N:10
9405IVBardzki, MichałJózefosław1378N:14
9406IIMaciejewski, MarekKSz Gryf Szczecin 1378N:42
9407IIMiga, TomaszKS DORS Ruda Śląska 1378N:29
9408IVŚwięcicki, SławomirGZSN Start Gorzów Wlkp.1378N:9
9409IVGajewski, Mateusz Gimn. Bakałarzewo1378N:7
9410IIStanik, SzymonAKS Mikołów 1378N:205
9411IIJuszczyk, MarcinWarszawa1378N:44
9412IVKalisiak, Włodzimierz1378N:3
9413IIMusin, Oliwia ŻKSz Żary 1378N:91
9414IIIWojna, Dominik1378N:44
9415IVZarzycki, Mirosław Mińsk Mazowiecki 1378N:14
9416IIIGrobelny, MikołajKSz Polonia Wrocław1378N:50
9417IVKaczyński, Tadeusz PG Szepietowo 1378N:6
9418IVBucholc, Maciej ZSM Elbląg 1378N:6
9419IIILasok, MarekKSz Miedź Legnica1378N:32
9420Zyskowski, BogusławAkademia Gambit Białystok1378N:7
9421IIKozaczko, Aleksandra1377N:70
9422IVKowalczyk, JanIKSz Tęcza Tarnowskie Góry1377N:10
9423IVSzczygłowski, Rafał Szkoła Podstawowa Nr 5 Chorzów1377N:36
9424IVKrukowski, Szymon UKS SP3 w Bogatyni1377N:7
9425IVGoraj, DawidGimnazjum w Jakubowie 1377N:14
9426IIISobieszuk, Kacper KSz DRAKON Lublin 1377N:48
9427IVStrojny, Grzegorz GKS Gwarek Ornontowice1377N:2
9428IIIKurowski, SzymonCKiS Skawina1377N:69
9429IIIJadanowski, TomaszUKS Szach-Mat Syców1377N:28
9430IIIMarciniak, Kacper UKS Korona Gdańsk1377N:31
9431IVSzałyga, AleksanderSP nr 16 Przemyśl1377N:7
9432IIIKrasiewicz, Agnieszka UKS TSz Zieloni Zielonka1377N:8
9433IIIPiszczatowski, JanG.nr42 im. Bohaterek Powstania Warszawkiego W-wa1377N:34
9434IVKaczkowski, Michał 1377N:7
9435IIMazanowska, AnielaMAT Myślenice1377N:128
9436IVStefański, IgnacyRzeszów1377N:7
9437IIIKolender, Marek Strzelec Strzelce Opolskie 1377N:18
9438IIISkrocki, TadeuszHetman Łuków1377N:36
9439IIIKalinowski, RafałPerlejewo 1377N:7
9440IVBrańka, Andrzej1377N:7
9441IIIKulesza, JolantaLUKS GOK Samborowo1377N:8
9442IIIMalik, Sławomir Caissa Pion Zielona Góra1377N:64
9443IVTomaszczyk, MarcinŁaziska Górne 1377N:12
9444IIKowalski, HenrykGubin 1377N:40
9445IVPelowski, Krzysztof Lipusz - parafia pw. św. Michała Archanioła1377N:7
9446IVDziepak, MichałKrościenko Wyżne1377N:4
9447IIStrzała, Kinga KSz Jelonka Jelenia Góra 1377N:168
9448IIIMichalczuk, Maria Hetman Łuków1377N:38
9449IVSienkiewicz, Szymon UKS Szach Gryfice 1377N:9
9450IIIGarbowski, MichałSulechów 1377N:27
9451IIISprawka, RomanLKSz Lublin 1377N:20
9452IIICylke, Janusz Kartuzy 1377N:48
9453IVŻurawski, TadeuszStarogard 1377N:9
9454IVKosiba, ZbigniewWarzyce 1377N:22
9455Strzałkowski, SylwesterSokołów Podlaski1377N:8
9456IIZięba, MarcelKS Entropia NZSPW Warszawa1377N:12
9457IIIPtaszyński, Grzegorz Bialystok 1377N:19
9458IIIKowalski, Melissa ŁKS Szach-Centrum Łódź1377N:11
9459IVZieliński, KajuszKSz Torfarm-64 Toruń 1376N:9
9460IVKosiński, JanKMKSz Victoria Kielce 1376N:7
9461IVRutkowski, Gustaw II LO w Gorzowie Wlkp.1376N:11
9462IIIRogacki, ArturLubin 1376N:14
9463IVJanicki, Juliusz1376N:4
9464IIIMiłoś, Karina TKSzach Tarnobrzeg - Sandomierz 1376N:4
9465IVKamiński, JakubOrzeł Bierzwnik1376N:7
9466IIIPawłow, Marcin KU AZS UW w Warszawie 1376N:18
9467IVBień, MichałMKSz GRYF Dębica 1376N:12
9468IVMelkowski, Adam MTS Kwidzyn 1376N:11
9469IIIBajer, Antoni KS LAURA Chylice1376N:41
9470IIIKowalski, Mateusz UKSz Skoczek Choszczno1376N:15
9471IVKopiec, Kamil SP 2 Tomaszów Lub. 1376N:7
9472IVLubaszka, Maciej1376N:14
9473Wesołowski, Patryk Gimnazjum Kostomłoty 1376N:16
9474IIIFilipiak, AdamAZS UMK Toruń1376N:124
9475IIICybulski, Gracjan UKS Czternastka Warszawa1376N:91
9476IVPawlikowski, Stanisław Przysucha 1376N:6
9477IVMróz, Józef UKS Zawisza Kolbudy 1376N:7
9478IIIGroszkowski, Hubert MLKS Nadnarwianka Pułtusk1376N:8
9479IVHonkisz, Maciej Ludowy Klub Sortowy ORZEŁ Kozy 1376N:7
9480IIITrochimczuk, Szymon SP1 Elbląg 1376N:68
9481IIITsitavets, Vladzislav KSz Polonia Warszawa1376N:7
9482IVPolakowski, SzymonLKS ORZEŁ Kozy 1376N:16
9483IVBabijczuk, PiotrKSz Polonia Wrocław1375N:6
9484IVBudzyński, Konrad1375N:13
9485IIIKędzierska, Katarzyna1375N:9
9486IIGrochot, KlaraKSz LECH-WSUS Poznań 1375N:163
9487IVDemski, Andrzej TS-R Hetman Konin 1375N:10
9488IIIMystkowski, Kamil UKS Caissa Warszawa 1375N:38
9489IVBęben, Jakub Krosno1375N:4
9490IIIKrawiec, NataliaKGL Szarotka Wadowice Górne1375N:2
9491IVWiergielski, WadimMTSZ Mińsk Mazowiecki1375N:7
9492IVBabiarz, Paweł 1375N:4
9493IIKuźmicki, Marek1375N:34
9494IVJesiotr, MichałPSP 1 w Józefowie1375N:6
9495IVKubuj, SebastianG.im. Cypriana Kamila Norwida w Stanisławowie. 1375N:6
9496IVKiciński, ŁukaszUKS Mosińska Jedynka Mosina1375N:10
9497IVSamól, Michał Bydgoszcz 1375N:7
9498IVZacharski, Wojciech Gimnazjum Miejskie Nr 1 Mszana Dolna1375N:20
9499IVChizzolini, Giuliano1375N:9
9500IIJamiołkowski, Antoni UKS "Czternastka"Warszawa 1375N:155
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)