ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20550)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25347);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35426)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (574);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13948)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12760);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
9001IVBancarewicz, Adam Podlaski Związek Szachowy1400N:14
9002IIDomin, Maciej MKS Mrągowia Mrągowo1400N:26
9003IIPojawa, Jakub SP nr 11 Suwałki 1400N:152
9004IIWarcaba, JakubUKS Trzydziestka Olsztyn1400N:37
9005IVPałasz, Edmund 1400N:7
9006IIJankowski, Kacper SP nr 11 Suwałki 1400N:66
9007IVLegierski, Mikołaj GOK Buczkowice1400N:7
9008IVHarpula, BartłomiejSP 62 Kraków 1400N:7
9009IIWilgosz, JanMGLKS Parnas Oława 1400N:81
9010IIIZałuski, AdamUKS OPP Toruń1400N:21
9011IIIŚliz, KarolAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1400N:16
9012IIIKorkowski, RyszardTrąbki Małe 1400N:7
9013IVWięcławik, JakubMOK Józefów 1400N:7
9014IVMiś, Piotr OKS WARMIA I MAZURY Olsztyn 1400N:3
9015IVKukuła, Antoni UKS Rodło Opole1400N:6
9016IIIChałas, KlaudiuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1399N:136
9017IIIKowalski, Jakub UKS Smecz Konin 1399N:113
9018IIITopolan, Gabriela LKSz Lublin 1399N:23
9019IIIGincel, Łukasz UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1399N:43
9020IIIGajkowski, Marcel GKSz Solny Grzybowo 1399N:15
9021IIIPater, KazimierzKKSz Kraków1399N:86
9022IVMarcińczyk, MichałSP 7 Łomża1399N:9
9023IIMroczkowska, Danuta SKS SMOL - BUD Giżycko 1399N:26
9024IVMolka, PiotrSP 2 Kalisz 1399N:9
9025IIIKoszowski, Antoni MKS EMDEK Bydgoszcz 1399N:33
9026IVPtaszyński, Paweł Wrocław1399N:7
9027IIKrasiński, DamianLKS Chrobry Gniezno 1399N:50
9028IIISzudy, PiotrAZS UMK Toruń1399N:50
9029IKucharska, Helena MKSz Rybnik 1399N:295
9030IVStępniak, Piotr1399N:8
9031IIIKapłan, Mateusz(1)G. nr 77W-wa-Bielany 1399N:66
9032IVSzymczak, Ksawery KTSz-W Kalisz 1399N:8
9033IVGas, MateuszCKiS Skawina1399N:7
9034IVJasiecki, Norbert LUKS Iskra Marzenin 1399N:3
9035IIIBartuzi, KrzysztofGKSz Hetman Pilzno1399N:115
9036IVSosnowski, JanKSSSN Ursynów Warszawa 1399N:11
9037IVKędziorek, Bolesław 1399N:14
9038IVSzczech, Tomasz UKSz M-GOK Biała Piska 1399N:7
9039IVKlain, JanBydgoszcz 1399N:8
9040IVLach, MaciejŻywiec 1399N:7
9041IIIPanek, Grzegorz UKS Rodło Opole1399N:35
9042IIBernacki, Michał UKS SP1 Jedynka Tychy 1399N:128
9043IVDelimata, Radosław 1399N:9
9044IIIChmura, ErykUKS MDK GDYNIA1399N:117
9045IIIBochniak, FranciszekAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1399N:41
9046IIIGeleta, Agnieszka UKS Astra Leśniowice 1398N:5
9047IIŚlęczka, Weronika Gimnazjum Wieliczka 1398N:30
9048IIILitwa, Aleksander UKS SP3 w Bogatyni1398N:35
9049IIIDziura, Paulina UKS 21 Podlesie 1398N:9
9050IVKarcz, Janusz 1398N:8
9051IIIWrzosek, MałgorzataUKS KSM Tęcza Kościan 1398N:1
9052IVJarkowski, MateuszSiedlce 1398N:14
9053IVŚwider, Adam WZSN Start Wrocław II1398N:13
9054IVGrudziński, AndrzejGZSN Start Gorzów Wlkp.1398N:66
9055IIIKrawczyk-Wojciechowski, Mateusz Sosnowiec 1398N:17
9056IIILizner, Wojciech1398N:4
9057IVGrzelewski, KacperHETMAN Myślibórz1398N:3
9058IVDobrowolski, DominikUKS MDK Otwock1398N:7
9059IIŻychlewicz, Tomasz KSz ORŁY Pleszew 1398N:225
9060IVMrug, Kamil RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1398N:14
9061IVPostrach, Przemysław KMKSz Victoria Kielce 1398N:14
9062II+Stefańska, EmiliaKS Komunalni Sanok1398N:74
9063IIIWójcik, Rafał Gliwice 1398N:43
9064IIISabat, Wojciech 1398N:10
9065IVSygnowski, Adam Przysucha 1398N:4
9066IIIWiorek, RafałKS Cracovia 1906 Kraków1398N:7
9067IVJąder, SzymonOTSz Ostrów Wielkopolski 1398N:5
9068IIILar, Angelika Bydgoszcz 1398N:4
9069IIIRysiński, PiotrLUKKS Miedziana Góra 1398N:53
9070IIIWolak, Grzegorz Borek Wielki1398N:24
9071IVBochen, KasjanWYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA SIŁ POWIETRZNYCH Dę1398N:7
9072IIIPaluch, MarcinWrocław1398N:8
9073IINajdecka, SandraKSz Polonia Wrocław1398N:259
9074IVKozdrowski, LudwikPion Międzyrzecz 1398N:1
9075IIIKurdusiewicz, Artur KS LAURA Chylice1398N:21
9076IVWójcik, ArturKlub Szachowy Kana Tarnów1398N:16
9077IIIBruzdewicz, HubertUKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN1398N:24
9078IIIKsiążek, Stanisław KKSz Kraków1398N:10
9079IVKlajna, Przemysław WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH Wroc1398N:17
9080IVCharytoniuk, MilanToruń1398N:6
9081IIGrobelny, MikołajKSz Polonia Wrocław1398N:93
9082IVGrabowski, Stanisław KSz Gambit Szemud 1398N:13
9083IVHirsz, OliwierŻukowo 1398N:11
9084IIIWanke, Maciej 1398N:6
9085IVWojda, AndrzejHusaria Biesiekierz 1398N:1
9086IVMielcuch, Karol Glinianka 1398N:4
9087IIIGłowacka, Karolina KKSz Urania Krosno1397N:70
9088IIICzekański, Michał I LO Krosno 1397N:15
9089IVAdamski, OskarUKS SP3 w Bogatyni1397N:7
9090IVPurat, AndrzejAZS UKW Bydgoszcz 1397N:1
9091IVCzekała, Arkadiusz LZS Goniec Kluczbork1397N:1
9092Składanowski, Grzegorz Piła 1397N:17
9093IIIMaciążek, AleksandraWarszawa1397N:29
9094IVMalisz, AdamSp 2 Myślenice 1397N:14
9095IIIWawszczak, Hubert ZSZ 1 Biała podlaska 1397N:14
9096IIKorzystka, Wiktor KSz LECH-WSUS Poznań 1397N:150
9097IIIPisula, Remigiusz 1397N:14
9098IVPietrzak, SzymonKTSz-W Kalisz 1397N:5
9099IVSionko, Krzysztof UKS Goniec Staniątki 1397N:7
9100IIIGulbiński, Michał 1397N:7
9101IVKaczała, Jakub KTS Kalisz1397N:16
9102Kucharczyk, Michał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1397N:5
9103IIIMoliński, Paweł ULKS SKOCZKI Słopanowo 1397N:37
9104IIZaborowski, MaciejMTSz Mińsk Mazowiecki1397N:203
9105IVNiecikowski, Damian 1397N:8
9106IVHarabin, Wiktor KS Fart Kielce1397N:6
9107IIIWiśniewski, BartoszGP 2 Grajewo1397N:7
9108IIIMironik, Paweł Caissa Pion Zielona Góra 1397N:86
9109IVBotta, Cezary OSz Baszta Szamotuły 1397N:21
9110IIIKrzysztofek, Marek1397N:6
9111IVRasztubowicz, LeszekCzaplinek 1397N:4
9112IIIPietrykowska, Agata UMKS Na Pięterku Poznań 1397N:142
9113IIIPawicki, Tomasz Bielany Wrocławskie1397N:27
9114IRoszkiewicz, ZofiaUMKS Na Pięterku Poznań 1397N:281
9115IIIKisielewski, Tomasz 1397N:14
9116IVSęk, Nikodem GIM 2 Otwock1397N:7
9117IIIForc, Katarzyna 1397N:9
9118IIPlichta, Olga KSz Skoczek Siedlce 1397N:65
9119IVSteć, KrzysztofMałkinia Górna1397N:4
9120IIIJanuszek, Maksymilian UKS Czarny Koń Olkusz1397N:22
9121IIIOpałka, JakubUKS GEKON NYSA1397N:14
9122IIMacura, Mateusz SSz Olimpia Goleszów 1397N:145
9123IVBiszczuk, Jarosław 1397N:6
9124IIIKarhula, Sandro 1397N:31
9125IVOchnio, Krzysztof 1397N:14
9126IVŁoziński, PawełWrocław1397N:20
9127IVRup, Grzegorz Bieliny 1397N:7
9128IVJuchniewicz, Janusz Tuchomie1397N:7
9129IVRosa, Łukasz Skierniewice1397N:4
9130IVIgnaciuk, Sebastian Łuków 1397N:1
9131IIITyc, Marcin MUKS MDK Śródmieście Wrocław1396N:36
9132IIIWawryczuk, JakubUKS SP3 w Bogatyni1396N:11
9133IIIKlęk, ŁukaszWrocław1396N:62
9134IIPędziach, KamilUKS Hetman Częstochowa 1396N:58
9135IIIDrosdziok, AgnieszkaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1396N:1
9136IIILew, SebastianGmina Łańcut1396N:9
9137IIRepeć, Julia UKS SP1 Jedynka Tychy 1396N:233
9138IIIPietrzak, PawełUMKS Na Pięterku Poznań 1396N:106
9139IVMikołajczak, Jan Hetman Wschowa1396N:2
9140IIIZygzuła, Mariusz 1396N:13
9141Boroński, Henryk PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl1396N:7
9142IVSzpila, Bartosz Gimnazjum Językowe PARNAS1396N:7
9143Jemielity, KrzysztofUKS ŻAK Łomża PG 9 Łomża 1396N:8
9144IIIKrzysztofik, MagdalenaKGL Szarotka Wadowice Górne1396N:1
9145IIIKiełpińska, JoannaUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1396N:2
9146IVMrzygłód, Krzysztof MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1396N:9
9147IVSereda, KrystianUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1396N:9
9148IIIDombrowski, PawełUKS Jantar Pruszcz Gdański 1396N:79
9149IIIŻylicz, Sabina Caissa Pion Zielona Góra1396N:4
9150IVSzelc, Rafał Gimnazjum Krościenko Wyżne1396N:4
9151IVRataj, Jan Junior Biłgoraj 1396N:4
9152IVRydzewski, PawelOlsztyn 1396N:6
9153IVMagdziarczyk, Jarosław MOSiR Tuchów 1396N:11
9154IVStarosta, Jarosław Rybnik1396N:7
9155IIIStankiewicz, Monika KSz. Javena Hańcza Suwałki1396N:8
9156IIIMarciniak, Kajetan1396N:7
9157IVLeśniak, Damian1396N:2
9158IVHarasimowicz, GrzegorzGimnazjum Jelnica 1396N:7
9159IVSarnecki, Stefan1396N:16
9160IIIPietrzyński, Ryszard Gubin 1396N:4
9161IVZembrzuski, HubertKoło Szachowe Gambit Żuromin1396N:6
9162IIIBrzozowska, AleksandraKlasa IIIc1395N:23
9163IIMaruszczak, Hanna KSz Gryf Szczecin 1395N:223
9164IIIŁuka, Anna 1395N:12
9165IVOżóg, Artur MZKS Unia Nowa Sarzyna1395N:9
9166IIIPoleszczuk, Michał MKS Start Lublin1395N:27
9167IIIŻak, SylwiaLKS Orzeł Wysoka 1395N:2
9168IVStańczewski, Mariusz 1395N:13
9169IIGrądalski, OlafPSSz Pszczyna 1395N:125
9170Nowacki, Grzegorz Lublin1395N:27
9171IIIWarsiński, Krzysztof UKS Ósemka Chojnice1395N:62
9172IVZalewski, Jan Nowy Staw 1395N:3
9173IIIKulesza, MagdalenaLUKS GOK Samborowo1395N:9
9174IVKachniewski, Stanisław Warszawa1395N:8
9175IVSkoczylas, Julian 1395N:7
9176IVMałoszuk, BartoszUKSz Skoczek Choszczno1395N:13
9177IVKujawiński, JakubKTSz-W Kalisz 1395N:9
9178IVSowiński, JerzyMSKS GAMBIT Tarnowiec 1395N:37
9179IVBulanowski, WojciechTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1395N:8
9180IIPałejko, GabrielaKSz. Hańcza Suwałki 1395N:156
9181IIIWalenciuk, DawidLUKS Lubartów1395N:12
9182IIISadkowski, Marcin Mokotów1395N:27
9183IVJaśkiewicz, Wojciech KLIM UKSz Gambit Starachowice 1395N:9
9184II+Met, Waldemar 1395N:43
9185IIIZiemiański, MiłoszGKS Gorzyce W 1395N:15
9186IVWądołowski, KacperGimn. Bakałarzewo1395N:7
9187IVPastuszka, Igor KSz Zefir Boguszowice 1395N:2
9188IIIMrozicki, Krzysztof SP nr 92 Warszawa 1395N:7
9189IVKania, Konrad WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH Wroc1395N:7
9190IIITchórznicki, Jan E-Szach-Pl St i KSz Wiązowna 1394N:20
9191IVAndruszkiewicz, Mateusz UKS Giecek Radków1394N:1
9192IVNowak, DawidKnurów 1394N:8
9193IIIŻądkowski, Maciej AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1394N:45
9194IIIBistram, Amadeusz UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1394N:55
9195IVKwiecień, Kacper MDK LUBLIN1394N:17
9196IVBiałek, Ernest UKS Szach-Mat Syców1394N:6
9197IIIOlejniczak, Rafał1394N:23
9198IIISzyjduk, Daniel LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1394N:5
9199IIISzylak, Mariusz IC Wrocław 1394N:46
9200IIStaszewska, AleksandraMTS Kwidzyn 1394N:44
9201IVBanach, Andrzej Teresin 1394N:5
9202IVZapart, Bartłomiej SP nr 97 Kraków1394N:6
9203IIIWoźniak, AdamKSz Sulechów 1394N:3
9204IVŚwiętoń, Bartłomiej Gimnazjum nr1 Ropczyce1394N:1
9205IVLebiest, Damian UKS Goniec Staniątki 1394N:7
9206IIIJachimiak, Michał1394N:36
9207IIFrączek, TomaszGimnazjum Iwla1394N:66
9208IVPastuszek, Przemysław1394N:4
9209IVKlamut, Bartosz WKS KOPERNIK1394N:13
9210IIPiechocki, AndrzejWrocław1394N:80
9211IVSzotkowski, Józef1394N:18
9212Wącior, PiotrGKSz Solny Grzybowo 1394N:7
9213IIŚwierc, Damian KSGU Tęcza Krosno Odrz.1394N:132
9214ITim, Anna UKS Pałac Młodzieży Katowice 1394N:308
9215IIPlust, Stanisław AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1394N:87
9216II+Papierz, Sandra IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1394N:157
9217II+Gaczoł, JuliaUKS GONIEC Staniątki 1394N:246
9218II+Kicińska, MagdalenaUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1394N:201
9219Watras, MarcinChełm1394N:7
9220IIIWięcek, Bartosz1394N:7
9221IVSzul, StanisławOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Głuchołazy 1394N:5
9222IVKs. Mikicionek, Marek Wojcieszyce, D. Legnicka1394N:9
9223IVWydro, KrzysztofSP 13 Mielec1394N:7
9224IIIDembicz, Patryk MDK nr 1 Bytom1394N:64
9225IIBochenek, KacperBiały Król Wisznia Mała1394N:70
9226IIIDjebaili, Farid KSz Start Elbląg 1394N:25
9227IIILis, Adrianna 1394N:2
9228IIIMączka, Aldona MKS Pogoń Oleśnica1393N:1
9229IVPanas, BartłomiejWKSz Wołów1393N:2
9230IIIŁosicki, DanielMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1393N:76
9231IVWanot, MateuszPolitechnika Śląska Gliwice 1393N:2
9232IIIGrzybowska, AleksandraBydgoszcz 1393N:9
9233IVKalinowski, Jakub KSz Torfarm-64 Toruń 1393N:6
9234IIIGajer, DawidSSz Strzelec Strzelce Opolskie1393N:2
9235IIIDobosz, Sławomir UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1393N:27
9236IIIPaziewicz, DariaKSz Sulechów 1393N:38
9237II+Mazgaj, Julia Gimnazjum nr 1 Chrzanów1393N:249
9238IVKruszewski, Michał Gdańsk 1393N:7
9239IVPrzysada, WojciechRzKSz Rzeszów1393N:5
9240IIISmoleń, MateuszGKSz Hetman Pilzno1393N:3
9241IVWalentynowicz, MichałWojskowa Akademia Techniczna1393N:5
9242IVGościak, Paweł Gdańsk1393N:6
9243IIISłupek, Janusz KKSz Urania Krosno1393N:1
9244IIIKudła, Artur Golcowa 1393N:2
9245IIIJuźwiak, GrażynaUKS Korona Gdańsk1393N:7
9246IIISzczerba, Dawid LZS Mewa Goliszów1393N:8
9247IVMacios, MarcinNowa Dęba1393N:11
9248IIIOrzechowski, Adrian UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1393N:91
9249IVZaręba, Paweł Akademia Wychowania Fizycznego w K-cach 1393N:6
9250IIIPiaskowska, KorneliaOTSz Ostrów Wielkopolski 1393N:1
9251IIStrzała, Kinga KSz Jelonka Jelenia Góra 1393N:189
9252IVPiecki, Sebastian Czermno 1393N:4
9253IIIKondeja, Stanisław 1393N:13
9254IIIKościuk, Jakub Wołomin1393N:43
9255IIIDulba, Aleksander Wrocław1393N:18
9256IVSokołowski, Paweł Warszawa1393N:7
9257IIIPyzik, MarioTKKF Drogowiec Kraków1393N:9
9258IVWalczak, Ireneusz Starogard Gdański1393N:7
9259IVCebula, KacperMUKS MDK Śródmieście Wrocław1392N:7
9260IIKoliński, DariuszUKS Hetman Puszcza Mariańska 1392N:345
9261IVWęgrzyn, Mateusz UKS Łady Raszyn1392N:9
9262IIGolecka, JadwigaKS LAURA Chylice1392N:389
9263IIIWoźniak, Iwona RzKSz Rzeszów1392N:7
9264IIIWęcławiak, DariaPOLONIA Środa Wlkp.1392N:59
9265IVMijalski, DanielUKS Smecz Konin 1392N:13
9266IVLicznar, Karol1392N:7
9267IIWalasik, Weronika UKS Hetman Koronny Trzebinia1392N:64
9268IVWejchert, Ryszard UKS Caissa Warszawa 1392N:4
9269IVPietrasz, Michał Tarnobrzeg1392N:9
9270IVDomowicz, StanisławKSz Sulechów 1392N:7
9271IIIŻak, CezaryLZS Kordian Bliżyn 1392N:50
9272IVWatras, Paweł1392N:5
9273IVPazik, Kacper - UKS Debiut Przedwojów1392N:16
9274IIIKliber, Filip KTS Kalisz1392N:56
9275IVKovacs, RobertCzęstochowa1392N:14
9276IIŚwiszcz, Piotr KKSz Urania Krosno1392N:34
9277IVNiziołek, Szymon UKS Czternastka Warszawa1392N:6
9278IIKrzywicki, PiotrOlsztyn 1392N:30
9279IVWolanin, PiotrZS nr1 w Choczni1392N:6
9280IVManiecki, Michał Ognisko TKKF w Dobczycach 1392N:7
9281IIIGrudziński, BernardUKS Gambit - Wesoła1392N:15
9282IIIGiwojno, Tomasz 1392N:41
9283II+Taranowicz, Zofia Gimnazjum 22 Olsztyn1392N:123
9284IIMajek, Waldemar 1392N:174
9285IVPopiel, AdamMDK Radom 1392N:7
9286IVPisarski, Piotr 1392N:3
9287IIIBajger, Andrzej 1392N:16
9288IVManaj, Wojciech 1392N:12
9289IVJaworski, Adam1392N:11
9290IVSzczepaniak, JakubKS 64 Zielona Góra 1392N:6
9291IIIZielonka, Agata UKS Korona Gdańsk1392N:14
9292IVPłachecki, SzymonGdańsk 1392N:3
9293IIIBadoń, Agnieszka Gimnazjum Sławkowice 1391N:2
9294IIIGrzeszkiewicz, Patrycja VIII LO we Wrocławiu 1391N:7
9295IVJasinowicz, Mateusz UKS MDK Otwock1391N:6
9296IIINawrotek, Norbert M-GOK GAMBIT Ślesin1391N:112
9297IIDomińczak, Jan G. nr 133 im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego Ursus 1391N:66
9298IVCygański-Bolski, Kajetan UKS Caissa Warszawa 1391N:14
9299Szeloch, Łukasz1391N:9
9300IVSzóstko, Michał MUKS Stoczek 45 Białystok1391N:9
9301IIIBielec, Bartłomiej Muszyna 1391N:6
9302IIOrłowski, SebastianMLKS Ostródzianka Ostróda 1391N:95
9303IVKowalik, Bruno1391N:9
9304IVDziedzic, AntoniMAZSzach w Warszawie1391N:45
9305IIIKarpiński, KacperDęblin 1391N:13
9306IVBoruch, PawełMDK Radom 1391N:7
9307IIIWojtulewicz, Robert PGI 17 Białystok 1391N:24
9308IIChryc, Sylwia UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1391N:33
9309IIIGajewski, Dariusz Siedlce 1391N:20
9310IVRadzikowski, Krzysztof1391N:5
9311IIIBazan, JanCKiS Skawina1391N:36
9312IVJagodziński, Wojciech1391N:3
9313IVGrochola, Robert1391N:9
9314IVCisek, MarekTomaszów Lubelski1391N:7
9315IIBanasiak, Mariusz 1391N:55
9316IIKrawczyk, Andrzej S-KKS Przemyśl 1391N:12
9317IVTkocz, Oliwia Czyżowice1391N:4
9318IIIKmak, KacperNowy Sącz II 1391N:13
9319IVDuda, Tomasz1391N:8
9320IVKietrys, Robert Ostróda1391N:6
9321IVKubiszewski, Hubert 1391N:2
9322II+Pietryk, Joanna UKS SP3 w Bogatyni1391N:144
9323IVBoczek, WiktorMDK Radom 1391N:13
9324IVJaroszewski, MarekWarszawa SOSW 151391N:7
9325IIIKraśniewski, Piotr Uzdowo1391N:60
9326IIIWiśniewski, Paweł 1391N:28
9327IIIDrążkowski, Mateusz UKS OPP Toruń1391N:43
9328IVHermansdorfer, Marcin Caissa Lubsko 1391N:10
9329IIISzymczak, Wiesław1391N:7
9330IVCudyk, ŁukaszKSz Jelonka Jelenia Góra 1391N:19
9331IIIWojtczak, RobertWrocław1391N:20
9332IIISiarnowski, KacperCzernikowo1391N:19
9333IVBalcerzak, Krzysztof1391N:7
9334IVKarapetyan, Samvel1391N:5
9335IIPosłuszny, MaciejMKS Rokita Brzeg Dolny1390N:154
9336IIIZiaja, Paweł LKS Orzeł Wysoka 1390N:6
9337IVKonarski, Mateusz LZS Goniec Kluczbork1390N:2
9338IVGniazdowski, Tomasz UKS Biały Pion Gryfino 1390N:9
9339IVSkopek, Jacek UKS TSz Zieloni Zielonka1390N:9
9340IIIDubicki, Marian Olsztyn 1390N:13
9341IVSpich, Janusz MCKIE Malbork 1390N:21
9342IIIStój, EugeniuszKS DZIKOWIEC1390N:22
9343IIMoliński, Damian ULKS SKOCZKI Słopanowo 1390N:75
9344IVWojciechowski, Tomasz Katolicki Klub Sportowy Victoria1390N:3
9345IIIGubański, OliwierOTSz Ostrów Wielkopolski 1390N:21
9346Lipiński, Tomasz Świdnica 1390N:7
9347IGolińska, Patrycja KSz ORŁY Pleszew 1390N:214
9348IVGałat, JanuszGrabowiec 1390N:7
9349IIIKrawiec, Patryk 1390N:7
9350IVJakubowski, PawełLublin1390N:3
9351IVKamiński, Marcin KSz Zefir Boguszowice 1390N:6
9352IIISuchno, GeorgiKS LogIN Skierniewice 1390N:25
9353IIIMikołajski, Marcin Ognisko TKKF w Dobczycach 1390N:14
9354IVKoprowski, TadeuszLKS Goniec Zarow1389N:8
9355VMazur, Michal 1389N:8
9356IVMartyniuk, Paweł UKS Czternastka Warszawa1389N:18
9357IIISchmidt, Szymon KS Pocztowiec Poznań 1389N:16
9358IIIGulgowski, DominikUKS Zawisza Kolbudy 1389N:10
9359IIGiziewska, MartaIV LO Białystok1389N:14
9360IIITrzeciak, FranciszekUKS ŻAGLE Warszawa 1389N:115
9361IVModzelewski, Robert E-Szach-Pl St i KSz Wiązowna 1389N:7
9362IVMuzyka, PawełPałac Młodzieży Koszalin 1389N:20
9363IIIKlimecka, AleksandraLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1389N:3
9364IVZbiegień, BartoszKKSz Kraków1389N:6
9365IIIGoles, Robert MKS Rokita Brzeg Dolny1389N:16
9366IKaznowska, Weronika SP 14 Olsztyn 1389N:173
9367IIIŁachut, Tomasz KGL Szarotka Wadowice Górne1389N:94
9368II+Strączek, Wiktoria UKS przy SP 8 Chrzanów 1389N:450
9369IIIWitecki, JanWarszawa1389N:50
9370IVSalwa, Damian LUKKS Kielce1389N:6
9371IVKorościel, EdwardGłogów1389N:8
9372IVGraczykowski, Łukasz KLS Piechowice1389N:6
9373IVMaciąg, Czesław SzKS GENS Kołobrzeg1389N:5
9374IIIPaternoga, BartłomiejUKS Szachownica Rabka-Zdrój1389N:39
9375IVRombel, Krzysztof Bielsk Podlaski 1389N:9
9376IVSabramowicz, Dariusz1389N:8
9377IVSikorski, Mariusz 1389N:7
9378IIIRożek, Michał KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1389N:148
9379IVGolczewski, Artur Nadleśnictwo Radom 1389N:6
9380IIIZmarzły, WiktorAkademia Szachowa Gliwice 1389N:129
9381IVJuszczynski, Maciej 1389N:3
9382IVLipiński, Stanisław Pałac Młodzieży Szczecin 1389N:5
9383IIIRafalski, TomaszUKS SP11 Skoczek Tczew1389N:43
9384IIIGóra, Szczepan MCKiS Jaworzno1388N:292
9385IVAntas, Kacper UKS Smecz Konin 1388N:3
9386IIIZabandżała, WojciechUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1388N:12
9387IIIFuchsig, Monika MUKS MDK Śródmieście Wrocław1388N:12
9388IIIKisielewski, DawidGim. nr 6 Suwałki1388N:36
9389IVDronka, Michał RKSzRzeszówZwięczyca1388N:2
9390IIIStruss, Katarzyna KS AZS Politechnika Wrocław1388N:7
9391IVObrzut, Hubert -UKS Debiut Przedwojów1388N:33
9392IVKędracki, AndrzejUMKS Na Pięterku Poznań 1388N:12
9393IVŁukaszewicz, Dominik LKS Polonia Poraj 1388N:3
9394IVBezimienny, Dawid UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1388N:3
9395IVGalas, Paweł UKS Caissa Warszawa 1388N:5
9396IVBonikowski, AdamKSz GRYF Szczecin 1388N:8
9397IVPopławski-Ziętek, Michał 1388N:17
9398IVStudziński, Maciej UKS OPP Toruń1388N:4
9399IIIKosiba, Mateusz SP Nr 8 Krosno1388N:84
9400IIIKowalewska, AnnaTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1388N:5
9401IIIDwojacka, Magdalena CK Łubianka1388N:1
9402IVDolata, Marek Białystok1388N:5
9403IIIWarsiński, Dawid G UKS Ósemka Chojnice1388N:51
9404IVPilipczuk, ŁukaszKKS Victoria Stalowa Wola II1388N:2
9405IVWołcz, Janusz1388N:9
9406IVJabłonowski, Jacek 1388N:3
9407IIITutaj, Rafał KU AZS UW w Warszawie 1388N:41
9408IIISapierzyński, Adam MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1388N:16
9409IVWindakiewicz, Marek Bilcza1388N:9
9410IVBiront, HubertPGA nr 61388N:7
9411IIIPurczyński, Andrzej1388N:35
9412IIITylski, AdamUKS Płomyk Nekla 1388N:3
9413IVLeszczewicz, Jordan Grudziądz1388N:6
9414IIKisielewska, Dominika MUKS MDK Śródmieście Wrocław1388N:121
9415IIIGawarski, Piotr 1388N:40
9416IVSokołowski, BartoszStargard1388N:8
9417IIKulig, Paweł KGL Szarotka Wadowice Górne1388N:111
9418IVSzachoń, Maksymilian MDK Radom 1388N:7
9419IVPopiel, Kamil MDK Radom 1388N:7
9420IIFilipiak, Magdalena UKS Trzydziestka Olsztyn1388N:138
9421IVBiernacki, TymonWrocław MDK Krzyki 1388N:7
9422IIIKowalik, Łukasz1388N:27
9423IIJuszczak, JulianUKS Czternastka Warszawa1388N:29
9424IVChylak, Antoni1388N:8
9425IVStempczyński, Konrad UKS Gedanensis Gdańsk1387N:1
9426IVBator, JarosławUKS Sztum Sztum 1387N:3
9427IIINabożny, Kamil UKS SP1 Jedynka Tychy 1387N:132
9428IVProchowski, Filip SP 12 Otwock1387N:14
9429IVCzempiel, DamianSSz Strzelec Strzelce Opolskie1387N:2
9430IIIZwierzykowski, BartłomiejZespół Szkół Mechanicznych1387N:18
9431IVSiewierski, Jakub UKS Pałac Nieborów1387N:23
9432IISzpyrka, Kacper GKSz Kornuty Gorlice1387N:55
9433IVWiergielski, Wiktor SP1 Mińsk Maz. 1387N:7
9434Groszyk, Maciej 1387N:7
9435Olszak, Przemysław KS Czarni Dęblin 1387N:9
9436IVDąbrowski, Mateusz SS-T Lubcza Racławówka1387N:9
9437IVProcek, Sylwester Karnice 1387N:6
9438IIIJarzyna, Oskar Caissa Pion Zielona Góra1387N:71
9439IVBąk, Bogusław KS KOMUNALNI II Sanok 1387N:4
9440IVJędrzejak, Bolesław UKS KSM Tęcza Kościan 1387N:10
9441IIIBlicharz, Bartłomiej UKS Spartakus Kolbuszowa1387N:4
9442IIHomza, DominikWKS FLOTA Gdynia1387N:259
9443IIISkorupka, MarcinUKS Rodło Opole1387N:66
9444IVLipiński, Jarosław1387N:7
9445IIIKrakowiak, Tomasz MCKiE Malbork 1387N:32
9446IIINikołajuk, Jakub SP 26 1387N:116
9447IVKołodziejczuk, Arkadiusz Sarnaki 1387N:7
9448IVBiałończyk, AleksyMUKS MDK Sródmieście Wrocław 1387N:20
9449IIKrotowski-Cacha, MichałUKS Korona Gdańsk1387N:309
9450IIIRoguski, Henryk Wrocław1387N:40
9451IIIŚwiątkowski, Dawid Caissa Pion Zielona Góra1387N:83
9452IVWozniak, DariuszNowy Sącz1387N:7
9453IVDługosz, Bogusław 1387N:15
9454IVSosnowski, Witold UKS Centrum Tczew 1387N:18
9455IVUriasz, KacperGKSz Hetman Pilzno1387N:11
9456IVBlobel, AlbertStrumień 1387N:3
9457IIIBłahut, TadeuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1387N:24
9458IIISęp, Janusz1387N:14
9459IISzczepaniak, JakubNASZACH Nowy Tomyśl1387N:110
9460IIIMaślewski, Jerzy Ostróda1387N:14
9461IVJończak, MaciejLUKS Lubartów1387N:7
9462IIMichalak, AnnaKSz Jelonka Jelenia Góra 1387N:11
9463IVPerz, Sebastian LUKKS Miedziana Góra 1387N:1
9464IVMajewski, KacperKS KORONA Zakrzewo1387N:2
9465IIIMusiał, Angela KU AZS UMCS Lublin1387N:7
9466IVGolacik, MichałPKS AGAPE Białołęka1386N:5
9467IVMróz, KarolTarnów 1386N:6
9468IIIKul, Adam UKS GIECEK Radków1386N:57
9469IIIFranek, Jolanta ZSP Nietązkowo 1386N:3
9470IIILewandowski, Bogdan WKSz 1938 Włocławek 1386N:95
9471IIILauba, Olga MKS Wicher Zbąszyń1386N:4
9472IIIFryda, DominikAkademia Szachowa Gliwice 1386N:189
9473IIOrlik, Patryk RKS MAT Ruda Śląska 1386N:201
9474ICzerwińska, Oliwia UKS Ognisko Rydułtowy1386N:315
9475IVMielniczuk, Przemysław KMKSz Victoria Kielce 1386N:8
9476IVMagdziarczyk, TomaszMOSiR Tuchów 1386N:35
9477IVMarchlewicz, MateuszBrodnica1386N:9
9478IIICholewa, Katarzyna1386N:6
9479IVSiłkowski, AlbertGdynia1386N:10
9480IISzostek, ArturSSz BDK Biskupiec 1386N:56
9481IPlacek, Eliza UKS Pałac Nieborów1386N:163
9482IIIRusche, Bruno KS KORONA Zakrzewo1386N:84
9483IVBujakowski, MaciejGim 6 Suwałki1386N:6
9484IMiranowska, AnnaAZS Poznań 1386N:212
9485IVMachnik, Grzegorz Tarnobrzeg1386N:9
9486IVPrejznar, Wojciech1386N:9
9487IVMatyasik, WojciechWrocław1386N:7
9488IVStępień, ŁukaszLUKKS Miedziana Góra 1386N:2
9489IVBorowy, Jan 1386N:6
9490IVWątruch, Marcel1386N:6
9491IVPiskorz, Mikołaj 1386N:1
9492IVKrefft, KrystianMściszewice1386N:7
9493IVNaszkiewicz, Patryk Gim 6 Suwałki1385N:6
9494IIIDobek, MateuszKrosno1385N:81
9495IVWojciechowski, Grzegorz MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1385N:3
9496IIIPołajdowicz, NinaUKS Astra Leśniowice 1385N:2
9497IVSikorski, Jakub PUKS Rodło Opole 1385N:2
9498IIHutyra, MonikaStI EUROBESKIDY Łodygowice 1385N:80
9499IIIDemby, Maciej LO Grajewo1385N:28
9500IVNawrocki, Mateusz KTSz-W Kalisz 1385N:14
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)