ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20402)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25076);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35067)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (178);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13842)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12599);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
9501IIIOlszewska, MartynaIV Liceum Ogólnokształcące 1384N:64
9502IVRetych, Krzysztof ZSO nr 1 Jelenia Góra1384N:7
9503IISlowik, Zygmunt 1384N:58
9504IIICichecki, Jan UKS Czternastka Warszawa1384N:133
9505IVŻakowski, MariuszUKS OPP Toruń1384N:17
9506IVWróblewski, MateuszSP Wiązowna1384N:11
9507IVZakrzewski, SzymonMLKS Krajna Sępólno Kr. 1384N:13
9508VSzafkowski, Jakub 1384N:7
9509IVGosławski, Arkadiusz Warszawa1384N:15
9510IVGawliński, Kacper1384N:13
9511Loret, Kacper Działdowo1384N:9
9512IIIJurewicz, IgorSP 50 Białystok1384N:175
9513IIIOlejnik, JakubKSN Łuczniczka Bydgoszcz 1384N:29
9514IVBujakowski, ZbigniewSP nr 7 Suwałki1384N:5
9515IVGrądzki, DorianSP Białe Błota - III d1384N:7
9516IIIKluczewski, Adam1384N:15
9517IIIGolonka, JakubWiktoria Łowczów1384N:21
9518IVStań, JakubŁKS Szach-Centrum Łódź1384N:7
9519IVBrzeski, Patryk 1384N:7
9520II+Kanduła, JaśminaKSz Polonia Warszawa1384N:315
9521IIBanaczyk, Piotr MKSz DIAGONALIA Imielin 1384N:121
9522IIWleklik, MateuszMMKS Wieniawa Leszno1384N:44
9523IVOchnio, Krzysztof Warszawa1384N:7
9524IVŁuniewski, Adam1384N:3
9525IVRóżyło, MichałGZSN Start Gorzów Wlkp.1384N:8
9526IVKulesza, JakubGimnazjum Sułkowice1384N:6
9527IVNowicki, Jakub1384N:6
9528IIIKohut, Józef TMS Roszada Gliwice 1384N:25
9529Wesołowski, Stefan KS LogIN Skierniewice 1384N:8
9530IIIZielinska, Monika Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy1383N:4
9531IVAugustowski, PiotrMKS Start Lublin1383N:13
9532IIIWnuk, DorotaLZS Wieża Więcbork1383N:11
9533IVKrajczok, Seweryn SP nr 1 Rydułtowy1383N:3
9534IIIZarach, Maksymilian 1383N:33
9535IIGórski, Robert UKS Korona Gdańsk1383N:154
9536IVMezglewski, Jakub Krościenko 1383N:6
9537IIITworek, Michał KSz Gambit Przeworsk1383N:7
9538IIIBudkiewicz, AleksandraUKS GONIEC Staniątki 1383N:13
9539IVIgnatowicz, Jan 1383N:18
9540IVKoryczan, Sebastian 1383N:6
9541IVGłębocki, Dominik Gimnazjum 1 Józefów 1383N:6
9542VZamorski, TomaszWSD Rzeszów1383N:6
9543IVGryga, Adam Mysłowice1383N:21
9544IVPastuszka, JakubUKS Czternastka Warszawa1383N:7
9545IIIBartosiak, Maciej UKS-STSz Sokołów Podlaski 1383N:26
9546IIIDąbrowski, AleksanderTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1383N:7
9547IVKsiężyc, BartoszMUKS SZS Cieszyn1383N:3
9548IITadaj, Dawid1383N:55
9549IVPaś, Jacek Niepołomice1383N:6
9550IVHandke, WłodzimierzUKS Centrum Tczew 1383N:9
9551IVKrywiak, FilipGimnazjum Tuchomie1383N:7
9552IVMendzelewski, Michał UKS Płomyk Nekla 1383N:2
9553IVCiuła, WawrzyniecDukla 1383N:2
9554IIIMaćkowiak, Michał UKS Szach Wolsztyn1383N:143
9555IVStępniewski, Jan SSP 1 Kraków 1383N:6
9556IVChmiel, Szymon1383N:7
9557IIWelz, RobertUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1383N:62
9558IVPodgórska, Agata 1383N:15
9559IVMuszyński, Sebastian Gimnazjum Jelnica 1383N:8
9560IVGorzelańczyk, Konrad UKS Płomyk Nekla 1383N:3
9561IVKuźma, PawełWarszawa1383N:5
9562IIIJuszczak, JulianUKS Czternastka Warszawa1383N:22
9563IIISpionkowski, Fabian KSz Gambit Świecie 1383N:132
9564IVSułek, Michał SP 3 Mielec 1383N:6
9565Wojtasik, AdamBiałystok1383N:7
9566IVMichalski, BartoszUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1382N:9
9567IIPawlukiewicz, KamilaSpołeczna SP nr 10 1382N:118
9568IIJaracz, Piotr KSz Jelonka Jelenia Góra 1382N:120
9569IIIAndrzejewska, Agnieszka KSz Polonia Wrocław1382N:4
9570IVDybowski, Jakub UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 1382N:3
9571IIIPawlus, Zuzanna RzKSz IV Rzeszów 1382N:60
9572IIISzermer, Ludwik Poznań 1382N:33
9573IIILemański, Edward MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1382N:20
9574IVNiedziółka, Piotr Karczew 1382N:9
9575IVSłupek, JakubSP Nr 1 Krosno1382N:3
9576IVDziki, Konrad Gimnazjum Dwujęzyczne Krosno 1382N:2
9577IIIKortas, Michał UKS MDK GDYNIA1382N:98
9578IVSimon, JakubLKS Piast Śrem 1382N:5
9579IIIAndrzejczak, JerzyUKS Hetman Puszcza Mariańska 1382N:58
9580IVGuzik, Tomasz ZSŁ Kraków1382N:3
9581IIISuder, Eryk MLKSz Myślenice1382N:34
9582IVJaremczak, Karol1382N:10
9583IIIOpydo, Karolina MLKSz Myślenice1382N:4
9584IIIHaduch, Julia KKS Victoria Stalowa Wola 1382N:3
9585IVŁukomski, Tomasz UKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1382N:9
9586IVMarkowski, PrzemysławUKS MDK Otwock1382N:14
9587IVKulaś, Dominik Wrocław1382N:14
9588IVCzop, AntoniLUKS Lubartów1382N:7
9589IVNiewiadomski, Mariusz UKS Korona Gdańsk1382N:7
9590IIIWiśniewska, JustynaKiliński OSiR Trzemeszno 1382N:4
9591IIISzyszko, Arkadiusz1382N:27
9592IIWarkowski, MichałMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1382N:124
9593IVMisiewicz, JarosławUKS GCK Sękowo 1382N:19
9594IVHaładus, MarcinPiekary Śląskie 1382N:5
9595IVDzionek, KrzysztofJelenia Góra 1382N:3
9596IVReszka, Krzysztof Reszka1382N:4
9597IIIStodolak, Elżbieta KS Komunalni Sanok1382N:16
9598IVKilar, MateuszKoszalin1382N:6
9599IIIWolak, DawidGKS Szach-Mat Wiśniowa 1382N:39
9600IIIAlseifi, Tomasz SP Pruszków1382N:14
9601IIIGraczyk, MichałElbląg 1382N:36
9602IVLis, Adrian UKS POGOŃ Oleśnica [KLU]1382N:6
9603IVWalicki, Marcin 1382N:7
9604IIIKiełbasa, MiłoszUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1382N:16
9605IIRetman, Martyna PKS Wiatrak Bydgoszcz 1382N:27
9606IVFrankowski, Tymoteusz ŁKS Szach-Centrum Łódź1382N:12
9607Rozak, Jakub1382N:6
9608IVBartecki, MarcinUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1382N:9
9609IVStępień, Paweł 1382N:7
9610IVOlczak, Piotr TS-R Hetman Konin 1381N:3
9611IICis, KrzysztofBarczewo1381N:155
9612IIITruszkowska, Sylwia UKS Czternastka Warszawa1381N:7
9613IIIErbert, Przemysław Kluczbork 1381N:28
9614IIIPiaśnik, JoannaZgorzelec 1381N:7
9615kBrok, Jerzy GZSN Start Gorzów Wlkp.1381N:2
9616IVNiemczyk, WojciechGimnazjum nr 3 w Gliwicach1381N:3
9617IIMisiewicz, NataliaUKS GONIEC Staniątki 1381N:169
9618IIIKochanek, Katarzyna LKS Sparta Lubliniec1381N:5
9619IVChojnowski, CezaryUKS Żak Łomża1381N:8
9620IVJanke, Franciszek UKS \ Caissa\ Warszawa1381N:7
9621IIIRadoń, Radosław TS Wisła Kraków 1381N:85
9622IVSmoleń, JakubGKSz Hetman Pilzno1381N:3
9623IVPodgrudny, JakubUKS Hetman Michałowice 1381N:7
9624IVKuszlik, KajetanTS Wisła Kraków 1381N:3
9625IVUlman, Adrian UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1381N:3
9626IVRozylo, Michał GZSN Start Gorzów Wlkp. II 1381N:22
9627IIIPałdyna, Michał MTS Kwidzyn 1381N:37
9628IIISadowski, Jan SSP 3 BTO Białystok1381N:23
9629IIISikorski, Tytus KS Korona Kraków 1381N:35
9630IVTarwacki, Kamil Caissa Pion Zielona Góra1381N:7
9631IVRzeszotek, Hubert 1381N:14
9632IIISurkont, Jan1381N:20
9633Klimaszewski, WojciechLO Grajewo1381N:7
9634IIPiechocki, KarolKSz Polonia Wrocław1381N:176
9635IVPacan, Wojciech Popławy1381N:6
9636IVNowak, KamilMUKS MDK Śródmieście Wrocław1381N:4
9637IVMatczyński, ArkadiuszUKS MDK nr 5 Bydgoszcz1381N:5
9638IIDuda, LeonKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1381N:167
9639IVKordel, Jakub 1381N:7
9640IVSmyczyński, JakubUKS OPP Toruń1381N:5
9641IVKorniluk, Jakub 1381N:1
9642IVMłynarski, Krzysztof 1381N:9
9643IIILukosek, Aleksander 1381N:21
9644IIKokocińska, Maja RzKSz Rzeszów1381N:81
9645IIIStawierej, JakubPG Szepietowo 1381N:7
9646IIKossakowski, MarekUKS Rodło Opole1381N:33
9647IVKaca, AleksanderMDK Radom 1381N:7
9648IVŚwiderski, Dominik 1381N:6
9649IVKlecha, Janusz1381N:6
9650VRobak, MichałSzachowy Uniwersytet Warszawa 1381N:7
9651IVPanasiuk, PawełGdynia1381N:7
9652IVTomasik, FilipKKSz Kraków1381N:7
9653IIIIwaszkiewicz, JanuszWiązowna 1381N:21
9654IVDrozd, Tomasz LUKS Lubartów1381N:8
9655IVWągrowski, Konrad1381N:4
9656IVFilar, Mikołaj UKS Caissa Warszawa 1381N:4
9657IVRycyk, Rafał KSz Jelonka Jelenia Góra 1381N:7
9658IVZiółek, Lubomir UKS GROM Krężnica Jara1380N:7
9659IIIPrzyczyna, FilipGimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1380N:43
9660IIIWojciechowski, Tomasz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1380N:40
9661IIINoga, Piotr KKSz Kraków1380N:67
9662IIILachawiec, ŁukaszAkademia Szachowa Gliwice 1380N:128
9663IIIPluta, MateuszMCKiS Jaworzno1380N:69
9664IVPustelnik, Szczepan 1380N:8
9665IVSemik, Daniel Akademia Szachowa Gliwice 1380N:49
9666IVAlejster, Miłosz UMKS Gambit Augustów 1380N:3
9667Kubala, KubaSP 7 Leszno 1380N:7
9668IIILeleń, StanisławSP Celestynów1380N:144
9669IVDziugieł, Kacper MTSz Mińsk Mazowiecki; MTSz Mińsk Mazowiecki II; MTSz Mi1380N:5
9670IVDaniluk, Mikołaj Gok Sarnaki 1380N:15
9671IVSławomirski, Radosław 1380N:28
9672IVLewandowski, Rafał 1380N:8
9673IVStróżyk, KamilMKSz-W Pat Miejska Górka 1380N:7
9674IVLochman, JanLKS Sanovia Lesko 1380N:6
9675IVKierul, Michał Hetman Wschowa1380N:11
9676IVDziadkowiec, Michał IGimnazjum nr 1 Pcim 1380N:6
9677II+Żyznowska, MariannaKS LAURA Chylice1380N:95
9678IIIKopestyński, Michał MGLKS Parnas Oława 1380N:17
9679IIIPiskorek, GrzegorzKSz Gryf Szczecin 1380N:40
9680IIDopierała, AdamUMKS Na Pięterku Poznań 1380N:97
9681IVJackiewicz, Michał 1380N:5
9682IVGajownik, DamianSzydłowiec 1380N:10
9683IVWachowiak, Rafał TKKF Rzemyk Gdynia1380N:4
9684IVZeliaś, Wojciech Gimnazjum nr 3 Klikuszowa 1380N:7
9685VZapała, Stanisław 1380N:6
9686IVRosiak, Mariusz 1380N:9
9687IVSiennicki, JacekOtwock1380N:11
9688IVKosowski, WojciechMGLKS Parnas Oława 1380N:7
9689IVWistel, Mateusz 1380N:2
9690IVBieliński, Artur WOK Wałbrzych1380N:5
9691IVKrystowski, Piotr KLS Piechowice1380N:13
9692IIIPolakowski, SzymonLKS Orzeł1380N:29
9693IIINawalaniec, AdamKS Legion Legionowo 1380N:24
9694IIIWolf, Artur Płock1380N:12
9695IIIDaniszewski, EugeniuszObrowo1380N:13
9696IVMarzęda, Krzysztof LUKS Lubartów1380N:7
9697IVKrogulski, Mariusz1380N:7
9698IVJakubczak, Kacper LKS Piast Śrem 1379N:17
9699IIPełka, Magda Gimnazjum Nr 4 Piekary Śląskie1379N:136
9700IVBilik, Damian RzKSz Rzeszów1379N:6
9701IVLewandowski, GabrielSP 1 Otwock 1379N:8
9702IIISiryk, LevkoLwów 1379N:9
9703IVZygar, DawidKrościenko 1379N:5
9704IIBanach, Karol UKS Korona Gdańsk1379N:243
9705IVKłosowski, Mirosław SP Nr 6 Krosno1379N:1
9706IIICyran, Aleksandra UM Lublin 1379N:2
9707IIIGwóźdź, CyprianGKSz Hetman Pilzno1379N:7
9708IIIFeret-Kłys, AnetaTSz SKOCZEK Sędziszów Małopolski 1379N:3
9709VBorowicz, MarcinŻukowo 1379N:5
9710Szydło, TadeuszPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1379N:8
9711IVPiekorz, Paweł G Społeczne1379N:9
9712IIICzylok, Władysław LKS Wisła Strumień1379N:42
9713IIStradowski, MaciejUKS Caissa Warszawa 1379N:198
9714IVOrzechowski, Wiktor M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1379N:3
9715IISowierszenko, TomaszKS DORS Ruda Śląska 1379N:61
9716IVCzupkałło, Zbigniew LKSz Lublin 1379N:7
9717IVPaprocki, StanisławUMKS Na Pięterku 1379N:9
9718IIŚwierc, Damian KSGU Tęcza Krosno Odrz.1379N:125
9719IIIRapacz, TomaszRabka-Zdrój1379N:20
9720IVKozaczuk, AdrianCieksyn 1379N:5
9721IIISzot, Maria Ksz Gryf Szczecin 1379N:7
9722IVBartkowiak, Igor1379N:7
9723IIIŁabaj, Marek KSz HETMAN Katowice 1379N:33
9724IVFiliński, Józef Płock1379N:8
9725IVTadrzak, Wojciech Ostrołęka 1379N:7
9726IVMichalczuk, Piotr Białystok1379N:7
9727IVKurgan, Kamil SP 13 Mielec1379N:5
9728IVMadej, Piotr1379N:4
9729IISivickis, AndrejusUKS OPP Toruń1379N:114
9730IVChrobot, Tomasz UKS Piątka Wieluń 1379N:8
9731IIICholewa, JanUMKS Na Pięterku Poznań 1379N:20
9732IVSasiak, Tomasz1379N:7
9733IVWywrot, Piotr Rybnik1378N:9
9734IVMyrcha, Dawid 1378N:10
9735IVMucha, Wojciech MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1378N:9
9736IIIDróbka, AndrzejPKS Leśny Bydgoszcz1378N:103
9737IIBuława, FilipAkademia Szachowa Gliwice 1378N:258
9738IIIGałan, Miłosz Gim nr 2 Tomaszów Lub. 1378N:15
9739IVStopyra, Patryk 1378N:5
9740IVPilewski, Krzysztof Pustelnik 1378N:4
9741IIILewandowski, KarolWYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA SIŁ POWIETRZNYCH Dę1378N:14
9742IIMyszor, Przemysław MKSz DIAGONALIA Imielin 1378N:195
9743IVBardzki, MichałJózefosław1378N:14
9744IIMaciejewski, MarekKSz Gryf Szczecin 1378N:42
9745IIIMiga, TomaszKS DORS Ruda Śląska 1378N:29
9746IVŚwięcicki, SławomirGZSN Start Gorzów Wlkp.1378N:9
9747IVGajewski, Mateusz Gimn. Bakałarzewo1378N:7
9748IIKarut, Kacper UKS Pałac Młodzieży Katowice 1378N:151
9749IIRomejko, Jagoda KSz Jelonka Jelenia Góra 1378N:220
9750IIKrowicki, Przemysław 1378N:80
9751IIJuszczyk, MarcinWarszawa1378N:44
9752IVKalisiak, Włodzimierz1378N:3
9753IVZarzycki, Mirosław Mińsk Mazowiecki 1378N:14
9754IVKaczyński, Tadeusz PG Szepietowo 1378N:6
9755IIIChomicki, KornelSSP 3 BTO Białystok1378N:129
9756IVBucholc, Maciej ZSM Elbląg 1378N:6
9757IIIWajda, KrzysztofMKS MOS Wieliczka 1378N:32
9758Zyskowski, BogusławAkademia Gambit Białystok1378N:7
9759IVMikhnevich, StefanGdańsk 1378N:7
9760Dragula, JanDominikowice1378N:7
9761IIKozaczko, Aleksandra1377N:70
9762IVKowalczyk, JanIKSz Tęcza Tarnowskie Góry1377N:10
9763IVSzczygłowski, Rafał Szkoła Podstawowa Nr 5 Chorzów1377N:36
9764IVKrukowski, Szymon UKS SP3 w Bogatyni1377N:7
9765IVGoraj, DawidGimnazjum w Jakubowie 1377N:14
9766IIISobieszuk, Kacper KSz DRAKON Lublin 1377N:48
9767IVStrojny, Grzegorz GKS Gwarek Ornontowice1377N:2
9768IIIKurowski, SzymonCKiS Skawina1377N:69
9769IIIJadanowski, TomaszUKS Szach-Mat Syców1377N:28
9770IIIMarciniak, Kacper UKS Korona Gdańsk1377N:31
9771IVSzałyga, AleksanderSP nr 16 Przemyśl1377N:7
9772IIIKrasiewicz, Agnieszka UKS TSz Zieloni Zielonka1377N:8
9773IIIWłodarczyk, JanUKS SP3 w Bogatyni1377N:198
9774IIIPiszczatowski, JanG.nr42 im. Bohaterek Powstania Warszawkiego W-wa1377N:34
9775IIBazylewicz, Zygmunt 1377N:186
9776IVKaczkowski, Michał 1377N:7
9777IVStefański, IgnacyRzeszów1377N:7
9778IIIKolender, Marek Strzelec Strzelce Opolskie 1377N:18
9779IIISkrocki, TadeuszSSz Szachpol Łuków1377N:36
9780IIIKalinowski, Rafal 1377N:7
9781IVBrańka, Andrzej1377N:7
9782IIIKulesza, JolantaLUKS GOK Samborowo1377N:8
9783IVTomaszczyk, MarcinŁaziska Górne 1377N:12
9784IIKowalski, HenrykGubin 1377N:40
9785IVPelowski, Krzysztof Lipusz - parafia pw. św. Michała Archanioła1377N:7
9786IVDziepak, MichałKrościenko Wyżne1377N:4
9787IIIMichalczuk, Maria Hetman Łuków1377N:38
9788IVSienkiewicz, Szymon UKS Szach Gryfice 1377N:9
9789IIWolak, Maciej KKSz Kraków1377N:274
9790IIIGarbowski, MichałSulechów 1377N:27
9791IIISprawka, RomanLKSz Lublin 1377N:20
9792IICichoń, Ludwik AZS Poznań 1377N:107
9793IVŻurawski, TadeuszStarogard Gdański1377N:9
9794Strzałkowski, SylwesterSokołów Podlaski1377N:8
9795IIZięba, MarcelKS Entropia NZSPW Warszawa1377N:12
9796IVPomaniec, Bartosz LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1377N:6
9797IIIPtaszyński, Grzegorz Bialystok 1377N:19
9798IVSobociński, Wiktor Publiczna Szkoła Salezjańska1377N:2
9799IIMrozowska, Gabriela L-UKS Burza I Rogi1376N:151
9800IIIPałka, Dominik UKS Magnus Rzezawa1376N:118
9801IVZieliński, KajuszKSz Torfarm-64 Toruń 1376N:9
9802IVKosiński, JanKMKSz Victoria Kielce 1376N:7
9803IIIKlusek, MarcinRKS Mat Ruda Śląska 1376N:47
9804IIIKaczmarczyk, Wojciech UKS Smecz Konin 1376N:138
9805IIUrbaniak, AdriannaKS 64 Zielona Góra 1376N:72
9806IVRutkowski, Gustaw II LO w Gorzowie Wlkp.1376N:11
9807IVJanicki, Juliusz1376N:4
9808IIIMiłoś, Karina TKSzach Tarnobrzeg - Sandomierz 1376N:4
9809IVKamiński, JakubOrzeł Bierzwnik1376N:7
9810IIIPawłow, Marcin KU AZS UW w Warszawie 1376N:18
9811IVBień, MichałMKSz GRYF Dębica 1376N:12
9812IVMelkowski, Adam MTS Kwidzyn 1376N:11
9813IIIBajer, Antoni KS LAURA Chylice1376N:41
9814IIIKowalski, Mateusz UKSz Skoczek Choszczno1376N:15
9815IVKopiec, Kamil Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1376N:7
9816IIKokociński, JarosławRzKSz Rzeszów1376N:163
9817IVLubaszka, Maciej1376N:14
9818Wesołowski, Patryk Gimnazjum Kostomłoty 1376N:16
9819IIKozłowski, Bartosz KSz Polonia Warszawa1376N:134
9820IILesień, TymoteuszAZS Poznań 1376N:274
9821IIICybulski, Gracjan UKS Czternastka Warszawa1376N:91
9822IVPawlikowski, Stanisław 1376N:6
9823IVMróz, Józef 1376N:7
9824II+Gaszka, Zuzanna MKSz Rybnik 1376N:92
9825IIIWydmański, RobertTS Wisła Kraków 1376N:58
9826IIIDroździk, BartoszŻukowo 1376N:21
9827IVNalewajk, Łukasz 1376N:14
9828IVWrocławski, Andrzej1376N:13
9829IIIFilipek, PaulinaUKS SP11 SKOCZEK TCZEW1376N:7
9830IICuper, Janina 1376N:30
9831IVBabijczuk, PiotrKSz Polonia Wrocław1375N:6
9832IVBudzyński, Konrad1375N:13
9833IIIKędzierska, Katarzyna1375N:9
9834IVDemski, Andrzej TS-R Hetman Konin 1375N:10
9835IIIMystkowski, Kamil UKS Caissa Warszawa 1375N:38
9836IVBęben, Jakub Krosno1375N:4
9837IIIKrawiec, NataliaKGL Szarotka Wadowice Górne1375N:2
9838IVWiergielski, WadimMTSZ Mińsk Mazowiecki1375N:7
9839IVBabiarz, Paweł 1375N:4
9840IIKuźmicki, Marek1375N:34
9841IVJesiotr, MichałPSP 1 w Józefowie1375N:6
9842IVKubuj, SebastianG.im. Cypriana Kamila Norwida w Stanisławowie. 1375N:6
9843IVKiciński, ŁukaszUKS Mosińska Jedynka Mosina1375N:10
9844IVSamól, Michał Bydgoszcz 1375N:7
9845IIPalka, PiotrMKSz DIAGONALIA Imielin 1375N:98
9846IVZacharski, Wojciech Gimnazjum Miejskie Nr 1 Mszana Dolna1375N:20
9847IISzwajnoch, Tomasz MDK Chorzów1375N:161
9848IVChizzolini, Giuliano1375N:9
9849IIIStanowski, Adam KPZSzach1375N:111
9850IISłoniewski, JakubKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1375N:402
9851IVGodawa, PawełASSz Lipno Stęszew 1375N:35
9852IVOstrowski, KrzysztofUKS Hetman Michałowice 1375N:6
9853IVKucharski, Andrzej1375N:5
9854IIIPaprocki, FranciszekBKS Chemik Bydgoszcz1375N:100
9855IIIGrygorowicz, Daniel SP nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego W-waBiałołę1375N:14
9856IIIByzdra, Mateusz TKKF Rzemyk Gdynia1375N:89
9857IVDrewniak, Artur KSz Stilon Gorzów Wlkp.1375N:2
9858IVCieplicki, Marek11 BATALION REMONTOWY Żagań 1375N:17
9859IVSzmigielski, Rafał 1375N:6
9860IIIWąsowicz, Maciej SP 48 Kraków 1375N:9
9861IVMańczyk, RafałUKS Dziewiątka Sieradz 1375N:8
9862IIIJędrzejczak, Michał ŁKS Szach-Centrum Łódź1375N:31
9863IVGrenda, Przemysław UKS Grom Krężnica Jara1374N:5
9864IIIChęciński, BartłomiejUKS Smecz Konin 1374N:102
9865IIIPukło, TomaszTS Wisła Kraków 1374N:130
9866IVSiuta, Jonasz 1374N:4
9867IIIKuźnik, Damian KS 64 Zielona Góra 1374N:181
9868IVMajewski, Natan G PMS Mińsk Maz. 1374N:12
9869IVUrbański, Martin MKS Wicher Zbąszyń1374N:6
9870IVSowa, Michał KSz HetMaN Szopienice Katowice1374N:16
9871IVTyka, AdamWarszawa1374N:24
9872IIWańkowicz, Jan KSz Miedź Legnica1374N:59
9873IVKirstein, FranciszekUKS SP1 Jedynka Tychy 1374N:41
9874IIWojtaszak, DariaUKS Skoczek Kopanica1374N:43
9875IVWolanin, Grzegorz MKS MOS Wieliczka 1374N:16
9876IIIKlingenberg, JuliaUKS Korona Gdańsk1374N:90
9877IIIChilińska, KrystynaOKKFSiT Cross Opole 1374N:9
9878IVKazimierczyk, Dariusz MTSZ Mińsk Mazowiecki1374N:4
9879IVCiszewski, Jakub1374N:35
9880IIIRusin, Tomasz Gródki 1374N:35
9881IVKosieradzki, Hubert 1374N:7
9882IVSalwa, MiłoszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1374N:7
9883IIIChudy, Mikołaj UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1374N:151
9884IVJutrzonka, KrzysztofUKS Wda Lipusz1374N:7
9885IVWalecki, FilipKSz Polonia Warszawa1374N:3
9886IVSynowiec, Bartosz Parafia pw. NSPJ Kraków-Pychowice1374N:7
9887IVBazan, JacekGOK Sułkowice1374N:7
9888IVIwanicki, Michał 1374N:14
9889IVZieliński, Gabriel MKS Wicher Zbąszyń1374N:9
9890IVDański, Mateusz1374N:7
9891IIIKarpiuk, Grzegorz RzKSz Rzeszów1374N:28
9892IVSzewczyk, AleksanderKU AZS UW w Warszawie 1374N:12
9893VBrandt, Bartosz 1374N:7
9894IVZienkiewicz, Damian LKSz Caissa Lubsko1374N:9
9895IIŚwiderska, JagodaUKS Kościelec1374N:89
9896IVKrajewski, BartoszBranice 1374N:4
9897IVDec, Adam Rzeszów1374N:9
9898IIKulig, Paweł KGL Szarotka Wadowice Górne1374N:104
9899IVRydel, ZdzisławWąsewo 1374N:4
9900IVBułat, KrystianI LO Dębica1374N:6
9901IIIRycharska, DariaSyrenka Warszawa1374N:10
9902IVOchocki, JakubMarki 1374N:13
9903IVRyl, Marian 1374N:12
9904IVWąś, KamilGKS Szach-Mat Wiśniowa 1374N:7
9905IVMilczarczyk, Grzegorz Polkowice 1374N:7
9906IVKamiński, Aleksander Gdańsk 1374N:7
9907IVDobranowski, MateuszKraków 1374N:5
9908IVKrupa, Mateusz1374N:7
9909IVKsiążek, Aleksander UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1374N:3
9910IIIPodolak, JakubGLKS Goniec Żarów 1374N:15
9911IVSzreter, Andrzej1374N:7
9912IVRachwał, SzymonWKS FLOTA Gdynia1374N:2
9913IIIKoza, Paulina Roztoka 1374N:23
9914IVWielgus, Radosław1374N:7
9915IIGospodarek, EmiliaZespół Szkół nr 1 1373N:65
9916IIIPliszka, IzabelaMKS EMDEK Bydgoszcz 1373N:14
9917IIICzerwińska, BognaKS Lipno Stęszew 1373N:4
9918IVKurczewski, MaksKSz Stilon Gorzów Wlkp.1373N:3
9919IIWinkler, MichałAkademia Szachowa Gliwice 1373N:336
9920IIIGrochot, Monika II LO 1373N:27
9921IVBiernacki, MateuszUKS Rotmistrz Grudziądz1373N:15
9922IVKlebański, Jan WOK Wałbrzych1373N:24
9923IVZuzak, Krzysztof1373N:3
9924IVSypniewski, WiesławBydgoszcz 1373N:7
9925IVMajchrowski, KarolGimnazjum im. Jana Pawła II1373N:8
9926IISłoniewska, AgataUKS TSz Zieloni Zielonka1373N:290
9927IIIPajęcka, GabrielaKS Komunalni Sanok1373N:3
9928IVCebeńko, KrystianLKS Orzeł Wysoka 1373N:3
9929IIMędrygał, AnnaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1373N:43
9930IVFiliński, Franciszek 1373N:17
9931IVZiegert, SebastianKSz Sulechów 1373N:6
9932IVOlszewski, DariuszNiechobrz 1373N:14
9933IVBuchowski, DawidUKS GAMBIT Bucz 1373N:13
9934IVGórny, GrzegorzKSG Hetman Łuków1373N:33
9935IVMikołajczyk, Artur PG 3 w Wieluniu 1373N:7
9936IIKluk, Julia UKS REKORD Iwla 1373N:112
9937IVTrzęsała, Mateusz Krościenko nad Dunajcem1373N:4
9938IVKorniak, Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 1373N:7
9939IVMistera, DominikWKSz 1938 Włocławek 1373N:16
9940IIIStańczyk, Paweł UKS TSz Zieloni Zielonka1373N:57
9941IIIGrzelak, PiotrŁKS Szach-Centrum Łódź1373N:37
9942IIIAdamiec, JoachimMazańcowice1373N:23
9943IVJawień, Adam KS Korona Kraków 1373N:5
9944IVCwanek, Roman 1373N:9
9945IVGoliński, KrzysztofKS 64 Zielona Góra 1373N:28
9946IVKowalski, Bernard UKS MDK Otwock1373N:14
9947IVLetko, Paweł Olsztyn 1373N:25
9948IVOrchowski, Stanisław SP Bakałarzewo 1373N:11
9949IIBartmański, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1372N:197
9950IIIKrupa, Dominik1372N:92
9951IIIBartnicka, KatarzynaMTSZ Mińsk Mazowiecki1372N:34
9952IIIZabłocka, Sylwia M-GOK GAMBIT Ślesin1372N:5
9953Małyszka, Aleksandra 1372N:3
9954IIISawicka, MartaZiemowit Złotów 1372N:33
9955IVPielak, Jakub MKS Polonia Warszawa1372N:3
9956IVSkoczylas, Robert MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 1372N:9
9957IIISiryk, OrestLwów 1372N:8
9958IVBebkiewicz, Mateusz Lesko 1372N:2
9959IVSzalony, Marcin UKS Spartakus II Kolbuszowa 1372N:16
9960IVKijkowski, Maciej Warszawa1372N:4
9961IVBielecki, Jakub UKS MAT Kartuzy 1372N:12
9962IIIKudrycki, Karol MDK Białystok1372N:22
9963IVMierzejewski, WojciechG.Zespołu Szkół Publicznych w Zalesiu Górn1372N:7
9964IIBanasiak, AdriannaUKS Jedynka Bełchatów 1372N:74
9965IISalamon, Paweł KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1372N:166
9966IIIFlorczak, Kamil UKS Gambit Bucz 1372N:11
9967IVRene, Axel1372N:7
9968IVKrzysztofek, KamilZS Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach 1372N:6
9969IVUrban, Tomasz UKS Centrum Tczew 1372N:9
9970IVBłędowski, MaksymilianŁochowo1372N:7
9971VNowiński, KrzysztofG.im. ks. Piotra Skargi W-wa Wola 1372N:7
9972IVMalejka, Cezary SSz Szachpol Łuków1372N:9
9973IVGniadek, Igor Glinianka 1372N:7
9974IVSpychalski, Artur Starogard Gdański1372N:2
9975IISeliga, Mariusz UKS Hetman Puszcza Mariańska 1372N:123
9976IVStrawa, Jakub Pałac Młodzieży Szczecin 1372N:7
9977IVSobuś, Piotr 1372N:7
9978IVKlaczyński, Jan1372N:8
9979IVSzaniawski, Michał 1372N:6
9980IVKołdej, Marcin Garbatka - Letnisko 1372N:5
9981IIIWróblewski, MateuszUKS Skoczek Elbląg 1372N:22
9982IVKuć, AdamWrocław1372N:11
9983IIIGórka, RobertLUKSz Orient Sokółka1372N:36
9984IIIKuśnierz, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław1371N:137
9985IVPospieszczyk, Dawid SLZSzach K-ce 1371N:6
9986IIIJaworski, MarcinMPZSzach Kraków1371N:220
9987IVHauser, Kacper1371N:17
9988IIIKalinowski, HubertUKS Korona Gdańsk1371N:77
9989IVVarković, ArturTKKF Rzemyk Gdynia1371N:14
9990IVRaczyński, PawełUKS MAT Kartuzy 1371N:14
9991IVFrydrych, Przemysław PUKS Mikołaj Gąbin1371N:14
9992IIOgonowska, Aleksandra UKS Czternastka Warszawa1371N:241
9993IVOlszewski, JarosławLegionowo 1371N:6
9994IVMały, KarolKSz Jelonka Jelenia Góra 1371N:6
9995IIIRogacki, Artur1371N:20
9996Cichecki, Dominik 1371N:6
9997IIILenicki, Antoni UMKS Na Pięterku Poznań 1371N:50
9998IVLigęza, AndrzejMKS Polonia Przemyśl 1371N:11
9999IIIBaran, DawidUKS Viktoria Łowczów1371N:19
10000IVJarmuła, Adam1371N:9
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)