ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (18787)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22180);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32230)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (369);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12557)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (10885);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000] [21001-21500] [21501-22000] [22001-22500] [22501-23000] [23001-23500] [23501-24000] [24001-24500] [24501-25000] [25001-25500] [25501-26000] [26001-26500] [26501-27000] [27001-27500] [27501-28000] [28001-28500] [28501-29000] [29001-29500] [29501-30000] [30001-30500] [30501-31000] [31001-31500] [31501-32000] [32001-32500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
1IMKlekowski, Maciej Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach2678N:708
2GMSoćko, Bartosz KSz HETMAN Katowice 2649N:172
3GMBartel, Mateusz KSz Polonia Wrocław2616N:117
4IMShkapenko, PavelKaliningrad 2601N:435
5GMMalaniuk, Vladimir PAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2598N:575
6GMTomczak, JacekAkademia Szachowa Gliwice 2595N:338
7GMHeberla, BartłomiejŻTMS Baszta Żnin2591N:299
8mPrzedmojski, RafalKU AZS UW w Warszawie 2588N:1252
9GMDragun, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2587N:334
10GMGajewski, GrzegorzKSz HETMAN Katowice 2583N:128
11GMMitoń, Kamil KSz HETMAN Katowice 2578N:67
12GMMarkowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2572N:95
13IMNasuta, GrzegorzMUKS Stoczek 45 Białystok2571N:988
14GMCyborowski, Łukasz LKS Wrzos Miedzyborów2571N:220
15GMMoranda, Wojciech KSz Polonia Wrocław2568N:87
16GMŚwiercz, Dariusz KSz Polonia Wrocław2560N:93
17GMOlszewski, MichałAkademia Szachowa Gliwice 2559N:220
18FMPlichta, KamilOKSiR Wisznia Mała 2559N:438
19GMStupak, KirillBiałoruś2557N:40
20GMGrabarczyk, Mirosław ŻTMS Baszta Żnin2555N:601
21GMJakubiec, Artur SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2554N:74
22GMPakleza, Zbigniew SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2550N:195
23GMTazbir, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2548N:243
24GMPiorun, KacperKSz Stilon Gorzów Wlkp.2546N:221
25kKosakowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2543N:1021
26GMWojtaszek, Radosławwypożyczony2540N:21
27IMGolubka, PetroMKS Sandecja Nowy Sącz 2537N:348
28GMMacieja, BartłomiejKSz Polonia Warszawa2536N:56
29GMKempiński, RobertKSz Miedź Legnica2534N:44
30GMAntoniewski, RafalŻTMS Baszta Żnin2531N:28
31GMCzarnota, PawełAkademia Szachowa Gliwice 2529N:132
32GMKrasenkow, Michal KSz Stilon Gorzów Wlkp.2529N:67
33GMSergeev, Vladimir Kijów2526N:70
34GMJaracz, PawełŻTMS Baszta Żnin2523N:127
35GMMaksimenko, AndreiŻTMS Baszta Żnin2517N:69
36GMJakubowski, Krzysztof Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2513N:204
37GMDziuba, MarcinSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2509N:54
38IMStachowiak, Kamil KSz Polonia Wrocław2504N:1110
39IMAdamski, JanKSz Polonia Warszawa2504N:947
40IMShkuran, Daniil LUKKS Kielce2504N:135
41GMMiśta, AleksanderKSz Miedź Legnica2503N:81
42FMSteczek, Marcin TS-R Hetman Konin 2501N:491
43GMKuczyński, Robert2501N:14
44IMKoziak, VitaliWieża Pęgów2501N:397
45GMVoloshin, Leonid2501N:15
46GMOleksienko, MikhailoLwów 2501N:9
47GMZhigalko, SergeiLKS Pasjonat Dankowice2500N:5
48GMFirman, Nazar 2500N:16
49GMFedorchuk, Sergey A.Ukraina 2498N:5
50IMWarakomski, TomaszAkademia Szachowa Gliwice 2496N:216
51IMBrodowski, PiotrUE w Poznaniu 2492N:295
52GMBulski, Krzysztof KSz HETMAN Katowice 2491N:118
53IMKuźmicz, KrystianWKS KOPERNIK2491N:198
54GMSulypa, AleksanderWrocław2490N:9
55IMSabuk, PiotrWKS KOPERNIK2484N:477
56GMZezulkin, Jurij KSz Odrodzenie Kożuchów 2483N:63
57GMJedynak, RadosławSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2483N:30
58GMGdański, Jacek ZUS 2479N:93
59GMKazakov, Mikhail2476N:63
60IMFrączek, DanielKSz Miedź Legnica2470N:416
61IMWieczorek, OskarUniwersytet Wrocławski 2469N:497
62FMSroczyński, Maciej KTS Kalisz2468N:159
63FMDudzinski, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 2466N:154
64IMGajek, RadosławUKS Rotmistrz Grudziądz2465N:152
65IMMikrut, Dariusz TS Wisła Kraków 2465N:300
66mBudrewicz, KrzysztofMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2463N:635
67FMPiesik, Piotr Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach2463N:699
68mLewtak, DamianUniwersytet Rzeszowski2460N:759
69IMSieciechowicz, Marcin KSz Miedź Legnica2458N:233
70IMHnydiuk, Aleksander KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2458N:188
71kKyć, Jerzy TS Wisła Kraków 2456N:529
72IMSadzikowski, Daniel Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie2454N:328
73IMDobrowolski, PiotrKSz Polonia Wrocław2452N:123
74IMAliavdin, Nikolai Hetman Myślibórz2451N:145
75IMLuch, Michał OKSiR Wisznia Mała 2450N:216
76GMStopa, JacekWKS KOPERNIK2450N:37
77GMDuda, Jan-Krzysztof MKS MOS Wieliczka 2449N:80
78mKoc, PrzemysławGdańsk 2448N:156
79GMSoćko, MonikaKSz HETMAN Katowice 2446N:143
80kKopczyk, Daniel LKS Sanovia Lesko 2445N:488
81kWiewióra, Eneasz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach2444N:614
82GMKanarek, Marcel Uniwersytet Warszawski2443N:343
83IMŻeberski, JakubMDK Fabryczna Wrocław2441N:406
84IMKołosowski, MateuszWKS KOPERNIK2440N:147
85CMLewicki, MirosławAkademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie2439N:648
86IMUrban, KlaudiuszAkademia Szachowa Gliwice 2439N:138
87FMBardeli, ŁukaszLKS Chrobry Gniezno 2437N:286
88kMannke, Manfred KU AZS UW w Warszawie 2436N:1200
89IMSkalski, MichałTS Wisła Kraków 2434N:79
90mJanczarski, Michał TKKF Drogowiec Kraków2433N:186
91mOliwa, MarekKSz Odrodzenie Kożuchów 2433N:147
92IMKrysztofiak, Marcin ŻTMS Baszta Żnin2433N:23
93IMOrzech, Dominik RPW Okucia Budowlane Łódź2432N:181
94FMBargłowski, FilipAkademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2432N:215
95FMUstianovich, NazarOLIMPIJCZYK Chrzanów 2431N:352
96mStoma, Paweł KSz DRAKON Lublin 2429N:250
97IMButkiewicz, Łukasz OKSiR Wisznia Mała 2429N:642
98IMDrozdowski, KacperUKS Rotmistrz Grudziądz2428N:130
99GMSchmidt, Włodzimierz Akademia Szachowa Gliwice 2428N:61
100IMMatlak, Marek KS 64 Zielona Góra 2428N:36
101mJaroch, Karol UKS Fala Świekatowo2427N:540
102kŻochowski, KacperPolitechnika Warszawska 2424N:875
103IMChojnacki, KrzysztofLKS Chrobry Gniezno 2424N:296
104mRazin, Vadim2423N:61
105k++Reza, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2422N:445
106k+Pazderski, Ziemowit UKS TSz Zieloni Zielonka2421N:428
107mBrzeski, Maciej TS Wisła Kraków 2419N:160
108k+Kowalczyk, Paweł WIEŻA Pęgów2418N:217
109IMPańczyk, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2417N:36
110FMPrzybylski, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2417N:130
111IMGrabarczyk, BogdanSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2416N:24
112IMKrzyżanowski, Marcin Ksz Silesia Racibórz 2415N:181
113IMSznapik, Aleksander 2415N:17
114IMBator, Robert LKS Parnas Stara Wieś2415N:9
115IMStrzemiecki, Zbigniew MLKS Nadnarwianka Pułtusk2413N:199
116FMBednarek, Sylwester Łódź 2412N:136
117FMLicznerski, Łukasz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2411N:155
118FMSzóstko, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2411N:701
119IMBernadskiy, Vitaliy 2410N:7
120FMGoluch, Piotr WKS KOPERNIK2408N:277
121FMJanik, Igor UKS Hetman Elbląg2408N:394
122IMBobula, Mateusz Jasło2406N:100
123mMroziak, Maciej KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2403N:427
124IMSzeląg, Marcin Politechnika Poznańska 2401N:163
125k++Siembab, BartoszUks Giecek Radków2400N:156
126IMDubiel, Jacek KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2400N:8
127IMKsięski, ZbigniewKSz DRAKON Lublin 2399N:112
128IMSygulski, Artur AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2399N:17
129FMSkawinski, ArkadiuszOKSiR Wisznia Mała 2399N:252
130kKędzierski, SławomirUKSz Hetman Warszawa2399N:711
131IMBodnar, Nikolay 2399N:8
132IMSzymański, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2398N:18
133IMSakalauskas, Vaidas LKS Chrobry Gniezno 2397N:4
134IMFilipowicz, Andrzej 2397N:4
135IMMasternak, Grzegorz KSz HETMAN Katowice 2396N:23
136FMBartel, Michał MLKS Nadnarwianka Pułtusk2396N:192
137k+Gbyl, Andrzej KKSz Kraków2396N:1828
138FMKula, RobertKSz Pod Wieżą Szczecin2396N:203
139IMPędzich, Dominik KSz Polonia Warszawa2396N:101
140mMyć, MarcinKSz Skoczek Siedlce 2396N:211
141IMGrabinsky, Vladimir Lwów 2395N:9
142k+Kukuła, Paweł UKS Rotmistrz Grudziądz2393N:219
143IMKalinin, Oleg KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2393N:16
144IMSzczepkowska, KarinaMKSz Rybnik 2392N:207
145FMŁobejko, RafałKSz DRAKON Lublin 2392N:91
146k++Jagodziński, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2392N:339
147IMStempin, Pawel2391N:8
148IMKhamitskiy, SergeiMińsk2390N:221
149IMTomaszewski, RomanUKS Hetman Częstochowa 2389N:9
150kZakrzewski, Marek ASSz Lipno Stęszew 2389N:205
151k+Kowalczyk, Rafał Uniwersytet Łódzki2388N:462
152FMKucza, KarolŻKSz Żary 2388N:463
153IMBielczyk, Jacek OLIMPIJCZYK Chrzanów 2388N:8
154IMŁukasiewicz, GrzegorzLegnica 2388N:35
155kFlak, PawełSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2387N:395
156mNurkiewicz, MaciejLKS Wrzos Miedzyborów2387N:92
157WGMKulon, KlaudiaUE w Poznaniu 2385N:250
158mDeszczynski, Adam Grodziski Klub Szachowy 2385N:285
159kDowgird, Filip WIEŻA PĘGÓW 2384N:971
160kPulik, KrzysztofLKS Parnas Stara Wieś2384N:610
161kPolkowski, PiotrKSz DRAKON Lublin 2384N:241
162IMZawadzki, StanisławKSz Miedź Legnica2382N:6
163IMKislov, Mikhaił2382N:15
164IMLubczyński, Rafał LKS Chrobry Gniezno 2381N:26
165IMCzerwoński, Aleksander KSz Stilon Gorzów Wlkp.2380N:83
166IMŁagowski, Patryk UKS Rotmistrz Grudziądz2379N:32
167mMarszałek, MaciejMKS Sandecja Nowy Sącz 2376N:129
168FMShilov, SergejSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2376N:321
169IMRajlich, IwetaKSz Polonia Wrocław2376N:50
170FMTomczak, Mikołaj MMKS Wieniawa Leszno2375N:403
171IMNguyen, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2373N:60
172IMWeichhold, Paweł SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2372N:395
173kKaleta, BłażejKSz HETMAN Katowice 2371N:170
174mGrzelak, ArturSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2371N:242
175IMNester, IhorLvov2371N:430
176IMRutkowski, Maciej WIEŻA PĘGÓW 2367N:37
177IMSzoen, DariuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2365N:14
178k+Eggink, Ryszard Uniwersytet Warszawski2363N:158
179FMBebel, ArkadiuszSGH Warszawa2362N:113
180IMPiński, JanKU AZS UW w Warszawie 2360N:27
181IMJasnikowski, Zbigniew WKSz GANT HETMAN2360N:55
182kDuch, Mariusz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2359N:177
183IMLeniart, ArkadiuszTS Wisła Kraków 2357N:173
184FMSpisak, Czeslaw MUKS Stoczek 45 Białystok2357N:31
185k++Paszewski, MateuszPolitechnika Częstochowska 2355N:579
186kKumor, Lukasz KS Korona Kraków 2354N:1255
187IMCzakon, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2354N:76
188mTustanowski, Robert LKS ZARZEWIE Prudnik2353N:131
189FMJasik, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2353N:181
190mŚwicarz, MaciejKSz Polonia Wrocław2352N:312
191IMJaworski, Mirosław KSz Silesia Racibórz 2352N:35
192mWandzik, Wojciech Politechnika Śląska w Gliwicach 2349N:142
193I++Suliborski, Jakub MTSz Mińsk Mazowiecki2349N:395
194kMucha, PiotrKSz HETMAN Katowice 2349N:813
195FMJanaszak, Dawid OTSz Ostrów Wielkopolski 2349N:162
196kDąbrowski, WojciechKSz Start Elbląg 2349N:160
197IMJarmuła, Łukasz KSz HETMAN Katowice 2347N:332
198kStrozyk, Tomasz Poznań 2347N:440
199FMMirosław, MichałKSz DRAKON Lublin 2346N:251
200mCieśla, Adam UKS Hetman Częstochowa 2345N:117
201WGMMajdan-Gajewska, Joanna WIEŻA PĘGÓW 2344N:165
202FMKempinski, Tomasz KS KORONA Zakrzewo2343N:452
203mSopur, Lech RPW Okucia Budowlane Łódź2342N:45
204FMJanocha, Wiesław MUKS MDK Śródmieście Wrocław2341N:495
205mKosiorek, Marek UKS Rotmistrz Grudziądz2340N:48
206FMDudziński, PawełOTSz Ostrów Wielkopolski 2340N:277
207k++Barski, Radosław TS Wisła Kraków 2339N:344
208kŚmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok2339N:536
209FMPacuszka, TomaszUrząd Miejski w Grudziądzu2339N:91
210FMKaczmarek, Aleksander KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2337N:243
211IMPieniążek, ArturKSz Miedź Legnica2337N:69
212IMAdamski, AndrzejWarszawa2337N:77
213IMSarwinski, Miroslaw SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2337N:56
214mJuroszek, Tadeusz KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2336N:17
215I++Gumularz, SzymonKSz Polonia Wrocław2335N:265
216IMMatuszewski, MichałUniwersytet Jagielloński w Krakowie2333N:158
217IMKostyra, StanislawMUKS Stoczek 45 Białystok2332N:1055
218FMWlodarczyk, Oskar OTSz Ostrów Wielkopolski 2330N:179
219FMGunajew, Rafał Syrenka Warszawa2330N:13
220kSłabek, Grzegorz TS Wisła Kraków 2326N:971
221ICzapla, Andrzej KSz Skoczek Siedlce 2326N:612
222kBrzeziński, MateuszUMK Toruń2325N:269
223FMSzwed, JacekKSz HETMAN Katowice 2325N:107
224I++Święch, Przemysław Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 2324N:309
225kSmołka, Marcin Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie2324N:248
226FMDelekta, PiotrMTSz Mińsk Mazowiecki2324N:124
227FMCukrowski, FilipPolitechnika Wrocławska2323N:343
228mMickiewicz, Piotr MLKS Nadnarwianka Pułtusk2323N:125
229k+Piotrowski, Przemysław KSz Polonia Wrocław2322N:571
230kMazurkiewicz, Michał UE w Poznaniu 2321N:174
231I++Kaczmarek, ArkadiuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2319N:484
232kLornye, Pylyp Lwów 2319N:170
233k+Musiałkiewicz, Jan LKS Chrobry Gniezno 2318N:89
234I++Jędras, PiotrKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD KIELCE 2317N:467
235kOlhovik, Andrei Grodno2317N:46
236FMModzelan, Andrzej KSz Stilon Gorzów Wlkp.2315N:7
237WGMZawadzka, Jolanta KSz Polonia Wrocław2315N:32
238mJędryczka, Krystian2315N:144
239I++Kowalczyk, MariuszUniwersytet Łódzki2314N:459
240kMucha, RomanMKS MOS Wieliczka 2313N:262
241FMBorgula, Rafał ŻTMS Baszta Żnin2313N:46
242IKojro, Adam 2313N:517
243FMDabek, RomanKSz HETMAN Katowice 2312N:14
244I++Bokiej, Przemysław BKS Chemik Bydgoszcz2311N:140
245k+Jarmuła, PawełKSz Polonia Warszawa2311N:322
246FMŻółtek, Tadeusz2310N:9
247FMTerzic, Safet Bośnia i Hercegowina 2310N:9
248mKrogulski, Grzegorz GKSz Hetman III Pilzno2309N:22
249kBanasik, KrzysztofLKS ZARZEWIE Prudnik2309N:175
250WGMDworakowska, Joanna KSz Polonia Warszawa2309N:96
251kPraczukowski, StanisławKS LAURA Chylice2308N:767
252FMBarwinski, DionizyMLKS Nadnarwianka Pułtusk2308N:7
253FMSendera, JarosławMKS Polonia Przemyśl 2308N:8
254FMWiśniewski, Adrian LZS Victoria Chróścice2308N:8
255mProtaziuk, Grzegorz Politechnika Warszawska 2307N:67
256FMMarkiewicz, Jacek Resort Środowiska2307N:36
257mLokasto, Anatol KS Wesoła Warszawa 2307N:5
258FMMaciejczak, Jakub OTSz Ostrów Wielkopolski 2306N:35
259k+Gierulski, KamilPolitechnika Rzeszowska 2305N:212
260IMŻołnierowicz, Krzysztof KSz Gambit Świecie 2305N:453
261FMKraiński, Aleksander UKS Rotmistrz Grudziadz 2305N:68
262mJurkiewicz, Krzysztof UKS Zawisza Kolbudy 2305N:8
263mPanocki, Adrian GKSz Solny Grzybowo 2305N:2
264FMMotyka, Michał LKS Pasjonat Dankowice2305N:74
265IMSochacki, ChristopheUMKSz Jaćwież Suwałki2305N:20
266mJamroz, ZbigniewMLKSz Myślenice2305N:9
267FMNiekraś, Dawid UKS KSM Tęcza Kościan 2304N:555
268WIMLach, AleksandraAkademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie2304N:230
269mIzbiński, BartłomiejKSz Miedź Legnica2304N:15
270FMStypka, Mieczysław AZS Poznań 2303N:8
271FMSobek, Jaroslav ŠKK Karviná 2303N:8
272k+Gawroński, Mirosław ITS Kopernik Inowrocław2302N:303
273mDawidów, Jacek Pomorska2302N:1
274FMChojnicki, ZenonKSz SDK-Lotnik Mielec 2302N:21
275mWarszawski, Bartosz ZMCh Polska YMCA Warszawa 2301N:22
276FMGazik, Viktor KSz HETMAN Katowice 2300N:9
277kJaroch, PawełUMKSz Jaćwież Suwałki2300N:210
278IMKiedrowicz, Jan UKS Ósemka Chojnice2300N:161
279FMGumuła, Daniel MCKiS Jaworzno2300N:36
280mKukawski, MaciejKSz Polonia Warszawa2300N:8
281mPaterek, Michal SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2300N:7
282FMTomczak, RafalMLKS Ostródzianka Ostróda 2300N:9
283mDrzemicki, DariuszKSz. Javena Hańcza Suwałki2300N:4
284FMMulet, PiotrSSz Gminy Pawłowice2299N:299
285kSygulski, PawełUrzędy Gminne2299N:203
286mDworakowski, Lukasz Resort Rolnictwa2299N:19
287IMSzymczak, Zbigniew2299N:202
288WGMToma, Katarzyna KSz DRAKON Lublin 2297N:136
289kŚnihur, PiotrUKS Smecz Konin 2296N:315
290mMurawski, GrzegorzKSz Odrodzenie Kożuchów 2296N:26
291mKołosowski, Paweł MCKiS Jaworzno2296N:15
292kKumala, AleksanderMKSz GRYF Dębica 2295N:539
293FMSzczechowicz, Bartosz TKKF Drogowiec Kraków2295N:13
294WGMBrustman, Agnieszka dzika karta 2295N:23
295FMRakowiecki, TomaszRPW Okucia Budowlane Łódź2295N:25
296kDymek, ŁukaszSSz Szachpol Łuków2294N:288
297mKolago, MarcinSSz GMINY PAWŁOWICE2294N:3
298FMWałach, Marcin KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2293N:9
299FMMarkiewicz, Jerzy GKSz Hetman Pilzno2292N:328
300FMRudolf, Michał ZMCh Polska YMCA Warszawa 2291N:17
301I++Kubica, Kamil St Eurobeskidy Łodygowice2290N:624
302FMOwczarzak, JerzyKSz Polonia Warszawa2290N:8
303FMToczek, Grzegorz2290N:26
304kFilewicz, Przemysław MUKS Stoczek 45 Białystok2290N:1237
305I++Tworzydło, Piotr WKSz GANT HETMAN2290N:863
306k++Adamski, Michal KS Korona Zakrzewo2290N:63
307FMGrycel, Kamil AliorBank S.A.2290N:50
308mZielinski, MarekŁódź 2290N:9
309kZieliński, WojciechUKS Zawisza Kolbudy 2289N:308
310FMOkrucinski, Tadeusz UKS Jantar Pruszcz Gdański 2289N:35
311k+Sowul, BartoszPolitechnika Warszawska 2288N:180
312CMTeclaf, PawełKKS Ormuzd Kartuzy2288N:272
313FMSwół, Michał 2288N:9
314kBuś, KonradMKS MOS Wieliczka 2286N:368
315FMBronowicki, Mateusz OKSiR Wisznia Mała 2286N:9
316k++Nowicki, BartoszMTSz Mińsk Mazowiecki2286N:187
317IMBorkowski, Franciszek WKSz HETMAN 2284N:254
318mSzczepiński, Michał AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2284N:63
319FMTokarski, Łukasz MCKiS Jaworzno2283N:16
320FMSeifert, Henryk StI EUROBESKIDY Łodygowice 2283N:312
321FMWieczorek, Zbigniew KSz Silesia Racibórz 2283N:34
322kOliwa, Patryk Sulechów 2283N:108
323mDługosz, JędrzejKSz Miedź Legnica2283N:22
324kChomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa2281N:461
325I++Dzierżak, RadosławUniwersytet Śląski w Katowicach 2281N:426
326FMTymrakiewicz, RafałSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2281N:410
327kPaprocki, JaroslawPKS Wiatrak Bydgoszcz 2281N:263
328mOrzechowski, JacekKsz Silesia Racibórz 2281N:17
329FMSiwiec, BartlomiejUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2281N:144
330FMHelis, TadeuszKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2280N:110
331FMMolenda, Marcin UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2279N:340
332WGMDabrowska, Krystyna Warszawa2279N:30
333I+Kuspak, AleksanderLUKKS Kielce2276N:132
334kGmaj, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2276N:186
335kZieliński, Stanislaw UKS Zawisza Kolbudy 2275N:188
336WGMHrabinska, MyroslavaLwów 2275N:9
337kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2274N:226
338FMDybowski, Jerzy KSz DRAKON Lublin 2274N:17
339mKaim, Piotr ZMCh Polska YMCA Warszawa 2273N:148
340kMielczarski, MirosławAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2273N:228
341FMZaninotto, Franco Scacchistica Milanese 2273N:40
342kWalter, SzymonUKS 21 Podlesie 2272N:315
343WGMKrupa, Monika WKS KOPERNIK2272N:65
344FMKopacz, GrzegorzTG Sokół Mielec 2272N:81
345I+Czuchnicki, AdamPałac Młodzieży Szczecin 2272N:419
346FMPerdek, Mirosław KSz Polonia Wrocław2270N:25
347I++Kastelik, AdrianUKS 21 Podlesie 2270N:171
348IMStachańczyk, Jacek MCKiS Jaworzno2269N:244
349kŚliwicki, Damian UMK Toruń2268N:270
350kPsyk, Radosław KSz Piątka Skierniewice2268N:214
351kWalewski, WojciechKSz Maraton Łomża 2268N:219
352kBugalski, Michał UKS Zawisza Kolbudy 2268N:269
353k+Szadkowski, Kamil UKS Smecz Konin 2267N:282
354kZgadzaj, RafalLZS Victoria Chróścice2266N:58
355mKlim, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2265N:49
356kOszczanowski, WitoldUniwersytet Warszawski2265N:717
357kAugustyn, Sebastian GKSz Hetman Pilzno2265N:185
358FMKoćwin, BartoszStrzelec Strzelce Opolskie2265N:146
359FMFudalej, MichałKSz Polonia Wrocław2264N:9
360FMStruk, JerzyKS Pocztowiec Poznań 2264N:7
361IMKruszyński, Włodzimierz KSz HETMAN Katowice 2264N:66
362kLewtak, Dominik LKSZ GCKiP Czarna 2263N:657
363FMRawicz, Karol Politechnika Łódzka 2263N:241
364kBubnowski, ArkadiuszCzyżowice2263N:50
365k+Kaukiel, PiotrGOKiS Moszczenica 2262N:78
366I++Jaskółka, TomaszUniwersytet Jagielloński w Krakowie2261N:388
367FMPułtorak, JanUKS RODŁO Opole2260N:198
368kLorenc, MarianKKSz Urania Krosno2260N:429
369FMGerasimenyk, Mikhail2260N:58
370FMKarpus, Michał UKS Rotmistrz Grudziądz2259N:495
371k+Grochowalski, PawełWKSz 1938 Włocławek 2258N:150
372WGMEreńska-Barlo, Hanna Niezrzeszona Poznań2258N:18
373k+Szymanski, PiotrLZS Victoria Chróścice2257N:54
374kSurman, MartinUKS Pałac Młodzieży Katowice 2256N:171
375IMMaciejewski, AndrzejNOK Nakło2256N:198
376k+Jóźwicki, Jakub SSz POCZTOWIEC Bydgoszcz2256N:56
377CMDubiński, MateuszUniwersytet Wrocławski 2255N:189
378I+Malczyk, RadosławMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2255N:466
379kSypień, MateuszRzeszów2255N:103
380FMPolok, Kacper Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach2254N:308
381I++Gulik, Paweł WKS Kopernik2253N:115
382I+Świderski, Radosław KSz Stilon Gorzów Wlkp.2253N:288
383mMichalski, Olaf Łodź2253N:30
384kSzusterowski, Radosław Politechnika Częstochowska 2252N:159
385mRobak, Zbigniew ŻTMS Baszta Żnin2252N:18
386kŁukaszewski, MarcinKS Cracovia 1906 Kraków2252N:24
387IIPanchyshyn, Taras Nowojaworiwsk 2252N:90
388kCzerw, DawidAkademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie2251N:231
389kKarwowski, Kacper Politechnika Warszawska 2250N:573
390kBorawski, Jakub Politechnika Białostocka 2250N:376
391k+Bieliński, Dariusz LKSz Caissa Lubsko2250N:246
392I+Daniel, DamianPolitechnika Wrocławska2250N:333
393ICieślar, Michał SSz Olimpia Goleszów 2250N:168
394kUlanowski, KarolPolitechnika Warszawska 2250N:315
395kŻebracki, Tomasz PKS Wiatrak Bydgoszcz 2249N:285
396k+Kozioł, KamilZespół Szkół Technicznych Nr 1 Rybnik 2249N:323
397kRak, Tomasz SKS SMOL - BUD Giżycko 2249N:819
398FMKot, JerzyKSz Polonia Wrocław2248N:1592
399I++Faron, Rafał UKS 21 Podlesie 2246N:175
400kProbola, RyszardLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2245N:118
401kVyval, VolodymyrStryj 2244N:36
402kMaj, AndrzejKSz Pod Wieżą Szczecin2244N:173
403kStolarczyk, AdamKsz Gambit Świecie 2243N:42
404kBukojemski, AdamKKSz Kraków2243N:108
405IMSygulski, Bogusław GKSz Hetman Pilzno2241N:421
406kDoniec, Andrzej KKSz Kraków2241N:133
407FMBugajski, RobertGENERALI2240N:25
408kMazalon, MariuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2240N:271
409mKrzywicki, DariuszOlsztryn2240N:80
410kGodzwon, IwoUKS Korona Gdańsk2240N:397
411kDziodzio, AngelikaMKSz Rybnik 2239N:265
412FMFlis, Jacek UKS Hetman Częstochowa 2239N:323
413k+Łopusiewicz, Piotr ASSz Miedź Legnica 2239N:46
414kRybak, Tomasz KU AZS UMK Toruń 2238N:39
415kProbola, BartoszLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2238N:99
416kZaleski, ŁukaszUKS Zawisza Kolbudy 2237N:278
417kCajbel, MaciejAkademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2237N:132
418kKokoszczyński, Jan KS LAURA Chylice2237N:415
419kLizak, JakubKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2236N:402
420kKaczorowski, PiotrKU AZS UW w Warszawie 2236N:21
421WGMZawadzka, Beata KSz Stilon Gorzów Wlkp.2236N:22
422kWołoch, OskarŻKSz Żary 2236N:335
423WIMMatras-Clement, Agnieszka MKSz Rybnik 2236N:56
424kZaskalski, ArkadiuszGKSz Hetman Pilzno2236N:84
425FMPyda, ZbigniewKU AZS UMCS Lublin2236N:98
426I++Żarnowski, Krzysztof GKSz Kornuty Gorlice2235N:344
427kKozak, Antoni LKSz GCKiP Czarna 2235N:358
428mDobrowolski, Aleksander WIEŻA PĘGÓW 2234N:114
429kChylewski, Patryk KS LAURA Chylice2234N:350
430kKaźmierczak, RafałUniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 2234N:53
431I++Siwiec, Arkadiusz Uniwersytet Warszawski2233N:160
432kRenkowski, PiotrUKS Trzydziestka Olsztyn2233N:418
433kTomaszewski, Kacper Uniwersytet Śląski w Katowicach 2233N:202
434k+Stuczyński, AndrzejUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2232N:25
435kJacek, Krystian KSz Gryf Szczecin 2231N:253
436mPiwowarczyk, PiotrSSz Szachpol Łuków2231N:146
437I++Delekta, FilipKSz STILON Gorzów Wlkp.2230N:257
438IMPinkas, Karol MCKiS Jaworzno2230N:115
439kOcytko, Andrzej Białystok2229N:753
440kGralka, Przemysław UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2228N:14
441kTrokhimishin, SergiyWrocław2228N:21
442kScibior, Adam UMKS Na Pięterku Poznań 2227N:25
443IKotarski, Bartosz KSz Maraton Łomża 2227N:532
444I++Nowak, Mikołaj UKS Smecz Konin 2227N:247
445kSzadkowski, Krzysztof UKS Smecz Konin 2227N:125
446kPiech, ZdzisławCzęstochowa2227N:51
447kKulaś, SzymonUE Wrocław 2226N:242
448kChojnacki, SławomirKSz Polonia Wrocław2226N:94
449kPankiewicz, TomaszKlub HDK PCK przy MPK Wrocław2226N:95
450k++Malec, SebastianKSz Polonia Warszawa2225N:127
451I++Klepaczka, Tomasz KSz Piątka Skierniewice2225N:73
452kKowalski, MaciejGKSz Solny Grzybowo 2225N:404
453I++Mądrawski, Krzysztof ŻKSz Żary 2225N:285
454kPlesiuk, AndrzejSKS SMOL - BUD Giżycko 2225N:468
455kFrączek, Dariusz KU AZS UMCS Lublin2224N:55
456I++Szumilas, Piotr 2224N:175
457I++Adamczewski, Maciej KTS Kalisz2224N:364
458FMKubień, Jerzy WIEŻA PĘGÓW 2224N:1217
459k++Najbar, MarcinAkademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2223N:70
460kBieluszewski, Piotr 2223N:843
461WIMJakubowska, AnnaMLKS Nadnarwianka Pułtusk2223N:192
462k+Skrzypnik, Maciej KSz Stilon Gorzów Wlkp.2223N:5
463WFMGórecka, JoannaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2222N:45
464kBęben, PawełMKS PRZY MDK TRZCIANKA2222N:96
465I+Gawiec, KonradLKSz GCKiP II Czarna2221N:242
466k+Maciaga, Marcin UKS TSz Zieloni Zielonka2221N:102
467kSaskowski, JacekKSz Miedź Legnica2221N:18
468WGMWorek, Joanna wypożyczona na II i III zjazd2220N:48
469kKamiński, PiotrKS Roszada Żory2220N:6
470kMorcinek, MarianIzba Skarbowa we Wrocławiu 2220N:14
471kKolendo, Filip2220N:7
472WFMGuzik, JolantaMCKiS Jaworzno2219N:123
473kGałażewski, TomaszUKS SP3 w Bogatyni2218N:76
474IMPisuliński, JanUniwersytet Rzeszowski2218N:80
475mWojciechowski, PiotrUniwersytet Warszawski2218N:43
476I++Widła, Piotr MKS Sandecja Nowy Sącz 2218N:315
477kRzepka, Krzysztof KSz Polonia Wrocław2217N:9
478kUrbański, Grzegorz MUKS SZS Cieszyn2217N:69
479kSzpar, MiłoszLKSz GCKiP Czarna 2217N:863
480I+Adamczewski, Jędrzej KTS Kalisz2217N:203
481kChrapkowski, Grzegorz SSz Pocztowiec Bydgoszcz2217N:18
482IŁukasik, AdamKSz Skoczek Siedlce 2217N:726
483kWismont, RyszardEOP Centrala2217N:8
484kKanarkiewicz, Michał MKSz GRYF Dębica 2216N:160
485WGMBartel, Marta Uniwersytet Warszawski2216N:225
486k+Fistek, Dariusz MKS Polonia Przemyśl 2216N:83
487ISernecki, FranciszekMUKS MDK Śródmieście Wrocław2215N:592
488IChoina, AdamUniwersytet Jagielloński w Krakowie 2215N:720
489k+Olszewski, MarekBKS Chemik Bydgoszcz2215N:827
490kKnopik, Krzysztof KSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny2215N:20
491I++Sycz, Michał IC Przemyśl2215N:73
492kNiemiec, Artur2215N:17
493I++Choina, Michał Hetman Ostrowiec Św.2214N:757
494kProhorov, OlexandrMKS Polonia Przemyśl 2214N:144
495WIMJakubiec, Edyta SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2213N:186
496kPiguła, MarekUKS SP3 w Bogatyni2213N:9
497kRoszkowski, Rafal MUKS Stoczek 45 Białystok2213N:81
498kŁukasiewicz, Krzysztof UKS SP3 w Bogatyni2212N:421
499kSzcześniak, Konrad LKS Zarzewie Prudnik2212N:7
500I++Miś, Mieszko LKSz GCKiP Czarna 2212N:453
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)