ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (18629)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (21953);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (31781)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (7);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12484)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (10788);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000] [21001-21500] [21501-22000] [22001-22500] [22501-23000] [23001-23500] [23501-24000] [24001-24500] [24501-25000] [25001-25500] [25501-26000] [26001-26500] [26501-27000] [27001-27500] [27501-28000] [28001-28500] [28501-29000] [29001-29500] [29501-30000] [30001-30500] [30501-31000] [31001-31500] [31501-32000]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
1IMKlekowski, Maciej TS WISŁA Kraków 2672N:691
2GMSoćko, Bartosz KSz HETMAN Katowice 2649N:172
3GMBartel, Mateusz KSz Polonia Wrocław2616N:117
4IMShkapenko, PavelKaliningrad 2601N:435
5GMMalaniuk, Vladimir PAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2598N:575
6GMTomczak, JacekAkademia Szachowa Gliwice 2595N:338
7GMHeberla, BartłomiejŻTMS Baszta Żnin2591N:299
8GMDragun, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2587N:334
9IMNasuta, GrzegorzMUKS Stoczek 45 Białystok2586N:974
10GMGajewski, GrzegorzKSz HETMAN Katowice 2583N:128
11GMMitoń, Kamil KSz HETMAN Katowice 2578N:67
12mPrzedmojski, RafalKU AZS UW w Warszawie 2572N:1227
13GMMarkowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2572N:95
14GMCyborowski, Łukasz LKS Wrzos Miedzyborów2571N:220
15GMMoranda, Wojciech KSz Polonia Wrocław2568N:87
16GMŚwiercz, Dariusz KSz Polonia Wrocław2560N:93
17GMOlszewski, MichałAkademia Szachowa Gliwice 2559N:220
18FMPlichta, KamilOKSiR Wisznia Mała 2559N:438
19GMStupak, KirillBiałoruś2557N:40
20GMJakubiec, Artur SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2554N:74
21GMPakleza, Zbigniew SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2550N:195
22GMTazbir, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2548N:243
23GMPiorun, KacperKSz Stilon Gorzów Wlkp.2546N:221
24GMGrabarczyk, Mirosław ŻTMS Baszta Żnin2545N:592
25GMWojtaszek, Radosławwypożyczony2540N:21
26kKosakowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2539N:1015
27IMGolubka, PetroMKS Sandecja Nowy Sącz 2537N:348
28GMMacieja, BartłomiejKSz Polonia Warszawa2536N:56
29GMKempiński, RobertKSz Miedź Legnica2534N:44
30GMAntoniewski, RafalŻTMS Baszta Żnin2531N:28
31GMCzarnota, PawełAkademia Szachowa Gliwice 2529N:132
32GMKrasenkow, Michal KSz Stilon Gorzów Wlkp.2529N:67
33GMSergeev, Vladimir Kijów2526N:70
34GMJaracz, PawełŻTMS Baszta Żnin2523N:127
35GMMaksimenko, AndreiŻTMS Baszta Żnin2517N:69
36GMJakubowski, Krzysztof Akademia Leona Koźmińskiego 2511N:187
37GMDziuba, MarcinSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2509N:54
38IMStachowiak, Kamil KSz Polonia Wrocław2507N:1104
39IMSabuk, PiotrWKS KOPERNIK2505N:460
40IMShkuran, Daniil LUKKS Kielce2504N:135
41GMMiśta, AleksanderKSz Miedź Legnica2503N:81
42FMSteczek, Marcin TS-R Hetman Konin 2501N:491
43GMKuczyński, Robert2501N:14
44IMKoziak, Vitali WIEŻA Pęgów 2501N:397
45GMVoloshin, Leonid2501N:15
46GMOleksienko, MikhailoLwów 2501N:9
47GMZhigalko, SergeiLKS Pasjonat Dankowice2500N:5
48GMFirman, Nazar 2500N:16
49IMAdamski, JanKSz Polonia Warszawa2499N:940
50GMFedorchuk, Sergey A.Ukraina 2498N:5
51IMWarakomski, TomaszAkademia Szachowa Gliwice 2496N:216
52IMBrodowski, PiotrOKSiR Wisznia Mała 2493N:277
53GMBulski, Krzysztof KSz HETMAN Katowice 2491N:118
54IMKuźmicz, KrystianWKS KOPERNIK2491N:198
55GMSulypa, AleksanderWrocław2490N:9
56FMPiesik, Piotr UKS Hetman Częstochowa 2484N:683
57GMZezulkin, Jurij KSz Odrodzenie Kożuchów 2483N:63
58GMJedynak, Radoslaw SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2483N:30
59GMGdański, Jacek ZUS 2479N:93
60GMKazakov, Mikhail2476N:63
61IMFrączek, DanielKSz Miedź Legnica2470N:416
62FMSroczyński, Maciej KTS Kalisz2468N:159
63mLewtak, DamianLKSz GCKiP Czarna 2466N:743
64FMDudzinski, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 2466N:154
65CMLewicki, MirosławLKSZ GCKiP Czarna 2465N:630
66IMGajek, RadosławUKS Rotmistrz Grudziądz2465N:152
67IMMikrut, Dariusz TS Wisła Kraków 2465N:300
68mBudrewicz, KrzysztofMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2462N:626
69IMSieciechowicz, Marcin KSz Miedź Legnica2458N:233
70IMHnydiuk, Aleksander KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2458N:188
71IMDobrowolski, PiotrKSz Polonia Wrocław2452N:123
72IMAliavdin, Nikolai Hetman Myślibórz2451N:145
73IMLuch, Michał OKSiR Wisznia Mała 2450N:216
74GMStopa, JacekWKS KOPERNIK2450N:37
75IMSadzikowski, Daniel KSz Polonia Wrocław2449N:311
76GMDuda, Jan-Krzysztof MKS MOS Wieliczka 2449N:80
77mKoc, PrzemysławGdańsk 2448N:156
78GMSoćko, MonikaKSz HETMAN Katowice 2446N:143
79kKopczyk, Daniel LKS Sanovia Lesko 2445N:488
80GMKanarek, Marcel KSz Stilon Gorzów Wlkp.2441N:326
81IMŻeberski, JakubMDK Fabryczna Wrocław2441N:406
82IMKołosowski, MateuszWKS KOPERNIK2440N:147
83IMUrban, KlaudiuszAkademia Szachowa Gliwice 2439N:138
84kKyć, Jerzy TS Wisła Kraków 2439N:500
85FMBardeli, ŁukaszLKS Chrobry Gniezno 2437N:286
86IMSkalski, MichałTS Wisła Kraków 2434N:79
87IMWieczorek, OskarKSz Polonia Wrocław2433N:479
88mJanczarski, Michał TKKF Drogowiec Kraków2433N:186
89mOliwa, MarekKSz Odrodzenie Kożuchów 2433N:147
90IMKrysztofiak, Marcin ŻTMS Baszta Żnin2433N:23
91IMOrzech, Dominik RPW Okucia Budowlane Łódź2432N:181
92kWiewióra, Eneasz SSz GMINY Pawłowice2431N:596
93FMUstianovich, NazarLwów 2431N:352
94kMannke, Manfred KU AZS UW w Warszawie 2430N:1188
95mStoma, Paweł KSz DRAKON Lublin 2429N:250
96IMButkiewicz, Łukasz OKSiR Wisznia Mała 2429N:642
97IMDrozdowski, KacperUKS Rotmistrz Grudziądz2428N:130
98GMSchmidt, Włodzimierz Akademia Szachowa Gliwice 2428N:61
99IMMatlak, Marek KS 64 Zielona Góra 2428N:36
100mMroziak, Maciej KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2427N:409
101k+Jaroch, Karol UKS FALA Świekatowo2427N:540
102IMChojnacki, KrzysztofLKS Chrobry Gniezno 2424N:296
103IIRazin, VadimKhmelnitskyi2423N:61
104k+Pazderski, Ziemowit UKS TSz Zieloni Zielonka2421N:428
105kŻochowski, KacperMUKS Stoczek 45 Białystok2419N:857
106mBrzeski, Maciej TS Wisła Kraków 2419N:160
107k+Kowalczyk, Paweł WIEŻA PĘGÓW 2418N:217
108IMPańczyk, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2417N:36
109FMPrzybylski, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2417N:130
110IMGrabarczyk, BogdanSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2416N:24
111FMBargłowski, FilipKS Laura Chylice2416N:199
112IMKrzyżanowski, Marcin KSz Silesia Racibórz 2415N:181
113IMSznapik, Aleksander 2415N:17
114IMBator, Robert LKS Parnas Stara Wieś2415N:9
115IMStrzemiecki, Zbigniew MLKS Nadnarwianka Pułtusk2413N:199
116FMBednarek, Sylwester MLKS Ostródzianka Ostróda 2412N:136
117FMLicznerski, Łukasz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2411N:155
118IMBernadskiy, Vitaliy 2410N:7
119kKędzierski, SławomirUKSz Hetman Warszawa2409N:697
120FMSzóstko, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2407N:695
121IMBobula, Mateusz Jasło2406N:100
122FMGoluch, Piotr WKS KOPERNIK2404N:271
123IMSzeląg, Marcin Akademia Szachowa Gliwice 2403N:146
124k++Reza, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2401N:427
125k++Siembab, BartoszUks Giecek Radków2400N:156
126IMDubiel, Jacek KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2400N:8
127FMJanik, Igor 2399N:385
128IMKsięski, ZbigniewKSz DRAKON Lublin 2399N:112
129IMSygulski, Artur AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2399N:17
130FMSkawinski, ArkadiuszOKSiR Wisznia Mała 2399N:252
131IMBodnar, Nikolay 2399N:8
132IMSzymański, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2398N:18
133IMSakalauskas, Vaidas LKS Chrobry Gniezno 2397N:4
134IMFilipowicz, Andrzej 2397N:4
135IMMasternak, Grzegorz KSz HETMAN Katowice 2396N:23
136FMBartel, Michał MLKS Nadnarwianka Pułtusk2396N:192
137FMKula, RobertKSz Pod Wieżą Szczecin2396N:203
138IMPędzich, Dominik SYLDOM STĘSZEW 2396N:101
139mMyc, Marcin KSz Skoczek Siedlce 2396N:211
140IMGrabinsky, Vladimir Lwów 2395N:9
141k+Kukuła, Paweł UKS Rotmistrz Grudziądz2393N:219
142IMKalinin, Oleg KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2393N:16
143IMSzczepkowska, KarinaMKSz Rybnik 2392N:207
144FMŁobejko, RafałKSz DRAKON Lublin 2392N:91
145k++Jagodziński, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2392N:339
146IMStempin, Pawel2391N:8
147IMKhamitskiy, SergeiMińsk2390N:221
148IMTomaszewski, RomanUKS Hetman Częstochowa 2389N:9
149Shilov, SergejSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2389N:312
150kZakrzewski, Marek ASSz Lipno Stęszew 2389N:205
151k+Kowalczyk, Rafał LKS PARK Starzenice 2388N:444
152FMKucza, KarolŻKSz Żary 2388N:463
153IMBielczyk, Jacek OLIMPIJCZYK Chrzanów 2388N:8
154IMŁukasiewicz, GrzegorzLegnica 2388N:35
155mNurkiewicz, MaciejLKS Wrzos Miedzyborów2387N:92
156kPulik, KrzysztofLKS Parnas Stara Wieś2387N:603
157kDowgird, Filip WIEŻA PĘGÓW 2386N:964
158mDeszczynski, Adam Grodziski Klub Szachowy 2385N:285
159kPolkowski, PiotrKSz DRAKON Lublin 2384N:241
160kSłabek, Grzegorz TS Wisła Kraków 2383N:958
161IMZawadzki, StanisławKSz Miedź Legnica2382N:6
162mGrzelak, ArturSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2382N:234
163IMKislov, Mikhaił2382N:15
164IMLubczyński, Rafał LKS Chrobry Gniezno 2381N:26
165WGMKulon, KlaudiaLKS Wrzos Miedzyborów2380N:232
166IMCzerwoński, Aleksander KSz Stilon Gorzów Wlkp.2380N:83
167IMŁagowski, Patryk UKS Rotmistrz Grudziądz2379N:32
168k+Gbyl, Andrzej KKSz Kraków2378N:1806
169mWandzik, Wojciech KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2376N:126
170IMRajlich, IwetaKSz Polonia Wrocław2376N:50
171kFlak, PawełSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2375N:386
172FMTomczak, Mikołaj MMKS Wieniawa Leszno2375N:403
173I++Suliborski, Jakub MTSz Mińsk Mazowiecki2373N:379
174IMNguyen, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2373N:60
175IMWeichhold, Paweł SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2372N:395
176kKaleta, BłażejKSz HETMAN Katowice 2371N:170
177IMNester, IhorLvov2371N:430
178IMRutkowski, Maciej WIEŻA PĘGÓW 2367N:37
179IMLeniart, ArkadiuszTS Wisła Kraków 2366N:164
180IMSzoen, DariuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2365N:14
181mMarszałek, MaciejMKS Sandecja Nowy Sącz 2360N:122
182IMPiński, JanKU AZS UW w Warszawie 2360N:27
183IMJasnikowski, Zbigniew WKSz GANT HETMAN2360N:55
184FMSpisak, Czeslaw MUKS Stoczek 45 Białystok2357N:31
185IMCzakon, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2354N:76
186kDuch, Mariusz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2353N:168
187mTustanowski, Robert LKS Zarzewie Prudnik2353N:131
188FMJasik, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2353N:181
189IMJaworski, Mirosław KSz Silesia Racibórz 2352N:35
190kKumor, Lukasz KS Korona Kraków 2352N:1240
191kMucha, PiotrKSz HETMAN Katowice 2349N:813
192FMJanaszak, Dawid OTSz Ostrów Wielkopolski 2349N:162
193FMRawicz, Karol RPW Okucia Budowlane Łódź2349N:224
194kDąbrowski, WojciechKSz Start Elbląg 2349N:160
195IMJarmuła, Łukasz KSz HETMAN Katowice 2347N:332
196kStrozyk, Tomasz Poznań 2347N:440
197FMMirosław, MichałKSz DRAKON Lublin 2346N:251
198mCieśla, Adam UKS Hetman Częstochowa 2345N:117
199WGMMajdan-Gajewska, Joanna WIEŻA PĘGÓW 2344N:165
200FMKempinski, Tomasz KS Korona Zakrzewo2343N:452
201mSopur, Lech RPW Okucia Budowlane Łódź2342N:45
202FMJanocha, Wiesław MUKS MDK Śródmieście Wrocław2341N:495
203kMazurkiewicz, Michał Warsaw Sharks Warszawa2341N:158
204mKosiorek, Marek UKS Rotmistrz Grudziądz2340N:48
205FMDudziński, PawełOTSz Ostrów Wielkopolski 2340N:277
206k++Barski, Radosław TS Wisła Kraków 2339N:344
207kŚmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok2339N:536
208FMPacuszka, TomaszUrząd Miejski w Grudziądzu2339N:91
209FMKaczmarek, Aleksander KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2337N:243
210IMMatuszewski, MichałTS Wisła Kraków 2337N:141
211IMPieniążek, ArturKSz Miedź Legnica2337N:69
212IMAdamski, AndrzejWarszawa2337N:77
213IMSarwinski, Miroslaw SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2337N:56
214mJuroszek, Tadeusz KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2336N:17
215kBrzeziński, MateuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2335N:253
216I++Gumularz, SzymonKSz Polonia Wrocław2335N:265
217k+Eggink, Ryszard UKS Łady Raszyn2334N:140
218mŚwicarz, MaciejKSz Polonia Wrocław2333N:305
219IMKostyra, StanislawMUKS Stoczek 45 Białystok2331N:1049
220FMWlodarczyk, Oskar OTSz Ostrów Wielkopolski 2330N:179
221FMGunajew, Rafał Syrenka Warszawa2330N:13
222ICzapla, Andrzej KSz Skoczek Siedlce 2326N:612
223FMCukrowski, FilipWKS Kopernik2325N:325
224FMSzwed, JacekKSz HETMAN Katowice 2325N:107
225FMBebel, ArkadiuszKSz Polonia Wrocław2324N:95
226FMDelekta, PiotrMTSz Mińsk Mazowiecki2324N:124
227mMickiewicz, Piotr MLKS Nadnarwianka Pułtusk2323N:125
228k+Piotrowski, Przemysław KSz Polonia Wrocław2322N:571
229I++Kaczmarek, ArkadiuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2320N:475
230kLornye, Pylyp Lwów 2319N:170
231k+Musiałkiewicz, Jan LKS Chrobry Gniezno 2318N:89
232I++Jędras, PiotrKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD KIELCE 2317N:467
233kPraczukowski, StanisławKS LAURA Chylice2317N:762
234kOlhovik, Andrei Grodno2317N:46
235mProtaziuk, Grzegorz LKS Wrzos Miedzyborów2316N:50
236IMŻołnierowicz, Krzysztof KSz Gambit Świecie 2316N:444
237FMModzelan, Andrzej KSz Stilon Gorzów Wlkp.2315N:7
238WGMZawadzka, Jolanta KSz Polonia Wrocław2315N:32
239mJędryczka, Krystian2315N:144
240k++Paszewski, MateuszAZS Politechnika Częstochowska 2314N:562
241kMucha, RomanMKS MOS Wieliczka 2313N:262
242FMBorgula, Rafał ŻTMS Baszta Żnin2313N:46
243FMDabek, RomanKSz HETMAN Katowice 2312N:14
244I++Bokiej, Przemysław BKS Chemik Bydgoszcz2311N:140
245FMŻółtek, Tadeusz2310N:9
246FMTerzic, Safet Bośnia i Hercegowina 2310N:9
247mKrogulski, Grzegorz GKSz Hetman III Pilzno2309N:22
248kBanasik, KrzysztofLKS Zarzewie Prudnik2309N:175
249WGMDworakowska, Joanna KSz Polonia Warszawa2309N:96
250FMBarwinski, DionizyMLKS Nadnarwianka Pułtusk2308N:7
251FMSendera, JarosławMKS Polonia Przemyśl 2308N:8
252FMWiśniewski, Adrian LZS Victoria Chróścice2308N:8
253FMMarkiewicz, Jacek Resort Środowiska2307N:36
254IKojro, Adam Warszawa2307N:511
255mLokasto, Anatol KS Wesoła Warszawa 2307N:5
256kOszczanowski, WitoldMUKS MDK Śródmieście Wrocław2306N:707
257FMMaciejczak, Jakub OTSz Ostrów Wielkopolski 2306N:35
258FMKraiński, Aleksander UKS Rotmistrz Grudziądz2305N:68
259kKumala, AleksanderOLIMPIJCZYK Chrzanów 2305N:522
260mJurkiewicz, Krzysztof UKS Zawisza Kolbudy 2305N:8
261mPanocki, Adrian GKSz Solny Grzybowo 2305N:2
262FMMotyka, Michał LKS Pasjonat Dankowice2305N:74
263IMSochacki, ChristopheUMKSz Jaćwież Suwałki2305N:20
264mJamroz, ZbigniewMLKSz Myślenice2305N:9
265mIzbiński, BartłomiejKSz Miedź Legnica2304N:15
266FMNiekraś, Dawid UKS KSM Tęcza Kościan 2303N:538
267k+Jarmuła, PawełKSz Polonia Warszawa2303N:304
268FMStypka, Mieczysław AZS Poznań 2303N:8
269FMSobek, Jaroslav ŠKK Karviná 2303N:8
270mDawidów, Jacek Pomorska2302N:1
271FMChojnicki, ZenonKSz SDK-Lotnik Mielec 2302N:21
272mWarszawski, Bartosz ZMCh Polska YMCA Warszawa 2301N:22
273FMGazik, Viktor KSz HETMAN Katowice 2300N:9
274kJaroch, PawełUMKSz Jaćwież Suwałki2300N:210
275IMKiedrowicz, Jan UKS Ósemka Chojnice2300N:161
276FMGumuła, Daniel MCKiS Jaworzno2300N:36
277mKukawski, MaciejKSz Polonia Warszawa2300N:8
278kFilewicz, Przemysław MUKS Stoczek 45 Białystok2300N:1223
279mPaterek, Michal SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2300N:7
280FMTomczak, RafalMLKS Ostródzianka Ostróda 2300N:9
281mDrzemicki, DariuszKSz. Javena Hańcza Suwałki2300N:4
282I++Święch, Przemysław UKS GONIEC Staniątki 2299N:300
283FMMulet, PiotrSSz Gminy Pawłowice2299N:299
284kSygulski, PawełUrzędy Gminne2299N:203
285mDworakowski, Lukasz Resort Rolnictwa2299N:19
286IMSzymczak, ZbigniewSSz BDK Biskupiec 2299N:202
287WGMToma, Katarzyna KSz DRAKON Lublin 2297N:136
288kŚnihur, PiotrUKS Smecz Konin 2296N:315
289kSmołka, Marcin OLIMPIJCZYK Chrzanów 2296N:232
290mMurawski, GrzegorzKSz Odrodzenie Kożuchów 2296N:26
291mKołosowski, Paweł MCKiS Jaworzno2296N:15
292FMSzczechowicz, Bartosz TKKF Drogowiec Kraków2295N:13
293WGMBrustman, Agnieszka dzika karta 2295N:23
294FMRakowiecki, TomaszRPW Okucia Budowlane Łódź2295N:25
295kDymek, ŁukaszSSz Szachpol Łuków2294N:288
296mKolago, MarcinSSz GMINY PAWŁOWICE2294N:3
297CMDubiński, MateuszWKS KOPERNIK2294N:180
298FMWałach, Marcin KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2293N:9
299I++Kowalczyk, MariuszLKS PARK Starzenice 2293N:443
300k+Gawroński, Mirosław ITS Kopernik Inowrocław2292N:294
301FMRudolf, Michał ZMCh Polska YMCA Warszawa 2291N:17
302I++Kubica, Kamil St Eurobeskidy Łodygowice2290N:624
303FMOwczarzak, JerzyKSz Polonia Warszawa2290N:8
304FMToczek, Grzegorz2290N:26
305I++Tworzydło, Piotr WKSz GANT HETMAN2290N:863
306k++Adamski, Michal KS Korona Zakrzewo2290N:63
307FMGrycel, Kamil AliorBank S.A.2290N:50
308mZielinski, MarekŁódź 2290N:9
309kZieliński, WojciechUKS Zawisza Kolbudy 2289N:308
310FMOkrucinski, Tadeusz UKS Jantar Pruszcz Gdański 2289N:35
311kChomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa2288N:465
312CMTeclaf, PawełKKS Ormuzd Kartuzy2288N:272
313FMSwół, Michał 2288N:9
314I++Dzierżak, RadosławUKS 21 Podlesie 2287N:409
315kBuś, KonradMKS MOS Wieliczka 2286N:368
316kBorawski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2286N:368
317FMBronowicki, Mateusz OKSiR Wisznia Mała 2286N:9
318IMBorkowski, Franciszek WKSz HETMAN 2284N:254
319mSzczepiński, Michał AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2284N:63
320FMTokarski, Łukasz MCKiS Jaworzno2283N:16
321FMSeifert, Henryk StI EUROBESKIDY Łodygowice 2283N:312
322FMWieczorek, Zbigniew KSz Silesia Racibórz 2283N:34
323kOliwa, Patryk Sulechów 2283N:108
324mDługosz, JędrzejKSz Miedź Legnica2283N:22
325FMTymrakiewicz, RafałSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa G.2281N:410
326kPaprocki, JaroslawPKS Wiatrak Bydgoszcz 2281N:263
327mOrzechowski, JacekKSz Silesia Racibórz 2281N:17
328FMKot, JerzyKSz Polonia Wrocław2281N:1583
329FMSiwiec, BartlomiejUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2281N:144
330FMHelis, TadeuszKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2280N:110
331k+Gierulski, KamilRzKSz Rzeszów2279N:194
332WGMDabrowska, Krystyna Warszawa2279N:30
333FMMarkiewicz, Jerzy GKSz Hetman Pilzno2277N:319
334I+Kuspak, AleksanderLUKKS Kielce2276N:132
335kGmaj, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2276N:186
336WGMHrabinska, MyroslavaLwów 2275N:9
337kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2274N:226
338FMDybowski, Jerzy KSz DRAKON Lublin 2274N:17
339mKaim, Piotr ZMCh Polska YMCA Warszawa 2273N:148
340kMielczarski, MirosławAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2273N:219
341FMZaninotto, Franco Scacchistica Milanese 2273N:40
342kWalter, SzymonUKS 21 Podlesie 2272N:315
343WGMKrupa, Monika WKS KOPERNIK2272N:65
344FMKopacz, GrzegorzTG Sokół Mielec 2272N:81
345I+Czuchnicki, AdamPałac Młodzieży Szczecin 2272N:419
346k+Sowul, BartoszKSz. Hańcza Suwałki 2271N:163
347FMMolenda, Marcin UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2270N:333
348FMPerdek, Mirosław KSz Polonia Wrocław2270N:25
349I++Kastelik, AdrianUKS 21 Podlesie 2270N:171
350IMStachańczyk, Jacek MCKiS Jaworzno2269N:244
351kPsyk, Radosław KSz Piątka Skierniewice2268N:214
352kWalewski, WojciechKSz Maraton Łomża 2268N:219
353k++Nowicki, BartoszMTSz Mińsk Mazowiecki2267N:169
354k+Szadkowski, Kamil UKS Smecz Konin 2267N:282
355I++Jaskółka, TomaszLKS Olszanica 2266N:371
356kZgadzaj, RafalLZS Victoria Chróścice2266N:58
357kCajbel, MaciejBank Millennium S.A.2266N:117
358mKlim, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2265N:49
359kAugustyn, Sebastian GKSz Hetman Pilzno2265N:185
360FMKoćwin, BartoszStrzelec Strzelce Opolskie2265N:146
361WIMLach, AleksandraUKS Hetman Częstochowa 2265N:213
362FMFudalej, MichałKSz Polonia Wrocław2264N:9
363FMStruk, JerzyKS Pocztowiec Poznań 2264N:7
364IMKruszyński, Włodzimierz KSz HETMAN Katowice 2264N:66
365kLewtak, Dominik LKSZ GCKiP Czarna 2263N:657
366kBubnowski, ArkadiuszCzyżowice2263N:50
367k+Kaukiel, PiotrGOKiS Moszczenica 2262N:78
368FMPułtorak, JanUKS RODŁO Opole2260N:198
369kLorenc, MarianKKSz Urania Krosno2260N:429
370FMGerasimenyk, Mikhail2260N:58
371FMKarpus, Michał UKS Rotmistrz Grudziądz2259N:495
372k+Grochowalski, PawełWKSz 1938 Włocławek 2258N:150
373WGMEreńska-Barlo, Hanna Niezrzeszona Poznań2258N:18
374k+Szymanski, PiotrLZS Victoria Chróścice2257N:54
375kSurman, MartinUKS Pałac Młodzieży Katowice 2256N:171
376IMMaciejewski, AndrzejNOK Nakło2256N:198
377k+Jóźwicki, Jakub SSz POCZTOWIEC Bydgoszcz2256N:56
378kSzusterowski, Radosław UKS Hetman Częstochowa 2255N:143
379kSypień, MateuszRzeszów2255N:103
380I++Gulik, Paweł WKS Kopernik2253N:115
381I+Świderski, Radosław KSz Stilon Gorzów Wlkp.2253N:288
382mMichalski, Olaf Łodź2253N:30
383mRobak, Zbigniew ŻTMS Baszta Żnin2252N:18
384kZieliński, Stanislaw UKS Zawisza Kolbudy 2252N:179
385kŁukaszewski, MarcinKS Cracovia 1906 Kraków2252N:24
386IIPanchyshyn, Taras Nowojaworiwsk 2252N:90
387kBugalski, Michał UKS Zawisza Kolbudy 2251N:253
388kRak, Tomasz SKS SMOL - BUD Giżycko 2250N:810
389k+Bieliński, Dariusz LKSz Caissa Lubsko2250N:246
390ICieślar, Michał SSz Olimpia Goleszów 2250N:168
391kŻebracki, Tomasz PKS Wiatrak Bydgoszcz 2249N:285
392k+Kozioł, KamilZespół Szkół Technicznych Nr 1 Rybnik 2249N:323
393WGMBartel, Marta OKSiR Wisznia Mała 2249N:209
394kKarwowski, Kacper Politechnika Warszawska 2247N:559
395I++Faron, Rafał UKS 21 Podlesie 2246N:175
396I+Malczyk, RadosławMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2246N:457
397kProbola, RyszardLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2245N:118
398kVyval, VolodymyrStryj 2244N:36
399kMaj, AndrzejKSz Pod Wieżą Szczecin2244N:173
400kStolarczyk, AdamKsz Gambit Świecie 2243N:42
401kBukojemski, AdamKKSz Kraków2243N:108
402I++Siwiec, Arkadiusz KSz Stilon Gorzów Wlkp.2242N:143
403IMSygulski, Bogusław GKSz Hetman Pilzno2241N:421
404kDoniec, Andrzej KKSz Kraków2241N:133
405FMBugajski, RobertGENERALI2240N:25
406kMazalon, MariuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2240N:271
407mKrzywicki, DariuszOlsztryn2240N:80
408I+Godzwon, IwoUKS Korona Gdańsk2240N:397
409kDziodzio, AngelikaMKSz Rybnik 2239N:265
410FMFlis, Jacek UKS Hetman Częstochowa 2239N:323
411k+Łopusiewicz, Piotr ASSz Miedź Legnica 2239N:46
412kRybak, Tomasz KU AZS UMK Toruń 2238N:39
413kProbola, BartoszLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2238N:99
414kZaleski, ŁukaszUKS Zawisza Kolbudy 2237N:278
415kKokoszczyński, Jan KS LAURA Chylice2237N:415
416kTomaszewski, Kacper MKSz Rybnik 2237N:184
417kLizak, JakubKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2236N:402
418kKaczorowski, PiotrKU AZS UW w Warszawie 2236N:21
419WGMZawadzka, Beata KSz Stilon Gorzów Wlkp.2236N:22
420kWołoch, OskarŻKSz Żary 2236N:335
421WIMMatras-Clement, Agnieszka MKSz Rybnik 2236N:56
422kZaskalski, ArkadiuszGKSz Hetman Pilzno2236N:84
423FMPyda, ZbigniewKU AZS UMCS Lublin2236N:98
424I++Żarnowski, Krzysztof GKSz Kornuty Gorlice2235N:344
425kUlanowski, KarolUKS SP11 Skoczek Tczew2235N:301
426kKozak, Antoni LKSz GCKiP Czarna 2235N:358
427mDobrowolski, Aleksander WIEŻA PĘGÓW 2234N:114
428kChylewski, Patryk KS LAURA Chylice2234N:350
429kKaźmierczak, RafałUniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 2234N:53
430kKulaś, SzymonKSz Polonia Wrocław2233N:224
431kRenkowski, PiotrUKS Trzydziestka Olsztyn2233N:391
432k+Stuczyński, AndrzejUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2232N:25
433k++Najbar, MarcinLZS Victoria Chróścice2232N:53
434kJacek, Krystian KSz Gryf Szczecin 2231N:253
435mPiwowarczyk, PiotrSSz Szachpol Łuków2231N:146
436I++Delekta, FilipKSz STILON Gorzów Wlkp.2230N:257
437IMPinkas, Karol MCKiS Jaworzno2230N:115
438kCzerw, DawidUKS Pionier Jastrzębie Zdrój2229N:214
439kGralka, Przemysław UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2228N:14
440kTrokhimishin, SergiyWrocław2228N:21
441kScibior, Adam UMKS Na Pięterku Poznań 2227N:25
442IKotarski, Bartosz ZSEiO nr 6 Łomża2227N:532
443kSzadkowski, Krzysztof UKS Smecz Konin 2227N:125
444kPiech, ZdzisławCzęstochowa2227N:51
445FMPolok, Kacper KSz Silesia Racibórz 2226N:300
446kŚliwicki, Damian UKS OPP Toruń2226N:254
447kChojnacki, SławomirKSz Polonia Wrocław2226N:94
448kPankiewicz, TomaszKlub HDK PCK przy MPK Wrocław2226N:95
449k++Malec, SebastianKSz Polonia Warszawa2225N:127
450I++Klepaczka, Tomasz KSz Piątka Skierniewice2225N:73
451kKowalski, MaciejGKSz Solny Grzybowo 2225N:404
452I++Mądrawski, Krzysztof ŻKSz Żary 2225N:285
453kPlesiuk, AndrzejSKS SMOL - BUD Giżycko 2225N:468
454kFrączek, Dariusz KU AZS UMCS Lublin2224N:55
455I++Szumilas, Piotr 2224N:175
456I++Adamczewski, Maciej KTS Kalisz2224N:364
457kBieluszewski, Piotr 2223N:843
458WIMJakubowska, AnnaMLKS Nadnarwianka Pułtusk2223N:192
459kOcytko, Andrzej Białystok2223N:748
460k+Skrzypnik, Maciej KSz Stilon Gorzów Wlkp.2223N:5
461WFMGórecka, JoannaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2222N:45
462kBęben, PawełMKS PRZY MDK TRZCIANKA2222N:96
463I+Gawiec, KonradLKSz GCKiP II Czarna2221N:242
464k+Maciaga, Marcin UKS TSz Zieloni Zielonka2221N:102
465kSaskowski, JacekKSz Miedź Legnica2221N:18
466WGMWorek, Joanna wypożyczona na II i III zjazd2220N:48
467kKamiński, PiotrKS Roszada Żory2220N:6
468kMorcinek, MarianIzba Skarbowa we Wrocławiu 2220N:14
469kKolendo, Filip2220N:7
470WFMGuzik, JolantaMCKiS Jaworzno2219N:123
471mPioch, Zygmuntppłk rez.2218N:32
472kGałażewski, TomaszUKS SP3 w Bogatyni2218N:76
473IMPisuliński, JanKSz Stilon Gorzów Wlkp.2218N:80
474mWojciechowski, PiotrUniwersytet Warszawski2218N:43
475kRzepka, Krzysztof KSz Polonia Wrocław2217N:9
476kUrbański, Grzegorz MUKS SZS Cieszyn2217N:69
477kSzpar, MiłoszLKSz GCKiP Czarna 2217N:863
478I+Adamczewski, Jędrzej KTS Kalisz2217N:203
479kChrapkowski, Grzegorz SSz Pocztowiec Bydgoszcz2217N:18
480kWismont, RyszardEOP Centrala2217N:8
481kKanarkiewicz, Michał MKSz GRYF Dębica 2216N:160
482FMKubień, Jerzy WIEŻA PĘGÓW 2216N:1210
483k+Fistek, Dariusz MKS Polonia Przemyśl 2216N:83
484ISernecki, FranciszekMUKS MDK Śródmieście Wrocław2215N:592
485IChoina, AdamOstrowiec Sw. - parafia pw. św. Kazimierza 2215N:709
486kKnopik, Krzysztof KSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny2215N:20
487I++Sycz, Michał IC Przemyśl2215N:73
488kNiemiec, Artur2215N:17
489I++Choina, Michał Hetman Ostrowiec Św.2214N:757
490I++Nowak, Mikołaj UKS Smecz Konin 2214N:242
491IŁukasik, AdamKSz Skoczek Siedlce 2214N:719
492kProhorov, OlexandrMKS Polonia Przemyśl 2214N:144
493WIMJakubiec, Edyta SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2213N:186
494kPiguła, MarekUKS SP3 w Bogatyni2213N:9
495kRoszkowski, Rafal MUKS Stoczek 45 Białystok2213N:81
496kŁukasiewicz, Krzysztof UKS SP3 w Bogatyni2212N:421
497kSzcześniak, Konrad LKS Zarzewie Prudnik2212N:7
498k+Olszewski, MarekBKS Chemik Bydgoszcz2212N:818
499I++Miś, Mieszko LKSz GCKiP Czarna 2212N:453
500kManiocha, Andrzej Szczecin2212N:74
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)