ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (9989);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000] [21001-21500] [21501-22000] [22001-22500] [22501-23000] [23001-23500] [23501-24000] [24001-24500] [24501-25000] [25001-25500] [25501-26000] [26001-26500] [26501-27000] [27001-27500] [27501-28000] [28001-28500] [28501-29000] [29001-29500] [29501-30000] [30001-30500] [30501-31000] [31001-31500] [31501-32000] [32001-32500] [32501-33000] [33001-33500] [33501-34000] [34001-34500] [34501-35000] [35001-35500] [35501-36000] [36001-36500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
13501IIIKolender, Marek Strzelec Strzelce Opolskie 1343N:103
13502VGodz, Daniel1343N:17
13503IVDziadkowiec, JakubUKS Konik Pcim1343N:5
13504IŚliwicka, Weronika UKS OPP Toruń1343N:201
13505IIIBień, OliwierLKsz Lublin 1343N:194
13506IISmaza, Kacper TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1343N:138
13507IIMainka, AnnaUKS BASZTA Wodzisław Śląski1343N:257
13508IIDzierzgowska, JagodaKSz Polonia Warszawa1343N:303
13509IVJędrychowski, ŁukaszMiejska Szkoła Podstawowa Nr 5 w Piekarach Śląski1343N:5
13510IIStachowiak, Bruno UMKS Na Pięterku Poznań 1343N:37
13511IVHermański, Dawid Wałbrzych1343N:9
13512Knapik, Iwona 1343N:4
13513Kawa, Damian1343N:3
13514IIIDąbrowski, Maciej1342N:86
13515IIIBizoń, Jakub UKS Ognisko Rydułtowy1342N:61
13516IIIKlimas, Karol Zespół Szkół Ogólnokształc&#1342N:41
13517IIMaruszczak, Hanna KSz Gryf Szczecin 1342N:95
13518IIIGrzywa, Sławomir UKS Rodło Opole1342N:21
13519IIIBrenkus, Maciej Lipnica Wielka1342N:126
13520IVOlejarz, Włodzimierz CWKS Vęgoria Węgorzewo1342N:282
13521IVSławiński, Robert Bogatynia 1342N:27
13522IVDanieluk, TomaszSP 45 Białystok1342N:13
13523Rachfalski, AdamG-Kat 1342N:15
13524IVZieliński, SzymonNowy Staw 1342N:39
13525IVSzymański, BronisławNowa Dęba1342N:82
13526IIReszka, Barbara K. Sz. Dwie Wieże Rzgów 1342N:151
13527IIIZbroch, Jan MDK Białystok1342N:7
13528Konstantynowicz, Cezary 1342N:10
13529IVTomaka, RafałGimnazjum Sędziszów Małopolski 1342N:11
13530IIIŁazarczyk, AdamLZS CKTiS Biskupiec 1342N:231
13531IIIKorkowski, KewinUKS Korona Gdańsk1342N:32
13532IVTruniarz-Jurek, Wiktor1342N:12
13533IŁaźniewska, Zofia AZS Poznań 1342N:128
13534IIIKępka, Jakub TG Sokół Ropczyce 1342N:55
13535IVWiśniewski, Adam KS Polanica-Zdrój1342N:12
13536IVWitkowski, Aleksander 1342N:17
13537IVKołudzki, ŁukaszUKS Pijarski KS 1342N:6
13538IVLinkowski, Franciszek UKS Pijarski KS 1342N:7
13539Hupalo, SerhiiWarszawa1342N:6
13540IVBylicki, FilipPSPNr 98 DIDASKO Praga Płd. W-wa 1342N:5
13541IVSuleja, AntoniUKS Caissa Warszawa 1342N:6
13542Smertyha, Krzysztof Pruszcz Gdański1342N:12
13543IVAdamczewski, Adrian M-GOK GAMBIT Ślesin1342N:7
13544IIIDąbrowska, HonorataIwiczno 1342N:7
13545IVAdamski, OskarUKS SP3 w Bogatyni1341N:21
13546IIIŚwiętochowski, Tomasz SRSDiM Węgrów 1341N:78
13547II+Kaput, RomanKLIM UKSz Gambit Starachowice 1341N:47
13548IIIPajęcki, KacperKS Komunalni Sanok1341N:76
13549II+Matusik, ZuzannaPubliczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce 1341N:378
13550IVŁyczek, Wojciech ZCKOiZ1341N:216
13551IIISmaczny, MariaWola Mielecka 1341N:13
13552IVKuman, Szymon Gimnazjum Sędziszów 1341N:9
13553IVWlazło, Piotr1341N:105
13554Tarski, PawełMielec1341N:8
13555Kuta, RobertWiśniowa 1341N:8
13556Orłowski, Patryk ZSLi Ekonomicznych nr 1 Śródmieście W-wa 1341N:33
13557IIIRusche, Bruno KS KORONA Zakrzewo1341N:37
13558IIIGnitecki, MaciejResort SWiA 1341N:74
13559IVKozioł, Maciej KGL Szarotka Wadowice Górne1341N:6
13560IIŻurawicka, AleksandraMUKS Fidei Węgrów 1341N:753
13561IVStanisławski, ŁukaszŁKS Szach-Centrum Łódź1341N:9
13562IIIKrupa, Daniel UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1341N:92
13563IVKrajnik, RyszardNowe Miasto Lub.1341N:12
13564IVGorzołka, ŁukaszGoleszów 1341N:49
13565IIIPanufnik, Kaj UKS MDK GDYNIA1341N:72
13566IIISzułcik, Karol UMKS Na Pięterku Poznań 1341N:10
13567IILewkowicz, ZuzannaSzkoła Podstawowa w Rędzinach 1341N:29
13568IVOczkowicz, Rafał Szkoła Podstawowa nr 123 w Krakowie1341N:6
13569IVBączkiewicz, Jaromir 1340N:11
13570IVGrynia, Jakub UKS Gim 2 ŚrodaWlkp. 1340N:15
13571IVGąsiorek, ŁukaszUKS SP1 Jedynka Tychy 1340N:5
13572IIIAndrzejczak, JerzyUKS Hetman Puszcza Mariańska 1340N:45
13573IIIŁuczak, DawidLUKS Iskra Marzenin 1340N:20
13574IIIRakoczy, Kamil1340N:25
13575IIIPilarski, Edward1340N:32
13576IVMocarski, Kamil MTS Kwidzyn 1340N:9
13577IIICholewiński, Mikołaj1340N:70
13578IVBury, Bartłomiej OWR Andrychów1340N:11
13579IVKlimczak, Mariusz 1340N:80
13580IIPariaszewski, Bogusław CKR SSz Grójec 1340N:61
13581IIIKowalewski, PawełUKS REKORD Iwla 1340N:383
13582IVCyrzan, Oskar UKS Zawisza Kolbudy 1340N:6
13583IVMusiał, Emil 1340N:11
13584IVByczak, Filip Pałac Młodzieży Szczecin 1340N:20
13585IVKołakowski, KarolKS Legion Legionowo 1340N:11
13586IVWojtek, GrzegorzLKS Tworków1340N:39
13587IIISubocz, Gabriel Palac Mlodziezy Szczecin1340N:136
13588VŁubkowski, Władysław KSGU Tęcza Krosno Odrz.1340N:50
13589IIIRachwał, SzymonWKS FLOTA Gdynia1340N:9
13590IVMalesza, ArmandoNiepubliczna Szkoła Podstawowa 1340N:8
13591IVKaczorowski, Franciszek ŁKS Szach-Centrum Łódź1340N:14
13592IIIJańczak, Gabriel UMKS Na Pięterku Poznań 1340N:19
13593IVLubecki, KamilZefir Boguszowice 1340N:6
13594IVPruchniewski, Dawid Szkoła Podstawowa w Tuszewie 1340N:36
13595IIIHerka, JakubSP 7 Skarżysko-Kamienna1340N:21
13596IIGirulska, Julia 1339N:129
13597IIISzmidt, Dominik Pawłowice1339N:100
13598IIISawicka, MartaZiemowit Złotów 1339N:38
13599IVWłoch, Dominik RzKSz Rzeszów1339N:6
13600IIIMarkowski, Daniel UKS Korona Gdańsk1339N:59
13601IVHajducki, Kamil Bielsko-Biała1339N:65
13602Kuras, Tomasz ZS Grodzisko Górne 1339N:9
13603Kołodziej, Michał Wrocław1339N:5
13604Dziarmaga, Tadeusz1339N:9
13605IVTrzaska, KarolKS Komunalni Sanok1339N:28
13606Wącior, PiotrGKSz Solny Grzybowo 1339N:13
13607IIIPlacek, Artur UKS Pałac Nieborów1339N:17
13608IIIBorychowski, JanUKS Rodło Opole1339N:13
13609IIIPełnikowski, HubertUKS Szach Wolsztyn1339N:50
13610IIIRasiński, JanIMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1339N:236
13611IVHaręża, Borys SP Żórawina 1339N:9
13612IIIBurda, Igor Ksz Jelonka Jelenia Góra 1339N:172
13613IVWilczyński, JakubKSz Polonia Warszawa1339N:40
13614IVHałucha, Jakub I LO Jasło 1339N:10
13615IIIJaczyński, KacperUKS TSz Zieloni Zielonka1339N:125
13616IIIWojciechowska, AgataGimnazjum 1 Lubsko1339N:62
13617Węgrzyn, Michał Zamość1339N:12
13618IVRumiński, Tomasz Geniusz Warszawa1339N:133
13619IIILecyk, PiotrWKS Kopernik1339N:180
13620IVZielonka, Dominik Szydłów 1339N:3
13621IVKorol, Łukasz1339N:6
13622IILeski, JakubKKSz Kraków1339N:89
13623IVŁanoszka, Maciej Przebieczany1339N:5
13624VSzarek, BronisławJarosław 1339N:18
13625IVSacha, KrzysztofMPZSzach Kraków1339N:14
13626IVMałysz, BartoszUKS Płomyk Nekla 1339N:9
13627IVBajko, Adam UKS OPP Toruń1338N:43
13628IVKrech, Szymon 1338N:21
13629IVSzydłowski, Szymon UKS Korona Gdańsk1338N:13
13630IVŻelazko, WojciechKGL Szarotka Wadowice Górne1338N:118
13631IVMelnyk, Kamil G41338N:12
13632IVCelarek, MateuszUKS Hetman Koronny Trzebinia1338N:54
13633Lesik, Franciszek LKS Sparta Lubliniec1338N:5
13634IVDendura, DominikKSz Gambit Przeworsk II 1338N:48
13635IIISzczepanik, Magdalena KS Korona Kraków 1338N:57
13636IVKołodziej, Michał Oława1338N:38
13637Mędyk, PawełZaklików 1338N:9
13638IIIFliger, MaciejUKS GCK Sękowo 1338N:50
13639IVZagórski, Hubert Frysztak1338N:17
13640IIIKrogulec, KacperSP 11338N:55
13641IVOrzechowski, Wiktor M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1338N:13
13642IVZawada, TomaszMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1338N:23
13643IVStań, JakubŁKS Szach-Centrum Łódź1338N:5
13644IIIPoskrobko, JakubBiałystok1338N:22
13645IIIMiszczyk, Piotr Caissa Pion Zielona Góra1338N:63
13646IIIMarynowicz, Bartosz UKS Rodło Opole1338N:15
13647Mielczarek, Robert1338N:9
13648II+Wiszniewska, JuliaKKSz Kraków1338N:265
13649IVRosiak, Igor1338N:36
13650IVTarawski, Józef1338N:21
13651IVHybel, JakubPrzyszowa 1338N:18
13652IVRząsa, FranciszekKraków - parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jez1338N:13
13653IIIKsiazkiewicz, MichalKSz Stilon Gorzów Wlkp.1338N:4
13654IIIDłużniewski, KarolSP Pniewo 1338N:6
13655IVSzymczyk, Mateusz GMK 1337N:21
13656IVDybowski, RobertKSz DRAKON Lublin 1337N:71
13657IVPollak, Michał Gimnazjum w Zabrzegu1337N:22
13658IVOlejniczak, CzesławKKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1337N:151
13659IIUrbaniak, AdriannaKS 64 Zielona Góra 1337N:62
13660IVDziodzio, Dawid MKSz Rybnik 1337N:39
13661IIIBorkowski, JakubMUKS MDK Śródmieście Wrocław1337N:55
13662IVDobrucki, Jan 1337N:18
13663IIIHutnik, SzymonI LO Białystok 1337N:192
13664IVJanus, Mikołaj I LO Żnin1337N:21
13665Szymeczko, Joanna Siemianowice1337N:21
13666IVMojzych, BogusławŁuków 1337N:27
13667IVKieda, Hubert LUKSz Orient Sokółka1337N:20
13668IVJesiotr, MichałPSP 1 w Józefowie1337N:132
13669IIINowocień, Alan ZS i PP 3 Ostrowiec Świętokrzyski 1337N:108
13670IIIBenedyk, Maciej Żołynia 1337N:33
13671IVCzupiński, WaldemarSP Iwla 1337N:9
13672IIPieczewska, Jadwiga OTSz Ostrów Wielkopolski 1337N:185
13673IVBujas, BogusławZespół Szkół PGNiG Kraków1337N:13
13674Łętocha, Marian 1337N:7
13675Gardy, Józef Bielany Wrocławskie1337N:11
13676IVHryniewski, BartlomiejUKS SZACH Gryfice 1337N:225
13677IIISzweda, Jakub KKS Ormuzd Kartuzy1337N:87
13678IVStradczuk, Daniel Mińsk Mazowiecki 1337N:38
13679IVBarański, Hubert Szydłów 1337N:11
13680Czachur, Aleksander SP nr 101337N:4
13681IIIKrawczak, PatrykUKS TSz Zieloni Zielonka1337N:169
13682IIOwsiak, EdwardUKS Cebulka Warzyce 1337N:101
13683Jaworski, Jan SP Jakubowice Konińskie1337N:5
13684IIWittych, Maciej KSz HETMAN Koszalin 1337N:80
13685IVMielczarek, Jakub 1337N:4
13686IIIMerecki, Antoni Pałac Młodzieży Koszalin 1337N:38
13687IIIBieroński, Nikodem MGLKS Parnas Oława 1337N:42
13688IIIJaneczko, Krzysztof 1337N:13
13689IIPrzybylski, Jan UKS Skoczek Elbląg 1337N:32
13690Wójcik, Anna Bogucin 1337N:6
13691IIIFuchsig, Monika MUKS MDK Śródmieście Wrocław1336N:10
13692IVLangiewicz, SzymonUKS Kościelec1336N:39
13693IIIGrabala, Adam UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1336N:114
13694IVMalisz, AdamSp 2 Myślenice 1336N:17
13695IIIJaworski, MarcinMPZSzach Kraków1336N:407
13696IIIZdyb, Jan (Elbląg) 1336N:50
13697IVOlszewski, KrzysztofKSz GAMBIT MDK Świdnica1336N:25
13698IVKuźnik, ŁukaszKS 64 Zielona Góra 1336N:13
13699IVWysocki, Rafał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1336N:5
13700IVKuzio, Daniel Wrocław1336N:10
13701IIIKrauz, Krystian Gmina Markowa 1336N:28
13702IVKania, Stanisław Konstancin1336N:4
13703IIIWięcek, JakubKlub Szachowy Kana Tarnów1336N:129
13704IVRomańczuk, Mateusz I LO Bielsk Podlaski1336N:6
13705IIIKamiński, JanUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1336N:100
13706IVDamasiewicz, Szczepan KSz LECH-WSUS Poznań 1336N:14
13707IVKadela, Dominik 1336N:13
13708IVBłędowski, MaksymilianŁochowo1336N:14
13709Jarosz, Andrzej Mielec1336N:9
13710IIIBartnik, MichałSP Ełk 1336N:72
13711IVDoba, SzymonG.Zespołu Szkół Publicznych w Zalesiu Górn1336N:19
13712IVKurek, JakubMUKS MDK Śródmieście Wrocław1336N:16
13713IISzymańczyk, ŁukaszSP 1 Skarżysko-Kamienna1336N:165
13714Surmacz, Bartłomiej1336N:4
13715IIIKłys, Kacper MUKS MDK Śródmieście Wrocław1336N:150
13716IIIDechnik, Marcel KSGU TĘCZA Krosno Odrz.1336N:83
13717IVMilewski, Piotr KLIM UKSz Gambit Starachowice 1336N:5
13718IVSerkowski, MaksymilianKartuzy 1336N:5
13719IIILeszczewicz, KarolUKS Czternastka Warszawa1336N:11
13720Wojciechowski, Marcin Kętrzyn1336N:9
13721IVBłażejewski, Marcel UKS Smecz Konin 1335N:43
13722IIJankiewicz, Julia 6d1335N:60
13723IIIŁempicki, Maciej UKS MDK Otwock1335N:82
13724IIIŚniady, Wojciech MUKS MDK Śródmieście Wrocław1335N:62
13725Bednarski, Paweł 1335N:11
13726IVSurma, Wiktor MKSz Rybnik 1335N:64
13727IIIFedyk, KamilMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1335N:53
13728IVGaweł, AleksanderGimnazjum 1 Józefów 1335N:42
13729IVKarbowiak, Maciej KSz GRYF Szczecin 1335N:8
13730IIIWierzejska, Kamila1335N:67
13731IVSzmyd, Marcin Gimnazjum Golcowa 1335N:129
13732Tymcio, Jakub 1335N:13
13733IVMilcarz, Bartłomiej1335N:19
13734IVMelkowski, Adam MTS Kwidzyn 1335N:38
13735Ryczywół, AdamUKS Skoczek Milicz1335N:23
13736IVIzydorzak, Wojciech 1335N:7
13737IIRosół, BartoszSp nr 21 w Chorzowie1335N:202
13738IIIKałużny, KamilKSz GAMBIT MDK Świdnica1335N:182
13739IVPelczar, Bolesław1335N:10
13740IVOrzełowski, ArturMUKS Fidei Węgrów 1335N:121
13741IIIDernoga, Tomasz KSz Jelonka Jelenia Góra 1335N:106
13742IVMarcisz, KarolPoręba 1335N:20
13743IIINikołajuk, Konrad1335N:58
13744Rempała, Aleksander1335N:13
13745IIKulczycka, ZofiaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1335N:92
13746IVŻukowski, KamilZS 6 Suwałki 1335N:7
13747II+Okruta, Zuzanna MKSz Rybnik 1335N:147
13748Czempiński, Maciej MKS przy MDK Trzcianka1335N:3
13749VJasiński, Adam Sędziszów Małopolski 1335N:17
13750Różański, Wojciech Sandomierz1335N:15
13751IVPałucki, AntoniTarnów 1335N:19
13752IVCzak, Dominik UKS Gekon Nysa1335N:9
13753IIIŻukowska, ZuzannaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1334N:47
13754IVGoles, Szymon 1334N:104
13755IIIKozłowski, CezaryUKS Hetman Puszcza Mariańska 1334N:82
13756Hummer, Natalia ZS nr 111334N:135
13757VKrólicki, Michał1334N:49
13758IIIOpydo, Karolina MLKSz Myślenice1334N:39
13759IIIJażdżyk, MichałPSP NR 6 Sióstr Niepokalanek Ursynów W-wa 1334N:133
13760IIStarzec, Oliwia TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1334N:108
13761IVCelarek, MateuszTrzebińskie Centrum Kultury1334N:17
13762IVChamienia, Antoni Lublewo 1334N:17
13763IIITarczyński, Wojciech KTS Kalisz1334N:151
13764IIIMania, Marcin UKS MDK GDYNIA1334N:89
13765IIIPiskorski, BartoszUKS MDK Otwock1334N:108
13766IIITrzaskalik, Krzysztof Pawłowice1334N:18
13767Piłat, Mateusz SP Mielec 1334N:7
13768IISeń, Rozalia PKS MAT Białołęka1334N:367
13769IIIBiegański, MikołajZSO Włoszakowice 1334N:127
13770IVGaudusiński, KacperUKS SP3 w Bogatyni1334N:13
13771IVMichalak, FabianGorzyce Wielkie 1334N:7
13772IIIBłaszczuk, Marek GOKIT Dorohusk1334N:205
13773IIJuszczak, JulianSpołeczne Gimnazjum Hispaniola W-wa Wola 1334N:10
13774IVOchman, Jan 1334N:43
13775IVMolecki, JanLKS Goniec Żarów1334N:19
13776IIIPrzybyłowicz, Olaf 1334N:51
13777IVSzustalik, MarcelinoCaissa Połczyn Zdrój1334N:20
13778IIIKrupa, Kamila KSz Polonia Wrocław1333N:57
13779IVTelakowiec, Dominik Katolicki ZE im. ks. Piotra Skargi W-wa Wola1333N:15
13780IIIFurmanek, Karol UKS Czternastka Warszawa1333N:28
13781IIPłachta, PatrycjaSTMGK Strzelce Krajeńskie1333N:48
13782IVMatwij, NatanielRzKSz Rzeszów1333N:7
13783IVTuszyński, MaciejMTS Kwidzyn 1333N:18
13784IVPiórkowski, Grzegorz Akademia Szachowa Gliwice 1333N:14
13785IIILipiak, Mateusz UKS Iskra Piła 1333N:41
13786IVGrunberg, Michał Nowe Miasto Lubawskie 1333N:33
13787VJasiński, Patryk KSz Sulechów 1333N:7
13788IIIAdamowicz, Paweł MKSz-W Pat Miejska Górka 1333N:16
13789IVOrłowski, MichałUKS Czternastka Warszawa1333N:10
13790IVŁyś, Marcel KSSSN Ursynów Warszawa 1333N:28
13791IIIGodek, Halina WKS Górnovia Górno1333N:6
13792IIOsiakow, SebastianKSz Polonia Wrocław1333N:308
13793Mika, DamianGOK Kamionka1333N:121
13794IIISzukowski, Paweł OTSz Ostrów Wielkopolski 1333N:29
13795IVSanocki, Szymon Liceum Sióstr Prezentek1333N:28
13796IIZwolińska, Zuzanna SP Dulowa 1333N:241
13797IIIBąk, KacperSzkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu1333N:24
13798IIIWalenciuk, DawidLUKS Lubartów1333N:261
13799IVMarchelewicz, Marek 1333N:4
13800IVKarolewski, Jakub 1333N:10
13801IVKrawczyk, Karol MDK Radom 1333N:14
13802Krystynek, MateuszGimnazjum Nr 6 w Chełmie 1333N:12
13803IIWiszniewska, Gabriela UMKSz Jaćwież Suwałki1333N:242
13804IIITlon, Michał LKS Tworków1333N:31
13805IIGawlik, WiktorIMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1333N:43
13806IIISzydłowski, Kacper LUKKS Nietulisko Duże1333N:10
13807IVStypka, Tobiasz UKS Rodło Opole1333N:7
13808Włodarczyk, PrzemysławPolitechnika Łódzka 1333N:2
13809IIIKlocek, GrzegorzStowarzyszenie Nasz Rymanów1332N:122
13810IVSiuta, Jonasz 1332N:9
13811IIIŻelowska, Łucja Opole 1332N:21
13812IVBujak, ŁukaszLesko 1332N:28
13813IIJarzyna, Dominika Caissa Pion Zielona Góra1332N:73
13814IVKusiak, Sebastian UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1332N:17
13815IVBielicki, AleksanderOlsztyn 1332N:8
13816IVUtecht, DamianUKS Baszta Wałbrzych 1332N:7
13817IVZiegert, SebastianKSz Sulechów 1332N:11
13818IVSzombara, FranciszekOchota1332N:7
13819Koperniak, TadeuszGrybów 1332N:8
13820IVSzklarz, Wojciech Wrocław1332N:15
13821IISoćko, Julia KSz Polonia Warszawa1332N:175
13822IVWieczorek, MateuszMKS przy MDK Trzcianka1332N:36
13823IVBłądziński, PiotrZS Konieczkowa1332N:9
13824IISzopa, Andrzej1332N:714
13825IVStrama, Mateusz OWR Andrychów1332N:6
13826IIIKempiński, SzymonUKS Korona Gdańsk1332N:63
13827IVKopiczyński, Jakub MLKS Ostródzianka Ostróda 1332N:41
13828IIIWcześniak, Mateusz KSz Piątka Skierniewice1332N:49
13829IVGałkowski, MarcinUKS SP11 Skoczek Tczew1332N:20
13830IIIMagdziarz, PiotrKKSz Kraków1332N:167
13831IIOlszewski, JanMDK Białystok1332N:35
13832Piotrkowicz, Jan1332N:7
13833Ząbczyk, Arkadiusz Głogów Małopolski1332N:7
13834IVOrlef, Igor Szkoła Podstawowa Nr 13 Gliwice1332N:5
13835IVMilewski, SzymonMDK Fabryczna Polonia Wrocław1332N:10
13836IIIBryszewski, Mateusz UKS Caissa Warszawa 1332N:38
13837IIIJopek, Alicja 1332N:7
13838Saletnik, Daniel1332N:2
13839IIIKisielewski, JanSzkoła Podstawowa w Bakałarzewie1332N:100
13840IIISmoleń, MarlenaAkademia PRIMUS Pruszcz Gdański1332N:125
13841IVOlejniczak, DorianSzkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Pawła II w Chorzowie 1332N:9
13842IIIBrzeski, Maciej Parafialny Klub Sportowy w Lelisie1332N:8
13843IVRycyk, Rafał Ksz Jelonka Jelenia Góra 1332N:11
13844IVPrzystupa, JanSSP 11 STO Białystok 1332N:7
13845IVPłatek, Wiktor 1332N:14
13846IVSzczęśniak, MaciejGIM 2 Otwock1331N:69
13847IIIPanenka, ŁukaszAkademia Szachowa Gliwice 1331N:59
13848IIIWiśniewski, Maciej KS LAURA Chylice1331N:144
13849IVLipka, MichałBiała Podlaska 1331N:56
13850IVPamuła, JanKKSz Kraków1331N:23
13851IVKrych, Marcin ŁKS Szach-Centrum Łódź1331N:9
13852IIISikora, Jakub KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 1331N:152
13853IVAbramowicz, Emil1331N:9
13854IVMały, KarolKSz Jelonka Jelenia Góra 1331N:6
13855IIIBogusz, KrystianUKS MDK Otwock1331N:51
13856IIIDrągowska, Katarzyna III LO Białystok 1331N:80
13857IVJanik, DawidZSO Zaklików 1331N:18
13858IVZalewski, Jan Nowy Staw 1331N:30
13859Szkółka, Paweł LO-31331N:5
13860IIIKukorowski, Jacek LKS Chrobry Gniezno 1331N:46
13861IVKałas, JędrzejKSz Jelonka Jelenia Góra 1331N:20
13862IVSerdeczny, KarolElbląg 1331N:20
13863IVKazimierczak, Piotr UKS Gambit - Wesoła1331N:17
13864IVBaldouski, AntonUKS Czwórka Nadróż 1331N:15
13865IIISzal, Mateusz Przemyśl 1331N:75
13866IVKobiałka, Marcin Gimnazjum nr 11331N:26
13867IIINowak, JakubRodzina Nowak 1331N:27
13868IVCzarnewicz-Cyfra, Mateusz Warszawa1331N:10
13869IIIGałka, Jaromir SP Krynki 1331N:309
13870IVOlejnik, Wiktor KSz LECH-WSUS Poznań 1331N:15
13871Suchodolski, Rafał LO Siemiatycze1331N:7
13872IVZalewski, MaciejWołomin1331N:11
13873IVStawierej, DawidZSZ Wysokie Mazowieckie 1331N:15
13874IIICiupka, Kamil Sp nr 21 w Chorzowie1331N:34
13875IVKuczyński, Kamil KS Korona Zakrzewo1331N:11
13876IVSzapiel, MateuszSpołeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olszt1331N:6
13877Borycki, KarolSandomierz1331N:9
13878IIITrąbka, PrzemysławTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1331N:11
13879IIIKowalik, Antoni TS Wisła Kraków 1330N:21
13880IVDudziak, JakubKSz GAMBIT MDK Świdnica1330N:93
13881IVSzałek, MateuszUMKS Na Pięterku Poznań 1330N:12
13882IVCebula, Iwona MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 1330N:23
13883II+Mazgaj, Julia Gimnazjum nr 1 Chrzanów1330N:277
13884IVBabczyński, Wojciech KSz Gryf Szczecin 1330N:6
13885IVTarnawski, Paweł 1330N:92
13886Mrozek, Jakub UKS Hetman Częstochowa 1330N:23
13887IIIDombrowski, PawełUKS Jantar Pruszcz Gdański 1330N:34
13888Baj, Paweł LO Ropczyce 1330N:9
13889IVGdula, Adrian I Liceum Ogólnokształcące w Brzozowie1330N:13
13890IVPrucnal, NorbertNienadówka 1330N:8
13891Giefert, Dariusz1330N:6
13892IVChmielewski, JacekLKS Chrobry Gniezno 1330N:7
13893IIIBojczewski, Piotr LKSz Lublin 1330N:781
13894Bachowski, MieczysławKozy1330N:6
13895IIIZabłocki, Igor ŁKS Szach-Centrum Łódź1330N:56
13896IIIRadtke, Oliwier KSz Gryf Szczecin 1330N:97
13897IVGara, LeonGliwice 1330N:15
13898IIIŁada, KarolUKS HETMAN Puszcza Mariańska 1330N:25
13899IVWachowiak, Rafał TKKF Rzemyk Gdynia1330N:7
13900IVSzewczyk, Bartosz 1330N:5
13901IIISikorska, Ewa ULKS SKOCZKI Słopanowo 1330N:36
13902IIIPaluch, Justyna ULKS Brzozanin Brzoza 1330N:30
13903IISpychalski, Michał Koło Szachowe Gambit Żuromin1330N:31
13904IVFiliński, Józef Płock1330N:111
13905IIKozicka, ZuzannaUKS Goniec Staniątki 1330N:183
13906VPiwowar, Rafał Sędziszów Młp. 1330N:36
13907IVJończak, MaciejLUKS Lubartów1330N:146
13908IIIPacho, Maciej MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1330N:78
13909IVGała, BartoszTomaszowo 1330N:29
13910IVGrzegory, Paweł1330N:5
13911IVBożek, Mateusz TS Wisła Kraków 1330N:25
13912Zapałowski, KamilOstróda1330N:23
13913IVTelesz, Mateusz UKS SP 1 Brzozów 1330N:17
13914Zięba, Krzysztof GUKS Gorzkowice 1330N:19
13915IVZiółek, Lubomir UKS GROM Krężnica Jara1329N:21
13916IIIHałasa, MartynaGimnazjum nr 2 Tomaszów Lubelski 1329N:36
13917IIGrzegorzak, Janusz1329N:227
13918IVOlszewska, Aleksandra KSz GAMBIT MDK Świdnica1329N:77
13919IVParuzel, Szymon Pszów1329N:16
13920IIDomińczak, Maria G. nr 133 im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego Ursus 1329N:53
13921IVJóźwik, Jakub UKSz Hetman Warszawa1329N:50
13922VGabryszewski, Miłosz WKS KOPERNIK1329N:9
13923IVMuniak, GrzegorzMOK Józefów 1329N:310
13924IVKucharczyk, Ernest1329N:68
13925IIIMiketa, AdamMKSz Rybnik 1329N:160
13926IVJasiński, Konrad 1329N:102
13927IVLebiest, Damian UKS Goniec Staniątki 1329N:37
13928IVSłota, Jakub Gimnazjum nr 1 w Humniskach 1329N:32
13929IVBartkowski, Adam1329N:21
13930IIIKornik, KarolinaBCK Biłgoraj 1329N:36
13931II+Waszkowska, SandraKSz Gambit Świecie 1329N:105
13932IIIWychowański, MaciejKSSSN Ursynów Warszawa 1329N:79
13933VBratek, Krzysztof Jadwiżanie Wólka Podleśna1329N:32
13934IVKról, Ireneusz Caissa Kielce 1329N:36
13935Turanec, Daniel 1329N:8
13936IIIŚlęczka, KrzysztofMUKS MDK Śródmieście Wrocław1329N:85
13937IVStachowiak, Dawid UKS ZSO Włoszakowice I 1329N:11
13938IIPrzytarska, Magdalena Szachy Ciechanów 1329N:109
13939IIIRymkiewicz, Marcin1329N:123
13940IIWawszczak, MichałUKS Czternastka Warszawa1329N:19
13941IVLeśniak, JózefPłock1329N:152
13942IVBugajski, Łukasz MAT Słopnice 1329N:5
13943Leszko, Mateusz Warszawa1329N:5
13944IVLipiński, Stanisław Pałac Młodzieży Szczecin 1329N:125
13945IIKowalski, Melissa ŁKS Szach-Centrum Łódź1329N:41
13946Zadworny, WiktorWarszawa1329N:6
13947IVWesołowski, Stefan KS LogIN Skierniewice 1329N:6
13948IIIMakuch, TomaszLKS Orzeł Kozy 1329N:73
13949Sielicki, Tadeusz Caissa Połczyn Zdrój1329N:35
13950IVRogaczewski, Krzysztof1329N:6
13951IIIGregorowicz, ZofiaLKS Ujkowice1328N:17
13952IVAncuta, Jan STMGK Strzelce Krajeńskie1328N:13
13953IVKasprzak, MaciejSP 12 Otwock1328N:9
13954IIIOlczyk, KacperUKS Caissa Warszawa 1328N:29
13955IIISuder, Eryk MLKSz Myślenice1328N:63
13956IIIGałan, Miłosz Gim nr 2 Tomaszów Lub. 1328N:38
13957IVNowicki, Dawid Caissa Pion Zielona Góra1328N:18
13958IVRadecki, Radosław1328N:21
13959IVWołos, PatrykStalowa Wola1328N:18
13960VRokosz, MikołajTułkowice1328N:61
13961IVSamolewski, Dominik MMKS Wieniawa Leszno1328N:13
13962IIIKowalski, BogdanUKS Trzydziestka Olsztyn1328N:58
13963Kustra, Karol MCKiS Jaworzno1328N:22
13964IIISzafraniec, KarolinaSP GŁOGOCZÓW1328N:34
13965Buć, Agnieszka 1328N:8
13966IIIMiga, TomaszKS DORS Ruda Śląska 1328N:37
13967ITim, Anna UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice 1328N:290
13968IIISpychała, JuliaULKS SKOCZKI Słopanowo 1328N:8
13969IVPalenik, KrzysztofSzkoła Sióstr Niepokalanek Warszawa Ursynów1328N:16
13970IVBrunka, WitoldMKS EMDEK Bydgoszcz 1328N:8
13971IVDrzewiecki, Łukasz UKS Goniec Leśnica 1328N:16
13972IICichoń, Ludwik AZS Poznań 1328N:61
13973IVMirek, Karolina KS LAURA Chylice1328N:34
13974IIIStankiewicz, MateuszSP nr 11 Suwałki 1328N:227
13975IIIAdamczyk, MaciejUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1328N:52
13976Siłuch, Kazimierz1328N:14
13977IVPodwika, Lucjan Kraków 1328N:22
13978IVLeś, Karol SP 13 Mielec1328N:22
13979Szymankiewicz, BartłomiejTechnikum Leśne w Miliczu1328N:11
13980IIINurzyńska, Hanna SP Kąkolewnica 1328N:179
13981IVSmoleń, Miłosz Caissa Pion Zielona Góra1328N:4
13982IIINowak, OskarTMS Roszada Gliwice 1328N:5
13983IVDrozd, Hubert 1328N:6
13984IIISkierski, TomaszUKS Pałac Młodzieży Katowice 1327N:98
13985IIKochańska, Magdalena MUKS MDK Śródmieście Wrocław1327N:184
13986IVGębski, Maciej UKS Roszada Radom 1327N:13
13987IVPerończyk, MikołajUKS Korona Gdańsk1327N:5
13988Powroźnik, Sylwester Wolica1327N:38
13989IIIKaraś, Jakub 1327N:49
13990IVKud, Kacper 1327N:16
13991IVGrządziel, WojciechSanok 1327N:37
13992IVSzymkowiak, ErykMKSz-W Pat Miejska Górka 1327N:8
13993VGazda, Rafał LO Strzyżów 1327N:14
13994IIIFurtak, AleksandraMKS Orzeł Rudnik nad Sanem 1327N:16
13995IIWalasek, KrzysztofUKS Gambit Świebodzin1327N:72
13996IVWołejszo, Wiktor MTS Kwidzyn 1327N:8
13997IVReluga, Jakub Biała Podlaska 1327N:69
13998IVJakubczyk, PrzemysławKSz. Javena Hańcza Suwałki1327N:13
13999IIIKarcz, KrzysztofNiepołomice1327N:66
14000IIIRosół, MateuszSp nr 21 w Chorzowie1327N:228
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)