ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10024);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000] [21001-21500] [21501-22000] [22001-22500] [22501-23000] [23001-23500] [23501-24000] [24001-24500] [24501-25000] [25001-25500] [25501-26000] [26001-26500] [26501-27000] [27001-27500] [27501-28000] [28001-28500] [28501-29000] [29001-29500] [29501-30000] [30001-30500] [30501-31000] [31001-31500] [31501-32000] [32001-32500] [32501-33000] [33001-33500] [33501-34000] [34001-34500] [34501-35000] [35001-35500] [35501-36000] [36001-36500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
20001IVLis, Andżelika 1186N:52
20002IIIDziadosz, Jolanta Gimnazjum LKS Olszanica 1186N:62
20003Jaworowski, Mikael1186N:7
20004VKnap, Jakub Chorzelów1186N:8
20005VJasinowicz, WojciechUKS MDK Otwock1186N:3
20006VRombel, MarcinUniwersytet Białystok1186N:5
20007VGorlach, PiotrKU AZS UM Lublin1186N:66
20008VGrzeszczuk, Łukasz LO Wysokie Maz. 1186N:3
20009IIISpisak, GabrielaMUKS Stoczek 45 Białystok1186N:510
20010IIIFiedorek, Piotr 1186N:30
20011VSawa, Szymon1186N:2
20012Palenica, PawełKraków 1186N:6
20013VKuś, Filip 1186N:2
20014IVPitera, Michał Rzeszów1186N:51
20015IICytryniak, Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 2 w Rybniku 1186N:77
20016VJurczak, Hubert 1186N:3
20017IIIGładysz, Barbara UKS SP 1 Brzozów 1186N:177
20018VBrudkowski, DamianSP 10 1186N:6
20019IVOsmenda, Maksymilian1186N:18
20020VWrześniak, PatrykSP Mielec 1186N:13
20021IVKubiak, MarcinGambit Bucz 1186N:6
20022IVMysiakowska, AgataTKKF PROMYK Ciechanów1186N:29
20023IVMachlik, JakubUKS SP11 Skoczek Tczew1186N:63
20024IIIBednarczyk, Sławomir 1186N:10
20025IVSztuk, KamilSalezjańska SP Mińsk Maz. 1186N:11
20026VEl, Abed Amine1186N:3
20027VMastalerz, Damian LZS KORDIAN Bliżyn 1186N:21
20028IIIŁoziński, Hubert1186N:31
20029VKrasucki, Szymon1186N:15
20030IIISteckiewicz, Igor UKS Kościelec1186N:41
20031VRadwan, Maciej Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostródzie 1186N:4
20032IVKopecki, Krzysztof1186N:42
20033IVNapiórkowski, Kacper Gimnazjum nr 2 w Łukowie 1186N:10
20034IVGrosse, Mateusz Caissa Pion Zielona Góra1186N:4
20035VMyśliwiec, Paweł1186N:3
20036VMalec, Damian UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1186N:2
20037Ślósarz, Wojciech SP 2 Myślenice 1186N:7
20038IIISkibicki, Cyprian SP - 1 Lubsko 1186N:120
20039VCiepacz, MateuszGimnazjum nr 25 1186N:3
20040VGałęzowski, Emanuel Kielce1186N:5
20041VNiedziółka, Michał 1186N:3
20042IVBrożyna, Julia SP Masłów 1186N:29
20043VWnuk, Michał 1186N:6
20044IVChmielewski, Kacper SP w Brzezinach 1186N:147
20045Szymanek, Jakub 1186N:4
20046VTomalik, Aleksander MUKS MDK Śródmieście Wrocław1186N:6
20047VMazur, Wiktor RDK Staromieście 1186N:7
20048VMoroz, KazimierzLegnica 1186N:17
20049VPerek, KrzysztofKSzGAMBIT MDK Świdnica 1186N:5
20050VPietrucha, Mateusz1186N:3
20051IVLebezun, WładysławKS LAURA Chylice1186N:22
20052VMyrhagen, NicholasNiepubliczne Integracyjne Przedszkole Motylek w Krośnie1186N:4
20053IVMiszczyszyn, MateuszUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1186N:6
20054VWłodarski, Jeremi1186N:1
20055VSoszyński, DamianBogatynia 1186N:12
20056Dudek, MateuszInternat SZŁ 1186N:2
20057IVDembler, DominikSP 1 Elbląg1186N:10
20058IVLesiak, Oskar GLKS Goniec Żarów 1186N:59
20059Nawracala, Kacper 1186N:3
20060IVRudkowski, MichałSP 62 Kraków - I 1186N:44
20061VWójcik, KrzysztofZaklików 1186N:6
20062IVBiernat, PaulinaKTS Kalisz1186N:9
20063IVFronczak, Piotr UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1186N:6
20064IVMazurek, Hubert 1186N:4
20065VGąsior, Paweł SP2 Sędziszów Małopolski 1186N:3
20066VRusak, MateuszGimnazjum 1 Żary 1186N:2
20067Pabian, Andrzej Szewce1186N:9
20068IVDadełło, Lena KSz Polonia Warszawa1186N:7
20069VLelujko, Marcin SP111186N:6
20070IVŁoniewski, Cyprian KS Jelonka Jelenia Góra1186N:32
20071VMydłowski, Ryszard Przemków 1186N:12
20072IVPopielarczyk, KacperKadzidło 1186N:24
20073VKowalczyk, MichałSP nr 25 w Krakowie 1186N:1
20074VSchmidt, Jakub1185N:3
20075IIIGorol, KlaudiaAKS Mikołów 1185N:25
20076VRogacki, Szymon MKS EMDEK Bydgoszcz 1185N:8
20077VMazur, Patryk UKS Taktyk Białołęka 1185N:13
20078IVWielgus, JakubŚcinawka Dolna 1185N:10
20079IIINajbar, Mikołaj1185N:325
20080VDyszczyński, KorneliuszSkarszyn1185N:3
20081IVNużka, Andrzej 1185N:71
20082IVLeja, Krzysztof Żołynia 1185N:12
20083VFedyna, Piotr 1185N:22
20084IIIPajęcka, GabrielaKS Komunalni Sanok1185N:73
20085IVPawłowski, Krzysztof UKS \ Czternastka\ Warszawa 1185N:11
20086VKaliszewski, BartłomiejSP nr 2 Ostróda1185N:55
20087VToporowski, Igor1185N:2
20088IVGrzegorczyk, Łukasz Odz.G.nr.164 im.Polskich Olimpijczyków Białoł&#x1185N:35
20089VMagdziarczyk, Piotr 1185N:5
20090Bogucki, BartoszLublin1185N:2
20091VSikora, IgorKraków - parafia pw. MB Dobrej Rady1185N:17
20092VBigos, KrzysztofWielopole Skrzyńskie 1185N:49
20093IIIZych, Małgorzata Wola Mielecka 1185N:28
20094VBełciak, DamianSP 1 Podwilk1185N:3
20095IVBoraczewska, JuliaUKS Taktyk Białołęka 1185N:7
20096IVPerzyna, Maciej UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1185N:42
20097VBoguszewski, Patryk UKS Zawisza Kolbudy 1185N:3
20098VJurek, OliwierWarszawa1185N:6
20099VWąsowski, Mikołaj MTSz Mińsk Mazowiecki1185N:9
20100Jakubowski, Patryk1185N:7
20101VInglot, Łukasz 1185N:2
20102VDębicki, Sebastian Politechnika Śląska Gliwice 1185N:4
20103IVGabryś, Ernest 1185N:10
20104VSurman, Bartłomiej 1185N:3
20105VSzkarpecki, WiktorSP Nr 141185N:3
20106VNoworolnik, Wojciech1185N:2
20107VWróbel, KrzysztofSP Krzczonów 1185N:11
20108VPelczar, Michał1185N:5
20109VKustroń, Gabriel G 2 Krosno1185N:2
20110IVMatiaszewska, Natalia Szkoła Podst. nr 195 1185N:10
20111VPiersiak, Jakub WOK Górno1185N:44
20112VSzerzyna, AdrianRuda G-10 1185N:2
20113IIIZaręba, Kacper 1185N:69
20114IVDworak, Jakub KSz Gryf Szczecin 1185N:20
20115IVPawłowski, PatrykUKS MDK Otwock1185N:17
20116VRadlica, Jakub1185N:2
20117VJurasz, Jakub 1185N:4
20118IVPiwoń, JeremiSp nr 21 w Chorzowie1185N:80
20119IVRybarczyk, JanM-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1185N:50
20120VWoliński, BartoszSP 5 Mińsk Maz.1185N:3
20121VKmita, MateuszZesół Szkół Rolniczych CKU w Koście1185N:9
20122VPawlak, Robert1185N:5
20123VSkłodowski, Karol1185N:2
20124VJagiełło, Mariusz 1185N:6
20125IVKordys, MikołajSP Chylice im. Ks. Jana Twardowskiego 1185N:96
20126IIIMika, AdrianTS Kuźnia Rybnik 1185N:133
20127VMarkiewicz, Jan 1185N:2
20128IVSzał, Franciszek MKS Rokita Brzeg Dolny1185N:87
20129VWyłupek, TomaszKraków 1185N:3
20130II+Świderska, JagodaUKS Kościelec1185N:84
20131IIIStarski, FilipUKS Czternastka Warszawa1185N:94
20132VSzymajda, Adam1185N:3
20133IVBondyra, ŁukaszGimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1185N:32
20134IVZłotkowska, Aleksandra SP 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej Ursus 1185N:7
20135IVWilczkowski, Szymon LUKKS Miedziana Góra 1185N:59
20136VRostkowski, Maksymilian TP I SLO Bednarska W-wa Śródmieście1185N:4
20137VSowiński, Łukasz1185N:11
20138VBugajski, Artur Gim AMw Słopnicach 1185N:2
20139VWojtowicz, JakubSŁOPNICESp 1 1185N:2
20140VHoare, KaiPSSz Pszczyna 1185N:23
20141IVDżbik, Zuzanna MUKS Fidei Węgrów 1185N:20
20142IVTywonek, Szymon 1185N:9
20143VMałkowski, SzymonSP nr 9 Ostrów Wlkp. 1185N:8
20144IVKotowski, Jan 1185N:12
20145Surowiec, Mateusz Głogów Małopolski1185N:7
20146VZbrożek, Jacek 1185N:11
20147VKamiński, Tomasz Bydgoszcz 1185N:6
20148VMazur, Kacper 1185N:3
20149IVPaschke, KajetanUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1185N:27
20150VStyrna, AleksanderKKSz Kraków1185N:3
20151IVKulesza, Michalina SP w Samborowie1185N:44
20152Kiryluk, Zbigniew Wygnanka1185N:9
20153Trepkowskaagnieszka 1185N:6
20154VBłaszczyk, Jakub UKS Płomyk Nekla 1185N:5
20155VMajka, KrzysztofRDK Przybyszówka 1185N:7
20156VOrchowski, Piotr(Bakałarzewo)1185N:23
20157VĆwiękała, Igor SP Nr 2 Rybnik1185N:23
20158IVDura, AnnaOTSz Ostrów Wielkopolski 1185N:29
20159Głusiec, Michał Chodel1185N:9
20160VPodoba, Łukasz Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1185N:6
20161VMisztak, Alan KLIM UKSz Gambit Starachowice 1185N:2
20162VBatelt, Kacper1185N:4
20163VSuwała, Jakub1185N:18
20164VStarczewski, PiotrUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1185N:6
20165Mróz, MichałWęgorzewo1185N:15
20166VWoźniak, Mateusz UKS PŁOMYK NEKLA 1185N:9
20167VDowgiało, Adam SP nr 3 Olsztyn 1185N:6
20168Rogóz, Kamil Połaniec 1185N:14
20169Domański, JakubSP 8 Otwock 1185N:9
20170IVWoszczyk, Julia UKS Piątka Wieluń 1185N:18
20171VKoroluk, Krystian SP Górzyn1185N:1
20172VHalip, Krzysztof1185N:6
20173VTelesz, Radosław UKS SP 1 Brzozów 1185N:12
20174IVJobda, Mateusz1184N:247
20175IVJaworski, Michał 1184N:17
20176IVStachoń, Małgorzata UKS SP1 Jedynka Tychy 1184N:17
20177IVKijowska, Magdalena Gimnazjum Nr 4 Krosno 1184N:42
20178IVPilch, Paulina1184N:10
20179VGroth, Mateusz Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostródzie 1184N:1
20180IVŁasocha, SzymonUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1184N:37
20181VWoźniak, AdrianUKS SP1 Jedynka Tychy 1184N:6
20182VMokrzan, KarolKSz Sulechów 1184N:5
20183VFalcman, Gerard Gimnazjum Katolickie Krosno 1184N:7
20184VMaksymiuk, Adrian MDK Białystok1184N:6
20185VŻyła, Jakub SP 10, UKS AKME Sosnowiec 1184N:7
20186VPusz, Mateusz Parafia pw.św.Małgorzaty w Wysokiej 1184N:3
20187IVPas, JakubZespół Szkół im. ks Jana Zwierza Ropczyce 1184N:29
20188VCichy, Grzegorz 1184N:4
20189IVKapliński, Piotr SSP 1 STO Białystok1184N:132
20190VBronowicki, Mateusz SP 1 Oława 1184N:7
20191VLachor, KrystianFrysztak1184N:18
20192IVSołtys, Krystian 1184N:42
20193VStolarski, Konrad 1184N:4
20194IVDziok, MateuszZST Strzyżów1184N:20
20195Wiszniewski, Rafał Chojnów1184N:9
20196IVWatras, CezarySokołów Małopolski 1184N:23
20197IVOwczarek, SzymonGimnazjum Nr 4 Stalowa Wola 1184N:40
20198VPykosz, KrystianSP Nr 2 Jasło1184N:16
20199IVRak, Adrian Gimnazjum Czarna Sędziszowska1184N:22
20200IVLisewski, AlanUKS Korona Gdańsk1184N:62
20201VNiedziałek, Maks Zaklików 1184N:100
20202IVCichoń, Szymon UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1184N:32
20203VOżga, Szymon SP 50 1184N:8
20204IIIKaczmarczyk, PiotrLKS LOTOS Jabłonna 1184N:191
20205VJadczak, Tomasz IV LO Białystok1184N:25
20206VŻbikowski, MikołajNSP Słoneczne Wzgórze 1184N:7
20207IVAdamczyk, Michał UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1184N:38
20208VKazimierczuk, KonradSzkoła Podstawowa w Starym Grabiu1184N:10
20209VGórski, Juliusz1184N:16
20210VŁaźniewski, Piotr AZS Poznań 1184N:7
20211VGodycki-Ćwirko, MaurycyUKS Płomyk Nekla 1184N:1
20212IVSadowski, Krzysztof KS 64 Zielona Góra 1184N:15
20213VKubiak, Maksymilian Gdynia1184N:4
20214IVCzarnowicz, Mateusz LUKSz Orient Sokółka1184N:247
20215VGwiżdż, Piotr 1184N:4
20216IVMarciniak, Kacper ASSz Lipno Stęszew 1184N:25
20217IIIPych, BronisławUKS Caissa Warszawa 1184N:42
20218IVWołk, Julia1184N:6
20219VKowalski, Łukasz UKSz Skoczek Choszczno1184N:5
20220IVJaroń, AdamUKS Gambit - Wesoła1184N:86
20221IVSobieszczański, Maciej SO Warszawa/Młody Mistrz/1184N:34
20222IVMaterny, Korneliusz KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1184N:12
20223VPacholarz, Konrad 1184N:7
20224Furtek, Łukasz Stępina1184N:7
20225VRusin, Dawid1184N:6
20226VMiga, Mateusz SP 3 Mielec 1184N:6
20227VJankowski, Michał1184N:7
20228IVSzlichciński, Szymon ZSP im Jana Pawła II w Łazach 1184N:17
20229IIIWiszniewski, Stanisław KSz Maraton Łomża 1184N:42
20230IVWagner, EmilUKS SP3 w Bogatyni1184N:60
20231VŚwiątek, KamilKLS Piechowice1184N:3
20232VChrzęściewski, Wojciech 1184N:4
20233VCzajka, FranciszekSP im.Bohaterskich Lotników Polskich Wiązowna 1184N:10
20234Wysocki, BartoszKlasa 6 1184N:4
20235VWierzbicki, Maksymilian Warszawa1184N:22
20236IVKniaziowski, Aleksander KSz Polonia Warszawa1184N:47
20237Szulc, Oliwer SP nr 140 im.Kazimierza Jeżewskiego W-wa Radość1184N:5
20238Szupłak, Piotr 1184N:5
20239VKacperski, JakubMKS EMDEK Bydgoszcz 1184N:31
20240VBurchard, AntoniSzczecin1184N:4
20241IVDąbrowski, Michał WKS Kopernik1184N:14
20242IVNowak, Franciszek UKS Smecz Konin 1184N:2
20243Dybał, Krzysztof Radziechowy 1184N:4
20244Kowalczyk, Rafał Wąsewo 1184N:8
20245VSulikowski, Konrad1183N:9
20246IIISzydłowska, MariaUMKS Na Pięterku Poznań 1183N:8
20247IVKopciński, Juliusz S Salezjańska1183N:86
20248VKaszyca, OliwierUKS Szach-Mat Syców1183N:4
20249IVRozwadowski, Krystian KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 1183N:26
20250IIIKramarz, KingaKGL Szarotka Wadowice Górne1183N:68
20251IVMikita, Przemysław Jarosław 1183N:19
20252IVŻmuda, WiktorUKS Spartakus Kolbuszowa1183N:6
20253IVDyba, Krzysztof 1183N:11
20254VKosowski, IgnacyTS Wisła Kraków 1183N:4
20255VWagner, SzymonNowa Sarzyna1183N:9
20256VRybczyński, Maciej Wrocław1183N:4
20257VLenart, Przemysław Węgrów - Bazylika 1183N:4
20258IVOlejarz, Grzegorz Jeżowe 1183N:53
20259VWłodyka, Jakub Wiśniowa 1183N:18
20260VStrzałko, KamilKSz HetMaN Szopienice Katowice1183N:11
20261VTabisz, Maciej1183N:7
20262VRogala, Kamil 1183N:9
20263IVGruszczyński, DawidStępina1183N:48
20264IIIKaup, GrzegorzKSz Gryf Szczecin 1183N:40
20265VMalec, Julian 1183N:3
20266Pilarska, Nikol Duszniki1183N:10
20267IIIWarząchowski, PiotrUKS Szach Wolsztyn1183N:42
20268Krzyżanek, PawełMKS Sygnał Chodel1183N:28
20269VMatyszkowicz, Bartosz MPZSzach Kraków1183N:12
20270VDelekta, MichałMokobody1183N:11
20271VKrzysik, Oskar1183N:9
20272VZieliński, Bartłomiej 1183N:4
20273VŻyła, Paweł1183N:4
20274VCzekański, Michał Potok 1183N:29
20275VBieliński, Kajetan TKKF Rzemyk Gdynia1183N:5
20276IVOlendzki, Michał KSz. Javena Hańcza Suwałki1183N:3
20277IVUrban, KingaModerówka1183N:11
20278VGrzesik, KazimierzKościerzyna1183N:11
20279IISzczygielska, Barbara CKR SSz Grójec 1183N:29
20280VRobak, MichałŁochowo1183N:7
20281IIITetzlaff, PatrykUKS Wda Lipusz1183N:14
20282VArski, Piotr1183N:66
20283VWasiak, JagodaPałacówka 1183N:60
20284VSołtysik, Kacper SP Nr 6 Krosno1183N:12
20285VFormella, Nikodem SP 2 Kartuzy1183N:6
20286VMaślewski, Karol Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzi1183N:7
20287IVSienkiewicz, JakubGdańsk 1183N:9
20288IVGraff, Łukasz1183N:11
20289IIISkrzęta, Mateusz Jasionka1183N:73
20290VKroll, JanKS KORONA Zakrzewo1183N:17
20291Hryniewicz, Artur 1183N:1
20292Górnicki, PiotrMiłocin1183N:7
20293VWęgrzyn, Sebastian 1183N:2
20294VPalacz, Mateusz Warszawa1183N:4
20295VRokita, MaciejRadkowice - parafia pw. MB Częstochowskiej 1183N:10
20296VŻuławiński, Szymon Dobczyce1183N:1
20297IVKrajewski, Paweł KacperUKS UZDOWO1183N:22
20298IVMusiaka, Kacper SP 43 Białystok1183N:159
20299IIIKlimuk, Gracjan 1183N:86
20300IVDrozd, Dominika UKS GONIEC Staniątki 1183N:41
20301Gędłek, Jakub 1183N:10
20302IVRochalska, Wiktoria Warszawa1183N:25
20303VDzidek, AdamSOK Sułkowice1183N:5
20304VRachański, Michał SP 2 Tomaszów Lub. 1183N:2
20305VSpurtacz, Adam1183N:5
20306Olkowski, Tobiasz Gdańsk 1183N:3
20307VKluj, Piotr SP Deszczno 1183N:7
20308IVChyla, Alicja MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE WROCŁAW1183N:10
20309IVFoks, FranciszekUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1183N:16
20310VDołęgiewicz, Damian Przedszkole Niepubliczne Nr 6 1183N:5
20311VŁukaszewski, Łukasz Kraków 1183N:7
20312VMiszczuk, Mieszko KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1183N:10
20313IVKajstura, Maksymilian Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Łazisk1183N:29
20314Wołoszko, BolesławTrzebnica 1183N:9
20315IVŁobacz, ŁukaszZąbki1183N:9
20316VWróblewski, Kacper SP Dywity 1183N:4
20317Stefaniuk, Andrzej1183N:7
20318Kuryłłowicz-Kaźmierczak, JuliPoznań 1183N:14
20319VJonas, Paweł Parafia pw. NSPJ Kraków-Pychowice1183N:2
20320VModzelewski, Maciej Społeczna Szkoła Podstawowa nr 101 w Olsztynie1183N:3
20321VPodolski, BłażejUKS SP1 Jedynka Tychy 1183N:6
20322IVHulewicz, AdrianLKS Chrobry Gniezno 1183N:9
20323VKamiński, Hubert 1183N:1
20324VJagiełka, JacekDębe 1183N:8
20325IVMarcinkiewicz, Grzegorz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1183N:6
20326Trus, Darya Grodno1183N:7
20327VSadło, KacperMUKS MDK Śródmieście Wrocław1182N:3
20328IVGwizdak, Ernest Gmina Markowa 1182N:107
20329IVBondyra, Kacper WKSz GANT HETMAN1182N:68
20330VRataj, Jędrzej KS 64 Zielona Góra 1182N:2
20331VKomarnicki-Drużbycz, Jan SP 23 1182N:2
20332VWierzchowski, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1182N:4
20333VMarona, FranciszekKU AZS UW w Warszawie 1182N:24
20334IVDzieciątko, JakubWarszawa1182N:29
20335IVEkonomiuk, Patryk LO PB 1182N:129
20336VKot, SławomirGimnazjum Markowa 1182N:5
20337VLis, TadeuszTG Sokół Ropczyce 1182N:32
20338VSienkiewicz, Karol1182N:4
20339IIITymoniewicz, Rafał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1182N:38
20340IVPardo, SoniaLiceum Ogólnokształcące nr 2 1182N:126
20341IVWoźbiński, Olaf KU AZS UW w Warszawie 1182N:30
20342Orłowska, MariaZabrze1182N:41
20343IVHejnar, Dominik 1182N:80
20344IIIJabłoński, Stanisław Lasker Barlinek 1182N:11
20345Głogowski, Szymon1182N:42
20346VZaleszczyk, Dominik MDK Przemyśl 1182N:3
20347IVKliś, Paulina1182N:8
20348VBabiarz, Artur1182N:4
20349VCieszkowski, PiotrKSz Zakrzewo-Start Elbląg1182N:4
20350VCzapski, MaksymilianPodkowa Leśna1182N:3
20351IIMaksimiuk, Maja SSP 3 BTO Białystok1182N:522
20352Wojtania, DamianBieruń 1182N:7
20353VKędzierski, Wojciech Słupsk 1182N:3
20354VSawośko, Filip Dom Kultury w Czarnej Białostockiej1182N:45
20355VFemlak, Jakub ZSE Żary 1182N:4
20356VWacławek, Patryk 1182N:4
20357IVSieczkowska, Monika Jawornik Niebylecki 1182N:16
20358VPrzybyłko, Rafał1182N:8
20359VKaliszuk, KonradGdańsk 1182N:11
20360VBaczar, Krzysztof Białystok1182N:7
20361IVPniak, NataliaJelenia Góra 1182N:5
20362VKilian, Jakub SP Kiełków1182N:18
20363VKajmowicz, Kacper Victoria Łowczów1182N:1
20364IIIHołyński, SzymonUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1182N:64
20365VSzołajski, Antoni1182N:10
20366IIPopadowska, Julia KSz GRYF Szczecin 1182N:40
20367IVSzwec, Konrad SP 5 Nysa 1182N:13
20368VKowalczyk, MichałKraków 1182N:10
20369IVPrzybylski-Lewandowski, Jędrzej1182N:9
20370IVSanicka, Karolina Iwla1182N:13
20371VKoniarski, MichałMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1182N:6
20372VWolski, Piotr SP Krościenko1182N:7
20373IVDuszak, AntoniGdynia KSP1182N:16
20374IVMacierzyński, Mateusz1182N:17
20375VCysewski, Łukasz Gdańsk 1182N:15
20376IIIKonstańczuk, SzymonSP 4 Białystok 1182N:336
20377VBruce, MichaelWołomin1182N:6
20378Pastuła, Dominik Głogów Małopolski1182N:7
20379Maksimowicz, AndrzejZSP 3 1182N:13
20380IIIAntos, Aleksander 1182N:24
20381VChyłek, Tomasz Stankowice1182N:4
20382VSzymański, Michał PUBLICZNA SP ZAKONU PIJARÓW1182N:3
20383VOgrodnik, GrzegorzKobyle1182N:9
20384Brzeziński, Albert 1182N:4
20385VMiziołek, MateuszSP 298 Targówek1182N:3
20386IVKurach, WojciechMDK Fabryczna Polonia Wrocław1182N:43
20387VGąsior, Damian SP2 Sędziszów Małopolski 1182N:1
20388VSzczerczowski, Maciej Syców [JUN]1182N:7
20389IVTlatlik, MaksymilianMKS Rokita Brzeg Dolny1182N:18
20390VKrawczyk, Krzysztof Wrocław1182N:11
20391VFeliś, MikołajWarszawa1182N:7
20392Gożuch, GabrielJeżykowe Przedszkole Białystok1182N:6
20393VKrawczyk, Tymoteusz SP 62 Kraków 1182N:10
20394IIIStanecki, Roman KKSz Kraków1182N:18
20395VDamilak, Kacper Szkoła szachowa Hetman 1182N:2
20396IIIRaba, PatrycjaTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1182N:20
20397VWojtalewicz, Adam 1182N:5
20398IVMeller, Oliwier Dywity1182N:9
20399Lityńska, ElżbietaWarszawa1182N:5
20400VJeż, SzymonSZKÓŁKA SZACHOWA f7 1182N:11
20401VBaranowski, Zygmunt Gdańsk 1182N:6
20402IVWitomski, KacperCzernikowo1182N:12
20403Pawlik, Małgorzata SP Siercza1182N:6
20404VRozlucki, MaciejWarszawa1182N:4
20405VDziewoński, Iwo1182N:3
20406IVPotoczek, MonikaMDK Śródmieście Wrocław 1181N:26
20407IVOlszewska, Dominika SP 321 W-wa Bemowo1181N:18
20408IVBudnik, DanielSP7 Koszalin1181N:8
20409IIIKaczkowski, Jarosław 1181N:16
20410VKozdroń, Łukasz 1181N:12
20411IIIMarszałek, WeronikaKlub Młodego Szachisty II Krościenko Wyżne 1181N:64
20412IVSzwejk, Arkadiusz 1181N:16
20413VPaszkiewicz, Szymon Gdańsk 1181N:7
20414VLorenz, Mateusz UKS Sokół Włoszakowice 1181N:7
20415VTrzaska, Patryk 1181N:13
20416VWojnarowski, JanStępina1181N:51
20417IVBrzęczek, BartłomiejHetman Pilzno 1181N:16
20418IVWójcik, FilipMDK KIELCE1181N:15
20419IVCieślar, Jan Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żernicy1181N:158
20420IIITomasik, Weronika GKSz Kornuty Gorlice1181N:102
20421IIIKudrycki, Karol MDK Białystok1181N:28
20422VZawada, Paweł1181N:7
20423VŻukowski, Michał1181N:28
20424VŚwiderski, Tymon 1181N:7
20425VMazurek, Damian 3A1181N:2
20426IVKosmacki, KacperMDK Białystok1181N:157
20427VKubacki, MichałKSW Nowy Sącz1181N:8
20428VPichowicz, Wojciech Bogatynia 1181N:3
20429VŁęgowski, SzymonSP Wiązowna - Zakret 1181N:4
20430VLitera, AntoniGimnazjum Suszec1181N:7
20431IIIMałecki, Przemysław UKS przy SP 8 Chrzanów 1181N:170
20432VSzpala, Bartłomiej KSz Jelonka Jelenia Góra 1181N:8
20433IIIBanaś, AnnaKS AZS Wratislavia1181N:123
20434IVKłym, OliwierTeam I Jedlicze 1181N:37
20435VTyszkowski, KacperPromyczek 1181N:2
20436IVWoroń, SzymonStrumiany - parafia pw. Niepokalanego Serca NMP 1181N:372
20437VZawadzki, Patryk1181N:2
20438IIIBartosik, AntoniKSz Piątka Skierniewice1181N:171
20439IVBuda, TomaszMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1181N:26
20440VBargiel, Emil Warszawa1181N:5
20441IVProndziński, MarcelUKS Korona Gdańsk1181N:26
20442VSkrobot, Wojciech 1181N:3
20443VJurgens, JanIV1181N:1
20444VKacprzyński, Jan 1181N:2
20445VKwiecień, MarekPSP25 1181N:5
20446IVBieniek, Fílip TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1181N:96
20447VStefek, Maksymilian 1181N:11
20448IVJeżewski, Gabriel1181N:62
20449VSiwko, Emil LUKS Tempo Ożarów 1181N:27
20450IVKroteń, Szymon KSP im. MBM Białystok1181N:191
20451IVFilar, ZofiaKTS Kalisz1181N:15
20452VMalinowski, KacperHetman Myślibórz1181N:9
20453VGordon, Bartłomiej SP Montessori św. U.Ledóchowskiej W-wa Mokotów 1181N:14
20454VWylegała, ŁukaszKLS Piechowice1181N:2
20455VBacior, SzymonSP 1 Golcowa1181N:2
20456IVKukla, AndrzejRzeszów1181N:67
20457IVKuczyńska, Maria Nowa Wieś1181N:4
20458IVOlejniczak, FranciszekKSz Piątka Skierniewice1181N:6
20459VMalec, Jakub1181N:2
20460VDugiel, Mateusz Hetman Ostrowiec Św.1181N:7
20461VKarpiński, Filip SP 26 Wałbrzych1181N:9
20462IVMiller, FranciszekZąbki1181N:35
20463IVKaszubski, Damian Szewce1181N:16
20464Zawilski, Artur Łódź 1181N:6
20465IVChiszko, OskarPS 44 Białystok1181N:166
20466IIGórnisiewicz, Gabriela Ognisko TKKF w Dobczycach 1181N:99
20467VRompa, Robert SP 39 Gdynia1181N:1
20468VRepeć, Miłosz 1181N:6
20469VWuchowicz, JanSP 2 "Krauzówka" 1181N:4
20470VŚnieg, Szymon1181N:4
20471Ziemann, Kornelia SP Szemud 1181N:5
20472IVSwacha, Witold1181N:28
20473VTyska, Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 3 w Działdowie 1181N:12
20474IVTrepanowski, ŁukaszMTSz Mińsk Mazowiecki1181N:10
20475VOlechowski, Jakub Szkoła Podstawowa nr 1 w Leżajsku 1180N:13
20476Janik, Mateusz1180N:9
20477VGromek, Maciej1180N:4
20478IIIKrawiec, NataliaKGL Szarotka Wadowice Górne1180N:109
20479IVKaszubowski, Adam UKS Korona Gdańsk1180N:34
20480VSierpiński, MichałMAZSzach w Warszawie1180N:10
20481IVPajkert, JolantaUKS KSM Tęcza Kościan 1180N:25
20482IVNiemczyk, WiktorKSz POLONIA Warszawa1180N:5
20483VSobczak, GabrielKTSz-W Kalisz 1180N:9
20484VŻuczek, Bartłomiej1180N:19
20485VKrawczyk, Jarosław SPdP-ZSS Tarnobrzeg 1180N:7
20486IIIZipser, Katarzyna Żołynia 1180N:46
20487VKogut, Konrad 1180N:19
20488VSiemek, JonaszRybnik1180N:9
20489Kucaj, Mateusz1180N:17
20490IVPietrzak, Jakub TKKF Rzemyk Gdynia1180N:13
20491Rysz, MikołajRzeszów1180N:7
20492VCender, PawełTychy 1180N:4
20493VWanowicz, Damian1180N:2
20494VSzymczak, MaciejGdańsk 1180N:10
20495VDomaradzki, IgorGIMN DWUJ. K. MARC. POZNAŃ 1180N:9
20496VMyćka, TomaszWiśniowa 1180N:18
20497VBarański, Radosław1180N:12
20498VRykała, Michał1180N:4
20499VSzerszunowicz, Maciej SP 41180N:3
20500VSanok, MichałUKS Hetman Żydowo1180N:5
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)