ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10001);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000] [21001-21500] [21501-22000] [22001-22500] [22501-23000] [23001-23500] [23501-24000] [24001-24500] [24501-25000] [25001-25500] [25501-26000] [26001-26500] [26501-27000] [27001-27500] [27501-28000] [28001-28500] [28501-29000] [29001-29500] [29501-30000] [30001-30500] [30501-31000] [31001-31500] [31501-32000] [32001-32500] [32501-33000] [33001-33500] [33501-34000] [34001-34500] [34501-35000] [35001-35500] [35501-36000] [36001-36500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
26501VOleś, PaulinaRybnik1077N:18
26502VMalisiewicz, Paweł 1077N:15
26503Winnicki, WiktorUKS Caissa Warszawa 1077N:7
26504VWojtas, GabrielaLUKKS Nietulisko1077N:5
26505IIIKlimek, Julia KSz Polonia Wrocław1077N:10
26506VKosała, Małgorzata1077N:4
26507Mućka, Bartosz SP 353 W-wa Wesoła 1077N:19
26508Urbańska, NataliaKS Wesoła Warszawa 1077N:7
26509VSobczak, KarolWKS Kopernik1077N:21
26510Szlaski, JakubKU AZS UW w Warszawie 1077N:11
26511Sowa, Piotr Leżajsk1077N:7
26512IVPajtel, MaciejSP 43 dr.21077N:99
26513VPolanowska, Klaudia Zespół Szkół nr 1 1077N:3
26514VSielągowski, MarcinUKS ZSO Włoszakowice 1077N:15
26515Zapaśnik, Sonia1077N:3
26516Fąfara, OskarMZSzkół Strzyżów1077N:14
26517VRusnak, SylwiaGimnazjum 1 Skawina 1077N:3
26518IIIKwiatkowska, MichalinaPSP 1 Ostrowiec Świętokrzyski 1077N:66
26519IVKujawa, Dominik UKS Kościelec1077N:27
26520VRau, TymonKS AZS Wratislavia1077N:62
26521IVKowalski, Bernard UKS MDK Otwock1077N:34
26522VChojnowska, Róża1077N:2
26523VHardej, MikołajSP 2 Mińsk Mazowiecki1077N:24
26524VTychlowiec, Zuzanna Michalów 1077N:6
26525IVMachnik, KarolSP 13 Mielec1077N:44
26526IVKrzyżanowski, MateuszSzkoła Podstawowa nr 14 w Częstochowie1077N:47
26527IVCiechowski, KacperUKS Czternastka Warszawa1077N:48
26528IVMasłyka, WiktoriaUKS G4 Tarnowskie Góry 1077N:31
26529Kłosowska, WiolettaRadzymin1077N:6
26530VRączkowski, Maciej LUKS Strzałków1077N:63
26531IVOlesiński, MarcinLUKKS Kielce1077N:12
26532VMikołajczyk, Martyna 1077N:7
26533VSzymczyk, Piotr Legionowo 1077N:7
26534IVBobakowska, AntoninaUKS przy SP 8 Chrzanów 1077N:19
26535VKrzysztofowicz, Jan Warszawa1077N:26
26536VRajca, Filip1077N:20
26537VLeśniewska, Aleksandra LKS Chrobry Gniezno 1077N:6
26538VTłusty, Jędrzej Nowa Dęba1077N:12
26539Szymanek, Rajmund 1077N:6
26540VŚlusarczyk, Wiktor 1077N:14
26541VSowa, Julia PSP Zagwiździe 1077N:4
26542Kojara, Michał Jastrząb 1077N:5
26543IVMarciniak, Gabriela UKS MDK Nr 1 Bydgoszcz1076N:24
26544IIIKrólik, MichałUKS TSz Zieloni Zielonka1076N:15
26545VPiełka, Alicja Rybnik SP-2 1076N:4
26546VEmerling, Krzysztof 1076N:50
26547VLewandowski, NorbertUKS Płomyk Nekla 1076N:21
26548VKościelniak, SzymonMKS MOS Wieliczka 1076N:28
26549VRobaszkiewicz, Inga 1076N:12
26550VKlimowicz, MichałSSP 1 STO Białystok1076N:76
26551Dojlida, Emil Białystok1076N:12
26552Zińczuk, GrzegorzSP 29 Białystok1076N:23
26553IVŚroda, Bartłomiej SP 8 Chrzanów1076N:92
26554VMroczkowska, Wirginia 1076N:12
26555IIIBudnik, OlgaMDK Białystok1076N:90
26556VMalicki, Tomasz SP Krasne 1076N:26
26557IVPosadowski, WojciechSP nr 368 im. Polskich Olimpijczyków Białoł1076N:25
26558IVHaber, MichałUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1076N:37
26559IIIMajchrzak, Aleksander Gąbin - parafia pw. św. Mikołaja 1076N:141
26560IVNowaliński, MichałUKS Biały Pion Gryfino 1076N:68
26561VPłacheta, JakubUKS Hetman Puszcza Mariańska 1076N:22
26562VKapczyńska, MariaGimnazjum w Samborowie1076N:2
26563Śliż, DanielLeżajsk1076N:8
26564Gradowska, Joanna SP 5 Wieluń1076N:5
26565Łukosz, Rafał Gimnazjum w Zabrzegu1076N:24
26566VRaś, Magdalena Wiśniowa 1076N:35
26567VLiduk, Emilia Przedszkole Kubusia Puchatka w Tychach1076N:4
26568Kowalska, AleksandraGłogów Małopolski1076N:7
26569IIIParysek, JanKSz ORŁY Pleszew 1076N:42
26570VCieślak, Mateusz SSP Ruchna1076N:8
26571IVKryszkiewicz, WiktoriaSzkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie1076N:14
26572VMaruszak, Marcelina 1076N:4
26573VSurowiec, KacperSP 13 Mielec1076N:38
26574Królak, PiotrGdańsk 1076N:3
26575IIIWrzodak, NataliaUKS Hetman Puszcza Mariańska 1076N:61
26576Kurowska, AnnaSP Nr 112im.Marii Kownackiej Białołęka 1076N:8
26577Rychlik, Rafał SSP Ruchna1076N:4
26578IVGołub, PatrykSzkoła Podstawowa nr 4 w Pyskowicach 1076N:49
26579VŁuczak, MateuszWarszawa1076N:6
26580VStrączek, Aleksander SP 8 Chrzanów1076N:11
26581VMróz, PiotrPliskowola1076N:30
26582Dąbrowski, Mateusz STO Enigmaci1076N:4
26583Kmiecik, KrzysztofLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1076N:8
26584VBiedermann, Magdalena UMKS Na Pięterku Poznań 1076N:4
26585Chybicka, AmeliaSP1 1076N:3
26586IVZimmermann, Natalia KKSz Urania Krosno1076N:16
26587VKrólikowska, EmiliaSP 62 Kraków 1076N:2
26588Sałaciński, DorianSP20 Płock 1076N:5
26589VWiącek, KlaraKsz Jelonka Jelenia Góra 1076N:2
26590VShort, JakubPodkowa Leśna1076N:9
26591Sobczak, Tomasz SP 218 Warszawa Wawer 1076N:4
26592Nowakowski, RafałJózefów 1076N:3
26593IIIWojciechowska, Wiktoria UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1075N:165
26594IIIGarbaczewska, ArletaWKSZ GANT HETMAN1075N:66
26595VSzmigiell, BartoszRzKSz Rzeszów1075N:40
26596IIGórecki, StanisławSokołów Podlaski1075N:194
26597IIINożewska, ZuzannaM-GOK GAMBIT Ślesin1075N:58
26598IVNiemczyk, MonikaUKS Spartakus Kolbuszowa1075N:8
26599Malawska, WiktoriaII LO Przemyśl 1075N:3
26600Przygodzka, Daria ZCKOiZ1075N:17
26601VDanielewicz, Dominika Gmina Żołynia 1075N:9
26602VKarwowska, Oliwia Gdańsk 1075N:16
26603IVMakowska, OliwiaSP 10 Suwałki1075N:10
26604VWolski, SzymonGimnazjum Tarnobrzeg1075N:13
26605VDziadkowiec, Zygmunt1075N:12
26606IVPikuła, PaulinaSzkoła Podstawowa nr 12 Jastrzębie-Zdrój 1075N:55
26607VCichoń, Wojciech Gim nr 2 Tomaszów Lub. 1075N:28
26608Barańczuk, Kacper1075N:7
26609VJajuga, Wojciech1075N:12
26610VJaniszewska, Joanna Szkoła Podstawowa nr 104 im. Macieja Rataja1075N:8
26611VNowak, Wiktor 1075N:17
26612IVGazda, JakubS-KKS Przemyśl 1075N:99
26613Ławrynowicz, WojciechUKS Caissa Warszawa 1075N:7
26614Breitenfellner, MarkusUKS Zadrna Kamienna Góra 1075N:21
26615IVSyldatk, JanUKS MDK GDYNIA1075N:41
26616Pietrzykowski, Mikołaj KSz Jelonka Jelenia Góra 1075N:4
26617Grygoruk, PawełIG - Warszawa 1075N:4
26618VSwoboda, MironSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna1075N:22
26619VBorowiec, AdamLKSz Lublin 1075N:12
26620Żemajtys, Wiktor Szachowy Uniwersytet Warszawa 1075N:5
26621IVKozieł, KrzysztofZaklików 1075N:48
26622VJasińska, Helena SP 3 Działdowo 1075N:3
26623VLotkowski, Paweł UKS MDK GDYNIA1075N:21
26624IVRusin, KingaSP 3 Mielec 1075N:22
26625VCesarz, Inga1075N:7
26626Prus, Bartosz SP 3211075N:6
26627IIIKardyś, Nikola KSz SDK-Lotnik Mielec 1075N:69
26628VWąs, Michał 1075N:12
26629Dąbrowska, Gabriela1075N:5
26630IVDudzik, JowitaSzkola Podstawowa nr1 w KRZESZOWICACH 1075N:27
26631VOgrodnik, Krzysztof Szachowy Uniwersytet Warszawa 1075N:8
26632Trynkiewicz, Wojciech Warszawa1075N:6
26633VKaczmarek, KarolOżarów Mazowiecki 1075N:7
26634IVFilar, Mikołaj UKS Caissa Warszawa 1075N:21
26635VPacholska, Oliwia KS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1075N:13
26636VSzałaszewicz, PiotrSP nr 10 Suwałki 1075N:13
26637VKrawczyk, Filip Poraż1075N:13
26638VTurchan, JakubUKS Goniec Staniątki 1075N:16
26639IVChudek, Mateusz LUKS Strzałków1075N:19
26640IVGawrysiak, Ignacy 1075N:31
26641IIICieplak, Blanka UKS Hetman Puszcza Mariańska 1075N:20
26642VPolkowski, Przemysław1075N:16
26643VPajdo, JuliaWola Radłowska 1075N:6
26644Golec, Roman1075N:9
26645VSkalny, Emilia1075N:6
26646VGerono, AleksandraKsz Jelonka Jelenia Góra 1075N:2
26647VKulczycka, KlaudiaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1074N:7
26648IVBuczak, Wiktor1074N:39
26649VManikowski, WiktorBydgoszcz 1074N:13
26650Grodnici, PatrycjaBogatynia 1074N:5
26651VŚlanda, PaulinaGimnazjum Grodzisko Górne1074N:26
26652VStolarczuk, Michał 1074N:12
26653V1074N:7
26654VSiuta, JakubWiśniowa 1074N:14
26655Szulc, FilipLesko 1074N:6
26656IVJanikowski, WiktorUKS CZERLEJNO 1074N:79
26657Zinczuk, Olaf PrSP 6 Białystok 1074N:6
26658VPenar, Dawid1074N:14
26659VMadej, NataszaMUKS MDK Wrocław Śródmieście1074N:7
26660Peter, Amelia Łobez1074N:21
26661IVGołuch, Wiktoria KSz GAMBIT MDK Świdnica1074N:26
26662VKindrat, Martyna1074N:9
26663VNieckarz, OliwiaOleszyce1074N:9
26664Bołtuć, Hanna Szkółka Szachowa przy PS 64 Białystok1074N:27
26665IVStanisławczyk, AdrianGimnazjum Odrzykoń 1074N:18
26666IIIDuda, Paulina KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1074N:78
26667VKucewicz, Paulina Gdańsk 1074N:6
26668VWoszkiel, MikołajKU AZS UW w Warszawie 1074N:8
26669IIŻuber, Zuzanna Szachowy Uniwersytet Warszawa 1074N:14
26670Wilczek, Piotr1074N:6
26671IVGoluch, Michał CKiS Skawina1074N:28
26672VTrybuś, EwaRybnik1074N:15
26673IVMilewska, PatrycjaWKS KOPERNIK1074N:29
26674VJanuszewska, Amelia SP Gościno 1074N:16
26675Lewicki, Szymon KKS Ormuzd Kartuzy1074N:15
26676VKalwiński, Michał SP nr 6 w Ostródzie1074N:59
26677Klocek, Maksymilian ŻKSz Żary 1074N:2
26678IVSzostek, Katarzyna1074N:61
26679IVPiórko, KrzysztofWołomin1074N:21
26680VGrabowski, Maciej 1074N:4
26681IVBorkowski, Stanisław Wołomin1074N:30
26682Pawelec, JanLKSz Lublin 1074N:12
26683VPogorzelska, Jagoda Rumia 1074N:5
26684Durzyński, MikołajSkierniewice1074N:3
26685VZaręba, Julita Pstrągowa1074N:5
26686VKalisz, Anna1074N:4
26687IVPreisner, TomaszLKS Sanovia Lesko 1074N:31
26688VJakubczak, Aleksandra UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1074N:4
26689IVDaniszewski, Rafał UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1074N:6
26690VPiątek, Kacper SP-2 Wodzisław śląski1074N:5
26691Dzirba, MaciejFajsławice 1074N:7
26692VParkitna, Iga UKS Jantar Pruszcz Gdański 1074N:5
26693Rogalska, Anna Jolanta1074N:6
26694VJankowska, Karolina Gimnazjum w Tarnawie Dolnej 1074N:4
26695IVBochner, MateuszUKS Caissa Warszawa 1074N:12
26696Witek, JakubRadzyńskie Towarzystwo Szachowe1074N:12
26697VNaglacka, Malwina 1074N:3
26698Garbicz, Arkadiusz1074N:5
26699VTomczyk, Patryk Radzionków 1074N:7
26700Drachal, FilipWarszawa1074N:5
26701IIBuchta, AlicjaUKS SP1 Jedynka Tychy 1073N:65
26702IVDrapała, KonradTrzebuska 1073N:50
26703Rogowski, Jan SG 3 BTO1073N:39
26704VBortkiewicz, MichałKSz GAMBIT MDK Świdnica1073N:34
26705Szeszko, Patryk G-12 Ch 1073N:12
26706VMikulski, RafałMZKS Unia Nowa Sarzyna1073N:44
26707Adamczyk, PawełUKS \ Pionier\ Jastrzębie Zdrój 1073N:6
26708VSzwagierczak, Mateusz SP 2 Rybnik 1073N:14
26709Grudzień, Weronika SP-26 1073N:7
26710Pietrek, Alicja SP-24 1073N:7
26711Stachurski, Jan G ŚMŚR Białystok 1073N:33
26712VGłowacka, Joanna Golcowa 1 1073N:8
26713Woźniczka, Ewa MDK Przemyśl 1073N:3
26714Flejszar, Karolina1073N:6
26715VWdowiak, Patryk Alfredówka 1073N:15
26716VWysocki, JakubSRSDiM Węgrów 1073N:11
26717VSułkowska, KarolinaZSS nr3 Limanowa1073N:11
26718VHyrcza, GrzegorzGimnazjum nr 3 Sanok1073N:7
26719IVCzajka, Katarzyna UKS Skoczek Kopanica1073N:19
26720Franczyk, AleksandraLesko 1073N:7
26721IVBilgoń, BartłomiejUKS SP1 Jedynka Tychy 1073N:43
26722Szymankiewicz, Adam UKS Kościelec1073N:13
26723VGrabowska, Matylda1073N:3
26724IVKorzan, Mateusz LUKS Lubartów1073N:167
26725Szary, Aleksander SZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna1073N:24
26726VWoźny, Ewa Zespół Szkół Elektronicznych1073N:3
26727IVGałka, Sławomir SP Krynki 1073N:223
26728IVKarp, Zuzanna KSz Polonia Warszawa1073N:17
26729IVKrasowski, Paweł CKR SSz Grójec 1073N:26
26730Mendalka, KacperSP nr 2 Przasnysz 1073N:6
26731VPiekarski, Hubert Bogatynia 1073N:16
26732VWiedeński, HubertKSz Hetman Krynka 1073N:23
26733VCisek, Maciej KSz GAMBIT MDK Świdnica1073N:36
26734IVSzafrańska, KingaSP im. Ks. J. Twardowskiego Chylice 1073N:10
26735IVBielawa, Witold Sulęczyno1073N:41
26736Mikołajczyk, Krzysztof 1073N:7
26737VTaraszkiewicz, Stanisław KSSSN Ursynów Warszawa 1073N:53
26738Krupa, Igor 1073N:4
26739IVKlasa, MichałUKS Wda Lipusz1073N:21
26740Kulma, Tomasz 1073N:6
26741Godlewska, Barbara1073N:5
26742IVUlman, Paweł SP 48 Kraków 1073N:12
26743IVCiemiorek, Tomasz 1073N:15
26744VKról, MateuszUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1073N:42
26745IVGłąbiak, Aleksandra M-GOK GAMBIT Ślesin1073N:29
26746IVLibura, MikołajSzkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej 1073N:24
26747Odolczyk, MaciejSP nr 227 im. kpt. LUCYNY HERTZ 1073N:3
26748Marszowska, Urszula 1073N:3
26749Gołda, MarcinZS Niebylec 1073N:9
26750VNalepa, SzymonSzkola Podstawowa nr 5 z Oddzialami Integracyjnymi im. Fran 1073N:18
26751VBrzezicka, Aleksandra MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1073N:22
26752VSzeszko-Kowalska, Zofia KS Legion Legionowo 1073N:3
26753Fromont, MateuszKSz Sulechów 1073N:8
26754VDudys, MaksymilianSP nr 2 w Kozach1073N:6
26755Murawski, PawełKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1073N:6
26756VSzendzielorz, Martyna G Złoty Stok 1072N:7
26757Piątkiewicz, Przemysław Toruń1072N:20
26758VKochman, Kacper UKS Zryw Żołynia1072N:77
26759IVKrzywińska, JuliaLesko 1072N:31
26760Martyniak, Stanisław Rzeszów1072N:13
26761Górski, Tomasz SSP 3 BTO Białystok1072N:7
26762VKuźdub, Michał1072N:17
26763VKonior, Karol 1072N:15
26764Leszczyńska, Katarzyna Perlejewo 1072N:16
26765Kotowski, Bartłomiej MKSz-MDK/PS Nr 30 Białystok1072N:13
26766Piekutowski, Adam Akademia Szachowa Mali Mistrzowie Białystok1072N:39
26767VJanuszewski, JakubUKS FALA Świekatowo1072N:22
26768VGryko, Julian Szkółka Szachowa w Białymstoku 1072N:133
26769IVKufel, Teofil 1072N:58
26770VAleksandrowicz, Mateusz UMKSz Jaćwież Suwałki1072N:18
26771Pachura, Michał1072N:6
26772IVWęgorek, PatrykOsiny 1072N:17
26773VKuncman, Zuzanna1072N:9
26774IVKuhn, KonstancjaKSz LECH-WSUS Poznań 1072N:15
26775IVKulesza, Aleksandra SSz Debiut GCK Giżycko 1072N:15
26776VSontowska, MartynaSP Dywity 1072N:3
26777VJakubczak, MaksymilianKS DORS Ruda Śląska 1072N:14
26778IVGieparda, Michał SP Glinianka1072N:29
26779VWołoszyn, JuliaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1072N:3
26780IIIPalak, Sara Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1072N:21
26781Bednarska, MagdalenaSP Czyżew1072N:9
26782VPaluch, WiktoriaKLIM UKSz Gambit Starachowice 1072N:4
26783Bijak, FilipŁańcut1072N:9
26784IVKurcoń, KatarzynaGolcowa 1072N:27
26785IVMarszałek, Dawid KKSz Urania Krosno1072N:69
26786Kania, JuliaGłogów Małopolski1072N:6
26787VGil, Mateusz1072N:5
26788VDąbrowska, Julia KSGU Tęcza Krosno Odrz.1072N:46
26789Demianiuk, Martaklasa 5 1072N:1
26790VRydzik, AleksandraLeżajski Klub Szachowy MCK 1072N:9
26791IVMainka, Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 8 w Wodzisławiu Śl. 1072N:79
26792IVRakivnenko, Felix 1072N:40
26793Pociejuk, SzymonKąkolewnica1072N:9
26794VGórzna, ZuzannaUKS EL-TUR SP3 Bogatynia1072N:3
26795Kozak, Bożena1072N:6
26796VWieczorek, Kacper Sz MOK DEBIUT Terespol1072N:14
26797Jasiocha, Wojciech1072N:5
26798VBuławska, Weronika Gdynia1072N:6
26799Aduło, AleksanderKSz Sulechów 1072N:3
26800Pokora, Jakub Warszawa1072N:5
26801VDrożdż, Julia SCK BEST Bielsko-Biała 1072N:6
26802VMordal, MikołajSzkoła Podstawowa nr 8 Czerwionka-Leszczyny (Dębie1072N:16
26803IVSłysz, MonikaKSz Gambit Przeworsk1072N:13
26804IVKropisz, Patrycja LUKKS Miedziana Góra 1072N:8
26805IIIWasiluk, MateuszMDK Białystok1072N:18
26806Augustynik, Małgorzata 1072N:5
26807Ciułkowska, Anna MZS nr.1 w Ciechanowie1072N:5
26808Trosiński, KonradRadzyń Podlaski1072N:5
26809Sak, TymoteuszWarszawa1072N:5
26810IVByrwa, FilipSSz GCK Debiut GIżycko*1071N:9
26811Wilkowska, Krystyna UKS Szachylice Chylice1071N:4
26812IIIKarasiński, MichałTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1071N:269
26813VPietraszewski, Szymon SSP 2 STO Białystok1071N:113
26814Kot, Damian ZCKOiZ1071N:30
26815Łaźny, Patryk SSP 1 STO Białystok1071N:50
26816Orłowski, JakubSSP 1 STO Białystok1071N:13
26817VKowalik, Aleksandra 1071N:31
26818Sękowski, ŁukaszTychy 1071N:9
26819VKołodziejczyk, Dawid MLKSz Myślenice1071N:53
26820Bełżek, Sławomir Zambrów1071N:7
26821IVWacek, AnetaGimnazjum Golcowa 1071N:68
26822Woźniak, Bartosz MKS Start Lublin1071N:6
26823Miareczka, Szymon GIM nr 10 1071N:1
26824VBekier, Tomasz1071N:16
26825IIITroczyński, KrzysztofKSz ORŁY Pleszew 1071N:44
26826VPliszka, PiotrKSP Olsztyn 1071N:6
26827Podbielski, Jakub Kuźnia Talentów Białystok1071N:6
26828VSoldatke, Gabriela1071N:3
26829IVWołowski, Wiktor Gdynia1071N:46
26830VSkrzypczyńska, Maria MUKS MDK Śródmieście Wrocław1071N:4
26831IVDula, Jakub MDK Fabryczna Polonia Wrocław1071N:26
26832IVKurnicka, Agnieszka SP SMŚR Białystok 1071N:332
26833IVWalentynowicz, ŁukaszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1071N:20
26834Świrgoń, Tomasz SP nr 23 w Lublinie 1071N:3
26835IVHarasimowicz, GrzegorzGimnazjum Jelnica 1071N:29
26836Mandziuk, Artur St Pokój OPP w Pokój1071N:6
26837IVKras, SylwiaMAT Myślenice1071N:43
26838Mielniczuk, Paulina Warszawa1071N:11
26839Chomiczewski, KrystianSP Nr 6 Białystok1071N:13
26840IVPul, JakubMDK Białystok1071N:111
26841VCiesielski, TomaszKnurów 1071N:16
26842IVDługoszek, Julia Warszawa1071N:41
26843IVHozumbek, MarcelLKS STRAŻAK Zabrzeg1071N:54
26844IVBarańska, ZuzannaLKS Promień Kowalewo Pom.1071N:10
26845Lenart, MarcinMKSz DIAGONALIA Imielin 1071N:5
26846Łukasik, Krzysztof Łęczna1071N:9
26847IVGomuła, PiotrUKS GCK Sękowo 1071N:12
26848Bójko, KacperMKS Wicher Zbąszyń1071N:1
26849Szkudlarek, RochŁódź 1071N:2
26850Piwowarczyk, MateuszMDK Radom 1071N:7
26851VŻaczkiewicz, HubertMDK Radom 1071N:12
26852VPodkalicki, FabianSP Bóbrka1071N:23
26853VBanaszek, MajaSP nr 2 w Wołominie1071N:3
26854VSzklorz, MateuszSp 18 Pszczyna1071N:12
26855IIEkner, Maria1071N:27
26856VBerus, Oskar1071N:5
26857VBober, Marcel Radzyńskie Towarzystwo Szachowe1071N:24
26858IVAndraka, MarekSP 43 Białystok1071N:25
26859VPodsiębierski, Piotr Szydłowiec 1071N:5
26860VKlimek, WiktoriaLesko 1070N:8
26861VRadochoński, TomaszKS DORS Ruda Śląska 1070N:26
26862VWiktor, Oktawia Ropczyce1070N:16
26863Lozano, WiktorUKS Pałac MłodzieżyKATOWICE1070N:22
26864Oleksy, HubertŻdżary1070N:8
26865Pawlak, Paulina G-Społeczne ZTS Nasza Szkoła1070N:22
26866IVJarosz, Kinga Wiśniowa 1070N:51
26867VCzapka, Filip 1070N:15
26868IVSukiennik, Patryk UKS Caissa Warszawa 1070N:27
26869Jarzyna, Stanisław UKS Caissa Warszawa 1070N:7
26870IVPilipczuk, ŁukaszKKS Victoria Stalowa Wola II1070N:26
26871Drabik, Marcin1070N:4
26872VSzewczyk, Maksymilian PSP w Kuniowie1070N:21
26873Tryka, Rafał Biszcza 1070N:7
26874Iżbicki, Arkadiusz Szkółka Szachowa przy PS 48 Białystok1070N:14
26875IVGruba, PiotrUKS Caissa Warszawa 1070N:47
26876VWełnicki, Hubert 1070N:39
26877Leszczyński, MikołajKKSz Kraków1070N:7
26878Majchrowicz, Kacper SP 2 Mińsk Mazowiecki1070N:7
26879Mróz, Szymon Kąkolewnica1070N:20
26880Dul, Wojciech Trzebownisko1070N:9
26881IIIKłys, MaksymilianKS Unia Bieruń Stary 1070N:15
26882VRadwański, Maksymilian Gdańsk 1070N:9
26883IVStanek, Tomasz1070N:92
26884IVBielecka, Dorota1070N:21
26885IVKudelska, Nadia MKS MOS Wieliczka 1070N:203
26886VFischer, Róża Graniczna Wieś 1070N:6
26887VHermanowski, MateuszPG Piątnica1070N:32
26888IVWoźniak, WiktorZabrze1070N:21
26889IVListkowski, Jerzy Rabka-Zdrój 1070N:47
26890VDrzał, MikołajCzeluśnica 1070N:76
26891IVPeryt, Tomasz UKS Caissa Warszawa 1070N:28
26892VIskrzycki, Patryk 1070N:34
26893Jakubowska, AngelikaWarszawa1070N:4
26894Pilar, Damian AKS Mikołów 1070N:38
26895Konieczny, Jakub1070N:5
26896VSawa, Mateusz PSP STO im. Rtm. Witolda Pileckiego W-wa Rembertów 1070N:15
26897Stanisz, PiotrWarszawa1070N:4
26898Oślizło, Maciej Wiśniowa 1070N:9
26899Nuzhnenko, Robert UKS Caissa Warszawa 1070N:6
26900Pawlikowski, Stanisław 1070N:5
26901Wiszniewskaja, Maja Związek Polaków na Litwie 1070N:7
26902Parwicki, GrzegorzZwiązek Polaków na Litwie 1070N:7
26903Kalinowska, AleksandraNowy Staw 1070N:15
26904Ściubis, Klaudia Tokarnia1070N:5
26905VKasperek, MilenaSp6 Wejherowo 1070N:3
26906IIIOrchowska, ZofiaSP Bakałarzewo 1070N:20
26907Uściński, Sebastian 1070N:7
26908VLesik, Mikołaj Sz MOK Debiut Terespol1070N:26
26909Zielinski, Antoni ZSF Wałbrzych1070N:2
26910VSkiścim, Melania KS Legion Legionowo 1070N:3
26911Józefiak, Anna 1070N:4
26912VDulęba, Aleksander Kostomłoty 1070N:16
26913Jania, Ignacy Krzeszowice 1070N:7
26914Kasprzyk, Krzysztof SP Podłęże 1070N:7
26915VBinkiewicz, Lidia UKS Szach Mat Zabrze1070N:4
26916VWiśniewska, Pola 1070N:2
26917VKusy, LenaUKS SP3 w Bogatyni1070N:9
26918Zembrzuski, MaciejZąbki1069N:6
26919IVChęcińska, Weronika UKS Smecz Konin 1069N:26
26920IVMoksik, PatrycjaGimnazjum Sportowe Nr 1 w Rybniku 1069N:7
26921VRobak, MagdalenaKGL Szarotka Wadowice Górne1069N:8
26922IIINiemczak, GabrielaLKS Orzeł Wysoka 1069N:129
26923IVLelek, Paweł 1069N:40
26924VPardo, Marcin 1069N:101
26925Chojnowska, AdriannaZabrze1069N:20
26926VUrbanek, Monika Odrzykoń 1069N:18
26927Żmiejko, SzymonSzkółka Szachowa przy PS 76 Białystok1069N:19
26928IVBielecka, HelenaMUKS Stoczek 45 Białystok1069N:102
26929Jaroszuk, Jakub Szkółka Szachowa przy PS 64 Białystok1069N:14
26930IVKrawczyk, WojciechSP 62 Kraków - IV1069N:52
26931Sacharczuk, TomaszŁomazy 1069N:7
26932VRoszak, Amadeusz1069N:14
26933IVKrawiec, Maja 1069N:20
26934VAmbroszko, Aniela 1069N:9
26935IVCzajkowska, Maria SP 88 im. S. Żeromskiego w Krakowie1069N:76
26936VSutor, BeataSP nr 11 w Nowym Targu1069N:8
26937VGargula, KamilSzkoła Podstawowa nr 54 Kraków1069N:14
26938Chmielewski, Tadeusz1069N:7
26939IVSoszyńska, Magdalena 1069N:8
26940VBłażejewski, Adam KSz Polonia Warszawa1069N:31
26941VKołodziejska-Skurniak, Magdalena KTS Kalisz1069N:19
26942IVKrajewski, FilipSP 4 Grajewo1069N:48
26943Kuźmicz, Jakub Białystok1069N:16
26944VLitwic, Tymon 1069N:29
26945IVKryjak, Tymon UKS SP1 Jedynka Tychy 1069N:33
26946IIIMarciniuk, Aleksandra MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1069N:136
26947IVSzczółko, Jakub Zaklików 1069N:35
26948Mazurek, JacekGilowice1069N:20
26949IIISzczuka, Konrad ASU Sokółka 1069N:96
26950VBejster, Maciej SP1 Żołynia 1069N:31
26951Zieliński, Jakub Szkółka Szachowa w Białymstoku 1069N:6
26952Dudek, Julia1069N:2
26953VKoszewski, Nino UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1069N:24
26954VBanasiak, Szymon1069N:23
26955Perzyna, Paweł 1069N:4
26956VLipińska, Łucja 1069N:6
26957VKozłowski, Kamil 1069N:11
26958Halicki, Leon Przedszkole Na Zielonej Górce1069N:7
26959VLemański, Jakub1069N:8
26960IVKula, Kamil LKS CHROBRY Gniezno 1069N:27
26961VKrasnodębski, JakubUKS GONIEC Staniątki 1069N:30
26962VPałasz, Gniewomir1069N:3
26963VBobko, Mikołaj Warszawa1069N:9
26964Gutowska, Julia MDK Oświęcim1069N:7
26965VMiłachowska, Aleksandraklasa 5 1068N:9
26966VSawczuk, MichałBiałystok1068N:248
26967IIIMurias, AlicjaLiceum Sióstr Prezentek1068N:167
26968VWalas, Kacper KGL Szarotka Wadowice Górne1068N:33
26969VMagirowski, Damian1068N:15
26970Szklarz, Wojciech PWSW Przemyśl1068N:6
26971Kowalik, DenisSP-31 1068N:7
26972Misiura, Tomasz Ropczyce - św. Barbary 1068N:7
26973Kwiatkowska, KatarzynaIII LO Białystok 1068N:21
26974Gąsior, BartoszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1068N:2
26975Banasik, Ilona1068N:10
26976Ślepowroński, RafałPS Nr 3 Promyczek Białystok1068N:5
26977Zaręba, MichałSP Józefów nad Wisłą1068N:9
26978Sadowski, Łukasz 1068N:6
26979IVDobosz, Maksymilian MLKSZ Myślenice1068N:45
26980VZielińska, Agnieszka UKS Czwórka Nadróż 1068N:7
26981VCzernek, Iga1068N:6
26982VSzafraniec, Katarzyna WDK Głogoczów 1068N:7
26983Grzelak, Adrian Jeziorzany1068N:42
26984Brożyna, ErykMUKS Smerfy Rybnik1068N:9
26985IVTrzciński, Kamil SP 1 Golcowa1068N:18
26986VWyszyński, Dominik 1068N:11
26987VTołpa, Bartosz SP2 Leżajsk1068N:14
26988IVJaźwiński, MarekUKS Caissa Warszawa 1068N:26
26989Starzykagnieszka1068N:6
26990VKinas, Anna KSz ORŁY Pleszew 1068N:6
26991Sobieska, Dominika5 1068N:1
26992VŚwierc, FilipZespół Szkół im. Św. Edyty Stein w 1068N:25
26993Loranty, Natan Hetman Ostrowiec Św.1068N:8
26994Bokwa, Maciej MLKS Krajna Sępólno Kr. 1068N:23
26995VMączyński, Daniel KSSSN Ursynów Warszawa 1068N:11
26996VMierzejewska, Jadwiga 1068N:5
26997IVZybrant, Sandra SP nr 321 Bemowo W-wa 1068N:17
26998Bieleń, OskarKSz Junior Lubin1068N:6
26999IIPawlikowska, EwaMAT Myślenice1068N:8
27000VSzulc, NataliaMKS Mrągowia Mrągowo1068N:6
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)