ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (9965);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000] [21001-21500] [21501-22000] [22001-22500] [22501-23000] [23001-23500] [23501-24000] [24001-24500] [24501-25000] [25001-25500] [25501-26000] [26001-26500] [26501-27000] [27001-27500] [27501-28000] [28001-28500] [28501-29000] [29001-29500] [29501-30000] [30001-30500] [30501-31000] [31001-31500] [31501-32000] [32001-32500] [32501-33000] [33001-33500] [33501-34000] [34001-34500] [34501-35000] [35001-35500] [35501-36000] [36001-36500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
35001Morawski, PawełSSP 4 PTO Białystok938N:19
35002Miniuk, JeremiSSP 3 BTO Białystok938N:11
35003VNiedziela, Weronika SSz Dominik TKKF Dobczyce 938N:13
35004Michałowski, Dominik TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice938N:16
35005Zięba, MonikaJeżowe 938N:8
35006Czerepak, AleksandraJeżowe 938N:7
35007Kopacz, MarcelUKS Szach Gryfice 938N:22
35008VJamro, Kacper 938N:31
35009VKowalska, Kaja938N:9
35010Kotulski, Dominik Chmielów 938N:20
35011Kucejko, Tomasz Kuźnia Talentów Białystok938N:12
35012Skakuj, KarolinaStaniątki938N:16
35013VJurecki, BartoszMKS MOS Wieliczka 938N:58
35014Gwiazda, Wojciech LUBLIN938N:7
35015VJagiełka, Filip937N:23
35016IVWójcikowski, KacperLKS Promień Kowalewo Pom.937N:74
35017Chorzępa, DawidTrzebuska 937N:12
35018Skowronek, Damian 937N:10
35019Adamska, Hanna"P. Wróżka" Białe Błota 937N:9
35020Owsiany, Milena 937N:9
35021Kamiński, KarolSSP 3 BTO Białystok937N:18
35022IVOrzechowska, Nikola M-GOK GAMBIT Ślesin937N:96
35023Kozyra, Natalia SP Dobre937N:10
35024Nieroda, Konrad Nawsie937N:9
35025Trocka, Zofia G ŚMŚR Białystok 937N:7
35026Plura, ZuzannaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 937N:6
35027Modzelewska, Patrycja I LO Łomża937N:23
35028Guryn, Tomasz UKS Caissa Warszawa 937N:5
35029Szydło, MichałMDK Giszowiec 937N:9
35030VUrbański, Robert UKS Kościelec937N:6
35031Sulisz, AnnaSzachowy Uniwersytet Warszawa 937N:6
35032Kulka, Emil KSz Maraton Łomża 937N:5
35033VLabranche, Adam Droginia937N:29
35034bkStochła, SzymonPałac Młodzieży Szczecin 937N:13
35035Wingralek, ZofiaGilowice937N:13
35036IVBiegańska, AnnaUKS ZSO Włoszakowice 937N:11
35037VStefaniak, Szymon MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski937N:45
35038Pietraszuk, Michał Sz MOK DEBIUT Terespol937N:16
35039Giewiada, KacperUKS Krośnicka Przystań937N:9
35040VKacprzak, Krzysztof MKS MOS Wieliczka 936N:151
35041Kłubowicz, EmiliaSSP 2 STO Białystok936N:7
35042Okulewicz, Marek936N:35
35043VTajak, DawidGKSz Kornuty Gorlice936N:73
35044VRafałowski, Błażej Parafia pw. MB Bolesnej 936N:18
35045Matlewska, MagdaSP-07 DZ936N:6
35046Koczela, DariuszSP Wyżne 936N:8
35047Gołub, KarolinaSzkółka Szachowa przy PS 76 Białystok936N:6
35048Burkat, Krystian936N:6
35049VPadlewski, Michał936N:6
35050Moksa, Julia936N:11
35051IVKobyłecka, Ewa KU AZS UW w Warszawie 936N:23
35052VAndrzejewski, CezaryKSz GAMBIT MDK Świdnica936N:56
35053Gracjas, DawidLKS Strażak Zabrzeg936N:54
35054Gosk, Michalina Prz. Społ. 1 STO Białystok936N:6
35055Osadnik, ŁukaszSZKÓŁKA SZACHOWA f7 936N:12
35056Mroczkowski, MichałZagorzyce 936N:17
35057Urban, KingaTrzebuska 936N:7
35058Ruszewski, BartoszSP nr 11 Suwałki 936N:31
35059Cwalina, KrzysztofSP 9 Łomża936N:19
35060Darocha, KarolLeżajsk936N:6
35061Sienicka, Zofia Kuźnia Talentów Białystok936N:28
35062Borowski, Jakub SSP 2 STO Białystok936N:7
35063Majewski, AntoniKS AZS Wratislavia936N:11
35064Zastawniak, Wiktoria936N:24
35065VJackiewicz, Martyna SP Bakałarzewo 936N:18
35066VKuczkowska, MajaUKS Wda Lipusz936N:19
35067Łeńska, Hanna KSz GAMBIT MDK Świdnica936N:31
35068VDuczmal, Bartosz936N:19
35069Careella, Karol Pstrągówka936N:6
35070Dzmira, MaciejSP Kryniczno936N:7
35071Gut, Wiktoria SP1 Żołynia 936N:7
35072Barszczak, Antoni Zefir Boguszowice 936N:8
35073Wróblewska, NadiaTMS Roszada Gliwice 936N:15
35074Kulińska, MartaSSP 1 STO 935N:37
35075Palka, Kamila UKS Mat Zabrze-Grzybowice 935N:81
35076IVKamiński, JakubOrzeł Bierzwnik935N:16
35077Kruk, TomaszG-24 Ch 935N:13
35078Głód, Michalina Wiśniowa 935N:18
35079IVBojczewski, Łukasz LKSz Lublin 935N:824
35080Zaręba, KamilWiśniowa 935N:9
35081Pałka, Zofia 935N:6
35082Pieprzyk, Martyna 935N:6
35083Wrzosok, Emilia MDK Nr 1 Zabrze 935N:12
35084VBilski, Jan UKS GONIEC Staniątki 935N:39
35085Szatkowska, Paula UKS SP3 w Bogatyni935N:6
35086Kozimor, DominikUKS Pionier Jastrzębie Zdrój935N:6
35087VSoldatke, Julia 935N:13
35088IVKaszuba, EwaTS Wisła Kraków 935N:34
35089Łojewski, ŁukaszSSP Nr 3 BTO Białystok 935N:14
35090VPiórecki, GabrielWarszawa SP 321 935N:13
35091VSewastianowicz, Marek KS Lew Krynki 935N:103
35092Wardzyk, Sandra LKS Goniec Żarów935N:9
35093Nowosiad, OliwiaTSz / KSz BYSTROVIA III Bystrowice935N:8
35094Klechowicz, Katarzyna UKS Gedanensis Gdańsk935N:10
35095Mazur, Krystian 935N:14
35096Feret, DawidGimnazjum Sędziszów Małopolski 935N:8
35097Krysztofik, Mateusz UKS Gambit - Wesoła935N:8
35098Włodyka, Martyna Olsztyn 935N:8
35099VBąk, Krzysztof MDK Jasło935N:9
35100Kucaba, Hanna Palikije935N:11
35101Mackiewicz, Piotr MKS Polonia Warszawa934N:11
35102Szoszkiewicz, Krystyna934N:7
35103VJanowicz, Jakub Białystok934N:178
35104Wildowicz, Stanisław SSP 1 STO Białystok934N:32
35105Florek, WeronikaSP 1 Brzozów 934N:16
35106Adamska, Zofia"P. Wróżka" Białe Błota 934N:10
35107Łącka, Julia934N:12
35108VPichla, Patryk934N:14
35109Królikowska, Emilia934N:10
35110IVDratwa, BłażejTS Wisła Kraków 934N:54
35111Maziec, AdamZespół Szkół Technicznych 934N:15
35112Szypuła, SylwiaWiśniowa 934N:15
35113IIICichoń, Weronika UKS Pionier Jastrzębie Zdrój934N:37
35114Szczurek, PatrykWietrzno934N:15
35115Klebus, Agata SP 5934N:14
35116VCzapka, AntoniSSP 1 STO 934N:97
35117Gomółka, JuliaKąkolewnica934N:9
35118Naumowicz, Maja SP Bakałarzewo 934N:14
35119VKolbusz, Adam TG Sokół Ropczyce 934N:47
35120Dziewulska, WiktoriaSP Słobódka 934N:9
35121Polowy, TomaszUKS 21 Podlesie 934N:8
35122VWójcik, Hubert GKS Szach-Mat Wiśniowa 934N:12
35123Klimowicz, BartoszLUKSz Orient Sokółka934N:7
35124Lisek, Aleksandra Szkoła Podstawowa w Kamienicy Polskiej 934N:8
35125Bocianowska, ZofiaPGS 19 Białystok 933N:41
35126VKlama, HannaSP 60 Klasa II933N:35
35127Sprawka, HannaKSz DRAKON Lublin 933N:13
35128Krupa, JuliaG-21933N:6
35129Pogorzelski, JakubSP 44 Białystok933N:6
35130IVWięckowski, Kacper UKS GONIEC Staniątki 933N:183
35131VTaracha, KajetanLubelska Izba Lekarska/Młody Mistrz/ 933N:26
35132VKotlenga, Dawid UKS FALA Świekatowo933N:16
35133Kielar, AlicjaSędziszów Małopolski 933N:13
35134IVŻukowska, MichalinaSSP 1 STO Białystok933N:115
35135Bulanowska, WeronikaTSz Bystrovia IV Bystrowice 933N:9
35136IVSzablicki, Robert MUKS SZS Cieszyn933N:40
35137Kanak, BartłomiejSiemień933N:6
35138Lasota, Magdalena ZS Niebylec 933N:8
35139VRekowska, Eliza 933N:64
35140Saczewa, Dominika Gimnazjum Publiczne w Ludwinie933N:9
35141Chojnowski, PatrykSzkółka Szachowa w Białymstoku 933N:19
35142Semeniuk, WojciechSP Nr 34 Białystok 933N:47
35143Niewińska, Zuzanna MDK Białystok933N:5
35144Pieszalska, WeronikaMUKS Stoczek 45 Białystok933N:5
35145Górka, TomaszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 933N:8
35146VKonstańczuk, Dawid SP 4 Białystok 933N:40
35147Kuklicz, DominikASU Sokółka 933N:17
35148IVBis, Weronika Kraków - Parafia pw. św. NS Pana Jezusa 933N:25
35149Milewski, GrzegorzJeżykowe Przedszkole Białystok933N:16
35150Procek, Andrzej Karnice 933N:14
35151Kulka, NikodemŻołynia 933N:7
35152IVSzczepanik, KacperUKS REKORD Iwla 933N:31
35153VPulik, MichałWarszawa933N:12
35154Grygorowicz, Mikołaj MDK Białystok933N:8
35155Buczyński, PatrykSP Bakałarzewo 933N:18
35156VSkoneczna, Karolina Małkinia Górna933N:12
35157Bierć, AleksandraSSP 3 BTO Białystok933N:16
35158Twardowski, SzymonBiałystok933N:9
35159IVKojder, Urszula KSz Gambit Przeworsk933N:67
35160VŁukacz, Alan SP Bóbrka933N:11
35161Furtek, Daniel933N:12
35162IVSikora, DominikaStępina933N:34
35163VKonior, Izabela Leżajsk933N:14
35164VMiras, Amelia Stępina933N:25
35165Wtorek, MarcinLUKKS Kielce933N:9
35166VKupiec, MaciejSP 71 Wrocław933N:18
35167Kardas, SzymonMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn933N:23
35168Twardzisz, Kacper LUKS Lubartów933N:10
35169Weiner, IgorUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 932N:26
35170IVPolkowski, MaksymilianLKSz Lublin 932N:45
35171Osiecki, MateuszUKS Caissa Warszawa 932N:12
35172Roszko, AleksandraSSP 1 STO 932N:31
35173Stasiewicz, Martyna SSP 3 BTO Białystok932N:7
35174Bukowińska, Amelia Dubiecko932N:17
35175Niemiec, Szymon Klęczany 932N:23
35176Kucharuk, MarikaWłodawa932N:7
35177Czaplejewicz, WiktoriaBiałystok932N:14
35178VSzczot, MikołajAKS Mikołów 932N:27
35179Pająk, Tadeusz UKS Caissa Warszawa 932N:11
35180Milotta, AgataUKS SP1 Jedynka Tychy 932N:8
35181Szypuła, Gabriel Wiśniowa 932N:17
35182IVSzostek, MarekKsiążnice 932N:16
35183IVMorawiec, AlicjaUKS Jedynka Bełchatów 932N:25
35184Sokołowski, Krystian Stępina932N:10
35185Ogórkis, MaciejSP Słobódka 932N:25
35186Trzasko, TymoteuszBiałystok932N:17
35187Bryda, Kacper GKS Szach-Mat Wiśniowa 932N:18
35188Stasińska, Matylda KS Lew Krynki 932N:8
35189VMalec, Julia932N:10
35190VDurda, Grzegorz Chmielów 932N:13
35191VKołodziejczyk, WojciechSpołeczna Szkoła Podstawowa STO nr 1 w Częstochow932N:24
35192Giesko, SzymonMDK Białystok932N:5
35193Danilewicz, KacperSP 60 Bydgoszcz 931N:11
35194VDudek, KingaKGL Szarotka Wadowice Górne931N:41
35195Maglecki, Jakub Przecław 931N:9
35196Szczawiński, StanisławSP nr 36 Kraków (KKSz) 931N:9
35197Żywot, Karol Wielopole Skrzyńskie 931N:34
35198Drab, MikołajMUKS MDK Fabryczna Wrocław 931N:9
35199Roszko, Mateusz SSP 1 STO Białystok931N:13
35200Mazur, Tomasz Jaworzyna Śląska931N:7
35201IVRafało, KarolMDK Bialystok 931N:86
35202VDmytryszyn, AntoninaOgródek Jordanowski Krosno 931N:24
35203VŻarek, Sebastian Wiśniowa 931N:19
35204Chyłek, Wiktor Albigowa931N:8
35205Painta, Mateusz SZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna931N:6
35206IVFranikowska, MartynaM-GOK Gambit Ślesin931N:48
35207Stelmak, PaulinaSP Bakałarzewo 931N:10
35208IVKowalczyk, Maciej KSz Sulechów 931N:25
35209Grzegorek, Leon PS Nr 31 Białystok 931N:9
35210Bąk, OlgaKS AZS Wratislavia931N:11
35211Mól, SylwiaSP im. Królowej Jadwigi w Sierczy931N:6
35212Cyrulik, Kacper Ropczyce931N:11
35213Kuter, Amadeusz Szkoła Podstawowa w Zaczerniu931N:14
35214VKaczmarczyk, Aleksander Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Gliwicach931N:16
35215Zbylut, PatrykWiśniowa 930N:26
35216Kowalik, Anna 930N:10
35217VZabiegły, MateuszWielopole Skrzyńskie 930N:18
35218VDziewiątkowski, NikodemKS Hubertus Zalesie Górne930N:26
35219IVGac, MichałUKS GONIEC Staniątki 930N:57
35220Sowisz, KacperKozłówka930N:26
35221Migacz, Dawid Gmina Zabierzów930N:7
35222Troc, Olivier SSP 1 STO Białystok930N:61
35223Lachowicz, Maciej Siemiatycze 930N:22
35224Duda, WiktorKSz GAMBIT MDK Świdnica930N:16
35225VLeja, MaciejBiałobrzegi930N:17
35226Kojder, Dominik Korniaktów Południowy 930N:9
35227Kuśka, Mateusz Wodzisław Śląski SP 3930N:18
35228IVKorejwo, BożenaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 930N:75
35229Koczkodaj, MartynaSP 1 Międzyrzec Podlaski 930N:10
35230VHermanowicz, JakubUKSz SKOCZEK Choszczno930N:91
35231IVPodurgiel, KingaSP Słobódka 930N:25
35232IVCiślak, KamilSP Szymbark 930N:28
35233Bliźniak, ArkadiuszZS Niebylec 930N:8
35234Olech, FilipLUKS FAJSŁAWICE930N:5
35235VTutak, Weronika Wiśniowa 930N:12
35236VPieczulis, Kacper SP Słobódka 930N:20
35237Teleszewska, Olga PS Nr 14 Białystok 930N:5
35238Janus, Amelia KSz GRYF Szczecin 930N:10
35239Grabski, KamilMUKS Fidei Węgrów 930N:9
35240Janicki, Antoni KSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY930N:24
35241Cemer, IwoSSP 3 BTO Białystok930N:13
35242VWalawski, StanisławUKS Ognisko Rydułtowy930N:16
35243Liszka, Jakub Zabrze P-28 929N:7
35244Szymczyk, AntoniSP nr 23929N:30
35245VAdler, Emilia 929N:23
35246Cyris, NicolasSSP 1 STO Białystok929N:7
35247Żbikowski, Przemysław PrSP 6 Białystok 929N:126
35248VKotlenga, KacperUKS FALA Świekatowo929N:35
35249Modzelewski, DawidKSz Maraton Łomża 929N:8
35250VPapiernik, Patryk Łowczów 929N:15
35251VSypień, PiotrKKSz Kraków929N:53
35252VSternalski, KacperKKSz Kraków929N:15
35253Cichowicz, Kacper UKS SP3 w Bogatyni929N:12
35254Tokarz, Szymon929N:14
35255IVSchinohl, Dominik 929N:46
35256Kwaśniak, DawidSędziszów Małopolski 929N:8
35257IVRatajczak, MichalinaUKS ZSO Włoszakowice 929N:55
35258Markiewicz, AnnaKlub Szachowy Kana Tarnów929N:23
35259Morgunowicz, Piotr929N:28
35260VPabich, Marta UKS Jedynka Bełchatów 929N:26
35261Kapuściński, FilipRuciane-Nida929N:16
35262VSzweda, Jakub UKS SP11 Skoczek Tczew929N:25
35263Staroń, BartoszŁężany 929N:7
35264Grądzki, Arkadiusz Kętrzyn929N:20
35265Chruścicka, Maja UKS ZSO Włoszakowice 929N:9
35266Kowalczyk, JakubWąsewo 929N:7
35267VWójcik, Amanda LUKS Tempo Ożarów 928N:32
35268Majchrowicz, MateuszSP Nawsie 928N:32
35269Zastawna, AdriannaSP 6 Białystok 928N:42
35270IVStelmachowicz, KingaM-GOK GAMBIT Ślesin928N:119
35271Krupa, Patryk M-GOK GAMBIT Ślesin928N:9
35272Mroczek, MartynaPrSP 6 Białystok 928N:20
35273Czajka, RobertSzkoła Podstawowa nr 22928N:41
35274Pisiewicz, Jakub928N:9
35275Przywitowska, WiktoriaKU AZS UW w Warszawie 928N:6
35276Zielonka, AnnaMKSz Rybnik 928N:9
35277Bielak, Łukasz SP nr 11 Nowy Targ928N:11
35278Starzyk, Aleksandra 928N:11
35279VHaptaś, BartłomiejGKSz Hetman Pilzno928N:31
35280VSuchar, Seweryn 928N:27
35281Matusik, DawidPUKS Fides Węgrów 928N:22
35282Serafin, Patryk Goleszów 928N:12
35283Jakieła, WiktoriaSP Dukla928N:18
35284VPolit, ArkadiuszLUKS Lubartów928N:34
35285Flisek, AntoniUKS Caissa Warszawa 928N:14
35286Biliński, MaksymilianBogatynia 928N:21
35287VWais, Kamil PiętnastkaKrosno 928N:21
35288Turek, Wojciech UKS Zadrna Kamienna Góra 928N:16
35289Długołencka, Wiktoria M-GOK GAMBIT Ślesin928N:9
35290IIIBielawska, MariaUKS SP11 Skoczek Tczew928N:19
35291Małyszek, MichałLublin928N:6
35292Związek, AntoniTMS Roszada Gliwice 928N:11
35293IVTurczyn, Wiktoria KGL Szarotka Wadowice Górne927N:120
35294Krupa, KatarzynaStrażów 927N:17
35295Bijak, Marcel Chojnów927N:14
35296Walczyk, Aleksandra 927N:11
35297VWalczak, MarekSP 21 Katowice927N:56
35298Drzazga, Szymon KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny927N:20
35299Lasek, Mikołaj Mielec927N:9
35300Mościcki, MiłoszUKS Ognisko Rydułtowy927N:16
35301IVFendryk, MałgorzataGKSz Kornuty Gorlice927N:116
35302Stempel, Szymon SP nr3927N:8
35303Andrejewicz, MagdalenaZS nr1927N:12
35304Żebrowski, Jakub Czarny Koń - Paproć Duża 927N:32
35305IVWysokińska, Karolina MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski927N:189
35306Chorzępa, Sandra Markowizna927N:7
35307Przywara, Wiktor927N:8
35308IVRaff, Jakub UKS Gambit - Wesoła927N:55
35309Czechowski, RobertSzkoła Podstawowa im. Kpt. L.Teligi w Poraju 927N:13
35310Nestoruk, Patrycja927N:6
35311Witkowska, Antonia927N:15
35312Andrzejewski, Kamil UMKS NA PIĘTERKU Poznań 927N:11
35313Woliński, Michał927N:23
35314Małyska, Michał LUKS Lubartów927N:6
35315Kamiński, KazimierzLUBLIN927N:7
35316Rozkida, Kinga(Radzieje)926N:14
35317Pawluk, MikołajSSP 1 STO Białystok926N:58
35318Serafin, Donata Stalowa Wola926N:16
35319Modzelewska, Karolina KSz "Maraton" Łomża 926N:8
35320IVObidowski, BartoszUKS Zadrna Kamienna Góra 926N:25
35321Micał, SzymonRzeszów926N:19
35322IVKudelska, WeronikaMKS MOS Wieliczka 926N:210
35323Korab, FilipWietrzno926N:15
35324Morzy, ZuzannaPN Nr 6 ZSM Św. Rodziny Białystok 926N:8
35325VDobkowski, Kacper PG Szepietowo 926N:28
35326VKowalska, Martyna 926N:16
35327VKozłowski, Seweryn PS nr 5 Białystok926N:49
35328Bujwicki, NatanielPS 31 Białystok926N:13
35329Kulesza, Stanisław PS Nr 36 Białystok 926N:11
35330IVRogóz, Jakub LUKKS Kielce926N:36
35331IVDorywalska, NatalialM-GOK GAMBIT Ślesin926N:16
35332Frączek, Filip Katowice926N:8
35333Kudelski, Kajetan MOS Wieliczka 926N:10
35334Michaluk, Aleksandra926N:13
35335IVBorusiewicz, Amelia SP 5 Łomża925N:59
35336Knopik, StanisławUKS MDK Nr 1 Bydgoszcz925N:22
35337Kozłowska, Klaudia Gimnazjum Nr 1 Jasło 925N:15
35338VTarczoń, DanutaWiśniowa 925N:27
35339VCzekańska, GabrielaOrliki Jedlicze 925N:27
35340VGąsiorowski, MarcelUKS Caissa Warszawa 925N:17
35341Becmer, WiktoriaGimnazjum Barcin925N:25
35342Polewka, Izabela925N:6
35343Piłat, Mateusz TCK Trzebinia 925N:9
35344Mrozek, AnnaWodzisław Śląski Gimnazjum nr 1925N:26
35345Zarszyńska, MalwinaWiśniowa 925N:8
35346Kamiński, Krystian Gimnazjum Leżajsk925N:13
35347Kasperska, ZuzannaCukrownia Wożuczyn 925N:7
35348VRogalińska, Milena LKS Sanovia Lesko 925N:52
35349VKotarska, AntoninaMDK Białystok925N:64
35350Dzięgiel, MartaTMGU - Klub Szachowy Warszawa 925N:9
35351Rychlicki, MateuszSP1 Domaradz925N:8
35352VMinasz, Piotr Akademia Mali Mistrzowie Białystok 925N:22
35353VOksiejuk, Julia SP nr 2 Międzyrzec Podlaski925N:20
35354Olszewski, Nikodem925N:7
35355Widzyk, Martyna Rychwałd 925N:7
35356Szermiński, KrzysztofMDK Białystok925N:10
35357VDrużdżel, ŁucjaUKS SP 321 Warszawa - Bemowo925N:12
35358Migdał, Zuzanna925N:10
35359Kowalczyk, Julianna MUKS Fidei Węgrów 925N:10
35360Strzępek, Alicja Lubenia 925N:5
35361Kaszok, Kamil PSSz Pszczyna 925N:8
35362Koszarski, MiłoszLKS Parnas Stara Wieś925N:7
35363Kalbarczyk, Dawid Gimnazjum Nr 16 Zabrze dr 2924N:9
35364Gadaszewska, Maja Bydgoszcz 924N:23
35365Habura, Wiktoria924N:17
35366Harasimowicz, Zuzanna LUKSz Orient Sokółka924N:20
35367Radziewicz, Katarzyna IV LO Białystok924N:27
35368VSzyliński, Krzysztof Mielec924N:17
35369Russ, Bartosz Świekatowo - parafii p.w. św. Marcina 924N:28
35370Torba, Jakub924N:18
35371Kacprzak, StanisławI E 924N:45
35372VJagieła, Julia Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek Częstoc924N:14
35373Micun, Adam Bielkówko924N:11
35374VKroll, Franciszek KS KORONA Zakrzewo924N:12
35375Etel, SzymonSP 6 Białystok 924N:17
35376Włodarczak, KarolNowa Dęba924N:6
35377Gaszta, Bartosz Szemud924N:13
35378Stasiewicz, Ksawery SP 43 Białystok924N:31
35379Bujko, Tomasz PN Nr 6 ZSM Św. Rodziny Białystok 924N:17
35380Zawieruszyńska, Aleksandra M-GOK GAMBIT Ślesin924N:31
35381Drężek, Maksymilian Białystok924N:7
35382Kraśniewski, Krzysztof Matyski 924N:8
35383Rolbiecka, Antonina Tuszkowy924N:15
35384Nakaziuk, Szymon924N:15
35385Salwecki, SzymonSP 45 Białystok924N:7
35386Zozworek, ErykSzkoła Podstawowa nr 1 w Marklowicach924N:14
35387Sekulska, EmiliaNowa Sarzyna924N:8
35388IVRodzinka, Bartosz KKSz Urania Krosno924N:26
35389Łakomski, Dariusz923N:31
35390Kusy, Radosław Leżajsk923N:13
35391VKalisz, Jakub 923N:24
35392Turel, ElżbietaSzkółka Szachowa w Białymstoku 923N:44
35393Matraszek, JakubSP Osiny923N:15
35394VGorczyca, Kinga Niebylec923N:32
35395Mroczka, Patryk Jasionka923N:10
35396Kruczek, JakubUKS Pionier Jastrzębie Zdrój923N:11
35397Armata, EmiliaWiśniowa 923N:17
35398Grzybowski, Michał LKS Polonia Poraj 923N:15
35399Boczek, LenaKTS Kalisz923N:15
35400Gosiewski, Marcin KSz Maraton Łomża 923N:24
35401Sołtys, MaksymilianZS Niebylec 923N:22
35402Żebrowski, KubaSP Słobódka 923N:7
35403IVSobolewska, Zofia SP Iwla 923N:19
35404Blajer, Michał TSz / KSz BYSTROVIA IV Bystrowice 923N:14
35405VWilkowicz, Paweł Szkoła Podstawowa nr 34 w Rybniku923N:15
35406Chmielewska, Milena 923N:23
35407IVNożewski, JanM-GOK GAMBIT Ślesin922N:83
35408Bielemuk, AleksandraSSP 1 STO Białystok922N:25
35409Podpora, DawidNisko 922N:15
35410Bartosik, KarolinaGimnazjum Lingwistyczne w Częstochowie 922N:24
35411Sobieszek, Aleksandra G-24 DZ 922N:7
35412Stodolak, OlgaMKS KSOS Kraków922N:8
35413Poźniak, MonikaPrSP 6 Białystok 922N:7
35414Legęza, KingaGimnazjum Stępina922N:7
35415Gołąb, Wojciech KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 922N:28
35416Ciuła, JózefDukla 922N:12
35417VWielgat, KingaSzkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek Częstoc922N:15
35418Jasińska, JuliaMUKS ŁASz Leonardo Łomża 922N:8
35419Dziewiątkowska, Aleksandra LUKSz Orient Sokółka922N:9
35420Żmij, Weronika UKS Pionier Jastrzębie Zdrój922N:6
35421VGąsior, EwaKS Unia Bieruń Stary 922N:8
35422Sobala, AdamSP 95 kl.1922N:8
35423Matejek, KlaudiaSP 1 Międzyrzec Podlaski 922N:11
35424IVParadysz, Karol KKSz Urania Krosno922N:76
35425Polak, KamilSP Paproć Duża922N:17
35426Pietrzyk, Sebastian UKS Magnus Rzezawa922N:16
35427IVBaca, HubertWampierzów 922N:48
35428VJojko, JakubKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny922N:31
35429Jesionowski, MateuszJadachy 922N:11
35430Winiarski, KarolSP Stępina 922N:6
35431Mudrewicz, JanLUKSz Orient Sokółka922N:11
35432VKociuba, Karolina SP Lesko921N:41
35433Stecuła, Daria Rzeszów921N:12
35434Dyla, AleksandraSP nr 31921N:8
35435IVŚledź, Wiktoria Gimnazjum Niepołomice (1g) 921N:114
35436Pachwicewicz, AmeliaSSP 4 PTO Białystok921N:12
35437Mika, Marek Krościenko Wyżne921N:14
35438Michalik, NinaKSZ SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny921N:11
35439Gwiżdż, GabrielaUKS przy SP 8 Chrzanów 921N:8
35440Mazurkiewicz, SzymonLeżajski Klub Szachowy MCK 921N:8
35441Giergiel, AntoniBiałystok921N:12
35442Michalska, MichalinaSP Nr 5 Gliwice 921N:12
35443Gadzinowska, ZuzannaSP 8 Kalisz 921N:11
35444VSzulc, Mateusz921N:26
35445Piotrowski, Dominik Chocianów921N:33
35446Długosz, Zuzanna SP Stępina 921N:21
35447Rzepka, MaciejMKSz Rybnik 921N:10
35448Kuska, OskarHetman Wałbrzych 921N:15
35449Oskwarek, Hanna Szkoła Podstawowa nr 1 w Marklowicach921N:21
35450Janiszewska, ZuzannaRuda Śląska 921N:19
35451Naliwajko, Szymon PS Nr 14 Białystok 921N:11
35452IVGałecka, GabrielaSP Wierzbowo921N:17
35453IVMazgaj, Olivier UKS przy SP 8 Chrzanów 921N:49
35454Ziółkowski, Dawid SP nr 38 Bydgoszcz920N:14
35455VPelc, Joanna920N:50
35456Borkowska, Oliwia Szkoła Podstowowa Nr 5 Dr 2920N:21
35457Grządkowski, Jakub Gimnazjum Nr 16 Dr 2920N:18
35458Koba, Klaudia KSz GAMBIT MDK Świdnica920N:9
35459Karaś, Bartosz 920N:16
35460Dzik, MaciejBiałystok920N:18
35461IVMojeścik, Krzysztof920N:22
35462Hryszko, Maja Prz. Społ. STO 1 Białystok920N:7
35463Maziarz, JakubKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 920N:9
35464VZiarnik, Aleksandra GKS Szach-Mat Wiśniowa 920N:16
35465IVLochman, MichałLKS Sanovia Lesko 920N:25
35466Kosik, FilipLUKS Lubartów920N:7
35467VBadura, GabrielaZaklików 920N:11
35468Michalak, Piotr KSz Maraton Łomża 920N:12
35469VMizerski, SzymonGliwice 920N:13
35470Sokołowski, Igor Szkółka Szachowa w Białymstoku 920N:27
35471Wasilewski, Michał SP nr 10 Suwałki 920N:12
35472Kwiatkowska, MartaKSz Gambit Świecie 920N:12
35473Górak, Kajetan TG Sokół Ropczyce 920N:22
35474Martin, Aisha UKS Caissa Warszawa 920N:15
35475Skrobek, Nikola GUKS Gorzkowice 920N:10
35476Zadrąg, JanUKS TSz Zieloni Zielonka919N:11
35477Jadach, Kamil Strumień 919N:9
35478Szajna, Jakub 919N:20
35479VNowak, AndrzejKSz Polonia Wrocław919N:20
35480Kowalski, Łukasz SP Białe Błota - II d 919N:16
35481Kudrycka, PolaPrSP 1 Białystok 919N:13
35482VBartoszewicz, TomaszMDK Białystok919N:33
35483IVKluk, WiktorSP Iwla 919N:48
35484Lewandowski, BartoszSzkoła PodstawowaSióstr Zmartwychwstanek Częstoch919N:8
35485VMichalczuk, Michał Białystok919N:119
35486VDaniel, KacperŻarów 919N:33
35487Zimna, Aleksandra Wiśniowa 919N:8
35488Bryś, Rafał SP1 Domaradz919N:9
35489Borończyk, Magdalena KSZ SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny919N:6
35490Młynarczuk, Emilia SP Myczków 919N:9
35491Wysokińska, Patrycja Międzyrzec Podlaski919N:45
35492Górska, Anna SSP 3 BTO Białystok919N:27
35493VPaluchowska, Maja 919N:9
35494Stefaniak, MartaSzkoła Podstawowa im. Kpt. L.Teligi w Poraju 919N:53
35495Rutkowski, PrzemysławZS CKR Marianowo919N:20
35496Bzdęga, Lena Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Pra919N:8
35497Truszkowski, MichałMali Mistrzowie Białystok919N:19
35498Kurdziel, AlicjaSP Oleszyce 919N:9
35499Misiewicz, MagdaSSP 11 STO Białystok 919N:18
35500Radecki, Remigiusz918N:13
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)