ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10024);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000] [21001-21500] [21501-22000] [22001-22500] [22501-23000] [23001-23500] [23501-24000] [24001-24500] [24501-25000] [25001-25500] [25501-26000] [26001-26500] [26501-27000] [27001-27500] [27501-28000] [28001-28500] [28501-29000] [29001-29500] [29501-30000] [30001-30500] [30501-31000] [31001-31500] [31501-32000] [32001-32500] [32501-33000] [33001-33500] [33501-34000] [34001-34500] [34501-35000] [35001-35500] [35501-36000] [36001-36500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
35501VSzostko, MateuszSP 45 918N:124
35502Talar, MartynaLeżajsk918N:7
35503Woźniak, Urszula Szkółka Szachowa przy NP 8 Białystok 918N:26
35504Zalewska, Julia KSP im. MBM Białystok918N:27
35505Fedyk, Karolina SP 1 Białystok 918N:10
35506Surowiec, Sebastian Trzebuska 918N:7
35507Antos, Maciej SP nr 11 w Nowym Targu918N:20
35508Kostrzewa, MaksymilianBiałystok918N:12
35509Dombek, FranciszekSzkółka Szachowa w Białymstoku 918N:21
35510VPanocha, DariaWiśniowa 918N:18
35511Dudek, EwelinaKSP im. MBM Białystok918N:7
35512Krawiec, Dominika Jeżowe 918N:8
35513Chyłek, Łucja SP Stępina 918N:13
35514IVKiełbasa, Amelia KGL Szarotka Wadowice Górne918N:50
35515Ziółkowski, StanisławPN Na Zielonej Górce Białystok918N:13
35516Stasik, DonataSP Stępina 918N:6
35517Gąsiorek, FabioLeżajsk918N:11
35518Makowski, IgorMKSz DIAGONALIA Imielin 917N:39
35519Majewska, WiktoriaKKSz Kraków917N:11
35520Trzyna, Karol Strażów 917N:9
35521Łączny, Karol M-GOK GAMBIT Ślesin917N:23
35522Lisowski, HubertLimanowa ZSS nr 1 917N:11
35523Modzelewski, Mikołaj SP 45 Białystok917N:20
35524Puzio, KazimierzStary Nart917N:16
35525Turecki, Marcin SSP 4 PTO Białystok917N:19
35526Szura, SebastianSP Racławówka 917N:22
35527Mikuszewska, Olga Wiśniowa 917N:9
35528Dąbrowski, PawełWarszawa917N:19
35529Osiekowicz, Oskar SP 2 Białystok 917N:14
35530Koc, DominikSSP 3 BTO Białystok917N:24
35531Bujak, Lena Jawornik917N:8
35532IVSawicki, Szymon SP Nr2 im. Jana Pawła II w Węgrowie 917N:23
35533Golema, AdamUKS Caissa Warszawa 917N:10
35534Fiłonowicz, Olaf SP 44 Białystok917N:18
35535Fura, WiktorZS nr 4 Rzeszów916N:15
35536Włodarczyk, Patryk LUKS Tempo Ożarów 916N:24
35537Rębisz, MagdalenaStary Nart916N:8
35538IVPowązka, AleksandraLKS Polonia Poraj 916N:43
35539VWojtkielewicz, Kacper Kuźnia Talentów Białystok916N:66
35540VGugulska, Martyna 916N:21
35541Grabowski, Wiktor Białystok916N:120
35542VPiela, Patrycja SP5 Ropczyce916N:13
35543Sosnowski, Hubert Akademia Gambit 916N:27
35544Cymbor, SzymonIII C 916N:59
35545Kowalczyk, Konrad TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice916N:19
35546Sawczyńska, MariaSSP 3 BTO Białystok916N:21
35547Koper, ZofiaSP 13 Mielec916N:12
35548Rodacki, Wiktor Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Pra916N:8
35549Gasztold, MarcelMDK Białystok916N:11
35550Serwach, Franciszek KSz GAMBIT MDK Świdnica916N:8
35551VMarchela, Ksawery Węgrów916N:15
35552Penar, Mikołaj 915N:19
35553Godlewska, NataliaSSP 1 STO Białystok915N:46
35554Szotko, Tadeusz Świętokrzyska IL915N:39
35555Jaromski, Jakub SSP 3 BTO Białystok915N:107
35556Sawicki, Szymon SP 10 Łomża 915N:12
35557Mazur, AnetaSędziszów Małopolski 915N:9
35558Grabarz, PrzemysławLeżajski Klub Szachowy MCK 915N:27
35559Gorczyca, Łukasz W. Strzyzowska915N:15
35560IVPogorzelski, TymoteuszKKSZ Kraków915N:24
35561Ostapczuk, JuliaOstapczuk 915N:14
35562Stypułkowski, Hubert SSP 4 PTO Białystok915N:6
35563Kaczmarek, Amelia Świdnica 915N:7
35564Zajdel, Emil915N:15
35565Krasowski, Wojciech SP Janów 915N:6
35566VMrozek, Mateusz MOSiR Dukla 915N:24
35567VMakowiecki, Jan 915N:20
35568IVTarnowski, Aleksander UKS SP 321 Warszawa - Bemowo915N:42
35569Pakulski, SzymonUKS SP3 w Bogatyni915N:17
35570Rembisz, Wojciech Górno915N:9
35571Gruszczyński, MirosławSzkoła Podstawowa nr 9 w Gliwicach 915N:11
35572IVCzop, Zuzanna Przyjaciółki914N:65
35573VWojsyk, Kajetan ChTS Chorzów 914N:11
35574VTomaszuk, Magdalena II LO 914N:45
35575VMilc, Jakub 914N:42
35576Andrzejewska, Julia Białystok914N:10
35577Kulesza, Paweł G ŚMŚR914N:24
35578VBosetti, Eryk 914N:22
35579Kieda, MaksymilianSSP 1 STO Białystok914N:66
35580Kiełbowicz, ArkadiuszSP1 Leżajsk914N:33
35581IVSzuba, Agata914N:70
35582Oliwa, Sylwia LO Strzyżów 914N:12
35583Pałeczka, HannaJaworzyna Śląska914N:8
35584VSłonina, GabrielaSP w Sierczy914N:16
35585VWolski, Jan SP 2 Barcin 913N:50
35586Gęgotek, WiktorBiałystok913N:23
35587IVProkopiuk, Szymon Białystok913N:51
35588IVKrzyszkowska, KajaSP Przebieczany 913N:104
35589Łapiński, Jakub Białystok913N:9
35590IVCarewicz, Emilia913N:68
35591Porwoł, Olga MKSz Rybnik 913N:8
35592Lis, DawidUKS przy SP 8 Chrzanów 913N:16
35593VDomański, ŁukaszLUKS Lubartów913N:47
35594Matyjaszek, Piotr 913N:9
35595Kamianowski, MateuszPN Nr 3 Promyczek Białystok913N:7
35596Grobelny, HelenaRUKS Korona-Rawbud Rawicz 913N:29
35597Malec, Oliwia TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice913N:10
35598Duchnowski, WiktorSP 9 Łomża913N:14
35599IVGolec, Joanna SP 2 Międzyrzec Podlaski 913N:9
35600Garstka, Weronika 912N:11
35601Piskorz, HannaKSP MBM Białystok912N:13
35602Dobroć, DawidŚwidnica 912N:28
35603Czajkowska, Roksana UKS GONIEC Staniątki 912N:10
35604VSobolewski, KacperUKS SP1 Jedynka Tychy 912N:74
35605Malinowski, Mateusz Białystok912N:35
35606VStępień, Jędrzej LUKS Lubartów912N:119
35607Ziółkowska, AleksandraUKS Kościelec912N:16
35608IVStankowski, XaweryUKS Wda Lipusz912N:56
35609Gut, IzabelaGórno912N:15
35610IVGendera, MichałUKS ZSO Włoszakowice 912N:14
35611VOłdak, Bartosz SP nr 11 Suwałki 912N:35
35612VPoświatowska, MałgorzataSP Bakałarzewo 912N:18
35613IVKejzer, Mieszko Akademia PRIMUS Pruszcz Gdański912N:33
35614Złotkowska, Ewa912N:15
35615Paśko, Eliza Ropczyce912N:10
35616Mroczko, MichałSSP 3 BTO Białystok912N:28
35617Dytko, Przemysław911N:18
35618Moroz, Szymon SP 2 Mińsk Mazowiecki911N:12
35619Urban, Aleksandra UKS Zryw Żołynia911N:39
35620Pankiewicz, Barbara PrSP 6 Białystok 911N:65
35621Koterbicki, Daniel911N:13
35622Buda, Zuzanna TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 911N:8
35623Laskowski, Olaf SP 45 Białystok911N:18
35624Bilski, Jan 911N:15
35625VKuszlik, Kacper SP 54 Kraków 911N:22
35626IVLipiak, PatrycjaUKS SP11 Skoczek Tczew911N:23
35627Żukowski, Aleksander SSP 1 STO Białystok911N:27
35628Wiszniewski, KlaudiuszMDK Białystok911N:25
35629Dominik, Wojciech PUKS Fides Węgrów 911N:8
35630Konderski, Mikołaj UKS Caissa Warszawa 911N:13
35631VWojtasik, AleksandraOtwock911N:21
35632VOlszewska, Karolina Gąbin911N:27
35633Matysek, KrzysztofBiałystok911N:19
35634IVNavicki, KosmaUKS Caissa Warszawa 911N:36
35635Stefanowicz, Karolina Wyżne911N:13
35636Karpińska, Natalia TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice911N:14
35637Daszuta, DominikLUKSz Orient Sokółka911N:7
35638Sawczuk, Adam SSP 1 STO Białystok910N:27
35639Rudnicki, LeonGimnazjum Nr 16 Dr 2910N:25
35640Miętus, KrzysztofDobczyce910N:14
35641Cisek, DawidTrzeboś910N:17
35642Śmietana, Lena UKS GONIEC Staniątki 910N:13
35643VSzmit, Wiktor SP 5 Łomża910N:39
35644Otlewski, Nikodem SP Białe Błota - II d 910N:14
35645VSosnowska, ZuzannaUKS Kościelec910N:15
35646Olsińska, Patrycja LKS Polonia Poraj 910N:49
35647IVZegar, Emilia Szkoła Podstawowa nr 22 w Chorzowie910N:101
35648Kachniarz, KamilSP 4 Czechowice-Dziedzice 910N:9
35649Kośnik, DawidMUKS ŁASz Leonardo Łomża 910N:20
35650VKijewski, Jakub MUKS Fidei Węgrów 910N:34
35651Latosiński, Paweł SZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Tychy 910N:21
35652Forst, DonatSosnowiec 910N:82
35653Karczewski, MarcinŚwiekatowo - parafii p.w. św. Marcina 910N:11
35654Ciesielska, Ewa UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 910N:20
35655Pyć, Zofia Zaklików 910N:30
35656Kapała, ŁukaszRzeszów910N:34
35657IVDubis, Aleksandra UKS Czarny Koń Olkusz910N:44
35658Stoszek, ŁukaszSzkoła Podstawowa w Kończycach Wielkich 910N:20
35659Łęczyński, KornelChess in Chrzanow 910N:13
35660IVKonstanciuk, BartoszWarszawa910N:29
35661Jonaszek, Jolanta 909N:13
35662Chodakowska, Wiktoria Szkółka Szachowa przy PS 76 Białystok909N:18
35663Ołtarzewski, Karol SP Ciechanowiec 909N:29
35664IVZaremba-Czereyski, Marcin UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój909N:58
35665Tokarz, GabrielaŻołynia 909N:11
35666VRejmer, Julia 909N:18
35667Hauton, Marek Gliwice 909N:7
35668Kubera, PatrykLUKS Lubartów909N:12
35669Kapinos, Justyna909N:13
35670VWójcikowska, Martyna LKS Promień Kowalewo Pom.908N:57
35671Hajduk, Martyna 908N:25
35672Skłodowski, Stanisław Białystok908N:9
35673Midura, TomaszKGL Szarotka Wadowice Górne908N:19
35674Rzepka, Gabriel Ropczyce908N:9
35675Sapieszko, Maciej Kuźnia Talentów Białystok908N:22
35676VZychowicz, Krystian "Matnus" Okna i Drzwi 908N:20
35677Pasuto, AnnaMKSZ Rybnik 908N:10
35678VMalinowska, KarolinaChmielów 908N:20
35679Michalak, Mikołaj908N:9
35680Cieleń, NataliaGimnazjum Nr 1 Przeworsk907N:25
35681VBrajewski, Kacper SP Lesko907N:19
35682Hapunik, JuliaSP 6 Białystok 907N:13
35683Koźlik, Adrian SP w Zabrzegu 907N:10
35684Ortwein, Amelia Białobrzegi907N:8
35685Lenart, SzymonWierzchowiska 907N:17
35686IVKaczan, Piotr SSP 3 BTO Białystok907N:93
35687Jurewicz, SzymonSP Bakałarzewo 907N:11
35688Dziejma, KrzysztofSSP Nr 3 BTO Białystok 907N:16
35689IVŁącz, WiktoriaSP 9 Mielec 907N:61
35690Grabiański, FilipSSP 3 BTO Białystok906N:28
35691Kalicka, Maja PrSP 6 Białystok 906N:28
35692VDziemiańczyk, Antoni SSP 3 BTO Białystok906N:358
35693VSpytek, Karina906N:25
35694Jóźwik, Monika906N:12
35695Śliwa, Julia LUKKS Kielce906N:8
35696Pietrzak, StanisławBiałystok906N:12
35697Ząbek, RafałUKS Caissa Warszawa 906N:18
35698IVStawecka, AlicjaLUKKS Kielce906N:21
35699IVBłaszczyk, MaciejLUKS Strzałków906N:18
35700Garbacz, DawidMDK "Pod Akacją" 906N:8
35701Kutyło, Igor KSz GAMBIT MDK Świdnica906N:8
35702Tadrowski, JanSP Białe Błota - II a 905N:13
35703Stanisławczyk, WiktoriaNiebylec905N:8
35704Naumowicz, Szymon SP 29 Białystok905N:24
35705IVKukuła, Grzegorz ChTS Chorzów 905N:54
35706Abramowicz, FranciszekKSP im. MBM Białystok905N:25
35707Kołodziejuk, AdrianSP 6 Białystok 905N:23
35708VMejsak, MilenaPSSz Pszczyna 905N:9
35709IVKosior, FranciszekMUKS MDK Śródmieście Wrocław905N:55
35710Buchała, PatrykRUKS Korona-Rawbud Rawicz 905N:20
35711Niziołek, MateuszKKSz Urania Krosno905N:13
35712VCzarnowicz, AleksandraLUKSz Orient Sokółka905N:79
35713Woźnicka, MartynaSP-22 Dr. 2 904N:10
35714Klama, Kacper Przedszkole 18 klasa 0904N:13
35715VBłocińska, MartaBKS Chemik Bydgoszcz904N:20
35716VStrządała, DawidStrumień 904N:108
35717VPawlik, Piotr SP 12 Katowice904N:29
35718Bahojło, SzymonMDK Białystok904N:29
35719Baranowski, PawełPS 31 Białystok904N:12
35720Łęczycka, Kinga SP 45 Białystok904N:32
35721Delimat, NataliaWietrzno904N:15
35722Łazarz, Kacper 904N:12
35723Kondratowicz, Julia SP 7 Białystok 904N:43
35724VMoczulska, Oliwia KSz. Hańcza Suwałki 904N:28
35725VKozłowska, Ewa Przedszkole 287 Warszawa904N:26
35726VRuszkowski, Filip PUKS Fides Węgrów 903N:36
35727Haponiuk, PawełSP 6 Białystok 903N:17
35728Bobek, Jan903N:18
35729Kosiński, KonstantyBiałystok903N:94
35730Mazur, MateuszBiałystok903N:22
35731Mędzela, Małgorzata KSP im. MBM Białystok903N:13
35732Szymik, LeonMKSz Rybnik 903N:23
35733Dziak, HannaUKS SP11 Skoczek Tczew903N:11
35734IVMichalski, JanUKS Lider Siercza 903N:69
35735Koślacz, AmeliaZespół Szkolno Przedszkolny w Rogoźnicy903N:10
35736Puchalik, EmiliaSzkoła Podstawowa nr 41 w Gliwicach903N:15
35737IVWójcik, Kryspina GKS Szach-Mat Wiśniowa 903N:13
35738IVZamiar, Julia LKS Chrobry Gniezno 902N:61
35739Ceran, MichałMKS Sygnał Chodel902N:20
35740Kamyszek, Julia UKS Kościelec902N:19
35741Polkowska, Anna SP 9 Łomża902N:19
35742IVMakuch, SylwiaKSz SDK-Lotnik Mielec 902N:67
35743Krzysik, AgnieszkaStrzyżów902N:9
35744IVKuczewski, MateuszUKS SP 321 Warszawa - Bemowo902N:59
35745VIhenacho, NnamdiBraniewo901N:30
35746VPułka, Mieszko KSz Gryf Szczecin 901N:65
35747Kodź, Hubert 901N:22
35748VZajdel, Bartłomiej KKSz Urania Krosno901N:14
35749Butanowicz, AmeliaSP 7 Suwałki 901N:26
35750Kucharczyk, Agata KSz Zefir Boguszowice 901N:21
35751VMorozewicz, TomaszSP 6 Białystok 901N:42
35752IVKaryś, Małgorzata SP nr 32 Kielce 901N:44
35753VObal, Michał Łękawica901N:28
35754Suchorabska, KatarzynaSP 1 Golcowa900N:38
35755Karosek, Maja Ochaby Wielkie900N:16
35756Molitorys, MarekKSz HETMAN Katowice 900N:11
35757Chazbijewicz, MajaMDK Białystok900N:20
35758Ciastek, Wojciech SP Niemce 900N:58
35759IVPatalita, SzymonRabka-Zdrój900N:79
35760VJamro, JuliaBiałystok900N:36
35761VKamińska, ZuzannaKSz. Hańcza Suwałki 900N:25
35762VStojek, StanisławDom Kultury w Starym Bielsku900N:38
35763VSuwińska, Natalia900N:11
35764VCzapla, SzymonLeżajsk900N:69
35765bkSzewczyk, JeremiSP-3 Choszczno900N:41
35766IVSzczurek, Dawid UKS REKORD Iwla 900N:42
35767Kulpa, ŁukaszŻołynia 900N:12
35768Jaźwiński, Marcin 900N:14
35769Kamińska, Gabriela SSP 2 900N:34
35770VDobrzyński, Błażej LUKSz Orient Sokółka900N:17
35771Jachimowicz, Lena SP Stary Folwark900N:11
35772IVTurczyn, Kornelia KGL Szarotka Wadowice Górne899N:101
35773VFurmaniak, Kacper 899N:67
35774VSzczepański, MikołajSzkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek Częstoc899N:60
35775Sołek, Piotr Sędziszów Małopolski 899N:9
35776VPrzychodzeń, Julia 899N:22
35777Trzeciak, Jakub Stępina899N:26
35778VNussynblat, AleksandraM-GOK Gambit Ślesin899N:38
35779IVGierej, Laura NOK Nakło899N:21
35780VStocki, Karol SP 11 Białystok899N:22
35781IVPasek, Nikodem899N:16
35782IVKącka, Katarzyna Szachy Ciechanów 899N:27
35783VJędraszko, KarolinaKSz Gambit Świecie 899N:32
35784VHoszycka, Julia Szkoła Podstawowa nr 34 w Rybniku899N:37
35785Kossakowski, OskarSP 5 Łomża899N:17
35786Paśnik, KrzysztofLUKS Lubartów899N:7
35787Dadej, Szymon LUKS Tempo Ożarów 898N:82
35788VOrłowski, JakubSzkoła Podstawowa nr 5 w Mikołowie898N:30
35789Stec, Bartosz MKSz Rybnik 898N:8
35790Piaskowik, MalwinaMKSz DIAGONALIA Imielin 898N:10
35791VFriedel, FilipMDK Fabryczna Polonia Wrocław898N:30
35792Szewczyk, Fabian898N:13
35793VCedzidło, Gabriela UKS Zryw Żołynia897N:93
35794Butruk, BlankaSSP 1 STO Białystok897N:16
35795Popek, PrzemysławSP1 Ropczyce897N:31
35796Szylińska, AnnaMielec897N:16
35797Wasilkowski, BartoszTKSz Tarnobrzeg 897N:16
35798VSzlęzak, Małgorzata Wola Mielecka 897N:26
35799Obirek, Filip SP Oleszyce 897N:16
35800IVSzczurek, PatrykSP Iwla 897N:65
35801VWiewióra, DominikSZKOŁA PODSTAWOWA Strumień897N:41
35802VWiśniewski, MaksymilianAkademia PRIMUS Pruszcz Gdański897N:39
35803Szymańska, Urszula LUKS Tempo Ożarów 897N:12
35804IVHajduk, EmiliaMKS MOS Wieliczka 896N:122
35805Pankiewicz, Michał SP 05 dr 4896N:30
35806VWolak, BartoszBorek Wielki896N:57
35807Suma, Klaudiusz Szkółka Szachowa w Białymstoku 896N:34
35808Pilecka, Anna Połomia896N:18
35809VBobek, Szymon UKS SP11 Skoczek Tczew896N:44
35810VWedziuk, Hubert MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski896N:83
35811Krawiec, JuliaKGL Szarotka Wadowice Górne896N:10
35812Turała, Szymon KSz GAMBIT MDK Świdnica895N:18
35813Fafińska, Emilia MDK Białystok895N:13
35814VGrzelak, KrzysztofZabrze895N:22
35815Kołodko, Bartosz Akademia Gambit 895N:34
35816Doliński, OlivierSP 7895N:22
35817Jaśkiewicz, Weronika SP Bakałarzewo 895N:32
35818Lewandowska, Hanna894N:40
35819VŻelichowska, Zuzanna M-GOK GAMBIT Ślesin894N:43
35820Butkiewicz, Mieszko SP nr 11 Suwałki 894N:11
35821Osmólski, Olaf MDK Białystok894N:9
35822IVCiuchnicka, MajaSP 9 Łomża894N:25
35823Będzińska, AgataSP NR 05 Dr 2 893N:41
35824Pawłowski, StanisławSSP 4 PTO Białystok893N:12
35825Książek, FilipSP 8 Chrzanów893N:21
35826IVLucka, Karolina MKSz DIAGONALIA Imielin 893N:44
35827Kaczyński, StanisławKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 893N:12
35828Miszkieło, AleksandraKSz Polonia Wrocław893N:12
35829VMarciniuk, BartoszMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski893N:89
35830VMichalewska, Julianna UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 893N:23
35831VSkorupka, AleksanderUKS przy SP 8 Chrzanów 893N:42
35832Lebiedzińska, Milena Białystok893N:23
35833IVBawoł, AmeliaSP 13 Mielec893N:46
35834IVPrzybylska, AleksandraM-GOK Gambit Ślesin893N:73
35835Wedziuk, Joanna MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski893N:20
35836Chiliński, Kacper892N:31
35837Kołodko, EmiliaNSP CiM Białystok892N:39
35838Nowak, Łukasz892N:14
35839Bołd, Klaudia892N:14
35840Mika, Kacper892N:21
35841VMajczyna, Bartosz Szkoła Podstawowa nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim892N:92
35842Bajkowski, Błażej Łomża 892N:58
35843Justyński, MaciejSSP 3 BTO Białystok892N:33
35844Sawicki, ŁukaszSP Bogusze892N:8
35845VBudzyński, Jakub LUKS Lubartów892N:47
35846IVNocoń, DominikaSP 43 dr.1891N:60
35847Zubrycka, Izabela SP 45 Białystok891N:19
35848IVGłód, WiktorUKS Hetman Częstochowa 891N:101
35849VRusiniak, Tatiana 891N:21
35850Iwaniuk, Mikołaj Białystok891N:17
35851Krzywosz, AlicjaBiałystok891N:13
35852Rynkiewicz, MajaSzkoła Podstawowa im. Kpt. L.Teligi w Poraju 891N:24
35853IVMajewski, Jan UKS UZDOWO891N:30
35854Kosakowska, Hanna SP Stary Folwark891N:13
35855VKarwowski, FilipSP Konarzyce891N:26
35856IIIJasiel, Paulina UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 891N:38
35857Pietrewicz, Marek Białystok890N:31
35858Naumnik, JakubSSP 1 STO Białystok890N:28
35859Białowicz, PolaSzkółka Szachowa przy PS 76 Białystok890N:13
35860Makświej, IzabelaIV LO Białystok890N:35
35861Chodkiewicz, JanSP 29 Białystok890N:51
35862Sieśkiewicz, KornelKSP MBM Białystok890N:27
35863Budyta, Jan SSP 1 STO Białystok890N:18
35864Białokozowicz, KorneliaKSP im. MBM Białystok890N:26
35865VBolek, Bruno890N:52
35866Janicka, Anna KSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY890N:15
35867IVBem, Wojciech LUKKS Kielce890N:37
35868Wierzbicka, Małgorzata LUKSz Orient Sokółka890N:13
35869VFabiańczuk, MateuszPUKS Fides Węgrów 889N:99
35870Fedeńczuk, KubaPS 58 Białystok889N:40
35871Bartnik, MateuszPrSP 6 Białystok 889N:23
35872Mędzela, Małgorzata KSP im. MBM Białystok889N:25
35873VMularz, Malwina Stępina889N:20
35874Jarocka, ZofiaSP 1 Białystok 889N:42
35875VStanuch, NataliaSzkoła Podstawowa Nr 8 Chrzanów 888N:31
35876Czyżewska, Eliza SSP 1 STO Białystok888N:12
35877Jakubowski, Andrzej Szkoła Podstawowa w Wólce Podleśnej888N:26
35878IVSzynczewska, Lena 888N:55
35879VGrabacki, Filip Parafia pw. NSPJ Kraków-Pychowice888N:25
35880Szot, HelenaMielec888N:25
35881Najman, WitoldSP 2 Białystok 888N:22
35882Róg, GabrielaChocianów888N:16
35883VMatuszewski, TymoteuszSZKÓŁKA SZACHOWA f7 888N:13
35884Konikowska, Natalia Białystok888N:18
35885IVGłuchowska, Zuzanna888N:10
35886VSzmyd, ZuzannaKKSz Urania Krosno888N:21
35887IVJędrzejczyk, KacperUKS przy SP 8 Chrzanów 887N:44
35888VPenar, Nikola Team I Jedlicze 887N:26
35889Żak, Justyna ChTS Chorzów 887N:14
35890IVRybałtowska, Beata MTSz Mińsk Mazowiecki887N:50
35891Muchowski, MiłoszLipusz887N:39
35892VTryniecka, PaulinaSP1 Żołynia 887N:25
35893Górka, DominikaLUKSz Orient Sokółka887N:96
35894Wójtowicz, MonikaSP nr 10 Suwałki 887N:14
35895Szumski, MichałWrocław886N:19
35896Chraboł, GabrielaSSP 1 STO Białystok886N:76
35897VGiełażyn, Jan LUKSz Orient Sokółka886N:394
35898VWiszowaty, Damian Szkoła podstawowa nr 1 w Ostródzie886N:16
35899Lewandowska, JuliaM-GOK GAMBIT Ślesin886N:18
35900Walewska, Zofia PS nr 82 Białystok 886N:23
35901VKowalski, WiktorSzachowy Uniwersytet Warszawa 886N:21
35902IVTorba, Wojciech SP Jasionka 886N:24
35903VSieńczyło, MałgorzataSSP 1 STO Białystok885N:124
35904Kalisztan, DawidSP3 Sędziszów Małopolski 885N:22
35905Mroczkowska, Inga Białystok885N:19
35906VKrasnodębska, HannaM-GOK GAMBIT Ślesin885N:11
35907Karbownik, WładysławUKS Hetman Częstochowa 885N:17
35908VIgnatowicz, Jakub SP Krynki 885N:100
35909IIIWróbel, BartłomiejSP 3 Międzyrzec Podlaski 885N:80
35910Kowerda, Mikołaj SSP 1 STO Białystok885N:11
35911Rychlińska, Karolina Gimnazjum LKS Olszanica 884N:42
35912VRaus, Kajetan SP Lesko884N:18
35913VKardasz, Franciszek SSP 1 STO Białystok884N:117
35914Ogórkowska, MartynaSP Zabłudów 884N:30
35915Drzał, Weiktoria SP Racławówka 884N:15
35916VPaśnik, MateuszLUKS Lubartów884N:134
35917VNowak, Alicja SP 13 Mielec884N:31
35918Matwiejczuk, DawidBiałystok884N:13
35919VKontrabecka, JasminaTG Sokół Ropczyce 884N:23
35920Kłys, Kornelia Przyborów883N:21
35921Mieszków, Kornelia KSP MBM Białystok883N:10
35922Łaszcz, ZuzannaKSP MBM Białystok883N:27
35923Bąk, KacperDom Kultury w Starym Bielsku883N:14
35924VKozłowski, Krzysztof LUKS TEMPO Ożarów 883N:62
35925Kurdziel, Katarzyna SP Oleszyce 883N:15
35926Kawala, ErykSP 8 Chrzanów883N:15
35927VChowaniec, MateuszMCKiS Jaworzno882N:31
35928Biskup, AnnaSP-05 Dr. 2 882N:18
35929Jeruzalski, SzymonKąkolewnica882N:26
35930Szyłejko, JuliaPN Baśniowy Świat Grabówka 882N:35
35931VMłynek, Anna Żołynia 882N:27
35932Szumarska, HannaSSP 1 STO Białystok881N:30
35933Kuziel, AdrianŻywiec 881N:35
35934Patro, KarolSP3 Sędziszów Małopolski 881N:13
35935Kuczyński, Andrzej Białystok881N:31
35936Gołda, Martyna KSz Polonia Warszawa881N:28
35937Niezgoda, Jakub LKSz Lublin 881N:110
35938Bera, WiktoriaUKS GONIEC Staniątki 880N:17
35939VCygler, AnnaSP Iwla 880N:16
35940Zabrzańska, Róża Trzebinia 880N:12
35941Gądek, Jan Gimnazjum Łukowica 879N:65
35942IVMaziarka, KarolinaSP Iwla 879N:37
35943Onikijuk, DominikaBiałystok879N:19
35944Kretowicz, Karolina LUKSz Orient Sokółka879N:18
35945Malinowska, Hanna SSP 2 STO Białystok878N:27
35946VSzwast, GabrielaSP Iwla 878N:20
35947Piechocińska, Oliwia SP 9 Łomża878N:10
35948Szyłejko, MateuszPNBaśniowy Świat Grabówka878N:52
35949IVPudełko, Katarzyna TS Wisła Kraków 878N:25
35950Kaczkan, Krystian SP 3 Choszczno878N:18
35951Fałatowicz, Gabriela Stowarzyszenie Nasz Rymanów877N:14
35952Mularz, PatrykStępina877N:19
35953VRynkowski, BartoszAkademia Szachowa Mali Mistrzowie 877N:85
35954Piątek, PiotrChodel877N:20
35955Tkocz, DominikUKS Ognisko Rydułtowy877N:26
35956Burda, DawidStary Nart877N:9
35957Męczkowska, Maja KSz Maraton Łomża 876N:23
35958Tokarewicz, GabrielaTokarewicz876N:29
35959Ozonek, Łukasz LUKS Lubartów876N:54
35960Pyrchała, Cezary UKS BASZTA Wodzisław Śląski876N:14
35961Prętka, Olivia UKS SP11 Skoczek Tczew876N:20
35962IVZięba, Karol SP Czermin876N:156
35963Szeliga, Viktor KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 876N:20
35964Koc, Alicja Kuźnia Talentów Białystok876N:63
35965VMłynarczyk, Oliwier876N:84
35966VBożek, NikolaGKS Szach-Mat Wiśniowa 876N:21
35967Chwaszczewski, DawidBiałystok875N:14
35968VMakoś, Kinga Orliki Jedlicze 875N:33
35969Szura, Julia875N:38
35970Pitera, Antoni875N:20
35971VWinkler, MateuszSL SALOS Ełk 875N:55
35972Baran, Nicole MDK nr 1 Bytom875N:23
35973Jatkowski, JakubSSP 3 BTO Białystok874N:115
35974Legęza, Patryk Stępina874N:13
35975Gierasimiuk, MichałBiałystok874N:19
35976VChraścina, SaraGIMNAZJUM Strumień 873N:49
35977Barczewska, Katarzyna PSP 63 w Bydgoszczy 873N:38
35978Lew, OskarPołomia873N:20
35979Brzoza-Brzezina, Stanisław UKS Caissa Warszawa 873N:16
35980VFrymus, MajaWarszawa873N:18
35981VKluska, Bartosz Szubin872N:29
35982Niechoda, Karol Szkółka Szachowa przy PS 64 Białystok872N:11
35983Tittor, Małgorzata LKS Strażak Zabrzeg872N:16
35984IVBiernacki, MichałSP 1 Międzyrzec Podlaski 872N:41
35985VGola, Michał Międzyrzecze 872N:16
35986Król, Patrycja Wielopole Skrzyńskie 871N:25
35987VKossmann, Norbert SP 6 dr.4 871N:44
35988Żodzik, KrzysztofKSP im. MBM 871N:13
35989Litwiński, RobertLipusz871N:24
35990VPiąstka, Tymoteusz SP Siercza871N:30
35991Balcerzak, Wiktor M-GOK GAMBIT Ślesin870N:15
35992Orłowski, Maciej Białystok870N:23
35993VOch, TymoteuszJedlicze870N:26
35994Sakowicz, Mateusz KSP im. MBM Białystok870N:16
35995VWołągiewicz, Anna SP nr 5 Suwałki870N:50
35996Poźniak, PawełSP 5 Białystok 870N:15
35997Sieczkowski, KamilZS Niebylec 870N:25
35998Lubecka, NataliaMDK Białystok870N:17
35999Potocki, Kacper PSP nr 2 Rudnik nad Sanem 870N:13
36000Łuszczyński, MarekSP 9 Łomża870N:17
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)