ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19517)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23533);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33896)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (80);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13016)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11757);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
1WIMKiołbasa, Oliwia MUKS Stoczek 45 Białystok2148N:155
2WFMAntolak, JuliaGKSz Solny Grzybowo 2143N:459
3WCMDmochowska, Agnieszka MUKS MDK Śródmieście Wrocław2142N:274
4kWaszczuk, PatrycjaTS Wisła Kraków 2130N:705
5I++Posuniak, WeronikaKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2119N:403
6k+Parol, Pola LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim 2106N:389
7mKubicka, Anna KSz HETMAN Katowice 2105N:353
8k+Kucharska, Honorata MKSz Rybnik 2095N:530
9k+Cieślak, WiktoriaMKSz Rybnik 2085N:551
10kHarazińska, MagdalenaKSz Polonia Wrocław2079N:416
11WFMŚliwicka, Alicja UKS OPP Toruń2063N:180
12kDwilewicz, Katarzyna (18) Polonia Wrocław2055N:172
13I++Jarocka, LiwiaKSz HETMAN Katowice 2051N:320
14kRudzińska, Michalina KSz. Hańcza Suwałki 2043N:337
15k++Olechnicka, KarolinaKS LAURA Chylice2034N:275
16I++Czarnecka, LidiaUKS Skoczek Elbląg 2034N:261
17kGazikova, VeronikaKSz HETMAN Katowice 2028N:8
18kMarczuk, Anna KKSz Kraków2022N:204
19k+Kalinowska, Zuzanna SG 3 BTO Białystok 1999N:479
20I++Murawko, JuliaKSz. Hańcza Suwałki 1994N:228
21kKaczmarska, JoannaKSz Polonia Warszawa1993N:433
22I+Marcińczyk, Monika KSz Maraton Łomża 1991N:640
23I++Guzik, NataliaUKS Piątka Wieluń 1974N:502
24I++Wikar, MartynaLKSz GCKiP Czarna 1974N:492
25I++Kozubal, Aleksandra UKS SP 1 Brzozów 1971N:480
26k+Topolan, AgataZSEkon. "VETTER" Lublin 1970N:355
27I+Sowa, WiktoriaUKS Rodło Opole1958N:201
28I++Łęczek, WeronikaUKS Hetman Koronny Trzebinia1954N:550
29ITrybowska, BarbaraTKSzach Tarnobrzeg1954N:922
30kKonopacka, MartynaMCKiS Jaworzno1953N:254
31IZiziuk, Martyna LO Sokółka1944N:582
32I++Czarniecka, AleksandraUKS SP3 w Bogatynii 1944N:643
33I++Karykowska, AnnaKSz Miedź Legnica1939N:370
34mMalicka, MariaKSz Polonia Warszawa1932N:492
35kŚwięch, JoannaLKSz GCKiP Czarna 1923N:411
36I++Pluta, NataliaMCKiS Jaworzno1903N:208
37I++Glapa, Anna I LO Leszno 1900N:338
38I+Adamczyk, Zuzanna UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1895N:420
39kFrej, Zofia MUKS MDK Śródmieście Wrocław1893N:306
40I+Krzywnicka, Maria KSz Gryf Szczecin 1883N:334
41IKrzysztyńska, Anna LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1869N:617
42ISękowska, Helena MUKS MDK Śródmieście Wrocław1868N:384
43I+Karleszko, Karolina UKS Rodło Opole1857N:179
44IBudkiewicz, Magdalena UKS GONIEC Staniątki 1857N:648
45I++Szeląg, ZuzannaLKS Chrobry Gniezno 1854N:573
46I++Raczykowska, PaulinaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1853N:291
47IStochniałek, DominikaUMKS Na Pięterku Poznań 1849N:161
48ITrembowiecka-Wysota, Aleksandra AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1846N:358
49IBorkowska, ZuzannaMKS EMDEK Bydgoszcz 1837N:372
50I+Jurkiewicz, Zuzanna UKS SP 1 Brzozów 1836N:526
51kStebel, Agata UKS Ognisko Rydułtowy1834N:337
52k+Mościcka, Pola KS LAURA Chylice1824N:165
53IKoruch, Maria PGI 17 Białystok 1823N:557
54IPędrak, PaulinaGKSz Hetman Pilzno1818N:543
55I+Pyzio, Amelia UKS przy SP 8 Chrzanów 1814N:678
56IDyląg, EmiliaKKSz Kraków1813N:487
57I++Buchta, Agnieszka UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1810N:257
58IWołągiewicz, KingaKSz. Hańcza Suwałki 1806N:372
59I++Kindler, Karolina UKS Korona Gdańsk1801N:351
60IMichalska, Aleksandra KSz Polonia Warszawa1799N:183
61I+Knapik, Julia UKS Hetman Częstochowa 1796N:496
62IBilczewska, OlgaUKS Ognisko Rydułtowy1794N:437
63I++Gredka, DominikaPSSz Pszczyna 1789N:441
64IGodek, MartynaWKS Górnovia Górno1784N:693
65I+Furtak, JoannaMKS Sandecja Nowy Sącz 1783N:301
66I+Goraj, BarbaraUKS Czarny Koń Olkusz1778N:216
67I+Daliga, Anita PKS MAT Białołęka1767N:250
68IKalinowska, KarolinaKSz Polonia Wrocław1762N:266
69IOssolińska, MatyldaKSz Polonia Warszawa1756N:258
70I+Kaniewska, Emilia KSz Polonia Warszawa1755N:120
71I+Filipska, MajaUKS MDK GDYNIA1755N:360
72II+Przepióra, AnnaKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1753N:168
73II+Dębowska, MichalinaMKS MOS Wieliczka 1748N:387
74IZaborowska, Maria MTSz Mińsk Mazowiecki1745N:371
75IMaciak, GabrielaKSz Miedź Legnica1743N:419
76IHumin, JuliaUKS FALA Świekatowo1740N:191
77IRedmerska, MariaMTS Kwidzyn 1739N:37
78ISobczak, MartaUKS Pałac Młodzieży Katowice 1736N:213
79ICebula, AlicjaGimnazjum nr 4 Olkusz 1736N:158
80IGowin, MałgorzataKSz Polonia Warszawa1735N:276
81I++Kulpa, ZuzannaSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1734N:335
82ISzulc, ZofiaGMK Suwałki1732N:215
83I+Trusz, JuliaUKS Rodło Opole1730N:225
84IKwiatkowska, AgnieszkaPG 5 w Opolu1724N:217
85IKarłyk, MariaŻKSz Żary 1724N:232
86I+Winter, AnnaKKSz Urania Krosno1722N:611
87I+Starosta, Martyna UKS Rodło Opole1720N:342
88I+Króliczek, GabrielaMKSz Rybnik 1717N:431
89IStróżyk, Aleksandra 1716N:368
90ISawa, Daria LUKS Fajsławice1712N:286
91ISoćko, WeronikaKSz Polonia Warszawa1711N:231
92IMytych, WiktoriaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1710N:676
93IWawrzyniak, WeronikaKTS Kalisz1704N:431
94I+Wójcik, Jagoda KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1703N:205
95IIGrochot, Alicja KKSz Kraków1701N:164
96IMazgaj, Zuzanna UKS Pałac Nieborów1699N:124
97IPoręba, Weronika 1697N:307
98II+Popiel, Natalia II LO Suwałki1693N:210
99I+Tkaczyk, Weronika UKS Czternastka Warszawa1693N:127
100IMomot, Weronika UKS Smecz Konin 1692N:161
101IISzewczyk, Malwina MUKS Stoczek 45 Białystok1690N:735
102ITomczak, MartaMMKS Wieniawa Leszno1690N:497
103I+Tarka, Aleksandra UKS Czternastka Warszawa1690N:185
104II+Kaniowska, Anna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1689N:192
105IChoińska, Debora KSz. Hańcza Suwałki 1688N:481
106I+Skiba, Aleksandra UKS Szach-Mat Syców1688N:102
107IWierzbowska, Aleksandra MLKS Ostródzianka Ostróda I 1687N:200
108I++Kostecka, MarikaKSz LECH-WSUS Poznań 1684N:316
109IWąsala, Wiktoria UKS Giecek Radków1683N:362
110IZarębska, Lena KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1682N:196
111I+Mukhtarova, AnastasiiaSimferopol1682N:18
112ITokarz, Izabela KSz Gambit Przeworsk1682N:411
113IWolak, JuliaGKSz Hetman Pilzno1679N:318
114IRudol, MariaV Liceum Ogólnokształcące Gliwice1678N:148
115IMichalczuk, SaraŻKSz Żary 1678N:110
116I+Lascar, Maria Elena KSz Miedź Legnica1677N:326
117IReda, PatrycjaUKS Czternastka Warszawa1675N:100
118I+Mirowska, OliwiaGKSz Hetman Pilzno1674N:574
119I++Zamarska, SylwiaMUKS SZS Cieszyn1674N:457
120II+Tomys, Wiktoria UKS Szach Wolsztyn1671N:123
121IBieńko, Jagoda AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1671N:377
122IGaj, MagdalenaKSz Gambit Przeworsk1670N:416
123IChoremska, ZuzannaUMKS Na Pięterku Poznań 1667N:158
124II+Miąsik, Patrycja RzKSz Rzeszów1666N:855
125II+Najuch, Natalia PG 2 w Skierniewicach 1665N:103
126IHryń, Aleksandra Akademia Szachowa Gliwice 1659N:167
127IPolak, Sylwia RzKSz Rzeszów1658N:191
128ISzulc, Patrycja KSz Polonia Wrocław1657N:212
129IWaligóra, JuliaUKS Smecz Konin 1647N:241
130IJakubowska, Urszula UKS SP1 Leżajsk1647N:528
131IBakalarczyk, ZuzannaUKS Piątka Wieluń 1643N:335
132ISkorupa, Oliwia UKS Rotmistrz Grudziądz1636N:207
133IKaznowska, Weronika GIM nr 5 Olsztyn1636N:116
134II+Łuka, AgnieszkaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1633N:986
135IŁosińska, AleksandraUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1632N:159
136IKrzyżosiak, Anna KSz Polonia Wrocław1631N:188
137I+Anyż, Monika KMKSzach Victoria Komplexbud1629N:347
138IZabrzańska, Weronika UKS Hetman Koronny Trzebinia1628N:476
139ICiesińska, WeronikaAZS Poznań 1627N:120
140IŚlusarczyk, Milena MKS KSOS Kraków1626N:336
141IDąbrowska, AleksandraUKS TSz Zieloni Zielonka1626N:138
142IMróz, Lena SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1625N:339
143IIMadej, NataliaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1623N:26
144II+Chomicka, Kinga SG 3 BTO Białystok 1622N:629
145IIKubiak, AleksandraMKS Wicher Zbąszyń1621N:120
146ILewandowska, Aleksandra UKS SP1 Jedynka Tychy 1619N:48
147IIBudzińska, Małgorzata PG 2 w Skierniewicach 1618N:60
148IArciszewska, ZuzannaSP 34 Białystok1616N:1074
149IMalinowska, MonikaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1610N:209
150IIWojtas, EmiliaKS Komunalni Sanok1609N:358
151INależna, GabrielaKGL Szarotka Wadowice Górne1604N:613
152IIPawłowska, EmiliaUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1604N:215
153II+Tomaka, AnnaGimnazjum nr 14 Gliwice 1602N:2
154IBarwińska, Ewa KTS Kalisz1602N:337
155IPaździerz, Klaudia UKS Czternastka Warszawa1601N:250
156II+Gil, Oliwia TMS Roszada Gliwice 1600N:85
157IKlisz, Karolina MKSz DIAGONALIA Imielin 1600N:204
158I+Orlik, Sandra RKS MAT Ruda Śląska 1600N:178
159II+Szymańska, AleksandraUKS MDK Radom 1599N:38
160II+Starzec, Patrycja TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1598N:281
161I++Hryń, ZofiaAkademia Szachowa Gliwice 1596N:184
162ISzczypawka, AleksandraPUKS Mikołaj Gąbin1593N:283
163IKawecka, MałgorzataGimnazjum Nr 14 Gliwice 1591N:396
164IBohdanowicz, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn1588N:267
165IIWoronis, SabrinaPG 15 Białystok1587N:414
166INowacka, Dorota UKS TSz Zieloni Zielonka1587N:479
167IZniszczoł, WiktoriaUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1586N:419
168IŁukasik, Zuzanna KSz Piątka Skierniewice1586N:171
169IDallemura, Anna PrSP 6 Białystok 1583N:968
170IIGórska, Weronika MKS Polonia Warszawa1582N:45
171IZalewska, Katarzyna PDG 3 w Tczewie 1582N:195
172IIWojtaszak, DariaUKS Skoczek Kopanica1582N:4
173IIRojek, PaulinaSP nr 11 Suwałki 1579N:284
174IISzymaniuk, DariaMUKS Stoczek 45 Białystok1576N:291
175IIBorowczyk, JuliaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1575N:73
176II+Giefert, Sara LKS Sanovia Lesko 1575N:163
177II+Kubasik, Aleksandra KTS Kalisz1574N:347
178WCMCzernikowska, Laura LKSz GCKiP Czarna 1572N:177
179IIBednarska, Julita KSz. Hańcza Suwałki 1569N:264
180IIOpic, Natalia MKS Wicher Zbąszyń1568N:10
181IRobakowska, Paulina UKS Ognisko Rydułtowy1568N:264
182IKrzyżosiak, MartaKSz Polonia Wrocław1568N:192
183IIKoperska, NinaUMKS Na Pięterku Poznań 1567N:73
184IIWitkowska, Karolina KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1567N:126
185IIŁukaszewska, Magdalena KSz Maraton Łomża 1567N:304
186IKowalczyk, BarbaraKS Korona Kraków 1567N:253
187IIMakarewicz, MariettaMLKS Czarni Olecko1565N:6
188ISłoniewska, Alicja UKS TSz Zieloni Zielonka1563N:187
189IRoszkiewicz, Anna UMKS Na Pięterku Poznań 1562N:116
190II+Oborska, MagdaKSz HETMAN Katowice 1562N:282
191II+Borsuk, AleksandraUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1560N:131
192IIPlichta, Olga KSz Skoczek Siedlce 1560N:330
193IIPietrzak, EmiliaUKS Gekon Nysa1560N:9
194IIZygmunt, Patrycja UKS Orlik Rudnik n/Sanem1559N:292
195IHertlein, Irena KSz Hetman Katowice 1558N:273
196II+Chądzyńska, Magdalena ŁKS Szach-Centrum Łódź1557N:43
197IIGilarek, Weronika UKS Kościelec1555N:26
198IOlszewska, Wiktoria UKS SP3 w Bogatyni1555N:307
199II+Walkowiak, BogumiłaAZS Poznań 1553N:83
200ISokół, MariaKSz Piątka Skierniewice1553N:175
201ISurpeta, JuliaKKSz Kraków1552N:416
202II+Świtała, Karina UKS Dziewiątka Sieradz 1552N:125
203IIPokrzywa, Katarzyna G-171551N:51
204IIWalendykiewicz, Martyna KSz. Hańcza Suwałki 1551N:409
205II+Kulec, Gabriela TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1550N:464
206II+Wysocka, EdytaKSz. Hańcza Suwałki 1548N:271
207IMykhaylyak, WiktoriaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1546N:289
208I+Hampel, AnnaRKS MAT Ruda Śląska 1545N:121
209IPaździerz, Paulina UKS Czternastka Warszawa1545N:253
210IIRobaszkiewicz, Sara MKS Wicher Zbąszyń1544N:50
211IŁaszczuk, ZuzannaMAZSzach w Warszawie1543N:362
212IPaluch, KorneliaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1543N:173
213IIKudlak, Julia KSGU Tęcza Krosno Odrz.1541N:209
214IIIBiałowąs, BlankaS-KKS Przemyśl 1539N:53
215IIGałęziowska, MartaUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1539N:9
216II+Szelejewska, MariaUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1539N:157
217IIMiarecka, Natalia MGLKS Parnas Oława 1538N:29
218IIKruszewska, Justyna UKS Biały Pion Gryfino 1537N:23
219I+Samujło, Agnieszka KSz DRAKON Lublin 1534N:191
220IMalinowska, Natalia MUKS Stoczek 45 Białystok1534N:289
221IIHosiawa, KlaraMKS KSOS Kraków1529N:69
222IIBednarczyk, Katarzyna LUKS Fajsławice1526N:108
223IIZawadzka, AnnaGimnazjum Nr3 z Oddz. Dwujęz.i Integracyjnymi Mysłowic1526N:7
224ISivickis, WiktoriaUKS OPP Toruń1526N:130
225IIRożek, GabrielaMKS Wicher Zbąszyń1524N:40
226I+Rejniak, ZuzannaUKS Czternastka Warszawa1524N:81
227IIBartosiewicz, Julia UKS 21 Podlesie 1522N:112
228IIKędzierska, LidiaI LO Leszno 1522N:85
229IIHrytsyna, Anastasiya1522N:142
230IGarbowska, Maja SP 44 Białystok1522N:836
231II+Dixa, JoannaKSz ORŁY Pleszew 1521N:165
232IIMusin, Oliwia ŻKSz Żary 1521N:125
233IIWalczyk, KatarzynaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1520N:252
234ISiekańska, Maria KSz Stilon Gorzów Wlkp.1520N:181
235II+Nowak, RoksanaMKS Wicher Zbąszyń1514N:75
236INowicka, JuliaGKSz Solny Grzybowo 1513N:220
237IUliasz, Katarzyna SP Nr 14 Krosno 1513N:525
238IIKowalczyk-Kudziarz, Julia TS Kuźnia Rybnik 1512N:14
239IIKoseska, Kamila LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim 1511N:167
240IChrobot, Patrycja UKS Rodło Opole1510N:197
241IIZubrycka, Marta SP 4 Białystok 1510N:579
242IIChojnowska, KarolinaSP Konarzyce1510N:399
243IIJaniak, Izabela MKS MOS Wieliczka 1510N:888
244ILeśniak, AngelikaKSz Gambit Świecie 1506N:242
245IWojtas, Julia LKS Strażak Zabrzeg1506N:214
246IIIzdebska, GabrielaKotuń1506N:418
247IIIMichaluk, Agata LUKS Lubartów1505N:435
248IISzyszko, Aleksandra MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1503N:335
249II+Janikowska, WiktoriaKSz Jelonka Jelenia Góra 1503N:173
250IIKocur, KlaudiaUKS Szach Wolsztyn1502N:29
251IIBochniarz, KatarzynaLKSz Lublin 1501N:150
252IIBylica, Katarzyna AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1500N:35
253II+Czerwińska, Oliwia UKS Ognisko Rydułtowy1500N:325
254II+Kieca, Aleksandra Akademia Szachowa Gliwice 1500N:219
255II+Wagner, Klaudia UKS Pałac Młodzieży Katowice 1499N:265
256II+Szopa, Emilia MAT Myślenicewyp.1499N:237
257IVanduyfhuys, DariaKS AZS Wratislavia1499N:42
258IIŻukowska, Aleksandra 1497N:107
259IZałucka, EmiliaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1494N:255
260IIRetman, Martyna PKS Wiatrak Bydgoszcz 1494N:40
261ILibura, JuliannaKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1493N:91
262IIGrzyb, Anna UKS Jedynka Bełchatów 1493N:152
263IIDrob, Julia LKSz Lublin 1491N:223
264IWoźnica, AlicjaKSz Polonia Warszawa1490N:216
265IVAugustyn, AleksandraMDK Bochnia 1488N:42
266II+Rokoszna, Zuzanna KLIM UKSz Gambit Starachowice 1487N:395
267IIZygmunt, MagdalenaUKS Orlik Rudnik n/Sanem1486N:287
268IIGiziewska, MartaIV LO Białystok1485N:215
269IIWilant, Marta KSz ODRODZENIE Kożuchów 1482N:86
270II+Majewska, AlicjaRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1482N:152
271IIKargol, MajaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1482N:77
272IIRudnik, Małgorzata PG 1 Białystok 1481N:106
273IIŻółkiewska, Aleksandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław1481N:108
274IMaślewska, AnnaMLKS Ostródzianka Ostróda I 1480N:158
275IGórecka, DominikaMKSz DIAGONALIA Imielin 1480N:241
276IMężykowska, EmiliaKSz Polonia Warszawa1480N:60
277IJędrzejko, Martyna GCKiS Kobierzyce1479N:195
278IIJędrzejewska, ZuzannaKTS Kalisz1479N:362
279IIZalewska, Ewa UKS SP11 Skoczek Tczew1478N:159
280IIŁabędź, Gabriela Klub Szachowy Kana Tarnów1476N:309
281IISzymczyk, GabrielaKSz. Hańcza Suwałki 1475N:256
282IIIWojewódzka, Aleksandra Płock1475N:37
283IIIOlszewska, MartynaRzKSz Rzeszów1474N:351
284IIMisiewicz, NataliaUKS GONIEC Staniątki 1474N:417
285IIStrączek, Wiktoria UKS przy SP 8 Chrzanów 1474N:585
286ITrzaskowska, HannaWMZSzach1474N:56
287IIWalasik, Weronika UKS Hetman Koronny Trzebinia1472N:115
288IILewandowska, Kamila GKSz Kornuty Gorlice1472N:496
289IIIBadoń, Agnieszka Gimnazjum Sławkowice 1470N:118
290IPałejko, Maria KSz. Hańcza Suwałki 1470N:373
291IILisiecka, AleksandraSarnaki 1469N:80
292II+Szczotka, Matylda SP 29 Białystok1469N:383
293II+Miranowska, AnnaAZS Poznań 1468N:42
294IILewicka, NataliaBielsko-Biała1467N:192
295II+Siekańska, Zuzanna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1467N:148
296IISpadło, KatarzynaŁKS Szach-Centrum Łódź1465N:17
297IINiewiejska, Natalia MUKS MDK Śródmieście Wrocław1464N:203
298IIFilipek, JustynaUKS Hetman Koronny Trzebinia1464N:128
299IWyrzykowska, Aleksandra UKS MDK GDYNIA1464N:244
300ITryjańska, KorneliaSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1463N:188
301IIZabłocka, KatarzynaUKS GONIEC Staniątki 1462N:265
302II+Khabak, Marta LUKKS Kielce1462N:85
303IIGospodarek, EmiliaZespół Szkół nr 1 1461N:53
304IIChojnowska, Justyna KSz Maraton Łomża 1461N:317
305IIBar, KlaudiaKKSz Kraków1461N:319
306IIKargol, MajaGimnazjum nr 2 Tomaszów Lubelski 1460N:49
307IIAdamyan-Lis, Antonina G.Gminy Liw im. Kardynała S Wyszyńskiego Węgr�1459N:188
308IŚcisła, OliwiaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1459N:391
309IMyśliwiec, Natalia TS Wisła Kraków 1459N:114
310IIPawlak, EmiliaKKSz Kraków1458N:331
311IIHals, EmiliaGKSz Hetman Pilzno1457N:398
312IISarad, MałgorzataMOSiR Tuchów 1456N:66
313IIMrozowska, Gabriela KKSz Urania Krosno1452N:594
314IIPełka, Magda Gimnazjum Nr 4 Piekary Śląskie1452N:225
315II+Nowaczyk, Klara UKS Dziewiątka Sieradz 1452N:137
316IISiemińska, AleksandraUKS Dziewiątka Sieradz 1452N:104
317IIMolenda, Maja MUKS MDK Śródmieście Wrocław1451N:291
318IISzymańska, EmiliaBKS Chemik Bydgoszcz1451N:166
319IIFajt, PatrycjaUKS Giecek Radków1451N:124
320Weczera, Maja KS GRYF Kietrz1451N:9
321IIIWłoch, WiktoriaGimnazjum Nr 4 Krosno 1450N:28
322IIINakonieczna, Karolina Nałęczów 1450N:50
323IIStołecka, GretaUKS Biały Pion Gryfino 1449N:19
324IBugaj, HannaUKS Ognisko Rydułtowy1449N:294
325IIDaciuk, Paulina PG 32 Białystok1446N:77
326II+Grzesik, Nikola AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1446N:211
327IIWyszomirska, MałgorzataG.nr42 im. Bohaterek Powstania Warszawkiego W-wa1445N:94
328IMajczyna, PatrycjaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1445N:382
329IIISiorek, Beata UKS Piątka Wieluń 1439N:23
330II+Flisiak, JuliaRzKSz Rzeszów1439N:409
331II+Stefańska, EmiliaKS Komunalni Sanok1438N:422
332IISzumowicz, Weronika GKSz Hetman Pilzno1438N:299
333IIŚwięch, GabrielaUKS Goniec Staniątki (Gim.N-ce)1437N:63
334IIChwalińska, Aleksandra 1437N:70
335IDadełło, BarbaraKSz Polonia Wrocław1436N:181
336IMucha, MartaUKS przy SP 8 Chrzanów 1436N:600
337IBorek, Dominika UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1436N:242
338II+Pastuszko, KatarzynaUKS Czternastka Warszawa1436N:167
339IIIMurenko, Nikita RzKSz Rzeszów1436N:9
340IKucharska, Helena MKSz Rybnik 1435N:443
341II+Polakowska, Agnieszka AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1433N:325
342IIPartyka, JustynaSTMGK Strzelce Krajeńskie1432N:153
343IIPieczewska, GabrielaOTSz Ostrów Wielkopolski 1432N:325
344ILewandowska, Weronika UKS Korona Gdańsk1430N:161
345IIIWójcik, JuliaKSz Piątka Skierniewice1428N:18
346IMajewska, MariannaMUKS Fidei Węgrów 1428N:390
347II+Papierz, Sandra IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1427N:336
348IIOpalińska, WiktoriaLUKS GOK Samborowo1426N:19
349IReszka, Zofia ŁZSzach1426N:126
350IIPietryga, SandraKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1425N:112
351IIJajczak, KatarzynaUKS Piątka Wieluń 1425N:51
352IIZienowicz, ZofiaUKS Gedanensis Gdańsk1424N:29
353IMatyjasek, MichalinaUKS Piątka Wieluń 1424N:209
354II+Komorowska, Marcelina MLKS Nadnarwianka Pułtusk1424N:65
355IIDelekta, Joanna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1423N:61
356II+Golińska, Patrycja KSz ORŁY Pleszew 1423N:171
357IIŁaszczuk, ZofiaMAZSzach w Warszawie1422N:350
358IIIWyszomirska, MariaUKS Hetman Michałowice 1422N:22
359IMytnik, Kinga TMS Roszada Gliwice 1421N:210
360IIBienek, Magdalena UKS Hetman Częstochowa 1421N:271
361IIIAleshko, MargaritaMińsk, Białoruś1421N:20
362IISpisak, WiktoriaUKS SP1 Jedynka Tychy 1419N:44
363IIRajewicz, KarolinaUKS SP3 w Bogatyni1418N:211
364IIKluk, Julia UKS REKORD Iwla 1418N:509
365Kot, Aleksandra Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu1418N:10
366IIISzczuka, ŻanetaUKS PIĄTKA Wieluń 1417N:23
367IIIJankowska, IzabelaZS nr 10 dr. 11417N:99
368II+Kanduła, JaśminaŚródmieście1417N:210
369IIWęgrzyniak, Dominika MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1415N:113
370IIGodyla, Kinga RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1415N:124
371IIIPrzyborowska, MonikaLO Grajewo1413N:62
372IIIBochnak, Julia1413N:21
373IITuźnik, MartynaLUKKS Nietulisko Duże1412N:203
374IIIDuraj, Emilia St Pokój OPP w Pokój1412N:8
375IIIRola, AlicjaUKS Skoczek Kopanica1411N:12
376II+Jurkowska, MagdalenaSKS ORLIK Brzeg - PG 2 Brzeg1411N:102
377II+Łochina, Justyna WKS Kopernik1411N:136
378IIGolecka, JadwigaKS LAURA Chylice1410N:125
379IIIRynkowska, MagdalenaMUKS Stoczek 45 Białystok1410N:130
380IIGudell, EmiliaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1409N:32
381IIBartkowska, DorotaMLKS Ostródzianka Ostróda 1409N:78
382IIIPisarczyk, UrszulaGimnazjum nr 2 w Bartoszycach 1409N:2
383IPlacek, Eliza UKS Pałac Nieborów1409N:99
384IIGula, Agnieszka KSz SDK-Lotnik Mielec 1406N:184
385IIJarocka, Kamila KSz Polonia Wrocław1406N:247
386IIWichura, Sara IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1406N:262
387Kondracka, Aleksandra PG Grodzisk 1406N:19
388IIIKolasińska, JuliaUKS Gedanensis Gdańsk1405N:9
389IITamoń, Agata UKS OPP Toruń1404N:156
390IIIMatwij, AngelikaRzKSz Rzeszów1404N:29
391IIKuczyńska, Katarzyna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1404N:178
392IIWójtowicz, Gabriela1403N:282
393IIStanowska, Angelika LKS Stomil II Bełchatów 1403N:67
394IIIJurczak, KatarzynaUKS SP3 w Bogatyni1402N:270
395II+Zabłocka, MartaŁZSzach1402N:218
396IIIPająk, Oliwia1401N:14
397II+Gębal, Katarzyna MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1401N:276
398II+Tim, Anna UKS Pałac Młodzieży Katowice 1401N:244
399IIISpychała, MarekUKS Czternastka Warszawa1400N:52
400IIPiasecka, MajaLUKKS Kielce1399N:109
401IIIPłodzień, SandraGimnazjum Zespołu Szkół Sportowych w Mysło1399N:3
402IJędras, Adrianna OTSz Ostrów Wielkopolski 1398N:171
403IIZałóg, Aleksandra AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1398N:170
404IIJasińska, Patrycja M-GOK GAMBIT Ślesin1397N:145
405IIIUchman, GabrielaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1397N:9
406IIIWawer, Paulina1397N:1
407bkMiłkowska, Katarzyna G-4 1397N:4
408IISłoniec, Natalia UKS Orlik Rudnik n/Sanem1397N:426
409IIIKupracz, Jagoda Bolesławiec1395N:9
410IIIWęgrzyniak, IgaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1394N:18
411IIKraszewska, Barbara MUKS MDK Śródmieście Wrocław1394N:464
412IIRepeć, Julia Gimnazjum Nr 3 Tychy1394N:98
413IICzajowska, IzabelaKS Cracovia 1906 Kraków1394N:72
414IBiałek, Alicja KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1394N:270
415IIIWaszkowiak, Kinga MKS Wicher Zbąszyń1393N:47
416IIGórna, Julia Pałac Młodzieży Koszalin 1393N:92
417IISzewczyk, Joanna Hetman Ostrowiec Św.1393N:151
418IIStaniewicz, AdriannaSP 5 Białystok 1392N:329
419IIJedlińska, Zuzanna UMKS Na Pięterku Poznań 1391N:7
420IIIKrukowska, Alicja LO Grajewo1391N:48
421IIIJagiełło, RóżaTKSzach Tarnobrzeg1391N:69
422IIRaducka, Anna PTC Pabianice 1390N:42
423II+Skólska, EmiliaUKS MDK GDYNIA1390N:53
424II+Szymajda, KarolinaKSz Piątka Skierniewice1389N:59
425IIPawlukiewicz, KamilaSpołeczna SP nr 10 1388N:145
426IIPietrykowska, Agata UMKS Na Pięterku Poznań 1388N:70
427IIFrej, Hanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław1387N:218
428IIIJaracz, Ewa Gimnazjum Dwujęzyczne w Krośnie 1387N:7
429IIIZasada, Klaudia GZSN Start Gorzów Wlkp.1387N:9
430II+Stanowska, JuliaKPZSzach1387N:91
431II+Cieślak, Jessica MKSz Rybnik 1386N:369
432IObrochta, LenaChTS Chorzów 1386N:110
433IIWłodarska, Ewa KSz Miedź Legnica1384N:254
434II+Piotrowska, FlorentynaKTS Kalisz1384N:108
435IIIPiatikow, KarolinaSzkoła Podstawowa nr 5 w Wołominie1382N:1
436IIMazurek, Maja SP 1 Brzozów 1382N:323
437IIRomejko, Jagoda KSz Jelonka Jelenia Góra 1382N:186
438IIIKarkowska, EwaLUKS Feniks Mrocza1382N:19
439IIMłynaryk, JuliaSTMGK Strzelce Krajeńskie1381N:53
440IIMatusik, ZuzannaUKS Hetman Koronny Trzebinia1380N:337
441IIIGórna, Julka PM Koszalin 1380N:9
442IIPaszkowska, Magdalena UKS Jantar Pruszcz Gdański 1379N:120
443IIIGuberska, Magdalena Sarnaki 1379N:58
444Szwon, Oliwia 1378N:8
445IIIFranas, AleksandraMKS Rokita Brzeg Dolny1377N:105
446IIIWoelk, Dominika 1377N:7
447IIStrzała, Kinga KSz Jelonka Jelenia Góra 1377N:161
448IIKuchciak, Marta MUKS MDK Śródmieście Wrocław1376N:113
449IIIGolwiej, PaulinaSarnaki 1376N:113
450IIGrądzka, AleksandraSP 47 Białystok1375N:813
451IIIGarbaczewska, PolaKSz Miedź Legnica1375N:3
452IIICzyżewska, Natalia UKS Giecek Radków1374N:74
453IPisarek, ElżbietaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1374N:151
454IIMazanowska, AnielaMAT Myślenice1373N:73
455IIPolak, AgnieszkaRzKSz Rzeszów1373N:164
456IIIZwolak, Laura Internat przy ZS nr 1 1372N:32
457IIIPiecha, Agnieszka SP nr 34 Rybnik 1372N:6
458IIIPawlus, Zuzanna RzKSz IV Rzeszów 1372N:48
459IITrybus, Izabela KKSz Urania Krosno1372N:332
460IIIKawałko, Julia UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1372N:9
461IIWarchoł, KamilaTKSzach Tarnobrzeg1371N:56
462IIISurpeta, JuliaLUKKS Kielce1371N:7
463IIIKoplin, Maria SP nr 4 Bolesławiec1371N:6
464IIIAndreasik, PaulinaGimnazjum Wielopole Skrzyńskie 1371N:7
465IIKaryś, Katarzyna LUKKS Kielce1371N:448
466IIMycio, AgataUKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 1370N:126
467IJacek, Nikola KSz Gryf Szczecin 1370N:233
468IIIKlima, Sylwia UKS GONIEC Staniątki 1370N:3
469IIISzlaszyńska, DominikaSP Słobódka 1370N:41
470Procyszyn, Kuba KS 64 Zielona Góra 1369N:5
471IIWiewióra, Dominika LKS Strażak Zabrzeg1369N:217
472IINajdecka, SandraKSz Polonia Wrocław1368N:164
473IIIMiszczyszyn, KlaudiaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1367N:9
474II+Żyznowska, MariannaKS LAURA Chylice1367N:153
475IIIBagińska, Wiktoria UKS Giecek Radków1366N:6
476IIIBurak, Aleksandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław1366N:106
477IIIMachniewicz, Alicja UKS Czternastka Warszawa1366N:12
478IIIMajówka, AleksandraMKS Agros Chełm1366N:65
479IIIKozak, Helena TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1366N:14
480IIIKisielewska, Patrycja KSz. Javena Hańcza Suwałki1365N:18
481IIIKrzysztofik, LidiaKGL Szarotka Wadowice Górne1365N:74
482II+Zioło, OliwiaUKS TSz Zieloni Zielonka1365N:99
483IIIPolus, Gabriela MKS Wicher Zbąszyń1365N:3
484IIGrela, Aleksandra UKS Ósemka Chojnice1364N:17
485IIPołom, Justyna TKKF Rzemyk Gdynia1364N:28
486IIBiniak, Zuzanna NASZACH Nowy Tomyśl1364N:10
487IIIŻurawska, MartynaLZS Goniec Kluczbork1363N:24
488IIIKlingenberg, JuliaUKS Korona Gdańsk1363N:26
489IRoszkiewicz, ZofiaUMKS Na Pięterku Poznań 1363N:119
490IIIDziedzic, Katarzyna MKSz GRYF Dębica 1362N:9
491IIIWasilewska, Aleksandra1361N:10
492IIISiennicka, KatarzynaCKR SSz Grójec 1361N:3
493IIWojciechowska, MartynaUMKS Na Pięterku Poznań 1360N:57
494IIPotkańska, LenaPłock1359N:93
495IIIKuzio, Wioletta GKSz Kornuty Gorlice1359N:53
496IIGdula, Anna S-KKS Przemyśl 1359N:406
497IIHury, DominikaSzczecin1359N:83
498IVKuźmicz, Patrycja1358N:33
499IIIMatecka, NataliaMMKS Wieniawa Leszno1358N:11
500IIZalewska, Małgorzata SP nr 7 w Wołominie1358N:159
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)