ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19299)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23189);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33371)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (45);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12897)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11542);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
1WIMKiołbasa, Oliwia I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie2170N:147
2WFMAntolak, JuliaGKSz Solny Grzybowo 2143N:459
3WCMDmochowska, Agnieszka MUKS MDK Śródmieście Wrocław2126N:272
4k+Parol, Pola LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim 2106N:389
5mKubicka, Anna KSz HETMAN Katowice 2104N:344
6k+Kucharska, Honorata MKSz Rybnik 2095N:530
7k++Cieślak, WiktoriaMKSz Rybnik 2085N:551
8kWaszczuk, PatrycjaTS Wisła Kraków 2075N:678
9WFMŚliwicka, Alicja UKS OPP Toruń2063N:180
10kHarazińska, MagdalenaKSz Polonia Wrocław2057N:403
11I++Posuniak, Weronika2055N:387
12I++Jarocka, LiwiaKSz HETMAN Katowice 2051N:320
13kRudzińska, Michalina KSz. Hańcza Suwałki 2043N:337
14kDwilewicz, KatarzynaKSz Polonia Wrocław2039N:164
15k++Olechnicka, KarolinaKS LAURA Chylice2034N:275
16kGazikova, VeronikaKSz HETMAN Katowice 2028N:8
17k+Kalinowska, Zuzanna SG 3 BTO Białystok 2026N:469
18kMarczuk, Anna KKSz Kraków2022N:204
19I++Karykowska, AnnaKSz Miedź Legnica2017N:369
20I++Kozubal, Aleksandra UKS SP 1 Brzozów 1996N:471
21I++Murawko, JuliaKSz. Hańcza Suwałki 1994N:228
22I+Czarnecka, LidiaUKS Skoczek Elbląg 1993N:252
23I+Marcińczyk, Monika KSz Maraton Łomża 1991N:640
24kKaczmarska, JoannaGIM 2 Otwock1989N:426
25I++Guzik, NataliaUKS Piątka Wieluń 1974N:502
26I++Wikar, MartynaLKSz GCKiP III Czarna 1974N:492
27kŚwięch, JoannaLKSz GCKiP Czarna 1972N:404
28k+Topolan, AgataZSEkon. "VETTER" Lublin 1970N:355
29ITrybowska, BarbaraUKS Orlik Rudnik n/Sanem1958N:913
30kKonopacka, MartynaMCKiS Jaworzno1953N:254
31I+Sowa, WiktoriaUKS Rodło Opole - PG 3 Brzeg 1947N:185
32mMalicka, MariaKSz Polonia Warszawa1938N:483
33I++Szeląg, ZuzannaLKS Chrobry Gniezno 1920N:564
34I++Czarniecka, Aleksandra1917N:621
35I++Łęczek, WeronikaUKS Hetman Koronny Trzebinia1910N:541
36I+Dwilewicz, AgataKSz Polonia Wrocław1908N:194
37I++Glapa, Anna I LO Leszno 1900N:338
38I+Adamczyk, Zuzanna UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1895N:420
39I++Frej, Zofia MUKS MDK Śródmieście Wrocław1893N:306
40I++Pluta, NataliaMCKiS Jaworzno1893N:199
41I++Krzywnicka, Maria KSz Gryf Szczecin 1883N:334
42IIStochniałek, DominikaUMKS Na Pięterku Poznań 1879N:147
43ISękowska, Helena MUKS MDK Śródmieście Wrocław1868N:384
44I+Karleszko, Karolina UKS Rodło Opole1857N:179
45I++Gredka, DominikaPSSz Pszczyna 1854N:432
46I++Raczykowska, PaulinaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1853N:291
47IPędrak, PaulinaGKSz Hetman Pilzno1851N:535
48IBorkowska, ZuzannaMKS EMDEK Bydgoszcz 1841N:364
49IKrzysztyńska, Anna LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1839N:608
50ITrembowiecka-Wysota, Aleksandra AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1839N:350
51I+Jurkiewicz, Zuzanna UKS SP 1 Brzozów 1836N:526
52kStebel, Agata UKS Ognisko Rydułtowy1834N:337
53IBudkiewicz, Magdalena UKS "GONIEC" Staniątki 1827N:640
54IZiziuk, Martyna LO Sokółka1825N:563
55k+Mościcka, Pola KS LAURA Chylice1824N:165
56IKoruch, Maria PGI 17 Białystok 1823N:557
57IDyląg, EmiliaKKSz Kraków1813N:487
58IWołągiewicz, KingaKSz. Hańcza Suwałki 1806N:372
59I++Kindler, Karolina UKS Korona Gdańsk1801N:351
60IMichalska, Aleksandra KSz Polonia Warszawa1799N:183
61I+Knapik, Julia UKS Hetman Częstochowa 1796N:496
62IBilczewska, OlgaUKS Ognisko Rydułtowy1794N:437
63I+Pyzio, Amelia UKS przy SP 8 Chrzanów 1792N:669
64IGodek, MartynaWKS Górnovia Górno1787N:684
65I+Furtak, JoannaMKS Sandecja Nowy Sącz 1783N:301
66IGoraj, BarbaraUKS Czarny Koń Olkusz1778N:216
67I+Daliga, Anita UKS Trzydziestka Olsztyn1767N:250
68IMaciak, GabrielaKSz Miedź Legnica1764N:410
69IKalinowska, KarolinaKSz Polonia Wrocław1762N:266
70I+Króliczek, GabrielaMKSz Rybnik 1757N:422
71IOssolińska, MatyldaKSz Polonia Warszawa1756N:258
72I+Kaniewska, Emilia KSz Polonia Warszawa1755N:120
73I+Filipska, MajaUKS MDK GDYNIA1755N:360
74II+Dębowska, MichalinaMKS MOS Wieliczka 1748N:387
75IZaborowska, Maria MTSz Mińsk Mazowiecki1743N:356
76IHumin, JuliaUKS FALA Świekatowo1740N:191
77IRedmerska, MariaMTS Kwidzyn 1739N:37
78I++Buchta, Agnieszka UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1739N:249
79ISobczak, MartaUKS Pałac Młodzieży Katowice 1736N:213
80ICebula, AlicjaGimnazjum nr 4 Olkusz 1736N:158
81I++Kulpa, ZuzannaSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1736N:326
82IGowin, MałgorzataKSz Polonia Warszawa1735N:276
83ISzulc, ZofiaGMK Suwałki1732N:215
84I+Trusz, JuliaUKS Rodło Opole1730N:225
85II+Przepióra, AnnaKMKSzach Victoria Komplexbud1730N:151
86ITokarz, Izabela KSz Gambit Przeworsk1727N:395
87IKwiatkowska, AgnieszkaPG 5 w Opolu1724N:217
88IKarłyk, MariaŻKSz Żary 1724N:232
89I+Winter, AnnaKKSz Urania Krosno1722N:611
90ISawa, Daria LUKS Fajsławice1717N:280
91IStróżyk, Aleksandra 1716N:368
92ISoćko, WeronikaKSz Polonia Warszawa1711N:231
93IMytych, WiktoriaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1710N:676
94I++Zamarska, SylwiaMUKS SZS Cieszyn1707N:442
95IWawrzyniak, WeronikaKTS Kalisz1704N:431
96I+Wójcik, Jagoda KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1703N:205
97ITomczak, MartaMMKS Wieniawa Leszno1703N:489
98IPawicka, MagdalenaKSz Polonia Wrocław1702N:407
99IIGrochot, Alicja KKSz Kraków1701N:164
100IMazgaj, Zuzanna UKS Pałac Nieborów1699N:124
101II+Popiel, Natalia II LO Suwałki1693N:210
102I+Tkaczyk, Weronika UKS Czternastka Warszawa1693N:127
103I+Starosta, Martyna UKS Rodło Opole1693N:333
104IMomot, Weronika UKS Smecz Konin 1692N:161
105IISzewczyk, Malwina MUKS Stoczek 45 Białystok1690N:735
106I+Tarka, Aleksandra UKS Czternastka Warszawa1690N:185
107II+Kaniowska, Anna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1689N:192
108IChoińska, Debora KSz. Hańcza Suwałki 1688N:481
109I++Kostecka, MarikaKSz LECH-WSUS Poznań 1684N:316
110I+Mukhtarova, AnastasiiaSimferopol1682N:18
111IRudol, MariaV Liceum Ogólnokształcące Gliwice1678N:148
112IMichalczuk, SaraŻKSz Żary 1678N:110
113IWierzbowska, Aleksandra MLKS Ostródzianka Ostróda 1676N:197
114IWąsala, Wiktoria UKS Giecek Radków1676N:359
115IReda, PatrycjaUKS Czternastka Warszawa1675N:100
116I+Mirowska, OliwiaGKSz Hetman Pilzno1674N:574
117II+Tomys, Wiktoria UKS Szach Wolsztyn1671N:123
118IPoręba, Weronika UKS Viktoria Łowczów1670N:298
119IGaj, MagdalenaKSz Gambit Przeworsk1670N:416
120I+Skiba, Aleksandra UKS Szach-Mat Syców1670N:95
121IBieńko, Jagoda AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1669N:369
122IChoremska, ZuzannaUMKS Na Pięterku Poznań 1667N:158
123II+Miąsik, Patrycja RzKSz Rzeszów1666N:855
124II+Najuch, Natalia PG 2 w Skierniewicach 1665N:103
125ISzulc, Patrycja KSz Polonia Wrocław1657N:212
126I+Lascar, Maria Elena KSz Miedź Legnica1656N:319
127IZabrzańska, Weronika UKS Hetman Koronny Trzebinia1653N:467
128IWaligóra, JuliaUKS Smecz Konin 1647N:241
129IZarębska, Lena KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1646N:188
130IBakalarczyk, ZuzannaUKS Piątka Wieluń 1643N:335
131II+Łuka, AgnieszkaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1638N:978
132ISkorupa, Oliwia UKS Rotmistrz Grudziądz1636N:207
133II+Chomicka, Kinga SG 3 BTO Białystok 1634N:619
134IHryń, Aleksandra Akademia Szachowa Gliwice 1633N:158
135IŁosińska, AleksandraUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1632N:159
136IKrzyżosiak, Anna KSz Polonia Wrocław1631N:188
137II+Starzec, Patrycja TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1630N:272
138I+Anyż, Monika KMKSzach Victoria Komplexbud1629N:347
139ICiesińska, WeronikaAZS Poznań 1627N:120
140IŚlusarczyk, Milena UKS Hetman Koronny Trzebinia1626N:336
141IDąbrowska, AleksandraUKS TSz Zieloni Zielonka1626N:138
142IPolak, Sylwia RzKSz Rzeszów1625N:164
143IIMadej, NataliaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1623N:26
144IWolak, JuliaGKSz Hetman Pilzno1622N:309
145II+Kubiak, AleksandraMKS Wicher Zbąszyń1621N:120
146ILewandowska, Aleksandra UKS SP1 Jedynka Tychy 1619N:48
147IIBudzińska, Małgorzata PG 2 w Skierniewicach 1618N:60
148IMalinowska, MonikaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1610N:209
149IIWojtas, EmiliaKS Komunalni Sanok1609N:358
150IPaździerz, Klaudia UKS Czternastka Warszawa1608N:241
151I+Orlik, Sandra RKS MAT Ruda Śląska 1607N:172
152IMykhaylyak, WiktoriaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1604N:268
153IIPawłowska, Emilia1604N:215
154II+Tomaka, AnnaGimnazjum nr 14 Gliwice 1602N:2
155II+Gil, Oliwia TMS Roszada Gliwice 1600N:85
156IKlisz, Karolina MKSz DIAGONALIA Imielin 1600N:204
157II+Szymańska, AleksandraUKS MDK Radom 1599N:38
158INależna, GabrielaKGL Szarotka Wadowice Górne1599N:604
159IJakubowska, Urszula UKS SP1 Leżajsk1597N:519
160IZniszczoł, WiktoriaUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1597N:410
161ISzczypawka, AleksandraPUKS Mikołaj Gąbin1593N:283
162IKawecka, MałgorzataGimnazjum Nr 14 Gliwice 1591N:396
163IDallemura, Anna PrSP 6 Białystok 1590N:958
164IIWoronis, SabrinaPG 15 Białystok1587N:414
165IŁukasik, Zuzanna KSz Piątka Skierniewice1586N:171
166II+Andrzejewska, MajaUMKS "Na Pięterku" Poznań 1585N:273
167ISłoniewska, Alicja UKS TSz Zieloni Zielonka1583N:178
168IIGórska, Weronika MKS Polonia Warszawa1582N:45
169IZalewska, Katarzyna PDG 3 w Tczewie 1582N:195
170IIWojtaszak, DariaUKS Skoczek Kopanica1582N:4
171IIRojek, PaulinaSP nr 11 Suwałki 1579N:284
172IISzymaniuk, DariaMUKS Stoczek 45 Białystok1576N:291
173IBarwińska, Ewa KTS Kalisz1576N:332
174IIBorowczyk, JuliaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1575N:73
175IBohdanowicz, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn1575N:258
176II+Kubasik, Aleksandra KTS Kalisz1574N:347
177WCMCzernikowska, Laura LKSz GCKiP Czarna 1572N:177
178IIBednarska, Julita KSz. Hańcza Suwałki 1569N:264
179IIOpic, Natalia MKS Wicher Zbąszyń1568N:10
180IRobakowska, Paulina UKS Ognisko Rydułtowy1568N:264
181IKrzyżosiak, MartaKSz Polonia Wrocław1568N:192
182IMróz, Lena SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1568N:322
183IIKoperska, NinaUMKS Na Pięterku Poznań 1567N:73
184IIWitkowska, Karolina KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1567N:126
185IIŁukaszewska, Magdalena KSz Maraton Łomża 1567N:304
186IIMakarewicz, MariettaMLKS Czarni Olecko1565N:6
187IRoszkiewicz, Anna UMKS Na Pięterku Poznań 1562N:116
188II+Borsuk, AleksandraUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1560N:131
189IKaznowska, Weronika GIM nr 5 Olsztyn1560N:93
190IIPlichta, Olga KSz Skoczek Siedlce 1560N:330
191IHertlein, Irena KSz Hetman Katowice 1558N:273
192II+Chądzyńska, Magdalena ŁKS Szach-Centrum Łódź1557N:43
193IKowalczyk, BarbaraKS Korona Kraków 1557N:245
194INowacka, Dorota UKS TSz Zieloni Zielonka1557N:470
195IIGilarek, Weronika UKS Kościelec1555N:26
196II+Walkowiak, BogumiłaAZS Poznań 1553N:83
197ISokół, MariaKSz Piątka Skierniewice1553N:175
198ISurpeta, JuliaKKSz Kraków1552N:416
199II+Świtała, Karina UKS Dziewiątka Sieradz 1552N:125
200IIPokrzywa, Katarzyna G-171551N:51
201IIWalendykiewicz, Martyna KSz. Hańcza Suwałki 1551N:409
202IIWysocka, EdytaGim. nr 3 Suwałki1548N:271
203IPaździerz, Paulina UKS Czternastka Warszawa1547N:245
204II+Kulec, Gabriela TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1546N:456
205IIKudlak, Julia KSGU Tęcza Krosno Odrz.1545N:204
206IArciszewska, ZuzannaSP 34 Białystok1545N:1057
207IIMiarecka, Natalia MGLKS Parnas Oława 1545N:25
208IIRobaszkiewicz, Sara MKS Wicher Zbąszyń1544N:50
209IIDixa, JoannaKSz ORŁY Pleszew 1543N:159
210IŁaszczuk, ZuzannaMAZSzach w Warszawie1543N:362
211IGarbowska, Maja SP 44 Białystok1541N:818
212IIIBiałowąs, BlankaS-KKS Przemyśl 1539N:53
213IIGałęziowska, MartaUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1539N:9
214IIKruszewska, Justyna UKS Biały Pion Gryfino 1537N:23
215II+Szelejewska, MariaMAZSzach w Warszawie1536N:150
216I+Samujło, Agnieszka KSz DRAKON Lublin 1534N:191
217I++Hryń, ZofiaAkademia Szachowa Gliwice 1534N:176
218IMalinowska, Natalia MUKS Stoczek 45 Białystok1534N:289
219IIHosiawa, KlaraMKS KSOS Kraków1529N:69
220II+Oborska, MagdaKSz Hetman Katowice 1529N:266
221IIBednarczyk, Katarzyna LUKS Fajsławice1526N:108
222IIZawadzka, AnnaGimnazjum Nr3 z Oddz. Dwujęz.i Integracyjnymi Mysłowic1526N:7
223IIRożek, GabrielaMKS Wicher Zbąszyń1524N:40
224IIZygmunt, Patrycja UKS Orlik Rudnik n/Sanem1524N:283
225I+Rejniak, Zuzanna1524N:81
226IIBartosiewicz, Julia UKS 21 Podlesie 1522N:112
227IIKędzierska, LidiaI LO Leszno 1522N:85
228I+Hampel, AnnaRKS MAT Ruda Śląska 1522N:113
229IIHrytsyna, Anastasiya1522N:142
230IOlszewska, Wiktoria UKS SP3 w Bogatyni1521N:298
231IIMusin, Oliwia ŻKSz Żary 1521N:125
232IIWalczyk, KatarzynaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1520N:252
233ISiekańska, Maria KSz Stilon Gorzów Wlkp.1520N:181
234II+Nowak, RoksanaMKS Wicher Zbąszyń1514N:75
235INowicka, JuliaGKSz Solny Grzybowo 1513N:220
236IIKowalczyk-Kudziarz, Julia TS Kuźnia Rybnik 1512N:14
237IWojtas, Julia LKS Strażak Zabrzeg1512N:205
238IIKoseska, Kamila LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim 1511N:167
239IChrobot, Patrycja UKS Rodło Opole1510N:197
240IIChojnowska, KarolinaSP Konarzyce1510N:399
241IIJaniak, Izabela MKS MOS Wieliczka 1510N:888
242IIIZygmunt, MagdalenaUKS Orlik Rudnik n/Sanem1507N:278
243ISivickis, WiktoriaUKS OPP Toruń1506N:123
244IIIzdebska, GabrielaKotuń1506N:418
245II+Stefańska, EmiliaLesko 1504N:413
246IISzyszko, Aleksandra MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1503N:335
247IIKocur, KlaudiaUKS Szach Wolsztyn1502N:29
248IIBochniarz, KatarzynaLKSz Lublin 1501N:150
249IIBylica, Katarzyna AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1500N:35
250II+Wagner, Klaudia UKS Pałac Młodzieży Katowice 1499N:265
251II+Kieca, Aleksandra Akademia Szachowa Gliwice 1499N:202
252II+Szopa, Emilia KKSz Kraków1499N:237
253IVanduyfhuys, DariaKS AZS Wratislavia1499N:42
254IIŻukowska, Aleksandra 1497N:107
255IPaluch, KorneliaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1497N:162
256IZałucka, EmiliaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1494N:255
257ILibura, JuliannaKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1493N:91
258IILewandowska, Kamila GKSz Kornuty Gorlice1492N:482
259IIDrob, Julia LKSz Lublin 1491N:223
260II+Flisiak, JuliaRzKSz Rzeszów1491N:400
261IWoźnica, AlicjaKSz Polonia Warszawa1490N:216
262II+Czerwińska, Oliwia UKS Ognisko Rydułtowy1489N:317
263IVAugustyn, AleksandraMDK Bochnia 1488N:42
264IIIMichaluk, Agata LUKS Lubartów1488N:414
265II+Rokoszna, Zuzanna KLIM UKSz Gambit Starachowice 1487N:395
266II+Mężykowska, EmiliaKSz Polonia Warszawa1487N:52
267IIGiziewska, MartaIV LO Białystok1485N:215
268IIWilant, Marta KSz ODRODZENIE Kożuchów 1482N:86
269II+Majewska, AlicjaRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1482N:152
270IIKargol, MajaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1482N:77
271IIRudnik, Małgorzata PG 1 Białystok 1481N:106
272IIŻółkiewska, Aleksandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław1481N:108
273ITryjańska, KorneliaSzSon Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1481N:181
274ILeśniak, AngelikaKSz Gambit Świecie 1479N:228
275IIZalewska, Ewa UKS SP11 Skoczek Tczew1478N:159
276IJędrzejko, Martyna GCKiS Kobierzyce1478N:192
277IŚcisła, OliwiaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1477N:377
278IISerewa, AntoniLKSz Lublin 1476N:189
279IIGiefert, Sara LKS Sanovia Lesko 1476N:145
280IISzymczyk, GabrielaKSz. Hańcza Suwałki 1475N:256
281IIIWojewódzka, Aleksandra Płock1475N:37
282IIIOlszewska, MartynaRzKSz Rzeszów1474N:351
283IIMisiewicz, NataliaUKS GONIEC Staniątki 1474N:417
284ITrzaskowska, HannaWMZSzach1474N:56
285IIStrączek, Wiktoria SP 8 Chrzanów1473N:568
286IIŁabędź, Gabriela Klub Szachowy Kana Tarnów1473N:301
287IIWalasik, Weronika UKS Hetman Koronny Trzebinia1472N:115
288IGórecka, DominikaMKSz DIAGONALIA Imielin 1471N:233
289IIIBadoń, Agnieszka Gimnazjum Sławkowice 1470N:118
290IIPałejko, Maria SP nr 2 Suwałki1470N:373
291IILisiecka, AleksandraSarnaki 1469N:80
292II+Miranowska, AnnaAZS Poznań 1468N:42
293II+Siekańska, Zuzanna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1467N:148
294IIZubrycka, Marta SP 4 Białystok 1466N:569
295IISpadło, KatarzynaŁKS Szach-Centrum Łódź1465N:17
296IIJędrzejewska, ZuzannaKTS Kalisz1465N:357
297IIGrzyb, Anna UKS Jedynka Bełchatów 1465N:135
298IINiewiejska, Natalia MUKS MDK Śródmieście Wrocław1464N:203
299IIFilipek, JustynaUKS Hetman Koronny Trzebinia1464N:128
300IWyrzykowska, Aleksandra UKS MDK GDYNIA1464N:244
301IIZabłocka, KatarzynaUKS GONIEC Staniątki 1462N:265
302II+Khabak, Marta LUKKS Kielce1462N:85
303IIGospodarek, EmiliaZespół Szkół nr 1 1461N:53
304IIChojnowska, Justyna KSz Maraton Łomża 1461N:317
305IIBar, KlaudiaKKSz Kraków1461N:319
306IIKargol, MajaGimnazjum nr 2 Tomaszów Lubelski 1460N:49
307IIAdamyan-Lis, Antonina G.Gminy Liw im. Kardynała S Wyszyńskiego Węgr�1459N:188
308IMyśliwiec, Natalia TS Wisła Kraków 1459N:114
309IIPawlak, EmiliaKKSz Kraków1458N:331
310IIISarad, MałgorzataMOSiR Tuchów 1456N:66
311IUliasz, Katarzyna KKSz Urania Krosno1456N:509
312IIMrozowska, Gabriela KKSz Urania Krosno1452N:594
313IIPełka, Magda Gimnazjum Nr 4 Piekary Śląskie1452N:225
314II+Nowaczyk, Klara UKS Dziewiątka Sieradz 1452N:137
315IISiemińska, AleksandraUKS Dziewiątka Sieradz 1452N:104
316IIMolenda, Maja MUKS MDK Śródmieście Wrocław1451N:291
317IISzymańska, EmiliaBKS Chemik Bydgoszcz1451N:166
318IIFajt, PatrycjaUKS Giecek Radków1451N:124
319Weczera, Maja KS GRYF Kietrz1451N:9
320IIIWłoch, WiktoriaGimnazjum Nr 4 Krosno 1450N:28
321IMaślewska, AnnaMLKS Ostródzianka Ostróda 1450N:142
322IIINakonieczna, Karolina Nałęczów 1450N:50
323IIGrądzka, AleksandraSP 47 Białystok1450N:803
324IIStołecka, GretaUKS Biały Pion Gryfino 1449N:19
325II+Grzesik, Nikola AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1449N:202
326IIDaciuk, Paulina PG 32 Białystok1446N:77
327IIWyszomirska, MałgorzataG.nr42 im. Bohaterek Powstania Warszawkiego W-wa1445N:94
328IMajczyna, PatrycjaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1445N:382
329IIIJankowska, IzabelaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1443N:95
330IILewicka, NataliaGIMNAZJUM nr 11 Bielsko-Biała1440N:185
331IIISiorek, Beata UKS Piątka Wieluń 1439N:23
332IIŚwięch, GabrielaUKS Goniec Staniątki (Gim.N-ce)1437N:63
333IIChwalińska, Aleksandra 1437N:70
334II+Janikowska, WiktoriaKSz Jelonka Jelenia Góra 1437N:158
335IDadełło, BarbaraKSz Polonia Wrocław1436N:181
336IMucha, MartaUKS przy SP 8 Chrzanów 1436N:600
337IBorek, Dominika UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1436N:242
338IISzczotka, Matylda SP 29 Białystok1436N:365
339IKucharska, Helena MKSz Rybnik 1435N:443
340IIPartyka, JustynaSTMGK Strzelce Krajeńskie1432N:153
341IIPieczewska, GabrielaOTSz Ostrów Wielkopolski 1432N:325
342ILewandowska, Weronika UKS Korona Gdańsk1430N:161
343IIIWójcik, JuliaKSz Piątka Skierniewice1428N:18
344IMajewska, MariannaMUKS Fidei Węgrów 1428N:390
345IIOpalińska, WiktoriaLUKS GOK Samborowo1426N:19
346IReszka, Zofia ŁZSzach1426N:126
347IIPietryga, SandraKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1425N:112
348IIJajczak, KatarzynaUKS Piątka Wieluń 1425N:51
349IIZienowicz, ZofiaUKS Gedanensis Gdańsk1424N:29
350II+Matyjasek, MichalinaGOKiS Skomlin 1424N:209
351II+Golińska, Patrycja KSz ORŁY Pleszew 1424N:160
352II+Komorowska, Marcelina MLKS Nadnarwianka Pułtusk1424N:65
353IIDelekta, Joanna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1423N:61
354II+Polakowska, Agnieszka AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1422N:316
355IIŁaszczuk, ZofiaMAZSzach w Warszawie1422N:350
356IIIWyszomirska, MariaUKS Hetman Michałowice 1422N:22
357IBugaj, HannaUKS Ognisko Rydułtowy1422N:285
358IIBienek, Magdalena UKS Hetman Częstochowa 1421N:271
359IIIAleshko, MargaritaMińsk, Białoruś1421N:20
360IISpisak, WiktoriaUKS SP1 Jedynka Tychy 1419N:44
361IISzumowicz, Weronika GKSz Hetman Pilzno1419N:291
362IIStaniewicz, AdriannaSP 5 Białystok 1419N:319
363IIRajewicz, KarolinaUKS SP3 w Bogatyni1418N:211
364IIKluk, Julia UKS REKORD Iwla 1418N:509
365Kot, Aleksandra Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu1418N:10
366IIISzczuka, ŻanetaUKS PIĄTKA Wieluń 1417N:23
367II+Kanduła, Jaśmina1417N:210
368IIIRetman, Martyna PKS Wiatrak Bydgoszcz 1416N:22
369IIWęgrzyniak, Dominika MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1415N:113
370IIGodyla, Kinga RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1415N:124
371IIHals, EmiliaGKSz Hetman Pilzno1415N:389
372IIIPrzyborowska, MonikaLO Grajewo1413N:62
373IIIBochnak, Julia1413N:21
374IITuźnik, MartynaLUKKS Kielce1412N:203
375IIIDuraj, Emilia St Pokój OPP w Pokój1412N:8
376IIIRola, AlicjaUKS Skoczek Kopanica1411N:12
377II+Jurkowska, MagdalenaSKS ORLIK Brzeg - PG 2 Brzeg1411N:102
378IIGolecka, JadwigaKS LAURA Chylice1410N:125
379IIIRynkowska, MagdalenaMUKS Stoczek 45 Białystok1410N:130
380IIGudell, EmiliaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1409N:32
381IIBartkowska, DorotaMLKS Ostródzianka Ostróda 1409N:78
382IIIPisarczyk, UrszulaGimnazjum nr 2 w Bartoszycach 1409N:2
383IPlacek, Eliza UKS Pałac Nieborów1409N:99
384IIGula, Agnieszka KSz SDK-Lotnik Mielec 1406N:184
385Kondracka, Aleksandra PG Grodzisk 1406N:19
386IIIKolasińska, JuliaUKS Gedanensis Gdańsk1405N:9
387IITamoń, Agata UKS OPP Toruń1404N:156
388IIIMatwij, AngelikaRzKSz Rzeszów1404N:29
389IIKuczyńska, Katarzyna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1404N:178
390IMytnik, Kinga TMS Roszada Gliwice 1403N:202
391IIWójtowicz, Gabriela1403N:282
392IIStanowska, Angelika LKS Stomil II Bełchatów 1403N:67
393IIIJurczak, KatarzynaUKS SP3 w Bogatyni1402N:270
394IIIPająk, Oliwia1401N:14
395II+Gębal, Katarzyna MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1401N:276
396II+Tim, Anna UKS Pałac Młodzieży Katowice 1401N:244
397IIISpychała, MarekUKS Czternastka Warszawa1400N:52
398IIPiasecka, MajaLUKKS Kielce1399N:109
399IIIPłodzień, SandraGimnazjum Zespołu Szkół Sportowych w Mysło1399N:3
400II+Cieślak, Jessica SP 2 Rybnik 1399N:360
401II+Pastuszko, KatarzynaUKS CZTERNASTKA WARSZAWA1399N:158
402IJędras, Adrianna OTSz Ostrów Wielkopolski 1398N:171
403II+Zabłocka, MartaŁódź 1398N:211
404IIJasińska, Patrycja M-GOK GAMBIT Ślesin1397N:145
405IIIUchman, GabrielaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1397N:9
406IIIWawer, Paulina1397N:1
407bkMiłkowska, Katarzyna G-4 1397N:4
408IIIKupracz, Jagoda Bolesławiec1395N:9
409IIIWęgrzyniak, IgaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1394N:18
410IIKraszewska, Barbara MUKS MDK Śródmieście Wrocław1394N:464
411IIRepeć, Julia Gimnazjum Nr 3 Tychy1394N:98
412IICzajowska, IzabelaKS Cracovia 1906 Kraków1394N:72
413IBiałek, Alicja KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1394N:270
414IIIWaszkowiak, Kinga MKS Wicher Zbąszyń1393N:47
415IIGórna, Julia Pałac Młodzieży Koszalin 1393N:92
416IISzewczyk, Joanna Hetman Ostrowiec Św.1393N:151
417IISłoniec, Natalia UKS Orlik Rudnik n/Sanem1392N:417
418IIJedlińska, Zuzanna UMKS Na Pięterku Poznań 1391N:7
419IIIKrukowska, Alicja LO Grajewo1391N:48
420IIIJagiełło, RóżaTKSzach Tarnobrzeg1391N:69
421IIRaducka, Anna PTC Pabianice 1390N:42
422II+Kulpa, Karolina SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1390N:210
423IITrybus, Izabela KKSz Urania Krosno1389N:325
424IIZałóg, Aleksandra AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1389N:164
425II+Szymajda, KarolinaKSz Piątka Skierniewice1389N:59
426IIPawlukiewicz, KamilaSpołeczna SP nr 10 1388N:145
427IIPietrykowska, Agata UMKS Na Pięterku Poznań 1388N:70
428II+Papierz, Sandra IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1388N:326
429IIFrej, Hanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław1387N:218
430IIBorkowy, MałgorzataTMS Roszada Gliwice 1387N:227
431IIIJaracz, Ewa Gimnazjum Dwujęzyczne w Krośnie 1387N:7
432IIIZasada, Klaudia GZSN Start Gorzów Wlkp.1387N:9
433II+Stanowska, JuliaKPZSzach1387N:91
434IObrochta, LenaChTS Chorzów 1386N:110
435IIKaryś, Katarzyna LUKKS Miedziana Góra 1385N:432
436IIPopiel, Małgorzata UKS przy SP 8 Chrzanów 1385N:300
437IIIKarkowska, EwaMKS EMDEK Bydgoszcz 1385N:12
438IIWłodarska, Ewa KSz Miedź Legnica1384N:254
439II+Piotrowska, FlorentynaKTS Kalisz1384N:108
440IIIPiatikow, KarolinaSzkoła Podstawowa nr 5 w Wołominie1382N:1
441IIMazurek, Maja SP 1 Brzozów 1382N:323
442IIMłynaryk, JuliaSTMGK Strzelce Krajeńskie1381N:53
443IIPalka, Aleksandra MKSz DIAGONALIA Imielin 1381N:292
444IIMatusik, ZuzannaUKS Hetman Koronny Trzebinia1380N:337
445IIIGórna, Julka PM Koszalin 1380N:9
446IIPaszkowska, Magdalena UKS Jantar Pruszcz Gdański 1379N:120
447IIIGuberska, Magdalena Sarnaki 1379N:58
448Szwon, Oliwia 1378N:8
449IIIFranas, AleksandraMKS Rokita Brzeg Dolny1377N:105
450IIIWoelk, Dominika 1377N:7
451IIKuchciak, Marta MUKS MDK Śródmieście Wrocław1376N:113
452IIIGolwiej, PaulinaSarnaki 1376N:113
453IIIGarbaczewska, PolaKSz Miedź Legnica1375N:3
454IIICzyżewska, Natalia UKS Giecek Radków1374N:74
455IPisarek, ElżbietaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1374N:151
456II+Zioło, OliwiaUKS TSz Zieloni Zielonka1374N:81
457IIMazanowska, AnielaMAT Myślenice1373N:73
458IIIZwolak, Laura Internat przy ZS nr 1 1372N:32
459IIIPiecha, Agnieszka SP nr 34 Rybnik 1372N:6
460IIIPawlus, Zuzanna RzKSz IV Rzeszów 1372N:48
461IIIKawałko, Julia UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1372N:9
462IIWarchoł, KamilaTKSzach Tarnobrzeg1371N:56
463IIISurpeta, JuliaLUKKS Kielce1371N:7
464IIIKoplin, Maria SP nr 4 Bolesławiec1371N:6
465IIIAndreasik, PaulinaGimnazjum Wielopole Skrzyńskie 1371N:7
466IIMycio, AgataUKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 1370N:126
467IJacek, Nikola KSz Gryf Szczecin 1370N:233
468IIIKlima, Sylwia UKS GONIEC Staniątki 1370N:3
469Procyszyn, Kuba KS 64 Zielona Góra 1369N:5
470IIWiewióra, Dominika LKS Strażak Zabrzeg1369N:217
471IIBiniak, Zuzanna NASZACH Nowy Tomyśl1369N:6
472IINajdecka, SandraKSz Polonia Wrocław1368N:164
473IIIMiszczyszyn, KlaudiaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1367N:9
474II+Żyznowska, MariannaKS LAURA Chylice1367N:153
475IIIBagińska, Wiktoria UKS Giecek Radków1366N:6
476IIIBurak, Aleksandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław1366N:106
477IIIMachniewicz, Alicja UKS Czternastka Warszawa1366N:12
478IIIMajówka, AleksandraMKS Agros Chełm1366N:65
479IIIKozak, Helena TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1366N:14
480IIIKisielewska, Patrycja KSz. Javena Hańcza Suwałki1365N:18
481IIIKrzysztofik, LidiaKGL Szarotka Wadowice Górne1365N:74
482IMrozek, Zofia UKS Baszta Wodzisław Śląski1365N:136
483IIIPolus, Gabriela MKS Wicher Zbąszyń1365N:3
484IIGrela, Aleksandra UKS Ósemka Chojnice1364N:17
485IIPołom, Justyna TKKF Rzemyk Gdynia1364N:28
486IIIŻurawska, MartynaLZS Goniec Kluczbork1363N:24
487IIIKlingenberg, JuliaUKS Korona Gdańsk1363N:26
488IRoszkiewicz, ZofiaUMKS Na Pięterku Poznań 1363N:119
489IIIDziedzic, Katarzyna MKSz GRYF Dębica 1362N:9
490IIIWasilewska, Aleksandra1361N:10
491IIISiennicka, KatarzynaCKR SSz Grójec 1361N:3
492IIWojciechowska, MartynaUMKS Na Pięterku Poznań 1360N:57
493II+Łochina, Justyna WKS Kopernik Wrocław 1360N:108
494IIISzlaszyńska, DominikaSP Słobódka 1360N:33
495IIPotkańska, LenaPłock1359N:93
496IIIKuzio, Wioletta GKSz Kornuty Gorlice1359N:53
497IIGdula, Anna S-KKS Przemyśl 1359N:406
498IIHury, DominikaSzczecin1359N:83
499IIJarocka, Kamila KSz Polonia Wrocław1358N:242
500IVKuźmicz, Patrycja1358N:33
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)