ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20737)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26067);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (4343);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13270);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
create table:Table 'trn_log2' already exists
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
1001IVMett, JoannaKSz Polonia Warszawa1225N:5
1002IIIStaniak, MariaAkademia PRIMUS Pruszcz Gdański1225N:128
1003IVStroińska, Zofia POL-ANG PRYW. GIMN. POZNAŃ 1224N:3
1004IISkoszkiewicz, Julia G.Nr 1 z Oddz.Dwujęzycznymi imRoberta Schumana Mokotów1224N:14
1005IIIBełcikowska, WiktoriaMKS EMDEK Bydgoszcz 1224N:57
1006IIINaworska, Agata M-GOK Gambit Ślesin1224N:182
1007IVKaminiarz, Oliwia KSz Gryf Szczecin 1224N:4
1008IVSzymska, KlaudiaMLKSz Myślenice1224N:42
1009IVRybiński, Cezary Kosma KU AZS UW w Warszawie 1224N:33
1010IIKot, MartaUKS Hetman Częstochowa 1224N:127
1011IIIDomke, ZuzannaMTS Kwidzyn 1224N:37
1012IVWięcław, JuliaMiejskie Gimnazjum Nr 4 w Piekarach Śląskich1224N:4
1013IVEllis, Maria1224N:4
1014IIIBiałowąs, Maria UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1224N:25
1015IVAdamczyk, Paulina MUKS MDK Śródmieście Wrocław1224N:6
1016IVLis, NataliaLUKKS Miedziana Góra 1224N:4
1017IVPachniewicz, ZofiaŁódź 1224N:9
1018IVKuźmicz, Aleksandra1224N:25
1019IVStefaniak, Nikola OTSz Ostrów Wielkopolski 1224N:7
1020IVGołędzinowska, Kamila UKS Pijarski KS 1224N:11
1021IVŁuszczyk, Aleksandra Klub Szachowy Kana Tarnów1224N:16
1022IVBiegun, Justyna SZKÓŁKA SZACHOWA f7 1224N:7
1023IVKmuk, AnnaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1223N:3
1024IIIKloza, Milena Akademia Szachowa Gliwice 1223N:39
1025IIMałecka, Natalia UKS Pałac Nieborów1223N:25
1026IVWiniarska, MagdalenaSzkoła Podstawowa Nr 7 Czeladź1223N:17
1027IVDrzewiec, GabrielaKSP Siedlce 1223N:3
1028IVPojnar, Sylwia1222N:6
1029IIIMydłowska, Ewa KSz Gryf Szczecin 1222N:19
1030IVWiśniewska, Aleksandra ŁKS Szach-Centrum Łódź1222N:5
1031IVRozmiarek, MirellaMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1222N:7
1032IVKruczyńska, MartaUKS ZSO Włoszakowice 1222N:6
1033Mioduszewska, EsteraPG Grodzisk 1222N:10
1034IIGibek, JuliaKSz Odrodzenie Kożuchów 1222N:64
1035IVZdunek, AnnaCzudec1222N:7
1036IIKomendolowicz, Nikola UKS przy SP 8 Chrzanów 1222N:166
1037IVRóg, Hanna UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1222N:4
1038IVBadič, AdriannaM-GOK GAMBIT Ślesin1221N:31
1039IIIStutz, JuliaUMKS Na Pięterku Poznań 1221N:12
1040IVMagdziak, Barbara KS Carbo-Gliwice Gliwice1221N:6
1041IISprzęczka, EmiliaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1221N:64
1042IVSutkowska, Aniela SP Andrzejewo 1221N:10
1043IVZając, OliwiaUKS SP3 w Bogatyni1221N:3
1044IVKapica, Elżbieta LUKS Tempo Ożarów 1220N:8
1045IVCzajka, Katarzyna SzKS GENS Kołobrzeg1220N:3
1046IVLiterska, KarolinaUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1220N:8
1047IVJakoniuk, Julia III LO Suwałki 1220N:4
1048IIIPiaskowska, AnnaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1220N:69
1049IVSawicka, Oliwia SP 10 Łomża 1220N:19
1050IIIKurowska, EmiliaUKS GCK Sękowo 1220N:33
1051IVGralik, Małgorzata SP Stara Ruskołęka1220N:32
1052IIIMoskwa, Katarzyna 1220N:5
1053IIIŁupicka, LenaKSz Wieża Śmigiel 1220N:40
1054IIISamol, JuliaMMKS Wieniawa Leszno1220N:10
1055IIIZwolan, Wiktoria1220N:35
1056IVKolenda, Aleksandra III d 1220N:4
1057IIIDajnowicz, Adrianna Szachowy Uniwersytet Warszawa 1220N:47
1058IVNowakowska, Agata 1219N:5
1059IIILisiecka, Julia Caissa Pion Zielona Góra1219N:56
1060IVRadaszewska, Dominika SP 184 Łódź1219N:6
1061IIKuczyńska, Zuzanna MKS Wicher Zbąszyń1219N:52
1062Zięciak, Aleksandra1219N:11
1063Gorczyca, DominikaChojnów1219N:9
1064IIIWysocka, Kamila SP Jeleniewo1219N:88
1065IVMłodecka, Julia1219N:2
1066IVŚwider, Nikola Zespół Szkół Plastycznych 1219N:4
1067IVBrawańska, Julia UKS BASZTA Wodzisław Śląski1219N:4
1068IVSzwarczyńska, Agnieszka1218N:11
1069IVBrankiewicz, JuliaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1218N:4
1070IVKurlej, OliwiaUKS Biały Pion Gryfino 1218N:15
1071IIICzopińska, LiliannaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1218N:102
1072IVOgurkis, Alicja UKS Taktyk Białołęka 1218N:11
1073IVPiekarczyk, Magdalena Hadykówka1218N:14
1074IVMyszk, Paulina1218N:3
1075IVKuligowska, MajaPiaseczno 1218N:6
1076IIIŁach, Milena UKS SP 1 Brzozów 1218N:134
1077IVDrożdż, Magdalena SCK BEST Bielsko-Biała 1218N:4
1078IVKluziak, AgataUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1218N:4
1079IVSzeląg, Alicja 1218N:3
1080IVRojewska, Klaudia Szkoła Podstawowa nr 2 w Działdowie1218N:8
1081IVLech, Agata MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1217N:95
1082IIJellonnek, MatyldaWKS FLOTA Gdynia1217N:59
1083IIIUllrich, AgataUMKS Na Pięterku Poznań 1217N:2
1084IIKopeć, OlgaZelów1217N:62
1085IVDrozd, Weronika Albigowa1217N:50
1086IISidło, Małgorzata UKS Pałac Młodzieży Katowice 1217N:85
1087IVMazuryk, Anastasiya SP nr 2 im. Marii Konopnickiej w Grodzisku Maz. 1217N:15
1088IVHasińska, EwaKTS Kalisz1217N:2
1089IIIJamrugiewicz, WeronikaUKS SP 1 Brzozów 1216N:210
1090IIIKruk, Agnieszka UKS Korona Gdańsk1216N:22
1091IIIDzielendziak, PatrycjaWKS Kopernik1216N:129
1092IVMisiak, Iwona SP 13 Mielec1216N:19
1093IVDropek, Julia Matczyn 1216N:4
1094IVSzyluk, Patrycja1216N:4
1095IIINowakowska, Agata KS 64 Zielona Góra 1215N:11
1096IIIAndziak, Patrycja Sp 218 W-wa Wawer 1214N:40
1097IVKubiszewska, Angelika UKS Pałac Nieborów1214N:3
1098IVPlak, WeronikaKKSz Kraków1214N:9
1099IVBuchner, Liliana1214N:4
1100IVGoska, Julia1213N:14
1101IVChoina, Zuzanna Nowa Sarzyna1213N:8
1102IVBednarska, KatarzynaGimnazjum Nr 14 wCzęstochowie1213N:34
1103IIIKrasowska, Wiktoria Dwujezyczna SP Nr 1 W-waWesoła 1213N:95
1104IVKryrowicz, Karolina KSz Jelonka Jelenia Góra 1213N:7
1105IIIKopeć, WiktoriaGim nr 24 w Lublinie1212N:18
1106IVBorek, Aleksandra LUKS Tempo Ożarów 1212N:5
1107IVJanik, Gabriela ZSO Zaklików 1212N:17
1108IIISobieraj, Natalia UKS Pałac Nieborów1212N:61
1109IIIKuźma, Zofia UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1212N:9
1110IVBłasiak, Zuzanna KSz Polonia Wrocław1212N:7
1111IIIWoźnica, AlicjaUKS POGOŃ Oleśnica1212N:29
1112IVChojnicka, Patrycja SP 57 Klasa III 1211N:10
1113IVBryś, JuliaGimnazjum nr 3 w Olsztynie1211N:9
1114IVKuraś, Kinga 1211N:8
1115IVDrozdowska, JoannaSzkoła Podstawowa w Bóbrce1211N:13
1116IIIMłotkowska, KingaBKS Chemik Bydgoszcz1210N:274
1117IIIKlimkowska, WiktoriaKKSz Urania Krosno1210N:72
1118IVMałyszko, Aleksandra SSP 3 BTO Białystok1210N:123
1119IIMolenda, Amelia SP 7 Leszno 1210N:61
1120IVGrzegorczyk, Joanna G.nr 164 Polskich Olimpijczyków W-wa Białolęka 1210N:28
1121IVPiotrowska, Zuzanna PSP Czyżówka1210N:6
1122IIIRyś, Klaudia SP-21209N:58
1123IVBilińska, ZuzannaUKS EL-TUR SP3 Bogatynia1209N:40
1124IIIOleś, Andżelika Zespół Szkolno Przedszkolny nr 29 w Rybniku Golejowie 1209N:157
1125Kwiatkowska, Kamila 1209N:5
1126IVPajkert, Anna UKS KSM Tęcza Kościan 1209N:7
1127IIIKołodziej, Julia LUKKS Kielce1209N:256
1128IIGoławska, Aleksandra Gimnazjum nr 2 w Łukowie 1209N:44
1129IVSiedlecka, NataliaSP 5 Mińsk Mazowiecki1209N:10
1130IVŁotocka, NikolaMAT Myślenice1209N:6
1131IVAdamska, Weronika UKS Taktyk Białołęka 1208N:15
1132IIIKlimczak, Martyna S.P.85 vim. Benito Juareza Mokotów 1208N:18
1133IVŚwięs, ZuzannaPSSz Pszczyna 1208N:10
1134IVDerechowska, Milena 1208N:11
1135IVSkowronek, NataliaChrzanów 1208N:4
1136IVIgnaszak, WiktoriaKTSz-W Kalisz 1208N:3
1137IIIDuda, JoannaUKS GIECEK Radków1208N:20
1138IVMichałkiewicz, Zuzanna Kraków 1208N:3
1139IVPiasna, KamilaKS KORONA Zakrzewo1208N:20
1140IVPawłowska, Natalia UKS Taktyk Białołęka 1207N:5
1141IVRyng, AleksandraUKS Piątka Wieluń 1207N:25
1142IVBratash, ViktoriyaKovel 1207N:51
1143IVJuszkowska, Zuzanna 1207N:18
1144IIINawrot, EmiliaTKSzach Tarnobrzeg1207N:124
1145IIIPaduch, SandraSP w Gliniance im. Wincentego Witosa1207N:159
1146IVOmilianowicz, Julia KSz. Javena Hańcza Suwałki1207N:11
1147IVSedlin, Elżbieta Józefów 1207N:12
1148IVPrzebieracz, Olga UMKS Na Pięterku Poznań 1207N:4
1149IVKondrat, Aleksandra Gimnazjum S.A. I LO Przemyśl 1206N:34
1150IVIdzik, BarbaraUKS G4 Tarnowskie Góry 1206N:6
1151IIIBorkowska, Oliwia UMKSz Jaćwież Suwałki1206N:145
1152IVJałonicka, Ewelina 1205N:13
1153IIIBorowiec, PatrycjaSzkoła Podstawowa nr 9 1205N:51
1154IIIKarzel, Irena KS LAURA Chylice1205N:150
1155IIIWalasek, MariaUKS Gambit Świebodzin1205N:54
1156IVJajuga, Julia 1205N:32
1157IVWardaszka, KatarzynaSP Stara Ruskołęka1205N:43
1158IIIWoźniak, Paulina KS KORONA Zakrzewo1205N:64
1159IVNiziołek, JuliaZabrze1205N:4
1160IVGrodzka, NataliaUMKS Na Pięterku Poznań 1204N:6
1161Leszczyńska, Zuzanna PrSP 6 Białystok 1204N:9
1162IIIWitek, JuliaZespół Szkół Nr 1 1204N:74
1163IVPiskorz, MartynaSP nr 3 Polkowice 1204N:6
1164IVTrybus, Natalia Krościenko Wyżne1204N:4
1165IIRau, Lena KS AZS Wratislavia1204N:83
1166IIIBychowska, MartaWKSz 1938 Włocławek 1204N:8
1167IVRytwińska, Katarzyna Jeleniewo 1204N:9
1168IVSzwagierczak, AnnaSP2 Rybnik1203N:8
1169IIIDrela, Monika AKS Mikołów 1203N:59
1170IVRadecka, Karolina UKS Astra Leśniowice 1203N:111
1171IVWaligóra, MartynaUKS Smecz Konin 1203N:3
1172IVTorbicka, Julia Gdańsk 1203N:35
1173IVRaszewska, Aleksandra UKS AKME Sosnowiec1202N:18
1174IIIRusinek, Wiktoria 1202N:36
1175IVRompa, RoksanaGdynia1202N:26
1176IIIMakuch, Kinga KSz SDK-Lotnik Mielec 1202N:121
1177IIIWąsowicz, Anna MUKS SZS Cieszyn1202N:54
1178IIIWolszczak, NataliaUKS Czternastka Warszawa1202N:23
1179Michalska, Wiktoria MDK Radom 1202N:2
1180IVWoszczyńska, LenaSzkoła Podstawowa nr 36 w Rybniku1202N:4
1181IVWawrzyniak, MajaUKS ZSO Włoszakowice 1202N:9
1182IIIKalinowska, AlicjaKSz Polonia Wrocław1201N:159
1183IISteinke, KatarzynaUMKS Na Pięterku Poznań 1201N:81
1184IVBartnicka, NataliaMTSz Mińsk Mazowiecki1201N:11
1185IIISharp, Kashka Gimnazjum nr 91201N:62
1186IVDrzewoska, JuliaKatolickie Gimnazjum Żary1201N:19
1187VGajek, AgnieszkaŁazany 1201N:139
1188IIIDuraj, IzabelaSt Pokój OPP w Pokój1201N:18
1189IIIPrzybyłowicz, JustynaUKS REFLEKS Gościno1201N:65
1190IIIKrasowska, Alicja UKS Gambit - Wesoła1201N:42
1191IIIMunzberger, Agnieszka Gimnazjum Nr 4 Krosno 1200N:30
1192IIINowak, Patrycja NP Poznań1200N:81
1193IVSztandar, JoannaAkademia Szachowa Gliwice 1200N:28
1194IVNowakowska, Maria 1200N:8
1195IVJagodzik, Zofia UKS ZSO Włoszakowice 1200N:9
1196IVPszon, Joanna 1199N:16
1197IVCzylok, Martyna Katolickie Gimnazjum w Czechowicach-Dz1199N:7
1198IVŁaszkiewicz, OliwiaUKS Kościelec1199N:21
1199IVOnoszko, UrszulaSSP 3 BTO Białystok1199N:175
1200IVNowicka, ZofiaLKS Piast Śrem 1199N:11
1201IVGąsior, JuliaSP 2 Sędziszów Małopolski1199N:10
1202IVHarla, MagdalenaGimnazjum Rzeszów1199N:10
1203IVJózefczak, OliwiaKSz Wieża Śmigiel 1198N:16
1204IIIJezierska, MagdalenaOTSz Ostrów Wielkopolski 1198N:22
1205IIIKrzaczkowska, AnnaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1198N:121
1206IIILipowska, Nadia KSz Piątka Skierniewice1197N:74
1207IVBaranowska, Paulina VI Liceum Ogólnokszt. Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębi1197N:8
1208IIIGadomska, PatrycjaLKS Promień Kowalewo Pom.1197N:13
1209IIIKula, AnnaKS Roszada Żory1197N:81
1210IVTrochimowicz, AlicjaPubliczna Szkoła w Raciborowicach Dolnych1197N:12
1211IVKostrzewa, Agnieszka1196N:68
1212IIINowicka, Joanna LKS Piast Śrem 1196N:18
1213IIFrankowska, MajaUKS Caissa Warszawa 1196N:20
1214IIIBukowska, Michalina Szachy Ciechanów 1196N:58
1215IVPijar, NataliaKsz Jelonka Jelenia Góra 1196N:3
1216IIITaborek, Dominika KSz LECH-WSUS Poznań 1196N:9
1217IIIŻylicz, Sabina Caissa Pion Zielona Góra1195N:21
1218IIITomczyk, KlaudiaKSz SDK-Lotnik Mielec 1195N:22
1219IIStrama, AleksandraOPP Andrychów1195N:75
1220IIIKęska, EmiliaAkademia Szachowa Gliwice 1195N:71
1221IVBanek, Kamila Victoria Łowczów1195N:15
1222IIILewicka, Joanna ASSz Lipno Stęszew 1195N:16
1223IVMiros, MartynaElbląg 1195N:13
1224IVChmura, Zofia UKS Pałac Młodzieży Katowice 1194N:27
1225IVMarkiewicz, Hanna Gubiński Klub Szachowy 1194N:9
1226IVPaszkowska, AleksandraKU AZS UW w Warszawie 1194N:12
1227IIIKaczorowska, ZofiaSP Sulmierzyce1194N:97
1228IIIJaniszewska, Alicja UKS ZSO Włoszakowice 1194N:53
1229IVGajewska, KarolinaKluczbork 1193N:10
1230IIIWardecka, GabrielaLUKKS Miedziana Góra 1193N:137
1231IVSudoł, Oliwia1193N:10
1232IVZapora, Agata KSz Jelonka Jelenia Góra 1193N:4
1233IIIWysocka, Aleksandra SRSDiM Węgrów 1192N:18
1234Misiek, Agata UKS Goniec Leśnica/ Żędowice 1192N:4
1235IIPrzybylik, Alicja KSSSN Ursynów Warszawa 1192N:70
1236IIMędrek, MariaKGL Szarotka Wadowice Górne1191N:401
1237IVKałuska, AleksandraSP Dobre1191N:7
1238IVJonczyk, ElizaKSz Jelonka Jelenia Góra 1191N:12
1239IVŚmiechowicz, OliwiaGOKiS Moszczenica 1191N:8
1240IVJasek, Gabriela Kraków 1191N:16
1241IIICysewska, Martyna UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1190N:33
1242IIISzpotowska, Agnieszka ZS Ogólnokształcących Integracyjnych nr 1 Krak&#x1190N:26
1243IVJaniszewska, Antonina Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostródzie1190N:5
1244IIIWiśniewska, ZofiaKSz Piątka Skierniewice1190N:36
1245bkGrabowska, Julia1190N:5
1246IVCzernin, Wiktoria Leśne Elfy 1190N:10
1247IVSzychulec, Martyna1189N:13
1248IVChudzik, AdaS P nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej Józef�1189N:99
1249IVProkopczuk, Małgorzata UKS-STSz Sokołów Podlaski 1189N:51
1250IVSchabowska, Wiktoria1189N:4
1251Wojcieszak, Zuzanna Gim.Słopnice 1189N:25
1252IVRadziewska, Julia Gimnazjum Nr 12 Ruda Śląska 1189N:17
1253IISłabińska, Patrycja Gim. nr 7 Suwałki1189N:126
1254IVSzymańska, Konstancja1189N:12
1255IVWróbel, ZuzannaŁowczów 1189N:6
1256IIGłogiewicz, Natalia1189N:56
1257IVPasternak, Aleksandra UKS Caissa Warszawa 1189N:6
1258IIBrelińska, Marcelina ŻTMS Baszta Żnin1189N:179
1259IIISmolińska, Jagna UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1188N:208
1260IVSadowska, Justyna SSP 2 STO Białystok1188N:126
1261IIIFrąckowiak, Lena LKS Chrobry Gniezno 1188N:58
1262IIIWolak, WiolaRoztoka 1188N:24
1263IVZajd, DominikaSP Łazany1188N:5
1264IIIBala, Paulina SRSDiM Węgrów 1187N:35
1265IVBeker, Oliwia UKSz Ziemowit Złotów1187N:13
1266IIIKonopka, Weronika KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1187N:61
1267IVKulczyńska, Halina 1187N:62
1268IIIKamińska, Aleksandra Czersk1187N:46
1269IVCichoń, JadwigaAZS Poznań 1187N:12
1270IIIMarciniak, RoksanaUKS ZSO Włoszakowice 1187N:26
1271VPudlik, WiktoriaWarszawa1187N:15
1272IVPelc, Weronika1187N:6
1273VBareła, Grażyna KS Komunalni Sanok1187N:40
1274IVPiech, Nina Piła 1187N:6
1275IVŁukasiewicz, Hanna 1187N:10
1276IIIDoberschütz, DorotaLKS Chrobry Gniezno 1186N:154
1277IVLis, Andżelika 1186N:52
1278IIISpisak, GabrielaMUKS Stoczek 45 Białystok1186N:510
1279IICytryniak, Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 2 w Rybniku 1186N:77
1280IIIGładysz, Barbara UKS SP 1 Brzozów 1186N:177
1281IVMysiakowska, AgataTKKF PROMYK Ciechanów1186N:29
1282IVBrożyna, Julia SP Masłów 1186N:29
1283IVBiernat, PaulinaKTS Kalisz1186N:9
1284IVDadełło, Lena KSz Polonia Warszawa1186N:7
1285IIIPajęcka, GabrielaKS Komunalni Sanok1185N:73
1286IIIZych, Małgorzata Wola Mielecka 1185N:28
1287IVBoraczewska, JuliaUKS Taktyk Białołęka 1185N:7
1288IVMatiaszewska, Natalia Szkoła Podst. nr 195 1185N:10
1289IVZłotkowska, Aleksandra SP 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej Ursus 1185N:7
1290IVDżbik, Zuzanna MUKS Fidei Węgrów 1185N:20
1291IVKulesza, MichalinaSzkoła Podstawowa w Samborowie 1185N:44
1292IVDura, AnnaOTSz Ostrów Wielkopolski 1185N:29
1293IVWoszczyk, Julia UKS Piątka Wieluń 1185N:18
1294IVStachoń, Małgorzata UKS SP1 Jedynka Tychy 1184N:17
1295IVKijowska, Magdalena Gimnazjum Nr 4 Krosno 1184N:42
1296IVWołk, Julia1184N:6
1297IIISzydłowska, MariaUMKS Na Pięterku Poznań 1183N:8
1298IVUrban, KingaModerówka1183N:11
1299IISzczygielska, Barbara CKR SSz Grójec 1183N:29
1300VWasiak, JagodaPałacówka 1183N:60
1301IVDrozd, Dominika UKS GONIEC Staniątki 1183N:41
1302IVRochalska, Wiktoria Warszawa1183N:25
1303IVPardo, SoniaLiceum Ogólnokształcące nr 2 1182N:126
1304Orłowska, MariaZabrze1182N:41
1305IIMaksimiuk, Maja SSP 3 BTO Białystok1182N:522
1306IVPniak, NataliaJelenia Góra 1182N:5
1307IVSanicka, Karolina Iwla1182N:13
1308IVRaba, PatrycjaTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1182N:20
1309IVOlszewska, Dominika SP 321 W-wa Bemowo1181N:18
1310IIIMarszałek, WeronikaKlub Młodego Szachisty II Krościenko Wyżne 1181N:64
1311IIITomasik, Weronika GKSz Kornuty Gorlice1181N:102
1312IIIBanaś, AnnaKS AZS Wratislavia1181N:123
1313IVFilar, ZofiaKTS Kalisz1181N:15
1314IVKuczyńska, Maria Nowa Wieś1181N:4
1315Ziemann, Kornelia SP Szemud 1181N:5
1316IIIKrawiec, NataliaKGL Szarotka Wadowice Górne1180N:109
1317IVJaniak, Zofia 1180N:8
1318IVSzymanowska, Oliwia SP Włoszakowice1180N:11
1319IVStanisławczyk, Iga 1180N:24
1320Kmieć, WeronikaSSP Ruchna1180N:4
1321IVSikora, AnnaKSz Silesia Racibórz 1179N:21
1322IVDuda, Julia Rzeszów - Krynicka 1179N:15
1323IVMiąskiewicz, EmiliaSP Dobre1179N:56
1324IVLipowska, KorneliaGdańsk 1179N:16
1325Lis, Barbara1179N:5
1326IVKuryło, MartynaUKS Biały Pion Gryfino 1179N:53
1327IILeszczak, Zuzanna POL-ANG PRYW. GIMN. POZNAŃ 1178N:29
1328IIIBorowik, MartaPubliczne Gimnazjum w Fajsławicach 1178N:41
1329IIRawska, MajaKSz Polonia Wrocław1178N:17
1330IVNowakowska, Oliwia1178N:20
1331IVCaban, Alicja 1178N:24
1332IVPrakopik, Irina SZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna1178N:15
1333IVPłoska, KatarzynaSP 61178N:11
1334Dmitruk, Sandra PG 15 1178N:3
1335IVŁępa, Natalia SP 13 Mielec1178N:10
1336IVMajkut, NikolaLKSz Caissa Lubsko1178N:19
1337IIIKoperstyńska, NadiaKS AZS Wratislavia1178N:15
1338IVSuraj, Maja SP 1 Barczewo 1178N:20
1339IIIGugała, ZuzannaSSP 1 STO Białystok1177N:80
1340IIIWolniczak, Wiktoria UKS ZSO Włoszakowice 1177N:185
1341IVRytel, Magda1177N:17
1342IIIBanaszewska, AgataUMKS Na Pięterku Poznań 1177N:18
1343IIIRybak, Karolina UKS MDK GDYNIA1177N:61
1344IISmoleń, MagdalenaSP nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie 1177N:109
1345IVMotyczyńska, Zofia UKS Taktyk Białołęka 1176N:6
1346VŁuka, MartaUKS SP1 JEDYNKA TYCHY 1176N:30
1347IVWiniarska, JuliaGIM Celestynów 1176N:27
1348IVWołoszyn, MariaUKS Czternastka Warszawa1176N:30
1349IVRyczkowska, OliwiaGimnazjum Nowa Sarzyna1176N:199
1350IVOrłowska, Aleksandra LKS Olszanica 1176N:61
1351IIIŚwider, Amelia RzKSz Rzeszów1176N:288
1352Wilk, Barbara Otwock1176N:5
1353II+Walkusz, Maja UKS Korona Gdańsk1175N:104
1354IVŁukowska, Aleksandra Gimnazjum w Tarnawie Dolnej 1175N:35
1355IVPiotrowska, Martyna II LO BJN Bielsk Podlaski 1175N:19
1356IIDumin, Monika UKS Jedynka Bełchatów 1175N:50
1357IVMichalik, OliwiaMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1175N:9
1358IIIBujak, Julita 1174N:52
1359IIIKułak, KorneliaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1174N:89
1360IIMatyszkowicz, Daria OWR Andrychów1174N:30
1361IIIZielinowska, Gabriela UKS ZSO Włoszakowice 1174N:126
1362IIKrawczyk, Maria Sygnity 1173N:82
1363IIIMasajada, AnnaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1173N:45
1364IIIDębska, Weronika UKS Płomyk Nekla 1173N:92
1365IIWojtecka, Zofia SSP 3 BTO Białystok1173N:379
1366IVKawula, AleksandraUKS Piątka Wieluń 1173N:20
1367IIIRędowicz, Emanuela UKS REKORD Iwla 1173N:180
1368IVKowalska, AngelikaSP nr 101 Kraków 1173N:37
1369IIISztwiertnia, Patrycja Zespół Szkolno Przedszkolny nr 29 w Rybniku Golejowie 1173N:41
1370IIIByszewska, HannaUKS OPP Kołobrzeg1173N:137
1371Wietrzny, Emilia1173N:7
1372IVRóg, AlicjaSP 3 Mielec 1173N:10
1373IVZelek, Kinga1172N:42
1374IVDąbrowska, Elżbieta OKSiR Wisznia Mała 1172N:23
1375Rosiek, Eliza UKS Szach-Mat Syców1172N:11
1376IIICzubat, KarolinaGimnazjum Górno1172N:74
1377Młynarczyk, Alicja ZSS nr1 Limanowa1172N:12
1378IIIGałązka, JuliaMCKiE Malbork 1172N:96
1379IIIZajączkowska, Maja KLIM UKSz Gambit Starachowice 1172N:130
1380IVKłusek, MałgorzataGimnazjum Nr 17 Katowice1172N:9
1381IVBiszczak, KarolinaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1172N:14
1382IIIKlima, Gabriela UKS GONIEC Staniątki 1171N:66
1383IVDybczyńska, Lena SZKOŁA PODSTAWOWA Strumień1171N:12
1384IVMatysik, MagdalenaLukks Kielce1171N:10
1385VTarnawska, Kamila 1171N:9
1386IVOstrowska, MartynaUMKS Na Pięterku Poznań 1171N:11
1387IVKarpała, Justyna Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder1170N:102
1388IVSzeląg, Zuzanna1170N:221
1389Kocur, JuliaZabrze1170N:88
1390IIIFabiszak, OliwiaKSz ORŁY Pleszew 1170N:11
1391Hernik, KarolinaGIMNAZJUM nr 1 Cieszyn1170N:13
1392IISzymura, Oliwia KS HETMAN Marklowice1170N:112
1393IVWoźniak, KamilaSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1170N:19
1394Węgierek, MartaSP nr.70 im. Bohaterów Monte Cassino W-wa Mokotów 1170N:4
1395IIIBogucka, Oliwia KSz Polonia Warszawa1170N:12
1396IVCieleń, Monika IV Liceum Ogólnokształcące 1169N:94
1397IIIBatko, BrygidaPubliczna Szkoła Podstawowa Rzezawa1169N:68
1398IIIWiercińska, NataliaMDK Białystok1169N:26
1399IIIRynkiewicz, Zofia SP 51169N:135
1400IIIMusiał, Kamila RzKSz Rzeszów1169N:32
1401IIIJaśko, Zuzanna Szkoła Podstawowa w Regulicach 1169N:150
1402IVŚwięch, Gabiela MAT Myślenice1169N:9
1403IIIPanek, Dorota Strzelec Strzelce Opolskie1168N:41
1404IVWilczak, MartaGimnazjum Nr 10 w Tychach 1168N:19
1405IIIRakowska, Paulina TKKF Rzemyk Gdynia1168N:49
1406IIIKrzyszkowska, Klaudia 1168N:497
1407IIIWójtowicz, Magdalena TS Wisła Kraków 1168N:136
1408IVMrygoń, ZofiaUKS SP3 w Bogatyni1168N:61
1409IVKuroczycka, BlankaAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1168N:15
1410IIIChoncer, Aleksandra SSP 3 BTO Białystok1167N:205
1411IVKołodziej, Kinga KSz ORŁY Pleszew 1167N:26
1412IVMazur, Patrycja LKS OLZA POGWIZDÓW 1167N:104
1413IVBohdan, JoannaSP Gościno 1167N:9
1414IVPietruszewska, Julita RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1167N:27
1415IIIKarłyk, Anna ŻKSz Żary 1166N:81
1416IVKrzyszkowicz, LenaMKS Rokita Brzeg Dolny1166N:16
1417IIIKrukowska, Weronika 1166N:32
1418IVSugier, Natalia MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1166N:23
1419IIIDuda, GabrielaLUKKS Miedziana Góra 1165N:98
1420IVWójcik, Aleksandra SP 3 Mielec 1165N:9
1421IVŻyczyńska, NataliaUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1165N:18
1422IISzczykutowicz, HannaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1165N:123
1423IVPłacheta, JuliaZespół Szkolno-Gimnazjalny w Bartnikach 1165N:28
1424Dańska, MałgorzataGimnazjum nr 4 Skoczów 1165N:83
1425IVCheba, JuliaŻądkowski 1165N:7
1426IVPiotrowska, Hanna UKS SP3 w Bogatyni1164N:26
1427IVBajon, Maja SP Włoszakowice1164N:18
1428IVKrzysztofek, Sylwia UKS GONIEC Staniątki 1164N:41
1429IVFiedorczuk, OlgaNSP CiM Białystok1164N:108
1430IIKowalewska, PatrycjaOTSz Ostrów Wielkopolski 1164N:164
1431IVGórska, MarcelinaSTMGK Strzelce Krajeńskie1164N:17
1432IIIDuban, Karolina UKS Łady Raszyn1163N:35
1433IVMarkowska, MagdalenaUKS G4 Tarnowskie Góry 1163N:8
1434IIIOleksy, KamilaUKS Giecek Radków1163N:86
1435IIIMatusik, Milena Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce 1163N:349
1436IVNowak, Anna 1163N:10
1437IVGurgul, Patrycja1163N:15
1438Anastaziak, Michalina 1163N:3
1439IIIWatała, Aleksandra UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1162N:116
1440IVNowak, NataliaJodłowa1162N:18
1441IVMatyszczak, Katarzyna Gimnazjum LKS Olszanica 1162N:29
1442IVDąbrowska, RenataKS Komunalni Sanok1162N:77
1443IVApolinarska, AgataUKS ZSO Włoszakowice 1162N:23
1444IVWieściecińska, Anna 1162N:79
1445IVPiotrowska, AleksandraUKS GONIEC Staniątki 1161N:36
1446IVSkrzeczek, IzabelaSP 2 Myślenice 1161N:8
1447IIIJeleń, Julia SP Przebieczany 1161N:193
1448IVGozdecka, SandraGimnazjum Nr 1 Jasło 1161N:38
1449IIKierska, Pola KSz LECH-WSUS 1161N:73
1450IVGłuchan, KarolinaUKS SP3 w Bogatyni1161N:45
1451IVGajewska, Julia 1161N:54
1452IIIObrzud, AmeliaMKS MOS Wieliczka 1161N:464
1453IVTrestka, Dominika 1161N:62
1454IIIBruska, Laura Gdańsk 1161N:34
1455IIICzajkowska, Paulina ASSz Lipno Stęszew 1161N:16
1456IIIGać-Mytych, Sara KS Korona Zakrzewo1161N:24
1457IVMichalewicz, ZuzannaUKS ZSO Włoszakowice 1161N:23
1458IVRygielska, Milena 1161N:9
1459IVChmielewska, NataliaŻKSz Żary 1161N:30
1460IVSkwarczyńska, BeataTMS Roszada Gliwice 1161N:17
1461IIICioch, Kamila Gimnazjum Rzeszów1160N:105
1462IVOpiela, Anita Wolica Ługowa1160N:30
1463IVKowalczyk, Dominika TKKF Promyk Ciechanów1160N:36
1464IIIWieniarska, Anna Szkoła Podstawowa nr 10 w Olsztynie 1160N:39
1465IVDembicka, Marta Iwiczno 1160N:25
1466IIIKoza, Marta KSz Jelonka Jelenia Góra 1159N:41
1467VRosiak, Jakub 1159N:19
1468IVMierzejewska, Gabriela1159N:21
1469IIIPabiś, WiktoriaMDK Białystok1159N:115
1470IVJankowska, Lena AZS Poznań 1159N:27
1471VJanus, Wiktoria 1159N:11
1472IVPodstolska, Nadia I LO Łomża1158N:18
1473IVRydzik, Magdalena UKS SP1 Leżajsk1158N:91
1474IIIMiklewska, Dorota Sp 18 Pszczyna1158N:168
1475Wykpis, Natalia KSz HETMAN Katowice 1158N:42
1476IIISyczewska, Nina Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne w Strzelcach Opolskich 1158N:36
1477IVChełkowska, Amelia KSz Polonia Wrocław1158N:14
1478IVŁakoma, Amelia UKS Płomyk Nekla 1158N:7
1479IIIIwanicka, Julia SKS ORLIK Brzeg - PG 3 Brzeg1157N:21
1480IVNałęcz, Zofia SPnr 29im. Giuseppe Garibaldiego Śródmieście W-1157N:9
1481IIIWalentyn, Zuzanna UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1157N:63
1482IIILeks, EmiliaSzkoła Podstawowa nr 4 im. M.Kopernika w Zawierciu 1157N:33
1483IVSławińska, JustynaUKS SP3 w Bogatyni1156N:51
1484IIGajewska, AleksandraUKS Korona Gdańsk1156N:196
1485IIISzymborska, JulitaSP nr 7 Suwałki1156N:66
1486IIIGórska, Maja UKS Korona Gdańsk/Mielnik1156N:165
1487IIITusk, MonikaKartuzy 1156N:55
1488IVMiś, Magdalena 1156N:20
1489IVKobus, MichalinaOstrołęka SP 10 1156N:17
1490IVSabat, Izabella SZKÓŁKA SZACHOWA f7 1156N:6
1491Czarkowska, GabrielaWarszawa1156N:6
1492VBuraczewski, Kuba SP108 1155N:9
1493IIIAugustyn, Zuzanna Jasło1155N:44
1494IIINagły, Małgorzata KSz Polonia Wrocław1155N:77
1495IVKorowajczuk, Aleksandra 1155N:35
1496IVPachota, Emilia Niepubliczna Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Żorach 1155N:13
1497IVŁucinkiewicz, Oliwia 1155N:7
1498IVKania, Aleksandra SP 8 Chrzanów1154N:15
1499IIIHomza, Aleksandra 1154N:45
1500VGronek, Karolina1154N:6
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)