ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20636)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25648);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35731)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (832);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14115)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13015);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
1501IIIWolak, Paulina1165N:26
1502IVCheba, JuliaŻądkowski 1165N:7
1503IVPiotrowska, Hanna UKS SP3 w Bogatyni1164N:26
1504IVBajon, Maja SP Włoszakowice1164N:18
1505IVKrzysztofek, Sylwia UKS GONIEC Staniątki 1164N:41
1506IVFiedorczuk, OlgaNSP CiM Białystok1164N:108
1507IIKowalewska, PatrycjaOTSz Ostrów Wielkopolski 1164N:159
1508IVGórska, MarcelinaSTMGK Strzelce Krajeńskie1164N:17
1509IIIDuban, Karolina UKS Łady Raszyn1163N:35
1510IVMarkowska, MagdalenaUKS G4 Tarnowskie Góry 1163N:8
1511IIISmolińska, Jagna UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1163N:202
1512IIIMakuch, Kinga KSz SDK-Lotnik Mielec 1163N:114
1513IVTrzaska, ZuzannaOstrów Mazowiecka1163N:27
1514IIWojtecka, Zofia SSP 3 BTO 1162N:374
1515IIIWatała, Aleksandra UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1162N:116
1516IVNowak, NataliaJodłowa1162N:18
1517IVMatyszczak, Katarzyna Gimnazjum LKS Olszanica 1162N:29
1518Wykpis, Natalia KSz HETMAN Katowice 1162N:38
1519IVDąbrowska, RenataKS Komunalni Sanok1162N:77
1520IVPiotrowska, AleksandraUKS GONIEC Staniątki 1161N:36
1521IVSkrzeczek, IzabelaSP 2 Myślenice 1161N:8
1522IIIJeleń, Julia SP Przebieczany 1161N:193
1523IIIŚwiątek, IzabelaUKS Spartakus Kolbuszowa1161N:35
1524IVGozdecka, SandraGimnazjum Nr 1 Jasło 1161N:38
1525IVGłuchan, KarolinaUKS SP3 w Bogatyni1161N:45
1526IVGajewska, Julia 1161N:54
1527IIIBruska, Laura Gdańsk 1161N:34
1528IIICzajkowska, Paulina ASSz Lipno Stęszew 1161N:16
1529IIIGać-Mytych, Sara KS Korona Zakrzewo1161N:24
1530IVRygielska, Milena 1161N:9
1531IVSkwarczyńska, BeataKS HETMAN Marklowice1161N:17
1532IIICioch, Kamila Gimnazjum Rzeszów1160N:105
1533IIINowak, Patrycja UKS Goniec Staniątki 1160N:73
1534IVOpiela, Anita Wolica Ługowa1160N:30
1535IIISpisak, GabrielaSzkółka Szachowa Białystok 1160N:501
1536IVKowalczyk, Dominika TKKF Promyk Ciechanów1160N:36
1537IIIWejman, Martyna Malin 1160N:29
1538IVMalawska, Laura Dzierżoniów 1160N:8
1539IIIKoza, Marta KSz Jelonka Jelenia Góra 1159N:41
1540VRosiak, Jakub 1159N:19
1541IVMierzejewska, Gabriela1159N:21
1542IIILisowska, WeronikaPubliczna Szkoła Salezjańska1159N:66
1543IIIPabiś, WiktoriaMDK Białystok1159N:115
1544IVJankowska, Lena AZS Poznań 1159N:27
1545VJanus, Wiktoria 1159N:11
1546IIITraczyk, Nikola SP1 1159N:27
1547IVKwieryng, DominikaM-GOK GAMBIT Ślesin1158N:23
1548IVCiuł, Gabriela Gimnazjum w Golcowej1158N:53
1549IVRydzik, Magdalena UKS SP1 Leżajsk1158N:91
1550IIIMiklewska, Dorota PSSz Pszczyna 1158N:168
1551IIISyczewska, Nina Strzelec Strzelce Opolskie 1158N:36
1552IVChełkowska, Amelia KSz Polonia Wrocław1158N:14
1553IVŁakoma, Amelia UKS Płomyk Nekla 1158N:7
1554IIIDoberschütz, DorotaLKS Chrobry Gniezno 1157N:151
1555IIIIwanicka, Julia SKS ORLIK Brzeg - PG 3 Brzeg1157N:21
1556IVNałęcz, Zofia SPnr 29im. Giuseppe Garibaldiego Śródmieście W-1157N:9
1557IVSławińska, JustynaUKS SP3 w Bogatyni1156N:51
1558IIGajewska, AleksandraUKS Korona Gdańsk1156N:196
1559IIIGórska, Maja UKS Korona Gdańsk/Mielnik1156N:165
1560VFlorek, AndżelikaUKS Szach Wolsztyn1156N:30
1561Świta, Marcelina Janów Lubelski 1156N:25
1562IIITusk, Monika1156N:55
1563IVMiś, Magdalena 1156N:20
1564IVSabat, Izabella SZKÓŁKA SZACHOWA f7 1156N:6
1565Czarkowska, GabrielaWarszawa1156N:6
1566VBuraczewski, Kuba SP108 1155N:9
1567IVMatykiewicz, Julia1155N:35
1568IIIAugustyn, Zuzanna Jasło1155N:44
1569IIIKrólicka, Gabriela Stowarzyszenie Nasz Rymanów II 1155N:74
1570IVKania, Aleksandra SP 8 Chrzanów1154N:15
1571IIIHomza, Aleksandra 1154N:45
1572VGronek, Karolina1154N:6
1573IIIBorkowska, Oliwia SP nr 11 Suwałki 1154N:137
1574IVWanot, MariaKSz Górnik Lędziny1154N:30
1575IVPrzybyłowicz, MartynaKSz Jelonka Jelenia Góra 1154N:6
1576IVSzostek, ElżbietaSP Książnice1154N:79
1577IVPękala, Weronika Gimnazjum Jelnica 1154N:30
1578IIIDróżdż, JuliaSalezjańskie Gimnazjum w Mińsku Mazowieckim 1153N:80
1579IIIMościcka, JuliaUKS Ognisko Rydułtowy1153N:55
1580IIIPalka, MariaMKSz DIAGONALIA Imielin 1153N:190
1581IVPlisiecka, Maja UKS Caissa Warszawa 1153N:27
1582IVGurgul, PatrycjaRoztoka 1153N:12
1583IIIBugaj, Weronika Gim 9 1152N:158
1584IVJakubowska, BernadettaSS-T Lubcza Racławówka II 1152N:23
1585IIIKubczak, NataliaKTS Kalisz1152N:48
1586IIIStradczuk, Wiktoria Gimnazjum Miejskie nr 3 Mińsk Mazowiecki 1152N:74
1587IVŻukowska, Jagoda SP-3 Choszczno1152N:31
1588IIIStolarska, Weronika M-GOK GAMBIT Ślesin1152N:82
1589IVLao, Aleksandra UKS Łady Raszyn1152N:53
1590IIIGiernalczyk, NataliaKSz ORŁY Pleszew 1152N:44
1591IVGawlista, JagodaRKS MAT Ruda Śląska 1151N:32
1592IVSzymańska, Kinga SP 5 Łomża1151N:36
1593IVHajduk, Julia MKS MOS Wieliczka 1151N:169
1594IIIAntos, Alicja UKS REFLEKS Gościno1151N:43
1595IVMika, Izabela Gimnazjum w Dobczycach1151N:35
1596Prażmo, Kamila SP Jastków 1151N:33
1597IVHanczaruk, Olga LUKSz Orient Sokółka1151N:60
1598IVSzumada, ZorianaS-KKS Przemyśl 1150N:41
1599IIIWieczorek, ZofiaKSz Silesia Racibórz 1150N:12
1600IVGrot, AleksandraGimnazjum nr 14 w Bielsku-Białej 1150N:29
1601Adrian, AlicjaKU AZS UW w Warszawie 1150N:2
1602IIIBłocińska, MagdalenaBKS Chemik Bydgoszcz1149N:232
1603IVTądrowska, Julia UKS Płomyk Nekla 1149N:36
1604IVStachowiak, JagodaUKS Płomyk Nekla 1149N:12
1605IVKasprzycka, RóżaPSSz Pszczyna 1149N:9
1606IIIKamińska, Anna UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1149N:191
1607Sekrecka, Lea MKS AGROS Chełm1149N:15
1608IIIKopiczko, Natalia Gim. nr 5 Suwałki1148N:111
1609IVPenkala, PaulinaUKS SP1 Jedynka Tychy 1148N:27
1610IVKonefał, Oliwia1148N:20
1611IVSalamon, PaulinaZespół Szkół Kształcenia Ustawiczne1148N:12
1612VGajek, AgnieszkaŁazany 1148N:134
1613IIIPorwoł, KingaKS HETMAN Marklowice1148N:154
1614IVZiółkowska, Justyna KS LAURA Chylice1148N:80
1615IIIZalega, JoannaOpoczno 1148N:74
1616VCech, OliwiaWarszawa1148N:14
1617Fadecka, ZuzannaSP nr 314 w Warszawie 1148N:2
1618IVŁapińska, GabrielaSP Słobódka 1148N:37
1619IVSzadkowska, Małgorzata UKS Caissa Warszawa 1147N:20
1620IVWdowik, Martyna Gimnazjum Wielopole Skrzyńskie 1147N:76
1621IVSchneider, MagdalenaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1147N:11
1622IIIOchman, Maria Akademia Szachowa Gliwice 1146N:85
1623IVDuban, Aleksandra UKS Łady Raszyn1146N:38
1624IVFaran, AgataUKS Gedanensis Gdańsk1146N:18
1625IVHawryluk, Zuzanna Sarnaki SP1146N:25
1626IIIPeszkowska, EmiliaKKSz Kraków1146N:207
1627IVPłocica, WiktoriaPiechowice1146N:15
1628IVWęgrzyn, Natalia SP 13 Mielec1146N:45
1629IVSmolak, Edyta Niedrzwica Duża1145N:42
1630IVPrzytocka, JuliaUKS REFLEKS Gościno1145N:37
1631IVWoźniak, Weronika1145N:63
1632Łoś, JuliaGimnazjum Nr 6 w Chełmie 1145N:11
1633VSikora, WiktoriaSP nr 881144N:10
1634IIIKwiatkowska, Wiktoria KSz GAMBIT MDK Świdnica1144N:116
1635IVKubicza, ZofiaKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1144N:11
1636IIIApolinarska, MartynaZSO Włoszakowice 1144N:66
1637IVBem, Aleksandra UKS SP3 w Bogatyni1143N:113
1638IVOpalińska, Magdalena 1143N:15
1639Bojda, Gabriela Palikówka1143N:9
1640IIIJastrzębska, AnnaUKS TSz Zieloni Zielonka1143N:14
1641IVBaran, Sylwia Jadwiżanie Wólka Podleśna1143N:29
1642IIKierska, Pola KSz LECH-WSUS Poznań 1143N:67
1643IVTurulska, Julia 1143N:12
1644Atłasik, Julia UKS Hetman Częstochowa 1143N:64
1645IVMercik, Magdalena Klub Młodego Szachisty II Krościenko Wyżne 1143N:12
1646IIIKidoń, Natalia PSSz Pszczyna 1143N:21
1647VJankowska, Magdalena1142N:7
1648Włodarska, Daria SP 11142N:6
1649IVRusiniak, Izabela SRSDiM Węgrów 1142N:20
1650IIIFanslau, Maja UKS MDK GDYNIA1142N:62
1651IVWodyk, Karolina KLS Piechowice1142N:35
1652Ochnio, AleksandraWarszawa1142N:5
1653IVBanasik, NataliaKLIM UKSz Gambit Starachowice 1142N:5
1654IIINagły, Małgorzata KSz Polonia Wrocław1142N:72
1655IIIAntosik, AgataElbląg 1141N:22
1656IIIPaleń, Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 1141N:31
1657IVKarp, AleksandraStrażów 1141N:18
1658IIINiedorys, GabrielaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1141N:89
1659IVKurek, MagdalenaGłogoczów 1141N:12
1660Rosołowska, KatarzynaIG - Warszawa 1141N:4
1661IVKisiel, Magdalena SZKOŁA PODSTAWOWA nr 13 Bielsko-Biała 1141N:108
1662IVStenka, Dorota1141N:13
1663Matejko, Nina 1141N:7
1664IVKogutek, Zuzanna1140N:59
1665IVRosicka, JuliaSiemianowice Śląskie1140N:21
1666IVZając, Marta UKS przy SP 8 Chrzanów 1140N:22
1667IIIStrzałka, Patrycja TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1140N:102
1668IVKuryło, MartynaUKS Biały Pion Gryfino 1140N:50
1669IIIKozłowska, EmiliaLUKS Tempo Ożarów 1140N:86
1670IVPanufnik, OlgaMUKS Fidei Węgrów 1140N:18
1671IVMikołajczyk, OliwiaSP Słobódka 1140N:41
1672VCharęza, Zuzanna Strzelin1140N:11
1673IVWazia, Karina Pysznica1140N:12
1674Garncarz, Aleksandra1139N:6
1675VLupa, Aleksandra1139N:6
1676VZiętek, MichalinaPSPNr 98 DIDASKO Praga Płd. W-wa 1139N:23
1677IVBarańska, Natalia1139N:6
1678IIIMielcarek, Aleksandra UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1138N:27
1679Krukowska, MartaMKS Polonia Warszawa1138N:6
1680IVAranowska, JuliaBKS Chemik Bydgoszcz1138N:37
1681IIIIdasiak, Joanna UKS Piątka Wieluń 1138N:21
1682VRadawiec, WeronikaSP 6 Szczytno 1138N:5
1683IIIDudzińska, Olga1137N:32
1684IVRadziszewska, Julia KSz. Javena Hańcza Suwałki1137N:32
1685IVSołowska, NataliaSP 23 1137N:6
1686IVKompa, Sara KSz Polonia Wrocław1136N:26
1687IVJezierska, Emilia Szkoła Podstawowa Nr 4 w Olkuszu Im. Fr. Nullo 1136N:83
1688IVMichalska, Aleksandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław1136N:15
1689IVKwiatkowska, MichalinaUKS Smecz Konin 1136N:15
1690VSoćko, WiktoriaSP 2 Działdowo 1136N:6
1691VSzymoniak, MartaSP 28 Warszawa1136N:7
1692VMałecka, AleksandraJadwiżanie Wólka Podleśna1135N:26
1693Pyra, Justyna Podleszany1135N:8
1694IIIHelgizer, Eliza UKS Smecz Konin 1135N:34
1695Szaniawska, Natalia Czemierniki 1135N:7
1696IVRyczkowska, Daria MZKS Unia Nowa Sarzyna1134N:17
1697IVKuszkiewicz, Amelia MLKS Ostródzianka Ostróda 1134N:47
1698VChytła, Patrycja SP Hoczew 1134N:27
1699IVMac, Wiktoria RzKSz Rzeszów1134N:30
1700Szmurło, PatrycjaZSOiZ Ciechanowiec1134N:7
1701Jankiewicz, Kinga Kętrzyn1134N:9
1702Czyszczoń, Weronika1133N:7
1703IVGrzesik, Anna SP 100 Kraków1133N:12
1704IIISzymborska, JulitaSP nr 7 Suwałki1132N:56
1705IIIIzdebska, EmiliaPUKS Fides Węgrów 1132N:299
1706IISchmidt, Aleksandra UKS Szachownica Rabka-Zdrój1132N:73
1707IIISokal, Wiktoria KSz Jelonka Jelenia Góra 1132N:111
1708VPacyna, GabrielaSP 321 Warszawa-Bemowo1132N:6
1709VSnopkowska, Wiktoria1132N:6
1710Furdak, Mariola Tarnawa Dolna 1132N:8
1711IVPosadowska, Zofia UKS Taktyk Białołęka 1131N:24
1712IILizak, AgataSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1131N:48
1713Starnawska, NinaRybnik1131N:6
1714IVKucza, KlaraMKSz Rybnik 1131N:100
1715IIIKoźluk, Emilia 1131N:48
1716IVZawadzka, AleksandraUKS TSz Zieloni Zielonka1131N:25
1717IVKrajewska, SoniaPOLONIA Środa Wlkp.1131N:29
1718IIIKamińska, ErykaBiały Król Wisznia Mała1131N:29
1719Kaczmarek, Gloria MDK "Pod Akacją" 1131N:9
1720IVSienkiewicz, JuliaOTSz Ostrów Wielkopolski 1130N:38
1721IVMiron, IgaLUKSz Orient Sokółka1130N:130
1722IIISalwiczek, NataliaRKS MAT Ruda Śląska 1130N:48
1723IIIRogula, Urszula Stowarzyszenie Nasz Rymanów1129N:70
1724Muszyńska, Małgorzata GOKSiR Biszcza1129N:21
1725IIICubrzyńska, Maja SSP nr 10 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Praga P�1129N:35
1726VRóg, Pola1129N:5
1727VNowak, Emilia 1129N:3
1728IVMańka, OliwiaLUKS Tempo Ożarów 1128N:88
1729IIKrzywdzińska, Patrycja WKS Kopernik1128N:194
1730IVPudo, AleksandraLubzina 1128N:40
1731IVGlaza, IgaUKS Zawisza Kolbudy 1128N:8
1732Lizis, Sabina LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1128N:8
1733IVStyś, Maja Rzeszów1128N:13
1734IIDzionek, Dominika Jelenia Góra 1128N:104
1735IVKurowska, Angelika1128N:47
1736Tadeusiak, KatarzynaKU AZS UW w Warszawie 1128N:3
1737IVKinder, Kinga 1127N:19
1738Rodzoń, JuliaBielany Wrocławskie1127N:26
1739IVCzech, Helena UKS Pałac Młodzieży Katowice 1127N:37
1740IIIRegulska, Ewelina PKS Mat Białołęka1127N:30
1741IIBodanko, Maja UKS Ognisko Rydułtowy1127N:151
1742IVHertel, JagodaUKSz Skoczek Choszczno1127N:95
1743IVMarkowska, Kalina GKS Gubin 1127N:42
1744Rządzki, Kuba1127N:7
1745IVWróblewska, JuliaSP Bakałarzewo 1127N:10
1746IVGrzeszczuk, GabrielaUKS REFLEKS Gościno1126N:19
1747IVŻak, KarolinaLZS Kordian Bliżyn 1126N:23
1748IVSpurtacz, Daniela KSSSN Ursynów Warszawa 1126N:38
1749IVCiesielska, Magdalena LKS Chrobry Gniezno 1126N:8
1750VKonarzewska, Weronika SP 12 Otwock1125N:12
1751IIIMiarecka, Natalia MGLKS Parnas Oława 1125N:103
1752VKlimek, Julia 1125N:5
1753VŻywicka, Julia Lipusz1125N:36
1754IVMądzielewska, UrszulaUKS MDK Nr 1 Bydgoszcz1125N:28
1755Buniowska, Honorata Szepietowo1125N:8
1756Rzechorzek, Katarzyna 1125N:3
1757IVKuciak, Natalia KS LAURA Chylice1125N:57
1758VSokołowska, KingaMTS Kwidzyn 1124N:12
1759IIIMarczuk, Wiktoria PrSP 6 Białystok 1124N:47
1760IIKupiecka, Julia SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1124N:108
1761Piszczorowicz, JuliaKTS Kalisz1124N:21
1762IVNajmrodzka, MajaKsz Jelonka Jelenia Góra 1124N:28
1763IVGibalska, Zuzanna LUKKS Kielce1124N:21
1764IVWróbel, MariaOTSz Ostrów Wielkopolski 1123N:28
1765IVOleksa-Sobuś, Aleksandra Gdańsk 1123N:18
1766IIIKubiaczyk, MałgorzataUKS Płomyk Nekla 1123N:35
1767IIINowaczyk, WiktoriaUKS Dziewiątka Sieradz 1123N:87
1768IIIKomornicka, NelaMGLKS Parnas Oława 1123N:71
1769IVMarkowska, ElżbietaUKS Zawisza Kolbudy 1123N:16
1770Kuczewska, Natalia1123N:7
1771Suchodolska, Anna Gimnazjum w Jasienicy 1122N:4
1772IVKoczela, AgnieszkaKKSz Kraków1122N:20
1773IVSajbura, Nadja1122N:10
1774IVCieplińska, LidiaKsz Jelonka Jelenia Góra 1122N:11
1775Piaskowska, PatrycjaKlasa 6 1122N:5
1776IVJakubowska, Julia Pałac Młodzieży Szczecin 1122N:25
1777IVWieczorek, EmilliaAKS Mikołów 1121N:24
1778IIISzpunar, Anna 1121N:171
1779IVBarnaś, Karolina Publiczna Szkoła Podstawowa Rzezawa1121N:27
1780Przybyłka, DominikaChTS Chorzów 1121N:3
1781IVKirejew, Joanna Szkoła Podstawowa w Porębie 1121N:13
1782IVCeran, Anna SP Jakubów 1121N:16
1783VJasionowska, Sandra SP Słobódka 1121N:16
1784VFrąc, Karolina 1121N:7
1785VNowak, KatarzynaRybnik1120N:6
1786IVBłachaniec, Amelia Krośnieńska Akademia Szachowa 1120N:13
1787Wowk, Wiktoria1119N:6
1788IVKielar, Martyna 1119N:41
1789IVSymbor, WiktoriaUKS Korona Gdańsk1119N:16
1790Brzostek, Julia Białystok1119N:34
1791VRogalska, MajaSP 3 Działdowo 1119N:8
1792IIIAdamska, Zofia1119N:22
1793IVSobczyńska, JuliaMDK Przemyśl 1118N:12
1794IVTaterka, Weronika SP 2 Kalisz 1118N:24
1795VPietruszka, Julia 1118N:45
1796IVNowak, Kuba UKS Kościelec1117N:63
1797IVMałkiewicz, Anna UKS OPP Toruń1117N:4
1798IIIPolakowska, Katarzyna Koszalin1117N:127
1799IIIStvol, Gloria UKS Korona Gdańsk1117N:124
1800IIIMąkowska, Wiktoria Caissa Pion Zielona Góra1117N:54
1801VWiniarz, Karolina 1117N:2
1802VDyndał, Karolina 1117N:11
1803IIGarbarz, Dominika TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1117N:85
1804VBiałek, Karina MOK Józefów 1117N:6
1805IIINiemczak, Ksenia1116N:108
1806IIIOleksy, KamilaUKS Giecek Radków1116N:76
1807VWitkowska, Zofia1116N:6
1808VPorzuczek, Wiktoria 1116N:23
1809Czaplejewicz, KubaLUKSz Orient Sokółka1116N:9
1810IIIZając, OliwiaZSO Włoszakowice 1116N:67
1811IVMikołajów, Jowita 1116N:12
1812VNiezbecka, Dorota Matczyn 1116N:3
1813IIIFilipek, PaulinaUKS SP11 SKOCZEK TCZEW1116N:83
1814IVGurgul, EmiliaRoztoka 1116N:9
1815IVBajon, MartynaSP Włoszakowice II 1115N:6
1816IVCzerwonka, Emilia Szkoła Podstawowa Nr 8 Chrzanów 1115N:58
1817IVMiłosz, UrszulaMDK Gdynia - muzyczna 1115N:14
1818VSzymczak, Dorota1115N:2
1819Bednarz, KingaTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1115N:3
1820VLewińska, AgataKU AZS UW w Warszawie 1114N:7
1821VPiersiak, AleksandraGórno1114N:127
1822Akonom, SandraPG Ciechanowiec 1114N:157
1823IVSzarek, Paulina MUKS MDK Śródmieście Wrocław1114N:52
1824Zalewska, Małgorzata 1114N:5
1825IVHryb, Kosma AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1114N:2
1826VBednarska, Anna SP nr 29im. Giuseppe Garibaldiego Śródmieście W1114N:8
1827IVDembicka, KarolinaIwiczno 1114N:24
1828Martyna, Paula1114N:6
1829IVGóźdź, KorneliaII LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie 1113N:25
1830VKohutnicka, Aleksandra1113N:7
1831VManiurka, NinaUKS Pałac Młodzieży Katowice 1113N:24
1832VZaborniak, Wiktoria UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1113N:6
1833VOstrowska, Weronika SP 2 Żnin1113N:13
1834IVStrzembosz, Joanna(1) Pspw Ząbkach 1113N:33
1835VRusinek, MalwinaSzkoła Podstawowa nr 101113N:3
1836IVKosewska, Katarzyna Konstancin1112N:77
1837IIILubiszewska, Inga UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1112N:147
1838VRembalska, AgnieszkaTKKF Rzemyk Gdynia1112N:3
1839IVZaremba, Izabella Gimnazjum nr 1 w Andrychowie1112N:42
1840Krzyżosiak, Anna KS AZS Politechniki Wrocławskiej 1112N:3
1841IVMatejak, Monika 1112N:5
1842VDulęba, KlaudiaSP Frysztak 1112N:7
1843IIHertlein, Agnieszka SCS Sokół Chorzów1112N:70
1844Pastwa, Małgorzata 1112N:5
1845Rusin, BarbaraSopot 1112N:5
1846IIIMalinowska, Daria 1112N:19
1847VRobak, Natalia1112N:7
1848IVMeksuła, Martyna LUKS Lubartów1112N:62
1849IVKaczmarek, ZofiaMTSz Mińsk Mazowiecki1111N:9
1850IIIKolendo, LuizaSSP 3 BTO Białystok1111N:178
1851Kucab, Monika LKS Ujkowice1111N:9
1852IIIBiałuska, Oliwia KSz Silesia Racibórz 1111N:24
1853IIIŚwietlik, WandaKSz Polonia Warszawa1111N:30
1854IIISmoleń, MartynaAkademia Umysłu PRIMUS Pruszcz Gdanski 1111N:70
1855IVKulczyńska, Randia 1110N:45
1856Urban, Weronika Caissa Pion Zielona Góra1110N:3
1857VGuziewicz, Amelia 1110N:6
1858Wilk, Natalia SP Leżajsk 1110N:6
1859IVBadowiec, Zofia SP Krynki 1110N:22
1860VSeryło, Maja 1110N:4
1861IVTokarz, Justyna 1109N:22
1862IVGarstka, Justyna1109N:24
1863VBidowaniec, Agata RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1109N:7
1864Przednowek, Maria SP nr 511109N:13
1865IVŻyła, Martyna LKS Kańczuga 1109N:47
1866Katra, JustynaGim.Słopnice 1109N:21
1867IIIDudek, KingaITS Kopernik Inowrocław1109N:20
1868VMiczuga, ZofiaSP 321 Warszawa-Bemowo1109N:6
1869Dańska, MałgorzataSkoczów1109N:79
1870Cebula, Kinga Klasa 6 1109N:4
1871IIITurczyn, Dominika KGL Szarotka Wadowice Górne1108N:107
1872IVWider, Aleksandra GOK Sułkowice1108N:12
1873IVBochnak, ZuzannaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1108N:18
1874VMaksim, Hanna 1108N:3
1875Jonienc, Angelika UKS Goniec Leśnica/Kielcza 1108N:3
1876IVKowalska, Natalia 1108N:57
1877IIICzuba, MagdalenaLUKKS Nietulisko Duże1108N:108
1878IIIGładyszewska, NataliaSP nr 11 Suwałki 1108N:158
1879VParadowska, MariannaSP 65 Żoliborz 1108N:3
1880IVMizera, Zofia SP nr 173im. Górników Polskich Wesoła W-wa 1108N:14
1881IIIKitlińska, Ewa Szewce1108N:25
1882VŁakomska, Beata1107N:18
1883IIIWiszniewska, IgaSSP 3 BTO 1107N:418
1884Rowicka, Oliwia Szkółka Szachowa przy PS 48 Białystok1107N:12
1885IVStach, HannaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1107N:32
1886IVIwaszko, Łucja LKSz Lublin 1107N:171
1887VMac, Wiktoria KLS Piechowice1107N:3
1888VWowk, AlicjaKSz Jelonka Jelenia Góra 1107N:11
1889IVMerwiński, Jan Brak Klubu w CR 1106N:27
1890IIITrzcińska, Julia KSz Sulechów 1106N:13
1891VGórska, Karolina Grochowe1106N:5
1892Owsińska, Jagoda KU AZS UW w Warszawie 1106N:7
1893IIIBryk, Kinga RKS MAT Ruda Śląska 1106N:33
1894IIIGołda, KarolinaKSz Polonia Warszawa1106N:102
1895IVCzerwińska, Zofia1106N:59
1896IVGerasimou, MariaSP 13 Mielec1106N:35
1897IVKlimek, NinaMAZSzach w Warszawie1106N:21
1898VMacnar, AntoninaSP 109 Warszawa 1106N:6
1899VZadłużny, AdriannaKS Unia Bieruń Stary 1106N:4
1900IIIPietryga, PatrycjaSP-11 1105N:94
1901IIIJagielska, Karolina 1105N:10
1902IVWorzała, Joanna1105N:21
1903IVSaturska, Magdalena 1105N:23
1904IVHubert, AleksandraLKS Chrobry Gniezno 1104N:46
1905IVTrzaska, Aleksandra Gimnazjum nr 23 w Olsztynie 1104N:29
1906IVRolnik, Paula 1104N:12
1907IVCarnecka, StellaSK Mladost Zylina 1104N:32
1908Sobolewska, Natalia Niziny1104N:4
1909Kajmowicz, Anna Victoria Łowczów1104N:4
1910IVGorczycka, JuliaSP 13 Mielec1104N:78
1911IVRatajczyk, Maja MUKS MDK Śródmieście Wrocław1104N:19
1912Batog, Anna 1104N:7
1913VSzwed, Agatanr 84 im. Waleriana Łukasińskieg Targówek1104N:21
1914Gątarska, Aleksandra PG Piątnica1104N:43
1915VNiemiec, Natalia1104N:3
1916IVRodzoń, ZuzannaBielany Wrocławskie1103N:46
1917VKapturkiewicz, KatarzynaLUKKS Ostrowiec Św.1103N:6
1918VPusiak, EsteraSP Dłużyna1103N:3
1919IIIKułak, KorneliaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1103N:74
1920IVKwiatkowska, ZuzannaUKS Smecz Konin 1103N:14
1921VGębarowska, Wiktoria 1103N:7
1922IVJózefczyk, WiktoriaSP 163 Warszawa 1103N:5
1923IVNiedziela, Karolina Stadniki1103N:14
1924Kopliner, AleksandraKSz Sulechów 1103N:25
1925IVKuligowska, Julia SP Konarzyce1102N:69
1926Ułanowska, MonikaPrG 6 1102N:96
1927IIIMieloch, MartynaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1102N:24
1928IIIZacharzewska, AlicjaUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1102N:57
1929IVMróz, JuliaMDK Krzyki1102N:4
1930IVHochbaum, Zuzanna KU AZS UW w Warszawie 1102N:20
1931Borowska, DominikaZwiązek Polaków na Litwie 1102N:7
1932IVGłąbiak, Aleksandra M-GOK Gambit Ślesin1102N:25
1933VSzwaj, IgaPrywatna SP nr.92 WawerW-wa 1102N:15
1934IVWardzyńska, UrszulaMKS Polonia Warszawa1101N:8
1935Broszkiewicz, WeronikaLKS Orzeł Wysoka 1101N:5
1936VBil, Sandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław1101N:26
1937VKyc, IzabelaRzeszów1101N:9
1938IVSztok, MagdalenaPrSP 6 Białystok 1101N:48
1939VKobus, Iwona1101N:24
1940IVStachura, Kinga Gimnazjum Niebylec1101N:30
1941VKaczmarek, Ludwika1101N:9
1942IVBartnicka, Olena1101N:14
1943IIIDumin, Karolina UKS Jedynka Bełchatów 1101N:55
1944IVOponowicz, Emilia SP 1 Międzyrzec Podlaski 1101N:9
1945IVSawa, AleksandraMKS AGROS Chełm1101N:12
1946IIIFronczak, WeronikaSP 10 Olsztyn 1101N:33
1947Witas, ŻanetaGilowice1101N:27
1948Kochut, Karolina1101N:5
1949Skrzyniarz, Julia Warszawa1101N:4
1950IVTafelska, MonikaBydgoszcz 1100N:104
1951VGolenia, Emilia 1100N:12
1952VSkrobacz, Zuzanna 1100N:16
1953Radziszewska, KamilaUKS Goniec Leśnica/ Żędowice 1100N:4
1954IVKusa, Magdalena UKS Astra Leśniowice 1100N:57
1955VHołubowicz, KingaPodlaski Związek Szachowy1100N:11
1956VPlewicka, Katarzyna SP 29 Warszawa1100N:3
1957VBlicharz, Zuzanna SP 9 Dębica1100N:5
1958VDrążek, WiktoriaRybnik1099N:3
1959VKownacka, Karina1099N:20
1960VRogóż, UrszulaGinazjum nr 131099N:4
1961VDobkowska, Małgorzata1099N:2
1962IVSpalińska, Rebeka1099N:5
1963IVJagodzińska, Weronika1099N:6
1964VPsuja, Aleksandra KU AZS UW w Warszawie 1099N:4
1965IVHapoń, GabrielaLUKSz Orient Sokółka1099N:116
1966VFus, MagdalenaŻołynia 1099N:9
1967VMioduszewska, AlicjaRybnik1098N:4
1968IIIRepeć, Agata UKS SP1 Jedynka Tychy 1098N:38
1969VKarczewska, Julia 1098N:10
1970VFrankowska, NikolaKKS Ormuzd Kartuzy1098N:4
1971VBladocha, Daria MKSz Rybnik 1098N:13
1972Iwon, AleksandraOstrowiec Świętokrzyski 1098N:9
1973IIIWieniarska, AnnaUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1098N:32
1974IVMikulska, AleksandraSP Słobódka 1098N:48
1975VRudziewicz, Martyna SP 13 Mielec1098N:5
1976VKamińska, MagdalenaSP Michałów 1098N:9
1977VWolska, MajaDzierżoniów 1098N:7
1978VPiekarz, Aleksandra 1098N:3
1979IIIBekier, Klara Szkoła Podstawowa nr 10 w Olsztynie1097N:54
1980IVWcisło, IdaKSz GAMBIT MDK Świdnica1097N:45
1981IVOstafin, KlaudiaBydgoszcz 1097N:40
1982Glinka, WeronikaUKS Caissa Warszawa 1097N:14
1983VMielke, Adriana UKSz Ziemowit Złotów1097N:1
1984IVJagieła, WiktoriaGIMNAZJUM Strumień 1097N:81
1985IIIRozowska, Małgorzata Klub Szachowy Kana Tarnów1097N:303
1986IIIŁopuszko, MartaKSz Gryf Szczecin 1097N:27
1987VŚwierczyńska, Julia SP nr 2 w Wołominie1097N:1
1988VStanuch, Aleksandra Czudec1097N:9
1989VSerafin, EdytaGórno1097N:7
1990Dołęgowska, NelaUKS Jantar Pruszcz Gdański 1097N:3
1991VMikołajczuk, AmeliaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1096N:18
1992IIIBrzezińska, JuliaSG 81096N:183
1993VGas, JuliaCKiS Skawina1096N:6
1994IVNowak, NataliaKraków - Parafia pw. św. NS Pana Jezusa 1096N:76
1995IVZagrodnik, Aleksandra 1096N:13
1996VManuszewska, Wiktoria LKS Chrobry Gniezno 1096N:15
1997Sułek, Barbara LZS Kordian Bliżyn 1096N:8
1998IVTelakowiec, Małgorzata G.Zespół Szkół Publicznych Zalesiu G1095N:12
1999VSapar, Anna Stryj 1095N:9
2000IIIKaczmarczyk, EdytaLKS Lotos Jabłonna 1095N:131
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)