ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (12360);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13249);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
2001IVOlszewska, Oliwia MKS EMDEK Bydgoszcz 1080N:15
2002IIICzaja, Aleksandra I LO im. A. Osuchowskiego 1080N:121
2003VChudzik, Maja KS Komunalni Sanok1080N:37
2004IVMiga, DominikaSP Wadowice Górne1080N:104
2005IIIWawryszczuk, MalwinaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1080N:57
2006Krawczyk, Wiktoria1080N:3
2007VMazurek, Sara SP 28 Warszawa1080N:6
2008IVSiuta, Maja KKSz Kraków1080N:36
2009Domulewicz, Urszula Związek Polaków na Litwie 1080N:7
2010VKowalska, Julia 1080N:6
2011IVKról, Kinga1080N:15
2012IVCzyrkun, Bianka KLIM UKSz Gambit Starachowice 1080N:4
2013IVUrbanek, AgataSzkoła Podstawowa nr 5 w Mikołowie1080N:23
2014Panasiuk, EmmaKU AZS UW w Warszawie 1079N:9
2015IVKosmalska, Maja UKS Smecz Konin 1079N:16
2016VPanek, BarbaraSTRZELEC Strzelce Opolskie1079N:9
2017VCzech, Gabriela Stępina1079N:49
2018VGrabowska, Nikola Gimnazjum Niebylec1079N:29
2019IISchmidt, Aleksandra 1079N:78
2020VRóżniak, Karolina Gdańsk 1079N:3
2021IVGralak, Natalia M-GOK GAMBIT Ślesin1079N:34
2022Żarska, Martyna1079N:7
2023VAngielska, Anna Gdynia1079N:6
2024VPastuszka, Lena Bielkówko1079N:4
2025VPaszkowiak, MajaUKS ZSO Włoszakowice 1079N:5
2026IVWęcławiak, VanessaPOLONIA Środa Wlkp.1079N:22
2027VSzczudlik, KlaudiaTarnawa Dolna 1079N:11
2028IVHapoń, GabrielaLUKSz Orient Sokółka1079N:127
2029VBielenia, Agnieszka SP Słobódka 1079N:12
2030VChwiećko, JuliaLKS Promień Kowalewo Pom.1079N:8
2031VWoźniak, Wiktoria1079N:6
2032Kiewlicz, Martyna ZSP 4 1079N:8
2033VSiegmund, Paulina LKS Tworków1079N:4
2034IVSowa, AnnaSzkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Pawła II w Chorzowie 1079N:15
2035VTomczyk, Wiktoria Gim Łukowica 1079N:3
2036IVKrogulska, Lena UKS Czternastka Warszawa1079N:8
2037IIIBujalska, AmeliaS.P. 11 im. I Dywizji KościuszkowskiejUrsus1078N:90
2038VBujar, Weronika KSz Polonia Wrocław1078N:10
2039VSanz, Wawer Marta G.nr 59 im. Tadeusza Reytana W-wa Mokotów1078N:5
2040IVPrzybylska, Zofia Kraków - parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jez1078N:73
2041VBazan, Iwona1078N:5
2042VKotte, Maria1078N:2
2043VTymińska, EwaSP Ciechanowiec 1078N:104
2044Skupiewska, WeronikaGOK Czyżew 1078N:10
2045VRadomska, NikolaGryfino 1078N:4
2046IVBiela, JuliaRadziechowy 1078N:12
2047VAlbrecht, Michalina SP 66 1078N:3
2048IVSikora, AleksandraOTSz Ostrów Wielkopolski 1078N:35
2049IIIBochenko, OliwiaLUKSz Orient Sokółka1078N:32
2050VCzurczak, Katarzyna SP Niebylec 1078N:2
2051VOleś, PaulinaRybnik1077N:18
2052VWojtas, GabrielaLUKKS Nietulisko1077N:5
2053IIIKlimek, Julia KSz Polonia Wrocław1077N:10
2054Urbańska, NataliaKS Wesoła Warszawa 1077N:7
2055Zapaśnik, Sonia1077N:3
2056IIIKwiatkowska, MichalinaPSP 1 Ostrowiec Świętokrzyski 1077N:66
2057VChojnowska, Róża1077N:2
2058VTychlowiec, Zuzanna Michalów 1077N:6
2059IVMasłyka, WiktoriaUKS G4 Tarnowskie Góry 1077N:31
2060VMikołajczyk, Martyna 1077N:7
2061IVBobakowska, AntoninaUKS przy SP 8 Chrzanów 1077N:19
2062VLeśniewska, Aleksandra LKS Chrobry Gniezno 1077N:6
2063VSowa, Julia PSP Zagwiździe 1077N:4
2064IVMarciniak, Gabriela UKS MDK Nr 1 Bydgoszcz1076N:24
2065VPiełka, Alicja Rybnik SP-2 1076N:4
2066VRobaszkiewicz, Inga 1076N:12
2067IIIBudnik, OlgaMDK Białystok1076N:90
2068VRaś, Magdalena Wiśniowa 1076N:35
2069VLiduk, Emilia Przedszkole Kubusia Puchatka w Tychach1076N:4
2070Kowalska, AleksandraGłogów Małopolski1076N:7
2071IVKryszkiewicz, WiktoriaSzkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie1076N:14
2072VMaruszak, Marcelina 1076N:4
2073IIWrzodak, NataliaUKS HETMAN Puszcza Mariańska 1076N:61
2074VBiedermann, Magdalena UMKS Na Pięterku Poznań 1076N:4
2075Chybicka, AmeliaSP1 1076N:3
2076IVZimmermann, Natalia KKSz Urania Krosno1076N:16
2077VKrólikowska, EmiliaSP 62 Kraków 1076N:2
2078IIIWojciechowska, Wiktoria UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1075N:165
2079IIINożewska, ZuzannaM-GOK GAMBIT Ślesin1075N:58
2080IVNiemczyk, MonikaUKS Spartakus Kolbuszowa1075N:8
2081VKarwowska, Oliwia Gdańsk 1075N:16
2082IVMakowska, OliwiaSP 10 Suwałki1075N:10
2083IVPikuła, PaulinaSzkoła Podstawowa nr 12 Jastrzębie-Zdrój 1075N:55
2084VJasińska, Helena SP 3 Działdowo 1075N:3
2085IVRusin, KingaSP 3 Mielec 1075N:22
2086VCesarz, Inga1075N:7
2087IIIKardyś, Nikola KSz SDK-Lotnik Mielec 1075N:69
2088Dąbrowska, Gabriela1075N:5
2089IVDudzik, JowitaSzkola Podstawowa nr1 w KRZESZOWICACH 1075N:27
2090VPacholska, Oliwia KS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1075N:13
2091IICieplak, Blanka UKS HETMAN Puszcza Mariańska 1075N:20
2092VPajdo, JuliaWola Radłowska 1075N:6
2093VKulczycka, KlaudiaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1074N:7
2094VŚlanda, PaulinaGimnazjum Grodzisko Górne1074N:26
2095VMadej, NataszaMUKS MDK Wrocław Śródmieście1074N:7
2096Peter, Amelia Łobez1074N:21
2097IVGołuch, Wiktoria KSz GAMBIT MDK Świdnica1074N:26
2098VKindrat, Martyna1074N:9
2099VNieckarz, OliwiaOleszyce1074N:9
2100Bołtuć, Hanna Szkółka Szachowa przy PS 64 Białystok1074N:27
2101IIIDuda, Paulina KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1074N:78
2102VKucewicz, Paulina Gdańsk 1074N:6
2103IIŻuber, Zuzanna Szachowy Uniwersytet Warszawa 1074N:14
2104VJanuszewska, Amelia SP Gościno 1074N:16
2105IVSzostek, Katarzyna1074N:61
2106VPogorzelska, Jagoda Rumia 1074N:5
2107VZaręba, Julita Pstrągowa1074N:5
2108VJakubczak, Aleksandra UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1074N:4
2109VPiątek, Kacper SP-2 Wodzisław śląski1074N:5
2110VParkitna, Iga UKS Jantar Pruszcz Gdański 1074N:5
2111VJankowska, Karolina Gimnazjum w Tarnawie Dolnej 1074N:4
2112VNaglacka, Malwina 1074N:3
2113IIBuchta, AlicjaUKS SP1 Jedynka Tychy 1073N:65
2114Pietrek, Alicja SP-24 1073N:7
2115VGłowacka, Joanna Golcowa 1 1073N:8
2116Woźniczka, Ewa MDK Przemyśl 1073N:3
2117VSułkowska, KarolinaZSS nr3 Limanowa1073N:11
2118IVCzajka, Katarzyna UKS Skoczek Kopanica1073N:19
2119VGrabowska, Matylda1073N:3
2120IVKarp, Zuzanna KSz Polonia Warszawa1073N:17
2121IVSzafrańska, KingaSP im. Ks. J. Twardowskiego Chylice 1073N:10
2122Godlewska, Barbara1073N:5
2123IVGłąbiak, Aleksandra M-GOK GAMBIT Ślesin1073N:29
2124VBrzezicka, Aleksandra MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1073N:22
2125VSzeszko-Kowalska, Zofia KS Legion Legionowo 1073N:3
2126IVKrzywińska, JuliaLesko 1072N:31
2127VKuncman, Zuzanna1072N:9
2128IVKuhn, KonstancjaKSz LECH-WSUS Poznań 1072N:15
2129IVKulesza, Aleksandra SSz Debiut GCK Giżycko 1072N:15
2130VSontowska, MartynaSP Dywity 1072N:3
2131VWołoszyn, JuliaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1072N:3
2132IIIPalak, Sara Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1072N:21
2133VPaluch, WiktoriaKLIM UKSz Gambit Starachowice 1072N:4
2134IVKurcoń, KatarzynaGolcowa 1072N:27
2135VDąbrowska, Julia KSGU Tęcza Krosno Odrz.1072N:46
2136Demianiuk, Martaklasa 5 1072N:1
2137VRydzik, AleksandraLeżajski Klub Szachowy MCK 1072N:9
2138IVMainka, Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 8 w Wodzisławiu Śl. 1072N:79
2139VGórzna, ZuzannaUKS EL-TUR SP3 Bogatynia1072N:3
2140VBuławska, Weronika Gdynia1072N:6
2141VDrożdż, Julia SCK BEST Bielsko-Biała 1072N:6
2142IVSłysz, MonikaKSz Gambit Przeworsk1072N:13
2143IVKropisz, Patrycja LUKKS Miedziana Góra 1072N:8
2144Wilkowska, Krystyna UKS Szachylice Chylice1071N:4
2145VKowalik, Aleksandra 1071N:31
2146IVWacek, AnetaGimnazjum Golcowa 1071N:68
2147VSoldatke, Gabriela1071N:3
2148VSkrzypczyńska, Maria MUKS MDK Śródmieście Wrocław1071N:4
2149IVKras, SylwiaMAT Myślenice1071N:43
2150Mielniczuk, Paulina Warszawa1071N:11
2151IVDługoszek, Julia Warszawa1071N:41
2152IVBarańska, ZuzannaLKS Promień Kowalewo Pom.1071N:10
2153VBanaszek, MajaSP nr 2 w Wołominie1071N:3
2154IIEkner, Maria1071N:27
2155VKlimek, WiktoriaLesko 1070N:8
2156IVBielecka, Dorota1070N:21
2157IVKudelska, Nadia MKS MOS Wieliczka 1070N:203
2158VFischer, Róża Graniczna Wieś 1070N:6
2159Wiszniewskaja, Maja Związek Polaków na Litwie 1070N:7
2160Kalinowska, AleksandraNowy Staw 1070N:15
2161Ściubis, Klaudia Tokarnia1070N:5
2162VKasperek, MilenaSp6 Wejherowo 1070N:3
2163IIIOrchowska, ZofiaSP Bakałarzewo 1070N:20
2164VSkiścim, Melania KS Legion Legionowo 1070N:3
2165VBinkiewicz, Lidia UKS Szach Mat Zabrze1070N:4
2166VWiśniewska, Pola 1070N:2
2167VKusy, LenaUKS SP3 w Bogatyni1070N:9
2168IVChęcińska, Weronika UKS Smecz Konin 1069N:26
2169IVMoksik, PatrycjaGimnazjum Sportowe Nr 1 w Rybniku 1069N:7
2170IIINiemczak, GabrielaLKS Orzeł Wysoka 1069N:129
2171IVBielecka, HelenaMUKS Stoczek 45 Białystok1069N:102
2172IVKrawiec, Maja 1069N:20
2173VAmbroszko, Aniela 1069N:9
2174IVCzajkowska, Maria SP 88 im. S. Żeromskiego w Krakowie1069N:76
2175VSutor, BeataSP nr 11 w Nowym Targu1069N:8
2176IVSoszyńska, Magdalena 1069N:8
2177IIIMarciniuk, Aleksandra MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1069N:136
2178Dudek, Julia1069N:2
2179VLipińska, Łucja 1069N:6
2180Gutowska, Julia MDK Oświęcim1069N:7
2181VMiłachowska, Aleksandraklasa 5 1068N:9
2182IIIMurias, AlicjaLiceum Sióstr Prezentek1068N:167
2183VCzernek, Iga1068N:6
2184VSzafraniec, Katarzyna WDK Głogoczów 1068N:7
2185VKinas, Anna KSz ORŁY Pleszew 1068N:6
2186VMierzejewska, Jadwiga 1068N:5
2187IVZybrant, Sandra SP nr 321 Bemowo W-wa 1068N:17
2188IVNoworyta, Małgorzata Chess in Chrzanów Okleśna 1068N:5
2189IVPosadowska, Barbara Odz.G.nr.164 im.Polskich Olimpijczyków Białoł&#x1067N:32
2190IVSojda, MartynaUKS Hetman Częstochowa 1067N:42
2191VLaskowska, JustynaStrażów 1067N:9
2192Kucharewicz, AgnieszkaSP SMŚR1067N:6
2193IVPogorzelska, Karolina LO XII Olsztyn1067N:12
2194VTopolska, GabrielaUMKSz Jaćwież Suwałki1067N:7
2195VPajączkowska, Laura1067N:5
2196VKról, NataliaSP 88 im. S. Żeromskiego w Krakowie1067N:5
2197Jaroszuk, NikaLUKSz Orient Sokółka1067N:7
2198IVSłoboda, Magdalena UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1066N:35
2199VŚlipko, Aleksandra ŻKSz Żary 1066N:17
2200VŚlebioda, Daria1066N:12
2201Gaj, Patrycja 1066N:17
2202VPtach, Weronika Pruszcz Gdański1066N:16
2203IVGawron, ŁucjaMOSiR Tuchów 1066N:19
2204IVSzreter, MichalinaDom Kultury Koszęcin 1066N:25
2205IVKotow, MariaSP 8 im. gen. Juliana Filipowicza Otwock1066N:24
2206Walaszek, Kinga Łękawica1066N:7
2207VHałupka, AlicjaZSO Włoszakowice 1066N:22
2208IVStańczyk, MartynaCzeremcha 1066N:14
2209Podlasek, Dagmara SP Stępina 1066N:7
2210IVBiernat, PaulinaSRSDiM Węgrów 1065N:23
2211Grzegorz, Marta SP251065N:48
2212Zembko, KamilaSP 51065N:13
2213VPasternak, MartynaRzeszów1065N:8
2214VBiedrowska, EmiliaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1065N:11
2215VUlatowska, JuliaSTO 1065N:7
2216VKowalska, WiktoriaSP nr 7Ciechanów 1065N:3
2217IVPrusińska, EmiliaSzachy Ciechanów 1065N:23
2218Janda, NataliaTrzebnica 1065N:8
2219IVPiwińska, Gabriela 1065N:3
2220VBednarczyk, WeronikaMatczyn 1065N:3
2221IVSebzda, Martyna Kryniczno 1065N:26
2222VWerbowy, Anna Pępowo 1065N:4
2223VKilen, Anna UKS Taktyk Białołęka 1064N:6
2224IVRóżycka, RozaliaSP 2 Mińsk Mazowiecki1064N:28
2225Rozborska, Kamila SP 46 Bytom 1064N:6
2226IVNowak, Maja UKS Kościelec1064N:37
2227VWinnicka, MonikaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1064N:9
2228VZinka, MartaKolbudy 1064N:4
2229Seryło, Milena 1064N:2
2230IVNowak, Victoria 1064N:6
2231VOszmiańska, JuliaSP nr 11 Suwałki 1064N:4
2232Korszeń, Oliwia1064N:7
2233VOlizarowicz, Anna 1064N:6
2234VPogorzelska, Maja 1064N:7
2235VLeśniak, Dominika1064N:5
2236IIICiszewska, Dominika SP 10 Łomża 1064N:55
2237VKwiatkowska, Oliwia KSz GAMBIT MDK Świdnica1064N:5
2238VDerlacz, KosmaKSz Polonia Warszawa1064N:6
2239VMichałczyk, NataliaUKS Piątka Wieluń 1064N:11
2240VIlmer, Gabriela Wieża Śmigiel 1064N:7
2241VPokora, Oliwia1064N:6
2242VKaszewska, MariaZPSM 41064N:4
2243VAntkowiak, JustynaUKS Taktyk Białołęka 1063N:3
2244VSzymczyk, Julia Rudnik nad Sanem- PSP nr 21063N:28
2245Osiadacz, Julia UKS SP 321 Warszawa 1063N:2
2246VMachnicka, Anna SP Wiązowna1063N:7
2247IIIKaźmierska, MartynaKSz ORŁY Pleszew 1063N:11
2248VPszczoła, Kinga1063N:5
2249IVKomosa, Paulina Warszawa1063N:44
2250IVBorowska, Kinga 1063N:63
2251IIIRadlicka, Marta KTS Kalisz1063N:16
2252Zalewska, Barbara SP 171 im. Stanisława Staszica1063N:6
2253IIISeliga, IzabellaS P wWalerianach1063N:82
2254IVMróz, Aleksandra 1063N:8
2255IIIHaracz, SylwiaKGL Szarotka Wadowice Górne1063N:57
2256IIIPyrc, HelenaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1063N:82
2257VLochman, BarbaraSP Lesko1063N:15
2258VPopiel-Machnicka, Róża1063N:5
2259IIIWydro, Alicja SP 13 Mielec1063N:113
2260VMoj, Winona Szkoła Podstawowa nr 46 w Bytomiu1063N:8
2261VNastał, Milena 1063N:9
2262VAdamczyk, OliwiaZespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie Ornontowice1063N:8
2263VSmorońska, NikolaLimanowa1063N:5
2264VWnuk, Agata Białe Błota 1063N:5
2265IIIŁukaszek, UrszulaMKS KSOS Kraków1062N:132
2266VMąkola, Dominika 1062N:12
2267IVMaciuszek, ZuzannaKSz Jelonka Jelenia Góra 1062N:32
2268VOchnik, Urszula KLS Piechowice1062N:5
2269VGniadek, Zuzanna1062N:3
2270IVJanik, Julita Czaszyn 1062N:10
2271IVTwardowska, DominikaKSz ORŁY Pleszew 1062N:43
2272VBuchner, EwaSP Montessori im. Św. Urszuli Ledóchowskiej Śr&#x1062N:4
2273Cena, Kinga Mielec1061N:9
2274IIIStanik, Hanna AKS Mikołów 1061N:100
2275VJabłonowska, GabrielaPG Ciechanowiec 1061N:126
2276VKasprzycka, WiktoriaSP 8 Chrzanów1061N:11
2277IIIŻydek, EmiliaSP Bóbrka1061N:63
2278VLachawiec, JuliaUKS Lider Zamość1061N:8
2279IIISutton, Zuzanna SP w Józefosławiu 1061N:63
2280Rozesłaniec, Hanna 1061N:5
2281Kowalewskaja, Agnieszka Związek Polaków na Litwie 1061N:7
2282VGondko, Hanna 1061N:4
2283VOrłowska, NadiaSzachowy Uniwersytet Warszawa 1061N:9
2284IVNawalaniec, Julia KS LEGION LEGIONOWO 1061N:50
2285IVWidera, JagodaSZKÓŁKA SZACHOWA f7 1061N:11
2286VOstojska, MajaSP10 Koszalin 1061N:5
2287VMaślej, MarcelinaUKS Ogniwo Legnica1060N:20
2288IIIJaśkowska, Natalia PUKS Fides Węgrów 1060N:62
2289IVZarzycka, Hanna KS KORONA Zakrzewo1060N:13
2290VDąbek, EmiliaTrześń1060N:24
2291VZadrożna, Wiktoria Gimnazjum 22 Olsztyn1060N:8
2292Krawiec, IgaSSP 1 STO Białystok1060N:66
2293VSzymczak, JoannaSP3 Choszczno 1060N:22
2294VKontrabecka, Izabela1060N:52
2295VBudziak, Gabriela ZS Myczków 1060N:29
2296Mazurek, NataliaGilowice1060N:14
2297IVTarczoń, Roksana KSz SDK-Lotnik Mielec 1060N:64
2298VBuchner, MariaSP Montessori im. Św. Urszuli Ledóchowskiej Śr&#x1060N:17
2299VKomaniecka, Weronika1060N:18
2300Mazur, MałgorzataLublin1060N:8
2301IVDrabik, Aneta Szkoła Podstawowa Nr 12 Chorzów 1059N:26
2302IVDębowska, NataliaKSz Polonia Wrocław1059N:49
2303IVWolska, Maria 1059N:107
2304IVWichowska, Sylwia ŁKS Szach-Centrum Łódź1059N:6
2305IVLis, Karolina KSz Jelonka Jelenia Góra 1059N:26
2306Woroniecka, Laura MTS Kwidzyn 1059N:9
2307VMajewska, Wiktoria1059N:7
2308IIIMossakowska, Oliwia TKKF PROMYK Ciechanów1059N:36
2309IVBogacz, Hanna KSz ORŁY Pleszew 1059N:10
2310IIIPuchalska, Oliwia WKS Kopernik1059N:47
2311VMielnikow, AnastazjaGim 2 Warszawa1059N:4
2312VŻmijewska, Katarzyna Gimn. w Samborowie1059N:28
2313VDobosz, AmeliaPSP STO im. Rtm. Witolda Pileckiego W-wa Rembertów 1059N:17
2314IVJasińska, Weronika M-GOK Gambit Ślesin1059N:7
2315Dyrczoń, OliviaUKS Krośnicka Przystań1059N:9
2316IIITurowska, IngaM-GOK Gambit Ślesin1058N:195
2317Rutkowska, Aleksandra MKSz-MDK Białystok 1058N:20
2318IVKończyło, WiktoriaTKKF Rzemyk Gdynia1058N:87
2319Hofman, AmeliaKTS Kalisz1058N:17
2320IVGrabińska, LenaKU AZS UW w Warszawie 1058N:21
2321VPączek, ZuzannaUMKS Na Pięterku Poznań 1058N:5
2322Arendarska, AnnaMOK Lędziny1058N:7
2323VRunowska, Marta Gdynia1058N:11
2324VOchenduszkiewicz, Martyna Torki 1058N:18
2325VReszka, Julia Dobczyce1058N:3
2326VŚledź, Patrycja SP Michałów 1058N:16
2327VKolczyńska, Natalia1058N:5
2328IIIBednarska, Maja SZKOŁA PODSTAWOWA W RADKOWICACH1058N:4
2329VMaciąg, Faustyna Kiełpino 1058N:11
2330IVRożek, Klaudia 1057N:23
2331VSiemaszko, Maria1057N:7
2332IVPaśko, KrystynaSP nr 9 Rzeszowie 1057N:10
2333IIIZiółkowska, WiktoriaUKS Kościelec1057N:43
2334Oszmiańska, Weronika SP 11 Suwałki 31057N:11
2335VSzewczyk, GabrielaPilzno1057N:12
2336VŚwięch, Magdalena MAT Myślenice1057N:4
2337Wicher, WeronikaKnurów 1057N:8
2338VPietrzkiewicz, Dorota 1057N:45
2339Szatkowska, Zuzanna KSz Gambit Szemud 1057N:4
2340VWerbińska, Klara Gdańsk 1057N:6
2341IVKoperstyńska, Inka KS AZS Wratislavia1057N:17
2342IVBinkiewicz, MajaSP 138 Kraków1057N:12
2343VMichalak, Martyna 1056N:10
2344IVMałek, Julia 1056N:16
2345IVNiepokój, NataliaStowarzyszenie Nasz Rymanów1056N:15
2346VKwiatkowska, Amelia 1056N:7
2347Sakowicz, GabrielaSzkółka Szachowa przy PS 76 Białystok1056N:7
2348VMadej, JuliaGimnazjum Nr 1 Jasło 1056N:14
2349VGrabowiec, BarbaraSP Grodzisko Dolne1056N:32
2350IVGrządka, DominikaKS LAURA Chylice1056N:15
2351IVDejewska, Kinga UKS Biały Pion Gryfino 1056N:19
2352Prabucka, RóżaBiałystok1056N:6
2353IIIRzymek, Martyna KSz Gambit Świecie 1056N:27
2354IVChabros, Maja LUKS Tempo Ożarów 1055N:133
2355Andrzejczak, KlaraGCKiS Kobierzyce1055N:7
2356VFabisiak, Katarzyna SP nr 60 Bydgoszcz1055N:9
2357IVWiśniowska, KatarzynaTG Sokół Ropczyce 1055N:18
2358IVStelmaszewska, IzaKU AZS UW w Warszawie 1055N:14
2359VKozyra, KorneliaGimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1055N:11
2360Kukisz, Amelia(KS Lew Krynki) 1055N:4
2361IVZduniuk, ZuzannaWołomin1055N:20
2362VKwapniewska, MałgorzataG.Zespół Szkół Publicznych Zalesiu G1055N:7
2363IVPara, Agata SZKÓŁKA SZACHOWA f7 1055N:10
2364VKopacz, Wiktoria1055N:10
2365VKucap, Marlena1055N:8
2366Urbaszek, Nicole1055N:5
2367Buda, Dagmara Bydgoszcz 1054N:7
2368VBartoszko, ZofiaSP nr 11 w Nowym Targu1054N:8
2369IVKrzysiak, Aleksandra1054N:6
2370IVKosińska, Aleksandra 1054N:21
2371VDymarska, SaraBogatynia 1054N:5
2372IVWątroba, Daria Szynwałd 1054N:63
2373IVJarnicka, Maria 1054N:13
2374IVPalewicz, MajaKSz Jelonka Jelenia Góra 1054N:12
2375IIIRosikoń, Gabriela1054N:11
2376VChmielarczyk, Kamila1054N:8
2377VOrszulak, Maria UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1054N:4
2378VŁawrynowicz, Maria Gdańsk 1054N:5
2379VUfnal, MartynaKobyłka1053N:4
2380IVBartoń, Weronika TMS Roszada Gliwice 1053N:55
2381Kozicka, Gabriela Ciechanów1053N:7
2382VMusur, Maja 1053N:8
2383IIIStarmach, Martyna SP 8 Chrzanów1053N:59
2384Bojarin, Gabriela Związek Polaków na Litwie 1053N:7
2385VSkrocka, MagdalenaSP Michałów 1053N:7
2386VŚwietlicka, Maja MKS EMDEK Bydgoszcz 1053N:16
2387VGrabowska, HannaUKS Biały Pion Gryfino 1053N:9
2388Kawalec, Hanna1053N:5
2389IVDmowska, JuliaG.nr 44 im. Generała Pawła Chrzanowskiego Śr�1052N:37
2390VPawluczuk, Aleksandra NSP CiM Białystok1052N:101
2391Sim, MagdalenaLublin, Przedszkole nr 43 1052N:7
2392IIIKowalewska, AnnaUKS REKORD Iwla 1052N:191
2393IVChodorowska, JuliaSP 9 Łomża1052N:58
2394VOstrowska, ZuzannaSP Brzóze1052N:10
2395Rynkunaite, KamilijaZwiązek Polaków na Litwie 1052N:7
2396VPiekarska, ZuzannaGdańsk 1052N:5
2397IVKorcz, MagdalenaUKS SP1 Jedynka Tychy 1051N:17
2398VMaciejewska, JuliaGimnazjum Barcin1051N:99
2399VKurdziel, Paulina SP nr 9 Rzeszowie 1051N:27
2400VRyś, AlicjaSzkoła Podstawowa Nr 18 w Pszczynie1051N:16
2401IVMiazga, MilenaKSz Jelonka Jelenia Góra 1051N:40
2402IVHerbut, Martyna SP 1 Golcowa1051N:32
2403IVWysocka, MagdalenaSP Jeleniewo1051N:35
2404VKosicka, ZuzannaGimn. Słobódka1051N:9
2405Siemaszko, EwaZwiązek Polaków na Litwie 1051N:7
2406VGawrońska, Lucyna1051N:7
2407Ignaszewska, DariaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1051N:9
2408VPięta, KamilaSP Wolica Piaskowa1050N:7
2409Supronik, MonikaSP 1 Białystok 1050N:21
2410IVDąbrowska, DorotaG ŚMŚR1050N:123
2411IVKłos, MariaPrSP 6 Białystok 1050N:169
2412VŚwidzińska, Kornelia Caissa Pion Zielona Góra1050N:6
2413VPawicka, JuliaBielany Wrocławskie1050N:6
2414VLisowska, KamilaLZS Kordian Bliżyn 1050N:20
2415Łabuda, Aleksandra Przzedszkole nr 126 Wrocław1050N:3
2416IVŁuniewska, AleksandraZSO i Z Ciechanowiec1050N:61
2417Buniowska, BognaPG Szepietowo 1050N:15
2418IVPrzystup, Nikandra1050N:28
2419IVGroborz, Aleksandra SP-5 Rybnik 1049N:52
2420IVFituch, SandraMDK Radom 1049N:23
2421IVŁazaj, Kinga UKS G4 Tarnowskie Góry 1049N:15
2422IVDobrowolska, EwaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1049N:8
2423IVCielińska, AnnaSZKÓŁKA SZACHOWA f7 1049N:23
2424IVCzarnuch, Justyna UKS Piątka Wieluń 1049N:10
2425IVBielińska, JaśminaKU AZS UW w Warszawie 1049N:21
2426IVSzelejewska, Helena MAZSzach w Warszawie1049N:52
2427IVMajerek, Maja Szkoła Podstawowa Filomata w Gliwicach 1049N:13
2428Rozum, RozaliaSP 6 Otwock 1049N:4
2429VKobylnicka, Michalina UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1048N:7
2430IVWieczorek, MatyldaKSz Polonia Warszawa1048N:66
2431VMroczka, DariaJasionka1048N:6
2432IIIPawicka, Aleksandra Szkoła Podstawowa w Bielanach Wrocławskich1048N:354
2433VKsiążek, Dominika MUKS MDK Śródmieście Wrocław1048N:4
2434VLemańska, Patrycja SP Paproć Duża1048N:70
2435VGołębiewska, Iga1048N:3
2436VOgrodnik, Daria Gimnazjum Ostrów 1048N:9
2437IIKuśka, Katarzyna KS Roszada Żory1048N:17
2438VMachnicka, Karolina SP - 2 Lubsko 1048N:39
2439IVWach, AmeliaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Z1048N:22
2440VLitwiniuk, KatarzynaTS Wisła Kraków 1048N:5
2441IVRytwińska, AnnaJeleniewo 1048N:8
2442VBartczak, AmeliaUKS Smecz Konin 1048N:6
2443Dudkiewicz, AndżelikaSP Michałów 1048N:4
2444VDanek, KingaStępina1047N:84
2445VMistarz, Emilia PrSP 6 Białystok 1047N:79
2446IVBoroń, AdriannaWiśniowa 1047N:65
2447VPodrecka, AleksandraKSz Jelonka Jelenia Góra 1047N:9
2448IVTomczyk, Natalia1047N:29
2449IVFil, Anna SSz Debiut GCK Giżycko 1047N:29
2450IVAlseifi, Maja 1047N:40
2451IVBerbecka, WiktoriaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1047N:71
2452IVGruszczyńska, Antonina OTSz Ostrów Wielkopolski 1047N:5
2453IVBronisz, PaulinaLUKS Tempo Ożarów 1047N:11
2454Zarębska, MartynaKlasa 6 1047N:4
2455IIIKról, IzabelaLUKKS Kielce1046N:91
2456IVKroczka, Jagoda UKS MDK Nr 1 - Hetman Byd 1046N:71
2457IVSala, Natalia UKS SP3 w Bogatyni1046N:38
2458VBidowaniec, Magda RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1046N:7
2459IVOziębło, Kalina KU AZS UW w Warszawie 1046N:17
2460IVSęk, Aleksandra1046N:17
2461VJankowska, Amelia Wrocław1046N:9
2462IVCiszek, Roksana UKS VICTORIA Łowczów1046N:37
2463IVTrojan, Zofia Wrocław1046N:14
2464VMan, Michalina1046N:5
2465IIIFerlak, AnnaUKS przy SP 8 Chrzanów 1046N:66
2466VHanusek, Ines Zabrze1046N:17
2467IVMajewska, GabrielaKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1046N:10
2468IVGajek, Julia1045N:21
2469Brzozowicz, Zuzanna Lublin1045N:7
2470IIITittor, WeronikaLKS STRAŻAK Zabrzeg1045N:51
2471IIIKołbyko, Zofia SP 3 Giżycko 1045N:42
2472Paszko, AmeliaSzkółka Szachowa w Białymstoku 1045N:8
2473VGąsior, Wiktoria Gimnzjum nr1 Ropczyce 1045N:9
2474Krauz, Sara 1045N:5
2475IVŻmuda, Natalia KSz SDK-Lotnik Mielec 1045N:89
2476Brogowska, Monika SP Bakałarzewo 1045N:4
2477Hryb, Zuzanna 1045N:6
2478IVZwierzchowska, Oliwia Szkoła Podstawowa w Bóbrce1045N:16
2479Mazur, JuliaPrzedszkole nr 12 Zamość1044N:7
2480IVAleksiejuk, AlicjaMDK Białystok1044N:44
2481IVMisiewicz, ZuzannaSP Zabłudów 1044N:31
2482IIIMarchela, Kinga MUKS Fidei Węgrów 1044N:86
2483IIIWołoszczuk, Alicja KSz Polonia Wrocław1044N:40
2484IVSzczyglińska, Maja 1044N:11
2485IVZwierzyńska, AleksandraPSP im. St. Czarneckiego w Ostrołęce1044N:5
2486Pastuszka, Gabriela 1044N:6
2487IVSzwaj, IgaUKS Gambit - Wesoła1044N:20
2488IVMrzygłód, Maria MTSz Mińsk Mazowiecki1043N:40
2489IVGolwiej, Oliwia 1043N:63
2490Kultys, GabrielaUMKS Na Pięterku Poznań 1043N:10
2491IIIMichałowska, WeronikaMDK Białystok1043N:45
2492Tame, Julia Szkoła Podstawowa Nr 31 w Częstochowie1043N:8
2493VMajchrowska, Matylda1043N:17
2494VMakoś, Amelia1043N:10
2495IVSass, WeronikaUKS Szachowa Dwójka Grodzisik Maz. 1043N:9
2496IVJanikowska, NikolaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1043N:15
2497VDudkiewicz, Klaudia SP Michałów 1043N:15
2498IVBocianowska, MartaSzkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim1043N:5
2499VSwacha, AleksandraPSP NR 6 Sióstr Niepokalanek Ursynów W-wa 1043N:16
2500IVZuberek, Aleksandra UKS SP3 w Bogatyni1042N:19
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)