ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19299)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23189);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33371)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (45);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12897)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11542);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
2501Kultys, GabrielaUMKS Na Pięterku Poznań 1043N:10
2502Tame, Julia Szkoła Podstawowa Nr 31 w Częstochowie1043N:8
2503VMajchrowska, Matylda1043N:17
2504IIIDeptuła, WeronikaPułtusk1043N:46
2505VMakoś, Amelia1043N:10
2506VPłoucha, Zuzanna 1043N:11
2507IVPrzystup, Julia 1043N:14
2508IVZuberek, Aleksandra UKS SP3 w Bogatyni1042N:19
2509IVChabros, Maja LUKS Tempo Ożarów 1042N:112
2510IVStach, HannaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1042N:21
2511IVCzerniec, Martyna KSz " GambitMDK"Świdnica 1042N:52
2512Piątek, NataliaZST Strzyżów1042N:21
2513Kałużny, DariaZespół Szkół Sport. im. Olimpijczykó1042N:6
2514Masztalerz, DominikaSkoroszów1042N:9
2515IIISobeczko, WeronikaMKSz Rybnik 1041N:8
2516IIIGarbowska, SoniaKSz Gambit Szemud 1041N:115
2517Schwyrz, Patrycja SP-26 1041N:7
2518VZastawny, NinaGdańsk 1041N:10
2519VMaciejasz, Emilia UKS GONIEC Staniątki 1041N:12
2520Rzońca, Karolina UKS VICTORIA Łowczów1041N:26
2521VFil, Anna SSz Debiut GCK Giżycko 1041N:20
2522VWawro, ErykaTorki 1041N:11
2523VStach, Aleksandra Tarnawa Dolna 1041N:7
2524IIBuchta, AlicjaUKS SP1 Jedynka Tychy 1040N:56
2525VSzczotka, Sonia PM Stokrotka Gliwice1040N:16
2526IVDudek, Sandra Czudec1040N:50
2527IVWdowik, Sabina1040N:69
2528Krukar, MajaPrzedszkole Krosno1040N:3
2529IVMaksim, Barbara KS Legion Legionowo 1040N:14
2530IVPopek, Milena Jadwiżanie Wólka Podleśna1040N:36
2531Ciborowska, KarolinaSzkółka Szachowa przy PS 56 Białystok1040N:13
2532IVSzymańska, PatrycjaGimnazjum nr 2 w Działdowie1040N:25
2533IVBorowiec, AleksandraDSP 1 Wesoła 1040N:22
2534Machnicka, Karolina LKSz Caissa Lubsko1040N:17
2535VGolec, PaulinaNiepubliczna Szkoła Podstawowa w Kozach1040N:11
2536IIIRozowska, Małgorzata Klub Szachowy Kana Tarnów1039N:282
2537IVWieczorek, MatyldaKSz Polonia Warszawa1039N:60
2538VRokosz, Izabela Szkoła Podstawowa w Czarnej Sędziszowskiej1039N:5
2539VŁata, JuliaMajdan Sieniawski 1039N:23
2540VDmoch, Karina UKS Żak Łomża1039N:16
2541IVKowalewska, AnnaUKS REKORD Iwla 1039N:169
2542IVRadel, Oliwia LUKSz Orient Sokółka1039N:68
2543Moczulska, Sylwia Perlejewo 1039N:11
2544IVWach, AmeliaLUKKS Kielce1039N:14
2545Paszkiewicz, Oliwia Jażwiny1039N:9
2546Urśnik, Weronika UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1038N:5
2547Kupka, SybillaGimnazjum Nr 31038N:46
2548Kaźmierczak, Anita Bydgoszcz 1038N:7
2549Orłowska, Anna KU AZS UW w Warszawie 1038N:6
2550IVParyła, Aleksandra Gimnazjum Koźmice Wielkie1038N:45
2551VRusin, Agata1038N:16
2552IIICzuba, MagdalenaLUKKS Nietulisko Duże1038N:89
2553Góralczyk, Daria LKSz Caissa Lubsko1038N:3
2554VRadziewska, Hanna KS DORS Ruda Śląska 1037N:6
2555Piotrowska, Kinga PG 9 Łomża1037N:5
2556IVRogowska, MilenaKSz Piątka Skierniewice1037N:18
2557VMękarska, JuliaSanok 1037N:9
2558Simonowicz, GabrielaZwiązek Polaków na Litwie 1037N:7
2559Rzymek, Martyna KSz Gambit Świecie 1037N:7
2560IVKrajewska, AnetaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1036N:10
2561Słonina, Klaudia Trzebuska 1036N:7
2562IVMożdżan, Emilia Jasionka1036N:126
2563Głodek, Patrycja Krzywa1036N:9
2564IVMikulska, Emila Miedziany Skoczek Lubin 1036N:19
2565VGajda, LauraSP nr 6 dr. 2 1036N:24
2566IVTarka, ZofiaSP-88 im. Gabriela Narutowicza W-wa 1036N:16
2567VKlok, WiktoriaBielkówko1036N:8
2568IVStasiak, Wiktoria KSz Wieża Śmigiel 1036N:22
2569VPitera, EmiliaRzeszów1036N:32
2570IVWyskiel, JuliaL-UKS Burza Rogi1036N:121
2571VCicha, HannaKS AZS Wratislavia1036N:18
2572Szczyglińska, Maja Warszawa1036N:2
2573VPawlesa, Katarzyna1035N:20
2574VUrbaniak, Zuzanna Bydgoszcz 1035N:13
2575IVSambor, Hanna 1035N:55
2576Motak, Emilia Iwkowa1035N:7
2577IVŁozowska, Gabriela SP nr 10 Suwałki 1035N:21
2578IVLisowska, EmiliaMLKS Ostródzianka Ostróda 1035N:28
2579IVKocięcka, Milena SP 12 im. Kornela Makuszyńskiego Otwock1035N:21
2580IVWątroba, Daria Szynwałd 1035N:51
2581VŻydek, EmiliaZS Bóbrka1035N:41
2582IVSkriabin, Natalia 1035N:21
2583Grabowska, Monika SP Słobódka 1035N:4
2584VNawalaniec, Julia KS Legion legionowo 1035N:12
2585Koś, KarolinaJasło1034N:8
2586IVKlich, HannaSP Chylice1034N:34
2587VNowak, ElżbietaKU AZS UW w Warszawie 1034N:5
2588Odrowąż-Wilkońska, Matylda Tyniec Mały1034N:13
2589IVRajewicz, AleksandraUKS SP3 w Bogatyni1034N:43
2590IVPomykała, Wiktoria LUKKS Nietulisko Duże1034N:36
2591Jurek, MałgorzataStyków 1034N:6
2592VBasińska, Julia1034N:21
2593VSzanfisz, PolaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1034N:11
2594IIINagły, Małgorzata KSz Polonia Wrocław1034N:34
2595VSendal, Nikola1034N:6
2596VSobierajska, Aleksandra 1033N:7
2597IVMrzygłód, Barbara MTSz Mińsk Mazowiecki1033N:31
2598IVDuchnowska, AdriannaUKS Żak Łomża1033N:84
2599IVWeg, HannaUKS SP3 w Bogatyni1033N:113
2600VKida, Kinga Górno1033N:15
2601VJanas, Aleksandra Bogatynia 1033N:17
2602Podlaska, Julia 1033N:3
2603VZuzańska, MartynaTarnawa Dolna 1033N:8
2604Szczeszek, ZofiaUKS Caissa Warszawa 1032N:6
2605IIIPrzemyk, MartynaSzkoła Podstawowa Goczałkowice-Zdrój 1032N:63
2606VSzymczak, Julia OTSz Ostrów Wielkopolski 1032N:13
2607IIIKomornicka, NelaMGLKS Parnas Oława 1032N:59
2608IVŁuniewska, AleksandraCOKiS Ciechanowiec1032N:58
2609IVGrygorczuk, Zuzanna LUKSz Orient Sokółka1032N:180
2610VCielińska, AnnaSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Tychy 1032N:16
2611Odolak, Amelia1032N:5
2612IIIKopica, KamilaUKS Rodło Opole1031N:52
2613IIIGorzelak, Zofia Szkoła Podstawowa Nr 34 Rybnik 1031N:47
2614IVPrusińska, EmiliaTKKF PROMYK Ciechanów1031N:16
2615Dudek, Marta1031N:1
2616Michalska, Anna-Maria Jaworzyna Śląska1031N:8
2617IVDunda, Dominika Publiczne Gimnazjum w Fajsławicach 1030N:21
2618IIIMacioch, AdaGimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1030N:86
2619Zdzioch, Dominika MDK Biłgoraj 1030N:8
2620VPomykała, Weronika Strażów 1030N:9
2621IVMadej, Gabriela UKS GONIEC Staniątki 1030N:25
2622IVTrześniewska, Wiktoria MUKS MDK Śródmieście Wrocław1030N:16
2623VKwidzińska, Oliwia Szemud1030N:38
2624VKotuła, KlaudiaMarki 1030N:7
2625IVWilińska, Emilia 1029N:30
2626Augustyn, Laura G ŚMŚR1029N:7
2627VWasłowicz, Emilia1029N:8
2628VWójcik, Julita MUKS Fidei Węgrów 1029N:5
2629Szenk, ZuzannaSzkoła Podstawowa nr 101029N:1
2630Gradowska, Anna UKS ASTRA Leśniowice 1028N:7
2631VZakrzewska, Katarzyna Nakło1028N:21
2632Grala, MagdalenaSSz BDK Biskupiec 1028N:185
2633VSzymczak, Natalia ULKS SKOCZKI Słopanowo 1028N:9
2634VBałut, WiktoriaUKS VICTORIA Łowczów1028N:22
2635Karp, DanutaWarszawa1028N:14
2636Kaczyńska, Katarzyna UKS FALA Świekatowo1028N:2
2637VKurcoń, Aleksandra SP1 Golcowa 1027N:22
2638Curzydło, Joanna Gim.Słopnice 1027N:30
2639VOślizło, PaulinaGimnazjum Leżajsk1027N:12
2640Pałys, Martyna Twierdza1027N:9
2641IVPelic, JuliaSP nr 6 dr. 1 1027N:35
2642VKisiołek, Wiktoria 1027N:8
2643VDługosz, Natalia Stępina1027N:14
2644VWojnarowska, MałgorzataStępina1027N:14
2645IVHołowiak, AgnieszkaUKS Ogniwo Legnica1026N:13
2646Kopyra, OliwiaUKS Goniec Leśnica/Żędowice1026N:4
2647VSzczygieł, Kinga Poręba 1026N:46
2648VŚliwa, Malwina MUKS MDK Śródmieście Wrocław1026N:13
2649VKurylak, KingaSP2/UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1026N:11
2650IVKaczmarczyk, Karolina 1026N:8
2651IIIWięckowska, Oliwia WKSz 1938 Włocławek 1025N:60
2652Gąsiorek, Patrycja SP Dobre1025N:16
2653Pusta, Aleksandra UKS Kościelec1025N:5
2654IVWoźniak, Daria Rzeszów1025N:214
2655VPlebanek, Julia Iwla1025N:12
2656IVŻelichowska, OliwiaM-GOK GAMBIT Ślesin1025N:80
2657IVModlibowska, Helena KSSSN Ursynów Warszawa 1025N:27
2658Winiarska, LauraŚląski Rybnik 1025N:4
2659IIIŻarowska, Wiktoria KSz Sulechów 1024N:22
2660VCylwik, Zuzanna SSP 3 BTO Białystok1024N:13
2661Pikuła, Weronika I LO II Jarosław 1024N:15
2662IVKonarzewska, Karolina Rybnik1024N:6
2663IVDziurgot, AnnaGimnazjum w Wólce Podleśnej 1024N:31
2664Świerczyńska, Jadwiga MDK Krzyki1024N:7
2665VKonop, OlimpiaZS nr 10 Gimnazjum dr 3 1024N:11
2666IVSawka, Jagoda UKS SP 1 Brzozów 1024N:16
2667Zielińska, Kinga KS DZIKOWIEC1024N:4
2668VMarć, Gabriela Gimnazjum Łączki Kucharskie 1024N:16
2669IVTruty, Paulina1024N:8
2670Chlewińska, Weronika Niepubliczna Szkoła Podstawowa " Klucz " w Kętrzynie1024N:1
2671IVKasprzycka, JoannaMKS MOS Wieliczka 1024N:40
2672VManiurka, Iga UKS Pałac Młodzieży Katowice 1024N:9
2673Mędrzak, Olimpia Bielsko-Biała1024N:19
2674Bączar, Adrianna SP 171 im. Stanisława Staszica1024N:3
2675VBiernacka, Weronika Akademia Szachowa Gliwice 1023N:10
2676IVZipser, Paulina UKS Zryw Żołynia1023N:102
2677Łuszczewska, EmiliaMKSz-MDK Białystok 1023N:42
2678IVKozłowska, Aleksandra1023N:22
2679IVTwardzik, Iwona Szkoła Podstawowa Iwla 1023N:62
2680IVKilian, Agata MUKS MDK Śródmieście Wrocław1023N:15
2681IIIGalik, Aleksandra UKS ZSO Włoszakowice 1023N:21
2682VWisz, MilenaZS nr 4 Rzeszów1023N:10
2683VBochniak, WiktoriaZagórz 1023N:9
2684IVTwardowska, DominikaKSz ORŁY Pleszew 1023N:24
2685IVIzdebska, Liliana 1023N:11
2686Ślusarska, AmeliaRuda SP-021022N:4
2687Kierkało, Weronika 1022N:8
2688IIIZielińska, AleksandraSarnaki 1022N:45
2689IVTańcula, GabrielaUKS Goniec Staniątki 1022N:204
2690Lech, Barbara Szkoła Podstawowa nr 5 1022N:8
2691IVWoźniak, SaraSzkoła Podstawowa Iwla 1022N:65
2692VBanaszewska, Dominika UMKS Na Pięterku Poznań 1022N:15
2693VAbramowicz, AdriannaSP 28 Targówek 1022N:10
2694VBochniak, Paula Tarnawa Dolna 1022N:13
2695Prześniak, Martyna SP Słobódka 1022N:7
2696Gadomska, Magdalena SP Dobre1021N:8
2697IVWach, AlicjaUKS Refleks Gościno1021N:57
2698VRembisz, NataliaGórno1021N:15
2699IIITurczyn, Patrycja KGL Szarotka Wadowice Górne1020N:106
2700Perkowska, ZuzannaSSP 2 STO Białystok1020N:68
2701IIIBukowska, Klaudia SP nr 11 Suwałki 1020N:66
2702IVMichalak, Jolanta UKS Szach Wolsztyn1020N:16
2703IVRębowska, Nina 1020N:11
2704Dragan, Agata Niep. SP Suwałki 1020N:13
2705Dobosz, Natalia Oleszyce1020N:8
2706IVFilipek, PaulinaUKS SP11 Skoczek Tczew1020N:33
2707VWolak, JustynaRoztoka 1020N:8
2708Słysz, MonikaKSz Gambit Przeworsk1020N:4
2709IVWielis, Zuzanna 1019N:18
2710IVDushka, KaterynaKSz GAMBIT MDK Świdnica1019N:74
2711Nartowicz, MariaSzkółka Szachowa przy PS 48 Białystok1019N:14
2712Zagozdon, AmeliaOpole Lubelskie 1019N:26
2713Smolak, MajaSP 41019N:2
2714IVŁyszkowska, Alicja SP 10 Ochota1019N:13
2715VSerafin, Joanna Górno1019N:23
2716IVGołko, Klaudia ASU Sokółka 1019N:24
2717IVOmachel, Joanna KKSz Urania Krosno1019N:21
2718VProkopiuk, Maja Sz MOK DEBIUT Terespol1019N:12
2719Owsianiuk, Patrycja SSP 3 BTO Białystok1018N:4
2720Olszowy, Aleksandra Lesko 1018N:6
2721VWinniczuk, Nina SP6 Zamość1018N:13
2722VAntos, Karolina SP nr 11 w Nowym Targu1018N:16
2723IVRysio, NataliaKSz Jelonka Jelenia Góra 1018N:28
2724VGolińska, Edyta I LO Łomża 1018N:46
2725VMysiewicz, Gabriela SP Jeleniewo1018N:19
2726Jankowska, Wiktoria 1018N:5
2727Mrozińska, Zuzanna 1018N:5
2728VDudkiewicz, Klaudia Szkoła Podstawowa w Michałowie1018N:10
2729Giniewicz, Wiktoria Związek Polaków na Litwie 1018N:7
2730VSinkiewicz, Agata 1017N:9
2731VKuska, AgnieszkaZespół Szkół nr 10 dr 2 1017N:13
2732Pawłowska, NikaMUKS Stoczek 45 Białystok1017N:71
2733IVZacharzewska, AlicjaUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1017N:43
2734IVKwolek, OliwiaSP Nr 10 Krosno 1017N:11
2735IVDworzyńska, UrszulaMTSz Mińsk Mazowiecki1017N:14
2736IVStępniewska, Michalina SP 140 Warszawa 1017N:13
2737Kołota, Amelia Małkinia Górna1017N:2
2738IVKotow, MariaSP 8 Otwock 1017N:16
2739IVDziadzio, Katarzyna 1016N:40
2740IVZgoła, Marta UKS Płomyk Nekla 1016N:18
2741VMotyl, MagdalenaTrzebuska 1016N:29
2742VWalicka, Patrycja Trzebuska 1016N:22
2743VDanek, KingaStępina1016N:77
2744IIIBala, Julia MTS Kwidzyn 1016N:20
2745VMałecka, Edyta Jelna 1016N:82
2746IVTkocz, Oliwia UKS Ognisko Rydułtowy1016N:59
2747Grosiak, Weronika Przzedszkole nr 126 Wrocław1016N:2
2748Cieśla, DariaKSz Sulechów 1016N:3
2749Kruszyńska, Aleksandra SP 45 Białystok1016N:20
2750VDalkowska, HannaWarszawa1016N:17
2751IVSzelejewska, Helena MAZSzach w Warszawie1016N:32
2752Ogórek, Małgorzata1016N:7
2753Riekert, AlinaPrzedszkole "Kubusia Puchatka" Tychy1015N:7
2754Gruszczyńska, Laura1015N:15
2755IVKot, ZuzannaSPnr 4 im. Władysława Broniewskiego Ursus W-wa1015N:12
2756IVOrych, Nina 1015N:17
2757VRożek, Zuzanna Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjació�1015N:7
2758Zaniewicz, Elena1015N:7
2759IVJankowiak, Oliwia TS Wisła Kraków 1014N:66
2760VŻuk, Zuzanna MTSz Mińsk Mazowiecki1014N:14
2761IVBera, Hanna Gambit MDK Świdnica1014N:45
2762Kubat, Amelia SP-11 1014N:10
2763VDanek, Aleksandra Stępina1014N:68
2764Rutkowska, Dominika MKSz-MDK - PS 30 Białystok 1014N:13
2765IVGlama, Patrycja Szkoła Podstawowa nr 5 1014N:77
2766IVGunajew, JuliaKKSz Kraków1014N:51
2767Bączek, MagdalenaSzkółka Szachowa przy PS 56 Białystok1014N:27
2768Szmidt, Klaudia Gimnazjum nr 1 w Pawłowicach 1014N:24
2769IVChrabąszcz, Weronika LUKKS Miedziana Góra 1014N:115
2770Fischer, Róża Czerniewo 1014N:1
2771VTrojanowska, ZuzannaKSz Polonia Warszawa1014N:23
2772IVMarciniuk, Aleksandra MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1014N:95
2773Wójcik, Julita PUKS Fides Węgrów 1014N:2
2774Koptyńska, KarolinaSP Torki1014N:10
2775Mrówka, Dominika Klasa 6 1014N:3
2776Turkot, Emilia1014N:7
2777Ploch, NataliaGliwice Bojków 1014N:7
2778Gołąbiewska, Patrycja PrSP 6 Białystok 1013N:21
2779IVŻuk, Zuzanna SP nr 10 Suwałki 1013N:81
2780IVLutostańska, Agata SRSDiM Węgrów 1013N:42
2781Ancuta, MilenaMiędzyrzec Podlaski1013N:9
2782VWłodyka, Małgorzata 1013N:25
2783Armata, AndżelikaWiśniowa 1013N:9
2784IVWaloszek, KarinaUKS Kościelec1013N:46
2785IVCzerwińska, EwaLKS Strażak Zabrzeg1013N:23
2786Kozioł, Gabriela 1013N:4
2787Sadowska, Ewa Szkółka Szachowa Gryf Szczecin1013N:3
2788IVNowak, Anna SP 8 Chrzanów1012N:92
2789Furmanek, GabrielaSP 6 Białystok 1012N:18
2790Lewandowska, IgaLublin1012N:6
2791VHadam, MagdalenaZS Niebylec 1012N:27
2792IVGrabowy, Alicja 1012N:17
2793IVKużelewska, Olga MDK Białystok1012N:35
2794VZajdel, Amelia1012N:8
2795VKamińska, Ewelina1012N:12
2796IVMęczkowska, EwaPG 6 Łomża1011N:79
2797VBłaż, JagodaOleszyce1011N:26
2798Kiersnowska, Weronika Szkółka Szachowa przy PS 64 Białystok1011N:7
2799IVDreger, Barbara KSz Stilon Gorzów Wlkp.1011N:7
2800VStupka, JoannaSP nr 301011N:11
2801Trafna, Laura UKS Kościelec1011N:4
2802Rychel, Sylwia1011N:3
2803VDanek, Wiktoria GKS Szach-Mat Wiśniowa 1011N:49
2804Polak, Patrycja SSP Ruchna1011N:3
2805Klecha, KamilaKSz Zefir Boguszowice 1011N:3
2806Bubelska, Wiktoria(Radzieje)1010N:22
2807VMalepszak, AnitaUKS Sokół Włoszakowice 1010N:18
2808Głąb, Daria Palikówka1010N:9
2809Żukowska, ZofiaBydgoszcz 1010N:10
2810VMłynarska, OliwiaLeżajski Klub Szachowy MCK 1010N:69
2811IVPluta, Alicja UKS SP3 w Bogatyni1010N:46
2812VŁabińska, Karolina1010N:21
2813Melanowicz, LenaLKSz Lublin 1010N:40
2814VRóżańska, Sandra 1010N:16
2815Kwilosz, KatarzynaSzkoła PodstawowaNr 1 Jasło 1010N:6
2816VGałda, Magdalena 1010N:17
2817VJakóbiak, Aleksandra 1010N:13
2818Salamon, Maja SP Zakręt1010N:6
2819Brauze, WiktoriaGKK Karnice 1010N:17
2820VFus, MartynaŻołynia 1010N:20
2821Staskiewicz, IwonaSP Słobódka 1010N:4
2822Jasińska, Weronika M-GOK GAMBIT Ślesin1009N:9
2823Chrzanowska, Emilia 1009N:14
2824Kołacz, Monika 1009N:14
2825VKurowska, Marta CKiS Skawina1009N:20
2826VNiewiadomska, Izabela Gdańsk 1009N:17
2827Rzeszut, Nikola Szkoła Podstawowa Nr 6 w Jastrzębiu Zdroju1009N:6
2828VBęben, Aneta Żołynia 1009N:12
2829Goles, Aleksandra Sędziszów Małopolski 1009N:8
2830Woźniak, Oliwia1009N:6
2831Walaszczyk, Natalia SP 46 Bytom 1009N:8
2832IIIMarchela, Kinga MUKS Fidei Węgrów 1009N:63
2833VKozak, Julia1009N:16
2834Podlecka, Julia 1009N:5
2835Litowczuk, KatarzynaSM1008N:3
2836IVPuźniak, Magdalena UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1008N:80
2837Piłat, Daria Przedszkole Michalów 1008N:6
2838IVStrzebońska, Maria CKiS Skawina1008N:18
2839Dylewska, Zuzanna Bydgoszcz 1008N:7
2840VWarchoł, WeronikaŻołynia 1008N:13
2841Białous, GabrielaSP 5 Białystok 1008N:31
2842IVStolarczyk, WeronikaKSSSN Ursynów Warszawa 1008N:13
2843IVKraszewska, Agata Klub Batory Otwock1008N:44
2844Cebula, AndżelikaSP w Przychojcu 1008N:6
2845VTurczyńska, MagdalenaLUKKS Nietulisko Duże1008N:19
2846Chowaniec, Katarzyna1008N:8
2847VIdzior, Izabela Czarna Sędziszowska1008N:10
2848Maziarz, JuliaGrochowe1007N:14
2849VCzochra, Weronika ZS Społecznych Zamość1007N:16
2850Alifier, MałgorzataPS 14 Białystok1007N:7
2851VKmieć, AleksandraSP2 Sędziszów Małopolski 1007N:21
2852Kołodziejczak, Natalia Wałbrzych1007N:7
2853VMusiał, Emilia Połomia1007N:18
2854VJakubowska, Maria 1007N:9
2855Piekarz, Kamila Nadzieja1007N:9
2856IVKozłowska, EmiliaLUKS Tempo Ożarów 1007N:47
2857Szymanowicz, MiłanijaZwiązek Polaków na Litwie 1007N:7
2858Kępa, Gabriela SP 13 Mielec1007N:6
2859IIIBednarz, PaulinaKGL Szarotka Wadowice Górne1006N:210
2860IVWłodyka, Katarzyna Wysoka Strzyżowska 1006N:25
2861IVTasior, Julia KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1006N:65
2862VDyląg, Patrycja1006N:2
2863VWojtas, HelenaSP Lusowo 1006N:16
2864Ułanowska, Magdalena PrG 6 1005N:100
2865Chrzanowska, Natalia1005N:14
2866Nowak, NataliaSSP 4 PTO Białystok1005N:23
2867VTabin, Jolanta1005N:16
2868Styczeń, KorneliaSP nr 1 Mielec1005N:9
2869Andrejewicz, AgataZS nr11005N:12
2870VStasiak, JuliaKSz Wieża Śmigiel 1005N:37
2871VOlechny, Alicja UKS Victoria Łowczów1005N:30
2872Wawrzyniak, Nadia UKS ZSO Włoszakowice 1005N:5
2873Piechota, Oliwia1005N:7
2874VTelesz, Paulina KSz GAMBIT MDK Świdnica1004N:12
2875Abramowicz, Aniela1004N:2
2876Wełna, Barbara 1004N:12
2877IIICiborowska, ŁucjaKKSz Kraków1004N:102
2878IVCzerniejewska, MariaUKS Smecz Konin 1004N:91
2879Ambroszko, Weronika 1004N:8
2880Sokołowska, IzaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1004N:2
2881IVKamińska, KatarzynaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1004N:67
2882IVMyszczyszyn, Zofia1004N:24
2883VDomagała, Karolina MDK Radom 1004N:8
2884Radzimska, Marta1004N:8
2885Wojtkowiak, AlicjaUKS G4 Tarnowskie Góry 1003N:3
2886Arendt, Julia Bydgoszcz 1003N:7
2887IVFurmanek, Katarzyna UKS Czternastka Warszawa1003N:45
2888Rogalska, AmeliaLubartów 1003N:2
2889IVIlnicka, MagdalenaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1003N:27
2890Myzia, BarbaraSędziszów Małopolski 1003N:8
2891Żak, BlankaChTS Chorzów 1003N:15
2892IVWróbel, Anna UMKS HETMAN Marklowice1003N:50
2893Tysz, Alicja1003N:2
2894Ziętek, Angelika 1003N:8
2895Nowalska, KalinaSP 277 Warszawa 1003N:3
2896Daszykowska, Weronika ZS Niebylec 1003N:9
2897IVFilipczuk, NataliaLUKS Tempo Ożarów 1002N:64
2898Olejniczak, SaraSP 4 Myślenice 1002N:3
2899IVPajdzik, MartynaUKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1002N:33
2900VTobiasz, Lena 1002N:17
2901VTylutki, JustynaPodleszany1002N:24
2902VMigała, Milena Klęczany 1002N:23
2903VGrabowska, Oliwia Szkółka Szachowa/MUKS Stoczek 45 Białystok 1002N:134
2904Kasprzyńska, Iga Szkółka Szachowa przy NP 8 Białystok 1002N:19
2905IVTrzemżalska, Magdalena Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1002N:21
2906IIIPalińska, NataliaMDK Chorzów1002N:116
2907Krukar, Natalia Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Puławach1002N:4
2908IVOlkowska, Julia SP nr 140 im.Kazimierza Jeżewskiego W-wa Radość1002N:20
2909VMarkowska, MagdalenaSzkoła Podstawowa w Michałowie1002N:6
2910IVKuczaj, KarolinaLesko 1001N:19
2911VWójcicka, Joanna MDK Białystok1001N:26
2912Wachel, Alicja1001N:1
2913Majewska, Dominika(Radzieje)1000N:34
2914IVSzołtys, KarolinaZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11 Rybnik1000N:8
2915Janocha, ZuzannaSP Nr 10 Krosno 1000N:1
2916Zajączkowska, KatarzynaPUKS Mikołaj Gąbin1000N:3
2917Niedzielska, Kamila SSP 3 BTO Białystok1000N:5
2918VMalewska, Sonia KU AZS UW w Warszawie 1000N:5
2919IVRusiniak, Paulina SRSDiM Węgrów 1000N:83
2920Kawiak, Lidia Włodawa1000N:7
2921Jędrzejewska, Alicja KU AZS UW w Warszawie 1000N:5
2922Andrzejewska, Paulina SP 10 Olsztyn 1000N:1
2923Kielak, Klaudia 1000N:5
2924VRawiak, Dominika1000N:9
2925Zgliczyńska, AlicjaSzkoła Podstawowa nr 7Cieszyn1000N:6
2926Lipko, Łucja UKS Caissa Warszawa 999N:5
2927Sitek, Anna SP-31 999N:7
2928Kitlas, AmeliaSSP 2 STO Białystok999N:6
2929Myszka, WeronikaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski999N:7
2930Kuczera, Amelia LKS Polonia Poraj 999N:68
2931Rumik, Wiktoria UKS Hetman Częstochowa 999N:86
2932IVBartosiak, MagdalenaKU AZS UW w Warszawie 999N:37
2933VBarska, AnnaSP Osiny999N:11
2934IVSelimi, Lea UKS Dziewiątka Sieradz 999N:61
2935Roś, Julia UKS Czarny Koń Olkusz999N:8
2936Kwiatkowska, LauraIG - Warszawa 999N:4
2937Łuniewska, PatrycjaSP Stara Ruskołęka999N:5
2938Ziarnik, Monika Stępina999N:14
2939VMatuła, Justyna999N:22
2940IVCimochowska, Weronika SP Bakałarzewo 999N:46
2941VRydzik, AleksandraUKS SP1 Leżajsk999N:16
2942Gajur, MariaDorohusk999N:3
2943Ziętek, Katarzyna999N:7
2944Maruszak, Martyna 999N:7
2945IVSpalińska, Miriam998N:17
2946IVCieślak, Oliwia998N:56
2947Skowron, Jagoda KS Carbo-Gliwice Gliwice998N:6
2948Pyc, JuliaUKS Caissa Warszawa 998N:14
2949Siłuch, Weronika Kąkolewnica998N:36
2950Łukasiak, Anna SP 6 Cieszyn998N:35
2951IISzczykutowicz, JuliaKSZ SKOCZEK Czerwionka-L. 998N:47
2952VZimmerman, Natalia998N:9
2953Mielniczuk, Paulina 998N:5
2954Buko, GabrielaSzachowy Uniwersytet Warszawa 998N:5
2955IIIWiśniewska, Weronika NOK Nakło997N:98
2956Majewska, Agnieszka MKS Chełmża 997N:7
2957Zgoda, MarlenaDębica 997N:1
2958Bolc, MajaUKS Caissa Warszawa 997N:7
2959Nowak, Oliwia SP 8 Chrzanów997N:1
2960Chorzępa, MartynaTurza 997N:16
2961IVSutton, Zuzanna 997N:39
2962Maćkowiak, Hanna ŻKSz Żary 997N:1
2963Lachowska, Olga 997N:5
2964Świtluk, Agnieszka 997N:5
2965Szostak, ErykaZwiązek Polaków na Litwie 997N:7
2966Cender, WeronikaSzydłowiec 997N:6
2967Urban, KlaudiaTrzebuska 996N:6
2968Bona, Paulina Gimnazjum Nr 4 Stalowa Wola 996N:8
2969Klepadło, PaulinaPrSP 6 Białystok 996N:4
2970Smoluk, GabrielaMKSz-MDK SSP 3 BTO Białystok 996N:12
2971Tyc, MariaKU AZS UW w Warszawie 996N:4
2972Sierżęga, KarolinaStrażów 996N:8
2973Strzała, Dominika996N:5
2974Głowińska, Aleksandra Szkółka Szachowa przy PS 48 Białystok996N:1
2975VWrzosok, AgataMDK Nr 1 Zabrze 996N:9
2976Jabłonka, MartaRKS MAT Ruda Śl996N:6
2977IVTowcik, DominikaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 996N:32
2978VWróbel, ZofiaGubiński Klub Szachowy 996N:5
2979VKrupa, KatarzynaZS nr 4 Rzeszów996N:11
2980VBazan, Kinga996N:17
2981VDeniszewska, KingaSP Nr 10 Siedlce996N:4
2982IVBielińska, Agata 996N:6
2983Surowiec, Magda PG 15 Białystok996N:4
2984Ściubis, Marlena Tokarnia996N:6
2985bkJabłońska, Oliwia 996N:5
2986Zasońska, Gabriela Szkoła Podst. nr 1 w Leżajsku 995N:7
2987IVMoska, Aleksandra UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 995N:61
2988Czyż, Patrycja Niechobrz 995N:4
2989Kaczmarek, Weronika 995N:9
2990Zaręba, Aleksandra Wysoka Strzyżowska 995N:7
2991Iwanowicz, Aleksandra MKSz-MDK/PS 51 Białystok 995N:4
2992Sojko, ZuzannaG ŚMŚR Białystok 995N:3
2993Miszk, Hanna995N:7
2994Adamiszyn, Patrycja Trze - Żmigród995N:14
2995Augustynowicz, LauraGŚMŚR 995N:4
2996IVMezglewska, Agata Rogi995N:71
2997Lorenc, Kinga Szkoła Podstawowa Stępina 995N:7
2998Kurasz, Ewelina 995N:10
2999Złotek, KatarzynaMZSzkół Strzyżów995N:7
3000Szatkowska, Zuzanna KSz Gambit Szemud 995N:8
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)