ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20151)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24528);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34690)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (99);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13624)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12307);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
2501VPawicka, JuliaBielany Wrocławskie1050N:6
2502VLisowska, KamilaLZS Kordian Bliżyn 1050N:20
2503Łabuda, Aleksandra Przzedszkole nr 126 Wrocław1050N:3
2504Buniowska, BognaPG Szepietowo 1050N:15
2505VDanek, Wiktoria 1050N:66
2506IVPrzystup, Nikandra1050N:28
2507Bereza, AleksandraLKS Polonia Poraj 1049N:15
2508IVGroborz, Aleksandra SP-5 Rybnik 1049N:52
2509IVFituch, SandraMDK Radom 1049N:23
2510Matraszek, JuliaUKS Awans Żyrzyn 1049N:9
2511IVŁazaj, Kinga UKS G4 Tarnowskie Góry 1049N:15
2512IVDobrowolska, EwaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1049N:8
2513IVCielińska, AnnaSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Tychy 1049N:23
2514IVCzarnuch, Justyna UKS Piątka Wieluń 1049N:10
2515VMajerek, Maja Akademia Szachowa Gliwice 1049N:13
2516VKobylnicka, Michalina UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1048N:7
2517IVWieczorek, MatyldaKSz Polonia Warszawa1048N:66
2518IIISkura, JuliaSzkoła Podstawowa Nr 2 Pszczyna1048N:69
2519VMroczka, DariaJasionka1048N:6
2520VKsiążek, Dominika MUKS MDK Śródmieście Wrocław1048N:4
2521VLemańska, Patrycja SP Paproć Duża1048N:70
2522VGołębiewska, Iga1048N:3
2523VOgrodnik, Daria Gimnazjum Ostrów 1048N:9
2524IVWach, AmeliaLUKKS Kielce1048N:22
2525IVRytwińska, AnnaJeleniewo 1048N:8
2526Piotrowska, Patrycja1048N:8
2527VBartczak, AmeliaUKS Smecz Konin 1048N:6
2528VMistarz, Emilia PrSP 6 Białystok 1047N:79
2529IVBoroń, AdriannaWiśniowa 1047N:65
2530VSmorąg, Dominika GIMNAZJUM Strumień 1047N:14
2531VPodrecka, AleksandraKSz Jelonka Jelenia Góra 1047N:9
2532IVTomczyk, Natalia1047N:29
2533Misiewicz, ZuzannaSP Zabłudów 1047N:26
2534IVFil, Anna SSz Debiut GCK Giżycko 1047N:29
2535IVAlseifi, Maja 1047N:40
2536IVGruszczyńska, Antonina OTSz Ostrów Wielkopolski 1047N:5
2537Bronisz, PaulinaPuławy 1047N:11
2538Zarębska, MartynaKlasa 6 1047N:4
2539IIIKról, IzabelaLUKKS Kielce1046N:91
2540IVKroczka, Jagoda UKS MDK Nr 1 - Hetman Byd 1046N:71
2541IVSala, Natalia UKS SP3 w Bogatyni1046N:38
2542VBidowaniec, Magda RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1046N:7
2543IVOziębło, Kalina KU AZS UW w Warszawie 1046N:17
2544VGrabowska, Nikola Gimnazjum Niebylec1046N:26
2545VJankowska, Amelia Wrocław1046N:9
2546IVCiszek, Roksana UKS VICTORIA Łowczów1046N:37
2547IVTrojan, Zofia Wrocław1046N:14
2548VMan, Michalina1046N:5
2549IVSzwałek, HelenaKSz ORŁY Pleszew 1046N:12
2550VMajewska, GabrielaKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1046N:10
2551IVGajek, Julia1045N:21
2552Brzozowicz, Zuzanna Lublin1045N:7
2553IIITittor, WeronikaLKS STRAŻAK Zabrzeg1045N:51
2554VGąsior, Wiktoria Gimnzjum nr1 Ropczyce 1045N:9
2555VDąbrowska, Julia KSGU Tęcza Krosno Odrz.1045N:41
2556Krauz, Sara 1045N:5
2557Brogowska, Monika SP Bakałarzewo 1045N:4
2558IVWójcik, Joanna KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1044N:44
2559Mazur, JuliaPrzedszkole nr 12 Zamość1044N:7
2560IVAleksiejuk, AlicjaMDK Białystok1044N:44
2561IVPokidan, JustynaTarnów 1044N:19
2562Pastuszka, Gabriela 1044N:6
2563IVMrzygłód, Maria MTSz Mińsk Mazowiecki1043N:40
2564Strzelecka, Natalia TS Wisła Kraków 1043N:8
2565Kultys, GabrielaUMKS Na Pięterku Poznań 1043N:10
2566Tame, Julia Szkoła Podstawowa Nr 31 w Częstochowie1043N:8
2567VMajchrowska, Matylda1043N:17
2568IIDeptuła, WeronikaPułtusk1043N:46
2569VMakoś, Amelia1043N:10
2570IVPuchalska, Oliwia WKS Kopernik1043N:36
2571VDudkiewicz, Klaudia SP Michałów 1043N:15
2572IVZuberek, Aleksandra UKS SP3 w Bogatyni1042N:19
2573IIIKamińska, MariaLKS Chrobry Gniezno 1042N:224
2574IVCzerniec, Martyna KSz " GambitMDK"Świdnica 1042N:52
2575Piątek, NataliaZST Strzyżów1042N:21
2576IVBochniak, WiktoriaKS Komunalni Sanok1042N:15
2577Kałużny, DariaZespół Szkół Sport. im. Olimpijczykó1042N:6
2578Masztalerz, DominikaSkoroszów1042N:9
2579IIISobeczko, WeronikaMKSz Rybnik 1041N:8
2580IIIGarbowska, SoniaKSz Gambit Szemud 1041N:115
2581Schwyrz, Patrycja SP-26 1041N:7
2582VZastawny, NinaGdańsk 1041N:10
2583VMaciejasz, Emilia UKS GONIEC Staniątki 1041N:12
2584Rzońca, Karolina UKS VICTORIA Łowczów1041N:26
2585VWawro, ErykaTorki 1041N:11
2586IVBerbecka, WiktoriaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1041N:61
2587IIINagły, Małgorzata KSz Polonia Wrocław1041N:44
2588VStach, Aleksandra Tarnawa Dolna 1041N:7
2589IVDubaj, JuliaSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Tychy 1041N:13
2590IIBuchta, AlicjaUKS SP1 Jedynka Tychy 1040N:56
2591VSzczotka, Sonia PM Stokrotka Gliwice1040N:16
2592IVDudek, Sandra Czudec1040N:50
2593IVWdowik, Sabina1040N:69
2594Krukar, MajaPrzedszkole Krosno1040N:3
2595IVMaksim, Barbara KS Legion Legionowo 1040N:14
2596IVPopek, Milena Jadwiżanie Wólka Podleśna1040N:36
2597Ciborowska, KarolinaSzkółka Szachowa przy PS 56 Białystok1040N:13
2598IVSzymańska, PatrycjaGimnazjum nr 2 w Działdowie1040N:25
2599IVKwiatkowska, Michalina Hetman Ostrowiec Św.1040N:58
2600IVBorowiec, AleksandraDSP 1 Wesoła 1040N:22
2601VFaudon, EmilieSP im. Królowej Jadwigi w Sierczy1040N:10
2602VGolec, PaulinaNiepubliczna Szkoła Podstawowa w Kozach1040N:11
2603VSzczęśniak, Marcelina SP nr 22 Lublinie 1039N:66
2604VRokosz, Izabela Szkoła Podstawowa w Czarnej Sędziszowskiej1039N:5
2605VŁata, JuliaMajdan Sieniawski 1039N:23
2606VDmoch, Karina UKS Żak Łomża1039N:16
2607IVKowalewska, AnnaUKS REKORD Iwla 1039N:169
2608IIINiemiec, Oliwia KSz Jelonka Jelenia Góra 1039N:51
2609IVRadel, Oliwia LUKSz Orient Sokółka1039N:68
2610VDługosz, Natalia SP Stępina 1039N:21
2611Moczulska, Sylwia Perlejewo 1039N:11
2612IVNarel, JuliaUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1039N:11
2613Paszkiewicz, Oliwia Jażwiny1039N:9
2614Urśnik, Weronika UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1038N:5
2615Kupka, SybillaGimnazjum Nr 31038N:46
2616Kaźmierczak, Anita Bydgoszcz 1038N:7
2617Orłowska, Anna KU AZS UW w Warszawie 1038N:6
2618VRusin, Agata1038N:16
2619IVKamińska, KatarzynaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1038N:78
2620IIISeliga, IzabellaUKS HETMAN PUSZCZA MARIAŃSKA 1038N:80
2621Góralczyk, Daria LKSz Caissa Lubsko1038N:3
2622IIIWojciechowska, Wiktoria UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1037N:157
2623VRadziewska, Hanna KS DORS Ruda Śląska 1037N:6
2624Piotrowska, Kinga PG 9 Łomża1037N:5
2625IVRogowska, MilenaKSz Piątka Skierniewice1037N:18
2626VMękarska, JuliaSanok 1037N:9
2627Simonowicz, GabrielaZwiązek Polaków na Litwie 1037N:7
2628IVKrajewska, AnetaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1036N:10
2629Słonina, Klaudia Trzebuska 1036N:7
2630IIIKraszewska, Agata Klub Batory Otwock1036N:56
2631IVMożdżan, Emilia Jasionka1036N:126
2632Głodek, Patrycja Krzywa1036N:9
2633IVSzymczak, Julia OTSz Ostrów Wielkopolski 1036N:19
2634IVMikulska, Emila Miedziany Skoczek Lubin 1036N:19
2635VKlok, WiktoriaBielkówko1036N:8
2636IVStasiak, Wiktoria KSz Wieża Śmigiel 1036N:22
2637VBanaś, Małgorzata SP Stępina 1036N:21
2638VPitera, EmiliaRzeszów1036N:32
2639Szczyglińska, Maja Warszawa1036N:2
2640VPawlesa, Katarzyna1035N:20
2641VUrbaniak, Zuzanna Bydgoszcz 1035N:13
2642IVSambor, Hanna 1035N:55
2643Motak, Emilia Iwkowa1035N:7
2644IVŁozowska, Gabriela SP nr 10 Suwałki 1035N:21
2645IVKocięcka, Milena SP 12 im. Kornela Makuszyńskiego Otwock1035N:21
2646VŻydek, EmiliaZS Bóbrka1035N:41
2647IVSkriabin, Natalia 1035N:21
2648Grabowska, Monika SP Słobódka 1035N:4
2649IVWrońska, Małgorzata M-GOK GAMBIT Ślesin1035N:17
2650Koś, KarolinaJasło1034N:8
2651IVKlich, HannaSP Chylice1034N:34
2652VNowak, ElżbietaKU AZS UW w Warszawie 1034N:5
2653Odrowąż-Wilkońska, Matylda Tyniec Mały1034N:13
2654IVLisowska, EmiliaSP5 1034N:32
2655IVRajewicz, AleksandraUKS SP3 w Bogatyni1034N:43
2656IVPomykała, Wiktoria LUKKS Nietulisko Duże1034N:36
2657Jurek, MałgorzataStyków 1034N:6
2658IVKielo, ZuzannaUKS ZSO Włoszakowice 1034N:9
2659VSzanfisz, PolaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1034N:11
2660VSendal, Nikola1034N:6
2661VSobierajska, Aleksandra 1033N:7
2662IVMrzygłód, Barbara MTSz Mińsk Mazowiecki1033N:31
2663IVWeg, HannaUKS SP3 w Bogatyni1033N:113
2664VKida, Kinga Górno1033N:15
2665VJanas, Aleksandra Bogatynia 1033N:17
2666Podlaska, Julia 1033N:3
2667Szczeszek, ZofiaUKS Caissa Warszawa 1032N:6
2668IIIPrzemyk, MartynaPSSz Pszczyna 1032N:63
2669IVŁuniewska, AleksandraCOKiS Ciechanowiec1032N:58
2670IVGrygorczuk, Zuzanna LUKSz. Orient Sokółka 1032N:180
2671IVHapoń, GabrielaLUKSz Orient Sokółka1032N:79
2672Odolak, Amelia1032N:5
2673Sugier, DominikaMDK "Pod Akacją" 1032N:9
2674IIIKopica, KamilaUKS Rodło Opole1031N:52
2675IIIGorzelak, Zofia KSz Zefir Boguszowice 1031N:47
2676IVPiaścik, Zuzanna UKS Żak Łomża1031N:146
2677IIIMarciniuk, Aleksandra MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1031N:108
2678IVPrusińska, EmiliaTKKF PROMYK Ciechanów1031N:16
2679Dudek, Marta1031N:1
2680IIIWięckowska, Oliwia WKSz 1938 Włocławek 1030N:74
2681IVDunda, Dominika Publiczne Gimnazjum w Fajsławicach 1030N:21
2682IIIMacioch, AdaGimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1030N:86
2683Zdzioch, Dominika MDK Biłgoraj 1030N:8
2684VPomykała, Weronika Strażów 1030N:9
2685IVMadej, Gabriela UKS GONIEC Staniątki 1030N:25
2686IVTrześniewska, Wiktoria MUKS MDK Śródmieście Wrocław1030N:16
2687IIIKwidzińska, Oliwia SP Szemud 1030N:45
2688VKotuła, KlaudiaMarki 1030N:7
2689IVWilińska, Emilia 1029N:30
2690Augustyn, Laura G ŚMŚR1029N:7
2691VWasłowicz, Emilia1029N:8
2692VWójcik, Julita MUKS Fidei Węgrów 1029N:5
2693Szenk, ZuzannaSzkoła Podstawowa nr 101029N:1
2694Gradowska, Anna UKS ASTRA Leśniowice 1028N:7
2695VZakrzewska, Katarzyna Nakło1028N:21
2696VSzymczak, Natalia ULKS SKOCZKI Słopanowo 1028N:9
2697Karp, DanutaWarszawa1028N:14
2698Tysz, AlicjaSP Wólka Grodziska 1028N:8
2699Kaczyńska, Katarzyna UKS FALA Świekatowo1028N:2
2700VMachnicka, Karolina LKSz Caissa Lubsko1028N:33
2701VKurcoń, Aleksandra SP1 Golcowa 1027N:22
2702Curzydło, Joanna Gim.Słopnice 1027N:30
2703VOślizło, PaulinaGimnazjum Leżajsk1027N:12
2704Pałys, Martyna Twierdza1027N:9
2705VKisiołek, Wiktoria 1027N:8
2706VWojnarowska, MałgorzataStępina1027N:14
2707IVHołowiak, AgnieszkaUKS Ogniwo Legnica1026N:13
2708Kopyra, OliwiaUKS Goniec Leśnica/Żędowice1026N:4
2709IVZygmunt, Weronika UKS Orlik Rudnik n/Sanem1026N:179
2710VSzczygieł, Kinga Poręba 1026N:46
2711VŚliwa, Malwina MUKS MDK Śródmieście Wrocław1026N:13
2712VKurylak, KingaSP2/UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1026N:11
2713IVKaczmarczyk, Karolina 1026N:8
2714Więcław, MartaJaworzyna Śląska1026N:13
2715Gąsiorek, Patrycja SP Dobre1025N:16
2716Pusta, Aleksandra UKS Kościelec1025N:5
2717IVWoźniak, Daria Rzeszów1025N:214
2718VPlebanek, Julia SP Iwla 1025N:12
2719IVModlibowska, Helena KSSSN Ursynów Warszawa 1025N:27
2720Winiarska, LauraŚląski Rybnik 1025N:4
2721VBochniak, Paula 1025N:18
2722IVSalawa, Zuzanna RODZINA SALAWÓW1024N:334
2723IIIŻarowska, Wiktoria KSz Sulechów 1024N:22
2724VCylwik, Zuzanna SSP 3 BTO Białystok1024N:13
2725Pikuła, Weronika I LO II Jarosław 1024N:15
2726IVKonarzewska, Karolina Rybnik1024N:6
2727IVDziurgot, AnnaGimnazjum w Wólce Podleśnej 1024N:31
2728Świerczyńska, Jadwiga MDK Krzyki1024N:7
2729VKonop, OlimpiaZS nr 10 Gimnazjum dr 3 1024N:11
2730IVSawka, Jagoda UKS SP 1 Brzozów 1024N:16
2731IVParyła, Aleksandra Janowice1024N:48
2732Zielińska, Kinga KS DZIKOWIEC1024N:4
2733VMarć, Gabriela Gimnazjum Łączki Kucharskie 1024N:16
2734IVTruty, Paulina1024N:8
2735Chlewińska, Weronika Niepubliczna Szkoła Podstawowa " Klucz " w Kętrzynie1024N:1
2736VManiurka, Iga UKS Pałac Młodzieży Katowice 1024N:9
2737Mędrzak, Olimpia Bielsko-Biała1024N:19
2738Bączar, Adrianna SP 171 im. Stanisława Staszica1024N:3
2739VBiernacka, Weronika Akademia Szachowa Gliwice 1023N:10
2740IVChabros, Maja LUKS Tempo Ożarów 1023N:118
2741IVZipser, Paulina UKS Zryw Żołynia1023N:102
2742Łuszczewska, EmiliaMKSz-MDK Białystok 1023N:42
2743IIIRozowska, Małgorzata Klub Szachowy Kana Tarnów1023N:286
2744IVKozłowska, Aleksandra1023N:22
2745IVKilian, Agata MUKS MDK Śródmieście Wrocław1023N:15
2746IIIGalik, Aleksandra UKS ZSO Włoszakowice 1023N:21
2747VWisz, MilenaZS nr 4 Rzeszów1023N:10
2748IVIzdebska, Liliana 1023N:11
2749Ślusarska, AmeliaRuda SP-021022N:4
2750Kierkało, Weronika 1022N:8
2751IIIZielińska, Aleksandra1022N:45
2752IVTańcula, GabrielaUKS Goniec Staniątki 1022N:204
2753Lech, Barbara Szkoła Podstawowa nr 5 1022N:8
2754VBanaszewska, Dominika UMKS Na Pięterku Poznań 1022N:15
2755VAbramowicz, AdriannaSP 28 Targówek 1022N:10
2756VGajda, LauraSzkoła Podstawowa nr 6 Dr. 2 1022N:27
2757IVCicha, HannaKS AZS Wratislavia1022N:31
2758Gadomska, Magdalena SP Dobre1021N:8
2759IVWach, AlicjaUKS Refleks Gościno1021N:57
2760VRembisz, NataliaGórno1021N:15
2761IVPelic, Julia1021N:40
2762VRapkowska, MałgorzataUKS Szach-Mat Przemków 1021N:24
2763IIITurczyn, Patrycja KGL Szarotka Wadowice Górne1020N:106
2764Perkowska, ZuzannaSSP 2 STO Białystok1020N:68
2765IIIBukowska, Klaudia SP nr 11 Suwałki 1020N:66
2766IVMichalak, Jolanta UKS Szach Wolsztyn1020N:16
2767IVTwardzik, Iwona SP Iwla 1020N:69
2768IVRębowska, Nina 1020N:11
2769Dragan, Agata Niep. SP Suwałki 1020N:13
2770Dobosz, Natalia Oleszyce1020N:8
2771IVDushka, KaterynaKSz GAMBIT MDK Świdnica1019N:74
2772Nartowicz, MariaSzkółka Szachowa przy PS 48 Białystok1019N:14
2773Zagozdon, AmeliaOpole Lubelskie 1019N:26
2774Smolak, MajaSP 41019N:2
2775IVŁyszkowska, Alicja SP 10 Ochota1019N:13
2776VSerafin, Joanna Górno1019N:23
2777IVGołko, Klaudia ASU Sokółka 1019N:24
2778VProkopiuk, Maja Sz MOK DEBIUT Terespol1019N:12
2779Owsianiuk, Patrycja SSP 3 BTO Białystok1018N:4
2780Olszowy, Aleksandra Lesko 1018N:6
2781VWinniczuk, Nina SP6 Zamość1018N:13
2782VAntos, Karolina SP nr 11 w Nowym Targu1018N:16
2783IVRysio, NataliaKSz Jelonka Jelenia Góra 1018N:28
2784VGolińska, Edyta I LO Łomża 1018N:46
2785VMysiewicz, Gabriela SP Jeleniewo1018N:19
2786Jankowska, Wiktoria 1018N:5
2787Mrozińska, Zuzanna 1018N:5
2788VStaskiewicz, IwonaGimn. Słobódka1018N:5
2789Giniewicz, Wiktoria Związek Polaków na Litwie 1018N:7
2790VSinkiewicz, Agata 1017N:9
2791VKuska, AgnieszkaZespół Szkół nr 10 dr 2 1017N:13
2792Pawłowska, NikaMUKS Stoczek 45 Białystok1017N:71
2793IVKwolek, OliwiaSP Nr 10 Krosno 1017N:11
2794VMasłyk, KatarzynaSP Nr 15 Krosno 1017N:30
2795IVDworzyńska, UrszulaMTSz Mińsk Mazowiecki1017N:14
2796IVStępniewska, Michalina SP 140 Warszawa 1017N:13
2797VIdzior, Izabela Czarna Sędziszowska1017N:20
2798Kołota, Amelia Małkinia Górna1017N:2
2799IVKotow, Maria1017N:16
2800Biema, AgnieszkaUzdowo1017N:14
2801IVDziadzio, Katarzyna 1016N:40
2802IVZgoła, Marta UKS Płomyk Nekla 1016N:18
2803VMotyl, MagdalenaTrzebuska 1016N:29
2804VWalicka, Patrycja Trzebuska 1016N:22
2805VDanek, KingaStępina1016N:77
2806IIIBala, Julia MTS Kwidzyn 1016N:20
2807IVTkocz, Oliwia UKS Ognisko Rydułtowy1016N:59
2808Grosiak, Weronika Przzedszkole nr 126 Wrocław1016N:2
2809Cieśla, DariaKSz Sulechów 1016N:3
2810Kruszyńska, Aleksandra SP 45 Białystok1016N:20
2811VDalkowska, HannaWarszawa1016N:17
2812Ogórek, Małgorzata1016N:7
2813Riekert, AlinaPrzedszkole "Kubusia Puchatka" Tychy1015N:7
2814Gruszczyńska, Laura1015N:15
2815IVKot, ZuzannaSPnr 4 im. Władysława Broniewskiego Ursus W-wa1015N:12
2816IVOrych, Nina 1015N:17
2817Liszko, AmeliaLZS Mewa Goliszów1015N:17
2818VRożek, Zuzanna Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjació�1015N:7
2819VZuzańska, Martyna1015N:12
2820VWolak, JustynaRoztoka 1015N:19
2821Zaniewicz, Elena1015N:7
2822IVJankowiak, Oliwia TS Wisła Kraków 1014N:66
2823VŻuk, Zuzanna MTSz Mińsk Mazowiecki1014N:14
2824IVBera, Hanna Gambit MDK Świdnica1014N:45
2825Kubat, Amelia SP-11 1014N:10
2826VDanek, Aleksandra Stępina1014N:68
2827Rutkowska, Dominika MKSz-MDK - PS 30 Białystok 1014N:13
2828IVGlama, Patrycja Szkoła Podstawowa nr 5 1014N:77
2829IVGunajew, JuliaKKSz Kraków1014N:51
2830Bączek, MagdalenaSzkółka Szachowa przy PS 56 Białystok1014N:27
2831Szmidt, Klaudia Gimnazjum nr 1 w Pawłowicach 1014N:24
2832IVChrabąszcz, Weronika LUKKS Miedziana Góra 1014N:115
2833VBałut, Wiktoria1014N:25
2834Fischer, Róża Czerniewo 1014N:1
2835IVTrojanowska, ZuzannaKSz Polonia Warszawa1014N:23
2836Wójcik, Julita PUKS Fides Węgrów 1014N:2
2837Koptyńska, KarolinaSP Torki1014N:10
2838Prześniak, Martyna SP Słobódka 1014N:10
2839Mrówka, Dominika Klasa 6 1014N:3
2840Turkot, Emilia1014N:7
2841Ploch, NataliaGliwice Bojków 1014N:7
2842Gołąbiewska, Patrycja PrSP 6 Białystok 1013N:21
2843IVŻuk, Zuzanna SP nr 10 Suwałki 1013N:81
2844IVLutostańska, Agata SRSDiM Węgrów 1013N:42
2845Ancuta, MilenaMiędzyrzec Podlaski1013N:9
2846VWłodyka, Małgorzata 1013N:25
2847Armata, AndżelikaWiśniowa 1013N:9
2848IVWaloszek, KarinaUKS Kościelec1013N:46
2849IVCzerwińska, EwaLKS Strażak Zabrzeg1013N:23
2850Kozioł, Gabriela 1013N:4
2851IVBałdyga, Natalia Szkółka Szachowa w Grajewie 1013N:16
2852Sadowska, Ewa Szkółka Szachowa Gryf Szczecin1013N:3
2853IVNowak, Anna SP 8 Chrzanów1012N:92
2854Furmanek, GabrielaSP 6 Białystok 1012N:18
2855Lewandowska, IgaLublin1012N:6
2856VHadam, MagdalenaZS Niebylec 1012N:27
2857IVGrabowy, Alicja 1012N:17
2858IVKużelewska, Olga MDK Białystok1012N:35
2859Płoucha, Zuzanna SP 1 Golcowa1012N:17
2860VKamińska, Ewelina1012N:12
2861VKlecha, KamilaKSz Zefir Boguszowice 1012N:12
2862Rokosz, WiktoriaSP nr 87 im. 7 PUŁKU PIECHOTY AK 1012N:1
2863IVMęczkowska, EwaPG 6 Łomża1011N:79
2864VBłaż, JagodaOleszyce1011N:26
2865Kiersnowska, Weronika Szkółka Szachowa przy PS 64 Białystok1011N:7
2866IVDreger, Barbara KSz Stilon Gorzów Wlkp.1011N:7
2867IVMiga, DominikaKGL Szarotka Wadowice Górne1011N:90
2868VStupka, JoannaSP nr 301011N:11
2869Trafna, Laura UKS Kościelec1011N:4
2870VRóżańska, Sandra SP Czarna Sędziszowska 1011N:18
2871Rychel, Sylwia1011N:3
2872Polak, Patrycja SSP Ruchna1011N:3
2873Bubelska, Wiktoria(Radzieje)1010N:22
2874VMalepszak, AnitaUKS Sokół Włoszakowice 1010N:18
2875Głąb, Daria Palikówka1010N:9
2876Żukowska, ZofiaBydgoszcz 1010N:10
2877VMłynarska, OliwiaLeżajski Klub Szachowy MCK 1010N:69
2878IVPluta, Alicja UKS SP3 w Bogatyni1010N:46
2879VŁabińska, Karolina1010N:21
2880Melanowicz, LenaLKSz Lublin 1010N:40
2881Kwilosz, KatarzynaSzkoła PodstawowaNr 1 Jasło 1010N:6
2882VGałda, Magdalena 1010N:17
2883VJakóbiak, Aleksandra 1010N:13
2884Salamon, Maja SP Zakręt1010N:6
2885Brauze, WiktoriaGKK Karnice 1010N:17
2886Tomaszczyk, Ewelina ZSMiO nr 5 Łomża1010N:21
2887Jasińska, Weronika M-GOK GAMBIT Ślesin1009N:9
2888Chrzanowska, Emilia 1009N:14
2889Kołacz, Monika 1009N:14
2890VKurowska, Marta CKiS Skawina1009N:20
2891VNiewiadomska, Izabela Gdańsk 1009N:17
2892Rzeszut, Nikola Szkoła Podstawowa Nr 6 w Jastrzębiu Zdroju1009N:6
2893VBęben, Aneta Żołynia 1009N:12
2894Goles, Aleksandra Sędziszów Małopolski 1009N:8
2895Woźniak, Oliwia1009N:6
2896Walaszczyk, Natalia SP 46 Bytom 1009N:8
2897VKozak, Julia1009N:16
2898Podlecka, Julia 1009N:5
2899Litowczuk, KatarzynaSM1008N:3
2900IVPuźniak, Magdalena UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1008N:80
2901Piłat, Daria Przedszkole Michalów 1008N:6
2902IVStrzebońska, Maria CKiS Skawina1008N:18
2903Dylewska, Zuzanna Bydgoszcz 1008N:7
2904VWarchoł, WeronikaŻołynia 1008N:13
2905Białous, GabrielaSP 5 Białystok 1008N:31
2906IVStolarczyk, WeronikaKSSSN Ursynów Warszawa 1008N:13
2907Cebula, AndżelikaSP w Przychojcu 1008N:6
2908VTurczyńska, MagdalenaLUKKS Nietulisko Duże1008N:19
2909Chowaniec, Katarzyna1008N:8
2910Maziarz, JuliaGrochowe1007N:14
2911VCzochra, Weronika ZS Społecznych Zamość1007N:16
2912Alifier, MałgorzataPS 14 Białystok1007N:7
2913VKmieć, AleksandraSP2 Sędziszów Małopolski 1007N:21
2914Kołodziejczak, Natalia Wałbrzych1007N:7
2915VMusiał, Emilia Połomia1007N:18
2916IIIRodzyn, AlicjaMKSz DIAGONALIA Imielin 1007N:72
2917VJakubowska, Maria 1007N:9
2918Piekarz, Kamila Nadzieja1007N:9
2919Szymanowicz, MiłanijaZwiązek Polaków na Litwie 1007N:7
2920Kępa, Gabriela SP 13 Mielec1007N:6
2921IIIBednarz, PaulinaKGL Szarotka Wadowice Górne1006N:210
2922IVWłodyka, Katarzyna Wysoka Strzyżowska 1006N:25
2923VMałecka, Edyta Nowa Sarzyna1006N:91
2924IVTasior, Julia KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1006N:65
2925VDyląg, Patrycja1006N:2
2926VWojtas, HelenaKS KORONA Zakrzewo1006N:16
2927Ułanowska, Magdalena PrG 6 1005N:100
2928Chrzanowska, Natalia1005N:14
2929Nowak, NataliaSSP 4 PTO Białystok1005N:23
2930VTabin, Jolanta1005N:16
2931Styczeń, KorneliaSP nr 1 Mielec1005N:9
2932Andrejewicz, AgataZS nr11005N:12
2933VStasiak, JuliaKSz Wieża Śmigiel 1005N:37
2934VOlechny, Alicja UKS Victoria Łowczów1005N:30
2935IVTowcik, DominikaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1005N:34
2936Wawrzyniak, Nadia UKS ZSO Włoszakowice 1005N:5
2937Piechota, Oliwia1005N:7
2938VTelesz, Paulina KSz GAMBIT MDK Świdnica1004N:12
2939Abramowicz, Aniela1004N:2
2940Wełna, Barbara 1004N:12
2941IIICiborowska, ŁucjaKKSz Kraków1004N:102
2942Ambroszko, Weronika 1004N:8
2943Sokołowska, IzaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1004N:2
2944IVMyszczyszyn, Zofia1004N:24
2945VDomagała, Karolina MDK Radom 1004N:8
2946IVOmachel, Joanna KKSz Urania Krosno1004N:27
2947Radzimska, Marta1004N:8
2948IVSzmigiel, OlgaSzkółka Szachowa w Grajewie 1004N:17
2949Wojtkowiak, AlicjaUKS G4 Tarnowskie Góry 1003N:3
2950Arendt, Julia Bydgoszcz 1003N:7
2951IVFurmanek, Katarzyna UKS Czternastka Warszawa1003N:45
2952Rogalska, AmeliaLubartów 1003N:2
2953IVIlnicka, MagdalenaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1003N:27
2954Myzia, BarbaraSędziszów Małopolski 1003N:8
2955IVWróbel, Anna UMKS HETMAN Marklowice1003N:50
2956IVBasińska, Julia1003N:25
2957Ziętek, Angelika 1003N:8
2958Nowalska, KalinaSP 277 Warszawa 1003N:3
2959IVPrzystup, Julia 1003N:21
2960Olejniczak, SaraSP 4 Myślenice 1002N:3
2961IVPajdzik, MartynaUKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1002N:33
2962VTobiasz, Lena 1002N:17
2963VTylutki, JustynaPodleszany1002N:24
2964VMigała, Milena Klęczany 1002N:23
2965VGrabowska, Oliwia Szkółka Szachowa/MUKS Stoczek 45 Białystok 1002N:134
2966Kasprzyńska, Iga Szkółka Szachowa przy NP 8 Białystok 1002N:19
2967IVTrzemżalska, Magdalena Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1002N:21
2968IIIPalińska, NataliaMDK Chorzów1002N:116
2969Krukar, Natalia Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Puławach1002N:4
2970IVOlkowska, Julia SP nr 140 im.Kazimierza Jeżewskiego W-wa Radość1002N:20
2971VMarkowska, MagdalenaSzkoła Podstawowa w Michałowie1002N:6
2972IVKuczaj, KarolinaLesko 1001N:19
2973IIITrybuś, Dominika KSz Zefir Boguszowice 1001N:123
2974VWójcicka, Joanna MDK Białystok1001N:26
2975Wachel, Alicja1001N:1
2976Majewska, Dominika(Radzieje)1000N:34
2977IVSzołtys, KarolinaZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11 Rybnik1000N:8
2978Janocha, ZuzannaSP Nr 10 Krosno 1000N:1
2979Zajączkowska, KatarzynaPUKS Mikołaj Gąbin1000N:3
2980Niedzielska, Kamila SSP 3 BTO Białystok1000N:5
2981VMalewska, Sonia KU AZS UW w Warszawie 1000N:5
2982IVRusiniak, Paulina SRSDiM Węgrów 1000N:83
2983Kawiak, Lidia Włodawa1000N:7
2984Jędrzejewska, Alicja KU AZS UW w Warszawie 1000N:5
2985Andrzejewska, Paulina SP 10 Olsztyn 1000N:1
2986Kielak, Klaudia 1000N:5
2987VZgliczyńska, AlicjaCieszyn 1000N:6
2988Serafin, Karolina Bochnia 1000N:7
2989Lipko, Łucja UKS Caissa Warszawa 999N:5
2990Sitek, Anna SP-31 999N:7
2991Kitlas, AmeliaSSP 2 STO Białystok999N:6
2992Myszka, WeronikaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski999N:7
2993Kuczera, Amelia LKS Polonia Poraj 999N:68
2994Rumik, Wiktoria UKS Hetman Częstochowa 999N:86
2995IVBartosiak, MagdalenaKU AZS UW w Warszawie 999N:37
2996VBarska, AnnaSP Osiny999N:11
2997Roś, Julia UKS Czarny Koń Olkusz999N:8
2998Kwiatkowska, LauraIG - Warszawa 999N:4
2999Łuniewska, PatrycjaSP Stara Ruskołęka999N:5
3000IVLubiejewska, MartynaLUKKS Miedziana Góra 999N:96
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)