ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20725)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26060);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36219)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (7560);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14260)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13265);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
3001IVGolcew, MajaPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa 999N:10
3002Lotek, Patrycja Radzyńskie Towarzystwo Szachowe999N:7
3003IVWielis, Zuzanna SP1 Ropczyce998N:20
3004IVCieślak, Oliwia998N:56
3005Skowron, Jagoda KS Carbo-Gliwice Gliwice998N:6
3006Pyc, JuliaUKS Caissa Warszawa 998N:14
3007Łukasiak, Anna SP 6 Cieszyn998N:35
3008IISzczykutowicz, JuliaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny998N:47
3009IIIMysza, MariaUKS REKORD Iwla 998N:14
3010Gudanowska, Julia Białystok998N:3
3011Kaczmarek, IzabelaGliwice 998N:3
3012VNowakowska, TeresaSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Tychy 998N:12
3013IVPuchalska, Maja SP 71 Wrocław998N:37
3014Wojcieszyk, Barbara KSz Wieża Śmigiel 998N:7
3015Buko, GabrielaSzachowy Uniwersytet Warszawa 998N:5
3016VPiechota, Oliwia998N:14
3017IIIWiśniewska, Weronika NOK Nakło997N:98
3018Zgoda, MarlenaDębica 997N:1
3019Bolc, MajaUKS Caissa Warszawa 997N:7
3020Nowak, Oliwia SP 8 Chrzanów997N:1
3021Koremba, MartynaUKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 997N:1
3022Wilczewska, Martyna LKSz Lublin 997N:22
3023Chorzępa, MartynaTurza 997N:16
3024Dragan, Agata Akademia Dzieci Ciekawych Świata 997N:20
3025Maćkowiak, Hanna ŻKSz Żary 997N:1
3026Lachowska, Olga 997N:5
3027Świtluk, Agnieszka 997N:5
3028VJanek, ZofiaUKS SP3 w Bogatyni997N:44
3029VRacis, Dominika Filipów997N:40
3030Sapieszko, HannaSP Bakałarzewo 997N:7
3031Szostak, ErykaZwiązek Polaków na Litwie 997N:7
3032Szymanek, DominikaWarszawa997N:6
3033Cender, WeronikaSzydłowiec 997N:6
3034VDeng, LutingWarszawa997N:5
3035Dworniczak, Natalia MMKS Wieniawa Leszno997N:7
3036Urban, KlaudiaTrzebuska 996N:6
3037Bona, Paulina Gimnazjum Nr 4 Stalowa Wola 996N:8
3038Klepadło, PaulinaPrSP 6 Białystok 996N:4
3039Smoluk, GabrielaMKSz-MDK SSP 3 BTO Białystok 996N:12
3040Tyc, MariaKU AZS UW w Warszawie 996N:4
3041Sierżęga, KarolinaStrażów 996N:8
3042Głowińska, Aleksandra Szkółka Szachowa przy PS 48 Białystok996N:1
3043Łukasik, Oliwia996N:1
3044VWrzosok, AgataMDK Nr 1 Zabrze 996N:9
3045Jabłonka, MartaRKS MAT Ruda Śl996N:6
3046IVStasiak, JuliaSP Śmigiel 996N:39
3047VWróbel, ZofiaGubiński Klub Szachowy 996N:5
3048VKrupa, KatarzynaZS nr 4 Rzeszów996N:11
3049Jagiełło, LenaSzachowy Uniwersytet Warszawa 996N:8
3050VBazan, Kinga996N:17
3051VDeniszewska, KingaSP Nr 10 Siedlce996N:4
3052Liwacz, Marcelina 996N:2
3053VStanulewicz, Aleksandra Klasa I 996N:7
3054Ściubis, Marlena Lukks Kielce996N:6
3055bkJabłońska, Oliwia 996N:5
3056VJochacy, Agata996N:12
3057IVOsik, FabienneWołomin996N:6
3058VJąkalska, Aleksandra M-GOK GAMBIT Ślesin996N:10
3059Kawalec, Amelia KAWALEC 996N:4
3060IVMoska, Aleksandra UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 995N:61
3061Kaczmarek, Weronika 995N:9
3062Zaręba, Aleksandra Wysoka Strzyżowska 995N:7
3063Iwanowicz, Aleksandra MKSz-MDK/PS 51 Białystok 995N:4
3064Gruszczyńska, LauraZSO 1 995N:22
3065Miszk, Hanna995N:7
3066Adamiszyn, Patrycja Trze - Żmigród995N:14
3067IVMezglewska, Agata Rogi995N:71
3068Lorenc, Kinga Szkoła Podstawowa Stępina 995N:7
3069Kurasz, Ewelina 995N:10
3070Szatkowska, Zuzanna KSz Gambit Szemud 995N:8
3071Wilkońska, Maria 995N:3
3072Trela, KatarzynaLUKKS Kielce995N:8
3073VKlima, Anna Staniątki995N:10
3074Sudul, ZuzannaZgorzelec 995N:3
3075Maruszewska, ZuzannaAkademia Szachowa Gliwice 994N:13
3076Chrzanowska, ZofiaLUKKS Ostrowiec Św.994N:1
3077Patejko, ZuzannaSP Nr 3 Krosno994N:4
3078VJankowska, Patrycja Korona Góra Kalwaria 994N:71
3079Kazberuk, Klaudia PS 14 Białystok994N:6
3080Olszewska, NataliaSP 1994N:6
3081Juszczak, Zuzanna Sp Krzczonów 994N:1
3082Modrzewska, EmiliaUKS Pałac Młodzieży Katowice 994N:17
3083IVSarota, Katarzyna RKS MAT Ruda Śląska 994N:25
3084Lis, Amelia UKS Czarny Koń Olkusz994N:16
3085VKuczek, KamilaRopczyce994N:45
3086Smólska, KajaKU AZS UW w Warszawie 994N:5
3087VFus, MartynaSP1 Żołynia 994N:28
3088Kowalska, WeronikaKlasa 6 994N:5
3089Pawluk, WiktoriaUKS Żak Łomża994N:20
3090VOpałka, Maja LKS Sanovia Lesko 994N:3
3091Paul-Freundlich, Róża Bydgoszcz 993N:13
3092Kucharska, JuliaBrzeźnica993N:2
3093Wilińska, Wiktoria Bydgoszcz 993N:7
3094Bolisęga, Olga UKS Konik Pcim993N:2
3095Danel, Patrycja GIMNAZJUM Strumień 993N:62
3096Lutkiewicz, Monika993N:7
3097Banaszak, JulitaKTSz-W Kalisz 993N:5
3098Jasiak, Aneta 993N:6
3099Góralczyk, PatrycjaKS 64 Zielona Góra 993N:1
3100Kubiaczyk, NataliaUKS Płomyk Nekla 993N:1
3101IVPiaścik, Zuzanna SP 9 Łomża993N:157
3102IVKowalczyk, Aleksandra SP 9 Łomża993N:163
3103IVWojtczuk, Joanna993N:29
3104Wewiór, JuliaGim 2 Sokółka 993N:2
3105VPłoucha, Zuzanna SP 1 Golcowa993N:22
3106VTomaszewicz, Aurelija Litwa 993N:7
3107Tomiczek, JoannaKocierz Moszczański993N:7
3108Rumpel, Marta SP-34 993N:3
3109Szylar, Marcelina Publiczna Szkoła w Raciborowicach Dolnych993N:8
3110VBukiewicz, MagdalenaSP2 Sędziszów Małopolski 992N:11
3111Walczak, Wiktoria UKS Kościelec992N:7
3112Paziewska, NataszaUKS Caissa Warszawa 992N:7
3113Strojek, MalwinaMKS Start Lublin992N:6
3114Radzikowska, MariaPrzedszkole Nr 50, Lublin 992N:7
3115Malec, Aleksandra Rzeszów992N:5
3116Kluz, Klaudia Gimnazjum Leżajsk992N:6
3117IVChlasta, Joanna KSz ORŁY Pleszew 992N:42
3118Pękała, Zuzanna 992N:7
3119VLeszek, AleksandraSz MOK DEBIUT Terespol992N:14
3120IVŁacny, ŁucjaMKS MOS Wieliczka 992N:79
3121IVWągrowska, Karolina992N:14
3122VZiętek, Katarzyna992N:14
3123Chareza, Amelia Strzelin992N:2
3124IVSzymczak, Julia M-GOK Gambit Ślesin992N:12
3125VBartczak, OliwiaUKS Smecz Konin 992N:7
3126Szczypek, Martyna 991N:1
3127Głowania, Monika UKS Goniec Leśnica 991N:1
3128Prymaka, Maja PS Supraśl 991N:7
3129Wacek, Maria991N:6
3130Smorszczewska, KingaSzkółka Szachowa przy PS 64 Białystok991N:3
3131IIISkura, JuliaSp 3 Pszczyna 991N:75
3132VSzczygieł, Kinga 991N:51
3133IIIJaźwińska, MagdalenaUKS Caissa Warszawa 991N:56
3134VPawlak, AnnaSzkoła Podstawowa nr 3 w Ostródzie991N:24
3135Prutis, Hanna 991N:9
3136Skupska, MagdalenaAugustów 991N:6
3137IIIAndrzejewska, Paulina M-GOK Gambit Ślesin991N:41
3138VZajdel, Amelia991N:13
3139VŚlesińska, AnitaUKS SP1 Leżajsk991N:51
3140Rusin, DariaSP 4 Rzeszów 991N:6
3141IVSikorska, KarolinaMDK Świdnica 990N:74
3142Bakaj, Wiktoria 990N:2
3143IVBehen, Paulina990N:35
3144Topij, EdytaLKS - ZSP Olszanica 990N:22
3145IVSobiesiak, NataliaMDK Białystok990N:45
3146Niewińska, Maria PS Nr 30 Białystok 990N:6
3147IVLekostaj, AleksandraSP Iwla 990N:12
3148IVModrzyńska, MariaPorajów990N:67
3149IVPelic, JuliaSP 6 dr.2 990N:51
3150IVKowalczyk, Aleksandra SLZSzach K-ce 990N:52
3151Jagiełło, BlankaUKS ZSO Włoszakowice 990N:6
3152VCzajkowska, Julia Szydłowiec 990N:4
3153Siwka, MarcelinaGniezno 990N:8
3154Stach, HannaUKS Krośnicka Przystań990N:9
3155Styn, MajaTKKF Rzemyk Gdynia989N:3
3156IVMiedziocha, AmeliaMDK Radom 989N:19
3157Pergałowska, Zofia 989N:12
3158Chmielewska, MartynaWarszawa989N:3
3159Strzyżewska, MajaBydgoszcz 989N:12
3160Łopieńska, Oliwia Szkółka Szachowa przy PS 64 Białystok989N:7
3161Wyborska, Dobrawa KSSSN Ursynów Warszawa 989N:7
3162Jędruchniewicz, A NtoninaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski989N:7
3163VHawryło, Katarzyna UKS Orlik Rudnik n/Sanem989N:56
3164VPrzybek, Gabriela 989N:25
3165IVŻelichowska, OliwiaM-GOK Gambit Ślesin989N:86
3166Tabor, ZofiaSP 62 Kraków 989N:5
3167IIIGrab, WiktoriaKSz Silesia Racibórz 989N:26
3168IVŻwirko, MartaSSP 3 BTO Białystok989N:167
3169Wojciech, AlicjaSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna989N:5
3170IVSchabek, Oliwia AKS Mikołów 989N:111
3171Szczeszek, Anna AZS Poznań 989N:6
3172Stefaniuk, BarbaraMUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski989N:8
3173Zygo, Michalina Styków 989N:6
3174Bąk, JagodaSt Pokój OPP w Pokój989N:5
3175Tur, MagdalenaGim 2 Sokółka 989N:2
3176VChelińska, AleksandraUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski989N:42
3177Rybak, Alicja ZS Społecznych 989N:4
3178Orlańska, Maria989N:5
3179Sośniak, Nina989N:5
3180IIIAjdukiewicz, Joanna Szkoła Podstawowa nr 9 w Gliwicach 989N:16
3181VStańczak, JuliaSP nr 4 w Wołominie989N:9
3182VKalenik, Ewelina989N:20
3183Mielcarek, UrszulaWarszawa989N:5
3184Legut, Emilia Akademia Szachowa Gliwice 988N:2
3185VCierpiał, KlaudiaWiśniowa 988N:45
3186Kraszewska, Lidia MKSz-MDK - PS 30 Białystok 988N:6
3187Kociniak, HelenaSSP 1 STO Białystok988N:5
3188Zdunek, WeronikaSP-06 Dr. 2 988N:4
3189Jafiszow, Natalia Szkółka Szachowa przy PS 76 Białystok988N:7
3190Kruszewska, KrystynaSP nr 368 im. Polskich Olimpijczyków Białoł988N:3
3191Pikor, Emilia MDK Zamość988N:7
3192Cygan, KatarzynaKSz Polonia Wrocław988N:2
3193Szewczyk, DominikaSP1 Domaradz988N:7
3194VKowalska, MajaSP 12 Otwock988N:12
3195Karczewska, Martyna 988N:5
3196IVKotkowska, Antonina UKS Czternastka Warszawa988N:37
3197VKozos, ZuzannaGimnazjum Jelnica 988N:7
3198Majcher, Kamila Wiśniowa 988N:5
3199Nowicka, Julia988N:9
3200IVSiemionek, ZuzannaRadzyńskie Towarzystwo Szachowe988N:7
3201Grucza, WeronikaUKS Caissa Warszawa 987N:5
3202Przywuska, Aleksandra 987N:3
3203Margasińska, Natalia Kraków 987N:3
3204Ostrowska, MałgorzataStrażów 987N:9
3205Zaroda, Ewa ZPS 1 Żnin 987N:8
3206IVBobek, Maja MAT Myślenice987N:44
3207IVŹdziebło, Natalia UKS Pionier Jastrzębie Zdrój987N:33
3208IVMazur, Wiktoria TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice987N:77
3209VRozmus, KarolinaSP Osiny987N:6
3210VGłuchowska, Maja Puck987N:16
3211Chlebus, Milena SP Bakałarzewo 987N:19
3212Pietrzak, PatrycjaWrocław987N:2
3213IIIChojnacka, AdaM-GOK GAMBIT Ślesin987N:63
3214Maciaszek, Nikola UKS Kościelec987N:3
3215IVJanowska, AnnaUKS Lider Siercza 987N:34
3216Jankowska, Lena SP24/MDK pod Akacją987N:9
3217Cofała, MartynaKS Unia Bieruń Stary 987N:8
3218Ornat, Weronika 987N:5
3219Kania, Anna Wola Mielecka 986N:3
3220Sawaryn, Iga986N:2
3221Opalińska, Zofia SP Białe Błota - II d 986N:13
3222VPolańska, Wiktoria Strzyżów986N:14
3223IIIŁazarska, PaulinaUKS Pałac Nieborów986N:14
3224IVStrzelczyk, Natalia UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.986N:26
3225Rozparzyńska, Julia986N:5
3226VSikorska, WiktoriaSP Jakubów 986N:7
3227Król, Oliwia Zosinowo986N:5
3228Kielar, KarolinaPiętnastkaKrosno 986N:22
3229IVSzydłowska, Dominika Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Pawła II w Chorzowie 986N:6
3230IVDzikowska, Weronika CK Siechnice986N:39
3231Kulczak, ZuzannaUKS Iskra Piła 986N:3
3232Kozaczyńska, AleksandraUKS Caissa Warszawa 986N:2
3233Sołtys, Dominika ZS Niebylec 986N:7
3234Witecka, Patrycja SP Michałów 986N:3
3235Ciemięga, Maja 986N:6
3236Furmanek, Natalia 986N:5
3237VKamińska, MariolaGimnazjum Leżajsk985N:26
3238IVKonarzewska, Karolina 985N:12
3239Strączak, Wiktoria 985N:3
3240Hill, GloriaRudnik985N:9
3241IVFus, MichalinaUKS Czternastka Warszawa985N:69
3242Sidłowska, AleksandraPG 3 Suwałki 985N:8
3243Budzyńska, AleksandraHuta Dzierążyńska985N:6
3244Wysocka, AnastazjaSSP Ruchna985N:3
3245Gacek, Karolina 985N:8
3246Pawliczak, Dominika MUKS MDK Śródmieście Wrocław985N:6
3247Guńko, Natalia 985N:5
3248Simonowicz, KarolinaZwiązek Polaków na Litwie 985N:6
3249Czerwiak, Klaudia Szydłowiec 985N:5
3250IVWistel, Paulina 985N:24
3251Browarczyk, Zofia 985N:1
3252Kruczek, PaulinaZS Wołkowyja 985N:9
3253Sikorska, KarolinaBiałystok985N:6
3254Siedlecka, Alicja UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 985N:2
3255Wieczorek, RoksanaSP Podłęże 985N:6
3256Bąk, Marta SP-07 DZ984N:13
3257Waś, Agata UKS Taktyk Białołęka 984N:5
3258Bezubik, Wiktoria PrSP 6 Białystok 984N:7
3259Orzechowska, Olga MKSz-MDK/PS 30 Białystok 984N:7
3260Szlakowicz, EmiliaSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna984N:5
3261Haracz, AmeliaSP Czarna Sędziszowska 984N:7
3262Drzewiecka, Paulina SSP Ruchna984N:3
3263IVSurowiec, Natalia SP 13 Mielec984N:112
3264IVJekiełek, Karolina UKS MDK GDYNIA984N:31
3265Samson, KarolinaGimnazjumNr 2 Krosno984N:3
3266VGrzybek, JuliaSP Grajów984N:8
3267Janik, MagdalenaSP Stępina 984N:7
3268Słowikowska, AleksandraRadzyńskie Towarzystwo Szachowe984N:15
3269Góźdź, SylwiaGUKS Gorzkowice 984N:5
3270IVWitkowska, Marzena984N:15
3271IVFilipczuk, NataliaLUKS Tempo Ożarów 983N:71
3272Ptaszyńska, Nikola SSP 4 PTO Białystok983N:6
3273Tym, MartynaSP-38 Bydgoszcz / II B983N:6
3274Owsińska, Kalina KU AZS UW w Warszawie 983N:6
3275Leniart, Małgorzata983N:5
3276Kopera, Marta Tarnowskie Góry983N:6
3277Rogus, Adrianna KSz SDK-Lotnik Mielec 983N:8
3278Kostrzewa, Patrycja Bucz983N:6
3279Głodek, MichalinaLublewo 983N:4
3280Kuczma, Zuzanna Lesko 983N:3
3281IVKruk, Iga KSz GAMBIT MDK Świdnica983N:101
3282Przestrzelska, IzabelaPrG 6 Białystok983N:4
3283Sidor, JuliaLubartów 983N:20
3284Niszcz, Martyna PUKS Fides Węgrów 983N:6
3285Matowicka, ZuzannaBiałystok983N:7
3286Baranowska, Marta Przedszkole Bystry Maluch Lublin983N:4
3287Kornacka, Zuzanna Zawiercie 983N:6
3288Zielińska, AnnaLUKS Lubartów983N:21
3289Sikora, Michalina AKS Mikołów 983N:4
3290Kulczycka, Wiktoria Legnica 983N:9
3291Kot, Sara 983N:8
3292Jabłońska, Martyna983N:4
3293IVJackiewicz, AleksandraSP Krynki 983N:13
3294Pająk, Dobrawa Ruda Śląska 983N:6
3295IVŁadyńska, MajaZespół Szkolno-Przedszkolny w Puszczy Mariańskiej983N:14
3296Chruścicka, JuliaRzeszów Zwięczyca 983N:4
3297IVKuźmiuk, DorotaSP 2 Mędzyrzec Podlaski983N:25
3298Wajda, Aleksandra KKSz Urania Krosno982N:4
3299VSzymańska, EmiliaWiśniowa 982N:26
3300IVLeja, AngelikaUKS Zryw Żołynia982N:54
3301Lubińska-Mycek, ZofiaKU AZS UW w Warszawie 982N:5
3302Ziewalicz, Oliwia 982N:3
3303IIILewandowska, HannaZSP nr 3 (SP nr 5)982N:41
3304Hejda, PaulinaLeżajsk982N:8
3305Ślęzak, EmiliaMielec982N:8
3306Prus, NikolaM-GOK Gambit Ślesin982N:6
3307Pieronkiewicz, Emilia 982N:6
3308Dziugan, Kornelia Gimnazjum Odrzykoń 982N:3
3309Polak, Weronika Rzeszów982N:5
3310Wasilewska, Zuzanna SP 10 Olsztyn 982N:2
3311VJaniczek, Zuzanna SP 50 982N:8
3312Dąbkowska, Róża SP 171 im. Stanisława Staszica982N:3
3313Kryńska, Julia Szydłowiec 982N:5
3314VKul, Dominika UKS Giecek Radków981N:9
3315Pawlicka, Agata KSz Wieża Śmigiel 981N:12
3316Gancarz, JadwigaStrażów 981N:17
3317Bochniak, AleksandraDwujezyczna Szkola Podstawowa Smart School Zamosc 981N:7
3318Walc, EmiliaUKS G4 Tarnowskie Góry 981N:8
3319Iskrzak, Łucja PrSP 1 Białystok 981N:7
3320Gancarczyk, OliwiaSzkoła Podstawowa Nr 8 Chrzanów 981N:2
3321Niemiec, Gabriela MDK Białystok981N:8
3322VPastewska, HannaSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna981N:15
3323VChmiel, Dagmara 981N:30
3324Cuber, Aleksandra KGL Szarotka Wadowice Górne981N:3
3325IVFrąckiewicz, GiuliaGimnazjum Jelnica 981N:62
3326IVLaskowska, DailaMTSz Mińsk Mazowiecki981N:36
3327Pyłko, Claudia ASU Sokółka 981N:10
3328VGatkowska, Judyta PSP Wymysłów981N:10
3329IVKrampa, SamiraSP Szemud 981N:47
3330Winiarczyk, WeronikaGimnazjum Stępina981N:14
3331Jankielewicz, Paula Litwa 981N:7
3332Kozłowska, LiliannaŚwidnica 981N:8
3333IVRawiak, Dominika981N:19
3334Noga, Zofia KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 981N:2
3335VŻywicka, AmeliaM-GOK GAMBIT Ślesin981N:11
3336Kośmicka, AdelaUKS Caissa Warszawa 980N:3
3337IVJakubowska, Agata MZKS Unia Nowa Sarzyna980N:221
3338Moczała, Martyna Radziechowy 980N:6
3339Barcińska, PolaUMKS Na Pięterku Poznań 980N:7
3340Paluszkiewicz, Anna UKS Rotmistrz Grudziądz980N:5
3341VMatuszewska, Helena KSz ORŁY Pleszew 980N:8
3342Kabin, Lena ŻKSz Żary 980N:3
3343Bura, Hanna PrSP 6 Białystok 980N:5
3344IVTarka, ZofiaUKS Czternastka Warszawa980N:25
3345Gwizdała, Wiktoria Bielkówko980N:3
3346Zientek, Oliwia SP 10 980N:4
3347Matyjasik, Sylwia KSz ORŁY Pleszew 980N:6
3348Pytka, Anna Sz MOK DEBIUT Terespol980N:14
3349Kibitlewska, ZuzannaSP 5 Suwałki 980N:7
3350VSewerynik, Wiktoria SRSDiM Węgrów 980N:3
3351IVZgliczyńska, AlicjaSzkoła Podstawowa nr 7 980N:8
3352Reluga, Maria UKS Caissa Warszawa 980N:6
3353Janocha, Patrycja KKSz Urania Krosno979N:3
3354Berdechowska, Martyna SP Nr 10 Krosno 979N:4
3355Bechta, Zofia Lesko 979N:4
3356Strzyżewska, KarolinaBydgoszcz 979N:12
3357Spas, Beata PS 14 Białystok979N:6
3358Ziobro, Martyna Góra Ropczycka 979N:8
3359Dryl, Małgorzata SSP 1 STO Białystok979N:7
3360Nurczyk, MartynaSP 44 Białystok979N:7
3361Kurak, KatarzynaOleszyce979N:8
3362Majewska, OlgaUKS Caissa Warszawa 979N:7
3363IVGaca, Zofia KU AZS UW w Warszawie 979N:8
3364Kosowska, LiliannaSSP 2 STO Białystok979N:13
3365Waraksa, Maja KSP Białystok979N:2
3366Chudziak, EmiliaPrzedszkole Bystry Maluch Lublin979N:2
3367IVBalińska, Amelia 979N:3
3368Sołowiej, Karolina Białystok979N:2
3369Skrzypek, OliwiaRacławice979N:6
3370Grot, Izabela Antoniówka 979N:6
3371VLaskowska, Pola 979N:7
3372Zagórska, Marta979N:5
3373Malczyńska, Sonia979N:7
3374Ciemińska, Nadia SP Kleosin979N:7
3375Kucharska, ZofiaRuda Śląska 979N:6
3376Dziedzia, KarolinaSSP 3 BTO Białystok979N:7
3377Dąbek, HelenaM-GOK GAMBIT Ślesin979N:2
3378Hoang, Karolina Warszawa979N:6
3379Kalinowska, Hanna 979N:5
3380Nieduziak, MartynaWrocław978N:6
3381IVGleń, Dominika 978N:21
3382Ochał, EmiliaSP3 Sędziszów Małopolski 978N:6
3383IVCzerniejewska, MariaM-GOK GAMBIT Ślesin978N:98
3384Woś, MajaŚmigiel978N:12
3385VŚwiniuch, MarlenaSP Czarna Sędziszowska 978N:19
3386IVZgorzelska, ŁucjaSP nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej Ursus W-wa 978N:70
3387Wojdat, PolaUKS Caissa Warszawa 978N:3
3388VPiela, Patrycja Górno978N:15
3389VSerafin, Wiktoria SP Wiśniowa978N:17
3390Pilecka, Wiktoria UKS Zadrna Kamienna Góra 978N:3
3391VTurek, AlinaUKS Zadrna Kamienna Góra 978N:26
3392IIISzmigiel, OlgaSP Wierzbowo978N:24
3393Frąckowiak, Olga UKS ZSO Włoszakowice 978N:5
3394IVJackowska, Elwira KS GOK Dwie Wieże Brzeźno 978N:12
3395Włodarczyk, Aleksandra 978N:2
3396Gniadek, Patrycja GOK II Sułkowice 977N:8
3397IIIMajewska, KarolinaRUKS Korona-Rawbud Rawicz 977N:73
3398Perek, Emilia Przedszkole "Kubusia Puchatka" Tychy977N:7
3399Kaczmarska, Magdalena UKS MDK Radom 977N:5
3400Dobrzyńska, ZuzannaSSP 2 STO Białystok977N:12
3401Włazik, ZofiaBydgoszcz 977N:2
3402Worosilak, Aleksandra Zambrów977N:7
3403Grużewska, Julia 977N:4
3404Ruszkiewicz, ZofiaMDK Białystok977N:107
3405Antczak, Patrycja KSz Polonia Wrocław977N:5
3406Pannert, MałgorzataPrSP 6 Białystok 977N:7
3407Szwarc, Julia SP Stara Ruskołęka977N:5
3408Kalupa, Magda GOK w Czyżewie 977N:23
3409Dębińska, AmeliaUKS Smecz Konin 977N:4
3410VUrban, Aleksandra Lutcza977N:13
3411Gładysz, WeronikaG nr 1 im. Łączniczek Armii Krajowej Józefó977N:4
3412Bartkowska, NikolaSP 13 Mielec977N:11
3413Malcharek, SarahLKS Tworków977N:5
3414bkRzepiak, KlaudiaKSz Lasker Przelewice 977N:8
3415IVKsiężak, Lena 977N:18
3416VWięcek, JuliaSP nr 71 Wrocław 977N:15
3417Kokocińska, Emilia Rzeszów977N:3
3418Domysłowska, AleksandraSP Stary Folwark977N:3
3419Bielecka, KarolinaCzeluśnica 977N:13
3420Kowalczyk, Maja 977N:5
3421VKrawiec, Wiktoria KGL Szarotka Wadowice Górne976N:88
3422VBobińska, Daria976N:24
3423IVJaskółka, Julia Szkoła Podstawowa nr 17976N:22
3424VRogala, Marta 976N:49
3425Sobczak, AgataSSP 3 BTO Białystok976N:12
3426Kiś, Julia MKS Start Lublin976N:10
3427Winiarska, MartynaUherce976N:8
3428Sadowska, WeronikaSSP 1 STO Białystok976N:13
3429Werner, Magdalena UKS Iskra Piła 976N:5
3430IVAndraka, MartaMDK Białystok976N:27
3431Kurowska, AleksandraSP 4976N:2
3432VDziewulska, Paulina PUKS Fides Węgrów 976N:10
3433VLubecka, Anna Kuźnia Talentów 976N:57
3434VDalkowska, Hanna976N:25
3435Putaj, Martyna976N:3
3436Dobrowolska, Miłka KU AZS UW w Warszawie 976N:4
3437Dobosz, Natalia SP Oleszyce 976N:27
3438Koczela, KatarzynaKętrzyn976N:7
3439Tempczyk, Lidia Węgrów976N:4
3440Żuk, MajaSP 10 Suwałki976N:9
3441IVRżany, Agnieszka AnnaKSz SDK-Lotnik Mielec 976N:17
3442Jaros, Katarzyna976N:5
3443Kiszycka, AleksandraSSP 2 STO Białystok975N:5
3444Nieścieruk, ZuzannaSSP 1 STO Białystok975N:45
3445Włoczewska, MagdalenaUKS Caissa Warszawa 975N:5
3446Kaczmar, Róża Rzeszów975N:7
3447Piech, Patrycja Prz. Społ. STO 1 Białystok975N:2
3448VSroka, KlaudiaSP nr 101 975N:7
3449VFlatow, Marta MKS EMDEK Bydgoszcz 975N:40
3450Koźlak, MagdalenaASSz Miedź Legnica 975N:8
3451Słomiany, Gabriela Świdnica 975N:3
3452Zuzok, Wiktoria Kraina Uśmiechu975N:5
3453VSadowska, OlgaMDK Białystok975N:12
3454IVGajda, LauraSP 6 dr.3 975N:35
3455Zalewska, Gabriela975N:5
3456Kondratowicz, Zofia SSP Nr 3 BTO Białystok 975N:2
3457Wychowaniec, Oliwia Rudnik nad Sanem975N:7
3458Konefał, Julia Tarnobrzeg975N:6
3459IVKaznocha, Maria MKSz Rybnik 975N:32
3460Serafin, Monika Górno975N:7
3461Janusz, Julia 975N:4
3462Kołodziejska, Nina Ruda Śląska 975N:6
3463VTomaszewska, Oliwia M-GOK GAMBIT Ślesin975N:7
3464Bernat, Maria Ustrzyki Dolne975N:8
3465Kulpińska, GabrielaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 974N:5
3466Leszczyńska, Julia SP NR 1 974N:21
3467Cyganik, Natalia974N:10
3468VGawor, MałgorzataSP Podstolice 974N:16
3469VJankowska, JustynaPUKS Mikołaj Gąbin974N:5
3470Piskor-Ignatowicz, HannaKKSz Kraków974N:9
3471Cetera, Samanta SP 101 Kraków974N:14
3472Boratyńska, Maja Prz. Społ. 1 STO Białystok974N:3
3473VDubiel, WiktoriaSP Iwla 974N:17
3474Korzekwa, Urszula KSz GAMBIT MDK Świdnica974N:6
3475IVCikoto, MajaWKSz HETMAN Wałbrzych974N:16
3476IVKluczyk, MariaKSP im. MBM Białystok974N:141
3477Grobelny, DominikaDębica 974N:9
3478Ląkocy, Łucja 974N:2
3479Jasińska, Blanka 974N:5
3480Jaroszek, Agata SP 321 Warszawa-Bemowo974N:5
3481Grądzka, Julia 974N:3
3482Kudła, AlicjaSP 1 Golcowa974N:5
3483Kraśniewska, EmiliaMatyski 974N:9
3484IVKucharska, Maja RKS MAT Ruda Śląska 974N:31
3485Lisiewicz, Jagoda ZPSPiG - Kopanica 974N:6
3486Hejduk, Iwona SP nr 87 im. 7 PUŁKU PIECHOTY AK 974N:3
3487VCzerwionka, Zofia SZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna974N:5
3488Chyłek, Sylwia SP Stępina 974N:6
3489Dyś, Klaudia SP24/MDK pod Akacją974N:9
3490Bagińska, ZuzannaSP 6 Białystok 973N:3
3491Trawnicka, MartynaMDK Przemyśl 973N:4
3492Kokoszewska, Karolina Bydgoszcz 973N:6
3493Tyc, Anna KU AZS UW w Warszawie 973N:4
3494IVOgrodnik, Martyna MUKS ŁASz Leonardo Łomża 973N:14
3495Ciszewska, Wiktoria SP 50 Białystok973N:14
3496Rutkowska, Wiktoria G ŚMŚR973N:8
3497Majka, Malena SP Sokołów Małopolski973N:5
3498Miaskiewicz, Karolina UKS SP3 w Bogatyni973N:4
3499Kolarz, Julia Szkoła Podstawowa nr 25973N:5
3500IVSzymczak, AleksandraKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 973N:11
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)