ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20725)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26060);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36219)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (7599);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14260)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13265);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
3501IVWinciorek, Nela Moszczenica 973N:15
3502Przecherka, Julia SP 2 Kalisz 973N:8
3503VJaniak, WiktoriaKTS KALISZ973N:9
3504Niemczyk, OliwiaStrumień 973N:6
3505IVPrzybylska, AnnaM-GOK Gambit Ślesin973N:54
3506Szpond, WiktoriaPołomia973N:9
3507Michalska, Anna-Maria SP Jaworzyna Śl. 973N:28
3508Buczek, Natalia G. nr 1 im. St. Marciniaka w Warce973N:6
3509VKaniewska, Sara 973N:5
3510Skrzypczak, Julia SP Kryniczno973N:8
3511IVJeziorska, Emilia KTS Kalisz973N:44
3512Zdrodowska, Martyna UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.973N:5
3513Auguścik, Maja SP nr 227 im. kpt. LUCYNY HERTZ 973N:3
3514IVRomanik, KingaDzbenin 973N:12
3515IVOlszowska, Martina972N:51
3516Rostkowska, AntoninaSSP 3 BTO Bialystok 972N:13
3517VMerchut, Gabriela 972N:18
3518Bernaczyk, MagdalenaSSP 2 STO Białystok972N:6
3519Stasiak, MartynaBydgoszcz 972N:6
3520VWiktor, AleksandraSP Ropczyce 972N:66
3521IVKowalik, Anna SP nr 11 Suwałki 972N:40
3522Studnicka, MariaTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 972N:11
3523Gierczak, JoannaRacławówka972N:9
3524Delimat, Karolina SP Iwla 972N:17
3525Wielgus, Wiktoria Wierzchowiska 972N:8
3526Jankowska, Wiktoria 972N:5
3527Nowak, PaulinaWKSz HETMAN Wałbrzych972N:5
3528VJaśkiewicz, AnitaSP Słobódka 972N:35
3529Łysek, DominikaSZKOŁA PODSTAWOWA Górki Wielkie 972N:6
3530VSzczerkowska, OliwiaKS Komunalni Sanok972N:31
3531Marczak, Monika 972N:2
3532VLewandowska, Amelia M-GOK GAMBIT Ślesin972N:17
3533Kawałko, Natalia SP Nr 34 Białystok 972N:4
3534Jachacy, Aleksandra 972N:5
3535Gajur, Maria972N:12
3536Dziadoń, IngaRKS MAT Ruda Śląska 972N:2
3537Kucharek, Julia Szachowy Uniwersytet Warszawa 972N:3
3538VLipińska, NataliaSP w Sierczy972N:7
3539Mroczek, Aleksandra SSP 3 BTO Białystok971N:13
3540Zajączkowska, ZuzannaSSP 3 BTO Białystok971N:7
3541IVWierzbowicz, Aleksandra SP 5 Mińsk Maz.971N:49
3542IVKozak, BeataDobczyce971N:37
3543Śladkowska, Kaja Kielce971N:7
3544Moczała, Klaudia Radziechowy 971N:6
3545Maj, Amelia SP Regulice 971N:18
3546VMiazga, WeronikaGórno971N:90
3547IVLemieszczuk, NataliaSzkoła Podstawowa w Bóbrce971N:73
3548VMyślińska, Wiktoria KSz Maraton Łomża 971N:20
3549Nowak, NataliaSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Tychy 971N:6
3550Koc, AgataGdańsk 971N:5
3551Stein, SoniaSkierniewice971N:4
3552IVMyszczyszyn, Dorota 971N:14
3553Salach, Zuzanna Kowalewo Pomorskie971N:4
3554Janiec, WiktoriaKostomłoty 971N:6
3555VZielińska, Małgorzata 971N:10
3556Hryniewicka, HannaKU AZS UW w Warszawie 970N:4
3557Boryło, Aleksandra MDK Dom Harcerza Kraków970N:8
3558Kurtyka, Joanna SP nr 153 Kraków 970N:4
3559IVBasąg, WeronikaKMKSz Victoria Kielce 970N:28
3560Borodijuk, Otylia Włodawa970N:6
3561Jakoniuk, JulitaSP 4970N:6
3562VFranczyk, Zuzanna Akademia Szachowa Gliwice 970N:9
3563Kazimierczyk, Julia KS Wesoła Warszawa 970N:3
3564Rostkowska, KorneliaKSz GAMBIT MDK Świdnica970N:8
3565Gronczewska, Aleksandra MDK Gdynia970N:5
3566Galińska, BożenaSSP Ruchna970N:4
3567Skiepko, MichalinaSP Nr 5 w Białymstoku970N:29
3568Kamińska, Roksana970N:11
3569Skrok-Wolska, Kinga Polany970N:7
3570Tumialis, OliwiaSP 10 Suwałki970N:8
3571Terpiłowska, Agnieszka Sz MOK DEBIUT Terespol970N:7
3572VBąk, Anna970N:9
3573Gibała, ZuzannaSP 3 w Markach970N:4
3574Wielosik, Paulina UKS Zadrna Kamienna Góra 970N:7
3575Daszuta, Zuzanna970N:6
3576Tarasek, Wiktoria 969N:6
3577Suder, Sara MLKSz Myślenice969N:6
3578Nowak, NataliaSP Racławówka 969N:5
3579Szalacha, Izabela SP Racławówka 969N:5
3580Oziębło, DaliaKU AZS UW w Warszawie 969N:11
3581Borawska, WiktoriaSP 9 Łomża969N:5
3582Kubik, Kornelia Szkoła Podstawowa w Górze Ropczyckiej 969N:5
3583IVDowgiałło, NadiaUKS Szachownica VI Rabka-Zdrój 969N:55
3584Kowalczuk, Amelia 969N:5
3585Bargłowska, Amelia PN 6 ŚMŚR Białystok969N:5
3586Gumienna, Adriana MDK Jasło969N:7
3587IVGajewska, Aleksandra969N:29
3588VPul, JustynaMDK Białystok969N:67
3589IVOgórek, Emma KSz SDK-Lotnik Mielec 969N:70
3590Kaczyńska, Katarzyna UKS Fala Świekatowo969N:9
3591Sołek, JoannaGimnazjum Rzeszów969N:14
3592Mróz, Aleksandra SP Nr 37 Białystok 969N:4
3593Dworzańczyk, DominikaSP Nr 37 Białystok 969N:6
3594Ładyńska, DominikaStary Łajszczew969N:4
3595Lipska, Natalia 969N:4
3596VLipiec, Natalia KSz GAMBIT MDK Świdnica968N:11
3597Wierzbicka, Zuzanna SSP 3 BTO Białystok968N:14
3598Szczęch, Katarzyna Wolica Ługowa968N:7
3599Głowacka, MariolaRopczyce968N:9
3600IIIJanczak, Nina Szkoła Podstawowa nr 2 w Rybniku 968N:63
3601Hałasa, IzabelaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski968N:9
3602Omelczuk, WeronikaMKSz-MDK/PS Nr 30 Białystok968N:6
3603Gunia, Wioletta Szubin968N:6
3604Kordiukiewicz, ZuzannaNSP CiM Białystok968N:7
3605VNowakowska, Kinga 968N:36
3606VStachura, Magdalena Połomia968N:29
3607VBochenek, Weronika968N:23
3608Więcław, Olga Przzedszkole nr 126 Wrocław968N:3
3609Pastyrzak, Emilia 968N:6
3610Mojsa, Weronika PS 51 Białystok968N:4
3611Wajszczyk, JuliaSP Stara Ruskołęka968N:7
3612Raczek, OliwiaMKSz Rybnik 968N:6
3613Skrzycka, Iga KSP im. MBM Białystok968N:5
3614Trzyna, Gabriela968N:8
3615Sajek, Rozalia968N:4
3616Kułacz, Patrycja 968N:6
3617Chotułowa, Ewelina Związek Polaków na Litwie 968N:6
3618Ostrowiecka, Weronika KSP im. MBM Białystok968N:3
3619Kołacz, Daria968N:11
3620IVCiemiewska, Malwina 968N:5
3621Karyś, Natalia MDK Fabryczna Polonia Wroclaw 968N:11
3622Pawlikowska, Anna 967N:6
3623Grądzka, KarolinaLublin967N:6
3624Zamora, Julia Chorzowskie Towarzystwo Szachowe967N:9
3625VBrzostowska, Gabriela KSz Maraton Łomża 967N:33
3626Sackiewicz, AleksandraSSP 2 STO Białystok967N:23
3627Pastuszak, Alicja Wiśniowa 967N:9
3628Ciach, LidiaLUKS Strzałków967N:9
3629Boruc, PaulinaKU AZS UW w Warszawie 967N:5
3630VZimmerman, NataliaSP 15 Krosno967N:14
3631IIIHanulok, EwaKŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 967N:81
3632Leszmann, AdriannaSzKS GENS Kołobrzeg967N:5
3633Giziewska, Gabriela Białystok967N:5
3634Łukaszewska, Hanna Białystok967N:5
3635Łukasik, Daria Wierzchowiska 967N:8
3636IVWiniarska, MarlenaSP 13Mielec 967N:52
3637Sowa, Paula AKS Mikołów 967N:9
3638Curyl, Marika Tokarnia967N:4
3639Bocheńska, Alicja967N:3
3640Baran, Wiktoria LUKS FAJSLAWICE 967N:8
3641Przybysz, AmeliaSP Michałów 967N:3
3642Omelianowicz, AleksandraSP Zabłudów 966N:29
3643IVDelimat, MartynaUKS REKORD Iwla 966N:86
3644Kwaśny, Alicja Klub Szachowy Kana Tarnów966N:12
3645Kamińska, Wiktoria 966N:12
3646Szarek, AleksandraMKS MOS Wieliczka 966N:3
3647Maciąg, Izabella Dąbrowa Górnicza966N:6
3648VLizak, Alicja Żołynia 966N:20
3649VAdamska, Hanna966N:10
3650Borowiec, Aleksandra966N:7
3651Smęder, DagmaraUKS Lider 966N:7
3652Tarnawska, Karolina 965N:13
3653VTomczak, MichalinaGIMNAZJUM Strumień 965N:32
3654VKubuj, Anna SP Stanisławów965N:10
3655Mikulska, AmeliaMKSz-MDK/PS 51 Białystok 965N:7
3656IVKowalczuk, PaulinaUKS Ogniwo Legnica965N:42
3657Wasiljew, Anastazja KU AZS UW w Warszawie 965N:5
3658Kuźniar, Marta 965N:6
3659Stelmaszewska, Olga KU AZS UW w Warszawie 965N:9
3660Lulewicz, AlicjaMKSz-MDK Białystok 965N:6
3661Kamińska, Aleksandra SP 1965N:16
3662Kwaśnik, AleksandraSP 2 Barcin 965N:13
3663VSroczyk, Gabriela SP 62 Kraków 965N:12
3664IVOłtusek, Natalia MUKS Fidei Węgrów 965N:34
3665Rzucidło, AnitaBzianka 965N:9
3666Siwko, Karolina LUKS Tempo Ożarów 965N:4
3667IVDudzińska, WiktoriaOTSz Ostrów Wielkopolski 965N:86
3668Godlewska, Karolina SSP 3 BTO Białystok965N:7
3669VNita, PatrycjaKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 965N:6
3670Chmiel, Małgorzata SP Snopków 965N:5
3671Mitruk, LenaLUKS Lubartów965N:15
3672Pater, Patrycja MUKS MDK Śródmieście Wrocław964N:27
3673Rogalska, AlicjaSSP 1 STO Białystok964N:12
3674Sajewicz, MajaMKSz-MDK Białystok 964N:6
3675Pyszorska, Emilia Zespół Szkół Nr 10 Gimnazjum Dr 2 964N:12
3676Szwedo, DominikaStalowa Wola964N:8
3677Konończuk, MilenaSSP 1 STO Białystok964N:5
3678Sirocka, MariaNSP CiM Białystok964N:6
3679Grochowska, Julia Wiśniowa 964N:9
3680Dądela, Emilia KKSz Kraków964N:7
3681VRutkowska, MagdalenaSP nr 62964N:34
3682Pyć, ŁucjaZaklików 964N:49
3683Piela, JuliaRKS MAT Ruda Śl964N:5
3684Wiśniewska, Weronika Czernikowo964N:7
3685Kutrzyńska, HannaMUKS MDK Śródmieście Wrocław964N:4
3686IVSobolewska, Barbara UKS Caissa Warszawa 964N:36
3687Wilińska, Weronika Lesko 964N:5
3688Jastrząb, Weronika GLKS Goniec Żarów 964N:6
3689IVPlechowicz, EmiliaUKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój964N:36
3690VSzymańska, WiktoriaMDK Radom 964N:18
3691Łutczyn, Izabela Rzeszów964N:5
3692Wysmyk, Hanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław964N:8
3693VTarczyńska, Wiktoria 964N:21
3694Łysakowska, Joanna Szachowy Uniwersytet Warszawa 964N:5
3695VCzerwiak, WeronikaUKS Korona Szydłowiec964N:5
3696Cieślar, AmeliaCOK Cieszyn 964N:4
3697VKołodziejczyk, Angelika964N:12
3698Chomik, MajaSP 45 Białystok964N:6
3699Sowińska, MartynaM-GOK Gambit Ślesin964N:3
3700Pastuszak, Oliwia Niedrzwica Duża964N:3
3701Kościelniak, Justyna 964N:5
3702Włosiak, DominikaPSSz Pszczyna 963N:12
3703VDubiel, AntoninaMCKiS Jaworzno963N:34
3704Klemienia, Amelia SSP 2 STO Białystok963N:36
3705Dudzińska, Wiktoria963N:34
3706VGodek, Wiktoria 963N:25
3707VGala, HelenaKU AZS UW w Warszawie 963N:14
3708VMoląg, Marta KSz GAMBIT MDK Świdnica963N:25
3709Grzybowska, GabrielaKSP MBM Białystok963N:5
3710Frąckiewicz, Maria PUKS Fides Węgrów 963N:3
3711Walko, DariaBiałystok963N:3
3712Janusz, Julia SP1 Domaradz963N:7
3713Bucior, AlicjaZaklików 963N:5
3714Lewandowska, Emilia Gliwice 963N:3
3715IVŚcieranka, Martyna KS Komunalni Sanok963N:35
3716VBartołd, Anna963N:4
3717IVAndres, OliwiaUKS SP1 Jedynka Tychy 963N:24
3718Myślińska, Maja Rzezów 963N:5
3719Cimochowska, Emilia SP Bakałarzewo 963N:19
3720Lubecka, OlimpiaRuda Śląska 963N:6
3721VWysmyk, AleksandraMUKS MDK Śródmieście Wrocław963N:7
3722Ostrowiecka, Maja MDK Białystok963N:6
3723Kosek, Aleksandra Uzdowo963N:9
3724IIIOleksiuk, AnnaSP Rogoźnica 963N:66
3725VKusz, MajaSzkoła Podstawowa w Bóbrce963N:12
3726Pszczółkowska, Oliwia SP 2 Nidzica963N:4
3727Twardawa, NikolaSP 2 Cz-Dz963N:8
3728Nowak, Dominika Katowice963N:8
3729Niewiadomska, Lidia Milejów963N:8
3730Zwierko, SybillaSzkoła Podstawowa nr 10962N:4
3731Drabek, Kinga Pietrzykowice 962N:7
3732Kaliszczak, Maja962N:7
3733Gromacka, Daria SP 4962N:6
3734Łukaszewicz, Hanna LUKSz OrientSokółka 962N:5
3735IIIGrabowska, KlaudiaUKS SP11 SKOCZEK TCZEW962N:171
3736Spytkowska, NikolaTrzebinia 962N:5
3737Chenclewska, ElizaSP 5 Białystok 962N:14
3738Leyko, Dominika Książnice 962N:5
3739Błaż, Natalia PrSP 6 Białystok 962N:5
3740Jałowiecka, Pola KSz Gryf Szczecin 962N:17
3741IVRąba, PaulinaSp 18 Pszczyna962N:26
3742Brzeszcz, Natalia Sosnowiec 962N:6
3743IVSkokowska, ZuzannaM-GOK Gambit Ślesin962N:41
3744Zborowska, Anna 962N:6
3745Kowalik, MałgorzataGliwice 962N:6
3746Tylenda, Kamila SP Słobódka 962N:3
3747Czyż, Dominika Niechobrz 961N:4
3748IVFus, Aleksandra 961N:105
3749IVKmiecik, KlaudiaUKS Hetman Częstochowa 961N:53
3750Cesarz, Martyna Sędziszów Małopolski 961N:8
3751Korolczuk, JuliaPrSP 6 Białystok 961N:7
3752Kajmowicz, Karolina Victoria Łowczów961N:12
3753Ostrowska, ZofiaSzkoła Podstawowa w Zagorzycach Górnych 961N:12
3754IIIWierdak, Wiktoria SP Iwla 961N:106
3755Górniak, Natalia KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 961N:4
3756IVGorzkiewicz, Gabriela LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 961N:54
3757VWiejak, Julia SP Osiny961N:12
3758VKulczyńska, Kassandra961N:14
3759IVSelimi, Lea UKS Dziewiątka Sieradz 961N:71
3760Legiec, Zofia 6c961N:8
3761Niemczynowicz, Olga SSP Nr 2 STO Białystok 961N:15
3762Wrona, Joanna Wieprz961N:13
3763Romanowska, WeronikaSSP 2 961N:22
3764IVBartoszuk, Gabriela 961N:10
3765VDaszykowska, Weronika ZS Niebylec 961N:17
3766IIIKraśniewska, Zofia SP w Uzdowie 961N:95
3767Mucha, JuliaPuławy 961N:4
3768Makowski, Natasza MKSz DIAGONALIA Imielin 961N:7
3769Milewska, MilenaSP-38 Bydgoszcz / I C 960N:5
3770Kuczek, KarolinaSP w Przychojcu 960N:5
3771Strzępek, Oliwia Wiśniowa 960N:31
3772Czerwińska, EwaLKS Strażak Zabrzeg960N:6
3773IVZmysłowska, Sara KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 960N:125
3774Henclik, Amelia UKS SP3 w Bogatyni960N:6
3775Tupaj, ZuzannaGórno960N:6
3776IVKościelniak, Natalia Szkoła Podstawowa nr 1 w Tychach 960N:9
3777VRadziszewska, PolaUKS Czternastka Warszawa960N:13
3778Kochman, Oliwia Żołynia 960N:5
3779Jędrzejewska, Anna UKS Gambit - Wesoła960N:14
3780Kręgulewska, NikolaTrzebnica 960N:8
3781Odowska, Alicja Węgrów960N:3
3782Gąsiorowska, JagodaSP 60 Bydgoszcz 959N:5
3783Iwan, EmiliaSędziszów Małopolski 959N:7
3784Marcinkiewicz, Emilia 959N:9
3785Bieroza, MagdalenaSzkółka Szachowa w Białymstoku 959N:6
3786Budzisz, JuliaGliwice 959N:8
3787VJendrowiak, AlicjaMKSz Rybnik 959N:36
3788Zygarowicz, OlgaSP Nr 6 Krosno959N:4
3789VNaumowicz, JuliaSP Bakałarzewo 959N:23
3790Dębska, Dorota MDK \"Pod Akacją\" Lublin959N:4
3791Bąk, Julia Gilowice959N:7
3792IVKraska, GabrielaUKS Smecz Konin 959N:13
3793VPleban, Kamila959N:14
3794IIBauer, Marika LKS Parnas Stara Wieś959N:109
3795VBrzoskowska, IgaSZKÓŁKA SZACHOWA f7 959N:11
3796VZiach, Anna LUKKS Kielce959N:15
3797Jędrzejczyk, OlgaUKS Caissa Warszawa 958N:10
3798Pietras, Aleksandra KGL Szarotka Wadowice Górne958N:6
3799Sienicka, SandraSSP 3 BTO Białystok958N:5
3800Ryczkowska, OlgaSSP 4 PTO Białystok958N:7
3801IVSzkopiec, KarolinaSzkółka Szachowa w Białymstoku 958N:55
3802Matwiejczyk, MartynaMKSz-MDK/PS Nr 30 Białystok958N:12
3803Skoczylas, Kira 958N:4
3804Gacek, Klaudia958N:6
3805Wagner, Wiktoria958N:8
3806IVSzemplińska, Julia MDK Białystok958N:196
3807VPłoska, MartaSP 6958N:5
3808Żaczek, Paulina958N:5
3809Jaroszyńska, AleksandraPrzedszkole Bystry Maluch Lublin958N:4
3810Tależyńska, KamilaSzkoła Podstawowa w Krzu 958N:11
3811Kęska, Rozalia Gliwice 958N:5
3812IIICierniak, KajaMKSz Rybnik 958N:32
3813Burdal, AlicjaSP Pustelnik958N:10
3814Cipielewska, Oliwia SP 10 Suwałki958N:5
3815Prośniewska, Maria UKS Smecz Konin 958N:5
3816Odondavaa, Laura958N:8
3817Koza, Julia Krosno957N:13
3818Źrodowska, Zuzanna Mińsk Mazowiecki 957N:5
3819Nowak, ZuzannaTarnowskie Góry, P-17957N:6
3820Ulatowska, Dajana Szkoła Podstawowa nr 5 957N:29
3821IIIFiedorek, KamilaKSz Miedź Legnica957N:96
3822IVGabryelewicz, MajaTMS Roszada Gliwice 957N:9
3823Żak, BlankaSzkoła podstawowa nr 2 im Jana Pawła II w Chorzowie 957N:33
3824Wasilewska, Agata Ruda Śląska 957N:5
3825VWrzesińska, Aleksandra COKiS Ciechanowiec957N:22
3826Kowalczuk, Weronika 957N:4
3827Adamczuk, Paulina MDK Białystok957N:5
3828Szwed, Sylwia MDK Białystok957N:20
3829IVDziczkowska, MariaSP nr 5 Suwałki957N:93
3830Jancewicz, Sylwia SZKOŁA PODSTAWOWA Drogomyśl 957N:5
3831Borcel, WiktoriaKnurów 957N:8
3832Gocyk, Oliwia Sosnowiec 957N:6
3833VKruszko, Maja SP Bakałarzewo 957N:16
3834Dąbrowska, Ewa SP Bakałarzewo 957N:13
3835IVKocięcka, JuliaMałkinia Górna957N:15
3836Jaskiw, NikitaZwiązek Polaków na Litwie 957N:6
3837Dors, MajaSzkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Pra957N:8
3838Szczęsnowicz, Gabriela MDK Białystok957N:5
3839Bębenik, Michalina SP Wiechlice957N:6
3840Duduś, WiktoriaSanok 957N:8
3841Sienkiewicz, Natalia957N:4
3842Iskrzycka, Karolina Sędziszów Małopolski 956N:9
3843Miśkiewicz, DariaKU AZS UW w Warszawie 956N:16
3844Dethloff, NinaUKS Caissa Warszawa 956N:7
3845Dederko, DianaSP 45 Białystok956N:7
3846Schiffer, Agata Koziarnia 956N:9
3847Kalisiak, Małgorzata 956N:11
3848Stepaniuk, ZofiaPrSP 1 Białystok 956N:7
3849Wrzesińska, NataliaSP/PG Ciechanowiec956N:11
3850Polak, RoksanaRzeszów956N:5
3851Zajchowska, Natalia Wiśniowa 956N:9
3852IIIJęczmionka, Weronika UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 956N:29
3853Michaś, NadiaUKS Kościelec956N:5
3854Biela, BarbaraKSz GAMBIT MDK Świdnica956N:13
3855Pasikowska, Zuzanna Jaworzyna Śląska956N:7
3856Bablok, WiktoriaSosnowiec 956N:9
3857Wiącek, ZofiaKSz Gambit Świecie 955N:12
3858Fryska, KarolinaSSP 1 STO Białystok955N:14
3859IVCzop, Katarzyna 955N:50
3860Pietruczuk, Paulina PrSP 6 Białystok 955N:11
3861Kusiak, Natalia UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój955N:10
3862Lipska, AleksandraŁęczna955N:6
3863Dworak, AleksandraNasza Szkoła w Opolu 955N:22
3864Reguła, MagdalenaStyków 955N:6
3865Pieprzak, Urszula Ropczyce955N:6
3866VGałan, Lena955N:14
3867IVZając, Magdalena UKS REKORD Iwla 955N:140
3868Mitura, MilenaSP Wola Skromowska955N:10
3869Kakareko, Liwia SSP 2 STO Białystok954N:41
3870Gołębiowska, Patrycja UKS SP 321 Warszawa 954N:6
3871IVLeja, Natalia Żołynia 954N:92
3872Jaworek, Justyna954N:13
3873Wolak, AnetaStalowa Wola954N:8
3874Górnicka, Zuzanna954N:7
3875Koń, AleksandraRudnik954N:9
3876VBosek, Aleksandra 954N:43
3877Leśniak, AnnaPiętnastkaKrosno 954N:7
3878IVRybak, IzabelaSP nr 87 im. 7 PUŁKU PIECHOTY AK 954N:19
3879Czerepak, Kazimiera Jeżowe 954N:8
3880VSzwacińska, Wiktoria M-GOK GAMBIT Ślesin954N:11
3881IVSieja, Konstancja Szkoła Podstawowa nr 2 w Rybniku 954N:47
3882Wójcik, Nikola MDK "Pod Akacją" 954N:9
3883Rusiecka, Katarzyna 953N:6
3884Zdeb, Magdalena Zabrze P-27 953N:6
3885Kamyszek, OliwiaUKS Kościelec953N:23
3886Popielińska, AleksandraUKS Smecz Konin 953N:5
3887Piegrzyk, JagodaImielin 953N:6
3888VFelon, Dobromiła TG Sokół Ropczyce 953N:122
3889Banaszek, Julia SP 34 Białystok953N:6
3890Kozioł, NataliaWiśniowa 953N:9
3891VRyczkowska, WeronikaMUKS Fidei Węgrów 953N:12
3892VCalaforra, Lewtak Anna953N:17
3893Kulikowska, Alicja(Elbląg) 953N:5
3894Bochenek, Zofia UKS G4 Tarnowskie Góry 953N:8
3895Pużuk, Agata LUKSz Orient Sokółka952N:8
3896Czernik, Anna Zespół Szkół w Drogomyślu952N:12
3897Sokołowska, HannaSP 1 Białystok 952N:9
3898Krupa, Aleksandra 952N:22
3899Jędrusik, MagdalenaRuda Śląska 952N:4
3900Walkowicz, Aleksandra Stalowa Wola952N:23
3901IVMikuszewska, Kamila GKS Szach-Mat Wiśniowa 952N:34
3902Kurkiewicz, Marcjanna 952N:5
3903Dura, AmeliaUKS Kościelec952N:8
3904Łapińska, IngaBiałystok952N:5
3905Paździerkiewicz, Julia UKS Lider 952N:7
3906Tylka, Anna Kłaj 952N:12
3907Adamowicz, Nikola 952N:52
3908Ziemba, WeronikaGKS Szach-Mat Wiśniowa 952N:5
3909Zalepińska, Andżelika Rzeszów951N:7
3910IVKlimek, Patrycja951N:52
3911IVSzmalc, HelenaKlub Szachowy Geniusz 951N:17
3912Krok, Natalia Gorlice 951N:6
3913VKosmowska, Maja UKS Korona Gdańsk951N:26
3914Chylewska, Estera 951N:6
3915Korpacka, Paulina Trzebinia 951N:8
3916Pałka, AmeliaUKS Czarny Koń Olkusz951N:9
3917VJastrowicz, AleksandraŻKSz Żary 951N:18
3918Żochowska, WeronikaSP 45 Białystok951N:7
3919Jaryczewska, DariaMDK nr 1 Bytom951N:25
3920Komoszka, Julia Publiczna Szkoła Podstawowa w Misiach951N:10
3921Bielecka, Natalia Grochowe II 950N:9
3922Sobiecka, Paulina PUKS Mikołaj Gąbin950N:6
3923Zyśkowska, Małgorzata SSP 1 STO Białystok950N:5
3924Piekutowska, JuliaSSP 3 BTO Białystok950N:6
3925Tabor, Sandra Gim. Ulanów950N:9
3926Szydlik, DariaMKSz-MDK Białystok 950N:6
3927Dyrda, MartynaSP 11 Nowy Targ 950N:5
3928Góralczyk, AnnaWrocław950N:7
3929Sommerfeld, OlgaII a950N:18
3930Jasielec, AnnaSzkoła Podstawowa Nr 3 im.Jana Kochanowskiego w Nowym950N:8
3931Goryczka, Ewa Akademia Szachowa Gliwice 950N:7
3932Wcześny, Hanna SSP 3 BTO Białystok950N:12
3933VWilk, AmeliaUKS GONIEC Staniątki 950N:15
3934VChorążak, Martyna SP 2 Rabka-Zdrój 950N:10
3935Dobkiewicz, Klaudia SP nr 11 Suwałki 950N:6
3936Skuła, Maria SP24/MDK pod Akacją950N:13
3937Szalbot, AgnieszkaZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 w Gliwicach950N:13
3938IVFigiel, Aurelia Szkoła Podstawowa nr 123 w Krakowie950N:14
3939Jędrzejewska, Weronika SP 43 Wrocław949N:23
3940VSawczuk, Anna SP 49 Białystok949N:277
3941Noga, OliwiaWolica Ługowa949N:7
3942Pyter, MałgorzataGmina Łańcut949N:9
3943IVSienkiewicz, Marianna UKS Caissa Warszawa 949N:13
3944VŚliwa, Natalia 949N:77
3945Żywicka, Agata Lipusz949N:21
3946Malec, Anna Godowa949N:18
3947Budnik, Marta SP Stępina 949N:14
3948VWraga, Karina PSP 2 Rudnik nad Sanem949N:22
3949IVBera, Iga UKS GONIEC Staniątki 949N:64
3950Sobocińska, Blanka SP 10 Łomża 949N:12
3951Gawędzka, UrszulaMDK Białystok949N:13
3952Boncel, WiktoriaGliwice 949N:6
3953IVPopowska, Oliwia949N:18
3954VDrzyzga, Agnieszka949N:5
3955Markoska, KorneliaKętrzyn949N:8
3956Lisiecka, Martyna SP 28 Bydgoszcz 948N:5
3957Janica, Julia SSP 2 STO Białystok948N:7
3958VOpala, Lena Katolicki Klub Sportowy Victoria948N:31
3959VPetrovska, Kalisa SP 4948N:54
3960Czerwińska, Romana SSP 4 PTO Białystok948N:6
3961Karwowska, Alicja MUKS ŁASz Leonardo Łomża 948N:5
3962Hryniewicka, Wioletta SP 5 Ełk 948N:5
3963Utnicka, MariaWiśniowa 948N:15
3964IVPrutis, Zofia 948N:18
3965IVFronczak, MajaŻywioły Płońsk948N:12
3966VKrakowska, Monika SP Słobódka 948N:30
3967Winiarska, KlaudiaGimnazjum Dobrzechów 948N:7
3968Mioduszewska, Małgorzata Szeligi 947N:7
3969Gułaj, Zuzanna Społeczne Przedszkole Nr 3 BTO Białystok947N:5
3970Gawlik, Julia Ruda Śląska 947N:5
3971VFrądczyk, PaulinaSP Stara Ruskołęka947N:25
3972Lomber, SandraGimnazjum Nr 3 Krosno 947N:30
3973VFilewicz, AmeliaMDK Białystok947N:17
3974Chatkiewicz, Walerija Związek Polaków na Litwie 947N:6
3975Jaszczyk, Martyna MDK Białystok947N:11
3976Słowińska, JuliaUKS Szach Gryfice 947N:17
3977IVRachfalska, Kinga KKS Wictoria Stalowa Wola 946N:18
3978IVBorkowy, Aleksandra KS Carbo-Gliwice Gliwice946N:69
3979Koniuch, Zofia946N:9
3980Machała, Marcelina SP 13 Mielec946N:11
3981Marszał, PatrycjaTrzebuska 945N:7
3982Polis, MartaUKS Hetman Częstochowa 945N:13
3983VNiedziela, IzabelaM-GOK GAMBIT Ślesin945N:35
3984Brylska, Anna Szkoła Podstawowa nr 46 w Bytomiu945N:8
3985IVStelmaszczyk, Małgorzata UKS Jedynka Bełchatów 945N:16
3986Łoś, Wiktoria SSP 3 BTO Białystok944N:6
3987Magdziarczyk, AleksandraKlub Szachowy Kana Tarnów944N:13
3988Gołąb, Anna Jadwiżanie Wólka Podleśna944N:17
3989IVProksa, AlicjaMKSz DIAGONALIA Imielin 944N:47
3990VPasek, AdrianaZespół Szkół Publicznych w Uhercach Minera944N:11
3991Fryt, DorotaSP 2 Rabka-Zdrój 944N:4
3992Trojanowska, Aleksandra KSz Polonia Warszawa944N:24
3993VGoszyk, Agnieszka SP ne 5 Ochaby944N:36
3994Żmuda, WiktoriaUKS Skoczek / SP 1944N:8
3995Maruszak, Martyna 944N:14
3996IVPawluczyk, NataliaSP Misie944N:11
3997Świerk, Wiktoria Ropczyce943N:7
3998Wesoły, ZuzannaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 943N:5
3999Żyłka, ZofiaKatowice943N:7
4000Sztachelska, Wiktoria SSP 1 STO Białystok943N:4
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)