ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20139)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24522);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34689)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (102);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13624)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12310);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
3501VMyślińska, Wiktoria KSz Maraton Łomża 971N:20
3502Nowak, NataliaSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Tychy 971N:6
3503VBauer, Marika Zaczernie 971N:68
3504Zysk, Diana Ostrołęka 971N:6
3505Janiec, WiktoriaKostomłoty 971N:6
3506Hryniewicka, HannaKU AZS UW w Warszawie 970N:4
3507Chrobak, Sylwia 970N:4
3508Boryło, Aleksandra MDK Dom Harcerza Kraków970N:8
3509Kurtyka, Joanna SP nr 153 Kraków 970N:4
3510IVBasąg, WeronikaKMKSz Victoria Kielce 970N:28
3511Borodijuk, Otylia Włodawa970N:6
3512Jakoniuk, JulitaSP 4970N:6
3513Huk, PaulinaPGS 19970N:4
3514VFranczyk, Zuzanna Akademia Szachowa Gliwice 970N:9
3515Kuśmierz, Agnieszka970N:7
3516Kazimierczyk, Julia KS Wesoła Warszawa 970N:3
3517Zielińska, AnnaGimnazjum nr 1 Lubartów970N:20
3518Gronczewska, Aleksandra MDK Gdynia970N:5
3519Klebus, Agata SP 5 Białystok 970N:7
3520Galińska, BożenaSSP Ruchna970N:4
3521Skiepko, MichalinaSP Nr 5 w Białymstoku970N:29
3522Dobosz, Natalia SP Oleszyce 970N:18
3523Terpiłowska, Agnieszka Sz MOK DEBIUT Terespol970N:7
3524Gibała, ZuzannaSP 3 w Markach970N:4
3525Wielosik, Paulina UKS Zadrna Kamienna Góra 970N:7
3526Tarasek, Wiktoria 969N:6
3527Nowak, NataliaSP Racławówka 969N:5
3528Szalacha, Izabela SP Racławówka 969N:5
3529Oziębło, DaliaKU AZS UW w Warszawie 969N:11
3530Ożóg, DominikaGimnazjum w Wólce Podleśnej 969N:13
3531Czernik, Anna SZKOŁA PODSTAWOWA Drogomyśl 969N:6
3532Kubik, Kornelia Szkoła Podstawowa w Górze Ropczyckiej 969N:5
3533IVDowgiałło, NadiaUKS Szachownica VI Rabka-Zdrój 969N:55
3534Kowalczuk, Amelia 969N:5
3535Gumienna, Adriana MDK Jasło969N:7
3536VKałuszka, Oliwia UKS SZACH-MAT Przemków 969N:34
3537Sołek, JoannaGimnazjum Rzeszów969N:14
3538VLipiec, Natalia KSz GAMBIT MDK Świdnica968N:11
3539Wierzbicka, Zuzanna SSP 3 BTO Białystok968N:14
3540Szczęch, Katarzyna Wolica Ługowa968N:7
3541Głowacka, MariolaRopczyce968N:9
3542IIIJanczak, Nina KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny968N:63
3543Hałasa, IzabelaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski968N:9
3544Omelczuk, WeronikaMKSz-MDK/PS Nr 30 Białystok968N:6
3545Gunia, Wioletta Szubin968N:6
3546Kordiukiewicz, ZuzannaNSP CiM Białystok968N:7
3547IVCieśluk, KamilaCOKiS Ciechanowiec968N:78
3548VStachura, Magdalena Połomia968N:29
3549Pastyrzak, Emilia 968N:6
3550Wajszczyk, JuliaSP Stara Ruskołęka968N:7
3551Trzyna, Gabriela968N:8
3552Sajek, Rozalia968N:4
3553Kułacz, Patrycja 968N:6
3554Chotułowa, Ewelina Związek Polaków na Litwie 968N:6
3555Jabłecka, Wiktoria 967N:6
3556Grądzka, KarolinaLublin967N:6
3557Zamora, Julia Chorzowskie Towarzystwo Szachowe967N:9
3558Ponichtera, Agata COKiS Ciechanowiec967N:69
3559VBrzostowska, Gabriela KSz Maraton Łomża 967N:33
3560Sackiewicz, AleksandraSSP 2 STO Białystok967N:23
3561Pastuszak, Alicja Wiśniowa 967N:9
3562Ciach, LidiaLUKS Strzałków967N:9
3563Boruc, PaulinaKU AZS UW w Warszawie 967N:5
3564VZimmerman, NataliaSP 15 Krosno967N:14
3565Leszmann, AdriannaSzKS GENS Kołobrzeg967N:5
3566Giziewska, Gabriela Białystok967N:5
3567Łukasik, Daria Wierzchowiska 967N:8
3568IVWiniarska, MarlenaSP 13Mielec 967N:52
3569Sowa, Paula AKS Mikołów 967N:9
3570Utnicka, JolantaLO Strzyżów 967N:12
3571Baran, Wiktoria LUKS FAJSLAWICE 967N:8
3572Przybysz, AmeliaSP Michałów 967N:3
3573Kudła, Izabela 966N:6
3574Kwaśny, Alicja Klub Szachowy Kana Tarnów966N:12
3575IVKorejwo, BożenaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 966N:55
3576Szarek, AleksandraMKS MOS Wieliczka 966N:3
3577Maciąg, Izabella Dąbrowa Górnicza966N:6
3578VLizak, Alicja Żołynia 966N:20
3579Borowiec, Aleksandra966N:7
3580Tarnawska, Karolina 965N:13
3581Matusik, Weronika Grybów 965N:8
3582Piersiak, WeronikaGórno965N:12
3583VTomczak, MichalinaGIMNAZJUM Strumień 965N:32
3584VKubuj, Anna SP Stanisławów965N:10
3585Mikulska, AmeliaMKSz-MDK/PS 51 Białystok 965N:7
3586IVKowalczuk, PaulinaUKS Ogniwo Legnica965N:42
3587IVGajda, Oliwia UKS Hetman Częstochowa 965N:107
3588Wasiljew, Anastazja KU AZS UW w Warszawie 965N:5
3589Kuźniar, Marta 965N:6
3590Stelmaszewska, Olga KU AZS UW w Warszawie 965N:9
3591Lulewicz, AlicjaMKSz-MDK Białystok 965N:6
3592Kamińska, Aleksandra SP 1965N:16
3593Kwaśnik, AleksandraSP 2 Barcin 965N:13
3594VSroczyk, Gabriela SP 62 Kraków 965N:12
3595Jarząbek, Karolina G 2 Ełk965N:9
3596Rzucidło, AnitaBzianka 965N:9
3597Siwko, Karolina LUKS Tempo Ożarów 965N:4
3598Nita, PatrycjaKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 965N:6
3599Chmiel, Małgorzata SP Snopków 965N:5
3600Pater, Patrycja MUKS MDK Śródmieście Wrocław964N:27
3601Rogalska, AlicjaSSP 1 STO Białystok964N:12
3602Sajewicz, MajaMKSz-MDK Białystok 964N:6
3603Pyszorska, Emilia Zespół Szkół Nr 10 Gimnazjum Dr 2 964N:12
3604Szwedo, DominikaStalowa Wola964N:8
3605Derwiańska, Aleksandra SP-31 DZ964N:13
3606Konończuk, MilenaSSP 1 STO Białystok964N:5
3607Gancarz, KingaStrażów 964N:9
3608Sirocka, MariaNSP CiM Białystok964N:6
3609Grochowska, Julia Wiśniowa 964N:9
3610Dądela, Emilia KKSz Kraków964N:7
3611VRutkowska, MagdalenaSP nr 62964N:34
3612Pyć, ŁucjaZaklików 964N:49
3613Piela, JuliaRKS MAT Ruda Śl964N:5
3614Kutrzyńska, HannaMUKS MDK Śródmieście Wrocław964N:4
3615IVSobolewska, Barbara UKS Caissa Warszawa 964N:36
3616Wilińska, Weronika Lesko 964N:5
3617Jastrząb, Weronika GLKS Goniec Żarów 964N:6
3618VSzymańska, WiktoriaMDK Radom 964N:18
3619Łutczyn, Izabela Rzeszów964N:5
3620VTarczyńska, Wiktoria 964N:21
3621Molińska, MariaUKS Korona Szydłowiec964N:4
3622Sowińska, MartynaM-GOK GAMBIT Ślesin964N:3
3623Włosiak, DominikaPSSz Pszczyna 963N:12
3624VDubiel, AntoninaMCKiS Jaworzno963N:34
3625Klemienia, Amelia SSP 2 STO Białystok963N:36
3626Dudzińska, WiktoriaSP Niebylec 963N:31
3627VGala, HelenaKU AZS UW w Warszawie 963N:14
3628Grzybowska, GabrielaKSP MBM Białystok963N:5
3629VFrądczyk, PaulinaAndrzejewo963N:21
3630Bucior, AlicjaZaklików 963N:5
3631Myślińska, Maja Rzezów 963N:5
3632Cimochowska, Emilia SP Bakałarzewo 963N:19
3633IVPlich, Lucyna KSz GRYF Szczecin 963N:38
3634Nowak, Dominika Katowice963N:8
3635Lidwin, Zofia Alfredówka 962N:9
3636Zwierko, SybillaSzkoła Podstawowa nr 10962N:4
3637Drabek, Kinga Pietrzykowice 962N:7
3638Kaliszczak, Maja962N:7
3639Gromacka, Daria SP 4962N:6
3640VOpala, Lena SP nr 3 Stalowa Wola962N:29
3641Łukaszewicz, Hanna LUKSz OrientSokółka 962N:5
3642Świtalska, Emilia962N:7
3643Danel, Anna Skoczów962N:9
3644Jarosz, Joanna962N:7
3645Spytkowska, NikolaTrzebinia 962N:5
3646Chenclewska, ElizaSP 5 Białystok 962N:14
3647Leyko, Dominika Książnice 962N:5
3648Jałowiecka, Pola KSz Gryf Szczecin 962N:17
3649Brzeszcz, Natalia Sosnowiec 962N:6
3650IVSkokowska, ZuzannaM-GOK GAMBIT Ślesin962N:41
3651Czyż, Dominika Niechobrz 961N:4
3652IVFus, Aleksandra 961N:105
3653Stawarz, AnetaSP Wielopole961N:17
3654Cesarz, Martyna Sędziszów Małopolski 961N:8
3655Korolczuk, JuliaPrSP 6 Białystok 961N:7
3656Kajmowicz, Karolina Victoria Łowczów961N:12
3657Ostrowska, ZofiaSzkoła Podstawowa w Zagorzycach Górnych 961N:12
3658IVWierdak, Wiktoria SP Iwla 961N:106
3659VWiejak, Julia SP Osiny961N:12
3660VKulczyńska, Kassandra961N:14
3661Legiec, Zofia 6c961N:8
3662Śniecińska, PatrycjaPG Szepietowo 961N:9
3663IVPlechowicz, Emilia Rabka-Zdrój 961N:32
3664Wrona, Joanna Wieprz961N:13
3665IVPodurgiel, Kinga961N:22
3666VDaszykowska, Weronika ZS Niebylec 961N:17
3667Makowski, Natasza MKSz DIAGONALIA Imielin 961N:7
3668Milewska, MilenaSP-38 Bydgoszcz / I C 960N:5
3669Kuczek, KarolinaSP w Przychojcu 960N:5
3670Strzępek, Oliwia Wiśniowa 960N:31
3671Czerwińska, EwaLKS Strażak Zabrzeg960N:6
3672Henclik, Amelia UKS SP3 w Bogatyni960N:6
3673Tupaj, ZuzannaGórno960N:6
3674IVDelimat, MartynaUKS REKORD Iwla 960N:84
3675IIICichoń, Weronika UKS Pionier Jastrzębie Zdrój960N:19
3676IVŚcieranka, Martyna KS Komunalni Sanok960N:29
3677Kręgulewska, NikolaTrzebnica 960N:8
3678Gąsiorowska, JagodaSP 60 Bydgoszcz 959N:5
3679Kmita, PaulinaSP-07 959N:7
3680Iwan, EmiliaSędziszów Małopolski 959N:7
3681Marcinkiewicz, Emilia 959N:9
3682Woźniak, Marzena SP-01 Dr.2959N:5
3683Bieroza, MagdalenaSzkółka Szachowa w Białymstoku 959N:6
3684Budzisz, JuliaGliwice 959N:8
3685Zygarowicz, OlgaSP Nr 6 Krosno959N:4
3686VNaumowicz, JuliaSP Bakałarzewo 959N:23
3687Dębska, Dorota MDK \"Pod Akacją\" Lublin959N:4
3688Bąk, Julia Gilowice959N:7
3689IVKraska, GabrielaUKS Smecz Konin 959N:13
3690Jędrzejczyk, OlgaUKS Caissa Warszawa 958N:10
3691Pietras, Aleksandra KGL Szarotka Wadowice Górne958N:6
3692Sienicka, SandraSSP 3 BTO Białystok958N:5
3693Ryczkowska, OlgaSSP 4 PTO Białystok958N:7
3694IVSzkopiec, KarolinaSzkółka Szachowa w Białymstoku 958N:55
3695Matwiejczyk, MartynaMKSz-MDK/PS Nr 30 Białystok958N:12
3696Skoczylas, Kira 958N:4
3697Gacek, Klaudia958N:6
3698Wagner, Wiktoria958N:8
3699IVSzemplińska, Julia MDK Białystok958N:196
3700VPłoska, MartaSP 6958N:5
3701Żaczek, Paulina958N:5
3702Tależyńska, KamilaSzkoła Podstawowa w Krzu 958N:11
3703Burdal, AlicjaSP Pustelnik958N:10
3704Cipielewska, Oliwia SP 10 Suwałki958N:5
3705Koza, Julia Krosno957N:13
3706Źrodowska, Zuzanna Mińsk Mazowiecki 957N:5
3707Salwa, IlonaTylawa957N:9
3708Nowak, ZuzannaTarnowskie Góry, P-17957N:6
3709Ulatowska, Dajana Szkoła Podstawowa nr 5 957N:29
3710IVGabryelewicz, MajaTMS Roszada Gliwice 957N:9
3711Żak, BlankaChTS Chorzów 957N:33
3712Wasilewska, Agata Ruda Śląska 957N:5
3713VWrzesińska, Aleksandra COKiS Ciechanowiec957N:22
3714Kowalczuk, Weronika 957N:4
3715Adamczuk, Paulina MDK Białystok957N:5
3716Szwed, Sylwia MDK Białystok957N:20
3717Borcel, WiktoriaKnurów 957N:8
3718Gocyk, Oliwia Sosnowiec 957N:6
3719IVTracz, Joanna SP Przebieczany 957N:99
3720Bębenik, Michalina SP Wiechlice957N:6
3721Mitruk, LenaLUKS Lubartów957N:3
3722Duduś, WiktoriaSanok 957N:8
3723Iskrzycka, Karolina Sędziszów Małopolski 956N:9
3724Miśkiewicz, DariaKU AZS UW w Warszawie 956N:16
3725Gruszczyńska, KlaudiaWiśniowa 956N:8
3726Dethloff, NinaUKS Caissa Warszawa 956N:7
3727Dederko, DianaSP 45 Białystok956N:7
3728VBałos, Justyna Gimnazjum LKS Olszanica 956N:36
3729Schiffer, Agata Koziarnia 956N:9
3730Stepaniuk, ZofiaPrSP 1 Białystok 956N:7
3731Polak, RoksanaRzeszów956N:5
3732Zajchowska, Natalia Wiśniowa 956N:9
3733VPrutis, Zofia (Supraśl)956N:13
3734Michaś, NadiaUKS Kościelec956N:5
3735Biela, BarbaraKSz GAMBIT MDK Świdnica956N:13
3736Wiącek, ZofiaKSz Gambit Świecie 955N:12
3737Fryska, KarolinaSSP 1 STO Białystok955N:14
3738Krawczyk, Natalia Dubicze Cerkiewne 955N:12
3739Pietruczuk, Paulina PrSP 6 Białystok 955N:11
3740Kusiak, Natalia UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój955N:10
3741Lipska, AleksandraŁęczna955N:6
3742Dworak, AleksandraNasza Szkoła w Opolu 955N:22
3743Reguła, MagdalenaStyków 955N:6
3744Bator, Karolina LO Strzyżów 955N:13
3745Kakareko, Liwia SSP 2 STO Białystok954N:41
3746Gołębiowska, Patrycja UKS SP 321 Warszawa 954N:6
3747IVLeja, Natalia Żołynia 954N:92
3748Jaworek, Justyna954N:13
3749Wolak, AnetaStalowa Wola954N:8
3750Górnicka, Zuzanna954N:7
3751Koń, AleksandraRudnik954N:9
3752VBosek, Aleksandra 954N:43
3753Leśniak, AnnaSP Nr 15 Krosno 954N:7
3754Czerepak, Kazimiera Jeżowe 954N:8
3755VSzwacińska, Wiktoria M-GOK GAMBIT Ślesin954N:11
3756Wójcik, Nikola MDK "Pod Akacją" 954N:9
3757Rusiecka, Katarzyna 953N:6
3758Zdeb, Magdalena Zabrze P-27 953N:6
3759Sobocik, MagdalenaPrzytoczno953N:29
3760Kamyszek, OliwiaUKS Kościelec953N:23
3761Popielińska, AleksandraUKS Smecz Konin 953N:5
3762Piegrzyk, JagodaImielin 953N:6
3763Kozioł, NataliaWiśniowa 953N:9
3764VRyczkowska, WeronikaMUKS Fidei Węgrów 953N:12
3765VCalaforra, Lewtak Anna953N:17
3766Tomecka, Karolina GKS Gwarek Ornontowice952N:8
3767Pużuk, Agata LUKSz Orient Sokółka952N:8
3768Sargsyan, Tatevik Stalowa Wola952N:8
3769Modzelewska, Patrycja PG 6 Łomża952N:16
3770Sokołowska, HannaSP 1 Białystok 952N:9
3771Jędrusik, MagdalenaRuda Śląska 952N:4
3772Walkowicz, Aleksandra Stalowa Wola952N:23
3773IVMikuszewska, Kamila GKS Szach-Mat Wiśniowa 952N:34
3774Kurkiewicz, Marcjanna 952N:5
3775Dura, AmeliaUKS Kościelec952N:8
3776Paździerkiewicz, Julia UKS Lider 952N:7
3777Zalepińska, Andżelika Rzeszów951N:7
3778IVKlimek, Patrycja951N:52
3779IVSzmalc, HelenaKlub Szachowy Geniusz 951N:17
3780Krok, Natalia Gorlice 951N:6
3781VKosmowska, Maja UKS Korona Gdańsk951N:26
3782Halupka, Estera UKS Gambit Bucz 951N:7
3783Chylewska, Estera 951N:6
3784Korpacka, Paulina Trzebinia 951N:8
3785Pałka, AmeliaUKS Czarny Koń Olkusz951N:9
3786Arakelyan, Karina 951N:9
3787Bielecka, Natalia Grochowe II 950N:9
3788Sobiecka, Paulina PUKS Mikołaj Gąbin950N:6
3789Zyśkowska, Małgorzata SSP 1 STO Białystok950N:5
3790Piekutowska, JuliaSSP 3 BTO Białystok950N:6
3791Tabor, Sandra Gim. Ulanów950N:9
3792Szydlik, DariaMKSz-MDK Białystok 950N:6
3793Dyrda, MartynaSP 11 Nowy Targ 950N:5
3794Góralczyk, AnnaWrocław950N:7
3795Sommerfeld, OlgaII a950N:18
3796Jasielec, AnnaSzkoła Podstawowa Nr 3 im.Jana Kochanowskiego w Nowym950N:8
3797Goryczka, Ewa Akademia Szachowa Gliwice 950N:7
3798Wcześny, Hanna SSP 3 BTO Białystok950N:12
3799VChorążak, Martyna SP 2 Rabka-Zdrój 950N:10
3800Dobkiewicz, Klaudia SP nr 11 Suwałki 950N:6
3801IVMyjak, Jowita 950N:68
3802Bednarczyk, JoannaCWKS Vęgoria Węgorzewo949N:8
3803Jędrzejewska, Weronika SP 43 Wrocław949N:23
3804VSawczuk, Anna SP 49 Białystok949N:277
3805Noga, OliwiaWolica Ługowa949N:7
3806Pyter, MałgorzataGmina Łańcut949N:9
3807IVSienkiewicz, Marianna UKS Caissa Warszawa 949N:13
3808VŚliwa, Natalia 949N:77
3809Żywicka, Agata Lipusz949N:21
3810Niemyjska, Aleksandra PG Ciechanowiec 949N:12
3811IVFiedorek, KamilaKSz Miedź Legnica949N:82
3812Omelianowicz, AleksandraSP Zabłudów 949N:23
3813Malec, Anna Godowa949N:18
3814Budnik, Marta SP Stępina 949N:14
3815VWraga, Karina PSP 2 Rudnik nad Sanem949N:22
3816Boncel, WiktoriaGliwice 949N:6
3817Lisiecka, Martyna SP 28 Bydgoszcz 948N:5
3818Janica, Julia SSP 2 STO Białystok948N:7
3819Czerwińska, Romana SSP 4 PTO Białystok948N:6
3820Hryniewicka, Wioletta SP 5 Ełk 948N:5
3821Utnicka, MariaWiśniowa 948N:15
3822IVFronczak, MajaŻywioły Płońsk948N:12
3823VKrakowska, Monika SP Słobódka 948N:30
3824Winiarska, KlaudiaGimnazjum Dobrzechów 948N:7
3825Mioduszewska, Małgorzata Szeligi 947N:7
3826Ciniewicz, LiwiaPGS 19947N:9
3827Gułaj, Zuzanna Społeczne Przedszkole Nr 3 BTO Białystok947N:5
3828Gawlik, Julia Ruda Śląska 947N:5
3829Lomber, SandraGimnazjum Nr 3 Krosno 947N:30
3830Chatkiewicz, Walerija Związek Polaków na Litwie 947N:6
3831Słowińska, JuliaUKS Szach Gryfice 947N:17
3832IVRachfalska, Kinga KKS Wictoria Stalowa Wola 946N:18
3833IVBorkowy, Aleksandra KS Carbo-Gliwice Gliwice946N:69
3834Koniuch, Zofia946N:9
3835Machała, Marcelina SP 13 Mielec946N:11
3836VOpalińska, Zofia UKS Caissa Warszawa 945N:11
3837Marszał, PatrycjaTrzebuska 945N:7
3838IVBzdęga, MariaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 945N:13
3839Polis, MartaUKS Hetman Częstochowa 945N:13
3840VNiedziela, IzabelaM-GOK GAMBIT Ślesin945N:35
3841Łoś, Wiktoria SSP 3 BTO Białystok944N:6
3842Magdziarczyk, AleksandraKlub Szachowy Kana Tarnów944N:13
3843Gołąb, Anna Jadwiżanie Wólka Podleśna944N:17
3844Pasek, Adrianna Orelec944N:11
3845Fryt, DorotaSP 2 Rabka-Zdrój 944N:4
3846Markiewicz, AnnaMOSiR Tuchów 944N:12
3847VGoszyk, Agnieszka SP ne 5 Ochaby944N:36
3848Żmuda, WiktoriaUKS Skoczek / SP 1944N:8
3849Świerk, Wiktoria Ropczyce943N:7
3850Wesoły, ZuzannaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 943N:5
3851Żyłka, ZofiaKatowice943N:7
3852Fudała, LidiaG-21 DZ 943N:7
3853Sztachelska, Wiktoria SSP 1 STO Białystok943N:4
3854Bełbot, Gabriela SP 1943N:6
3855Stępień, Blanka LKS Olza Pogwizdów 943N:17
3856Malach, OlgaGrzęska943N:9
3857Postek, Julia PUKS Fides Węgrów 943N:7
3858Kadysz, Klara MDK Białystok943N:6
3859IVŚliwińska, KlaudiaLUKKS Kielce943N:15
3860Jędrzejewicz, Julia943N:7
3861Pych, PatrycjaPilzno942N:15
3862Łazarek, OliwiaKSz GAMBIT MDK Świdnica942N:11
3863Kulhawik, Julia SSP 3 BTO Białystok942N:5
3864VMałecka, AnnaSP 28 Klasa II942N:20
3865Łysko, JoannaWiśniowa 942N:17
3866Chraboł, AleksandraSSP 1 STO Białystok942N:68
3867Hałun, RóżaKlub Szachowy Kana Tarnów942N:36
3868Denkiewicz, Julia PrSP 6 Białystok 942N:31
3869Szczepańska, DominikaSP SMŚR942N:6
3870IVDługozima, Maria 942N:17
3871Słoma, Tatiana LKSz Lublin 942N:6
3872Uścińska, Zuzanna PG Ciechanowiec 942N:58
3873Czarnota, AleksandraLZS Mewa Goliszów942N:16
3874VSampanis, Anna942N:6
3875IVSzczurek, Małgorzata Szkoła Podstawowa im. A. Krajowej w Rudawie941N:96
3876Kowalkowska, Oliwia SP 43 Dr 3941N:41
3877Pochmara, Zofia KSz Polonia Warszawa941N:8
3878VSkrzekucka, Alicja941N:34
3879VSikoń, Wanessa 941N:26
3880IVLisiecka, WanesaM-GOK GAMBIT Ślesin941N:41
3881Dańko, AleksandraASU Sokółka 941N:24
3882Koś, Martyna Lubla 941N:6
3883Podobińska, JuliaSP-43 Dr. 3 940N:5
3884Pogorzelska, KatarzynaPrSP 6 Białystok 940N:23
3885Czechowska, Julia MKSz-MDK Białystok 940N:7
3886Fedyk, Weronika SP 1 Białystok 940N:7
3887Dolińska, HannaBiałystok940N:5
3888Krupa, Aleksandra Lutcza940N:17
3889Paszko, Julia PrSP 1 Białystok 940N:6
3890Piekarz, Karolina Nadzieja940N:9
3891VWiśniewska, Aleksandra KSz Gryf Szczecin 940N:15
3892Banasiuk, GabrielaMUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski940N:7
3893Łukasik, Julia Zaklików 940N:5
3894IVOrłowska, MagdalenaAKS Mikołów 940N:35
3895Sojka, Matylda940N:5
3896Granek, Daria Katowice940N:6
3897VBergler, Olivia Akademia Szachowa Gliwice 939N:26
3898VPflueger, NadineWrocław939N:35
3899Pamuła, JuliaSędziszów Małopolski 939N:8
3900Matwiejuk, MartaSSP 1 STO Białystok939N:6
3901Litwin, AnnaKrosno939N:12
3902IVKmiecik, KlaudiaSzkoła Podstawowa Nr 33 w Częstochowie939N:48
3903VMarzęciak, JoannaGimnazjum w Leżajsku 939N:46
3904IVSkrodzka, Agnieszka SP 4 Łomża939N:48
3905Betiuk, WeronikaPrSP 1 Białystok 939N:6
3906Malec, JuliaTSz / KSz BYSTROVIA III Bystrowice939N:8
3907Wyszkiewicz, Nadia938N:10
3908Stempleweska, Julia RKS MAT Ruda Śl938N:6
3909Czubak, Maria UKS Caissa Warszawa 938N:10
3910VNiedziela, Weronika SSz Dominik TKKF Dobczyce 938N:13
3911Zięba, MonikaJeżowe 938N:8
3912Czerepak, AleksandraJeżowe 938N:7
3913Adamska, Hanna"P. Wróżka" Białe Błota 937N:9
3914Owsiany, Milena 937N:9
3915IVOrzechowska, Nikola M-GOK GAMBIT Ślesin937N:96
3916Kozyra, Natalia SP Dobre937N:10
3917Trocka, Zofia G ŚMŚR Białystok 937N:7
3918Plura, ZuzannaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 937N:6
3919Brzoskowska, IgaSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Tychy 937N:5
3920Kłubowicz, EmiliaSSP 2 STO Białystok936N:7
3921Matlewska, MagdaSP-07 DZ936N:6
3922Gołub, KarolinaSzkółka Szachowa przy PS 76 Białystok936N:6
3923Moksa, Julia936N:11
3924IVKobyłecka, Ewa KU AZS UW w Warszawie 936N:23
3925Gosk, Michalina Prz. Społ. 1 STO Białystok936N:6
3926Urban, KingaTrzebuska 936N:7
3927Zastawniak, Wiktoria936N:24
3928VKuczkowska, MajaUKS Wda Lipusz936N:19
3929Gut, Wiktoria SP1 Żołynia 936N:7
3930Kulińska, MartaSSP 1 STO 935N:37
3931Palka, Kamila UKS Mat Zabrze-Grzybowice 935N:81
3932Głód, Michalina Wiśniowa 935N:18
3933Pałka, Zofia 935N:6
3934Pieprzyk, Martyna 935N:6
3935Wrzosok, Emilia MDK Nr 1 Zabrze 935N:12
3936Szatkowska, Paula UKS SP3 w Bogatyni935N:6
3937VSoldatke, Julia 935N:13
3938IVKaszuba, EwaTS Wisła Kraków 935N:34
3939Nowosiad, OliwiaTSz / KSz BYSTROVIA III Bystrowice935N:8
3940Włodyka, Martyna Olsztyn 935N:8
3941Szoszkiewicz, Krystyna934N:7
3942Florek, WeronikaSP 1 Brzozów 934N:16
3943Adamska, Zofia"P. Wróżka" Białe Błota 934N:10
3944Łącka, Julia934N:12
3945Królikowska, Emilia934N:10
3946Szypuła, SylwiaWiśniowa 934N:15
3947Gomółka, JuliaKąkolewnica934N:9
3948Bocianowska, ZofiaPGS 19 Białystok 933N:41
3949VKlama, HannaSP 60 Klasa II933N:35
3950Sprawka, HannaKSz DRAKON Lublin 933N:13
3951Kielar, AlicjaSędziszów Małopolski 933N:13
3952IVŻukowska, MichalinaSSP 1 STO Białystok933N:115
3953Bulanowska, WeronikaTSz Bystrovia IV Bystrowice 933N:9
3954Lasota, Magdalena ZS Niebylec 933N:8
3955Saczewa, Dominika Gimnazjum Publiczne w Ludwinie933N:9
3956Niewińska, Zuzanna MDK Białystok933N:5
3957Pieszalska, WeronikaMUKS Stoczek 45 Białystok933N:5
3958VGałan, LenaSP 6 Zamość 933N:8
3959VKonior, Izabela Leżajsk933N:14
3960Roszko, AleksandraSSP 1 STO 932N:31
3961Stasiewicz, Martyna SSP 3 BTO Białystok932N:7
3962Bukowińska, Amelia Dubiecko932N:17
3963Kucharuk, MarikaWłodawa932N:7
3964Czaplejewicz, WiktoriaBiałystok932N:14
3965Milotta, AgataUKS SP1 Jedynka Tychy 932N:8
3966Kucharczyk, Agata KSz Zefir Boguszowice 932N:10
3967VDudek, KingaKGL Szarotka Wadowice Górne931N:41
3968IVFranikowska, MartynaM-GOK GAMBIT Ślesin931N:48
3969VUrbańska, Emilia Sierpc931N:15
3970Kowalik, Anna 930N:10
3971Koczkodaj, MartynaSP 1 Międzyrzec Podlaski 930N:10
3972VTutak, Weronika Wiśniowa 930N:12
3973VAdler, Emilia 929N:23
3974VWójcik, Amanda LUKS Tempo Ożarów 928N:32
3975Zastawna, AdriannaSP 6 Białystok 928N:42
3976IVStelmachowicz, KingaM-GOK GAMBIT Ślesin928N:119
3977Mroczek, MartynaPrSP 6 Białystok 928N:20
3978Przywitowska, WiktoriaKU AZS UW w Warszawie 928N:6
3979Walczyk, Aleksandra 928N:8
3980Zielonka, AnnaMKSz Rybnik 928N:9
3981Starzyk, Aleksandra 928N:11
3982Jakieła, WiktoriaSP Dukla928N:18
3983VGierej, Laura NOK Nakło928N:14
3984IVTurczyn, Wiktoria KGL Szarotka Wadowice Górne927N:120
3985Krupa, KatarzynaStrażów 927N:17
3986IVFendryk, MałgorzataGKSz Kornuty Gorlice927N:116
3987Andrejewicz, MagdalenaZS nr1927N:12
3988Chorzępa, Sandra Markowizna927N:7
3989Nestoruk, Patrycja927N:6
3990Rozkida, Kinga(Radzieje)926N:14
3991Serafin, Donata Stalowa Wola926N:16
3992VWojtasik, AleksandraSP 12 Otwock926N:19
3993IVBorusiewicz, Amelia KSz Maraton Łomża 925N:59
3994Kozłowska, Klaudia Gimnazjum Nr 1 Jasło 925N:15
3995VTarczoń, DanutaWiśniowa 925N:27
3996VCzekańska, GabrielaKrośnieńska Akademia Szachowa II925N:27
3997Becmer, WiktoriaGimnazjum Barcin925N:25
3998Mrozek, AnnaWodzisław Śląski Gimnazjum nr 1925N:26
3999Zarszyńska, MalwinaWiśniowa 925N:8
4000Dzięgiel, MartaTMGU - Klub Szachowy Warszawa 925N:9
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)