ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (12360);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13249);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
4001Żyłka, ZofiaKatowice943N:7
4002Sztachelska, Wiktoria SSP 1 STO Białystok943N:4
4003Bełbot, Gabriela SP 1943N:6
4004Stępień, Blanka LKS Olza Pogwizdów 943N:17
4005Malach, OlgaGrzęska943N:9
4006Postek, Julia PUKS Fides Węgrów 943N:7
4007Kadysz, Klara MDK Białystok943N:6
4008VOsenkowska, EmiliaLKS Sanovia Lesko 943N:13
4009IVCiuchno, MagdalenaLUKSz Orient Sokółka943N:19
4010IVŚliwińska, KlaudiaLUKKS Kielce943N:15
4011IVPuścian, GabrielaWęgrów943N:26
4012Jędrzejewicz, Julia943N:7
4013Pych, PatrycjaPilzno942N:15
4014Łazarek, OliwiaKSz GAMBIT MDK Świdnica942N:11
4015Kulhawik, Julia SSP 3 BTO Białystok942N:5
4016VMałecka, AnnaSP 28 Klasa II942N:20
4017Chraboł, AleksandraSSP 1 STO Białystok942N:68
4018Hałun, RóżaKlub Szachowy Kana Tarnów942N:36
4019Denkiewicz, Julia PrSP 6 Białystok 942N:31
4020IVGajda, Oliwia UKS Hetman Częstochowa 942N:110
4021IVDługozima, Maria 942N:17
4022Jerzyk, OliwiaBiałystok942N:87
4023Słoma, Tatiana LKSz Lublin 942N:6
4024Czarnik, Lena Strzyzów 942N:9
4025Uścińska, Zuzanna PG Ciechanowiec 942N:58
4026Czarnota, AleksandraLZS Mewa Goliszów942N:16
4027VSampanis, Anna942N:6
4028Kowalewska, MilenaBiałystok942N:8
4029VŚwiderska, Zuzanna 942N:8
4030VMolińska, MariaSkarżysko942N:9
4031IVSzczurek, Małgorzata Szkoła Podstawowa im. A. Krajowej w Rudawie941N:96
4032Kowalkowska, Oliwia SP 43 Dr 3941N:41
4033Pochmara, Zofia KSz Polonia Warszawa941N:8
4034VSkrzekucka, Alicja941N:34
4035VSikoń, Wanessa 941N:26
4036IVLisiecka, WanesaM-GOK GAMBIT Ślesin941N:41
4037Dańko, AleksandraASU Sokółka 941N:24
4038Malarek, Aleksandra SP Nr 37 Białystok 941N:6
4039VCichal, Julia 941N:7
4040Koś, Martyna Lubla 941N:6
4041VKlecha, KamilaKSz Zefir Boguszowice 941N:30
4042VMuszyńska, Klaudia SP Misie941N:12
4043Rytwińska, Marta SP Jeleniewo941N:7
4044Podobińska, JuliaSP-43 Dr. 3 940N:5
4045Pogorzelska, KatarzynaPrSP 6 Białystok 940N:23
4046Czechowska, Julia MKSz-MDK Białystok 940N:7
4047Fedyk, Weronika SP 1 Białystok 940N:7
4048IVKuśnierz, UrszulaMUKS MDK Śródmieście Wrocław940N:50
4049Dolińska, HannaBiałystok940N:5
4050Paszko, Julia PrSP 1 Białystok 940N:6
4051Ziemiańska, Maja KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 940N:7
4052Banasiuk, GabrielaMUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski940N:7
4053Kaczorowska, IgaUKS Skoczek Milicz940N:30
4054Łukasik, Julia Zaklików 940N:5
4055IVOrłowska, MagdalenaSzkoła Podstawowa nr 5 w Mikołowie940N:35
4056Rynkiewicz, WeronikaII D940N:22
4057Sojka, Matylda940N:5
4058Żbikowska, Nina940N:5
4059Piekarczyk, GabrielaSzkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Pra940N:8
4060Granek, Daria Katowice940N:6
4061VBergler, Olivia Akademia Szachowa Gliwice 939N:26
4062VPflueger, NadineWrocław939N:35
4063Pamuła, JuliaSędziszów Małopolski 939N:8
4064Matwiejuk, MartaSSP 1 STO Białystok939N:6
4065Litwin, AnnaKrosno939N:12
4066IVFloryszczyk, JuliaGimnazjum w Poraju939N:33
4067VMarzęciak, JoannaGimnazjum w Leżajsku 939N:46
4068IVSkrodzka, Agnieszka SP 4 Łomża939N:48
4069Justyńska, Daria SSP 3 BTO Białystok939N:48
4070IVJanusz, GabrielaGKSz Kornuty Gorlice939N:93
4071Betiuk, WeronikaPrSP 1 Białystok 939N:6
4072IVMaliszewska, Patrycja Kuźnia Talentów Białystok939N:41
4073Malec, JuliaTSz / KSz BYSTROVIA III Bystrowice939N:8
4074Wyszkiewicz, Nadia938N:10
4075Stempleweska, Julia RKS MAT Ruda Śl938N:6
4076Czubak, Maria UKS Caissa Warszawa 938N:10
4077IVDacko, Patrycja SP Bóbrka938N:82
4078Serkis, Agata SP 10 Dębica 938N:11
4079IVBanaś, Izabela KS AZS Wratislavia938N:33
4080VNiedziela, Weronika SSz Dominik TKKF Dobczyce 938N:13
4081Zięba, MonikaJeżowe 938N:8
4082Czerepak, AleksandraJeżowe 938N:7
4083VKowalska, Kaja938N:9
4084Adamska, Hanna"P. Wróżka" Białe Błota 937N:9
4085Owsiany, Milena 937N:9
4086IVOrzechowska, Nikola M-GOK GAMBIT Ślesin937N:96
4087Kozyra, Natalia SP Dobre937N:10
4088Trocka, Zofia G ŚMŚR Białystok 937N:7
4089Plura, ZuzannaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 937N:6
4090Sulisz, AnnaSzachowy Uniwersytet Warszawa 937N:6
4091Wingralek, ZofiaGilowice937N:13
4092Kłubowicz, EmiliaSSP 2 STO Białystok936N:7
4093Matlewska, MagdaSP-07 DZ936N:6
4094Gołub, KarolinaSzkółka Szachowa przy PS 76 Białystok936N:6
4095Moksa, Julia936N:11
4096IVKobyłecka, Ewa KU AZS UW w Warszawie 936N:23
4097Gosk, Michalina Prz. Społ. 1 STO Białystok936N:6
4098Urban, KingaTrzebuska 936N:7
4099Zastawniak, Wiktoria936N:24
4100VJackiewicz, Martyna SP Bakałarzewo 936N:18
4101VKuczkowska, MajaUKS Wda Lipusz936N:19
4102Łeńska, Hanna KSz GAMBIT MDK Świdnica936N:31
4103Gut, Wiktoria SP1 Żołynia 936N:7
4104Kulińska, MartaSSP 1 STO 935N:37
4105Głód, Michalina Wiśniowa 935N:18
4106Pałka, Zofia 935N:6
4107Pieprzyk, Martyna 935N:6
4108Wrzosok, Emilia MDK Nr 1 Zabrze 935N:12
4109Szatkowska, Paula UKS SP3 w Bogatyni935N:6
4110VSoldatke, Julia 935N:13
4111IVKaszuba, EwaTS Wisła Kraków 935N:34
4112Wardzyk, Sandra LKS Goniec Żarów935N:9
4113Nowosiad, OliwiaTSz / KSz BYSTROVIA III Bystrowice935N:8
4114Klechowicz, Katarzyna UKS Gedanensis Gdańsk935N:10
4115Włodyka, Martyna Olsztyn 935N:8
4116Szoszkiewicz, Krystyna934N:7
4117Florek, WeronikaSP 1 Brzozów 934N:16
4118Adamska, Zofia"P. Wróżka" Białe Błota 934N:10
4119Łącka, Julia934N:12
4120Królikowska, Emilia934N:10
4121Szypuła, SylwiaWiśniowa 934N:15
4122IIICichoń, Weronika UKS Pionier Jastrzębie Zdrój934N:37
4123Klebus, Agata SP 5934N:14
4124Gomółka, JuliaKąkolewnica934N:9
4125Naumowicz, Maja SP Bakałarzewo 934N:14
4126Dziewulska, WiktoriaSP Słobódka 934N:9
4127Bocianowska, ZofiaPGS 19 Białystok 933N:41
4128VKlama, HannaSP 60 Klasa II933N:35
4129Sprawka, HannaKSz DRAKON Lublin 933N:13
4130Kielar, AlicjaSędziszów Małopolski 933N:13
4131IVŻukowska, MichalinaSSP 1 STO Białystok933N:115
4132Bulanowska, WeronikaTSz Bystrovia IV Bystrowice 933N:9
4133Lasota, Magdalena ZS Niebylec 933N:8
4134VRekowska, Eliza 933N:64
4135Niewińska, Zuzanna MDK Białystok933N:5
4136Pieszalska, WeronikaMUKS Stoczek 45 Białystok933N:5
4137IVBis, Weronika Kraków - Parafia pw. św. NS Pana Jezusa 933N:25
4138VSkoneczna, Karolina Małkinia Górna933N:12
4139IVKojder, Urszula KSz Gambit Przeworsk933N:67
4140IVSikora, DominikaStępina933N:34
4141VKonior, Izabela Leżajsk933N:14
4142VMiras, Amelia Stępina933N:25
4143Roszko, AleksandraSSP 1 STO 932N:31
4144Stasiewicz, Martyna SSP 3 BTO Białystok932N:7
4145Bukowińska, Amelia Dubiecko932N:17
4146Kucharuk, MarikaWłodawa932N:7
4147Czaplejewicz, WiktoriaBiałystok932N:14
4148Milotta, AgataUKS SP1 Jedynka Tychy 932N:8
4149IVMorawiec, AlicjaUKS Jedynka Bełchatów 932N:25
4150Stasińska, Matylda KS Lew Krynki 932N:8
4151VMalec, Julia932N:10
4152VDudek, KingaKGL Szarotka Wadowice Górne931N:41
4153VDmytryszyn, AntoninaOgródek Jordanowski Krosno 931N:24
4154IVFranikowska, MartynaM-GOK Gambit Ślesin931N:48
4155Stelmak, PaulinaSP Bakałarzewo 931N:10
4156Mól, SylwiaSP im. Królowej Jadwigi w Sierczy931N:6
4157Kowalik, Anna 930N:10
4158IVKorejwo, BożenaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 930N:75
4159Koczkodaj, MartynaSP 1 Międzyrzec Podlaski 930N:10
4160IVPodurgiel, KingaSP Słobódka 930N:25
4161VTutak, Weronika Wiśniowa 930N:12
4162Janus, Amelia KSz GRYF Szczecin 930N:10
4163VAdler, Emilia 929N:23
4164IVRatajczak, MichalinaUKS ZSO Włoszakowice 929N:55
4165Markiewicz, AnnaKlub Szachowy Kana Tarnów929N:23
4166Chruścicka, Maja UKS ZSO Włoszakowice 929N:9
4167VWójcik, Amanda LUKS Tempo Ożarów 928N:32
4168Zastawna, AdriannaSP 6 Białystok 928N:42
4169IVStelmachowicz, KingaM-GOK GAMBIT Ślesin928N:119
4170Mroczek, MartynaPrSP 6 Białystok 928N:20
4171Przywitowska, WiktoriaKU AZS UW w Warszawie 928N:6
4172Zielonka, AnnaMKSz Rybnik 928N:9
4173Starzyk, Aleksandra 928N:11
4174Jakieła, WiktoriaSP Dukla928N:18
4175Długołencka, Wiktoria M-GOK GAMBIT Ślesin928N:9
4176IIIBielawska, MariaUKS SP11 Skoczek Tczew928N:19
4177IVTurczyn, Wiktoria KGL Szarotka Wadowice Górne927N:120
4178Krupa, KatarzynaStrażów 927N:17
4179Walczyk, Aleksandra 927N:11
4180IVFendryk, MałgorzataGKSz Kornuty Gorlice927N:116
4181Andrejewicz, MagdalenaZS nr1927N:12
4182IVWysokińska, Karolina MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski927N:189
4183Chorzępa, Sandra Markowizna927N:7
4184Nestoruk, Patrycja927N:6
4185Rozkida, Kinga(Radzieje)926N:14
4186Modzelewska, Karolina KSz "Maraton" Łomża 926N:8
4187IVKudelska, WeronikaMKS MOS Wieliczka 926N:210
4188IVDorywalska, Natalia M-GOK GAMBIT Ślesin926N:16
4189Michaluk, Aleksandra926N:13
4190IVBorusiewicz, Amelia SP 5 Łomża925N:59
4191VTarczoń, DanutaWiśniowa 925N:27
4192VCzekańska, GabrielaOrliki Jedlicze 925N:27
4193Becmer, WiktoriaGimnazjum Barcin925N:25
4194Polewka, Izabela925N:6
4195Mrozek, AnnaWodzisław Śląski Gimnazjum nr 1925N:26
4196Zarszyńska, MalwinaWiśniowa 925N:8
4197Kasperska, ZuzannaCukrownia Wożuczyn 925N:7
4198VRogalińska, Milena LKS Sanovia Lesko 925N:52
4199VKotarska, AntoninaMDK Białystok925N:64
4200Dzięgiel, MartaTMGU - Klub Szachowy Warszawa 925N:9
4201VOksiejuk, Julia SP nr 2 Międzyrzec Podlaski925N:20
4202Widzyk, Martyna Rychwałd 925N:7
4203Migdał, Zuzanna925N:10
4204Kowalczyk, Julianna MUKS Fidei Węgrów 925N:10
4205Gadaszewska, Maja Bydgoszcz 924N:23
4206Habura, Wiktoria924N:17
4207Harasimowicz, Zuzanna LUKSz Orient Sokółka924N:20
4208VJagieła, Julia Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek Częstoc924N:14
4209Zawieruszyńska, Aleksandra M-GOK GAMBIT Ślesin924N:31
4210Rolbiecka, Antonina Tuszkowy924N:15
4211Sekulska, EmiliaNowa Sarzyna924N:8
4212Turel, ElżbietaSzkółka Szachowa w Białymstoku 923N:44
4213VGorczyca, Kinga Niebylec923N:32
4214Armata, EmiliaWiśniowa 923N:17
4215Boczek, LenaKTS Kalisz923N:15
4216Żebrowski, KubaSP Słobódka 923N:7
4217IVSobolewska, Zofia SP Iwla 923N:19
4218Chmielewska, Milena 923N:23
4219Bielemuk, AleksandraSSP 1 STO Białystok922N:25
4220Bartosik, KarolinaGimnazjum Lingwistyczne w Częstochowie 922N:24
4221Stodolak, OlgaMKS KSOS Kraków922N:8
4222Poźniak, MonikaPrSP 6 Białystok 922N:7
4223VWielgat, KingaSzkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek Częstoc922N:15
4224Jasińska, JuliaMUKS ŁASz Leonardo Łomża 922N:8
4225Dziewiątkowska, Aleksandra LUKSz Orient Sokółka922N:9
4226Żmij, Weronika UKS Pionier Jastrzębie Zdrój922N:6
4227VGąsior, EwaKS Unia Bieruń Stary 922N:8
4228Matejek, KlaudiaSP 1 Międzyrzec Podlaski 922N:11
4229VKociuba, Karolina SP Lesko921N:41
4230Stecuła, Daria Rzeszów921N:12
4231Dyla, AleksandraSP nr 31921N:8
4232IVŚledź, Wiktoria Gimnazjum Niepołomice (1g) 921N:114
4233Pachwicewicz, AmeliaSSP 4 PTO Białystok921N:12
4234Michalik, NinaKSZ SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny921N:11
4235Gwiżdż, GabrielaUKS przy SP 8 Chrzanów 921N:8
4236Michalska, MichalinaSP Nr 5 Gliwice 921N:12
4237Gadzinowska, ZuzannaSP 8 Kalisz 921N:11
4238Długosz, Zuzanna SP Stępina 921N:21
4239Oskwarek, Hanna Szkoła Podstawowa nr 1 w Marklowicach921N:21
4240Janiszewska, ZuzannaRuda Śląska 921N:19
4241IVGałecka, GabrielaSP Wierzbowo921N:17
4242Borkowska, Oliwia Szkoła Podstowowa Nr 5 Dr 2920N:21
4243Koba, Klaudia KSz GAMBIT MDK Świdnica920N:9
4244Hryszko, Maja Prz. Społ. STO 1 Białystok920N:7
4245VZiarnik, Aleksandra GKS Szach-Mat Wiśniowa 920N:16
4246VBadura, GabrielaZaklików 920N:11
4247Kwiatkowska, MartaKSz Gambit Świecie 920N:12
4248Martin, Aisha UKS Caissa Warszawa 920N:15
4249Skrobek, Nikola GUKS Gorzkowice 920N:10
4250Kudrycka, PolaPrSP 1 Białystok 919N:13
4251Zimna, Aleksandra Wiśniowa 919N:8
4252Młynarczuk, Emilia SP Myczków 919N:9
4253Wysokińska, Patrycja Międzyrzec Podlaski919N:45
4254Stefaniak, MartaSzkoła Podstawowa im. Kpt. L.Teligi w Poraju 919N:53
4255Bzdęga, Lena Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Pra919N:8
4256Kurdziel, AlicjaSP Oleszyce 919N:9
4257Misiewicz, MagdaSSP 11 STO Białystok 919N:18
4258Talar, MartynaLeżajsk918N:7
4259Woźniak, Urszula Szkółka Szachowa przy NP 8 Białystok 918N:26
4260Zalewska, Julia KSP im. MBM Białystok918N:27
4261Fedyk, Karolina SP 1 Białystok 918N:10
4262VPanocha, DariaWiśniowa 918N:18
4263Dudek, EwelinaKSP im. MBM Białystok918N:7
4264Krawiec, Dominika Jeżowe 918N:8
4265Chyłek, Łucja SP Stępina 918N:13
4266IVKiełbasa, Amelia KGL Szarotka Wadowice Górne918N:50
4267Stasik, DonataSP Stępina 918N:6
4268Majewska, WiktoriaKKSz Kraków917N:11
4269Mikuszewska, Olga Wiśniowa 917N:9
4270Bujak, Lena Jawornik917N:8
4271IVPowązka, AleksandraLKS Polonia Poraj 916N:43
4272VGugulska, Martyna 916N:21
4273VPiela, Patrycja SP5 Ropczyce916N:13
4274Koper, ZofiaSP 13 Mielec916N:12
4275Ostapczuk, JuliaOstapczuk 915N:14
4276Kaczmarek, Amelia Świdnica 915N:7
4277IVCzop, Zuzanna Przyjaciółki914N:65
4278Andrzejewska, Julia Białystok914N:10
4279IVSzuba, Agata914N:70
4280Pałeczka, HannaJaworzyna Śląska914N:8
4281VSłonina, GabrielaSP w Sierczy914N:16
4282IVKrzyszkowska, KajaSP Przebieczany 913N:104
4283IVCarewicz, Emilia913N:68
4284Porwoł, Olga MKSz Rybnik 913N:8
4285Grobelny, HelenaRUKS Korona-Rawbud Rawicz 913N:29
4286Malec, Oliwia TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice913N:10
4287IVGolec, Joanna SP 2 Międzyrzec Podlaski 913N:9
4288Garstka, Weronika 912N:11
4289Piskorz, HannaKSP MBM Białystok912N:13
4290Czajkowska, Roksana UKS GONIEC Staniątki 912N:10
4291Ziółkowska, AleksandraUKS Kościelec912N:16
4292Gut, IzabelaGórno912N:15
4293VPoświatowska, MałgorzataSP Bakałarzewo 912N:18
4294Złotkowska, Ewa912N:15
4295Urban, Aleksandra UKS Zryw Żołynia911N:39
4296Pankiewicz, Barbara PrSP 6 Białystok 911N:65
4297Buda, Zuzanna TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 911N:8
4298IVLipiak, PatrycjaUKS SP11 Skoczek Tczew911N:23
4299VWojtasik, AleksandraOtwock911N:21
4300VOlszewska, Karolina Gąbin911N:27
4301Stefanowicz, Karolina Wyżne911N:13
4302Karpińska, Natalia TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice911N:14
4303Śmietana, Lena UKS GONIEC Staniątki 910N:13
4304VSosnowska, ZuzannaUKS Kościelec910N:15
4305Olsińska, Patrycja LKS Polonia Poraj 910N:49
4306IVZegar, Emilia Szkoła Podstawowa nr 22 w Chorzowie910N:101
4307Ciesielska, Ewa UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 910N:20
4308Pyć, Zofia Zaklików 910N:30
4309Chodakowska, Wiktoria Szkółka Szachowa przy PS 76 Białystok909N:18
4310VRejmer, Julia 909N:18
4311Kapinos, Justyna909N:13
4312VWójcikowska, Martyna LKS Promień Kowalewo Pom.908N:57
4313Hajduk, Martyna 908N:25
4314Pasuto, AnnaMKSZ Rybnik 908N:10
4315VMalinowska, KarolinaChmielów 908N:20
4316Cieleń, NataliaGimnazjum Nr 1 Przeworsk907N:25
4317Hapunik, JuliaSP 6 Białystok 907N:13
4318Ortwein, Amelia Białobrzegi907N:8
4319IVŁącz, WiktoriaSP 9 Mielec 907N:61
4320Kalicka, Maja PrSP 6 Białystok 906N:28
4321VSpytek, Karina906N:25
4322Jóźwik, Monika906N:12
4323Śliwa, Julia LUKKS Kielce906N:8
4324Stanisławczyk, WiktoriaNiebylec905N:8
4325VMejsak, MilenaPSSz Pszczyna 905N:9
4326Woźnicka, MartynaSP-22 Dr. 2 904N:10
4327VBłocińska, MartaBKS Chemik Bydgoszcz904N:20
4328Delimat, NataliaWietrzno904N:15
4329Kondratowicz, Julia SP 7 Białystok 904N:43
4330Mędzela, Małgorzata KSP im. MBM Białystok903N:13
4331Koślacz, AmeliaZespół Szkolno Przedszkolny w Rogoźnicy903N:10
4332Puchalik, EmiliaSzkoła Podstawowa nr 41 w Gliwicach903N:15
4333IVWójcik, Kryspina GKS Szach-Mat Wiśniowa 903N:13
4334IVZamiar, Julia LKS Chrobry Gniezno 902N:61
4335Kamyszek, Julia UKS Kościelec902N:19
4336Polkowska, Anna SP 9 Łomża902N:19
4337IVMakuch, SylwiaKSz SDK-Lotnik Mielec 902N:67
4338Krzysik, AgnieszkaStrzyżów902N:9
4339Butanowicz, AmeliaSP 7 Suwałki 901N:26
4340IIIKucharczyk, Agata KSz Zefir Boguszowice 901N:21
4341Suchorabska, KatarzynaSP 1 Golcowa900N:38
4342Karosek, Maja Ochaby Wielkie900N:16
4343Chazbijewicz, MajaMDK Białystok900N:20
4344VJamro, JuliaBiałystok900N:36
4345VKamińska, ZuzannaKSz. Hańcza Suwałki 900N:25
4346VSuwińska, Natalia900N:11
4347Kamińska, Gabriela SSP 2 900N:34
4348IVTurczyn, Kornelia KGL Szarotka Wadowice Górne899N:101
4349VPrzychodzeń, Julia 899N:22
4350VNussynblat, AleksandraM-GOK Gambit Ślesin899N:38
4351IVGierej, Laura NOK Nakło899N:21
4352IVKącka, Katarzyna Szachy Ciechanów 899N:27
4353VJędraszko, KarolinaKSz Gambit Świecie 899N:32
4354VHoszycka, Julia Szkoła Podstawowa nr 34 w Rybniku899N:37
4355Piaskowik, MalwinaMKSz DIAGONALIA Imielin 898N:10
4356VCedzidło, Gabriela UKS Zryw Żołynia897N:93
4357Butruk, BlankaSSP 1 STO Białystok897N:16
4358Szylińska, AnnaMielec897N:16
4359VSzlęzak, Małgorzata Wola Mielecka 897N:26
4360Szymańska, Urszula LUKS Tempo Ożarów 897N:12
4361IVHajduk, EmiliaMKS MOS Wieliczka 896N:122
4362Pilecka, Anna Połomia896N:18
4363Krawiec, JuliaKGL Szarotka Wadowice Górne896N:10
4364Fafińska, Emilia MDK Białystok895N:13
4365Jaśkiewicz, Weronika SP Bakałarzewo 895N:32
4366Lewandowska, Hanna894N:40
4367VŻelichowska, Zuzanna M-GOK GAMBIT Ślesin894N:43
4368Będzińska, AgataSP NR 05 Dr 2 893N:41
4369IVLucka, Karolina MKSz DIAGONALIA Imielin 893N:44
4370Miszkieło, AleksandraKSz Polonia Wrocław893N:12
4371VMichalewska, Julianna UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 893N:23
4372Lebiedzińska, Milena Białystok893N:23
4373IVBawoł, AmeliaSP 13 Mielec893N:46
4374IVPrzybylska, AleksandraM-GOK Gambit Ślesin893N:73
4375Kołodko, EmiliaNSP CiM Białystok892N:39
4376Bołd, Klaudia892N:14
4377IVNocoń, DominikaSP 43 dr.1891N:60
4378Zubrycka, Izabela SP 45 Białystok891N:19
4379VRusiniak, Tatiana 891N:21
4380Białowicz, PolaSzkółka Szachowa przy PS 76 Białystok890N:13
4381Białokozowicz, KorneliaKSP im. MBM Białystok890N:26
4382Fedeńczuk, KubaPS 58 Białystok889N:40
4383Mędzela, Małgorzata KSP im. MBM Białystok889N:25
4384VMularz, Malwina Stępina889N:20
4385VStanuch, NataliaSzkoła Podstawowa Nr 8 Chrzanów 888N:31
4386Czyżewska, Eliza SSP 1 STO Białystok888N:12
4387IVSzynczewska, Lena 888N:55
4388Szot, HelenaMielec888N:25
4389Konikowska, Natalia Białystok888N:18
4390IVGłuchowska, Zuzanna888N:10
4391VSzmyd, ZuzannaKKSz Urania Krosno888N:21
4392VPenar, Nikola Team I Jedlicze 887N:26
4393Żak, Justyna ChTS Chorzów 887N:14
4394IVRybałtowska, Beata MTSz Mińsk Mazowiecki887N:50
4395VTryniecka, PaulinaSP1 Żołynia 887N:25
4396Górka, DominikaLUKSz Orient Sokółka887N:96
4397Chraboł, GabrielaSSP 1 STO Białystok886N:76
4398Lewandowska, JuliaM-GOK GAMBIT Ślesin886N:18
4399VSieńczyło, MałgorzataSSP 1 STO Białystok885N:124
4400Mroczkowska, Inga Białystok885N:19
4401VKrasnodębska, HannaM-GOK GAMBIT Ślesin885N:11
4402Ogórkowska, MartynaSP Zabłudów 884N:30
4403Drzał, Weiktoria SP Racławówka 884N:15
4404VNowak, Alicja SP 13 Mielec884N:31
4405VKontrabecka, JasminaTG Sokół Ropczyce 884N:23
4406Kłys, Kornelia Przyborów883N:21
4407Mieszków, Kornelia KSP MBM Białystok883N:10
4408Łaszcz, ZuzannaKSP MBM Białystok883N:27
4409Kurdziel, Katarzyna SP Oleszyce 883N:15
4410Biskup, AnnaSP-05 Dr. 2 882N:18
4411VMłynek, Anna Żołynia 882N:27
4412Szumarska, HannaSSP 1 STO Białystok881N:30
4413Bera, WiktoriaUKS GONIEC Staniątki 880N:17
4414VCygler, AnnaSP Iwla 880N:16
4415IVMaziarka, KarolinaSP Iwla 879N:37
4416Onikijuk, DominikaBiałystok879N:19
4417Malinowska, Hanna SSP 2 STO Białystok878N:27
4418VSzwast, GabrielaSP Iwla 878N:20
4419Piechocińska, Oliwia SP 9 Łomża878N:10
4420Fałatowicz, Gabriela Stowarzyszenie Nasz Rymanów877N:14
4421Męczkowska, Maja KSz Maraton Łomża 876N:23
4422Tokarewicz, GabrielaTokarewicz876N:29
4423Prętka, Olivia UKS SP11 Skoczek Tczew876N:20
4424VBożek, NikolaGKS Szach-Mat Wiśniowa 876N:21
4425VMakoś, Kinga Orliki Jedlicze 875N:33
4426Szura, Julia875N:38
4427VChraścina, SaraGIMNAZJUM Strumień 873N:49
4428Tittor, Małgorzata LKS Strażak Zabrzeg872N:16
4429Król, Patrycja Wielopole Skrzyńskie 871N:25
4430VWołągiewicz, Anna SP nr 5 Suwałki870N:50
4431Lubecka, NataliaMDK Białystok870N:17
4432VNowak, NataliaUKS przy SP 8 Chrzanów 869N:54
4433VSieńkowska, Oliwia SP 3 Mielec 869N:46
4434IVSzczurek, OliwiaSP Iwla 869N:34
4435Tatara, Klaudia Połomia868N:17
4436Nowak, NataliaTS Wisła Kraków 867N:38
4437Król, NataliaMUKS SZS Cieszyn867N:25
4438VRogozińska, NataliaKSz HETMAN Katowice 866N:38
4439VWilk, GabrielaUKS GONIEC Staniątki 865N:55
4440VTenczar, Barbara864N:44
4441Szymańska, AleksandraSzkoła Podstawowa nr 43 dr. 4864N:20
4442Łata, Weronika Majdan Sieniawski 863N:16
4443Zawadzka, PolaSP 5 Białystok 861N:44
4444VKabiesz, MarcelinaLKS OLZA POGWIZDÓW 861N:55
4445VGodawska, WiktoriaGKSz Hetman Pilzno860N:89
4446Musiuk, JoannaNSP CiM 859N:17
4447Ochał, AnnaRopczyce859N:21
4448VKamińska, Amelia Białystok859N:34
4449Domańska, Oliwia SP 3 Choszczno859N:20
4450VKojder, Barbara KSz Gambit Przeworsk858N:109
4451Pyrsak, GabrielaMielec858N:26
4452Ruchała, Wiktoria857N:36
4453Lebiedzińska, EwaSzkółka Szachowa w Białymstoku 857N:21
4454Załęgowska, Zuzanna SP Białe Błota - II d 855N:17
4455Grabowska, Amelia SSP 1 STO Białystok855N:47
4456VWiśniewska, Maria855N:27
4457Paśko, EmiliaTG Sokół Ropczyce 855N:23
4458Waligóra, Nikola Iwla854N:22
4459Ozonek, Natalia 853N:35
4460Najda, Oliwia Akademia Szachowa Gliwice 853N:12
4461VPaździerz, KamilaLUKKS Miedziana Góra 851N:43
4462Pawluk, AntoninaSSP 1 STO Białystok850N:58
4463IVMudrewicz, EwaLUKSz Orient Sokółka850N:97
4464Putko, Aleksandra NSP CIM 847N:29
4465Dryl, Natalia SSP 3 BTO Białystok845N:104
4466VZimny, Weronika KGL Szarotka Wadowice Górne844N:63
4467VAftanas, ZuzannaKlub Młodego Szachisty II Krościenko Wyżne 842N:22
4468Bzoma, MartynaLUKS Lubartów841N:25
4469IVŁyczak, NataliaSP 13 Mielec836N:82
4470Czyż, Anna SPWęgrów835N:51
4471Kmieć, Martyna Sędziszów Małopolski 835N:17
4472Czaczkowska, Wiktoria SSP 4 PTO Białystok831N:22
4473IIIGóra, Marianna 830N:170
4474VChałustowska, MałgorzataKSz Sulechów 830N:25
4475IVJarczewska, OliwiaKTS Kalisz828N:94
4476IVNiedziółka, KarolinaKSP Siedlce 820N:140
4477Cieśluk, WeronikaSP/PG Ciechanowiec820N:39
4478VKonikowska, LenaSP 29 Białystok820N:101
4479Kubera, Marta SSP 1 STO Białystok819N:35
4480Sienkiewicz, MagdalenaSSP 3 BTO Białystok816N:86
4481VFelon, KingaSP Ropczyce 816N:22
4482Krupska, MałgorzataKSP im. MBM Białystok815N:17
4483VŚwiątek, JuliaSP Iwla 805N:28
4484Lewkowska, MałgorzataSSP 1 STO Białystok800N:139
4485IVOstapa, AnnaSSP 1 STO Białystok800N:49
4486VSiwek, Amelia Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Woli Skromows 800N:63
4487Mazur, KatarzynaLKS OLZA POGWIZDÓW 799N:65
4488VSzopa, NataliaSP nr 87 Kraków796N:34
4489Trochimczuk, MartynaSP 5796N:35
4490Dunda, ElenaBiałystok793N:51
4491VDanielewicz, NadiaSP 13 Mielec788N:41
4492VFilipowicz, Anastazja Rzeszów787N:156
4493Bakumenko, JustynaNSP CiM Białystok786N:53
4494Bechta, WiktoriaŻołynia 754N:35
4495Oksiejczuk, Natalia Białystok746N:29
4496Turowska, MajaM-GOK GAMBIT Ślesin715N:40
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)