ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20737)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26067);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (4352);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13270);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
create table:Table 'trn_log2' already exists
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
501IIŻurawicka, AleksandraMUKS Fidei Węgrów 1341N:753
502IILewkowicz, ZuzannaSzkoła Podstawowa w Rędzinach 1341N:29
503IIGirulska, Julia 1339N:129
504IIISawicka, MartaZiemowit Złotów 1339N:38
505IIIWojciechowska, AgataGimnazjum 1 Lubsko1339N:62
506IIISzczepanik, Magdalena KS Korona Kraków 1338N:57
507IIWiszniewska, JuliaKKSz Kraków1338N:265
508IIUrbaniak, AdriannaKS 64 Zielona Góra 1337N:62
509IIPieczewska, Jadwiga OTSz Ostrów Wielkopolski 1337N:185
510IIJankiewicz, Julia 6d1335N:60
511IIKulczycka, ZofiaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1335N:92
512IIIOkruta, Zuzanna MKSz Rybnik 1335N:147
513IIIŻukowska, ZuzannaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1334N:47
514Hummer, Natalia ZS nr 111334N:135
515IIStarzec, Oliwia TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1334N:108
516IISeń, Rozalia PKS MAT Białołęka1334N:367
517IIIKrupa, Kamila KSz Polonia Wrocław1333N:57
518IIPłachta, PatrycjaSTMGK Strzelce Krajeńskie1333N:48
519IIZwolińska, Zuzanna SP Dulowa 1333N:241
520IIWiszniewska, Gabriela UMKSz Jaćwież Suwałki1333N:242
521IIJarzyna, Dominika Caissa Pion Zielona Góra1332N:73
522IISoćko, Julia KSz Polonia Warszawa1332N:175
523IIIJopek, Alicja 1332N:7
524II+Mazgaj, Julia Gimnazjum nr 1 Chrzanów1330N:277
525IIIKozicka, ZuzannaUKS Goniec Staniątki 1330N:183
526IIDomińczak, Maria G. nr 133 im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego Ursus 1329N:53
527II+Waszkowska, SandraKSz Gambit Świecie 1329N:105
528IIPrzytarska, Magdalena Szachy Ciechanów 1329N:109
529IIKowalski, Melissa ŁKS Szach-Centrum Łódź1329N:41
530IIISzafraniec, KarolinaSP GŁOGOCZÓW1328N:34
531ITim, Anna UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice 1328N:290
532IIISpychała, JuliaULKS SKOCZKI Słopanowo 1328N:8
533IVMirek, Karolina KS LAURA Chylice1328N:34
534IIINurzyńska, Hanna MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1328N:179
535IIKochańska, Magdalena MUKS MDK Śródmieście Wrocław1327N:184
536IIIZakrzewska, Natalia UKS Rotmistrz Grudziądz1326N:20
537IIJureczko, AnnaSp 3 Pszczyna 1326N:75
538IIMiron, Karina LUKSz Orient Sokółka1325N:285
539IISujko, Anna UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1325N:228
540IIILiana, Wiktoria GKSz Kornuty Gorlice1325N:295
541IIŚliwińska, ZuzannaKS Unia Bieruń Stary 1325N:46
542IIKukuła, KlaraSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 61325N:201
543IIGrochot, KlaraKSz LECH-WSUS Poznań 1323N:231
544IVTomcikova, Dominika SK Rajec1323N:8
545IIGajek, IzabelaMKS MOS Wieliczka 1321N:109
546II+Nowak, ZuzannaUKS GONIEC Staniątki 1321N:237
547IIDylnicka, Małgorzata SP 5 Białystok 1321N:292
548II+Grabsztunowicz, MonikaZSO Włoszakowice 1320N:122
549IIZalewska, Małgorzata UKS TSz Zieloni Zielonka1320N:164
550IIMoniuszko, PaulinaSP 26 Białystok1320N:254
551IIIBartosik, AleksandraSP 10 Kalisz1319N:26
552IIOlsztyńska, Helena Katolicka SP Fundacji na Rzecz Rodziny W-wa 1319N:213
553IIIBaran, MariaMKS MOS Wieliczka 1319N:395
554IIŚwiątkowska, Alicja KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 1319N:98
555IIKwiatkowska, NataliaKSz GAMBIT Świecie 1318N:147
556IVLachowicz, KatarzynaSiemiatycze 1318N:47
557IIIPolek, AgataKawęczyn 1318N:25
558IIJung, TarunaKS Laura Chylice1318N:125
559IVMidura, Hanna Oddz.G.nr 1 im. Łączniczek Armii Krajowej Józef&#1318N:14
560ISzewc, Dobromiła KSz Polonia Wrocław1317N:116
561IIŁowczowska, ElżbietaUKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1317N:46
562IIIPrucnal, Oliwia UKS Astra Leśniowice 1317N:111
563IIKrzysztyńska, MariaSP nr 1 w Brzozowie 1317N:193
564IIPietrykowska, Agata UMKS Na Pięterku Poznań 1317N:100
565IIIBauer, Maja LKS Parnas Stara Wieś1317N:137
566IIIMichalec, Barbara UKSz Ziemowit Złotów1316N:25
567Jarczewska, Julia Żywioły Płońsk1316N:2
568IIITalaga, Zuzanna SP nr 98 Kraków1315N:16
569IIŁukasiewicz, Justyna UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1315N:242
570IIIŻmijewska, WeronikaSP 1 Grajewo1314N:29
571IIRybka, TatianaUKS GIECEK Radków1314N:155
572IITrzeciak, Martyna Szkoła Podstawowa Nr 8 Siemianowice Śląskie1313N:10
573IIIZawada, Karolina1313N:78
574IIIDobosz, AmeliaSRSDiM Węgrów 1313N:68
575IIKordula, ZuzannaWarszawa1312N:111
576IIIGuzy, Joanna1312N:71
577IISalamon, PaulinaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1312N:189
578IIGrembocka, ZuzannaMLKS Ostródzianka Ostróda 1312N:125
579IISzczepanik, Magdalena KSz Piątka Skierniewice1312N:74
580IIWieczorek, JuliaKSz Wieża Śmigiel 1311N:61
581Pelc, MonikaGmina Grodzisko Dolne 1311N:9
582IIJaniszewska, Karolina UKS ZSO Włoszakowice 1309N:224
583IIIKovalyk, OlenaNowojaworivsk 1309N:58
584IIKochanowicz, Emilia WKS KOPERNIK1309N:100
585IVKania, Monika MDK I Jasło1309N:20
586IIISawicka, Anna Gdańsk 1308N:29
587IIIKupiec, Karolina1308N:54
588IVDworzyńska, DariaKSz Gryf Szczecin 1308N:60
589IVKonieczna, Aleksandra UKS Hetman Częstochowa 1307N:130
590IIKultys, NelaMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1307N:64
591IIGajewska, Marta KSP Siedlce 1306N:60
592IIHanuszkiewicz, JuliaKSz Piątka Skierniewice1306N:54
593IIKrzystoń, KatarzynaŻKSz Żary 1306N:134
594IIIGarbaczewska, PolaKSz Miedź Legnica1306N:12
595IIMajdecka, NikolaM-GOK GAMBIT Ślesin1305N:269
596IIWiśniewska, Nina UKS OPP Toruń1305N:32
597IIILebiedzińska, HannaSP 47 1304N:454
598IIIKosmacz, HannaPałac Młodzieży Koszalin 1303N:32
599IVKorajczyk, Dominika LKS Lotos Jabłonna 1302N:21
600IIISibilska, Bogumiła MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1302N:20
601IIGawrońska, Zuzanna 6a1302N:117
602II+Zając, PatrycjaUKS przy SP 8 Chrzanów 1302N:346
603IIIMatuszewska, KingaŁKS Szach-Centrum Łódź1302N:205
604IIIRysińska, MagdalenaLUKKS Miedziana Góra 1301N:76
605IITryjańska, EmiliaSzkoła Podstawowa nr 8 w Dąbrowie Górniczej1301N:165
606IIZambrowska-Mazurek, Zofia 1301N:70
607IIIGrudzień, MariaIMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1301N:124
608IVPior-Kucińska, Zofia Gdańsk 1301N:6
609IIKędzia, NataliaUKS Piątka Wieluń 1300N:132
610IIWilk, PatrycjaUKS SP3 w Bogatyni1300N:331
611IISamborska, Oliwia UKS Ognisko Rydułtowy1300N:287
612IIWijaszka, OliwiaUKS Giecek Radków1300N:64
613IIIMakarec, Anna SP 1 Białystok 1300N:418
614IISas, Oliwia 1299N:8
615IIIUriasz, GabrielaGKSz Hetman Pilzno1299N:8
616IICzyżewska, Kinga UKS Giecek Radków1298N:88
617IINawrocka, Edyta LKS Chrobry Gniezno 1297N:192
618IIISzymczak, Marta UKS Smecz Konin 1297N:18
619II+Kot, EwelinaKSz Gambit Świecie 1296N:86
620Grudniewska, KingaBałtów - Parafia pw. MB Bolesnej1295N:21
621IIPalacz, KarolinaSP Krynki 1295N:180
622IIISudak, NataliaSP Andrzejewo 1295N:55
623IVSpychała, JuliaKUKE1294N:13
624IIIBrelińska, Matylda ŻTMS Baszta Żnin1294N:173
625IVHus, AgataSSP 2 STO Białystok1293N:72
626IIIPudzisz, BeataUKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1293N:53
627IIIWolny, ZuzannaKSz Gryf Szczecin 1293N:153
628IVGwóźdź, IzabelaSP Rzeszów 1293N:6
629Parzonko, WeronikaZSO i Z Ciechanowiec1293N:21
630IIIMróz, LauraRzKSz Rzeszów1292N:56
631IVJewtuch, Oliwia KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1292N:14
632IIIGrefkowicz, JuliannaKSz HETMAN Katowice 1291N:16
633IVStarańska, Paulina KS DORS Ruda Śląska 1291N:6
634IVMisiek, Zuzanna UKS GOK Galewice Galewice 1290N:9
635IIIKycler, Magdalena SP Nr 33 Katowice 1290N:9
636IVOssolińska, Klaudia1290N:11
637IIZiegert, Krystyna UKS Korona Gdańsk1289N:100
638IVDudkiewicz, DominikaKlasa 6 1289N:8
639IIJaranowska, Nicola1288N:133
640Kubala, KubaSP 7 Leszno 1287N:24
641IISzewczuk, AleksandraTMS ROSZADA Gliwice 1287N:109
642IIIWasiak, Magda UKS Awans Żyrzyn 1286N:34
643IVJach, AleksandraWarszawa1286N:30
644IIIRachwał, Aneta Gmina Grodzisko Dolne 1286N:31
645IIIFajt, KarolinaUKS Giecek Radków1286N:67
646IIJankowiak, Maja RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1286N:67
647IIIZielińska, Laura Łódź 1286N:23
648IIIDominik, Natalia1285N:138
649IIIMaciuszek, JuliaUKS Giecek Radków1285N:15
650IIMalinowska, MajaULKS Sarnaki1285N:32
651IIIKołakowska, Angelika Szkoła Podstawowa nr 3 w Działdowie 1285N:27
652II+Łupińska, Kinga MUKS MDK Śródmieście Wrocław1285N:198
653IIIKijko, JuliaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1285N:110
654IIIZielińska, AleksandraKSz Jelonka Jelenia Góra 1285N:109
655IIIMróz, Nikola 1284N:114
656IIINowak, BarbaraZS Połomia 1284N:48
657Śliwa, AleksandraGim.Słopnice 1284N:8
658IIKokoszka, AlicjaUKS Jedynka Bełchatów 1284N:79
659IIIFeliks, Agnieszka SP Grabie 1284N:152
660IIIKlima, ZofiaUKS GONIEC Staniątki 1284N:111
661IIIKarkosz, Wiktoria RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1283N:93
662IIIKogutek, Rozalia1283N:28
663IVNowacka, Patrycja 1283N:16
664IVWłodarczyk, AgataUKS Sokół Włoszakowice 1283N:3
665IVWenda, Aleksandra G. nr4 im. Książąt Mazowieckich Ciechanów 1283N:31
666IIIKokot, AgnieszkaSzkoła Podstawowa Nr 1 w Częstochowie 1283N:258
667IIPara, AleksandraMKS MOS Wieliczka 1283N:238
668IIIMłyńska, Agata1282N:89
669IVAdamowska, JuliaKSz Odrodzenie Kożuchów 1281N:2
670IIBłaszczuk, OliwiaUKS Korona Gdańsk1281N:209
671IICzerska, MartynaUKS Sokół Krosno1281N:263
672IIGreń, KingaMUKS SZS Cieszyn1281N:255
673IIILisowska, JoannaOKSz Społem Opole - PSP 14 Opole 1281N:18
674IVRusek, Anna 1280N:23
675IIIMól, Martyna MKS MOS Wieliczka 1280N:636
676IVSkrzeszewska, AleksandraGdynia1280N:11
677IVOszust, Natalia UKS Astra Leśniowice 1280N:68
678IVZygmunt, Wiktoria LKS Kańczuga 1280N:8
679IIKoźmiński, Antonina NASZACH Nowy Tomyśl1280N:52
680IVWronowska, Karolina SP Filipów 1280N:7
681IVKutera, Bogna KLIM UKSz Gambit Starachowice 1279N:5
682IIChmielewska, JuliaKSz. Hańcza Suwałki 1278N:469
683IIIEgeman, EmiliaSzkoła Podstawowa nr 29 w Częstochowie1278N:295
684IVRusek, Anna Gimnazjum 2 Olkusz1278N:5
685VIzdebska, WeronikaTarnawa Dolna 1278N:47
686IIKisielewska, Dominika MUKS MDK Śródmieście Wrocław1278N:124
687Piotrowska, SylwiaPG Grodzisk 1278N:15
688IVMichalik, Julia Łódzki Związek Szachowy1278N:4
689IVBertoldi, Katarzyna Bielsko-Biała1278N:10
690IVSzczota, KlaudiaUKS GOK Galewice Galewice 1277N:8
691IIBrzenczka, Joanna KSz Silesia Racibórz 1277N:97
692IIŁapot, Natalia M-GOK GAMBIT Ślesin1277N:136
693IIIKrajewska, Gabriela LUKKS Kielce1277N:123
694Sidor, Karolina SZKÓŁKA SZACHOWA f7 1277N:7
695IIIFiała, Zuzanna UKS MOSiR Włodawa1276N:32
696IVHałata, NataliaSP 13 Mielec1276N:10
697IIIStefańska, Maria SP 2 Sędziszów Małopolski1276N:149
698IVKosiorek, MilenaŁochów1276N:27
699IVStefanowicz, Paulina1276N:3
700IIIBaran, Maja UKS Goniec Staniątki 1276N:82
701IVPasterz, Dominika 1276N:4
702Zagozdon, Eliza Opole Lubelskie 1275N:46
703IIMyrmus, KarolinaSSz OLIMPIA Goleszów 1274N:247
704IIIJanković, Lena Korona Kraków1274N:10
705IVŻeberek, Magdalena Gimnazjum w Samborowie1273N:5
706IVKołodziejczyk, Zuzanna SP 4 Łańcut 1273N:7
707IIGonsior, KlaudiaGKS Gwarek Ornontowice1272N:78
708IVKarleszko, Emilia UKS Rodło Opole1272N:36
709IIKlimek, MonikaG.nr2 im. Ireny Sendlerowej Otwock1272N:63
710IIIHawryluk, Paulina Sarnaki 1272N:42
711IIKlima, JuliaUKS Goniec Staniątki 1272N:254
712IISzczypka, WeronikaSzkoła Podstawowa nr 1 (Młodzież)1272N:146
713IIILisowska, WeronikaLUKSz Orient Sokółka1272N:415
714IVLangowska, Kamila Hetman Paradyż 1272N:11
715IIILewiak, AleksandraŁKS Szach-Centrum Łódź1272N:24
716IIISapletta, Zuzanna SP Szemud 1272N:95
717IIFutyma, Klaudia UKS SP 1 Brzozów 1272N:161
718IIIZąbczyńska, Magdalena RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1271N:92
719IIIZalewska, Katarzyna ULKS Dobre1271N:48
720IIIKędzior, KamilaZS w Dominikowicach 1271N:197
721IIFic, Joanna LKS Parnas Stara Wieś1271N:201
722IVKhomenko, LiubovKaliningrad 1271N:30
723IVKuś, WeronikaŻarnowa1271N:7
724IIKlimko, Natasza LKS Chrobry Gniezno 1271N:39
725IIIWiśniowska, Patrycja 1270N:34
726IIBatiuk, AlicjaSzkoła Podstawowa w Regulicach 1270N:126
727IIMercik, JoannaKKSz Urania Krosno1269N:406
728IIRozumek, PaulinaASSz Lipno Stęszew 1269N:120
729IIIStawiak, KlaudiaLKS Goniec Żarów1269N:34
730IIIKoza, Paulina Roztoka 1269N:29
731IIIDrewnikowska, AleksandraUKS Smecz Konin 1268N:70
732IVKowalczyk, Dorota 1268N:16
733IVNiemiec, Agata1268N:10
734IVRucińska, MariaKSP Siedlce 1268N:3
735IIISzatkowska, Liwia UKS SP3 w Bogatyni1267N:82
736IVBarberis, Paola UKS Hetman Częstochowa 1267N:70
737IIMysłek, ZuzannaKS Unia Bieruń Stary 1267N:91
738IVKrzemińska, KlaudiaSzkoła Podst. nr 1 w Leżajsku 1267N:8
739IIDudzińska, WeronikaOTSz Ostrów Wielkopolski 1267N:147
740IIIKołodziejczyk, AnnaUKS Hetman Częstochowa 1267N:136
741IIIPsyk, WeronikaKSz Piątka Skierniewice1266N:17
742IINowacka, Anna KS LogIN Skierniewice 1266N:101
743IIIZapałowska, Wiktoria MLKS Ostródzianka Ostróda 1266N:147
744Ferdyn, Oliwia1266N:5
745IIIAndrzejewska, Agnieszka KSz Polonia Wrocław1265N:31
746IIWójcik, Helena UKS Korona Gdańsk1265N:131
747IISivickis, KorneliaUKS OPP Toruń1265N:122
748IVBiegun, Natalia SZKÓŁKA SZACHOWA f7 1265N:7
749IVSzyszka, Joanna AKS Mikołów 1264N:6
750IVMaciejewska, MartynaUKS Hetman Michałowice 1264N:14
751IIIHoroszczak, Natalia UKS JEDYNKA Bełchatów 1264N:34
752IISłoniewska, AgataUKS TSz Zieloni Zielonka1264N:62
753IIWawrzyńczyk, GabrielaKS Wesoła Warszawa 1264N:127
754IVOsypiuk, PaulinaG. 119 im.Marszałka Piłsudskiego Wesoła1264N:22
755Okoń, EwaMDK CAISSA Zamość 1264N:7
756IVKobus, Urszula1264N:28
757IIIGolec, Alicja XXXIII LO im M.Kopernika W-wa Wola1263N:52
758IIĆwiszewska, Oliwia KSz JELONKA Jelenia Góra 1263N:198
759Wasilewska, Wioleta Perlejewo 1263N:31
760IIISzczepaniak, Patrycja ZS 1 Działdowo 1263N:18
761IIPniewska, Beata UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1263N:98
762IIISikorska, OliwiaUKS SP3 w Bogatyni1262N:55
763IIIHodur, IzabelaKGL Szarotka Wadowice Górne1261N:295
764IIICisek, Patrycja TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1261N:51
765IIISobczak, AgataSP Staniszewo 1261N:10
766IIIMroczkowska, ElizaSP 1 Łomża1260N:338
767IIICzekańska, WeronikaOrliki Jedlicze 1260N:38
768IVStaniak, Weronika SP 7 Wołomin 1259N:3
769IVZimoch, AdriannaUKS Piątka Wieluń 1259N:13
770IIIFilipowicz, WeronikaGimnazjum Nr 1 Krosno 1258N:39
771IIIGrochmal, Maria Gimnazjum Nr 4 Krosno 1258N:30
772IIIBrzozowska, Magdalena KSz. Hańcza Suwałki 1258N:187
773IIIStugiewicz, Maria KSz Silesia Racibórz 1257N:33
774Jezierska, MagdalenaOstrów Wielkopolski1257N:17
775IIPrędkiewicz, Paulina MGLKS Parnas Oława 1257N:51
776Karasiewicz, NataliaKSz Silesia Racibórz 1256N:6
777IITarczyńska, Aleksandra KTS Kalisz1256N:150
778IIINowak, Anna PKS MAT Białołęka1256N:79
779IVSłapek, Zuzannna PG 9 Wałbrzych 1256N:5
780IVAleksandrowicz, Julia Gimnazjum nr 3 Suwałki 1255N:39
781IVSydow, AnitaLKS Plezuro Skoki 1255N:21
782IVKsiążek, UrszulaKSSSN Ursynów Warszawa 1255N:26
783IIIOpalińska, WiktoriaGimnazjum nr 2 w Łukowie 1255N:44
784IIReinhardt, Wiktoria Regimin 1255N:52
785IILach, AlicjaUKS BASZTA Wodzisław Śląski1255N:86
786IVZając, AnnaMKS Babia Góra Lipnica Wielka1254N:26
787IIIMalinowska, Liwia Bolesławiec1254N:32
788IIINiedźwiedź, AlicjaKS Komunalni Sanok1254N:66
789IIIHałas, AnnaKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1254N:11
790Lerka, Emilia KU AZS UW w Warszawie 1253N:6
791IVKaczmarek, Gabriela MMKS Wieniawa Leszno1253N:3
792II+Keller, Natalia KS 64 Zielona Góra 1253N:76
793IVKaczkan, MatyldaWarszawa1253N:14
794IVJurczyk, KingaGimn. Filipów1253N:7
795IVJarzębska, Natalia UKS Jedynka Bełchatów 1253N:4
796IIIŚwiercz, NikolaUKS Skoczek Elbląg 1253N:22
797IIIWilant, AnnaKSz Odrodzenie Kożuchów 1252N:53
798IIIRestel, Tamara1252N:32
799Giernalczyk, Aleksandra MKS przy MDK Trzcianka1252N:7
800VRączka, KingaGimnazjum Grodzisko Górne1252N:4
801IIKicmal, Klaudia UKS SP3 w Bogatyni1251N:91
802IIIPołajdowicz, NinaUKS Astra Leśniowice 1251N:38
803IVLencka, Paulina UKS SP3 w Bogatyni1251N:12
804IVGładkowska, Karolina KSz. Javena Hańcza Suwałki1251N:2
805IIIJackiewicz, OliwiaSzkoła Podstawowa w Bakałarzewie1251N:98
806Wiklak, Katarzyna Kutno 1251N:4
807IVKuśmierczyk, AnnaSP Jasień1251N:2
808IVWojtkiewicz, Róża UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1250N:29
809IVBewziuk, Anna Szachmistrz Kalisz1250N:3
810IIICisowska, Zuzanna 1250N:153
811IVDoberschutz, Dorota LKS Chrobry Gniezno 1250N:7
812IIKraszewska, OlgaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1250N:437
813IVSytniejewska, JagodaMKS Wicher Zbąszyń1250N:1
814IVWińcza, Viktoria 1250N:65
815IIPłachta, AlicjaSTMGK Strzelce Krajeńskie1249N:46
816IIGóra, Aleksandra UKS "Awans" Żyrzyn 1249N:181
817Wieczorek, EmilliaAKS Mikołów 1249N:7
818IVWiśniewska, Aleksandra UKS Płomyk Nekla 1249N:3
819IISikorska, AnnaGimnazjum nr 23 w Olsztynie 1249N:77
820IVAdamiak, IgaBiałystok1249N:103
821IIPieszczoch, AmeliaKSz GAMBIT MDK Świdnica1249N:161
822IVHrabinska, Anna Lwów 1249N:9
823IIISacharczuk, KarolinaULKS Sarnaki1249N:35
824IIIWojtowicz, RozaliaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1249N:130
825IIMościcka, Alicja KS LAURA Chylice1249N:102
826IIIKaczmarek, PaulinaUKS MDK GDYNIA1249N:94
827IVMichalak, Marta Sz MOK Debiut Terespol1249N:43
828IVKaleta, Laura LUKKS Kielce1249N:7
829IIBurzyńska, Zuzanna MGLKS Parnas Oława 1248N:73
830IIIJakubaszek, AmeliaUKS TSz Zieloni Zielonka1248N:23
831IIIBromirska, RoksanaMKS EMDEK Bydgoszcz 1248N:192
832IVStarkowska, Anna1248N:10
833IVKindrat, JuliaAkademia Szachowa Gliwice 1247N:7
834IIISyfert, Agata G.nr. 13 im. Stanisława Staszica W-wa Ochota 1247N:63
835IVKusiak, Natalia LKS Piast Śrem 1247N:23
836IIHryceńko, Karolina Ogródek Jordanowski Krosno 1247N:167
837IIISocha, Natalia1247N:39
838IIIRatajczyk, Wiktoria SP1 1247N:12
839IIINiziołek, Weronika UKS Goniec Staniątki 1247N:169
840IVHorzempa, MilenaGrodzisk Mazowiecki 1247N:4
841IVSzymczuk, Julia I LO Bielsk Podlaski1247N:2
842IVŁukowiak, Wiktoria Smolice 1247N:9
843IIIKoszacka, Katarzyna GIM Salezjańskie Ostróda1246N:100
844IIHofman, Julia KS LAURA Chylice1246N:1
845IVKosiorek, MonikaŁochów1246N:31
846IVWalczak, Karolina SP Dłużyna1246N:2
847IVDziadul, NataliaAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1246N:6
848Jasiewicz, Anna 1246N:5
849IIIGórowska, Alicja UKS SP3 w Bogatyni1245N:47
850IIJastrzębska, Julia KSz Gambit Świecie 1245N:34
851IISupeł, WeronikaASU Sokółka 1245N:148
852IIIGórnisiewicz, NataliaOgnisko TKKF w Dobczycach 1245N:105
853IVWitkowska, Aleksandra MKS KSOS Kraków1244N:3
854IIKultys, GabrielaMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1244N:23
855IIITomkiewicz, Natalia Team Jasło 1244N:87
856IVKrawczyk, OlgaPG 2 w Łowiczu 1244N:8
857IIIZielonka, Agata Łapino Kartuskie 1244N:62
858IVNowak, AgnieszkaMUKS \ MDK Fabryczna\ Wrocław1243N:22
859IVStrzelczak, JowitaUKS GCK Sękowo 1243N:1
860IIIKondraciuk, Daria II LO Białystok1243N:56
861IVMoch, Kamila1243N:6
862IIIWszołek, WiktoriaGKSz Kornuty Gorlice1243N:380
863IIIKruczek, Aleksandra LKS Sanovia Lesko 1243N:155
864IVPatykiewicz, Anna Szkoła Podstawowa Nr 8 w Dąbrowie Górniczej1243N:3
865IVŁopusiewicz, Marta Góra 1243N:5
866IVPaluch, Julia KSz Miedź Legnica1243N:2
867IVSzuba, Anna UKS Płomyk Nekla 1243N:3
868IVSachajko, AleksandraUMKS Na Pięterku Poznań 1242N:12
869IVKhan, JaśminaKS Legion Legionowo 1242N:7
870IIIStachowiak, Michalina ZSO Włoszakowice 1242N:95
871IIGemzik, Aneta Katolicki Klub Sportowy Victoria1242N:253
872IVLeszczewska, JuliaSP Nr 10 Krosno 1242N:12
873IIISyska, NataliaLUKKS Kielce1242N:129
874IVCzajkowska, KarolinaASSz Lipno Stęszew 1242N:3
875IIIPłoszczyca, MagdalenaGKSz Hetman Pilzno1241N:82
876IIIBuczek, Malwina UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1241N:95
877IVKról, KosmaSpołeczne Gimnazjum Hispaniola W-wa Wola 1241N:10
878IIIDziembowska, Anna Akademia Szachowa Gliwice 1240N:29
879IIISawicka, ZuzannaSSP 2 STO Białystok1240N:97
880IVOleksy, KarolinaŻdżary1240N:9
881IVNałęcz, AnnaTKKF PROMYK Ciechanów1240N:4
882Bugajna, Wiktoria Kotowice1240N:3
883IVIdziak, Natalia Gdańsk 1240N:30
884IVWłodarczyk, MagdalenaLO nr1 im. Adama Mickiewicza Węgrów 1240N:9
885IVWałachowska, Irena 1240N:3
886IIIPęksa, Zuzanna SP 29 Białystok1240N:190
887IIIZielezińska, Zuzanna SP Sulmierzyce1240N:55
888IIIZawadzka, JulitaUKS GONIEC Staniątki 1239N:318
889IIG.Gminy Liw im. Kardynała St. Wyszyńskiego Węgr&#1239N:212
890IICieślak, EmiliaUMKS Na Pięterku Poznań 1239N:40
891IVHyżyk, PatrycjaUKS ZSO Włoszakowice 1239N:19
892IISolarek, ZuzannaKTS Kalisz1238N:235
893IVMikołajczyk, Aleksandra1238N:5
894IVDamilak, JuliaSzkoła szachowa Hetman 1238N:1
895IVRogala, WeronikaUKS MDK Otwock1237N:22
896IVDobień, Kalina 1237N:6
897IVBadič, AdriannaM-GOK GAMBIT Ślesin1237N:16
898IIStaszewska, AleksandraAZS UMK Toruń1237N:18
899IIIJutrzonka, HannaUKS Wda Lipusz1237N:22
900IVMrzygłód, DorotaMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1237N:8
901IIBohdanowicz, UrszulaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1237N:113
902IVBorucka, Aniela PKS MAT Białołęka1237N:5
903IVWywrot, Julia SP Nr 11 Rybnik 1236N:6
904IIIKotula, KarolinaGIM 3 Otwock1236N:11
905IVTomasiak, Julia MKS Polonia Warszawa1236N:3
906Mierzwa, ElżbietaGimnazjumNr 11 w Bielsku- Białej 1236N:5
907IVMaciejczyk, Izabela SP Nr 10 Rzeszów 1236N:9
908IVBobrowska, Amelia KSz Piątka Skierniewice1236N:5
909IIIKuska, MartynaMKS Rokita Brzeg Dolny1236N:83
910IVMorelowska, Aniela1236N:4
911IIIOmilian, MagdalenaSP Bakałarzewo 1236N:142
912IVPolak, Julita SP nr 15 im. Konstantego Wolnego w Chorzowie1236N:1
913Wasyluk, Weronika UKS Arka Wojsławice1236N:9
914IIITwardowska, AngelikaPTC Pabianice 1235N:47
915IVKaczmarek, Jowita KU AZS UW w Warszawie 1235N:7
916IVHa, Joanna1235N:4
917IIIAntos, Aleksandra UKS REFLEKS Gościno1235N:44
918IIIPiech, Aniela Agros Chełm1235N:85
919IIISieradzka, MagdaWrocław1235N:48
920IIIPyrchla, BarbaraLKS Polonia Poraj 1234N:132
921IVObuchowska, WeronikaSSP 4 PTO Białystok1234N:7
922IIChęcińska, PaulinaUKS Korona Gdańsk1234N:81
923IVSuszyńska, MajaGimmazjum Suszec1234N:1
924IVKida, AndżelikaGórno1234N:107
925IICharkiewicz, MariaSP 1 Białystok 1234N:356
926IVReczyńska, Lidia 1234N:3
927IVOlejniczak, Klaudia MKS Wicher Zbąszyń1234N:3
928IIIBargieł, Zofia Przyszowa 1234N:23
929IVWilkomirska, Joanna KSz Miedź Legnica1234N:2
930IVSaran, Pola KSz Jelonka Jelenia Góra 1234N:1
931IVBogacka, PaulinaGimnazjum Nr 3 Tychy1233N:32
932IVDylewicz, MajaSP 51233N:1
933IIIJuchaniuk, Pola 1233N:4
934IIIDeniziak, WeronikaZSO i Z Ciechanowiec1233N:129
935IVSzymańska, JoannaSarnaki 1233N:4
936IINiemier, MartynaKS KORONA Zakrzewo1233N:144
937IVSikora, Emilia1233N:4
938IVKusiak, Natalia LKS PIAST ŚREM 1233N:6
939IIISkurniak, Julia Szkoła Podstawowa nr 24 w Kaliszu1233N:231
940IVJastrzębska, Natalia Ruda Śląska 1233N:6
941IVGużewska, Wiktoria SP 11 Suwałki1233N:8
942IIILemiowska, Milena 1233N:17
943IVRusnak, Hanna 1233N:3
944IVBryłka, Maja 1233N:3
945IVPawlicka, Antonina1233N:1
946IVGalicka, PaulinaI LO Bielsk Podlaski1233N:4
947IIIPuźniak, AlicjaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1232N:143
948IIIRydzyńska, Magda NOK Nakło1232N:54
949Strzedula, Cecylia1232N:18
950IVLubczyńska, ZuzannaUKS ÓSEMKA Chojnice1232N:4
951Klos, PatrycjaSZKÓŁKA SZACHOWA f7 1232N:7
952IIIZawisza, IzabelaKKSz Urania Krosno1231N:28
953IIIPawłowska, OliwiaZespół Szkół Publicznych w Uhercach Minera1231N:54
954Janosz, AnnaBielsko-Biała1231N:7
955IVBiadoń, Bartłomiej1231N:12
956IVBartnikiewicz, DanielaWarszawa1231N:1
957IIIPodchul, Maja Katolicka Szkoła Podstawowa w Olsztynie 1231N:36
958IVKozińska, Karolina Matczyn 1231N:3
959IVWalczak, KatarzynaKościerzyna1231N:6
960IIIKędzia, Antonina RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1230N:134
961IVSulecka, Wiktoria MKS Chełmża 1230N:7
962IVKubowicz, Zofia 1230N:9
963IIIGórna, AnnaUKS Hetman Częstochowa 1230N:203
964IVRóżalska, JagodaSzkoła Podstawowa Nr 5 1230N:9
965IVSzczecińska, JoannaUKS SP3 w Bogatyni1230N:2
966IIKomorowska, Nadia Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 19 w Tychach 1230N:37
967Kaźmierczak, Nadia UKS ZSO Włoszakowice 1230N:6
968IVBuszta, Urszula 1229N:28
969IIIFolta, JustynaLKS Orzeł Wysoka 1229N:52
970IIISter, EmiliaUKS Rodło Opole1229N:53
971IVKrzysztyniak, Olga1229N:2
972IVŁapińska, IwettaUKS OPP Toruń1229N:3
973IVSłowińska, Sara Gimnazjum Zakliczyn 1229N:4
974IVNowaczyk, Magda Goniec Wąsocz1229N:7
975IVWróbel, Aleksandra MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1229N:4
976IVMajewska, Kamila1229N:17
977IVKasperska, KingaG.nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego W-wa 1228N:22
978IVSławińska, NataliaMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1228N:5
979IIISchyllo, Wiktoria ZSP 2 Suwałki1228N:352
980Kot, Monika SP 3 II Sędziszów Małopolski 1228N:7
981IIPlaskota, Oliwia Hetman Ostrowiec Św.1228N:105
982Soćko, Marta Zabrze SP-151228N:6
983IVPimpicka, AnielaSP Montessori św. U.Ledóchowskiej W-wa Mokotów 1228N:11
984IVSuchecka, Zofia 1228N:26
985IVGunia, MartynaUKS Spartakus Kolbuszowa1228N:31
986IVWilkosz, ZofiaLKS Chrobry Gniezno 1228N:7
987IVMyśliwiec, AlicjaPUKS Rodło Opole 1227N:5
988IVPajkert, NataliaUKS KSM Tęcza Kościan 1227N:25
989IVSzostek, ElżbietaKsiążnice 1227N:2
990IVSobczyk, Wiktoria SP 1631227N:2
991IVGołda, OliwiaKLIM UKSz Gambit Starachowice 1227N:3
992IIIFiała, EmiliaUKS MOSiR Włodawa1226N:50
993IIIKowalska, Julia M-GOK Gambit Ślesin1226N:198
994IVKibiń, OliwiaKSz Jelonka Jelenia Góra 1226N:4
995IVKolendo, Dominika KSz LECH-WSUS Poznań 1226N:15
996IVDowgierd, Marcelina Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olszt1226N:10
997IVNiemira, ZofiaUKS Zadrna Kamienna Góra 1226N:4
998IVBruns, Karolina SSP 3 BTO Białystok1225N:59
999IVZięba, Urszula MLKSz Myślenice1225N:37
1000IVDonaj, Jagoda 1225N:8
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)