ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19517)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23536);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33901)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (99);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13023)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11768);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
501IIIFelczerek, Adrianna 1358N:5
502IIIŁazarz, Weronika MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1357N:15
503IIIDrągowska, Katarzyna III LO Białystok 1357N:74
504IINowak, Karolina MUKS MDK Śródmieście Wrocław1357N:26
505IIITurek, Oliwia KKSz Urania Krosno1356N:22
506IIPalka, Aleksandra MKSz DIAGONALIA Imielin 1356N:306
507IILeszczewska, AnetaPałac Młodzieży Koszalin 1354N:40
508IIIŁabanowska, Dominika SG 4 STO1354N:54
509IIIPinkiewicz, Zofia SP18 Gdynia 1354N:8
510IIILitwiniec, JuliaRadzyń Podlaski1354N:102
511IILelek, PaulinaKSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1353N:227
512IIWłoch, DominikaBKS Chemik Bydgoszcz1352N:306
513IIKochańska, Magdalena MUKS MDK Śródmieście Wrocław1352N:155
514IIISiwy, Alicja1352N:127
515IIINer, Anna MZKS Unia Nowa Sarzyna1352N:27
516IIIBurak, JuliaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1351N:111
517IIPara, JoannaKGL Szarotka Wadowice Górne1351N:342
518IIUllrich, AgataUMKS Na Pięterku Poznań 1351N:64
519IIGaczoł, JuliaUKS GONIEC Staniątki 1351N:240
520II+Bukała, Weronika UKS Jedynka Bełchatów 1351N:110
521IIIOwsiany, Magdalena1350N:5
522IIBorowska, Julia ASU Sokółka 1349N:89
523IIIŚnieżek, Nikola JKSz-W Jarocin1349N:5
524IIIDudzińska, Klaudia Gimnazjum Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II1347N:18
525IIIŻołyniak, DorotaPG 3 Chrzanów1347N:7
526IIWawryszczuk, IgaGim2/UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 1347N:92
527IIINiemczak, IzabellaLKS Orzeł Wysoka 1346N:193
528IIIStanek, Magdalena SP 4 Olkusz 1346N:26
529IIGrabsztunowicz, Agnieszka UKS ZSO Włoszakowice 1345N:112
530IIIGawrońska, Izabela Szkoła Podstawowa Nr 8 Chrzanów 1345N:123
531IILigęza, Aleksandra MKS Polonia Przemyśl 1345N:332
532IIBorkowy, MałgorzataTMS Roszada Gliwice 1344N:236
533IIDanielczyk, Marzena GimnazjumWoźniki 1344N:53
534IIKulec, MartynaUKS SP1 Leżajsk1343N:444
535IMrozek, Zofia UKS BASZTA Wodzisław Śląski1343N:155
536IIGiemza, Julia SP nr 1 - Ostrowiec Św.1343N:167
537IIMaruszczak, Hanna KSz Gryf Szczecin 1342N:95
538IIŁukasiewicz, Justyna UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1342N:214
539IIKwiatkowska, NataliaKSz GAMBIT Świecie 1342N:141
540IIISmaczny, MariaWola Mielecka 1341N:13
541kPiwowarczyk, JuliaSSz Szachpol Łuków1340N:199
542IIGirulska, Julia 1339N:129
543IIISawicka, MartaZiemowit Złotów 1339N:38
544IIINowak, Patrycja UMKS Na Pięterku Poznań 1339N:14
545IIISzczepanik, Magdalena KS Korona Kraków 1338N:57
546IITomaszek, Katarzyna MUKS MDK Śródmieście Wrocław1338N:188
547IIPara, AleksandraMKS MOS Wieliczka 1338N:205
548IIUrbaniak, AdriannaKS 64 Zielona Góra 1337N:62
549II+Kowalik, MałgorzataWKS KOPERNIK1336N:91
550IVDobosz, AmeliaSRSDiM Węgrów 1336N:58
551IIJankiewicz, Julia 6d1335N:60
552IIKarpińska, WeronikaKS AZS Wratislavia1335N:169
553IIIŻukowska, ZuzannaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1334N:47
554Hummer, Natalia ZS nr 111334N:135
555IIStarzec, Oliwia TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1334N:108
556IIJung, TarunaKS Laura Chylice1334N:122
557IIIKrupa, Kamila KSz Polonia Wrocław1333N:57
558II+Grabsztunowicz, MonikaUKS ZSO Włoszakowice 1333N:117
559IIIGrudniewska, KingaBałtów - parafia pw. MB Bolesnej1333N:17
560IIIOkruta, Zuzanna MKSz Rybnik 1333N:104
561IIIŻelowska, Łucja Opole 1332N:21
562IIJarzyna, Dominika Caissa Pion Zielona Góra1332N:73
563IIIJopek, Alicja 1332N:7
564IVMidura, Hanna G.nr 1 im. Łączniczek Armii Krajowej w Józefowie 1331N:12
565II+Mazgaj, Julia Gimnazjum nr 1 Chrzanów1330N:277
566II+Baran, DagmaraLKS Strażak Zabrzeg1330N:179
567IIIPaluch, Justyna ULKS Brzozanin Brzoza 1330N:30
568IIIHałasa, MartynaGimnazjum nr 2 Tomaszów Lubelski 1329N:36
569IIDomińczak, Maria G. nr 133 im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego Ursus 1329N:53
570IIIKornik, KarolinaBCK Biłgoraj 1329N:36
571II+Waszkowska, SandraKSz Gambit Świecie 1329N:105
572IIISzafraniec, KarolinaSP GŁOGOCZÓW1328N:34
573IIISpychała, JuliaULKS SKOCZKI Słopanowo 1328N:8
574IVMirek, Karolina KS LAURA Chylice1328N:34
575IIWięcek, Karolina PSSz Pszczyna 1327N:254
576II+Kulpa, Karolina SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1327N:219
577IIIWojciechowska, AgataLKSz Caissa Lubsko1327N:47
578IIILewkowicz, ZuzannaUKS Hetman Częstochowa 1327N:8
579IIIZakrzewska, Natalia UKS Rotmistrz Grudziądz1326N:20
580IIIPsyk, WeronikaKSz Piątka Skierniewice1326N:7
581IIILiana, Wiktoria GKSz Kornuty Gorlice1325N:295
582IIŚliwińska, ZuzannaKS Unia Bieruń Stary 1325N:46
583IIIWiszniewska, Gabriela UMKSz Jaćwież Suwałki1325N:198
584IIGrochot, KlaraKSz LECH-WSUS Poznań 1323N:231
585IIISydow, Weronika LKS Plezuro Skoki 1323N:19
586II+Krzanowska, Liliana RzKSz Rzeszów1323N:494
587IIZwolińska, Zuzanna UKS Hetman Koronny Trzebinia1323N:230
588IVTomcikova, Dominika SK Rajec1323N:8
589IIBatiuk, AlicjaSP Regulice 1323N:111
590IIRetz, Agnieszka LKS Promień Kowalewo Pom.1322N:174
591IIPrzytarska, Magdalena TKKF PROMYK Ciechanów1322N:102
592IIIDżbik, Magdalena MUKS Fidei Węgrów 1322N:86
593IIITaranowicz, Zofia UKS Trzydziestka Olsztyn1322N:128
594IIIChojecka, Eliza SRSDiM Węgrów 1321N:73
595IIIBartosik, AleksandraSP 10 Kalisz1319N:26
596IIKordula, ZuzannaG. nr 119 im. Mar Józefa Piłsudskiego W-wa Wesoła1319N:100
597IIPopiel, Małgorzata UKS przy SP 8 Chrzanów 1319N:322
598IIŚwiątkowska, Alicja KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 1319N:98
599IVLachowicz, KatarzynaSiemiatycze 1318N:47
600IIIPolek, AgataKawęczyn 1318N:25
601IIŁowczowska, ElżbietaUKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1317N:46
602IITarankiewicz, WeronikaKSz Gryf Szczecin 1317N:70
603IVKupiec, Karolina1317N:48
604IIIMichalec, Barbara UKSz Ziemowit Złotów1316N:25
605IIKaznowska, KingaSP nr 10 Olsztyn1316N:79
606Jarczewska, Julia Żywioły Płońsk1316N:2
607IIINiedorys, KarolinaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1316N:80
608IIPłachta, PatrycjaSTMGK Strzelce Krajeńskie1315N:33
609IIITalaga, Zuzanna SP nr 98 Kraków1315N:16
610IISobieraj, WiktoriaMKS Mrągowia Mrągowo1315N:150
611IIGromek, AleksandraUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1315N:101
612IITrzeciak, Martyna Szkoła Podstawowa Nr 8 Siemianowice Śląskie1313N:10
613IIIŻmijewska, WeronikaPG 1 Grajewo1313N:23
614IIRodzik, Małgorzata UKS Gedanensis Gdańsk1313N:146
615IIIZawada, Karolina1313N:78
616IIHryceńko, Karolina Krosno1313N:128
617IIIDylnicka, Małgorzata SP 5 Białystok 1313N:247
618IIMędrygał, AnnaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1312N:189
619IIIGuzy, Joanna1312N:71
620IIILebiedzińska, HannaSP 47 1312N:449
621IISalamon, PaulinaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1312N:189
622IISzczepanik, Magdalena KSz Piątka Skierniewice1312N:74
623IISłowik, JuliaKSz Jelonka Jelenia Góra 1311N:75
624Pelc, MonikaGmina Grodzisko Dolne 1311N:9
625IIIKuras, Łucja Roztoka 1310N:9
626IIIKovalyk, OlenaNowojaworivsk 1309N:58
627IIKochanowicz, Emilia WKS KOPERNIK1309N:100
628IVKania, Monika MDK I Jasło1309N:20
629IIISawicka, Anna Gdańsk 1308N:29
630IPudełko, Magdalena TS Wisła Kraków 1308N:155
631IVDworzyńska, DariaKSz Gryf Szczecin 1308N:60
632IILajdamik, AnnaAPA SMART Skoczek Czerwionka-Leszczyny1308N:102
633IIKultys, NelaMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1307N:64
634IISzachniewicz, WeronikaKSz Miedź Legnica1306N:175
635IIHanuszkiewicz, JuliaKSz Piątka Skierniewice1306N:54
636IIJureczko, AnnaPSSz Pszczyna 1306N:50
637IVCioska, Dagmara PUKS Rodło Opole 1305N:7
638IIWiśniewska, Nina UKS OPP Toruń1305N:32
639IIIŻurawicka, AleksandraMUKS Fidei Węgrów 1305N:667
640IIGajewska, Marta LO Prusa Siedlce1304N:55
641IIIKosmacz, HannaPałac Młodzieży Koszalin 1303N:32
642IIIStaszewska, WeronikaUKS Pałac Nieborów1303N:13
643IIIDobosz, Agnieszka ABSOLWENCI GIMNAZJUM GOLCOWA1303N:96
644IVKorajczyk, Dominika LKS Lotos Jabłonna 1302N:21
645IIISibilska, Bogumiła MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1302N:20
646IIGawrońska, Zuzanna Szkoła Podstawowa Nr 8 Chrzanów 1302N:117
647II+Zając, PatrycjaUKS przy SP 8 Chrzanów 1302N:346
648IIMajdecka, NikolaM-GOK GAMBIT Ślesin1301N:244
649IIWilk, PatrycjaUKS SP3 w Bogatyni1301N:321
650IIIRysińska, MagdalenaLUKKS Miedziana Góra 1301N:76
651IIZambrowska-Mazurek, Zofia 1301N:70
652IIKędzia, NataliaUKS Piątka Wieluń 1300N:132
653IISamborska, Oliwia UKS Ognisko Rydułtowy1300N:287
654IISas, Oliwia 1299N:8
655IIIKrajewska, Gabriela LUKKS Kielce1299N:113
656IIIUriasz, GabrielaGKSz Hetman Pilzno1299N:8
657IINawrocka, Edyta LKS Chrobry Gniezno 1297N:192
658IIISzymczak, Marta UKS Smecz Konin 1297N:18
659IIIBrzozowska, Magdalena KSz. Hańcza Suwałki 1297N:147
660IVKonieczna, Aleksandra UKS Hetman Częstochowa 1296N:129
661IIChmielewska, JuliaSP nr 10 Suwałki 1295N:459
662IIIGłówka, Julia Zespół Szkół Plastycznych 1295N:31
663II+Szymańska, Joanna1295N:57
664IVMichalak, Marta Sz MOK DEBIUT Terespol1295N:29
665IVSpychała, JuliaKUKE1294N:13
666IIIMróz, Nikola UKS Viktoria Łowczów1294N:108
667IIISeń, Rozalia PKS MAT Białołęka1294N:335
668IIIBaran, MariaMKS MOS Wieliczka 1294N:358
669IIIGajewska, Agata Gimnazjum w Poraju1293N:97
670IVHus, AgataSSP 2 STO Białystok1293N:72
671IIJankowiak, Maja RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1293N:64
672IIIPudzisz, BeataUKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1293N:53
673IVGwóźdź, IzabelaSP Rzeszów 1293N:6
674IIIMróz, LauraRzKSz Rzeszów1292N:56
675IVJewtuch, Oliwia KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1292N:14
676IIWieczorek, JuliaKSz Wieża Śmigiel 1292N:53
677IIIGrefkowicz, JuliannaKSz HETMAN Katowice 1291N:16
678IIBartoszek, JuliaGKSz Kornuty Gorlice1291N:388
679IVStaranska, Paulina1291N:6
680IVMisiek, Zuzanna UKS GOK Galewice Galewice 1290N:9
681IIIKycler, Magdalena SP Nr 33 Katowice 1290N:9
682IVOssolińska, Klaudia1290N:11
683IIIDominik, NataliaŻarów 1289N:136
684IVDudkiewicz, DominikaKlasa 6 1289N:8
685IICzyżewska, Kinga UKS Giecek Radków1288N:85
686IIJaranowska, Nicola1288N:133
687IVSudak, NataliaSP Stara Ruskołęka1288N:46
688IVRozwadowska, Amelia Mińsk Mazowiecki 1288N:55
689Kubala, KubaSP 7 Leszno 1287N:24
690IIIWasiak, Magda UKS Awans Żyrzyn 1286N:34
691IVRusek, Anna 1286N:22
692IVJach, AleksandraWarszawa1286N:30
693IIIRachwał, Aneta Gmina Grodzisko Dolne 1286N:31
694IIFranek, Diana KSz ORŁY Pleszew 1286N:65
695IIKodym, KatarzynaMUKS Fidei Węgrów 1285N:205
696IIIMaciuszek, JuliaUKS Giecek Radków1285N:15
697IIIZielińska, Laura 1285N:19
698IIINowak, BarbaraZS Połomia 1284N:48
699IIICisowska, Zuzanna GIM6 Gorlice1284N:143
700Śliwa, AleksandraGim.Słopnice 1284N:8
701IIIKarkosz, Wiktoria RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1283N:93
702IIIKogutek, Rozalia1283N:28
703IVNowacka, Patrycja 1283N:16
704IVWłodarczyk, AgataUKS Sokół Włoszakowice 1283N:3
705IVWenda, Aleksandra G. nr4 im. Książąt Mazowieckich Ciechanów 1283N:31
706IIIFajt, KarolinaUKS Giecek Radków1282N:66
707IIIWijaszka, OliwiaUKS Giecek Radków1282N:46
708IVAdamowska, JuliaKSz Odrodzenie Kożuchów 1281N:2
709IVJasińska, MałgorzataOSz Baszta Szamotuły 1281N:3
710IIBłaszczuk, OliwiaUKS Korona Gdańsk1281N:209
711IIKukuła, KlaraKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1281N:150
712IVSkrzeszewska, AleksandraGdynia1280N:11
713IIIMłyńska, AgataUKS Wda Lipusz1280N:83
714IVZygmunt, Wiktoria LKS Kańczuga 1280N:8
715IVWronowska, Karolina SP Filipów 1280N:7
716IIPłachta, AlicjaSTMGK Strzelce Krajeńskie1279N:36
717IITryjańska, EmiliaSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1279N:150
718IIISoćko, Julia KSz Polonia Warszawa1279N:163
719IVWińcza, Viktoria 1279N:44
720IVTokarz, KarolinaLKS Sanovia Lesko 1279N:80
721IIIStefańska, Maria SP2 Sędziszów Małopolski 1278N:145
722IVKosiorek, AnnaŁochów1278N:25
723IVKobus, Urszula1278N:25
724IVRusek, Anna Gimnazjum 2 Olkusz1278N:5
725VIzdebska, WeronikaTarnawa Dolna 1278N:47
726IIKisielewska, Dominika MUKS MDK Śródmieście Wrocław1278N:124
727IIKicińska, MagdalenaUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1278N:114
728Piotrowska, SylwiaPG Grodzisk 1278N:15
729Szymańska, Ilona Sękowo 1278N:9
730IVMichalik, Julia Łódzki Związek Szachowy1278N:4
731IVSzczota, KlaudiaUKS GOK Galewice Galewice 1277N:8
732IIIMól, Martyna MKS MOS Wieliczka 1277N:606
733IISujko, Anna UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1277N:181
734IIPieszczoch, AmeliaKSz GAMBIT MDK Świdnica1277N:153
735IIISocha, Natalia1277N:27
736IIIFiała, Zuzanna UKS MOSiR Włodawa1276N:32
737IIISchyllo, Wiktoria KSz. Hańcza Suwałki 1276N:326
738IVHałata, NataliaSP 13 Mielec1276N:10
739IVKosiorek, MilenaŁochów1276N:27
740IVGibowicz, Magdalena PG Krynki 1276N:16
741IIIKołakowska, Angelika 1276N:19
742IIINowak, ZuzannaUKS GONIEC Staniątki 1276N:183
743IIIRau, Lena KS AZS Wratislavia1276N:67
744IVStefanowicz, Paulina1276N:3
745IVPasterz, Dominika 1276N:4
746Zagozdon, Eliza Opole Lubelskie 1275N:46
747IISzura, KatarzynaGKSz Kornuty Gorlice1275N:299
748IIIŻelazko, AnnaKGL Szarotka Wadowice Górne1274N:69
749IIIKoźmiński, Antonina UKS Szach Wolsztyn1274N:30
750Parzonko, WeronikaPG Grodzisk 1274N:19
751IIISapletta, Zuzanna SP Szemud 1274N:66
752IVŻeberek, Magdalena Gimnazjum w Samborowie1273N:5
753IVKołodziejczyk, Zuzanna SP 4 Łańcut 1273N:7
754IIIBargieł, Zofia Przyszowa 1273N:17
755IIGonsior, KlaudiaGKS Gwarek Ornontowice1272N:78
756IIMroczkowska, Sylwia UKS Żak Łomża1272N:262
757IVKarleszko, Emilia UKS Rodło Opole1272N:36
758IIKlimek, MonikaG.nr2 im. Ireny Sendlerowej Otwock1272N:63
759IIIHawryluk, Paulina Sarnaki 1272N:42
760IIIPrucnal, Oliwia UKS Astra Leśniowice 1272N:95
761IIKlima, JuliaUKS Goniec Staniątki 1272N:254
762IVLangowska, Kamila Hetman Paradyż 1272N:11
763IIILewiak, AleksandraŁKS Szach-Centrum Łódź1272N:24
764IVBarberis, Paola UKS Hetman Częstochowa 1271N:67
765IVKaczmarczyk, Joanna ZS nr 10 dr. 11271N:51
766IIIZąbczyńska, Magdalena RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1271N:92
767IIIZalewska, Katarzyna ULKS Dobre1271N:48
768IIMercik, JoannaKKSz Urania Krosno1271N:404
769IIIDudziuk, Wiktoria 1271N:36
770IIIKędzior, KamilaZS w Dominikowicach 1271N:197
771IVLisowska, JoannaOKSz Społem Opole1271N:12
772IVKuś, WeronikaŻarnowa1271N:7
773IIIWiśniowska, Patrycja 1270N:34
774IVRosłan, Joanna SP 61270N:6
775IVGomółka, Aleksandra LO Strzyżów 1270N:21
776IIIStawiak, KlaudiaLKS Goniec Żarów1269N:34
777IIIKoza, Paulina Roztoka 1269N:19
778IIIDrewnikowska, AleksandraUKS Smecz Konin 1268N:70
779IVKowalczyk, Dorota 1268N:16
780IVHorzempa, MilenaUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1268N:3
781IIISzatkowska, Liwia UKS SP3 w Bogatyni1267N:82
782IIMysłek, ZuzannaKS Unia Bieruń Stary 1267N:91
783IVKrzemińska, KlaudiaSzkoła Podst. nr 1 w Leżajsku 1267N:8
784IINowacka, Anna KS LogIN Skierniewice 1266N:101
785IIIKaczorowska, ZofiaUKS Skoczek Milicz1266N:71
786Ferdyn, Oliwia1266N:5
787IIIAndrzejewska, Agnieszka KSz Polonia Wrocław1265N:31
788IIWójcik, Helena UKS Korona Gdańsk1265N:131
789IVSzyszka, Joanna AKS Mikołów 1264N:6
790IVMaciejewska, MartynaUKS Hetman Michałowice 1264N:14
791IIIHoroszczak, Natalia UKS JEDYNKA Bełchatów 1264N:34
792IISłoniewska, AgataUKS TSz Zieloni Zielonka1264N:62
793IIWawrzyńczyk, GabrielaKS Wesoła Warszawa 1264N:127
794IVZnamirowska, Patrycja 1264N:7
795IVOsypiuk, PaulinaG. 119 im.Marszałka Piłsudskiego Wesoła1264N:22
796Okoń, EwaMDK CAISSA Zamość 1264N:7
797IIIGolec, Alicja SP 2051263N:52
798IVPośpiech, AgnieszkaKSz Silesia Racibórz 1263N:14
799Wasilewska, Wioleta Perlejewo 1263N:31
800IIISzczepaniak, Patrycja ZS 1 Działdowo 1263N:18
801IVJanković, Lena Kraków 1263N:3
802IIIZwolan, WiktoriaŻukowo 1263N:26
803IIISikorska, OliwiaUKS SP3 w Bogatyni1262N:55
804IIIKondraciuk, Daria II LO 1262N:39
805IIIJanus, AnitaKLIM UKSz Gambit Starachowice 1261N:90
806IIIHodur, IzabelaKGL Szarotka Wadowice Górne1261N:295
807IIICisek, Patrycja TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1261N:51
808IVKaczkan, MatyldaG nr 128 W-wa Rembertów1261N:9
809IIFutyma, Klaudia UKS SP 1 Brzozów 1261N:120
810IVSobczak, AgataStaniszewo1261N:10
811IVStarkowska, Anna1261N:5
812II+Mykhaylyak, OlgaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1260N:176
813IIICzekańska, WeronikaPodkarpacie Przemyśl 1260N:38
814IIIŁapot, Natalia M-GOK GAMBIT Ślesin1260N:127
815IIMiron, Karina LUKSz Orient Sokółka1259N:259
816IVBadič, AdriannaM-GOK GAMBIT Ślesin1259N:11
817IVStaniak, Weronika SP 7 Wołomin 1259N:3
818IIKrzystoń, KatarzynaŻKSz Żary 1259N:107
819IVZimoch, AdriannaUKS Piątka Wieluń 1259N:13
820IIIFilipowicz, WeronikaGimnazjum Nr 1 Krosno 1258N:39
821IIIGrochmal, Maria Gimnazjum Nr 4 Krosno 1258N:30
822IIOgonowska, Aleksandra UKS Czternastka Warszawa1258N:82
823IIIStugiewicz, Maria KSz Silesia Racibórz 1257N:33
824Jezierska, MagdalenaOstrów Wielkopolski1257N:17
825IISzewczuk, AleksandraTMS Roszada Gliwice 1257N:88
826IVMałyszko, Aleksandra Białystok1256N:118
827Karasiewicz, NataliaKSz Silesia Racibórz 1256N:6
828IIINowak, Anna PKS MAT Białołęka1256N:79
829IIKraszewska, OlgaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1256N:382
830IVSłapek, Zuzannna PG 9 Wałbrzych 1256N:5
831IVAleksandrowicz, Julia Gimnazjum nr 3 Suwałki 1255N:39
832IISzczypka, WeronikaMUKS SZS Cieszyn1255N:136
833IVKsiążek, UrszulaKSSSN Ursynów Warszawa 1255N:26
834IIIOpalińska, WiktoriaGimnazjum nr 2 w Łukowie 1255N:44
835IIReinhardt, Wiktoria Regimin 1255N:52
836IVZając, AnnaMKS Babia Góra Lipnica Wielka1254N:26
837IIIMalinowska, Liwia Bolesławiec1254N:32
838IIINiedźwiedź, AlicjaKS Komunalni Sanok1254N:66
839IVOszust, Natalia UKS ASTRA Leśniowice 1254N:63
840IVHałas, AnnaKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1254N:11
841Lerka, Emilia KU AZS UW w Warszawie 1253N:6
842IVKaczmarek, Gabriela MMKS Wieniawa Leszno1253N:3
843IVJurczyk, KingaGimn. Filipów1253N:7
844IVJarzębska, Natalia UKS Jedynka Bełchatów 1253N:4
845IIIWilant, AnnaKSz Odrodzenie Kożuchów 1252N:53
846IIBrzenczka, Joanna KSz Silesia Racibórz 1252N:81
847IIOlsztyńska, Helena SP MontessoriŚw. Urszuli Ledóchowskiej W-wa 1252N:193
848Giernalczyk, Aleksandra MKS przy MDK Trzcianka1252N:7
849VRączka, KingaGimnazjum Grodzisko Górne1252N:4
850IIKicmal, Klaudia UKS SP3 w Bogatyni1251N:91
851IIIPołajdowicz, NinaUKS Astra Leśniowice 1251N:38
852IVLencka, Paulina UKS SP3 w Bogatyni1251N:12
853IVGładkowska, Karolina KSz. Javena Hańcza Suwałki1251N:2
854IIIKołodziejczyk, AnnaUKS Hetman Częstochowa 1251N:116
855IVWojtkiewicz, Róża UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1250N:29
856IVBewziuk, Anna Szachmistrz Kalisz1250N:3
857IVDoberschutz, Dorota LKS Chrobry Gniezno 1250N:7
858IVToczek, WiktoriaGimnazjum nr 1 w Brzozowie1250N:8
859IVSytniejewska, JagodaMKS Wicher Zbąszyń1250N:1
860IVSacharczuk, Karolina1250N:12
861IIIWłosiak, Julia PSSz Pszczyna 1249N:49
862Wieczorek, EmilliaAKS Mikołów 1249N:7
863IVWiśniewska, Aleksandra UKS Płomyk Nekla 1249N:3
864IISikorska, AnnaGimnazjum nr 23 w Olsztynie 1249N:77
865IVAdamiak, IgaBiałystok1249N:103
866IIIEgeman, EmiliaUKS Hetman Częstochowa 1249N:258
867IVHrabinska, Anna Lwów 1249N:9
868IVRatajczyk, Wiktoria UKS Skoczek Elbląg 1249N:7
869Owsiany, KatarzynaSP Będziemyśl 1248N:7
870IIIJamrugiewicz, WeronikaSP 1 Brzozów 1248N:192
871IIIJakubaszek, AmeliaUKS TSz Zieloni Zielonka1248N:23
872IVKindrat, JuliaAkademia Szachowa Gliwice 1247N:7
873IIISyfert, Agata G.nr. 13 im. Stanisława Staszica W-wa Ochota 1247N:63
874IVKusiak, Natalia LKS Piast Śrem 1247N:23
875IIIKoszacka, Katarzyna GIM Salezjańskie Ostróda1246N:100
876IIHofman, Julia KS LAURA Chylice1246N:1
877IVKosiorek, MonikaŁochów1246N:31
878IVWalczak, Karolina SP Dłużyna1246N:2
879IVDziadul, NataliaAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1246N:6
880Jasiewicz, Anna 1246N:5
881IIIGórowska, Alicja UKS SP3 w Bogatyni1245N:47
882IIJastrzębska, Julia KSz Gambit Świecie 1245N:34
883IVWasyliszyn, AleksandraStalowa Wola1245N:9
884IVFigura, Magdalena Sarnaki 1244N:18
885IVWitkowska, Aleksandra MKS KSOS Kraków1244N:3
886IVJuchaniuk, Pola SP nr4 Boleslawiec1244N:1
887IIKultys, GabrielaMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1244N:23
888IIKokoszka, AlicjaUKS Jedynka Bełchatów 1244N:73
889IVWłodarczyk, MagdalenaSRSDiM Węgrów 1244N:8
890IVKrawczyk, OlgaPG 2 w Łowiczu 1244N:8
891IVNowak, AgnieszkaMUKS \ MDK Fabryczna\ Wrocław1243N:22
892IVStrzelczak, JowitaUKS GCK Sękowo 1243N:1
893IVMoch, Kamila1243N:6
894IVPatykiewicz, Anna Szkoła Podstawowa Nr 8 w Dąbrowie Górniczej1243N:3
895IVŁopusiewicz, Marta Góra 1243N:5
896IVPaluch, Julia KSz Miedź Legnica1243N:2
897IVSachajko, AleksandraUMKS Na Pięterku Poznań 1242N:12
898IVKhan, JaśminaKS Legion Legionowo 1242N:7
899IIIStachowiak, Michalina ZSO Włoszakowice 1242N:95
900IVLeszczewska, JuliaSP Nr 10 Krosno 1242N:12
901IVNiemiec, Agata1242N:6
902IIIPłoszczyca, MagdalenaGKSz Hetman Pilzno1241N:82
903IITarczyńska, Aleksandra KTS Kalisz1241N:146
904IIIDziembowska, Anna Akademia Szachowa Gliwice 1240N:29
905IIIKędzia, Antonina RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1240N:130
906IIISawicka, ZuzannaSSP 2 STO Białystok1240N:97
907IVJasiak, Kosma UKS 21 Podlesie 1240N:13
908IVOleksy, KarolinaŻdżary1240N:9
909IIPlaskota, Oliwia Hetman Ostrowiec Św.1240N:96
910IVNałęcz, AnnaTKKF PROMYK Ciechanów1240N:4
911Bugajna, Wiktoria Kotowice1240N:3
912IIPieczewska, Jadwiga OTSz Ostrów Wielkopolski 1240N:147
913IVIdziak, Natalia Gdańsk 1240N:30
914IVWałachowska, Irena 1240N:3
915IVWoźnica, AlicjaOleśnica 1240N:2
916IIIJaniszewska, Karolina UKS ZSO Włoszakowice 1239N:199
917IVBiałowąs, Maria UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1239N:14
918IVHyżyk, PatrycjaUKS ZSO Włoszakowice 1239N:19
919IIIŁupicka, LenaSP - Śmigiel 1239N:25
920IIIWarzecha, Klaudia KGL Szarotka Wadowice Górne1238N:14
921IIMainka, AnnaUKS BASZTA Wodzisław Śląski1238N:200
922IIIBrelińska, Matylda ŻTMS Baszta Żnin1238N:139
923IVKrzaczkowska, AnnaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1238N:74
924IVMikołajczyk, Aleksandra1238N:5
925IVSamol, JuliaMMKS Wieniawa Leszno1238N:5
926IVDamilak, JuliaSzkoła szachowa Hetman 1238N:1
927IVRogala, WeronikaUKS MDK Otwock1237N:22
928IVDobień, Kalina 1237N:6
929IIStaszewska, AleksandraMTS Kwidzyn 1237N:18
930IIIMatusik, Milena UKS Hetman Koronny Trzebinia1237N:313
931IIIJutrzonka, HannaUKS Wda Lipusz1237N:22
932IVMrzygłód, DorotaMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1237N:8
933IVWywrot, Julia SP Nr 11 Rybnik 1236N:6
934IIIKotula, KarolinaGIM 3 Otwock1236N:11
935IIIMroczkowska, ElizaUKS Żak Łomża1236N:313
936IVTomasiak, Julia MKS Polonia Warszawa1236N:3
937IVPotoczna, Zuzanna SP Brzozów 1236N:6
938Mierzwa, ElżbietaGimnazjumNr 11 w Bielsku- Białej 1236N:5
939IVMaciejczyk, Izabela SP Nr 10 Rzeszów 1236N:9
940IVBobrowska, Amelia KSz Piątka Skierniewice1236N:5
941IVMorelowska, Aniela1236N:4
942IVPolak, Julita ChTS Chorzów 1236N:1
943IIIWitwicka, Julia JKSz-W Jarocin1235N:36
944IIITwardowska, AngelikaPTC Pabianice 1235N:47
945IVKaczmarek, Jowita KU AZS UW w Warszawie 1235N:7
946IVHa, Joanna1235N:4
947IIIAntos, Aleksandra UKS REFLEKS Gościno1235N:44
948IIIPiech, Aniela Agros Chełm1235N:85
949IIISieradzka, Magda1235N:48
950IIĆwiszewska, Oliwia KSz Jelonka Jelenia Góra 1235N:170
951Wiśniewska, Karolina Wrocław1235N:7
952IVSuchecka, Zofia 1235N:20
953IIIPyrchla, BarbaraLKS Polonia Poraj 1234N:132
954IVObuchowska, WeronikaSSP 4 PTO Białystok1234N:7
955IIChęcińska, PaulinaSP771234N:81
956IVSuszyńska, MajaGimmazjum Suszec1234N:1
957IVKida, AndżelikaGórno1234N:107
958IIIGórna, AnnaGimnazjum Nr 12 Częstochowa1234N:195
959IVReczyńska, Lidia 1234N:3
960IVOlejniczak, Klaudia MKS Wicher Zbąszyń1234N:3
961IVBogacka, PaulinaGimnazjum Nr 3 Tychy1233N:32
962IVDylewicz, MajaSP 51233N:1
963IIIZawadzka, JulitaUKS Goniec Staniątki 1233N:314
964IIIDeniziak, WeronikaCOKiS Ciechanowiec1233N:129
965IVSzymańska, JoannaSarnaki 1233N:4
966IIILisiecka, Julia Caissa Pion Zielona Góra1233N:61
967IVSikora, Emilia1233N:4
968IVBratash, ViktoriyaKovel 1233N:44
969IVKusiak, Natalia LKS PIAST ŚREM 1233N:6
970IVRóżalska, Jagoda5 1233N:5
971IVJastrzębska, Natalia Ruda Śląska 1233N:6
972IVGużewska, Wiktoria SP 11 Suwałki1233N:8
973IIILemiowska, Milena 1233N:17
974IVRusnak, Hanna 1233N:3
975IVŚwiercz, Nikola(Elbląg) 1233N:6
976IIIKowalska, Julia M-GOK GAMBIT Ślesin1232N:178
977Budenas, Karolina PG 2 Grajewo1232N:7
978IIIRydzyńska, Magda NOK Nakło1232N:54
979IISivickis, KorneliaUKS OPP Toruń1232N:108
980IIIPaduch, Sandra1232N:152
981IVSłapa, Zuzanna 1232N:28
982IVRyszkiewicz, Dominika PG 15 Białystok1232N:4
983IICieślak, EmiliaUMKS Na Pięterku Poznań 1232N:27
984IIIZawisza, IzabelaSP Nr 3 Krosno1231N:28
985IIIPawłowska, Oliwia1231N:54
986IVKrzyżostaniak, Kinga TTSz Tęcza Turek 1231N:9
987Janosz, AnnaBielsko-Biała1231N:7
988IVBiadoń, Bartłomiej1231N:12
989IIIKołodziej, Julia LUKKS Kielce1231N:247
990IVGralik, Małgorzata SP Stara Ruskołęka1231N:26
991IVBartnikiewicz, DanielaWarszawa1231N:1
992IIIŁach, Milena UKS SP 1 Brzozów 1231N:107
993IVKhomenko, LiubovKaliningrad 1231N:8
994IIIWysocka, Kamila SP Jeleniewo1231N:81
995IVKozińska, Karolina 1231N:3
996IVWalczak, KatarzynaKościerzyna1231N:6
997IVSulecka, Wiktoria MKS Chełmża 1230N:7
998IVKubowicz, Zofia 1230N:9
999IVSzczecińska, JoannaUKS SP3 w Bogatyni1230N:2
1000IIIKruczek, Aleksandra LKS Sanovia Lesko 1230N:98
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)