ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20636)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25648);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35731)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (827);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14115)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13015);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
1kWaszczuk, PatrycjaMUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski2238N:757
2WFMAntolak, JuliaGKSz Solny Grzybowo 2229N:502
3WCMDmochowska, Agnieszka MUKS MDK Śródmieście Wrocław2179N:285
4WIMKiołbasa, Oliwia MUKS Stoczek 45 Białystok2169N:166
5k+Parol, Pola LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Maz2151N:431
6mKubicka, Anna KSz HETMAN Katowice 2145N:379
7WFMŚliwicka, Alicja UKS OPP Toruń2143N:206
8kHarazińska, MagdalenaKSz Polonia Wrocław2108N:464
9WFMKucharska, Honorata MKSz Rybnik 2093N:558
10I++Posuniak, WeronikaKMKSzach Victoria Komplexbud Kielce 2089N:448
11WFMDwilewicz, KatarzynaKSz Polonia Wrocław2083N:192
12kRudzińska, Michalina KSz. Hańcza Suwałki 2080N:366
13kKaczmarska, JoannaKSz Polonia Warszawa2051N:490
14I++Czarnecka, LidiaSP 15 Elbląg 2033N:303
15kGazikova, VeronikaKSz HETMAN Katowice 2028N:8
16FMJarocka, LiwiaGdynia2027N:338
17k++Olechnicka, KarolinaKS LAURA Chylice2022N:309
18k+Topolan, AgataLKSz Lublin 2008N:377
19kCzarniecka, AleksandraUKS SP3 w Bogatyni2008N:665
20k++Cieślak, WiktoriaMKSz Rybnik 2003N:593
21I++Trybowska, BarbaraUKS Orlik Rudnik nad Sanem2000N:1049
22I++Wikar, MartynaLKSz GCKiP Czarna 2000N:510
23I++Kozubal, Aleksandra UKS SP 1 Brzozów 1989N:513
24k+Kalinowska, Zuzanna SG 3 BTO Białystok 1989N:495
25I++Karykowska, AnnaKSz Miedź Legnica1988N:388
26I+Marcińczyk, Monika KSz Maraton Łomża 1985N:689
27kMarczuk, Anna KKSz Kraków1981N:215
28kSowa, WiktoriaUKS Rodło Opole1964N:269
29kStebel, Agata UKS Ognisko Rydułtowy1963N:370
30I++Murawko, JuliaKSz. Hańcza Suwałki 1962N:249
31kFrej, Zofia MUKS MDK Śródmieście Wrocław1949N:335
32kŁęczek, WeronikaUKS Hetman Koronny Trzebinia1940N:578
33I++Pluta, NataliaMCKiS Jaworzno1933N:225
34IPędrak, PaulinaGKSz Hetman Pilzno1931N:581
35I++Guzik, NataliaGOKiS Skomlin 1930N:534
36WCMMalicka, MariaKSz Polonia Warszawa1924N:517
37kŚwięch, JoannaLKSz GCKiP Czarna 1916N:439
38k+Mościcka, Pola KS Laura Chylice1912N:183
39I++Raczykowska, PaulinaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1899N:329
40I++Szeląg, ZuzannaLKS Chrobry Gniezno 1897N:627
41kDyląg, EmiliaKKSz Kraków1894N:498
42IKrzysztyńska, Anna LKS Parnas Stara Wieś I1884N:648
43I+Goraj, BarbaraUKS Czarny Koń Olkusz1882N:243
44I++Knapik, Julia UKS Hetman Częstochowa 1874N:531
45I+Pyzio, Amelia OLIMPIJCZYK Chrzanów 1869N:704
46I++Filipska, MajaUKS MDK GDYNIA1869N:419
47kDwilewicz, AgataKSz Polonia Wrocław1867N:213
48ISękowska, Helena MUKS MDK Śródmieście Wrocław1866N:394
49I+Budkiewicz, Magdalena UKS GONIEC Staniątki 1863N:665
50kKonopacka, MartynaMCKiS Jaworzno1861N:265
51I++Buchta, Agnieszka UKS PIONIER Jastrzębie Zdrój1857N:268
52I+Karleszko, Karolina UKS Rodło Opole1856N:208
53IBorkowska, ZuzannaMKS EMDEK Bydgoszcz 1852N:397
54I++Glapa, Anna ILO Leszno1850N:347
55I+Furtak, JoannaMKS Sandecja Nowy Sącz 1850N:312
56I++Adamczyk, Zuzanna UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1848N:431
57I++Kindler, Karolina UKS Korona Gdańsk1844N:390
58IStochniałek, DominikaUMKS Na Pięterku Poznań 1843N:170
59II+Przepióra, AnnaKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1839N:203
60IWołągiewicz, KingaKSz. Hańcza Suwałki 1833N:410
61IMichalska, Aleksandra KSz Polonia Warszawa1833N:232
62I++Krzywnicka, Maria KSz Gryf Szczecin 1831N:374
63I+Daliga, Anita UKS Trzydziestka Olsztyn1828N:293
64I++Gredka, DominikaPSSz Pszczyna 1825N:477
65I++Jurkiewicz, Zuzanna UKS SP 1 Brzozów 1823N:549
66I+Króliczek, GabrielaMKSz Rybnik 1821N:485
67IKoruch, Maria PGI 17 Białystok 1815N:584
68ITrembowiecka-Wysota, Aleksandra AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1812N:387
69I+Bilczewska, OlgaUKS Ognisko Rydułtowy1812N:480
70IZiziuk, Martyna LO Sokółka1799N:616
71IZarębska, Lena KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1799N:223
72IKarłyk, MariaŻKSz Żary 1793N:250
73I+Trusz, JuliaUKS Rodło Opole1793N:236
74I+Zabrzańska, Weronika UKS Hetman Koronny Trzebinia1780N:526
75I++Kulpa, ZuzannaSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1777N:363
76IIGodek, MartynaWKS Górnovia Górno1770N:718
77IKalinowska, KarolinaKSz Polonia Wrocław1762N:266
78I+Winter, AnnaKKSz Urania Krosno1760N:646
79ITomczak, MartaGim 4 1760N:520
80I+Kaniewska, Emilia KSz Polonia Warszawa1755N:120
81I++Mirowska, OliwiaGKSz Hetman Pilzno1744N:655
82IHumin, JuliaUKS FALA Świekatowo1740N:191
83I++Tarka, Aleksandra UKS Czternastka Warszawa1740N:203
84ISobczak, MartaUKS Pałac Młodzieży Katowice 1736N:213
85ITokarz, Izabela KSz Gambit Przeworsk1734N:497
86I++Wójcik, Jagoda KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1732N:216
87ISzulc, ZofiaGMK Suwałki1732N:215
88I+Starosta, Martyna UKS Rodło Opole1728N:353
89I+Lascar, Maria Elena KSz Miedź Legnica1727N:357
90IMazgaj, Zuzanna UKS Pałac Nieborów1727N:135
91IBarwińska, Ewa SP 17 Kalisz1727N:397
92II+Dębowska, MichalinaMKS MOS Wieliczka 1726N:392
93IRedmerska, MariaMTS Kwidzyn 1724N:39
94IKwiatkowska, AgnieszkaPG 5 w Opolu1724N:217
95IWąsala, Wiktoria UKS GIECEK Radków1721N:382
96IChoińska, Debora KSz. Hańcza Suwałki 1721N:518
97I++Hryń, ZofiaAkademia Szachowa Gliwice 1721N:211
98IPolak, Sylwia RzKSz Rzeszów1719N:242
99I+Mykhaylyak, WiktoriaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1718N:376
100IStróżyk, Aleksandra 1716N:368
101I++Kostecka, MarikaASSz Lipno Stęszew 1716N:334
102IZaborowska, Maria MTSz Mińsk Mazowiecki1716N:391
103ISoćko, WeronikaKSz Polonia Warszawa1711N:231
104IHryń, Aleksandra Akademia Szachowa Gliwice 1711N:188
105IWawrzyniak, WeronikaKTS Kalisz1711N:466
106IŁukasik, Zuzanna KSz Piątka Skierniewice1710N:191
107IMaciak, GabrielaKSz Miedź Legnica1708N:443
108IGowin, MałgorzataKSz Polonia Warszawa1703N:285
109I+Hertlein, Irena KSz HETMAN Katowice 1703N:330
110IIGrochot, Alicja KKSz Kraków1701N:164
111IBieńko, Jagoda AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1701N:424
112IChomicka, Kinga SG 3 BTO Białystok 1701N:686
113INowacka, Dorota UKS TSz Zieloni Zielonka1701N:550
114IPawicka, MagdalenaKSz Polonia Wrocław1700N:487
115II+Popiel, Natalia UMKSz Jaćwież Suwałki1693N:210
116I++Tkaczyk, Weronika UKS Czternastka Warszawa1693N:127
117IPoręba, Weronika Siedliska 1693N:328
118IMomot, Weronika UKS Smecz Konin 1692N:161
119ICiesińska, WeronikaAZS Poznań 1692N:131
120I+Siekańska, Maria SP S.Sternik Warszawa Wawer 1691N:224
121IOssolińska, MatyldaKSz Polonia Warszawa1690N:275
122II+Kaniowska, Anna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1689N:192
123I++Zamarska, SylwiaMUKS SZS Cieszyn1684N:484
124I+Mukhtarova, AnastasiiaSimferopol1682N:18
125IReda, PatrycjaUKS Czternastka Warszawa1681N:106
126I+Skiba, Aleksandra UKS Szach-Mat Syców1679N:113
127IRudol, MariaV Liceum Ogólnokształcące Gliwice1678N:148
128I+Wierzbowska, Aleksandra LO I Ostróda 1675N:220
129IMytych, WiktoriaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1674N:684
130II+Tomys, Wiktoria UKS Szach Wolsztyn1671N:123
131ISłoniewska, Alicja KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1670N:235
132I++Orlik, Sandra RKS MAT Ruda Śląska 1668N:210
133IChoremska, ZuzannaUMKS Na Pięterku Poznań 1667N:158
134IKubiak, AleksandraMKS Wicher Zbąszyń1667N:148
135II+Miąsik, Patrycja RzKSz Rzeszów1666N:855
136II+Najuch, Natalia PG 2 w Skierniewicach 1665N:103
137ISzewczyk, Malwina MUKS Stoczek 45 Białystok1663N:800
138IMróz, Lena SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1663N:367
139IIJakubowska, Urszula MZKS Unia Nowa Sarzyna1662N:558
140I+Krzyżosiak, Anna KSz Polonia Wrocław1662N:214
141IDallemura, Anna PrSP 6 Białystok 1661N:1023
142IBakalarczyk, ZuzannaUKS Piątka Wieluń 1660N:352
143ISzulc, Patrycja KSz Polonia Wrocław1657N:222
144IŁosińska, AleksandraUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1656N:167
145IGiefert, Sara LKS Sanovia Lesko 1654N:198
146IWolak, JuliaGKSz Hetman Pilzno1653N:365
147IWaligóra, JuliaUKS Smecz Konin 1647N:241
148IŁuka, AgnieszkaZespół Szkół Elektronicznych1643N:996
149II+Zygmunt, Patrycja UKS Orlik Rudnik n/Sanem1643N:405
150I+Samujło, Agnieszka KSz DRAKON Lublin 1640N:211
151I+Anyż, Monika KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1640N:367
152ICebula, AlicjaSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1639N:175
153ISkorupa, Oliwia UKS Rotmistrz Grudziądz1636N:207
154IGaj, MagdalenaKSz Gambit Przeworsk1636N:434
155IŚlusarczyk, Milena 1632N:361
156INależna, GabrielaKGL Szarotka Wadowice Górne1632N:693
157IOborska, MagdaKSz HETMAN Katowice 1632N:332
158ISawa, Daria LUKS Fajsławice1631N:328
159IArciszewska, ZuzannaSP 34 Białystok1628N:1150
160IAndrzejewska, MajaUMKS Na Pięterku POZNAŃ 1624N:304
161ISzczypawka, AleksandraPUKS Mikołaj Gąbin1624N:297
162IIMadej, NataliaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1623N:26
163IMichalczuk, SaraŻKSz Żary 1621N:120
164ILewandowska, Aleksandra UKS SP1 Jedynka Tychy 1619N:48
165IIBudzińska, Małgorzata PG 2 w Skierniewicach 1618N:60
166IDąbrowska, AleksandraUKS TSz Zieloni Zielonka1617N:142
167IRoszkiewicz, Anna UMKS Na Pięterku Poznań 1615N:136
168IMalinowska, MonikaKSz STILON Gorzów Wlkp.1610N:209
169IIWojtas, EmiliaKS Komunalni Sanok1609N:358
170IPaździerz, Klaudia Odz.G.D. nr 59 im. Tadeusza Reytana Mokotów W-wa 1606N:272
171II+Tomaka, AnnaGimnazjum nr 14 Gliwice 1602N:2
172IKrzyżosiak, MartaKSz Polonia Wrocław1601N:222
173II+Gil, Oliwia I LO Gliwice1600N:85
174IKlisz, Karolina 1600N:204
175II+Szymańska, AleksandraUKS MDK Radom 1594N:45
176IJanikowska, WiktoriaKSz Jelonka Jelenia Góra 1594N:231
177IBednarska, Julita KSz. Hańcza Suwałki 1593N:282
178II+Kudlak, Julia KSGU Tęcza Krosno Odrz.1592N:246
179IIChojnowska, KarolinaSP Konarzyce1588N:422
180IMazurek, Maja UKS SP 1 Brzozów 1588N:376
181IKawecka, MałgorzataGim nr 14 Gliwice 1587N:398
182IŁaszczuk, ZuzannaOdz.G. 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Weso1587N:387
183IBugaj, HannaUKS Ognisko Rydułtowy1587N:334
184IIPawłowska, EmiliaUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1586N:222
185II+Musin, Oliwia ŻKSz Żary 1585N:188
186IKubasik, Aleksandra KTS Kalisz1584N:361
187ILeśniak, AngelikaKSz Gambit Świecie 1584N:351
188IZalewska, Katarzyna PDG 3 w Tczewie 1582N:195
189ISurpeta, JuliaKKSz Kraków1582N:440
190IIWojtaszak, DariaUKS Skoczek Kopanica1582N:4
191IPaździerz, Paulina Odz.G.D. nr 59 im. Tadeusza Reytana Mokotów W-wa 1580N:272
192IIWoronis, SabrinaZSP 4 1578N:416
193IVanduyfhuys, DariaKS AZS Wratislavia1578N:53
194IIGórska, Weronika XXXIII LO im M.Kopernika W-wa Wola1577N:49
195IISzymaniuk, DariaMUKS Stoczek 45 Białystok1576N:291
196I++Hampel, AnnaRKS MAT Ruda Śląska 1575N:136
197IIBorowczyk, JuliaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1575N:73
198II+Starzec, Patrycja TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1574N:292
199INowicka, JuliaGKSz Solny Grzybowo 1573N:248
200IZniszczoł, WiktoriaUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1573N:453
201WCMCzernikowska, Laura LKSz GCKiP Czarna 1572N:177
202IWysocka, EdytaKSz. Hańcza Suwałki 1570N:300
203IRobakowska, Paulina UKS Ognisko Rydułtowy1570N:274
204IIŁukaszewska, Magdalena PG 6 Łomża1569N:312
205IIOpic, Natalia MKS Wicher Zbąszyń1568N:10
206IKieca, Aleksandra Akademia Szachowa Gliwice 1568N:256
207IIPlichta, Olga KSz Skoczek Siedlce 1568N:353
208IIKoperska, NinaUMKS Na Pięterku Poznań 1567N:73
209IIWitkowska, Karolina KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1567N:126
210IIMakarewicz, MariettaMLKS Czarni Olecko1565N:6
211IMatyjasek, MichalinaGOKiS Skomlin 1565N:234
212IIŁabędź, Gabriela Klub Szachowy Kana Tarnów1564N:345
213IIKulec, Gabriela MZKS Unia Nowa Sarzyna1561N:485
214IUliasz, Katarzyna KKSz Urania II Krosno 1560N:573
215II+Chądzyńska, Magdalena ŁKS Szach-Centrum Łódź1557N:43
216IMucha, MartaUKS przy SP 8 Chrzanów 1557N:632
217ISokół, MariaKSz Piątka Skierniewice1556N:194
218ISzopa, Emilia KKSz Kraków1556N:261
219IIGilarek, Weronika UKS Kościelec1555N:26
220IKaznowska, Weronika SP nr 14 kl. GIM Olsztyn1555N:185
221IMężykowska, EmiliaSSP nr 2STO Polskich Matematyków Zwycięzców Eni1555N:95
222IWalkowiak, BogumiłaAZS Poznań 1553N:83
223II+Świtała, Karina UKS Dziewiątka Sieradz 1553N:135
224IIPokrzywa, Katarzyna G-171551N:51
225IWojtas, Julia LKS Strażak Zabrzeg1550N:225
226ISivickis, WiktoriaUKS OPP Toruń1549N:146
227IŚcisła, OliwiaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1548N:456
228IKowalczyk, BarbaraKS Korona Kraków 1548N:278
229IPaluch, KorneliaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1547N:182
230ISzczotka, Matylda SP 29 Białystok1547N:455
231ILibura, JuliannaKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1546N:102
232IPastuszko, KatarzynaSP 353 im.Wielkich Odkrywców W-wa Wesoła1545N:196
233IIRobaszkiewicz, Sara MKS Wicher Zbąszyń1544N:50
234II+Rokoszna, Zuzanna KLIM UKSz Gambit Starachowice 1543N:403
235IIIBiałowąs, BlankaS-KKS Przemyśl 1539N:53
236IIGałęziowska, MartaUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1539N:9
237IITaliashvili, Tamari CXXII LO im. I. Domeyki Bielany W-wa1538N:82
238IGarbowska, Maja SP 44 Białystok1538N:911
239IIKruszewska, Justyna UKS Biały Pion Gryfino 1537N:23
240IBohdanowicz, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn1536N:309
241IMalinowska, Natalia MUKS Stoczek 45 Białystok1534N:289
242ISiekańska, Zuzanna SP S.Sternik Warszawa Wawer 1533N:189
243ISkólska, EmiliaUKS MDK GDYNIA1533N:121
244IIHosiawa, KlaraMKS KSOS Kraków1529N:69
245IIDixa, JoannaKSz ORŁY Pleszew 1529N:166
246I+Rejniak, ZuzannaSP nr 109 im. Batalionów Chłopskich Wawer W-wa1529N:110
247II+Polakowska, Agnieszka AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1527N:384
248IIBednarczyk, Katarzyna LUKS Fajsławice1526N:108
249IIZawadzka, AnnaGimnazjum Nr3 z Oddz. Dwujęz.i Integracyjnymi Mysłowic1526N:7
250IIMiarecka, Natalia MGLKS Parnas Oława 1526N:40
251II+Hals, EmiliaGKSz Hetman Pilzno1525N:453
252IIRożek, GabrielaMKS Wicher Zbąszyń1524N:40
253IIKędzierska, LidiaI LO Leszno 1522N:85
254IIHrytsyna, Anastasiya1522N:142
255IIWalczyk, KatarzynaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1520N:252
256II+Jurkowska, MagdalenaSKS ORLIK Brzeg 1518N:136
257II+Zabłocka, MartaK. Sz. Dwie Wieże Rzgów 1518N:257
258IILewicka, NataliaGIMNAZJUM nr 11 Bielsko-Biała1517N:217
259ICzerwińska, Oliwia UKS Ognisko Rydułtowy1516N:362
260IIKowalczyk-Kudziarz, Julia TS Kuźnia Rybnik 1512N:14
261IŁochina, Justyna WKS Kopernik1512N:230
262IIKoseska, Kamila LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim 1511N:167
263IChrobot, Patrycja UKS Rodło Opole1510N:197
264IIJaniak, Izabela MKS MOS Wieliczka 1510N:888
265II+Borsuk, AleksandraUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1508N:154
266ISzelejewska, MariaG.Joanny Białobrzeskiej DidaskoPraga Płd W-wa 1508N:183
267IIPartyka, JustynaSTMGK Strzelce Krajeńskie1506N:202
268IObrochta, LenaChTS Chorzów 1506N:148
269IIIzdebska, GabrielaKotuń1506N:418
270IGórecka, DominikaMKSz DIAGONALIA Imielin 1505N:264
271IBar, KlaudiaKKSz Kraków1505N:343
272IISzyszko, Aleksandra MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1503N:335
273IIKocur, KlaudiaUKS Szach Wolsztyn1502N:29
274INowak, RoksanaMKS Wicher Zbąszyń1502N:82
275IIBochniarz, KatarzynaLKSz Lublin 1501N:150
276IIBylica, Katarzyna AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1500N:35
277II+Papierz, Sandra IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1500N:362
278II+Wagner, Klaudia UKS Pałac Młodzieży Katowice 1499N:265
279IIZubrycka, Marta NSP CiM Białystok1498N:611
280IIŻukowska, Aleksandra 1497N:107
281IZałucka, EmiliaKSz STILON Gorzów Wlkp.1495N:266
282IILewandowska, Kamila GKSz Kornuty Gorlice1495N:540
283IPawlak, EmiliaKKSz Kraków1495N:348
284ITrzaskowska, HannaGimnazjum 22 Olsztyn1490N:70
285IIRetman, Martyna PKS Wiatrak Bydgoszcz 1489N:65
286IVAugustyn, AleksandraMDK Bochnia 1488N:42
287IIZałóg, Aleksandra AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1487N:245
288IIPietrzak, EmiliaUKS Gekon Nysa1487N:20
289IIGiziewska, MartaIV LO Białystok1485N:215
290IIIOlszewska, MartynaIV Liceum Ogólnokształcące 1484N:355
291II+Strączek, Wiktoria UKS przy SP 8 Chrzanów 1483N:633
292IJędrzejko, Martyna ZSP Wysoka1483N:223
293IIWalendykiewicz, Martyna SP nr 6 Suwałki1483N:433
294IIWilant, Marta KSz ODRODZENIE Kożuchów 1482N:86
295II+Drob, Julia LKSz Lublin 1482N:234
296II+Majewska, AlicjaRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1482N:152
297IWoźnica, AlicjaXVIII LO im. Jana Zamoyskiego Środmieście W-wa1482N:219
298IIKargol, MajaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1482N:77
299II+Grzyb, Anna UKS Jedynka Bełchatów 1482N:168
300IIRudnik, Małgorzata PG 1 Białystok 1481N:106
301IIŻółkiewska, Aleksandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław1481N:108
302IIZalewska, Ewa UKS SP11 Skoczek Tczew1478N:159
303IIZygmunt, MagdalenaUKS Orlik Rudnik n/Sanem1478N:388
304IIMrozowska, Gabriela KKSz Urania Krosno1477N:605
305IIIWojewódzka, Aleksandra Płock1475N:37
306II+Rojek, PaulinaSP nr 11 Suwałki 1475N:325
307IIMisiewicz, NataliaUKS GONIEC Staniątki 1474N:417
308IRoszkiewicz, ZofiaUMKS Na Pięterku Poznań 1474N:139
309IIWalasik, Weronika UKS Hetman Koronny Trzebinia1472N:115
310IMaślewska, AnnaMLKS Ostródzianka Ostróda 1472N:195
311IReszka, Zofia ŁZSzach1471N:164
312IIIBadoń, Agnieszka Gimnazjum Sławkowice 1470N:118
313IIKarkowska, EwaMKS EMDEK BYDGOSZCZ 1470N:80
314ILewandowska, Weronika UKS Korona Gdańsk1469N:187
315II+Lisiecka, Aleksandra1469N:80
316IIIMichaluk, Agata LUKS Lubartów1468N:505
317IMiranowska, AnnaAZS Poznań 1468N:42
318IGrzesik, Nikola AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1467N:273
319IISpadło, KatarzynaŁKS Szach-Centrum Łódź1465N:17
320IINiewiejska, Natalia MUKS MDK Śródmieście Wrocław1464N:203
321IIFilipek, JustynaUKS Hetman Koronny Trzebinia1464N:128
322IWyrzykowska, Aleksandra UKS MDK GDYNIA1464N:244
323II+Stanowska, JuliaKPZszach1464N:123
324IIZabłocka, KatarzynaUKS Goniec Staniątki 1462N:289
325Khabak, Marta LUKKS Kielce1462N:85
326IIGospodarek, EmiliaZespół Szkół nr 1 1461N:53
327IIChojnowska, Justyna KSz. Maraton Łomża1461N:317
328II+Palka, Aleksandra MKSz DIAGONALIA Imielin 1461N:327
329IIKargol, MajaGimnazjum nr 2 Tomaszów Lubelski 1460N:49
330IMyśliwiec, Natalia TS Wisła Kraków 1459N:114
331IISzumowicz, Weronika GKSz Hetman Pilzno1458N:342
332IIWalczak, MagdalenaUKS Pałac Nieborów1458N:10
333IISarad, MałgorzataMOSiR Tuchów 1456N:66
334IKucharska, Helena MKSz Rybnik 1454N:472
335IMrozek, Zofia UKS BASZTA Wodzisław Śląski1454N:184
336IIPełka, Magda Gimnazjum Nr 4 Piekary Śląskie1452N:225
337IISiemińska, AleksandraUKS Dziewiątka Sieradz 1452N:104
338IIMolenda, Maja MUKS MDK Śródmieście Wrocław1451N:291
339IISzymańska, EmiliaBKS Chemik Bydgoszcz1451N:166
340IIFajt, PatrycjaUKS GIECEK Radków1451N:124
341IIIWłoch, WiktoriaGimnazjum Nr 4 Krosno 1450N:28
342IIINakonieczna, Karolina Nałęczów 1450N:50
343IIStołecka, GretaUKS Biały Pion Gryfino 1449N:19
344IMajczyna, PatrycjaMUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski1449N:399
345IOlszewska, Wiktoria UKS SP3 w Bogatyni1448N:334
346IMajewska, MariannaG.Gminy Liw im. Kardynała St. Wyszyńskiego Węgr&#1447N:398
347IPałejko, Maria KSz. Hańcza Suwałki 1447N:408
348IIDaciuk, Paulina PG 32 Białystok1446N:77
349IPisarek, ElżbietaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1446N:184
350II+Słoniec, Natalia UKS Orlik Rudnik n/Sanem1446N:533
351IIWyszomirska, MałgorzataG.nr42 im. Bohaterek Powstania Warszawkiego W-wa1445N:94
352IJędras, Adrianna OTSz Ostrów Wielkopolski 1445N:202
353II+Nowaczyk, Klara UKS Dziewiątka Sieradz 1445N:140
354IIBartosiewicz, Julia UKS 21 Podlesie 1442N:123
355IIBienek, Magdalena UKS Hetman Częstochowa 1441N:287
356ITryjańska, KorneliaMKSz DIAGONALIA Imielin 1440N:197
357IIStrzała, Kinga KSz Jelonka Jelenia Góra 1440N:197
358IKrzanowska, Liliana RzKSz Rzeszów1440N:541
359IIISiorek, Beata UKS Piątka Wieluń 1439N:23
360IIŚwięch, GabrielaUKS Goniec Staniątki (Gim.N-ce)1437N:63
361IIChwalińska, Aleksandra 1437N:70
362IDadełło, BarbaraKSz Polonia Wrocław1436N:181
363II+Giemza, Julia Ostrowiec Świętokrzyski - Parafia pw. św. Kazimie1436N:245
364IIAdamyan-Lis, Antonina MUKS Fidei Węgrów 1434N:193
365II+Piotrowska, FlorentynaKTS Kalisz1432N:119
366Weczera, Maja KS GRYF Kietrz1431N:16
367Kecher, Natalia UKS Krośnicka Przystań1431N:9
368IIIWójcik, JuliaKSz Piątka Skierniewice1428N:18
369IISzymczyk, GabrielaKSz. Hańcza Suwałki 1428N:266
370IIOpalińska, WiktoriaLUKS GOK Samborowo1426N:19
371II+Zioło, OliwiaUKS TSz Zieloni Zielonka1426N:141
372IIPietryga, SandraKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1425N:112
373IIJajczak, KatarzynaUKS Piątka Wieluń 1425N:51
374IJędrzejewska, ZuzannaSP 24 Kalisz1425N:402
375IBiałek, Alicja KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1425N:289
376IIRomejko, Jagoda KSz Jelonka Jelenia Góra 1425N:227
377II+Kanduła, JaśminaKSz Polonia Warszawa1425N:226
378IIZienowicz, ZofiaUKS Gedanensis Gdańsk1424N:29
379IIDelekta, Joanna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1423N:61
380II+Stefańska, EmiliaKS Komunalni Sanok1422N:446
381IIIWyszomirska, MariaUKS Hetman Michałowice 1422N:22
382IPlacek, Eliza UKS Pałac Nieborów1422N:110
383IIIAleshko, MargaritaMińsk, Białoruś1421N:20
384IMytnik, Kinga TMS Roszada Gliwice 1420N:221
385II+Komorowska, Marcelina MLKS Nadnarwianka Pułtusk1420N:71
386IISpisak, WiktoriaUKS SP1 Jedynka Tychy 1419N:44
387II+Łaszczuk, ZofiaSP 353 im.Wielkich Odkrywców W-wa Wesoła1419N:383
388Mąkosa, Amelia 1419N:7
389IIRajewicz, KarolinaUKS SP3 w Bogatyni1418N:211
390Kot, Aleksandra Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu1418N:10
391IIISzczuka, ŻanetaUKS PIĄTKA Wieluń 1417N:23
392II+Flisiak, JuliaIV Liceum Ogólnokształcące 1416N:448
393IIWęgrzyniak, Dominika MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1415N:113
394IIGodyla, Kinga RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1415N:124
395WCMStaniewicz, AdriannaMUKS Stoczek 45 Białystok1415N:354
396IIIWaszkowiak, Kinga MKS Wicher Zbąszyń1414N:52
397IIWichura, Sara IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1414N:274
398IIIPrzyborowska, MonikaLO Grajewo1413N:62
399IIIBochnak, Julia1413N:21
400IIGrądzka, AleksandraSP 47 Białystok1413N:841
401IITuźnik, MartynaLUKKS Nietulisko Duże1412N:203
402IIIDuraj, Emilia St Pokój OPP w Pokój1412N:8
403IIIRola, AlicjaUKS Skoczek Kopanica1411N:12
404IIGolecka, JadwigaKS LAURA Chylice1410N:125
405IIGudell, EmiliaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1409N:32
406IIPieczewska, Gabriela1409N:344
407IIBartkowska, DorotaMLKS Ostródzianka Ostróda 1409N:78
408IIIPisarczyk, UrszulaGimnazjum nr 2 w Bartoszycach 1409N:2
409II+Gaczoł, JuliaUKS Goniec Staniątki 1409N:280
410IKulpa, Karolina SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1408N:248
411IIWójtowicz, GabrielaSP Podleszany 1407N:294
412IIGula, Agnieszka KSz SDK-Lotnik Mielec 1406N:184
413IIJarocka, Kamila KSz Polonia Wrocław1406N:247
414Kondracka, Aleksandra PG Grodzisk 1406N:19
415IIIKolasińska, JuliaUKS Gedanensis Gdańsk1405N:9
416IITamoń, Agata UKS OPP Toruń1404N:156
417IIIMatwij, AngelikaRzKSz Rzeszów1404N:29
418IIStanowska, Angelika LKS Stomil II Bełchatów 1403N:67
419IBorek, Dominika UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1403N:274
420IIWięcek, Karolina PSSz Pszczyna 1402N:278
421IIIJurczak, KatarzynaUKS SP3 w Bogatyni1402N:270
422IIIPająk, Oliwia1401N:14
423II+Gębal, Katarzyna MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1401N:276
424IIKaryś, Katarzyna LUKKS Kielce1401N:472
425IIISpychała, MarekUKS Czternastka Warszawa1400N:52
426IIPiasecka, MajaLUKKS Kielce1399N:109
427IIIPłodzień, SandraGimnazjum Zespołu Szkół Sportowych w Mysło1399N:3
428IIKaznowska, KingaSP nr 10 Olsztyn1399N:154
429IIPopiel, Małgorzata UKS przy SP 8 Chrzanów 1398N:373
430IIBiniak, Zuzanna NASZACH Nowy Tomyśl1398N:46
431IIIUchman, GabrielaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1397N:9
432IIIWawer, Paulina1397N:1
433IIIRynkowska, MagdalenaMUKS Stoczek 45 Białystok1397N:132
434bkMiłkowska, Katarzyna G-4 1397N:4
435IIIKupracz, Jagoda Bolesławiec1395N:9
436IIINiedorys, KarolinaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1395N:127
437IIIWęgrzyniak, IgaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1394N:18
438IIRepeć, Julia UKS SP1 Jedynka Tychy 1394N:98
439IICzajowska, IzabelaKS Cracovia 1906 Kraków1394N:72
440II+Żyznowska, MariannaSPnr1 im.S. Wyszyński Konstancin -Jeziorna 1394N:160
441kPiwowarczyk, JuliaSSz Szachpol Łuków1394N:240
442IIGórna, Julia Pałac Młodzieży Koszalin 1393N:92
443IISzewczyk, Joanna Hetman Ostrowiec Św.1393N:151
444IILelek, PaulinaSZKOŁA PODSTAWOWA nr 3 Bielsko-Biała1392N:241
445IIJedlińska, Zuzanna UMKS Na Pięterku Poznań 1391N:7
446IIIKrukowska, Alicja LO Grajewo1391N:48
447IIIJagiełło, RóżaTKSzach Tarnobrzeg1391N:69
448IKicińska, MagdalenaSP nr 2 im. Marii Konopnickiej w Grodzisku1391N:148
449IIRaducka, Anna PTC Pabianice 1390N:42
450IIISzlaszyńska, DominikaSP Słobódka 1390N:56
451IIJasińska, Patrycja M-GOK GAMBIT Ślesin1389N:146
452IIIJankowska, IzabelaZS 10 dr.11389N:108
453II+Najdecka, SandraKSz Polonia Wrocław1389N:189
454II+Szymajda, KarolinaKSz Piątka Skierniewice1389N:59
455IIPawlukiewicz, KamilaSpołeczna SP nr 10 1388N:145
456IIMazanowska, AnielaMAT Myślenice1388N:82
457IIKuczyńska, Katarzyna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1388N:189
458IIFrej, Hanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław1387N:218
459IIIJaracz, Ewa Gimnazjum Dwujęzyczne w Krośnie 1387N:7
460IIIZasada, Klaudia GZSN Start Gorzów Wlkp.1387N:9
461IIWłodarska, Ewa KSz Miedź Legnica1384N:254
462IIIBartkowiak, Małgorzata UMKS Na Pięterku Poznań 1384N:6
463IIIPiatikow, KarolinaSzkoła Podstawowa nr 5 w Wołominie1382N:1
464IIMłynaryk, JuliaSTMGK Strzelce Krajeńskie1381N:53
465ICieślak, Jessica MKSz Rybnik 1381N:429
466IIITrzajna, Aleksandra Słopnice 1381N:1
467IIIGórna, Julka PM Koszalin 1380N:9
468IIGromek, AleksandraUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1380N:145
469IIPaszkowska, Magdalena UKS Jantar Pruszcz Gdański 1379N:120
470IIIGuberska, Magdalena Sarnaki 1379N:58
471IIIBargiel, Aleksandra Przyszowa 1379N:5
472IIGrela, Aleksandra UKS Ósemka Chojnice1378N:19
473Szwon, Oliwia 1378N:8
474IIILitwiniec, JuliaRadzyń Podlaski1378N:125
475IIIFranas, AleksandraMKS Rokita Brzeg Dolny1377N:105
476IIISondej, Beata Gimnazjum Rzeszów1377N:6
477IIIWoelk, Dominika 1377N:7
478II+Taranowicz, Zofia UKS Trzydziestka Olsztyn1377N:208
479IIKuchciak, Marta MUKS MDK Śródmieście Wrocław1376N:113
480IIIGolwiej, Paulina1376N:113
481IIKluk, Julia UKS REKORD Iwla 1375N:532
482IIKalińska, JustynaChTS Chorzów 1375N:18
483IIICzyżewska, Natalia UKS GIECEK Radków1374N:74
484IIUllrich, AgataUMKS Na Pięterku Poznań 1374N:68
485IIIZwolak, Laura Internat przy ZS nr 1 1372N:32
486IIIPiecha, Agnieszka SP nr 34 Rybnik 1372N:6
487IIIPawlus, Zuzanna RzKSz IV Rzeszów 1372N:48
488IIIKawałko, Julia UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1372N:9
489II+Baran, DagmaraLKS Strażak Zabrzeg1372N:190
490IIWarchoł, KamilaTKSzach Tarnobrzeg1371N:56
491IIISurpeta, JuliaLUKKS Kielce1371N:7
492IIIKoplin, Maria SP nr 4 Bolesławiec1371N:6
493IIIAndreasik, PaulinaGimnazjum Wielopole Skrzyńskie 1371N:7
494IIMycio, AgataUKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 1370N:126
495IJacek, Nikola KSz Gryf Szczecin 1370N:233
496IIIKlima, Sylwia UKS GONIEC Staniątki 1370N:3
497IIIPietrykowska, Agata UMKS Na Pięterku Poznań 1370N:83
498Procyszyn, Kuba KS 64 Zielona Góra 1369N:5
499IIWiewióra, Dominika LKS Strażak Zabrzeg1369N:217
500IILajdamik, AnnaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1368N:153
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)