ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20269)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24748);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34793)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (139);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13738)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12406);
alter table:Duplicate column name 'id'
TURNIEJE OCZEKUJĄCE NA WERYFIKACJE DANYCH
16-09-2017
22-09-2017
Memoriał Romana Bąka - Otwarte Mistrzostwa Śląska 
Chorzów [aktualizacja:wczoraj 21:22]
Poland,SL
klasyczneFIDE
22-09-2017
22-09-2017
VII Turniej GP MOK 3'+2'' Gniezno 2017
Gniezno [aktualizacja:28-01-2017]
Poland,WP
blitz
22-09-2017
22-09-2017
DGCS Open - IX Mistrzostwa Przedsiębiorców w szachach - Grupa 1000-1600 
Jesionowy Dwór - Pałac Gutów [aktualizacja:dzisiaj 17:19]
Poland,WP
blitz
22-09-2017
22-09-2017
DGCS Open - IX Mistrzostwa Polski Przedsębiorców w szachach - Grupa powyżej 1600 
Jesionowy Dwór - Pałac Gutów [aktualizacja:dzisiaj 17:23]
Poland,WP
blitz
17-09-2017
22-09-2017
Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA C-9 
Suchedniów [aktualizacja:dzisiaj 12:12]
Poland,SK
klasyczne
22-09-2017
22-09-2017
8. RUNDA GRAND PRIX BIAŁEGOSTOKU "LATO-JESIEŃ 2017"
Białystok [aktualizacja:19-09-2017]
Poland,PL
szybkie
22-09-2017
22-09-2017
Otwarty Turniej Szachowy Chłopców (ur.2009 i młodsi) 
STANIĄTKI - sala gimnastyczna SP - w ramach projektu: SZACHY - RUCH W STRONĘ INTELEKTU [aktualizacja:dzisiaj 15:16]
Poland,MP
szybkie
22-09-2017
22-09-2017
Otwarty Turniej Szachowy Dziewcząt (ur.2009 i młodsze) 
STANIĄTKI - sala gimnastyczna SP - w ramach projektu: SZACHY - RUCH W STRONĘ INTELEKTU [aktualizacja:dzisiaj 15:17]
Poland,MP
szybkie
17-09-2017
22-09-2017
Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA C-11 
Suchedniów [aktualizacja:dzisiaj 13:05]
Poland,SK
klasyczne
17-09-2017
22-09-2017
Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA C-13 
Suchedniów [aktualizacja:dzisiaj 12:45]
Poland,SK
klasyczne
17-09-2017
22-09-2017
Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA D-9 
Suchedniów [aktualizacja:dzisiaj 11:02]
Poland,SK
klasyczne
17-09-2017
22-09-2017
Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA D-11 
Suchedniów [aktualizacja:dzisiaj 12:02]
Poland,SK
klasyczne
17-09-2017
22-09-2017
Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA D-13 
Suchedniów [aktualizacja:dzisiaj 13:00]
Poland,SK
klasyczne
22-09-2017
22-09-2017
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl. 0+1 
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:dzisiaj 17:28]
Poland,DS
szybkie
22-09-2017
22-09-2017
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl. 0 
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:20-09-2017]
Poland,DS
szybkie
22-09-2017
22-09-2017
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl. 7 
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:20-09-2017]
Poland,DS
szybkie
22-09-2017
22-09-2017
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl. 6 
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:wczoraj 00:09]
Poland,DS
szybkie
22-09-2017
22-09-2017
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl. 4+5+6+7 
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:dzisiaj 12:50]
Poland,DS
szybkie
22-09-2017
22-09-2017
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl. 5 
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:20-09-2017]
Poland,DS
szybkie
22-09-2017
22-09-2017
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl. 3 
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:20-09-2017]
Poland,DS
szybkie
22-09-2017
22-09-2017
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl. 2 
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:dzisiaj 12:32]
Poland,DS
szybkie
22-09-2017
22-09-2017
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl. 0 
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:20-09-2017]
Poland,DS
szybkie
22-09-2017
22-09-2017
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl. 1 
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:dzisiaj 12:29]
Poland,DS
szybkie
22-09-2017
22-09-2017
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl. 2 
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:dzisiaj 12:30]
Poland,DS
szybkie
22-09-2017
22-09-2017
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl. 3 
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:dzisiaj 12:31]
Poland,DS
szybkie
22-09-2017
22-09-2017
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl. 4 
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:dzisiaj 12:40]
Poland,DS
szybkie
22-09-2017
22-09-2017
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl. 5 
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:dzisiaj 11:06]
Poland,DS
szybkie
22-09-2017
22-09-2017
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl. 6 
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:dzisiaj 12:42]
Poland,DS
szybkie
22-09-2017
22-09-2017
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl. 7 
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:wczoraj 18:35]
Poland,DS
szybkie
22-09-2017
22-09-2017
I Turn. o Puchary Wójta Hrubieszowa- Jana Mołodeckiego GP 2018 
Czerniczyn [aktualizacja:dzisiaj 15:40]
Poland,LU
szybkie
16-09-2017
16-09-2017
V PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2017 - turniej 5 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:19-09-2017]
Poland,SL
szybkie
03-09-2017
03-09-2017
Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej finalowy (FIDE)
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:08-09-2017]
Poland,LU
szybkie
02-09-2017
03-09-2017
XIII Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN B
Kraków [aktualizacja:07-09-2017]
Poland,MP
klasyczne
02-09-2017
03-09-2017
Festiwal Szachowy Wikasy 2017-klasyfikacyjny
Wilkasy [aktualizacja:11-09-2017]
Poland,WM
klasyczne
03-09-2017
03-09-2017
Festiwal Szachowy Wikasy 2017-Gp2
Wilkasy [aktualizacja:11-09-2017]
Poland,WM
szybkie
02-09-2017
02-09-2017
Festiwal Szachowy Wikasy 2017-Gp1
Wilkasy [aktualizacja:11-09-2017]
Poland,WM
szybkie
27-08-2017
27-08-2017
III Mistrzostwa Leżajska w Szachach Błyskawicznych
Leżajsk [aktualizacja:30-08-2017]
Poland,PK
blitz
21-08-2017
26-08-2017
Festiwal Szachowy SOLAR Mikoszewo 2017 - Turniej Klasyfikacyjny Grupa B
Mikoszewo [aktualizacja:31-08-2017]
Poland,PO
szybkie
22-08-2017
22-08-2017
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy sierpień z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:29-08-2017]
Poland,LU
szybkie
17-08-2017
20-08-2017
III MIĘDZYNARODOWE SARNACKIE SPOTKANIA SZACHOWE
Stare Mierzwice [aktualizacja:25-08-2017]
Poland,MA
klasyczne
15-01-2017
15-08-2017
Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ŚDK pod hasłem "Szachiści grają dla WOŚP"
Świebodzin k. Sulechów [aktualizacja:07-09-2017]
Poland,LB
szybkie
15-08-2017
15-08-2017
XIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda-Szachowe Nadzieje do lat 10
OSTRÓDA [aktualizacja:26-08-2017]
Poland,WM
szybkie
15-08-2017
15-08-2017
XIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda-Szachowe Nadzieje do lat 8
OSTRÓDA [aktualizacja:26-08-2017]
Poland,WM
szybkie
12-08-2017
12-08-2017
VI Zawody Szachowe o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Lutowiska - OPEN
Lutowiska [aktualizacja:19-08-2017]
Poland,PK
szybkie
30-01-2017
09-08-2017
Zimowy Turniej w ŚDK
Świebodzin k. Sulechów [aktualizacja:07-09-2017]
Poland,LB
szybkie
03-08-2017
05-08-2017
Turniej Klasyfikacyjny - Kolonia Szachowa Centrum Natury Beskid
Szczyrk [aktualizacja:30-08-2017]
Poland,SL
klasyczne
09-07-2017
09-07-2017
VII Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017
Gdynia [aktualizacja:18-07-2017]
Poland,PO
szybkie
07-07-2017
08-07-2017
II Turniej Szachowy - Puchar Janowa 2017
Janów k/Sokółki [aktualizacja:11-07-2017]
Poland,PL
klasyczne
08-07-2017
08-07-2017
I MIEDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BARCZEWA (pula nagród 3200zł)
Barczewo [aktualizacja:10-07-2017]
Poland,WM
szybkie
02-07-2017
02-07-2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych
Piotrków Trybunalski [aktualizacja:10-07-2017]
Poland,LD
blitz
01-07-2017
02-07-2017
Turniej klasyfikacyjny C - na kat. III
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:16-07-2017]
Poland,LU
klasyczne
01-07-2017
01-07-2017
XIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Perła Bałtyku - Turniej błyskawiczny (do FIDE)
ŁAZY [aktualizacja:04-07-2017]
Poland,ZP
blitz
30-06-2017
30-06-2017
Turniej klasyfikacyjny D - na V i IV kategorię
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:16-07-2017]
Poland,LU
szybkie
26-06-2017
27-06-2017
XVII Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Łomża 2017 - T1 - D10 + C10
ŁOMŻA [aktualizacja:05-07-2017]
Poland,PL
szybkie
24-04-2017
26-06-2017
Wiosenne granie w Hetmanie 2017_B
Warszawa [aktualizacja:28-06-2017]
Poland,MA
klasyczneFIDE
24-06-2017
26-06-2017
Darłówko ChessinChrzanow turniej A
Darłówko [aktualizacja:07-07-2017]
Poland,MP
klasyczne
25-06-2017
25-06-2017
MOKATE XXIX Międzynarodowy Turniej Szachowy w Goleszowie
GOLESZÓW [aktualizacja:30-06-2017]
Poland,SL
blitz
24-06-2017
24-06-2017
III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2017 - gr. C
Przemków [aktualizacja:26-06-2017]
Poland,DS
szybkie
21-06-2017
21-06-2017
Mistrzostwa Wieliczki w Szachach Grupa A ur. w 2006 r. i starsi
LO Wieliczka [aktualizacja:28-06-2017]
Poland,MP
szybkie
18-05-2017
15-06-2017
Na III kategorię w Hetmanie 3_2017
Warszawa [aktualizacja:29-06-2017]
Poland,MA
klasyczne
03-06-2017
03-06-2017
II Chojnicki Turniej Szachowy o Puchar Wolności - OPEN A
Chojnice [aktualizacja:26-06-2017]
Poland,PO
szybkie
03-06-2017
03-06-2017
VII Ogólnopolski Turniej Szachowy Przedszkolaków
Kraków [aktualizacja:16-06-2017]
Poland,MP
szybkie
03-06-2017
03-06-2017
II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla - gr. E - U08
Kraków [aktualizacja:09-06-2017]
Poland,MP
szybkie
03-06-2017
03-06-2017
II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla - gr. D - U12
Kraków [aktualizacja:09-06-2017]
Poland,MP
szybkie
03-06-2017
03-06-2017
VII Turniej Szachowy Ziemii Odrowązów Szydłowiec 2017
Szydłowiec [aktualizacja:08-06-2017]
Poland,MA
szybkie
03-06-2017
03-06-2017
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 5 turniej
Bogatynia [aktualizacja:06-06-2017]
Poland,DS
szybkie
16-10-2016
30-05-2017
III Liga Seniorów woj. Lubuskiego 2016/17 - północ
Lubuskie [aktualizacja:25-06-2017]
Poland,LB
drużynowy, klasyczneFIDE
29-05-2017
29-05-2017
Szachowa Liga Szkolna - Grupa A (Szkoły Podstawowe kl. 1-3) FINAŁ
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:01-06-2017]
Poland,SL
szybkie
29-05-2017
29-05-2017
Szachowa Liga Szkolna - Grupa B (Szkoły Podstawowe kl. 4-6) FINAŁ
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:01-06-2017]
Poland,SL
szybkie
29-05-2017
29-05-2017
Szachowa Liga Szkolna - Grupa C i D (Gimnazja i Szkoły PonadGimnazjalne)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:01-06-2017]
Poland,SL
szybkie
28-05-2017
28-05-2017
III Turniej szachowy o Puchar Burmistrza Wolina - Open FIDE
Wolin [aktualizacja:10-06-2017]
Poland,ZP
szybkie
25-05-2017
28-05-2017
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTA MŁODZIKÓW MP-PK - Chłopcy
Czudec [aktualizacja:12-06-2017]
Poland,PK
klasyczneFIDE
25-05-2017
28-05-2017
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTA MŁODZIKÓW MP-PK - Dziewczęta
Czudec [aktualizacja:12-06-2017]
Poland,PK
klasyczneFIDE
27-05-2017
27-05-2017
OTWARTE MISTRZOSTWA CHOSZCZNA W SZACHACH SZYBKICH - OPEN FIDE
Choszczno [aktualizacja:30-05-2017]
Poland,ZP
szybkie
27-05-2017
27-05-2017
Otwarty turniej szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Dobczyce gr. C - open
Dobczyce [aktualizacja:30-05-2017]
Poland,MP
szybkie
25-05-2017
25-05-2017
Turniej Kontrolny 341
SP Przebieczany [aktualizacja:30-05-2017]
Poland,MP
szybkie
24-05-2017
24-05-2017
Turniej klasyfikacyjny V LO Warszawaj
Warszawa [aktualizacja:12-06-2017]
Poland,MA
szybkie
21-05-2017
21-05-2017
V Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2017 "Szach Królowi"(FIDE)
Lublin [aktualizacja:23-05-2017]
Poland,LU
szybkie
20-05-2017
20-05-2017
Turniej Szachowy Łukowica CUP w Roztoce - Gr B.
Roztoka OSP [aktualizacja:22-05-2017]
Poland,MP
szybkie
20-05-2017
20-05-2017
XVI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów (FIDE RAPID)
Lubartów [aktualizacja:22-05-2017]
Poland,LU
szybkie
14-05-2017
14-05-2017
Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Szachy Aktywne
Piaseczno [aktualizacja:18-05-2017]
Poland,MA
szybkie
13-05-2017
13-05-2017
VI MISTRZOSTWA OSTRÓDY Młode Talenty - chłopcy
Ostróda [aktualizacja:16-05-2017]
Poland,WM
szybkie
01-05-2017
12-05-2017
V Szachowe Mistrzostwa Najmłodszych. Turniej klasyfikacyjny na III kat.
Poronin [aktualizacja:05-06-2017]
Poland,MP
klasyczne
06-05-2017
07-05-2017
II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK nr 1 Bytom
Bytom [aktualizacja:08-05-2017]
Poland,SL
klasyczne
07-05-2017
07-05-2017
IV Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2017 "Szach Królowi"(FIDE)
Lublin [aktualizacja:15-05-2017]
Poland,LU
szybkie
07-05-2017
07-05-2017
Wojewódzki 59 Turniej Szachowy LZS o " Złotą Wieżę 2017 "
Biskupiec [aktualizacja:20-05-2017]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
06-05-2017
06-05-2017
XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. E (ur. w 2010 i mł. max IV kat)
Kraków [aktualizacja:14-05-2017]
Poland,MP
szybkie
06-05-2017
06-05-2017
XXVII MEMORIAŁ JADWIGI i STANISŁAWA LEOKAJTIS
Olsztyn [aktualizacja:14-05-2017]
Poland,WM
szybkie
30-04-2017
30-04-2017
I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FIDE W NIDZICY
Nidzica [aktualizacja:02-05-2017]
Poland,WM
szybkie
23-04-2017
23-04-2017
Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" 2017 - Grupa D Jun. ur. 2010 i mł.
Sandomierz [aktualizacja:27-04-2017]
Poland,PK
szybkie
23-04-2017
23-04-2017
GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA 1100-1250
Gdańsk [aktualizacja:28-04-2017]
Poland,PO
szybkie
23-04-2017
23-04-2017
Ogólnopolski Integracyjny Turniej w Blitza
Krynica Zdrój [aktualizacja:29-04-2017]
Poland,MP
blitz
22-04-2017
22-04-2017
8. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2007 i młodsi
Białystok [aktualizacja:28-04-2017]
Poland,PL
szybkie
18-04-2017
18-04-2017
VII Diecezjalny Turniej Szachowy Nadziei Wielkanocnej
Czeremcha [aktualizacja:20-04-2017]
Poland,PL
szybkie
20-11-2016
09-04-2017
IV WIELKOPOLSKA LIGA SENIORÓW GRUPA A 2016/2017
Poznań [aktualizacja:05-05-2017]
Poland,WP
drużynowy, klasyczne
08-04-2017
08-04-2017
Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich
Malbork [aktualizacja:10-04-2017]
Poland,PO
drużynowy, szybkie
08-04-2017
08-04-2017
Mistrzostwa Pragi Południe Szkół Podstawowych do lat 9
Warszawa [aktualizacja:27-04-2017]
Poland,MA
szybkie
02-04-2017
02-04-2017
XV Turniej o Puchar Burmistrza Gryfic
Gryfice [aktualizacja:05-04-2017]
Poland,ZP
szybkie
02-04-2017
02-04-2017
Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Aktywne
Chylice [aktualizacja:06-04-2017]
Poland,MA
szybkie
31-03-2017
31-03-2017
Drużynowy Ogólnopolski Turniej Szkół Podstawowych
Konstancin-Jeziorna [aktualizacja:09-04-2017]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
23-03-2017
31-03-2017
Turniej klasyfikacyjny na IV
Suwałki [aktualizacja:07-04-2017]
Poland,PL
szybkie
17-03-2017
29-03-2017
Mecz Scheveningen ZP Studzieniec i UKS Hetman Puszcza Mariańska
Puszcza Mariańska [aktualizacja:03-04-2017]
Poland,MA
klasyczne
26-03-2017
26-03-2017
Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 2 (FIDE)
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:30-03-2017]
Poland,LU
szybkie
02-03-2017
23-03-2017
Na III kategorię w Hetmanie 1_2017
Warszawa [aktualizacja:08-04-2017]
Poland,MA
klasyczne
10-01-2017
21-03-2017
182nd YMCA Winter 2017-D
Warszawa [aktualizacja:24-03-2017]
Poland,MA
klasyczneFIDE
18-03-2017
19-03-2017
XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - VII Turniej - Grupa B (SP i Gimnazja)
Suwałki [aktualizacja:09-04-2017]
Poland,PL
szybkie
19-03-2017
19-03-2017
Otwarte Mistrz. Powiatu Radzyńskiego w Szachach ramach Grand Prix Lubelszczyzny
Kakolewnica [aktualizacja:22-03-2017]
Poland,LU
szybkie
19-03-2017
19-03-2017
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica -VIII GP - turniej 3- OPEN
Kielce / Morawica [aktualizacja:27-03-2017]
Poland,SK
szybkie
12-03-2017
12-03-2017
Turniej szachowy o puchar Wójta Gminy Bliżyn
Bliżyn [aktualizacja:22-03-2017]
Poland,SK
szybkie
11-03-2017
11-03-2017
II ROZGRYWKI O KATEGORIE W WIEŻY WAWER (V/IV kat.)
WARSZAWA [aktualizacja:16-03-2017]
Poland,MA
szybkie
08-03-2017
08-03-2017
Szachowe Środy - 1
Świnoujście [aktualizacja:12-03-2017]
Poland,ZP
szybkie
06-11-2016
05-03-2017
IV Liga Wałbrzyska
Dolny Śląsk [aktualizacja:09-03-2017]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
05-03-2017
05-03-2017
Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Szachy Aktywne
Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20 (wejście od al. Róż) [aktualizacja:08-03-2017]
Poland,MA
szybkie
04-03-2017
04-03-2017
II Turniej Pamięci Żółnierzy Wyklętych w Ostrołece dla dzieci do 13 lat
Ostrołęka [aktualizacja:14-03-2017]
Poland,MA
szybkie
18-02-2017
19-02-2017
XXII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych A 2009 i mł.
Trzebinia [aktualizacja:06-03-2017]
Poland,MP
szybkie
18-02-2017
19-02-2017
XXII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych B 2007 i mł.
Trzebinia [aktualizacja:06-03-2017]
Poland,MP
szybkie
18-02-2017
19-02-2017
XXII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych C 2005 i mł.
Trzebinia [aktualizacja:05-03-2017]
Poland,MP
szybkie
18-02-2017
19-02-2017
XXII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych D 2003 i mł.
Trzebinia [aktualizacja:05-03-2017]
Poland,MP
szybkie
18-11-2016
18-02-2017
Turniej KLASYFIKACYJNY w Hetmanie
Konin [aktualizacja:09-03-2017]
Poland,WP
klasyczne
11-02-2017
11-02-2017
VII Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Grupa B
Świdnica [aktualizacja:12-03-2017]
Poland,DS
szybkie
04-02-2017
04-02-2017
Otwarty Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię szachową
Białystok [aktualizacja:10-02-2017]
Poland,PL
szybkie
08-12-2016
02-02-2017
Na I kategorię w Hetmanie
Warszawa [aktualizacja:06-02-2017]
Poland,MA
klasyczne
27-01-2017
27-01-2017
I Grand-Prix TS Wisła (rapid - ELO) - turniej nr 2
Kraków [aktualizacja:06-02-2017]
Poland,MP
szybkie
23-01-2017
24-01-2017
XXII Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej A
ŁOMŻA [aktualizacja:28-01-2017]
Poland,PL
klasyczne
23-01-2017
24-01-2017
XXII Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej B
ŁOMŻA [aktualizacja:28-01-2017]
Poland,PL
szybkie
21-01-2017
22-01-2017
Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 21-22.01.2017 Lublin
Lublin [aktualizacja:29-01-2017]
Poland,LU
drużynowy, szybkie
20-01-2017
20-01-2017
2. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2017
Białystok [aktualizacja:03-02-2017]
Poland,PL
szybkie
17-01-2017
17-01-2017
Grand Prix Grzybowic 2017 Turniej 2
Zabrze [aktualizacja:18-01-2017]
Poland,SL
szybkie
17-01-2017
17-01-2017
Ferie z szachami - turniej nr 1
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:08-02-2017]
Poland,LU
szybkie
16-01-2017
16-01-2017
Szachowa Liga Szkolna - Grupa B (Szkoły Podstawowe kl. 4-6)
ZSO nr 5 Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:14-02-2017]
Poland,SL
szybkie
15-01-2017
15-01-2017
MÓJ PIERWSZY TURNIEJ SZACHOWY 2017 - CHŁOPCY
Białystok [aktualizacja:04-02-2017]
Poland,PL
szybkie
15-01-2017
15-01-2017
Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Aktywne
Piaseczno [aktualizacja:20-01-2017]
Poland,MA
szybkie
15-01-2017
15-01-2017
MÓJ PIERWSZY TURNIEJ SZACHOWY 2017 - DZIEWCZYNKI
Białystok [aktualizacja:04-02-2017]
Poland,PL
szybkie
11-01-2017
11-01-2017
712 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:14-01-2017]
Poland,MP
szybkie
02-01-2017
02-01-2017
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy styczeń 2017 z miastem Lublin"
Lublin [aktualizacja:27-01-2017]
Poland,LU
blitz
27-12-2016
31-12-2016
XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A
Białystok [aktualizacja:25-01-2017]
Poland,PL
klasyczne
27-12-2016
30-12-2016
IX Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" Grupa A
Bogatynia [aktualizacja:26-01-2017]
Poland,DS
klasyczne
18-12-2016
18-12-2016
Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Aktywne
Chylice [aktualizacja:13-01-2017]
Poland,MA
szybkie
16-12-2016
16-12-2016
Szybki Piątek XII 2016
Strzelce Opolskie [aktualizacja:17-12-2016]
Poland,OP
szybkie
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)