ChessArbiter Pro
winieta

Komunikat

Opłaty CR

Polski Związek Szachowy przypomina o obowiązku regulowania opłaty CR od każdego turnieju

(punkty 11.7 i 12.5 Komunikatu Organizacyjno Finansowego PZSzach).
Komentarz na stronie PZSzach

Brak uregulowanych opłat będzie skutkować nieuwzględnieniem turnieju a turniej może zostać zablokowany/usunięty z serwisu turniejowego bez dodatkowego przypomnienia.
Opłata ta zostanie w całości przeznaczona na koszty modernizacji Centralnego Rejestru i serwisu turniejowego PZSzach,
których sprawność funkcjonowania jest niezbędna dla sędziów szachowych w całej Polsce.

Turnieje szachowe prowadzone programem ChessArbiter Pro

Reklamy

SZUKAJ TURNIEJÓW SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA:
 Wyraz(y) w nazwie turnieju: 
 W miejscowosci: 
 Status 
 Województwo: 
 Typ turnieju: 
 Rodzaj szachów: 
 Szukaj w całej bazie (turnieje z 2019 roku i archiwalne z poprzednich lat)
Kalendarz/archiwum
Statystyka
Ostatnio dodane: 272  Zakończone dzisiaj: 30
styczeń 2019
04-01
04-01
Noworoczny Piątek z Kopernikiem
Olsztyn [aktualizacja:04-01-2019]
Poland,WM
szybkie
05-01
05-01
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / IV kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,WM
szybkie
05-01
05-01
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / IV kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,WM
szybkie
05-01
05-01
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / IV kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,WM
szybkie
11-01
11-01
Piątek z Kopernikiem 11.01.2019
Olsztyn [aktualizacja:11-01-2019]
Poland,WM
szybkie
11-01
11-01
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - I Grand Prix 2019
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:11-01-2019]
Poland,WM
szybkie
12-01
13-01
III Turniej Klasyfikacyjny 1200 - 1400 w " UKS Uzdowo "
Uzdowo [aktualizacja:13-01-2019]
Poland,WM
klasyczne
12-01
12-01
Krasnolud z Serduszkiem - WOŚP 2019
Olsztyn [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,WM
szybkie
12-01
12-01
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 4 kolejka I liga
Olsztyn [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,WM
szybkie
12-01
12-01
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 4 kolejka II liga
Olsztyn [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,WM
szybkie
12-01
12-01
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 4 kolejka III liga
Olsztyn [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,WM
szybkie
13-01
13-01
III Turniej Klasyfikacyjny 1000 - 1100 w UKS Uzdowo
Uzdowo [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,WM
klasyczne
13-01
13-01
Turniej Szachów Szybkich - 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Ruciane-Nida [aktualizacja:13-01-2019]
Poland,WM
szybkie
18-01
18-01
Piątek z Kopernikiem 18.01.2018
Olsztyn [aktualizacja:18-01-2019]
Poland,WM
blitz
19-01
19-01
Noworoczny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży
Olsztyn [aktualizacja:19-01-2019]
Poland,WM
szybkie
19-01
19-01
Olsztyńska Liga Szachowa Przedszkolaków - 3 kolejka
Oolsztyn [aktualizacja:19-01-2019]
Poland,WM
szybkie
21-01
21-01
Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - I Liga / IV kolejka / - I edycja
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:21-01-2019]
Poland,WM
szybkie
21-01
21-01
Zimowy Turniej Klasyfikacyjny w Szachach dla Uczniów Szkół Podstawowych
Ostróda [aktualizacja:24-01-2019]
Poland,WM
klasyczne
21-01
22-01
Zimowy Turniej Klasyfikacyjny w Szachach dla Uczniów Szkół Podstawowych
Ostróda [aktualizacja:24-01-2019]
Poland,WM
klasyczne
25-01
25-01
Piątek z Kopernikiem 25.01.2019
Olsztyn [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,WM
blitz
26-01
26-01
Grand Prix Ostródy - IV zjazd
Ostróda [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,WM
szybkie
26-01
10-02
KURS INSTRUKTORSKI
Olsztyn [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,WM
inne
28-01
28-01
Ferie 2019 - Turniej klasyfikacyjny 1000-1100
Olsztyn [aktualizacja:28-01-2019]
Poland,WM
szybkie
28-01
01-02
Ferie z Szachami 2019 - zbiorczy serwis
Olsztyn [aktualizacja:23-01-2019]
Poland,WM
klasyczneFIDE
29-01
30-01
Ferie 2019 - Turniej klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,WM
klasyczne
30-01
30-01
Turniej szachowy - ferie zimowe - Kurzętnik 2019
Kurzętnik [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,WM
szybkie
31-01
01-02
Ferie 2019 TK 1600-1700
Olsztyn [aktualizacja:01-02-2019]
Poland,WM
klasyczne
luty 2019
01-02
01-02
Piątek z Kopernikiem 01.02.2019
Olsztyn [aktualizacja:01-02-2019]
Poland,WM
blitz
08-02
trwający
Mistrzostwa Klubu Szachowego " Hetman " - Nowe Miasto Lubawskie
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:07-02-2019]
Poland,WM
klasyczne
08-02
08-02
Piątek z Kopernikiem 08.02.2019
Olsztyn [aktualizacja:08-02-2019]
Poland,WM
blitz
09-02
09-02
I TSz o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie
Olsztyn [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,WM
szybkie
09-02
09-02
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 5 kolejka I liga
Olsztyn [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,WM
szybkie
09-02
09-02
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 5 kolejka II liga
Olsztyn [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,WM
szybkie
09-02
09-02
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 5 kolejka III liga
Olsztyn [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,WM
szybkie
09-02
09-02
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / V kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,WM
szybkie
09-02
09-02
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / V kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,WM
szybkie
09-02
09-02
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / V kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,WM
szybkie
15-02
15-02
Piątek z Kopernikiem 15.02.2019 
Olsztyn [aktualizacja:15-02-2019]
Poland,WM
blitz
16-02
trwający
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego - juniorzy 
Olsztyn [aktualizacja:wczoraj 20:10]
Poland,WM
drużynowy, klasyczne
16-02
16-02
Olsztyńska Liga Szachowa Przedszkolaków - 4 kolejka 
Oolsztyn [aktualizacja:wczoraj 14:58]
Poland,WM
szybkie
16-02
16-02
Turniej klasyfikacyjny 1000-1200 
Olsztyn [aktualizacja:wczoraj 12:42]
Poland,WM
klasyczne
17-02
trwający
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SENIORÓW 
Olsztyn [aktualizacja:dzisiaj 16:36]
Poland,WM
drużynowy, klasyczne
23-02
planowany
Turniej klasyfikacyjny 1000-1200
Ostróda [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,WM
szybkie
23-02
planowany
Turniej klasyfikacyjny 1250-1400
Ostróda [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,WM
klasyczne
marzec 2019
02-03
planowany
Grand Prix Ostródy - V zjazd
Ostróda [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,WM
szybkie
09-03
planowany
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / VI kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,WM
szybkie
09-03
planowany
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / VI kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,WM
szybkie
10-03
planowany
III Otwarty Turniej Szachowy w Uzdowie 
Uzdowo [aktualizacja:15-02-2019]
Poland,WM
szybkie
16-03
planowany
Turniej klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [aktualizacja:31-10-2018]
Poland,WM
klasyczne
23-03
planowany
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 6 kolejka I liga
Olsztyn [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,WM
szybkie
23-03
planowany
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 6 kolejka II liga
Olsztyn [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,WM
szybkie
23-03
planowany
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 6 kolejka III liga
Olsztyn [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,WM
szybkie
kwiecień 2019
13-04
planowany
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Przedszkolaków do 7 lat
Olsztyn [aktualizacja:18-01-2019]
Poland,WM
szybkie
28-04
planowany
XXIX Memomoriał J.S.Leokajtis
Olsztyn [aktualizacja:01-02-2019]
Poland,WM
szybkie
maj 2019
18-05
planowany
V Mistrzostwa Olsztyna dla przedszkolaków w szachach 2019
Olsztyn [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,WM
szybkie
sierpień 2019
13-08
planowany
KURS NA INSTRUKTORA SZACHOWEGO PZSZACH
OSTRÓDA [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,WM
inne
13-08
planowany
XV Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Ostródzie
OSTRÓDA [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,WM
klasyczneFIDE
styczeń 2018
11-01
22-02
klasyfikacyjny turniej szachowy 1250 - 1600
Elbląg [aktualizacja:07-03-2018]
Poland,WM
klasyczne
12-01
12-01
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018 szachy Nowe Miasto Lubawskie
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:13-01-2018]
Poland,WM
szybkie
13-01
13-01
III kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - I liga
Olsztyn [aktualizacja:13-01-2018]
Poland,WM
szybkie
13-01
13-01
III kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - II liga
Olsztyn [aktualizacja:13-01-2018]
Poland,WM
szybkie
13-01
13-01
III kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - III liga
Olsztyn [aktualizacja:13-01-2018]
Poland,WM
szybkie
13-01
13-01
Noworoczny Turniej Szachowy dla przedszkolaków z Warmii i Mazur pod patr
Olsztyn [aktualizacja:13-01-2018]
Poland,WM
szybkie
14-01
14-01
TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH - 26 FINAŁ WOŚP
Ruciane-Nida [aktualizacja:14-01-2018]
Poland,WM
szybkie
19-01
19-01
I Spotkanie Szachowe UKS "Kopernik" Olsztyn
Olsztyn [aktualizacja:13-02-2018]
Poland,WM
blitz
20-01
20-01
Braniewo 2018
Braniewo [aktualizacja:20-01-2018]
Poland,WM
blitz
20-01
20-01
XXI Otwarte Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 3 w Olecku
Olecko [aktualizacja:15-01-2018]
Poland,WM
szybkie
22-01
22-01
Ferie 2018 - Turniej klasyfikacyjny 1000-1100
Olsztyn [aktualizacja:22-01-2018]
Poland,WM
klasyczne
22-01
26-01
Ferie 2018 - Turniej Klasyfikacyjny 1800 plus
Olsztyn [aktualizacja:09-02-2018]
Poland,WM
klasyczne
23-01
25-01
Ferie 2018 - Turniej klasyfikacyjny 1600-1700
Olsztyn [aktualizacja:19-01-2018]
Poland,WM
klasyczne
24-01
26-01
Ferie 2018 TK 1200-1400
Olsztyn [aktualizacja:27-01-2018]
Poland,WM
klasyczne
26-01
02-02
Ferie Zimowe 2018
Elbląg [aktualizacja:26-02-2018]
Poland,WM
klasyczne
26-01
26-01
II Spotkanie Szachowe UKS "Kopernik" Olsztyn
Olsztyn [aktualizacja:13-02-2018]
Poland,WM
blitz
27-01
27-01
Zimowa przygoda z szachami 2018 - Turniej Rodzinny
Olsztyn [aktualizacja:27-01-2018]
Poland,WM
szybkie
luty 2018
04-02
16-12
Grand-Prix 2018 województwa warmińsko-mazurskiego
WM [aktualizacja:17-12-2018]
Poland,WM
szybkie
10-02
10-02
Szkolna Liga Szachowa - 6 lat / IV kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:10-02-2018]
Poland,WM
szybkie
10-02
10-02
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / IV kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:10-02-2018]
Poland,WM
szybkie
10-02
10-02
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / IV kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:10-02-2018]
Poland,WM
szybkie
10-02
10-02
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / IV kolejka / - edycja
Ostróda [aktualizacja:10-02-2018]
Poland,WM
szybkie
17-02
17-02
IV kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - I liga
Olsztyn [aktualizacja:17-02-2018]
Poland,WM
szybkie
17-02
17-02
IV kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - II liga
Olsztyn [aktualizacja:17-02-2018]
Poland,WM
szybkie
17-02
17-02
IV kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - III liga
Olsztyn [aktualizacja:17-02-2018]
Poland,WM
szybkie
18-02
18-02
Grand-Prix 2018 województwa warmińsko-mazurskiego - XIX Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP 30 w Olsztynie
Olsztyn [aktualizacja:28-02-2018]
Poland,WM
szybkie
23-02
09-03
III WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY / P60 / MDK i SP1 ELBLĄG
Elbląg [aktualizacja:14-03-2018]
Poland,WM
klasyczne
24-02
25-02
Turniej klasyfikacyjny 1250 - 1400
Ostróda [aktualizacja:22-02-2018]
Poland,WM
klasyczne
24-02
25-02
Turniej klasyfikacyjny 1600 - 1700
Ostróda [aktualizacja:26-02-2018]
Poland,WM
klasyczne
24-02
24-02
Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Ostróda [aktualizacja:27-02-2018]
Poland,WM
klasyczne
24-02
25-02
Turniej Szachowy FIDE
Ostróda [aktualizacja:26-02-2018]
Poland,WM
klasyczne
25-02
25-02
Turniej szachowy z udziałem osób niepełnosprawnych
Ostróda [aktualizacja:26-02-2018]
Poland,WM
szybkie
27-02
27-02
I Mistrzostwa Szkoły Absolwent w Szachach
Olsztyn [aktualizacja:28-02-2018]
Poland,WM
blitz
marzec 2018
02-03
09-03
Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:12-03-2018]
Poland,WM
klasyczne
08-03
08-03
I Mistrzostwa PM nr 36
Olsztyn [aktualizacja:08-03-2018]
Poland,WM
blitz
10-03
10-03
Szkolna Liga Szachowa - 7 lat / V kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:02-03-2018]
Poland,WM
szybkie
10-03
10-03
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / V kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,WM
szybkie
10-03
10-03
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / V kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,WM
szybkie
10-03
10-03
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / V kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:12-03-2018]
Poland,WM
szybkie
11-03
11-03
Grand-Prix 2018 województwa warmińsko-mazurskiego - II Otwarty Turniej Szachowy w Uzdowie
Uzdowo [aktualizacja:12-03-2018]
Poland,WM
szybkie
12-03
23-04
Mistrzostwa Elbląga 2018 P90
Elbląg [aktualizacja:30-03-2018]
Poland,WM
klasyczne
16-03
16-03
UKS Kopernik Olsztyn
Olsztyn [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,WM
blitz
17-03
17-03
V kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - I liga
Olsztyn [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,WM
szybkie
17-03
17-03
V kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - II liga
Olsztyn [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,WM
szybkie
17-03
17-03
V kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - III liga
Olsztyn [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,WM
szybkie
23-03
23-03
UKS Kopernik Olsztyn
Olsztyn [aktualizacja:23-03-2018]
Poland,WM
blitz
24-03
25-03
Turniej Klasyfikacyjny 1250-1600
Olsztyn [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,WM
klasyczne
25-03
25-03
Turniej Klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,WM
klasyczne
kwiecień 2018
07-04
07-04
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / VI kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,WM
szybkie
07-04
07-04
Szkolna Liga Szachowa - II liga / VI kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,WM
szybkie
07-04
07-04
Szkolna Liga Szachowa - III liga / VI kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,WM
szybkie
08-04
20-05
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO JUNIORÓW
Woj. Warm-Maz [aktualizacja:22-05-2018]
Poland,WM
drużynowy, klasyczne
08-04
08-04
VIII Memoriał Krzysztofa Kierzkowskiego
Orzysz [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,WM
szybkie
11-04
11-04
II Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Olsztyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach
Biskupiec [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
12-04
12-04
Mistrzostwa Przedszkola ŚMIESZEK w Szachach 2018
Olsztyn [aktualizacja:12-04-2018]
Poland,WM
blitz
13-04
13-04
Liga szachowa SP4 Ełk
Ełk [aktualizacja:20-04-2018]
Poland,WM
blitz
13-04
13-04
XIV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP1 w Elblągu
Elbląg [aktualizacja:13-04-2018]
Poland,WM
szybkie
14-04
14-04
I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Kat. Szkoły Podstaw. w Olsztynie A
Olsztyn [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,WM
szybkie
14-04
14-04
I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Kat. Szkoły Podstaw. w Olsztynie B
Olsztyn [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,WM
szybkie
14-04
14-04
I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Katolickiej Szkoły Podstawowej w Olsztynie
Olsztyn [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,WM
szybkie
14-04
14-04
Wiosenny turniej szachowy
Olsztyn [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,WM
szybkie
15-04
15-04
II OTSz FIDE w Nidzicy
Nidzica [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,WM
szybkie
16-04
16-04
Szachowe Mistrzostwa Przedszkola AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA
Olsztyn [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,WM
szybkie
17-04
17-04
IV Mistrzostwa Ostródy w Szachach Szkół Podstawowych - rocznik 2002-2003
Ostróda [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,WM
szybkie
17-04
17-04
IV Mistrzostwa Ostródy w Szachach Szkół Podstawowych - rocznik 2004 i młodsi
Ostróda [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,WM
szybkie
17-04
17-04
Szachowe Mistrzostwa Szkoły PIĄTKA
Olsztyn [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,WM
szybkie
20-04
20-04
Liga Szachowa SP4 - II
Ełk [aktualizacja:20-04-2018]
Poland,WM
blitz
20-04
20-04
Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego nr 12
Olsztyn [aktualizacja:20-04-2018]
Poland,WM
szybkie
21-04
21-04
Mistrzostwa Województwa Dzieci do lat 7 - dziewczynki
Olsztyn [aktualizacja:03-05-2018]
Poland,WM
klasyczne
21-04
21-04
Mistrzostwa Województwa Dzieci do lat 7 w szachach - chłopcy
Olsztyn [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,WM
klasyczne
21-04
21-04
VI kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - I liga
Olsztyn [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,WM
szybkie
21-04
21-04
VI kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - II liga
Olsztyn [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,WM
szybkie
21-04
21-04
VI kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - III liga
Olsztyn [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,WM
szybkie
22-04
22-04
III WARMIŃSKO - MAZURSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA MORĄGA
Morąg [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,WM
szybkie
28-04
10-06
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SENIORÓW
Województwo W-M [aktualizacja:12-06-2018]
Poland,WM
drużynowy, klasyczneFIDE
29-04
29-04
II MTSz o Puchar Prezydenta Miasta Elblaga
Elblag [aktualizacja:30-04-2018]
Poland,WM
szybkie
maj 2018
01-05
05-05
Majówka 2018 - Turniej klasyfikacyjny 1800 plus
Olsztyn [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,WM
klasyczneFIDE
01-05
01-05
Majówka 2018 Turniej klasyfikacyjny 1000-1100
Olsztyn [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,WM
klasyczne
02-05
03-05
Majówka 2018 Turniej klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [aktualizacja:03-05-2018]
Poland,WM
klasyczne
04-05
05-05
Majówka 2018 - turniej klasyfikacyjny 1600-1700
Olsztyn [aktualizacja:27-04-2018]
Poland,WM
klasyczne
05-05
05-05
Mistrzostwa Przedszkolaków W-M w Szachach Niepodległa - ELIMINACJE
Olsztyn [aktualizacja:05-05-2018]
Poland,WM
szybkie
12-05
12-05
Turniej klasyfikacyjny 1000-1200 do lat 7
Olsztyn [aktualizacja:14-05-2018]
Poland,WM
szybkie
12-05
12-05
Wojewódzki 60 Turniej Szachowy o " Złotą Wieżę"
Kurzętnik [aktualizacja:16-05-2018]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
13-05
13-05
XXVIII Memoriał Jadwigi i Stanisława Leokajtis
Olsztyn [aktualizacja:14-05-2018]
Poland,WM
szybkie
19-05
19-05
IV Mistrzostwa Szachowe Przedszkoli Miasta Olsztyna
Olsztyn [aktualizacja:19-05-2018]
Poland,WM
szybkie
19-05
19-05
Turniej klasyfikacyjny 1000-1200 do lat 14
Olsztyn [aktualizacja:19-05-2018]
Poland,WM
szybkie
19-05
19-05
VII kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - I liga
Olsztyn [aktualizacja:19-05-2018]
Poland,WM
szybkie
19-05
19-05
VII kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - II liga
Olsztyn [aktualizacja:19-05-2018]
Poland,WM
szybkie
19-05
19-05
VII kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - III liga
Olsztyn [aktualizacja:19-05-2018]
Poland,WM
szybkie
19-05
20-05
VII MISTRZOSTWA Ostródy - Szachowe Nadzieje
Ostroda [aktualizacja:19-05-2018]
Poland,WM
klasyczne
19-05
19-05
VII MISTRZOSTWA OSTRÓDY - Młode Talenty
Ostroda [aktualizacja:19-05-2018]
Poland,WM
blitz
19-05
19-05
VII MISTRZOSTWA OSTRÓDY PRZEDSZKOLAKÓW - chłopcy
Ostroda [aktualizacja:19-05-2018]
Poland,WM
blitz
19-05
19-05
VII MISTRZOSTWA OSTRÓDY PRZEDSZKOLAKÓW - dziewczęta
Ostroda [aktualizacja:19-05-2018]
Poland,WM
blitz
19-05
19-05
VII OFSz - Seniorzy
Ostróda [aktualizacja:19-05-2018]
Poland,WM
blitz
21-05
26-05
OTSz Niewidomych i Słabowidzących 2018
Lidzbark [aktualizacja:26-05-2018]
Poland,WM
klasyczneFIDE
24-05
24-05
II Gminny Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik
Kurzętnik [aktualizacja:24-05-2018]
Poland,WM
blitz
24-05
24-05
II Gminny Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik
Kurzętnik [aktualizacja:24-05-2018]
Poland,WM
blitz
24-05
24-05
II Gminny Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik
Kurzętnik [aktualizacja:24-05-2018]
Poland,WM
blitz
25-05
25-05
Szacholandia- Mistrzostwa Przedszkolaków Warmii i Mazur "Niepodległa"
Elbląg [aktualizacja:25-05-2018]
Poland,WM
szybkie
27-05
27-05
OTWARTE MISTRZOSTWA OLSZTYNA W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH
Olsztyn [aktualizacja:27-05-2018]
Poland,WM
blitz
30-05
30-05
II Rodzinny Turniej Szachowy SP1
Elbląg [aktualizacja:29-05-2018]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
31-05
03-06
IMWJ 2018 - C09
Olsztyn [aktualizacja:04-06-2018]
Poland,WM
klasyczneFIDE
31-05
03-06
IMWJ 2018 - C11
Olsztyn [aktualizacja:04-06-2018]
Poland,WM
klasyczne
31-05
03-06
IMWJ 2018 - C13
Olsztyn [aktualizacja:03-06-2018]
Poland,WM
klasyczneFIDE
31-05
03-06
IMWJ 2018 - C15
Olsztyn [aktualizacja:04-06-2018]
Poland,WM
klasyczneFIDE
31-05
03-06
IMWJ 2018 - C19 (C19+C17)
Olsztyn [aktualizacja:05-06-2018]
Poland,WM
klasyczneFIDE
31-05
03-06
IMWJ 2018 - D09
Olsztyn [aktualizacja:04-06-2018]
Poland,WM
klasyczne
31-05
03-06
IMWJ 2018 - D11
Olsztyn [aktualizacja:04-06-2018]
Poland,WM
klasyczneFIDE
31-05
03-06
IMWJ 2018 - D13
Olsztyn [aktualizacja:04-06-2018]
Poland,WM
klasyczneFIDE
31-05
03-06
IMWJ 2018 - D15 (dziewczęta rocznik 2003 i 2004)
Olsztyn [aktualizacja:04-06-2018]
Poland,WM
klasyczneFIDE
31-05
03-06
IMWJ 2018 - D17 (dziewczęta rocznik 2001 i 2002)
Olsztyn [aktualizacja:04-06-2018]
Poland,WM
klasyczneFIDE
31-05
03-06
IMWJ 2018 - D19 (dziewczęta rocznik 1999 i 2000)
Olsztyn [aktualizacja:04-06-2018]
Poland,WM
klasyczneFIDE
czerwiec 2018
08-06
08-06
I Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Wójta Gminy Stawiguda - Grupa A - do lat 14
Bartąg [aktualizacja:08-06-2018]
Poland,WM
szybkie
08-06
08-06
I Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Wójta Gminy Stawiguda - Grupa B - do lat 11
Bartąg [aktualizacja:08-06-2018]
Poland,WM
szybkie
08-06
08-06
I Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Wójta Gminy Stawiguda - grupa C do lat 8
Bartąg [aktualizacja:08-06-2018]
Poland,WM
szybkie
09-06
10-06
II TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1200 - 1400 W " UKS UZDOWO "
Uzdowo [aktualizacja:10-06-2018]
Poland,WM
klasyczne
09-06
10-06
II TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1600 - 1700
Uzdowo [aktualizacja:30-05-2018]
Poland,WM
klasyczne
09-06
10-06
II TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1800 plus W " UKS UZDOWO "
Uzdowo [aktualizacja:30-05-2018]
Poland,WM
klasyczne
09-06
09-06
III Otwarte Rodzinne Mistrzostwa Olsztyna w Szachach
Olsztyn [aktualizacja:09-06-2018]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
09-06
09-06
Letni Turniej Szachowy Szalonego Krasnoluda 9.06.2018
Olsztyn [aktualizacja:09-06-2018]
Poland,WM
szybkie
10-06
10-06
II TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1000 - 1100 W " UKS UZDOWO"
Uzdowo [aktualizacja:11-06-2018]
Poland,WM
szybkie
14-06
14-06
II Turniej szachowy o Puchar Dyrektora ZST - Szkoły Gimnazjalne
Olecko [aktualizacja:14-06-2018]
Poland,WM
szybkie
14-06
14-06
II Turniej szachowy o Puchar Dyrektora ZST - Szkoły Ponadgimnazjalne
Olecko [aktualizacja:14-06-2018]
Poland,WM
szybkie
16-06
16-06
Mistrzostwa Przedszkolaków w szachach "Niepodległa" - FINAŁ
Olsztyn [aktualizacja:16-06-2018]
Poland,WM
szybkie
16-06
16-06
Turniej klasyfikacyjny 1000-1200 do lat 10
Olsztyn [aktualizacja:16-06-2018]
Poland,WM
szybkie
17-06
17-06
IV OTSz O Puchar Wójta Gminy Rozogi
Rozogi [aktualizacja:17-06-2018]
Poland,WM
szybkie
17-06
17-06
IV OTSz O Puchar Wójta Gminy Rozogi - turniej dzieci
Rozogi [aktualizacja:17-06-2018]
Poland,WM
szybkie
19-06
19-06
Misrzostwa SP 4 w Ełku w szachach błyskawicznych
Ełk [aktualizacja:21-06-2018]
Poland,WM
blitz
23-06
23-06
Letni Turniej Wsi Gminy Kurzętnik - kobiety
Wawrowice [aktualizacja:24-06-2018]
Poland,WM
blitz
23-06
23-06
Letni Turniej Wsi Gminy Kurzętnik- mężczyźni
Wawrowice [aktualizacja:24-06-2018]
Poland,WM
blitz
24-06
29-06
FINAŁ CENTRALNY 60 JUBILEUSZOWEGO OGÓLNOPOLSKIEGO MASOWEGO TSz LZS o "ZŁOTĄ WIEŻĘ"
NIDZICA [aktualizacja:02-07-2018]
Poland,WM
drużynowy, klasyczne
lipiec 2018
01-07
13-07
Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (I turnus 01.07 - 13.07.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 30.06.2018 !!!
Szczyrk [aktualizacja:24-06-2018]
Poland,WM
klasyczne
08-07
14-07
XXXIII MTSz o Puchar Grunwaldu
Lidzbark [aktualizacja:14-07-2018]
Poland,WM
klasyczneFIDE
15-07
27-07
Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 ( II turnus 15.07 - 27.07.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 14.07.2018 !!!
Szczyrk [aktualizacja:24-06-2018]
Poland,WM
klasyczne
17-07
27-07
Obóz szachowy European Chess School
Mrągowo [aktualizacja:05-06-2018]
Poland,WM
klasyczne
18-07
28-07
Obóz Szachowy Mrągowo 2018 - Grupa A
Mrągowo [aktualizacja:06-08-2018]
Poland,WM
klasyczne
18-07
28-07
Obóz Szachowy Mrągowo 2018 - Grupa B
Mrągowo [aktualizacja:06-08-2018]
Poland,WM
klasyczne
22-07
22-07
II WARMIŃSKO-MAZURSKI TURNIEJ SZACHOWY "Memoriał Tadeusza Sobkowiaka - byłego Dowódcy Garnizonu Morąg"
MORĄG [aktualizacja:24-07-2018]
Poland,WM
szybkie
28-07
28-07
III MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA RUCIANEGO-NIDY (pula nagród 2200zł)
RUCIANE-NIDA [aktualizacja:28-07-2018]
Poland,WM
szybkie
sierpień 2018
04-08
05-08
Turniej Klasyfikacyjny 1250 - 1600
Ostróda [aktualizacja:06-08-2018]
Poland,WM
klasyczne
04-08
09-09
Turniej klasyfikacyjny na I kategorię
Ostróda [aktualizacja:09-09-2018]
Poland,WM
klasyczne
18-08
18-08
Festiwal Szachowy Wilkasy 2018-Gp1
Wilkasy [aktualizacja:21-08-2018]
Poland,WM
szybkie
18-08
19-08
Festiwal Szachowy Wilkasy 2018-klasyfikacyjny (do 1700 PZSzach)
Wilkasy [aktualizacja:19-08-2018]
Poland,WM
klasyczne
19-08
19-08
Festiwal Szachowy Wilkasy 2018-Gp2
Wilkasy [aktualizacja:21-08-2018]
Poland,WM
szybkie
19-08
25-08
MRĄGOWO 2018. Turniej Szachowy Szkoleniowo -Wypoczynkowy
Mrągowo [aktualizacja:27-08-2018]
Poland,WM
klasyczne
24-08
24-08
I Niepodległościowy Turniej Klasyfikacyjny 1000-1100 o Puchar Wójta Gminy Wydminy
Wydminy [aktualizacja:30-08-2018]
Poland,WM
szybkie
25-08
26-08
I Niepodległościowy Turniej Klasyfikacyjny 1100-1400 o Puchar Wójta Gminy Wydminy
Wydminy [aktualizacja:26-08-2018]
Poland,WM
klasyczne
26-08
26-08
XX TSz o Puchar Przewodniczącego MSG
Mragowo [aktualizacja:27-08-2018]
Poland,WM
szybkie
wrzesień 2018
01-09
01-09
Szachiści grają dla Kamila Czartoryskiego
Olsztyn [aktualizacja:01-09-2018]
Poland,WM
blitz
03-09
10-09
Memoriał ludwika Hutnera
Krynica Morska [aktualizacja:08-09-2018]
Poland,WM
klasyczne
14-09
14-09
Piątek z Kopernikiem 14.09.2018
Olsztyn [aktualizacja:21-09-2018]
Poland,WM
blitz
21-09
21-09
Piątek z Kopernikiem 21.09.2018
Olsztyn [aktualizacja:21-09-2018]
Poland,WM
klasyczne
22-09
22-09
Grand Prix Ostródy w szachach szybkich - I Zjazd Memoriał Józefa Babiaka
Ostróda [aktualizacja:25-09-2018]
Poland,WM
szybkie
23-09
23-09
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w szachach szybkich
Olsztyn [aktualizacja:23-09-2018]
Poland,WM
szybkie
29-09
29-09
Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - I Liga
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:29-09-2018]
Poland,WM
szybkie
30-09
30-09
TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA WĘGORZEWA KRZYSZTOFA PIWOWARCZYKA
Węgorzewo [aktualizacja:05-10-2018]
Poland,WM
szybkie
październik 2018
05-10
05-10
Piątek z Kopernikiem 05.10.2018
Olsztyn [aktualizacja:12-10-2018]
Poland,WM
blitz
06-10
06-10
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów w szachach błyskawicznych
Kurzętnik [aktualizacja:06-10-2018]
Poland,WM
drużynowy, blitz
06-10
06-10
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów w szachach szybkich
Kurzętnik [aktualizacja:06-10-2018]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
12-10
12-10
Piątek z Kopernikiem 12.10.2018
Olsztyn [aktualizacja:12-10-2018]
Poland,WM
blitz
13-10
13-10
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Seniorów w szachach szybkich
Kurzętnik [aktualizacja:13-10-2018]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
13-10
13-10
Druzynowe Mistrzostwa Województwa Seniorów w szachach błyskawicznych
Kurzętnik [aktualizacja:13-10-2018]
Poland,WM
drużynowy, blitz
13-10
13-10
Memoriał Zbigniewa Szporko - Grand Prix Ostródy - II Zjazd
Ostróda [aktualizacja:13-10-2018]
Poland,WM
klasyczne
13-10
13-10
Olsztyńska Liga Szachowa Przedszkolaków - 1 kolejka
Olsztyn [aktualizacja:22-10-2018]
Poland,WM
szybkie
13-10
trwający
Olsztyńska Liga Szachowa Przedszkolaków - zbiorczy serwis 
Olsztyn [aktualizacja:wczoraj 15:19]
Poland,WM
szybkie
18-10
18-10
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu - 2003-2005
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:18-10-2018]
Poland,WM
drużynowy, blitz
18-10
18-10
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu - 2006 i młodsi
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:18-10-2018]
Poland,WM
drużynowy, blitz
19-10
19-10
Piątek z Kopernikiem 19.10.2018
Olsztyn [aktualizacja:19-10-2018]
Poland,WM
blitz
20-10
20-10
Jesienny Turniej Szachowy
Olsztyn [aktualizacja:20-10-2018]
Poland,WM
blitz
20-10
trwający
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) - zbiorczy serwis
Olsztyn [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,WM
szybkie
20-10
20-10
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 1 kolejka I liga
Olsztyn [aktualizacja:22-10-2018]
Poland,WM
szybkie
20-10
20-10
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 1 kolejka II liga
Olsztyn [aktualizacja:22-10-2018]
Poland,WM
szybkie
20-10
20-10
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 1 kolejka III liga
Olsztyn [aktualizacja:22-10-2018]
Poland,WM
szybkie
20-10
20-10
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / I kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:20-10-2018]
Poland,WM
szybkie
20-10
20-10
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / I kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:20-10-2018]
Poland,WM
szybkie
20-10
20-10
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / I kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:20-10-2018]
Poland,WM
szybkie
26-10
26-10
Piątek z Kopernikiem 26.10.2018
Olsztyn [aktualizacja:26-10-2018]
Poland,WM
blitz
27-10
27-10
III TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - Gimnazja+Ponadpodstawowe
Olsztyn [aktualizacja:27-10-2018]
Poland,WM
szybkie
27-10
27-10
III TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - Gimnazja+Ponadpodstawowe
Elblag [aktualizacja:28-10-2018]
Poland,WM
szybkie
27-10
27-10
III TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - Gimnazja+Ponadpodstawowe
Elk [aktualizacja:06-11-2018]
Poland,WM
szybkie
27-10
27-10
III TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - klasy I - IV
Olsztyn [aktualizacja:29-10-2018]
Poland,WM
szybkie
27-10
27-10
III TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - klasy I - IV
Elblag [aktualizacja:28-10-2018]
Poland,WM
szybkie
27-10
27-10
III TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - klasy I - IV
Elk [aktualizacja:06-11-2018]
Poland,WM
szybkie
27-10
27-10
III TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - klasy V - VIII
Olsztyn [aktualizacja:28-10-2018]
Poland,WM
szybkie
27-10
27-10
III TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - klasy V - VIII
Elblag [aktualizacja:28-10-2018]
Poland,WM
szybkie
27-10
27-10
III TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - klasy V - VIII
Elk [aktualizacja:06-11-2018]
Poland,WM
szybkie
27-10
27-10
III TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - Przedszkola
Olsztyn [aktualizacja:29-10-2018]
Poland,WM
szybkie
27-10
27-10
III TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - Przedszkola
Elk [aktualizacja:21-10-2018]
Poland,WM
szybkie
27-10
27-10
III TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - Przedszkola
Elbląg [aktualizacja:29-10-2018]
Poland,WM
szybkie
27-10
27-10
III TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - Przedszkola
Elbląg [aktualizacja:31-10-2018]
Poland,WM
szybkie
27-10
27-10
III TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - zbiorczy serwis
Elbląg Ełk Olsztyn [aktualizacja:31-10-2018]
Poland,WM
szybkie
27-10
27-10
Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - I Liga / II kolejka / - I edycja
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:28-10-2018]
Poland,WM
szybkie
28-10
28-10
Turniej Szachowy o Puchar Właścicieli Restauracji "Gościniec u Kalicha"
Węgorzewo [aktualizacja:31-10-2018]
Poland,WM
szybkie
listopad 2018
02-11
02-11
Piątek z Kopernikiem 02.11.2018
Olsztyn [aktualizacja:02-11-2018]
Poland,WM
blitz
08-11
08-11
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Mieście Lubawskim / chłopcy /
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:08-11-2018]
Poland,WM
blitz
08-11
08-11
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Mieście Lubawskim / Dziewczynki /
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:08-11-2018]
Poland,WM
blitz
08-11
08-11
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Mieście Lubawskim / starsi /
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:08-11-2018]
Poland,WM
blitz
09-11
09-11
Piątek z Kopernikiem 09.11.2018
Olsztyn [aktualizacja:09-11-2018]
Poland,WM
blitz
10-11
10-11
VII Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Edukacji Wczesnoszkolnej w szachach - chłopcy
Olsztyn [aktualizacja:12-11-2018]
Poland,WM
szybkie
10-11
10-11
VII Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Edukacji Wczesnoszkolnej w szachach - dziewczęta
Olsztyn [aktualizacja:13-11-2018]
Poland,WM
szybkie
11-11
11-11
TURNIEJ SZACHOWY z okazji "100 lat Odzyskania Niepodległości" (PULA NAGRÓD 5000zł)
Morąg [aktualizacja:14-11-2018]
Poland,WM
szybkie
11-11
11-11
VII MTSz o Puchar Burmistrza z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości
Kętrzyn [aktualizacja:12-11-2018]
Poland,WM
szybkie
16-11
16-11
Piątek z Kopernikiem 16.11.2018
Olsztyn [aktualizacja:16-11-2018]
Poland,WM
blitz
17-11
17-11
Grand Prix Ostródy - III Zjazd
Ostróda [aktualizacja:17-11-2018]
Poland,WM
szybkie
17-11
17-11
Grand Prix Ostródy w szachach szybkich - III zjazd
Ostróda [aktualizacja:21-10-2018]
Poland,WM
szybkie
17-11
17-11
Olsztyńska Liga Szachowa Przedszkolaków - 2 kolejka
Olsztyn [aktualizacja:18-11-2018]
Poland,WM
szybkie
17-11
17-11
V Niepodległościowy Turniej Szachowy o puchar wójta gminy Kurzętnik-jun
Brzozie Lub.k/Nowego Miasta lub. [aktualizacja:17-11-2018]
Poland,WM
szybkie
17-11
17-11
V Niepodległościowy Turniej Szachowy o puchar wójta gminy Kurzętnik-seniorzy
Brzozie Lub.k/Nowego Miasta Lub. [aktualizacja:17-11-2018]
Poland,WM
szybkie
18-11
18-11
MISTRZOSTWA NESTORÓW WARMII I MAZUR W SZACHACH SZYBKICH "NIEPODLEGŁA"
Olsztyn [aktualizacja:22-11-2018]
Poland,WM
szybkie
22-11
22-11
Półfinały Mistrzostw Województwa W-M SZS - rocznik 2006 i młodsi
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:25-11-2018]
Poland,WM
drużynowy, klasyczne
23-11
24-11
Turniej klasyfikacyjny 1250-1400
Olsztyn [aktualizacja:24-11-2018]
Poland,WM
klasyczne
23-11
24-11
Turniej klasyfikacyjny 1600-1700
Olsztyn [aktualizacja:21-11-2018]
Poland,WM
klasyczne
24-11
24-11
40 Jubileuszowy Mikołajkowy Turniej Szachowy
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:24-11-2018]
Poland,WM
blitz
24-11
24-11
40 Jubileuszowy Mikołajkowy Turniej Szachowy / 10 - 15 lat chłopcy /
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:24-11-2018]
Poland,WM
blitz
24-11
24-11
40 Jubileuszowy Mikołajkowy Turniej Szachowy / 10 - 15 lat dziewczynki /
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:24-11-2018]
Poland,WM
blitz
24-11
24-11
40 Jubileuszowy Mikołajkowy Turniej Szachowy / 7 - 9 lat dziewczynki /
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:24-11-2018]
Poland,WM
blitz
24-11
24-11
40 Jubileuszowy Mikołajkowy Turniej Szachowy / 7 -9 lat chłopcy /
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:24-11-2018]
Poland,WM
blitz
24-11
24-11
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 2 kolejka I liga
Olsztyn [aktualizacja:25-11-2018]
Poland,WM
szybkie
24-11
24-11
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 2 kolejka II liga
Olsztyn [aktualizacja:25-11-2018]
Poland,WM
szybkie
24-11
24-11
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 2 kolejka III liga
Olsztyn [aktualizacja:17-12-2018]
Poland,WM
szybkie
24-11
24-11
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / II kolejka / - VI edycja
Osróda [aktualizacja:24-11-2018]
Poland,WM
szybkie
24-11
24-11
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / II kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:24-11-2018]
Poland,WM
szybkie
24-11
24-11
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / II kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:25-11-2018]
Poland,WM
szybkie
24-11
24-11
Turniej klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [aktualizacja:24-11-2018]
Poland,WM
klasyczne
30-11
30-11
Piątek z Kopernikiem 30.11.2018
Olsztyn [aktualizacja:30-11-2018]
Poland,WM
blitz
grudzień 2018
01-12
01-12
Bajkowy Mikołaj 2018
Ostróda [aktualizacja:02-12-2018]
Poland,WM
szybkie
01-12
01-12
Bajkowy Mikołaj grupa 1 / młodsi /
Ostróda [aktualizacja:02-12-2018]
Poland,WM
szybkie
03-12
23-12
ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ II TURNUS 20.01 - 27.01.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [aktualizacja:03-12-2018]
Poland,WM
klasyczne
03-12
23-12
ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ III TURNUS 27.01 - 03.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [aktualizacja:03-12-2018]
Poland,WM
klasyczne
04-12
04-12
Mistrzostwa Woj. W-M SZS Szkół Podstawowych / rocznik 2006 i młodsi /
Nowe Miasto Lubawski [aktualizacja:04-12-2018]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
05-12
05-12
Mistrzostwa Woj.W-M SZS w szachach drużynowych / rocznik 2003 -2005 /
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:05-12-2018]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
06-12
06-12
Mistrzostwa Woj. W-M SZS w szachach drużynowych / rocznik 1999 i młodsi /
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:06-12-2018]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
07-12
07-12
Piątek z Kopernikiem 07.12.2018
Olsztyn [aktualizacja:07-12-2018]
Poland,WM
blitz
08-12
08-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy Szalonego Krasnoluda
Olsztyn [aktualizacja:08-12-2018]
Poland,WM
blitz
08-12
08-12
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / III kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:08-12-2018]
Poland,WM
szybkie
08-12
08-12
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / III kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:08-12-2018]
Poland,WM
szybkie
08-12
08-12
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / III kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:08-12-2018]
Poland,WM
szybkie
08-12
08-12
Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Olecko [aktualizacja:08-12-2018]
Poland,WM
szybkie
09-12
09-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy o puchar wójta gminy Rybno
Rybno [aktualizacja:09-12-2018]
Poland,WM
szybkie
11-12
11-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy Przedszkola WIKI 2018
Elbląg [aktualizacja:11-12-2018]
Poland,WM
szybkie
14-12
14-12
Piątek z Kopernikiem 14.12.2018
Olsztyn [aktualizacja:14-12-2018]
Poland,WM
blitz
15-12
15-12
II Mistrzostwa Gminy Dywity w szachach
Dywity [aktualizacja:15-12-2018]
Poland,WM
szybkie
15-12
15-12
Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - I Liga / III kolejka / - I edycja
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:15-12-2018]
Poland,WM
szybkie
15-12
15-12
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 3 kolejka I liga
Olsztyn [aktualizacja:15-12-2018]
Poland,WM
szybkie
15-12
15-12
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 3 kolejka II liga
Olsztyn [aktualizacja:19-12-2018]
Poland,WM
szybkie
15-12
15-12
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 3 kolejka III liga
Olsztyn [aktualizacja:15-12-2018]
Poland,WM
szybkie
15-12
15-12
Turniej klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [aktualizacja:15-12-2018]
Poland,WM
klasyczne
16-12
16-12
Finał Grand-Prix 2018 WM
Ketrzyn [aktualizacja:17-12-2018]
Poland,WM
szybkie
16-12
16-12
Turniej klasyfikacyjny 1000-1100
Olsztyn [aktualizacja:16-12-2018]
Poland,WM
szybkie
16-12
23-12
Turniej klasyfikacyjny 1700 plus
Olsztyn [aktualizacja:15-12-2018]
Poland,WM
klasyczne
21-12
21-12
Świąteczny Piątek z Kopernikiem 21.12.2018
Olsztyn [aktualizacja:21-12-2018]
Poland,WM
szybkie
22-12
23-12
Turniej klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [aktualizacja:23-12-2018]
Poland,WM
klasyczne
27-12
30-12
XXI KFSz - OPEN A
Kętrzyn [aktualizacja:30-12-2018]
Poland,WM
klasyczneFIDE
27-12
30-12
XXI KFSz - OPEN B (do 14 lat)
Kętrzyn [aktualizacja:30-12-2018]
Poland,WM
klasyczneFIDE
27-12
30-12
XXI KFSz - OPEN C (do 10 lat)
Kętrzyn [aktualizacja:30-12-2018]
Poland,WM
klasyczne
styczeń 2017
06-01
07-01
Turniej klasyfikaacyjny 1200-1400
Olsztyn [aktualizacja:07-01-2017]
Poland,WM
klasyczne
06-01
06-01
Turniej klasyfikacyjny 1000-1100
Olsztyn [aktualizacja:06-01-2017]
Poland,WM
klasyczne
06-01
07-01
Turniej klasyfikacyjny 1600-1700
Olsztyn [aktualizacja:07-01-2017]
Poland,WM
klasyczne
13-01
13-01
Turniej Szachowy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:13-01-2017]
Poland,WM
blitz
14-01
14-01
Noworoczny Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży
Olsztyn [aktualizacja:14-01-2017]
Poland,WM
blitz
14-01
14-01
Szachy w Oratorium 2017 - turniej styczniowy
Ełk [aktualizacja:14-01-2017]
Poland,WM
szybkie
14-01
14-01
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / IV Kolejka / IV Edycja
Ostróda [aktualizacja:14-01-2017]
Poland,WM
szybkie
14-01
14-01
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / IV Kolejka / IV Edycja
Ostróda [aktualizacja:14-01-2017]
Poland,WM
szybkie
14-01
14-01
Szkolna Liga Szachowa - III Liga - / IV kolejka / - IV edycja
Ostróda [aktualizacja:14-01-2017]
Poland,WM
szybkie
15-01
15-01
Szalony Krasnolud z Serduszkiem 2017
Olsztyn [aktualizacja:15-01-2017]
Poland,WM
blitz
15-01
15-01
TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH - 25 FINAŁ WOŚP
Ruciane-Nida [aktualizacja:15-01-2017]
Poland,WM
szybkie
21-01
21-01
III Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - III liga
Olsztyn [aktualizacja:21-01-2017]
Poland,WM
szybkie
21-01
21-01
III Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - IV liga
Olsztyn [aktualizacja:21-01-2017]
Poland,WM
szybkie
22-01
22-01
III Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - I liga
Olsztyn [aktualizacja:08-01-2017]
Poland,WM
szybkie
22-01
22-01
III Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - II liga
Olsztyn [aktualizacja:07-01-2017]
Poland,WM
szybkie
27-01
27-01
Zima z Szachami 2017 - grupa C
Olsztyn [aktualizacja:28-01-2017]
Poland,WM
szybkie
28-01
28-01
Zima z Szachami 2017- grupa B
Olsztyn [aktualizacja:28-01-2017]
Poland,WM
szybkie
30-01
04-02
FERIE Z SZACHAMI 2017 Grupa B
Olsztyn [aktualizacja:04-02-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
30-01
04-02
FERIE Z SZACHAMI 2017 Grupa C
Olsztyn [aktualizacja:04-02-2017]
Poland,WM
klasyczne
30-01
04-02
FERIE Z SZACHAMI 2017 Open A
Olsztyn [aktualizacja:04-02-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
30-01
02-02
TK Ferie 1000-1200
Olsztyn [aktualizacja:03-02-2017]
Poland,WM
klasyczne
luty 2017
05-02
10-12
Grand-Prx 2017 województwa warmińsko-mazurskiego w szachach szybkich
województwo warmińsko-mazurskie [aktualizacja:19-12-2017]
Poland,WM
szybkie
05-02
05-02
XVIII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 30 W OLSZTYNIE
Olsztyn [aktualizacja:06-02-2017]
Poland,WM
szybkie
07-02
21-03
Mistrzostwa Klubu Hetman
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:21-03-2017]
Poland,WM
klasyczne
11-02
11-02
IV Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - III liga
Olsztyn [aktualizacja:11-02-2017]
Poland,WM
szybkie
11-02
11-02
IV Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - IV liga
Olsztyn [aktualizacja:11-02-2017]
Poland,WM
szybkie
11-02
11-02
Szachy w Oratorium 2017 turniej lutowy
Ełk [aktualizacja:11-02-2017]
Poland,WM
szybkie
11-02
11-02
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / V Kolejka / IV Edycja
Ostróda [aktualizacja:11-02-2017]
Poland,WM
szybkie
11-02
11-02
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / V Kolejka / IV Edycja
Ostróda [aktualizacja:11-02-2017]
Poland,WM
szybkie
11-02
11-02
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / V kolejka / - IV edycja
Ostróda [aktualizacja:13-02-2017]
Poland,WM
szybkie
12-02
12-02
I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY W UZDOWIE
Uzdowo [aktualizacja:13-02-2017]
Poland,WM
szybkie
12-02
12-02
IV Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - I+II liga
Olsztyn [aktualizacja:12-02-2017]
Poland,WM
szybkie
18-02
19-02
Wojewódzki Kurs Sędziowski
Ostróda [aktualizacja:20-02-2017]
Poland,WM
klasyczne
25-02
26-02
I Turniej Fide (do 2199 FIDE i od 1700 PZSzach)
Ostróda [aktualizacja:26-02-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
25-02
26-02
Iskierka 1200 II'2017
Olsztyn [aktualizacja:27-02-2017]
Poland,WM
klasyczne
25-02
25-02
Turniej Klasyfikacyjny 1000 - 1100
Ostróda [aktualizacja:27-02-2017]
Poland,WM
szybkie
25-02
26-02
Turniej Klasyfikacyjny 1200-1400
Ostróda [aktualizacja:26-02-2017]
Poland,WM
klasyczne
25-02
26-02
Turniej Klasyfikacyjny 1600-1700
Ostróda [aktualizacja:24-02-2017]
Poland,WM
klasyczne
marzec 2017
02-03
27-04
mistrzostwa Elbląga klasyczne 2017
Elbląg COP ul Związku Jaszczurczego 17 [aktualizacja:28-04-2017]
Poland,WM
klasyczne
04-03
05-03
Turniej szkoleniowy 1400 na kategorię
Olsztyn [aktualizacja:05-03-2017]
Poland,WM
klasyczne
11-03
11-03
Szachy w Oratorium 2017
Ełk [aktualizacja:11-03-2017]
Poland,WM
szybkie
11-03
11-03
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / VI Kolejka / IV Edycja
Ostróda [aktualizacja:11-03-2017]
Poland,WM
szybkie
11-03
11-03
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / VI Kolejka / IV Edycja
Ostróda [aktualizacja:11-03-2017]
Poland,WM
szybkie
11-03
11-03
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / 6 kolejka / - IV edycja
Ostróda [aktualizacja:11-03-2017]
Poland,WM
szybkie
18-03
18-03
V Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - III liga
Olsztyn [aktualizacja:18-03-2017]
Poland,WM
szybkie
18-03
18-03
V Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - IV liga
Olsztyn [aktualizacja:18-03-2017]
Poland,WM
szybkie
26-03
26-03
VII Memoriał Krzysztofa Kierzkowskiego
Orzysz [aktualizacja:30-03-2017]
Poland,WM
szybkie
kwiecień 2017
01-04
01-04
Turniej klasyfikacyjny 1000 - 1250
Barczewo [aktualizacja:01-04-2017]
Poland,WM
klasyczne
01-04
02-04
Turniej klasyfikacyjny 1400 - 1600
Barczewo [aktualizacja:02-04-2017]
Poland,WM
klasyczne
01-04
02-04
Turniej od 1700 PZSzach do 2199 FIDE
Barczewo [aktualizacja:04-04-2017]
Poland,WM
klasyczne
01-04
01-04
Wiosenne GP Szalonego Krasnoluda
Olsztyn [aktualizacja:01-04-2017]
Poland,WM
blitz
03-04
05-04
II Wiosenny Turniej Szachowy
Elbląg [aktualizacja:11-04-2017]
Poland,WM
szybkie
03-04
05-04
II wiosenny turniej szachowy
Elbląg [aktualizacja:14-04-2017]
Poland,WM
szybkie
06-04
06-04
Mistrzostwa Ostródy w szachach Szkół Gimnazjalnych
Ostróda [aktualizacja:06-04-2017]
Poland,WM
szybkie
06-04
06-04
Mistrzostwa Ostródy w szachach Szkół Podstawowych
Ostróda [aktualizacja:06-04-2017]
Poland,WM
szybkie
08-04
08-04
Indywidualne Mistrzostwa Województwa do lat 7 - chłopcy
Olsztyn [aktualizacja:27-04-2017]
Poland,WM
klasyczne
08-04
08-04
Indywidualne Mistrzostwa Województwa do lat 7 - dziewczyny
Olsztyn [aktualizacja:23-04-2017]
Poland,WM
klasyczne
09-04
09-04
II W-M TSz o Puchar Burmistrza Morąga
Morąg [aktualizacja:12-04-2017]
Poland,WM
szybkie
10-04
10-04
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Olsztyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach
Biskupiec [aktualizacja:10-04-2017]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
19-04
19-04
V Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - I + II liga
Olsztyn [aktualizacja:14-05-2017]
Poland,WM
szybkie
21-04
12-05
Turniej klasyfikacyjny
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:21-04-2017]
Poland,WM
klasyczne
21-04
19-05
Turniej klasyfikacyjny
Nowe Miasto Lub [aktualizacja:26-05-2017]
Poland,WM
klasyczne
22-04
22-04
Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - III liga
Olsztyn [aktualizacja:22-04-2017]
Poland,WM
szybkie
22-04
22-04
Turniej klasyfikacyjny
Olsztyn [aktualizacja:24-04-2017]
Poland,WM
szybkie
22-04
22-04
V Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - IV liga
Olsztyn [aktualizacja:22-04-2017]
Poland,WM
szybkie
23-04
23-04
V Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - I liga
Olsztyn [aktualizacja:18-04-2017]
Poland,WM
szybkie
23-04
23-04
V Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - II liga
Olsztyn [aktualizacja:23-04-2017]
Poland,WM
szybkie
29-04
29-04
II Turniej o Puchar Dyrektora SP nr 10 w Olsztynie
Olsztyn [aktualizacja:27-04-2017]
Poland,WM
blitz
29-04
29-04
Turniej klasyfikacyjny 1000 - 1100
Olsztyn [aktualizacja:01-05-2017]
Poland,WM
klasyczne
29-04
03-05
Turniej klasyfikacyjny 1800-1900
Olsztyn [aktualizacja:03-05-2017]
Poland,WM
klasyczne
30-04
30-04
I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FIDE W NIDZICY
Nidzica [aktualizacja:02-05-2017]
Poland,WM
szybkie
maj 2017
01-05
02-05
Turniej klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [aktualizacja:02-05-2017]
Poland,WM
klasyczne
02-05
03-05
Turniej klasyfikacyjny 1600-1700
Olsztyn [aktualizacja:03-05-2017]
Poland,WM
klasyczne
06-05
06-05
XXVII MEMORIAŁ JADWIGI i STANISŁAWA LEOKAJTIS
Olsztyn [aktualizacja:14-05-2017]
Poland,WM
szybkie
07-05
07-05
Wojewódzki 59 Turniej Szachowy LZS o " Złotą Wieżę 2017 "
Biskupiec [aktualizacja:20-05-2017]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
13-05
10-12
Turniej szkoleniowy 1800-2000
Olsztyn [aktualizacja:25-12-2017]
Poland,WM
klasyczne
13-05
13-05
VI Majówkowy Turniej Seniorów
Ostróda [aktualizacja:13-05-2017]
Poland,WM
szybkie
13-05
13-05
VI MISTRZOSTWA OSTRÓDY Młode Talenty - chłopcy
Ostróda [aktualizacja:16-05-2017]
Poland,WM
szybkie
13-05
13-05
VI MISTRZOSTWA OSTRÓDY Młode Talenty - dziewczęta
Ostróda [aktualizacja:13-05-2017]
Poland,WM
szybkie
13-05
13-05
VI MISTRZOSTWA OSTRÓDY PRZEDSZKOLAKÓW W SZACHACH - chłopcy
Ostróda [aktualizacja:13-05-2017]
Poland,WM
szybkie
13-05
13-05
VI MISTRZOSTWA OSTRÓDY PRZEDSZKOLAKÓW W SZACHACH - dziewczęta
Ostróda [aktualizacja:13-05-2017]
Poland,WM
szybkie
13-05
13-05
VI MISTRZOSTWA OSTRÓDY Szachowe Nadzieje
Ostróda [aktualizacja:13-05-2017]
Poland,WM
szybkie
13-05
13-05
VII Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - III liga
Olsztyn [aktualizacja:13-05-2017]
Poland,WM
szybkie
13-05
13-05
VII Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - IV liga
Olsztyn [aktualizacja:13-05-2017]
Poland,WM
szybkie
14-05
14-05
VII Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - I + II liga
Olsztyn [aktualizacja:14-05-2017]
Poland,WM
szybkie
18-05
06-07
I Suprpuchar Elbląga P90
Elbląg [aktualizacja:21-07-2017]
Poland,WM
klasyczne
27-05
27-05
Turniej klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [aktualizacja:28-05-2017]
Poland,WM
klasyczne
czerwiec 2017
03-06
11-06
I FIDE OPEN P90
Elbląg sala COP [aktualizacja:14-06-2017]
Poland,WM
klasyczne
03-06
03-06
Otwarte Rodzinne Mistrzostwa Olsztyna w Szachach
Olsztyn [aktualizacja:03-06-2017]
Poland,WM
drużynowy, blitz
10-06
10-06
Letni Turniej Szachowy Szalonego Krasnoluda
Olsztyn [aktualizacja:10-06-2017]
Poland,WM
szybkie
10-06
10-06
PIERWSZY KROK DO MISTRZOSTWA
Olsztyn [aktualizacja:12-06-2017]
Poland,WM
szybkie
11-06
11-06
III OTSz O Puchar Wójta Gminy Rozogi
Rozogi [aktualizacja:11-06-2017]
Poland,WM
szybkie
15-06
18-06
IMWJ WM - C11
Olsztyn [aktualizacja:28-06-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
15-06
18-06
IMWJ WM - C13
Olsztyn [aktualizacja:21-06-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
15-06
18-06
IMWJ WM - C15
Olsztyn [aktualizacja:21-06-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
15-06
18-06
IMWJ WM - C17 (C17+D17)
Olsztyn [aktualizacja:21-06-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
15-06
18-06
IMWJ WM - C9
Olsztyn [aktualizacja:06-07-2017]
Poland,WM
klasyczne
15-06
18-06
IMWJ WM - D11
Olsztyn [aktualizacja:11-07-2017]
Poland,WM
klasyczne
15-06
18-06
IMWJ WM - D15 (D15+D13)
Olsztyn [aktualizacja:06-07-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
15-06
18-06
IMWJ WM - D9
Olsztyn [aktualizacja:06-07-2017]
Poland,WM
klasyczne
15-06
18-06
IMWJ WM - U19 (C19+D19)
Olsztyn [aktualizacja:21-06-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
25-06
25-06
II Świętojański Turniej Szachowy o Puchar Starosty
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:27-06-2017]
Poland,WM
szybkie
lipiec 2017
01-07
01-07
Mistrzostwa Ostródy w szachach. Memoriał Józefa Babiaka
Ostróda [aktualizacja:01-07-2017]
Poland,WM
szybkie
08-07
08-07
I MIEDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BARCZEWA (pula nagród 3200zł)
Barczewo [aktualizacja:10-07-2017]
Poland,WM
szybkie
16-07
16-07
GIŻYCKIE SPOTKANIA SZACHOWE 2017
Giżycko [aktualizacja:16-07-2017]
Poland,WM
szybkie
22-07
22-07
Otwarte Mistrzostwa Ostródy w szachach szybkich
Ostróda [aktualizacja:23-07-2017]
Poland,WM
szybkie
22-07
23-07
Turniej klasyfikacyjny 1400
Ostróda [aktualizacja:23-07-2017]
Poland,WM
klasyczne
23-07
23-07
I Memoriał Tadeusza Sobkowiaka
Morąg [aktualizacja:23-07-2017]
Poland,WM
szybkie
29-07
29-07
II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA RUCIANEGO-NIDY
Ruciane-Nida [aktualizacja:30-07-2017]
Poland,WM
szybkie
30-07
30-07
XVIII OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BISKUPCA (pula nagród 3600zł)
Biskupiec Reszelski [aktualizacja:30-07-2017]
Poland,WM
szybkie
sierpień 2017
06-08
06-08
XIX TSz o Puchar Przewodniczącego MSG
Mrągowo [aktualizacja:07-08-2017]
Poland,WM
szybkie
07-08
12-08
TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2017 - A Open
Mrągowo [aktualizacja:12-08-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
07-08
12-08
TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2017 - B Junior (do 14 lat)
Mrągowo [aktualizacja:12-08-2017]
Poland,WM
klasyczne
14-08
20-08
KURS NA INSTRUKTORA SZACHOWEGO PZSZACH
Ostróda [aktualizacja:01-09-2017]
Poland,WM
klasyczne
14-08
21-08
TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OSTRÓDY CZESŁAWA NAJMOWICZA
OSTRÓDA [aktualizacja:26-08-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
15-08
15-08
XIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda-Szachowe Nadzieje do lat 10
OSTRÓDA [aktualizacja:26-08-2017]
Poland,WM
szybkie
15-08
15-08
XIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda-Szachowe Nadzieje do lat 12 i 14
OSTRÓDA [aktualizacja:26-08-2017]
Poland,WM
szybkie
15-08
15-08
XIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda-Szachowe Nadzieje do lat 8
OSTRÓDA [aktualizacja:26-08-2017]
Poland,WM
szybkie
16-08
21-08
TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY OSTRÓDA BOGUSŁAWA FIJASA
OSTRÓDA [aktualizacja:26-08-2017]
Poland,WM
klasyczne
19-08
19-08
XIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Turniej Błyskawiczny
OSTRÓDA [aktualizacja:26-08-2017]
Poland,WM
blitz
22-08
27-08
OFSz Kopernik 2017 Open A i B
Olsztyn [aktualizacja:27-08-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
25-08
27-08
OFSz Kopernik 2017 Open D (do 10 lat)
Olsztyn [aktualizacja:27-08-2017]
Poland,WM
klasyczne
30-08
05-09
XXXII Puchar Grunwaldu
Łajs [aktualizacja:05-09-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
wrzesień 2017
02-09
02-09
Festiwal Szachowy Wikasy 2017-Gp1
Wilkasy [aktualizacja:11-09-2017]
Poland,WM
szybkie
02-09
03-09
Festiwal Szachowy Wikasy 2017-klasyfikacyjny
Wilkasy [aktualizacja:11-09-2017]
Poland,WM
klasyczne
03-09
03-09
Festiwal Szachowy Wikasy 2017-Gp2
Wilkasy [aktualizacja:11-09-2017]
Poland,WM
szybkie
08-09
10-09
MMM2017 WM-MA - chłopcy
Bęsia [aktualizacja:14-09-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
08-09
10-09
MMM2017 WM-MA - dziewczęta
Bęsia [aktualizacja:13-09-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
18-09
23-09
Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C11
Bęsia [aktualizacja:25-09-2017]
Poland,WM
klasyczne
18-09
23-09
Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C13 (chłopcy rocznik 2005 i 2004)
Bęsia [aktualizacja:25-09-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
18-09
23-09
Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C9 (chłopcy rocznik 2008 i młodsi)
Bęsia [aktualizacja:25-09-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
18-09
23-09
Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - D11 (dziewczęta rocznik 2007 i 2006)
Bęsia [aktualizacja:25-09-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
18-09
23-09
Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - D13 (dziewczęta rocznik 2005 i 2004)
Bęsia [aktualizacja:25-09-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
18-09
23-09
Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - D9 (dziewczęta rocznik 2008 i młodsze)
Bęsia [aktualizacja:25-09-2017]
Poland,WM
klasyczneFIDE
21-09
21-09
Blitz-Eliminacje Strefowe MA+WM
Bęsia [aktualizacja:21-09-2017]
Poland,WM
blitz
24-09
24-09
WETERANI PRZY SZACHOWNICY 2017
Giżycko [aktualizacja:24-09-2017]
Poland,WM
szybkie
październik 2017
07-10
07-10
Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda 2017/2018 - I kolejka (wszyscy)
Olsztyn [aktualizacja:25-10-2017]
Poland,WM
szybkie
08-10
08-10
Turniej Szachowy o Puchar Galerii Jeziorak - OPEN
Iława [aktualizacja:08-10-2017]
Poland,WM
szybkie
08-10
08-10
Turniej Szachowy o Puchar Galerii Jeziorak do lat 10
Iława [aktualizacja:08-10-2017]
Poland,WM
szybkie
14-10
14-10
Memoriał Zbigniewa Szporko
Ostróda [aktualizacja:14-10-2017]
Poland,WM
szybkie
21-10
21-10
Jesienny Turniej Szachowy Szalonego Krasnoluda
Olsztyn [aktualizacja:21-10-2017]
Poland,WM
blitz
21-10
21-10
Szkolna Liga Szachowa - 6 lat - I kolejka - V edycja
Ostróda [aktualizacja:24-09-2017]
Poland,WM
szybkie
21-10
21-10
Szkolna Liga Szachowa - 6 lat - I kolejka - V edycja
Ostróda [aktualizacja:21-10-2017]
Poland,WM
blitz
21-10
21-10
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / I kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:25-10-2017]
Poland,WM
szybkie
21-10
21-10
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / I kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:25-10-2017]
Poland,WM
szybkie
21-10
21-10
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / I kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:25-10-2017]
Poland,WM
szybkie
29-10
29-10
Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Prezesa Warmińsko-Mazurskiego Związku Szachowego
Olsztyn [aktualizacja:06-11-2017]
Poland,WM
klasyczne
listopad 2017
04-11
04-11
II Turniej Szachowy o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty (Gimnazja+Ponadpodstawowe)
Olsztyn [aktualizacja:04-11-2017]
Poland,WM
szybkie
04-11
04-11
II Turniej Szachowy o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty (klasy I-III)
Olsztyn [aktualizacja:05-11-2017]
Poland,WM
szybkie
04-11
04-11
II Turniej Szachowy o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty (klasy IV-VII)
Olsztyn [aktualizacja:05-11-2017]
Poland,WM
szybkie
04-11
04-11
II Turniej Szachowy o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty (Przedszkola)
Olsztyn [aktualizacja:04-11-2017]
Poland,WM
szybkie
11-11
11-11
TSz z okazji Świeta Niepodleglosci - 660 lat Ketrzyna
Kętrzyn [aktualizacja:11-11-2017]
Poland,WM
szybkie
17-11
17-11
Mistrzostwa Półfinału II W - M SZS w szachach indywidualnych i drużynowych
Nowe Grodziczno [aktualizacja:15-11-2017]
Poland,WM
szybkie
17-11
17-11
Mistrzostwa Półfinału II W - M SZS w szachach indywidualnych i drużynowych
Nowe Grodziczno [aktualizacja:15-11-2017]
Poland,WM
szybkie
17-11
17-11
Mistrzostwa Półfinału II W-M SZS w szachach indywidualnych i drużynowych
Nowe Grodziczno [aktualizacja:15-11-2017]
Poland,WM
szybkie
17-11
17-11
Mistrzostwa Półfinału II W-M SZS w szachach indywidualnych i drużynowych
Nowe Grodziczno [aktualizacja:17-11-2017]
Poland,WM
szybkie
18-11
18-11
II kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - I liga
Olsztyn [aktualizacja:18-11-2017]
Poland,WM
szybkie
18-11
18-11
II kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - II liga
Olsztyn [aktualizacja:18-11-2017]
Poland,WM
szybkie
18-11
18-11
II kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - III liga
Olsztyn [aktualizacja:02-12-2017]
Poland,WM
szybkie
18-11
18-11
Szkolna Liga Szachowa - III liga / II kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:18-11-2017]
Poland,WM
szybkie
18-11
18-11
Szkolna Liga Szachowa - 6 lat / II kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:18-11-2017]
Poland,WM
blitz
18-11
18-11
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / II kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:18-11-2017]
Poland,WM
szybkie
18-11
18-11
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / II kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:18-11-2017]
Poland,WM
szybkie
19-11
19-11
IV Niepodległościowy Turniej Szach. o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik- seniorzy
Brzozie Lubawskie [aktualizacja:19-11-2017]
Poland,WM
szybkie
19-11
19-11
IV Niepodległościowy Turniej Szach. o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik- juniorzy
Brzozie Lubawskie [aktualizacja:19-11-2017]
Poland,WM
szybkie
21-11
23-11
III Jesienny Turniej Szachowy P30
Elbląg [aktualizacja:27-11-2017]
Poland,WM
klasyczne
25-11
25-11
Mikołajkowy Turniej Szachowy - Szachiści grają dla Poloni 2018
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:16-11-2017]
Poland,WM
szybkie
25-11
25-11
Mikołajkowy Turniej Szachowy - Szachiści grają dla Poloni 2018
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:16-11-2017]
Poland,WM
szybkie
25-11
25-11
Mikołajkowy Turniej Szachowy - Szachiści grają dla Poloni 2018
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:25-11-2017]
Poland,WM
szybkie
25-11
25-11
Mikołajkowy Turniej Szachowy - Szachiści grają dla Poloni 2018
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:16-11-2017]
Poland,WM
szybkie
25-11
25-11
Mikołajkowy Turniej Szachowy - Szachiści grają dla Polonii 2018
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:25-11-2017]
Poland,WM
szybkie
25-11
25-11
Mikołajkowy Turniej Szachowy - Szachiści grają dla Polonii 2018
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:25-11-2017]
Poland,WM
szybkie
25-11
25-11
Mikołajkowy Turniej Szachowy - Szachiści grają dla Polonii 2018
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:25-11-2017]
Poland,WM
szybkie
25-11
25-11
Mikołajkowy Turniej Szachowy - Szachiści grają dla Polonii 2018
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:25-11-2017]
Poland,WM
szybkie
25-11
25-11
VI Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Edukacji Wczesnoszkolnej w szachach - chłopcy
Olsztyn [aktualizacja:25-11-2017]
Poland,WM
szybkie
25-11
25-11
VI Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Edukacji Wczesnoszkolnej w szachach - dziewczęta
Olsztyn [aktualizacja:25-11-2017]
Poland,WM
szybkie
26-11
26-11
MTSz o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga
Elbląg [aktualizacja:26-11-2017]
Poland,WM
szybkie
26-11
26-11
Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Elbląg [aktualizacja:27-11-2017]
Poland,WM
klasyczne
grudzień 2017
02-12
02-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy Szalonego Krasnoluda
Olsztyn [aktualizacja:02-12-2017]
Poland,WM
szybkie
02-12
02-12
Szachowe Grand Prix " Chess and Nutrition " - ur. 2006 - 2007
Ostróda [aktualizacja:31-12-2017]
Poland,WM
klasyczne
02-12
02-12
Szachowe Grand Prix " Chess and Nutrition " - ur. 2008 i młodsi
Ostróda [aktualizacja:31-12-2017]
Poland,WM
klasyczne
03-12
03-12
Bajkowy Mikołaj - 2008 i starsi
Ostróda [aktualizacja:06-12-2017]
Poland,WM
szybkie
03-12
03-12
Bajkowy Mikołaj - grupa 2009 i młodsi
Ostróda [aktualizacja:06-12-2017]
Poland,WM
szybkie
03-12
03-12
I Mistrzostwa Gminy Dywity w szachach
Dywity [aktualizacja:03-12-2017]
Poland,WM
szybkie
04-12
04-12
Mistrzostwa Województwa W-M SZS w szachach drużynowych Szkół Podstawowych
Ostróda [aktualizacja:04-12-2017]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
05-12
05-12
Mistrzostwa Województwa W-M w szachach drużynowych rocznik 2002 - 2004
Ostróda [aktualizacja:05-12-2017]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
06-12
06-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy
Ruciane-Nida [aktualizacja:06-12-2017]
Poland,WM
szybkie
07-12
07-12
Mistrzostwa Województwa W-M w szachach drużynowych Szkół Ponadgimnazjalnych
Ostróda [aktualizacja:07-12-2017]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
08-12
08-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy Szachiści grają dla Polonii
Elbląg [aktualizacja:11-12-2017]
Poland,WM
szybkie
09-12
09-12
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY
Olecko [aktualizacja:29-11-2017]
Poland,WM
szybkie
09-12
09-12
Szkolna Liga Szachowa - 6 lat / III kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:10-12-2017]
Poland,WM
szybkie
09-12
09-12
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / III kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:09-12-2017]
Poland,WM
szybkie
09-12
09-12
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / III kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:10-12-2017]
Poland,WM
szybkie
09-12
09-12
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / III kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:09-12-2017]
Poland,WM
szybkie
10-12
10-12
Finał Grand-Prix 2017 WM
Ketrzyn [aktualizacja:11-12-2017]
Poland,WM
szybkie
11-12
18-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy klasy IIa SP1
Elbląg [aktualizacja:18-12-2017]
Poland,WM
szybkie
16-12
16-12
I MIĘDZYPOWIATOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1000 - 1250 W " UKS UZDOWO'
Uzdowo [aktualizacja:19-12-2017]
Poland,WM
szybkie
16-12
16-12
I Międzypowiatowy Turniej Klasyfikacyjny 1000-1250 w "UKS UZDOWO"
Uzdowo [aktualizacja:11-12-2017]
Poland,WM
szybkie
17-12
17-12
Otwarty turniej rankingowy na V i IV kategorię
Olecko [aktualizacja:29-12-2017]
Poland,WM
szybkie
27-12
30-12
XX KĘTRZYŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - OPEN "A"
Kętrzyn [aktualizacja:04-01-2018]
Poland,WM
klasyczne
27-12
30-12
XX KĘTRZYŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - OPEN "B" (do 14 lat)
Kętrzyn [aktualizacja:04-01-2018]
Poland,WM
klasyczne
27-12
30-12
XX KĘTRZYŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - OPEN "C" (do 10 lat)
Kętrzyn [aktualizacja:30-12-2017]
Poland,WM
klasyczne
styczeń 2016
09-01
09-01
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / IV kolejka / - III edycja
Ostróda [aktualizacja:09-01-2016]
Poland,WM
szybkie
09-01
09-01
Szkolna Liga Szachowa - II liga / IV kolejka / - III edycja
Ostróda [aktualizacja:09-01-2016]
Poland,WM
szybkie
09-01
09-01
Szkolna Liga Szachowa-III Liga / IV Kolejka / III Edycja
Ostróda [aktualizacja:09-01-2016]
Poland,WM
szybkie
10-01
10-01
Turniej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:10-01-2016]
Poland,WM
szybkie
10-01
10-01
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2016 RUCIANE-NIDA
Ruciane-Nida [aktualizacja:10-01-2016]
Poland,WM
szybkie
22-01
22-01
Szkolna Liga Szachowa "W Czwórce" - turniej IIA
Ełk [aktualizacja:23-01-2016]
Poland,WM
blitz
23-01
23-01
I OTWARTE MISTRZOSTWA SEKCJI SZACHOWEJ BDK BISKUPIEC W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH
Biskupiec Reszelski [aktualizacja:23-01-2016]
Poland,WM
blitz
23-01
23-01
Szachy w Oratorium 2016 - turniej styczniowy
Ełk [aktualizacja:23-01-2016]
Poland,WM
szybkie
23-01
24-01
SZKOLENIE I TURNIEJ SZACHOWY 23-24.01.2016r
Biskupiec Reszelski [aktualizacja:22-01-2016]
Poland,WM
inne
26-01
05-02
Ferie zimowe 2016
Elbląg [aktualizacja:29-02-2016]
Poland,WM
klasyczne
28-01
28-01
Zima z szachami 2016 Grupa B
Olsztyn [aktualizacja:28-01-2016]
Poland,WM
szybkie
28-01
28-01
Zima z szachami 2016 Grupa C
Olsztyn [aktualizacja:28-01-2016]
Poland,WM
szybkie
28-01
28-01
Zima z szachami 2016- Grupa A
Olsztyn [aktualizacja:28-01-2016]
Poland,WM
szybkie
luty 2016
01-02
06-02
FERIE Z SZACHAMI 2016 Grupa B
Olsztyn [aktualizacja:06-02-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
01-02
06-02
FERIE Z SZACHAMI 2016 Grupa C
Olsztyn [aktualizacja:06-02-2016]
Poland,WM
klasyczne
01-02
06-02
FERIE Z SZACHAMI 2016 Open A
Olsztyn [aktualizacja:06-02-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
13-02
13-02
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / V kolejka / - III edycja
Ostróda [aktualizacja:13-02-2016]
Poland,WM
szybkie
13-02
13-02
Szkolna Liga Szachowa - II liga / V kolejka / - III edycja
Ostróda [aktualizacja:13-02-2016]
Poland,WM
szybkie
13-02
13-02
Szkolna Liga Szachowa-III Liga / V Kolejka / III Edycja
Ostróda [aktualizacja:13-02-2016]
Poland,WM
szybkie
20-02
20-02
Szachy w Oratorium 2016 - turniej lutowy
Ełk [aktualizacja:20-02-2016]
Poland,WM
szybkie
20-02
21-02
Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię
Ostróda [aktualizacja:21-02-2016]
Poland,WM
klasyczne
20-02
20-02
Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Ostróda [aktualizacja:21-02-2016]
Poland,WM
klasyczne
25-02
25-02
Festiwal Nauk w Czerwonym
Ełk [aktualizacja:25-02-2016]
Poland,WM
szybkie
28-02
28-02
XVII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 30 W OLSZTYNIE
Olsztyn [aktualizacja:28-02-2016]
Poland,WM
szybkie
marzec 2016
04-03
04-03
Turniej w SP4
Ełk [aktualizacja:04-03-2016]
Poland,WM
blitz
07-03
18-03
I turniej wiosenny P60
Elbląg [aktualizacja:15-04-2016]
Poland,WM
klasyczne
08-03
08-02
II Mistrzostwa Ostródy Szkół Podstawowych i Gimnazjów
Ostróda [aktualizacja:08-03-2016]
Poland,WM
szybkie
08-03
08-03
Mistrzostwa Ostródy Gimnazjów
Ostróda [aktualizacja:08-03-2016]
Poland,WM
szybkie
09-03
09-03
Mistrzostwa Województwa W- M SZS w Szachach Drużynowych Szkół Podstawowych
Ostróda [aktualizacja:09-03-2016]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
10-03
10-03
Mistrzostwa Województwa W-M SZS w Szachach Drużynowych Gimnazjów
Ostróda [aktualizacja:10-03-2016]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
11-03
11-03
Mistrzostwa Województwa W-M SZS w Szachach Drużynowych Szkół Ponadgimnazjalnych
Ostróda [aktualizacja:11-03-2016]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
11-03
12-03
Szkolenie z IM Zbigniewem Szymczakiem
Biskupiec Reszelski [aktualizacja:23-02-2016]
Poland,WM
inne
12-03
12-03
Ostródzka Szkolna Liga Szachowa - I Liga / VI kolejka / - III edycja
Ostróda [aktualizacja:12-03-2016]
Poland,WM
szybkie
12-03
12-03
Ostródzka Szkolna Liga Szachowa - II Liga / VI kolejka / - III edycja
Ostróda [aktualizacja:12-03-2016]
Poland,WM
szybkie
12-03
12-03
Szkolna Liga Szachowa-III Liga / VI Kolejka / III Edycja
Ostróda [aktualizacja:12-03-2016]
Poland,WM
szybkie
12-03
12-03
TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH O PUCHAR PREZESA SEKCJI SZACHOWEJ BDK BISKUPIEC
Biskupiec Reszelski [aktualizacja:13-03-2016]
Poland,WM
szybkie
13-03
13-03
TSz o Puchar Burmistrza Węgorzewa
Węgorzewo [aktualizacja:21-03-2016]
Poland,WM
szybkie
19-03
19-03
Turniej szachowy
Ełk [aktualizacja:19-03-2016]
Poland,WM
szybkie
20-03
20-03
VI TURNIEJ SZACHOWY poświęcony pamięci Krzysztofa Kierzkowskiego
Orzysz [aktualizacja:21-03-2016]
Poland,WM
szybkie
kwiecień 2016
02-04
02-04
O PUCHAR DYREKTORA SP 10 W OLSZTYNIE
Olsztyn [aktualizacja:02-04-2016]
Poland,WM
blitz
07-04
07-04
Turniej w Baloniku
Elbląg [aktualizacja:07-04-2016]
Poland,WM
blitz
09-04
09-04
Szachy w Oratorium - kwiecień 2016
Ełk [aktualizacja:09-04-2016]
Poland,WM
szybkie
17-04
17-04
XXVI MEMORIAŁ JADWIGI i STANISŁAWA LEOKAJTIS
Olsztyn [aktualizacja:17-04-2016]
Poland,WM
szybkie
24-04
24-04
I WARMIŃSKO - MAZURSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA MORĄGA
Morąg [aktualizacja:24-04-2016]
Poland,WM
szybkie
maj 2016
01-05
07-05
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 2016 - C12
Olecko [aktualizacja:07-05-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
01-05
07-05
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 2016 - C14
Olecko [aktualizacja:07-05-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
01-05
07-05
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 2016 - D12
Olecko [aktualizacja:07-05-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
01-05
07-05
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 2016 - D14
Olecko [aktualizacja:08-05-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
02-05
02-05
Turniej klasyfikacyjny 1000-1200/16
Olsztyn [aktualizacja:03-05-2016]
Poland,WM
klasyczne
02-05
03-05
Turniej klasyfikacyjny 1200-1400/16
Olsztyn [aktualizacja:05-05-2016]
Poland,WM
klasyczne
04-05
04-05
Turniej Błyskawiczny o Puchar Wydawnictwa Penelopa - OOM
Olecko [aktualizacja:08-05-2016]
Poland,WM
blitz
08-05
08-05
Turniej klasyfikacyjny kursu dla nauczycieli
Kurzętnik [aktualizacja:09-05-2016]
Poland,WM
szybkie
14-05
14-05
Majówka - Turniej Seniorów
Ostróda [aktualizacja:14-05-2016]
Poland,WM
szybkie
14-05
15-05
SZKOLENIE Z IM ZBIGNIEWEM SZYMCZAKIEM (Turniej Szachowy FIDE)
Biskupiec Reszelski [aktualizacja:05-05-2016]
Poland,WM
inne
14-05
14-05
V MISTRZOSTWA OSTRÓDY Młode Talenty 2016 (do 9 lat)
Ostróda [aktualizacja:15-05-2016]
Poland,WM
szybkie
14-05
14-05
V MISTRZOSTWA OSTRÓDY Młode Talenty 2016 - chłopcy (do 8 lat)
Ostróda [aktualizacja:15-05-2016]
Poland,WM
szybkie
14-05
14-05
V MISTRZOSTWA OSTRÓDY Młode Talenty 2016 - dziewczęta (do 8 lat)
Ostróda [aktualizacja:15-05-2016]
Poland,WM
szybkie
14-05
14-05
V MISTRZOSTWA OSTRÓDY PRZEDSZKOLAKÓW W SZACHACH - chłopcy
Ostróda [aktualizacja:14-05-2016]
Poland,WM
szybkie
14-05
14-05
V MISTRZOSTWA OSTRÓDY PRZEDSZKOLAKÓW W SZACHACH - dziewczęta
Ostróda [aktualizacja:14-05-2016]
Poland,WM
szybkie
14-05
14-05
WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA CKTiS W BISKUPCU - FIDE
Biskupiec Reszelski [aktualizacja:13-05-2016]
Poland,WM
szybkie
20-05
24-05
Puchar Elbląga juniorów młodszych i młodzików
Elbląg [aktualizacja:01-06-2016]
Poland,WM
szybkie
22-05
22-05
Wojewódzki 58 Turniej Szachowy LZS o " Złotą Wieżę 2016 "
Morąg [aktualizacja:22-05-2016]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
26-05
29-05
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW- C15
Ośrodek Wczasowy "Leśne Wrota" k/Klewek [aktualizacja:29-05-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
26-05
29-05
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW- C17+C19+D17
Ośrodek Wczasowy "Leśne Wrota" k/Klewek [aktualizacja:30-05-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
26-05
29-05
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW- D11
Ośrodek Wczasowy "Leśne Wrota" k/Klewek [aktualizacja:29-05-2016]
Poland,WM
klasyczne
26-05
29-05
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW- D13+D15
Ośrodek Wczasowy "Leśne Wrota" k/Klewek [aktualizacja:30-05-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
26-05
29-05
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW- D9
Ośrodek Wczasowy "Leśne Wrota" k/Klewek [aktualizacja:30-05-2016]
Poland,WM
klasyczne
26-05
29-05
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW- zgłoszenia
Ośrodek Wczasowy "Leśne Wrota" k/Klewek [aktualizacja:26-05-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
26-05
29-05
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW-C11
Ośrodek Wczasowy "Leśne Wrota" k/Klewek [aktualizacja:29-05-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
26-05
29-05
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW-C13
Ośrodek Wczasowy "Leśne Wrota" k/Klewek [aktualizacja:29-05-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
26-05
29-05
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW-C9
Ośrodek Wczasowy "Leśne Wrota" k/Klewek [aktualizacja:29-05-2016]
Poland,WM
klasyczne
czerwiec 2016
04-06
04-06
Rodzinne Mistrzostwa Olsztyna w Szachach
Olsztyn [aktualizacja:05-06-2016]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
04-06
04-06
Turniej klasyfikacyjny
Olsztyn [aktualizacja:05-06-2016]
Poland,WM
klasyczne
11-06
11-06
Letni Turniej Szachowy o Puchar Szalonego Krasnoluda 2016
Olsztyn [aktualizacja:11-06-2016]
Poland,WM
szybkie
12-06
12-06
O Puchar Szalonego Krasnoluda
Olsztyn [aktualizacja:16-06-2016]
Poland,WM
szybkie
18-06
18-06
BRANIEWO XXI WIEK
Braniewo [aktualizacja:01-07-2016]
Poland,WM
szybkie
19-06
19-06
II OTSz O Puchar Wójta Gminy Rozogi
Rozogi [aktualizacja:19-06-2016]
Poland,WM
szybkie
23-06
24-06
Iskierka 1600
Olsztyn [aktualizacja:26-06-2016]
Poland,WM
klasyczne
23-06
30-06
Turniej klubowy
Ełk [aktualizacja:10-07-2016]
Poland,WM
szybkie
24-06
24-06
I Turniej Nocy Świętojańskiej o Puchar Starosty Nowomiejskiego
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:24-06-2016]
Poland,WM
szybkie
25-06
25-06
XVII otwarte mistrzostwa Elbląga w szachach błyskawicznych
Elbląg [aktualizacja:18-06-2016]
Poland,WM
blitz
26-06
26-06
II otwarte mistrzostwa Elbląga w szachach szybkich
Elbląg [aktualizacja:18-06-2016]
Poland,WM
szybkie
lipiec 2016
02-07
02-07
Mistrzostwa Ostródy w szachach.Memoriał Józefa Babiaka
Ostróda [aktualizacja:02-07-2016]
Poland,WM
szybkie
05-07
26-07
I Letni Turniej Szachowy
Elbląg [aktualizacja:03-08-2016]
Poland,WM
klasyczne
17-07
17-07
XVIII TSz o Puchar Przewodniczącego MSG
Mrągowo [aktualizacja:18-07-2016]
Poland,WM
szybkie
18-07
23-07
TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2016 OPEN A FIDE
Mrągowo [aktualizacja:23-07-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
18-07
23-07
TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2016 OPEN B Junior
Mrągowo [aktualizacja:24-07-2016]
Poland,WM
klasyczne
24-07
24-07
XVII OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BISKUPCA
Biskupiec Reszelski [aktualizacja:25-07-2016]
Poland,WM
szybkie
31-07
31-07
MTSz o Puchar Burmistrza Ruciane-Nida (pula nagród 1600zł)
Ruciane-Nida [aktualizacja:01-08-2016]
Poland,WM
szybkie
sierpień 2016
12-08
12-08
Shogi w Klewkach Turniej 1
Klewki k/Olsztyna [aktualizacja:12-08-2016]
Poland,WM
inne
13-08
13-08
Festiwal Szachowy Wilkasy 2016 - GP1
Wilkasy [aktualizacja:17-08-2016]
Poland,WM
szybkie
13-08
14-08
Festiwal Szachowy Wilkasy 2016 - klasyfikacyjny A
Wilkasy [aktualizacja:14-08-2016]
Poland,WM
klasyczne
13-08
14-08
Festiwal Szachowy Wilkasy 2016 - klasyfikacyjny B
Giżycko [aktualizacja:14-08-2016]
Poland,WM
klasyczne
14-08
14-08
Festiwal Szachowy Wilkasy 2016 - GP2
Wilkasy [aktualizacja:17-08-2016]
Poland,WM
szybkie
16-08
19-08
Wakacje z Szachami grupa A FIDE
Klewki [aktualizacja:23-08-2016]
Poland,WM
klasyczne
16-08
19-08
Wakacje z Szachami grupa B
Klewki [aktualizacja:18-08-2016]
Poland,WM
klasyczne
16-08
19-08
Wakacje z Szachami grupa C
Klewki [aktualizacja:29-08-2016]
Poland,WM
szybkie
16-08
22-08
XIII MFSz-Open
Ostróda [aktualizacja:22-08-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
18-08
18-08
XIII MFSz- turniej błyskawiczny
Ostróda [aktualizacja:18-08-2016]
Poland,WM
blitz
19-08
21-08
XIII MFSz-Nadzieje Szachowe (do 10 lat)
Ostróda [aktualizacja:22-08-2016]
Poland,WM
klasyczne
19-08
21-08
XIII MFSz-Nadzieje Szachowe (do 14 lat)
Ostróda [aktualizacja:22-08-2016]
Poland,WM
klasyczne
19-08
21-08
XIII MFSz-Nadzieje Szachowe (do 8 lat)
Ostróda [aktualizacja:22-08-2016]
Poland,WM
klasyczne
23-08
28-08
OFSz Kopernik 2016-Open A (PZSzach od 1700 i Fide od 1500)
Olsztyn [aktualizacja:28-08-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
23-08
28-08
OFSz Kopernik 2016-Open B (Fide do 1600)
Olsztyn [aktualizacja:28-08-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
26-08
28-08
OFSz Kopernik 2016-Open D (do 10 lat)
Olsztyn [aktualizacja:28-08-2016]
Poland,WM
klasyczne
wrzesień 2016
18-09
24-09
XXXI Puchar Grunwaldu
Łajs [aktualizacja:24-09-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
24-09
24-09
XIV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Ełk
Rękusy [aktualizacja:24-09-2016]
Poland,WM
szybkie
25-09
25-09
Weterani przy szachownicy 2016
Giżycko [aktualizacja:25-09-2016]
Poland,WM
szybkie
październik 2016
11-10
29-11
Mistrzostwa Klubu Hetman
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:06-12-2016]
Poland,WM
klasyczne
12-10
16-10
I Turniej Szachowy o "Puchar Mazur"
Kruklin [aktualizacja:30-09-2016]
Poland,WM
klasyczne
13-10
01-12
Mistrzostwa Elbląga 2016 P 90
Elbląg [aktualizacja:03-12-2016]
Poland,WM
klasyczne
22-10
22-10
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / I kolejka /- IV edycja
Ostróda [aktualizacja:22-10-2016]
Poland,WM
szybkie
22-10
22-10
Jesienne GP Szalonego Krasnoluda
Olsztyn [aktualizacja:24-10-2016]
Poland,WM
blitz
22-10
22-10
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / I kolejka / IV edycja
Ostróda [aktualizacja:22-10-2016]
Poland,WM
szybkie
22-10
22-10
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / I Kolejka / IV Edycja
Ostróda [aktualizacja:22-10-2016]
Poland,WM
szybkie
22-10
23-10
Wojewódzki Kurs Sędziowski
Olsztyn [aktualizacja:20-10-2016]
Poland,WM
klasyczne
23-10
23-10
Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda
Olsztyn [aktualizacja:24-10-2016]
Poland,WM
szybkie
listopad 2016
05-11
05-11
Mistrzostwa Olsztyna w Szachach Błyskawicznych
Olsztyn [aktualizacja:05-11-2016]
Poland,WM
blitz
11-11
11-11
TSz z okazji Święta Niepodległości
Kętrzyn [aktualizacja:20-11-2016]
Poland,WM
szybkie
12-11
12-11
I Tur. - Szach. dla Szkół Podstawowych o Puchar W-M Kuratora Oświaty kl.IV-VI
Olsztyn [aktualizacja:13-11-2016]
Poland,WM
szybkie
12-11
12-11
I Turniej Szachowy dla Gimnazjów o Puchar W-M Kuratora Oświaty.
Olsztyn [aktualizacja:12-11-2016]
Poland,WM
szybkie
12-11
12-11
I Turniej Szachowy dla Przedszkolaków o Puchar W-M Kuratora Oświaty.
Olsztyn [aktualizacja:12-11-2016]
Poland,WM
blitz
12-11
12-11
I Turniej Szachowy dla Szkół Podstawowych o Puchar W-M Kuratora Oświaty I-III
Olsztyn [aktualizacja:12-11-2016]
Poland,WM
szybkie
15-11
15-11
Indywidualme Mistrzostwa Województwa SZS - Chłopcy kl.4-6
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:15-11-2016]
Poland,WM
szybkie
15-11
15-11
Indywidualne Mistrzostwa Województwa SZS - Chłopcy gimnazjum
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:15-11-2016]
Poland,WM
szybkie
15-11
15-11
Indywidualne Mistrzostwa Województwa SZS - Chłopcy- ponadgimnazjalne
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:15-11-2016]
Poland,WM
szybkie
15-11
15-11
Indywidualne Mistrzostwa Województwa SZS - chłopcy.dziewczeta-kl.0-3
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:15-11-2016]
Poland,WM
klasyczne
15-11
15-11
Indywidualne Mistrzostwa Województwa SZS - Dziewczęta- gimnazjum i ponadgimn.
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:15-11-2016]
Poland,WM
szybkie
15-11
15-11
Indywidualne Mistrzostwa Województwa SZS -Dziewczęta kl.4-6
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:15-11-2016]
Poland,WM
szybkie
17-11
17-11
Turniej Szachowy Funkcjonariuszy KPP w Ostródzie o Puchar Komendanta Policji
Ostróda [aktualizacja:18-11-2016]
Poland,WM
szybkie
19-11
19-11
II Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - III liga
Olsztyn [aktualizacja:19-11-2016]
Poland,WM
szybkie
19-11
19-11
II Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - IV liga
Olsztyn [aktualizacja:23-11-2016]
Poland,WM
szybkie
19-11
19-11
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / II Kolejka / IV Edycja
Ostróda [aktualizacja:19-11-2016]
Poland,WM
szybkie
19-11
19-11
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / II Kolejka / IV Edycja
Ostróda [aktualizacja:19-11-2016]
Poland,WM
szybkie
19-11
19-11
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / II kolejka / - IV edycja
Ostróda [aktualizacja:23-11-2016]
Poland,WM
szybkie
20-11
20-11
II Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - I liga
Olsztyn [aktualizacja:20-11-2016]
Poland,WM
szybkie
20-11
20-11
II Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - II liga
Olsztyn [aktualizacja:20-11-2016]
Poland,WM
szybkie
20-11
20-11
III Niepodległościowy Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Kurzętnik - juniorzy
Brzozie Lub k/Noego Miasta lub. [aktualizacja:20-11-2016]
Poland,WM
szybkie
20-11
20-11
III Niepodległościowy Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Kurzętnik- seniorzy
Brzozie Lub. k/Nowego Miasta Lub. [aktualizacja:20-11-2016]
Poland,WM
szybkie
20-11
20-11
V Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Edukacji Wczesnoszkolnej w szachach - chłopcy
Olsztyn [aktualizacja:20-11-2016]
Poland,WM
szybkie
20-11
20-11
V Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Edukacji Wczesnoszkolnej w szachach - dziewczęta
Olsztyn [aktualizacja:20-11-2016]
Poland,WM
szybkie
26-11
26-11
Szachy w Oratorium - turniej listopadowy
Ełk [aktualizacja:26-11-2016]
Poland,WM
szybkie
28-11
03-12
OTSz Niewidomych i Słabowidzących
Olsztyn [aktualizacja:03-12-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
29-11
01-12
II turniej MDK + SP1
Elbląg [aktualizacja:13-12-2016]
Poland,WM
klasyczne
grudzień 2016
03-12
03-12
Mikołajkowy T.- Szachiści Grają dla Polonii - chłopcy 2007 i młodsi
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:03-12-2016]
Poland,WM
blitz
03-12
03-12
Mikołajkowy T.- Szachiści Grają dla Polonii- chłopcy 2001-2006
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:03-12-2016]
Poland,WM
blitz
03-12
03-12
Mikołajkowy T.- Szachisci Grają dla Polonii - dziewczęta
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:03-12-2016]
Poland,WM
blitz
03-12
03-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy Zimowe GP Szalonego Krasnoluda
Olsztyn [aktualizacja:05-12-2016]
Poland,WM
blitz
04-12
04-12
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Szkół - gimnazja
Olsztyn [aktualizacja:06-12-2016]
Poland,WM
blitz
04-12
04-12
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Szkół - szkoły podstawowe
Olsztyn [aktualizacja:05-12-2016]
Poland,WM
blitz
04-12
04-12
Indywiduane Mistrzostwa Województwa Szkół - ponadgimnazjalne
Olsztyn [aktualizacja:06-12-2016]
Poland,WM
blitz
04-12
04-12
TK Iskierka 1000-1200
Olsztyn [aktualizacja:13-12-2016]
Poland,WM
klasyczne
05-12
05-12
Mistrzostwa Województwa W-M SZS w szachach Drużynowych Szkół Podstawowych
Ostróda [aktualizacja:05-12-2016]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
07-12
07-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Ruciane-Nida
Ruciane-Nida [aktualizacja:07-12-2016]
Poland,WM
szybkie
07-12
07-12
Mistrzostwa Województwa W-M SZS w szachach Drużynowych Szkół Gimnazjalnych
Ostróda [aktualizacja:08-12-2016]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
08-12
08-12
Mistrzostwa Województwa W-M SZS w szachach Drużynowych Szkół Ponadgimnazjalnych
Ostróda [aktualizacja:08-12-2016]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
10-12
10-12
Szachy w Oratorium - turniej grudniowy
Ełk [aktualizacja:10-12-2016]
Poland,WM
szybkie
10-12
10-12
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / III Kolejka / IV Edycja
Ostróda [aktualizacja:10-12-2016]
Poland,WM
szybkie
10-12
10-12
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / III Kolejka / IV Edycja
Ostróda [aktualizacja:12-12-2016]
Poland,WM
szybkie
10-12
10-12
Szkolna Liga Szachowa - III Liga/III kolejka/-IV edycja
Ostróda [aktualizacja:10-12-2016]
Poland,WM
szybkie
11-12
11-12
Bajkowy Mikołaj
Ostróda [aktualizacja:15-12-2016]
Poland,WM
szybkie
11-12
11-12
MIĘDZYNARODOWE GIŻYCKIE SPOTKANIA SZACHOWE (finał GP2016)
Giżycko [aktualizacja:11-12-2016]
Poland,WM
szybkie
18-12
18-12
TK Szalony Krasnolud 1000-1200
Olsztyn [aktualizacja:04-01-2017]
Poland,WM
klasyczne
27-12
30-12
XIX Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN A (FIDE)
Kętrzyn [aktualizacja:30-12-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
27-12
30-12
XIX Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN B (do 14 lat FIDE)
Kętrzyn [aktualizacja:30-12-2016]
Poland,WM
klasyczneFIDE
27-12
30-12
XIX Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN C (do 10 lat)
Kętrzyn [aktualizacja:30-12-2016]
Poland,WM
klasyczne
styczeń 2015
08-01
08-01
Turniej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 2015
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:08-01-2015]
Poland,WM
blitz
10-01
10-01
Szachy w Oratorium 2015 - turniej styczniowy
Ełk [aktualizacja:10-01-2015]
Poland,WM
szybkie
17-01
17-01
Ostródzka Szkolna Liga Szachowa - III Liga / IV kolejka /
Ostróda [aktualizacja:17-01-2015]
Poland,WM
szybkie
17-01
17-01
Ostródzka Szkolna Liga Szachowa -II Liga / IV kolejka /
Ostróda [aktualizacja:17-01-2015]
Poland,WM
szybkie
17-01
17-01
Ostródzka Szkolna Liga Szachowa- I Liga / IV kolejka /
Ostróda [aktualizacja:17-01-2015]
Poland,WM
szybkie
26-01
31-01
FERIE Z SZACHAMI 2015 GRUPA B
Olszxtyn [aktualizacja:31-01-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
26-01
31-01
FERIE Z SZACHAMI 2015 GRUPA C
Olsztyn [aktualizacja:01-02-2015]
Poland,WM
klasyczne
26-01
31-01
FERIE Z SZACHAMI 2015 OPEN A
Olsztyn [aktualizacja:01-02-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
luty 2015
03-02
03-02
Zima z szachami 2015 - gr.III
Olsztyn [aktualizacja:03-02-2015]
Poland,WM
szybkie
03-02
03-02
Zima z szachami 2015- gr.II
Olsztyn [aktualizacja:03-02-2015]
Poland,WM
szybkie
07-02
08-02
Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię
Ostróda [aktualizacja:09-02-2015]
Poland,WM
klasyczne
07-02
07-02
Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Ostróda [aktualizacja:09-02-2015]
Poland,WM
szybkie
12-02
12-02
"DZIECI WRAZ Z DZIADKAMI "
Elbląg ul Mączna 8 [aktualizacja:11-02-2015]
Poland,WM
szybkie
14-02
15-02
Seminarium - Robert Fischer
Ostróda [aktualizacja:21-12-2014]
Poland,WM
klasyczne
14-02
14-02
Szachy w Oratorium 2015 - turniej lutowy
Ełk [aktualizacja:14-02-2015]
Poland,WM
szybkie
21-02
21-02
Ostródzka Szkolna Liga Szachowa - III Liga / V kolejka /
Ostroda [aktualizacja:21-02-2015]
Poland,WM
szybkie
21-02
21-02
Ostródzka Szkolna Liga Szachowa -II Liga / V kolejka /
Ostroda [aktualizacja:21-02-2015]
Poland,WM
szybkie
21-02
21-02
Ostródzka Szkolna Liga Szachowa- I Liga / V kolejka /
Ostroda [aktualizacja:22-02-2015]
Poland,WM
szybkie
22-02
22-02
XVI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 30 W OLSZTYNIE
Olsztyn [aktualizacja:22-02-2015]
Poland,WM
szybkie
23-02
23-02
Mistrzostwa Ostródy Szkół Gimnazjalnych
Ostróda [aktualizacja:23-02-2015]
Poland,WM
szybkie
23-02
23-02
Mistrzostwa Ostródy Szkół Podstawowych
Ostróda [aktualizacja:23-02-2015]
Poland,WM
szybkie
24-02
24-02
Mistrzostwa Województwa W-M SZS w szachach drużynowych Szkół Podstawowych
Ostróda ul. Mickiewicza 22 / Zamek / [aktualizacja:24-02-2015]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
25-02
25-02
Mistrzostwa Województwa W-M SZS w szachach drużynowych Szkół Gimnazjalnych
Ostróda ul. Mickiewicza 22 / Zamek / [aktualizacja:25-02-2015]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
26-02
26-02
Mistrzostwa Województwa W-M SZS w szachach drużynowych Szkół Pondgimnazjalnych
Ostróda ul. Mickiewicza 22 / Zamek / [aktualizacja:26-02-2015]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
marzec 2015
05-03
05-03
Festiwal Nauk w LO I w Ełku
Ełk [aktualizacja:05-03-2015]
Poland,WM
szybkie
05-03
02-04
Mistrzostwa Elbląga 2015
Elbląg [aktualizacja:22-04-2015]
Poland,WM
klasyczne
07-03
07-03
Ostródzka Szkolna Liga Szachowa - I Liga / VI kolejka /
Ostróda [aktualizacja:07-03-2015]
Poland,WM
szybkie
07-03
07-03
Ostródzka Szkolna Liga Szachowa - II Liga / VI kolejka /
Ostróda [aktualizacja:07-03-2015]
Poland,WM
szybkie
07-03
07-03
Ostródzka Szkolna Liga Szachowa - III Liga / VI kolejka /
Ostróda [aktualizacja:07-03-2015]
Poland,WM
szybkie
07-03
07-03
Turniej Rodziców i Opiekunów - Ostróda
Ostróda [aktualizacja:07-03-2015]
Poland,WM
szybkie
14-03
14-03
Szachy w Oratorium 2015 - turniej marcowy
Ełk [aktualizacja:14-03-2015]
Poland,WM
szybkie
21-03
21-03
Turniej klasyfikacyjny 1000-1200 Pałac Młodzieży
Olsztyn [aktualizacja:21-03-2015]
Poland,WM
szybkie
22-03
22-03
V TURNIEJ SZACHOWY poświęcony pamięci Krzysztofa Kierzkowskiego
Orzysz [aktualizacja:23-03-2015]
Poland,WM
szybkie
28-03
28-03
Turniej Klasyfikacyjny 1000-1200 -Społeczna Szkoła Podstawowa nr 101 w Olsztynie
Olsztyn [aktualizacja:29-03-2015]
Poland,WM
klasyczne
kwiecień 2015
10-04
10-04
Szachy w Oratorium 2015 - turniej kwietniowy
Ełk [aktualizacja:11-04-2015]
Poland,WM
szybkie
11-04
11-04
Mistrzostwa Miasta i Gminy Ruciane-Nida w Szachach Szybkich
Ruciane-Nida [aktualizacja:13-04-2015]
Poland,WM
szybkie
17-04
19-04
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego do lat 9 Chłopcy
Olecko [aktualizacja:19-04-2015]
Poland,WM
klasyczne
17-04
19-04
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego do lat 9 Dziewczęta
Olecko [aktualizacja:19-04-2015]
Poland,WM
szybkie
17-04
24-04
IV Mistrzostwa MDK
Elbląg [aktualizacja:12-05-2015]
Poland,WM
klasyczne
18-04
18-04
Mistrzostwa Ostródy - Memoriał Józefa Babiaka
Ostróda [aktualizacja:18-04-2015]
Poland,WM
szybkie
19-04
19-04
XXV MEMORIAŁ JADWIGI i STANISŁAWA LEOKAJTIS
Olsztyn [aktualizacja:19-04-2015]
Poland,WM
szybkie
maj 2015
01-05
26-06
III DEMO CUP Open A (PZSZach od 1700 FIDE do 2199)
Olsztyn [aktualizacja:26-06-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
01-05
02-05
III DEMO CUP Open B (PZSzach 1400-1800 FIDE do 1400)
Olsztyn [aktualizacja:03-05-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
01-05
02-05
III DEMO CUP Open C (PZSzach 1100-1400)
Olsztyn [aktualizacja:03-05-2015]
Poland,WM
klasyczne
03-05
03-05
Turniej z okazji Święta 3 Maja
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:03-05-2015]
Poland,WM
szybkie
07-05
28-05
Turniej P60 "Maj 2015"
Elbląg [aktualizacja:17-06-2015]
Poland,WM
klasyczne
09-05
09-05
Szachy w Oratorium - turniej majowy
Ełk [aktualizacja:12-05-2015]
Poland,WM
szybkie
10-05
16-05
Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach
Waplewo [aktualizacja:16-05-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
13-05
13-05
Turniej Błyskawiczny Wojska Polskiego 2015
Waplewo [aktualizacja:15-05-2015]
Poland,WM
blitz
16-05
16-05
Majówka - Młode Talenty klasy I-II P30
Ostróda [aktualizacja:18-05-2015]
Poland,WM
szybkie
16-05
17-05
Majówka - Szachowe Nadzieje klasy I-VI P60
Ostróda [aktualizacja:17-05-2015]
Poland,WM
klasyczne
16-05
16-05
Majówka Turniej seniorów
Ostróda [aktualizacja:18-05-2015]
Poland,WM
szybkie
16-05
16-05
Mistrzostwa Ostródy Przedszkolaków 2015
Ostróda [aktualizacja:16-05-2015]
Poland,WM
szybkie
16-05
16-05
Wojewódzki 57 Turniej Szachowy LZS o " Złotą Wieżę 2015 "
Gmina Lubawa Sala Sesyjna Rady Gminy Lubawa - Fijewo 73 [aktualizacja:18-05-2015]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
23-05
23-05
II Mistrzostwa w Szachach dla Przedszkolaków Miasta Olsztyna 2015
Olsztyn [aktualizacja:23-05-2015]
Poland,WM
szybkie
23-05
23-05
Otwarte Mistrzostwa UKS Salos Ełk juniorów w szachach szybkich P-30
Ełk [aktualizacja:30-05-2015]
Poland,WM
szybkie
30-05
31-05
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego do lat 7 Chłopcy
Olecko [aktualizacja:31-05-2015]
Poland,WM
szybkie
30-05
31-05
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego do lat 7 Dziewczęta
Olecko [aktualizacja:30-05-2015]
Poland,WM
szybkie
czerwiec 2015
04-06
07-06
IMWJ 2015 - zgłoszenia
Klewki [aktualizacja:05-06-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
04-06
07-06
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW C (C15 C17 C19)
Klewki [aktualizacja:07-06-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
04-06
07-06
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW- D (D11 D13 D15 D17)
Klewki [aktualizacja:07-06-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
04-06
07-06
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW-A (C11)
Klewki [aktualizacja:08-06-2015]
Poland,WM
klasyczne
04-06
07-06
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW-B (C13)
Klewki [aktualizacja:07-06-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
13-06
13-06
Giżyckie Spotkania Szachowe o Puchar Burmistrza
Giżycko [aktualizacja:15-06-2015]
Poland,WM
szybkie
14-06
14-06
I OTSz O PUCHAR WÓJTA GMINY ROZOGI
Rozogi pow. szczycieński [aktualizacja:14-06-2015]
Poland,WM
szybkie
14-06
14-06
Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Studiów Technicznych i Społecznych w Ełku
Ełk [aktualizacja:14-06-2015]
Poland,WM
szybkie
20-06
20-06
Bajkolandia
Ostróda [aktualizacja:20-06-2015]
Poland,WM
szybkie
20-06
21-06
IV DEMO CAP Open A (PZSzach od 1700 FIDE do 2199)
Olsztyn [aktualizacja:26-06-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
20-06
21-06
IV DEMO CUP Open B (PZSzach 1400-1800 FIDE do 1400)
Olsztyn [aktualizacja:26-06-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
20-06
21-06
IV DEMO CUP Open C (PZSzach 1100-1400)
Olsztyn [aktualizacja:26-06-2015]
Poland,WM
klasyczne
21-06
21-06
Szachy w Oratorium - turniej czerwcowy
Ełk [aktualizacja:21-06-2015]
Poland,WM
szybkie
28-06
05-07
KURS NA INSTRUKTORA SZACHOWEGO PZSzach
Ostróda [aktualizacja:10-07-2015]
Poland,WM
inne
28-06
05-07
TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OSTRÓDY CZESŁAWA NAJMOWICZA
OSTRÓDA [aktualizacja:05-07-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
28-06
02-07
TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY OSTRÓDA BOGUSŁAWA FIJASA
Ostróda [aktualizacja:02-07-2015]
Poland,WM
klasyczne
28-06
28-06
XVII TSz o Puchar Przewodniczącego Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego
Mrągowo [aktualizacja:28-06-2015]
Poland,WM
szybkie
lipiec 2015
02-07
03-07
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY
OSTRÓDA [aktualizacja:09-07-2015]
Poland,WM
klasyczne
04-07
05-07
XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda-Szachowe Nadzieje do lat 10
OSTRÓDA [aktualizacja:05-07-2015]
Poland,WM
szybkie
04-07
05-07
XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda-Szachowe Nadzieje do lat 12 i 14
OSTRÓDA [aktualizacja:05-07-2015]
Poland,WM
szybkie
04-07
05-07
XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda-Szachowe Nadzieje do lat 8
OSTRÓDA [aktualizacja:05-07-2015]
Poland,WM
szybkie
04-07
05-07
KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE
Ostróda [aktualizacja:06-07-2015]
Poland,WM
inne
04-07
04-07
XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda - Turniej Błyskawiczny
OSTRÓDA [aktualizacja:04-07-2015]
Poland,WM
blitz
11-07
11-07
I Turniej Szachowy z Nocą Kabaretową
Bratian k.Nowego Miasta Lubawskiego [aktualizacja:12-07-2015]
Poland,WM
szybkie
18-07
18-07
MTSz o Puchar Wojta Gminy Wydminy -GP1
Wydminy [aktualizacja:20-07-2015]
Poland,WM
szybkie
18-07
19-07
MTSz o Puchar Wojta Gminy Wydminy-klasyfikacyjny
Wydminy [aktualizacja:20-07-2015]
Poland,WM
klasyczne
19-07
19-07
MTSz o Puchar Wojta Gminy Wydminy-GP2
Wyminy [aktualizacja:20-07-2015]
Poland,WM
szybkie
26-07
26-07
XVI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BISKUPCA
Biskupiec Reszelski [aktualizacja:31-07-2015]
Poland,WM
szybkie
28-07
02-08
TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2015 OPEN A FIDE
Mrągowo [aktualizacja:02-08-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
28-07
02-08
TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2015 OPEN B Junior
Mrągowo [aktualizacja:02-08-2015]
Poland,WM
klasyczne
sierpień 2015
15-08
15-08
Turniej Szachowy o Puchar Wójta gminy Giżycko - GP1
Wilkasy [aktualizacja:16-08-2015]
Poland,WM
szybkie
16-08
16-08
Turniej Szachowy o Puchar Wójta gminy Giżycko - GP2
Wilkasy [aktualizacja:16-08-2015]
Poland,WM
szybkie
16-08
16-08
Turniej Szachowy o Puchar Wójta gminy Giżycko - klasyfikacyjny
Wilkasy [aktualizacja:16-08-2015]
Poland,WM
klasyczne
wrzesień 2015
11-09
12-09
Szkolenie z IM Zbigniewem Szymczakiem
Ruciane-Nida [aktualizacja:10-09-2015]
Poland,WM
inne
12-09
12-09
Szachy w Oratorium - turniej wrześniowy
Ełk [aktualizacja:12-09-2015]
Poland,WM
szybkie
12-09
13-09
V DEMO CUP Open A (PZSzach od 1700 FIDE do 2199)
Olsztyn [aktualizacja:14-09-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
12-09
13-09
V DEMO CUP Open B (PZSzach 1400-1800 FIDE do 1400)
Olsztyn [aktualizacja:14-09-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
12-09
13-09
V DEMO CUP Open C (PZSzach od 1100 do 1400)
Olsztyn [aktualizacja:14-09-2015]
Poland,WM
klasyczne
18-09
18-09
XIII Turniej o Puchar Wójta Gminy Ełk w Rękusach
Rękusy [aktualizacja:19-09-2015]
Poland,WM
szybkie
20-09
20-09
Turniej GP - Ruciane Nida
Ruciane Nida [aktualizacja:22-09-2015]
Poland,WM
szybkie
20-09
26-09
XXX Puchar Grunwaldu
Łajs [aktualizacja:26-09-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
27-09
27-09
WETERANI PRZY SZACHOWNICY
Giżycko [aktualizacja:28-09-2015]
Poland,WM
szybkie
październik 2015
03-10
03-10
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / I kolejka / - III edycja
Ostróda [aktualizacja:01-10-2015]
Poland,WM
szybkie
03-10
03-10
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / I kolejka / - III edycja
Ostróda [aktualizacja:18-10-2015]
Poland,WM
szybkie
03-10
03-10
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / I kolejka / - III edycja
Ostróda [aktualizacja:16-10-2015]
Poland,WM
szybkie
03-10
03-10
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / I kolejka / III edycja
Ostróda [aktualizacja:05-10-2015]
Poland,WM
szybkie
03-10
03-10
Szkolna Liga Szachowa w Ostródzie - I Liga / I kolejka / - III edycja
Ostróda [aktualizacja:01-10-2015]
Poland,WM
szybkie
11-10
16-10
Eliminacje strefowe MA+WM do MPM'2016 do 10 lat - chłopcy(rocznik 2006 i młodsi)
Bęsia [aktualizacja:16-10-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
11-10
16-10
Eliminacje strefowe MA+WM do MPM'2016 do 10 lat - dziewczęta (2006 i młodsze)
Bęsia [aktualizacja:16-10-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
11-10
16-10
Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2016-C11(chłopcy rocznik 2004 i 2005)
Bęsia [aktualizacja:16-10-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
11-10
16-10
Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2016-C13(chłopcy rocznik 2002 i 2003)
Bęsia [aktualizacja:16-10-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
11-10
16-10
Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2016-D11(dziewczęta rocznik 2004 i 2005)
Bęsia [aktualizacja:16-10-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
11-10
16-10
Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2016-D13(dziewczęta rocznik 2002 i 2003)
Bęsia [aktualizacja:14-10-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
14-10
14-10
Otwarte Mistrzostwa MA i WM w szachach błyskawicznych
Bęsia [aktualizacja:15-10-2015]
Poland,WM
blitz
16-10
18-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MA+WM-chłopcy
Bęsia [aktualizacja:19-10-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
16-10
18-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MA+WM-dziewczęta
Bęsia [aktualizacja:19-10-2015]
Poland,WM
klasyczne
17-10
18-10
Szkolenie szachowe z IM Zbigniewem Szymczakiem
Biskupiec [aktualizacja:04-10-2015]
Poland,WM
inne
listopad 2015
07-11
07-11
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / II kolejka / - III edycja
Ostróda [aktualizacja:07-11-2015]
Poland,WM
szybkie
07-11
07-11
Szkolna Liga Szachowa - II Liga - / II kolejka / - III edycja
Ostróda [aktualizacja:07-11-2015]
Poland,WM
szybkie
07-11
07-11
Szkolna Liga Szachowa - III Liga - / II kolejka / - III edycja
Ostróda [aktualizacja:07-11-2015]
Poland,WM
szybkie
11-11
11-11
VIII Elbląski Turniej Dzień Niepodległości
Elbląg [aktualizacja:14-11-2015]
Poland,WM
szybkie
14-11
14-11
IV Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Edukacji Wczesnoszkolnej w szachach - chłopcy
Olsztyn [aktualizacja:14-11-2015]
Poland,WM
szybkie
14-11
14-11
IV Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Edukacji Wczesnoszkolnej w szachach - dziewczęta
Olsztyn [aktualizacja:14-11-2015]
Poland,WM
szybkie
14-11
14-11
Szachy w Oratorium
Ełk [aktualizacja:15-11-2015]
Poland,WM
szybkie
14-11
15-11
Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową
Ostróda [aktualizacja:16-11-2015]
Poland,WM
klasyczne
14-11
14-11
Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię szachową
Ostróda [aktualizacja:14-11-2015]
Poland,WM
klasyczne
18-11
20-11
V otwarte mistrzostwa MDK w szachach klasycznych
Elbląg [aktualizacja:08-12-2015]
Poland,WM
klasyczne
21-11
22-11
VI DEMO CUP Open A (PZSzach od 1700 FIDE do 2199)
Olsztyn [aktualizacja:23-11-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
21-11
22-11
VI DEMO CUP Open B (PZSzach 1400-1800 FIDE do 1400)
Olsztyn [aktualizacja:23-11-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
21-11
22-11
VI DEMO CUP Open C (PZSzach 1100-1400)
Olsztyn [aktualizacja:23-11-2015]
Poland,WM
klasyczne
22-11
22-11
II Turniej Niepodległościowy o puchar Wójta Gminy Kurzętnik-junior
Brzozie Lub. [aktualizacja:22-11-2015]
Poland,WM
szybkie
22-11
22-11
II Turniej Niepodległosciowy o puchar Wójta Gminy Kurzętnik-senior
Brzozie Lub. [aktualizacja:22-11-2015]
Poland,WM
szybkie
28-11
28-11
Szkolenie z IM Zbigniewem Szymczakiem
Biskupiec [aktualizacja:14-11-2015]
Poland,WM
inne
29-11
29-11
TSz o Puchar Burmistrza Węgorzewa
Węgorzewo [aktualizacja:29-11-2015]
Poland,WM
szybkie
grudzień 2015
05-12
05-12
Turniej Mikołajkowy - chł.2000-2002
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:05-12-2015]
Poland,WM
blitz
05-12
05-12
Turniej Mikołajkowy - chł.2003-2005
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:05-12-2015]
Poland,WM
blitz
05-12
05-12
Turniej Mikołajkowy - chł.2006 i młodsi
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:05-12-2015]
Poland,WM
blitz
05-12
05-12
Turniej Mikołajkowy - dziew.2006 i młodsze
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:05-12-2015]
Poland,WM
blitz
05-12
05-12
Turniej Mikołajkowy dziew.2000-2005
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:05-12-2015]
Poland,WM
blitz
06-12
06-12
Mikołajkowy turniej błyskawiczny 2015 - gimnazja + średnie
Olsztyn [aktualizacja:06-12-2015]
Poland,WM
blitz
06-12
06-12
Mikołajkowy turniej błyskawiczny 2015 - szkoły podstawowe
Olsztyn [aktualizacja:06-12-2015]
Poland,WM
blitz
06-12
06-12
TURNIEJ SZACHOWY W RAMACH KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO-BAJKOWY MIKOŁAJ
Ostróda [aktualizacja:11-12-2015]
Poland,WM
szybkie
11-12
11-12
Szkolna Liga Szachowa - turniej I A (0-3)
Ełk [aktualizacja:11-12-2015]
Poland,WM
blitz
11-12
11-12
Szkolna Liga Szachowa - turniej I b (IV-VI)
Ełk [aktualizacja:11-12-2015]
Poland,WM
blitz
12-12
12-12
Szachy w Oratorium - turniej grudniowy
Ełk [aktualizacja:12-12-2015]
Poland,WM
szybkie
12-12
12-12
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / III kolejka / - III edycja
Ostróda [aktualizacja:12-12-2015]
Poland,WM
szybkie
12-12
12-12
Szkolna Liga Szachowa - II Liga - / III kolejka / - III edycja
Ostróda [aktualizacja:12-12-2015]
Poland,WM
szybkie
12-12
12-12
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / III kolejka / III edycja
Ostróda [aktualizacja:12-12-2015]
Poland,WM
szybkie
13-12
13-12
Turniej Finałowy Grand-Prix 2015
Olsztyn [aktualizacja:13-12-2015]
Poland,WM
szybkie
27-12
30-12
XVIII Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN A (FIDE)
Kętrzyn [aktualizacja:30-12-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
27-12
30-12
XVIII Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN B (do 14 lat FIDE)
Kętrzyn [aktualizacja:30-12-2015]
Poland,WM
klasyczneFIDE
27-12
30-12
XVIII Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN C (do 10 lat)
Kętrzyn [aktualizacja:30-12-2015]
Poland,WM
klasyczne
styczeń 2014
09-01
09-01
Turniej dla WOŚP
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:05-04-2014]
Poland,WM
blitz
12-01
12-01
II turniej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Elbląg [aktualizacja:12-01-2014]
Poland,WM
szybkie
12-01
12-01
II Turnirj dla WOŚP w MDK
Elbląg [aktualizacja:12-01-2014]
Poland,WM
szybkie
luty 2014
01-02
01-02
Zima z szachami 2014 - grupa A i B
Olsztyn [aktualizacja:01-02-2014]
Poland,WM
szybkie
01-02
01-02
Zima z szachami 2014- grupa C
Olsztyn [aktualizacja:01-02-2014]
Poland,WM
szybkie
03-02
08-02
FERIE Z SZACHAMI 2014 - Grupa C
Olsztyn [aktualizacja:08-02-2014]
Poland,WM
klasyczne
03-02
08-02
FERIE Z SZACHAMI 2014 - OPEN A
Olsztyn [aktualizacja:01-03-2014]
Poland,WM
klasyczneFIDE
21-02
07-03
III mistrzostwa MDK
Elbląg [aktualizacja:08-03-2014]
Poland,WM
klasyczne
marzec 2014
01-03
01-03
Turniej Klasyfikacyjny - uczniowie klas 1-4
Ostróda [aktualizacja:01-03-2014]
Poland,WM
szybkie
01-03
01-03
Turniej Klasyfikacyjny Przedszkolaków
Ostróda [aktualizacja:01-03-2014]
Poland,WM
szybkie
13-03
10-04
mistrzostwa Elbląga w szachach klasycznych
Elbląg [aktualizacja:05-03-2014]
Poland,WM
klasyczne
13-03
10-04
Mistrzostwa Elbląga w szachach klasycznych
Elbląg [aktualizacja:13-04-2014]
Poland,WM
klasyczne
19-03
19-03
Mistrzostwa Województwa warm-mazur. SZS w szachach druż.- Szkoły Podst.
Ostróda [aktualizacja:19-03-2014]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
23-03
23-03
XV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 30 W OLSZTYNIE
Olsztyn [aktualizacja:23-03-2014]
Poland,WM
szybkie
29-03
29-03
Turniej o puchar UKS SALOS EŁK
Ełk [aktualizacja:13-04-2014]
Poland,WM
szybkie
30-03
30-03
IV Turniej o puchar burmistrza Orzysza
Orzysz [aktualizacja:13-04-2014]
Poland,WM
szybkie
kwiecień 2014
02-04
02-04
Mistrzostwa Województwa W-M SZS w szachach - Gimnazja
OCSiR Ostróda ul. Kościuszki 22A [aktualizacja:02-04-2014]
Poland,WM
drużynowy, klasyczne
05-04
05-04
Turniej klasyfikacyjny 1200 - Ostróda
Ostróda [aktualizacja:07-04-2014]
Poland,WM
klasyczne
05-04
05-04
V Mistrzostwa Województwa W-M Przedszkolaków (dzieci do lat 7)-chłopcy
Działdowo [aktualizacja:09-04-2014]
Poland,WM
szybkie
05-04
05-04
V Mistrzostwa Województwa W-M Przedszkolaków (dzieci do lat 7)-dziewczęta
Działdowo [aktualizacja:09-04-2014]
Poland,WM
szybkie
06-04
06-04
TSz o Puchar Burmistrza Miasta Węgorzewo
Węgorzewo [aktualizacja:06-04-2014]
Poland,WM
szybkie
09-04
09-04
Mistrzostwa Województwa W-M SZS w szachach drużynowych Szkół Ponadgimnazjalnych
OCSiR Ostróda [aktualizacja:09-04-2014]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
12-04
12-04
Szachy w Oratorium 2014 - turniej kwietniowy
Ełk [aktualizacja:14-04-2014]
Poland,WM
szybkie
26-04
26-04
Edukacja przez szachy w szkole
Ostróda [aktualizacja:27-04-2014]
Poland,WM
szybkie
27-04
27-04
XXIV MEMORIAŁJ i S LEOKAJTIS
Olsztyn [aktualizacja:28-04-2014]
Poland,WM
szybkie
maj 2014
01-05
01-05
X turniej szachowy "Elbląg w Europie"
Elbląg [aktualizacja:08-05-2014]
Poland,WM
szybkie
03-05
03-05
Turniej Szachowy z okazji święta 3 Maja
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:03-05-2014]
Poland,WM
szybkie
08-05
15-05
Maj 2014
Elbląg [aktualizacja:19-05-2014]
Poland,WM
klasyczne
10-05
10-05
Szachy w Oratorium - turniej majowy
Ełk [aktualizacja:10-05-2014]
Poland,WM
szybkie
17-05
17-05
Majówka - Młode Talenty - klasy 1-2
Ostróda [aktualizacja:17-05-2014]
Poland,WM
szybkie
17-05
17-05
Majówka - Seniorzy
Ostróda [aktualizacja:17-05-2014]
Poland,WM
szybkie
17-05
18-05
Majówka - Szachowe Nadzieje
Ostróda [aktualizacja:18-05-2014]
Poland,WM
klasyczne
17-05
17-05
Mistrzostwa Przedszkolaków - Chłopcy
Ostróda [aktualizacja:17-05-2014]
Poland,WM
szybkie
17-05
17-05
Mistrzostwa Przedszkolaków - dziewczęta
Ostróda [aktualizacja:17-05-2014]
Poland,WM
szybkie
23-05
24-05
Wojewódzki 56 Turniej Szachowy o " Złotą Wieżę 2014 "
Gmina Ostróda - Salezjański Osrodek Kaczory nad j. Pauzeńskim [aktualizacja:25-05-2014]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
czerwiec 2014
07-06
07-06
Drugi Krok Szachowy Dziewczyny - Chłopcy 1998-2000
Marzenin [aktualizacja:16-06-2014]
Poland,WM
szybkie
07-06
07-06
I Mistrzostwa w szachach dla Przedszkolaków Miasta Olsztyna w 2014 roku
Olsztyn [aktualizacja:07-06-2014]
Poland,WM
szybkie
07-06
07-06
Mistrzostwa Polski Województw WM-MA
Olsztyn [aktualizacja:07-06-2014]
Poland,WM
drużynowy, klasyczne
14-06
14-06
Szachy w Oratorium 2014 -Turniej czerwcowy
Ełk [aktualizacja:14-06-2014]
Poland,WM
szybkie
15-06
09-11
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Warm.-Mazur. LZS w szachach
Wojew.W-M [aktualizacja:11-11-2014]
Poland,WM
drużynowy, klasyczne
19-06
22-06
IMWJ C13
Olsztyn [aktualizacja:22-06-2014]
Poland,WM
klasyczneFIDE
19-06
22-06
IMWJ C15
Olsztyn [aktualizacja:23-06-2014]
Poland,WM
klasyczneFIDE
19-06
22-06
IMWJ C17+C19
Olsztyn [aktualizacja:22-06-2014]
Poland,WM
klasyczneFIDE
19-06
22-06
IMWJ D15 (D15+D13)
Olsztyn [aktualizacja:22-06-2014]
Poland,WM
klasyczneFIDE
20-06
22-06
IMWJ C09
Olsztyn [aktualizacja:23-06-2014]
Poland,WM
klasyczne
20-06
22-06
IMWJ C11
Olsztyn [aktualizacja:23-06-2014]
Poland,WM
klasyczne
20-06
22-06
IMWJ D09
Olsztyn [aktualizacja:23-06-2014]
Poland,WM
klasyczne
20-06
22-06
IMWJ D11
Olsztyn [aktualizacja:24-06-2014]
Poland,WM
klasyczne
21-06
21-06
Klasyfikacyjny
Mszanowo [aktualizacja:26-06-2014]
Poland,WM
klasyczne
29-06
29-06
XV OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BISKUPCA
Biskupiec Reszelski [aktualizacja:30-06-2014]
Poland,WM
szybkie
lipiec 2014
02-07
02-07
II Turniej Szachowy
Elbląg [aktualizacja:11-07-2014]
Poland,WM
inne
03-07
10-07
Turniej P 30 Lipiec 2014
Elbląg [aktualizacja:12-07-2014]
Poland,WM
klasyczne
05-07
05-07
V Rycerski Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Nowe Miasto Lub.
Bratian k.Nowego Miasta Lubawskiego [aktualizacja:06-07-2014]
Poland,WM
szybkie
06-07
06-07
XVI Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącego MSG
Mrągowo [aktualizacja:06-07-2014]
Poland,WM
szybkie
19-07
19-07
O PUCHAR STAROSTY pow. GIŻYCKIEGO
Giżycko [aktualizacja:19-07-2014]
Poland,WM
szybkie
20-07
20-07
O NAGRODĘ WÓJTA GMINY WYDMINY
Wydminy [aktualizacja:21-07-2014]
Poland,WM
szybkie
25-07
31-07
XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda - OPEN
Ostróda [aktualizacja:31-07-2014]
Poland,WM
klasyczneFIDE
25-07
27-07
XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda- Turniej SZACHOWE NADZIEJE
Ostróda [aktualizacja:27-07-2014]
Poland,WM
klasyczne
28-07
30-07
XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda- Turniej KLASYFIKACYJNY
Ostróda [aktualizacja:30-07-2014]
Poland,WM
klasyczne
29-07
29-07
TURNIEJ BŁYSKAWICZNY O PUCHAR PREZESA MLKS OSTRÓDZIANKA
Ostróda [aktualizacja:29-07-2014]
Poland,WM
blitz
sierpień 2014
23-08
24-08
O Puchar Wójta Gminy Giżycko - klasyfikacyjny
Wilkasy [aktualizacja:24-08-2014]
Poland,WM
klasyczne
23-08
23-08
Puchar Wójta Gminy Giżycko - GP1
Wilkasy [aktualizacja:24-08-2014]
Poland,WM
szybkie
24-08
24-08
Puchar Wójta Gminy Giżycko - GP2
Wilkasy [aktualizacja:29-08-2014]
Poland,WM
szybkie
25-08
29-08
Turniej Szachowy Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2014 - B Junior
Mrągowo [aktualizacja:29-08-2014]
Poland,WM
klasyczne
25-08
25-08
Turniej Szachowy Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2014 - OPEN A
Mrągowo [aktualizacja:25-08-2014]
Poland,WM
szybkie
wrzesień 2014
05-09
12-09
XXIX Puchar Grunwaldu
Olsztyn-Łajs [aktualizacja:13-09-2014]
Poland,WM
klasyczneFIDE
06-09
07-09
I DEMO CUP
Olsztyn [aktualizacja:07-09-2014]
Poland,WM
klasyczneFIDE
06-09
07-09
I DEMO CUP OPEN B
Olsztyn [aktualizacja:07-09-2014]
Poland,WM
klasyczneFIDE
14-09
14-09
WETERANI PRZY SZACHOWNICY
Giżycko [aktualizacja:16-09-2014]
Poland,WM
szybkie
18-09
25-09
Wrzesień 2014
Elbląg [aktualizacja:26-09-2014]
Poland,WM
szybkie
20-09
20-09
XII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Ełk
Rękusy [aktualizacja:20-09-2014]
Poland,WM
szybkie
21-09
21-09
Turniej Szachowy o Puchar Króla Puszczy Piskiej
Ruciane-Nida [aktualizacja:21-09-2014]
Poland,WM
szybkie
październik 2014
11-10
11-10
Szachy w Oratorium - turniej październikowy
Ełk [aktualizacja:12-10-2014]
Poland,WM
szybkie
16-10
06-11
Jesień 2014
Elbląg [aktualizacja:03-12-2014]
Poland,WM
klasyczne
16-10
06-11
Jesień 2014
Elbląg [aktualizacja:21-10-2014]
Poland,WM
klasyczne
18-10
18-10
Ostródzka Szkolna II Liga Szachowa
Ostróda [aktualizacja:21-10-2014]
Poland,WM
szybkie
18-10
18-10
Ostródzka Szkolna III Liga Szachowa
Ostróda [aktualizacja:21-10-2014]
Poland,WM
szybkie
18-10
18-10
Ostródzka Szkolna Liga Szachowa - I Liga
Ostróda [aktualizacja:21-10-2014]
Poland,WM
szybkie
26-10
26-10
TURNIEJ SZACHOWY w strefie wolnej od dymu tytoniowego
Olsztyn [aktualizacja:26-10-2014]
Poland,WM
szybkie
listopad 2014
06-11
06-11
III Turniej Szachowy w Przedszkolu Nr 10
Elbląg [aktualizacja:06-11-2014]
Poland,WM
blitz
08-11
08-11
"Szachy w Oratorium" - turniej listopadowy
Ełk [aktualizacja:08-11-2014]
Poland,WM
szybkie
09-11
09-11
Niepodległościowy Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Kurzętnik
Brzozie Lub. k/Nowego Miasta Lub. [aktualizacja:09-11-2014]
Poland,WM
szybkie
09-11
09-11
Niepodległościowy Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Kurzętnik-juniorzy
BrzozieLub.k/Nowego Miasta Lub. [aktualizacja:09-11-2014]
Poland,WM
szybkie
09-11
09-11
Turniej klasyfikacyjny 1000 - 1200
Ostróda [aktualizacja:04-11-2014]
Poland,WM
klasyczne
09-11
10-11
Turniej klasyfikacyjny 1600 - 1800
Ostróda [aktualizacja:04-11-2014]
Poland,WM
klasyczne
21-11
23-11
XVI TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW O PUCHAR "TRZECH LESZCZY" - A
Giżycko [aktualizacja:23-11-2014]
Poland,WM
klasyczneFIDE
21-11
23-11
XVI TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW O PUCHAR "TRZECH LESZCZY" - B
Giżycko [aktualizacja:23-11-2014]
Poland,WM
klasyczne
22-11
22-11
Mikołajkowy Turniej Szachowy - dziewczęta
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:23-11-2014]
Poland,WM
blitz
22-11
22-11
Mikołajkowy Turniej Szachowy -Chł.4-6
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:23-11-2014]
Poland,WM
blitz
22-11
22-11
Mikołajkowy Turniej Szachowy -Chł.Prz. & kl.1-3
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:23-11-2014]
Poland,WM
blitz
22-11
22-11
Mikołajkowy Turniej Szachowy -gimn.
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:23-11-2014]
Poland,WM
blitz
22-11
22-11
Ostródzka Szkolna Liga Szachowa - I Liga / II kolejka /
Ostróda [aktualizacja:22-11-2014]
Poland,WM
szybkie
22-11
22-11
Ostródzka Szkolna Liga Szachowa - II Liga / II kolejka /
Ostróda [aktualizacja:22-11-2014]
Poland,WM
szybkie
22-11
22-11
Ostródzka Szkolna Liga Szachowa - III Liga / II kolejka /
Ostróda [aktualizacja:22-11-2014]
Poland,WM
szybkie
29-11
30-11
II DEMO CUP OPEN A
Olsztyn [aktualizacja:30-11-2014]
Poland,WM
klasyczneFIDE
29-11
30-11
II DEMO CUP OPEN B
Olsztyn [aktualizacja:30-11-2014]
Poland,WM
klasyczneFIDE
grudzień 2014
06-12
06-12
GRAND PRIX POLSKI - INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GIMNAZJÓW
Olsztyn [aktualizacja:08-12-2014]
Poland,WM
szybkie
06-12
06-12
GRAND PRIX POLSKI - INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Olsztyn [aktualizacja:08-12-2014]
Poland,WM
szybkie
06-12
06-12
III OTWARTE MISTRZOSTWA OLSZTYNA EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ W SZACHACH
Olsztyn [aktualizacja:08-12-2014]
Poland,WM
szybkie
06-12
06-12
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
Olsztyn [aktualizacja:06-12-2014]
Poland,WM
szybkie
13-12
13-12
Ostródzka Szkolna Liga Szachowa - I Liga / III kolejka /
Ostróda [aktualizacja:13-12-2014]
Poland,WM
szybkie
13-12
13-12
Ostródzka Szkolna Liga Szachowa - II LIga / III kolejka /
Ostróda [aktualizacja:13-12-2014]
Poland,WM
szybkie
13-12
13-12
Ostródzka Szkolna Liga Szachowa - III Liga / III kolejka /
Ostróda [aktualizacja:13-12-2014]
Poland,WM
szybkie
13-12
13-12
Szachy w Oratorium 2014 Turniej finałowy
Ełk [aktualizacja:14-12-2014]
Poland,WM
szybkie
21-12
21-12
Turniej Finałowy Grand-Prix
Giżycko [aktualizacja:21-12-2014]
Poland,WM
szybkie
27-12
30-12
XVII Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN A
Kętrzyn [aktualizacja:31-12-2014]
Poland,WM
klasyczneFIDE
27-12
30-12
XVII Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN B (do 12 lat)
Kętrzyn [aktualizacja:31-12-2014]
Poland,WM
klasyczne
styczeń 2013
04-01
18-01
I mistrzostwa MDK w szachach klasycznych
Elblag [aktualizacja:17-03-2013]
Poland,WM
klasyczne
10-01
10-01
Turniej z okazji WOŚP-2013
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:10-01-2013]
Poland,WM
blitz
13-01
13-01
I turniej szachowy do lat 19 dla W.O.Ś.P.
Elbląg [aktualizacja:09-01-2013]
Poland,WM
szybkie
18-01
18-01
AKADEMIA ''PIĘKNE GRY'' WARCABY W WDK WOLSZTYN
WOLSZTYN [aktualizacja:20-01-2013]
Poland,WM
klasyczne
21-01
25-01
FERIE Z SZACHAMI 2013 - grupa A
Olsztyn [aktualizacja:25-01-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
21-01
25-01
FERIE Z SZACHAMI 2013 - grupa B
Olsztyn [aktualizacja:21-01-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
21-01
25-01
FERIE Z SZACHAMI 2013 - grupa C
Olsztyn [aktualizacja:25-01-2013]
Poland,WM
klasyczne
21-01
25-01
FERIE Z SZACHAMI 2013 - grupa D
Olsztyn [aktualizacja:25-01-2013]
Poland,WM
klasyczne
26-01
26-01
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Olsztyn [aktualizacja:27-01-2013]
Poland,WM
szybkie
29-01
14-03
Mistrzostwa Kętrzyna 2013
Kętrzyn [aktualizacja:23-03-2013]
Poland,WM
klasyczne
luty 2013
27-02
25-04
Mistrzostwa Elbląga 2013
Elbląg [aktualizacja:26-04-2013]
Poland,WM
klasyczne
marzec 2013
06-03
06-03
Mistrzostwa Województwa W-M SZS w szachach drużynowych Szkół Podstawowych
OCSiR Ostróda ul Kościuszki 22A [aktualizacja:06-03-2013]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
08-03
26-04
II Mistrzostwa MDK w szachach klasycznych
Elbląg [aktualizacja:12-07-2013]
Poland,WM
klasyczne
08-03
26-04
II mistrzostwa MDK w szachach klasycznych
Elbląg [aktualizacja:19-07-2013]
Poland,WM
klasyczne
10-03
10-03
XIV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 30 W OLSZTYNIE
Olsztyn [aktualizacja:10-03-2013]
Poland,WM
szybkie
17-03
17-03
TSz o Puchar Burmistrza Węgorzewa
Węgorzewo [aktualizacja:17-03-2013]
Poland,WM
szybkie
23-03
23-03
I Puchar Elbląga młodzików do lat 14
Elbląg [aktualizacja:16-03-2013]
Poland,WM
szybkie
27-03
27-03
Mistrzostwa Województwa W-M SZS w szachach drużynowych Szkół Ponadgimnazjalnych
OCSiR Ostróda ul Kościuszki 22A [aktualizacja:27-03-2013]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
kwiecień 2013
03-04
03-04
Mistrzostwa Województwa W-M SZS w szachach drużynowych Gimnazjów
OCS i R w Ostródzie ul Kościuszki 22 [aktualizacja:03-04-2013]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
20-04
20-04
Elbląg OPEN - turniej nr 1
Elbląg [aktualizacja:20-04-2013]
Poland,WM
szybkie
21-04
21-04
XXIII MEMORIAŁJ i S LEOKAJTIS w SZACHACH
Olsztyn [aktualizacja:22-04-2013]
Poland,WM
szybkie
27-04
27-04
Elbląg w Europie
Elbląg [aktualizacja:27-04-2013]
Poland,WM
szybkie
27-04
28-04
Wojewódzki 55 Turniej Szachowy LZS o Złotą Wieżę 2013 Bratian Gmina NML
Bratian - Gmina Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:28-04-2013]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
maj 2013
01-05
05-05
Mistrzostwa Olsztyna w szachach klasycznych
Olsztyn [aktualizacja:05-05-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
03-05
04-05
Turniej Klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [aktualizacja:04-05-2013]
Poland,WM
klasyczne
03-05
03-05
Turniej szachowy z okazji 3 Maja
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:03-05-2013]
Poland,WM
szybkie
16-05
23-05
Turniej P30 "Maj 2013"
Elbląg [aktualizacja:18-07-2013]
Poland,WM
klasyczne
25-05
25-05
ELBLĄG OPEN - turniej nr 2
Elbląg [aktualizacja:25-05-2013]
Poland,WM
szybkie
30-05
02-06
FESTIWAL SZACHOWY WILKASY 2013 OPEN A
Wilkasy [aktualizacja:03-06-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
30-05
02-06
FESTIWAL SZACHOWY WILKASY 2013 OPEN B
Wilkasy [aktualizacja:04-04-2013]
Poland,WM
klasyczne
30-05
02-06
IMWJ - zgłoszenia wszystkie grupy
Olsztyn [aktualizacja:29-05-2013]
Poland,WM
klasyczne
30-05
02-06
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów C 13
Olsztyn [aktualizacja:02-06-2013]
Poland,WM
klasyczne
30-05
30-05
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów C 17
Olsztyn [aktualizacja:02-06-2013]
Poland,WM
klasyczne
30-05
02-06
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów D 13
Olsztyn [aktualizacja:02-06-2013]
Poland,WM
klasyczne
30-05
02-06
Indywisualne Mistrzostwa Województwa Juniorów C 15 + D15 + C 19
Olsztyn [aktualizacja:08-06-2013]
Poland,WM
klasyczne
31-05
31-05
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów C 09
Olsztyn [aktualizacja:02-06-2013]
Poland,WM
klasyczne
31-05
31-05
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów C 11
Olsztyn [aktualizacja:02-06-2013]
Poland,WM
klasyczne
31-05
31-05
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów D 09 + D 11
Olsztyn [aktualizacja:02-06-2013]
Poland,WM
klasyczne
czerwiec 2013
09-06
09-06
XII Turniej Bartów
Bartoszyce [aktualizacja:10-06-2013]
Poland,WM
szybkie
16-06
16-06
XV TSz o Puchar Przewodniczącego Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego
Mrągowo [aktualizacja:16-06-2013]
Poland,WM
szybkie
22-06
22-06
ELBLĄG OPEN - turniej nr 3
Elbląg [aktualizacja:23-06-2013]
Poland,WM
szybkie
26-06
26-06
Mistrzostwa Elbląga w Blitzu
Elbląg [aktualizacja:08-07-2013]
Poland,WM
blitz
lipiec 2013
04-07
11-07
Turniej P30 "Lipiec 2013"
Elbląg [aktualizacja:19-07-2013]
Poland,WM
klasyczne
06-07
06-07
IV Otwarty Turniej Rycerski
Bratian k/Nowego Miasta Lubawskiego [aktualizacja:07-07-2013]
Poland,WM
szybkie
20-07
20-07
O Puchar Wójta gminy Wydminy - GP1
Wydminy [aktualizacja:22-07-2013]
Poland,WM
szybkie
20-07
21-07
O Puchar Wójta gminy Wydminy - klasyfikacyjny
Wydminy [aktualizacja:22-07-2013]
Poland,WM
klasyczne
21-07
21-07
O Puchar Wójta gminy Wydminy - GP2
Wydyminy [aktualizacja:22-07-2013]
Poland,WM
szybkie
27-07
27-07
II OTSz o Puchar Króla Puszczy Piskiej
Ruciane-Nida [aktualizacja:27-07-2013]
Poland,WM
szybkie
28-07
28-07
XIV OTSz o PUCHAR BURMISTRZA BISKUPCA - DNI BISKUPCA 26-28.07.2013
Biskupiec [aktualizacja:29-07-2013]
Poland,WM
szybkie
sierpień 2013
01-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C10
Olsztyn [aktualizacja:07-08-2013]
Poland,WM
szybkie
01-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C12
Olsztyn [aktualizacja:07-08-2013]
Poland,WM
szybkie
01-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C14
Olsztyn [aktualizacja:07-08-2013]
Poland,WM
szybkie
01-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C16
Olsztyn [aktualizacja:07-08-2013]
Poland,WM
szybkie
01-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C18
Olsztyn [aktualizacja:07-08-2013]
Poland,WM
szybkie
01-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C8
Olsztyn [aktualizacja:07-08-2013]
Poland,WM
szybkie
01-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D10
Olsztyn [aktualizacja:07-08-2013]
Poland,WM
szybkie
01-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D12
Olsztyn [aktualizacja:07-08-2013]
Poland,WM
szybkie
01-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D14
Olsztyn [aktualizacja:06-08-2013]
Poland,WM
szybkie
01-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D16
Olsztyn [aktualizacja:07-08-2013]
Poland,WM
szybkie
01-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D18
Olsztyn [aktualizacja:07-08-2013]
Poland,WM
szybkie
01-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D8
Olsztyn [aktualizacja:06-08-2013]
Poland,WM
szybkie
03-08
04-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C10
Olsztyn [aktualizacja:06-08-2013]
Poland,WM
blitz
03-08
04-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C12
Olsztyn [aktualizacja:08-08-2013]
Poland,WM
blitz
03-08
04-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C14
Olsztyn [aktualizacja:08-08-2013]
Poland,WM
blitz
03-08
04-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C16
Olsztyn [aktualizacja:08-08-2013]
Poland,WM
blitz
03-08
04-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C18
Olsztyn [aktualizacja:08-08-2013]
Poland,WM
blitz
03-08
04-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C8
Olsztyn [aktualizacja:07-08-2013]
Poland,WM
blitz
03-08
04-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - D10
Olsztyn [aktualizacja:04-08-2013]
Poland,WM
blitz
03-08
04-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - D12
Olsztyn [aktualizacja:08-08-2013]
Poland,WM
blitz
03-08
04-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - D14
Olsztyn [aktualizacja:08-08-2013]
Poland,WM
blitz
03-08
04-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - D16
Olsztyn [aktualizacja:08-08-2013]
Poland,WM
blitz
03-08
04-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - D18
Olsztyn [aktualizacja:04-08-2013]
Poland,WM
blitz
03-08
04-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - D8
Olsztyn [aktualizacja:04-08-2013]
Poland,WM
blitz
05-08
11-08
Turniej Szachowy Szkoleniowo -Wypoczynkowy Mrągowo 2013 - Grupa B1
Mrągowo [aktualizacja:06-08-2013]
Poland,WM
klasyczne
05-08
11-08
Turniej Szachowy Szkoleniowo -Wypoczynkowy Mrągowo 2013 - Grupa B2
Mrągowo [aktualizacja:11-08-2013]
Poland,WM
klasyczne
05-08
11-08
Turniej Szachowy Szkoleniowo -Wypoczynkowy Mrągowo 2013 - OPEN A
Mrągowo [aktualizacja:11-08-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
15-08
15-08
Turniej Szachów Szybkich "Ostróda Summer Hot Days"
Ostróda [aktualizacja:15-08-2013]
Poland,WM
szybkie
15-08
22-08
X Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2013 - Młode Talenty
Ostróda [aktualizacja:22-08-2013]
Poland,WM
klasyczne
15-08
22-08
X Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2013 - OPEN
Ostróda [aktualizacja:22-08-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
16-08
18-08
X Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2013 - Szachowe Nadzieje
Ostróda [aktualizacja:19-08-2013]
Poland,WM
klasyczne
19-08
21-08
X Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2013 - Klasyfikacyjny
Ostróda [aktualizacja:21-08-2013]
Poland,WM
klasyczne
21-08
21-08
BLITZ w środę
Ostróda [aktualizacja:21-08-2013]
Poland,WM
blitz
21-08
21-08
Fide Blitz Open Ostróda 2013
Ostróda [aktualizacja:21-08-2013]
Poland,WM
blitz
31-08
31-08
XVI Ogólnopolskie Igrzyska LZS
Ełk [aktualizacja:01-09-2013]
Poland,WM
szybkie
wrzesień 2013
16-09
21-09
XXVIII Puchar Grunwaldu
Ramsowo [aktualizacja:29-10-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
21-09
21-09
ELBLĄG OPEN 2013 - turniej nr 4 - ODWOŁANY!!!
Elbląg [aktualizacja:20-09-2013]
Poland,WM
szybkie
29-09
29-09
O Puchar Przewodniczącego PZERiI w Giżycku
Giżycko [aktualizacja:29-09-2013]
Poland,WM
szybkie
październik 2013
03-10
28-11
Jesień 2013
Elbląg [aktualizacja:07-12-2013]
Poland,WM
klasyczne
13-10
18-10
Eliminacje strefowe MA+WM do MPJ'2014 - grupa C15
Bęsia [aktualizacja:20-10-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
13-10
18-10
Eliminacje strefowe MA+WM do MPJ'2014 - grupa C17
Bęsia [aktualizacja:20-10-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
13-10
18-10
Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2014 - C11
Bęsia [aktualizacja:20-10-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
13-10
18-10
Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2014 - C13
Bęsia [aktualizacja:20-10-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
13-10
18-10
Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2014 - D11
Bęsia [aktualizacja:20-10-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
13-10
18-10
Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2014 - D13
Bęsia [aktualizacja:20-10-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
16-10
18-10
Eliminacje strefowe MA+WM do PPJ'2014 - grupa C09
Bęsia [aktualizacja:20-10-2013]
Poland,WM
klasyczne
16-10
18-10
Eliminacje strefowe MA+WM do PPJ'2014 - grupa D09
Bęsia [aktualizacja:20-10-2013]
Poland,WM
klasyczne
18-10
20-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MA+WM - grupa C10
Bęsia [aktualizacja:20-10-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
18-10
20-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MA+WM - grupa D10
Bęsia [aktualizacja:20-10-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
26-10
27-10
klasyfikacyjny
Ostróda [aktualizacja:15-12-2013]
Poland,WM
szybkie
listopad 2013
09-11
09-11
Elbląski Dzień Niepodległości 2013
Elbląg [aktualizacja:09-11-2013]
Poland,WM
szybkie
10-11
10-11
Elbląg Open 2013 turniej nr 4
Elbląg [aktualizacja:10-11-2013]
Poland,WM
szybkie
10-11
10-11
Turniej z okazji Święta Niepodległości
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:11-11-2013]
Poland,WM
szybkie
17-11
17-11
TURNIEJ SZACHOWY O NAGRODĘ WÓJTA GMINY GIŻYCKO
Wilkasy [aktualizacja:19-11-2013]
Poland,WM
szybkie
22-11
24-11
XV Turniej Szachowy Juniorów o Puchar "Trzech Leszczy" - A
Giżycko [aktualizacja:24-11-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
22-11
24-11
XV Turniej Szachowy Juniorów o Puchar "Trzech Leszczy" - B
Giżycko [aktualizacja:24-11-2013]
Poland,WM
klasyczne
30-11
30-11
Elbląg Open 2013 - turniej nr 5
Elbląg [aktualizacja:18-12-2013]
Poland,WM
szybkie
grudzień 2013
22-12
22-12
Finał GP2013
Olsztyn [aktualizacja:22-12-2013]
Poland,WM
szybkie
27-12
30-12
XVI Kętrzyński Festiwal Szachowy - OPEN A
Kętrzyn [aktualizacja:31-12-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
27-12
30-12
XVI Kętrzyński Festiwal Szachowy - OPEN B
Kętrzyn [aktualizacja:31-12-2013]
Poland,WM
klasyczne
styczeń 2012
02-01
02-01
Turniej szkoleniowy dla dzieci.
Elbląg [aktualizacja:27-12-2011]
Poland,WM
blitz
08-01
08-01
WOŚP Nowe Miasto Lubawskie
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:08-01-2012]
Poland,WM
blitz
23-01
23-01
Zima z szachami 2012 - grupa A / do 19 lat - 1993 i młodsi /
Olsztyn [aktualizacja:24-01-2012]
Poland,WM
szybkie
23-01
23-01
Zima z szachami 2012 - grupa B / do 15 lat - 1997 i młodsi /
Olsztyn [aktualizacja:24-01-2012]
Poland,WM
szybkie
23-01
23-01
zima z szachami 2012 - grupa C / do11 lat - 2001 i młodsi /
Olsztyn [aktualizacja:24-01-2012]
Poland,WM
szybkie
27-01
27-01
1 grand Prix o puchar Dyrektora MCK
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:28-01-2012]
Poland,WM
szybkie
30-01
03-02
Ferie z szachami 2012 - Grupa A
Olsztyn [aktualizacja:03-02-2012]
Poland,WM
klasyczneFIDE
30-01
03-02
Ferie z szachami 2012 - Grupa B
Olsztyn [aktualizacja:03-02-2012]
Poland,WM
klasyczne
30-01
03-02
Ferie z szachami 2012 - Grupa C
Olsztyn [aktualizacja:03-02-2012]
Poland,WM
klasyczne
30-01
03-02
Ferie z szachami 2012 - Grupa D
Olsztyn [aktualizacja:03-02-2012]
Poland,WM
klasyczne
marzec 2012
01-03
05-04
Indywidualne Mistrzostwa Kętrzyna 2012
Kętrzyn [aktualizacja:16-04-2012]
Poland,WM
klasyczne
01-03
31-05
Mistrzostwa Elbląga 2012
Elbląg [aktualizacja:19-04-2012]
Poland,WM
klasyczne
04-03
04-03
XIII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 30 W OLSZTYNIE
Olsztyn [aktualizacja:04-03-2012]
Poland,WM
szybkie
18-03
18-03
II TSz poświecony pamieci Krzysztofa Kierzkowskiego o Puchar Burmistrza
Orzysz [aktualizacja:21-03-2012]
Poland,WM
szybkie
25-03
25-03
TSz o Puchar Burmistrza Węgorzewa
Węgorzewo [aktualizacja:26-03-2012]
Poland,WM
szybkie
28-03
28-03
Mistrzostwa Województwa W-M Szkolnego Związku Sportowego w szachach z Gimnazjów
OCSiR w Ostródzie [aktualizacja:30-03-2012]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
kwiecień 2012
04-04
04-04
Mistrzostwa Województwa W-M SZS w szachach Szkół Ponadgimnazjalnych
OCSiR w Ostródzie [aktualizacja:06-04-2012]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
15-04
15-04
XXII MEMORIAŁ J i S LEOKAJTIS; VII Puchar Prezesa SM Pojezierze
Olsztyn [aktualizacja:15-04-2012]
Poland,WM
szybkie
maj 2012
02-05
06-05
Mistrzostwa Olsztyna w szachach klasycznych
Olsztyn [aktualizacja:07-05-2012]
Poland,WM
klasyczneFIDE
02-05
03-05
Turniej Klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [aktualizacja:03-05-2012]
Poland,WM
klasyczne
19-05
20-05
54 Wojewódzki Turniej Szachowy LZS o " Złotą Wieżę 2012 " OLECKO
OLECKO [aktualizacja:24-05-2012]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
27-05
27-05
TSz o Puchar Starosty Powiatu Gizyckiego
Giżycko [aktualizacja:27-05-2012]
Poland,WM
szybkie
czerwiec 2012
03-06
03-06
XI Turniej Bartów
Bartoszyce [aktualizacja:03-06-2012]
Poland,WM
szybkie
lipiec 2012
02-07
08-07
IX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2012
Ostróda [aktualizacja:18-07-2012]
Poland,WM
klasyczneFIDE
02-07
08-07
IX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2012 - Młode Talenty
Ostróda [aktualizacja:12-07-2012]
Poland,WM
klasyczneFIDE
02-07
08-07
IX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2012 - Open
Ostróda [aktualizacja:12-07-2012]
Poland,WM
klasyczneFIDE
02-07
04-07
IX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2012 - Szachowe Nadzieje
Ostróda [aktualizacja:12-07-2012]
Poland,WM
klasyczne
05-07
07-07
IX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2012 - Turniej klasyfikacyjny
Ostróda [aktualizacja:12-07-2012]
Poland,WM
klasyczne
15-07
15-07
XIV TSz o Puchar Przewodniczącego Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego
Mrągowo [aktualizacja:15-07-2012]
Poland,WM
szybkie
21-07
21-07
TSz o Puchar Wójta gminy Wydminy - GP1
Wydminy [aktualizacja:23-07-2012]
Poland,WM
szybkie
21-07
22-06
TSz o Puchar Wójta gminy Wydminy - klasyfikacyjny
Wydminy [aktualizacja:23-07-2012]
Poland,WM
klasyczne
22-07
22-07
TSz o Puchar Wójta gminy Wydminy - GP2
Wydminy [aktualizacja:23-07-2012]
Poland,WM
szybkie
28-07
28-07
XIII OTSz o Puchar Burmistrza Biskupca - DNI BISKUPCA 2012
Biskupiec [aktualizacja:28-07-2012]
Poland,WM
szybkie
29-07
29-07
TSz o O TYTUŁ KRÓLA PUSZCZY PISKIEJ
Ruciane-Nida [aktualizacja:29-07-2012]
Poland,WM
szybkie
sierpień 2012
13-08
18-08
Wakacje z Szachami 2012 - A
Bęsia [aktualizacja:20-08-2012]
Poland,WM
klasyczneFIDE
13-08
18-08
Wakacje z Szachami 2012 - B
Bęsia [aktualizacja:20-08-2012]
Poland,WM
klasyczne
14-08
17-08
Wakacje z Szachami 2012 P15
Bęsia [aktualizacja:17-08-2012]
Poland,WM
szybkie
17-08
17-08
Wakacje z Szachami 2012 - Mecz Kadra-Koloniści
Bęsia [aktualizacja:18-08-2012]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
19-08
19-08
Memoriał Piotra Dunikowskiego
Nidzica [aktualizacja:20-08-2012]
Poland,WM
szybkie
21-08
26-08
TSz MRĄGOWO 2012 pod patronatem Burmistrza Miasta Mrągowo - A
Mrągowo [aktualizacja:26-08-2012]
Poland,WM
klasyczneFIDE
21-08
26-08
TSz MRĄGOWO 2012 pod patronatem Burmistrza Miasta Mrągowo - B
Mrągowo [aktualizacja:26-08-2012]
Poland,WM
klasyczne
24-08
24-08
Mrągowo 2012 - Blitz
Mrągowo [aktualizacja:25-08-2012]
Poland,WM
blitz
wrzesień 2012
16-09
22-09
XXVII Puchar Grunwaldu
Dadaj/Ramsowo [aktualizacja:25-09-2012]
Poland,WM
klasyczneFIDE
22-09
23-09
IMWJ - zgłoszenia (zbiorczy)
Olsztyn [aktualizacja:21-09-2012]
Poland,WM
klasyczne
22-09
23-09
IMWJ 2012 C09
Olsztyn [aktualizacja:23-09-2012]
Poland,WM
klasyczne
22-09
23-09
IMWJ 2012 C11
Olsztyn [aktualizacja:23-09-2012]
Poland,WM
klasyczne
22-09
23-09
IMWJ 2012 C13
Olsztyn [aktualizacja:27-09-2012]
Poland,WM
klasyczne
22-09
22-09
IMWJ 2012 C15
Olsztyn [aktualizacja:27-09-2012]
Poland,WM
klasyczne
22-09
23-09
IMWJ 2012 C17
Olsztyn [aktualizacja:27-09-2012]
Poland,WM
klasyczne
22-09
23-09
IMWJ 2012 D09+D11
Olsztyn [aktualizacja:01-10-2012]
Poland,WM
klasyczne
22-09
23-09
IMWJ 2012 D13+D17
Olsztyn [aktualizacja:30-09-2012]
Poland,WM
klasyczne
29-09
29-09
II MISTRZOSTWA GMINY STAWIGUDA w SZACHACH o PUCHAR WÓJTA
Stawiguda [aktualizacja:06-10-2012]
Poland,WM
szybkie
30-09
30-09
TURNIEJ SZACHOWY w strefie wolnej od dymu tytoniowego
Olsztyn [aktualizacja:02-10-2012]
Poland,WM
szybkie
październik 2012
11-10
11-10
Jesień 2012
Elbląg [aktualizacja:24-11-2012]
Poland,WM
klasyczne
21-10
21-10
O PUCHAR WÓJTA GMINY GIŻYCKO
Wilkasy [aktualizacja:22-10-2012]
Poland,WM
szybkie
listopad 2012
10-11
10-11
Dzień Niepodległości 2012
Elbląg [aktualizacja:10-11-2012]
Poland,WM
szybkie
10-11
10-11
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o V i IV kategorię z okazji Święta Niepodległośc
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:10-11-2012]
Poland,WM
klasyczne
10-11
10-11
Turniej z okazji Święta Niepodległości
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:10-11-2012]
Poland,WM
szybkie
23-11
25-11
XIV Turniej Szachowy Juniorów o Puchar "Trzech Leszczy" - A
Giżycko [aktualizacja:25-11-2012]
Poland,WM
klasyczneFIDE
23-11
25-11
XIV Turniej Szachowy Juniorów o Puchar "Trzech Leszczy" - B
Giżycko [aktualizacja:25-11-2012]
Poland,WM
klasyczne
grudzień 2012
09-12
09-12
FINAŁ GP2012 woj. warmińsko-mazurskiego
Olsztyn [aktualizacja:09-12-2012]
Poland,WM
szybkie
27-12
30-12
XV Kętrzyński Festiwal Szachowy - OPEN A
Kętrzyn [aktualizacja:30-12-2012]
Poland,WM
klasyczneFIDE
27-12
30-12
XV Kętrzyński Festiwal Szachowy - OPEN B
Kętrzyn [aktualizacja:30-12-2012]
Poland,WM
klasyczne
styczeń 2011
24-01
28-01
Ferie z szachami 2011
Olsztyn [aktualizacja:08-03-2011]
Poland,WM
klasyczneFIDE
24-01
28-01
Ferie z szachami 2011 grupa B
Olsztyn [aktualizacja:08-03-2011]
Poland,WM
klasyczne
24-01
28-01
Ferie z szachami 2011 grupa C
Olsztyn [aktualizacja:28-01-2011]
Poland,WM
klasyczne
24-01
28-01
Ferie z szachami 2011 grupa D
Olsztyn [aktualizacja:28-01-2011]
Poland,WM
klasyczne
29-01
29-01
Ferie z szachami 2011 Szybkie
Olsztyn [aktualizacja:30-01-2011]
Poland,WM
szybkie
luty 2011
01-02
01-02
Zima z szachami 2011 - grupa A /do 19 lat- 1992 i młodsi /
Olsztyn [aktualizacja:03-02-2011]
Poland,WM
szybkie
01-02
01-02
Zima z szachami 2011 - grupa A i B
Olsztyn [aktualizacja:08-03-2011]
Poland,WM
szybkie
01-02
01-02
Zima z szachami 2011-grupa C / do 11 lat - 2000 r. i młodsi /
Olsztyn [aktualizacja:03-02-2011]
Poland,WM
szybkie
27-02
27-02
XII TSz o Puchar Dyrektora SP30 w Olsztynie
Olsztyn [aktualizacja:18-04-2011]
Poland,WM
szybkie
kwiecień 2011
05-04
05-04
XII Turniej o Puchar Dyrektora KNAUF INDUSTRIES - LICEA
Elbląg [aktualizacja:17-04-2011]
Poland,WM
blitz
05-04
05-04
XII Turniej o Puchar Dyrektora Zakładu KNAUF INDUSTRIES - GIMNAZJA
Elbląg [aktualizacja:17-04-2011]
Poland,WM
blitz
06-04
06-04
XII Turniej o Puchar Dyrektora KNAUF INDUSTRIES - PRZEDSZKOLA
Elbląg [aktualizacja:17-04-2011]
Poland,WM
blitz
06-04
06-04
XII Turniej o Puchar Dyrektora KNAUF INDUSTRIES - SZKOŁY PODSTAWOWE
Elbląg [aktualizacja:17-04-2011]
Poland,WM
blitz
10-04
10-04
TSz o Puchar Burmistrza Węgorzewa
Węgorzewo [aktualizacja:22-05-2011]
Poland,WM
szybkie
17-04
17-04
XXI Memoriał Jadwigi i Stanisława Leokajtis
Olsztyn [aktualizacja:19-04-2011]
Poland,WM
szybkie
29-04
03-05
Mistrzostwa Olsztyna w szachach klasycznych
Olsztyn [aktualizacja:03-05-2011]
Poland,WM
klasyczneFIDE
30-04
01-05
Turniej Klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [aktualizacja:01-05-2011]
Poland,WM
klasyczne
30-04
30-04
VII Regionalny Turniej Szachowy "Elbląg w Europie"
Elbląg [aktualizacja:01-05-2011]
Poland,WM
szybkie
maj 2011
13-05
14-05
Wojewódzki 53 Turniej Szachowy LZS o " Złotą Wieżę 2011"
Mrągowo [aktualizacja:28-05-2011]
Poland,WM
drużynowy, klasyczne
21-05
21-05
VI memoriał Józefa Babiaka w szachach błyskawicznych
Ostróda [aktualizacja:21-05-2011]
Poland,WM
blitz
23-05
29-05
Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach
Mrągowo [aktualizacja:13-06-2011]
Poland,WM
klasyczneFIDE
28-05
28-05
I TSz o Mistrzostwo Klubu UKS HETMAN Szczytno-klasy I-III
Szczytno [aktualizacja:28-05-2011]
Poland,WM
szybkie
28-05
28-05
I TSz o Mistrzostwo Klubu UKS HETMAN Szczytno-klasy IV-VI
Szczytno [aktualizacja:28-05-2011]
Poland,WM
szybkie
31-05
31-05
LOTOS CUP 2011
Elbląg [aktualizacja:21-05-2011]
Poland,WM
szybkie
czerwiec 2011
12-06
12-06
X Turniej Bartów
Bartoszyce [aktualizacja:12-06-2011]
Poland,WM
szybkie
18-06
18-06
Turniej Szachowy o Puchar Prezesa SM 'NAD JAREM'
Elbląg ul. Tuwima Osiedle "Nad Jarem" [aktualizacja:19-06-2011]
Poland,WM
szybkie
19-06
19-06
O PUCHAR STAROSTY pow. GIŻYCKIEGO
Giżycko [aktualizacja:24-06-2011]
Poland,WM
szybkie
27-06
30-06
IMWJ grupa C11
Olsztyn [aktualizacja:30-06-2011]
Poland,WM
klasyczne
27-06
30-06
IMWJ grupa C13
Olsztyn [aktualizacja:30-06-2011]
Poland,WM
klasyczne
27-06
30-06
IMWJ grupa C15+D13
Olsytzn [aktualizacja:30-06-2011]
Poland,WM
klasyczne
27-06
30-06
IMWJ grupa C19+C17+D15
Olsztyn [aktualizacja:30-06-2011]
Poland,WM
klasyczne
27-06
30-06
IMWJ grupa C9
Olsztyn [aktualizacja:30-06-2011]
Poland,WM
klasyczne
27-06
30-06
IMWJ grupa D11+D9
Olsztyn [aktualizacja:30-06-2011]
Poland,WM
klasyczne
27-06
30-06
IMWJ zgłoszenia wszystkie grupy
Olsztyn [aktualizacja:27-06-2011]
Poland,WM
klasyczne
lipiec 2011
10-07
10-07
XIII TSz o Puchar Przewodniczącego Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego
Mrągowo [aktualizacja:10-07-2011]
Poland,WM
szybkie
24-07
24-07
XII OTSz w ramach obchodów DNI BISKUPCA 2011 o puchar Burmistrza Biskupca
Biskupiec [aktualizacja:24-07-2011]
Poland,WM
szybkie
sierpień 2011
04-08
11-08
VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "OSTRÓDA 2011" - TURNIEJ GM
OSTRÓDA [aktualizacja:12-08-2011]
Poland,WM
klasyczneFIDE
04-08
11-08
VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "OSTRÓDA 2011" - TURNIEJ IM
OSTRÓDA [aktualizacja:11-08-2011]
Poland,WM
klasyczneFIDE
04-08
06-08
VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "OSTRÓDA 2011" - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY
OSTRÓDA [aktualizacja:06-08-2011]
Poland,WM
klasyczne
04-08
11-08
VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "OSTRÓDA 2011" - TURNIEJ MŁODE TALENTY
OSTRÓDA [aktualizacja:11-08-2011]
Poland,WM
klasyczne
04-08
11-08
VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "OSTRÓDA 2011" - TURNIEJ OPEN
OSTRÓDA [aktualizacja:11-08-2011]
Poland,WM
klasyczneFIDE
06-08
06-08
BLITZ- OSTRÓDA 2011
Ostróda [aktualizacja:06-08-2011]
Poland,WM
blitz
07-08
07-08
Ostróda Summer Hot Days
Ostróda [aktualizacja:15-08-2011]
Poland,WM
szybkie
08-08
10-08
VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "OSTRÓDA 2011" - TURNIEJ SZACHOWE NADZIEJE
OSTRÓDA [aktualizacja:10-08-2011]
Poland,WM
klasyczne
13-08
13-08
TSz o Puchar Wójta gminy Wydminy - Grand-Prix I
Wydminy [aktualizacja:14-08-2011]
Poland,WM
szybkie
13-08
14-08
TSz o Puchar Wójta Gminy Wydminy - turniej klasyfikacyjny
Wydminy [aktualizacja:14-08-2011]
Poland,WM
klasyczne
14-08
14-05
TSz o Puchar Wójta gminy Wydminy - Grand-Prix II
Wydminy [aktualizacja:14-08-2011]
Poland,WM
szybkie
15-08
15-08
IV GIŻYCKIE SPOTKANIA SZACHOWE
Giżycko [aktualizacja:15-08-2011]
Poland,WM
szybkie
17-08
22-08
Letnia Akademia Szachowa
Olsztyn [aktualizacja:22-08-2011]
Poland,WM
klasyczne
wrzesień 2011
15-09
17-09
XLIV Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Szachach
Giżycko [aktualizacja:19-09-2011]
Poland,WM
klasyczne
25-09
25-09
I MISTRZOSTWA GMINY STAWIGUDA w SZACHACH o PUCHAR WÓJTA
Stawiguda [aktualizacja:25-09-2011]
Poland,WM
szybkie
28-09
03-10
XXVI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Grunwaldu
Dadaj/Ramsowo [aktualizacja:03-10-2011]
Poland,WM
klasyczne
październik 2011
06-10
06-10
Jesień 2011
Elbląg [aktualizacja:24-11-2011]
Poland,WM
klasyczne
16-10
21-10
C09 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do PPJ - chłopcy do 9 lat
Bęsia [aktualizacja:21-10-2011]
Poland,WM
klasyczne
16-10
21-10
C11 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do MPJ - chłopcy 10-11 lat
Bęsia [aktualizacja:21-10-2011]
Poland,WM
klasyczneFIDE
16-10
21-10
C13 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do OOM - chłopcy 12-13 lat
Bęsia [aktualizacja:21-10-2011]
Poland,WM
klasyczneFIDE
16-10
21-10
C15 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do MPJ - chłopcy 14-15 lat
Bęsia [aktualizacja:22-10-2011]
Poland,WM
klasyczneFIDE
16-10
21-10
C17 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do MPJ - chłopcy 16-17 lat
Bęsia [aktualizacja:21-10-2011]
Poland,WM
klasyczneFIDE
16-10
21-10
D09 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do PPJ - dziewczęta do 9 lat
Bęsia [aktualizacja:25-10-2011]
Poland,WM
klasyczne
16-10
21-10
D11 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do MPJ - dziewczęta 10-11 lat
Bęsia [aktualizacja:22-10-2011]
Poland,WM
klasyczne
16-10
21-10
D13 +D15 Eliminacje strefowe (MA+WM) do MPJ
Bęsia [aktualizacja:21-10-2011]
Poland,WM
klasyczneFIDE
16-10
21-10
D13 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do OOM - dziewczęta 12-13 lat
Bęsia [aktualizacja:18-10-2011]
Poland,WM
klasyczneFIDE
16-10
21-10
D15 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do MPJ - dziewczęta 14-15 lat
Bęsia [aktualizacja:18-10-2011]
Poland,WM
klasyczneFIDE
16-10
21-10
D17 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do MPJ - dziewczęta 16-17 lat
Bęsia [aktualizacja:16-10-2011]
Poland,WM
klasyczneFIDE
21-10
23-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (MA+WM) - dziewczęta
Bęsia [aktualizacja:24-10-2011]
Poland,WM
klasyczne
21-10
23-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (MA+WM)-chłopcy
Bęsia [aktualizacja:24-10-2011]
Poland,WM
klasyczne
listopad 2011
12-11
12-11
IV Elbląski Turniej Szachowy z okazji Dnia Niepodległości
Elbląg [aktualizacja:12-11-2011]
Poland,WM
szybkie
18-11
20-11
XIII TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW O PUCHAR "TRZECH LESZCZY" - A
Giżycko [aktualizacja:20-11-2011]
Poland,WM
klasyczneFIDE
18-11
20-11
XIII TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW O PUCHAR "TRZECH LESZCZY" - B
Giżycko [aktualizacja:20-11-2011]
Poland,WM
klasyczne
26-11
26-11
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów 2011
Ostróda [aktualizacja:29-11-2011]
Poland,WM
drużynowy, klasyczne
grudzień 2011
03-12
03-12
Szachowy Turniej Mikołajkowy z okazji X-lecia Klubu Szachowego ODRODZENIE - klasy I-III
Szczytno [aktualizacja:03-12-2011]
Poland,WM
szybkie
04-12
04-12
Finał GP wojewodztwa warmińsko-mazurskiego
Olsztyn [aktualizacja:05-12-2011]
Poland,WM
szybkie
27-12
30-12
XIV Kętrzyński Festiwal Szachowy
Kętrzyn [aktualizacja:31-12-2011]
Poland,WM
klasyczneFIDE
luty 2010
01-02
05-02
Ferie z szachami 2010 - grupa A
Olsztyn [aktualizacja:07-02-2010]
Poland,WM
klasyczneFIDE
01-02
05-02
Ferie z szachami 2010 - grupa B i C
Olsztyn [aktualizacja:05-02-2010]
Poland,WM
klasyczne
01-02
05-02
Ferie z szachami 2010 - grupa D
Olsztyn [aktualizacja:05-02-2010]
Poland,WM
klasyczne
marzec 2010
08-03
08-03
Turniej Klasyfikacyjny
Elbląg [aktualizacja:23-03-2010]
Poland,WM
klasyczne
kwiecień 2010
19-04
19-04
Turniej o Puchar Prezesa SM "Nad Jarem" w Elblągu dla dzieci do lat 8
Osiedlowy Zespół Społeczno Kulturalny ?Jar? w Elblągu [aktualizacja:19-04-2010]
Poland,WM
blitz
maj 2010
14-05
16-05
XI Międzynarodowy Turniej Juniorów o Puchar Burmistrza Giżycka-dziewczyny
Giżycko [aktualizacja:16-05-2010]
Poland,WM
klasyczne
14-05
16-05
XI Międzynarodowy Turniej Szachowy Juniorów o Puchar Burmistrza Giżycka-chłopcy
Giżycko [aktualizacja:16-05-2010]
Poland,WM
klasyczne
22-05
30-05
Mistrzostwa Olsztyna w szachach klasycznych
Olsztyn [aktualizacja:30-05-2010]
Poland,WM
klasyczneFIDE
22-05
23-05
Turniej Klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [aktualizacja:23-05-2010]
Poland,WM
klasyczne
22-05
23-05
Wojewódzki 52 Turniej Szachowy LZS o Złotą Wieżę 2010
Wilimy gmina Biskupiec [aktualizacja:27-06-2010]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
czerwiec 2010
13-06
13-06
O PUCHAR STAROSTY pow. GIŻYCKIEGO
Giżycko [aktualizacja:16-06-2010]
Poland,WM
szybkie
29-06
02-07
IMWJ grupa C09+D09
Olsztyn [aktualizacja:02-07-2010]
Poland,WM
klasyczne
29-06
02-07
IMWJ grupa C11+D11
Olsztyn [aktualizacja:03-07-2010]
Poland,WM
klasyczne
29-06
02-07
IMWJ grupa C13
Olsztyn [aktualizacja:03-07-2010]
Poland,WM
klasyczne
29-06
02-07
IMWJ grupa C15+D13
Olsztyn [aktualizacja:03-07-2010]
Poland,WM
klasyczne
29-06
02-07
IMWJ grupa C17+C19+D15+D19
Olsztyn [aktualizacja:02-07-2010]
Poland,WM
klasyczne
lipiec 2010
11-07
11-07
XII TSz o Puchar Przewodniczącego MSG
Mrągowo [aktualizacja:12-07-2010]
Poland,WM
szybkie
18-07
18-07
XI OTSz w ramach obchodów DNI BISKUPCA o Puchar Burmistrza Biskupca
Biskupiec [aktualizacja:18-07-2010]
Poland,WM
szybkie
sierpień 2010
01-08
01-08
VII MIędzynarodowy Festiwal Szachowy - Ostróda 2010 Summer Hot Day P15
Ostróda [aktualizacja:13-08-2010]
Poland,WM
szybkie
02-08
08-08
VII Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Ostróda 2010 Turniej Młodych Talentów
Ostróda [aktualizacja:13-08-2010]
Poland,WM
klasyczne
02-08
08-08
VII MIędzynarodowy Festiwal Szachowy - Ostróda 2010 - Turniej OPEN
Ostróda [aktualizacja:16-06-2010]
Poland,WM
klasyczne
02-08
08-08
VII MIędzynarodowy Festiwal Szachowy - Ostróda 2010 - Turniej OPEN
Ostróda [aktualizacja:11-08-2010]
Poland,WM
klasyczneFIDE
15-08
15-08
III GIŻYCKIE SPOTKANIA SZACHOWE
Giżycko [aktualizacja:15-08-2010]
Poland,WM
szybkie
18-08
22-08
Obra Lato Open 2010 - grupa C
Obra [aktualizacja:22-08-2010]
Poland,WM
klasyczne
22-08
22-08
TSz o Puchar Wójta gminy Wydminy
Wydminy [aktualizacja:22-08-2010]
Poland,WM
szybkie
wrzesień 2010
24-09
29-09
XXV Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Grunwaldu
Ramsowo [aktualizacja:29-09-2010]
Poland,WM
klasyczneFIDE
październik 2010
06-10
10-10
Mistrzostwa Polski Drukarzy i Wydawców
Wierzbowo [aktualizacja:25-10-2010]
Poland,WM
szybkie
06-10
06-10
Turniej par o Puchar PPH CALINO
Wierzbowo [aktualizacja:09-10-2010]
Poland,WM
blitz
06-10
06-10
Turniej par o Puchar PPH CALINO
wierzbowo [aktualizacja:11-10-2010]
Poland,WM
blitz
06-10
10-10
XXX Mistrzostwa Polski Drukarzy i Wydawców
Wierzbowo [aktualizacja:04-08-2010]
Poland,WM
szybkie
listopad 2010
11-11
11-11
III Elbląski Turniej Szachowy z okazji Dnia Niepodległości o Puchar Posła Tadeusza Naguszewskiego
Elbląg [aktualizacja:12-11-2010]
Poland,WM
szybkie
19-11
21-11
XII MIEDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW O PUCHAR "TRZECH LESZCZY"- CHŁOPCY
Giżycko [aktualizacja:21-11-2010]
Poland,WM
klasyczne
19-11
21-11
XII MIEDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW O PUCHAR "TRZECH LESZCZY"DZIEWCZĘTA
Giżycko [aktualizacja:21-11-2010]
Poland,WM
klasyczne
grudzień 2010
18-12
18-12
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów
Ostróda [aktualizacja:07-02-2011]
Poland,WM
drużynowy, klasyczne
27-12
30-12
XIII Kętrzyński Festiwal Szachowy
Kętrzyn [aktualizacja:31-12-2010]
Poland,WM
klasyczneFIDE
kwiecień 2009
18-04
26-04
Mistrzostwa Olsztyna w szachach 2009
Olsztyn [aktualizacja:11-01-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
18-04
19-04
Turniej klasyfikacyjny 1200-1400
UKS Trzydziestka Olsztyn [aktualizacja:11-01-2013]
Poland,WM
klasyczne
czerwiec 2009
22-06
25-06
C15+D15
Olsztyn [aktualizacja:11-01-2013]
Poland,WM
klasyczne
22-06
25-06
IMWJ C11
Olsztyn [aktualizacja:11-01-2013]
Poland,WM
klasyczne
22-06
25-06
IMWJ C13+D13
Olsztyn [aktualizacja:11-01-2013]
Poland,WM
klasyczne
22-06
25-06
IMWJ C17
Olsztyn [aktualizacja:11-01-2013]
Poland,WM
klasyczne
22-06
25-06
IMWJ C9+D9+D11
Olsztyn [aktualizacja:11-01-2013]
Poland,WM
klasyczne
22-06
25-06
IMWJ D17+C19+D19
Olsztyn [aktualizacja:11-01-2013]
Poland,WM
klasyczne
grudzień 2009
27-12
30-12
12 Kętrzyński Festiwal Szachowy - open A
Kętrzyn [aktualizacja:04-01-2010]
Poland,WM
klasyczneFIDE
27-12
30-12
12 Kętrzyński Festiwal Szachowy - open B
Kętrzyn [aktualizacja:30-12-2009]
Poland,WM
klasyczneFIDE
sierpień 2008
03-08
03-08
V Międzynarodowy Festiwal Szachowy Turniej P15 - Summer Hot Days
Ostróda [aktualizacja:23-05-2011]
Poland,WM
szybkie
04-08
10-08
V Międzynarodowy Festiwal Szachowy Turniej Główny - F
Ostróda [aktualizacja:23-05-2011]
Poland,WM
klasyczneFIDE
04-08
10-08
V Międzynarodowy Festiwal Szachowy Turniej Młodych Talentów - J
Ostróda [aktualizacja:23-05-2011]
Poland,WM
klasyczne
04-08
10-08
V Międzynarodowy Festiwal Szachowy Turniej Otwarty - O
Ostróda [aktualizacja:23-05-2011]
Poland,WM
klasyczneFIDE
06-08
06-08
V Międzynarodowy Festiwal Szachowy Turniej Błyskawiczny
Ostróda [aktualizacja:11-01-2013]
Poland,WM
blitz
wrzesień 2008
05-09
07-09
POL-Tch 3 liga Warmia i Mazury
Olsztyn [aktualizacja:11-01-2013]
Poland,WM
drużynowy, klasyczneFIDE
listopad 2008
11-11
11-11
O puchar Prezydenta miasta Olsztyn z okazji 90-lecia Odzyskania Niepodległości
Olsztyn [aktualizacja:11-01-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
listopad 2007
10-11
10-11
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach
Samborowo [aktualizacja:22-05-2015]
Poland,WM
drużynowy, klasyczneFIDE

(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)