ChessArbiter Pro
winieta


Turnieje szachowe prowadzone programem ChessArbiter Pro

Reklamy

SZUKAJ TURNIEJÓW SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA:
 Wyraz(y) w nazwie turnieju: 
 W miejscowosci: 
 Status 
 Województwo: 
 Typ turnieju: 
 Rodzaj szachów: 
 Szukaj w całej bazie (turnieje z 2022 roku i archiwalne z poprzednich lat)
Kalendarz/archiwum
Statystyka
Ostatnio dodane: 121  Zakończone dzisiaj: 6
styczeń 2022
02-01
02-01
Club Chess Match UKS TSz Zieloni - Ateneo Pablo Iglesias
Warszawa [aktualizacja:02-01-2022]
Poland,MA
drużynowy, klasyczne
02-01
09-01
Noworoczny Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Dyrektora MDK
Białystok [aktualizacja:09-01-2022]
Poland,PL
klasyczne
02-01
02-01
Turniej noworoczny OPEN - możliwość zdobycia do IV kategorii
Zabrze [aktualizacja:04-01-2022]
Poland,SL
klasyczne
05-01
11-01
Międzynarodowe Tatrzańskie Mistrzostwa Seniorów +50 +65 Limba 2022 Grupa S SENIOR - MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR
Poronin OW Limba Kośne Hamry 15 a [aktualizacja:11-01-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
05-01
11-01
Międzynarodowy Tatrzański Turniej Szachowy Limba 2022 GRUPA M MISTRZOWSKA FIDE od 1700
Poronin OW Limba Kośne Hamry 15 a [aktualizacja:11-01-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
05-01
11-01
Międzynarodowy Tatrzański Turniej Szachowy Limba 2022 Grupa A AMATORSKA FIDE do 1800
Poronin OW Limba Kośne Hamry 16 a [aktualizacja:11-01-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
05-01
05-01
Treningowy turniej blitza nr 2
Warszawa [aktualizacja:12-01-2022]
Poland,MA
klasyczne
05-01
trwający
VI Memoriał Józefa Matwija - całoroczny turniej drabinkowy
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:03-08-2022]
Poland,LB
klasyczne
06-01
09-01
Międzynarodowy Tatrzański Turniej Szachowy Limba 2022 Grupa D POCZĄTKUJĄCY do 1400 PZSzach bez FIDE-MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR
Poronin OW Limba Kośne Hamry 15 a [aktualizacja:09-01-2022]
Poland,MP
klasyczne
06-01
09-01
Otwarte Mistrzostwa Koszalina w szachach klasycznych - OPEN A (do FIDE)
Koszalin [aktualizacja:10-01-2022]
Poland,ZP
klasyczneFIDE
06-01
09-01
Puławy Chess Open 2022 (I m - 1 500 zł pula nagród - 8 500 zł!) - PRZEŁOŻONY!!!
Puławy [aktualizacja:09-12-2021]
Poland,LU
klasyczneFIDE
06-01
08-01
TURNIEJ NOWOROCZNY FIDE OPEN do 1600 FIDE
Wrocław [aktualizacja:08-01-2022]
Poland,DS
klasyczne
06-01
08-01
TURNIEJ NOWOROCZNY FIDE OPEN od 1600 FIDE
Wrocław [aktualizacja:05-01-2022]
Poland,DS
klasyczne
07-01
14-01
PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ tylko dla 1400 PZSZACH o III i II kategorię
PAWŁOWICE [aktualizacja:14-01-2022]
Poland,SL
klasyczne
07-01
11-04
Półfinał Mistrzostw RzKSz
Rzeszów [aktualizacja:12-04-2022]
Poland,PK
klasyczne
07-01
08-02
Turniej Puchar Prezesa Ts-R Hetman
Konin [aktualizacja:09-02-2022]
Poland,WP
klasyczne
08-01
08-01
Olsztyńska Liga Szachowa Juniorów I liga - IV kolejka
Olsztyn [aktualizacja:16-01-2022]
Poland,WM
klasyczne
08-01
26-03
Otwarta Liga Mazowiecka 2022
mazowieckie [aktualizacja:01-04-2022]
Poland,MA
drużynowy, klasyczneFIDE
08-01
09-01
Otwarte Mistrzostwa Koszalina w szachach klasycznych - OPEN B
Koszalin [aktualizacja:09-01-2022]
Poland,ZP
klasyczne
08-01
09-01
PAWŁOWICKI NOWOROCZNY TURNIEJ DZIECI o III i II Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [aktualizacja:09-01-2022]
Poland,SL
klasyczne
08-01
08-01
PAWŁOWICKI NOWOROCZNY TURNIEJ DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [aktualizacja:08-01-2022]
Poland,SL
klasyczne
09-01
27-03
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2022
województwo mazowieckie [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,MA
drużynowy, klasyczne
09-01
11-01
Międzynarodowy Tatrzański Turniej Przedszkolaków Limba 2022 GRUPA P ur. 2015 i młodsi
Poronin OW Limba Kośne Hamry 15 a [aktualizacja:11-01-2022]
Poland,MP
klasyczne
09-01
09-01
PAWŁOWICKI NOWOROCZNY TURNIEJ DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [aktualizacja:09-01-2022]
Poland,SL
klasyczne
09-01
16-01
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Chłopcy do lat 11 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [aktualizacja:03-01-2022]
Poland,OP
klasyczne
09-01
16-01
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Chłopcy do lat 13 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [aktualizacja:03-01-2022]
Poland,OP
klasyczne
09-01
16-01
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Chłopcy do lat 15 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [aktualizacja:03-01-2022]
Poland,OP
klasyczne
09-01
16-01
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Chłopcy do lat 17 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [aktualizacja:03-01-2022]
Poland,OP
klasyczne
09-01
16-01
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Chłopcy do lat 7 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [aktualizacja:03-01-2022]
Poland,OP
klasyczne
09-01
16-01
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Chłopcy do lat 9 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [aktualizacja:03-01-2022]
Poland,OP
klasyczne
09-01
16-01
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Dziewczęta do lat 11 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [aktualizacja:03-01-2022]
Poland,OP
klasyczne
09-01
16-01
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Dziewczęta do lat 13 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [aktualizacja:03-01-2022]
Poland,OP
klasyczne
09-01
16-01
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Dziewczęta do lat 15 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [aktualizacja:03-01-2022]
Poland,OP
klasyczne
09-01
16-01
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Dziewczęta do lat 17 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [aktualizacja:03-01-2022]
Poland,OP
klasyczne
09-01
16-01
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Dziewczęta do lat 7 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [aktualizacja:03-01-2022]
Poland,OP
klasyczne
09-01
16-01
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Dziewczęta do lat 9 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [aktualizacja:03-01-2022]
Poland,OP
klasyczne
10-01
21-03
Mała Jeleniogórska Kołówka 1600+
Jelenia Góra [aktualizacja:26-03-2022]
Poland,DS
klasyczne
10-01
21-03
XII Otwarte Mistrzostwa Garnizonu w szachach klasycznych 2022
Warszawa [aktualizacja:23-03-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
11-01
24-03
253rd YMCA Winter 2022-A
Warszawa [aktualizacja:24-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
11-01
24-03
254th YMCA Winter 2022-B
Warszawa [aktualizacja:24-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
11-01
23-03
255th YMCA Winter 2022-C
Warszawa [aktualizacja:23-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
11-01
22-03
256th YMCA Winter 2022-D
Warszawa [aktualizacja:24-03-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
11-01
11-01
Igrzyska Dzieci Warcaby - Chłopcy
Konin [aktualizacja:11-01-2022]
Poland,WP
klasyczne
11-01
11-01
Igrzyska Dzieci Warcaby Dziewczęta
Konin [aktualizacja:11-01-2022]
Poland,WP
klasyczne
11-01
11-01
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Warcaby Chłopcy
Konin [aktualizacja:11-01-2022]
Poland,WP
klasyczne
11-01
11-01
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Warcaby Dziewczęta
Konin [aktualizacja:11-01-2022]
Poland,WP
klasyczne
12-01
14-01
Mistrzostwa Krosna 2022 Grupa C
KROSNO [aktualizacja:14-01-2022]
Poland,PK
klasyczne
13-01
31-03
Zima 2022 ODK Wiktoria
Poznań [aktualizacja:31-03-2022]
Poland,WP
klasyczne
14-01
12-03
II K Turniej Szkółki Szachowej S-KKS Przemyśl 2022
Przemyśl [aktualizacja:13-03-2022]
Poland,PK
klasyczne
14-01
14-01
PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [aktualizacja:14-01-2022]
Poland,SL
klasyczne
15-01
10-04
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów - Ekstraliga Śląska Juniorów 2022
Chorzów [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,SL
drużynowy, klasyczne
15-01
10-04
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów - I Liga Śląska Juniorów 2022
Chorzów [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,SL
drużynowy, klasyczne
15-01
22-01
Ferie Zimowe z Gambitem - Czorsztyn Ski 15-22 stycznia 2022
Starachowice [aktualizacja:02-11-2021]
Poland,SK
klasyczne
15-01
16-01
FIDE granie w Hetmanie 1_2022
Warszawa [aktualizacja:16-01-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
15-01
05-02
I GRAND PRIX SP IWLA - szachy klasyczne
Iwla [aktualizacja:07-02-2022]
Poland,PK
klasyczne
15-01
22-01
MAGNUSIK Turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny - Grupa A1 (od IV kategorii wzwyż) do FIDE
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:29-01-2022]
Poland,LB
klasyczne
15-01
20-01
Międzynarodowy Zimowy Puchar Małopolski GRUPA A AMATORSKA-MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR
KRAKÓW TAURON ARENA [aktualizacja:21-01-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
15-01
18-01
Międzynarodowy Zimowy Puchar Małopolski GRUPA D POCZĄTKUJĄCA - MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR
KRAKÓW TAURON ARENA [aktualizacja:18-01-2022]
Poland,MP
klasyczne
15-01
20-01
Międzynarodowy Zimowy Puchar Małopolski GRUPA M MISTRZOWSKA Ranking od 1700 - MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR
KRAKÓW TAURON ARENA [aktualizacja:21-01-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
15-01
18-01
Międzynarodowy Zimowy Puchar Małopolski Grupa P Przedszkolaki ur. 2016 i młodsi -MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR
Kraków TAURON ARENA [aktualizacja:18-01-2022]
Poland,MP
klasyczne
15-01
23-01
Mistrzostwa Krosna 2022 grupa A
KROSNO [aktualizacja:25-01-2022]
Poland,PK
klasyczne
15-01
16-01
Mistrzostwa Krosna 2022 Grupa B
KROSNO [aktualizacja:16-01-2022]
Poland,PK
klasyczne
15-01
16-01
Styczniowy turniej o kategorie szachowe
Warszawa [aktualizacja:16-01-2022]
Poland,MA
klasyczne
15-01
16-01
Szachylicki styczeń dla IV i III
Chylice [aktualizacja:16-01-2022]
Poland,MA
klasyczne
15-01
16-01
Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - STYCZEŃ
Wrocław [aktualizacja:22-01-2022]
Poland,DS
klasyczne
15-01
16-01
Turniej OPEN o II kategorię męską i I kobiecą - zawodnicy od 1400 - LISTA ZAMKNIĘTA
Zabrze [aktualizacja:16-01-2022]
Poland,SL
klasyczne
16-01
16-01
Symultana szachowa z arcymistrzynią Klaudią Kulon w Przysusze
Przysucha [aktualizacja:17-01-2022]
Poland,MA
klasyczne
17-01
14-03
Klasyczny Zimowy Turniej Szachowy w WDK
Rzeszów [aktualizacja:15-03-2022]
Poland,PK
klasyczne
17-01
21-01
XXXIX TSzJ FERIE z SZACHAMI 2022 Grupa A Roczniki 2002-2007
Bydgoszcz [aktualizacja:30-01-2022]
Poland,KP
klasyczne
18-01
28-01
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy O Puchar Zimy 2022
Lubsko [aktualizacja:28-01-2022]
Poland,LB
klasyczne
20-01
20-01
Turniej Klasyfikacyyjny o IV kategorię Junior
Łódź [aktualizacja:14-02-2022]
Poland,LD
klasyczne
20-01
20-01
Wypoczynek z Gambitem - Czorsztyn 2022 - Król Wzgórz
Starachowice [aktualizacja:22-01-2022]
Poland,SK
klasyczne
21-01
04-02
PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ tylko dla 1600 PZSZACH o II kategorię
PAWŁOWICE [aktualizacja:05-02-2022]
Poland,SL
klasyczne
22-01
23-01
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na I kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:23-01-2022]
Poland,LU
klasyczne
22-01
23-01
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:23-01-2022]
Poland,LU
klasyczne
22-01
23-01
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:23-01-2022]
Poland,LU
klasyczne
22-01
23-01
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego - III Liga ZZSzach 2022
Szczecin [aktualizacja:24-01-2022]
Poland,ZP
drużynowy, klasyczne
22-01
23-01
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Amatorów 2022
Szczecin [aktualizacja:24-01-2022]
Poland,ZP
drużynowy, klasyczneFIDE
22-01
27-02
Klasyczny Turniej Internetowy
lichess.org [aktualizacja:28-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
22-01
23-01
Klasyfikacyjny Turniej Noworoczny II
Włoszakowice [aktualizacja:23-01-2022]
Poland,WP
klasyczne
22-01
22-01
Turniej do lat 10 (2012 i młodsi) - możliwość zdobycia do IV kategorii
Zabrze [aktualizacja:28-01-2022]
Poland,SL
klasyczne
22-01
23-01
Turniej Szachów Klasycznych w Ratuszu
Malbork [aktualizacja:23-01-2022]
Poland,PO
klasyczne
22-01
23-01
Turniej Szachow klasycznych o Puchar Prezesa TKKF PROMYK w Ciechanowie.
Ciechanów [aktualizacja:23-01-2022]
Poland,MA
klasyczne
22-01
29-01
XVI TURNIEJ SZACHOWY KARKONOSZE - GRUPA B
Szklarska Poręba [aktualizacja:07-02-2022]
Poland,LB
klasyczne
22-01
29-01
XVI TURNIEJ SZACHOWY KARKONOSZE - GRUPA A
Szklarska Poręba [aktualizacja:07-02-2022]
Poland,LB
klasyczne
22-01
29-01
XX Zgrupowanie Szkoleniowe KARKONOSZE
Szklarska Poręba [aktualizacja:17-01-2022]
Poland,DS
klasyczne
23-01
23-01
Turniej klasyfikacyjny OPEN - możliwość zdobycia do IV kategorii
Zabrze [aktualizacja:23-01-2022]
Poland,SL
klasyczne
24-01
28-01
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku open - szachy klasyczne
Białystok [aktualizacja:28-01-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
24-01
26-01
XXII Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2022
Suwałki [aktualizacja:17-01-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
24-01
25-01
XXVII FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej A - od IV kat. szach.
ŁOMŻA [aktualizacja:25-01-2022]
Poland,PL
klasyczne
24-01
28-01
Zimowy Obóz Szachowy
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:04-02-2022]
Poland,LB
klasyczne
25-01
28-01
Turniej klasyfikacyjny Ferie z MZSzachem A- 1800
Ochotnica Górna [aktualizacja:28-01-2022]
Poland,MP
klasyczne
25-01
27-01
Turniej klasyfikacyjny Ferie z MZSzachem B- 1600
Ochotnica Górna [aktualizacja:27-01-2022]
Poland,MP
klasyczne
25-01
26-01
Turniej klasyfikacyjny Ferie z MZSzachem C-1400
Ochotnica Górna [aktualizacja:26-01-2022]
Poland,MP
klasyczne
26-01
27-01
Turmiej klasyfikacyjny Ferie z MZSzachem mniej niż 1600
Ochotnica Górna [aktualizacja:27-01-2022]
Poland,MP
klasyczne
28-01
29-01
FERYJNY TURNIEJ - Grupa A na V i IV kategorie
ŚCINAWKA ŚREDNIA - Hala Sportowa [aktualizacja:03-02-2022]
Poland,DS
klasyczne
28-01
29-01
FERYJNY TURNIEJ - Grupa B na III kategorie
SCINAWKA SREDNIA - Hala Sportowa [aktualizacja:26-01-2022]
Poland,DS
klasyczne
28-01
18-02
Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr.892
Wadowice [aktualizacja:24-02-2022]
Poland,MP
klasyczne
28-01
30-01
Zimowy Turniej Klasyfikacyjny - starsi
Włoszakowice [aktualizacja:30-01-2022]
Poland,WP
klasyczne
29-01
30-01
FIDE granie w Hetmanie 2_2022
Warszawa [aktualizacja:30-01-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
29-01
29-01
IV Turniej Klasyfikacyjny 1000 - 1200 w Uzdowie - ODWOŁANY Z POWODU EPIDEMII !!!
Uzdowo [aktualizacja:26-01-2022]
Poland,WM
klasyczne
29-01
30-01
IV Turniej Klasyfikacyjny 1250 - 1600 w Uzdowie - ODWOŁANY Z POWODU EPIDEMII !!!
Uzdowo [aktualizacja:26-01-2022]
Poland,WM
klasyczne
29-01
30-01
IV Turniej Zimowy - grupa A (FIDE)
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:30-01-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
29-01
30-01
IV Turniej Zimowy - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:30-01-2022]
Poland,MA
klasyczne
29-01
30-01
Turniej OPEN o II kategorię męską i I kobiecą - zawodnicy od 1600
Zabrze [aktualizacja:30-01-2022]
Poland,SL
klasyczne
29-01
30-01
Turniej w GROTECE dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [aktualizacja:30-01-2022]
Poland,MA
klasyczne
29-01
29-01
X POWIATOWY ZIMOWY TURNIEJ O MISTRZOSTWO GMINY BIERZWNIK
Bierzwnik [aktualizacja:29-01-2022]
Poland,ZP
klasyczne
29-01
30-01
XXXVII Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju 2022 gr. A.
Rabka-Zdrój [aktualizacja:30-01-2022]
Poland,MP
klasyczne
29-01
30-01
XXXVII Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju 2022 gr. B
Rabka-Zdrój [aktualizacja:02-02-2022]
Poland,MP
klasyczne
29-01
30-01
Zimowy turniej klasyfikacyjny - młodsi
Włoszakowice [aktualizacja:30-01-2022]
Poland,WP
klasyczne
30-01
30-01
Baraże do Wielkoplskiej III Ligi Seniorów
Środa Wielkopolska [aktualizacja:31-01-2022]
Poland,WP
drużynowy, klasyczne
30-01
30-01
Symultana z IM Piotrem Sabukiem
Polkowice [aktualizacja:21-01-2022]
Poland,DS
klasyczne
30-01
30-01
XII Szachowe Mistrzostwa Świdnicy
Świdnica [aktualizacja:19-01-2022]
Poland,DS
klasyczne
31-01
04-02
Ferie 2022 - Turniej klasyfikacyjny 1800 plus - ZMIANA FORMUŁY TURNIEJU !!!
Olsztyn [aktualizacja:03-02-2022]
Poland,WM
klasyczneFIDE
31-01
04-02
Mikama Academy Ferie 2022
Świdnica [aktualizacja:04-02-2022]
Poland,DS
klasyczne
31-01
04-02
Półkolonie Zimowe 2022 - Mistrzostwa AMS w szachach klasycznych
Wrocław [aktualizacja:05-02-2022]
Poland,DS
klasyczne
luty 2022
01-02
03-02
Ferie 2022 - Turniej klasyfikacyjny 1600-1800
Olsztyn [aktualizacja:03-02-2022]
Poland,WM
klasyczneFIDE
01-02
06-02
II TURNIEJ O PUCHAR REKTORA UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Warszawa [aktualizacja:23-12-2021]
Poland,MA
klasyczneFIDE
02-02
03-02
Ferie 2022 - Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 do lat 13
Olsztyn [aktualizacja:03-02-2022]
Poland,WM
klasyczne
02-02
04-02
Ferie 2022 - Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 open
Olsztyn [aktualizacja:08-02-2022]
Poland,WM
klasyczne
03-02
04-02
Feryjne Turnieje klasyfikacyjne na III II kategorię szachową w AQARIUM
Ostrołęka Park Wodny AQARIUM godzina 10.00 [aktualizacja:08-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
03-02
06-02
TURNIEJ FERYJNY POLONII WROCŁAW - do 2400 ELO
Wrocław [aktualizacja:08-02-2022]
Poland,DS
klasyczne
04-02
30-04
Otwarta Indywidualna Liga Szachowa GKSz Sezon 9
Gubin [aktualizacja:29-04-2022]
Poland,LB
klasyczne
05-02
06-02
30. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 1. Turniej
Wrocław [aktualizacja:09-02-2022]
Poland,DS
klasyczne
05-02
06-02
II Turniej o Puchar Zarządu UKSz Skoczek Choszczno - Grupa A
Choszczno [aktualizacja:07-02-2022]
Poland,ZP
klasyczneFIDE
05-02
06-02
II Turniej o Puchar Zarządu UKSz Skoczek Choszczno - Grupa B
Choszczno [aktualizacja:07-02-2022]
Poland,ZP
klasyczne
05-02
12-02
IX TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO Grupa A
Kudowa Zdrój [aktualizacja:20-02-2022]
Poland,DS
klasyczne
05-02
12-02
IX TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO Grupa B
Kudowa Zdrój [aktualizacja:20-02-2022]
Poland,DS
klasyczne
05-02
12-02
IX TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO Grupa C
Kudowa Zdrój [aktualizacja:11-03-2022]
Poland,DS
klasyczne
05-02
26-02
Liga wojewódzka juniorów WM
Uzdowo-Olsztyn [aktualizacja:26-02-2022]
Poland,WM
drużynowy, klasyczne
05-02
06-02
Mistrzostwo Zimy. Grupa A (1400 i więcej)
Malbork [aktualizacja:07-02-2022]
Poland,PO
klasyczne
05-02
12-02
Obóz Szachowo Narciarski połączony z udziałem w Pucharze DZSzach
Kudowa Zdrój [aktualizacja:23-11-2021]
Poland,DS
klasyczne
05-02
06-02
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o III i II Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [aktualizacja:06-02-2022]
Poland,SL
klasyczne
05-02
05-02
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [aktualizacja:05-02-2022]
Poland,SL
klasyczne
05-02
05-03
Turniej Klasyfikacyjny
Nowy Sącz [aktualizacja:14-03-2022]
Poland,MP
klasyczne
05-02
05-02
Turniej klasyfikacyjny OPEN - możliwość zdobycia do IV kategorii
Zabrze [aktualizacja:05-02-2022]
Poland,SL
klasyczne
05-02
06-02
Turniej Stacja Pleszew Przystanek Szachy - luty 2022
Pleszew [aktualizacja:04-02-2022]
Poland,WP
klasyczne
05-02
05-02
TURNIEJ SZACHOWY NA V i IV kat. Szachową 05.02.2022
Świdnica [aktualizacja:06-02-2022]
Poland,DS
klasyczne
05-02
06-02
Turniej w GROTECE dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [aktualizacja:06-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
05-02
12-02
Zimowy obóz szachowy grupa A
Lewin Kłodzki [aktualizacja:11-02-2022]
Poland,DS
klasyczne
05-02
12-02
Zimowy obóz szachowy grupa B
Lewin Kłodzki [aktualizacja:11-02-2022]
Poland,DS
klasyczne
05-02
12-02
ZImowy obóz szachowy grupa C
Lewin Kłodzki [aktualizacja:11-02-2022]
Poland,DS
klasyczne
06-02
11-02
Ferie Zimowe z Szachami Małe Ciche k. Zakopanego Elita
Małe Ciche [aktualizacja:14-02-2022]
Poland,MP
klasyczne
06-02
06-02
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [aktualizacja:06-02-2022]
Poland,SL
klasyczne
06-02
06-02
Turniej do lat 8 (2014 i młodsi) - możliwość zdobycia do IV kategori
Zabrze [aktualizacja:06-02-2022]
Poland,SL
klasyczne
07-02
11-02
Turniej o I kategorie w Grotece
Warszawa [aktualizacja:10-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
07-02
11-02
XVII Turniej Klasyfikacyjny (PZSzach 1250-1700)
Puszcza Mariańska [aktualizacja:11-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
08-02
31-03
Maraton Szachowy o Super Puchar w Szarotce - PÓŁFINAŁ
Wadowice Górne [aktualizacja:29-03-2022]
Poland,PK
klasyczne
08-02
10-02
Szachowe ferie w Grotece / turniej dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [aktualizacja:10-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
09-02
11-02
Ferie z Szachową Dwójką - grupa A (FIDE)
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:11-02-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
09-02
11-02
Ferie z Szachową Dwójką - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:11-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
09-02
12-02
IX TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO Grupa C
Kudowa Zdrój [aktualizacja:13-03-2022]
Poland,DS
klasyczne
11-02
08-04
XVI Turniej Klasyfikacyjny w SP-1 Zielona Góra
Zielona Góra [aktualizacja:01-04-2022]
Poland,LB
klasyczne
12-02
18-02
X MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - Juniorzy do lat 10
Jastrzębia-Góra [aktualizacja:18-02-2022]
Poland,PO
klasyczne
12-02
18-02
X MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"-OPEN
Jastrzębia Góra [aktualizacja:18-02-2022]
Poland,PO
klasyczneFIDE
12-02
18-02
X MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - Juniorzy do lat 14
Jastrzębia-Góra [aktualizacja:18-02-2022]
Poland,PO
klasyczne
12-02
13-02
Feryjny Wyścig po kategorie A (od 1600 PZSzach i do 1799 FIDE)
Wrocław [aktualizacja:13-02-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
12-02
13-02
Feryjny Wyścig po kategorie B (1400 PZSzach)
Wrocław [aktualizacja:13-02-2022]
Poland,DS
klasyczne
12-02
13-02
Feryjny Wyścig po kategorie C (1200-1250 PZSzach)
Wrocław [aktualizacja:13-02-2022]
Poland,DS
klasyczne
12-02
13-02
FIDE granie w Hetmanie 3_2022
Warszawa [aktualizacja:13-02-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
12-02
18-02
OBÓZ SZACHOWO - NARCIARSKI - TURNIEJ NA KATEGORIĘ TERMIN: 12.02 - 18.02.2022 ZAKOPANE - LISTA UCZESTNIKÓW ZAMKNIĘTA !
Zakopane [aktualizacja:31-01-2022]
Poland,LD
klasyczne
12-02
13-02
Turniej Fide w Grotece
Warszawa [aktualizacja:13-02-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
12-02
13-02
Turniej Klasyfikacyjny - grupa A (zawodnicy z rankingiem 1800 i wyżej)
Września [aktualizacja:14-02-2022]
Poland,WP
klasyczne
12-02
13-02
Turniej Klasyfikacyjny - grupa B (zawodnicy z rankingiem 1600)
Września [aktualizacja:14-02-2022]
Poland,WP
klasyczne
12-02
13-02
Turniej Klasyfikacyjny - grupa C (zawodnicy z rankingiem 1400)
Września [aktualizacja:14-02-2022]
Poland,WP
klasyczne
12-02
13-02
Turniej Klasyfikacyjny - grupa D (zawodnicy z rankingiem 1000 -1250)
Września [aktualizacja:14-02-2022]
Poland,WP
klasyczne
12-02
13-02
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ oraz I+ KOBIECĄ
STRUMIEŃ [aktualizacja:13-02-2022]
Poland,SL
klasyczne
12-02
13-02
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ oraz I KOBIECĄ
STRUMIEŃ [aktualizacja:13-02-2022]
Poland,SL
klasyczne
12-02
13-02
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ oraz II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [aktualizacja:13-02-2022]
Poland,SL
klasyczne
12-02
13-02
Turniej OPEN o II kategorię męską i I kobiecą - zawodnicy od 1400
Zabrze [aktualizacja:14-02-2022]
Poland,SL
klasyczne
12-02
13-02
TURNIEJ SZACHOWY NA III i II kat. Szachową 12-13.02.2022
Świdnica [aktualizacja:13-02-2022]
Poland,DS
klasyczne
12-02
13-02
VII FESTIWAL SZACHOWY " WĄSEWSKA WIEŻA" - Turniej A - od rankingu 1600 pkt.
WĄSEWO [aktualizacja:13-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
12-02
13-02
VII FESTIWAL SZACHOWY " WĄSEWSKA WIEŻA" - Turniej B-dla rankingu 1400-1250 pkt.
WĄSEWO [aktualizacja:13-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
12-02
18-02
XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Raciborza - OPEN FIDE
Racibórz [aktualizacja:18-02-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
13-02
19-02
Turniej o Puchar ZBIGNIEWA PAKLEZY o II kategorię
WIELICZKA [aktualizacja:19-02-2022]
Poland,MP
klasyczne
14-02
16-02
Turniej feryjny w KSz SDK-Lotnik Mielec dla III i II kategorii
Mielec [aktualizacja:16-02-2022]
Poland,PK
klasyczne
14-02
18-02
Turniej Szachowy na Kategorię Centralną - MDKBytom2022 (do FIDE)
Bytom [aktualizacja:18-02-2022]
Poland,SL
klasyczne
16-02
16-02
Szachowy luty 2022 z m. Lublin
Lublin [aktualizacja:16-02-2022]
Poland,LU
klasyczne
16-02
16-02
XIV Szachowe Grand Prix Starachowic - turniej IV
Starachowice [aktualizacja:11-02-2022]
Poland,SK
klasyczne
17-02
07-04
Czwartkowy Turniej Klasyfikacyjny A2 (FIDE)
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:14-04-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
17-02
14-04
Czwartkowy Turniej Klasyfikacyjny B3
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:14-04-2022]
Poland,MA
klasyczne
18-02
18-02
KSzach64-Świętoszów_Mistrzostwa 10 Brygady Kawalerii Pancernej i m. Świętoszów
Świętoszów [aktualizacja:18-02-2022]
Poland,DS
klasyczne
18-02
04-03
PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ o III II i I KOBIECĄ KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [aktualizacja:04-03-2022]
Poland,SL
klasyczne
18-02
18-02
PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [aktualizacja:18-02-2022]
Poland,SL
klasyczne
18-02
20-02
Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Namysłów [aktualizacja:21-02-2022]
Poland,OP
klasyczne
18-02
18-02
Turniej Piatkowy
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:18-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
19-02
20-02
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Juniorów
Koszalin [aktualizacja:20-02-2022]
Poland,ZP
drużynowy, klasyczneFIDE
19-02
20-02
Feryjny Turniej Szachowy na II kategorię.
Radzyń Podlaski [aktualizacja:20-02-2022]
Poland,LU
klasyczne
19-02
20-02
Na II kategorię w Hetmanie 1_2022
Warszawa [aktualizacja:20-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
19-02
20-02
Na III kategorię w Hetmanie 1_2022
Warszawa [aktualizacja:20-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
19-02
20-02
Otwarty Szachowy Turniej Klasyfikacyjny przy III Lidze Juniorów
Koszalin [aktualizacja:25-02-2022]
Poland,ZP
klasyczne
19-02
20-02
Szachylicki luty dla III i IV
Chylice [aktualizacja:20-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
19-02
20-02
Turniej feryjny na III kategorię.
Radzyń Podlaski [aktualizacja:20-02-2022]
Poland,LU
klasyczne
19-02
20-02
TURNIEJ FIDE W GROTECE DO 1800 ELO
Warszawa [aktualizacja:20-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
19-02
20-02
Turniej Kwalifikacyjny na Kategorie V i IV w Caissie
Warszawa [aktualizacja:03-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
19-02
12-06
Wielkopolska III Liga Szachowa 2022
Ostrów Wlkp. [aktualizacja:22-06-2022]
Poland,WP
drużynowy, klasyczne
19-02
20-02
XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Raciborza - do lat 12 (2010 i młodsi)
Racibórz [aktualizacja:20-02-2022]
Poland,SL
klasyczne
19-02
20-02
XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Raciborza - do lat 9 (2013 i młodsi)
Racibórz [aktualizacja:20-02-2022]
Poland,SL
klasyczne
19-02
20-02
Zimowy Turniej Klasyfikacyjny - A (od IV kategorii)
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:21-02-2022]
Poland,SK
klasyczne
19-02
20-02
Zimowy wyścig o kategorie w Krakowskim Klubie Szachistów
Kraków [aktualizacja:20-02-2022]
Poland,MP
klasyczne
20-02
20-02
Mat w Lirze
Sokółka [aktualizacja:24-02-2022]
Poland,PL
klasyczne
21-02
22-02
Szachy z Pionierem 2/2022
Jastrzębie-Zdrój [aktualizacja:22-02-2022]
Poland,SL
klasyczne
21-02
25-02
X TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ A
DUKLA [aktualizacja:25-02-2022]
Poland,PK
klasyczne
21-02
25-02
X TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ B
Dukla [aktualizacja:25-02-2022]
Poland,PK
klasyczne
24-02
24-03
Czwartkowy Turniej Klasyfikacyjny B4 (IV kategorie)
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:28-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
24-02
05-05
Turniej Klasyfikacyjny o I kategorię
Łódź [aktualizacja:07-05-2022]
Poland,LD
klasyczne
25-02
28-04
Mistrzostwa Sekcji PIAST Śrem
Śrem [aktualizacja:28-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
25-02
25-02
Turniej Piątkowy Szwajcar
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:25-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
25-02
11-03
VI Wiosenny Turniej Szachowy SP1 i UKS SKOCZEK Elbląg P'60
Elbląg [aktualizacja:11-03-2022]
Poland,WM
klasyczne
26-02
27-02
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na I kategorię szachową - zapraszamy do Lublina!
Lublin [aktualizacja:27-02-2022]
Poland,LU
klasyczne
26-02
27-02
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową - zapraszamy do Lublina!
Lublin [aktualizacja:27-02-2022]
Poland,LU
klasyczne
26-02
27-02
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową - zapraszamy do Lublina!
Lublin [aktualizacja:27-02-2022]
Poland,LU
klasyczne
26-02
27-02
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na kandydata na mistrza krajowe - zapraszamy do Lublina!
Lublin [aktualizacja:27-02-2022]
Poland,LU
klasyczneFIDE
26-02
27-02
30. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 2. Turniej
Wrocław [aktualizacja:27-02-2022]
Poland,DS
klasyczne
26-02
13-03
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - Ekstraliga
Chorzów [aktualizacja:13-03-2022]
Poland,SL
drużynowy, klasyczneFIDE
26-02
13-03
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga
Chorzów [aktualizacja:13-03-2022]
Poland,SL
drużynowy, klasyczneFIDE
26-02
27-02
PAWŁOWICKI KLASYFIKACYJNY OTWARTY TURNIEJ dla RANKINGU 1400 i 1600 PZSzach
PAWŁOWICE [aktualizacja:27-02-2022]
Poland,SL
klasyczne
26-02
26-02
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [aktualizacja:26-02-2022]
Poland,SL
klasyczne
26-02
27-02
Stęszewski Turniej Szachowy - Zima 2022
Strykowo [aktualizacja:27-02-2022]
Poland,WP
klasyczne
26-02
27-02
Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa A7
Warszawa Ursus [aktualizacja:27-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
26-02
27-02
Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa A8
Warszawa Ursus [aktualizacja:27-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
26-02
27-02
Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa A9
Warszawa Ursus [aktualizacja:27-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
26-02
27-02
Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza grupa B3
Warszawa Ursus [aktualizacja:27-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
26-02
26-02
Turniej Klasyfikacyjny 1250 - 1400
Olsztyn [aktualizacja:27-02-2022]
Poland,WM
klasyczne
26-02
27-02
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III i II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Olsztyn [aktualizacja:28-02-2022]
Poland,WM
klasyczne
26-02
27-02
Turniej w GROTECE dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [aktualizacja:27-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
27-02
27-02
Future Masters ELO 1400+ warsztaty z FM
Chylice [aktualizacja:18-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
27-02
07-03
MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW 2022 - DZIEWCZYNKI
Jastrzębia Góra [aktualizacja:09-03-2022]
Poland,PO
klasyczne
27-02
27-02
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [aktualizacja:27-02-2022]
Poland,SL
klasyczne
27-02
06-03
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1600
Ostróda [aktualizacja:06-03-2022]
Poland,WM
klasyczne
27-02
27-02
Turniej klasyfikacyjny OPEN - możliwość zdobycia do IV kategorii
Zabrze [aktualizacja:03-03-2022]
Poland,SL
klasyczne
27-02
27-02
Turniej Szachowy w rocznicę bitwy pod Małogoszczem 1863 Roku. GRUPA DO 14 LAT
Małogoszcz [aktualizacja:27-02-2022]
Poland,SK
klasyczne
28-02
09-03
Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w szachach
Karpacz [aktualizacja:18-03-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
marzec 2022
01-03
04-03
Eliminacje XII Mistrzostw UKS Pionier 2022
Jastrzębie-Zdrój [aktualizacja:05-03-2022]
Poland,SL
klasyczne
02-03
27-04
Turniej szachowy - Wiosna 2022
Gdynia [aktualizacja:27-04-2022]
Poland,PO
klasyczne
02-03
13-04
Turniej Szachowy Niewidomych i Słabowidzących Rzeszów 2022
Rzeszów [aktualizacja:13-04-2022]
Poland,PK
klasyczne
04-03
04-03
1 GP NML 22
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:04-03-2022]
Poland,WM
klasyczne
04-03
31-03
Turniej klasyfikacyjny nr 5
Kościan [aktualizacja:29-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
04-03
13-03
Turniej kołowy w Szamotulskim Ośrodku Kultury
Szamotuły [aktualizacja:13-03-2022]
Poland,WP
klasyczne
04-03
01-04
Turniej Piątkowy na II kat
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,MA
klasyczne
05-03
06-03
I Międzywojewódzki Memoriał Szachowy im. ks. Ludwika Serwina w Niedźwiadzie A i B
Niedźwiada Górna [aktualizacja:09-03-2022]
Poland,PK
klasyczne
05-03
06-03
IV Turniej Weekendowy - Puławska Zima 2022 (Turniej A - FIDE)
Puławy [aktualizacja:06-03-2022]
Poland,LU
klasyczneFIDE
05-03
06-03
IV Turniej Weekendowy - Puławska Zima 2022 (Turniej B - o kategorie okręgowe)
Puławy [aktualizacja:08-03-2022]
Poland,LU
klasyczne
05-03
27-03
Liga wojewódzka seniorów WM
Ostróda-Biskupiec [aktualizacja:27-03-2022]
Poland,WM
drużynowy, klasyczneFIDE
05-03
06-03
Marcowy Turniej Fide w Grotece
Warszawa [aktualizacja:06-03-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
05-03
06-03
MINI-ELO BIAŁYSTOK 2022 - turniej 25. - grupa A
Białystok [aktualizacja:06-03-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
05-03
05-03
Mistrzostwa Zimy bk kategorii (szansa na V kategorię) seniorzy
Łódź [aktualizacja:05-03-2022]
Poland,LD
klasyczne
05-03
06-03
Mistrzostwa Zimy II kategorii (szansa na częściową normę na I kategorię)
Łódź [aktualizacja:06-03-2022]
Poland,LD
klasyczne
05-03
11-03
Mistrzostwa Zimy III kategorii (turniej o II kategorię)
Łódź [aktualizacja:06-03-2022]
Poland,LD
klasyczne
05-03
11-03
Mistrzostwa Zimy IV kategorii (szansa na 3 kategorię)
Łódź [aktualizacja:06-03-2022]
Poland,LD
klasyczne
05-03
05-02
Mistrzostwa Zimy V kategorii (szansa na uzyskanie IV kategorii) seniorzy
Łódź [aktualizacja:05-03-2022]
Poland,LD
klasyczne
05-03
06-03
Turniej klasyfikacyjny na I kategorię "Szachowy Zamość 2022 I" (FIDE)
Zamość [aktualizacja:08-03-2022]
Poland,LU
klasyczne
05-03
06-03
Turniej klasyfikacyjny na III kategorię "Szachowy Zamość 2022 I"
Zamość [aktualizacja:06-03-2022]
Poland,LU
klasyczne
06-03
trwający
IV Wielkopolska Liga Seniorów grupa A 2021/2022
Poznań [aktualizacja:14-07-2022]
Poland,WP
drużynowy, klasyczne
06-03
06-03
Mistrzostwa Zimy juniorzy bez kategorii ( szansa na V kategorię)
Łódź [aktualizacja:06-03-2022]
Poland,LD
klasyczne
06-03
06-03
Mistrzostwa Zimy V kategorii juniorzy (szansa na IV kategorię)
Łódź [aktualizacja:06-03-2022]
Poland,LD
klasyczne
06-03
13-03
Turniej na Centralne Kategorie Szachowe
Tarnów [aktualizacja:13-03-2022]
Poland,MP
klasyczne
06-03
06-03
TURNIEJ K;LASYFIKACYJNY O 3 KAT
Wolsztyn [aktualizacja:07-03-2022]
Poland,WP
klasyczne
06-03
06-03
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY O III KATEGORIĘ
WOLSZTYN [aktualizacja:05-03-2022]
Poland,WP
klasyczne
07-03
15-03
MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW 2022 - CHŁOPCY
Jastrzębia Góra [aktualizacja:16-03-2022]
Poland,PO
klasyczne
09-03
04-05
II Turniej Szachowy O puchar Firmy Kominy Na Miarę Grupa A
Radom [aktualizacja:28-04-2022]
Poland,MA
klasyczne
09-03
09-03
Mistrzostwa Małachowianki 2022'
PŁOCK [aktualizacja:09-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
10-03
14-04
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ
WILKOWICE [aktualizacja:15-04-2022]
Poland,SL
klasyczne
10-03
14-04
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KANDYDATA NA MISTRZA
WILKOWICE [aktualizacja:15-04-2022]
Poland,SL
klasyczne
11-03
11-03
Aktywny Lublin - BO 2022 Szachowy marzec 2022 z m. Lublin
Lublin [aktualizacja:23-03-2022]
Poland,LU
klasyczne
11-03
25-03
PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ o III II i I KOBIECĄ KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [aktualizacja:25-03-2022]
Poland,SL
klasyczne
11-03
11-03
Szachowy marzec 2022 z m. Lublin
Lublin [aktualizacja:18-03-2022]
Poland,LU
klasyczne
11-03
13-03
Turniej NA GROBLI do ELO Wrocław
Wrocław [aktualizacja:18-03-2022]
Poland,DS
klasyczne
12-03
13-03
Ślesiński Turniej Klasyfikacyjny grupa A (zawodnicy z rankingiem 1800 i wyżej) FIDE
Ślesin [aktualizacja:14-03-2022]
Poland,WP
klasyczne
12-03
13-03
Ślesiński Turniej Klasyfikacyjny grupa B (zawodnicy z rankingiem 1600 - 1700) FIDE
Ślesin [aktualizacja:13-03-2022]
Poland,WP
klasyczneFIDE
12-03
13-03
Ślesiński Turniej Klasyfikacyjny grupa C (zawodnicy z rankingiem 1400)
Ślesin [aktualizacja:14-03-2022]
Poland,WP
klasyczne
12-03
13-03
Ślesiński Turniej Klasyfikacyjny grupa D (zawodnicy z rankingiem 1000 - 1250)
Ślesin [aktualizacja:14-03-2022]
Poland,WP
klasyczne
12-03
20-03
Cztery Pory Roku z Bakcylem-Zima 22 turniej klasyfikacyjny na I
Kraków [aktualizacja:20-03-2022]
Poland,MP
klasyczne
12-03
13-03
FIDE granie w Hetmanie 5_2022
Warszawa [aktualizacja:13-03-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
12-03
13-03
II Turniej Klasyfikacyjny LKS Skała Tumlin
Samsonów [aktualizacja:13-03-2022]
Poland,SK
klasyczne
12-03
13-03
Marcowe Mistrzostwa Kombatuki w szachach klasycznych
Wałbrzych [aktualizacja:13-03-2022]
Poland,DS
klasyczne
12-03
12-03
Otwarte Mistrzostwa Gubińskiego Klubu Szachowego - Grupa do lat 10
Gubin [aktualizacja:12-03-2022]
Poland,LB
klasyczne
12-03
13-03
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o III i II Kat.z NAGRODAMI - zmiana sali gry
PAWŁOWICE [aktualizacja:13-03-2022]
Poland,SL
klasyczne
12-03
12-03
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI - zmiana sali gry
PAWŁOWICE [aktualizacja:12-03-2022]
Poland,SL
klasyczne
12-03
13-03
PAWŁOWICKI OTWARTy TURNIEJ DZIEWCZYNEK z IV kategoriami o III KATEGORIE zmiana sali gry
PAWŁOWICE [aktualizacja:13-03-2022]
Poland,SL
klasyczne
12-03
13-03
Szachylice dla IV i III- grupa B
Chylice [aktualizacja:13-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
12-03
13-03
Szachylice dla IV i III- grupa junior
Chylice [aktualizacja:11-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
12-03
20-03
Szachylice kategoria ciężka- grupa A
Chylice [aktualizacja:25-02-2022]
Poland,MA
klasyczne
12-03
20-03
Szachylice kategoria ciężka- grupa A-plik poprawiony
Chylice [aktualizacja:11-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
12-03
13-03
Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - MARZEC
Wrocław [aktualizacja:28-03-2022]
Poland,DS
klasyczne
12-03
13-03
Turniej OPEN o II kategorię męską i I kobiecą - zawodnicy od 1600
Zabrze [aktualizacja:13-03-2022]
Poland,SL
klasyczne
12-03
13-03
Ursynowski Festiwal Szachowy - Turniej Szachów Klasycznych FIDE 1800-2400
Warszawa [aktualizacja:18-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
12-03
13-03
Ursynowski Festiwal Szachowy - Turniej Szachów Klasycznych Mini-Elo FIDE
Warszawa [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,MA
klasyczne
12-03
13-03
VI TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa A
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:13-03-2022]
Poland,PK
klasyczneFIDE
12-03
13-03
VI TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:13-03-2022]
Poland,PK
klasyczne
13-03
29-05
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów- III Liga
Gdańsk [aktualizacja:31-05-2022]
Poland,PO
drużynowy, klasyczneFIDE
13-03
29-05
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów- IV Liga
Gdańsk [aktualizacja:31-05-2022]
Poland,PO
drużynowy, klasyczneFIDE
13-03
13-03
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI - zmiana sali gry
PAWŁOWICE [aktualizacja:13-03-2022]
Poland,SL
klasyczne
14-03
14-03
Szachowy marzec 2022 z m. Lublin
Lublin [aktualizacja:28-03-2022]
Poland,LU
klasyczne
14-03
14-03
Turniej szachowy DK Przysucha
Przysucha [aktualizacja:14-03-2022]
Poland,SK
klasyczne
15-03
31-05
Chylicka Kołówka Masters
Chylice [aktualizacja:29-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
16-03
13-05
Siedlecki turniej na kategorię rundy w piątki
Siedlce [aktualizacja:20-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
18-03
03-06
Mistrzostwa Klubu " Hetman" - Nowe Miasto Lubawskie
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:24-05-2022]
Poland,WM
klasyczne
18-03
18-03
VI Turniej Klasyfikacyjny Akademii Szachowej SKOCZKA
Choszczno [aktualizacja:18-03-2022]
Poland,ZP
klasyczne
19-03
20-03
Cztery Pory Roku z Bakcylem Zima22-turniej klasyfikacyjny na II kat.DZIEWCZYNY
Kraków [aktualizacja:20-03-2022]
Poland,MP
klasyczne
19-03
20-03
Cztery Pory Roku z Bakcylem-Zima 22-turniej klasyfikacyjny na II kategorię
Kraków [aktualizacja:20-03-2022]
Poland,MP
klasyczne
19-03
20-03
Cztery Pory Roku z Bakcylem-Zima22-turniej klasyfikacyjny na III kategorię
Kraków [aktualizacja:20-03-2022]
Poland,MP
klasyczne
19-03
03-04
DMP IV Podkarpacka Liga Seniorów 2022
BOGUCHWAŁA [aktualizacja:05-04-2022]
Poland,PK
drużynowy, klasyczne
19-03
19-03
I WATowski Turniej o Kategorie
Warszawa [aktualizacja:21-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
19-03
20-03
Marcowy Wyścig po Kategorie - PZSZACH 1250 - 1400
Wrocław [aktualizacja:20-03-2022]
Poland,DS
klasyczne
19-03
20-03
Marcowy Wyścig po Kategorie - PZSZACH 1600
Wrocław [aktualizacja:20-03-2022]
Poland,DS
klasyczne
19-03
20-03
MINI-ELO BIAŁYSTOK 2022 - turniej 25. - grupa B
Białystok [aktualizacja:21-03-2022]
Poland,PL
klasyczne
19-03
27-03
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18
Sypniewo [aktualizacja:21-02-2022]
Poland,WP
klasyczne
19-03
20-03
Otwarcie Wiosny. Grupa A (1600 i więcej)
Malbork [aktualizacja:20-03-2022]
Poland,PO
klasyczne
19-03
20-03
Otwarcie Wiosny. Grupa B (1400)
Malbork [aktualizacja:21-03-2022]
Poland,PO
klasyczne
19-03
19-03
Pierwszy
Katowice [aktualizacja:20-03-2022]
Poland,SL
klasyczne
19-03
20-03
Szachowy Turniej Open pod Patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola
Warszawa [aktualizacja:20-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
19-03
20-03
SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - I Turniej 2022 (grupa A)
Kozy [aktualizacja:20-03-2022]
Poland,SL
klasyczne
19-03
20-03
Turniej klasyfikacyjny na I kategorię "Szachowy Zamość 2022 II" (FIDE)
Zamość [aktualizacja:21-03-2022]
Poland,LU
klasyczne
19-03
20-03
Turniej klasyfikacyjny na II kategorię "Szachowy Zamość 2022 II"
Zamość [aktualizacja:21-03-2022]
Poland,LU
klasyczne
19-03
20-03
WIOSENNY turniej na kategorie - III i II kategorie
SCINAWKA SREDNIA [aktualizacja:20-03-2022]
Poland,DS
klasyczne
19-03
19-03
WIOSENNY turniej na katerorie
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:27-03-2022]
Poland,DS
klasyczne
19-03
19-03
Wiosenny Turniej w klubie Kacperek o puchar prezesa SM Kopernik
Toruń [aktualizacja:22-03-2022]
Poland,KP
klasyczne
20-03
27-03
Alternatywa - Turniej Klasyfikacyjny A
Chlewiska [aktualizacja:27-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
20-03
20-03
Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - Grupa B
Kolbudy [aktualizacja:22-03-2022]
Poland,PO
klasyczne
21-03
22-03
Wiosenny Turniej Szachowy
Czeremcha [aktualizacja:25-03-2022]
Poland,PL
klasyczne
25-03
25-03
PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [aktualizacja:25-03-2022]
Poland,SL
klasyczne
25-03
22-06
Szachylicka Kolowka dla 2200 plus
Chylice [aktualizacja:29-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
26-03
27-03
Drużynowe Mistrzostwa Polski - IV Liga Juniorów 2022 (województwo śląskie)
Jastrzębie-Zdrój [aktualizacja:27-03-2022]
Poland,SL
drużynowy, klasyczne
26-03
26-03
Gubiński Turniej Szachów Szybkich - do lat 12
Gubin [aktualizacja:26-03-2022]
Poland,LB
klasyczneFIDE
26-03
27-03
IV Małopolska Liga Juniorów
Kraków [aktualizacja:27-03-2022]
Poland,MP
drużynowy, klasyczne
26-03
27-03
Kombatukowy Open Klasyczny
Wałbrzych [aktualizacja:24-03-2022]
Poland,DS
klasyczne
26-03
27-03
Liga Szkół o Puchar Prezesa MZSzach
Kraków [aktualizacja:27-03-2022]
Poland,MP
drużynowy, klasyczne
26-03
26-03
Marcowy Dziecięcy Turniej Szachowy dla Ukrainy
Polanica-Zdrój [aktualizacja:28-03-2022]
Poland,DS
klasyczne
26-03
27-03
Marcowy Turniej Fide w Grotece
Warszawa [aktualizacja:27-03-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
26-03
26-03
Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Zaborowie możliwość zdobycia ViIV kat
Zaborów [aktualizacja:26-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
26-03
27-03
Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) do lat 12
Wrocław [aktualizacja:27-03-2022]
Poland,DS
klasyczne
26-03
27-03
Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Dyrektora Szkoły grupa 1200-1400
Kościerzyna [aktualizacja:27-03-2022]
Poland,PO
klasyczne
26-03
27-03
Turniej na kategorie dla V i IV kategorii
Olsztyn [aktualizacja:09-04-2022]
Poland,WM
klasyczne
26-03
27-03
XXX Otwarty Turniej SzachMatek gr. A
Warszawa [aktualizacja:27-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
27-03
27-03
XXX Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek - grupa B
Warszawa [aktualizacja:27-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
28-03
29-03
Charytatywny Cykl Turniejów Pomoc dla Ukrainy - DRUGI KROK
Szymanów [aktualizacja:29-03-2022]
Poland,DS
klasyczne
28-03
20-06
Klasyczny Wiosenny Turniej Szachowy w WDK
Rzeszów [aktualizacja:21-06-2022]
Poland,PK
klasyczne
29-03
07-04
Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach
Pokrzywna [aktualizacja:06-04-2022]
Poland,OP
klasyczneFIDE
30-03
30-03
Mistrzostwa III LO w Płocku 2022'
Płock [aktualizacja:31-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
30-03
06-04
Turniej klasyfikacyjny BCK na V i IV kategorię
Biłgoraj [aktualizacja:19-04-2022]
Poland,LU
klasyczne
kwiecień 2022
01-04
03-04
Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska - III Dolnośląska Liga Juniorów 2022
Kudowa-Zdrój [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
01-04
10-04
II Kołówka w KSz Polonia Warszawa
Warszawa [aktualizacja:18-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
01-04
03-04
Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych.
WIELUŃ [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,LD
klasyczne
02-04
24-04
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów - III Liga
Sulechów [aktualizacja:24-04-2022]
Poland,LB
drużynowy, klasyczne
02-04
02-04
EKO Szach Przedszkolacy
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:02-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
02-04
03-04
Otwarty Turniej Szachowy na kategorie UKS Żagle
Warszawa [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,MA
klasyczne
02-04
03-04
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Zachodniej - C11
Leszno [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
02-04
03-04
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Zachodniej - C13
Leszno [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
02-04
03-04
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Zachodniej - C15
Leszno [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
02-04
03-04
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Zachodniej - C18
Leszno [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
02-04
03-04
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Zachodniej - D11
Leszno [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
02-04
03-04
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Zachodniej - D13
Leszno [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
02-04
03-04
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Zachodniej - D15
Leszno [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
02-04
03-04
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Zachodniej - D18
Leszno [aktualizacja:31-03-2022]
Poland,WP
klasyczne
02-04
03-04
PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA C11 POZNAŃ 02-03.04.2022
Poznań [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
02-04
03-04
PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA C13 POZNAŃ 02-03.04.2022
Poznań [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
02-04
03-04
PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA C15 POZNAŃ 02-03.04.2022
Poznań [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
02-04
03-04
PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA C17 POZNAŃ 02-03.04.2022
Poznań [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
02-04
03-04
PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA D11 POZNAŃ 02-03.04.2022
Poznań [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
02-04
02-04
PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA D13 - D15 POZNAŃ 02-03.04.2022
Poznań [aktualizacja:02-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
02-04
03-04
PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA D13 POZNAŃ 02-03.04.2022
Poznań [aktualizacja:01-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
02-04
02-04
PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA D17 POZNAŃ 02-03.04.2022
Poznań [aktualizacja:02-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
02-04
03-04
Szachy wiosną! - gr. FIDE
Kraków [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
02-04
03-04
Szachy wiosną! - gr. OPEN
Kraków [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,MP
klasyczne
02-04
03-04
Szachy wiosną! - JUNIOR U12 (FIDE)
Kraków [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,MP
klasyczne
02-04
03-04
Szachylice dla IV i III- turniej odwołany z braku chętnych
Chylice [aktualizacja:31-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
02-04
03-04
Szóste Urodziny Szachowej Dwójki - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:05-04-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
02-04
03-04
Szóste Urodziny Szachowej Dwójki - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:05-04-2022]
Poland,MA
klasyczne
02-04
03-04
TK 1200-1400 do lat 13 SP 30 kwiecień 2022
Olsztyn [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,WM
klasyczne
02-04
03-04
Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 open SP 30 kwiecień 2022
Olsztyn [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,WM
klasyczne
02-04
03-04
Turniej klasyfikacyjny 1600-1800 SP 30 kwiecień 2022
Olsztyn [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,WM
klasyczne
02-04
03-04
Turniej klasyfikacyjny 1800 plus SP 30 kwiecień 2022 - ODWOŁANY
Olsztyn [aktualizacja:31-03-2022]
Poland,WM
klasyczne
02-04
03-04
Turniej klasyfikacyjny na I kategorię "Szachowy Zamość 2022 III" (FIDE)
Zamość [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,LU
klasyczne
02-04
03-04
Turniej klasyfikacyjny na III kategorię "Szachowy Zamość 2022 III"
Zamość [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,LU
klasyczne
02-04
03-04
Turniej Stacja Pleszew Przystanek Szachy - kwiecień 2022
Pleszew [aktualizacja:28-03-2022]
Poland,WP
klasyczne
02-04
02-04
XII Wiosenny Klasyfik. Turniej Szachowy 1000-1100 OPEN
Gdynia [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,PO
klasyczne
02-04
02-04
XII Wiosenny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1000-1100 do lat 18
Gdynia [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,PO
klasyczne
02-04
02-04
XII Wiosenny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1200
Gdynia [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,PO
klasyczne
02-04
03-04
XII Wiosenny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1250-1400
Gdynia [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,PO
klasyczne
02-04
03-04
XII Wiosenny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1600-1800
Gdynia [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,PO
klasyczne
02-04
02-04
XXXIV Grand Prix Siedlec 2022 Kwiecień Seniorzy
Siedlce [aktualizacja:02-04-2022]
Poland,MA
klasyczne
03-04
03-04
PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA C9 POZNAŃ 03.04.2022
Poznań [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
03-04
03-04
PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA D9 POZNAŃ 03.04.2022
Poznań [aktualizacja:03-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
04-04
04-04
30. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 4. Turniej
Wrocław [aktualizacja:04-04-2022]
Poland,DS
klasyczne
04-04
10-04
II SZACHOWE MISTRZOSTWA SENIORÓW PAŃSTW GRUPY WYSZEHRADZKIEJ NA ROK 2022
USTROŃ-JASZOWIEC [aktualizacja:11-04-2022]
Poland,SL
klasyczne
04-04
04-04
www
warszawa [aktualizacja:04-04-2022]
Poland,MA
klasyczne
05-04
24-06
257th YMCA Spring 2022-A
Warszawa [aktualizacja:24-06-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
05-04
24-06
258th YMCA Spring 2022-B
Warszawa [aktualizacja:23-06-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
05-04
24-06
259th YMCA Spring 2022-C
Warszawa [aktualizacja:23-06-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
05-04
24-06
260th YMCA Spring 2022-D
Warszawa [aktualizacja:24-06-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
05-04
05-04
Turniej Klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [aktualizacja:05-04-2022]
Poland,WM
klasyczne
06-04
06-04
Otwarte Mistrzostwa Subregionu Krakowskiego Obszaru Metropolitarnego
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI - Seniorzy formuła OPEN [aktualizacja:07-04-2022]
Poland,MP
klasyczne
07-04
10-04
DMP - III Liga Juniorów PK 2022
Lubenia [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,PK
drużynowy, klasyczneFIDE
08-04
08-04
Starachowicki Festiwal Szachów - online - P 3
Starachowice [aktualizacja:04-04-2022]
Poland,SK
klasyczne
08-04
08-04
Turniej Blitza TRENINGOWY
Zielona Góra [aktualizacja:08-04-2022]
Poland,LB
klasyczne
09-04
10-04
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny FIDE
Lublin [aktualizacja:01-05-2022]
Poland,LU
klasyczne
09-04
10-04
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,LU
klasyczne
09-04
10-04
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,LU
klasyczne
09-04
10-04
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach - III liga
Stok Lacki k.Siedlec [aktualizacja:12-04-2022]
Poland,MA
drużynowy, klasyczne
09-04
10-04
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach - IV Liga
Stok Lacki k.Siedlec [aktualizacja:12-04-2022]
Poland,MA
drużynowy, klasyczne
09-04
10-04
II Skarżyski Turniej Klasyfikacyjny - Turniej A (od 1800 PZSzach)
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,SK
klasyczneFIDE
09-04
10-04
II Skarżyski Turniej Klasyfikacyjny - Turniej B (1600 PZSzach)
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,SK
klasyczne
09-04
10-04
II Skarżyski Turniej Klasyfikacyjny - Turniej C (1250-1400 PZSzach)
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,SK
klasyczne
09-04
22-05
III Małopolska Liga Juniorów
Kraków [aktualizacja:31-05-2022]
Poland,MP
drużynowy, klasyczne
09-04
10-04
Na II kategorię w Hetmanie 2_2022
Warszawa [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,MA
klasyczne
09-04
10-04
SZACHY Z OPERA - Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Opery na Zamku w Szczecinie - Grupa B
Szczecin [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,ZP
klasyczne
09-04
10-04
SZACHY Z OPERĄ - Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Opery na Zamku w Szczecinie - Grupa A
Szczecin [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,ZP
klasyczneFIDE
09-04
10-04
Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - KWIECIEŃ
Wrocław [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,DS
klasyczne
09-04
10-04
Turniej klasyfikacyjny w Otwocku na II i III kategorię
Otwock [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
09-04
09-04
TURNIEJ SZACHOWY NA V i IV kat. Szachową 09.04.2022
Świdnica [aktualizacja:09-04-2022]
Poland,DS
klasyczne
09-04
10-04
VI Kalisz OPEN FIDE - gr.A ranking PZSZACH 1800 lub wyższy
Kalisz [aktualizacja:11-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
09-04
10-04
VI Kalisz OPEN FIDE - gr.B ranking PZSZACH 1600
Kalisz [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
09-04
10-04
VI Kalisz OPEN FIDE - gr.C ranking PZSZACH 1400
Kalisz [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
09-04
10-04
VI Kalisz OPEN FIDE - gr.D ranking PZSZACH 1000-1250
Kalisz [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,WP
klasyczne
09-04
15-04
VI Memoriał im. Emanuela Laskera
GORZÓW WLKP. [aktualizacja:15-04-2022]
Poland,LB
klasyczne
09-04
10-04
Wielkanocny Turniej Szachowy KS MAGNAT na kategorie Grupa 1400-1700
Nowa Wieś Lęborska [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,PO
klasyczne
09-04
10-04
Wiosenne kategorie
Strzelin [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,DS
klasyczne
09-04
10-04
WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa A 1600-1700
Wrocław [aktualizacja:13-04-2022]
Poland,DS
klasyczne
09-04
10-04
WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa B 1400
Wrocław [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,DS
klasyczne
09-04
10-04
WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa C 1200-1250
Wrocław [aktualizacja:10-04-2022]
Poland,DS
klasyczne
09-04
15-04
XVIII Lubuska Wiosna Szachowa
GORZÓW WLKP. [aktualizacja:13-04-2022]
Poland,LB
klasyczne
11-04
28-06
Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2022_A
Warszawa [aktualizacja:21-06-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
12-04
28-06
Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2022_B
Warszawa [aktualizacja:28-06-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
13-04
13-04
Szachowy kwiecień 2022 z m. Lublin
Lublin [aktualizacja:13-04-2022]
Poland,LU
klasyczne
15-04
15-04
Future Masters ELO 1400+ otwarte warsztaty z FM
Chylice [aktualizacja:12-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
19-04
19-04
Future Masters ELO do 1399 otwarte warsztaty z FM
Chylice [aktualizacja:13-04-2022]
Poland,MA
klasyczne
19-04
24-04
XXI MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
GŁUCHOŁAZY [aktualizacja:24-04-2022]
Poland,OP
klasyczneFIDE
20-04
20-04
Szachowy kwiecień 2022 z m. Lublin
Lublin [aktualizacja:21-04-2022]
Poland,LU
klasyczne
21-04
09-06
Czwartkowy Turniej Klasyfikacyjny A3
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
21-04
09-06
Czwartkowy Turniej Klasyfikacyjny B5 (PZSzach 1600)
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:09-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
21-04
26-05
Czwartkowy Turniej Klasyfikacyjny B6
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:28-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
22-04
24-06
Finał Mistrzostw RzKSz
Rzeszów [aktualizacja:25-06-2022]
Poland,PK
klasyczne
22-04
07-05
Kurs Trenera PZSzach I klasy Międzyzdroje 2022
MIĘDZYZDROJE [aktualizacja:14-04-2022]
Poland,ZP
klasyczne
22-04
24-06
Turniej Wiosenny w RDK
Rzeszów [aktualizacja:25-06-2022]
Poland,PK
klasyczne
23-04
29-05
DMP - III Liga Małopolska 2022
Kraków [aktualizacja:29-05-2022]
Poland,MP
drużynowy, klasyczne
23-04
29-05
DMP - IV Liga Małopolska 2022
Kraków [aktualizacja:29-05-2022]
Poland,MP
drużynowy, klasyczne
23-04
21-05
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2022
Kunów/Miedziana Góra [aktualizacja:23-05-2022]
Poland,SK
drużynowy, klasyczne
23-04
21-05
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO MŁODZIKÓW NA ROK 2022
Kunów/Miedziana Góra [aktualizacja:27-05-2022]
Poland,SK
drużynowy, klasyczne
23-04
21-05
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WOJEWÓDZTWA W SZACHACH NA ROK 2022
Kunów/Miedziana Góra [aktualizacja:27-05-2022]
Poland,SK
drużynowy, klasyczne
23-04
24-04
Graj w Gminie Kłaj - Junior(U11)
Szarów [aktualizacja:01-05-2022]
Poland,MP
klasyczne
23-04
24-04
Graj w Gminie Kłaj - open
Szarów [aktualizacja:01-05-2022]
Poland,MP
klasyczne
23-04
01-05
III Wielkopolska Liga Juniorów
Ostrów Wlkp [aktualizacja:01-05-2022]
Poland,WP
drużynowy, klasyczne
23-04
30-04
IV Wielkopolska Liga Juniorów B
Ostrów Wlkp [aktualizacja:30-04-2022]
Poland,WP
drużynowy, klasyczne
23-04
24-04
Jurajski Wiosenny Turniej Szachowy - Grupa A
Zawiercie [aktualizacja:25-04-2022]
Poland,SL
klasyczne
23-04
23-04
Krakowska Szachowa Liga Szkolna - sezon 2022 - turniej 2 (U09)
Kraków [aktualizacja:22-04-2022]
Poland,MP
klasyczne
23-04
23-04
Kurs Sędziowski na klasy okręgowe
Rzeszów [aktualizacja:21-04-2022]
Poland,PK
klasyczne
23-04
24-04
Kwietniowy Wyścig po Kategorie Grupa A od 1800 PZSzsch
Wrocław [aktualizacja:24-04-2022]
Poland,DS
klasyczne
23-04
24-04
Kwietniowy Wyścig po Kategorie Grupa B od 1600 PZSzach
Wrocław [aktualizacja:24-04-2022]
Poland,DS
klasyczne
23-04
24-04
Kwietniowy Wyścig po Kategorie Grupa C 1400 PZSzach
Wrocław [aktualizacja:24-04-2022]
Poland,DS
klasyczne
23-04
24-04
Kwietniowy Wyścig po KategorieGrupa D 1200-1250 PZSzach
Wrocław [aktualizacja:24-04-2022]
Poland,DS
klasyczne
23-04
24-04
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do 11 lat
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:24-04-2022]
Poland,MA
klasyczne
23-04
24-04
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do 15 lat
Warszawa [aktualizacja:24-04-2022]
Poland,MA
klasyczne
23-04
24-04
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do 18 lat
Warszawa [aktualizacja:25-04-2022]
Poland,MA
klasyczne
23-04
24-04
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do 9 lat
Warszawa [aktualizacja:25-04-2022]
Poland,MA
klasyczne
23-04
24-04
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do13 lat
Warszawa [aktualizacja:24-04-2022]
Poland,MA
klasyczne
23-04
23-04
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI do lat 15 o V i IV Kat.
PAWŁOWICE [aktualizacja:25-04-2022]
Poland,SL
klasyczne
23-04
23-04
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY (dorośli + juniorzy powyżej 16 lat) o V i IV KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [aktualizacja:25-04-2022]
Poland,SL
klasyczne
23-04
24-04
Turniej o puchar dyrektora MDK Wołomin (na III II kat i I kobiecą)
Wołomin [aktualizacja:29-04-2022]
Poland,MA
klasyczne
23-04
24-04
Turniej OPEN o II kategorię męską i I kobiecą - zawodnicy od 1400
Zabrze [aktualizacja:24-04-2022]
Poland,SL
klasyczne
23-04
24-04
V Grand Prix "W sercu Katowic 2022"
Katowice [aktualizacja:24-04-2022]
Poland,SL
klasyczne
23-04
24-04
XXI Turniej Szachów Klasycznych o Puchar Dyrektora LOK (FIDE)
Lubartów [aktualizacja:24-04-2022]
Poland,LU
klasyczne
24-04
24-04
I TURNIEJ O KATEGORIE SZACHOWE - BLACHOWNIA 2022
BLACHOWNIA k. CZĘSTOCHOWY [aktualizacja:24-04-2022]
Poland,SL
klasyczne
25-04
25-04
I Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego Przedszkolaków w Szachach
Lubartów [aktualizacja:25-04-2022]
Poland,LU
klasyczne
25-04
06-06
Turniej klasyfikacyjny na III i II kat. męską oraz I kat. kobiecą
Ostróda [aktualizacja:11-06-2022]
Poland,WM
klasyczne
26-04
04-05
Mistrzostwa Stowarzyszenia CROSS kobiet w szachach
Sarbinowo [aktualizacja:03-05-2022]
Poland,ZP
klasyczne
29-04
07-05
Finał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach 2022
Wisła [aktualizacja:25-05-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
29-04
03-05
MAJOWY WROCŁAW OPEN - "O ZŁOTĄ IGLICĘ" - GRUPA A
Wrocław [aktualizacja:03-05-2022]
Poland,DS
klasyczne
29-04
03-05
Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach do lat 6 Chłopcy
Poronin OW Limba ul. Kośne Hamry 15a [aktualizacja:03-05-2022]
Poland,MP
klasyczne
29-04
03-05
Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach do lat 6 Dziewczęta
Poronin OW Limba ul. Kośne Hamry 15a [aktualizacja:03-05-2022]
Poland,MP
klasyczne
29-04
03-05
Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach do lat 7 Chłopcy
OW Limba Poronin [aktualizacja:03-05-2022]
Poland,MP
klasyczne
29-04
03-05
Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach do lat 7 Dziewczęta
Poronin OW Limba Kośne Hamry 15a [aktualizacja:03-05-2022]
Poland,MP
klasyczne
29-04
03-05
Szachylicki Festiwal- Grupa ELO
Chylice [aktualizacja:03-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
29-04
04-05
Warmińsko Mazurski Festiwal Szachowy - Open B do lat 14
Bęsia [aktualizacja:04-05-2022]
Poland,WM
klasyczne
29-04
04-05
Warmińsko-Mazurski Festiwal Szachowy - Open A
Bęsia [aktualizacja:04-05-2022]
Poland,WM
klasyczne
29-04
08-05
XI Turniej Szachowy "MIĘDZYZDROJE"
MIĘDZYZDROJE [aktualizacja:08-05-2022]
Poland,ZP
klasyczne
30-04
06-05
Świętokrzyski Festiwal Szachowy Zagnańsk 2022 - GM Round Robin Tournament
Zagnańsk [aktualizacja:09-05-2022]
Poland,SK
klasyczneFIDE
30-04
06-05
Świętokrzyski Festiwal Szachowy Zagnańsk 2022 - IM Round Robin Tournament
Zagnańsk [aktualizacja:09-05-2022]
Poland,SK
klasyczneFIDE
30-04
06-05
Świętokrzyski Festiwal Szachowy Zagnańsk 2022 Turniej A (OPEN)
Zagnańsk [aktualizacja:29-04-2022]
Poland,SK
klasyczneFIDE
30-04
02-05
Świętokrzyski Festiwal Szachowy Zagnańsk 2022 Turniej B (Dzeci i Młodzieży)
Zagnańsk [aktualizacja:09-05-2022]
Poland,SK
klasyczneFIDE
30-04
30-04
Cykl 3 turniejów szachowych pod patronatem Burmistrza Nałęczowa
Nałęczów [aktualizacja:05-05-2022]
Poland,LU
klasyczne
30-04
03-05
III FESTIWAL SZACHOWY - SZACHOWA MAJÓWKA 2022 - gurpa do 1399
Sielpia [aktualizacja:04-05-2022]
Poland,SK
klasyczne
30-04
03-05
III FESTIWAL SZACHOWY - SZACHOWA MAJÓWKA 2022 - Sielpia - grupa 1400*
Sielpia Wielka k. Końskich [aktualizacja:04-05-2022]
Poland,SK
klasyczne
30-04
03-05
KANIA FINANSE - IZYDORA PALOWSKIEGO PAMIĘCI (do FIDE)
GOLESZÓW [aktualizacja:15-05-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
30-04
01-05
MAJOWY WROCŁAW OPEN - "O ZŁOTĄ IGLICĘ" - GRUPA B
Wrocław [aktualizacja:01-05-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
30-04
03-05
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Szachach Klasycznych - Grupa OPEN
Łazy [aktualizacja:04-05-2022]
Poland,ZP
klasyczneFIDE
30-04
03-05
Mistrzostwa Wojewodztwa Zachodniopomorskiego Mlodzikow - Juniorzy i Mlodziki
Łazy [aktualizacja:03-05-2022]
Poland,ZP
klasyczne
30-04
26-06
Otwocka Kołówka Klasyfikacyjna - A
Otwock [aktualizacja:24-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
30-04
26-06
Otwocka Kołówka Klasyfikacyjna - B
Otwock [aktualizacja:24-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
30-04
30-04
Szachowa Majówka TurniejA bez kategorii szachowej
Borsk [aktualizacja:18-05-2022]
Poland,PO
klasyczne
30-04
30-04
Turniej o "Złotą Wieżę" - Finał wojewódzki
Gniezno [aktualizacja:30-04-2022]
Poland,WP
drużynowy, klasyczne
30-04
03-05
Turniej Szachów Standardowych 30.04 - 01.05 - 03.05. 2022
Skwierzyna [aktualizacja:03-05-2022]
Poland,LB
klasyczne
30-04
01-05
TURNIEJ W BIAŁEM O PUCHAR WÓJTA GMINY GOSTYNIN W SZACHACH KLASYCZNYCH 2022
BIAŁE [aktualizacja:01-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
30-04
01-05
X Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 12 (2010 i młodsi) - P'60
Katowice [aktualizacja:01-05-2022]
Poland,SL
klasyczne
30-04
01-05
X Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open B do lat 9 (2013 i młodsi) - P'60
Katowice [aktualizacja:01-05-2022]
Poland,SL
klasyczne
maj 2022
01-05
01-05
MAJÓWKA 2022 B
Głogów [aktualizacja:01-05-2022]
Poland,DS
klasyczne
01-05
02-05
Szachowa Majówka TurniejC rankingi 1400- 1600
Borsk [aktualizacja:18-05-2022]
Poland,PO
klasyczne
01-05
02-05
Szachylicki Festiwal- grupa B
Chylice [aktualizacja:02-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
01-05
02-05
TURNIEJ C - o III kategorię szachową
GOLESZÓW [aktualizacja:02-05-2022]
Poland,SL
klasyczne
01-05
03-05
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2022 - grupa B
Białystok [aktualizacja:03-05-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
02-05
03-05
" Grzybowickie Spotkania " z okazji 100 lecia Miasta Zabrze - Open.
Zabrze [aktualizacja:03-05-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
02-05
03-05
" Grzybowickie Spotkania " z okazji 100 lecia Miasta Zabrze do lat 11
Zabrze [aktualizacja:03-05-2022]
Poland,SL
klasyczne
02-05
03-05
Turniej o Złotą Iglicę - grupa C (1250-1600 PZSzach) - Majowy Wrocław OPEN
Wrocław [aktualizacja:03-05-2022]
Poland,DS
klasyczne
02-05
02-05
XIX Turniej Warcabów Stupolowych Szubin Open
Szubin [aktualizacja:02-05-2022]
Poland,KP
klasyczne
03-05
08-05
Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach do lat 8 Chłopcy
Poronin OW Limba ul. Kośna Hamry 15a [aktualizacja:08-05-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
03-05
08-05
Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach do lat 8 Dziewczęta
Poronin OW Limba Kośne Hamry 15a [aktualizacja:08-05-2022]
Poland,MP
klasyczne
04-05
09-05
Międzynarodowy Turniej Szachowy Tatrzańska Wiosna 2022 A do 1800 FIDE Amatorski
Poronin OW Limba ul. Kośne Hamry 15 a [aktualizacja:09-05-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
04-05
09-05
Międzynarodowy Turniej Szachowy Tatrzańska Wiosna 2022 od 1700 FIDE M Turniej Mistrzowski
Poronin OW Limba ul. Kośne Hamry 15a [aktualizacja:09-05-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
04-05
22-06
Otwarty turniej szachowy Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk 2022
Gdynia [aktualizacja:23-06-2022]
Poland,PO
klasyczne
04-05
29-06
Turniej kołowy Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk 2022
Gdynia [aktualizacja:29-06-2022]
Poland,PO
klasyczneFIDE
05-05
23-06
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ - GRUPA A
WILKOWICE [aktualizacja:23-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
05-05
23-06
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ - GRUPA B
WILKOWICE [aktualizacja:23-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
05-05
23-06
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KANDYDATA NA MISTRZA
WILKOWICE [aktualizacja:23-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
06-05
08-05
Międzynarodowy Turniej Szachowy Tatrzańska Wiosna 2022 GR D do 1600 bez Fide
Poronin OW Limba Kośne Hamry 15 a [aktualizacja:08-05-2022]
Poland,MP
klasyczne
07-05
08-05
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na I kategorię szachową FIDE - zapraszamy do Lublina!
Lublin [aktualizacja:08-05-2022]
Poland,LU
klasyczne
07-05
08-05
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową - zapraszamy do Lublina!
Lublin [aktualizacja:08-05-2022]
Poland,LU
klasyczne
07-05
08-05
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową - zapraszamy do Lublina!
Lublin [aktualizacja:08-05-2022]
Poland,LU
klasyczne
07-05
08-05
Drużynowe Mistrzostwa Polski - III Liga Seniorów 2022 (województwo śląskie)
województwo śląskie [aktualizacja:08-05-2022]
Poland,SL
drużynowy, klasyczne
07-05
28-05
IV Wielkopolska Liga Juniorów A
Leszno [aktualizacja:28-05-2022]
Poland,WP
drużynowy, klasyczne
07-05
14-05
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych do lat 12 - OOM Podlaskie 2022
Serwy k. Augustowa [aktualizacja:15-05-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
07-05
14-05
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych do lat 14 - OOM Podlaskie 2022
Serwy k. Augustowa [aktualizacja:15-05-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
07-05
14-05
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych do lat 12 - OOM Podlaskie 2022
Serwy k. Augustowa [aktualizacja:15-05-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
07-05
14-05
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych do lat 14 - OOM Podlaskie 2022
Serwy k. Augustowa [aktualizacja:15-05-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
07-05
08-05
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o III i II Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [aktualizacja:08-05-2022]
Poland,SL
klasyczne
07-05
07-05
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [aktualizacja:08-05-2022]
Poland,SL
klasyczne
07-05
08-05
Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - MAJ
Wrocław [aktualizacja:13-05-2022]
Poland,DS
klasyczne
07-05
07-05
Turniej na kategorię V i IV w Wesołej - grupa C
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:07-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
07-05
08-05
TURNIEJ SZACHOWY NA III i II kat. Szachową 7-8.05.2022
Świdnica [aktualizacja:18-05-2022]
Poland,DS
klasyczne
07-05
07-05
Turniej Szachowy z okazji Dnia Wdzięczności WSD "Hosianum" w Olsztynie
Olsztyn [aktualizacja:07-05-2022]
Poland,WM
klasyczne
07-05
08-05
Wiosenne Mistrzostwa Łodzi w szachach klasycznych GRUPA MASTERS II kat i wyzej
Łódź [aktualizacja:15-05-2022]
Poland,LD
klasyczne
07-05
08-05
Wiosenne Mistrzostwa Łodzi w szachach klasycznych III kat. szansa na II kat.
Łódź [aktualizacja:06-05-2022]
Poland,LD
klasyczne
07-05
08-05
Wiosenne Mistrzostwa Łodzi w szachach klasycznych IV kat. szansa na III kat.
Łódź [aktualizacja:08-05-2022]
Poland,LD
klasyczne
07-05
07-05
Wiosenne Mistrzostwa Łodzi w szachach klasycznych V kat senior.
Łódź [aktualizacja:06-05-2022]
Poland,LD
klasyczne
07-05
08-05
XVII Otwarty Turniej o laur am Bogdana Śliwy (1400-1700)
Kraków [aktualizacja:01-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
07-05
08-05
XVII Otwarty Turniej o laur am Bogdana Śliwy (FIDE)
Kraków [aktualizacja:16-05-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
08-05
08-05
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na IV i V kategorię szachową - zapraszamy do Lublina!
Lublin [aktualizacja:09-05-2022]
Poland,LU
klasyczne
08-05
08-05
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [aktualizacja:08-05-2022]
Poland,SL
klasyczne
10-05
12-05
Finał Mistrzostw SP-1 Zielona Góra
Zielona Góra [aktualizacja:17-05-2022]
Poland,LB
klasyczne
12-05
22-05
Ogólnopolski turniej w szachach
Wągrowiec [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,WP
klasyczne
12-05
21-07
XXXV Mistrzostwa Miasta Biłgoraj o Puchar Burmistrza
Biłgoraj [aktualizacja:27-07-2022]
Poland,LU
klasyczne
12-05
21-07
XXXV Mistrzostwa Miasta Biłgoraj o Puchar Burmistrza  
Biłgoraj [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,LU
klasyczne
13-05
22-05
KURS INSTRUKTORSKI PZSZACH (ONLINE)
Wrocław [aktualizacja:23-05-2022]
Poland,DS
klasyczne
13-05
20-05
Mistrzostwa Polski Seniorów w Szachach na 2022 rok
Szklarska Poręba [aktualizacja:20-05-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
13-05
10-06
Turniej Piątkowy na I kobiecą/II męską kat szachową
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
13-05
12-06
WOLSZTYNSKIE SPOTKANIA SZACHOWE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY O III KAT
WOLSZTYN [aktualizacja:14-05-2022]
Poland,WP
klasyczne
14-05
15-05
3 Nocny Turniej Szachowy
Ślesin [aktualizacja:15-05-2022]
Poland,WP
klasyczne
14-05
14-05
I Amatorski Turniej Szachowy o Puchar Rektora PUZ w Suwałkach
Suwałki [aktualizacja:14-05-2022]
Poland,PL
klasyczne
14-05
15-05
I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2022 - GRUPA A i GRUPA B: 1600-1400
Lipusz [aktualizacja:17-05-2022]
Poland,PO
klasyczne
14-05
15-05
III TURNIEJ SZACHOWY POD PATRONATEM PGE GiEK
Rybnik [aktualizacja:15-05-2022]
Poland,SL
klasyczne
14-05
15-05
III WATowski Turniej o Kategorie
Warszawa [aktualizacja:07-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
14-05
14-05
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1000-1100
Gdynia [aktualizacja:14-05-2022]
Poland,PO
klasyczne
14-05
14-05
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1000-1100 OPEN
Gdynia [aktualizacja:14-05-2022]
Poland,PO
klasyczne
14-05
14-05
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1200
Gdynia [aktualizacja:14-05-2022]
Poland,PO
klasyczne
14-05
15-05
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1250-1400
Gdynia [aktualizacja:15-05-2022]
Poland,PO
klasyczne
14-05
15-05
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1600-1800
Gdynia [aktualizacja:15-05-2022]
Poland,PO
klasyczne
14-05
15-05
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o III i II kategorię
Luboń [aktualizacja:16-05-2022]
Poland,WP
klasyczne
14-05
15-05
Szachylice dla IV i III
Chylice [aktualizacja:15-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
14-05
15-05
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ oraz I+ KOBIECĄ
STRUMIEŃ [aktualizacja:15-05-2022]
Poland,SL
klasyczne
14-05
15-05
Turniej Klasyfikacyjny na I kategorię (norma częściowa) - zgłoszony do FIDE I miejsce 500 zł
Łódź [aktualizacja:15-05-2022]
Poland,LD
klasyczne
14-05
15-05
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ oraz I KOBIECĄ
STRUMIEŃ [aktualizacja:15-05-2022]
Poland,SL
klasyczne
14-05
15-05
Turniej Klasyfikacyjny na II kategorię
Łódź [aktualizacja:15-05-2022]
Poland,LD
klasyczne
14-05
15-05
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ oraz II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [aktualizacja:15-05-2022]
Poland,SL
klasyczne
14-05
15-05
Turniej Klasyfikacyjny na III kategorię
Łódź [aktualizacja:15-05-2022]
Poland,LD
klasyczne
15-05
15-05
64 Wojewódzki Turniej Szachowy LZS o " Złotą Wieżę 2022 "
Wikielec Gmina Iława [aktualizacja:15-05-2022]
Poland,WM
drużynowy, klasyczne
15-05
21-05
II WIOSENNY OGÓLNOPOLSKI INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY
WĘGIERSKA GÓRKA [aktualizacja:21-05-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
15-05
26-06
WOLSZTYNSKIE SPOTKANIA SZACHOWE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY
WOLSZTYN [aktualizacja:15-06-2022]
Poland,WP
klasyczne
18-05
18-05
Otwarty turniej D.k ŚWIT
Warszawa [aktualizacja:18-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
20-05
24-05
DMP - III Liga Seniorów PK 2022
Bystre [aktualizacja:25-05-2022]
Poland,PK
drużynowy, klasyczneFIDE
20-05
22-05
Weekendowe szkolenie szachowe z UKS Koroną Gdańsk
WŁADYSŁAWOWO [aktualizacja:15-05-2022]
Poland,PO
klasyczne
21-05
22-05
Cykl trzech turniejów pod patronatem Burmistrza Nałęczowa - Turniej 2 (z3)
Czesławice [aktualizacja:23-05-2022]
Poland,LU
klasyczne
21-05
21-05
I TURNIEJ NA V i IV KATEGORIĘ SZACHOWĄ" O TYTUŁ MISTRZA SZACHOWEJ AKADEMII" DO LAT 8.
Ostróda [aktualizacja:21-05-2022]
Poland,WM
klasyczne
21-05
21-05
I TURNIEJ NA V i IV KATEGORIE SZACHOWĄ " OTYTUŁ MISTRZA SZACHOWEJ AKADEMII" DO LAT 15.
Ostróda [aktualizacja:21-05-2022]
Poland,WM
klasyczne
21-05
22-05
III DOLNOŚLĄSKA LIGA SZACHOWA 2022 - TURNIEJ O AWANS DO II LIG SZACHOWEJ - WROCŁ
Wrocław [aktualizacja:22-05-2022]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
21-05
22-05
IV Grand-Prix Gminy Zabierzów - Grupa A FIDE do 2399 ELO - nr 1
Zabierzów [aktualizacja:20-05-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
21-05
22-05
IV Grand-Prix Gminy Zabierzow - Grupa B 1600 Pzszach - nr 1
Zabierzów [aktualizacja:14-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
21-05
22-05
IV Memoriał prof. Józefa Marcinkiewicza
Janów k/Sokółki [aktualizacja:23-05-2022]
Poland,PL
klasyczne
21-05
22-05
LATO FIDE OPEN (ELO do 1800)
Wrocław [aktualizacja:18-05-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
21-05
21-05
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [aktualizacja:21-05-2022]
Poland,SL
klasyczne
21-05
22-05
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ tylko dla 1400 PZSZACH o III kategorię bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [aktualizacja:22-05-2022]
Poland,SL
klasyczne
21-05
22-05
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ tylko dla 1600 PZSzach o II kat. bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [aktualizacja:26-05-2022]
Poland,SL
klasyczne
21-05
22-05
Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) do lat 12
Wrocław [aktualizacja:03-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
21-05
22-05
Turniej klasyfikacyjny na II kategorię
Olsztyn [aktualizacja:22-05-2022]
Poland,WM
klasyczne
21-05
22-05
Turniej klasyfikacyjny na III kategorię
Olsztyn [aktualizacja:22-05-2022]
Poland,WM
klasyczne
21-05
22-05
Turniej na III i II Kategorię w Hetmanie Płock. Grupa B 1250 - 1400.
PŁOCK [aktualizacja:22-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
21-05
22-05
Turniej na III i II kategorie w Hetmanie Płock. Grupa A 1600.
PŁOCK [aktualizacja:22-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
21-05
21-05
Turniej OPEN o V i IV kategorie
Zabrze [aktualizacja:21-05-2022]
Poland,SL
klasyczne
21-05
21-05
Turniej Szachowy CHESS FOR KIDS - Grupa A na III/II kat.
Warszawa [aktualizacja:12-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
21-05
22-05
Turniej TRZECI KROK (1800 PZSzach) - MAJ
Wrocław [aktualizacja:20-05-2022]
Poland,DS
klasyczne
21-05
22-05
V Turniej o Puchar Dyrektora MDK nr 1 Bytom - Grupa A (od 1400 PZSzach)
Bytom [aktualizacja:22-05-2022]
Poland,SL
klasyczne
21-05
22-05
Weekendowy Turniej w PZSzach dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [aktualizacja:22-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
22-05
29-05
Ogólnopolski Integracyjny Turniej "Fianchetto" 2022
Krynica Zdrój [aktualizacja:29-05-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
22-05
22-05
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [aktualizacja:22-05-2022]
Poland,SL
klasyczne
22-05
29-05
XXI Zgrupowanie Szkoleniowe PSZCZEW 2022 - GRUPA A
Pszczew [aktualizacja:27-05-2022]
Poland,WP
klasyczne
22-05
29-05
XXI Zgrupowanie Szkoleniowe PSZCZEW 2022 - GRUPA B
Pszczew [aktualizacja:30-05-2022]
Poland,LB
klasyczne
25-05
25-05
Sparing juniorów młodszych UKS Smecz Konin - M-GOK Gambit Ślesin
Konin [aktualizacja:18-05-2022]
Poland,WP
drużynowy, klasyczne
25-05
25-05
Szachowy maj 2022 z m. Lublin
Lublin [aktualizacja:25-05-2022]
Poland,LU
klasyczne
25-05
25-05
Turniej Wiosenny SSM PLUM 2022
Piechowice [aktualizacja:25-05-2022]
Poland,DS
klasyczne
27-05
24-06
Turniej Klasyfikacyjny na 1 i 2 kategorie szachowe
Wadowice [aktualizacja:24-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
28-05
29-05
TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ" - Grupa 1400
GDAŃSK [aktualizacja:29-05-2022]
Poland,PO
klasyczne
28-05
29-05
TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa 1600-1700
GDAŃSK [aktualizacja:29-05-2022]
Poland,PO
klasyczne
28-05
29-05
Drużynowe Mistrzostwa Juniorów Województwa Kuajwsko-Pomorskiego w Szachach.
Pruszcz [aktualizacja:29-05-2022]
Poland,KP
drużynowy, klasyczne
28-05
29-05
Majowe mistrzostwa Kombatuki w szachach klasycznych
Wałbrzych [aktualizacja:09-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
28-05
29-05
Majowy Turniej Szachowy w AZS UMK Toruń - Grupa A
Toruń [aktualizacja:29-05-2022]
Poland,KP
klasyczneFIDE
28-05
29-05
Majowy Turniej Szachowy w AZS UMK Toruń - Grupa B
Toruń [aktualizacja:29-05-2022]
Poland,KP
klasyczne
28-05
29-05
Otwarte Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego - Grupa A - juniorzy 13-18 lat
Sulechów [aktualizacja:29-05-2022]
Poland,LB
klasyczne
28-05
29-05
Otwarte Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego - Grupa B - dzieci 11-12 lat
Sulechów [aktualizacja:29-05-2022]
Poland,LB
klasyczne
28-05
29-05
Otwarte Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego - Grupa C - dzieci 9-10 lat
Sulechów [aktualizacja:30-05-2022]
Poland,LB
klasyczne
28-05
29-05
Turniej na II kategorię szachową
Wrocław [aktualizacja:29-05-2022]
Poland,DS
klasyczne
28-05
28-05
VII Mistrzostwa Jeleniej Góry Juniorów U10 chłopcy
Jelenia Góra [aktualizacja:28-05-2022]
Poland,DS
klasyczne
28-05
28-05
VII Mistrzostwa Jeleniej Góry Juniorów U10 - dziewczęta
Jelenia Góra [aktualizacja:28-05-2022]
Poland,DS
klasyczne
28-05
28-05
VII Mistrzostwa Jeleniej Góry Juniorów U12-U15 dzw chł
Jelenia Góra [aktualizacja:28-05-2022]
Poland,DS
klasyczne
28-05
04-06
Warszawska Olimpada Młodzieży 2022 - serwis zbiorczy
Warszawa [aktualizacja:28-04-2022]
Poland,MA
klasyczne
28-05
29-05
Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-10
Warszawa [aktualizacja:02-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
28-05
29-05
Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-12
Warszawa [aktualizacja:31-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
28-05
29-05
Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-14
Warszawa [aktualizacja:31-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
28-05
29-05
Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-18
Warszawa [aktualizacja:31-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
28-05
29-05
Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-10
Warszawa [aktualizacja:31-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
28-05
29-05
Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-12
Warszawa [aktualizacja:31-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
28-05
29-05
Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-14
Warszawa [aktualizacja:31-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
28-05
29-05
Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-18
Warszawa [aktualizacja:31-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
29-05
29-05
Future Masters ELO do 1399 otwarte warsztaty z FM
Chylice [aktualizacja:03-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
29-05
29-05
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ - do lat 14
Czeladź [aktualizacja:30-05-2022]
Poland,SL
klasyczne
30-05
05-06
Szachowy Tydzień w Przeworsku -Round Robin Tournament GM norm
Przeworsk [aktualizacja:07-06-2022]
Poland,PK
klasyczneFIDE
czerwiec 2022
01-06
07-06
36. Puchar Wojewody Dolnośląskiego - turniej z normą GM
Legnica [aktualizacja:07-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
02-06
04-06
I MEMORIAŁ ŚW. FILOMENY W IŁAWIE (2012 i młodsi) - (możliwe uzyskanie kat (V IV III i II) bez wpisowego!
Iława [aktualizacja:26-06-2022]
Poland,WM
klasyczne
02-06
05-06
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK chłopcy
Kraków [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
02-06
05-06
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK dziewczynki
Kraków [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
03-06
05-06
Indywidualne Mistrzostwa Woj Warmińsko-Mazurskiego Juniorów (zbiorówka)
Ełk [aktualizacja:01-06-2022]
Poland,WM
klasyczne
03-06
05-06
Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 C11
Ełk [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,WM
klasyczne
03-06
05-06
Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 C13
Elk [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,WM
klasyczne
03-06
05-06
Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 C15
Ełk [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,WM
klasyczne
03-06
05-06
Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 C18
Ełk [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,WM
klasyczne
03-06
05-06
Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 C9
Ełk [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,WM
klasyczne
03-06
05-06
Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 D11
Ełk [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,WM
klasyczne
03-06
05-06
Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 D13
Ełk [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,WM
klasyczne
03-06
05-06
Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 D15+D18
Ełk [aktualizacja:08-06-2022]
Poland,WM
klasyczne
03-06
05-06
Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 D9
Ełk [aktualizacja:06-06-2022]
Poland,WM
klasyczne
03-06
03-06
Indywidualny Gminny Turniej szachowy klas I-IV
Lisia Góra [aktualizacja:03-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
03-06
03-06
Indywidualny Gminny turniej szachowy klas V-VIII
Lisia Góra [aktualizacja:03-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
03-06
03-06
Symultana z Arcymistrzem Arturem Jakubcem - Szachowy Tydzień w Przeworsku
Przeworsk [aktualizacja:03-06-2022]
Poland,PK
klasyczne
03-06
05-06
TURNIEJ SZACHOWY "KATEGORIA I i II "KROSNO ODRZAŃSKIE 2022
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,LB
klasyczne
03-06
05-06
TURNIEJ SZACHOWY "KATEGORIA III" KROSNO ODRZAŃSKIE 2022
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,LB
klasyczne
04-06
05-06
Wojewódzki Turniej Szachowy o Mistrzostwo Pałacu Młodzieży w Gdańsku - Turniej A
Gdańsk [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,PO
klasyczne
04-06
05-06
" Czego uczą szachy ? " do lat 11
Zabrze [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
04-06
05-06
II Turniej o Puchar Wójta Gminy Świerklaniec - grupa A
Świerklaniec [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
04-06
04-06
IV Klasyfikacyjny Puchar Dowódcy Gdyńskiej Brygady LotMW 1000-1100 juniorzy/juniorki
Gdynia [aktualizacja:09-06-2022]
Poland,PO
klasyczne
04-06
04-06
IV Klasyfikacyjny Puchar Dowódcy Gdyńskiej Brygady LotMW 1200 juniorzy
Gdynia [aktualizacja:04-06-2022]
Poland,PO
klasyczne
04-06
05-06
IV Klasyfikacyjny Puchar Dowódcy Gdyńskiej Brygady LotMW 1250-1800
Gdynia [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,PO
klasyczne
04-06
05-06
MINI-ELO BIAŁYSTOK 2022 - turniej 26. - grupa A
Białystok [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
04-06
05-06
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 C-10
Świdnica [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
04-06
05-06
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 C-12
Świdnica [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
04-06
05-06
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 C-14
Świdnica [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
04-06
05-06
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 D i C-16
Świdnica [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
04-06
05-06
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 D i C-18
Świdnica [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
04-06
05-06
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 D-10
Świdnica [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
04-06
05-06
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 D-12
Świdnica [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
04-06
05-06
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 D-14
Świdnica [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
04-06
05-06
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 D-8
Świdnica [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
04-06
05-06
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 C-8
Świdnica [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
04-06
05-06
Szachowy Tydzień w Przeworsku gr. A
Przeworsk [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,PK
klasyczne
04-06
05-06
Szachowy Tydzień w Przeworsku gr. B
Przeworsk [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,PK
klasyczne
04-06
05-06
Szkolny turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową
Bóbrka (gmina Solina) [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,PK
klasyczne
04-06
04-06
Turniej Międzyosiedlowy w Warszawie
Warszawa [aktualizacja:25-05-2022]
Poland,MA
klasyczne
04-06
04-06
TURNIEJ NA KAT V I IV W SP RZĄSKA GR A PRZEDSZKOLE
Rząska [aktualizacja:09-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
04-06
04-06
TURNIEJ NA KAT V I IV W SP RZĄSKA GR B KLASY I - II
Rząska [aktualizacja:08-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
04-06
04-06
TURNIEJ NA KAT V I IV W SP RZĄSKA GR C KLASY III - VIII
Rząska [aktualizacja:08-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
04-06
05-06
Turniej o Puchar Starosty Powiatu Tarnobrzeskiego - Grupa A i B
Tarnobrzeg [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,PK
klasyczne
04-06
05-06
Turniej OPEN o II kategorię męską i I kobiecą - zawodnicy od 1400
Zabrze [aktualizacja:04-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
04-06
04-06
Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - wyłącznie dla zawodników LUKKS Kielce
KIELCE [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,SK
klasyczne
04-06
04-06
Turniej z okazji Dnia Dziecka - grupa do lat 12
Konin [aktualizacja:08-06-2022]
Poland,WP
klasyczne
04-06
04-06
Turniej z okazji Dnia Dziecka - grupa do lat 9
Konin [aktualizacja:08-06-2022]
Poland,WP
klasyczne
04-06
04-06
Zajezdnia Kultury Stacja Szachy Czerwiec
Pleszew [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,WP
klasyczne
05-06
05-06
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Nasielskiego Szkół Podstawowych
Nasielsk [aktualizacja:05-06-2022]
Poland,MA
drużynowy, klasyczne
05-06
12-06
XVII TURNIEJ SZACHOWY SUDETY - FINAŁOWA GRUPA A
Karpacz [aktualizacja:17-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
05-06
12-06
XVII TURNIEJ SZACHOWY SUDETY - Finałowa Grupa B
Karpacz [aktualizacja:17-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
05-06
12-06
XVII TURNIEJ SZACHOWY SUDETY - Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ 2022
Szklarska Poręba [aktualizacja:09-05-2022]
Poland,DS
klasyczne
05-06
12-06
XVII TURNIEJ SZACHOWY SUDETY - Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ 2022 - faza eliminacyjna
Karpacz [aktualizacja:17-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
06-06
12-06
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 C11-17
Pokrzywna [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,OP
klasyczne
06-06
12-06
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - C7 + C9
Pokrzywna [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,OP
klasyczne
06-06
12-06
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 Grupa Dziewcząt
Pokrzywna [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,OP
klasyczne
08-06
08-06
EUROPEAN SENIOR CHESS CHAMPIONSHIPS - SENIOR 50+
Lublin [aktualizacja:05-07-2022]
Poland,LU
klasyczne
08-06
08-06
EUROPEAN SENIOR CHESS CHAMPIONSHIPS - SENIOR 65+
Lublin [aktualizacja:05-07-2022]
Poland,LU
klasyczne
10-06
10-06
II Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego Szkół Podstawowych i Przedszkoli
Sokółka [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,PL
klasyczne
10-06
12-06
MAKROREGIONALNE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW LB-DS - chłopcy
Drzonków [aktualizacja:13-06-2022]
Poland,LB
klasyczne
10-06
12-06
MAKROREGIONALNE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW LB-DS - dziewczynki
Drzonków [aktualizacja:13-06-2022]
Poland,LB
klasyczne
10-06
20-06
Ogólnopolski turniej drużynowy w szachach
Wagrowiec [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,WP
drużynowy, klasyczne
11-06
12-06
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików do lat 10 KP-PO chłopcy
Gdańsk [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,PO
klasyczneFIDE
11-06
12-06
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików do lat 10 KP-PO dziewczęta
Gdańsk [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,PO
klasyczne
11-06
12-06
90 - lecie Szkoły Podstawowej im: Tadeusza Kościuszki w Zbrosławicach do lat 12
Zbrosławice [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
11-06
12-06
90 - lecie Szkoły Poodstawowej im: Tadeusza Kościuszki w Zbrosławicach - Open
Zbrosławice [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
11-06
11-06
I Mistrzostwa Akademii Szachowej KS Krak
Kraków [aktualizacja:15-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
11-06
12-06
II MISTRZOSTWA AKADEMII SZACHOWEJ GLIWICE - GRUPA A
Gliwice [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
11-06
12-06
II MISTRZOSTWA AKADEMII SZACHOWEJ GLIWICE - GRUPA B
Gliwice [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
11-06
12-06
III Turniej FIDE OPEN o Puchar Prezydenta Bydgoszczy
Bydgoszcz [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,KP
klasyczne
11-06
19-06
JUNOSZYNO 2022 - Grupa Mistrzowska
Junoszyno [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,PO
klasyczneFIDE
11-06
12-06
Klasyfikacyjny turniej szachowy "Września gra w szachy" - grupa A
Września [aktualizacja:14-06-2022]
Poland,WP
klasyczne
11-06
12-06
Klasyfikacyjny turniej szachowy "Września gra w szachy" - grupa B
Września [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,WP
klasyczne
11-06
12-06
Klasyfikacyjny turniej szachowy "Września gra w szachy" - grupa C
Września [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,WP
klasyczne
11-06
12-06
Klasyfikacyjny turniej szachowy "Września gra w szachy" - grupa D
Września [aktualizacja:14-06-2022]
Poland,WP
klasyczne
11-06
12-06
MINI-ELO BIAŁYSTOK 2022 - turniej 26. - grupa B
Białystok [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,PL
klasyczne
11-06
12-06
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów - Chłopcy do lat 12
Bydgoszcz [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,KP
klasyczne
11-06
12-06
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów - Chłopcy do lat 14
Bydgoszcz [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,KP
klasyczne
11-06
12-06
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów - Chłopcy do lat 16-18
Bydgoszcz [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,KP
klasyczne
11-06
12-06
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów - Dziewczęta do lat 12
Bydgoszcz [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,KP
klasyczne
11-06
12-06
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów - Dziewczęta14-16-18
Bydgoszcz [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,KP
klasyczne
11-06
11-06
PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [aktualizacja:11-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
11-06
12-06
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o II i I KAT.
PAWŁOWICE [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
11-06
12-06
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o III i II KAT. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
11-06
12-06
TK 1200-1400 do lat 13 SP 30 czerwiec 2022
Olsztyn [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,WM
klasyczne
11-06
12-06
TK 1200-1400 open SP 30 czerwiec 2022 - odwołany
Olsztyn [aktualizacja:08-06-2022]
Poland,WM
klasyczne
11-06
12-06
TK 1600-1800 SP 30 czerwiec 2022
Olsztyn [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,WM
klasyczne
11-06
12-06
TK 1800 plus SP 30 czerwiec 2022 - odwołany !!!
Olsztyn [aktualizacja:09-06-2022]
Poland,WM
klasyczne
11-06
12-06
TS Akademii Szachowej Sobocińscy - klasyfikacyjny o III i IV kat.
ŁOMŻA [aktualizacja:13-06-2022]
Poland,PL
klasyczne
11-06
12-06
TS Akademii Szachowej Sobocińscy - klasyfikacyjny o II-III oraz I kat. kobiecą
ŁOMŻA [aktualizacja:13-06-2022]
Poland,PL
klasyczne
11-06
12-06
Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa A10
Warszawa Ursus [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
11-06
12-06
Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa A11
Warszawa Ursus [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
11-06
12-06
Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa A12
Warszawa Ursus [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
11-06
12-06
Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza grupa B4
Warszawa Ursus [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
11-06
12-06
Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza grupy C1
Warszawa Ursus [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
11-06
11-06
Turniej z okazji Dnia Dziecka
Kłodzko [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
11-06
12-06
XII Memoriał Stanisława Łobaziewicza - Open A do 1800 ELO (do FIDE)
Krzeszowice [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
11-06
12-06
XII Memoriał Stanisława Łobaziewicza - Open B do lat 8 i 10 (2012 i młodsi)
Krzeszowice [aktualizacja:13-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
11-06
12-06
XXIII Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema"
Kartuzy [aktualizacja:13-01-2022]
Poland,PO
klasyczne
11-06
11-06
XXIII Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema" Grupa 1000
Kartuzy [aktualizacja:11-06-2022]
Poland,PO
klasyczne
11-06
12-06
XXIII Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema" Grupa 1400- 1600
Kartuzy [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,PO
klasyczne
11-06
12-06
Z Serca do Szachów (5) turniej B - ranking krajowy do 1700.
Sokółka [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,PL
klasyczne
11-06
12-06
Z Serca do Szachow (5) turniej A - do 1599 elo.
Sokółka [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
12-06
12-06
Diecezjalna Parafiada Szachowa dla dzieci i młodzieży
Stalowa Wola [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,PK
klasyczne
12-06
12-06
Gold Immortal Open
Online [aktualizacja:22-03-2022]
Poland,MA
klasyczne
12-06
12-06
PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
12-06
12-06
Symultana szachowa na czas Piknik Organizacji Pozarządowych 14.00
Libiąż [aktualizacja:11-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
12-06
12-06
XXIII Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema" Grupa 1100-1250
Kartuzy [aktualizacja:12-06-2022]
Poland,PO
klasyczne
13-06
13-06
Mistrzostwa Akademickiej Sp w NT 2022r kl.1-2
Nowy Tomyśl [aktualizacja:07-07-2022]
Poland,WP
klasyczne
14-06
19-06
II Turniej OPEN o Puchar ZBIGNIEWA PAKLEZY o II kategorię
Murzasichle [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
15-06
17-06
36. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA OPEN
Wrocław [aktualizacja:15-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
15-06
19-06
Turniej Szachowy JUNOSZYNO 2022
Junoszyno [aktualizacja:07-06-2022]
Poland,PO
klasyczne
15-06
19-06
Turniej Szachowy JUNOSZYNO 2022
Junoszyno [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,PO
klasyczne
16-06
17-06
36. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA A (do lat 8)
Wrocław [aktualizacja:17-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
16-06
17-06
36. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA B (do lat 10)
Wrocław [aktualizacja:17-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
16-06
17-06
36. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA C (do lat 12)
Wrocław [aktualizacja:17-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
16-06
19-06
International Chess Championship of Malopolska 2022 Division B (1600-2000)
Kraków [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
16-06
19-06
International Chess Championship of Malopolska 2022 Division C (below 1700 ELO)
Kraków [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
16-06
19-06
International Chess Championship of Malopolska 2022 Division D (U12)
Kraków [aktualizacja:22-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
16-06
19-06
International Chess Championship of Malopolska 2022 Division F (U8)
Kraków [aktualizacja:22-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
16-06
19-06
International Chess Championship of Malopolska 2022 Division A (over 2000 ELO)
Kraków [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
16-06
19-06
International Chess Championship of Malopolska 2022 Division E (U10)
Kraków [aktualizacja:22-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
16-06
18-06
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Klasycznych 11-18 lat
Zarzecze [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,LD
klasyczne
16-06
18-06
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Klasycznych do lat 10
Zarzecze [aktualizacja:23-06-2022]
Poland,LD
klasyczne
16-06
19-06
Turniej Szachów Standardowych 16.06 - 18.06 - 19.06. 2022
Skwierzyna [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,LB
klasyczne
17-06
19-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - C09
Imielin [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
17-06
19-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - C11
Imielin [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
17-06
19-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - C13
Imielin [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
17-06
19-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - C15
Imielin [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
17-06
19-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - C18
Imielin [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
17-06
19-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - D09
Imielin [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
17-06
19-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - D11
Imielin [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
17-06
19-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - D13
Imielin [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
17-06
19-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - D15
Imielin [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
17-06
19-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - D18
Imielin [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
17-06
18-06
MAGNUSIK Turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny - GRUPA A2 (dla rankingu 1250-1400)
ZIELONA GÓRA - Szkoła Podstawowa nr 1 [aktualizacja:18-06-2022]
Poland,LB
klasyczne
17-06
18-06
MAGNUSIK Turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny - GRUPA A3 (dla rankingu 1600-1700)
ZIELONA GÓRA - Szkoła Podstawowa nr 1 [aktualizacja:18-06-2022]
Poland,LB
klasyczne
17-06
18-06
MAGNUSIK Turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny - GRUPA C1 (od rankingu 1800 wzwyż)
ZIELONA GÓRA - Szkoła Podstawowa nr 1 [aktualizacja:18-06-2022]
Poland,LB
klasyczneFIDE
17-06
18-06
Turniej o Puchar Wójta Gminy Rychtal
Namysłów [aktualizacja:18-06-2022]
Poland,OP
klasyczne
17-06
19-06
XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 08 - C08
Suwałki [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,PL
klasyczne
17-06
19-06
XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 10 - C10
Suwałki [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
17-06
18-06
XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 12 - C12
Suwałki [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
17-06
18-06
XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 14 - C14
Suwałki [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
17-06
19-06
XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 16 - C16
Suwałki [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
17-06
19-06
XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 18 - C18
Suwałki [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
17-06
18-06
XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 08 - D08
Suwałki [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,PL
klasyczne
17-06
18-06
XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 10 - D10
Suwałki [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,PL
klasyczne
17-06
18-06
XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 12 - D12
Suwałki [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,PL
klasyczne
17-06
19-06
XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 14 - D14
Suwałki [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
17-06
19-06
XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 16 i 18 - D16+D18
Suwałki [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
18-06
18-06
Grand Prix Coffeedesk Szkół Podstawowych klasa I-III turniej 4- finałowy
Dźwirzyno [aktualizacja:18-06-2022]
Poland,ZP
klasyczne
18-06
19-06
II Szachowo - Rockowy Klasyczny Turniej Tematyczny - PRZEŁOŻONY!!!
Szydłowiec [aktualizacja:15-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
18-06
19-06
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ dla 1400 PZSzach o III kat. bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
18-06
19-06
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ dla 1600-1700 PZSzach o II kat. bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
18-06
18-06
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [aktualizacja:18-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
18-06
19-06
Szachylice dla IV i III
Chylice [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
18-06
19-06
Turniej 3 (z3) pod patronatem Burmistrza Nałęczowa
Nałęczów [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,LU
klasyczne
18-06
19-06
Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - CZERWIEC
Wrocław [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
18-06
19-06
Turniej klasyfikacyjny FIDE z okazji Turnieju Kandydatów FIDE 2022
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
18-06
19-06
Turniej Klasyfikacyjny na II i III kat. w Hetmanie Płock. Grupa A 1600.
PŁOCK [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
18-06
19-06
Turniej Klasyfikacyjny na III i II kat. w Hetmanie Płock. Grupa B. 1250-1400.
PŁOCK [aktualizacja:23-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
18-06
18-06
Turniej na kategorie w Redzie 2022
Reda [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,PO
klasyczne
18-06
19-06
TURNIEJ SZACHOWY NA I kat. szachową zgłoszony do FIDE 18-19.06.2022
Świdnica [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
18-06
19-06
Weekendowy Turniej w PZSzach dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
18-06
18-06
XII Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Krosna 2022 OPEN
KROSNO [aktualizacja:18-06-2022]
Poland,PK
klasyczne
19-06
19-06
Kurs sedziów szachowch - prowadzenie transmisji turniejowej on-line
Sulechów [aktualizacja:15-06-2022]
Poland,LB
klasyczne
19-06
19-06
Mazowiecka Kadra Młodzików Gra 1
Sękocin Stary [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
19-06
19-06
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
20-06
20-06
Eko-LOGICZNY Turniej Szachowy w Krośnie
KROSNO [aktualizacja:20-06-2022]
Poland,PK
klasyczne
20-06
20-06
II Mistrzostwa SP Gminy Sidra
Sidra [aktualizacja:22-06-2022]
Poland,PL
klasyczne
20-06
23-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA C-10
Sielpia Wielka [aktualizacja:25-06-2022]
Poland,SK
klasyczne
20-06
23-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA C-12
Sielpia Wielka [aktualizacja:25-06-2022]
Poland,SK
klasyczne
20-06
23-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA C-14
Sielpia Wielka [aktualizacja:25-06-2022]
Poland,SK
klasyczne
20-06
23-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA C-16/C18
Sielpia Wielka [aktualizacja:25-06-2022]
Poland,SK
klasyczne
20-06
23-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA C-8
Sielpia Wielka [aktualizacja:25-06-2022]
Poland,SK
klasyczne
20-06
23-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA D-10
Sielpia Wielka [aktualizacja:25-06-2022]
Poland,SK
klasyczne
20-06
23-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA D-12
Sielpia Wielka [aktualizacja:25-06-2022]
Poland,SK
klasyczne
20-06
23-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA D-14/16/18
Sielpia Wielka [aktualizacja:25-06-2022]
Poland,SK
klasyczne
20-06
23-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA D-8
Sielpia Wielka [aktualizacja:25-06-2022]
Poland,SK
klasyczne
21-06
23-06
Czerwcowy Klasyfikacyjny Turniej Szachowy w I LO grupa A
Elbląg [aktualizacja:23-06-2022]
Poland,WM
klasyczne
21-06
23-06
Zakończenie roku - grupa A
Szymanów [aktualizacja:16-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
21-06
23-06
Zakończenie roku-grupa A
Szymanow [aktualizacja:23-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
23-06
23-06
Zakończenie roku grupa B
Szymanow [aktualizacja:23-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
24-06
03-07
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - EKSTRALIGA 2022
Lublin [aktualizacja:09-07-2022]
Poland,LU
drużynowy, klasyczneFIDE
24-06
03-07
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - I LIGA 2022
Lublin [aktualizacja:09-07-2022]
Poland,LU
drużynowy, klasyczneFIDE
24-06
25-06
Grodziski Międzynarodowy Turniej Szachowy upamiętniający M. Najdorfa grupa C
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:25-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
24-06
26-06
Turnej WKSz-1938 24-th P'60+30"
Włocławek [aktualizacja:26-06-2022]
Poland,KP
klasyczne
25-06
01-07
==PUCHAR DW VIS ==WWW SZACHOWEWAKACJE COM PL Grupa od 1700
Jastrzębia Góra [aktualizacja:01-07-2022]
Poland,PO
klasyczneFIDE
25-06
26-06
30. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 3. Turniej
Wrocław [aktualizacja:28-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
25-06
02-07
==PUCHAR DW VIS ==WWW SZACHOWEWAKACJE COM PL 1000 - 1100
Jastrzębia Góra [aktualizacja:01-06-2022]
Poland,PO
klasyczne
25-06
02-07
==PUCHAR DW VIS ==WWW SZACHOWEWAKACJE COM PL 1000 - 1100
Jastrzębia Góra [aktualizacja:01-07-2022]
Poland,PO
klasyczne
25-06
02-07
==PUCHAR DW VIS ==WWW SZACHOWEWAKACJE COM PL 1200-1250
Jastrzębia Góra [aktualizacja:01-07-2022]
Poland,PO
klasyczne
25-06
02-07
==PUCHAR DW VIS ==WWW SZACHOWEWAKACJE COM PL 1600
Jastrzębia Góra [aktualizacja:01-07-2022]
Poland,PO
klasyczne
25-06
04-07
Arcymistrzowski Turniej kobiet
Bydgoszcz [aktualizacja:04-07-2022]
Poland,KP
klasyczne
25-06
26-06
Grand Prix z okazji 25-lecia LKS Parnas Stara Wieś - Turniej nr 4 Klasyk
Stara Wieś [aktualizacja:26-06-2022]
Poland,PK
klasyczne
25-06
03-07
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Niewidomych i Słabowidzących 2022
Brok [aktualizacja:02-07-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
25-06
05-07
Obóz Szachowy podczas XVIII Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Perła Bałtyku
Łazy [aktualizacja:21-05-2022]
Poland,ZP
klasyczne
25-06
26-06
SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - II Turniej 2022 (grupa A)
Kozy [aktualizacja:26-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
25-06
25-06
Turniej o Puchar Wójta Gminy Kamienica Polska
Kamienica Polska [aktualizacja:25-06-2022]
Poland,SL
klasyczne
25-06
26-06
Turniej Przedwakacyjny- OPEN
Jelenia Góra [aktualizacja:26-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
25-06
04-07
VII Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Bydgoszczy - Open A - Open B - Open C - Open D - Całkowita pula nagród to ponad 100 000 zł
Bydgoszcz [aktualizacja:14-04-2022]
Poland,KP
klasyczne
25-06
26-06
W Łęgu o kategorie - turniej A
Łęg Tarnowski [aktualizacja:28-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
25-06
05-07
Wakacje przy szachownicy w Cracovii 1906 - 2022
Kraków [aktualizacja:22-07-2022]
Poland,MP
klasyczne
25-06
26-06
Witamy wakacje grupa B
Włoszakowice [aktualizacja:24-06-2022]
Poland,WP
klasyczne
25-06
02-07
XI Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2022 - OPEN A FIDE (od 2200)
Kraków [aktualizacja:21-07-2022]
Poland,MP
klasyczne
25-06
02-07
XI Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2022 - OPEN B FIDE (1700-2199)
Kraków [aktualizacja:21-07-2022]
Poland,MP
klasyczne
25-06
02-07
XI Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2022 - OPEN C FIDE (do 1699)
Krakow [aktualizacja:21-07-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
25-06
26-06
XI Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2022 - OPEN D do lat 12
Kraków [aktualizacja:23-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
25-06
26-06
XI Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2022 - OPEN E do lat 8
Kraków [aktualizacja:23-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
25-06
26-06
XI Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2022 - OPEN E do lat 8
Kraków [aktualizacja:01-07-2022]
Poland,MP
klasyczne
25-06
26-06
XI Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2022 - Grupa D (U12)
Kraków [aktualizacja:09-07-2022]
Poland,MP
klasyczne
26-06
01-07
==PUCHAR DW VIS ==WWW SZACHOWEWAKACJE COM PL 1400
Jastrzębia Góra [aktualizacja:01-07-2022]
Poland,PO
klasyczne
26-06
26-06
D.K.SWIT.OPEN
Warszawa [aktualizacja:24-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
26-06
03-07
II Festiwal Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - Grupa A (1700 i więcej)
Gdańsk - Kowale [aktualizacja:04-07-2022]
Poland,PO
klasyczneFIDE
26-06
03-07
IV GrantON Puchar Prezesa ŁZSzach w Szachach Klasycznych Grupa A
Nieborów [aktualizacja:03-07-2022]
Poland,LD
klasyczne
26-06
03-07
IV GrantON Puchar Prezesa ŁZSzach w Szachach Klasycznych Grupa B
Nieborów [aktualizacja:03-07-2022]
Poland,LD
klasyczne
26-06
02-07
Puchar Przystani 2022 turniej A
Wołomin [aktualizacja:06-07-2022]
Poland,MA
klasyczne
26-06
02-07
Puchar Przystani 2022 turniej B
Wołomin [aktualizacja:09-07-2022]
Poland,MA
klasyczne
26-06
28-06
XIV MEMORIAŁ BRACI BOGDANA I TADEUSZA BIELUCZYKÓW - grupa B
Białystok [aktualizacja:28-06-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
26-06
05-07
XVIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA A (FIDE min. 1700)
ŁAZY (OW Bryza - ul. Wąska 2) [aktualizacja:06-07-2022]
Poland,ZP
klasyczneFIDE
26-06
05-07
XVIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA B (FIDE do 1700)
ŁAZY (OW Bryza - ul. Wąska 2) [aktualizacja:05-07-2022]
Poland,ZP
klasyczneFIDE
26-06
05-07
XVIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (seniorzy 50+)
ŁAZY (OW Bryza - ul. Wąska 2) [aktualizacja:05-07-2022]
Poland,ZP
klasyczneFIDE
26-06
05-07
XVIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA D (dzieci do 10 lat)
ŁAZY (OW Bryza - ul. Wąska 2) [aktualizacja:05-07-2022]
Poland,ZP
klasyczne
26-06
05-07
XVIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - TURNIEJ KOŁOWY Z NORMĄ IM
ŁAZY (OW Bryza) [aktualizacja:06-07-2022]
Poland,ZP
klasyczneFIDE
27-06
01-07
PÓŁKOLONIE Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY - I TURNUS
Wrocław [aktualizacja:09-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
27-06
28-06
Turniej Szachowy z okazji 70-lecia MDK Świdnica Gr. A
Świdnica [aktualizacja:30-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
27-06
02-07
Turniej Towarzyszący MPJNiS
Brok [aktualizacja:02-07-2022]
Poland,MA
klasyczne
28-06
07-07
Wakacyjny na III kategorię w Hetmanie 1_2022
Warszawa [aktualizacja:07-07-2022]
Poland,MA
klasyczne
29-06
03-07
II Festiwal Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - Grupa B (1600-1700)
Gdańsk - Kowale [aktualizacja:03-07-2022]
Poland,PO
klasyczne
29-06
03-07
II Festiwal Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - Grupa C (1400)
Gdańsk - Kowale [aktualizacja:03-07-2022]
Poland,PO
klasyczne
29-06
01-07
XIV MEMORIAŁ BRACI BOGDANA I TADEUSZA BIELUCZYKÓW - grupa C
Białystok [aktualizacja:01-07-2022]
Poland,PL
klasyczne
30-06
trwający
OBÓZ SZACHOWO - SPORTOWY 19.08 - 29.08.2022 Turniej na kategorię III IV i V Zgłoszenia do 15.07.2022
Bolesławiec [aktualizacja:29-06-2022]
Poland,LD
klasyczne
lipiec 2022
01-07
trwający
261st YMCA Summer 2022-A
Warszawa [aktualizacja:05-08-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
01-07
trwający
262nd YMCA Summer 2022-B
Warszawa [aktualizacja:05-08-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
01-07
03-07
Szachy w Harmonijce. XI Otwarty Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WFiNS
Toruń [aktualizacja:03-07-2022]
Poland,KP
klasyczne
01-07
01-07
Turniej klasyfikacyjny nauczycieli w projekcie Edukacja przez Szachy w Szkole
Mikołów [aktualizacja:01-07-2022]
Poland,SL
klasyczne
01-07
03-07
XVII Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Pszczyny
Pszczyna [aktualizacja:01-07-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
01-07
03-07
XVII Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Pszczyny - do lat 11
Pszczyna [aktualizacja:01-07-2022]
Poland,SL
klasyczne
02-07
03-07
30. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 4. Turniej
Wrocław [aktualizacja:03-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
02-07
12-07
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 2022 - grupa A
Sokołowsko [aktualizacja:11-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
02-07
12-07
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 2022 - grupa B
Sokołowsko [aktualizacja:11-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
02-07
12-07
Letni obóz szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław
Sokołowsko [aktualizacja:30-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
02-07
04-07
Otwarte Mistrzostwa Płocka Juniorów w Szachach Klasycznych 2022
PŁOCK [aktualizacja:05-07-2022]
Poland,MA
klasyczne
03-07
04-07
12. Turniej Szachowy GRAND PRIX SUWAŁK Zima-Wiosna 2022 - Grupa B
Suwałki [aktualizacja:04-07-2022]
Poland,PL
klasyczne
03-07
03-07
Mistrzostwa Gminy Drezdenko dla dzieci ze szkół podstawowych GR B
Trzebicz [aktualizacja:03-07-2022]
Poland,LB
klasyczne
04-07
08-07
5 - dniowe Półkolonie Szachowe - Turnus nr 1
Zabrze [aktualizacja:01-07-2022]
Poland,SL
klasyczne
04-07
trwający
Klasyczny Wakacyjny Turniej Szachowy w WDK 
Rzeszów [aktualizacja:wczoraj 20:08]
Poland,PK
klasyczne
04-07
08-07
Półkolonie szachowe "Szachy-nauka-zabawa"
Warszawa [aktualizacja:24-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
04-07
08-07
PÓŁKOLONIE Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY - II TURNUS
Wrocław [aktualizacja:28-06-2022]
Poland,DS
klasyczne
04-07
08-07
PÓŁKOLONIE Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY - II TURNUS - GRUPA A
Wrocław [aktualizacja:09-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
04-07
08-07
PÓŁKOLONIE Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY - II TURNUS - GRUPA B
Wrocław [aktualizacja:02-08-2022]
Poland,DS
klasyczne
04-07
07-07
SZACHY Z BLUESEM - VIII Suwalski Festiwal Szachowy
Suwałki [aktualizacja:04-07-2022]
Poland,PL
klasyczne
04-07
08-07
XXI Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa
Tyniec [aktualizacja:10-07-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
04-07
15-07
XXX Turniej Szachowy w Niepublicznym Integracyjnym Przedszkolu Motylek w Krośnie
Krosno [aktualizacja:15-07-2022]
Poland,PK
klasyczne
05-07
05-07
XIX Wakacyjny Ultramaraton Szachowy dla Dzieci i Mł. do lat 8 10 15 i 20 7 z10
Lubartów [aktualizacja:05-07-2022]
Poland,LU
klasyczne
06-07
13-07
III Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa A (FIDE powyżej 1800)
Lipusz [aktualizacja:16-07-2022]
Poland,PO
klasyczneFIDE
06-07
13-07
III Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa B (FIDE do 1800)
Lipusz [aktualizacja:16-07-2022]
Poland,PO
klasyczneFIDE
06-07
13-07
III Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa C (do lat 14)
Lipusz [aktualizacja:16-07-2022]
Poland,PO
klasyczne
07-07
16-07
IV Wakacyjny Klasyczny Turniej Szachowy - OPEN A
Wieleń Zaobrzańiski [aktualizacja:16-07-2022]
Poland,WP
klasyczne
07-07
16-07
IV Wakacyjny Klasyczny Turniej Szachowy - OPEN B
Wieleń Zaobrzański [aktualizacja:19-07-2022]
Poland,WP
klasyczne
07-07
11-07
Obóz szachowy z turniejem na kategorię
Rudki [aktualizacja:11-07-2022]
Poland,SK
klasyczne
07-07
10-07
PUCHAR POLONII WROCŁAW (do 2399 ELO) - PULA NAGRÓD 1800 ZŁ
Wrocław [aktualizacja:17-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
07-07
10-07
XXII Festiwal Szachowy w Bierzwniku Turniej Główny im. Romana Szymoniaka
Bierzwnik [aktualizacja:09-07-2022]
Poland,ZP
klasyczne
08-07
15-07
Bezpieczne Wakacje Turniej Klasyfikacyjny
Nowy Sącz [aktualizacja:20-07-2022]
Poland,MP
klasyczne
08-07
15-07
Festiwal Szachwy z okazji 100-lecia Klubu Sportowego Lech Poznań
Poznań [aktualizacja:28-06-2022]
Poland,WP
klasyczne
08-07
12-07
Indywidualne Mistrzostwa Polski Nieslyszacych w Szachach Mezczyzn 2022
Warszawa [aktualizacja:12-07-2022]
Poland,MA
klasyczne
09-07
12-07
Indywidualne Mistrzostwa Polski Głuchoniewidomych w Szachach
Warszawa [aktualizacja:12-07-2022]
Poland,MA
klasyczne
09-07
12-07
Indywidualne Mistrzostwa Polski Nieslyszacych w Szachach Kobiet 2022
Warszawa [aktualizacja:12-07-2022]
Poland,MA
klasyczne
09-07
10-07
Wakacje z Myślenicką Akademią Talentów - Otwarty Turniej Klasyfikacyjny - Grupa A
Miejsce Piastowe [aktualizacja:11-07-2022]
Poland,PK
klasyczne
09-07
10-07
WAKACYJNY TURNIEJ W HETMANIE na V-II kat. PZSZACH 1000-1800.
PŁOCK [aktualizacja:11-07-2022]
Poland,MA
klasyczne
09-07
16-07
Wakacyjny Turniej Szachowy na Kaszubach - Grupa 1400
Stawiska [aktualizacja:15-07-2022]
Poland,PO
klasyczne
09-07
16-07
Wakacyjny Turniej Szachowy na Kaszubach - Grupa 1600-1700
Stawiska [aktualizacja:15-07-2022]
Poland,PO
klasyczne
09-07
16-07
Wakacyjny Turniej Szachowy na Kaszubach - Grupa 1800
Stawiska [aktualizacja:15-07-2022]
Poland,PO
klasyczne
09-07
16-07
Wakacyjny Turniej Szachowy na Kaszubach - Grupa 1900-2100
Stawiska [aktualizacja:15-07-2022]
Poland,PO
klasyczne
09-07
17-07
Warsaw Chess Festival - Memoriał Najdorfa - grupa A
Warszawa [aktualizacja:18-07-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
09-07
17-07
Warsaw Chess Festival - Memoriał Najdorfa - grupa B
Warszawa [aktualizacja:18-07-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
09-07
10-07
Weekendowy Turniej w Galeonie dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [aktualizacja:10-07-2022]
Poland,MA
klasyczne
11-07
17-07
Finał Centralny 64 Ogólnopolski Masowy Turniej Szachowy LZS o "Złotą Wieżę 2022"
Ciechanów [aktualizacja:17-07-2022]
Poland,MA
drużynowy, klasyczne
11-07
15-07
PÓŁKOLONIE Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY - III TURNUS
Wrocław [aktualizacja:05-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
11-07
15-07
PÓŁKOLONIE Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY - III TURNUS - GRUPA B
Wrocław [aktualizacja:21-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
11-07
15-07
PÓŁKOLONIE Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY - III TURNUS - KOŁÓWKA
Wrocław [aktualizacja:21-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
12-07
trwający
Turniej klasyfikacyjny na II kategorię 
Ostrołęka [aktualizacja:dzisiaj 12:29]
Poland,MA
klasyczne
12-07
29-07
Turniej na III kategorię szachową
Ostrołęka [aktualizacja:28-07-2022]
Poland,MA
klasyczne
14-07
26-07
Turniej Wakacyjny w Szarotce - grupa 3
Wadowice Górne [aktualizacja:26-07-2022]
Poland,PK
klasyczne
15-07
22-07
Turniej klasyfikacyjny Bezpieczne Wakacje 2
Nowy Sącz [aktualizacja:22-07-2022]
Poland,MP
klasyczne
16-07
17-07
XXIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pom. 2022- J15 + zawodnicy bk
Kowalewo Pomorskie [aktualizacja:18-07-2022]
Poland,KP
klasyczne
16-07
17-07
XXIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pom. 2022- Juniorzy do lat 10
Kowalewo Pomorskie [aktualizacja:18-07-2022]
Poland,KP
klasyczne
16-07
17-07
XXIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2022- dzieci do lat 8
Kowalewo Pomorskie [aktualizacja:18-07-2022]
Poland,KP
klasyczne
16-07
24-07
Deutschland Grand Prix 2022
Dortmund [aktualizacja:25-07-2022]
Germany
klasyczneFIDE
16-07
17-07
I Świdnicki Festiwal Szachowy Grupa A (na I i k kat.)
Burkatów 58-100 Świdnica [aktualizacja:17-07-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
16-07
17-07
I Świdnicki Festiwal Szachowy Grupa B (na II kat.)
Burkatów 58-100 Świdnica [aktualizacja:17-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
16-07
17-07
I Świdnicki Festiwal Szachowy Grupa C (tylko dla kobiet/juniorek)
Burkatów 58-100 Świdnica [aktualizacja:17-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
16-07
17-07
I Świdnicki Festiwal Szachowy Grupa D (na III kat.)
Burkatów 58-100 Świdnica [aktualizacja:18-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
16-07
16-07
I Świdnicki Festiwal Szachowy Grupa E (na V i IV kat.)
Burkatów 58-100 Świdnica [aktualizacja:19-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
16-07
17-07
MINI ELO - X TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY"
STRUMIEŃ - MGOK - ul. Młyńska [aktualizacja:17-07-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
16-07
16-07
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO AMATORÓW. GRUPA DO 10 LAT
Kielce [aktualizacja:17-07-2022]
Poland,SK
klasyczne
16-07
16-07
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO AMATORÓW. GRUPA DO 14 LAT
Kielce [aktualizacja:17-07-2022]
Poland,SK
klasyczne
16-07
16-07
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W SZACHACH SZYBKICH. GRUPA DO 10 LAT
Kielce [aktualizacja:16-07-2022]
Poland,SK
klasyczne
16-07
16-07
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W SZACHACH SZYBKICH. GRUPA DO 14 LAT
Kielce [aktualizacja:17-07-2022]
Poland,SK
klasyczne
16-07
17-07
Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię
Ostróda [aktualizacja:17-07-2022]
Poland,WM
klasyczne
17-07
26-07
Drużynowe Mistrzostw Polski Juniorów - II Liga
Wrocław [aktualizacja:26-07-2022]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
17-07
22-07
I Klasyczny Turniej Szachowy - KOLONIA szachowo - sportowo - rekreacyjna
Golejów [aktualizacja:31-07-2022]
Poland,SK
klasyczne
17-07
22-07
KOLONIA szachowo- - sportowo - rekreacyjna dla dzieci i młodzieży - wiele TURNIEJÓW - super ATMOSFERA - konkursy SPORTOWE
GOLEJÓW [aktualizacja:08-07-2022]
Poland,SK
klasyczne
17-07
22-07
Turniej Klasyfikacyjny - KOLONIA szachowwo - sportowo - rekreacyjna - grupa B
Golejów [aktualizacja:31-07-2022]
Poland,SK
klasyczne
17-07
26-07
Turniej OPEN przy II Lidze Juniorów
Wrocław [aktualizacja:19-07-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
18-07
22-07
5 - dniowe Półkolonie Szachowe - Turnus nr 3
Zabrze [aktualizacja:18-07-2022]
Poland,SL
klasyczne
18-07
24-07
II Bieszczadzki Festiwal Szachowy - OPEN A
Bystre [aktualizacja:22-07-2022]
Poland,PK
klasyczneFIDE
18-07
24-07
II Bieszczadzki Festiwal Szachowy - OPEN B
Bystre [aktualizacja:22-07-2022]
Poland,PK
klasyczneFIDE
18-07
24-07
II Bieszczadzki Festiwal Szachowy - OPEN C
Bystre [aktualizacja:22-07-2022]
Poland,PK
klasyczne
18-07
24-07
NC World Masters 2022 (chess no castling)
Dortmund [aktualizacja:25-07-2022]
Germany
klasyczne
18-07
26-07
PGNIG UG Chess Cup - ODWOŁANY!
Gdańsk [aktualizacja:12-07-2022]
Poland,PO
klasyczneFIDE
18-07
25-07
V Otwarty Wakacyjny Turniej Szachowy - Grupa A
Chełmno [aktualizacja:25-07-2022]
Poland,KP
klasyczne
18-07
25-07
V Otwarty Wakacyjny Turniej Szachowy - Grupa B
Chełmno [aktualizacja:25-07-2022]
Poland,KP
klasyczne
18-07
25-07
V Otwarty Wakacyjny Turniej Szachowy - Grupa C
Chełmno [aktualizacja:25-07-2022]
Poland,KP
klasyczne
18-07
25-07
Warsaw Chess Open II - A
Warszawa [aktualizacja:25-07-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
18-07
25-07
Warsaw Chess Open II - B
Warszawa [aktualizacja:25-07-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
19-07
19-07
Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Blyskawicznych I Tydzień
Wrocław [aktualizacja:19-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
19-07
19-07
Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Blyskawicznych I Tydzień
Wrocław [aktualizacja:19-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
19-07
05-08
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy O Puchar Lata 22
Lubsko [aktualizacja:05-08-2022]
Poland,LB
klasyczne
20-07
22-07
Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych I Tydzień do 1200
Wrocław [aktualizacja:24-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
20-07
22-07
Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych I Tydzień do 1400
Wrocław [aktualizacja:24-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
20-07
22-07
Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych I Tydzień powyżej 1600
Wrocław [aktualizacja:23-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
20-07
20-07
II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy do rankingu 1399
Golejów [aktualizacja:31-07-2022]
Poland,SK
klasyczne
22-07
31-07
Ogóln. Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w szachach o Puchar Podkarpacia
Rymanów Zdrój [aktualizacja:30-07-2022]
Poland,PK
klasyczne
22-07
24-07
PAWŁOWICKI WAKACYJNY FESTIWAL SZACHOWY od 1800 do 2000 PZSZACH -TURNIEJ A
PAWŁOWICE [aktualizacja:24-07-2022]
Poland,SL
klasyczne
22-07
22-07
PAWŁOWICKI WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV kat. bez ograniczeń wiekowych -TURNIEJ B
PAWŁOWICE [aktualizacja:22-07-2022]
Poland,SL
klasyczne
23-07
24-07
"SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ SZACHOWĄ (FIDE)
Lublin [aktualizacja:24-07-2022]
Poland,LU
klasyczneFIDE
23-07
24-07
"SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [aktualizacja:24-07-2022]
Poland,LU
klasyczne
23-07
24-07
"SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [aktualizacja:24-07-2022]
Poland,LU
klasyczne
23-07
31-07
II Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kopernik - Turniej A FIDE pow. 1600
Toruń [aktualizacja:31-07-2022]
Poland,KP
klasyczneFIDE
23-07
31-07
II Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kopernik - Turniej B
Toruń [aktualizacja:01-08-2022]
Poland,KP
klasyczneFIDE
23-07
31-07
II Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kopernik - Turniej C
Toruń [aktualizacja:01-08-2022]
Poland,KP
klasyczne
23-07
30-07
LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - A1 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY OD 1800 WZWYŻ
ZIELONA GÓRA - SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 - ul. Wyszyńskiego 17 [aktualizacja:30-07-2022]
Poland,LB
klasyczneFIDE
23-07
30-07
LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - B1 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY DLA RANKINGU 1600
ZIELONA GÓRA - SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 - ul. Wyszyńskiego 17 [aktualizacja:30-07-2022]
Poland,LB
klasyczne
23-07
30-07
LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - C1 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY DLA RANKINGU 1250-1400
ZIELONA GÓRA - SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 - ul. Wyszyńskiego 17 [aktualizacja:30-07-2022]
Poland,LB
klasyczne
23-07
23-07
PAWŁOWICKI WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI - TURNIEJ D
PAWŁOWICE [aktualizacja:23-07-2022]
Poland,SL
klasyczne
23-07
24-07
PAWŁOWICKI WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY od 1400 do 1700 PZSZACH - TURNIEJ C
PAWŁOWICE [aktualizacja:24-07-2022]
Poland,SL
klasyczne
23-07
24-07
Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - LIPIEC
Wrocław [aktualizacja:24-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
24-07
24-07
PAWŁOWICKI WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV kat. bez ograniczeń wiekowych- TURNIEJ E
PAWŁOWICE [aktualizacja:24-07-2022]
Poland,SL
klasyczne
26-07
26-07
Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Blyskawicznych II Tydzień do 1400
Wrocłąw [aktualizacja:26-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
27-07
29-07
Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych II Tydzień do 1200
Wrocław [aktualizacja:05-08-2022]
Poland,DS
klasyczne
27-07
29-07
Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych II Tydzień do 1400
Wrocław [aktualizacja:29-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
27-07
29-07
Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych II Tydzień powyżej 1600
Wrocław [aktualizacja:29-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
27-07
29-07
Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych II Tydzień powyżej 1800
Wrocław [aktualizacja:28-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
27-07
29-07
Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych II Tydzień powyżej 1800
Wrocław [aktualizacja:27-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
27-07
29-07
Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych II Tydzień powyżej 1800
Wrocław [aktualizacja:27-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
27-07
29-07
Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych II Tydzień powyżej 1800
Wrocław [aktualizacja:27-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
27-07
29-07
Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych II Tydzień powyżej 1800
Wrocław [aktualizacja:29-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
27-07
27-07
Symultana z arcymistrzem Aleksandrem Miśtą.
Ostróda [aktualizacja:26-07-2022]
Poland,WM
klasyczne
28-07
28-07
Sportowe Wakacje w Mieście Ostrołęka
Ostrołęka [aktualizacja:28-07-2022]
Poland,MA
klasyczne
30-07
trwający
I Turniej w Szachach Klasycznych Rogi 2022 - Grupa A
Rogi [aktualizacja:31-07-2022]
Poland,PK
klasyczne
30-07
31-07
I Turniej w Szachach Klasycznych Rogi 2022 - Grupa B
Rogi [aktualizacja:31-07-2022]
Poland,PK
klasyczne
30-07
31-07
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O II KATEGORIĘ LUB I KOBIECĄ - do lat 14
Czeladź [aktualizacja:31-07-2022]
Poland,SL
klasyczne
30-07
31-07
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O III KATEGORIĘ LUB II KOBIECĄ - do lat 14
Czeladź [aktualizacja:31-07-2022]
Poland,SL
klasyczne
30-07
31-07
Weekendowy Turniej w Galeonie dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [aktualizacja:31-07-2022]
Poland,MA
klasyczne
31-07
07-08
MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POMORZA O PUCHAR SOLIDARNOŚCI 
GDAŃSK [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,PO
klasyczneFIDE
31-07
31-07
Szach Królowi - Turniej Młodych Talentów do 14 lat-VII z cyklu 2022 - dogrywka
Lublin [aktualizacja:31-07-2022]
Poland,LU
klasyczne
31-07
07-08
Wrocław OPEN A - Festiwal Szachowy Adolfa Anderssena 2022
Wrocław [aktualizacja:30-04-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
31-07
07-08
Wrocław OPEN B - Festiwal Szachowy Adolfa Anderssena 2022
Wrocław [aktualizacja:30-04-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
sierpień 2022
01-08
trwający
Lista rankingowa PK SIERPIEŃ 2022
Podkarpacie [aktualizacja:02-08-2022]
Poland,PK
klasyczneFIDE
01-08
07-08
Mazowiecka Kadra Młodzików Gra 3 
Sękocin Stary [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,MA
klasyczne
01-08
trwający
Polsko-Niemieckie Integracyjne Wakacje z Szachami - Dąbie 2022
Dąbie [aktualizacja:19-07-2022]
Poland,ZP
klasyczneFIDE
01-08
03-08
TURNIEJ I (min. II kat. P-60'+30''). XV FESTIWAL "ŚWIĘTOKRZYSKIE '22".
Sielpia Wielka [aktualizacja:03-08-2022]
Poland,SK
klasyczne
01-08
03-08
TURNIEJ I GRUPA B (maks. III kat. P-60'+30''). XV FESTIWAL "ŚWIĘTOKRZYSKIE '22".
Sielpia Wielka [aktualizacja:03-08-2022]
Poland,SK
klasyczne
01-08
trwający
Wakacyjne FIDE granie w Hetmanie 2022 
Warszawa [aktualizacja:dzisiaj 19:37]
Poland,MA
klasyczneFIDE
01-08
05-08
Wrocław OPEN C - Festiwal Szachowy Adolfa Anderssena 2022
Wrocław [aktualizacja:30-04-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
02-08
09-08
ChessCamp4Kids Dąbie 2022 - Grupa B 
Dąbie [aktualizacja:dzisiaj 12:32]
Poland,ZP
klasyczne
03-08
05-08
Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych III Tydzień do 1200
Wrocław [aktualizacja:06-08-2022]
Poland,DS
klasyczne
03-08
05-08
Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych III Tydzień do 1400
Wrocław [aktualizacja:05-08-2022]
Poland,DS
klasyczne
03-08
05-08
Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych III Tydzień powyżej 1600
Wrocław [aktualizacja:05-08-2022]
Poland,DS
klasyczne
03-08
trwający
VI Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej
Suwałki [aktualizacja:03-05-2022]
Poland,PL
klasyczne
03-08
07-08
XIV Międzynarodowy Memoriał im. Jana Zukertorta  
Lublin [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,LU
klasyczneFIDE
04-08
09-08
III Międzynarodowy Letni Puchar Małopolski 2022 GR S Senior PLUS 55 65 75 TAURON ARENA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR 
Kraków TAURON Arena ul.. Lema 7 [aktualizacja:dzisiaj 11:48]
Poland,MP
klasyczneFIDE
04-08
09-08
III Międzynarodowy Letni Puchar Małopolski 2022 GR. A - Amatorska - TAURON ARENA KRAKÓW-MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR 
Kraków TAURON Arena ul.. Lema 7 [aktualizacja:dzisiaj 13:22]
Poland,MP
klasyczneFIDE
04-08
09-08
III Międzynarodowy Letni Puchar Małopolski 2022 GR. M Mistrzowska -TAURON ARENA KRAKÓW - MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR 
Kraków TAURON Arena ul. Lema 7 [aktualizacja:dzisiaj 13:27]
Poland,MP
klasyczneFIDE
04-08
08-08
TURNIEJ II (min. II kat. P-60'+30''). XV FESTIWAL "ŚWIĘTOKRZYSKIE '22". 
Sielpia Wielka [aktualizacja:wczoraj 21:33]
Poland,SK
klasyczne
04-08
08-08
TURNIEJ II GRUPA B (maks. III kat. P-60'+30''). XV FESTIWAL "ŚWIĘTOKRZYSKIE '22"
Sielpia Wielka [aktualizacja:05-08-2022]
Poland,SK
klasyczne
05-08
07-08
III Międzynarodowy Letni Puchar Małopolski 2022 GR D do 1600 PZSZACH - TAURON AREN KRAKÓW - MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR 
KRAKÓW TAURON ARENA UL. LEMA 7 [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,MP
klasyczne
05-08
trwający
XII WAKACYJNY TURNIEJ I SZKOLENIE DLA DZIECI DO LAT 12
MIĘDZYZDROJE [aktualizacja:04-07-2022]
Poland,ZP
klasyczne
06-08
07-08
Festiwal Szachowy Adolfa Anderssena 2022 - GRUPA D "Drugi Krok"
Wrocław [aktualizacja:30-04-2022]
Poland,DS
klasyczne
06-08
07-08
I Puchar Ziemi Strzeleckiej w Szachach - Open A (FIDE)  
Strzelce Opolskie [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,OP
klasyczneFIDE
06-08
07-08
I Puchar Ziemi Strzeleckiej w Szachach - Open B (PZSzach 1400-1600) 
Strzelce Opolskie [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,OP
klasyczne
06-08
07-08
III Weekendowy Turniej Szachowy nad zalewem Biszcza-Żary o Puchar Wójta Gminy Biszcza - Grupa A - (Open -zgłoszony do Fide-) 
Biszcza [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,PK
klasyczne
06-08
07-08
III Weekendowy Turniej Szachowy nad zalewem Biszcza-Żary o Puchar Wójta Gminy Biszcza - Grupa B - (1250 - 1600) 
Biszcza [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,PK
klasyczne
06-08
07-08
RYBNICKI WAKACYJNY TURNIEJ 
Rybnik [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,SL
klasyczne
07-08
07-08
III Weekendowy Turniej Szachowy nad zalewem Biszcza-Żary o Puchar Wójta - grupa C - (1000-1200)
Biszcza [aktualizacja:06-08-2022]
Poland,LU
klasyczne
07-08
trwający
XIV Szachowe Zgrupowanie Sportowe
Dąbki k/Darłowa [aktualizacja:06-08-2022]
Poland,ZP
klasyczne
07-08
trwający
XXII OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dąbki k/Darłowa [aktualizacja:06-08-2022]
Poland,ZP
klasyczne
07-08
trwający
XXII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY Chłopcy V-VI-VII-VIII-SZ.ŚR. 
Dąbki k/Darłowa [aktualizacja:dzisiaj 16:38]
Poland,ZP
klasyczne
07-08
trwający
XXII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY Dziewczęta I-II-III-IV-V-VI 
Dabki k/Darłowa [aktualizacja:dzisiaj 12:45]
Poland,ZP
klasyczne
07-08
trwający
XXII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Chłopcy III - IV 
Dąbki k/Darłowa [aktualizacja:dzisiaj 12:41]
Poland,ZP
klasyczne
07-08
trwający
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - X TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2022 - GRUPA A 
Dąbki k/Darłowa [aktualizacja:dzisiaj 18:53]
Poland,ZP
klasyczne
07-08
trwający
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - X TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2022 - GRUPA B 
Dąbki k/Darłowa [aktualizacja:dzisiaj 18:55]
Poland,ZP
klasyczne
08-08
trwający
Wakacyjny na II kategorię w Hetmanie 1_2022 
Warszawa [aktualizacja:dzisiaj 19:32]
Poland,MA
klasyczne
09-08
09-08
ChessCamp4Kids Dąbie 2022 - Grupa A 
Dąbie [aktualizacja:dzisiaj 12:49]
Poland,ZP
klasyczneFIDE
09-08
trwający
XXII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Chłopcy I - II  
Dąbki k/Darłowa [aktualizacja:dzisiaj 12:36]
Poland,ZP
klasyczne
12-08
planowany
Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa A FIDE 1850-2250
Ustroń [aktualizacja:18-07-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
12-08
planowany
Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa Masters od 2200
Ustroń [aktualizacja:18-07-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
12-08
planowany
Obóz szkoleniowy Akademia Młodego Szachisty
Wrocław [aktualizacja:02-08-2022]
Poland,DS
klasyczne
13-08
planowany
58. Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN A
Polanica-Zdrój [aktualizacja:01-06-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
13-08
planowany
58. Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN B
Polanica-Zdrój [aktualizacja:21-05-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
13-08
planowany
58. Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN C (SENIORZY)
Polanica-Zdrój [aktualizacja:21-05-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
13-08
planowany
58. Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN D
Polanica-Zdrój [aktualizacja:21-05-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
13-08
planowany
58. Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN E
Polanica-Zdrój [aktualizacja:21-05-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
13-08
planowany
58. Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN F
Polanica-Zdrój [aktualizacja:21-05-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
13-08
planowany
58. Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN G
Polanica-Zdrój [aktualizacja:21-05-2022]
Poland,DS
klasyczne
13-08
planowany
Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa B 1500-1900
Ustroń [aktualizacja:18-07-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
13-08
planowany
Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa C do 1550 i bez FIDE
Ustroń [aktualizacja:18-07-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
13-08
planowany
Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa D (1967 i starsi)
Ustroń [aktualizacja:18-07-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
13-08
planowany
Turniej Fide w Galeonie 
Warszawa [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,MA
klasyczneFIDE
13-08
planowany
Turniej Szachów Standardowych Puchar Lisek.pl 13-15.08.2022
Skwierzyna [aktualizacja:06-08-2022]
Poland,LB
klasyczne
14-08
planowany
Obóz szkoleniowy KREATYWNE SZACHY + Turniej klasyikacyjny
Węgierska Górka [aktualizacja:15-07-2022]
Poland,SL
klasyczne
16-08
planowany
Borowice - turniej klasyfikacyjny 
Borowice k. Karpacza [aktualizacja:dzisiaj 18:01]
Poland,DS
klasyczne
16-08
planowany
Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa E do 12 lat 
Ustroń [aktualizacja:wczoraj 19:57]
Poland,SL
klasyczne
16-08
planowany
Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa F do 10 lat 
Ustroń [aktualizacja:wczoraj 20:13]
Poland,SL
klasyczne
16-08
planowany
Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa G do 8 lat 
Ustroń [aktualizacja:wczoraj 19:59]
Poland,SL
klasyczne
16-08
planowany
Letnia Akademia Szachowa " LAS " z okazji 100 - lecia Miasta Zabrze  
Zabrze [aktualizacja:dzisiaj 13:29]
Poland,SL
klasyczne
19-08
planowany
LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - A2 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY OD 1800 WZWYŻ 
ZIELONA GÓRA - SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 - ul. Wyszyńskiego 17 [aktualizacja:dzisiaj 16:17]
Poland,LB
klasyczne
19-08
planowany
LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - B2 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY DLA RANKINGU 1600  
ZIELONA GÓRA - SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 - ul. Wyszyńskiego 17 [aktualizacja:dzisiaj 09:23]
Poland,LB
klasyczne
19-08
planowany
LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - C2 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY DLA RANKINGU 1250-1400 
ZIELONA GÓRA - SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 - ul. Wyszyńskiego 17 [aktualizacja:dzisiaj 09:37]
Poland,LB
klasyczne
19-08
planowany
MINI-ELO BIAŁYSTOK 2022 - turniej 27. - grupa A
Białystok [aktualizacja:04-08-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
20-08
planowany
"SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" WAKACYJNY KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ SZACHOWĄ (FIDE) 
Lublin [aktualizacja:dzisiaj 13:55]
Poland,LU
klasyczneFIDE
20-08
planowany
"SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" WAKACYJNY KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ  
Lublin [aktualizacja:dzisiaj 08:22]
Poland,LU
klasyczne
20-08
planowany
"SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" WAKACYJNY KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ  
Lublin [aktualizacja:dzisiaj 08:23]
Poland,LU
klasyczne
20-08
planowany
"SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" WAKACYJNY KLASYFIKACYJNY NA KANDYDATA NA MISTRZA (FIDE) 
Lublin [aktualizacja:dzisiaj 08:24]
Poland,LU
klasyczneFIDE
20-08
planowany
*** Szachowe wakacje*** DOFINANSOWANIE od ok. 500 zł do 1100 zł!!! 
Okoniny Nadjeziorne [aktualizacja:wczoraj 21:25]
Poland,KP
klasyczne
20-08
planowany
*** VIII Festiwal Szachowy "Bory Tucholskie" *** Grupa B DOFINANSOWANIE OK.500 ZŁ!!! 
Okoniny Nadjeziorne [aktualizacja:wczoraj 21:25]
Poland,KP
klasyczne
20-08
planowany
***VIII Festiwal Szachowy "Bory Tucholskie"*** Grupa A DOFINANSOWANIE OK.500 ZŁ!!!
Okoniny Nadjeziorne [aktualizacja:03-08-2022]
Poland,KP
klasyczne
20-08
planowany
Otwarty Turniej Szach na III i II kat. 
Roztoka [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,MP
klasyczne
20-08
planowany
Weekendowy Turniej w Galeonie dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [aktualizacja:06-08-2022]
Poland,MA
klasyczne
20-08
planowany
XXI Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego Grupa A 2200 ELO 
Zabierzów [aktualizacja:dzisiaj 18:55]
Poland,MP
klasyczneFIDE
20-08
planowany
XXI Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego Grupa B 1250-1600 Pzszach 
Zabierzów [aktualizacja:dzisiaj 18:56]
Poland,MP
klasyczne
21-08
planowany
"SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" WAKACYJNY KLASYFIKACYJNY na IV i V KATEGORIĘ SZACHOWĄ  
Lublin [aktualizacja:dzisiaj 08:23]
Poland,LU
klasyczne
21-08
planowany
XXI Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego Grupa C2 do lat 12 
Zabierzów [aktualizacja:dzisiaj 18:53]
Poland,MP
klasyczne
22-08
planowany
X Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" - A 
Mikoszewo [aktualizacja:dzisiaj 07:58]
Poland,PO
klasyczne
22-08
planowany
X Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" - B 
Mikoszewo [aktualizacja:dzisiaj 07:57]
Poland,PO
klasyczne
22-08
planowany
X Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" - C 
Mikoszewo [aktualizacja:dzisiaj 08:01]
Poland,PO
klasyczne
26-08
planowany
MINI-ELO BIAŁYSTOK 2022 - turniej 27. - grupa B 
Białystk [aktualizacja:dzisiaj 11:54]
Poland,PL
klasyczne
27-08
planowany
Ogólnopolski Integracyjny Turniej Fianchetto nad morzem 2022
Jastrzębia Góra [aktualizacja:03-08-2022]
Poland,PO
klasyczneFIDE
27-08
planowany
Turniej powakacyjny- OPEN
Jelenia Góra [aktualizacja:03-08-2022]
Poland,DS
klasyczne
27-08
planowany
Turniej Powakacyjny- U13
Jelenia Góra [aktualizacja:03-08-2022]
Poland,DS
klasyczne
27-08
planowany
Wakacyjny Turniej Kwalifikacyjny na Kategorie 
Lębork [aktualizacja:wczoraj 11:47]
Poland,PO
klasyczne
27-08
planowany
Wakacyjny turniej szachowy na I kategorię. 
Radzyń Podlaski [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,LU
klasyczne
27-08
planowany
Wakacyjny turniej szachowy na II kategorię. 
Radzyń Podlaski [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,LU
klasyczne
27-08
planowany
Wakacyjny turniej szachowy na III kategorię. 
Radzyń Podlaski [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,LU
klasyczne
29-08
planowany
Szachy klasyczne z GKSz'em
Gubin [aktualizacja:14-01-2022]
Poland,LB
klasyczne
wrzesień 2022
02-09
planowany
Drużynowe Mistrzostwa Polski - II liga 
Jastrzębia Góra [aktualizacja:wczoraj 14:06]
Poland,PO
drużynowy, klasyczneFIDE
02-09
planowany
Drużynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2022
Bydgoszcz [aktualizacja:05-08-2022]
Poland,KP
drużynowy, klasyczne
02-09
planowany
Drużynowe Mistrzostwa Polski - I Liga 2022
Sypniewo [aktualizacja:31-07-2022]
Poland,WP
drużynowy, klasyczneFIDE
03-09
planowany
II Świdnicki Festiwal Szachowy Open A (na I i k kat.)
Świdnica/Burkatów [aktualizacja:03-08-2022]
Poland,DS
klasyczneFIDE
03-09
planowany
II Świdnicki Festiwal Szachowy Open B (na II kat.) 
Świdnica/Burkatów [aktualizacja:wczoraj 08:00]
Poland,DS
klasyczne
03-09
planowany
II Świdnicki Festiwal Szachowy Open C (tylko dla kobiet/juniorek)
Świdnica/Burkatów [aktualizacja:19-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
03-09
planowany
II Świdnicki Festiwal Szachowy Open D (na III kat.)
Świdnica/Burkatów [aktualizacja:06-08-2022]
Poland,DS
klasyczne
03-09
planowany
II Świdnicki Festiwal Szachowy Open E (na V i IV kat.)
Świdnica/Burkatów [aktualizacja:02-08-2022]
Poland,DS
klasyczne
03-09
planowany
VI Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Szachach Rodzinnych
Olsztyn [aktualizacja:08-07-2022]
Poland,WM
drużynowy, klasyczne
03-09
planowany
Wyścig na IV kategorię szachową (dla bk i V kat.)
Lubartów [aktualizacja:21-07-2022]
Poland,LU
klasyczne
03-09
planowany
Wyścig po III i II kategorię szachową (dla IV kat wzwyż)
Lubartów [aktualizacja:21-07-2022]
Poland,LU
klasyczne
03-09
planowany
Zakończenie Lata z MOSiR OPEN 
Czerwionka Leszczyny [aktualizacja:wczoraj 14:22]
Poland,SL
klasyczne
03-09
planowany
Zakończenie wakacji - OPEN - P'60+30'' - 5R - do częściówek norm III II I K 
Czeladź [aktualizacja:dzisiaj 09:24]
Poland,SL
klasyczne
04-09
planowany
II Świdnicki Festiwal Szachowy Open F (na V i IV kat.)
Burkatów/Świdnica [aktualizacja:19-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
05-09
planowany
Jesienny na II kategorię w Hetmanie 1_2022
Warszawa [aktualizacja:02-08-2022]
Poland,MA
klasyczne
05-09
planowany
Jesienny na III kategorię w Hetmanie 1_2022
Warszawa [aktualizacja:02-08-2022]
Poland,MA
klasyczne
08-09
planowany
XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy im Bohaterów Akcji V2. open A 
Sarnaki [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,MA
klasyczne
08-09
planowany
XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy im. Bohaterów Akcji V2 open B
Sarnaki [aktualizacja:06-08-2022]
Poland,MA
klasyczne
09-09
planowany
Otwarte Mistrzostwa Łowicza w szachach klasycznych na rok 2022 - grupa A 
Łowicz [aktualizacja:dzisiaj 00:49]
Poland,LD
klasyczne
09-09
planowany
Otwarte Mistrzostwa Łowicza w szachach klasycznych na rok 2022 - grupa B 
Łowicz [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,LD
klasyczne
09-09
planowany
Otwarte Mistrzostwa Łowicza w szachach klasycznych na rok 2022 - grupa C 
Łowicz [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,LD
klasyczne
10-09
planowany
Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów (JUNIOR)
Kraków [aktualizacja:27-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
10-09
planowany
Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów 2022 (FIDE)
Kraków [aktualizacja:27-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
10-09
planowany
Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów 2022 (PZSz)
Kraków [aktualizacja:27-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
10-09
planowany
PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI do LAT 15 od 1400 do 1700 PZSZACH z NAGRODAMI 
PAWŁOWICE [aktualizacja:dzisiaj 11:33]
Poland,SL
klasyczne
10-09
planowany
PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV Kat. z NAGRODAMI 
PAWŁOWICE [aktualizacja:dzisiaj 11:34]
Poland,SL
klasyczne
10-09
planowany
Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - WRZESIEŃ
Wrocław [aktualizacja:02-08-2022]
Poland,DS
klasyczne
10-09
planowany
Turniej na kategorie OPEN 
Dźwirzyno [aktualizacja:dzisiaj 18:57]
Poland,ZP
klasyczne
10-09
planowany
Turniej na kategorie U10 
Dźwirzyno [aktualizacja:dzisiaj 18:56]
Poland,ZP
klasyczne
11-09
planowany
Eliminacje Międzywojewódzkie do MPM (MA+WM) C11
Brok [aktualizacja:03-08-2022]
Poland,MA
klasyczne
11-09
planowany
Eliminacje Międzywojewódzkie do MPM MA WM C13
Brok [aktualizacja:03-08-2022]
Poland,MA
klasyczne
11-09
planowany
Eliminacje Międzywojewódzkie do MPM MA WM C9 
Brok [aktualizacja:dzisiaj 14:33]
Poland,MA
klasyczne
11-09
planowany
Eliminacje Międzywojewódzkie do MPM MA WM D11
Brok [aktualizacja:28-07-2022]
Poland,MA
klasyczne
11-09
planowany
Eliminacje Międzywojewódzkie do MPM MA WM D9
Brok [aktualizacja:04-08-2022]
Poland,MA
klasyczne
11-09
planowany
Eliminacje Międzywojewódzkie do MPM MA WM)D13
Brok [aktualizacja:01-08-2022]
Poland,MA
klasyczne
11-09
planowany
PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV Kat. z NAGRODAMI 
PAWŁOWICE [aktualizacja:dzisiaj 11:34]
Poland,SL
klasyczne
13-09
planowany
III Turniej o Puchar Zbigniewa Paklezy o II kategorię
Ślesin [aktualizacja:15-07-2022]
Poland,WP
klasyczne
16-09
planowany
Kurs na Instruktora Szachowego PZSzach online
Warszawa [aktualizacja:27-06-2022]
Poland,MA
klasyczne
16-09
planowany
Szybkie FIDE granie w Hetmanie 14_2022
Warszawa [aktualizacja:02-08-2022]
Poland,MA
klasyczne
17-09
planowany
VI Mistrzostwa Klubu Marynarki Wojennej 2022
Gdynia [aktualizacja:05-08-2022]
Poland,PO
klasyczneFIDE
19-09
planowany
Jesienne FIDE granie w Hetmanie 2022_AB 
Warszawa [aktualizacja:dzisiaj 17:25]
Poland,MA
klasyczne
19-09
planowany
XIX MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY 
BIELSKO-BIAŁA [aktualizacja:dzisiaj 16:22]
Poland,SL
klasyczneFIDE
23-09
planowany
Rudzka Jesień 2022 Grupa B do lat 12 
Ruda Śląska [aktualizacja:wczoraj 12:12]
Poland,SL
klasyczne
23-09
planowany
Rudzka Jesień 2022 Open A (do FIDE) 
Ruda Śląska [aktualizacja:wczoraj 12:25]
Poland,SL
klasyczne
24-09
planowany
II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o III i II kategorię. 
Luboń [aktualizacja:wczoraj 20:52]
Poland,WP
klasyczne
30-09
planowany
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików-chłopcy
Brok [aktualizacja:04-08-2022]
Poland,MA
klasyczne
30-09
planowany
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików-dziewczynki
Brok [aktualizacja:04-08-2022]
Poland,MA
klasyczne
październik 2022
01-10
planowany
Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - PAŹDZIERNIK
Wrocław [aktualizacja:02-08-2022]
Poland,DS
klasyczne
05-10
planowany
VI Memoriał Szachowy im. Stanleya Krol
Radom [aktualizacja:27-07-2022]
Poland,MA
klasyczne
08-10
planowany
XXIV SUŁKOWICKA JESIEŃ SZACHOWA 2022
Sułkowice [aktualizacja:19-06-2022]
Poland,MP
klasyczne
15-10
planowany
FlyingAtom Chess Open - Turniej A (OPEN)
Lublin [aktualizacja:01-07-2022]
Poland,LU
klasyczne
15-10
planowany
FlyingAtom Chess Open - Turniej B (do 1600 PZSzach)
Lublin [aktualizacja:01-07-2022]
Poland,LU
klasyczne
22-10
planowany
Turniej szachów klasycznych open - Jesień 2022
Gdynia [aktualizacja:06-08-2022]
Poland,PO
klasyczneFIDE
22-10
planowany
XVI Memoriał im. Henryka Karnówki
Tarnowskie Góry [aktualizacja:14-07-2022]
Poland,SL
klasyczneFIDE
22-10
planowany
XVI Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 10
Tarnowskie Góry [aktualizacja:14-07-2022]
Poland,SL
klasyczne
22-10
planowany
XVI Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 14
Tarnowskie Góry [aktualizacja:14-07-2022]
Poland,SL
klasyczne
23-10
planowany
XXIX Festiwal Szachowy w Poznaniu
Poznań [aktualizacja:23-07-2022]
Poland,WP
klasyczne
listopad 2022
05-11
planowany
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2022 - grupa A
Białystok [aktualizacja:04-08-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
09-11
planowany
XIV MIstrzostwa Rzeszowa w Szachach
Rzeszów [aktualizacja:18-02-2022]
Poland,PK
klasyczne
11-11
planowany
"NIEPODLEGŁA 2022" - Otwarty Turniej FIDE o Puchar Burmistrza Biskupca
Biskupiec [aktualizacja:15-06-2022]
Poland,WM
klasyczneFIDE
11-11
planowany
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2022 - grupa B
Białystok [aktualizacja:04-08-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
19-11
planowany
Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - LISTOPAD
Wrocław [aktualizacja:02-08-2022]
Poland,DS
klasyczne
19-11
planowany
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ ORAZ NA KOBIECY TYTUŁ KM
STRUMIEŃ [aktualizacja:01-08-2022]
Poland,SL
klasyczne
30-11
planowany
30.11-02.12.2022_Mistrzostwa 10 BKPanc w szachach klasycznych - 2022
Świętoszów [aktualizacja:31-07-2022]
Poland,DS
klasyczne
grudzień 2022
17-12
planowany
Turniej na kategorie z GKSz'em
Gubin [aktualizacja:12-07-2022]
Poland,LB
klasyczne
27-12
planowany
Szachy klasyczne z GKSz'em
Gubin [aktualizacja:27-05-2022]
Poland,LB
klasyczne
27-12
planowany
Turniej Sylwestrowy 2022
Gdynia [aktualizacja:28-03-2022]
Poland,PO
klasyczneFIDE
27-12
planowany
XLI MEMORIAŁ ZAMENHOFA 2022 - open A - PULA NAGRÓD 100 000 PLN 
Białystok [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
27-12
planowany
XLI MEMORIAŁ ZAMENHOFA 2022 - open B - PULA NAGRÓD 100 000 PLN 
Białystok [aktualizacja:07-08-2022]
Poland,PL
klasyczneFIDE
27-12
planowany
XLI MEMORIAŁ ZAMENHOFA 2022 - open C - PULA NAGRÓD 100 000 PLN 
Białystok [aktualizacja:dzisiaj 11:04]
Poland,PL
klasyczneFIDE
27-12
planowany
XXXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2022 Grupa A
Kraków ul. Gęsia 22 a [aktualizacja:05-08-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
27-12
planowany
XXXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2022 Grupa B
Kraków ul. Gęsia 22 a [aktualizacja:05-08-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
27-12
planowany
XXXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2022 Grupa C
Kraków ul. Gęsia 22 a [aktualizacja:05-08-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
27-12
planowany
XXXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2022 Grupa D
Kraków ul. Gęsia 22 a [aktualizacja:05-08-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
27-12
planowany
XXXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2022 Grupa E SENIOR 60+
Kraków ul. Gęsia 22 a [aktualizacja:05-08-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
27-12
planowany
XXXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2022 Grupa F
Kraków ul. Gęsia 22 a [aktualizacja:05-08-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE
27-12
planowany
XXXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2022 Grupa G
Kraków ul. Gęsia 22 a [aktualizacja:05-08-2022]
Poland,MP
klasyczneFIDE

(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)