ChessArbiter Pro
winieta

Komunikat

Opłaty CR

Polski Związek Szachowy przypomina o obowiązku regulowania opłaty CR od każdego turnieju

(punkty 11.7 i 12.5 Komunikatu Organizacyjno Finansowego PZSzach).

Brak uregulowanych opłat będzie skutkować nieuwzględnieniem turnieju a turniej może zostać zablokowany/usunięty z serwisu turniejowego bez dodatkowego przypomnienia.
Opłata ta zostanie w całości przeznaczona na koszty modernizacji Centralnego Rejestru i serwisu turniejowego PZSzach,
których sprawność funkcjonowania jest niezbędna dla sędziów szachowych w całej Polsce.

Turnieje szachowe prowadzone programem ChessArbiter Pro

Reklamy

SZUKAJ TURNIEJÓW SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA:
 Wyraz(y) w nazwie turnieju: 
 W miejscowosci: 
 Status 
 Województwo: 
 Typ turnieju: 
 Rodzaj szachów: 
 Szukaj w całej bazie (turnieje z 2019 roku i archiwalne z poprzednich lat)
Kalendarz/archiwum
Statystyka
Ostatnio dodane: 160  Zakończone dzisiaj: 1
styczeń 2009
01-01
01-01
Blitz sylwestrowy Kraków 2008.5 III
Kraków [aktualizacja:07-01-2009]

blitz
01-01
01-01
Otwarty Noworoczny Turniej Błyskawiczny - XIX M.F.Sz. CRACOVIA'2008
Kraków [aktualizacja:01-01-2009]

blitz
02-01
04-01
OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY JASTKÓW W SZACHACH - Turniej A
Dąbrowica - GOKiS Dąbrowica 133 [aktualizacja:16-02-2009]

klasyczneFIDE
02-01
04-01
OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY JASTKÓW W SZACHACH - Turniej B
Dąbrowica - GOKiS Dąbrowica 133 [aktualizacja:16-02-2009]

klasyczne
03-01
03-01
Grand Prix Siedlec 2009
Publiczne Gimnazjum Nr 3 [aktualizacja:03-01-2009]

szybkie
03-01
03-01
Indywidualne Błyskawiczne Mistrzostwa K-PZSzach Kobiet na rok 2009
K-PZSzach. Toruń [aktualizacja:08-01-2009]

blitz
03-01
03-01
Turniej Szachów Szybkich Pszczyna P-15'
Pszczyna [aktualizacja:03-01-2009]

szybkie
03-01
03-01
X Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2008/2009
Przemyśl MDK [aktualizacja:01-02-2009]

klasyczneFIDE
04-01
04-01
Drużynowe Błyskawiczne Mistrzostwa K-PZSzach. KOBIET na rok 2009
K-PZSzach. Toruń [aktualizacja:08-01-2009]

drużynowy, blitz
04-01
04-01
Drużynowe Błyskawiczne Mistrzostwa K-PZSzach. Mężczyzn na rok 2009
K-PZSzach. Toruń [aktualizacja:08-01-2009]

drużynowy, blitz
04-01
04-01
Indywidualne Błyskawiczne Mistrzoswa K-PZSzach. Mężczyzn na rok 2009
K-PZSzach. Toruń [aktualizacja:08-01-2009]

blitz
04-01
04-01
NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY
Ostrów Wielkoplski [aktualizacja:04-01-2009]

klasyczneFIDE
04-01
04-01
NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY
Ostrów Wielkoplski [aktualizacja:04-01-2009]

klasyczneFIDE
04-01
04-01
NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY
Ostrów Wielkopolski ul. Królowej Jadwigi 8 d [aktualizacja:03-01-2009]

szybkie
04-01
04-01
XIV NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY
Rybnik [aktualizacja:04-01-2009]

szybkie
05-01
05-01
Grand-Prix Rzeszowa - turniej nr 1 na 2009 r. Memoriał Tadeusza Kuśnierza
Zelmer Rzeszów [aktualizacja:05-01-2009]

szybkie
05-01
05-01
Mistrzostwa Powiatu Gorlice Szkół Ponadgimnazjalnych - gr. chlopcow
MOS Gorlice [aktualizacja:07-01-2009]

szybkie
05-01
05-01
Mistrzostwa Powiatu Gorlice Szkół Ponadgimnazjalnych - gr. dziewcząt
MOS Gorlice [aktualizacja:07-01-2009]

szybkie
06-01
06-01
Miejsko gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Dziewcząt
Wieliczka-sala "Magistrat"/ Zarząd M-G SZS [aktualizacja:06-01-2009]

szybkie
06-01
01-04
55th YMCA Winter 2009-D
Warszawa [aktualizacja:01-04-2009]

klasyczneFIDE
06-01
06-01
Miejsko gminne eliminacje Gimnazjady w Szachach Chłopców
Wieliczka - sala "Magistrat"/Zarząd M-G SZS [aktualizacja:06-01-2009]

szybkie
06-01
06-01
Miejsko gminne eliminacje Gimnazjady w Szachach Dziewcząt
Wieliczka - sala "Magistrat"/Zarząd M-G SZS [aktualizacja:06-01-2009]

szybkie
06-01
06-01
Miejsko gminne eliminacje Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach Chłopców
Wieliczka-sala"Magistrat"/ Zarząd MG SZS [aktualizacja:06-01-2009]

szybkie
06-01
06-01
Mistrzostwa Powiatu Gorlice Szkół Gimnazjalnych - gr. chlopcow
MOS Gorlice [aktualizacja:07-01-2009]

szybkie
06-01
06-01
Mistrzostwa Powiatu Gorlice Szkół Gimnazjalnych - gr. dziewcząt
MOS Gorlice [aktualizacja:07-01-2009]

szybkie
07-01
01-04
56th YMCA Winter 2009-C
Warszawa [aktualizacja:01-04-2009]

klasyczneFIDE
07-01
07-01
Liga Szkolna o Puchar Dyrektora SP Przebieczany - Turniej 3
SP Przebieczany [aktualizacja:07-01-2009]

szybkie
07-01
07-01
Mistrzostwa Powiatu Gorlice Szkół Podstawowych - gr. chłopców
MOS Gorlice [aktualizacja:07-01-2009]

szybkie
07-01
07-01
Mistrzostwa Powiatu Gorlice Szkół Podstawowych - gr. dziewcząt
MOS Gorlice [aktualizacja:07-01-2009]

szybkie
08-01
19-03
57th YMCA Winter 2009-B
Warszawa [aktualizacja:20-03-2009]

klasyczneFIDE
08-01
08-01
Mini turniej przygotowawczy
MOK Rabka [aktualizacja:08-01-2009]

szybkie
08-01
08-01
Otwarte Turnieje Szachowe BLITZ`2009 - turniej nr 1
Zelmer Rzeszów [aktualizacja:08-01-2009]

blitz
09-01
20-03
58th YMCA Winter 2009-A
Warszawa [aktualizacja:20-03-2009]

klasyczneFIDE
09-01
09-01
Mini Turniej 11-2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:09-01-2009]

szybkie
10-01
10-01
Chylickie Grand Prix turniej 2
Chylice ul. Dworska 2 [aktualizacja:10-01-2009]

szybkie
10-01
19-04
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA JUNIORÓW 2009 - LŚJ
ŚlZSzach Katowice [aktualizacja:03-05-2009]

drużynowy, klasyczneFIDE
10-01
10-01
Grand Prix SP 173
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:10-01-2009]

szybkie
10-01
10-01
Grand Prix Tąpkowic 09_T1
BiOK Tąpkowice [aktualizacja:10-01-2009]

klasyczneFIDE
10-01
10-01
Mistrzostwa "Przeworskiej Akademii Szachów" klasy 1-3
Przeworsk [aktualizacja:11-01-2009]

szybkie
10-01
10-01
Mistrzostwa "Przeworskiej Akademii Szachów" klasy 4-6
Przeworsk [aktualizacja:11-01-2009]

szybkie
10-01
18-01
Mistrzostwa Polski Kobiet do lat 20 - Mistrzostwa zostają odwołane
OWS Grand Chotowa [aktualizacja:07-01-2009]

klasyczneFIDE
10-01
18-01
Mistrzostwa Polski Mężczyzn do lat 20 - Mistrzostwa zostają odwołane
OWS Grand Chotowa [aktualizacja:07-01-2009]

klasyczneFIDE
10-01
10-01
Turniej Towarzyski
UKS MDK-1 Hetman Bydgoszc [aktualizacja:10-01-2009]

blitz
10-01
10-01
VIII Memoriał Stanisława Szymańskiego - Open A
Chorzów [aktualizacja:10-01-2009]

szybkie
10-01
10-01
XI Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2008/2009
PrzemyślMDK [aktualizacja:10-01-2009]

klasyczneFIDE
10-01
10-01
Zostań Aniołem dzieci z Afryki - edycja VI: Namibia
Radom [aktualizacja:10-01-2009]

klasyczneFIDE
11-01
11-01
4 Pory Roku o Puchar Rektora Politechniki Szczecińskiej - Zima z Szachami Gr. A
Szczecin [aktualizacja:11-01-2009]

szybkie
11-01
11-01
4 Pory Roku o Puchar Rektora Politechniki Szczecińskiej - Zima z Szachami gr. B
Szczecin [aktualizacja:11-01-2009]

szybkie
11-01
17-05
Liga Mazowiecka 2009
Mazowsze [aktualizacja:17-05-2009]

drużynowy, klasyczneFIDE
11-01
17-05
Otwarta Liga Mazowiecka 2009
Mazowsze [aktualizacja:18-05-2009]

drużynowy, klasyczneFIDE
12-01
12-01
Mini Turniej 12-2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:12-01-2009]

szybkie
12-01
12-01
ZABRZAŃSKA SZACHOWA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - sesja 4
Zabrze [aktualizacja:12-01-2009]

szybkie
13-01
13-01
Igrzyska Młodzież Szkolnej - Gmina Biskupice Chłopcy
SP Przebieczany [aktualizacja:13-01-2009]

szybkie
13-01
13-01
Igrzyska Młodzież Szkolnej - Gmina Biskupice Dziewczęta
SP Przebieczany [aktualizacja:13-01-2009]

szybkie
13-01
13-01
Powiatowe Igrzyska w Nowym Targu - dziewczęta
Nowy Targ [aktualizacja:13-01-2009]

szybkie
13-01
13-01
Powiatowe Igrzyska w Nowym Targu Chłopcy
Nowy Targ [aktualizacja:13-01-2009]

szybkie
14-01
14-01
Gimnazjada
Nowy Targ [aktualizacja:16-01-2009]

szybkie
14-01
14-01
Gimnazjada dziewczęta
Nowy Targ [aktualizacja:16-01-2009]

szybkie
14-01
14-01
Grand Prix Chojnic Bltza II turniej 14.01.2009r.
Chojnice [aktualizacja:14-01-2009]

blitz
14-01
14-01
Turniej Kontrolny 4 - SP Przebieczany
SP Przebieczany [aktualizacja:14-01-2009]

szybkie
15-01
15-01
Licealiada
Nowy Targ [aktualizacja:16-01-2009]

klasyczneFIDE
15-01
15-01
Licealiada Dziewczęta
Nowy Targ [aktualizacja:16-01-2009]

klasyczneFIDE
16-01
16-01
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wągrowiec SZS
Wapno [aktualizacja:16-01-2009]

drużynowy, szybkie
16-01
18-01
I Otwarte Mistrzostwa Klubu UKS MDK Nr 1
UKS MDK-1 Hetman Bydgoszcz [aktualizacja:25-01-2009]

klasyczneFIDE
16-01
24-01
II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - OPEN A
Góra Św. Anny / woj. Opolskie / Agencja Szachowa STRATEG / www.strateg.net.pl [aktualizacja:27-01-2009]

klasyczneFIDE
16-01
24-01
II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - OPEN B JUNIORZY 1994 r. i młodsi
Góra Św. Anny / woj. Opolskie / Agencja Szachowa STRATEG / www.strateg.net.pl [aktualizacja:24-01-2009]

klasyczneFIDE
16-01
24-01
II Międzynarodowy Turniej Szachowy - GÓRA ŚW. ANNY - OPEN C juniorzy 1999 r. i młodsi
Góra Św. Anny / woj. Opolskie / Agencja Szachowa STRATEG / www.strateg.net.pl [aktualizacja:07-01-2009]

klasyczne
16-01
16-01
Mini Turniej 13-2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:16-01-2009]

szybkie
16-01
16-01
Turniej klubowy
Kraków [aktualizacja:16-01-2009]

blitz
17-01
07-03
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów 2009 - LOJ
woj. Śląskie [aktualizacja:10-03-2009]

drużynowy, klasyczne
17-01
24-01
Eliminacje do Mistrzostw Juniorów sekcji ODK STARONIWA
Filia ODK Staroniwa Rzeszów ul Krynicka1 [aktualizacja:12-01-2009]

szybkie
17-01
24-01
Eliminacje do Mistrzostw Juniorów sekcji ODK STARONIWA
Filia ODK Staroniwa Rzeszów ul Krynicka1 [aktualizacja:14-01-2009]

szybkie
17-01
24-01
Eliminacje do Mistrzostw Juniorów sekcji ODK STARONIWA
Filia ODK Staroniwa Rzeszów ul Krynicka1 [aktualizacja:21-10-2009]

szybkie
17-01
18-01
FINAŁ TURNIEJÓW SZACHOWYCH "GRAND PRIX-2008".
Suwałki [aktualizacja:18-01-2009]

szybkie
17-01
17-01
Makowieckie STSy - Grand Prix Asseco
Makowiec [aktualizacja:18-01-2009]

szybkie
17-01
17-01
Szachowy Turniej MDK Otwock "Zima 2009" Grupa B
UKS MDK Otwock [aktualizacja:18-01-2009]

szybkie
17-01
17-01
Turniej Szachowy MDK Otwock "Zima 2009" Grupa A
UKS MDK Otwock [aktualizacja:17-01-2009]

blitz
17-01
17-01
Turniej Szachowy ZIMA - Szubin 2009
Szubin [aktualizacja:20-01-2009]

szybkie
17-01
23-01
VII Międzynarodowy Noworoczny Festiwal Szachowy Grupa A
Koszalin [aktualizacja:23-01-2009]

klasyczneFIDE
17-01
23-01
VII Międzynarodowy Noworoczny Festiwal Szachowy Grupa B
Koszalin [aktualizacja:23-01-2009]

klasyczneFIDE
17-01
23-01
VII Międzynarodowy Noworoczny Festiwal Szachowy Grupa C
Koszalin [aktualizacja:13-01-2009]

klasyczneFIDE
18-01
10-05
09.01.18-05.10 Dr. Mistrzostwa Woj. Śląskiego Seniorów LOS 2009
Teren SZSzach K-ce [aktualizacja:11-05-2009]

drużynowy, klasyczneFIDE
18-01
05-04
Liga Strefowa Południowo - Wschodnia Seniorów Wielkopolskiego Związku Szachowego
Strefa Południowo-Wschodnia Wielkopolskiego Związku Szachowego [aktualizacja:21-04-2009]

drużynowy, klasyczne
18-01
18-01
V Noworoczny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Perlejewo
Gimnazjum w Perlejewie [aktualizacja:18-01-2009]

szybkie
18-01
18-01
Złota Wieża Wapno 2009
Wapno [aktualizacja:18-01-2009]

drużynowy, szybkie
19-01
21-01
Copernicus 2009 - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:22-01-2009]

klasyczne
19-01
21-01
Copernicus 2009 - Grupa B
Wrocław [aktualizacja:22-01-2009]

klasyczne
19-01
19-01
Grand-Prix Rzeszowa - turniej nr 2 na 2009 r.
Zelmer Rzeszów [aktualizacja:19-01-2009]

szybkie
19-01
19-01
Mini Turniej 14-2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:19-01-2009]

szybkie
20-01
20-01
Turniej Kontrolny 5 - SP Przebieczany
SP Przebieczany [aktualizacja:20-01-2009]

szybkie
21-01
21-01
II Noworoczny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Bursy nr 1 w Lublinie
Lublin [aktualizacja:21-01-2009]

szybkie
21-01
21-01
Turniej Kontrolny 6 - SP Przebieczany
SP Przebieczany [aktualizacja:21-01-2009]

szybkie
22-01
22-01
Otwarte Turnieje Szachowe BLITZ`2009 - turniej nr 2
Zelmer Rzeszów [aktualizacja:22-01-2009]

blitz
23-01
23-01
II Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - BLITZ
Góra Św. Anny [aktualizacja:24-01-2009]

klasyczneFIDE
23-01
23-01
Mini Turniej 15-2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:23-01-2009]

szybkie
23-01
23-01
V Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych Rejonu Kapuściska Turniej I
SP nr 46 w Bydgoszczy [aktualizacja:24-04-2009]

drużynowy, szybkie
24-01
29-01
III Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MOK
Klub Szachowy Gryf Szczecin [aktualizacja:29-01-2009]

klasyczne
24-01
25-01
IV Puchar Warszawy Seniorów pod patronatem Burmistrza Gminy Żoliborz
Warszawa / ul. Hozjusza 2 [aktualizacja:25-02-2009]

szybkie
24-01
24-01
MISTRZOSTWA POWIATU BIŁGORAJSKIEGO o Puchar Dyrektora MDK
MDK Biłgoraj [aktualizacja:24-01-2009]

szybkie
24-01
24-01
MLA 2008/9 - turniej 3 - grupa A
Kraków/SP 2 [aktualizacja:24-01-2009]

szybkie
24-01
24-01
MLA 2008/9 - turniej 3 - grupa B
Kraków/SP2 [aktualizacja:24-01-2009]

szybkie
24-01
24-01
MLA 2008/9 - turniej 3 - grupa C
Kraków/SP2 [aktualizacja:24-01-2009]

szybkie
24-01
24-01
Ogólnopolski Otwarty Turniej Szachowy P15 o Puchar Prezydenta Miasta Będzina
Będzin [aktualizacja:24-01-2009]

szybkie
24-01
24-01
Ogólnopolski Otwarty Turniej Szachowy P15 o Puchar Prezydenta Miasta Będzina - juniorzy
Będzin [aktualizacja:24-01-2009]

szybkie
24-01
24-01
XIII Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2008 2009
Przemyśl MDK [aktualizacja:28-03-2009]

szybkie
24-01
24-01
XIII Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2008/2009
Przemyśl MDK [aktualizacja:26-01-2009]

klasyczneFIDE
24-01
01-02
XIX PUCHAR GÓR OPAWSKICH
POKRZYWNA - OW SUDETY [aktualizacja:01-02-2009]

klasyczneFIDE
24-01
01-02
XIX PUCHAR GÓR OPAWSKICH - GRUPA DZIECI DO 12 LAT
POKRZYWNA - OW SUDETY [aktualizacja:01-02-2009]

klasyczne
24-01
24-01
ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY
SP nr 7 w Legionowie ul Królowej Jadwigi 7 [aktualizacja:27-01-2009]

szybkie
25-01
25-01
Konstancin 5
konstancin-Jeziorna [aktualizacja:28-01-2009]

szybkie
25-01
01-02
Mistrzostwa Makowca - grupa A
Makowiec [aktualizacja:01-02-2009]

klasyczne
25-01
01-02
Mistrzostwa Makowca - turniej B
Makowiec [aktualizacja:01-02-2009]

klasyczne
25-01
25-01
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Repki
GOk Repki [aktualizacja:25-01-2009]

szybkie
26-01
29-01
Ferie w MDK
MDK Gliwice [aktualizacja:04-02-2009]

klasyczne
26-01
29-01
Integracyjny Noworoczny Turniej Szachowy dla juniorów C10 i D10
MDK Gliwice/Roszada Gliwice [aktualizacja:04-02-2009]

klasyczne
26-01
06-02
LXVI Indywidualne Mistrzostwa PolskiI Mężczyzn na 2009 r.
Chotowa/Firma Grand Chotowa [aktualizacja:07-02-2009]

klasyczneFIDE
26-01
26-01
Mini Turniej 16-2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:26-01-2009]

szybkie
26-01
27-01
XIV ARCHIDIECEZJALNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR ARCYBISKUPA
Częstochowa/ul. Legionów 23 Gimnazjum Nr 17 [aktualizacja:27-01-2009]

szybkie
27-01
27-01
Gimnazjada chłopcy - etap powiatowy
Przeworsk [aktualizacja:27-01-2009]

szybkie
27-01
27-01
Gimnazjada dziewczyny - etap powiatowy
Przeworsk [aktualizacja:27-01-2009]

szybkie
27-01
27-01
Licealiada chłopcy - etap powiatowy
Przeworsk [aktualizacja:27-01-2009]

szybkie
27-01
27-01
Licealiada dziewczyn - etap powiatowy - dogrywka
Przeworsk [aktualizacja:27-01-2009]

szybkie
27-01
27-01
Licealiada dziewczyny - etap powiatowy
Przeworsk [aktualizacja:27-01-2009]

szybkie
27-01
30-01
TURNIEJ SZACHOWY FERIE-2009' - A
Suwałki [aktualizacja:30-01-2009]

klasyczneFIDE
27-01
30-01
TURNIEJ SZACHOWY "FERIE-2009" - B
Suwałki [aktualizacja:30-01-2009]

klasyczne
27-01
30-01
TURNIEJ SZACHOWY "FERIE-2009" - C
Suwałki [aktualizacja:29-01-2009]

szybkie
28-01
28-01
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - etap powiatowy 1-3 chłopcy
Przeworsk [aktualizacja:28-01-2009]

szybkie
28-01
28-01
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - etap powiatowy 1-3 dziewczyny
Przeworsk [aktualizacja:28-01-2009]

szybkie
28-01
28-01
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - etap powiatowy 4-6 chłopcy
Przeworsk [aktualizacja:28-01-2009]

szybkie
28-01
28-01
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - etap powiatowy 4-6 dziewczyny
Przeworsk [aktualizacja:28-01-2009]

szybkie
28-01
28-01
Turniej Kontrolny 7 - SP Przebieczany
SP Przebieczany [aktualizacja:28-01-2009]

szybkie
29-01
29-01
Mini turniej
MOK Rabka [aktualizacja:02-02-2009]

blitz
30-01
30-01
Mini Turniej 17-2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:30-01-2009]

szybkie
31-01
31-01
09.01.31 Ferie w mieście na sportowo Zima2009 - Gr. Gimnazja
Zabrze MOSIR ul. Matejki 6 [aktualizacja:31-01-2009]

szybkie
31-01
31-01
09.01.31 Ferie w mieście na sportowo Zima2009 - Gr. SP
Zabrze MOSIR ul. Matejki 6 [aktualizacja:31-01-2009]

szybkie
31-01
31-01
FERIE 2009 FINAŁ Feryjny Maraton Szachowy
Gryfino [aktualizacja:08-02-2009]

szybkie
31-01
01-02
IV Liga Juniorów
Karpicko [aktualizacja:01-02-2009]

drużynowy, klasyczne
31-01
01-02
IX MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" 2009 - Juniorzy
Wysoka k/Lancuta [aktualizacja:01-02-2009]

szybkie
31-01
01-02
IX MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" 2009 - Open
Wysoka k/Lancuta [aktualizacja:01-02-2009]

szybkie
31-01
31-01
Memoriał Mariana Pyrzyńskiego
Hetman Wałbrzych [aktualizacja:31-01-2009]

szybkie
31-01
31-01
PUCHAR GÓR OPAWSKICH - TURNIEJ BŁYSKAWICZNY
POKRZYWNA [aktualizacja:01-02-2009]

blitz
31-01
07-02
XIII Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Raciborza
Racibórz [aktualizacja:06-03-2009]

klasyczneFIDE
31-01
31-01
XIV MEMORIAŁ SZACHOWY im. STANISŁAWA GODŹKA
MDK Mikołów/AKS Mikołów [aktualizacja:31-01-2009]

blitz
luty 2009
01-02
15-06
Mistrzostwa Juniorów ODK STARONIWA 2009
Rzeszów ODK Staroniwa [aktualizacja:20-02-2009]

klasyczne
02-02
06-02
Ferii z Szachamy 2009
ODK Augustów [aktualizacja:05-02-2009]

klasyczne
02-02
02-02
Mini Turniej 18-2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:02-02-2009]

szybkie
02-02
06-02
Turniej Szachowy " Ferie Zimowe 2009" - Grupa A - o Puchar Burmistrza Malborka
Malbork ul. Żeromskiego 45 Gimnazjum Nr 1 [aktualizacja:06-02-2009]

klasyczneFIDE
02-02
06-02
Turniej Szachowy " Ferie Zimowe 2009" - Grupa B - o Puchar Prezesa Sekcji Szachowej MTS Kwidzyn
Malbork ul. Żeromskiego 45 Gimnazjum Nr 1 [aktualizacja:06-02-2009]

klasyczne
03-02
03-02
Turniej Kontrolny 8 - SP Przebieczany
SP Przebieczany [aktualizacja:03-02-2009]

szybkie
04-02
04-02
Liga Szkolna o Puchar Dyrektora SP Przebieczany - Turniej 4
SP Przebieczany [aktualizacja:07-02-2009]

szybkie
04-02
09-02
Powiatowa Liga Szachowa LZS Brzozów
Szkoła Podstawowa nr 1 Brzozów/ Zrzeszenie LZS [aktualizacja:09-02-2009]

szybkie
05-02
05-02
Otwarte Turnieje Szachowe BLITZ`2009 - turniej nr 3
Zelmer Rzeszów [aktualizacja:05-02-2009]

blitz
06-02
06-02
Turniej pamięci Roberta Fischera
Restauracja Paśnik - Wrocław [aktualizacja:07-02-2009]

szybkie
07-02
07-02
1 Turniej Szachowy Głuchoniemych Rzeszów 2009
RES-GEST Rzeszów [aktualizacja:07-02-2009]

szybkie
07-02
07-02
Grand Prix Siedlec 2009
Publiczne Gimnazjum Nr 3 [aktualizacja:07-03-2009]

szybkie
07-02
07-02
Grand Prix Tąpkowic 09_T2
BiOK Tapkowice [aktualizacja:07-02-2009]

szybkie
07-02
07-02
Małopolska Liga Amatorska - Grupa B
UKS SP8 Chrzanów [aktualizacja:09-02-2009]

szybkie
07-02
07-02
Małopolska Liga Amatorska - Grupa C
UKS SP8 Chrzanów [aktualizacja:09-02-2009]

szybkie
07-02
07-02
Małopolska Liga Amatorska Grupa A
UKS SP8 Chrzanów [aktualizacja:09-02-2009]

szybkie
07-02
15-02
Mistrzostwa Ursusa Juniorów 2009 A
UKS Czternastka Ursus [aktualizacja:15-02-2009]

klasyczne
07-02
07-02
Mistrzostwa Ursusa Juniorów 2009 C
UKS Czternastka Ursus [aktualizacja:07-02-2009]

klasyczne
07-02
08-02
Mistrzostwa Ursusa Junorów 2009 B
UKS Czternastka Ursus [aktualizacja:14-02-2009]

klasyczne
07-02
07-02
Mistrzostwa Włocławka 2009 - w grze błyskawicznej P'5
Włocławek [aktualizacja:07-02-2009]

blitz
07-02
07-02
Turniej Klasyfikacyjny Juniorów - Zima 2009
Jubilat Gorlice [aktualizacja:07-02-2009]

szybkie
07-02
07-02
VII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej1_A
GCKiS w Jabłonnie ul.Modlińska 102 / LKS Lotos Jabłonna [aktualizacja:21-02-2009]

szybkie
07-02
07-02
Wesoła Grandprix 5
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:07-02-2009]

szybkie
08-02
08-02
Chylickie Grand Prix turniej 3
Chylice ul. Dworska 2 [aktualizacja:08-02-2009]

klasyczneFIDE
08-02
08-02
Otwarte Mistrzostwa Gminy Frysztak 2009 gr A - Seniorzy
Frysztak [aktualizacja:08-02-2009]

szybkie
08-02
08-02
Otwarte Mistrzostwa Gminy Frysztak 2009 gr B - Juniorzy
Frysztak [aktualizacja:08-02-2009]

szybkie
08-02
08-02
Otwarte Mistrzostwa Gminy Frysztak 2009 gr C Jun. mł.
Frysztak [aktualizacja:08-02-2009]

szybkie
09-02
09-02
Mini Turniej 18-2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:09-02-2009]

szybkie
09-02
09-02
Szachy w Galerii Zielonej - ferie
Puławy [aktualizacja:09-02-2009]

blitz
09-02
12-02
VI MISTRZOSTWA CHOJNIC
CHOJNICE/UKS ÓSEMKA CHOJNICE [aktualizacja:12-02-2009]

klasyczne
10-02
10-02
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Chłopcy IV-VI - Powiat
SP nr 1 Brzozów [aktualizacja:10-02-2009]

szybkie
10-02
10-02
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - I-III Chłopcy- Powiat
SP nr 1 Brzozów [aktualizacja:10-02-2009]

szybkie
10-02
10-02
Igrzyska Młodzieży Szkolnej I-III Dziewczęta - Powiat
SP nr 1 Brzozów [aktualizacja:10-02-2009]

szybkie
10-02
10-02
Igrzyska Młodzieży Szkolnej IV-VI Dziewczęta - Powiat
SP nr 1 Brzozów [aktualizacja:10-02-2009]

szybkie
10-02
10-02
Turniej Kontrolny 9 - SP Przebieczany
SP Przebieczany [aktualizacja:10-02-2009]

szybkie
10-02
10-02
Zima z szachami 2009
Łomazy [aktualizacja:11-02-2009]

szybkie
11-02
11-02
Gimnazjada - etap powiatowy chłopcy
Szkolny Związek Sportowy - Brzozów [aktualizacja:11-02-2009]

szybkie
11-02
11-02
Gimnazjada etap powiatowy dziewczęta
Szkolny Związek Sportowy Brzozów [aktualizacja:11-02-2009]

szybkie
11-02
11-02
Turniej "O Złotego Konika" - cz. III
UKS MDK Nr 1 Bydgoszcz [aktualizacja:12-02-2009]

inne
11-02
11-02
Turniej O Złotego Konika - cz. III - dziewczynki
UKS MDK Nr 1 Bydgoszcz [aktualizacja:12-02-2009]

inne
12-02
12-02
Gimnazjada w szachach - CH etap powiatowy
Wieliczka [aktualizacja:12-02-2009]

szybkie
12-02
12-02
Gimnazjada w szachach - DZ etap powiatowy
Wieliczka [aktualizacja:12-02-2009]

szybkie
12-02
12-02
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - etap powiatowy Chłopcy
Wieliczka [aktualizacja:12-02-2009]

szybkie
12-02
12-02
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - etap powiatowy Dziewczęta
Wieliczka [aktualizacja:12-02-2009]

szybkie
12-02
12-02
Licealiada w szachach - CH etap powiatowy
Wieliczka [aktualizacja:12-02-2009]

szybkie
12-02
12-02
Licealiada w szachach - DZ etap powiatowy
Wieliczka [aktualizacja:12-02-2009]

szybkie
13-02
13-02
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - GMINA
CZERWIONKA-LESZCZYNY/KSz SKOCZEK MOSiR Czerwionka MOK Czerwionka [aktualizacja:13-02-2009]

szybkie
13-02
13-02
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ pow. częstochowskiego 2008/2009 Gimnazja dziewczęta
GOK Rędziny-Osiedle [aktualizacja:13-02-2009]

szybkie
13-02
13-02
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ pow. częstochowskiego 2008/2009 Gimnazja chłopcy
GOK Rędziny-Osiedle [aktualizacja:13-02-2009]

szybkie
13-02
13-02
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ pow. częstochowskiego Szkoły Podstawowe chłopcy
GOK Rędziny-Osiedle [aktualizacja:13-02-2009]

szybkie
13-02
13-02
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ pow. częstochowskiego Szkoły Podstawowe dziewczęta
GOK Rędziny-Osiedle [aktualizacja:13-02-2009]

szybkie
13-02
13-02
Mini Turniej 20-2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:13-02-2009]

szybkie
13-02
15-02
OTWARTE MISTRZOSTWA KRĘŻNICY JAREJ W SZACHACH - turniej A
Zespół Szkół w Krężnicy Jarej [aktualizacja:15-02-2009]

klasyczneFIDE
13-02
15-02
OTWARTE MISTRZOSTWA KRĘŻNICY JAREJ W SZACHACH - turniej B
Zespół Szkół w Krężnicy Jarej [aktualizacja:15-02-2009]

klasyczne
13-02
13-02
Otwarty Turniej Szachowy - ferie zimowe 2009
SP 1 Brzozów/ MOSiR Brzozów [aktualizacja:13-02-2009]

klasyczneFIDE
13-02
13-02
V Drużynowe mistrzostwa Szkół Podstawowych Rejonu Kapuściska Turniej II
SP nr 46 w Bydgoszczy [aktualizacja:13-02-2009]

drużynowy, szybkie
13-02
22-05
V Turniej o Puchar Dyrektorki Domu Kultury w Mikołowie
MDK Mikołów [aktualizacja:15-05-2009]

inne
14-02
15-02
1/8 Finału Pucharu Wrocławia w WKSz DACH BUD Hetman Wrocław
Wrocław [aktualizacja:20-03-2009]

klasyczne
14-02
15-02
Ćwierćfinał Pucharu Wrocławia w WKSz DACH BUD Hetman Wrocław
Wrocławski Klub Szachowy DACH BUD Hetman [aktualizacja:10-02-2009]

klasyczneFIDE
14-02
14-02
Gryfino GRAND PRIX 2009 Turniej-1
Gryfino Pałacyk pod Lwami [aktualizacja:14-02-2009]

szybkie
14-02
14-02
Makowieckie STS-y - Grand Prix Asseco
Makowiec [aktualizacja:14-02-2009]

szybkie
14-02
14-02
OTWARTE MISTRZOSTWA KRĘŻNICY JAREJ W SZACHACH - turniej C
Zespół Szkół w Krężnicy Jarej [aktualizacja:15-02-2009]

szybkie
15-02
15-02
6 turniej międzyszkolny do 19lat
Konstancin-Jeziorna [aktualizacja:15-02-2009]

szybkie
15-02
01-03
DMP - 5 liga PK 2009
Mielec - Rzeszów - Czarna [aktualizacja:10-03-2009]

drużynowy, klasyczne
15-02
15-02
GP Tczewa 2009-luty
Centrum Kultury i Sportu w Tczewie [aktualizacja:15-02-2009]

szybkie
15-02
15-02
PIERWSZY TURNIEJ SZACHOWY PRZEDSZKOLAKÓW-2009 - CHŁOPCY
SP 11 Suwałki/Javena Hańcza Suwałki [aktualizacja:17-02-2009]

szybkie
15-02
15-02
PIERWSZY TURNIEJ SZACHOWY PRZEDSZKOLAKÓW-2009 - DZIEWCZĘTA
SP 11 Suwałki/Javena Hańcza Suwałki [aktualizacja:17-02-2009]

szybkie
16-02
16-02
Grand-Prix Rzeszowa - turniej nr 3 na 2009 r.
Zelmer Rzeszów [aktualizacja:16-02-2009]

szybkie
16-02
19-02
II Feryjny Festiwal Szachowy - grupa A
Konin/UKS Smecz Konin [aktualizacja:21-02-2009]

szybkie
16-02
18-02
II Feryjny Festiwal Szachowy - grupa B
Konin/UKS Smecz Konin [aktualizacja:21-02-2009]

szybkie
16-02
16-02
Mini Turniej 21-2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:16-02-2009]

szybkie
16-02
17-02
Mistrzostwa Juniorów Klubu Hetman Wschowa 2009
Hetman Wschowa [aktualizacja:17-02-2009]

szybkie
16-02
22-02
XXV Otwarte Mistrzostwa Podhala grupa A
SP 2 Rabka [aktualizacja:22-02-2009]

klasyczneFIDE
16-02
22-02
XXV Otwarte Mistrzostwa Podhala grupa B
SP 2 Rabka [aktualizacja:22-02-2009]

klasyczne
16-02
20-02
XXVI Turniej Szachowy Juniorów "Ferie 2009" - Turniej A zgłoszony do Fide
UKS MDK-1 Hetman Bydgoszcz [aktualizacja:28-02-2009]

klasyczneFIDE
16-02
20-02
XXVI Turniej Szachowy Juniorów "Ferie 2009" - Turniej B
UKS MDK-1 Hetman Bydgoszcz [aktualizacja:28-02-2009]

klasyczne
16-02
20-02
XXVI Turniej Szachowy Juniorów "Ferie 2009" - Turniej C
UKS MDK-1 Hetman Bydgoszcz [aktualizacja:28-02-2009]

klasyczne
17-02
17-02
II Feryjny Festiwal Szachowy - Szachy Szybkie
Konin/UKS Smecz Konin [aktualizacja:21-02-2009]

szybkie
17-02
17-02
Turniej feryjny Wapno 2009 / 1
Wapno [aktualizacja:17-02-2009]

szybkie
18-02
18-02
Grand Prix Blitza Chojnic III Turniej
Chojnice/ UKS ÓSEMKA Chojnice [aktualizacja:18-02-2009]

blitz
18-02
18-02
MIstrzostwa Miasta Limanowa 2009 gtupa C
LDK Limanowa B .Czecha 4 [aktualizacja:21-02-2009]

klasyczne
18-02
21-02
Mistrzostwa Miasta Limanowa GrupaB
Limanowa [aktualizacja:21-02-2009]

klasyczne
18-02
22-02
Obra Zima Open 2009 grupa B
Parafia rzymskokatolicka Obra [aktualizacja:22-02-2009]

klasyczne
18-02
22-02
Obra Zima Open 2009 grupa C
Parafia rzymskokatolicka Obra [aktualizacja:22-02-2009]

klasyczne
18-02
22-02
Obra Zima Open 2009 grupa D
Parafia rzymskokatolicka Obra [aktualizacja:22-02-2009]

klasyczne
18-02
18-02
VIII Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego
UG Aleksandrów [aktualizacja:18-02-2009]

inne
18-02
22-02
XI Mistrzostwa Miasta Limanowa grupa A
Limanowa [aktualizacja:21-02-2009]

klasyczneFIDE
18-02
04-03
Zimowy Turniej Szachowy Sokołów Małopolski 2009
Sokołów Małopolski [aktualizacja:05-03-2009]

szybkie
19-02
19-02
Otwarte Szachowe Mistrzostwa SP4 Wieliczka
SP4 Wieliczka [aktualizacja:20-02-2009]

szybkie
19-02
19-02
Otwarte Turnieje Szachowe BLITZ`2009 - turniej nr 4
Zelmer Rzeszów [aktualizacja:19-02-2009]

blitz
20-02
20-02
II Feryjny Festiwal Szachowy - Blitz
Konin/UKS Smecz Konin [aktualizacja:21-02-2009]

blitz
20-02
22-02
Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Seniorów - I Turniej
Lublin/LZSzach [aktualizacja:23-02-2009]

klasyczneFIDE
20-02
22-02
XXV Otwarte Mistrzostwa Podhala w Szachach turniej do lat 10
SP 2 Rabka Zdrój [aktualizacja:22-02-2009]

klasyczne
20-02
22-02
XXV Otwarte Mistrzostwa Podhala w Szachach turniej do lat 13
SP 2 Rabka Zdrój [aktualizacja:22-02-2009]

klasyczne
21-02
21-02
III Otwarte Mistrzostwa SP nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Otwocku
SP 12_Andriollego 76_Otwock/Jarosław Wolski [aktualizacja:21-02-2009]

szybkie
21-02
22-02
LUTY - B - 1600
UKS "Gedanensis" Gdańsk [aktualizacja:22-02-2009]

klasyczne
21-02
22-02
LUTY 2009 - C - 1400
UKS "Gedanensis" Gdańsk [aktualizacja:22-02-2009]

klasyczne
21-02
22-02
LUTY 2009 - D - 1100-1250
UKS "Gedanensis" Gdańsk [aktualizacja:22-02-2009]

szybkie
21-02
22-02
LUTY 2009 - E - 1000
UKS "Gedanensis" Gdańsk [aktualizacja:22-02-2009]

szybkie
21-02
22-02
Luty kołowy - A
UKS Gedanensis Gdańsk [aktualizacja:22-02-2009]

klasyczneFIDE
21-02
22-02
SUWALSKA LIGA SZKOLNA W SZACHACH - 4 TURNIEJ
SP 11 Suwałki [aktualizacja:21-02-2009]

szybkie
21-02
22-02
SUWALSKA LIGA SZKOLNA W SZACHACH - 4 TURNIEJ
SP 11 Suwałki [aktualizacja:22-02-2009]

szybkie
21-02
21-02
Turniej Szachowy dla Przedszkolaków o MISTRZOSTWO LUTEGO
OPOLE / Agencja Szachowa STRATEG / www.strateg.net.pl [aktualizacja:25-02-2009]

szybkie
21-02
21-02
Turniej Szachowy dla Uczniów Szkół Podstawowych o MISTRZOSTWO LUTEGO
OPOLE / Agencja Szachowa STRATEG / www.strateg.net.pl [aktualizacja:25-02-2009]

szybkie
21-02
21-02
XI Otwarty Integracyjny Szachowy Turniej Kopernikowski Juniorów
Kartuzy [aktualizacja:21-02-2009]

blitz
21-02
21-02
XI Otwarty Integracyjny Szachowy Turniej Kopernikowski Open A
Kartuzy [aktualizacja:21-02-2009]

blitz
21-02
07-03
XIV Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2008 2009
MDK [aktualizacja:28-03-2009]

szybkie
21-02
07-03
XIV Turniej Szchowy z Cyklu PT 2008 i 9
MDK [aktualizacja:09-03-2009]

klasyczne
21-02
07-03
XIV Turniej Szchowy z Cyklu PT 2008+9
MDK [aktualizacja:14-03-2009]

szybkie
22-02
22-02
II Ogólnopolski Turniej Szachowy Dla Dzieci o Puchar Prezydenta Ostrowa CD 14
Dom Nauczyciela [aktualizacja:22-02-2009]

szybkie
22-02
22-02
II Ogólnopolski Turniej Szachowy Dla Dzieci o Puchar Prezydenta Ostrowa CD-10
Dom Nauczyciela [aktualizacja:22-02-2009]

szybkie
22-02
22-02
III turniej V edycji Diecezjalnej Ligi Szachowej
SOK Siemiatycze/DDS [aktualizacja:22-02-2009]

szybkie
22-02
22-02
Puchar Amatora - turniej dla dzieci do lat 10
Chorzów [aktualizacja:22-02-2009]

szybkie
23-02
23-02
Mini Turniej 22-2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:23-02-2009]

szybkie
23-02
23-02
Turniej 5-10-15 Ferie w Ósemce
UKS SP8 Chrzanów [aktualizacja:23-02-2009]

szybkie
23-02
24-02
Turniej Juniorów - FERIE 2009
GKSz Kornuty Gorlice [aktualizacja:25-02-2009]

klasyczne
24-02
25-02
III Feryjny Turniej Szachowy (grupa A)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie [aktualizacja:25-02-2009]

klasyczne
24-02
25-02
III Feryjny Turniej Szachowy (grupa B)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie [aktualizacja:25-02-2009]

klasyczne
24-02
26-02
Turniej Juniorów o Puchar Dyrektora Dworku Białoprądnickiego i Prezesa MZSzach grupa A
Dworek Białoprądnicki Kraków ul. Papiernicza 2 [aktualizacja:25-02-2009]

klasyczne
24-02
26-02
Turniej Juniorów o Puchar Dyrektora Dworku Białoprądnickiego i Prezesa MZSzach grupa A
Dworek Białoprądnicki Kraków ul. Papiernicza 2 [aktualizacja:26-02-2009]

klasyczne
24-02
26-02
Turniej Juniorów o Puchar Dyrektora Dworku Białoprądnickiego i Prezesa MZSzach grupa B
Dworek Białoprądnicki Kraków ul. Papiernicza 2 [aktualizacja:25-02-2009]

klasyczne
24-02
26-02
Turniej Juniorów o Puchar Dyrektora Dworku Białoprądnickiego i Prezesa MZSzach grupa B
Dworek Białoprądnicki Kraków ul. Papiernicza 2 [aktualizacja:26-02-2009]

klasyczne
24-02
26-02
Turniej Juniorów o Puchar Dyrektora Dworku Białoprądnickiego i Prezesa MZSzach grupa C
Dworek Białoprądnicki Kraków ul. Papiernicza 2 [aktualizacja:25-02-2009]

klasyczne
24-02
26-02
Turniej Juniorów o Puchar Dyrektora Dworku Białoprądnickiego i Prezesa MZSzach grupa C
Dworek Białoprądnicki Kraków ul. Papiernicza 2 [aktualizacja:26-02-2009]

klasyczne
25-02
25-02
Turniej Szachowy - Akcja Zima 2009
OSiR Gorlice [aktualizacja:25-02-2009]

szybkie
27-02
01-03
Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Seniorów - II Turniej
Lublin/Lubelski Związek Szachowy [aktualizacja:01-03-2009]

klasyczneFIDE
27-02
01-03
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - III turniej grupa A
Wrocław ul. Smoluchowskiego 29 [aktualizacja:14-03-2009]

klasyczneFIDE
27-02
01-03
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - III turniej grupa B
Wrocław ul. Smoluchowskiego 29 [aktualizacja:01-03-2009]

klasyczne
28-02
28-02
DMP - III liga podkarpacka juniorów
SDK MSM w Mielcu - Kusocińskiego 13a [aktualizacja:02-03-2009]

drużynowy, szybkie
28-02
08-03
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych Grupa A
Wągrowiec [aktualizacja:08-03-2009]

drużynowy, klasyczneFIDE
28-02
08-03
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych Grupa B
Wągrowiec [aktualizacja:07-03-2009]

drużynowy, klasyczneFIDE
28-02
01-03
I TURNIEJ "GRAND PRIX-2009"
SP 11 Suwałki/Javena Hańcza Suwałki [aktualizacja:01-03-2009]

szybkie
28-02
28-02
Integracyjne Mistrzostwa Gliwic Przedszkolaków w Szachach
Gliwice [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
28-02
01-03
IX Wojewódzki Memoriał Szachowy Danuty Widuch - Turniej A
UKS Skoczek Tczew [aktualizacja:10-03-2009]

szybkie
28-02
01-03
IX Wojewódzki Memoriał Szachowy Danuty Widuch - Turniej B
UKS Skoczek Tczew [aktualizacja:10-03-2009]

szybkie
28-02
28-02
OGÓLNOPOLSKI INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH
Częstochowa/Starostwo Powiatowe [aktualizacja:01-03-2009]

szybkie
28-02
28-02
Turniej w Aninie do 16 lat
Warszawa -Anin [aktualizacja:28-02-2009]

szybkie
28-02
28-02
VIII Mistrzostwa Wielkopolski Przedszkolaków - Chłopcy
Kalisz - KTSW Kalisz [aktualizacja:28-02-2009]

szybkie
28-02
28-02
VIII Mistrzostwa Wielkopolski Przedszkolaków - Dziewczynki
Kalisz - KTSW Kalisz [aktualizacja:28-02-2009]

szybkie
28-02
01-03
XVII Ogólnopolski Turniej o Puchar Marszałka woj. Wielkopolskiego i Prezydenta Miasta Kalisza CD10
Kalisz - KTSW Kalisz [aktualizacja:01-03-2009]

szybkie
28-02
01-03
XVII Ogólnopolski Turniej o Puchar Marszałka woj. Wielkopolskiego i Prezydenta Miasta Kalisza CD12
Kalisz - KTSW Kalisz [aktualizacja:01-03-2009]

szybkie
28-02
01-03
XVII Ogólnopolski Turniej o Puchar Marszałka woj. Wielkopolskiego i Prezydenta Miasta Kalisza CD15
Kalisz - KTSW Kalisz [aktualizacja:01-03-2009]

szybkie
marzec 2009
01-03
01-03
"ZŁOTA WIEŻA 2009" - woj. opolskie
Chróścice [aktualizacja:01-03-2009]

drużynowy, szybkie
01-03
01-03
DRUGI TURNIEJ SZACHOWY PRZEDSZKOLAKÓW-2009 - CHŁOPCY
SP 11 Suwałki/Javena Hańcza Suwałki [aktualizacja:01-03-2009]

szybkie
01-03
01-03
DRUGI TURNIEJ SZACHOWY PRZEDSZKOLAKÓW-2009 - DZIEWCZĘTA
SP 11 Suwałki/Javena Hańcza Suwałki [aktualizacja:01-03-2009]

szybkie
01-03
01-03
EUROSZACHY Główna nagroda: 5-dniowy wyjazd do Brukseli (rocznik 1983-1992)
Sosnowiec
Klub im.Jana Kiepury [aktualizacja:08-03-2009]

szybkie
01-03
01-03
IX Wojewódzki Memoriał Szachowy Danuty Widuch - Turniej C
UKS Skoczek Tczew [aktualizacja:01-03-2009]

szybkie
01-03
01-03
Otwarty Turniej o Puchar BTSzach.
Białystok [aktualizacja:21-02-2009]

szybkie
01-03
01-03
Otwarty Turniej o Puchar BTSzach.
Białystok [aktualizacja:10-03-2009]

szybkie
01-03
01-03
SZACHY POSELSKIE Patronat prof. Jerzy Buzek (rocznik 1993 i młodsi)
Sosnowiec
Klub im.Jana Kiepury [aktualizacja:08-03-2009]

szybkie
01-03
01-03
VI Turniej Szachowy Przedszkolaków o Puchar Pełnomocnika Strefy Południowej Wielkopolski
Kalisz - KTSW Kalisz [aktualizacja:01-03-2009]

szybkie
01-03
01-03
VII Turnieju o Puchar Burmistrza Gryfic
Gryfice LO ul. 11. Listopada 10 (sala gimnast.) [aktualizacja:01-03-2009]

szybkie
02-03
02-03
Grand-Prix Rzeszowa - turniej nr 4 na 2009 r.
Zelmer Rzeszów [aktualizacja:02-03-2009]

szybkie
02-03
02-03
Mini Turniej 23 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:06-03-2009]

szybkie
03-03
03-03
Liga Szkolna o Puchar Dyrektora SP Przebieczany - Turniej 5
SP Przebieczany [aktualizacja:09-03-2009]

szybkie
03-03
03-03
Wrocławskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Wrocław [aktualizacja:03-03-2009]

drużynowy, szybkie
04-03
04-03
Wrocławska Gimnazjada Młodzieży
Wrocław [aktualizacja:04-03-2009]

drużynowy, szybkie
06-03
06-03
Mini Turniej 24 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:06-03-2009]

szybkie
06-03
08-03
Turniej Szachowy o Puchar Prezesa UKS MDK Otwock
UKS MDK Otwock [aktualizacja:08-03-2009]

klasyczne
06-03
07-03
Turniej Szachowy o Puchar Prezesa UKS MDK Otwock - Grupa B
UKS MDK Otwock [aktualizacja:08-03-2009]

szybkie
06-03
08-03
VI Ogólnopolskie Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. M
Kraków [aktualizacja:08-03-2009]

klasyczneFIDE
06-03
06-03
ZABRZAŃSKA SZACHOWA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - sesja 3
Zabrze [aktualizacja:06-03-2009]

szybkie
07-03
07-03
na kategorie 4 i 5 do 16lat
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:08-03-2009]

klasyczne
07-03
07-03
Grand Prix Siedlec 2009
Publiczne Gimnazjum Nr 3 [aktualizacja:07-03-2009]

szybkie
07-03
07-03
Grand Prix Tąpkowic 09_T3
BiOK Tąpkowice [aktualizacja:20-03-2009]

szybkie
07-03
08-03
II Mistrzostwa Ursusa Kobiet w szachach
UKS Czternastka Ursus DK Kolorowa [aktualizacja:08-03-2009]

klasyczne
07-03
07-03
IX Turniej Szachowy Bawmy się razem - pomóżmy Klaudii
Chojnice [aktualizacja:07-03-2009]

blitz
07-03
07-03
LIGA SZKOLNA V TURNIEJ
SUWAŁKI SP 11 [aktualizacja:04-04-2009]

klasyczne
07-03
07-03
Makowieckie STSy - Grand Prix Asseco
Makowiec [aktualizacja:07-03-2009]

szybkie
07-03
07-03
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY PRZYSZŁYCH ARCYMISTRZÓW
KLUB ENERGETYKA RYBNIK [aktualizacja:07-03-2009]

szybkie
07-03
07-03
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY PRZYSZŁYCH ARCYMISTRZÓW C-7 i D-7
TS Kużnia Rybnik [aktualizacja:07-03-2009]

szybkie
07-03
08-03
Turniej Szachmistrz Grupa Mistrzów
Kalisz [aktualizacja:08-03-2009]

klasyczneFIDE
07-03
08-03
Turniej Szachmistrz Pretendenci
Kalisz [aktualizacja:08-03-2009]

klasyczneFIDE
07-03
08-03
VI Ogólnopolskie Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. A
Kraków [aktualizacja:09-03-2009]

klasyczne
07-03
08-03
VI Ogólnopolskie Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. B
Kraków [aktualizacja:14-03-2009]

klasyczne
07-03
07-03
VI Ogólnopolskie Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. C
Kraków [aktualizacja:09-03-2009]

szybkie
07-03
07-03
VI Ogólnopolskie Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. D
Kraków [aktualizacja:09-03-2009]

szybkie
07-03
07-03
XIII Wiosenny OTSz o puchar Prezesa MSM w Mielcu - chłopcy 1991-1996
SDK Mielec - ul. Kusocińskiego 13a [aktualizacja:07-03-2009]

klasyczneFIDE
07-03
07-03
XIII Wiosenny OTSz o puchar Prezesa MSM w Mielcu - chłopcy 1997-1998
SDK Mielec - ul. Kusocińskiego 13a [aktualizacja:07-03-2009]

szybkie
07-03
07-03
XIII Wiosenny OTSz o puchar Prezesa MSM w Mielcu - chłopcy 1999-2000
Mielec-MSM w Mielcu [aktualizacja:02-03-2009]

szybkie
07-03
07-03
XIII Wiosenny OTSz o puchar Prezesa MSM w Mielcu - chłopcy 1999-2000
KSz SDK-Lotnik Mielec ul. Kusocińskiego 13a [aktualizacja:07-03-2009]

szybkie
07-03
07-03
XIII Wiosenny OTSz o puchar Prezesa MSM w Mielcu - Chłopcy 2001 i młodsi
SDK Mielec - ul. Kusocińskiego 13a [aktualizacja:07-03-2009]

szybkie
07-03
07-03
XIII Wiosenny OTSz o puchar Prezesa MSM w Mielcu - dziewczęta 1991-1996
SDK Mielec - ul. Kusocińskiego 13a [aktualizacja:06-03-2009]

klasyczneFIDE
07-03
07-03
XIII Wiosenny OTSz o puchar Prezesa MSM w Mielcu - Dziewczeta 1997-1998
SDK-MSM w Mielcu ul. Kusocińskiego 13a [aktualizacja:02-03-2009]

szybkie
07-03
07-03
XIII Wiosenny OTSz o puchar Prezesa MSM w Mielcu - Dziewczeta 1999-2000
SDK Mielec - ul. Kusocińskiego 13a [aktualizacja:07-03-2009]

klasyczneFIDE
07-03
07-03
XIII Wiosenny OTSz o puchar Prezesa MSM w Mielcu - Dziewczeta 2001 i młodsze
SDK Mielec - ul. Kusocińskiego 13a [aktualizacja:07-03-2009]

klasyczneFIDE
08-03
08-03
Chylickie Grand Prix turniej 4
Chylice ul. Dworska 2 godz. 11:00 [aktualizacja:07-03-2009]

szybkie
08-03
08-03
Chylickie Grand Prix turniej 4
Chylice [aktualizacja:23-03-2009]

szybkie
08-03
08-03
Grand Prix 2009 T-2
Gryfino Pałacyk pod Lwami [aktualizacja:08-03-2009]

szybkie
08-03
08-03
Grand Prix Szachylic
Chylice ul.Dworska 2 [aktualizacja:09-03-2009]

szybkie
08-03
31-05
Legnicka Liga Okręgowa 2009
Dolny Śląsk [aktualizacja:07-06-2009]

drużynowy, klasyczne
08-03
08-03
XIII Wiosenny OTSz o puchar Prezesa MSM w Mielcu - Open
SDK Mielec - ul. Kusocińskiego 13a [aktualizacja:08-03-2009]

szybkie
09-03
09-03
Mini Turniej 25-2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:09-03-2009]

szybkie
09-03
09-03
Mini Turniej 26-2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:09-03-2009]

szybkie
10-03
10-03
Igrzyska Szkół Podstawowych w Szachach Chłopców Rybnik 2009
TS Kuźnia / SZS Rybnik [aktualizacja:11-03-2009]

szybkie
10-03
10-03
Igrzyska Szkół Podstawowych w Szachach Dziewcząt Rybnik 2009
TS Kuźnia / SZS Rybnik [aktualizacja:11-03-2009]

szybkie
10-03
10-03
Turniej Kontrolny 10 - SP Przebieczany
SP Przebieczany [aktualizacja:10-03-2009]

szybkie
10-03
21-03
XIII Turniej Szachowy Boguszowice 2009 (Open FIDE + Blitz)
Boguszowice [aktualizacja:07-04-2009]

klasyczne
11-03
11-03
Gimnazjada Szkół w Szachach Chłopców Rybnik 2009
TS Kuźnia / SZS Rybnik [aktualizacja:11-03-2009]

szybkie
11-03
11-03
Gimnazjada Szkół w Szachach Dziewcząt Rybnik 2009
TS Kuźnia / SZS Rybnik [aktualizacja:11-03-2009]

szybkie
11-03
11-03
Turniej "O Złotego Konika" cz. IV (bez kategorii)
Bydgoszcz [aktualizacja:11-03-2009]

szybkie
12-03
26-04
Turniej o puchar prezesa PKS Jan Kraków
Kraków [aktualizacja:26-04-2009]

klasyczne
13-03
13-03
Mini Turniej 27-2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:13-03-2009]

szybkie
14-03
15-03
Dolnośląski Turniej Szachowy Dziewcząt
Wrocław [aktualizacja:13-03-2009]

klasyczne
14-03
15-03
Dolnośląski Turniej Szachowy Dziewcząt
Wrocław [aktualizacja:08-03-2009]

szybkie
14-03
15-03
Dolnośląski Turniej Szachowy Dziewcząt
Wrocław [aktualizacja:08-03-2009]

szybkie
14-03
15-03
Dolnośląski Turniej Szachowy Dziewcząt
Wrocław [aktualizacja:08-03-2009]

szybkie
14-03
14-03
I Memoriał Szachowy im. Tomasza Kopińskiego - grupa A (juniorzy)
MDK Stargard Szczeciński _ ul. Portowa 3 [aktualizacja:14-03-2009]

szybkie
14-03
14-03
I Memoriał Szachowy im. Tomasza Kopińskiego - grupa B (seniorzy)
MDK Stargard Szczeciński _ ul.Portowa3 [aktualizacja:14-03-2009]

szybkie
14-03
22-03
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 12 - Chłopcy
Łeba [aktualizacja:22-03-2009]

klasyczneFIDE
14-03
22-03
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 12 - Dziewczęta
Łeba [aktualizacja:22-03-2009]

klasyczneFIDE
14-03
14-03
open do 19 lat
Konstancin k.Warszawy [aktualizacja:15-03-2009]

szybkie
14-03
14-03
Otwarte Mistrzostwa Gdańska Juniorów Młodszych w szachach szybkich - gr. A (do lat 10)
UKS "Gedanensis" Gdańsk [aktualizacja:14-03-2009]

szybkie
14-03
14-03
Otwarte Mistrzostwa Gdańska Juniorów Młodszych w szachach szybkich - gr. B (do lat 9)
UKS "Gedanensis" Gdańsk [aktualizacja:14-03-2009]

szybkie
14-03
14-03
Otwarte Mistrzostwa Gdańska Juniorów Młodszych w szachach szybkich - gr. C (do lat 8)
UKS "Gedanensis" Gdańsk [aktualizacja:14-03-2009]

szybkie
14-03
14-03
Otwarty Wiosenny Turniej Szachowy P-30'
Szkoła Podstawowa nr 7 w Legionowie ul. Królowej Jadwigi 7 [aktualizacja:16-03-2009]

szybkie
14-03
22-03
Puchar Polski do lat 10 - Chłopcy
Łeba [aktualizacja:22-03-2009]

klasyczne
14-03
22-03
Puchar Polski do lat 10 - Dziewczęta
Łeba [aktualizacja:22-03-2009]

klasyczne
14-03
14-03
Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-A (urodzeni w 1999 i młodsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:14-03-2009]

szybkie
14-03
14-03
Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-B (urodzeni w 1998 - 1991)
SP Przebieczany [aktualizacja:14-03-2009]

szybkie
14-03
14-03
Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-C (urodzeni w 1990 i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:14-03-2009]

szybkie
14-03
14-03
Zimowo-Wiosenny Turniej Szachowy
Gryfino Pałacyk pod Lwami [aktualizacja:14-03-2009]

szybkie
15-03
15-03
Finał Wojewódzki Złotej Wieży PK 2009
Czarna [aktualizacja:15-03-2009]

drużynowy, szybkie
15-03
15-03
IV turniej V edycji Diecezjalnej Ligi Szachowej
Perlejewo [aktualizacja:15-03-2009]

szybkie
15-03
15-03
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - Turniej Powiatowy
Częstochowa [aktualizacja:18-03-2009]

szybkie
16-03
16-03
Grand-Prix Rzeszowa - turniej nr 5 na 2009 r.
Zelmer Rzeszów [aktualizacja:16-03-2009]

szybkie
16-03
16-03
Mini Turniej 28 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:16-03-2009]

szybkie
16-03
16-03
Mini Turniej 29 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:16-03-2009]

szybkie
16-03
16-03
Rejonowy Drużynowy Turniej Szachowy - chłopcy gimnazjum
MOK Czerwionka - Leszczyny [aktualizacja:16-03-2009]

szybkie
16-03
16-03
Rejonowy Drużynowy Turniej Szachowy - chłopcy podstawówki
MOK Czerwionka - Leszczyny [aktualizacja:16-03-2009]

szybkie
16-03
16-03
Rejonowy Drużynowy Turniej Szachowy - dziewczyny gimnazjum
MOK Czerwionka - Leszczyny [aktualizacja:16-03-2009]

szybkie
16-03
16-03
Rejonowy Drużynowy Turniej Szachowy - dziewczyny podstawówki
MOK Czerwionka - Leszczyny [aktualizacja:16-03-2009]

szybkie
17-03
17-03
Licealiada - strefa wrocławska
Wrocław [aktualizacja:18-03-2009]

drużynowy, szybkie
17-03
17-03
Turniej Kontrolny 11 - SP Przebieczany
SP Przebieczany [aktualizacja:18-03-2009]

szybkie
18-03
18-03
327 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
18-03
18-03
Gimnazjada - strefa wrocławska
Wrocław [aktualizacja:18-03-2009]

drużynowy, szybkie
18-03
18-03
Grand Prix Chojnic IV turniej 18.03.2009r.
UKS Ósemka Chojnice [aktualizacja:19-03-2009]

blitz
18-03
18-03
Turniej Kontrolny 12 - SP Przebieczany
SP Przebieczany [aktualizacja:19-03-2009]

szybkie
19-03
19-03
Otwarte Turnieje Szachowe BLITZ`2009 - turniej nr 6
Zelmer Rzeszów [aktualizacja:19-03-2009]

blitz
20-03
20-03
Mini Turniej 30 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:20-03-2009]

szybkie
20-03
20-03
V Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych Rejonu Kapuściska Turniej III
SP nr 46 w Bydgoszczy [aktualizacja:19-03-2009]

drużynowy, szybkie
20-03
20-03
V Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych Rejonu Kapuściska Turniej III
SP nr 46 w Bydgoszczy [aktualizacja:23-03-2009]

drużynowy, szybkie
20-03
20-03
Wieża i lekka - turniej treningowy
KKSz [aktualizacja:20-03-2009]

klasyczne
21-03
22-03
"Polonijne" Turnieje Szachowe dla juniorów - IV turniej cyklu
Wrocław [aktualizacja:22-03-2009]

szybkie
21-03
21-03
II Otwarty Turniej im. Benjamina Andersona
Białystok [aktualizacja:21-03-2009]

szybkie
21-03
21-03
Memoriał prof. St. Zawadzkiego - II Otwarty Turniej Pracowników Oświaty i Nauki
Sosnowiec-Pogoń
IV LO im. St.Staszica [aktualizacja:21-03-2009]

szybkie
21-03
21-03
Memoriał prof. St. Zawadzkiego - Turniej młodzieżowy (rocznik 1993 i młodsi)
Sosnowiec-Pogoń
IV LO im. St.Staszica [aktualizacja:21-03-2009]

szybkie
21-03
21-03
O Puchar Dyrektora Natolińskiego Ośrodka Kultury
Natoliński Ośrodek Kultury / ul. Na Uboczu 3 [aktualizacja:21-03-2009]

szybkie
21-03
28-05
Szkolny Turniej Szachowy Wiosna 2009
Szkoła Podstawowa w Chotomowie [aktualizacja:03-06-2009]

szybkie
21-03
21-03
TRZECI TURNIEJ SZACHOWY PRZEDSZKOLAKÓW-2009 - CHŁOPCY
SP 11 Suwałki/Javena Hańcza Suwałki [aktualizacja:21-03-2009]

szybkie
21-03
21-03
TRZECI TURNIEJ SZACHOWY PRZEDSZKOLAKÓW-2009 - DZIEWCZĘTA
SP 11 Suwałki/Javena Hańcza Suwałki [aktualizacja:21-03-2009]

szybkie
21-03
21-03
Turniej Nauczycieli Podkarpacia Przemyśl 21.03.2009
Przemyśl [aktualizacja:24-03-2009]

szybkie
21-03
21-03
Turniej Nauczycieli Podkarpacia Przemyśl 2009
Przemyśl [aktualizacja:25-03-2009]

szybkie
21-03
21-03
URODZINOWY Turniej Szachowy dla Przedszkolaków o Mistrzostwo Marca
Szkoła Podstawowa nr 2 - ul Katowicka 35 Opole [aktualizacja:24-03-2009]

szybkie
21-03
21-03
URODZINOWY Turniej Szachowy dla Uczniów Szkół Podstawowych o Mistrzostwo Marca
Szkoła Podstawowa nr 2 - ul Katowicka 35 Opole [aktualizacja:24-03-2009]

szybkie
21-03
21-03
V Grand Prix - PRZEDSZKOLE 2009 - 3 Turniej
Przedszkole Miejskie nr 1 w Kołobrzegu [aktualizacja:24-03-2009]

blitz
21-03
22-03
V Otwarty Turniej Szachowy Nocne Granie w Szachy
Żarów ul. Zamkowa 10 [aktualizacja:18-03-2009]

blitz
22-03
22-03
EUROSZACHY Nagroda główna: 5-dniowy wyjazd do Brukseli (rocznik 1983-1992)
Sosnowiec
Klub im.Jana Kiepury [aktualizacja:25-03-2009]

szybkie
22-03
22-03
OTWARTE BŁYSKAWICZNE MISTRZOSTWA SUWAŁK
SP 11 Suwałki [aktualizacja:22-03-2009]

blitz
22-03
22-03
Wiosna z Szachami "Gumisie"
Szczecin [aktualizacja:22-03-2009]

szybkie
22-03
22-03
Wiosna z Szachami gr. A
Szczecin [aktualizacja:22-03-2009]

szybkie
22-03
22-03
Wiosna z Szachami gr. B
Szczecin [aktualizacja:22-03-2009]

szybkie
23-03
23-03
Mini Turniej 31 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:23-03-2009]

szybkie
24-03
29-03
III Mistrzostwa Szachowe Grupy EDF w Polsce
Krzeszna [aktualizacja:29-03-2009]

szybkie
24-03
24-03
Licealiada - Strefa Wałbrzyska
Świdnica 24.03.2009 [aktualizacja:26-03-2009]

drużynowy, szybkie
24-03
09-06
Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych KS CARBO Gliwice
Gliwice ul. Pszczyńska 133 [aktualizacja:20-06-2009]

szybkie
25-03
25-03
328 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
25-03
25-03
Mistrzostwa Zespołu Szkół w Łomazach
Łomazy [aktualizacja:25-03-2009]

szybkie
25-03
25-03
Turniej Szachowy Nienadówka 2009
Nienadówka [aktualizacja:01-04-2009]

szybkie
26-03
26-03
I Indywidualne Mistrzostwa Szkoły Podstawowej Nr 6 w Białymstoku - Chłopcy
Białystok [aktualizacja:27-03-2009]

szybkie
26-03
26-03
I Indywidualne Mistrzostwa Szkoły Podstawowej Nr 6 w Białymstoku - Dziewczęta
Białystok [aktualizacja:26-03-2009]

szybkie
26-03
26-03
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - strefa wrocławska
Wrocław [aktualizacja:26-03-2009]

drużynowy, szybkie
26-03
04-04
Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych
Szczyrk/Cross Warszawa [aktualizacja:06-04-2009]

klasyczne
27-03
27-03
Blitz + wybijanka
KKSz [aktualizacja:27-03-2009]

blitz
27-03
27-03
III Mistrzostwa Szachowe Grupy EDF w Polsce P 5
Krzeszna [aktualizacja:29-03-2009]

blitz
27-03
27-03
Mini Turniej 32 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:27-03-2009]

szybkie
27-03
29-03
Turniej Szachowy "Wiosna" - 1/8 Finału Pucharu Wrocławia
Wrocław [aktualizacja:29-03-2009]

klasyczne
27-03
29-03
Turniej Szachowy "Wiosna" - Ćwierćfinał Pucharu Wrocławia
Wrocław [aktualizacja:29-03-2009]

klasyczne
27-03
29-03
Turniej Szachowy "Wiosna" - Półfinał Pucharu Wrocławia
Wrocław [aktualizacja:29-03-2009]

klasyczneFIDE
28-03
05-04
45 Otwarte Mistrzostwa Chorzowa - turniej juniorów do 12 lat - gr C
Chorzów [aktualizacja:05-04-2009]

klasyczne
28-03
05-04
45 Otwarte Mistrzostwa Chorzowa grupa B
Chorzów [aktualizacja:05-04-2009]

klasyczne
28-03
05-04
45 Otwarte Mistrzostwa Chorzowa OPEN FIDE
Chorzów [aktualizacja:11-04-2009]

klasyczneFIDE
28-03
28-03
Drużynowe mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego - Złota Wieża 2009
Żarów [aktualizacja:28-03-2009]

drużynowy, szybkie
28-03
28-03
Eliminacje do Mistrzostw Polski Niesłyszących 2009
RES-GEST Rzeszów [aktualizacja:28-03-2009]

szybkie
28-03
28-03
I Grand Prix Szkół Podstawowych - ARKA MEDICAL - SPA - 5. Turniej
Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzrgu [aktualizacja:05-04-2009]

szybkie
28-03
28-03
Indywidualne mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego 2009
Żarów [aktualizacja:28-03-2009]

szybkie
28-03
28-03
IX Powiatowy Turniej Szachowy
Lubartowski Ośrodek Kultury ul. Lubelska 68 [aktualizacja:28-03-2009]

szybkie
28-03
28-03
KROK DO SUKCESU - Chłopcy ur. w 2000r i mł. Turniej 1
Dom Kultury w Staniątkach [aktualizacja:28-03-2009]

szybkie
28-03
28-03
KROK DO SUKCESU - Dziewczęta ur. w 2000r i mł. Turniej 1
Dom Kultury w Staniątkach [aktualizacja:28-03-2009]

szybkie
28-03
28-03
KROK DO SUKCESU - Turniej poboczny 1
Dom Kultury w Staniątkach [aktualizacja:28-03-2009]

szybkie
28-03
29-03
Mecz juniorów Warmia i Mazury - Obwód Kalingradzki
Ostróda [aktualizacja:30-03-2009]

drużynowy, klasyczne
28-03
28-03
Międzynarodowe Spotkania Szachowe GRYFINO-ANGERMUNDE Blitz P'5
Gryfino Pałacyk pod Lwami [aktualizacja:28-03-2009]

blitz
28-03
05-04
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 w Szachach
Grand OWS Chotowa [aktualizacja:11-04-2009]

klasyczneFIDE
28-03
05-04
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 w Szachach
Grand OWS Chotowa [aktualizacja:05-04-2009]

klasyczneFIDE
28-03
05-04
Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 w Szachach
Grand OWS Chotowa [aktualizacja:05-04-2009]

klasyczneFIDE
28-03
05-04
Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 18 w Szachach
Grand OWS Chotowa [aktualizacja:05-04-2009]

klasyczneFIDE
28-03
28-03
Turniej Czekoladowy dla młodzieży szkół podstawowych
Wrocław [aktualizacja:30-03-2009]

szybkie
28-03
28-03
Turniej Szachowy WIOSNA - Szubin 2009
UKS "Szachowa Dwójka" Szubin [aktualizacja:28-03-2009]

szybkie
28-03
28-03
VI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek A
Urząd dzielnicy Targówek [aktualizacja:28-03-2009]

szybkie
28-03
28-03
VI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek B
Urząd Dzielnicy Targówek [aktualizacja:28-03-2009]

szybkie
28-03
28-03
XV Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2008/2009
MDK Przemyśl [aktualizacja:28-03-2009]

szybkie
29-03
29-03
Grand Prix Ziemi Lubskiej
Lubski Dom Kultury [aktualizacja:09-04-2009]

szybkie
29-03
29-03
II Mistrzostwa "Przeworskiej Akademii Szachów" klasy 1-3
Przeworsk [aktualizacja:29-03-2009]

szybkie
29-03
29-03
II Mistrzostwa "Przeworskiej Akademii Szachów" klasy 4-6
Przeworsk [aktualizacja:29-03-2009]

szybkie
29-03
29-03
Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego P'15 - Gr. A
Sokółka [aktualizacja:29-03-2009]

szybkie
29-03
29-03
Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego P'15 - Gr. B
Sokółka [aktualizacja:27-03-2009]

szybkie
29-03
29-03
Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego P'15 - Gr. B
Sokółka [aktualizacja:29-03-2009]

szybkie
29-03
29-03
KROK DO SUKCESU - Chłopcy ur. w 2000r i mł. Turniej 2
Dom Kultury w Staniątkach [aktualizacja:29-03-2009]

szybkie
29-03
29-03
KROK DO SUKCESU - Dziewczęta ur. w 2000r i mł. Turniej 2
Dom Kultury w Staniątkach [aktualizacja:29-03-2009]

szybkie
29-03
29-03
KROK DO SUKCESU - Turniej poboczny 2
Dom Kultury w Staniątkach [aktualizacja:29-03-2009]

szybkie
29-03
29-03
Turniej Szachów Szybkich P'15
Goczałkowice- Zdrój [aktualizacja:29-03-2009]

szybkie
30-03
30-03
Mini Turniej 33 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:30-03-2009]

szybkie
30-03
30-03
Mini Turniej 34 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:03-04-2009]

szybkie
31-03
31-03
Turniej Kontrolny 13 - SP Przebieczany
SP Przebieczany [aktualizacja:31-03-2009]

szybkie
31-03
31-03
XVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 23
Kraków [aktualizacja:02-04-2009]

blitz
kwiecień 2009
01-04
01-04
329 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
02-04
02-04
Szachowe Mistrzostwa Przedszkola w Koźmicach Wielkich. Turniej chłopców.
Przedszkole Samorządowe w Koźmicach Wielkich [aktualizacja:02-04-2009]

szybkie
02-04
02-04
Szachowe Mistrzostwa Przedszkola w Koźmicach Wielkich. Turniej dziewcząt.
Przedszkole Samorządowe w Koźmicach Wielkich [aktualizacja:02-04-2009]

szybkie
03-04
03-04
Mistrzostwa Przedszkola Sióstr Urszulanek UR - Chłopcy
PSU Siercza k/Wieliczki [aktualizacja:04-04-2009]

szybkie
03-04
03-04
Mistrzostwa Przedszkola Sióstr Urszulanek UR - Dziewczęta
PSU Siercza k/Wieliczki [aktualizacja:04-04-2009]

szybkie
03-04
05-04
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych Grupa A
Wrocław Smoluchowskiego 29 [aktualizacja:02-04-2009]

klasyczne
03-04
05-04
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych Grupa B
Wrocław Smoluchowskiego 29 [aktualizacja:02-04-2009]

klasyczne
03-04
03-04
Turniej klubowy - handicap
KKSz [aktualizacja:03-04-2009]

klasyczne
04-04
04-04
Grand Prix Gryfina 2009 Turniej 3
Gryfino Pałacyk pod Lwami [aktualizacja:05-04-2009]

szybkie
04-04
04-04
Grand Prix Siedlec 2009
Publiczne Gimnazjum Nr 3 [aktualizacja:04-04-2009]

szybkie
04-04
04-04
Grand Prix Tąpkowic 09_T4
BiOK Tąpkowice [aktualizacja:04-04-2009]

szybkie
04-04
04-04
I Grand Prix Szkół Podstawowych - ARKA MEDICAL SPA - 6. Turniej
Szkoła Podstawowa nr 5 w Kołobrzegu - ul. Arciszewskiego [aktualizacja:04-04-2009]

szybkie
04-04
04-04
KROK DO SUKCESU - Chłopcy ur. w 2000r i mł. Turniej 3
Dom Kultury w Staniątkach [aktualizacja:04-04-2009]

szybkie
04-04
04-04
KROK DO SUKCESU - Dziewczęta ur. w 2000r i mł. Turniej 3
Dom Kultury w Staniątkach [aktualizacja:04-04-2009]

szybkie
04-04
04-04
KROK DO SUKCESU - Turniej poboczny 3
Dom Kultury w Staniątkach [aktualizacja:04-04-2009]

szybkie
04-04
04-04
Otwarty Turniej o Puchar MUKS Stoczek 45 Białystok
Białystok [aktualizacja:10-04-2009]

szybkie
04-04
04-04
Otwarty Turniej o Puchar MUKS Stoczek 45 Białystok
Białystok [aktualizacja:18-03-2009]

szybkie
04-04
04-04
Otwarty Turniej o Puchar Stoczka
Białystok [aktualizacja:12-03-2009]

szybkie
04-04
04-04
Otwarty Turniej o Puchar Stoczka
Białystok [aktualizacja:18-03-2009]

szybkie
04-04
04-04
Otwarty Turniej o Puchar Stoczka
Białystok [aktualizacja:18-03-2009]

szybkie
04-04
04-04
Turniej Juniorów WIOSNA 2009
Jubilat Gorlice [aktualizacja:05-04-2009]

szybkie
04-04
04-04
TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI - RYBKA3 Z OKAZJI 200 ROCZNICY BITWY RASZYŃSKIEJ
Łady [aktualizacja:04-04-2009]

szybkie
04-04
05-04
XIV Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów
Zespół Szkół Miejskich Nr. 1 w Mszanie Dolnej [aktualizacja:05-04-2009]

klasyczne
04-04
04-04
XVI Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2008/2009
MDK Przemyśl [aktualizacja:04-04-2009]

szybkie
05-04
05-04
II Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego P'5
Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży [aktualizacja:06-04-2009]

blitz
05-04
05-04
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Młodzików do lat 8 oraz Przedszkolaków - chłopcy.
SP 11 Suwałki [aktualizacja:05-04-2009]

szybkie
05-04
05-04
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Młodzików do lat 8 oraz Przedszkolaków - dziewczęta
SP 11 Suwałki [aktualizacja:05-04-2009]

szybkie
05-04
05-04
Otwarty Turniej Szachowy "Eszach.pl" o puchar Wójta Gminy Wiązowna
Wiązowna [aktualizacja:05-04-2009]

szybkie
05-04
05-04
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY - RYBKA3 Z OKAZJI 200 ROCZNICY BITWY RASZYŃSKIEJ
Łady [aktualizacja:05-04-2009]

szybkie
05-04
05-04
Turniej Finałowy cyklu Grand Prix Płocka 2008/2009
PSML-W w Płocku/Płockie Towarzystwo Szachowe [aktualizacja:05-04-2009]

szybkie
05-04
05-04
Turniej Szachowy z okazji Szkolnego Święta Matematyki dla uczniów SP4
SP4 Stargard Szczec. [aktualizacja:08-04-2009]

inne
06-04
06-04
I Otwarty Tur. Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Przew. RM Białegostoku
III LO Białystok [aktualizacja:10-04-2009]

szybkie
06-04
06-04
Mini Turniej 35 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:06-04-2009]

szybkie
07-04
13-06
59th YMCA Spring 2009-D
Warszawa [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczneFIDE
07-04
13-06
60th YMCA Spring 2009-C
Warszawa [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczneFIDE
07-04
07-04
I Otwarty Turniej Uczniów Szkół Gimnazjalnych o Puchar Przew. RM Białegostoku
III LO Białystok [aktualizacja:10-04-2009]

szybkie
07-04
07-04
Liga Szkolna o Puchar Dyrektora SP Przebieczany - Turniej 6
SP Przebieczany [aktualizacja:16-04-2009]

szybkie
07-04
07-04
Mistrzostwa I LO w Rabce
I LO w Rabce [aktualizacja:07-04-2009]

szybkie
07-04
30-05
TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR STOWARZYSZENIA INTEGRACYJNEGO EUROBESKIDY
ŁODYGOWICE [aktualizacja:02-06-2009]

klasyczneFIDE
08-04
08-04
330 Szachowa Środa w KKSz - 08-04-2009
Krakowski Klub Szachistów ul. Prądnicka 43 [aktualizacja:08-04-2009]

klasyczne
08-04
13-06
61st YMCA Spring 2009-B
Warszawa [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczneFIDE
08-04
13-06
62nd YMCA Spring 2009-A
Warszawa [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczneFIDE
08-04
08-04
Grand prix Chojnic Blitya V turniej 08.04.2009r.
Chojnice/ UKS Ósemka Chojnice [aktualizacja:08-04-2009]

blitz
08-04
08-04
ZABRZAŃSKA SZACHOWA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - sesja finałowa
Zabrze [aktualizacja:14-04-2009]

szybkie
09-04
04-06
Mistrzostwa Elbląga w szachach klasycznych
SM "Zakrzewo" ul.Robotnicza 246 [aktualizacja:06-06-2009]

klasyczne
11-04
11-04
VIII Turniej Wielkanocny
Filia Osiedlowego Domu Kultury Zwięczyca [aktualizacja:13-04-2009]

szybkie
14-04
14-04
Otwarte Mistrzostwa Diecezji Warszawsko Praskiej
Warszawa ul. Floriańska 3 [aktualizacja:14-04-2009]

szybkie
15-04
15-04
331 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
15-04
15-04
IV Grand Prix Tarnowskich Gór w szachach - turniej 1
TCK Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 7 [aktualizacja:15-04-2009]

szybkie
15-04
15-04
Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Gimnazjalnych 15 IV 2009
LO III Otwock [aktualizacja:15-04-2009]

blitz
15-04
15-04
Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych 15 IV 2009
LO Nr III Otwock [aktualizacja:15-04-2009]

blitz
15-04
15-04
Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Ponadgimnazjalnych
LO Nr III w Otwocki [aktualizacja:15-04-2009]

blitz
15-04
15-04
Szachowe Mistrzostwa Powiatu Mieleckiego Gimnazjów - chłopcy
SDK MSM w Mielcu - Kusocińskiego 13a [aktualizacja:08-04-2009]

blitz
15-04
15-04
Szachowe Mistrzostwa Powiatu Mieleckiego Gimnazjów - dziewczęta
SDK MSM w Mielcu - Kusocińskiego 13a [aktualizacja:08-04-2009]

blitz
15-04
15-04
Szachowe Mistrzostwa Powiatu Mieleckiego Liceów - chłopcy
SDK MSM w Mielcu - Kusocińskiego 13a [aktualizacja:26-03-2009]

blitz
15-04
15-04
Szachowe Mistrzostwa Powiatu Mieleckiego Liceów - dziewczęta
SDK MSM w Mielcu - Kusocińskiego 13a [aktualizacja:26-03-2009]

blitz
16-04
16-04
Szachowe Mistrzostwa Powiatu Mieleckiego Szkół Podst.- klasy I-III chłopcy
SDK MSM w Mielcu - Kusocińskiego 13a [aktualizacja:26-03-2009]

blitz
16-04
16-04
Szachowe Mistrzostwa Powiatu Mieleckiego Szkół Podst.- klasy I-III dziewczęta
SDK MSM w Mielcu - Kusocińskiego 13a [aktualizacja:26-03-2009]

blitz
16-04
16-04
Szachowe Mistrzostwa Powiatu Mieleckiego Szkół Podst.- klasy IV-VI chłopcy
SDK MSM w Mielcu - Kusocińskiego 13a [aktualizacja:26-03-2009]

blitz
16-04
16-04
Szachowe Mistrzostwa Powiatu Mieleckiego Szkół Podst.- klasy IV-VI dziewczęta
SDK MSM w Mielcu - Kusocińskiego 13a [aktualizacja:26-03-2009]

blitz
16-04
16-04
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkół Podstawowych w Szachach Chłopców Rybnik
Kuźnia Rybnik [aktualizacja:17-04-2009]

szybkie
16-04
16-04
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkół Podstawowych w Szachach Dziewczyn Rybnik
Kuźnia Rybnik [aktualizacja:17-04-2009]

szybkie
17-04
17-04
III Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach - Turniej do lat 13
Puszcza Mariańska [aktualizacja:10-02-2010]
Poland,MA
szybkie
17-04
17-04
III Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach - Turniej do lat 16
Puszcza Mariańska [aktualizacja:10-02-2010]
Poland,MA
szybkie
17-04
17-04
III Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach - Turniej do lat10
Puszcza Mriańska [aktualizacja:10-02-2010]
Poland,MA
szybkie
17-04
17-04
Mini Turniej 36 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:17-04-2009]

szybkie
17-04
17-04
Mistrzostwa Juniorów Powiatu Radomskiego
Makowiec [aktualizacja:17-04-2009]

szybkie
17-04
17-04
VIII WIOSNA SZACHOWA W PS 9 w Chrzanowie - CHŁOPCY
PS 9 CHRZANÓW [aktualizacja:18-04-2009]

blitz
17-04
17-04
VIII Wiosna Szachowa w PS 9 w Chrzanowie - DZIEWCZYNKI
Przedszkole Samorządowe NR 9 Chrzanów [aktualizacja:19-04-2009]

blitz
18-04
19-04
II TURNIEJ "GRAND PRIX-2009"
SP 11 Suwałki [aktualizacja:21-04-2009]

szybkie
18-04
19-04
III Małopolska Liga Juniorów
Kraków/SP12 [aktualizacja:19-04-2009]

drużynowy, szybkie
18-04
18-04
Integracyjny Wielkanocny Turniej Szachowy P15 dla dzieci i młodzieży - Chłopcy
Gliwice ul. Rybnicka 29 [aktualizacja:18-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków
Warszawa Wola [aktualizacja:20-04-2009]

szybkie
18-04
26-04
Mistrzostwa Olsztyna w szachach 2009
Olsztyn [aktualizacja:11-01-2013]
Poland,WM
klasyczneFIDE
18-04
19-04
Mistrzostwa Pruszcza Gdańskiego Młodzików do lat 10
Pruszcz Gdański [aktualizacja:23-08-2009]

szybkie
18-04
19-04
Mistrzostwa Pruszcza Gdańskiego Młodzików do lat 8
Pruszcz Gdański [aktualizacja:23-08-2009]

szybkie
18-04
19-04
O PUCHAR FIRMY FORMASTER S.A. w KIELCACH - GRUPA A - 1400 i więcej
Kielce / "Victoria" Kielce [aktualizacja:19-04-2009]

klasyczne
18-04
19-04
O PUCHAR FIRMY FORMASTER S.A. w KIELCACH - GRUPA B - pow. 1000 - 1400
Kielce / KIELCE [aktualizacja:08-06-2009]

klasyczne
18-04
19-04
O PUCHAR FIRMY FORMASTER S.A. w KIELCACH - GRUPA C - ranking 1000
KIELCE / VICTORIA Kielce [aktualizacja:08-06-2009]

szybkie
18-04
19-04
O PUCHAR FIRMY FORMASTER S.A. w KIELCACH - GRUPA A - 1400 i więcej
Kielce / "Victoria" Kielce [aktualizacja:08-06-2009]

klasyczne
18-04
18-04
Otwarty Turniej Szachowy o puchar Burmistrza Dzielnicy Wola w Warszawie
Warszawa Hala Sportowa KOŁO [aktualizacja:20-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
Otwarty Wojewódzki Turniej Drużynowy w Szachach Szybkich
Miejski Dom Kultury w Malborku przy ul. Plac Słowiański 18. [aktualizacja:17-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
Otwarty Wojewódzki Turniej Drużynowy w Szachach Szybkich
Miejski Dom Kultury w Malborku przy ul. Plac Słowiański 18. [aktualizacja:19-04-2009]

drużynowy, szybkie
18-04
19-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa C-11
Kościelec [aktualizacja:19-04-2009]

klasyczne
18-04
19-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa C-15
Kościelec [aktualizacja:19-04-2009]

klasyczne
18-04
19-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa C-18
Kościelec [aktualizacja:16-03-2009]

klasyczne
18-04
19-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa C-18
Kościelec [aktualizacja:16-03-2009]

klasyczne
18-04
19-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - Grupa C-18
Kościelec [aktualizacja:24-04-2009]

klasyczne
18-04
18-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa C-9
Kościelec [aktualizacja:21-04-2009]

szybkie
18-04
19-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa D-10
Kościelec [aktualizacja:16-03-2009]

szybkie
18-04
19-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa D-11
Kościelec [aktualizacja:11-04-2009]

klasyczne
18-04
19-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa D-13
Kościelec [aktualizacja:19-04-2009]

klasyczne
18-04
19-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa D-15
Kościelec [aktualizacja:11-04-2009]

klasyczne
18-04
19-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa D-9
Kościelec [aktualizacja:16-03-2009]

szybkie
18-04
19-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa D15 - D18
Kościelec [aktualizacja:19-04-2009]

klasyczne
18-04
18-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - Grupa D9 D-11
Kościelec [aktualizacja:21-04-2009]

szybkie
18-04
19-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wshodnia - grupa C-13
Kościelec [aktualizacja:19-04-2009]

klasyczne
18-04
18-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów 2009 Strefa Południowa GRUPA CD11
Kalisz [aktualizacja:17-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów 2009 Strefa Południowa GRUPA CD15
Kalisz [aktualizacja:17-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów 2009 Strefa Południowa GRUPA CD18
Kalisz [aktualizacja:17-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów 2009 Strefa Południowa GRUPA CD9
Kalisz [aktualizacja:17-04-2009]

szybkie
18-04
19-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Wschodnia - grupa D-10
Kościelec [aktualizacja:16-03-2009]

szybkie
18-04
18-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp Strefa Połduniowa CD18
Kalisz [aktualizacja:18-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp Strefa Południowa CD11
Kalisz [aktualizacja:18-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp Strefa Południowa CD13
Kalisz [aktualizacja:18-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp Strefa Południowa CD15
Kalisz [aktualizacja:18-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp Strefa Południowa CD9
Kalisz [aktualizacja:18-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
Sobotni Turniej Szachowy
Przemyśl MDK [aktualizacja:19-04-2009]

szybkie
18-04
19-04
Turniej klasyfikacyjny 1200-1400
UKS Trzydziestka Olsztyn [aktualizacja:11-01-2013]
Poland,WM
klasyczne
18-04
18-04
Turniej Szachowy dla Przedszkolaków o MISTRZOSTWO KWIETNIA
OPOLE / Szoła Podstawowa nr 2 / ul.Katowicka 35 / www.strateg.net.pl [aktualizacja:18-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
Turniej Szachowy dla Uczniów Szkół Podstawowych o MISTRZOSTWO KWIETNIA
OPOLE / ul.Katowicka 35 / Szkoła Podstawowa nr 2 [aktualizacja:18-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
V Grand Prix - PRZEDSZKOLE 2009 - 4. Turniej
Przedszkole Miejskie nr 1 w Kołobrzegu - ul. Zygmuntowska 38 [aktualizacja:18-04-2009]

blitz
18-04
18-04
VI Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych
V LO w Bydgoszczy [aktualizacja:19-04-2009]

drużynowy, szybkie
18-04
18-04
VIII Grand Prix Radzionkowa w szachach - turniej 1
Radzionków [aktualizacja:18-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
Warszawska Olimpiada Młodzieży 8-10 lat Grupa F
Warszawa Wola [aktualizacja:23-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
Warszawska Olimpiada Młodzieży C12 Grupa D
Hala Sportowa KOŁO [aktualizacja:18-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
Warszawska Olimpiada Młodzieży C14 Grupa E
Hala Sportowa KOŁO [aktualizacja:18-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
Warszawska Olimpiada Młodzieży D12 Grupa B
Hala Sportowa Koło [aktualizacja:18-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
Warszawska Olimpiada Młodzieży D14 Grupa C
Hala Sportowa Koło [aktualizacja:18-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
X TSz o Puchar Prezesa NIK - 2009 Juniorzy
Wysoka Strzyżowska [aktualizacja:19-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
X TSz o Puchar Prezesa NIK - 2009 Juniorzy mł ur 98 i mł.
Wysoka Strzyżowska [aktualizacja:19-04-2009]

szybkie
18-04
18-04
X TSz o Puchar Prezesa NIK - 2009 Seniorzy
Wysoka Strzyżowska [aktualizacja:18-04-2009]

szybkie
18-04
25-04
XII Międzynarodowy Turniej Szachowy-Open Krynica Zdrój 2009
OR-L"Damis"Krynica-Zdrój ul.Pułaskiego 71/1 [aktualizacja:25-04-2009]

klasyczneFIDE
18-04
31-05
Zachodniopomorska III Liga Juniorów
Stargard Szczeciński [aktualizacja:16-05-2009]

drużynowy, klasyczne
18-04
18-04
ZSEM - II Memoriał Jana Borka
Nowy Sącz [aktualizacja:22-04-2009]

szybkie
19-04
19-04
Konstancin do 19 lat
Konstancin koło Warszawy [aktualizacja:19-04-2009]

szybkie
19-04
19-04
09.04.19 OITSz P15 dla dzieci Szkolnych "XVI TYDZIEŃ ZIEMI" Przedszkola
Zabrze Biskupice ul. Bytomska 94 - SP nr 22 [aktualizacja:19-04-2009]

szybkie
19-04
19-04
09.04.19 OITSz P15 dla dzieci Szkolnych "XVI TYDZIEŃ ZIEMI" Szkoły Gimnazjalne
Zabrze Biskupice ul. Bytomska 94 - SP nr 22 [aktualizacja:19-04-2009]

szybkie
19-04
19-04
09.04.19 OITSz P15 dla dzieci Szkolnych "XVI TYDZIEŃ ZIEMI" Szkoły Podstawowe
Zabrze Biskupice ul. Bytomska 94 - SP nr 22 [aktualizacja:19-04-2009]

szybkie
19-04
19-04
Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Szachach Szybkich - kobiety
Żnin [aktualizacja:20-04-2009]

szybkie
19-04
19-04
Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Szachach Szybkich - mężczyźni
Żnin [aktualizacja:20-04-2009]

szybkie
19-04
19-04
Junior XX-memorial J. Krzyzaka - Pisarzowa
WDK Pisarzowa [aktualizacja:19-04-2009]

szybkie
19-04
19-04
Mistrzostwa Ursusa Przedszkolaków 2009
Dom Kultury KOLOROWA [aktualizacja:19-04-2009]

klasyczne
19-04
19-04
Parafialny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży gr. do 10 lat
Katowice - Panewniki [aktualizacja:19-04-2009]

szybkie
19-04
19-04
Parafialny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży gr. do 13 lat
Katowice - Panewniki [aktualizacja:19-04-2009]

szybkie
19-04
19-04
Parafialny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży gr. do 16 lat
Katowice - Panewniki [aktualizacja:19-04-2009]

szybkie
19-04
19-04
Parafialny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży gr. do 8 lat
Katowice - Panewniki [aktualizacja:19-04-2009]

szybkie
19-04
19-04
Turniej eszach.pl o puchar Wójta gminy Wiązowna pula nagród 3500 PLN !!
Wiązowna [aktualizacja:19-04-2009]

szybkie
19-04
19-04
Turniej o Puchar Burmistrza Trzebiatowa
Trzebiatów [aktualizacja:20-04-2009]

szybkie
19-04
19-04
V turniej V edycji Diecezjalnej Ligi Szachowej
Szkoła Podstawowa w Serpelicach [aktualizacja:19-04-2009]

szybkie
19-04
19-04
X Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Przedszkolaków - chłopcy
Przedszkole Miejskie nr 1 w Kołobrzegu - Zygmuntowska 38 [aktualizacja:19-04-2009]

szybkie
19-04
19-04
X Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Przedszkolaków - dziewczynki
Przedszkole Miejskie nr 1 w Kołobrzegu u. Zygmuntowska 38 [aktualizacja:19-04-2009]

szybkie
19-04
19-04
XX _MK PISARZOWA
WDK Pisarzowa k/Limanowej [aktualizacja:19-04-2009]

szybkie
20-04
20-04
Finał IX Indywidualnych Szachowych Mistrzostw Woj.Podkarpackiego -Gimnazja Chłop
SP w Górnie [aktualizacja:22-04-2009]

szybkie
20-04
20-04
Finał IX Indywidualnych Szachowych Mistrzostw Woj.Podkarpackiego -Gimnazja Dziew
SP w Górnie [aktualizacja:22-04-2009]

szybkie
20-04
20-04
Finał IX Indywidualnych Szachowych Mistrzostw Woj.Podkarpackiego -Licea Chłopcy
SP w Górnie [aktualizacja:22-04-2009]

szybkie
20-04
20-04
Finał IX Indywidualnych Szachowych Mistrzostw Woj.Podkarpackiego -Licea Dziewcz.
SP w Górnie [aktualizacja:22-04-2009]

szybkie
20-04
20-04
Mini Turniej 37 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:20-04-2009]

szybkie
20-04
20-04
Szachowe Mistrzostwa Przedszkolaków Jaworzno 2009
KLUB "NIKO" JAWORZNO [aktualizacja:24-04-2009]

szybkie
21-04
21-04
09.04.21 Drużynowe Mistrzostwa Zabrza 2009 Szk. Ponadgimnazjalne - Chłopcy
Zabrze-Mikulczyce ul Chopina 26 [aktualizacja:21-04-2009]

szybkie
21-04
21-04
09.04.21 Drużynowe Mistrzostwa Zabrza 2009 Szk. Ponadgimnazjalne - Dziewczyny
Zabrze-Mikulczyce ul Chopina 26 [aktualizacja:21-04-2009]

szybkie
21-04
21-04
Finał IX Indywidualnych Szachowych Mistrzostw Woj.Podkarpackiego -SP I-III Chłop
SP w Górnie [aktualizacja:22-04-2009]

szybkie
21-04
21-04
Finał IX Indywidualnych Szachowych Mistrzostw Woj.Podkarpackiego -SP I-III Dziew
SP w Górnie [aktualizacja:22-04-2009]

szybkie
21-04
21-04
Finał IX Indywidualnych Szachowych Mistrzostw Woj.Podkarpackiego -SP IV-VI Chłop
SP w Górnie [aktualizacja:22-04-2009]

szybkie
21-04
21-04
Finał IX Indywidualnych Szachowych Mistrzostw Woj.Podkarpackiego -SP IV-VI Dziew
SP w Górnie [aktualizacja:22-04-2009]

szybkie
21-04
21-04
Turnieje Błyskawiczne Drogowca XVI edycja Turniej 26
Kraków [aktualizacja:22-04-2009]

blitz
22-04
22-04
332 Szachowa Środa szachowa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
22-04
22-04
IV Grand Prix Tarnowskich Gór - turniej 2
TCK Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 7 [aktualizacja:22-04-2009]

szybkie
22-04
22-04
TURNIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - KWIECIEŃ 2009
SPAŁA [aktualizacja:22-04-2009]

blitz
22-04
22-04
Turniej O Złotego Konika - bez kategorii - V edycja
Bydgoszcz [aktualizacja:23-04-2009]

szybkie
22-04
22-04
Turniej O Złotego Konika - kategorie - V edycja
Bydgoszcz [aktualizacja:23-04-2009]

szybkie
22-04
26-04
VIII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
POKRZYWNA [aktualizacja:29-04-2009]

klasyczneFIDE
23-04
23-04
Turniej Cztery Pory Roku - Wiosenny
Pałac Młodzieży [aktualizacja:23-04-2009]

szybkie
24-04
26-04
1/8 Finału Pucharu Wrocławia w WKSz DACH BUD Hetman Wrocław
Wrocław [aktualizacja:17-03-2009]

szybkie
24-04
26-04
1/8 Finału Pucharu Wrocławia w WKSz DACH BUD Hetman Wrocław
Wrocław [aktualizacja:26-04-2009]

klasyczne
24-04
26-04
Ćwierćfinał Pucharu Wrocławia w WKSz DACH BUD Hetman Wrocław
Wrocław [aktualizacja:17-03-2009]

klasyczne
24-04
26-04
Ćwierćfinał Pucharu Wrocławia w WKSz DACH BUD Hetman Wrocław
Wrocław [aktualizacja:20-03-2009]

szybkie
24-04
26-04
Ćwierćfinał Pucharu Wrocławia w WKSz DACH BUD Hetman Wrocław
Wrocław [aktualizacja:21-03-2009]

klasyczne
24-04
26-04
Ćwierćfinał Pucharu Wrocławia w WKSz DACH BUD Hetman Wrocław
Wrocław [aktualizacja:26-04-2009]

klasyczne
24-04
29-05
II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SSP nr35 im.Noblistów Polskich
SSP nr35 im.Noblistów Polskich w Legionowie [aktualizacja:09-06-2009]

szybkie
24-04
24-04
IV MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ
POKRZYWNA [aktualizacja:29-04-2009]

blitz
24-04
24-04
Szachowe Mistrzostwa Przedszkolaków Powiatu Wielickiego - chłopcy
PSU Siercza k/Wieliczki [aktualizacja:24-04-2009]

szybkie
24-04
24-04
Szachowe Mistrzostwa Przedszkolaków Powiatu Wielickiego - dziewczęta
PSU Siercza k/Wieliczki [aktualizacja:24-04-2009]

szybkie
24-04
24-04
Treningowy Turniej Drużynowy "Przeworskiej Akademii Szachów"
Przeworsk [aktualizacja:25-04-2009]

drużynowy, szybkie
24-04
24-04
Turniej treningowy
KKSz [aktualizacja:24-04-2009]

blitz
24-04
24-04
V Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych Rejonu Kapusciska Turniej IV
SP nr 46 w Bydgoszcz [aktualizacja:24-04-2009]

drużynowy, szybkie
24-04
26-06
Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny - grupa B
Mińskie Towarzystwo Szachowe [aktualizacja:27-07-2010]
Poland,MA
szybkie
24-04
03-07
Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny - grupa A
Mińskie Towarzystwo Szachowe [aktualizacja:07-07-2009]

klasyczne
25-04
26-04
III Szubiński Turniej Klasyfikacyjny 2009
Szubin [aktualizacja:29-04-2009]

klasyczne
25-04
26-04
KWIECIEŃ - 1000
UKS "Gedanensis" Gdańsk [aktualizacja:27-04-2009]

szybkie
25-04
26-04
KWIECIEŃ - 1100-1250
UKS "Gedanensis" Gdańsk [aktualizacja:27-04-2009]

szybkie
25-04
26-04
KWIECIEŃ - 1400
UKS "Gedanensis" Gdańsk [aktualizacja:27-04-2009]

klasyczne
25-04
26-04
KWIECIEŃ - 1600
UKS "Gedanensis" Gdańsk [aktualizacja:27-04-2009]

klasyczne
25-04
26-04
KWIECIEŃ - 1800 +elo
UKS Gedanensis Gdańsk [aktualizacja:27-04-2009]

szybkie
25-04
25-04
Makowieckie STSY - Grand Prix Asseco
Makowiec [aktualizacja:06-05-2009]

szybkie
25-04
25-04
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY MAŁEJ AKADEMII SZACHOWEJ
KLUB ENRGETYKA RYBNIK [aktualizacja:25-04-2009]

szybkie
25-04
25-04
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY MAŁEJ AKEDEMII SZACHOWEJ GR I
KLUB ENERGETYKA [aktualizacja:25-04-2009]

szybkie
25-04
25-04
Mistrzostwa Dolnego Śląska Przedszkolaków - Chłopcy
Wrocław [aktualizacja:25-04-2009]

szybkie
25-04
25-04
Mistrzostwa Dolnego Śląska Przedszkolaków - Dziewczynki
Wrocław [aktualizacja:25-04-2009]

szybkie
25-04
25-04
MISTRZOSTWA SUWAŁK PRZEDSZKOLAKÓW W SZACHACH - CHŁOPCY
SP 11 Suwałki/Javena Hańcza Suwałki [aktualizacja:25-04-2009]

szybkie
25-04
25-04
MISTRZOSTWA SUWAŁK PRZEDSZKOLAKÓW W SZACHACH - DZIEWCZĘTA
SP 11 Suwałki/Javena Hańcza Suwałki [aktualizacja:25-04-2009]

szybkie
25-04
25-04
MLA 2008/9 - turniej 5 - grupa A
GOK Brzeźnica [aktualizacja:25-04-2009]

szybkie
25-04
25-04
MLA 2008/9 - turniej 5 - grupa B
GOK Brzeźnica [aktualizacja:25-04-2009]

szybkie
25-04
25-04
MLA 2008/9 - turniej 5 - grupa C
GOK Brzeźnica [aktualizacja:25-04-2009]

szybkie
25-04
26-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Zachodnia gr. C-11
Zbąszyń [aktualizacja:26-04-2009]

klasyczne
25-04
26-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Zachodnia gr. C-13
Zbąszyń [aktualizacja:26-04-2009]

klasyczne
25-04
26-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Zachodnia gr. C-15
Zbąszyń [aktualizacja:26-04-2009]

klasyczne
25-04
26-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Zachodnia gr. C-18
Zbąszyń [aktualizacja:26-04-2009]

klasyczne
25-04
26-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Zachodnia gr. C-9
Zbąszyń [aktualizacja:26-04-2009]

klasyczne
25-04
26-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Zachodnia gr. D-11
Zbąszyń [aktualizacja:26-04-2009]

klasyczne
25-04
26-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Zachodnia gr. D-13
Zbąszyń [aktualizacja:26-04-2009]

klasyczne
25-04
26-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Zachodnia gr. D-15 + D-18
Zbąszyń [aktualizacja:26-04-2009]

klasyczne
25-04
26-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Zachodnia gr. D-9
Zbąszyń [aktualizacja:26-04-2009]

klasyczne
25-04
25-04
Szachowy Turniej Miast o Puchar Burmistrza Radzionkowa
Radzionków [aktualizacja:25-04-2009]

drużynowy, szybkie
25-04
25-04
Turniej do 16 lat
Anin Warszawa [aktualizacja:25-04-2009]

szybkie
25-04
25-04
Turniej o puchar Burmistrza Boguchwały 2009 - grupa A seniorzy
Świetlica Lokalnego Ośrodka Kultury "Wspólnota" w Zgłobniu [aktualizacja:25-04-2009]

szybkie
25-04
25-04
Turniej o puchar Burmistrza Boguchwały 2009- grupa BC - juniorzy
Świetlica Lokalnego Ośrodka Kultury "Wspólnota" w Zgłobniu [aktualizacja:05-05-2009]

szybkie
25-04
25-04
Turniej Szachowy o "Złotą Wieżę"
Grzybowo [aktualizacja:25-04-2009]

drużynowy, szybkie
26-04
26-04
Chylickie Grand Prix turniej 5
Chylice ul. dworska 2 [aktualizacja:26-04-2009]

szybkie
26-04
26-04
I Harcerski turniej szachowy
Liceum im.St. Batorego Warszawa ul.Myśliwiecka 6 [aktualizacja:27-04-2009]

szybkie
26-04
03-05
Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów gr. A
Kraków Hotel Europejski ul. Lubicz 5 [aktualizacja:15-05-2009]

klasyczneFIDE
26-04
03-05
Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów gr. B
Kraków Hotel Europejski ul. Lubicz 5 [aktualizacja:15-05-2009]

klasyczneFIDE
26-04
03-05
Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów gr. C
Kraków Hotel Europejski ul. Lubicz 5 [aktualizacja:15-05-2009]

klasyczne
26-04
04-05
XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopcy
Sielpia [aktualizacja:04-05-2009]

klasyczne
26-04
05-05
XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewczęta
Sielpia [aktualizacja:04-05-2009]

klasyczne
27-04
27-04
Grand-Prix Rzeszowa - turniej nr 6 na 2009 r.
Zelmer Rzeszów [aktualizacja:27-04-2009]

szybkie
27-04
03-05
IV Międzynarodowy Puchar Polski ZG AZS - Open A
Wrocław ul. Smoluchowskiego 29 [aktualizacja:20-03-2009]

klasyczneFIDE
27-04
03-05
IV Międzynarodowy Puchar Polski ZG AZS - Open B
Wrocław ul. Smoluchowskiego 29 [aktualizacja:20-03-2009]

klasyczne
28-04
28-04
MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4
SP 4 KONIN [aktualizacja:02-05-2009]

blitz
29-04
29-04
Środowy blitz w Tarnogórskim Centrum Kultury
TCK Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 7 godz. 18.00 [aktualizacja:29-04-2009]

blitz
29-04
29-04
I Wiosenny Turniej Szachowy Drużyn Dziecięcych - Turniej A - Klasy Starsze
Płouszowice [aktualizacja:30-04-2009]

drużynowy, szybkie
29-04
29-04
I Wiosenny Turniej Szachowych Drużyn Dziecięcych - Turniej B - klasy I - III
Płouszowice [aktualizacja:01-05-2009]

drużynowy, szybkie
29-04
03-05
VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "O PUCHAR ZIEMI OPOLSKIEJ" OPEN FIDE
Pokrzywna k/Głuchołaz [aktualizacja:03-05-2009]

klasyczne
29-04
03-05
VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "O PUCHAR ZIEMI OPOLSKIEJ" gr. 2000 i młodsi
Pokrzywna k/Głuchołaz [aktualizacja:18-04-2009]

klasyczne
29-04
03-05
VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "O PUCHAR ZIEMI OPOLSKIEJ" gr. B i C
Pokrzywna k/Głuchołaz [aktualizacja:03-05-2009]

klasyczne
29-04
06-05
Wiosenny Turniej Szachowy Nienadówka 2009
Nienadówka [aktualizacja:06-05-2009]

szybkie
29-04
06-05
Wiosenny Turniej Szachowy Sokołów Małopolski 2009
Sokołów Małopolski [aktualizacja:06-05-2009]

szybkie
30-04
08-05
Mistrzostwa Polski Juniorów Niewidomych i Słabowidzących
Bocheniec [aktualizacja:07-05-2009]

klasyczne
30-04
30-04
Otwarty Turniej Blitzowy
UKS SP8 Chrzanów [aktualizacja:03-05-2009]

blitz
30-04
03-05
Turniej Konstytucji 3. Maja
MAKOWIEC [aktualizacja:06-05-2009]

klasyczneFIDE
30-04
04-05
Turniej Konstytucji 3. Maja - Otwarte Mistrzostwa Powiatu Radomskiegol
Makowiec [aktualizacja:01-04-2009]

klasyczneFIDE
30-04
30-04
Turniej Konstytucji 3. Maja B
Makowiec [aktualizacja:06-05-2009]

klasyczneFIDE
30-04
03-05
V Turniej Szachowy o Puchar Firmy "Omega" Pilzno - Grupa A
Miejski Dom Kultury - Pilzno [aktualizacja:03-05-2009]

klasyczneFIDE
30-04
03-05
V Turniej Szachowy o Puchar Firmy "Omega" Pilzno - Grupa B
Miejski Dom Kultury Pilzno [aktualizacja:03-05-2009]

klasyczne
maj 2009
01-05
01-05
Gryfino-Open Junior 2009
Gryfino [aktualizacja:02-05-2009]

szybkie
01-05
03-05
Liga Szkolna - finał
SP 11 Suwałki [aktualizacja:03-05-2009]

klasyczne
01-05
01-05
Mistrzostwa Mazowsza w szachach szybkich
Milanówek [aktualizacja:02-05-2009]

szybkie
01-05
01-05
Mistrzostwa Milanówka Juniorów w szachach szybkich
Milanówek [aktualizacja:02-05-2009]

szybkie
01-05
01-05
Mistrzostwa Seniorów ponad 60 lat w szachach szybkich
Milanówek [aktualizacja:02-05-2009]

szybkie
01-05
01-05
OGÓLNOPOLSKI INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHÓW BŁYSKAWICZNYCH
Częstochowa/Starostwo Powiatowe [aktualizacja:03-05-2009]

blitz
01-05
10-05
Turniej Klasyfikacyjny "Białystok - wiosna 2009" grupa A
Białystok [aktualizacja:12-05-2009]

klasyczne
01-05
10-05
Turniej Klasyfikacyjny "Białystok - wiosna 2009" grupa C
Białystok [aktualizacja:10-05-2009]

klasyczne
01-05
03-05
Turniej Szachowy "O Złotą Iglicę" - 1/8 Finału Pucharu Wrocławia
Wrocław [aktualizacja:03-05-2009]

klasyczne
01-05
03-05
Turniej Szachowy "O Złotą Iglicę"- Ćwierćfinał Pucharu Wrocławia
Wrocław [aktualizacja:03-05-2009]

klasyczne
01-05
03-05
Turniej z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
Sala konferencyjna Urzędu Miasta w Kołobrzegu [aktualizacja:04-05-2009]

klasyczne
01-05
01-05
V OTSz o Puchar Burmistrza Leżajska 2009 - Jun ur 99 i mł.
Gimnazjum Leżajsk [aktualizacja:01-05-2009]

szybkie
01-05
01-05
V OTSz o Puchar Burmistrza Leżajska 2009 - Seniorzy i Jun ur 90-98
Gimnazjum Leżajsk [aktualizacja:01-05-2009]

szybkie
01-05
01-05
XI Międzynarodowy Turniej Szachowy Gryfino-Open 2009
Gryfino [aktualizacja:02-05-2009]

szybkie
01-05
01-05
XIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - Małopolska Liga Amatorska - Gr C
MZS nr5 w Gorlicach [aktualizacja:02-05-2009]

szybkie
01-05
01-05
XIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - Małopolska Liga Amatorska Gr A
MZS nr5 w Gorlicach [aktualizacja:01-05-2009]

szybkie
01-05
01-05
XIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - Małopolska Liga Amatorska Gr B
MZS nr5 w Gorlicach [aktualizacja:01-05-2009]

szybkie
02-05
02-05
Grand Prix Tąpkowic 09_T5
BiOK Tąpkowice [aktualizacja:02-05-2009]

szybkie
02-05
02-05
OGÓLNOPOLSKI INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH
Częstochowa/Starostwo Powiatowe [aktualizacja:03-05-2009]

szybkie
02-05
02-05
SZACHOWE MISTRZOSTWA JAWORZNA P - 15
Klub "NIKO" Jaworzno-Byczyna [aktualizacja:02-05-2009]

szybkie
02-05
02-05
Turniej - Konstytucji 3 maja Gr B
Sokółka [aktualizacja:02-05-2009]

szybkie
02-05
02-05
Turniej - Konstytucji 3-maja. Gr. A
Sokółka [aktualizacja:03-05-2009]

szybkie
02-05
02-05
Turniej Szachowy - "Święto Flagi" - Grupa A
WDK Kielce [aktualizacja:04-06-2009]

szybkie
02-05
02-05
Turniej Szachowy - "Święto Flagi" - Grupa B
WDK Kielce [aktualizacja:04-06-2009]

szybkie
02-05
02-05
V Nocny Maraton Szachowy Gryfino-Cup 2009
Gryfino [aktualizacja:03-05-2009]

blitz
02-05
03-05
V Turniej Szachowy o Puchar Firmy "Omega" Pilzno - Grupa C
Miejski Dom Kultury Pilzno [aktualizacja:03-05-2009]

szybkie
02-05
02-05
VI Otwarte Mistrzostwa Piastowa w szachach szybkich
SP nr. 2/ ul. Al. Krakowska 20/ Piastów [aktualizacja:02-05-2009]

szybkie
02-05
02-05
VI turniej V edycji Diecezjalnej Ligi Szachowej
Sarnaki [aktualizacja:02-05-2009]

szybkie
02-05
02-05
VIII Otwart Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Suszec grupa A
GOK Suszec ul. Ogrodowa 22 [aktualizacja:02-05-2009]

szybkie
02-05
02-05
VIII Otwart Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Suszec grupa B
GOK Suszec ul. Ogrodowa 22 [aktualizacja:02-05-2009]

szybkie
02-05
02-05
XXI Turniej z okazji Święta Konstytucji 3 Maja zaliczany do Grand Prix Siedlec 2009
Publiczne Gimnazjum Nr 3 [aktualizacja:03-05-2009]

szybkie
03-05
03-05
11 PITS-WAPNO-2009
ZS w Wapnie [aktualizacja:05-05-2009]

szybkie
03-05
13-05
Mistrzostwa Polski w Szachach Osób Niepełnosprawnych ze schorzen. narządu ruchu
Wisła [aktualizacja:12-05-2009]

klasyczne
03-05
03-05
Turniej o Puchar Starosty Tczewskiego
Tczew CKiS ul. Wyszyńskiego 10 [aktualizacja:03-05-2009]

blitz
03-05
03-05
Turniej Szachowy z okazji 700-lecia nadania praw miejskich Nowogardowi
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum nr. 1 Nowogard ul. Wojska Polskiego 6 [aktualizacja:03-05-2009]

szybkie
03-05
03-05
Turniej szachowy z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja - Otwock 3 V 2009
Park [aktualizacja:04-05-2009]

blitz
03-05
03-05
Turniej z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja - Żarów
Żarów [aktualizacja:03-05-2009]

szybkie
03-05
03-05
VII Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Grudziądza
Klub Garnizonowy w Grudziądzu; ul. 6-go Marca 1 [aktualizacja:04-05-2009]

szybkie
03-05
03-05
XII MEMORIAŁ SZACHOWY IM. HENRYKA KAWELCZYKA
Blachownia k/Częstochowy [aktualizacja:08-05-2009]

szybkie
04-05
04-05
Mini Turniej 38 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:04-05-2009]

szybkie
05-05
05-05
Liga Szkolna o Puchar Dyrektora SP Przebieczany - Turniej 7
SP Przebieczany [aktualizacja:09-05-2009]

szybkie
06-05
06-05
334 Szachowa Środa w KKSZ
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
06-05
10-05
I OPOLSKA MAJÓWKA SZACHOWA - TURNIEJ ODWOŁANY
GÓRA ŚW. ANNY woj. Opolskie / Agencja Szachowa STRATEG / www.strateg.net.pl [aktualizacja:04-05-2009]

klasyczneFIDE
06-05
13-05
III Turniej Szachowy Nienadówka 2009
Nienadówka [aktualizacja:13-05-2009]

blitz
06-05
06-05
IV Grand Prix Tarnowskich Gór w szachach - turniej 3
TCK Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 7 [aktualizacja:07-05-2009]

szybkie
06-05
06-05
Turniej Kontrolny - SP Przebieczany
SP Przebieczany [aktualizacja:12-05-2009]

szybkie
07-05
07-05
III Mistrzostwa Szkoły Podstawowej Nr 34 w Białymstoku
Białystok [aktualizacja:12-05-2009]

szybkie
08-05
08-05
2009.05.07-10 IX Championat SZACHMEDICA - Ustroń'2009 - Konkurs Zadan
Ustroń OW Ziemowit ul.Szpitalna 88 [aktualizacja:12-05-2009]

inne
08-05
08-05
2009.05.07-10 IX Championat SZACHMEDICA - Ustroń'2009 - MPL P5 - Blitz
Ustroń OW Ziemowit ul.Szpitalna 88 [aktualizacja:12-05-2009]

blitz
08-05
08-05
2009.05.07-10 IX Championat SZACHMEDICA - Ustroń'2009 - TRLiP P5 - Blitz
Ustroń OW Ziemowit ul.Szpitalna 88 [aktualizacja:12-05-2009]

blitz
08-05
08-05
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Przedszkolaków P'15 - chłopcy
OWS Grand Chotowa [aktualizacja:08-05-2009]

szybkie
08-05
08-05
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Przedszkolaków P'15 - dziewczęta
OWS Grand Chotowa [aktualizacja:08-05-2009]

szybkie
08-05
08-05
Mini Turniej 39 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:08-05-2009]

szybkie
08-05
10-05
V OTSz o laur am Bogdana Śliwy - grupa M
Kraków [aktualizacja:22-05-2009]

klasyczne
09-05
10-05
2009.05.07-10 IX Championat SZACHMEDICA - Ustroń'2009 - MPL_P15
Ustroń OW Ziemowit ul.Szpitalna 88 [aktualizacja:12-05-2009]

szybkie
09-05
10-05
2009.05.07-10 IX Championat SZACHMEDICA - Ustroń'2009 - TRLiP_P15
Ustroń OW Ziemowit ul.Szpitalna 88 [aktualizacja:12-05-2009]

szybkie
09-05
09-05
Chess Challenge 2009 - Turniej o Puchar Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego
Wrocław [aktualizacja:09-05-2009]

szybkie
09-05
09-05
I Grand Prix Szkół Podstawowych - ARKA MEDICAL SPA - 7. Turniej
Szkoła Podstawowa nr 8 w Kołobrzegu - ul. Bogusława X [aktualizacja:09-05-2009]

szybkie
09-05
10-05
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy w MDK im. M.Kopernika - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:11-05-2009]

klasyczne
09-05
10-05
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy w MDK im. M.Kopernika - Grupa B
Wrocław [aktualizacja:11-05-2009]

klasyczne
09-05
09-05
Małopolski Finał Turnieju Szachowego " Złota Wieża "
Kraków ul.Batorego 2 [aktualizacja:10-05-2009]

drużynowy, szybkie
09-05
06-05
Makowieckie STSY - Grand Prix Asseco
Makowiec [aktualizacja:06-05-2009]

klasyczneFIDE
09-05
10-05
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Przedszkolaków P'30 - chłopcy
OWS Grand Chotowa [aktualizacja:10-05-2009]

szybkie
09-05
10-05
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Przedszkolaków P'30 - dziewczęta
OWS Grand Chotowa [aktualizacja:10-05-2009]

szybkie
09-05
17-05
Mistrzostwa Polski Kobiet Niewidomych i Słabowidzących w Szachach
Ośrodek Ledan Chłopy/CROSS [aktualizacja:27-05-2009]

klasyczne
09-05
09-05
Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów P-10
Kutno [aktualizacja:13-05-2009]

blitz
09-05
09-05
Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów P-10 Grupa "10"
Kutno [aktualizacja:13-05-2009]

blitz
09-05
09-05
Parafiada Brańsk 2009
Brańsk [aktualizacja:09-05-2009]

szybkie
09-05
09-05
Sobotni Turniej Szachowy
Przemyśl [aktualizacja:09-05-2009]

szybkie
09-05
09-05
Turniej do 19 lat
Konstancin.ul.Wojewódzka 12 [aktualizacja:11-05-2009]

szybkie
09-05
09-05
Turniej MZSZach na kategorie V i IV
Siedziba Mzszach ul. Mazowiecka 12 [aktualizacja:23-05-2009]

szybkie
09-05
09-05
turniej otwarty A dla wszystkich
Konstancin- k.Warszawy [aktualizacja:15-05-2009]

szybkie
09-05
10-05
V OTSz o laur am Bogdana Śliwy - grupa A
Kraków [aktualizacja:08-05-2009]

szybkie
09-05
10-05
V OTSz o laur am Bogdana Śliwy - grupa A i B
Kraków [aktualizacja:10-05-2009]

szybkie
09-05
09-05
V OTSz o laur am Bogdana Śliwy - grupa C
Kraków [aktualizacja:10-05-2009]

szybkie
09-05
09-05
V OTSz o laur am Bogdana Śliwy - turniej D
Kraków [aktualizacja:10-05-2009]

szybkie
09-05
09-05
VI Otwarte MIstrzostwa dzieci do 12 lat
Chojnice [aktualizacja:09-05-2009]

szybkie
09-05
09-05
VI OTWARTE MISTRZOSTWA REGIONU PÓŁNOCNEGO W SZACHACH SZYBKICH - OPEN A
Chojnice [aktualizacja:09-05-2009]

szybkie
09-05
09-05
VI OTWARTE MISTRZOSTWA REGIONU PÓŁNOCNEGO W SZACHACH SZYBKICH - OPEN B
Chojnice [aktualizacja:09-05-2009]

szybkie
09-05
09-05
VI OTWARTE MISTRZOSTWA REGIONU PÓŁNOCNEGO W SZACHACH SZYBKICH - OPEN C
Chojnice [aktualizacja:09-05-2009]

szybkie
10-05
10-05
Drużynowe Mistrzostwa Okręgu Juniorów
MCK - Ostrowiec Św. Kino "Etiuda" [aktualizacja:11-05-2009]

drużynowy, klasyczne
10-05
10-05
SOŁECKI TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH Z OKAZJI DNI KONOPISK
Konopiska [aktualizacja:10-05-2009]

szybkie
10-05
10-05
X Dolnośląskie Igrzyska LZS - finał szachów drużynowych "Złota Wieża"
Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie [aktualizacja:10-05-2009]

drużynowy, szybkie
11-05
11-05
Mini Turniej 40 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:18-05-2009]

szybkie
11-05
11-05
Otwarte Turnieje Szachowe BLITZ`2009 - turniej nr 7
Zelmer Rzeszów [aktualizacja:14-05-2009]

blitz
12-05
12-05
II Turniej Szachowy Klas 0-1 SP im.Armii Krajowej w Jabłonnie
SP im.Armii Krajowej w Jabłonnie / Lotos Jabłonna [aktualizacja:12-05-2009]

blitz
12-05
12-05
Turniej Kontrolny - SP Przebieczany
SP Przebieczany [aktualizacja:12-05-2009]

szybkie
13-05
13-05
335 Szachowa Środa w KKSz
Krakowski Klub Szachistów [aktualizacja:13-05-2009]

klasyczne
13-05
13-05
Środowy blitz w Tarnogórskim Centrum Kultury
TCK Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 7 godz 18.00 [aktualizacja:13-05-2009]

blitz
13-05
13-05
Grand Prix Chojnic Blitza VI turniej 13.05.2009r.
Chojnice/ UKS Ósemka Chojnice [aktualizacja:13-05-2009]

blitz
13-05
13-05
Turniej Kontrolny - SP Przebieczany
SP Przebieczany [aktualizacja:13-05-2009]

szybkie
14-05
14-05
Grand-Prix Rzeszowa - turniej nr 7 na 2009 r.
Zelmer Rzeszów [aktualizacja:14-05-2009]

szybkie
14-05
14-05
VI Turnj Szachowy klas I SP im.Stefana Krasińskiego w Chotomowie
SP im.Stefana Krasińskiego w Chotomowie / LKS "Lotos" Jabłonna [aktualizacja:15-05-2009]

blitz
15-05
15-05
Mini Turniej 41 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:18-05-2009]

szybkie
15-05
15-05
Turniej klubowy P-10'
KKSz [aktualizacja:15-05-2009]

blitz
16-05
16-05
Integracyjny Turniej Szchowy o Puchar Prezesa "TĘCZY"
Tarnowskie Góry [aktualizacja:17-05-2009]

szybkie
16-05
16-05
IV Ekumeniczna Olimpiada Szachowa
Gorlice [aktualizacja:17-05-2009]

szybkie
16-05
17-05
MAJ 1000
UKS Gedanensis Gdańsk [aktualizacja:17-05-2009]

szybkie
16-05
17-05
MAJ 1100-1250
UKS Gedanensis Gdańsk [aktualizacja:17-05-2009]

szybkie
16-05
17-05
MAJ 1400
UKS Gedanensis Gdańsk [aktualizacja:17-05-2009]

szybkie
16-05
17-05
MAJ 1600
UKS Gedanensis Gdańsk [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
16-05
17-05
Maj 1800 i elo
UKS Gedanensis [aktualizacja:17-05-2009]

klasyczne
16-05
16-05
Memoriał Szachowy im. Leona Jaworskiego
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Prabutach ul. Łąkowa [aktualizacja:16-05-2009]

szybkie
16-05
16-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa do lat 11
Wrocław [aktualizacja:16-05-2009]

szybkie
16-05
16-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa do lat 18
Wrocław [aktualizacja:16-05-2009]

szybkie
16-05
16-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa do lat 9
Wrocław [aktualizacja:16-05-2009]

szybkie
16-05
16-05
Mistrzostwa Klubu Szachowego HetMaN Szopienice
KSz HetMaN Szopienice Katowice [aktualizacja:17-05-2009]

blitz
16-05
16-05
Sobotni Turniej Szachowy 16 maja 2009
Przemyśl ul.Św.józefa 6 [aktualizacja:17-05-2009]

blitz
16-05
16-05
Turniej eliminacyjny UKS MDK Otwock do lat 18-tu
MDK Otwock [aktualizacja:16-05-2009]

szybkie
17-05
17-05
III Młodzieżowe Mistrzostwa Małopolskiego TKKF
Kraków [aktualizacja:17-05-2009]

szybkie
17-05
17-05
Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Szachach Szybkich
Hotel Łysogóry ul. Sienkiewicza 78 Kielce [aktualizacja:22-05-2009]

szybkie
17-05
17-05
SZACHOWY TURNIEJ JUNIORÓW O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KONIECPOL
Koniecpol [aktualizacja:17-05-2009]

szybkie
17-05
17-05
TURNIEJ SZACHOWY "ROGI 2009"
DOM LUDOWY ROGI [aktualizacja:17-05-2009]

szybkie
17-05
17-05
XIV Turniej szachowy o Puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej Wałbrzycha
Zamek Książ [aktualizacja:17-05-2009]

szybkie
18-05
18-05
Mini Turniej 42 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:18-05-2009]

szybkie
19-05
19-05
Turniej Kontrolny - SP Przebieczany
SP Przebieczany [aktualizacja:20-05-2009]

szybkie
20-05
20-05
336 - Szachowa Środa w KKSz
Krakowski Klub Szachistów [aktualizacja:20-05-2009]

klasyczne
20-05
20-05
IV Grand Prix Tarnowskich Gór w szachach - turniej 4
TCK Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 7 [aktualizacja:20-05-2009]

szybkie
20-05
20-05
IX Mistrzostwa Bydgoszczy Przedszkoli
Przedszkole BAJKA [aktualizacja:20-05-2009]

drużynowy, szybkie
20-05
20-05
Turniej Kontrolny - SP Przebieczany
SP Przebieczany [aktualizacja:20-05-2009]

szybkie
22-05
22-05
19. Turniej Grand Prix Białegostoku "Zima - wiosna 2009"
Białystok [aktualizacja:25-05-2009]

blitz
22-05
22-05
II Treningowy Turniej Drużynowy "Przeworskiej Akademii Szachów"
Przeworsk [aktualizacja:22-05-2009]

drużynowy, blitz
22-05
22-05
Mini Turniej 43 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:22-05-2009]

szybkie
22-05
24-05
Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w szachach
Gimnazjum nr 1 w Chełmży [aktualizacja:25-05-2009]

klasyczne
22-05
24-05
Rudzka Wiosna'2009 Turniej Szachowy P'60 dzieci do 18 lat
Ruda Śląska Bykowina ul. Sztygarska 9 [aktualizacja:24-05-2009]

klasyczne
22-05
22-05
Turniej lekkofigurowy
KKSz Kraków [aktualizacja:22-05-2009]

klasyczne
23-05
23-05
Ślesiński Turniej Szachowy grupa A
M-GOK Gambit Ślesin [aktualizacja:13-06-2009]

klasyczne
23-05
06-06
Ślesiński Turniej Szachowy Grupa B
M-GOK Gambit Ślesin [aktualizacja:23-05-2009]

klasyczne
23-05
23-05
Gryfino Grand Prix 2009 T-4
Gryfino Pałacyk pod Lwami [aktualizacja:23-05-2009]

szybkie
23-05
23-05
II Mokotowski Turniej Szachowy
Al. Niepodległości 141 [aktualizacja:03-06-2009]

szybkie
23-05
24-05
III Mistrzostwa Diecezji Drohiczyńskiej w Szachach
SLO Sokołów Podlaski [aktualizacja:24-05-2009]

szybkie
23-05
23-05
III Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Otwocka Grupa B
MDK Otwock [aktualizacja:24-05-2009]

szybkie
23-05
23-05
III Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Otwocka Grupa A
MDK Otwock ul Poniatowskiego 10 [aktualizacja:24-05-2009]

szybkie
23-05
23-05
IX OTWARTE SZACHOWE MISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA PRZEDSZKOLAKÓW
Sosnowiec-Pogoń ul.Hutnicza 3 PM nr 22 [aktualizacja:23-05-2009]

szybkie
23-05
23-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa do lat 6
Wrocław [aktualizacja:23-05-2009]

szybkie
23-05
23-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa do lat 7
Wrocław [aktualizacja:23-05-2009]

szybkie
23-05
23-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa do lat 8
Wrocław [aktualizacja:23-05-2009]

szybkie
23-05
23-05
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY ZMAGANIA Z GŁOW TURNIEJ1
Kawiarnia OLIMP ulSportowa 66 / NOK Nowy Dwór Maz. i Zarząd Osiedla nr8 [aktualizacja:23-05-2009]

blitz
23-05
23-05
Puchar Amatora - turniej dla dzieci do 10 lat
Chorzów [aktualizacja:19-05-2009]

szybkie
23-05
23-05
Szachowe Mistrzostwa Zespołu Szkół w Legionowie
Zespół Szkół w Legionowie ul. Zegrzyńska 3 [aktualizacja:23-05-2009]

szybkie
23-05
23-05
Szachowy Memoriał Zbigniewa Września
Szczecin MOK Klub Delta ul. Racławicka 10 [aktualizacja:23-05-2009]

blitz
23-05
23-05
SZACHY WODNE - turniej pokazowy !
Basen "Perła" - Nowiny k. Kielc [aktualizacja:23-05-2009]

blitz
23-05
24-05
Turniej o Puchar firmy GIRRA 2009 - Cykl Turniejów Szachowych AMDS 2009
Kalisz [aktualizacja:24-05-2009]

klasyczne
23-05
23-05
Turniej Szachowy Cztery Pory Roku - Wiosna
Puszcza Mariańska [aktualizacja:10-02-2010]
Poland,MA
szybkie
23-05
23-05
Turniej Szachowy dla Przedszkolaków o MISTRZOSTWO MAJA
Opole Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Katowicka 35 [aktualizacja:27-05-2009]

blitz
23-05
23-05
Turniej Szachowy dla Uczniów Szkół Podstawowych o MISTRZOSTWO MAJA
Opole Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Katowicka 35 [aktualizacja:27-05-2009]

blitz
23-05
23-05
VII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Sitkówka-Nowiny
Pływalnia Perła - Nowiny k. Kielc [aktualizacja:23-05-2009]

szybkie
23-05
23-05
Wiosna w Rydułtowach - gr. A do lat 8
Z.Sz.Ponadgimnazjalnych nr.2 w Rydułtowach [aktualizacja:23-05-2009]

szybkie
23-05
23-05
Wiosna w Rydułtowach - gr.B do lat 10
Z.Sz.Ponadgimnazjalnych nr.2 w Rydułtowach [aktualizacja:23-05-2009]

szybkie
23-05
23-05
Wiosna w Rydułtowach - gr.C do lat 13
Z.Sz.Ponadgimnazjalnych nr.2 w Rydułtowach [aktualizacja:23-05-2009]

szybkie
23-05
23-05
Wiosna w Rydułtowach - gr.D do lat 16
Z.Sz.Ponadgimnazjalnych nr.2 w Rydułtowach [aktualizacja:23-05-2009]

szybkie
24-05
24-05
Chylickie Grand Prix turniej 6
Chylice ul. Dworska 2 godz 11:00 [aktualizacja:24-05-2009]

szybkie
24-05
24-05
II Otwarty Turniej o Puchar Akiby Rubinsteina
Białystok [aktualizacja:25-05-2009]

szybkie
24-05
24-05
Małopolska Liga Amatorska grupa A
SP NR 3 w Chrzanowie [aktualizacja:24-05-2009]

szybkie
24-05
24-05
Małopolska Liga Amatorska grupa B
SP NR 3 w Chrzanowie [aktualizacja:24-05-2009]

szybkie
24-05
24-05
Małopolska Liga Amatorska grupa C
SP NR 3 w Chrzanowie [aktualizacja:24-05-2009]

szybkie
24-05
24-05
WOJEWÓDZKI MASOWY TURNIEJ SZACHOWY O "ZŁOTĄ WIEŻĘ"
Augustów ul. Śródmieście 31- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 [aktualizacja:24-05-2009]

drużynowy, szybkie
24-05
24-05
XII Królewski Gambit Radomia gr. A
Radom [aktualizacja:24-05-2009]

szybkie
24-05
24-05
XII Królewski Gambit Radomia gr. B
Radom [aktualizacja:24-05-2009]

szybkie
24-05
24-05
Złoty Byczek
Świerzno [aktualizacja:24-05-2009]

szybkie
25-05
25-05
Mini Turniej 42 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:19-06-2009]

szybkie
25-05
27-05
Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Pokrzywna k. Głuchołaz woj. opolskie [aktualizacja:27-05-2009]

drużynowy, szybkie
26-05
26-05
I Otwarty Międzynarodowy Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży o puchar Wójta Gminy Czarna
OWS Grand Chotowa [aktualizacja:26-05-2009]

szybkie
26-05
26-05
Turniej Kontrolny - SP Przebieczany
SP Przebieczany [aktualizacja:26-05-2009]

szybkie
26-05
26-05
Turnieje Błyskawiczne Drogowca XVI edycja Turniej 30
Kraków [aktualizacja:27-05-2009]

klasyczne
27-05
27-05
337 Szachowa Środa
Krakowski Klub Szachistów ul. Prądnicka 43 [aktualizacja:27-05-2009]

klasyczne
27-05
27-05
Środowy blitz w Tarnogórskim Centrum Kultury
TCK Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 7 [aktualizacja:27-05-2009]

blitz
28-05
28-05
I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY "KARO CHESS 2009"
Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Siedlcach ul. Sokołowska 161 Budynek C [aktualizacja:29-05-2009]

blitz
28-05
28-05
III Akademickie Mistrzostwa Mazowsza w szachach szybkich
Warszawa [aktualizacja:28-05-2009]

szybkie
28-05
30-05
Ogólnopolska Gimnazjada
Pokrzywna k. Głuchołaz woj. opolskie [aktualizacja:30-05-2009]

drużynowy, szybkie
28-05
28-05
VII Mistrzostwa Przedszkola RADOŚĆ w Szachach
Przedszkole RADOŚĆ [aktualizacja:27-05-2009]

szybkie
28-05
28-05
VII Mistrzostwa Przedszkola RADOŚĆ w Szachach
Przedszkole RADOŚĆ [aktualizacja:28-05-2009]

szybkie
28-05
28-05
VII Mistrzostwa Przedszkola RADOŚĆ w Szachach
Przedszkole RADOŚĆ [aktualizacja:03-06-2009]

szybkie
28-05
28-05
VII Mistrzostwa Przedszkola RADOŚĆ w Szachach
Przedszkole RADOŚĆ [aktualizacja:03-06-2009]

szybkie
29-05
29-05
Święto Szkoły SP16
Przemyśl [aktualizacja:30-05-2009]

klasyczne
29-05
06-06
I Międzynarodowy Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej
Lublin [aktualizacja:06-06-2009]

klasyczneFIDE
29-05
29-05
Międzynarodowy turniej szachowy z okazji 650-lat Brzozowa - przedszkolaki
SP nr 1 Brzozów/MOSiR [aktualizacja:29-05-2009]

szybkie
29-05
30-05
Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych w Kielcach
SP/ Sitkówka - Nowiny / k. Kielc [aktualizacja:08-06-2009]

drużynowy, szybkie
29-05
29-05
Turniej dwuwieżówek
KKSz [aktualizacja:29-05-2009]

blitz
29-05
29-05
VI KRAKOWSKI TURNIEJ SZACHOWY
Kraków płyta Małego Rynku [aktualizacja:30-05-2009]

blitz
29-05
29-05
VI Otwarte Mistrzostwa MiG Niepołomice w Szachach Szybkich-Gr.A (ur.w 95r i st.)
Gimnazjum Niepołomice ul. Szkolna 3 [aktualizacja:29-05-2009]

szybkie
29-05
29-05
VI Otwarte Mistrzostwa MiG Niepołomice w Szachach Szybkich-Gr.B (ur.w 96-2000)
Gimnazjum Niepołomice ul. Szkolna 3 [aktualizacja:29-05-2009]

szybkie
29-05
29-05
VI Otwarte Mistrzostwa MiG Niepołomice w Szachach Szybkich-Gr.C (ur.w 2001 i mł)
Gimnazjum Niepołomice ul. Szkolna 3 [aktualizacja:29-05-2009]

szybkie
30-05
31-05
"Polonijne" Turnieje Szachowe dla juniorów - V turniej cyklu
Wrocław [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
Mistrzostwa Mińskiego Tow. Szachowego II Memoriał Krzysztofa Kopczyńskiego
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w BLITZA
V LO w Bydgoszczy ul. Szarych Szeregów 4a [aktualizacja:01-06-2009]

drużynowy, blitz
30-05
30-05
Drużynowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn w BLITZA
V LO w Bydgoszczy ul. Szarych Szeregów 4a [aktualizacja:01-06-2009]

drużynowy, blitz
30-05
30-05
Dzień Dziecka 2009 w Gorlicach
Jubilat [aktualizacja:30-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
III Otwarte Mistrzostwa Chojnic w Szachach Błyskawicznych Forum dla Zdrowia
Chojnice [aktualizacja:30-05-2009]

blitz
30-05
31-05
III Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu Przedszkolaków - dziewczynki
Hotel Zdrojowy PRO-VITA Kołobrzeg - ul. Kościuszki 15 [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
30-05
31-05
III TURNIEJ "GRAND PRIX-2009"
SP 11 Suwałki [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
III Turniej z Okazji Dnia Dziecka
Konin [aktualizacja:30-05-2009]

szybkie
30-05
31-05
III. Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu Przedszkolaków
Hotel Zdrojowy PRO-VITA w Kołobrzegu - ul. Kościuszki 15 [aktualizacja:02-06-2009]

szybkie
30-05
30-05
IV Międzynarodowy Turniej Szachowy WSCHOWA 2009 V Grand Prix Ziemi Lubuskiej
WSCHOWA [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
Małopolska Liga Amatorska: finał sezonu 2008/2009 - gr. A (urodz. w 1995 i st.)
SP Przebieczany k/Wieliczki [aktualizacja:30-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
Małopolska Liga Amatorska: finał sezonu 2008/2009 - gr. B (rocz. 1996-99)
SP Przebieczany k/Wieliczki [aktualizacja:30-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
Małopolska Liga Amatorska: finał sezonu 2008/2009 - gr. C (urodz. w 2000r i mł.)
SP Przebieczany k/Wieliczki [aktualizacja:30-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
Międzynarodowy turniej szachowy z okazji 650 - lat Brzozowa - open ur. 95 i starsi
SP nr 1 Brzozów [aktualizacja:30-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
Międzynarodowy turniej szachowy z okazji 650 - lat Brzozowa - open ur. 96 i mł
SP nr 1 Brzozów [aktualizacja:30-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
Mistrzostwa Powiatu w szachach z okazji Dni Stargardu
Stargard Szczeciński ul. Portowa 3 (MDK) [aktualizacja:30-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
Otwarty turniej szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Góra Kalwaria Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. Kalwaryjska3 [aktualizacja:29-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
Sobotni Turniej Szachowy
Przemyśl [aktualizacja:01-06-2009]

blitz
30-05
31-05
Turniej Mistrzów XIV edycji Ligi Szkolnej - Chłopcy do 13 lat
Białystok [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
30-05
31-05
Turniej Mistrzów XIV edycji Ligi Szkolnej - Chłopcy do 20 lat
Białystok [aktualizacja:30-05-2009]

szybkie
30-05
31-05
Turniej Mistrzów XIV edycji Ligi Szkolnej - Dziewczęta do 13 lat
Białystok [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
30-05
31-05
Turniej Mistrzów XIV edycji Ligi Szkolnej - Dziewczęta do 20 lat
Białystok [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
Turniej Mistrzów XIV edycji Ligi Szkolnej - Open do 13 lat
Białystok [aktualizacja:30-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
Turniej Mistrzów XIV edycji Ligi Szkolnej - Open do 20 lat
Białystok [aktualizacja:30-05-2009]

szybkie
30-05
07-06
Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa grupa A
DK Kolorowa W-wa Ursus ul. Sosnkowskiego 16 [aktualizacja:09-06-2009]

klasyczne
30-05
07-06
Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa grupa B
DK Kolorowa W-wa Ursus ul. Sosnkowskiego 16 [aktualizacja:07-06-2009]

klasyczne
30-05
31-05
Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa grupa C
DK Kolorowa W-wa Ursus ul. Sosnkowskiego 16 [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
Turniej Szachowy o Puchar Rektora Akademii Ekonomicznej w Katowicach
Katowice [aktualizacja:30-05-2009]

blitz
30-05
30-05
Turniej Szachowy w Centrum Handlowym Marino
Centrum Handlowe Marino [aktualizacja:30-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
Turniej szachowy z okazji festynu w MDK Fabryczna
Wrocław [aktualizacja:30-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
VII OTSz Leżajsk o Uśmiech Dziecka 2009 - Jun. ur 1999-2000
SP 1 Leżajsk [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
VII OTSz Leżajsk o Uśmiech Dziecka 2009 - Przedszk. ur 2001 i mł.
SP 1 Leżajsk [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
VII OTSz Leżajsk o Uśmiech Dziecka 2009 - Seniorzy i Jun. ur 90-98
SP 1 Leżajsk [aktualizacja:30-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
XI Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa A (do lat 8)
Gliwice [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
XI Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa B (do lat 10)
Gliwice [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
XI Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa C (do lat 12)
Gliwice [aktualizacja:01-06-2009]

szybkie
30-05
30-05
XI Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa D (do lat 14)
Gliwice [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
30-05
30-05
XI Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa E (do lat 16)
Gliwice [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
31-05
31-05
Grand-Prix Tczewa 2009 - maj
Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie [aktualizacja:03-06-2009]

szybkie
31-05
31-05
II Rodzinny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP nr 5 w Mińsku Maz.
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:30-05-2009]

szybkie
31-05
31-05
III Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Pana "Cogito"
Kołobrzeg [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
31-05
31-05
Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w BLITZA
V LO w Bydgoszczy ul. Szarych Szeregów 4a [aktualizacja:01-06-2009]

blitz
31-05
31-05
Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn w BLITZA
V LO w Bydgoszczy ul. Szarych Szeregów 4a [aktualizacja:01-06-2009]

blitz
31-05
31-05
Międzynarodowy Turniej Szachowy z okazji 650 - lat Brzowa - blitz juniorzy
SP nr 1 Brzozów [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
31-05
31-05
Międzynarodowy turniej szachowy z okazji 650 - lat Brzozowa - blitz
SP nr 1 Brzozów [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
31-05
31-05
O Wielki Puchar Czekoladowy
MOK Rabka [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
31-05
31-05
TURNIEJ DLA DZIECI O PUCHAR PREZYDENTA OSTROWCA ŚW. GRUPA DO LAT 11
MCK w Ostrowcu Świętokrzyskim (budynek kina "Etiuda") Ostrowiec ul. Aleja 3 maja 6 [aktualizacja:01-06-2009]

szybkie
31-05
31-05
TURNIEJ DLA DZIECI O PUCHAR PREZYDENTA OSTROWCA ŚW. GRUPA DO LAT 13
MCK w Ostrowcu Świętokrzyskim (budynek kina "Etiuda") Ostrowiec ul. Aleja 3 maja 6 [aktualizacja:01-06-2009]

szybkie
31-05
31-05
TURNIEJ DLA DZIECI O PUCHAR PREZYDENTA OSTROWCA ŚW. GRUPA DO LAT 15
MCK w Ostrowcu Świętokrzyskim (budynek kina "Etiuda") Ostrowiec ul. Aleja 3 maja 6 [aktualizacja:01-06-2009]

szybkie
31-05
31-05
TURNIEJ DLA DZIECI O PUCHAR PREZYDENTA OSTROWCA ŚW. GRUPA DO LAT 17
MCK w Ostrowcu Świętokrzyskim (budynek kina "Etiuda") Ostrowiec ul. Aleja 3 maja 6 [aktualizacja:01-06-2009]

szybkie
31-05
31-05
TURNIEJ DLA DZIECI O PUCHAR PREZYDENTA OSTROWCA ŚW. GRUPA DO LAT 9
MCK w Ostrowcu Świętokrzyskim (budynek kina "Etiuda") Ostrowiec ul. Aleja 3 maja 6 [aktualizacja:01-06-2009]

szybkie
31-05
31-05
Turniej dzieci do lat 8
MOK Rabka [aktualizacja:29-05-2009]

szybkie
31-05
31-05
Turniej Szachowy MAJÓWKA 2009
Zgłobień - PK [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
31-05
31-05
Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka Gr. A /8 i 10 lat/ - Mikołów '2009
M.D.K. Mikołów [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
31-05
31-05
Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka Gr. B /12 i 14 lat/ - Mikołów '2009
M.D.K. Mikołów [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
31-05
31-05
XIV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY SZCZEKOCINY
Szczekociny [aktualizacja:31-05-2009]

szybkie
czerwiec 2009
01-06
01-06
Drużynowy Międzynarodowy Puchar Małopolski w szachach szybkich
ZS NR1 w Chrzanowie [aktualizacja:30-05-2009]

drużynowy, szybkie
01-06
02-06
Dzien Dziecka w Roszadzie w Gliwicach ITSz P30
Gliwice [aktualizacja:02-06-2009]

szybkie
01-06
01-06
I Cykl TSz Szkół z Terenu Gminy Boguchwała - Turniej eliminacyjny nr 1
Zespół Szkół w Racławówce [aktualizacja:20-06-2009]

szybkie
01-06
12-06
Mistrzostwa Polski Niewidomych
Jastrzębia Góra [aktualizacja:13-06-2009]

klasyczne
01-06
01-06
Mistrzostwa SP nr 46 BYdgoszcz w Szachach
SP nr 46 w Bydgoszczy [aktualizacja:01-06-2009]

szybkie
01-06
01-06
TSz z okazji Dnia Dziecka Frysztak 2009
Frysztak [aktualizacja:24-07-2009]

szybkie
02-06
02-06
II Turniej Szachowy o Mistrzostwo SP im.Armii Krajowej w Jabłonnie
SP im.Armii Krajowej w Jabłonnie / LKS Lotos Jabłonna [aktualizacja:02-06-2009]

blitz
03-06
03-06
338 Szachowa Środa w KKSz
Krakowski Klub Szachistów [aktualizacja:05-06-2009]

klasyczne
03-06
03-06
IV Grand Prix Tarnowskich Gór w szachach - turniej 5
TCK Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 7 [aktualizacja:06-06-2009]

szybkie
03-06
03-06
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej Nr 5
SP 5 Otwock [aktualizacja:03-06-2009]

blitz
03-06
05-06
Ogólnopolskie zawody w szachach szkół ponadgimnazjalnych
Pokrzywna k. Głuchołaz woj. opolskie [aktualizacja:05-06-2009]

drużynowy, szybkie
03-06
03-06
Turniej Kontrolny - SP Przebieczany
SP Przebieczany [aktualizacja:03-06-2009]

szybkie
04-06
04-06
III Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr.34 w Krakowie
Kraków dnia 04-06-2009 [aktualizacja:05-06-2009]

szybkie
04-06
04-06
III Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr.34 w Krakowie
Kraków dnia 04-06-2009 [aktualizacja:05-06-2009]

szybkie
04-06
04-06
III Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr.34 w Krakowie
Kraków dnia 04-06-2009 [aktualizacja:05-06-2009]

szybkie
04-06
04-06
XI Mistrzostwa Szkoły Podstawowej Nr 4 w Białymstoku
Białystok [aktualizacja:04-06-2009]

blitz
05-06
05-06
Cykl TSz Szkół z Terenu Gminy Boguchwała- turniej eliminacyjny nr 2 - SP
Szkoła Podstawowa w Zgłobniu [aktualizacja:20-06-2009]

szybkie
05-06
07-06
Ćwierćfinał Pucharu Wrocławia w MDK Fabryczna
Wrocław [aktualizacja:07-06-2009]

klasyczne
05-06
05-06
I Powiatowa Olimpiada Przedszkolaków pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca C-5
Mielec [aktualizacja:05-06-2009]

blitz
05-06
05-06
I Powiatowa Olimpiada Przedszkolaków pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca C-6
Mielec [aktualizacja:05-06-2009]

blitz
05-06
05-06
I Powiatowa Olimpiada Przedszkolaków pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca D-5
Mielec [aktualizacja:05-06-2009]

blitz
05-06
05-06
I Powiatowa Olimpiada Przedszkolaków pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca D-6
Mielec [aktualizacja:05-06-2009]

blitz
05-06
05-06
IX Integracyjny Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Dolnośkąskiego
Wrocław [aktualizacja:06-06-2009]

szybkie
05-06
05-06
Mini Turniej 45 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:08-06-2009]

szybkie
05-06
05-06
Mini Turniej 46 - 2008/2009
MOS Wieliczka [aktualizacja:08-06-2009]

szybkie
05-06
05-06
Mistrzostwa SP 159 w Krakowie
SP159 Kraków [aktualizacja:16-06-2009]

blitz
05-06
06-06
NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA
STRUMIEŃ [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
05-06
07-06
Półfinał Pucharu Wrocławia w MDK Fabryczna
Wrocław [aktualizacja:07-06-2009]

klasyczneFIDE
05-06
07-06
Turniej Szachowy "Droga do wolności" Włocławek 2009
Włocławek WSInf [aktualizacja:07-06-2009]

klasyczne
06-06
07-06
1/8 Finału Pucharu Wrocławia w MDK Fabryczna
Wrocław [aktualizacja:07-06-2009]

klasyczne
06-06
07-06
Czerwiec A - 1800 + elo
UKS Gedanensis Gdańsk [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
06-06
07-06
Czerwiec B - 1600
UKS Gedanensis Gdańsk [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
06-06
07-06
Czerwiec C - 1400
UKS Gedanensis Gdańsk [aktualizacja:07-06-2009]

klasyczne
06-06
07-06
Czerwiec D - 1100-1250
UKS Gedanensis Gdańsk [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
06-06
07-06
Czerwiec E - 1000
UKS Gedanensis Gdańsk [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
06-06
07-06
II MEMORIAŁ EDWARDA SZYMAŃSKIEGO GRUPA A
Zespół Szkół Katolickich w Kielcach ul. Św. Stanisława Kostki 17 [aktualizacja:07-06-2009]

klasyczne
06-06
07-06
II MEMORIAŁ EDWARDA SZYMAŃSKIEGO GRUPA B
Zespół Szkół Katolickich w Kielcach ul. Św. Stanisława Kostki 17 [aktualizacja:07-06-2009]

klasyczne
06-06
07-06
II MEMORIAŁ EDWARDA SZYMAŃSKIEGO GRUPA C
Zespół Szkół Katolickich w Kielcach ul. Św. Stanisława Kostki 17 [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
II OTWARTY FESTIWAL SZACHOWY PORAJ 2009
GOK Poraj; ul. Pilsudskiego 14 [aktualizacja:06-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
II Turniej Szachowy na Pikniku Olimpijskim
Piknik Olimpijski - Warszawa [aktualizacja:08-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
ITSz z okazji Dnia Dziecka w P15 Gliwice - Grupa C18 i D18
Gliwice ul. Sikornik 34 [aktualizacja:06-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
IV Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka - grupa do lat 10
Katowice Podlesie [aktualizacja:06-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
IV Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka - grupa do lat 13
Katowice Podlesie [aktualizacja:06-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
IV Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka - grupa do lat 16
Katowice Podlesie [aktualizacja:10-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
IV Turniej z Okazji Dnia Dziecka - grupa do lat 7 (rocznik 2002)
Katowice Podlesie [aktualizacja:06-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
LIGA ŚWIETLICOWA ZIMA-WIOSNA- 2009-TURNIEJ FINAŁOWY
Suwałki świetlica SSM ul. Świerkowa 52 [aktualizacja:06-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
Mistrzostwa Województwa Juniorów w szachach szybkich - chłopcy do lat 14
Bydgoszcz ul. K. K. Baczyńskiego 3 [aktualizacja:06-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
Mistrzostwa Województwa Juniorów w szachach szybkich - chłopcy do lat 18
Bydgoszcz ul. K. K. Baczyńskiego 3 [aktualizacja:06-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
Mistrzostwa Województwa Juniorów w szachach szybkich - dziewczęta do lat 18
Bydgoszcz ul. K. K. Baczyńskiego 3 [aktualizacja:06-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego - chłopcy 2002 i młodsi
Szkoła Podstawowa nr 1 Brzozów [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego - dziewczynki 2002 i młodsze
Szkoła Podstawowa nr 1 Brzozów [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego - juniorki do 11 lat
Szkoła Podstawowa nr 1 Brzozów [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego - juniorki do 9 lat
Szkoła Podstawowa nr 1 Brzozów [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego - juniorki do lat 13
Szkoła Podstawowa nr 1 Brzozów [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego - juniorzy do 11 lat
Szkoła Podstawowa nr 1 Brzozów [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego - juniorzy do 13 lat
Szkoła Podstawowa nr 1 Brzozów [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego - juniorzy do 17-19 lat
Szkoła Podstawowa nr 1 Brzozów [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego - juniorzy do 19 lat
Szkoła Podstawowa nr 1 Brzozów [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego - juniorzy do 9 lat
Szkoła Podstawowa nr 1 Brzozów [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego - juniorzy do lat 15
Szkoła Podstawowa nr 1 Brzozów [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego - junorki do 15-17-19 lat
Szkoła Podstawowa nr 1 [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
Otwarte Mistrzostwa Siedlec w szachach szybkich - turniej zaliczany do Grand Prix Siedlec 2009
Publiczne Gimnazjum Nr 3 [aktualizacja:03-07-2009]

szybkie
06-06
06-06
Otwarty Międzynarodowy Turniej Szachowy Dzieci do lat 10 - Chłopcy
Rybnik [aktualizacja:06-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
Otwarty Międzynarodowy Turniej Szachowy Dzieci do lat 10 - Dziewczęta
Rybnik [aktualizacja:06-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
Piknik Wesoła
Warszawa Wesoła Hipodrom [aktualizacja:06-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
Rodzinny Festyn Szachowy dof. ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki
Łomazy [aktualizacja:06-06-2009]

drużynowy, szybkie
06-06
07-06
Turniej Świetojański
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:07-06-2009]

klasyczne
06-06
06-06
Turniej Rodzeństw MDK Białystok
Białystok [aktualizacja:06-06-2009]

drużynowy, blitz
06-06
06-06
V Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Wiesława Hanczarka - turniej do lat 13
Racibórz [aktualizacja:06-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
V Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Wiesława Hanczarka -turniej otwarty
Racibórz [aktualizacja:06-06-2009]

szybkie
06-06
06-06
VII Grand Prix Radzionkowa w szachach
Radzionków [aktualizacja:07-06-2009]

blitz
06-06
06-06
XII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY CALISIA 2009 (powyżej 1400)
Kalisz [aktualizacja:06-06-2009]

szybkie
06-06
14-06
XXVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY RYBNIK '2009
Rybnik [aktualizacja:28-05-2009]

klasyczne
07-06
07-06
IX Turniej Szachowy- Łąka 2009- grupa A
Szkoła nr 9 w Łące [aktualizacja:08-06-2009]

szybkie
07-06
07-06
IX Turniej Szachowy- Łąka 2009- grupa B
Szkoła nr 9 w Łące [aktualizacja:08-06-2009]

szybkie
07-06
07-06
MISTRZOSTWA SUWAŁK MŁODZIKÓW DO LAT 8 W SZACHACH - CHŁOPCY
Suwałki Świetlica SSM ul. Korczaka 2A [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
07-06
07-06
MISTRZOSTWA SUWAŁK MŁODZIKÓW DO LAT 8 W SZACHACH - DZIEWCZĘTA
SuwałkI świetlica SSM ul. Korczaka 2A [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
07-06
07-06
Turniej do 19 lat
Warszawa Konstancin [aktualizacja:08-06-2009]

szybkie
07-06
07-06
Turniej Rodzinny-Festyn w MDK nr 1
MDK 1 [aktualizacja:07-06-2009]

drużynowy, szybkie
07-06
07-06
Turniej Szachowy z okazji Dni Śremu
Śrem [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
07-06
07-06
Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka - grupa do lat 10
Katowice Panewniki [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
07-06
07-06
Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka - grupa do lat 13
Katowice Panewniki [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
07-06
07-06
Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka - grupa do lat 16
Katowice Panewniki [aktualizacja:11-06-2009]

szybkie
07-06
07-06
Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka - grupa do lat 8
Katowice Panewniki [aktualizacja:10-06-2009]

szybkie
07-06
07-06
XVII TURNIEJU SZACHÓW BŁYSKAWICZNYCH
Arboretum Wojsławice [aktualizacja:10-06-2009]

klasyczneFIDE
08-06
08-06
I Cykl TSz Szkół z Terenu Gminy Boguchwała- turniej eliminacyjny nr 3
Zespół Szkół w Boguchwale [aktualizacja:20-06-2009]

szybkie
08-06
14-06
Międzynarodowy Turniej Szachowy LUBLIN 2009 im. Jana Zukertorta
Lublin/Trybunał Koronny [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczneFIDE
09-06
09-06
"Szachowe potyczki powiatu wielickiego" Gr-A ur.w 1995 i starsi
SP Przebieczany [aktualizacja:09-06-2009]

szybkie
09-06
09-06
"Szachowe potyczki powiatu wielickiego" Gr-B ur.w 1996-1999-FINAŁ LIGI SZKOLNEJ
SP Przebieczany [aktualizacja:09-06-2009]

szybkie
09-06
09-06
"Szachowe potyczki powiatu wielickiego" Gr-C ur.w 2000r i mł-FINAŁ LIGI SZKOLNEJ
SP Przebieczany [aktualizacja:09-06-2009]

szybkie
09-06
09-06
Mistrzostwa SP nr 51 w Krakowie
KKSz/SP51 [aktualizacja:16-06-2009]

szybkie
09-06
09-06
Otwarty Międzynarodowy Turniej Szachowy Weteranów
Rybnik [aktualizacja:05-06-2009]

szybkie
09-06
09-06
Sz M Gminy Jastków - o Puchar Wójta - Turniej B - roczniki 2000 - 1996
SP Jastków [aktualizacja:17-06-2009]

szybkie
09-06
09-06
Szkolne Mistrzostwa Gm Jastków o Puchar Wójta - Turniej A - Klasy Pierwsze
SP Jastków [aktualizacja:17-06-2009]

szybkie
09-06
09-06
TURNIEJ BŁYSKAWICZNY AKADEMII SZACHOWEJ
WAŁCZ [aktualizacja:09-06-2009]

blitz
09-06
09-06
Turnieje Błyskawiczne Drogowca XVI edycja Turniej 32
Kraków [aktualizacja:10-06-2009]

blitz
10-06
10-06
339 Szachowa Środa
Krakowski Klub Szachistów Prądnicka 43 [aktualizacja:10-06-2009]

klasyczne
10-06
10-06
Środowy blitz w Tarnogórskim Centrum Kultury
TCK Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 7 [aktualizacja:03-06-2009]

blitz
10-06
10-06
Grand Prix Chojnic Blitza VII turniej 10.06.2009r. (ostatni)
UKS Ósemka Chojnice [aktualizacja:11-06-2009]

blitz
10-06
10-06
I Cykl TSz Szkół z Terenu Gminy Boguchwała - finał
Boguchwała [aktualizacja:20-06-2009]

szybkie
10-06
14-06
III Liga Podkarpacka Seniorów 2009
Lesko [aktualizacja:14-06-2009]

drużynowy, klasyczneFIDE
10-06
14-06
Międzynarodowy Turniej Szachowy PREFROW CUP z normą arcymistrzowską
Rybnik [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczneFIDE
10-06
14-06
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów Grupa Chłopców
Księże Młyny [aktualizacja:15-06-2009]

klasyczne
10-06
14-06
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów Grupa do lat 9
Księże Młyny [aktualizacja:15-06-2009]

klasyczne
10-06
14-06
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów Grupa Dziewcząt
Księże Młyny [aktualizacja:15-06-2009]

klasyczne
10-06
10-06
Turniej Szachowy Przedszkolaków "Z Okazji Dnia Dziecka" - Chłopcy
Wadowice Górne [aktualizacja:10-06-2009]

blitz
10-06
10-06
Turniej Szachowy Przedszkolaków "Z Okazji Dnia Dziecka" - Dziewczynki
Wadowice Górne [aktualizacja:10-06-2009]

blitz
11-06
15-06
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 14
Warszawa Białołęka [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
11-06
15-06
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 16
Warszawa Białołęka [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
11-06
15-06
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 18 i 20
Warszawa Białołęka [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
11-06
14-06
Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Szachach
Kraków / ZSE Nr 1 [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczne
11-06
16-06
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - Grupa C-11
Licheń [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
11-06
16-06
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - Grupa C-13
Licheń [aktualizacja:18-06-2009]

klasyczne
11-06
16-06
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - Grupa C-15
Licheń [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
11-06
16-06
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - Grupa C-18
Licheń [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
11-06
16-06
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - grupa C-9
Licheń [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
11-06
16-06
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - Grupa D-11
Licheń [aktualizacja:16-06-2009]

szybkie
11-06
16-06
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - Grupa D-13
Licheń [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
11-06
16-06
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - Grupa D-15
Licheń [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
11-06
16-06
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - Grupa D-18
Licheń [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
11-06
16-06
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - grupa D-9
Licheń [aktualizacja:16-06-2009]

szybkie
12-06
16-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - C11 /1998 i 1999/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
12-06
16-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - C13 /1996 i 1997/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
12-06
16-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - C15 /1994 i 1995/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
12-06
16-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - C17 /1992 i 1993/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
12-06
14-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - C9 /2000 i młodsi/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
12-06
16-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - D11 /1998 i 1999/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
12-06
16-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - D13 /1996 i 1997/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
12-06
16-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - D15 /1994 i 1995/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
12-06
16-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - D17 /1992 i 1993/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
12-06
14-06
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - D9 /2000 i młodsi/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
12-06
15-06
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 10
Warszawa Białołęka [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
12-06
15-06
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 12
Warszawa Białołęka [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
12-06
14-06
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 8
Warszawa Białołęka [aktualizacja:16-06-2009]

klasyczne
12-06
14-06
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Juniorów do lat 11 - C11
SP 11 Suwałki [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczne
12-06
14-06
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Juniorów do lat 9 - C09
SP 11 Suwałki [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczne
12-06
14-06
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Juniorów do lat 13 - C13
SP 11 Suwałki [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczne
12-06
14-06
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Juniorów do lat 15 - C15
SP 11 Suwałki [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczne
12-06
14-06
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Juniorów do lat 17 - C17
SP 11 Suwałki [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczne
12-06
14-06
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Juniorek do lat 9 - D09
SP 11 Suwałki [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczne
12-06
14-06
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Juniorek do lat 11 - D11
SP 11 Suwałki [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczne
12-06
14-06
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Juniorek do lat 13 - D13
SP 11 Suwałki [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczne
12-06
14-06
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Juniorek do lat 17 - D17
SP 11 Suwałki [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczne
12-06
12-06
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Teresin
Teresin [aktualizacja:12-06-2009]

szybkie
12-06
12-06
Towarzyski Turniej Klubu SS-T Lubcza
Rzeszów - Zwięczyca [aktualizacja:12-06-2009]

szybkie
12-06
14-06
VII SZACHOWE MISTRZOSTWA POLSKI POLITYKÓW
JARNOŁTÓWEK [aktualizacja:07-06-2009]

szybkie
12-06
14-06
VII SZACHOWE MISTRZOSTWA POLSKI POLITYKÓW
JARNOŁTÓWEK [aktualizacja:08-06-2009]

szybkie
12-06
14-06
VII SZACHOWE MISTRZOSTWA POLSKI POLITYKÓW
JARNOŁTÓWEK [aktualizacja:15-06-2009]

szybkie
12-06
14-06
Wrocławska Olimpiada Młodzieży 2009 - Grupa "A"
Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu ul. Reja 1 [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczneFIDE
12-06
14-06
Wrocławska Olimpiada Młodzieży 2009 - Grupa "B"
Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu ul. Reja 1 [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczne
12-06
14-06
Wrocławska Olimpiada Młodzieży 2009 - Grupa "C"
Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu ul. Reja 1 [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczne
13-06
13-06
Turniej Szachowy-Festyn JUBILEUSZU 25-lecia PARAFI
Nowa Huta Oś Dyw.303 [aktualizacja:13-06-2009]

szybkie
13-06
13-06
III Mistrzostwa PSP 15 klasy I - II
PSP 15 Opole [aktualizacja:18-06-2009]

blitz
13-06
14-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA C-10
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczne
13-06
14-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA C-12
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczne
13-06
14-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA C-14
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczne
13-06
14-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA C-16
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczne
13-06
14-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA C-18
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczne
13-06
14-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA C-8
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [aktualizacja:13-06-2009]

klasyczne
13-06
14-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA D-10
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [aktualizacja:13-06-2009]

klasyczne
13-06
14-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA D-12
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [aktualizacja:13-06-2009]

klasyczne
13-06
14-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA D-14
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [aktualizacja:13-06-2009]

klasyczne
13-06
14-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA D-16
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [aktualizacja:13-06-2009]

klasyczne
13-06
14-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA D-18
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [aktualizacja:12-06-2009]

klasyczne
13-06
14-06
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA D-8
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczne
13-06
13-06
Otwarty Turniej o Puchar Arka Medical SPA
Ośrodejk MEGA - ul. Kościuszki 19 w Kołobrzegu [aktualizacja:13-06-2009]

szybkie
14-06
14-06
Chylickie Grand Prix turniej 7
Chylice ul. Dworska 2 godz 11:00 [aktualizacja:14-06-2009]

szybkie
14-06
14-06
I Turniej - Grand Prix Płocka 2009
Płock [aktualizacja:15-06-2009]

szybkie
14-06
14-06
Integracyjny Turniej Szachowy "20 - sto Lecie Polskiej Wolności"
Częstochowa - Pałac Ślubów [aktualizacja:14-06-2009]

szybkie
14-06
14-06
Kamień Pomorski 2009
Hala Widowiskiowo-Sportowa ul. Wolińska 9 [aktualizacja:14-06-2009]

szybkie
14-06
14-06
MAKOWIECKIE STSY
MAKOWIEC [aktualizacja:17-06-2009]

szybkie
14-06
21-06
Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Jantar Bałtyku" Open A
Kąty Rybackie [aktualizacja:11-08-2009]

klasyczneFIDE
14-06
14-06
Mistrzostwa PSP 15 - Przedszkolaki
PSP 15 Opole [aktualizacja:18-06-2009]

blitz
14-06
14-06
Turniej Klasyfikacyjny MKS KSOS Juniorów w SzachachA
MKS KSOS Kraków al. Powstania Warszawskiego 6 [aktualizacja:18-06-2009]

szybkie
14-06
14-06
Turniej Klasyfikacyjny MKS KSOS Juniorów w SzachachB
MKS KSOS Kraków al. Powstania Warszawskiego 6 [aktualizacja:18-06-2009]

szybkie
14-06
14-06
XV MEMORIAŁ SZACHOWY ALEKSANDRA BEŁŻKA - O PUCHAR BURMISTRZA
Biłgoraj [aktualizacja:15-06-2009]

szybkie
15-06
15-06
Turniej Blitza na Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów
Licheń [aktualizacja:18-06-2009]

blitz
16-06
16-06
III Mistrzostwa "Przeworskiej Akademii Szachów" klasy 4-6
Przeworsk SP 3 [aktualizacja:17-06-2009]

szybkie
16-06
16-06
III Mistrzostwa "Przeworskiej Akiademii Szachów" klasy 1-3
Przeworsk SP 3 [aktualizacja:17-06-2009]

szybkie
16-06
18-06
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików - MP - PK -chłopcy rocznik 1999-2000
OWS Grand Chotowa [aktualizacja:25-06-2009]

klasyczne
16-06
18-06
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików - MP - PK -dziewczęta rocznik 1999-2000
OWS Grand Chotowa [aktualizacja:14-06-2009]

klasyczne
16-06
30-06
Turniej Rehabilitacyjno-Integracyjny
PIONIER Dźwirzyno/CROSS Opole/J.Gorczyński [aktualizacja:26-06-2009]

klasyczne
16-06
16-06
Turnieje Błyskawiczne Drogowca XVI edycja Turniej 33
Kraków [aktualizacja:17-06-2009]

blitz
17-06
17-06
340 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
17-06
17-06
IV Grand Prix Tarnowskich Gór w szachach - turniej 6
TCK Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 7 [aktualizacja:18-06-2009]

szybkie
17-06
17-06
Mistrzostwa SP nr. 27 w Lublinie - Klasy Starsze
SP nr.27 Lublin [aktualizacja:17-06-2009]

szybkie
17-06
17-06
Mistrzostwa SP nr.27 Lublin - Rocznik 2000 i młodsi
SP nr. 27 Lublin [aktualizacja:17-06-2009]

szybkie
17-06
17-06
Mistrzostwa ZSOI nr 1 w Krakowie
KKSz/ZSOI nr 1 [aktualizacja:30-06-2009]

blitz
17-06
17-06
Turniej o Puchar ZS nr 19
ZS nr 19 w Bydgoszczy [aktualizacja:17-06-2009]

blitz
18-06
25-06
Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - Juniorki do lat 11 - rocznik 1998-1999
OWS GRAND Chotowa [aktualizacja:25-06-2009]

klasyczneFIDE
18-06
25-06
Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - Juniorki do lat 13 - rocznik 1996-1997
OWS GRAND Chotowa [aktualizacja:25-06-2009]

klasyczneFIDE
18-06
25-06
Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - Juniorki do lat 15 - rocznik 1994-1995
OWS GRAND Chotowa [aktualizacja:25-06-2009]

klasyczneFIDE
18-06
25-06
Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - Juniorki do lat 9 - rocznik 2000 i młodsze
OWS GRAND Chotowa [aktualizacja:25-06-2009]

klasyczneFIDE
18-06
25-06
Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - Juniorzy do lat 11 - rocznik 1998-1999
OWS GRAND Chotowa [aktualizacja:25-06-2009]

klasyczneFIDE
18-06
25-06
Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - Juniorzy do lat 13 - rocznik 1996-1997
OWS GRAND Chotowa [aktualizacja:25-06-2009]

klasyczneFIDE
18-06
25-06
Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - Juniorzy do lat 15 - rocznik 1994-1995
OWS GRAND Chotowa [aktualizacja:25-06-2009]

klasyczneFIDE
18-06
25-06
Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - Juniorzy do lat 9 - rocznik 2000 i młodsi
OWS GRAND Chotowa [aktualizacja:25-06-2009]

klasyczneFIDE
19-06
19-06
I Międzynarodowy Turniej Szachowy Miast Partnerskich Zamość Szach Open Błysk.
Zamość [aktualizacja:19-06-2009]

blitz
20-06
26-06
I Memoriał imienia Braci Bogdana i Tadeusza Bieluczyków grupa A
Białystok [aktualizacja:26-06-2009]

klasyczne
20-06
26-06
I Memoriał imienia Braci Bogdana i Tadeusza Bieluczyków grupa B
Białystok [aktualizacja:26-06-2009]

klasyczne
20-06
24-06
I Memoriał imienia Braci Bogdana i Tadeusza Bieluczyków grupa C
Białystok [aktualizacja:24-06-2009]

szybkie
20-06
24-06
I Memoriał imienia Braci Bogdana i Tadeusza Bieluczyków grupa D
Białystok [aktualizacja:24-06-2009]

szybkie
20-06
21-06
I Międzynarodowy Turniej Szachowy Miast Partnerskich Zamość Szach Open P'30
Zamość [aktualizacja:22-06-2009]

szybkie
20-06
27-06
II Międzynarodowy Festiwal Szachowy o Puchar Puszczy Augustowskiej
Augustów [aktualizacja:28-06-2009]

klasyczneFIDE
20-06
26-06
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Open C
Chełmża [aktualizacja:26-06-2009]

klasyczneFIDE
20-06
26-06
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Open D
Chełmża [aktualizacja:26-06-2009]

klasyczne
20-06
26-06
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w szachach - OPEN A
Chełmża [aktualizacja:26-06-2009]

klasyczneFIDE
20-06
20-06
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY P'15 "POWITANIE WAKACJI"
Częstochowa; Gimnazjum nr 9 im. A. Mickiewicza w Częstochowie; ul. Sobieskiego 15 [aktualizacja:13-11-2009]

szybkie
20-06
26-06
Polonia Wroclaw's 4th International Chess Tournament
Wrocław [aktualizacja:24-04-2009]

klasyczneFIDE
20-06
20-06
Sobotni Turniej Szachowy Zakończenie Roku Szkolnego 2008/2009
Przemyśl [aktualizacja:21-06-2009]

szybkie
20-06
20-06
Turniej Szachowy z cyklu "Cztery Pory Roku" - Wiosna
Lucień [aktualizacja:20-06-2009]

blitz
20-06
20-06
Turniej Szachowy z okazji 40-lecia Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku
MDK Otwock ul Poniatowskiego 10 [aktualizacja:20-06-2009]

szybkie
20-06
20-06
Turniej Szachowy z okazji 40-lecia Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku
MDK Otwock ul Poniatowskiego 10 [aktualizacja:19-06-2009]

szybkie
20-06
20-06
TURNIEJ Z OKAZJI 50-LECIA SIEDLECKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ
Siedlce Klub Lech ul. Chrobrego 4 [aktualizacja:20-06-2009]

szybkie
20-06
22-06
VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - DZIECI
Biała Podlaska / MOK i Klub Szachowy "64" [aktualizacja:08-06-2009]

klasyczne
20-06
22-06
VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - MŁODZIEŻ
Biała Podlaska / MOK i Klub Szachowy "64" [aktualizacja:08-06-2009]

klasyczne
20-06
22-06
VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - OPEN
Biała Podlaska / MOK i Klub Szachowy "64" [aktualizacja:08-06-2009]

klasyczne
20-06
20-06
X Wojewódzka Olimpiada Młodzieży Grupa C 10
Łazy [aktualizacja:20-06-2009]

szybkie
20-06
20-06
X Wojewódzka Olimpiada Młodzieży Grupa C 12
Łazy [aktualizacja:20-06-2009]

szybkie
20-06
20-06
X Wojewódzka Olimpiada Młodzieży Grupa C 14
Łazy [aktualizacja:20-06-2009]

szybkie
20-06
20-06
X Wojewódzka Olimpiada Młodzieży Grupa D 10
Łazy [aktualizacja:20-06-2009]

szybkie
20-06
20-06
X Wojewódzka Olimpiada Młodzieży Grupa D 12
Łazy [aktualizacja:20-06-2009]

szybkie
20-06
20-06
X Wojewódzka Olimpiada Młodzieży Grupa D 14
Łazy [aktualizacja:20-06-2009]

szybkie
20-06
20-06
XII Otwarte Szachowe Mistrzostwa Opola Przedszkolaków - 20.06.2009
OPOLE / Szkoła Podstawowa nr 2 / ul Katowicka 35 / www.strateg.net.pl [aktualizacja:20-06-2009]

szybkie
20-06
20-06
XII OTWARTE SZACHOWE MISTRZOSTWA OPOLA PRZEDSZKOLAKÓW - DZIEWCZYNKI
OPOLE Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Katowicka 35 / www.strateg.net.pl [aktualizacja:20-06-2009]

klasyczne
20-06
28-06
XV Otwarte Mistrzostwa Milanówka 2009 o Puchar Burmistrza - Turniej A
Milanówek [aktualizacja:30-06-2009]

klasyczneFIDE
20-06
28-06
XV Otwarte Mistrzostwa Milanówka 2009 o Puchar Burmistrza - Turniej B
Milanówek [aktualizacja:30-06-2009]

klasyczne
21-06
21-06
Gminna Liga Szachowa w Woli k. Pszczyny
Wola k. Pszczyny - SP 2 Wola [aktualizacja:19-10-2009]

szybkie
21-06
21-06
II TURNIEJ SZACHOWY IM. WITOLDA GOMBROWICZA
Park Miejski w Ostrowcu Świętokrzyskim [aktualizacja:25-06-2009]

szybkie
21-06
21-06
Turniej Szachowo Tenisowy "Wakacje 2009"
MDK Otwock ul Poniatowskiego 10 [aktualizacja:20-06-2009]

blitz
21-06
21-06
Turniej Szachowo Tenisowy Wakacje 2009
MDK Otwock [aktualizacja:03-06-2009]

blitz
21-06
21-06
Turniej Szachowo Tenisowy Wakacje 2009
MDK Otwock [aktualizacja:21-06-2009]

blitz
21-06
28-06
V Mieleńska Perła Bałtyku A
Łazy [aktualizacja:28-06-2009]

klasyczneFIDE
21-06
28-06
V Mieleńska Perła Bałtyku B
Łazy [aktualizacja:28-06-2009]

klasyczneFIDE
21-06
28-06
V Mieleńska Perła Bałtyku C
Łazy [aktualizacja:28-06-2009]

klasyczne
21-06
21-06
VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - BŁYSKAWICZNY OPEN
Biała Podlaska / MOK i Klub Szachowy "64" [aktualizacja:08-06-2009]

blitz
21-06
21-06
VIII Festyn Rodzinny o Puchar Wójta Gminy Biskupice - Gr.A ur. w 1996 i mł.
Tomaszkowice k/Wieliczki [aktualizacja:21-06-2009]

szybkie
21-06
21-06
VIII Festyn Rodzinny o Puchar Wójta Gminy Biskupice - Gr.B ur. w 1995 i st.
Tomaszkowice k/Wieliczki [aktualizacja:21-06-2009]

szybkie
22-06
25-06
C15+D15
Olsztyn [aktualizacja:11-01-2013]
Poland,WM
klasyczne
22-06
25-06
IMWJ C11
Olsztyn [aktualizacja:11-01-2013]
Poland,WM
klasyczne
22-06
25-06
IMWJ C13+D13
Olsztyn [aktualizacja:11-01-2013]
Poland,WM
klasyczne
22-06
25-06
IMWJ C17
Olsztyn [aktualizacja:11-01-2013]
Poland,WM
klasyczne
22-06
25-06
IMWJ C9+D9+D11
Olsztyn [aktualizacja:11-01-2013]
Poland,WM
klasyczne
22-06
25-06
IMWJ D17+C19+D19
Olsztyn [aktualizacja:11-01-2013]
Poland,WM
klasyczne
22-06
22-06
Mistrzostwa Miasta i Gminy Wieliczka w szachach szybkich Gr. A ur. w 1998 i st.
Koźmice Wielkie k/Wieliczki [aktualizacja:22-06-2009]

szybkie
22-06
22-06
Mistrzostwa Miasta i Gminy Wieliczka w szachach szybkich Gr. B ur. w 1999 i mł.
Koźmice Wielkie k/Wieliczki [aktualizacja:22-06-2009]

szybkie
23-06
28-06
Turniej A Projekt GENS UNA SUMUS w ramach programu POWT Polska - Czechy
Brenna [aktualizacja:27-06-2009]

klasyczne
24-06
24-06
341 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
25-06
25-06
IV Turniej Klubu Polonia Wrocław - BLITZ
Wrocław [aktualizacja:25-06-2009]

blitz
26-06
28-06
51 Ogólnopolski Masowy Turniej o "Złotą Wieżę"
Ostróda [aktualizacja:29-06-2009]

drużynowy, szybkie
26-06
28-06
Turniej "Wakacje z Szachami w Otwocku"
UKS MDK Otwock ul Poniatowskiego 10 [aktualizacja:28-06-2009]

klasyczne
26-06
26-06
Turniej Nocny
Łazy [aktualizacja:27-06-2009]

klasyczne
26-06
26-06
Turniej Szachowy Cztery Pory Roku - Lato
Puszcza Mariańska [aktualizacja:10-02-2010]
Poland,MA
szybkie
26-06
28-06
Wisła 2009 gr. 1995 i młodsi
Wisła [aktualizacja:28-06-2009]

klasyczne
26-06
28-06
Wisła 2009 gr. 1998 i młodsi
Wisła [aktualizacja:28-06-2009]

klasyczne
26-06
28-06
Wisła 2009 gr. 2000 i młodsi
Wisła [aktualizacja:28-06-2009]

szybkie
27-06
27-06
I Mistrzostwa Polski Sędziów Szachowych PZSzach
Toruń [aktualizacja:29-12-2009]
Poland,KP
blitz
27-06
27-06
Mistrzostwa KKSz Seniorów "po sześćdziesiątce"
Kraków/KKSz [aktualizacja:27-06-2009]

szybkie
27-06
27-06
Otwarte Mistrzostwa Małopolski Przedszkolaków - chłopcy
Przedszkole 111 - Kraków - os.Na Stoku 21 [aktualizacja:27-06-2009]

blitz
27-06
27-06
Otwarte Mistrzostwa Małopolski Przedszkolaków - dziewczynki
Przedszkole 111 - Kraków - os.Na Stoku 21 [aktualizacja:27-06-2009]

blitz
27-06
27-06
Szachowe Mistrzostwa KKSz Seniorów Po Sześćdziesiątce"
ul. Prądnicka 43 Kraków [aktualizacja:23-06-2009]

szybkie
27-06
27-06
Turniej szachowy kategorii II i III
Szczyrk [aktualizacja:04-07-2009]

klasyczne
27-06
27-06
Turniej Szachowy z okazji "Dni Mikołowa" o Puchar Burmistrza Miasta Mikołów
MDK Mikołów [aktualizacja:27-06-2009]

blitz
27-06
27-06
VI Ogólnopolski Turniej Szachowy Juniorów w Leśniowicach
Szkoła Podstawowa w Leśniowicach [aktualizacja:27-06-2009]

szybkie
27-06
05-07
XX Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2009 - Grupa A od R=1800 wzwyż
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:05-07-2009]

klasyczneFIDE
27-06
05-07
XX Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2009 - Grupa B do R=1799
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:05-07-2009]

klasyczneFIDE
27-06
05-07
XX Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2009 - Grupa C ur 95-98
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:05-07-2009]

klasyczne
27-06
05-07
XX Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2009 - Grupa D ur 99 i mł.
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:05-07-2009]

klasyczne
28-06
03-07
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "400 lat Sokółki" grupa A open
Sokółka [aktualizacja:27-06-2009]

klasyczne
28-06
03-07
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "400 lat Sokółki" grupa A+B ur. 1994 i młodsi
Sokółka [aktualizacja:08-07-2009]

klasyczne
28-06
03-07
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "400 lat Sokółki" grupa C ur. 1995 i młodsi
Sokółka [aktualizacja:04-07-2009]

klasyczne
28-06
03-07
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "400 lat Sokółki" grupa D ur. 1999 i młodsi
Sokółka [aktualizacja:04-07-2009]

klasyczne
28-06
28-06
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Bialskiego w Szachach
Łomazy [aktualizacja:28-06-2009]

szybkie
28-06
28-06
Turniej błyskawiczny Projekt GENS UNA SUMUS w ramach programu POWT Polska - Czechy
Brenna [aktualizacja:05-01-2010]
Poland,SL
blitz
28-06
28-06
XVIII Memoriał Adolfa Anderssena - turniej pocieszenia
Wrocław [aktualizacja:29-06-2009]

szybkie
28-06
28-06
XVIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA AUGUSTOWA
Augustów [aktualizacja:28-06-2009]

szybkie
29-06
05-07
IV Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Bramy Lubawskiej - OPEN A
Lubawka [aktualizacja:05-07-2009]

klasyczneFIDE
29-06
05-07
IV Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Bramy Lubawskiej - OPEN B
Lubawka [aktualizacja:05-07-2009]

klasyczneFIDE
lipiec 2009
01-07
01-07
342 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
01-07
01-07
XX Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2009 - BLITZ gr A-B
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:05-07-2009]

blitz
01-07
01-07
XX Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2009 - BLITZ gr C
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:02-07-2009]

blitz
01-07
01-07
XX Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2009 - BLITZ gr D
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:02-07-2009]

blitz
02-07
28-08
63rd YMCA Summer 2009-A
Warszawa [aktualizacja:04-09-2009]

klasyczneFIDE
02-07
12-07
Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2009
Dortmund Germany July 1-12 2009 [aktualizacja:14-07-2009]

klasyczne
03-07
11-07
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów II Liga
Łuków [aktualizacja:11-07-2009]

drużynowy, klasyczneFIDE
03-07
11-07
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów II Liga
Łuków [aktualizacja:10-06-2009]

drużynowy, klasyczne
04-07
04-07
Grand Prix Siedlec 2009
Publiczne Gimnazjum Nr 3 [aktualizacja:04-07-2009]

szybkie
04-07
04-07
IV Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Bramy Lubawskiej - Blitz
Lubawka [aktualizacja:04-07-2009]

blitz
04-07
10-07
Miedzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie - Open A
Kowalewo Pomorskie [aktualizacja:11-07-2009]

klasyczneFIDE
04-07
10-07
Miedzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie - Open B
Kowalewo Pomorskie [aktualizacja:10-07-2009]

klasyczneFIDE
04-07
10-07
Miedzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie - Open C
Kowalewo Pomorskie [aktualizacja:10-07-2009]

klasyczne
04-07
10-07
Miedzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie - Open D
Kowalewo Pomorskie [aktualizacja:10-07-2009]

klasyczne
04-07
10-07
Miedzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie - Open G
Kowalewo Pomorskie [aktualizacja:10-07-2009]

klasyczne
04-07
04-07
O Puchar Dyrektora Natolińskiego Ośrodka Kultury
NOK ul. Na Uboczu 3 [aktualizacja:04-07-2009]

szybkie
05-07
13-07
WAKACJE Z SZACHAMI - GRUPA 1600
ŁAZY [aktualizacja:13-07-2009]

klasyczne
05-07
13-07
WAKACJE Z SZACHAMI - GRUPA CENTRALNA
ŁAZY [aktualizacja:13-07-2009]

klasyczne
06-07
14-07
DMP - Extraliga Juniorów'2009
OWS Grand Chotowa [aktualizacja:15-07-2009]

drużynowy, klasyczneFIDE
06-07
14-07
DMP - I Liga Juniorów'2009
OWS Grand Chotowa [aktualizacja:15-07-2009]

drużynowy, klasyczneFIDE
06-07
06-07
Juliada 2009 grupa A rocznik 1999 i młodsi
Centrum Rozwoju ComComZone Kraków ul. Ptaszyckiego 6 [aktualizacja:07-07-2009]

szybkie
06-07
06-07
Juliada 2009 grupa B rocznik 1994 - 1998
Centrum Rozwoju ComComZone Kraków ul. Ptaszyckiego 6 [aktualizacja:07-07-2009]

szybkie
06-07
06-07
Juliada 2009 grupa C rocznik 1989 - 1993
Centrum Rozwoju ComComZone Kraków ul. Ptaszyckiego 6 [aktualizacja:07-07-2009]

szybkie
06-07
11-07
VIII Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa
Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu [aktualizacja:26-07-2009]

klasyczne
06-07
12-07
WAKACJE Z SZACHAMI - GRUPA 1000-1100
ŁAZY [aktualizacja:12-07-2009]

klasyczne
06-07
12-07
WAKACJE Z SZACHAMI - GRUPA 1200-1250
ŁAZY [aktualizacja:12-07-2009]

klasyczne
06-07
12-07
WAKACJE Z SZACHAMI - GRUPA 1400
ŁAZY [aktualizacja:12-07-2009]

klasyczne
07-07
01-09
66th YMCA Summer 2009-D
Warszawa [aktualizacja:04-09-2009]

klasyczneFIDE
07-07
11-07
I Międzynarodowe Mistrzostwa Ziemi Łukowskiej w Szachach
Łuków [aktualizacja:11-07-2009]

klasyczne
07-07
07-07
XXI Miedzynarodowa Parafiada Dzieci i Mlodzieży Dz G
SGGW Warszawa Wydzial Rolnictwa p.18A [aktualizacja:13-07-2009]

klasyczne
08-07
08-07
343 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
08-07
02-09
64th YMCA Summer 2009-B
Warszawa [aktualizacja:04-09-2009]

klasyczneFIDE
08-07
08-07
XXI Miedzynarodowa Parafiada Dzieci i Mlodzieży Dz L
SGGW Warszawa Wydzial Rolnictwa p.18A [aktualizacja:13-07-2009]

szybkie
08-07
08-07
XXI Miedzynarodowa Parafiada Dzieci i Mlodzieży Dz P
SGGW Warszawa Wydzial Rolnictwa p.18A [aktualizacja:13-07-2009]

szybkie
08-07
08-07
XXI Miedzynarodowa Parafiada Dzieci i Mlodzieży Opiekunki
SGGW Warszawa Wydzial Rolnictwa p.18A [aktualizacja:13-07-2009]

szybkie
08-07
16-07
XXIV Międzynarodowy Turniej im. Tadeusza Gniota
Police [aktualizacja:16-07-2009]

klasyczne
09-07
03-09
65th YMCA Summer 2009-C
Warszawa [aktualizacja:04-09-2009]

klasyczneFIDE
09-07
09-07
XXI Miedzynarodowa Parafiada Dzieci i Mlodzieży Ch G
SGGW Warszawa Wydzial Rolnictwa p.18A [aktualizacja:13-07-2009]

szybkie
09-07
09-07
XXI Miedzynarodowa Parafiada Dzieci i Mlodzieży Opiekunowie
SGGW Warszawa Wydzial Rolnictwa p.18A [aktualizacja:13-07-2009]

szybkie
10-07
10-07
I Noworoczny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży Gr B 2004 i młodsi
ZABRZE [aktualizacja:02-01-2015]
Poland,SL
klasyczne
10-07
17-07
V Międzynarodowy Festiwal Szachowy "CHOJNICE - OPEN 2009"
Chojnice [aktualizacja:29-03-2009]

klasyczne
10-07
10-07
XXI Miedzynarodowa Parafiada Dzieci i Mlodzieży Ch L
SGGW Warszawa Wydzial Rolnictwa p.18A [aktualizacja:13-07-2009]

szybkie
10-07
10-07
XXI Miedzynarodowa Parafiada Dzieci i Mlodzieży Ch P
SGGW Warszawa Wydzial Rolnictwa p.18A [aktualizacja:13-07-2009]

szybkie
11-07
11-07
Pod Patronatem Prezesa firmy Neptun Sp. z o.o w Siedlcach
Gródek n/Bugiem [aktualizacja:11-07-2009]

szybkie
12-07
12-07
XI TS o puchar przewodniczącego MSG
Mrągowo [aktualizacja:13-07-2009]

szybkie
13-07
13-07
Akcja Lato - Turniej Pierwszy
Gorlice [aktualizacja:13-07-2009]

szybkie
14-07
16-07
Lato 2009
Miejska Biblioteka Publiczna [aktualizacja:16-07-2009]

szybkie
14-07
16-07
Lato 2009
Miejska Biblioteka Publiczna [aktualizacja:16-07-2009]

szybkie
14-07
15-07
Turniej szachowy juniorów Gminy Wadowice Górne o Puchar Lata '2009
Wadowice Górne [aktualizacja:16-07-2009]

szybkie
14-07
15-07
Turniej Szachowy Juniorek Gminy Wadowice Górne o Puchar Lata '2009
Wadowice Górne [aktualizacja:16-07-2009]

szybkie
14-07
19-07
V Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy Pszczyna 2009 FIDE
Hala Sportowa MORiS ul. Basztowa 4 Pszczyna [aktualizacja:28-07-2009]

klasyczneFIDE
14-07
19-07
V Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy Pszczyna 2009 Gr. B
Hala Sportowa MORiS ul. Basztowa 4 Pszczyna [aktualizacja:19-07-2009]

klasyczne
14-07
19-07
V Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy Pszczyna 2009 Gr. C
Hala Sportowa MORiS ul. Basztowa 4 Pszczyna [aktualizacja:19-07-2009]

klasyczne
15-07
15-07
344 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
15-07
15-07
Turniej Dwójek i Rodzin im. Edwarda Miki
Zamek w Dobczycach [aktualizacja:15-07-2009]

blitz
15-07
15-07
WAKACJE Z SZACHAMI - TURNIEJ BŁYSKAWICZNY
ŁAZY [aktualizacja:17-07-2009]

klasyczne
16-07
19-07
II Memoriał Romana Szymoniaka
Bierzwnik Leśniczówka Przeczno WIGWAM [aktualizacja:18-07-2009]

klasyczne
16-07
17-07
XVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Dobczyce'2009 Szachy Szybkie
Dobczyce [aktualizacja:17-07-2009]

szybkie
17-07
25-07
Turniej Kadry Juniorów MPZSzach - Grupa C
Łeba [aktualizacja:12-08-2009]

klasyczne
17-07
30-07
Turniej Kadry Juniorów MPZSzach - Grupa A
Łeba [aktualizacja:13-08-2009]

szybkie
17-07
30-07
Turniej Kadry Juniorów MPZSzach - Grupa A P-15
Łeba [aktualizacja:13-08-2009]

szybkie
17-07
30-07
Turniej Kadry Juniorów MPZSzach - Grupa B
Łeba [aktualizacja:13-08-2009]

szybkie
17-07
30-07
Turniej Kadry Juniorów MPZSzach - Grupa B
Łeba [aktualizacja:13-08-2009]

klasyczneFIDE
17-07
30-07
Turniej Kadry Juniorów MPZSzach - Grupa B P-15
Łeba [aktualizacja:13-08-2009]

szybkie
17-07
30-07
Turniej Kadry Juniorów MPZSzach - Grupa C
Łeba [aktualizacja:13-08-2009]

szybkie
17-07
30-07
Turniej Kadry Juniorów MPZSzach - Grupa C P-15
Łeba [aktualizacja:13-08-2009]

szybkie
17-07
17-07
Turniej Kadry Juniorów MPZSzach - Grupa D
Łeba [aktualizacja:13-08-2009]

klasyczne
18-07
18-07
I Integracyjny Mityng Szachowy - Niesłyszący Niewidomi Głuchoniewidomi
Otwock-Śródborów [aktualizacja:19-07-2009]

szybkie
18-07
19-07
I Integracyjny Mityng Szachowy : Niesłyszący Niewidomi Głuchoniewidomi
Otwock Śródborów [aktualizacja:19-07-2009]

drużynowy, klasyczne
18-07
26-07
Mazowiecki Festiwal Szachowy - grupa A
Warszawa [aktualizacja:29-07-2009]

klasyczne
18-07
26-07
Mazowiecki Festiwal Szachowy - grupa B
Warszawa [aktualizacja:29-07-2009]

klasyczne
18-07
26-07
Mazowiecki Festiwal Szachowy - grupa C
Warszawa [aktualizacja:29-07-2009]

klasyczne
18-07
26-07
Mazowiecki Festiwal Szachowy - grupa D
Warszawa [aktualizacja:29-07-2009]

szybkie
18-07
26-07
XI Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska Grupa A
Gdańsk Centrum Edukacji Nauczycieli [aktualizacja:31-07-2009]

klasyczneFIDE
18-07
26-07
XI Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska Grupa B
Gdańsk Centrum Edukacji Nauczycieli [aktualizacja:31-07-2009]

klasyczneFIDE
18-07
26-07
XI Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska Grupa C-D
Gdańsk Centrum Edukacji Nauczycieli [aktualizacja:26-07-2009]

klasyczne
18-07
26-07
XI Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska Grupa E-F
Gdańsk Centrum Edukacji Nauczycieli [aktualizacja:26-07-2009]

klasyczne
18-07
26-07
XVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Dobczyce'2009 Grupa A
Dobczyce [aktualizacja:26-07-2009]

klasyczneFIDE
18-07
26-07
XVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Dobczyce'2009 Grupa B
Dobczyce [aktualizacja:26-07-2009]

klasyczneFIDE
18-07
26-07
XVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Dobczyce'2009 Grupa C-D
Dobczyce [aktualizacja:26-07-2009]

klasyczne
19-07
19-07
Rodzinny Turniej Szachowy o Puchar Tadeusza Sławeckiego
Radzyń Podlaski [aktualizacja:19-07-2009]

blitz
19-07
19-07
X FSz Na Leśnej Polanie Blitz
Bierzwnik Klasztor pocysterski [aktualizacja:19-07-2009]

blitz
19-07
19-07
XIII OGÓLNOPOLSKI JURAJSKI TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH - P'15
Olsztyn k/Częstochowy [aktualizacja:19-07-2009]

szybkie
19-07
26-07
XVIII MFSz Poznań 2009 CD 16
Poznań [aktualizacja:25-07-2009]

klasyczne
19-07
26-07
XVIII MFSz Poznań 2009 CD 9
Poznań [aktualizacja:25-07-2009]

klasyczne
19-07
26-07
XVIII MFSz Poznań 2009 CD 12
Poznań [aktualizacja:26-07-2009]

klasyczne
19-07
26-07
XVIII MFSz Poznań 2009 open A
Poznań [aktualizacja:26-07-2009]

klasyczne
19-07
26-07
XVIII MFSz Poznań 2009 open B
Poznań [aktualizacja:26-07-2009]

klasyczne
21-07
22-07
Zgrupowanie Kadry Młodzików Województwa Śląskiego - końcówki pionowe
Węgierska Górka [aktualizacja:22-07-2009]

blitz
22-07
22-07
345 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
22-07
22-07
Grand Prix - Turniej Pierwszy
Gorlice [aktualizacja:22-07-2009]

szybkie
22-07
22-07
I Mistrzostwa Szachowe Gminy Wielopole Skrzyńskie Juniorzy ur 91 i mł.
Nawsie [aktualizacja:23-07-2009]

szybkie
22-07
22-07
I Mistrzostwa Szachowe Gminy Wielopole Skrzyńskie 2009 Seniorzy
Nawsie [aktualizacja:22-07-2009]

szybkie
22-07
22-07
Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Drohiczyna
Zespół Szkół w Drohiczynie [aktualizacja:22-07-2009]

szybkie
22-07
23-07
XVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Dobczyce'2009 Gr. E
Dobczyce [aktualizacja:26-07-2009]

szybkie
22-07
22-07
Zgrupowanie Kadry Juniorów Województwa Śląskiego - blitz
Węgierska Górka [aktualizacja:23-07-2009]

blitz
23-07
25-07
Zgrupowanie Kadry Młodzików Województwa Śląskiego - końcówki wieżowe
Węgierska Górka [aktualizacja:25-07-2009]

blitz
24-07
24-07
Zgrupowanie Kadry Juniorów Województwa Śląskiego - szachy Fischera
Węgierska Górka [aktualizacja:25-07-2009]

blitz
24-07
24-07
Zgrupowanie Kadry Młodzików Województwa Śląskiego - szachy Fischera
Węgierska Górka [aktualizacja:25-07-2009]

blitz
25-07
26-07
IV TURNIEJ "GRAND PRIX-2009" - ZMIANA TERMINU
SP 11 Suwałki [aktualizacja:20-07-2009]

klasyczne
25-07
25-07
Turniej błyskawiczny o Puchar Wójta Raciechowic Marka Gabzdyla
Raciechowice [aktualizacja:25-07-2009]

szybkie
25-07
25-07
VII Mecz Szachowo-Brydżowy Wieliczka - Bochnia o Pierścień Świętej Kingi pod patronatem Burmistrza Wieliczki Artura Kozioła
Wieliczka - sala Magistrat [aktualizacja:25-07-2009]

drużynowy, szybkie
25-07
01-08
VII Memoriał Marka Piasty
Tarnowskie Góty II Liceum im. S. Staszica [aktualizacja:05-09-2009]

klasyczneFIDE
27-07
03-07
Turniej Szchowy VII Mistrzostw Polski w Trójboju NiS
Hotel Silesiana w Kokotku koło Lublińca [aktualizacja:01-08-2009]

szybkie
29-07
29-07
346 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
29-07
29-07
Grand Prix - Turniej Drugi
Gorlice [aktualizacja:29-07-2009]

szybkie
29-07
30-07
Turniej Kadry Juniorów MPZSzach - Grupa A P-5
Łeba [aktualizacja:13-08-2009]

blitz
29-07
30-07
Turniej Kadry Juniorów MPZSzach - Grupa B P-5
Łeba [aktualizacja:13-08-2009]

blitz
31-07
31-07
II Turniej Błyskawiczny im. Marka Piasty
II LO im. Stanisława Staszica [aktualizacja:01-08-2009]

blitz
sierpień 2009
01-08
01-08
Grand Prix Siedlec 2009
Publiczne Gimnazjum Nr 3 [aktualizacja:16-08-2009]

szybkie
01-08
01-08
III Turniej Juniorów o Puchar Burmistrza - DNI MYŚLENIC 01-08-2009
M.D.K.i Sportu ul. Piłsudskiego 20 [aktualizacja:01-08-2009]

szybkie
02-08
02-08
I OTWARTY PLENEROWY TURNIEJ O PUCHAR PREZESA UZDROWISKA KAMIEŃ POMORSKI
Kamień Pom. - Szpital Uzdrowiskowy Mieszko [aktualizacja:03-08-2009]

szybkie
02-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 30 Grupa C 10
Koszalin [aktualizacja:03-08-2009]

szybkie
02-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 30 Grupa C 12
Koszalin [aktualizacja:03-08-2009]

szybkie
02-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 30 Grupa C 14
Koszalin [aktualizacja:03-08-2009]

szybkie
02-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 30 Grupa C 16
Koszalin [aktualizacja:04-08-2009]

szybkie
02-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 30 Grupa C 18
Koszalin [aktualizacja:04-08-2009]

szybkie
02-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 30 Grupa C 8
Koszalin [aktualizacja:03-08-2009]

szybkie
02-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 30 Grupa D 10
Koszalin [aktualizacja:03-08-2009]

szybkie
02-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 30 Grupa D 12
Koszalin [aktualizacja:03-08-2009]

szybkie
02-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 30 Grupa D 14
Koszalin [aktualizacja:03-08-2009]

szybkie
02-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 30 Grupa D 16
Koszalin [aktualizacja:04-08-2009]

szybkie
02-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 30 Grupa D 18
Koszalin [aktualizacja:04-08-2009]

szybkie
02-08
03-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 30 Grupa D 8
Koszalin [aktualizacja:03-08-2009]

szybkie
04-08
04-08
Puchar Polski Juniorów P 15 Grupa C 10
Koszalin [aktualizacja:07-08-2009]

szybkie
04-08
04-08
Puchar Polski Juniorów P 15 Grupa C 12
Koszalin [aktualizacja:07-08-2009]

szybkie
04-08
04-08
Puchar Polski Juniorów P 15 Grupa C 14
Koszalin [aktualizacja:07-08-2009]

szybkie
04-08
04-08
Puchar Polski Juniorów P 15 Grupa C 16
Koszalin [aktualizacja:07-08-2009]

szybkie
04-08
04-08
Puchar Polski Juniorów P 15 Grupa C 18
Koszalin [aktualizacja:07-08-2009]

szybkie
04-08
04-08
Puchar Polski Juniorów P 15 Grupa C 8
Koszalin [aktualizacja:07-08-2009]

szybkie
04-08
04-08
Puchar Polski Juniorów P 15 Grupa D 10
Koszalin [aktualizacja:07-08-2009]

szybkie
04-08
04-08
Puchar Polski Juniorów P 15 Grupa D 12
Koszalin [aktualizacja:07-08-2009]

szybkie
04-08
04-08
Puchar Polski Juniorów P 15 Grupa D 14
Koszalin [aktualizacja:07-08-2009]

szybkie
04-08
04-08
Puchar Polski Juniorów P 15 Grupa D 16
Koszalin [aktualizacja:07-08-2009]

szybkie
04-08
04-08
Puchar Polski Juniorów P 15 Grupa D 18
Koszalin [aktualizacja:07-08-2009]

szybkie
04-08
04-08
Puchar Polski Juniorów P 15 Grupa D 8
Koszalin [aktualizacja:07-08-2009]

szybkie
05-08
05-08
347 Szachowa Środa w KKsz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
05-08
05-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa C 10
Koszalin [aktualizacja:05-08-2009]

klasyczne
05-08
05-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa C 12
Koszalin [aktualizacja:05-08-2009]

klasyczne
05-08
05-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa C 14
Koszalin [aktualizacja:05-08-2009]

klasyczne
05-08
05-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa C 16
Koszalin [aktualizacja:05-08-2009]

klasyczne
05-08
05-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa C 18
Koszalin [aktualizacja:05-08-2009]

klasyczne
05-08
05-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa C 8
Koszalin [aktualizacja:05-08-2009]

klasyczne
05-08
05-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa D 10
Koszalin [aktualizacja:05-08-2009]

blitz
05-08
05-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa D 12
Koszalin [aktualizacja:05-08-2009]

blitz
05-08
05-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa D 14
Koszalin [aktualizacja:05-08-2009]

blitz
05-08
05-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa D 16
Koszalin [aktualizacja:05-08-2009]

blitz
05-08
05-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa D 18
Koszalin [aktualizacja:05-08-2009]

blitz
05-08
05-08
Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa D 8
Koszalin [aktualizacja:05-08-2009]

blitz
06-08
09-08
MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MŁODZICZEK (WIELKOPOLSKIE + ZACHODNIOPOMORSKIE)
KOSZALIN [aktualizacja:09-08-2009]

klasyczne
06-08
09-08
MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MŁODZIKÓW (WIELKOPOLSKIE + ZACHODNIOPOMORSKIE)
KOSZALIN [aktualizacja:09-08-2009]

klasyczne
06-08
13-08
Turniej Wakacyjny - Lazy 2009
Lazy [aktualizacja:12-08-2009]

klasyczne
06-08
12-08
Turniej Wakacyjny - Lazy 2009 - Open B
Łazy [aktualizacja:12-08-2009]

klasyczne
06-08
13-08
VI MFSz Turniej Główny-F
Ostróda [aktualizacja:14-08-2009]

klasyczneFIDE
06-08
13-08
VI MFSz Turniej Młode Talenty (do 16 lat)
Ostróda [aktualizacja:13-08-2009]

klasyczne
06-08
13-08
VI MFSz Turniej Otwarty-O
Ostróda [aktualizacja:14-08-2009]

klasyczneFIDE
06-08
14-08
XX Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Kochana Turniej A
Koszalin [aktualizacja:14-08-2009]

klasyczne
06-08
14-08
XX Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Kochana Turniej B
Koszalin [aktualizacja:14-08-2009]

klasyczne
06-08
14-08
XX Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Kochana Turniej C
Koszalin [aktualizacja:14-08-2009]

klasyczne
07-08
14-08
Finał Pucharu Wrocławia 2009
Wrocław [aktualizacja:25-08-2009]

klasyczneFIDE
07-08
10-08
Pierwszy Półfinał Pucharu Wrocławia 2010
Wrocław [aktualizacja:10-08-2009]

klasyczne
08-08
08-08
Szachowy Puchar Lata P-30'
SP nr 7 w Legionowie ul. Królowej Jadwigi 7 [aktualizacja:08-08-2009]

szybkie
08-08
08-08
Turniej nocny
Koszalin [aktualizacja:09-08-2009]

blitz
08-08
09-08
XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "SIERPIEŃ 2009"
Mielec [aktualizacja:09-08-2009]

szybkie
09-08
09-08
Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora OSiR
Gimnazjum nr 2 w Sokołowie Podlaskim [aktualizacja:09-08-2009]

szybkie
12-08
12-08
Grand Prix - Turniej Trzeci
Gorlice [aktualizacja:12-08-2009]

szybkie
12-08
18-08
Otwarte Mistrzostwa KKSz Seniorów
Kraków [aktualizacja:25-08-2009]

klasyczne
14-08
21-08
Turniej Szachowy dla Osób Niewidomych i Słabowidzących w Starszym Wieku
Przemyśl [aktualizacja:20-08-2009]

klasyczne
15-08
16-08
VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHÓW RODZINNYCH
KOSZALIN [aktualizacja:16-08-2009]

drużynowy, klasyczne
17-08
28-08
7th Individual Women World Chess Championship for Blind and Visually Impaired
Wagrowiec [aktualizacja:28-08-2009]

klasyczne
17-08
25-08
X Międzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG Turniej A
Kołobrzeg [aktualizacja:23-09-2009]

klasyczne
17-08
25-08
X Międzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG Turniej juniorów
Kołobrzeg [aktualizacja:25-08-2009]

klasyczne
18-08
27-08
45 Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN B
Polanica Zdrój - Nasz Dom [aktualizacja:27-08-2009]

klasyczneFIDE
18-08
26-08
45 Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN C
Polanica Zdrój - Nasz Dom [aktualizacja:26-08-2009]

klasyczneFIDE
18-08
26-08
45. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - grupa D
Polanica Zdrój [aktualizacja:26-08-2009]

klasyczne
18-08
26-08
45. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - grupa E
Polanica Zdrój [aktualizacja:26-08-2009]

klasyczne
18-08
27-08
The 45th Akiba Rubinstein - International Chess Festival - Open A
Polanica Zdrój [aktualizacja:27-08-2009]

klasyczne
18-08
27-08
The 45th Akiba Rubinstein - International Chess Festival - Open F (Senior's)
Polanica Zdrój [aktualizacja:26-08-2009]

klasyczne
18-08
19-08
Turniej O Puchar Wójta Gminy Wadowice Górne - Juniorzy rocznik 2000 i młodsi
Wadowice Górne [aktualizacja:31-07-2009]

szybkie
18-08
19-08
Turniej O Puchar Wójta Gminy Wadowice Górne - Juniorzy rocznik 2000 i młodsi
Wadowice Górne [aktualizacja:20-08-2009]

szybkie
18-08
19-08
Turniej O Puchar Wójta Gminy Wadowice Górne - Juniorzy rocznik 1999 i starsi
Wadowice Górne [aktualizacja:31-07-2009]

szybkie
18-08
19-08
Turniej O Puchar Wójta Gminy Wadowice Górne - Juniorzy rocznik 1999 i starsi
Wadowice Górne [aktualizacja:18-08-2009]

szybkie
18-08
19-08
Turniej O Puchar Wójta Gminy Wadowice Górne - Juniorzy rocznik 1999 i starsi
Wadowice Górne [aktualizacja:20-08-2009]

szybkie
18-08
19-08
Turniej Szachowy Juniorów o Puchar Wójta Gminy Wadowice Górne - Grupa C
Wadowice Górne [aktualizacja:20-08-2009]

szybkie
19-08
19-08
348 Szachowa Środa KKSz.
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
19-08
19-08
Grand Prix - Turniej IV
Gorlice [aktualizacja:20-08-2009]

szybkie
19-08
19-08
Turniej błyskawiczny Kołobrzeg
Kołobrzeg [aktualizacja:19-08-2009]

blitz
19-08
25-08
Turniej Towarzyszący Mem. A.Rubinsteina (obóz szachowy KS AZS Polit.Wrocł.)
Polanica Zdrój [aktualizacja:02-09-2009]

szybkie
19-08
30-08
XIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY
Konik Morski Rewala 2009
Open A
REWAL [aktualizacja:29-08-2009]

klasyczneFIDE
19-08
30-08
XIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY
Konik Morski Rewala 2009
Open B
REWAL [aktualizacja:01-09-2009]

klasyczneFIDE
19-08
30-08
XIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY
Konik Morski Rewala 2009
Open C
REWAL [aktualizacja:29-08-2009]

klasyczne
19-08
30-08
XIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY
Konik Morski Rewala 2009
Open D
REWAL [aktualizacja:29-08-2009]

klasyczne
20-08
20-08
Wakacjada 2009
Gorlice [aktualizacja:20-08-2009]

szybkie
21-08
21-08
Turniej szachów szybkich Kołobrzeg
Kołobrzeg [aktualizacja:22-08-2009]

szybkie
22-08
22-08
Dni Ziemii Jordanowskiej
SP Jordanów [aktualizacja:24-08-2009]

szybkie
22-08
22-08
Letni Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego
Pruszcz Gdański [aktualizacja:23-08-2009]

blitz
22-08
22-08
Pszczyński Maraton Nocny
Pszczyńskie Centrum Kultury [aktualizacja:22-08-2009]

klasyczne
22-08
22-08
Wakacje 2009
Skoła Podstawowa nr 1 Brzozów [aktualizacja:22-08-2009]

szybkie
22-08
22-08
XIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY
Konik Morski Rewala 2009
Open G
REWAL [aktualizacja:23-08-2009]

szybkie
23-08
23-08
XIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY
Konik Morski Rewala 2009
Open E
REWAL [aktualizacja:23-08-2009]

szybkie
23-08
23-08
XIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY
Konik Morski Rewala 2009
Open E
REWAL [aktualizacja:24-08-2009]

blitz
25-08
25-08
LISTY RANKINGOWE
szkatuła [aktualizacja:27-09-2009]

blitz
26-08
26-08
349 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
26-08
26-08
Akcja Lato - Turniej Drugi
Gorlice [aktualizacja:26-08-2009]

szybkie
26-08
26-08
GENS UNA SUMUS - JESTEŚMY JEDNĄ RODZINĄ - Turniej kloca
Stare Hamry [aktualizacja:14-04-2010]
Poland,SL
szybkie
26-08
29-08
Grupa A GENS UNA SUMUS - JESTEŚMY JEDNĄ RODZINĄ
Stare Hamry [aktualizacja:13-04-2010]
Czech Republic
klasyczne
26-08
29-08
Grupa B GENS UNA SUMUS - JESTEŚMY JEDNĄ RODZINĄ
Stare Hamry [aktualizacja:14-04-2010]
Czech Republic
szybkie
26-08
30-08
Obra Lato Open 2009 grupa A
Parafia rzymsko-katolicka Obra [aktualizacja:30-08-2009]

klasyczneFIDE
26-08
30-08
Obra Lato Open 2009 grupa B
Obra [aktualizacja:30-08-2009]

klasyczne
26-08
30-08
Obra Lato Open grupa C
Obra [aktualizacja:30-08-2009]

klasyczne
28-08
28-08
Obra Lato Open 2009 - Blitz
Obra [aktualizacja:30-08-2009]

klasyczne
28-08
06-09
Otwarte Mistrzostwa Łomży
WSA w Łomży [aktualizacja:10-09-2009]

klasyczneFIDE
29-08
29-08
2 Memoriał Szachistów Sędziszowa Młp i okolic - Jun ur 1990-1995
Ropczyce [aktualizacja:21-03-2009]

szybkie
29-08
29-08
2 Memoriał Szachistów Sędziszowa Młp i okolic - Jun ur 90-95
Ropczyce [aktualizacja:21-03-2009]

szybkie
29-08
29-08
2 Memoriał Szachistów Sędziszowa Młp i okolic - Jun ur 90-95
Ropczyce [aktualizacja:21-03-2009]

szybkie
29-08
29-08
GENS UNA SUMUS - JESTEŚMY JEDNĄ RODZINĄ - Blitz
Stare Hamry [aktualizacja:15-04-2010]
Poland,SL
blitz
29-08
30-07
I TURNIEJ SZACHOWY P'30 O PUCHAR FIRMY METCHEM KALISZ - Juniorzy do lat 12
Pilzno [aktualizacja:30-08-2009]

szybkie
29-08
30-08
I TURNIEJ SZACHOWY P'30 O PUCHAR FIRMY METCHEM KALISZ - OPEN
Pilzno [aktualizacja:30-08-2009]

szybkie
29-08
30-08
XV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO NSZZ SOLIDARNOŚĆ REGION CZĘSTOCHOWA
Częstochowa [aktualizacja:30-08-2009]

szybkie
30-08
06-09
LXII Mistrzostwa Warszawy A
Na Uboczu 3 / Natoliński Ośrodek Kultury [aktualizacja:06-09-2009]

klasyczne
30-08
06-09
LXII Mistrzostwa Warszawy B
Na Uboczu 3 / Natoliński Ośrodek Kultury [aktualizacja:06-09-2009]

klasyczne
30-08
30-08
XVII Turniej Szachowy Solidarności
Klub RASZYN Poznań [aktualizacja:30-08-2009]

blitz
31-08
07-09
Szachowe Mistrzostwa Polski osób niepełnosprawnych "Fianchetto"
Rowy / Fregata [aktualizacja:06-11-2009]

klasyczne
wrzesień 2009
02-09
02-09
350 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
03-09
03-09
Otwarte Turnieje Szachowe BLITZ`2009 - turniej nr 8
Zelmer Rzeszów [aktualizacja:03-09-2009]

blitz
03-09
03-09
Turniej Szachowy P15 o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie ul Niepodległości 45 [aktualizacja:03-09-2009]

szybkie
04-09
04-09
Czwórmecz Szachowy dla Upamiętnienia 70-tej Rocznicy Bombardowania Kurowa
Urząd Gminy w Kurowie [aktualizacja:04-09-2009]

drużynowy, szybkie
04-09
04-09
Inauguracja sezonu 2009/2010 w KKSz
Kraków [aktualizacja:04-09-2009]

blitz
04-09
06-09
Otwarte Mistrzostwa MDK Śródmieście - grupa A
MDK Śródmieście Wrocław [aktualizacja:06-09-2009]

klasyczne
05-09
05-09
Dni Nowego Stawu
Nowy Staw [aktualizacja:05-09-2009]

szybkie
05-09
05-09
Grand Prix Siedlec 2009
Publiczne Gimnazjum Nr 3 [aktualizacja:20-09-2009]

szybkie
05-09
06-09
IV TURNIEJ "GRAND PRIX-2009"
SP 11 Suwałki [aktualizacja:06-09-2009]

szybkie
05-09
05-09
OTSz dla Młodych "W poszukiwaniu arcymistrza" - grupa U10
Trzebinia [aktualizacja:05-09-2009]

szybkie
05-09
05-09
OTSz dla Młodych "W poszukiwaniu arcymistrza" - grupa U12
Trzebinia [aktualizacja:05-09-2009]

szybkie
05-09
05-09
OTSz dla Młodych "W poszukiwaniu arcymistrza" - grupa U8
Trzebinia [aktualizacja:05-09-2009]

szybkie
05-09
06-09
Otwarte Mistrzostwa MDK Śródmieście - grupa B
MDK Śródmieście Wrocław [aktualizacja:06-09-2009]

klasyczne
05-09
06-09
Otwarte Mistrzostwa MDK Śródmieście - grupa C
MDK Śródmieście Wrocław [aktualizacja:06-09-2009]

klasyczne
05-09
05-09
VIII OTWARTE MISTRZOSTWA GRODZISKA MAZOWIECKIEGO W SZACHACH SZYBKICH
Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:06-09-2009]

szybkie
06-09
06-09
II Rycerski TSz na Zamku w Baranowie Sand. 2009 Gr A Seniorzy
Baranów Sandomierski [aktualizacja:06-09-2009]

szybkie
06-09
06-09
II Rycerski TSz na Zamku w Baranowie Sand. 2009 Gr B Jun ur 91-96
Baranów Sandomierski [aktualizacja:06-09-2009]

szybkie
06-09
06-09
II Rycerski TSz na Zamku w Baranowie Sand. 2009 Gr C Jun ur 97 i mł.
Baranów Sandomierski [aktualizacja:06-09-2009]

szybkie
06-09
06-09
Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Szachach Błyskawicznych
SKWER Krakowskie Przedmieście 60 A [aktualizacja:06-09-2009]

blitz
06-09
06-09
Turniej Szachowo Tenisowy - dwubój stołowy - "Pożegnanie Wakacji 2009"
Otwock ul Poniatowskiego 10 [aktualizacja:06-09-2009]

blitz
06-09
06-09
V Turniej Szachowy o Puchar Świętego Krzysztofa
Nadleśnictwo Sarnaki [aktualizacja:06-09-2009]

szybkie
06-09
12-09
VII Memoriał Ludwika Huttnera IX 2009 Szachy
Krynica Morska LUXUS [aktualizacja:11-09-2009]

klasyczne
06-09
06-09
VIII SZACHOWY TURNIEJ "PAMIĘCI WRZEŚNIA" - GRUPA A OPEN
Wieluń [aktualizacja:06-09-2009]

szybkie
06-09
06-09
VIII SZACHOWY TURNIEJ "PAMIĘCI WRZEŚNIA" - GRUPA B - do lat 8
Wieluń [aktualizacja:06-09-2009]

szybkie
07-09
16-09
XV Mistrzostwa Polski Weterenów
Rowy [aktualizacja:18-09-2009]

klasyczne
09-09
09-09
351 Szachowa Środa w KKSz
Krakowski Klub Szachistów ul. Prądnicka 43 [aktualizacja:09-09-2009]

klasyczne
10-09
10-09
Integracyjny Turniej Szachowy "Szachownica"
Wrocław [aktualizacja:11-09-2009]

szybkie
11-09
20-09
65. Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga
Międzyzdroje [aktualizacja:18-11-2009]

drużynowy, klasyczne
11-09
20-09
I Liga Seniorów
Ustroń [aktualizacja:29-09-2009]

drużynowy, klasyczne
11-09
13-09
LIGA WOJEWÓDZKA SENIORÓW WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO
OSTRÓDA [aktualizacja:17-09-2009]

drużynowy, klasyczneFIDE
11-09
11-09
MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY FESTIWAL SZACHOWY - BLITZ
Częstochowa/GOL-START [aktualizacja:11-09-2009]

blitz
11-09
11-09
Turniej handicapowy w KKSz
KKSz Kraków [aktualizacja:11-09-2009]

blitz
11-09
13-09
Turniej szachowy o puchar Dyrektora MOSiR Brzozów
Rajskie nad Soliną [aktualizacja:15-09-2009]

szybkie
11-09
11-09
Turniej Szkolny
SP8 Chrzanów [aktualizacja:11-09-2009]

blitz
11-09
11-09
Turniej Szkolny
SP8 Chrzanów [aktualizacja:11-09-2009]

blitz
11-09
11-09
Turniej Szkolny
SP8 Chrzanów [aktualizacja:11-09-2009]

blitz
12-09
20-09
65 Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - Ekstraliga
Lublin [aktualizacja:20-09-2009]

drużynowy, klasyczne
12-09
12-09
MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY FESTIWAL SZACHOWY - TURNIEJ P'15
Częstochowa/GOL-START [aktualizacja:12-09-2009]

szybkie
12-09
12-09
Open Wilchwy 2009
Wilchwy [aktualizacja:13-09-2009]

szybkie
12-09
12-09
Turniej Szachowy -Mistrzostwa Koła Szachowego ODK Staroniwa w Szachach aktywnych
Filia Osiedlowego Domu Kultury Staroniwa Rzeszów ul;Beskidzka 6 [aktualizacja:12-09-2009]

szybkie
12-09
12-09
Turniej Szachowy LATO - Szubin 2009
Szubin [aktualizacja:28-11-2009]
Poland,KP
szybkie
12-09
12-09
Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła
Szkoła Podstawowa 173 ul. Trakt Brzeski 18 [aktualizacja:12-09-2009]

szybkie
12-09
12-09
Turniej Szachowy o Puchar Starosty Kartuskiego 2009 juniorzy
Żukowo [aktualizacja:13-09-2009]

blitz
12-09
12-09
Turniej Szachowy o Puchar Starosty Kartuskiego 2009 seniorzy
Żukowo [aktualizacja:13-09-2009]

blitz
12-09
12-09
VII Grand Prix Radzionkowa w szachach - III edycja
Radzionków Centrum Kultury Karolinka [aktualizacja:12-09-2009]

szybkie
12-09
13-09
XII Chrzanowski Festiwal Talentów Otwarte Mistrzostwa Małopolski Juniorów gr. A
ZS 1 Chrzanów [aktualizacja:13-09-2009]

klasyczne
12-09
13-09
XII Chrzanowski Festiwal Talentów Otwarte Mistrzostwa Małopolski Juniorów gr. B
ZS 1 Chrzanów [aktualizacja:13-09-2009]

klasyczne
12-09
13-09
XII Chrzanowski Festiwal Talentów Otwarte Mistrzostwa Małopolski Juniorów gr. C
ZS 1 Chrzanów [aktualizacja:13-09-2009]

klasyczne
12-09
13-09
XII Chrzanowski Festiwal Talentów Otwarte Mistrzostwa Małopolski Juniorów gr. D
ZS 1 Chrzanów [aktualizacja:13-09-2009]

klasyczne
13-09
13-09
Gminna Liga Szachowa w Woli k. Pszczyny - wrzesień 2009
Wola k. Pszczyny - SP 2 Wola ul. Lipowa 3 [aktualizacja:16-09-2009]

szybkie
13-09
13-09
II Dożynkowy Blitz
Puszcza Mariańska [aktualizacja:10-02-2010]
Poland,MA
blitz
13-09
13-09
Lato z Szachami - grupa A
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie [aktualizacja:15-09-2009]

szybkie
13-09
13-09
Lato z Szachami - grupa B
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie [aktualizacja:16-09-2009]

szybkie
13-09
13-09
Lato z Szachami - Gumisie
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie [aktualizacja:15-09-2009]

szybkie
13-09
13-09
PUCHAR POLSKI NIEPEŁNOSPRAWNYCH W SZACHACH SZYBKICH OLIMPIADA RAZEM 2009
Częstochowa/GOL-START Częstochowa [aktualizacja:13-09-2009]

szybkie
13-09
13-09
Turniej Szachowy podczas Festynu Spółdzielni Mieszkaniowej Nowy Dwór - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:13-09-2009]

szybkie
13-09
13-09
Turniej Szachowy podczas Festynu Spółdzielni Mieszkaniowej Nowy Dwór - Grupa B
Wrocław [aktualizacja:13-09-2009]

szybkie
13-09
13-09
Turniej z okazji Dni Ziemi Sztumskiej
Zamek w Sztumie [aktualizacja:16-09-2009]

szybkie
14-09
14-09
Grand-Prix Rzeszowa - turniej nr 8 na 2009 r.
Zelmer Rzeszów [aktualizacja:14-09-2009]

szybkie
16-09
16-09
352 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
16-09
16-09
V Grand Prix Tarnowskich Gór w szachach - turniej I
TCK Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 7 godz. 18.00 [aktualizacja:16-09-2009]

szybkie
17-09
17-09
Piątkowe Turnieje Szachowe Klubu Polonia Wrocław
Wrocław [aktualizacja:17-09-2010]
Poland,DS
blitz
18-09
26-09
24 Międzynarodowy Turniej Szachowy Niewidomych o Puchar Grunwaldu
Hotel "Star-Dadaj" Ramsowo [aktualizacja:26-09-2009]

klasyczneFIDE
18-09
18-09
3. runda Grand Prix Białegostoku "Jesień'2009"
Białystok [aktualizacja:26-08-2009]

klasyczne
18-09
20-09
IV ITSz P60 RUDZKIE LATO 2009 pod patronatem Prezydenta Miasta Andrzeja Stani
Ruda Śląska Bykowina ul. Sztygarska 9. ODK "Country" [aktualizacja:20-09-2009]

klasyczne
18-09
18-09
Mistrzostwa I LO Łańcut
I LO Ł ańcut [aktualizacja:18-09-2009]

szybkie
18-09
18-09
Mistrzostwa Zespołu Edukacji Gimnazjalnej i Podstawowej w Makowcu
Makowiec [aktualizacja:19-09-2009]

szybkie
18-09
19-09
O Puchar Dyrektora CH "Supersam" - grupa juniorów do lat 14
CH "Supersam" Katowice ul. P.Skargi 6 [aktualizacja:19-09-2009]

klasyczne
18-09
19-09
O Puchar Dyrektora CH "Supersam" - młodzież od lat 15 i seniorzy
CH "Supersam" Katowice ul. P.Skargi 6 [aktualizacja:19-09-2009]

klasyczne
18-09
18-09
Turniej handicapowy juniorów
KKSz [aktualizacja:18-09-2009]

blitz
18-09
13-11
Turniej UKS MDK Otwock
MDK Otwock [aktualizacja:09-10-2009]

szybkie
18-09
27-11
Turniej UKS MDK Otwock
MDK Otwock [aktualizacja:26-10-2009]

szybkie
18-09
27-11
Turniej UKS MDK Otwock
MDK Otwock [aktualizacja:17-10-2009]

szybkie
18-09
13-11
Turniej UKS MDK Otwock
MDK Otwock [aktualizacja:13-11-2009]

szybkie
19-09
19-09
II Memoriał Władysława Trząskiego - gr B
Kraków Nowa Huta Gimnazjum Nr 44 oś. Na Stoku 34 [aktualizacja:19-09-2009]

szybkie
19-09
19-09
II Memoriał Władysława Trząskiego - grupa A
Kraków Nowa Huta Gimnazjum nr 44 oś. Na Stoku 34 [aktualizacja:21-09-2009]

szybkie
19-09
19-09
II memoriał Władyslawa Trząskiego grupa C
Kraków Nowa Huta Gimnazjum nr 44 oś. Na Stoku 34 [aktualizacja:21-09-2009]

szybkie
19-09
19-09
II Memoriał Wladysława Trząskiego - grupa D
Kraków Nowa Huta Gimnazjum nr 44 oś. Na Stoku 34 [aktualizacja:21-09-2009]

szybkie
19-09
19-09
IV Puchar Lata w szachach
TCK Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 7 [aktualizacja:19-09-2009]

szybkie
19-09
20-09
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów D 11
Miejski Dom Kultury w Malborku pl.Słowiański 18 [aktualizacja:20-09-2009]

szybkie
19-09
20-09
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów D 15- D 17
Miejski Dom Kultury w Malborku pl.Słowiański 18 [aktualizacja:20-09-2009]

szybkie
19-09
20-09
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów C 11
Miejski Dom Kultury w Malborku pl.Słowiański 18 [aktualizacja:20-09-2009]

szybkie
19-09
20-09
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów C 13
Miejski Dom Kultury w Malborku pl.Słowiański 18 [aktualizacja:20-09-2009]

szybkie
19-09
20-09
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów C 15
Miejski Dom Kultury w Malborku pl.Słowiański 18 [aktualizacja:20-09-2009]

szybkie
19-09
20-09
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów C 17
Miejski Dom Kultury w Malborku pl.Słowiański 18 [aktualizacja:20-09-2009]

szybkie
19-09
20-09
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów C 9
Miejski Dom Kultury w Malborku pl.Słowiański 18 [aktualizacja:20-09-2009]

szybkie
19-09
20-09
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów D 13
Miejski Dom Kultury w Malborku pl.Słowiański 18 [aktualizacja:23-09-2009]

szybkie
19-09
20-09
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów D 9
Miejski Dom Kultury w Malborku pl.Słowiański 18 [aktualizacja:20-09-2009]

szybkie
19-09
20-09
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorówdo lat 20
Miejski Dom Kultury w Malborku pl.Słowiański 18 [aktualizacja:20-09-2009]

szybkie
19-09
20-09
V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY
Węgrów ul. Przemysłowa 5 [aktualizacja:24-09-2009]

klasyczne
19-09
19-09
XIX Ogóln. Mem. Sz Jana Gietki`2009 - Grupa A od R=1800 wzwyż
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:19-09-2009]

szybkie
19-09
19-09
XIX Ogóln. Mem. Sz Jana Gietki`2009 - Grupa B od R = 1000 do 1799
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:19-09-2009]

szybkie
19-09
19-09
XIX Ogóln. Mem. Sz Jana Gietki`2009 - Grupa C Jun ur 94-98
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:19-09-2009]

szybkie
19-09
19-09
XIX Ogóln. Mem. Sz Jana Gietki`2009 - Grupa D Jun ur 1999 i mł.
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:02-10-2009]

szybkie
20-09
20-09
"OD PRZEDSZKOLA ?DO NESTORA"
Klub im.Jana Kiepury w Sosnowcu [aktualizacja:25-09-2009]

szybkie
20-09
20-09
GP RASZYN 2009_10 Poznań 20 IX 2009
Klub RASZYN Poznań [aktualizacja:20-09-2009]

szybkie
20-09
20-09
OD PRZEDSZKOLA ?DO NESTORA -juniorzy
Klub im.Jana Kiepury w Sosnowcu [aktualizacja:25-09-2009]

szybkie
23-09
23-09
353 Szachowa Środa KKSz.
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
24-09
27-09
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików OP-SL - chłopcy 1999 i 2000
Pensjonat "SŁONECZNY GRÓD" - Wisła ul. Kopydło 58 [aktualizacja:27-09-2009]

szybkie
24-09
27-09
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików OP-SL dziewczyny 1999 i 2000
Pensjonat "SŁONECZNY GRÓD" - Wisła ul. Kopydło 58 [aktualizacja:27-09-2009]

szybkie
24-09
27-09
Otwarty Turniej Młodzików Wisła 2009
Pensjonat "SŁONECZNY GRÓD" - Wisła ul. Kopydło 58 [aktualizacja:27-09-2009]

szybkie
24-09
27-09
PORTOFINO CUP
Włocławek [aktualizacja:23-08-2012]
Poland,KP
klasyczne
24-09
12-11
Puchar Kierownika SDK Zakrzewo
SDK Zakrzewo [aktualizacja:14-11-2009]

klasyczne
25-09
25-09
4. runda Grand Prix Białegostoku "Jesień'2009"
Białystok [aktualizacja:26-08-2009]

szybkie
25-09
25-09
4. runda Grand Prix Białegostoku "Jesień'2009"
Białystok [aktualizacja:28-09-2009]

szybkie
25-09
25-09
Mini Turniej 48
MOS Wieliczka [aktualizacja:28-09-2009]

szybkie
25-09
02-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów do 11 lat MP-PK - rocznik 1998 - 1999
Lubenia [aktualizacja:02-10-2009]

klasyczne
25-09
02-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów do 13 lat MP-PK - rocznik 1996 - 1997
Lubenia [aktualizacja:02-10-2009]

klasyczne
25-09
02-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów do 15 lat MP-PK - rocznik 1994 - 1995
Lubenia [aktualizacja:02-10-2009]

klasyczne
25-09
02-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów do 17 lat MP-PK - rocznik 1992 - 1993
Lubenia [aktualizacja:02-10-2009]

klasyczne
25-09
02-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów do 9 lat MP-PK - rocznik 2000 i młodsi
Lubenia [aktualizacja:02-10-2009]

klasyczne
25-09
02-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek do 11 lat MP-PK - rocznik 1998 - 1999
Lubenia [aktualizacja:02-10-2009]

klasyczne
25-09
02-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek do 13 lat MP-PK - rocznik 1996 - 1997
Lubenia [aktualizacja:02-10-2009]

klasyczne
25-09
02-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek do 15 lat MP-PK - rocznik 1994 - 1995
Lubenia [aktualizacja:02-10-2009]

klasyczne
25-09
02-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek do 17 lat MP-PK - rocznik 1992 - 1993
Lubenia [aktualizacja:02-10-2009]

klasyczne
25-09
02-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek do 9 lat MP-PK - roczniki 2000 i młodsze
Lubenia [aktualizacja:02-10-2009]

klasyczne
25-09
03-10
Mistrzostwa Woj. Śląskiego Mężczyzn i Kobiet w szachach klas. na 2009 r - Gr.AB
Imielin ul.Imielińska 29. DK Sokolnia [aktualizacja:06-10-2009]

klasyczneFIDE
25-09
03-10
Mistrzostwa Woj. Śląskiego Mężczyzn i Kobiet w szachach klas. na 2009 r - Gr.C
Imielin ul.Imielińska 29. DK Sokolnia [aktualizacja:15-12-2010]
Poland,SL
klasyczne
25-09
27-09
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - III Turniej - Open A
Wrocław [aktualizacja:27-09-2009]

klasyczne
25-09
27-09
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - III Turniej - Open B
Wrocław [aktualizacja:27-09-2009]

klasyczne
25-09
25-09
Skoczkogońcówki - turniej treningowy
Kraków [aktualizacja:19-12-2009]
Poland,MP
szybkie
25-09
25-09
XII Miedzynarodowy Turniej Szachowy o puchar Zamku Malborskiego - Błyskawiczny
Malbork/ MDK Malbork [aktualizacja:25-09-2009]

blitz
26-09
04-10
II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa A
DK Kolorowa W-wa Ursus ul. Sosnkowskiego 16 [aktualizacja:04-10-2009]

klasyczne
26-09
27-09
III Kongres JANA ZUKERTORTA - Grupa do lat 10
Wrocław [aktualizacja:27-09-2009]

szybkie
26-09
27-09
III Kongres JANA ZUKERTORTA - Grupa do lat 14
Wrocław [aktualizacja:27-09-2009]

szybkie
26-09
27-09
III Kongres JANA ZUKERTORTA - Grupa do lat 18
Wrocław [aktualizacja:02-10-2009]

szybkie
26-09
26-09
Międzynarodowy Turniej Szachowy
Centrum Kultury Gminy Markowa [aktualizacja:26-09-2009]

szybkie
26-09
27-09
Mistrostwa Województwa K-P Juniorów D-11
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bydgoszczy [aktualizacja:10-09-2009]

szybkie
26-09
27-09
Mistrzostwa Polski Szkół i Klubów Katolickich - Grupa A
Kielce [aktualizacja:27-09-2009]

szybkie
26-09
27-09
Mistrzostwa Polski Szkół i Klubów Katolickich - Grupa B
Kielce [aktualizacja:27-09-2009]

szybkie
26-09
27-09
Mistrzostwa Polski Szkół i Klubów Katolickich - Grupa C
Kielce [aktualizacja:27-09-2009]

szybkie
26-09
27-09
Mistrzostwa Polski Szkół i Klubów Katolickich - Grupa D
Kielce [aktualizacja:27-09-2009]

szybkie
26-09
27-09
Mistrzostwa Województwa K-P Juniorow D-9
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bydgoszczy [aktualizacja:10-09-2009]

szybkie
26-09
27-09
Mistrzostwa Województwa Juniorów C-11
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 [aktualizacja:28-09-2009]

klasyczne
26-09
27-09
Mistrzostwa Województwa Juniorów C-13
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bydgoszczy [aktualizacja:28-09-2009]

klasyczne
26-09
27-09
Mistrzostwa Województwa Juniorów C-9
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bydgoszczy [aktualizacja:28-09-2009]

klasyczne
26-09
27-09
Mistrzostwa Województwa Juniorek 9-11-13
MKS Emdek Bydgoszcz ul.Leszczyńskiego 42 [aktualizacja:28-09-2009]

klasyczne
26-09
27-09
Mistrzostwa Województwa K-P Juniorów D-13
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bydgoszczy [aktualizacja:10-09-2009]

szybkie
26-09
26-09
Sobotni Turniej Szachowy
Przemyśl MDK S-KKS ul.Św.Józefa 6 [aktualizacja:27-09-2009]

szybkie
26-09
26-09
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2009/2010 - GRUPA A
CZECHOWICE-DZIEDZICE [aktualizacja:28-09-2009]

szybkie
26-09
26-09
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2009/2010 - GRUPA B
CZECHOWICE-DZIEDZICE [aktualizacja:29-09-2009]

szybkie
26-09
26-09
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2009/2010 - GRUPA C
CZECHOWICE-DZIEDZICE [aktualizacja:29-09-2009]

szybkie
26-09
27-09
Turniej o Puchar Szkoły Szachowej SzachMistrz - Cykl Turniejów AMDS 2009
Kalisz [aktualizacja:27-09-2009]

klasyczne
26-09
27-09
V TURNIEJ "GRAND PRIX-2009"
SP 11 Suwałki [aktualizacja:27-09-2009]

szybkie
26-09
26-09
V Turniej o Puchar Dyrektora Generalnego Dróg Krajowych i Autostrad
Szczucin [aktualizacja:07-10-2009]

szybkie
26-09
26-09
VI Otwarte Mistrzostwa Chojnic w szachach błyskawicznych Mobilni 2009
Chojnice [aktualizacja:27-09-2009]

blitz
26-09
27-09
VII Nocny Maraton Szachowy o Puchar Janowskich Przedsiębiorców
Janów Lubelski [aktualizacja:27-09-2009]

klasyczne
26-09
04-10
VII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego w Szachach
Liceum Ogólnokształcace im. Bolesława Chrobrego w Gryficach [aktualizacja:03-08-2010]
Poland,ZP
klasyczneFIDE
26-09
27-09
Wrzesień A
UKS GEDANENSIS Gdańsk [aktualizacja:27-09-2009]

klasyczneFIDE
26-09
27-09
Wrzesień B
UKS GEDANENSIS Gdańsk [aktualizacja:27-09-2009]

klasyczneFIDE
26-09
27-09
Wrzesień C
UKS GEDANENSIS Gdańsk [aktualizacja:27-09-2009]

klasyczneFIDE
26-09
27-09
Wrzesień D
UKS GEDANENSIS Gdańsk [aktualizacja:27-09-2009]

klasyczneFIDE
26-09
27-09
XII Miedzynarodowy Turniej Szachowy o puchar Zamku Malborskiego - Turniej Główny
Malbork / MDK Malbork [aktualizacja:27-09-2009]

szybkie
27-09
03-10
Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA C-11
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [aktualizacja:03-10-2009]

klasyczne
27-09
03-10
Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA C-13
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [aktualizacja:05-10-2009]

klasyczne
27-09
03-10
Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA C-15
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [aktualizacja:03-10-2009]

klasyczne
27-09
03-10
Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA C-17
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [aktualizacja:03-10-2009]

klasyczne
27-09
03-10
Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA C-9
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [aktualizacja:03-10-2009]

klasyczne
27-09
03-10
Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA D-11
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [aktualizacja:03-10-2009]

klasyczne
27-09
03-10
Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA D-13
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [aktualizacja:30-09-2009]

klasyczne
27-09
03-10
Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA D-15
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [aktualizacja:03-10-2009]

klasyczne
27-09
03-10
Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA D-17
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [aktualizacja:03-10-2009]

klasyczne
27-09
03-10
Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA D-9
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [aktualizacja:03-10-2009]

klasyczne
27-09
27-09
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY P'15 O PUCHAR PREZESA TECHNISERV POLSKA
Częstochowa Gimnazjum Nr 9 ul.Sobieskiego 15 [aktualizacja:27-09-2009]

szybkie
27-09
27-09
Turniej w Konstancinie do 19 lat
Konstancik k.Warszawy [aktualizacja:03-10-2009]

szybkie
28-09
28-09
Mini Turniej 49
MOS Wieliczka [aktualizacja:28-09-2009]

szybkie
29-09
22-12
70th YMCA Autumn 2009-D
Warszawa [aktualizacja:17-12-2009]

klasyczneFIDE
30-09
30-09
354 Szachowa Środa 30/09/2009
KKSz ul. Pradnicka 43 [aktualizacja:02-10-2009]

klasyczne
30-09
30-09
354 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
30-09
30-09
V Grand Prix Tarnowskich Gór w szachach - turniej II
TCK Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 7 godz.18.00 [aktualizacja:30-09-2009]

szybkie
październik 2009
01-10
17-12
68th YMCA Autumn 2009-B
Warszawa [aktualizacja:17-12-2009]

klasyczneFIDE
01-10
01-10
Otwarte Turnieje Szachowe BLITZ`2009 - turniej nr 9
Zelmer Rzeszów [aktualizacja:01-10-2009]

blitz
01-10
04-10
XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Bohaterów Akcji V2 - Open
Sarnaki [aktualizacja:04-10-2009]

szybkie
01-10
04-10
XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Bohaterów Akcji V2 - Turniej Juniorów
Sarnaki [aktualizacja:04-10-2009]

szybkie
02-10
02-10
5. runda Grand Prix Białegostoku "Jesień'2009"
Białystok [aktualizacja:16-10-2009]

klasyczne
02-10
04-12
67th YMCA Autumn 2009-A
Warszawa [aktualizacja:04-12-2009]

klasyczneFIDE
02-10
04-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy podlasko-lubelskiej - chłopcy.
Augustów [aktualizacja:21-10-2009]

klasyczne
02-10
04-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy podlasko-lubelskiej - dziewczęta
Augustów [aktualizacja:01-09-2009]

klasyczne
02-10
04-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy podlasko-lubelskiej - dziewczeta.
Augustów [aktualizacja:18-10-2009]

klasyczne
02-10
02-10
Mini Turniej 50
MOS Wieliczka [aktualizacja:02-10-2009]

szybkie
02-10
11-10
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego 2009 grupa A
Szubin [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczneFIDE
02-10
02-10
Piątkowe Turnieje Szachowe Klubu Polonia Wrocław
Wrocław [aktualizacja:02-10-2009]

szybkie
02-10
02-10
Sobotni Turniej Szachowy S-KKS MDK
Przemyśl [aktualizacja:03-10-2009]

szybkie
02-10
02-10
Turniej treningowy (końc. ciężkofigurowe)
KKSz [aktualizacja:02-10-2009]

klasyczne
03-10
03-10
Grand Prix Siedlec 2009
Publiczne Gimnazjum Nr 3 [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,MA
szybkie
03-10
03-10
II Memoriał Szachistów Sędziszowa Młp Ropczyc i okolic - Przedszkolaki
Ropczyce - Turniej odwołano [aktualizacja:31-08-2009]

szybkie
03-10
03-10
II Memoriał Szachistów Sędziszowa Młp Ropczyc i okolic 2009 - Jun ur 90-95
Ropczyce - Turniej odwołano [aktualizacja:31-08-2009]

szybkie
03-10
03-10
II Memoriał Szachistów Sędziszowa Młp Ropczyc i okolic 2009 - Seniorzy
Ropczyce - TURNIEJ ODWOŁANO [aktualizacja:31-08-2009]

szybkie
03-10
03-10
II Memoriał Szachistów Sedziszowa Młp Ropczyc i okolic - Jun ur 1996-2001
Ropczyce - Turniej odwołano [aktualizacja:31-08-2009]

szybkie
03-10
03-10
II Turniej Grand Prix Plocka 2009 - P'15
Plock [aktualizacja:27-09-2009]

szybkie
03-10
03-10
II Turniej Grand Prix Plocka 2009 - P'15
Plock [aktualizacja:03-10-2009]

szybkie
03-10
04-10
II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa B
DK Kolorowa W-wa Ursus ul. Sosnkowskiego 16 [aktualizacja:04-10-2009]

klasyczne
03-10
04-10
II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa C
DK Kolorowa W-wa Ursus ul. Sosnkowskiego 16 [aktualizacja:04-10-2009]

szybkie
03-10
04-10
III Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - chłopcy 1999 i 2000
Bydgoszcz - ul. K.K. Baczyńskiego 3 [aktualizacja:09-10-2009]

klasyczne
03-10
04-10
III Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - dziewczynki 1999 i 2000
Bydgoszcz - ul. K.K. Baczyńskiego 3 [aktualizacja:09-10-2009]

klasyczne
03-10
03-10
Makowieckie STSY
Makowiec [aktualizacja:04-10-2009]

szybkie
03-10
04-10
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa C11
Zamek Książ [aktualizacja:04-10-2009]

klasyczne
03-10
04-10
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa C13
Zamek Książ [aktualizacja:04-10-2009]

klasyczne
03-10
04-10
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa C15
Zamek Książ [aktualizacja:04-10-2009]

klasyczne
03-10
04-10
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa C17
Zamek Książ [aktualizacja:04-10-2009]

klasyczne
03-10
04-10
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa C9
Zamek Książ [aktualizacja:03-11-2009]

klasyczne
03-10
04-10
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa D11
Zamek Książ [aktualizacja:04-10-2009]

klasyczne
03-10
04-10
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa D13
Zamek Książ [aktualizacja:04-10-2009]

klasyczne
03-10
04-10
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa D15
Zamek Książ [aktualizacja:04-10-2009]

klasyczne
03-10
04-10
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa D9
Zamek Książ [aktualizacja:04-10-2009]

klasyczne
03-10
06-10
Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików LD+SK
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [aktualizacja:07-10-2009]

szybkie
03-10
04-10
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego 2009 grupa B
Szubin [aktualizacja:04-10-2009]

klasyczne
03-10
03-10
Piknik szachowy w Strzybnicy - Turniej rozwydrzonych dzieciaków
Tarnowskie Góry Strzybnica [aktualizacja:03-10-2009]

szybkie
03-10
03-10
Turniej im.Jana Brustmana
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:03-10-2009]

szybkie
03-10
04-10
V Jesienny Festiwal Szachowy dla Juniorów
Konin/ Szkoła Podstawowa nr 12 [aktualizacja:04-10-2009]

klasyczne
03-10
03-10
VII OTWARTE MISTRZOSTWA RYDUŁTÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr.2 w Rydułtowach [aktualizacja:03-10-2009]

szybkie
03-10
03-10
XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Bohaterów Akcji V2 - Blitz
Sarnaki [aktualizacja:03-10-2009]

blitz
04-10
29-11
DMP - 4 liga PK 2009 (Grupa A B)
Rzeszów Krosno [aktualizacja:25-09-2009]

drużynowy, klasyczne
04-10
04-10
DRUŻYNOWY TURNIEJ SZACHOWY OPEN PUCHAR RYBNIKA 2009
Rybnik [aktualizacja:05-10-2009]

drużynowy, szybkie
04-10
04-10
Grand-Prix Tczewa 2009 - październik
Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie [aktualizacja:08-10-2009]

szybkie
04-10
11-10
IV Indywidualne Mistrzostwa Polski Inwalidów w Szachach Stowarzyszenia "Idea"
Karpacz [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczne
04-10
04-10
IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY OPOCZNO 2009 - Turniej B
OPOCZNO [aktualizacja:04-10-2009]

szybkie
04-10
04-10
IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY OPOCZNO 2009 - Turniej A
OPOCZNO [aktualizacja:04-10-2009]

szybkie
04-10
04-10
IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY OPOCZNO 2009 - Turniej C
OPOCZNO [aktualizacja:04-10-2009]

szybkie
04-10
09-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - chłopcy do lat 11 (C11)
Augustów [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczne
04-10
09-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - chłopcy do lat 13 (C13)
Augustów [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczneFIDE
04-10
09-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - chłopcy do lat 15 (C15)
Augustów [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczneFIDE
04-10
09-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - chłopcy do lat 17 (C17)
Augustów [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczneFIDE
04-10
09-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - chłopcy do lat 9 (C09)
Augustów [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczne
04-10
09-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - dziewczęta do lat 11 (D11)
Augustów [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczne
04-10
09-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - dziewczęta do lat 13 (D13)
Augustów [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczneFIDE
04-10
09-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - dziewczęta do lat 15 (D15)
Augustów [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczneFIDE
04-10
09-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - dziewczęta do lat 17 (D17)
Augustów [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczneFIDE
04-10
09-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - dziewczęta do lat 9 (D09)
Augustów [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczne
05-10
05-10
Mistrzostwa Gimnazjum Powiatu Malborskiego
MDK Malbork [aktualizacja:05-10-2009]

drużynowy, szybkie
05-10
05-10
Mistrzostwa Szkół Podstawowych Powiatu Malborskiego
MDK Malbork [aktualizacja:05-10-2009]

drużynowy, szybkie
06-10
18-12
69th YMCA Autumn 2009-C
Warszawa [aktualizacja:17-12-2009]

klasyczneFIDE
07-10
07-10
355 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
07-10
07-10
III Grand Prix Starachowic - Turniej 1
Starachowice ul. Moniuszki 117 - Szkoła Podstawowa nr 6 [aktualizacja:08-10-2009]

blitz
07-10
11-10
Mistrzostwa Polski Drukarzy i Wydawców
Wierzbowo [aktualizacja:12-10-2009]

szybkie
07-10
07-10
Szachowe Mistrzostwa Polski Drukarzy i Wydawców - turniej par
Wierzbowo k/Mrągowa [aktualizacja:12-10-2009]

blitz
07-10
07-10
Turniej Kontrolny 2009/2010-1
SP Przebieczany [aktualizacja:07-10-2009]

szybkie
08-10
08-10
Mistrzostwa Polski Drukarzy i Wydawców Memoriał - A. Kurzyńskiego i S. Gryziaka
Wierzbowo [aktualizacja:12-10-2009]

blitz
09-10
11-10
FIDELICE - o Puchar Dyrektora GOSiR Piaseczno
Zespół Szkół Publicznych w Chylicach ul. Dworska 2 [aktualizacja:15-10-2009]

klasyczneFIDE
09-10
11-10
III Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików DS+LB - Chłopcy (9-10 lat)
Lewin Kłodzki [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczne
09-10
11-10
III Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików DS+LB - Dziewczynki (9-10 lat)
Lewin Kłodzki [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczne
09-10
09-10
Integracyjny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ECDiE im. ks. M.Lutra
Wrocław [aktualizacja:09-10-2009]

szybkie
09-10
09-10
IV MAŁOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY ŚRODOWISKOWY DOM SAMOP. WOLBROM
WOLBROM ul.Skalska 20 [aktualizacja:09-10-2009]

szybkie
09-10
09-10
IV MAŁOPOLSKI TURNIEJ WARCABOWY-ŚRODOWISKOWY DOM SAMOP. WOLBROM
Wolbrom ul.Skalska20 [aktualizacja:09-10-2009]

szybkie
09-10
09-10
Mini Turniej 52
MOS Wieliczka [aktualizacja:09-10-2009]

szybkie
09-10
09-10
Mini Turniej 53
MOS Wieliczka [aktualizacja:12-10-2009]

szybkie
09-10
09-10
Mistrzostwa Polski Drukarzy i Wydawców w grze błyskawicznej
Wierzbowo [aktualizacja:12-10-2009]

blitz
09-10
09-10
Piątkowe Turnieje Szachowe Klubu Polonia Wrocław
Wrocław [aktualizacja:09-10-2009]

szybkie
10-10
10-10
56th BKCC-DCSC Under 12 Rapid Chess Tournament
Blue Knight Chess Club [aktualizacja:03-11-2009]

szybkie
10-10
11-10
dGCS Open - II Międzynarodowy Puchar Polski Przedsiębiorców w szachach
Ostrów Wlkp. [aktualizacja:11-10-2009]

szybkie
10-10
10-10
GRAND PRIX ŁODYGOWICE - TURNIEJ 1
ŁODYGOWICE [aktualizacja:10-10-2009]

szybkie
10-10
11-10
GRAND PRIX KADRY POMORSKIEJ
UKS GEDANENSIS Gdańsk [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczneFIDE
10-10
11-10
I JESIENNY TURNIEJ SZACHOWY A - RAWICZ 2009
DOM KULTURY RAWICZ /SALA KLUBOWA/ [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczne
10-10
11-10
I JESIENNY TURNIEJ SZACHOWY B -RAWICZ 2009
DOM KULTURY RAWICZ SALA KLUBOWA [aktualizacja:11-10-2009]

szybkie
10-10
10-10
II OTWARTE MISTRZOSTWA CZERWIONKI-LESZCZYN W SZACHACH
Leszczyny ul. Ligonia 2 - Dom Kultury [aktualizacja:10-10-2009]

szybkie
10-10
11-10
IV Szubiński Turniej Klasyfikacyjny 2009
Szubin [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczne
10-10
11-10
PAŹDZIERNIK B - 1600
UKS GEDANENSIS Gdańsk [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczneFIDE
10-10
11-10
PAŹDZIERNIK C - 1400
UKS GEDANENSIS Gdańsk [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczneFIDE
10-10
11-10
PAŹDZIERNIK D - 1100-1250
UKS GEDANENSIS Gdańsk [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczneFIDE
10-10
11-10
PAŹDZIERNIK E - 1000
UKS GEDANENSIS Gdańsk [aktualizacja:11-10-2009]

klasyczneFIDE
10-10
10-10
Szachowe Początki
Zespół Szkół Publicznych w Chylicach ul. Dworska 2 [aktualizacja:10-10-2009]

szybkie
10-10
10-10
SZACHOWY WEEKEND W GALERII KRAKOWSKIEJ turniej juniorów do lat 10
Galeria Krakowska [aktualizacja:11-10-2009]

szybkie
10-10
10-10
SZACHOWY WEEKEND W GALERII KRAKOWSKIEJ turniej juniorów do lat 12
Galeria Krakowska [aktualizacja:11-10-2009]

szybkie
10-10
10-10
SZACHOWY WEEKEND W GALERII KRAKOWSKIEJ turniej juniorów do lat 14
Galeria Krakowska [aktualizacja:11-10-2009]

szybkie
10-10
10-10
SZACHOWY WEEKEND W GALERII KRAKOWSKIEJ turniej juniorów do lat 16
Galeria Krakowska [aktualizacja:11-10-2009]

szybkie
10-10
10-10
SZACHOWY WEEKEND W GALERII KRAKOWSKIEJ turniej juniorów do lat 18
Galeria Krakowska [aktualizacja:11-10-2009]

szybkie
10-10
10-10
Turniej Szachowy - Gimnazjada 09
Krupski Młyn [aktualizacja:11-10-2009]

drużynowy, szybkie
10-10
11-10
VII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy "Równych Szans"
Zespoł Szkół Nr 2 w Siedlcach [aktualizacja:11-10-2009]

szybkie
10-10
11-10
VII Otwarte Mistrzostwa Parafii pod Wezwaniem św. Urszuli Ledóchowskiej
Zespół Szkół Publicznych w Chylicach ul. Dworska 2. [aktualizacja:12-10-2009]

klasyczne
10-10
11-10
XI Nocny Maraton Szachowy "BLITZ" Żarów'2009 - 1 koło
Żarów [aktualizacja:11-10-2009]

blitz
10-10
10-10
XVII Wielicki Turniej Szachowy Rodzin
Wieliczka/sala Magistrat [aktualizacja:11-10-2009]

drużynowy, szybkie
11-10
24-01
DMP - 4 liga PK 2009/2010 Grupa A Mielec
Mielec [aktualizacja:25-01-2010]
Poland,PK
drużynowy, klasyczne
11-10
24-01
DMP - 4 liga PK 2009/2010 Grupa B Rzeszów
Rzeszów [aktualizacja:25-01-2010]
Poland,PK
drużynowy, klasyczne
11-10
11-10
Gminna Liga Szachowa w Woli gmina Miedźna październik 2009
Wola k. Pszczyny SP 2 Wola ul. Lipowa 3 [aktualizacja:12-10-2009]

szybkie
11-10
16-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa C11
Lewin Kłodzki [aktualizacja:16-10-2009]

klasyczne
11-10
16-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa C13
Lewin Kłodzki [aktualizacja:16-10-2009]

klasyczne
11-10
16-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa C15
Lewin Kłodzki [aktualizacja:16-10-2009]

klasyczne
11-10
16-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa C17
Lewin Kłodzki [aktualizacja:16-10-2009]

klasyczne
11-10
16-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa C9
Lewin Kłodzki [aktualizacja:16-10-2009]

klasyczne
11-10
16-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D11
Lewin Kłodzki [aktualizacja:16-10-2009]

klasyczne
11-10
16-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D13
Lewin Kłodzki [aktualizacja:16-10-2009]

klasyczne
11-10
16-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D15
Lewin Kłodzki [aktualizacja:16-10-2009]

klasyczne
11-10
16-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D17
Lewin Kłodzki [aktualizacja:16-10-2009]

klasyczne
11-10
16-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D9
Lewin Kłodzki [aktualizacja:16-10-2009]

klasyczne
11-10
18-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - chłopcy do lat 11
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [aktualizacja:18-10-2009]

klasyczneFIDE
11-10
18-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - chłopcy do lat 13
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [aktualizacja:18-10-2009]

klasyczneFIDE
11-10
18-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - chłopcy do lat 15
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [aktualizacja:18-10-2009]

klasyczne
11-10
18-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - chłopcy do lat 17
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [aktualizacja:18-10-2009]

klasyczneFIDE
11-10
18-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - chłopcy do lat 9
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [aktualizacja:18-10-2009]

klasyczne
11-10
18-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - dziewczęta do lat 11
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [aktualizacja:18-10-2009]

klasyczne
11-10
18-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - dziewczęta do lat 13
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [aktualizacja:18-10-2009]

klasyczneFIDE
11-10
18-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - dziewczęta do lat 15
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [aktualizacja:18-10-2009]

klasyczneFIDE
11-10
18-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - dziewczęta do lat 17
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [aktualizacja:18-10-2009]

klasyczneFIDE
11-10
18-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - dziewczęta do lat 9
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [aktualizacja:18-10-2009]

klasyczne
11-10
11-10
SZACHOWY WEEKEND W GALERII KRAKOWSKIEJ turniej open
Galeria Krakowska [aktualizacja:11-10-2009]

szybkie
11-10
11-10
Turniej o Puchar Prezesa dGCS S.A. oraz dGCS Open Junior 2009
Ostrów Wlkp. [aktualizacja:13-10-2009]

szybkie
11-10
11-10
VI Edycja Diecezjalnej Ligi Szachowej
Sarnaki [aktualizacja:11-10-2009]

szybkie
12-10
12-10
Grand-Prix Rzeszowa - turniej nr 9 na 2009 r.
Zelmer Rzeszów [aktualizacja:12-10-2009]

szybkie
12-10
12-10
II MISTRZOSTWA ZAKŁADU GAZOWNICZEGO BIAŁYSTOK
ZGB / Białystok ul. Zacisze 8 [aktualizacja:16-10-2009]

szybkie
12-10
21-10
XII Ogólnopolski Turniej Szachowy Niewidomych Świnoujście 2009
Świnoujście Kaliszanka [aktualizacja:20-10-2009]

klasyczne
14-10
14-10
356 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
14-10
14-10
V Grand Prix Tarnowskich Gór w szachach - turniej III
TCK Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 7 godz. 18.00 [aktualizacja:14-10-2009]

szybkie
14-10
19-05
XI DRUŻYNOWE ROZGRYWKI SZACHOWE OKRĘGU RYBNICKIEGO 2010
Okręg Rybnicki [aktualizacja:12-05-2010]
Poland,SL
drużynowy, klasyczne
15-10
15-10
54 Czwartkowy blitz 5'+3" dn.15/10/2009
Pradnicka 43 [aktualizacja:16-10-2009]

blitz
15-10
15-10
Integracyjny Turniej Szachowy "Bierki"
Wrocław [aktualizacja:15-10-2009]

szybkie
15-10
15-10
Otwarte Turnieje Szachowe BLITZ`2009 - turniej nr 10
Zelmer Rzeszów [aktualizacja:15-10-2009]

blitz
16-10
16-10
Mini Turniej 54
MOS Wieliczka [aktualizacja:16-10-2009]

szybkie
16-10
24-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów C11
Sarbinowo [aktualizacja:24-10-2009]

klasyczne
16-10
24-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów C13
Sarbinowo [aktualizacja:24-10-2009]

klasyczne
16-10
24-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów C15
Sarbinowo [aktualizacja:24-10-2009]

klasyczne
16-10
24-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów C17
Sarbinowo [aktualizacja:24-10-2009]

klasyczne
16-10
24-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów C9
Sarbinowo [aktualizacja:24-10-2009]

klasyczne
16-10
24-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów D11
Sarbinowo [aktualizacja:24-10-2009]

klasyczne
16-10
24-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów D13
Sarbinowo [aktualizacja:24-10-2009]

klasyczne
16-10
24-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów D15
Sarbinowo [aktualizacja:24-10-2009]

klasyczne
16-10
24-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów D17
Sarbinowo [aktualizacja:24-10-2009]

klasyczne
16-10
24-10
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów D9
Sarbinowo [aktualizacja:24-10-2009]

klasyczne
16-10
17-10
Mistrzostwa Polski Pracowników Administracji Celnej 2009
Otwock [aktualizacja:17-10-2009]

szybkie
16-10
18-12
Mistrzostwa Starachowic - 2009
Starachowice ul. Jana Pawła II - Parafia MBNP [aktualizacja:16-02-2010]
Poland,SK
klasyczne
16-10
11-12
Mistrzostwa Starachowic Juniorów - 2009
Starachowice ul. Jana Pawła II - Parafia MBNP [aktualizacja:22-12-2009]
Poland,SK
klasyczne
16-10
24-10
Półfinał Mistrzostw Polski Kobiet
Sarbinowo [aktualizacja:24-10-2009]

klasyczne
16-10
26-10
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn
Sarbinowo [aktualizacja:25-10-2009]

klasyczne
16-10
16-10
Piątkowe Turnieje Szachowe Klubu Polonia Wrocław
Wrocław [aktualizacja:16-10-2009]

szybkie
16-10
16-10
Turniej tematyczny: goniec vs skoczek
Kraków [aktualizacja:16-10-2009]

klasyczne
17-10
18-10
I Mistrzostwa Polski w Szachach Pracowników Firm Wodociągowych i Kanalizacyjnych
SP nr 53 Katowice - Nikiszowiec [aktualizacja:18-10-2009]

szybkie
17-10
18-10
I Mistrzostwa Polski w Szachach Pracowników Firm Wodociągowych i Kanalizacyjnych
http://szachy.rpwik.katowice.pl/index.php?/pages/mapa.html [aktualizacja:11-10-2009]

szybkie
17-10
23-11
III Liga Małopolska Seniorów
Kraków [aktualizacja:22-11-2009]

drużynowy, klasyczne
17-10
23-10
Międzwojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - chłopcy do lat 17 (C17)
Bęsia [aktualizacja:23-10-2009]

klasyczneFIDE
17-10
17-10
Międzynarodowy Turniej "II Otwocka Jesień Szachowa"
MDK Otwock ul Poniatowskiego 10 [aktualizacja:17-10-2009]

szybkie
17-10
23-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - chłopcy do lat 9 (C09)
Bęsia [aktualizacja:23-10-2009]

klasyczne
17-10
23-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - dziewczęta do lat 15 (D15)
Bęsia [aktualizacja:23-10-2009]

klasyczneFIDE
17-10
23-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - dziewczęta do lat 17 (D17)
Bęsia [aktualizacja:24-10-2009]

klasyczneFIDE
17-10
23-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - dziewczęta do lat 9 (D09)
Bęsia [aktualizacja:23-10-2009]

klasyczne
17-10
24-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PO +KP C 9
Junoszyno [aktualizacja:25-10-2009]

klasyczne
17-10
24-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Po+KP C11
Junoszyno [aktualizacja:24-10-2009]

klasyczne
17-10
24-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PO-KP Grupa C13
Junoszyno [aktualizacja:25-10-2009]

klasyczne
17-10
24-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PO-KP Grupa C 15
Junoszyno [aktualizacja:24-10-2009]

klasyczne
17-10
24-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PO-KP Grupa C 17
Junoszyno [aktualizacja:24-10-2009]

klasyczne
17-10
23-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - chłopcy do lat 11 (C11)
Bęsia [aktualizacja:23-10-2009]

klasyczneFIDE
17-10
23-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - chłopcy do lat 13 (C13)
Bęsia [aktualizacja:24-10-2009]

klasyczneFIDE
17-10
23-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - chłopcy do lat 15 (C15)
Bęsia [aktualizacja:23-10-2009]

klasyczneFIDE
17-10
23-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - dziewczęta do lat 13 (D13)
Bęsia [aktualizacja:23-10-2009]

klasyczne
17-10
23-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - dziewczęta do lat 11 (D11)
Bęsia [aktualizacja:23-10-2009]

klasyczne
17-10
24-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek PO-KP Grupa D 11
Junoszyno [aktualizacja:24-10-2009]

klasyczne
17-10
24-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek PO-KP Grupa D 13
Junoszyno [aktualizacja:25-10-2009]

klasyczne
17-10
24-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek PO-KP Grupa D 15
Junoszyno [aktualizacja:23-10-2009]

klasyczne
17-10
24-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek PO-KP Grupa D 17
Junoszyno [aktualizacja:24-10-2009]

klasyczne
17-10
24-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek PO-KP Grupa D 9
Junoszyno [aktualizacja:24-10-2009]

klasyczne
17-10
24-10
Mistrzostw Międzywojewódzkich PO - KP
Junoszyno koło Stegny [aktualizacja:15-10-2009]

klasyczneFIDE
17-10
17-10
Mistrzostwa SKK Lech - juniorzy
SKK Lech Siedlce ul. Chrobrego 4 [aktualizacja:17-10-2009]

szybkie
17-10
17-10
O Puchar Dyrektora Natolińskiego Ośrodka Kultury
NOK ul. Na Uboczu 3 [aktualizacja:17-10-2009]

szybkie
17-10
17-10
OTWARTE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI PRZEDSZKOLAKÓW Gr.- CH
SP Przebieczany [aktualizacja:17-10-2009]

szybkie
17-10
17-10
OTWARTE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI PRZEDSZKOLAKÓW Gr.- DZ
SP Przebieczany [aktualizacja:17-10-2009]

szybkie
17-10
17-10
Puchar Sedlaczka - Otwrte mistrzostwa Tarnowskich Gór i powiatu tarnogórskiego
Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Tarnowskich Górach [aktualizacja:18-10-2009]

szybkie
17-10
17-10
Turniej Czekoladowy pod patronatem Mistrza Cukierniczego Sergiusza Siemionko
WKSz DACH BUD Wrocław [aktualizacja:17-10-2009]

szybkie
17-10
17-10
Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Roztocza - juniorki
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:17-10-2009]

szybkie
17-10
17-10
Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Roztocza - juniorzy
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:17-10-2009]

szybkie
17-10
17-10
Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Roztocza - młodzicy
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:17-10-2009]

szybkie
17-10
17-10
VI Mistrzostwa SKK Lech 2009
SKK Lech Siedlce ul. Chrobrego 4 [aktualizacja:17-10-2009]

szybkie
17-10
17-10
XX Międzynarodowy Turniej Szachowy Przemyskiego Niedźwiadka
Przemyśl [aktualizacja:16-10-2009]

szybkie
17-10
17-10
XX MIędzynarodowy Turniej Szachowy Przemyskiego Niedźwiadka - Seniorzy
Przemyśl [aktualizacja:17-10-2009]

szybkie
17-10
17-10
XX Międzynarodowy Turniej Szachowy Przemyskiego Niedźwiadka Juniorzy
Przemyśl [aktualizacja:25-10-2009]

szybkie
18-10
10-01
Drużynowe Mistrzostwa Wojew. Dolnośląskiego - Wałbrzyska Liga Okręgowa 2009/2010
Drużyny Dolnośląskie [aktualizacja:01-03-2010]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
18-10
11-04
III Dolnośląska Liga Szachowa 2009/2010
Dolny Śląsk [aktualizacja:04-03-2010]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
18-10
28-03
Podwrocławska Liga Okręgowa 2009/2010
Dolny Śląsk [aktualizacja:18-04-2010]

drużynowy, klasyczne
18-10
28-03
Wrocławska Liga Okręgowa 2009 / 2010
Wrocław [aktualizacja:26-04-2010]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
18-10
18-10
XVI SUWALSKA LIGA SZKOLNA - 1 Turniej
SP 11 Suwałki [aktualizacja:18-10-2009]

szybkie
19-10
19-10
Indywidualne Mistrzostwa Konina Szkół Ponadgimnazjalnych - Juniorki
Konin - MDK Konin [aktualizacja:20-10-2009]

szybkie
19-10
19-10
Indywidualne Mistrzostwa Konina Szkół Ponadgimnazjalnych - Juniorzy
Konin - MDK Konin [aktualizacja:20-10-2009]

blitz
19-10
19-10
Mini Turniej 55
MOS Wieliczka [aktualizacja:23-10-2009]

szybkie
21-10
21-10
357 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
21-10
21-10
Cykl Turniejów Tematycznych Starachowickie Szachy - Turniej 1
Starachowice ul.moniuszki 117 - Szkoła Podstawowa nr 6 [aktualizacja:22-10-2009]

klasyczne
21-10
21-10
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - IV turniej - grupa B
Wrocław [aktualizacja:25-10-2009]

szybkie
22-10
22-10
Mistrzostwa Gimnazjum nr 2 w Biłgoraju
Gimnazjum nr 2 w Biłgoraju [aktualizacja:22-10-2009]

inne
22-10
22-10
Turniej Błyskawiczny Miedzywojewódzkich Mistrzostw Juniorów
Junoszyno k/Stegny [aktualizacja:28-10-2009]

klasyczne
23-10
23-10
8. runda Grand Prix Białegostoku "Jesień'2009"
Białystok [aktualizacja:30-09-2009]

szybkie
23-10
23-10
Licealiada Miasta Białegostoku Chłopców 2009
Białystok [aktualizacja:27-10-2009]

drużynowy, szybkie
23-10
23-10
Licealiada Miasta Białegostoku Dziewcząt 2009
Białystok [aktualizacja:27-10-2009]

drużynowy, szybkie
23-10
25-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików WM i MA - chłopcy do lat 10 (C10)
Bęsia [aktualizacja:25-10-2009]

klasyczne
23-10
25-10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików WM i MA - dziewczęta do lat 10 (D10)
Bęsia [aktualizacja:25-10-2009]

klasyczne
23-10
23-10
Mini Turniej 56
MOS Wieliczka [aktualizacja:23-10-2009]

szybkie
23-10
25-10
Mistrostwa Województwa Seniorów i Juniorów w Szachach Szybkich
Lublin [aktualizacja:24-10-2009]

szybkie
23-10
25-10
Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 8 i 10 w Szachach Szybkich
Lublin [aktualizacja:24-10-2009]

szybkie
23-10
25-10
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - IV turniej - grupa A
Wrocław [aktualizacja:25-10-2009]

klasyczne
23-10
25-10
V OTSz Mistrzowie 2010 grupa M
Kraków KKSz (Prądnicka 43) [aktualizacja:25-10-2009]

klasyczne
24-10
25-10
32 OTSz P30 "Zabrzańska Jesień'2009" Dzieci do 10 lat gr.A
Zabrze Grzybowice ul.Badestinusa 60 [aktualizacja:25-10-2009]

szybkie
24-10
25-10
32 OTSz P30 "Zabrzańska Jesień'2009" Dzieci do 14 lat gr.B
Zabrze Grzybowice ul.Badestinusa 60 [aktualizacja:25-10-2009]

klasyczne
24-10
25-10
32 OTSz P30 "Zabrzańska Jesień'2009" Dzieci do 18 lat gr.C
Zabrze Grzybowice ul.Badestinusa 60 [aktualizacja:25-10-2009]

klasyczne
24-10
24-10
I Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2009 2010
Przemśl Św.Jozefa 6 [aktualizacja:24-10-2009]

szybkie
24-10
24-10
Igrzyska Miasta Białegostoku Chłopców 2009
Białystok [aktualizacja:26-10-2009]

drużynowy, szybkie
24-10
24-10
Igrzyska Miasta Białegostoku Dziewcząt 2009
Białystok [aktualizacja:26-10-2009]

drużynowy, szybkie
24-10
24-10
II OTSz O ZŁOTEGO JEŻA 2009 - Gr A Seniorzy
Jeżowe [aktualizacja:27-10-2009]

szybkie
24-10
24-10
II OTSz O ZŁOTEGO JEŻA 2009 - Gr B Jun ur 94-98
Jeżowe [aktualizacja:24-10-2009]

szybkie
24-10
24-10
II OTSz O ZŁOTEGO JEŻA 2009 - Gr C Jun ur 99 i mł.
Jeżowe [aktualizacja:25-10-2009]

szybkie
24-10
24-10
Szachowy Weekend w Galerii Łódzkiej Juniorzy 2009
Łódź [aktualizacja:26-10-2009]

szybkie
24-10
24-10
Turniej w Klubie Kultury Anin nr.3
Warszawa Anin [aktualizacja:25-10-2009]

szybkie
24-10
24-10
V OTSz Mistrzowie 2010 - grupa U10
Kraków SP12 [aktualizacja:24-10-2009]

szybkie
24-10
24-10
V OTSz Mistrzowie 2010 grupa U13
Kraków SP12 [aktualizacja:24-10-2009]

szybkie
24-10
24-10
V OTSz Mistrzowie 2010 grupa U16
Kraków SP12 [aktualizacja:24-10-2009]

szybkie
24-10
25-10
VI TURNIEJ "GRAND PRIX-2009" - ODWOŁANY
SP 11 Suwałki [aktualizacja:21-10-2009]

szybkie
25-10
25-10
Gimnazjada Miasta Białegostoku Chłopców 2009
Białystok [aktualizacja:26-10-2009]

drużynowy, szybkie
25-10
25-10
Gimnazjada Miasta Białegostoku Dziewcząt 2009
Białystok [aktualizacja:26-10-2009]

drużynowy, szybkie
25-10
25-10
GP RASZYN 2009_10 Poznań 25 X 2009
KLUB RASZYN [aktualizacja:25-10-2009]

szybkie
25-10
25-10
IV Otwarty Turniej Małopolskiego TKKF
Kraków [aktualizacja:26-10-2009]

szybkie
25-10
25-10
Konstancin do 19 lat
Konstancin k.Warszawy [aktualizacja:25-10-2009]

szybkie
25-10
25-10
Spartakiada Dzielnic 09 Tarnowskie Góry
Szkoła podstawowa nr 6 w Tarnowskich Górach [aktualizacja:27-10-2009]

drużynowy, szybkie
25-10
25-10
Szachowy Weekend w Galerii Łódzkiej OPEN 2009
Łódź [aktualizacja:25-10-2009]

szybkie
25-10
25-10
VIII Memoriał Szachowy im. Stanisława Szumskiego i Marysława Kostki
Stargard Szczeciński ul.Portowa 3 (MDK) [aktualizacja:25-10-2009]

inne
26-10
26-10
Grand-Prix Rzeszowa - turniej nr 10 na 2009 r.
Zelmer Rzeszów [aktualizacja:27-10-2009]

szybkie
26-10
26-10
I Turniej - Grand Prix Klubu Szach-Mat Studio
Kraków Klub Studio Miasteczko Studenckie AGH [aktualizacja:27-10-2009]

blitz
26-10
26-10
Mini Turniej 57
MOS Wieliczka [aktualizacja:26-10-2009]

szybkie
27-10
27-10
I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 4 w Krakowie
Kraków [aktualizacja:30-10-2009]

szybkie
27-10
27-10
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 1 Gr-SP
SP Przebieczany [aktualizacja:27-10-2009]

szybkie
27-10
27-10
XVIII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 4
Kraków [aktualizacja:28-10-2009]

blitz
28-10
28-10
358 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
28-10
28-10
Środowe Turnieje o Puchar Prezesa UKS przy SP8 Chrzanów
ZS1 Chrzanów [aktualizacja:28-10-2009]

szybkie
28-10
28-10
Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjum Gminy Ślesin
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie [aktualizacja:29-10-2009]

klasyczne
28-10
29-01
Mistrzostwa Ostrowca 2010 grupa "A"
Klub Hetman w Ostrowcu Św. [aktualizacja:22-01-2010]
Poland,SK
klasyczne
28-10
16-01
Mistrzostwa Ostrowca Św. na rok 2010. FINAŁ "B"
Klub Hetman Ostrowiec Św. [aktualizacja:15-01-2010]
Poland,SK
klasyczne
28-10
28-10
Turniej Kontrolny 2009/2010-1
SP Przebieczany [aktualizacja:28-10-2009]

szybkie
28-10
28-10
V Grand Prix Tarnowskich Gór w szachach - turniej IV
TCK Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 7 godz.18.00 [aktualizacja:29-10-2009]

szybkie
29-10
29-10
Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Ślesin (chłopcy IV-VI)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie [aktualizacja:27-10-2009]

blitz
29-10
29-10
Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Ślesin (dziewczyny IV-VI)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie [aktualizacja:27-10-2009]

blitz
29-10
29-10
MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W SZACHACH
Zespół Szkół Ogolnokształcących Kamienna Góra [aktualizacja:29-10-2009]

szybkie
29-10
29-10
Mistrzostwa SP 87
Poznań SP 87 Antoninek [aktualizacja:29-10-2009]

blitz
30-10
30-10
9. runda Grand Prix Białegostoku "Jesień'2009"
Białystok [aktualizacja:30-09-2009]

klasyczne
30-10
30-10
Mistrzostwa SZS Powiatu Wągrowiec
Wapno [aktualizacja:30-10-2009]

szybkie
30-10
30-10
Piątkowe Turnieje Szachowe Klubu Polonia Wrocław
Wrocław [aktualizacja:30-10-2009]

szybkie
30-10
30-10
Turniej końcówek wybieranych
Kraków [aktualizacja:30-10-2009]

klasyczne
30-10
30-10
TURNIEJ SZACHOWY z OKAZJI 60 - LECIA N.HUTY Gr.B
N.Huta oś. Jagielońskie 18 [aktualizacja:31-10-2009]

szybkie
31-10
31-10
I turniej szachowy dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 12 w Otwocku Grupa A
SP 12 Otwock [aktualizacja:01-11-2009]

blitz
31-10
31-10
I turniej szachowy dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 12 w Otwocku Grupa B
SP 12 Otwock B [aktualizacja:01-11-2009]

klasyczne
31-10
14-11
II Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2009 2010
Przemyśl MDK [aktualizacja:31-10-2009]

szybkie
31-10
31-10
TURNIEJ SZACHOWY z OKZJI 60 - LECIA NOWEJ HUTY Gr.A urodzeni 2000 i młodsi
N.H.oś.Jagielońskie 18 [aktualizacja:31-10-2009]

szybkie
listopad 2009
02-11
02-11
Mini Turniej 58
MOS Wieliczka [aktualizacja:02-11-2009]

szybkie
02-11
02-11
OMW w Szachach Szybkich - 9 turniej
Wrocław [aktualizacja:02-11-2009]

szybkie
03-11
03-11
Powiatowe Mistrzostwa Gimnazjum (chłopcy)
M-GOK w Ślesinie [aktualizacja:03-11-2009]

szybkie
03-11
03-11
Powiatowe Mistrzostwa Gimnazjum (dziewczyny)
M-GOK w Ślesinie [aktualizacja:03-11-2009]

szybkie
03-11
03-11
Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstwaowych (chłopcy)
M-GOK w Ślesinie [aktualizacja:03-11-2009]

szybkie
03-11
03-11
Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstwaowych (dziewczyny)
M-GOK w Śleisnie [aktualizacja:03-11-2009]

szybkie
04-11
04-11
359 Szachowa Środa w KKSz
KKSz Kraków ul. Prądnicka 43 [aktualizacja:04-11-2009]

klasyczne
04-11
04-11
III Grand Prix Starachowic - Turniej 2
Starachowice ul. Moniuszki 117 - szkoła Podstawowa nr 6 [aktualizacja:20-11-2009]

blitz
04-11
04-11
V Grand Prix Tarnowskich Gór w szachach - turniej V
TCK Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 7 [aktualizacja:04-11-2009]

szybkie
05-11
05-11
1st BKCC Under 20 Women Club Rapid Chess Tournament
Davao City [aktualizacja:05-11-2009]

szybkie
05-11
17-12
Mistrzostwa Grudziądza w szachach klasycznych 2009
Klub Garnizonowy; ul. 6go Marca 1; Grudziądz [aktualizacja:18-12-2009]
Poland,KP
klasyczne
05-11
17-12
Mistrzostwa Grudziądza w Szachach klasycznych 2009 grupa B
Klub Garnizonowy w Grudziądzu [aktualizacja:18-12-2009]
Poland,KP
klasyczne
06-11
06-11
Mini Turniej 59
MOS Wieliczka [aktualizacja:06-11-2009]

szybkie
06-11
11-11
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Puławskiego w Szachach
MDK Puławy [aktualizacja:10-11-2009]

klasyczneFIDE
06-11
06-11
Piątkowe Turnieje Szachowe Klubu Polonia Wrocław
Wrocław [aktualizacja:06-11-2009]

szybkie
06-11
06-11
Turniej handicapowy P-10'
KKSz [aktualizacja:08-11-2009]

klasyczne
06-11
06-11
Turniej Szachowy Ropczyce 2009
Ropczyce [aktualizacja:06-11-2009]

szybkie
06-11
08-11
XI Międzynarodowy Turniej Szachowy Juniorów o Puchar "Trzech Leszczy" - chłopcy
GCK Giżycko [aktualizacja:08-11-2009]

klasyczne
06-11
08-11
XI Międzynarodowy Turniej Szachowy Juniorów o Puchar "Trzech Leszczy" - dziewczęta
GCK Giżycko [aktualizacja:08-11-2009]

klasyczne
07-11
08-11
BISKUPICKA JESIEŃ 2009 TSz P60 Gr. A - Open do R=2100
Zabrze Biskupice ul. Kossaka 23 MOK "Gwarek" [aktualizacja:08-11-2009]

klasyczne
07-11
08-11
BISKUPICKA JESIEŃ 2009 TSz P60 Gr. B 11-14 lat
Zabrze Biskupice ul. Kossaka 23 MOK "Gwarek" [aktualizacja:08-11-2009]

klasyczne
07-11
08-11
BISKUPICKA JESIEŃ 2009 TSz P60 Gr. C do 10 lat
Zabrze Biskupice ul. Kossaka 23 MOK "Gwarek" [aktualizacja:08-11-2009]

klasyczne
07-11
11-11
Drugie w Nowym Tysiacleciu Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach .Turniej A
Osiedlowy Dom Kultury Staroniwa Rzeszów ul Staroniwska 46 [aktualizacja:11-11-2009]

klasyczneFIDE
07-11
11-11
Drugie w Nowym Tysiącleciu Mistrzostwa Rzeszowa w szachach do 10 lat
Osiedlowy Dom Kultury Staroniwa Rzeszów ul Staroniwska 46 [aktualizacja:11-11-2009]

klasyczne
07-11
11-11
Drugie w Nowym Tysiącleciu Mistrzostwa Rzeszowa W Szachach Grupa B
Osiedlowy Dom Kultury Staroniwa Rzeszów ul;Staroniwska 46 [aktualizacja:11-11-2009]

klasyczne
07-11
07-11
I Jesienny Turniej Szachów Szybkich P'15
Dom Kultury w Rawiczu [aktualizacja:28-10-2009]

szybkie
07-11
07-11
I Turniej Szachowy o Mistrzostwo CM UJ
Kraków ul.Św.Łazarza 16 [aktualizacja:07-11-2009]

szybkie
07-11
07-11
III Turniej Szachowy c Cyklu Przemyskie Talenty 2009-2010
Mlodziezowy Dom Kultury w Przemyslu [aktualizacja:07-11-2009]

szybkie
07-11
08-11
IV Memoriał im. Henryka Karnówki
TCK Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 7 [aktualizacja:09-11-2009]

klasyczne
07-11
08-11
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów - IV Turniej Prezydenta Legnicy - Grupa "A"
Hala Sportowa Zespołu Szkół Integracyjnych w Legnicy ul. Wierzyńskiego 1 [aktualizacja:08-11-2009]

szybkie
07-11
08-11
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów - IV Turniej Prezydenta Legnicy - Grupa "B1"
Hala Sportowa Zespołu Szkół Integracyjnych w Legnicy ul. Wierzyńskiego 1 [aktualizacja:08-11-2009]

szybkie
07-11
08-11
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów - IV Turniej Prezydenta Legnicy - Grupa "B2"
Hala Sportowa Zespołu Szkół Integracyjnych w Legnicy ul. Wierzyńskiego 1 [aktualizacja:08-11-2009]

szybkie
07-11
08-11
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów - IV Turniej Prezydenta Legnicy - Grupa "C"
Hala Sportowa Zespołu Szkół Integracyjnych w Legnicy ul. Wierzyńskiego 1 [aktualizacja:08-11-2009]

szybkie
07-11
08-11
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów - IV Turniej Prezydenta Legnicy - Grupa "D"
Hala Sportowa Zespołu Szkół Integracyjnych w Legnicy ul. Wierzyńskiego 1 [aktualizacja:08-11-2009]

szybkie
07-11
07-11
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego P15 w Szachach
Kołobrzeg [aktualizacja:08-11-2009]

szybkie
07-11
07-11
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego P15 w Szachach Grupa do lat 7
Kołobrzeg [aktualizacja:08-11-2009]

szybkie
07-11
08-11
Sułkowicka Jesień Szachowa 2009 - grupa A
Sułkowice [aktualizacja:08-11-2009]

klasyczne
07-11
08-11
Sułkowicka Jesień Szachowa 2009 - grupa B
Sułkowice [aktualizacja:08-11-2009]

szybkie
07-11
07-11
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2009/2010 - TURNIEJ 2 - GRUPA A
ZABRZEG [aktualizacja:07-11-2009]

szybkie
07-11
07-11
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2009/2010 - TURNIEJ 2 - GRUPA B
ZABRZEG [aktualizacja:07-11-2009]

szybkie
07-11
07-11
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2009/2010 - TURNIEJ 2 - GRUPA C
ZABRZEG [aktualizacja:07-11-2009]

szybkie
07-11
07-11
Turniej Juniorów - Jesień 2009
Gorlice [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,MP
szybkie
07-11
11-11
Turniej Klasyfikacyjny "Białystok jesień 2009" grupa C
Białystok [aktualizacja:11-11-2009]

szybkie
07-11
15-11
Turniej Klasyfikacyjny "Białystok jesień'2009" grupa A
Białystok [aktualizacja:15-11-2009]

klasyczne
07-11
15-11
Turniej Klasyfikacyjny "Białystok jesień'2009" grupa B
Białystok [aktualizacja:15-11-2009]

klasyczne
07-11
08-11
Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LWSM
Knurów [aktualizacja:12-11-2009]

szybkie
07-11
07-11
XIV Turniej Szachowy im. Emila Oleja - Katowice Podlesie
SP 21 Katowice Podlesie [aktualizacja:07-11-2009]

blitz
07-11
07-11
XXI Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości zaliczony do Grand Prix Siedlec 2009
Publiczne Gimnazjum Nr 3 [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,MA
szybkie
08-11
08-11
Gminna Liga Szachowa listopad 2009
Wola k. Pszczyny SP 2 Wola 43-225 Wola ul. Lipowa 3 [aktualizacja:08-11-2009]

szybkie
08-11
08-11
II Elbląski Turniej Szachowy z okazji Dnia Niepodległości
Elbląg ul.Robotnicza 246 SM SDK Zakrzewo [aktualizacja:10-11-2009]

szybkie
08-11
08-11
III Memoriał szachowy im. Władysława Olszewskiego
SOK Siemiatycze ul. Legionów Piłsudskiego 1 [aktualizacja:08-11-2009]

szybkie
08-11
08-11
III Turniej Grand Prix Płocka 2009 - P'15
Płock [aktualizacja:05-11-2009]

szybkie
08-11
08-11
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO W SZACHACH NA ROK 2009
Częstochowa [aktualizacja:08-11-2009]

szybkie
08-11
08-11
JESIENNY OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY P'15
Częstochowa; Gimnazjum Nr 9 ul.Sobieskiego 15 [aktualizacja:08-11-2009]

szybkie
08-11
08-11
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Prezesa ZP PSL w Otwocku z okazji Dnia Niepodległości
Młodzieżowy Dom Kultury w Otwocku [aktualizacja:08-11-2009]

szybkie
08-11
08-11
TURNIEJ SZACHOWY P - 15 z okazji Święta Niepodległości
Klub "NIKO" Jaworzno-Byczyna [aktualizacja:08-11-2009]

szybkie
08-11
08-11
TURNIEJ SZACHOWY z okazji Święta Niepodległości Grupa B
Klub "NIKO" Jaworzno-Byczyna [aktualizacja:08-11-2009]

szybkie
08-11
08-11
Zgrupowanie kadry juniorów KKS: blitz
Kraków [aktualizacja:08-11-2009]

klasyczne
09-11
09-11
Kraków SP-34 Turniej Szachowy z Okazji Święta Nepodległości
Kraków ul.Urzędnicza 65 [aktualizacja:09-11-2009]

blitz
09-11
14-12
MISTRZOSTWA MIASTA TCZEWA NA ROK 2009
Tczew [aktualizacja:15-12-2009]
Poland,PO
klasyczneFIDE
09-11
15-02
Mistrzostwa Siemiatycz 2009
Siemiatycze ul. Legionów Piłsudskiego 1 [aktualizacja:18-02-2010]
Poland,PL
klasyczne
09-11
09-11
VII Powiatowy Turniej Szachowy z Ok. Święta Niepodległości o Puchar Starosty-CH
Sala MAGISTRAT w Wieliczce/MOS Wieliczka [aktualizacja:09-11-2009]

szybkie
09-11
09-11
VII Powiatowy Turniej Szachowy z Ok. Święta Niepodległości o Puchar Starosty-DZ
Sala MAGISTRAT w Wieliczce/MOS Wieliczka [aktualizacja:09-11-2009]

szybkie
11-11
11-11
MEMORIAŁ SZACHOWY STANISŁAWA SZELĄGA I ALFREDA CZARNOTY
Częstochowa ul. Sobieskiego 9 [aktualizacja:13-11-2009]

szybkie
11-11
11-11
Międzynarodowy Turniej Szachowy z okazji dnia Niepodległości
Wicher Wilchwy [aktualizacja:11-11-2009]

szybkie
11-11
11-11
Otwarty Turniej Szachowy o puchar Prezydenta Miasta Wejherowa
Wejherowskie Centrum Kultury [aktualizacja:12-11-2009]

szybkie
11-11
11-11
Turniej Niepodległości - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:11-11-2009]

szybkie
11-11
11-11
Turniej Niepodległości - Grupa B
Wrocław [aktualizacja:11-11-2009]

szybkie
11-11
11-11
Turniej Niepodległości - Grupa C
Wrocław [aktualizacja:11-11-2009]

szybkie
11-11
11-11
Turniej Niepodległości - Grupa D
Wrocław [aktualizacja:11-11-2009]

szybkie
11-11
11-11
Turniej Niepodległości - WARSZAWA
Warszawa [aktualizacja:12-11-2009]

szybkie
11-11
11-11
Turniej Niepodległości 2009
Wlocławek [aktualizacja:11-11-2009]

szybkie
11-11
11-11
TURNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA PIŁY Z OKAZJI 91 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
PIŁA [aktualizacja:12-11-2009]

szybkie
11-11
11-11
Turniej w Szachach Szybkich o Puchar Niepodległości - Turniej A
Starachowice ul. Wojska Polskiego 9 [aktualizacja:20-11-2009]

szybkie
11-11
11-11
Turniej w Szachach Szybkich o Puchar Niepodległości - Turniej B
Starachowice [aktualizacja:11-11-2009]

szybkie
11-11
11-11
Turniej z Okazj Święta Niepodległości11Listopada
Szczecinek ul.9-Maja12 [aktualizacja:18-10-2009]

szybkie
11-11
11-11
Turniej z Okazj Święta Niepodległości
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łańcucie [aktualizacja:11-11-2009]

szybkie
11-11
11-11
Turniej z okazji 91 Rpcznicy Odzyskania Niepodległosci
Piła MDK ul.Kilińskiego 12 [aktualizacja:02-11-2009]

szybkie
11-11
11-11
Turniej z Okazji Rocznicy Odzyskanaia Niepodległości
Łomża ul. Skłodowskiej 2 [aktualizacja:20-11-2009]

szybkie
11-11
15-11
XVI SUWALSKA LIGA SZKOLNA - 2 Turniej
SP 11 Suwałki [aktualizacja:15-11-2009]

klasyczne
11-11
11-11
Zgrupowanie kadry juniorów KKSz: turniej blitza
Kraków/KKSz [aktualizacja:11-11-2009]

klasyczne
12-11
12-11
IX SZKOLNE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU BIŁGORAJSKIEGO
Aleksandrów [aktualizacja:16-09-2009]

drużynowy, inne
13-11
13-11
Eliminacje Mistrzostw UKS Pionier Jastrzębie
SP 19 [aktualizacja:17-11-2009]

blitz
13-11
13-11
IV TURNIEJ O PUCHAR SOŁTYSA - MŁODE TALENTY (dla dzieci do lat 8)
ZABRZEG [aktualizacja:17-11-2009]

szybkie
13-11
13-11
IV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR SOŁTYSA (dla zawodników do III kategorii)
ZABRZEG [aktualizacja:17-11-2009]

szybkie
13-11
13-11
Końcówki handicapowe w KKSz
Kraków [aktualizacja:13-11-2009]

klasyczne
13-11
13-11
Mini Turniej 60
MOS Wieliczka [aktualizacja:13-11-2009]

szybkie
13-11
13-11
Piątkowe Turnieje Szachowe Klubu Polonia Wrocław
Wrocław [aktualizacja:13-11-2009]

szybkie
13-11
15-11
XVI MISTRZOSTWA DOMÓW KULTURY W SZACHACH 2009
Młodzieżowy Dom Kultury nr.2 w Bydgoszczy [aktualizacja:15-11-2009]

drużynowy, szybkie
14-11
15-11
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Szachach
Otwock [aktualizacja:15-11-2009]

drużynowy, klasyczne
14-11
14-11
GRAND PRIX ŁODYGOWICE - TURNIEJ 2
ŁODYGOWICE [aktualizacja:14-11-2009]

szybkie
14-11
14-11
I Turniej IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej 2009/10 gr.A
Szudziałowo [aktualizacja:14-11-2009]

szybkie
14-11
14-11
I Turniej IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej 2009/10 gr.B
Szudziałowo [aktualizacja:14-11-2009]

szybkie
14-11
14-11
II Grand Prix Szkół Podstawowych ARKA MEDICAL SPA - 1 Turniej
Kołobrzeg - Sala Konferencyjna Urżędu Miejskiego [aktualizacja:12-12-2009]
Poland,ZP
szybkie
14-11
15-11
II Międzynarodowy Integracyjny Turniej Sztuki Szachowej - Gr A ur 2000 i mł
Żurawica/Gimnazjum [aktualizacja:15-11-2009]

szybkie
14-11
15-11
II Międzynarodowy Integracyjny Turniej Sztuki Szachowej - Gr B ur 97-99
Żurawica/Gimnazjum [aktualizacja:15-11-2009]

szybkie
14-11
15-11
II Międzynarodowy Integracyjny Turniej Sztuki Szachowej - Gr C i D ur 90-96
Żurawica/Gimnazjum [aktualizacja:15-11-2009]

szybkie
14-11
15-11
II Międzynarodowy Integracyjny Turniej Sztuki Szachowej - Gr D ur 90-93
Żurawica/Gimnazjum [aktualizacja:13-11-2009]

szybkie
14-11
15-11
II Międzynarodowy Integracyjny Turniej Sztuki Szachowej - Grupa N
Żurawica/Gimnazjum [aktualizacja:15-11-2009]

szybkie
14-11
14-11
Integracyjny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Ożarowice
Biblioteka i Ośrodek Kultury w Tąpkowicach [aktualizacja:15-11-2009]

szybkie
14-11
15-11
Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach szybkich P-15 - Grupa C10 (r. 199 i 00)
Rydułtowy [aktualizacja:14-11-2009]

szybkie
14-11
15-11
Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach szybkich P-15 - Grupa C12 (r. 1998 i 97)
Rydułtowy [aktualizacja:14-11-2009]

szybkie
14-11
15-11
Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach szybkich P-15 - Grupa C14 (r. 1995 i 96)
Rydułtowy [aktualizacja:14-11-2009]

szybkie
14-11
15-11
Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach szybkich P-15 - Grupa C16 (r. 1993 i 94)
Rydułtowy [aktualizacja:14-11-2009]

szybkie
14-11
15-11
Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach szybkich P-15 - Grupa C18 (r. 1991 i 92)
Rydułtowy [aktualizacja:14-11-2009]

szybkie
14-11
15-11
Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach szybkich P-15 - Grupa C8 (r. 2001 i mł.)
Rydułtowy [aktualizacja:14-11-2009]

szybkie
14-11
15-11
Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach szybkich P-15 - Grupa D10 (r. 1999 i 00)
Rydułtowy [aktualizacja:14-11-2009]

szybkie
14-11
15-11
Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach szybkich P-15 - Grupa D12 (r. 1997 i 98)
Rydułtowy [aktualizacja:14-11-2009]

szybkie
14-11
15-11
Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach szybkich P-15 - Grupa D14 (r. 1995 i 96)
Rydułtowy [aktualizacja:14-11-2009]

szybkie
14-11
15-11
Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach szybkich P-15 - Grupa D16 + D18
Rydułtowy [aktualizacja:14-11-2009]

szybkie
14-11
15-11
Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach szybkich P-15 - Grupa D8 (r. 2001 i mł.)
Rydułtowy [aktualizacja:14-11-2009]

szybkie
14-11
15-11
Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach szybkich P-15 - Turniej drużynowy
Rydułtowy [aktualizacja:15-11-2009]

drużynowy, szybkie
14-11
14-11
MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA (P'15)
Zamek Książ [aktualizacja:15-11-2009]

szybkie
14-11
21-11
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego na rok 2009 - ZAWODY ODWOŁANE
Ostrowiec Św. budynek kina "Etiuda" [aktualizacja:12-11-2009]

klasyczne
14-11
14-11
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU PODWROCŁAWSKIEGO + MEMORIAŁ MIECZYSŁAWA FULARY
Kryniczno [aktualizacja:15-11-2009]

szybkie
14-11
14-11
Powiślański Turniej szachowy w Ryjewie
Zespół Szkół w Ryjewie ul. Grunwaldzka 77 [aktualizacja:14-11-2009]

szybkie
14-11
14-11
TURNIEJ SP 173
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:14-11-2009]

szybkie
14-11
14-11
Turniej Juniorów o Mistrzostwo KGL Szarotka - Grupa A: r. 1999 i starsi
Wadowice Górne - turniej wewnętrzny [aktualizacja:14-11-2009]

szybkie
14-11
14-11
Turniej Juniorów o Mistrzostwo KGL Szarotka - Grupa B: r. 2000 i młodsi
Wadowice Górne - turniej wewnętrzny [aktualizacja:14-11-2009]

szybkie
14-11
14-11
V Otwarty Turniej Szachowy Niepodległości Ziemi Chełmskiej w ramach Grand Prix
Zespół Szkół w Białopolu [aktualizacja:14-11-2009]

szybkie
14-11
15-11
X Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy
Gminny Ośrodek Sportu w Pawłowicach [aktualizacja:19-11-2009]

blitz
14-11
14-11
XII Otwarty Turniej Szachowy Siedmiu Gwiazd - juniorzy
Kartuzy Szkoła Podstawowa Nr 2 Wzgórze Wolności 1 [aktualizacja:11-11-2009]

szybkie
14-11
14-11
XII Otwarty Turniej Szachowy Siedmiu Gwiazd - open
Kartuzy Szkoła Podstawowa Nr 2 Wzgórze Wolności 1 [aktualizacja:17-10-2009]

szybkie
15-11
15-11
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK
Międzynarodowy Dom Kultury Międzyzdroje [aktualizacja:20-11-2009]

szybkie
15-11
15-11
Jesień z Szachami - Gumisie
Szczecin [aktualizacja:15-11-2009]

szybkie
15-11
15-11
Jesień z Szachami B
Szczecin [aktualizacja:15-11-2009]

szybkie
15-11
15-11
Jesień z Szachami gr. A
Szczecin [aktualizacja:15-11-2009]

szybkie
15-11
15-11
Mistrzostwa Gniezna w Szachach Szybkich
Gniezno [aktualizacja:15-11-2009]

szybkie
15-11
15-11
XII Turniej Szachowy "Trzeźwość" do 18 lat
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie [aktualizacja:17-11-2009]

szybkie
15-11
15-11
XII Turniej Szachowy "Trzeźwość" powyżej 18 lat
Miejsko-Gminny ośrodek Kultury w Ślesinie [aktualizacja:17-11-2009]

szybkie
16-11
16-11
Turniej "Cztery Pory Roku - Jesień 2009
Koszalin [aktualizacja:04-02-2010]
Poland,ZP
blitz
17-11
17-11
09.11.17 Drużynowe Mistrzostwa Zabrza 2009/2010 - SP- Chłopcy
Zabrze Mikulczyce ul.Chopina 26 ZSz nr.10 [aktualizacja:17-11-2009]

szybkie
17-11
17-11
09.11.17 Drużynowe Mistrzostwa Zabrza 2009/2010 - SP- Dziewczyny
Zabrze Mikulczyce ul.Chopina 26 ZSz nr.10 [aktualizacja:17-11-2009]

szybkie
17-11
17-11
Turniej Kontrolny 2009/2010-4
SP Przebieczany [aktualizacja:17-11-2009]

szybkie
18-11
18-11
09.11.18 Drużynowe Mistrzostwa Zabrza 2009/2010 - Gimn. - Chłopcy
Zabrze Mikulczyce ul.Chopina 26 ZSz nr.10 [aktualizacja:18-11-2009]

szybkie
18-11
18-11
09.11.18 Drużynowe Mistrzostwa Zabrza 2009/2010 - Gimn. - Dziewczyny
Zabrze Mikulczyce ul.Chopina 26 ZSz nr.10 [aktualizacja:18-11-2009]

szybkie
18-11
18-11
360 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,MP
szybkie
18-11
18-11
Cykl Turniejów Tematycznych Starachowickie Szachy - Turniej 2
Starachowice ul. Moniuszki 117 - Szkoła Podstawowa nr 6 [aktualizacja:20-11-2009]

klasyczne
18-11
18-11
Mistrzostwa Chojnic Blitaz na sezon 2009/10 Turniej nr 1
UKS Ósemka Chojnice/ Chojnice [aktualizacja:19-11-2009]

blitz
18-11
18-11
MISTRZOSTWA POWIATU CIESZYŃSKIEGO - GIMNAZJA - CHŁOPCY
STRUMIEŃ [aktualizacja:19-11-2009]

szybkie
18-11
18-11
MISTRZOSTWA POWIATU CIESZYŃSKIEGO - GIMNAZJA - DZIEWCZĘTA
STRUMIEŃ [aktualizacja:19-11-2009]

szybkie
18-11
18-11
MISTRZOSTWA POWIATU CIESZYŃSKIEGO - SZKOŁY PODSTAWOWE - CHŁOPCY
STRUMIEŃ [aktualizacja:19-11-2009]

szybkie
18-11
18-11
MISTRZOSTWA POWIATU CIESZYŃSKIEGO - SZKOŁY PODSTAWOWE - DZIEWCZĘTA
STRUMIEŃ [aktualizacja:19-11-2009]

szybkie
18-11
18-11
Szachowa Środa w KKSz
Kraków/KKSz [aktualizacja:25-11-2009]

klasyczne
18-11
18-11
V Grand Prix Tarnowskich Gór w szachach - turniej VI
TCK Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 7 godz 18.00 [aktualizacja:18-11-2009]

szybkie
19-11
19-11
Drużynowa Mistrzostwa Powiatu Konińskiego w Szachach (gimnazjum)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie [aktualizacja:20-11-2009]

drużynowy, szybkie
19-11
19-11
Drużynowa Mistrzostwa Powiatu Konińskiego w Szachach (podstawówki)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie [aktualizacja:20-11-2009]

drużynowy, szybkie
19-11
22-11
Mazowiecka Liga Juniorów
Sękocin [aktualizacja:22-11-2009]

drużynowy, klasyczne
19-11
19-11
Mistrzostwa Kkonina Szkół Gimnazjalnych - Juniorzy
Konin/MDK [aktualizacja:19-11-2009]

szybkie
19-11
19-11
Mistrzostwa Konina Szkół Gimnazjalnych - Juniorki
Konin/MDK [aktualizacja:19-11-2009]

szybkie
19-11
19-11
Turniej Kontrolny 5-2009/2010
SP Przebieczany [aktualizacja:19-11-2009]

szybkie
19-11
19-11
VI Memoriał Tadeusza Białasa
SP Wola Radzięcka [aktualizacja:22-11-2009]

blitz
19-11
19-11
VI Memoriał Tadeusza Białasa
Wola Radzięcka [aktualizacja:29-11-2009]
Poland,LU
inne
20-11
20-11
AMW P5 Poznań 20 XI 2009
WSHiU Poznań [aktualizacja:20-11-2009]

blitz
20-11
22-11
Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet 2009
Wrocław - Kawiarnia Szachowa Paśnik [aktualizacja:23-11-2009]

drużynowy, klasyczne
20-11
20-11
Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach - drużynowe
Szkoła Podstawowa Nr 1 Brzozów [aktualizacja:23-11-2009]

drużynowy, szybkie
20-11
25-11
Mistrzostwa UKS Pionier Jastrzębie 2009
SP - 19 [aktualizacja:26-11-2009]

szybkie
20-11
20-11
Piątkowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław
Wrocław [aktualizacja:20-11-2009]

szybkie
20-11
29-01
Turniej A UKS MDK Otwock 20 XI 2009 - 29 I 2010
MDK Otwock [aktualizacja:20-11-2009]

szybkie
20-11
29-01
Turniej A UKS MDK Otwock XI 2009 - I 2010
Otwock [aktualizacja:03-02-2010]
Poland,MA
klasyczne
20-11
29-01
Turniej B 20 XI 2009
Otwock [aktualizacja:03-02-2010]
Poland,MA
klasyczne
20-11
29-01
Turniej B UKS MDK Otwock 20 XI 2009 - 29 I 2010
MDK Otwock [aktualizacja:20-11-2009]

szybkie
20-11
29-01
Turniej C UKS MDK Otwock XI 2009 - I 2010
Otwock [aktualizacja:02-02-2010]
Poland,MA
szybkie
20-11
20-11
Turniej końcówek dwuwieżowych w KKSz
Kraków [aktualizacja:20-11-2009]

klasyczne
20-11
22-11
VIII Grand Prix Warszawy w rozwiązywaniu zadań szachowych
Hotel Groman/ Sękocin Stary/ k.Warszawy [aktualizacja:22-11-2009]

inne
21-11
22-11
09.11.21-22 Mistrzostwa Województwa Śląskiego Dzieci do 7 lat. Chłopcy
Imielin ul. Imielińska 29. DK Sokolnia [aktualizacja:22-11-2009]

szybkie
21-11
22-11
09.11.21-22 Mistrzostwa Województwa Śląskiego Dzieci do 7 lat. Dziewczynki
Imielin ul. Imielińska 29. DK Sokolnia [aktualizacja:22-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
3. runda XV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - dz. i chł. ur. w 1997 r. i mł.
Białystok [aktualizacja:18-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
3. runda XV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - dz. i chł. ur. w 2000 r. i mł.
Białystok [aktualizacja:18-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
III OTS Memoriał M Burdasia 2009 Gr B jun ur 91-96
Nowa Sarzyna [aktualizacja:21-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
III OTS Memoriał M Burdasia 2009 Gr C jun ur 97-99
Nowa Sarzyna [aktualizacja:21-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
III OTS Memoriał M Burdasia 2009 Gr D jun ur 2000 i mł.
Nowa Sarzyna [aktualizacja:21-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
III OTS Memoriał M Burdasia 2009 Grupa A - open
Nowa Sarzyna [aktualizacja:21-11-2009]

szybkie
21-11
22-11
IV Ogólnopolski Turniej Juniorów w Szachach Szybkich im. Romana Krawczaka - K
Szkoła Podstawowa w Żyrzynie [aktualizacja:23-11-2009]

szybkie
21-11
22-11
IV Ogólnopolski Turniej Juniorów w Szachach Szybkich im. Romana Krawczaka - M
Szkoła Podstawowa w Żyrzynie [aktualizacja:23-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
IV Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2009-2010
Przemyśl MDK [aktualizacja:21-11-2009]

szybkie
21-11
22-11
LISTOPAD - 1800+elo
UKS Gedanensis Gdańsk [aktualizacja:23-11-2009]

szybkie
21-11
22-11
LISTOPAD 1000
UKS Gedanensis Gdańsk [aktualizacja:23-11-2009]

szybkie
21-11
22-11
LISTOPAD 1100-1250
UKS Gedanensis Gdańsk [aktualizacja:23-11-2009]

szybkie
21-11
22-11
LISTOPAD 1400
UKS Gedanensis Gdańsk [aktualizacja:23-11-2009]

szybkie
21-11
22-11
LISTOPAD 1600
UKS Gedanensis Gdańsk [aktualizacja:23-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUNIORÓW o SZACHOWĄ KORONĘ GR I
Rybnik [aktualizacja:25-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUNIORÓW o SZACHOWĄ KORONĘ
Rybnik [aktualizacja:07-10-2009]

szybkie
21-11
21-11
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUNIORÓW o SZACHOWĄ KORONĘ GR II
RYBNIK [aktualizacja:25-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
Mistrzostwa Polski Ministrantów - Turniej A
Starachowice ul.Jana Pawła II - Parafi MBNP [aktualizacja:21-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
Mistrzostwa Polski Ministrantów - Turniej B
Starachowice ul. Jana Pawła II - Parafia MBNP [aktualizacja:21-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
Mistrzostwa Polski Radnych i Pracowników Samorządowych
Turek - Klub "Barbórka" ul. Legionów Polskich 8 [aktualizacja:22-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
Mistrzostwa Powiatu Turkowskiego - Szkoły Gimnazjalne
Turek - Klub "Barbórka" ul. Legionów Polskich 8 [aktualizacja:22-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
OTSz "W poszukiwaniu arcymistrza" (turniej 2) - gr. A
Trzebinia (Willa NOT) [aktualizacja:21-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
OTSz "W poszukiwaniu arcymistrza" (turniej 2) - gr. B
Trzebinia (Willa NOT) [aktualizacja:21-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
OTSz "W poszukiwaniu arcymistrza" (turniej 2) - gr. C
Trzebinia (Willa NOT) [aktualizacja:21-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Turkowskiego Juniorów - Szkoły Podstawowe
Turek - Klub "Barbórka" ul. Legionów Polskich 8 [aktualizacja:22-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
Turniej Błyskawiczny
Turek - Klub "Barbórka" ul. Legionów Polskich 8 [aktualizacja:22-11-2009]

blitz
21-11
21-11
Turniej do 19 lat na V i IV kategorię
Warszawa - Anin [aktualizacja:21-11-2009]

klasyczne
21-11
22-11
VI TURNIEJ "GRAND PRIX-2009"
SP 11 Suwałki [aktualizacja:22-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
VIII Grand Prix Radzionkowa w szachach - turniej IV
Do Kultury Karolinka [aktualizacja:21-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
XVII Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - V turniej - Grupa D (do lat 8)
Wrocław [aktualizacja:20-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
XVII Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - V turniej - Grupa E (do lat 7)
Wrocław [aktualizacja:20-11-2009]

szybkie
21-11
21-11
XVII Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - V turniej - Grupa F (do lat 6)
Wrocław [aktualizacja:20-11-2009]

szybkie
22-11
22-11
3 turniej w Konstancinie do 19 lat
Konstancin k.Warszawa [aktualizacja:22-11-2009]

szybkie
22-11
22-11
3. runda XV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - dz. i chł. ur. w 1990 r. i mł.
Białystok [aktualizacja:18-11-2009]

szybkie
22-11
21-11
GP RASZYN 2009_10 Turniej 22 XI 2009
Klub RASZYN [aktualizacja:22-11-2009]

szybkie
22-11
22-11
II Diecezjalny Turniej Szachowy o Puchar Starosty Sokołowskiego
Sokołów Podlaski Dom Miłosierdzia [aktualizacja:22-11-2009]

szybkie
22-11
22-11
Mistrzostwa Powiatu Turkowskiego w Szachach Szybkich
Turek - Klub "Barbórka" ul. Legionów Polskich 8 [aktualizacja:22-11-2009]

szybkie
22-11
29-11
Otwarte Mistrzostwa Szczecina
Szczecin ul. Racławicka 10 [aktualizacja:29-11-2009]

klasyczne
22-11
08-10
Turniej Vip-ów
Turek - Klub "Barbórka" ul. Legionów Polskich 8 [aktualizacja:20-11-2009]

szybkie
22-11
22-11
VI MTSz "NIEPODLEGŁOŚĆ" 2009 Przeworsk Gr A Sen i jun ur 93 i st.
Przeworsk [aktualizacja:22-11-2009]

szybkie
22-11
22-11
VI MTSz "NIEPODLEGŁOŚĆ" 2009 Przeworsk Gr B Jun ur 94-96
Przeworsk [aktualizacja:23-11-2009]

szybkie
22-11
22-11
VI MTSz "NIEPODLEGŁOŚĆ" 2009 Przeworsk Gr C Jun ur 97-99
Przeworsk [aktualizacja:22-11-2009]

szybkie
22-11
22-11
VI MTSz "NIEPODLEGŁOŚĆ" 2009 Przeworsk Gr D Jun ur 2000 i mł.
Przeworsk [aktualizacja:22-11-2009]

szybkie
23-11
23-11
II Turniej Grand Prix Klubu Szach Mat Studio
Kraków Miasteczko Studenckie AGH Klub Studio [aktualizacja:23-11-2009]

blitz
23-11
23-11
Mistrzostwa Konina Szkół Podstawowych - Juniorki
Konin/MDK [aktualizacja:24-11-2009]

klasyczne
23-11
23-11
Mistrzostwa Konina Szkół Podstawowych - Juniorzy
Konin/MDK [aktualizacja:24-11-2009]

klasyczne
23-11
23-11
SUPER BLITZ = 1 min. TURNIEJ SZACHOWY OPEN RYBNIK 4*1min
Rybnik [aktualizacja:25-11-2009]

drużynowy, blitz
24-11
19-02
Liga Powiatu Żnińskiego Szkół Ponadpodstawowych
Miejski Ośrodek Sportu [aktualizacja:09-03-2010]
Poland,KP
drużynowy, szybkie
24-11
24-11
Turniej Kontrolny 6-2009/2010
SP Przebieczany [aktualizacja:24-11-2009]

szybkie
25-11
25-11
"Szachowe Potyczki Powiatu Wielickiego" Gr-A ur. w 96r i starsi
SP Przebieczany [aktualizacja:25-11-2009]
Poland,MP
szybkie
25-11
25-11
"Szachowe Potyczki Powiatu Wielickiego" Gr-B1 - CH ur. w 97r i mł
SP Przebieczany [aktualizacja:25-11-2009]
Poland,MP
szybkie
25-11
25-11
"Szachowe Potyczki Powiatu Wielickiego" Gr-B2 - DZ ur. w 97r i mł
SP Przebieczany [aktualizacja:25-11-2009]
Poland,MP
szybkie
25-11
25-11
361 Szachowa Środa w KKSz
Krakowski Klub szachistów ul. Prądnicka 43 [aktualizacja:25-11-2009]

klasyczne
25-11
25-11
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Bialskiego Gminazjów w Szachach
Łomazy [aktualizacja:25-11-2009]

drużynowy, szybkie
25-11
25-11
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Bialskiego Szkół Podstawowych w Szachach
Łomazy [aktualizacja:25-11-2009]

drużynowy, szybkie
25-11
29-11
MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR REGIONU BESKIDY
WEGIERSKA GÓRKA [aktualizacja:29-11-2009]

klasyczneFIDE
25-11
02-12
XXV Międzynarodowy Puchar Wojewody Dolnośląskiego
Legnica [aktualizacja:02-12-2009]
Poland,DS
klasyczneFIDE
26-11
26-11
Czwarkowe Integracyjne Turnieje Szachowe "Sprawni Inaczej"
Wrocław [aktualizacja:26-11-2009]
Poland,DS
szybkie
26-11
26-11
CzwartkoweTurnieje o Puchar Dyrektora ZS1
SP8 Chrzanów [aktualizacja:26-11-2009]

szybkie
26-11
29-11
Mistrzostwa Płocka 2009 - Turniej A
Płock [aktualizacja:30-11-2009]
Poland,MA
klasyczneFIDE
26-11
29-11
Mistrzostwa Płocka 2009 - Turniej B
Płock [aktualizacja:29-11-2009]
Poland,MA
klasyczne
26-11
26-11
Turniej o mistrzostwo SP nr 95 w Krakowie
Kraków/SP95 [aktualizacja:26-11-2009]
Poland,MP
szybkie
27-11
27-11
Akademickie Mistrzostwa Śląska
Gliwice [aktualizacja:01-12-2009]

szybkie
27-11
27-11
Mini Turniej 64
MOS Wieliczka [aktualizacja:27-11-2009]
Poland,MP
szybkie
27-11
27-11
Mistrzostwa UP w Poznaniu 27 XI 2009
UP Poznaniu [aktualizacja:27-11-2009]

szybkie
27-11
27-11
Piątkowe Turnieje Szachowe Klubu Polonia Wrocław
Wrocław [aktualizacja:27-11-2009]
Poland,DS
szybkie
27-11
27-11
Turniej handicapowy w KKSz
Kraków [aktualizacja:27-11-2009]
Poland,MP
blitz
27-11
28-11
XVIII Grand Prix Częstochowy Szkół; Turniej I - Grupa Szkół Gimnazjalnych
Akademia im. Jana Długosza - Częstochowa; ul. Waszyngtona 4/8 [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,SL
szybkie
27-11
28-11
XVIII Grand Prix Częstochowy Szkół; Turniej I - Grupa Szkół Podstawowych
Akademia im. Jana Długosza - Częstochowa; ul. Waszyngtona 4/8 [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,SL
szybkie
27-11
28-11
XVIII Grand Prix Częstochowy Szkół; Turniej I - Grupa Szkół Ponadgimnazjalnych
Akademia im. Jana Długosza - Częstochowa; ul. Waszyngtona 4/8 [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,SL
szybkie
27-11
28-11
XVIII Grand Prix Częstochowy Szkół; Turniej I - Grupa Szkół Wyższych
Akademia im. Jana Długosza - Częstochowa; ul. Waszyngtona 4/8 [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,SL
szybkie
28-11
28-11
I Szachowe Mistrzostwa Rady Osiedlowej Sikornik
Gliwice [aktualizacja:28-11-2009]

szybkie
28-11
28-11
IGRZYSKA WOJ. PODLASKIEGO W SZACHACH - CHŁOPCY
Augustów [aktualizacja:28-11-2009]
Poland,PL
drużynowy, szybkie
28-11
28-11
IGRZYSKA WOJ. PODLASKIEGO W SZACHACH - DZIEWCZĘTA
Augustów [aktualizacja:28-11-2009]
Poland,PL
drużynowy, szybkie
28-11
29-11
IV Mistrzostwa Tarnowskich Gór juniorów w szachach
Tarnowskie Góry ul. Słowackiego 34 [aktualizacja:29-11-2009]
Poland,SL
szybkie
28-11
28-11
Jesienny Mokotowski Turniej Szachowy Juniorów
SP 85 Warszawa ul. Narbutta 14 [aktualizacja:28-11-2009]
Poland,MA
szybkie
28-11
28-11
Jesienny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcza Gdańskiego
Pruszcz Gdański [aktualizacja:28-11-2009]
Poland,PO
szybkie
28-11
28-11
Jesienny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcza Gdańskiego - A
Pruszcz Gdański [aktualizacja:28-11-2009]
Poland,PO
szybkie
28-11
28-11
Makowieckie STSy
Makowiec [aktualizacja:28-11-2009]

szybkie
28-11
28-11
Mazowiecki Wielobój Szachowy P'15
Szkoła przy ul Ostródzkiej 175 w Warszawie [aktualizacja:01-12-2009]

szybkie
28-11
28-11
Mistrzostw Dolnego Śląska w Szachach Szybkich
Legnica Hotel Qubus [aktualizacja:28-11-2009]
Poland,DS
szybkie
28-11
29-11
Otwarte Mistrzostwa Gminy Przemęt
Boszkowo [aktualizacja:29-11-2009]
Poland,WP
szybkie
28-11
28-11
Powiślański Turniej szachowy w Kwidzynie
Centrum Komputerowe przy ul. 11 Listopada 18 [aktualizacja:28-11-2009]
Poland,PO
szybkie
28-11
28-11
Turniej Rejonowy 'Złota Wieża' Juniorzy - Limanowa
Limanowa [aktualizacja:29-11-2009]
Poland,MP
szybkie
28-11
28-11
Turniej Rejonowy 'Złota Wieża' Kobiety - Limanowa
Limanowa [aktualizacja:29-11-2009]
Poland,MP
szybkie
28-11
28-11
Turniej Szachowy dla Pierwszoklasistów i Przedszkolaków o MISTRZOSTWO LISTOPADA
Opole / Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Katowicka 35 / www.strateg.net.pl [aktualizacja:28-11-2009]
Poland,OP
szybkie
28-11
28-11
Turniej Szachowy dla Uczniów Szkół Podstawowych o MISTRZOSTWO LISTOPADA
Opole / Szkoła Podstawowa nr 2 / ul. Katowicka 35 [aktualizacja:28-11-2009]
Poland,OP
szybkie
28-11
28-11
Turniej Szachowy JESIEŃ - Szubin 2009
Szubin [aktualizacja:28-11-2009]
Poland,KP
szybkie
28-11
28-11
Turniej szachowy o Puchar Dyrektora MDK im. M. Kopernika
Wrocław [aktualizacja:28-11-2009]
Poland,DS
szybkie
28-11
28-11
V Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2009 2010 ( Miedzynarodowy)
Przemyśl MDK [aktualizacja:29-11-2009]

szybkie
28-11
29-11
XVII Memoriał Remigiusza Bobołowicza
Kraków [aktualizacja:30-11-2009]
Poland,MP
szybkie
29-11
29-11
19. Otwarte Mistrzostwa Supraśla
Supraśl ul. Cieliczańska 1 [aktualizacja:16-12-2009]
Poland,PL
blitz
29-11
29-11
Drużynowe Mistrzostwa Województa w szachach szybkich Mężczyzn
Toruń [aktualizacja:10-12-2009]
Poland,KP
drużynowy, szybkie
29-11
29-11
Drużynowe Mistrzostwa Województwa w szachach szybkich Kobiet
Toruń [aktualizacja:10-12-2009]
Poland,KP
drużynowy, szybkie
29-11
29-11
GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY: O Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj
Biłgoraj (SP nr 1) [aktualizacja:26-11-2009]

szybkie
29-11
29-11
GRAND PRIX Lubelszczyzny: O Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj
Biłgoraj [aktualizacja:29-11-2009]
Poland,LU
szybkie
29-11
29-11
II OTWARTE MIKOŁAJKOWE SZACHOWE MISTRZOSTWA POWIATU KAMIEŃSKIEGO
Kamień Pom. [aktualizacja:29-11-2009]
Poland,ZP
szybkie
29-11
29-11
III Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Kazimierza Makarczyka
Łódź [aktualizacja:29-11-2009]

szybkie
29-11
16-05
III Wielkopolska Liga Szachowa 2009/2010
Wielkopolska [aktualizacja:22-05-2010]
Poland,WP
drużynowy, klasyczne
29-11
18-04
III Wielkopolska Liga Szachowa 2009/2010
Wielkopolska [aktualizacja:30-11-2009]

drużynowy, klasyczne
29-11
29-11
Integracyjny TSz z okazji Dnia Niepodległości P15 Grupy C13 i D13
Gliwice ul. Konarskiego 18 B [aktualizacja:29-11-2009]
Poland,SL
szybkie
29-11
29-11
Integracyjny TSz z okazji Dnia Niepodległości P15 Grupy C18 i D18
Gliwice ul. Konarskiego 18 B [aktualizacja:29-11-2009]
Poland,SL
szybkie
29-11
29-11
Mazowiecki Wielobój Szachowy P30
Szkoła przy ul Ostródzkiej 175 [aktualizacja:01-12-2009]

szybkie
29-11
06-12
Turniej Ostatniej Szansy - chłopcy do lat 11
Pokrzywna (woj. opolskie) [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,OP
klasyczneFIDE
29-11
06-12
Turniej Ostatniej Szansy - chłopcy do lat 13
Pokrzywna (woj. opolskie) [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,OP
klasyczneFIDE
29-11
06-12
Turniej Ostatniej Szansy - chłopcy do lat 15
Pokrzywna (woj. opolskie) [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,OP
klasyczneFIDE
29-11
06-12
Turniej Ostatniej Szansy - chłopcy do lat 17
Pokrzywna (woj. opolskie) [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,OP
klasyczneFIDE
29-11
06-12
Turniej Ostatniej Szansy - chłopcy do lat 9
Pokrzywna (woj. opolskie) [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,OP
klasyczne
29-11
06-12
Turniej Ostatniej Szansy - dziewczęta do lat 11
Pokrzywna (woj. opolskie) [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,OP
klasyczne
29-11
06-12
Turniej Ostatniej Szansy - dziewczęta do lat 13
Pokrzywna (woj. opolskie) [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,OP
klasyczne
29-11
06-12
Turniej Ostatniej Szansy - dziewczęta do lat 15
Pokrzywna (woj. opolskie) [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,OP
klasyczne
29-11
06-12
Turniej Ostatniej Szansy - dziewczęta do lat 17
Pokrzywna (woj. opolskie) [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,OP
klasyczne
29-11
06-12
Turniej Ostatniej Szansy - dziewczęta do lat 9
Pokrzywna (woj. opolskie) [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,OP
klasyczne
29-11
29-11
Turniej Rejonowy 'Złota Wieża' - Limanowa
Limanowa [aktualizacja:29-11-2009]
Poland,MP
szybkie
29-11
29-11
VIII MTSz "Szukamy Talentów" 2009 - Gr A - Seniorzy
Sokołów Małopolski [aktualizacja:30-11-2009]
Poland,PK
szybkie
29-11
29-11
VIII MTSz "Szukamy Talentów" 2009 - Gr B - Jun 91-98
Sokołów Małopolski [aktualizacja:29-11-2009]
Poland,PK
szybkie
29-11
29-11
VIII MTSz "Szukamy Talentów" 2009 - Gr C jun 99 i mł.
Sokołów Małopolski [aktualizacja:29-11-2009]
Poland,PK
szybkie
30-11
30-11
Mini Turniej 65
MOS Wieliczka [aktualizacja:30-11-2009]
Poland,MP
szybkie
grudzień 2009
01-12
01-12
Mistrzostwa Województwa ZP Szkół Podstawowych
Gryfino [aktualizacja:03-12-2009]

drużynowy, szybkie
01-12
07-12
Szkolny Turniej Szachowy z okaji Świętego Mikołaja Grupa II
Kraków [aktualizacja:08-12-2009]
Poland,MP
szybkie
01-12
08-12
Szkolny Turniej Szachowy z okazji Świętego Mikołaja Grupa B
Kraków [aktualizacja:08-12-2009]
Poland,MP
szybkie
02-12
02-12
362 Szachowa Środa w Krakowskim Klubie Szachistów
Kraków [aktualizacja:02-12-2009]
Poland,MP
klasyczne
02-12
02-12
II Turniej o Puchar Prezesa UKS SP8 Chrzanów
SP8 Chrzanów [aktualizacja:02-12-2009]

szybkie
02-12
02-12
III Grand Prix Starachowic - Turniej 3
Starachowice ul. Moniuszki 117 - Szkoła Podstawowa nr 6 [aktualizacja:03-12-2009]
Poland,SK
blitz
02-12
02-12
Mistrzostwa Powiatu Kartuskiego Szkół Podstawowych w Szachach
Kartuzy [aktualizacja:02-12-2009]

szybkie
02-12
02-12
Mistrzostwa Województwa ZP Gimnazjów
Gryfino [aktualizacja:03-12-2009]

drużynowy, szybkie
02-12
02-12
Powiatowa Gimnazjada Chłopców
Starostwo Powiatowe w Brzesku [aktualizacja:02-12-2009]
Poland,MP
szybkie
02-12
02-12
Powiatowa Gimnazjada Dziewcząt
Starostwo Powiatowe w Brzesku [aktualizacja:02-12-2009]
Poland,MP
szybkie
02-12
02-12
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców
Starostwo Powiatowe w Brzesku [aktualizacja:02-12-2009]
Poland,MP
szybkie
02-12
02-12
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt
Starostwo Powiatowe w Brzesku [aktualizacja:02-12-2009]
Poland,MP
szybkie
02-12
02-12
TURNIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - GRUDZIEŃ 2009
SPAŁA [aktualizacja:02-12-2009]

klasyczne
03-12
03-12
Mistrzostwa Województwa ZP Szkół Ponadgimnazjalnych
Gryfino [aktualizacja:03-12-2009]

drużynowy, szybkie
03-12
06-12
X Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Spółdzielczości Mieszkaniowych na 2009 rok
OSzW Sp.M. OPAWA Glucholazy ul. Karlowicza 29. [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,OP
klasyczne
04-12
05-12
Akademickie MP 2009 - KOBIETY
Poznań [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,WP
szybkie
04-12
05-12
Akademickie MP 2009 - MĘŻCZYŹNI
Poznań [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,WP
szybkie
04-12
04-12
Mini Turniej 66
MOS Wieliczka [aktualizacja:04-12-2009]
Poland,MP
szybkie
04-12
04-12
Piątkowe Turnieje Szachowe Klubu Polonia Wrocław
Wrocław [aktualizacja:04-12-2009]
Poland,DS
blitz
04-12
06-12
Szachowy Turniej Mikołajkowy Włocławek 2009
Włocławek [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,KP
klasyczne
04-12
04-12
Turniej klubowy w KKSz
Kraków [aktualizacja:04-12-2009]
Poland,MP
blitz
04-12
04-12
Wojewódzka Gimnazjada w Szachach Drużynowo
MOSiR Nowa Sarzyna [aktualizacja:08-12-2009]
Poland,PK
drużynowy, szybkie
04-12
04-12
X Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Spółdz. Mieszk. - Turniej Blitza
Głuchołazy [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,OP
blitz
05-12
06-12
AMP Poznań 2009 - turniej drużynowy
Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,WP
drużynowy, szybkie
05-12
05-12
Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży w Szachach - GIMNAZJA DZIEWCZYNY
SP nr 25. Kielce ul. Jurajska 7 [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,SK
szybkie
05-12
05-12
Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży w Szachach - GIMNAZJA CHŁOPCY
SP nr 25. Kielce ul. Jurajska 7 [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,SK
szybkie
05-12
05-12
Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży w Szachach - KL.5-6 DZIEWCZYNY
SP nr 25. Kielce ul. Jurajska 7 [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,SK
szybkie
05-12
05-12
Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży w Szachach - KLASY 5-6 CHŁOPCY
SP nr 25. Kielce ul. Jurajska 7 [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,SK
szybkie
05-12
05-12
Finał Małopolski Indywidualnych Mistrzostw Z.LZS w Krakowie Gr.Kobiet
Kraków ul.Batorego 2 [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,MP
szybkie
05-12
05-12
FinałMalopolski Indywidualnych Mistrzostw Z.LZS w Krakowie Gr. Juniorów
Kraków ul.Batorego 2 [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,MP
szybkie
05-12
05-12
GRAND PRIX SIEDLEC 2009 pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Siedlce
Publiczne Gimnazjum Nr 3 [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,MA
szybkie
05-12
05-12
II Turniej IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej 2009/10 gr.B
Szkoła Podstawowa nr 3 Sokółka [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,PL
szybkie
05-12
05-12
II Turniej Sokólskiej Ligi Szachowej gr. A
SP nr 3 Sokółka [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,PL
szybkie
05-12
05-12
III Mikołajkowy Turniej Szachowy Dla Uczniów Szkół Podstawowych
SP Nr 6 im Jana Pawła II w Przemyślu [aktualizacja:05-12-2009]

szybkie
05-12
05-12
IV MIKOŁAJKOWO-BARBÓRKOWY TURNIEJ SZACHOWY OD PRZEDSZKOLA DO NESTORA
MDK Kazimierz Sosnowiec ul.Główna 19 [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,SL
szybkie
05-12
05-12
IV Turniej Grand Prix Płocka 2009 - P'15
Płock [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,MA
szybkie
05-12
05-12
IV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORÓW TRW
Częstochowa/TRW [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,SL
szybkie
05-12
05-12
IV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORÓW TRW - TURNIEJ DZIECI
Częstochowa/TRW [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,SL
szybkie
05-12
05-12
IX Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego
Miłoradz [aktualizacja:11-12-2009]
Poland,PO
szybkie
05-12
05-12
IX Powiatowy Turniej Szachowy z okazji Świętego Mikołaja - CH
Sala MAGISTRAT w Wieliczce [aktualizacja:08-12-2009]
Poland,MP
szybkie
05-12
05-12
IX Powiatowy Turniej Szachowy z okazji Świętego Mikołaja - DZ
Sala MAGISTRAT w Wieliczce [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,MP
szybkie
05-12
05-12
KKAnin od 5 do 16 lat
Warszawa Anin [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,MA
szybkie
05-12
05-12
Licealiada Województwa Podlaskiego Chłopców 2009
ZSI Nr 1 Białystok [aktualizacja:16-12-2009]
Poland,PL
drużynowy, szybkie
05-12
05-12
Licealiada Województwa Podlaskiego Dziewcząt 2009
ZSI Nr 1 Białystok [aktualizacja:16-12-2009]
Poland,PL
drużynowy, szybkie
05-12
05-12
Mikołajkowy Turniej Czekoladowy pod patronatem Sergiusza Siemonko
Wrocław [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,DS
szybkie
05-12
05-12
Mikołajkowy Turniej na Bielanach Wrocławskich
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,DS
szybkie
05-12
05-12
Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów
Kutno [aktualizacja:05-12-2009]

szybkie
05-12
05-12
Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów Grupa 8
Kutno [aktualizacja:05-12-2009]

szybkie
05-12
05-12
Otwarty Mikołajkowy Turniej Szachowy
Poraj [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,SL
szybkie
05-12
05-12
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2009/2010 - TURNIEJ 3 - GRUPA A
GÓRKI WIELKIE [aktualizacja:08-12-2009]
Poland,SL
szybkie
05-12
05-12
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2009/2010 - TURNIEJ 3 - GRUPA B
GÓRKI WIELKIE [aktualizacja:08-12-2009]
Poland,SL
szybkie
05-12
05-12
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2009/2010 - TURNIEJ 3 - GRUPA C
GÓRKI WIELKIE [aktualizacja:08-12-2009]
Poland,SL
szybkie
05-12
05-12
Turniej Juniorów - Mikołaj 2009
Gorlice [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,MP
szybkie
05-12
05-12
Turniej Mikołajkowy
MDK 1 [aktualizacja:09-12-2009]

szybkie
05-12
05-12
Turniej Mikołajkowy dla Juniorów - Grupa A - Młode Talenty
Konin [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,WP
szybkie
05-12
05-12
Turniej Mikołajkowy dla Juniorów - Grupa B - Przyszli Mistrzowie
Konin [aktualizacja:09-12-2009]
Poland,WP
szybkie
05-12
05-12
Turniej Mikołajkowy dla Juniorów - Grupa C - Pierwszy krok
Konin [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,WP
szybkie
05-12
05-12
Turniej Mikołajkowy-Zawodnicy bez kategorii
Bydgoszcz [aktualizacja:11-12-2009]
Poland,KP
szybkie
05-12
05-12
Turniej Miokołajkowy-Zawodnicy z kategoriami
Bydgoszcz [aktualizacja:11-12-2009]
Poland,KP
szybkie
05-12
05-12
Turniej Szachowy Mikołajowy Kamienna Góra 5.12.2009
Kamienna Góra [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,DS
szybkie
05-12
05-12
Turniej Szachowy Pamięci Jerzego Ossorya-Cierpickiego 2009-A
Pruszcz Gdański [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,PO
szybkie
05-12
05-12
VI Gminny Turniej Szachowy - Górno 2009
Górno [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,PK
szybkie
05-12
05-12
VI Memoriał Łobaziewicza - grupa dzieci do lat 12
Krzeszowice [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,MP
szybkie
05-12
05-12
VI Memoriał Szachowy Stanisława Łobaziewicza turniej główny
Krzeszowice [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,MP
szybkie
05-12
05-12
VI Turniej Szachowy dla Juniorów
Warszawa / DK Rakowiec [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,MA
szybkie
05-12
05-12
VIII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dziec Grupa C (do lat 13)
Gliwice [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,SL
szybkie
05-12
05-12
VIII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci - Grupa A (do lat 8)
Gliwice [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,SL
szybkie
05-12
05-12
VIII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci Grupa B (do lat 10)
Gliwice [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,SL
szybkie
05-12
05-12
VIII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci Grupa D (do lat 16)
Gliwice [aktualizacja:05-12-2009]
Poland,SL
szybkie
06-12
06-12
Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży w Szachach - klasy I-II chłopcy
SP nr 25. Kielce ul. Jurajska 7 [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,SK
szybkie
06-12
06-12
Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży w Szachach - klasy I-II dziewczęta
SP nr 25. Kielce ul. Jurajska 7 [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,SK
szybkie
06-12
06-12
Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży w Szachach - klasy III-IV chłopcy
SP nr 25. Kielce ul. Jurajska 7 [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,SK
szybkie
06-12
06-12
Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży w Szachach - klasy III-IV dziewczęta
SP nr 25. Kielce ul. Jurajska 7 [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,SK
szybkie
06-12
06-12
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Gimnazjów 2009
Michałowice [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
06-12
06-12
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych 2009
Michałowice [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
06-12
06-12
Gimnazjada Województwa Podlaskiego Chłopców 2009
ZSI Nr 1 Białystok [aktualizacja:16-12-2009]
Poland,PL
drużynowy, klasyczne
06-12
06-12
Gimnazjada Województwa Podlaskiego Dziewcząt 2009
ZSI Nr 1 Białystok [aktualizacja:16-12-2009]
Poland,PL
drużynowy, szybkie
06-12
06-12
GRAND PRIX ŁODYGOWICE - TURNIEJ 3
ŁODYGOWICE [aktualizacja:09-12-2009]
Poland,SL
szybkie
06-12
06-12
I Memoriał Marka Łobejki w ramach Finałowego Turnieju Grand-Prix Lubelszczyzny
Lublin [aktualizacja:14-12-2009]
Poland,LU
szybkie
06-12
06-12
II Memoriał Janusza Kaweckiego
Nowogard [aktualizacja:08-12-2009]
Poland,ZP
szybkie
06-12
06-12
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI
Suwałki [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,PL
szybkie
06-12
06-12
Mikołaj z Szachami
Łomazy [aktualizacja:06-12-2009]

szybkie
06-12
06-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży - Gr.A
M.D.K. Mikołów [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,SL
szybkie
06-12
06-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży - Gr.B
M.D.K. Mikołów [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,SL
szybkie
06-12
06-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy Sołectw i Osiedli Gminy Ślesin
Ślesin [aktualizacja:25-01-2012]
Poland,WP
szybkie
06-12
06-12
Turniej Szachowy Pamięci Jerzego Ossorya-Cierpickiego 2009-B
Pruszcz Gdański [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,PO
szybkie
06-12
06-12
Turniej Szachowy Pamięci Jerzego-Ossorya Cierpickiego 2009-C
Pruszcz Gdański [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,PO
szybkie
06-12
16-12
V Turniej Grand Prix Płocka 2009 - P'15
Płock [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,MA
szybkie
06-12
06-12
VI Mikołajkowy TSz o Puchar Burmistrza Leżajska 2009 - Jun ur 99-00
Leżajsk [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,PK
szybkie
06-12
06-12
VI Mikołajkowy TSz o Puchar Burmistrza Leżajska 2009 - Przedszk ur 01 i mł
Leżajsk [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,PK
szybkie
06-12
06-12
VI Mikołajkowy TSz o Puchar Burmistrza Leżajska 2009 - Sen i Jun ur 91-98
Leżajsk [aktualizacja:06-12-2009]
Poland,PK
szybkie
06-12
06-12
X Jubileuszowe Otwarte Mistrzostwa Puchar Prezesa LZS Victoria Chróścice
Chróścice - Restauracja NOVA [aktualizacja:06-12-2009]

szybkie
06-12
06-12
XIII MEMORIAŁ SZACHOWY IM. KAZIMIERZA KUTYŁY
Ostrowiec Św. [aktualizacja:04-12-2009]
Poland,SK
blitz
06-12
06-12
XIV Indywidualny Mikołajkowy Turniej Szachowy
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:07-12-2009]
Poland,DS
szybkie
07-12
07-12
III Turniej - Grand Prix Klubu Szach-Mat Studio - godz. 19.00
Krakow Miasteczko Studenckie AGH Klub Studio [aktualizacja:07-12-2009]
Poland,MP
blitz
07-12
07-12
Licealiada woj. podkarpackiego
Dębica [aktualizacja:09-12-2009]
Poland,PK
drużynowy, szybkie
07-12
07-12
Mini Turniej 67
MOS Wieliczka [aktualizacja:07-12-2009]
Poland,MP
szybkie
07-12
07-12
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - X Turniej
Wrocław [aktualizacja:08-12-2009]
Poland,DS
szybkie
09-12
09-12
363 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:09-12-2009]
Poland,MP
klasyczne
09-12
09-12
Drużynowe Mistrzostwa Konina Szkół Podstawowych
MDK Konin [aktualizacja:09-12-2009]
Poland,WP
drużynowy, szybkie
09-12
09-12
Mistrz. Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokszt.w szachach "DZIEWCZĘTA"
Kamienna Góra [aktualizacja:10-12-2009]
Poland,DS
szybkie
09-12
09-12
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 3 Gr-SP
SP Przebieczany [aktualizacja:09-12-2009]
Poland,MP
szybkie
09-12
10-02
Szachowe Mistrzostwa Sokołowa Małopolskiego 2010 - grupa A
Sokołów Małopolski [aktualizacja:10-02-2010]
Poland,PK
klasyczne
09-12
03-02
Szachowe Mistrzostwa Sokołowa Małopolskiego 2010 - grupa B
Sokołów Małopolski [aktualizacja:03-02-2010]
Poland,PK
szybkie
10-12
10-12
I Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży - SP Kl. III-VI
Mielec [aktualizacja:12-12-2009]
Poland,PK
szybkie
10-12
10-12
I Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży-SP Kl.I-II i Przedszkolaki
Mielec [aktualizacja:12-12-2009]
Poland,PK
szybkie
10-12
10-12
Mistrz. Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokszt.w szachach "CHŁOPCY:"
Kamienna Góra [aktualizacja:10-12-2009]
Poland,DS
szybkie
11-12
11-12
Gimnazjada - Drużynowe Powiatu Puławskiego
SP Sadurki [aktualizacja:11-12-2009]

drużynowy, szybkie
11-12
11-12
Piątkowe Turnieje Szachowe Klubu Polonia Wrocław
Wrocław [aktualizacja:11-12-2009]
Poland,DS
blitz
11-12
11-12
TURNIEJ SZACHOWY SPOŁECZNEGO GIMNAZJUM EDUKACJI EUROPEJSKIEJ KAMIENNA GÓRA
Kamienna Góra [aktualizacja:11-12-2009]
Poland,DS
szybkie
11-12
11-12
TURNIEJ SZACHOWY SZKOŁY PODSTAWOWEJ nr 2 W KAMIENNEJ GÓRZE
Kamienna Góra [aktualizacja:11-12-2009]
Poland,DS
szybkie
11-12
13-12
VIII Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy - grupa A
Tychy [aktualizacja:13-12-2009]
Poland,SL
klasyczne
11-12
13-12
VIII Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy - grupa B
Tychy [aktualizacja:13-12-2009]
Poland,SL
klasyczne
11-12
13-12
VIII Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy - grupa C
Tychy [aktualizacja:13-12-2009]
Poland,SL
klasyczne
12-12
19-12
1st BKCC Women Under 20 Club Rating Chess Tournament
Davao City [aktualizacja:09-11-2009]

klasyczne
12-12
12-12
4. runda XV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - dz. i chł. ur. w 1997 r. i mł.
Białystok [aktualizacja:18-11-2009]

szybkie
12-12
12-12
4. runda XV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - dz. i chł. ur. w 2000 r. i mł.
Białystok [aktualizacja:18-11-2009]

szybkie
12-12
12-12
57th BKCC-DCSC Under 12 Rapid Chess Tournament
Davao City [aktualizacja:05-11-2009]

szybkie
12-12
12-12
Dajmy im szansę - Mistrzostwa Juniorów Amatorów Powiatu Starachowice - B1
Starachowice [aktualizacja:15-12-2009]
Poland,SK
blitz
12-12
12-12
Dajmy im szansę - Mistrzostwa Juniorów Amatorów Powiatu Starachowice - B2
Starachowice [aktualizacja:15-12-2009]
Poland,SK
blitz
12-12
12-12
Dajmy im szansę - Mistrzostwa Juniorów Amatorów Powiatu Starachowice - B3
Starachowice [aktualizacja:15-12-2009]
Poland,SK
blitz
12-12
13-12
GRAND PRIX KADRY POMORSKIEJ
UKS GEDANENSIS Gdańsk [aktualizacja:14-12-2009]

klasyczne
12-12
13-12
GRUDZIEŃ B-1600
UKS GEDANENSIS Gdańsk [aktualizacja:14-12-2009]

klasyczne
12-12
13-12
GRUDZIEŃ C-1400
UKS GEDANENSIS Gdańsk [aktualizacja:14-12-2009]

klasyczne
12-12
13-12
GRUDZIEŃ D-1100-1250
UKS GEDANENSIS Gdańsk [aktualizacja:16-12-2009]

szybkie
12-12
13-12
GRUDZIEŃ E-1000
UKS GEDANENSIS Gdańsk [aktualizacja:14-12-2009]

szybkie
12-12
12-12
I Szachowy Turniej Juniorów do lat 15 - promocja Gminy Wadowice Górne - Grupa A ur 1994-1996
Wadowice Górne [aktualizacja:12-12-2009]
Poland,PK
szybkie
12-12
12-12
I Szachowy Turniej Juniorów do lat 15 - promocja Gminy Wadowice Górne - Grupa B ur 1997-1999
Wadowice Górne [aktualizacja:12-12-2009]
Poland,PK
szybkie
12-12
12-12
I Szachowy Turniej Juniorów do lat 15 - promocja Gminy Wadowice Górne - Grupa C ur 2000 i mł
Wadowice Górne [aktualizacja:12-12-2009]
Poland,PK
szybkie
12-12
12-12
II Grand Prix Szkół Podatawowych - ARKA MEDICAL SPA - Turniej #2.
KOŁOBRZEG - sala konferencyjna Urzędu Miejskiego [aktualizacja:12-12-2009]
Poland,ZP
szybkie
12-12
12-12
III Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Prezesa KILW
Warszawa ul. Nowoursynowska 159 [aktualizacja:13-12-2009]

szybkie
12-12
12-12
Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Ponadgimnazjalnych - Juniorki
Konin [aktualizacja:12-12-2009]
Poland,WP
szybkie
12-12
12-12
Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Ponadgimnazjalnych - Juniorzy
Konin [aktualizacja:12-12-2009]
Poland,WP
szybkie
12-12
12-12
Mistrzostwa Juniorów Powiatu Starachowice - zawodnicy z kategorią szachową
Starachowice [aktualizacja:15-12-2009]
Poland,SK
blitz
12-12
12-12
O Puchar Dyrektora Natolińskiego Ośrodka Kultury
Warszawa [aktualizacja:12-12-2009]
Poland,MA
szybkie
12-12
12-12
Otwarty Gwiazdkowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Myszkowskiego
Poraj [aktualizacja:12-12-2009]
Poland,SL
szybkie
12-12
12-12
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY ZMAGANIA Z GŁOWĄ TURNIEJ5
Kawiarnia OLIMP ulSportowa 66 / NOK Nowy Dwór Maz. i Zarząd Osiedla nr8 [aktualizacja:12-12-2009]
Poland,MA
blitz
12-12
12-12
Turniej gwiazdkowy juniorów o puchar prezesa PKS Jan - grupa U10
Kraków [aktualizacja:12-12-2009]
Poland,MP
szybkie
12-12
12-12
Turniej gwiazdkowy juniorów o puchar prezesa PKS Jan - grupa U13
Kraków [aktualizacja:12-12-2009]
Poland,MP
szybkie
12-12
12-12
VI Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2009 2010 A
Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu [aktualizacja:12-12-2009]

szybkie
12-12
12-12
VII Memoriał Szachowy im. Artura Goja - grupa A
Świętochłowice [aktualizacja:12-12-2009]
Poland,SL
szybkie
12-12
12-12
VII Memoriał Szachowy im. Artura Goja - grupa B
Świętochłowice [aktualizacja:12-12-2009]
Poland,SL
szybkie
12-12
12-12
VII Turniej Szachowy JSM
Gorlice [aktualizacja:12-12-2009]
Poland,MP
szybkie
12-12
19-12
VITurniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2009 2010
Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu [aktualizacja:20-12-2009]

szybkie
12-12
12-12
X Gwiazdkowy Turniej Szachowy - juniorzy do lat 11
Śmigiel [aktualizacja:30-12-2009]
Poland,WP
szybkie
12-12
12-12
X Gwiazdkowy Turniej Szachowy - open
Śmigiel [aktualizacja:30-12-2009]
Poland,WP
szybkie
12-12
12-12
XI Gimnazjada 2009 Chłopcy
Poznań [aktualizacja:13-12-2009]
Poland,WP
szybkie
12-12
12-12
XI Gimnazjada Poznań 2009 Dziewczęta
Poznań [aktualizacja:13-12-2009]
Poland,WP
szybkie
12-12
12-12
XIII Międzynarodowe Mikołajkowe Mistrzostwa Szachowe w Brzozowie - Juniorzy
Szkoła Podstawowa w Brzozowie [aktualizacja:14-12-2009]
Poland,PK
szybkie
12-12
12-12
XIII Międzynarodowe Mikołajkowe Mistrzostwa Szachowe w Brzozowie- Open
Szkoła Podstawowa w Brzozowie [aktualizacja:14-12-2009]
Poland,PK
szybkie
12-12
13-12
XVIII MIĘDZYNARODOWY GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY - GRUPA A (DZ-7)
OLKUSZ [aktualizacja:13-12-2009]
Poland,MP
szybkie
12-12
13-12
XVIII MIĘDZYNARODOWY GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY - GRUPA B (CH-7)
OLKUSZ [aktualizacja:13-12-2009]
Poland,MP
szybkie
12-12
13-12
XVIII MIĘDZYNARODOWY GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY - GRUPA C (DZ-9)
OLKUSZ [aktualizacja:13-12-2009]
Poland,MP
szybkie
12-12
13-12
XVIII MIĘDZYNARODOWY GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY - GRUPA D (CH-9)
OLKUSZ [aktualizacja:13-12-2009]
Poland,MP
szybkie
12-12
13-12
XVIII MIĘDZYNARODOWY GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY - GRUPA E (DZ-12)
OLKUSZ [aktualizacja:13-12-2009]
Poland,MP
szybkie
12-12
13-12
XVIII MIĘDZYNARODOWY GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY - GRUPA F (CH-12)
OLKUSZ [aktualizacja:13-12-2009]
Poland,MP
szybkie
12-12
13-12
XVIII MIĘDZYNARODOWY GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY - GRUPA G (DZ-15)
OLKUSZ [aktualizacja:13-12-2009]
Poland,MP
szybkie
12-12
13-12
XVIII MIĘDZYNARODOWY GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY - GRUPA H (CH-15)
OLKUSZ [aktualizacja:13-12-2009]
Poland,MP
szybkie
12-12
12-12
Zima z Szachami "Gumisie"
Szczecin [aktualizacja:14-12-2009]
Poland,ZP
szybkie
12-12
12-12
Zima z Szachami gr B
Szczecin [aktualizacja:14-12-2009]
Poland,ZP
szybkie
12-12
12-12
Zima z Szachami gr. A
Szczecin [aktualizacja:14-12-2009]
Poland,ZP
szybkie
13-12
13-12
4. runda XV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - dz. i chł. ur. w 1990 r. i mł.
Białystok [aktualizacja:18-11-2009]

szybkie
13-12
13-12
Świąteczny Turniej Szachowy w Olsztynie
Olsztyn k/Częstochowy [aktualizacja:15-12-2009]
Poland,SL
szybkie
13-12
13-12
Świąteczny Turniej Szachowy w Olsztynie - Turniej Juniorów
Olsztyn k/Częstochowy [aktualizacja:15-12-2009]
Poland,SL
szybkie
13-12
13-12
Mikołajkowo - Barbórkowy Turniej Szachowy Rymer 2009
Rybnik Niedobczyce [aktualizacja:13-12-2009]
Poland,SL
szybkie
13-12
13-12
Mistrzostwa Włocławka w Szachach Szybkich Kategoria Juniorów
Włocławek [aktualizacja:16-12-2009]
Poland,KP
szybkie
13-12
13-12
Mistrzostwa Włocławka w Szachach Szybkich Kategoria Seniorów
Włocławek [aktualizacja:16-12-2009]
Poland,KP
szybkie
13-12
13-12
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Szachach Szybkich P'15
Hala Widowiskowo-Sportowa w Kamieniu Pom. ul. Wolińska 9 [aktualizacja:13-12-2009]
Poland,ZP
szybkie
13-12
13-12
NATOLIŃSKI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DLA DZIECI
Warszawa [aktualizacja:13-12-2009]
Poland,MA
szybkie
13-12
13-12
TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY MIEDŹNA 2009
WOLA [aktualizacja:14-12-2009]

szybkie
13-12
13-12
turniej od 5-19 lat
Konstancin-Jeziorna [aktualizacja:13-12-2009]
Poland,MA
szybkie
13-12
13-12
Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Sokołowa Podlaskiego
Sokołów Podlaski [aktualizacja:13-12-2009]

blitz
13-12
13-12
XII Edycja Współzawodnictwa Sportowego Gmin Wiejskich - finał woj. PK 2009
Górno [aktualizacja:13-12-2009]
Poland,PK
szybkie
13-12
13-12
XVIII Turniej Szachowy "MIKOŁAJ 2009"
Nowa Sarzyna [aktualizacja:13-12-2009]
Poland,PK
szybkie
14-12
14-12
Świąteczny Turniej Szachowy w SP4 Kraków
Kraków [aktualizacja:07-12-2009]
Poland,MP
szybkie
14-12
14-12
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 4 w Krakowie
Kraków [aktualizacja:14-12-2009]
Poland,MP
szybkie
15-12
15-12
"MUSISZ ZBIĆ" - Turniej 1
SP Przebieczany [aktualizacja:15-12-2009]
Poland,MP
szybkie
15-12
15-12
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Przebieczanach - Chłopcy
SP Przebieczany [aktualizacja:15-12-2009]
Poland,MP
szybkie
15-12
15-12
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Przebieczanach - Dziewczęta
SP Przebieczany [aktualizacja:15-12-2009]
Poland,MP
szybkie
15-12
15-12
Wojewódzkie Igrzyska Młodziezy Szkolnej w Szachach Drużynowych
Łomazy [aktualizacja:15-12-2009]
Poland,LU
drużynowy, szybkie
16-12
16-12
364 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:16-12-2009]
Poland,MP
klasyczne
16-12
16-12
Cykl Turniejów Tematycznych Starachowickie Szachy - Turniej 3
Starachowice ul. Moniuszki 117 - Szkoła Podstawowa nr 6 [aktualizacja:22-12-2009]
Poland,SK
klasyczne
16-12
16-12
Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych Jastrzębie Zdrój 2009 Chłopcy i Dziewczęta
Jastrzębie Zdrój [aktualizacja:19-12-2009]
Poland,SL
drużynowy, szybkie
16-12
16-12
Mistrzostwa Szkól Podstawowych Jastrzębie Zdrój 2009 Chłopcy
Jastrzębie Zdrój [aktualizacja:19-12-2009]
Poland,SL
drużynowy, szybkie
16-12
16-12
Mistrzostwa Szkól Podstawowych Jastrzębie Zdrój 2009 Dziewczyny
Jastrzębie Zdrój [aktualizacja:19-12-2009]
Poland,SL
drużynowy, szybkie
17-12
17-12
Turniej Szachowy dla Przedszkolaków o MISTRZOSTWO GRUDNIA
Opole [aktualizacja:18-12-2009]
Poland,OP
szybkie
17-12
17-12
Turniej Szachowy dla Uczniów Szkół Podstawowych o MISTRZOSTWO GRUDNIA
Opole [aktualizacja:18-12-2009]
Poland,OP
szybkie
17-12
17-12
VII Czwartkowe Integracyjne Turnieje Szachowe 'Sprawni Inaczej'
Wrocław [aktualizacja:17-12-2009]
Poland,DS
szybkie
17-12
17-12
Złoty Konik - zawodnicy bez kategorii
MDK 1 [aktualizacja:17-12-2009]

blitz
17-12
17-12
Złoty Konik-zawodnicy z kategorią
MDK nr 1 Bydgoszcz [aktualizacja:17-12-2009]

blitz
18-12
18-12
Handicapowy turniej juniorów
Kraków [aktualizacja:18-12-2009]
Poland,MP
szybkie
18-12
18-12
Piątkowe Turnieje Szachowe Klubu Polonia Wrocław
Wrocław [aktualizacja:18-12-2009]
Poland,DS
szybkie
18-12
19-12
XVIII Grand Prix Turniej II - Grupa Szkół Gimnazjalnych
Akademia Polonijna w Częstochowie; ul. Pułaskiego 4/6 [aktualizacja:17-12-2009]
Poland,SL
szybkie
18-12
19-12
XVIII Grand Prix Turniej II - Grupa Szkół Podstawowych
Akademia Polonijna w Częstochowie; ul. Pułaskiego 4/6 [aktualizacja:18-12-2009]
Poland,SL
szybkie
18-12
19-12
XVIII Grand Prix Turniej II - Grupa Szkół Ponadgimnazjalnych
Akademia Polonijna w Częstochowie; ul. Pułaskiego 4/6 [aktualizacja:18-12-2009]
Poland,SL
szybkie
18-12
19-12
XVIII Grand Prix Turniej II - Grupa Szkół Wyższych
Akademia Polonijna w Częstochowie; ul. Pułaskiego 4/6 [aktualizacja:18-12-2009]
Poland,SL
szybkie
19-12
20-12
9th Amplico AIG Life International Chess Tournament ? ERCC 2009
Warszawa [aktualizacja:27-12-2009]
Poland,MA
szybkie
19-12
19-12
Gwiazdkowy Turniej Szachowy P-15'
SP nr 7 w Legionowie ul. Królowej Jadwigi 7 [aktualizacja:21-12-2009]
Poland,MA
szybkie
19-12
19-12
Integracyjny Świąteczny TSz P15 Grupy C13 i D13
Gliwice ul. Konarskiego 18 B [aktualizacja:20-12-2009]
Poland,SL
szybkie
19-12
19-12
Integracyjny Świąteczny TSz P15 Grupy C18 i D18
Gliwice ul. Konarskiego 18 B [aktualizacja:20-12-2009]
Poland,SL
szybkie
19-12
19-12
IV Memoriał im. Mariana Bocheńskiego
Kraków [aktualizacja:09-01-2010]
Poland,MP
szybkie
19-12
19-12
IX ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA
CIESZYN [aktualizacja:19-12-2009]
Poland,SL
szybkie
19-12
19-12
Klubowy Turniej Mikołajkowy - LKS Mechanik
Stargard Szczeciński [aktualizacja:19-12-2009]
Poland,ZP
szybkie
19-12
19-12
Turniej świąteczny dla juniorów w KKSz
Kraków [aktualizacja:19-12-2009]
Poland,MP
szybkie
19-12
19-12
Turniej DORSA
Ruda Śląska [aktualizacja:19-12-2009]
Poland,SL
szybkie
19-12
19-12
VIB Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2009-2010 ( dla początkujących)
Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu [aktualizacja:19-12-2009]

szybkie
19-12
19-12
VII GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY
Rawicz [aktualizacja:26-11-2009]
Poland,WP
szybkie
19-12
20-12
VII TURNIEJ "GRAND PRIX-2009"
SP 11 Suwałki [aktualizacja:20-12-2009]
Poland,PL
szybkie
19-12
19-12
Wysoka Łańcucka - Mikołajkowy Turniej Szachowy
Wysoka Łańcucka [aktualizacja:19-12-2009]
Poland,PK
szybkie
19-12
19-12
XI Memoriał Krzywonosa
Kraków [aktualizacja:20-12-2009]
Poland,MP
szybkie
19-12
20-12
XLIV Mistrzostwa Kalisza w szachach
Kalisz [aktualizacja:20-12-2009]

szybkie
19-12
20-12
XVIII Świąteczny Nocny Turniej Szachowy - Witkowo 2009
Witkowo [aktualizacja:21-12-2009]
Poland,WP
szybkie
20-12
20-12
6 Gwiazdkowy turniej Weteranów Raszyn Poznań 2009
Poznań [aktualizacja:20-12-2009]
Poland,WP
szybkie
20-12
20-12
Cztery Pory Roku - Jesień
Puszcza Mariańska [aktualizacja:10-02-2010]
Poland,MA
szybkie
20-12
20-12
Gwiazdkowy Otwarty Turniej Szachowy - Turniej A
Starachowice ul. Moniuszki 17 [aktualizacja:22-12-2009]
Poland,SK
szybkie
20-12
20-12
Gwiazdkowy Otwarty Turniej Szachowy - Turniej B
Starachowice ul. Moniuszki 117 [aktualizacja:22-12-2009]
Poland,SK
klasyczne
20-12
20-12
INTEGRACYJNY BŁYSKAWICZNY TURNIEJ Z OKAZJI 100-LECIA GAZETY CZĘSTOCHOWSKIEJ
Częstochowa [aktualizacja:20-12-2009]
Poland,SL
blitz
20-12
20-12
Integracyjny Turniej Świąteczny o Puchar Starosty Powiatu Częstochowskiego
Częstochowa [aktualizacja:20-12-2009]
Poland,SL
szybkie
20-12
20-12
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR LUBARTOWSKIEJ SPÓŁDZIELCZOŚCI
Lubartów - sala gimnastyczna Gimnazjum nr 1 ul.Legionów3. Tel.0668695951 Info:www.szachylubartow.republika.pl [aktualizacja:22-12-2009]

szybkie
20-12
20-12
Lesko
Lesko [aktualizacja:20-12-2009]
Poland,PK
szybkie
20-12
20-12
Lesko junior
Lesko [aktualizacja:20-12-2009]
Poland,PK
szybkie
21-12
21-12
Chojnicko- Bruskie świąteczne spotkanie szachowe Szkoły Podstawowe i Juniorki
Chojnice [aktualizacja:22-12-2009]
Poland,PO
blitz
21-12
23-12
2009 PRISAA Chess Team Tournament - Women
Holy Cross of Davao College [aktualizacja:24-12-2009]

drużynowy, klasyczne
21-12
23-12
2009 PRISAA Chess Team Tournament- Men
Holy Cross of Davao College [aktualizacja:24-12-2009]

drużynowy, klasyczne
21-12
21-12
Chojnicko Bruskie świąteczne spotkanie szachowe Gimnazja i starsi
Chojnice [aktualizacja:22-12-2009]
Poland,PO
blitz
21-12
21-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy klasy młodsze
Żołynia [aktualizacja:21-12-2009]
Poland,PK
szybkie
21-12
21-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy klasy starsze
Żołynia [aktualizacja:21-12-2009]
Poland,PK
szybkie
21-12
21-12
XVII Międzyszkolny Turniej Szachowy Szkół Ponadgimnazjalnych - Limanowa
Limanowa [aktualizacja:21-12-2009]
Poland,MP
klasyczne
22-12
22-12
Szachowe Mistrostwa 2009 w SP 155.
Kraków [aktualizacja:22-12-2009]
Poland,MP
klasyczne
22-12
22-12
Turniej szachowy z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Bydgoszcz SP-38 [aktualizacja:23-12-2009]
Poland,KP
szybkie
23-12
23-12
365 Szachowa Środa w Krakowski Klubie Szachistów
Kraków [aktualizacja:23-12-2009]
Poland,MP
klasyczne
23-12
23-12
Turniek Gwiazdkowy UKS MDK Otwock
Otwock [aktualizacja:23-12-2009]
Poland,MA
blitz
27-12
30-12
12 Kętrzyński Festiwal Szachowy - open A
Kętrzyn [aktualizacja:04-01-2010]
Poland,WM
klasyczneFIDE
27-12
30-12
12 Kętrzyński Festiwal Szachowy - open B
Kętrzyn [aktualizacja:30-12-2009]
Poland,WM
klasyczneFIDE
27-12
31-12
Memoriał imienia Ludwika Zamenhofa 2009 grupa B
Białystok [aktualizacja:05-01-2010]
Poland,PL
klasyczneFIDE
27-12
03-01
Noworoczniak
W-wa Białołęka Modlińska 197 Ratusz Chylice Dworska 2 ZSP [aktualizacja:03-01-2010]
Poland,MA
klasyczneFIDE
27-12
30-12
Otwarte Mistrzostwa Suwałk
Suwałki [aktualizacja:02-01-2010]
Poland,PL
klasyczneFIDE
27-12
30-12
Otwarte Mistrzostwa Suwałk- grupa C
Suwałki [aktualizacja:29-12-2009]
Poland,PL
klasyczne
27-12
27-12
Turniej Początkujących Białołęka
W-wa Białołęka ul.Modlińska 197 Ratusz [aktualizacja:27-12-2009]
Poland,MA
inne
27-12
27-12
V Diecezjalny Turniej Szachów Rodzinnych
Siemiatycze Tromar Polska [aktualizacja:27-12-2009]

drużynowy, szybkie
27-12
31-12
V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR STAROSTY RYBNICKIEGO RYBNIK 2009
Rybnik [aktualizacja:30-12-2009]
Poland,SL
klasyczne
27-12
31-12
V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR STAROSTY RYBNICKIEGO - RYBNIK 2009
Rybnik [aktualizacja:28-12-2009]
Poland,SL
klasyczne
27-12
31-12
V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR STAROSTY RYBNICKIEGO - RYBNIK 2009
Rybnik [aktualizacja:31-12-2009]
Poland,SL
klasyczne
27-12
04-01
XX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2009 Gr-A
Kraków [aktualizacja:04-01-2010]
Poland,MP
klasyczneFIDE
27-12
04-01
XX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2009 Gr-B
Kraków [aktualizacja:04-01-2010]
Poland,MP
klasyczneFIDE
27-12
04-01
XX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2009 Gr-C
Kraków [aktualizacja:04-01-2010]
Poland,MP
klasyczne
27-12
31-12
XX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2009 Gr-D
Kraków [aktualizacja:31-12-2009]
Poland,MP
klasyczne
28-12
30-12
Memoriał imienia Ludwika Zamenhofa 2009 grupa C
Białystok [aktualizacja:05-01-2010]
Poland,PL
szybkie
28-12
30-12
Memoriał imienia Ludwika Zamenhofa 2009 grupa D
Białystok [aktualizacja:05-01-2010]
Poland,PL
szybkie
29-12
29-12
Mistrzostwa UKS MDK Nr 1 - grupa A zawodnicy z ELO
Bydgoszcz [aktualizacja:30-12-2009]
Poland,KP
blitz
29-12
30-12
Mistrzostwa UKS MDK Nr 1 - grupa B 1250-1800
Bydgoszcz [aktualizacja:30-12-2009]
Poland,KP
klasyczne
29-12
30-12
Mistrzostwa UKS MDK Nr 1 - grupa C 1000-1250
Bydgoszcz [aktualizacja:30-12-2009]
Poland,KP
szybkie
29-12
29-12
Turniej z okazji X lecia K-PZSzach i o Puchar Prezesa SM "Kopernik"
Toruń [aktualizacja:31-12-2009]
Poland,KP
blitz
31-12
31-12
Otwarty Turniej Szachowo Tenisowy
Otwock [aktualizacja:31-12-2009]
Poland,MA
blitz

(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)