Reklamy |
|
SZUKAJ TURNIEJÓW SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA: |
|
|
kwiecień 2017 | ||
---|---|---|
01-04 01-04 | Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,DS szybkie |
01-04 01-04 | Ekologiczny Turniej Szachowy
Ostrów Wlkp. [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,WP blitz |
01-04 01-04 | EpSwS III edycja woj. lubuskie
Zielona Góra [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,LB inne |
01-04 02-04 | Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne
Chylice [aktualizacja:04-04-2017] | Poland,MA klasyczne |
01-04 01-04 | Grand Prix Siedlec 2017 - turniej 4
Siedlce [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,MA szybkie |
01-04 01-04 | Grand Prix Siedlec 2017 - turniej 4
Siedlce [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,MA szybkie |
01-04 01-04 | GRAND PRIX Skarżyska-Kamiennej 2016/2017 - Turniej IV
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,SK szybkie |
01-04 01-04 | II WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 6 W GDYNI
Gdynia [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,PO szybkie |
01-04 01-04 | III Dzielnicowy Turniej Szachowy "Skok po kategorię" - kl. 1-3
Warszawa [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,MA szybkie |
01-04 01-04 | III Dzielnicowy Turniej Szachowy "Skok po kategorię" - kl. 4-6
Warszawa [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,MA szybkie |
01-04 01-04 | IV MISTRZOSTWA POLSKI AMATORÓW W SZACHACH SZYBKICH
Pęgów [aktualizacja:18-04-2017] | Poland,DS szybkie |
01-04 01-04 | Memoriał ks. Ludomira Lissowskiego w szachach
Sierpc [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,MA blitz |
01-04 08-04 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Chłopcy do lat 12
Drzonków [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,LB klasyczneFIDE |
01-04 08-04 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Chłopcy do lat 14
Drzonków [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,LB klasyczneFIDE |
01-04 08-04 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 12
Drzonków [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,LB klasyczneFIDE |
01-04 08-04 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 14
Drzonków [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,LB klasyczneFIDE |
01-04 01-04 | OTWARTE MISTRZOSTWA CHOSZCZNA JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH
CHOSZCZNO [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,ZP szybkie |
01-04 01-04 | Otwarty Turniej Szachowy w cyklu Grand Prix Torunia 2016 - r. VIII OPEN B
Toruń [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,KP szybkie |
01-04 01-04 | Otwarty Turniej Szachowy w cyklu Grand Prix Torunia 2016/17 Runda 7. OPEN A
Toruń [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,KP szybkie |
01-04 02-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa centralna (C17)
Poznań [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP klasyczne |
01-04 01-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa centralna (D17)
Poznań [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,WP klasyczne |
01-04 01-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia - C11
Stare Miasto [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,WP szybkie |
01-04 01-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia - C13
Stare Miasto [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP szybkie |
01-04 01-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia - C15
Stare Miasto [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP szybkie |
01-04 01-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia - C18
Stare Miasto [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP szybkie |
01-04 01-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia - C9
Stare Miasto [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP szybkie |
01-04 01-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia - D11
Stare Miasto [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP szybkie |
01-04 01-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia - D13
Stare Miasto [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP szybkie |
01-04 01-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia - D15
Stare Miasto [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP szybkie |
01-04 01-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia - D18
Stare Miasto [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,WP szybkie |
01-04 01-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia - D9
Stare Miasto [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,WP szybkie |
01-04 02-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-11
Leszno [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP klasyczne |
01-04 02-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-13
Leszno [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP klasyczne |
01-04 02-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-15
Leszno [aktualizacja:28-03-2017] | Poland,WP klasyczne |
01-04 02-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-18
Leszno [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP klasyczne |
01-04 02-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-11
Leszno [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP klasyczne |
01-04 02-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-13
Leszno [aktualizacja:28-03-2017] | Poland,WP klasyczne |
01-04 02-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-15
Leszno [aktualizacja:28-03-2017] | Poland,WP klasyczne |
01-04 02-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-18
Leszno [aktualizacja:28-03-2017] | Poland,WP klasyczne |
01-04 02-04 | PÓŁFINAŁY MWJ-STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA C11
Poznań [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP klasyczne |
01-04 02-04 | PÓŁFINAŁY MWJ-STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA C13
Poznań [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP klasyczne |
01-04 02-04 | PÓŁFINAŁY MWJ-STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA C15
Poznań [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP klasyczne |
01-04 02-04 | PÓŁFINAŁY MWJ-STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA D11
Poznań [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP klasyczne |
01-04 02-04 | PÓŁFINAŁY MWJ-STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA D13
Poznań [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP klasyczne |
01-04 02-04 | PÓŁFINAŁY MWJ-STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA D15
Poznań [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP klasyczne |
01-04 02-04 | Pierwsze Urodziny Szachowej Dwójki - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,MA klasyczne |
01-04 01-04 | Pierwsze Urodziny Szachowej Dwójki - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,MA szybkie |
01-04 01-04 | Prima-Aprlisowy Turniej w Kloca - Turniej Odwołany !
Łódź [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,LD inne |
01-04 01-04 | Puchar OKiE Bemowo SM Wola do 12 lat ur. 2004 i młodsi
Warszawa [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,MA szybkie |
01-04 01-04 | Puchar OKiE SM Wola do lat 8 ur. 2008r.
Warszawa [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,MA szybkie |
01-04 01-04 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2016-2017 - Turniej 6A (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,SL szybkie |
01-04 01-04 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2016-2017 - Turniej 6B
STRUMIEŃ [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,SL blitz |
01-04 01-04 | Turniej klasyfikacyjny 1000 - 1250
Barczewo [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,WM klasyczne |
01-04 02-04 | Turniej klasyfikacyjny 1400 - 1600
Barczewo [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WM klasyczne |
01-04 02-04 | Turniej od 1700 PZSzach do 2199 FIDE
Barczewo [aktualizacja:04-04-2017] | Poland,WM klasyczne |
01-04 01-04 | Turniej Pryma Aprylisowy
Zielonka [aktualizacja:12-04-2017] | Poland,MA szybkie |
01-04 01-04 | Turniej Szachowy o Puchar Prymusa
Koscierzyna [aktualizacja:03-04-2017] | Poland,PO szybkie |
01-04 01-04 | Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-A (urodzeni w 2001-2006)
SP Przebieczany [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,MP szybkie |
01-04 01-04 | Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-B (urodzeni w 2007 i młodsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,MP szybkie |
01-04 01-04 | Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-Open (urodzeni w 2000 i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,MP szybkie |
01-04 01-04 | Turniej Szachowy z okazji 60-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej
Świdnica [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,DS szybkie |
01-04 01-04 | Turniej Wrocławskiego Krasnala Chochliki
Wrocław [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,DS szybkie |
01-04 01-04 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Elfy
Wrocław [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,DS szybkie |
01-04 01-04 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Krasnale
Wrocław [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,DS szybkie |
01-04 01-04 | V Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pułtusku
Pułtusk [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,MA szybkie |
01-04 01-04 | V Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pułtusku II
Pułtusk [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,MA szybkie |
01-04 01-04 | V Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pułtusku III
Pułtusk [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,MA szybkie |
01-04 01-04 | V Turniej - XVIII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach
ŁOMŻA [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,PL szybkie |
01-04 01-04 | VI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Najmłodszych w PS w Alwerni CHŁOPCY
Alwernia [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,MP blitz |
01-04 01-04 | VI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Najmłodszych w PS w Alwerni DZIEWCZYNY
Alwernia [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,MP blitz |
01-04 01-04 | VII Bialska Liga Szachowa
Łomazy [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,LU szybkie |
01-04 01-04 | VII Otwarty Turniej Szachowy - Wiśniowa 2017 Grupa A Seniorzy
Wiśniowa [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,PK szybkie |
01-04 01-04 | VII Otwarty Turniej Szachowy - Wiśniowa 2017 Grupa B Juniorzy ur. 2000-2005
Wiśniowa [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,PK szybkie |
01-04 01-04 | VII Otwarty Turniej Szachowy - Wiśniowa 2017 Grupa C Juniorzy ur. 2006 i mł.
Wiśniowa [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,PK szybkie |
01-04 01-04 | VIII Szachowy Memoriał Eugeniusza Paśnikowskiego turniej dla dzieci
Radzyń Podlaski [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,LU szybkie |
01-04 01-04 | Wiosenne GP Szalonego Krasnoluda
Olsztyn [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,WM blitz |
01-04 01-04 | XI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Chłopców do lat 7
Białystok [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,PL szybkie |
01-04 01-04 | XI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 7
Białystok [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,PL szybkie |
01-04 01-04 | XIII Grand Prix PRZEDSZKOLE'2017 - Turniej #4
KOŁOBRZEG [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,ZP blitz |
01-04 01-04 | XVI Grand Prix Radzionkowa - Grupa A - powyżej 16 lat - 1 edycja
Radzionków [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,SL szybkie |
01-04 01-04 | XVI Grand Prix Radzionkowa - Grupa B - poniżej 16 lat (2001 i młodsi)- 1 edycja
Radzionków [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,SL szybkie |
01-04 02-04 | XVII Otwarty Turniej Szachów Klasycznych o Puchar Dyrektora LOK (FIDE RAPID)
Lubartów [aktualizacja:06-04-2017] | Poland,LU szybkie |
01-04 01-04 | XXII Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów Mszana Dolna Gr. B
Mszana Dolna [aktualizacja:03-04-2017] | Poland,MP szybkie |
01-04 02-04 | XXII Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów Mszana Dolna Gr.A
Mszana Dolna [aktualizacja:03-04-2017] | Poland,MP klasyczne |
02-04 02-04 | GRAMYwPLANSZOWKI.pl CHESS CUP 2017 - IV turniej
Wrocław [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,DS szybkie |
02-04 02-04 | Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Aktywne
Chylice [aktualizacja:06-04-2017] | Poland,MA szybkie |
02-04 02-04 | I Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Nowej Wsi Lęborskiej - Grupa do lat 16
Nowa Wieś Lęborska [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,PO szybkie |
02-04 02-04 | I Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Nowej Wsi Lęborskiej - Grupa OPEN
Nowa Wieś Lęborska [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,PO szybkie |
02-04 02-04 | II Wrocławski Turniej Szachów Szwedzkich
Wrocław [aktualizacja:31-03-2017] | Poland,DS blitz |
02-04 02-04 | IV Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2017 T2 gr. D07/C07
Mielec [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,PK szybkie |
02-04 02-04 | IV Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2017 T2 gr. D09/C09
Mielec [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,PK szybkie |
02-04 02-04 | IV Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2017 T2 gr. D11/C11
Mielec [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,PK szybkie |
02-04 02-04 | IV Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2017 T2 gr. D13/C13
Mielec [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,PK szybkie |
02-04 02-04 | Niebieski Turniej Szachowy
Ciechanów [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,MA blitz |
02-04 02-04 | Ogólnopolski Turniej Szachowy w PUBIE COSMO
Częstochowa [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,SL szybkie |
02-04 02-04 | Otwarty Turniej Rodzinny w Szachach
Tarnowskie Góry [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
02-04 02-04 | Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:21-03-2017] | Poland,MA szybkie |
02-04 02-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-9
Leszno [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP szybkie |
02-04 02-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-9
Leszno [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP szybkie |
02-04 02-04 | PÓŁFINAŁY MWJ-STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA C9
Poznań [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP klasyczne |
02-04 02-04 | PÓŁFINAŁY MWJ-STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA D9
Poznań [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,WP szybkie |
02-04 02-04 | Pierwsze Urodziny Szachowej Dwójki - grupa C
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,MA szybkie |
02-04 02-04 | PRIMA APRILIS W MOSIRZE do lat 11 ( CZERWIONKA-LESZCZYNY)
Czerwionka-Leszczyny [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,SL blitz |
02-04 02-04 | PRIMA APRILIS W MOSIRZE DO LAT 9 ( CZERWIONKA- LESZCZYNY)
Czerwionka-Leszczyny [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,SL blitz |
02-04 02-04 | V Ogólnopolski Turniej Szachowy "Królewska gra i Ja" - Grupa:A
Andrychów [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,MP szybkie |
02-04 02-04 | V Ogólnopolski Turniej Szachowy "Królewska Gra i Ja" - Grupa:B
Andrychów [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,MP szybkie |
02-04 02-04 | V Ogólnopolski Turniej Szachowy "Królewska Gra i Ja" - Grupa:C
Andrychów [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,MP szybkie |
02-04 02-04 | V PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2017 - turniej 3 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,SL szybkie |
02-04 02-04 | V turniej o puchar Akademii Szachowej E6 - gr. A kl. 0-1
Warszawa [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,MA szybkie |
02-04 02-04 | V turniej o puchar Akademii Szachowej E6 - gr. B kl. 2-3
Warszawa [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,MA szybkie |
02-04 02-04 | V turniej o puchar Akademii Szachowej E6 - gr. C kl. 4-6
Warszawa [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,MA szybkie |
02-04 02-04 | VII Turniej 0 Puchar Wójta Gminy Górno P'15 2017
Górno k/Kielc [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,SK szybkie |
02-04 02-04 | VII Turniej o Puchar Wójta Gminy Górno dla dzieci
Górno k/Kielc [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,SK szybkie |
02-04 02-04 | VIII Szachowy Memoriał Eugeniusza Paśnikowskiego
Radzyń Podlaski [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,LU szybkie |
02-04 02-04 | WIELKANOCNY TURNIEJ SZACHOWY Z MISTRZEM SZACHOWYM - WYNIKI
Łódź [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,LD szybkie |
02-04 02-04 | Wojewódzkie Igrzyska LZS - grupa kobiet
Bilcza k. Morawicy [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,SK blitz |
02-04 02-04 | Wojewódzkie Igrzyska LZS - grupa mężczyzn
Bilcza k. Morawicy [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,SK blitz |
02-04 02-04 | XI Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka - kobiety
CIECHANOWIEC [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,PL szybkie |
02-04 02-04 | XI Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka - mężczyźni
CIECHANOWIEC [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,PL szybkie |
02-04 02-04 | XV Turniej o Puchar Burmistrza Gryfic
Gryfice [aktualizacja:05-04-2017] | Poland,ZP szybkie |
02-04 02-04 | XVI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Chłopców do lat 8
Białystok [aktualizacja:03-04-2017] | Poland,PL szybkie |
02-04 02-04 | XVI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 8
Białystok [aktualizacja:02-04-2017] | Poland,PL szybkie |
03-04 03-04 | I Mistrzostwa Radzionkowa Szkół Podstawowych w szachach
Radzionków [aktualizacja:03-04-2017] | Poland,SL szybkie |
03-04 05-04 | II Wiosenny Turniej Szachowy
Elbląg [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,WM szybkie |
03-04 05-04 | II wiosenny turniej szachowy
Elbląg [aktualizacja:14-04-2017] | Poland,WM szybkie |
03-04 03-04 | IV Grand-Prix TS Wisła Kraków - do max 1400 - turniej nr 4
Kraków [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,MP blitz |
03-04 03-04 | IV Grand-Prix TS Wisła Kraków - turniej nr 4 (FIDE)
Kraków [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,MP blitz |
03-04 09-04 | MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W SZACHACH
USTROŃ JASZOWIEC [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,SL klasyczne |
03-04 03-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN 2017"
Lublin [aktualizacja:03-04-2017] | Poland,LU blitz |
04-04 04-04 | GP BLITZ - IV Turniej P3+2 -9 rund
Konin [aktualizacja:04-04-2017] | Poland,WP blitz |
04-04 04-04 | Grand Prix Grzybowic T 13 z 14
Zabrze [aktualizacja:04-04-2017] | Poland,SL szybkie |
04-04 20-06 | Mistrzostwa Zduńskiej Woli 2017
Zduńska Wola [aktualizacja:20-06-2017] | Poland,LD szybkie |
04-04 04-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN 2017"
Lublin [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,LU blitz |
04-04 04-04 | Szachowe Walki Mistrzów '2017 /Lublin-Łuków/
Łuków [aktualizacja:05-04-2017] | Poland,LU blitz |
04-04 13-06 | Turniej Wielkanocny 2017
Zręcin [aktualizacja:01-07-2017] | Poland,PK szybkie |
04-04 04-04 | XI Turniej Szachowy Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych
Katowice ul Glliwicka 228 [aktualizacja:03-04-2017] | Poland,SL blitz |
04-04 04-04 | XXIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:04-04-2017] | Poland,PL szybkie |
05-04 05-04 | II Szachowe Walki Mistrzów '2017 /Lublin-Łuków/
Łuków [aktualizacja:05-04-2017] | Poland,LU blitz |
05-04 05-04 | 724 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:05-04-2017] | Poland,MP szybkie |
05-04 05-04 | Granie w Hetmanie 05/04/2017
Koszalin [aktualizacja:05-04-2017] | Poland,ZP blitz |
05-04 05-04 | I Turniej SSz TKKF "Dominik" Dobczyce
Dobczyce [aktualizacja:05-04-2017] | Poland,MP szybkie |
05-04 05-04 | II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZSG w Nowej Wsi-Grupa:G
Nowa Wieś [aktualizacja:05-04-2017] | Poland,MP blitz |
05-04 05-04 | II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZSG w Nowej Wsi-Grupa:SP 4-6
Nowa Wieś [aktualizacja:05-04-2017] | Poland,MP blitz |
05-04 05-04 | II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZSG w Nowej Wsi-Grupa:SP1-3
Nowa Wieś [aktualizacja:05-04-2017] | Poland,MP blitz |
05-04 05-04 | IV Turniej Szachowy w Przedszkolu Słoneczko
Szubin [aktualizacja:05-04-2017] | Poland,KP blitz |
05-04 10-05 | Mistrzostwa Chojnic 2017 - juniorzy młodsi
Chojnice [aktualizacja:31-05-2017] | Poland,PO szybkie |
05-04 05-04 | Mistrzostwa Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych
Szczecin [aktualizacja:05-04-2017] | Poland,ZP szybkie |
05-04 05-04 | Szachowa Liga Szkolna - Grupa A (Szkoły Podstawowe kl. 1-3)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:05-04-2017] | Poland,SL szybkie |
05-04 05-04 | Szachowa Liga Szkolna - Grupa B (Szkoły Podstawowe kl. 4-6)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:05-04-2017] | Poland,SL szybkie |
05-04 05-04 | Szachowe Środy - 5
Świnoujście [aktualizacja:04-04-2017] | Poland,ZP szybkie |
05-04 05-04 | Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201713)
Warszawa [aktualizacja:05-04-2017] | Poland,MA klasyczne |
05-04 05-04 | Turniej finałowy projektu "Edukacja przez Szachy w Szkole"-Małopolska-kl.1 CH
Kraków Tauron Arena [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,MP blitz |
05-04 05-04 | Turniej finałowy projektu "Edukacja przez Szachy w Szkole"-Małopolska-kl.1 DZ
Kraków Tauron Arena [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,MP blitz |
05-04 05-04 | Turniej finałowy projektu "Edukacja przez Szachy w Szkole"-Małopolska-kl.2 CH
Kraków Tauron Arena [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,MP blitz |
05-04 05-04 | Turniej finałowy projektu "Edukacja przez Szachy w Szkole"-Małopolska-kl.2 DZ
Kraków Tauron Arena [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,MP blitz |
05-04 05-04 | Turniej finałowy projektu "Edukacja przez Szachy w Szkole"-Małopolska-kl.3 CH
Kraków Tauron Arena [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,MP blitz |
05-04 05-04 | Turniej finałowy projektu "Edukacja przez Szachy w Szkole"-Małopolska-kl.3 DZ
Kraków Tauron Arena [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,MP blitz |
05-04 05-04 | Turniej Małych Arcymistrzów Turniej Masters
Żory [aktualizacja:05-04-2017] | Poland,SL blitz |
05-04 05-04 | X GRAND PRIX STARACHOWIC W SZACHACH - Turniej 8
Starachowice [aktualizacja:06-04-2017] | Poland,SK blitz |
06-04 23-06 | 183rd YMCA Spring 2017-A
Warszawa [aktualizacja:23-06-2017] | Poland,MA klasyczneFIDE |
06-04 22-06 | 184th YMCA Spring 2017-B
Warszawa [aktualizacja:22-06-2017] | Poland,MA klasyczneFIDE |
06-04 21-06 | 185th YMCA Spring 2017-C
Warszawa [aktualizacja:21-06-2017] | Poland,MA klasyczneFIDE |
06-04 20-06 | 186th YMCA Spring 2017-D
Warszawa [aktualizacja:20-06-2017] | Poland,MA klasyczneFIDE |
06-04 06-04 | Gminna Szachowa Liga Szkolna - III edycja (turniej 2 z 5)
Płouszowice [aktualizacja:06-04-2017] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
06-04 06-04 | II Międzyszkolny Turniej Szachowy "Edukacja przez Szachy w Szkole" Grupa A II rok - WYNIKI
Łódź [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,LD blitz |
06-04 06-04 | II Miedzy Szkolny Turniej Szachowy "Edukacja przez Szachy w Szkole" Grupa B I rok - WYNIKI
Łódź [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,LD blitz |
06-04 06-04 | Klub P.Z.Szach. (276 turniej czwartkowy)
Warszawa [aktualizacja:06-04-2017] | Poland,MA szybkie |
06-04 11-05 | Mistrzostwa Chojnic 2017 - juniorzy starsi
Chojnice [aktualizacja:02-06-2017] | Poland,PO klasyczne |
06-04 06-04 | Mistrzostwa Dzielnicy Wesoła w szachach w ramach WOM
Warszawa wesoła [aktualizacja:06-04-2017] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
06-04 06-04 | Mistrzostwa Ostródy w szachach Szkół Gimnazjalnych
Ostróda [aktualizacja:06-04-2017] | Poland,WM szybkie |
06-04 06-04 | Mistrzostwa Ostródy w szachach Szkół Podstawowych
Ostróda [aktualizacja:06-04-2017] | Poland,WM szybkie |
06-04 11-05 | Na II kategorię w Hetmanie 2_2017
Warszawa [aktualizacja:23-05-2017] | Poland,MA klasyczne |
06-04 11-05 | Na III kategorię w Hetmanie 2_2017
Warszawa [aktualizacja:12-05-2017] | Poland,MA klasyczne |
06-04 06-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN 2017"
Lublin [aktualizacja:12-02-2017] | Poland,LU blitz |
06-04 06-04 | Szachowa Liga Szkolna - Grupa C (Gimnazja)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:06-04-2017] | Poland,SL szybkie |
06-04 06-04 | Szachowa Liga Szkolna - Grupa D (Ponadgimnazjalne)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:06-04-2017] | Poland,SL szybkie |
06-04 06-04 | Turniej IV z cyklu Grand Prix Malbork 2017
Malbork [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,PO blitz |
06-04 06-04 | Turniej Kontrolny 334
SP Przebieczany [aktualizacja:06-04-2017] | Poland,MP szybkie |
06-04 06-04 | VII Turniej Wielkanocny w STO 5
Kraków [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,MP blitz |
06-04 06-04 | VIII Turniej o Puchary Wójta Mircza - Marty Małyszek - GP 2017
Mircze [aktualizacja:06-04-2017] | Poland,LU szybkie |
07-04 07-04 | 13. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2017
Białystok [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,PL blitz |
07-04 09-04 | Dolnośląski finał szachów drużynowych LZS "Złota Wieża" 2017
Nowa Bystrzyca [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
07-04 07-04 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół średnich
Żnin [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,KP drużynowy, szybkie |
07-04 07-04 | Grand Prix Polonii Wrocław - 7.04.2017
Wrocław [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,DS blitz |
07-04 07-04 | GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 788
Wadowice [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,MP szybkie |
07-04 07-04 | Granie w Hetmanie 07-04-2017
Koszalin [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,ZP blitz |
07-04 07-04 | I Grand-Prix TS Wisła (RAPID - FIDE) - turniej nr 4
Kraków [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,MP szybkie |
07-04 07-04 | II Grand Prix Chrzanowa - 6 Turniej
Chrzanów [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,MP blitz |
07-04 07-04 | II Ogólnopolski Maraton Szachowy "Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej" Grupa A
Radom [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,MA szybkie |
07-04 07-04 | Indywidualny Turniej Szachowy dla Gimnazjalistów
Dąbrowa Górnicza [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,SL szybkie |
07-04 07-04 | IV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY W SZACHACH DLA SZKOŁ PONADGIMNAZJALNYCH
Bydgoszcz [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,KP blitz |
07-04 07-04 | IV Turniej GP MOK 3'+2'' Gniezno 2017
Gniezno [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,WP blitz |
07-04 09-06 | Klasyczna Liga Łódzka
Łódź [aktualizacja:14-06-2017] | Poland,LD klasyczne |
07-04 09-04 | KROK DO SUKCESU - Open FIDE dla co najmniej II kat.
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI [aktualizacja:18-04-2017] | Poland,MP klasyczneFIDE |
07-04 09-04 | KROK DO SUKCESU open FIDE dla IV i III kat
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI [aktualizacja:18-04-2017] | Poland,MP klasyczneFIDE |
07-04 07-04 | Mistrzostwa Mokotowa - Gimnazja chłopcy
Warszawa [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
07-04 07-04 | Mistrzostwa Mokotowa - Gimnazja dziewczęta
Warszawa [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
07-04 07-04 | Ogólnopolski Turniej Szachowy Młodzików - CHŁOPCY (ur. 2009-2007)
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,MP szybkie |
07-04 07-04 | Ogólnopolski Turniej Szachowy Młodzików - DZIEWCZĘTA (ur.2009-2007)
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,MP szybkie |
07-04 07-04 | Ogólnopolski Turniej Szachowy Przedszkolaków - CHŁOPCY (ur. 2010 i młodsi)
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,MP blitz |
07-04 07-04 | Ogólnopolski Turniej Szachowy Przedszkolaków - DZIEWCZĘTA (ur.2010 i młodsze)
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,MP blitz |
07-04 09-04 | POLANIKA 2017 - grupa A (kategorie II i wyżej)
Zagnańsk / Kielce [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,SK klasyczne |
07-04 09-04 | POLANIKA 2017 - grupa B (kategorie III i IV)
Zagnańsk / Kielce [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,SK klasyczne |
07-04 09-04 | POLANIKA 2017 - grupa C (zawodnicy bez kategorii i z V)
Zagnańsk / Kielce [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,SK klasyczne |
07-04 07-04 | Puchar Dyrektora ZSP w Prabutach
Prabuty [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,PO blitz |
07-04 07-04 | Puchar Lublina 2017 w Szachach Błyskawicznych (FIDE BLITZ)
Lublin [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,LU blitz |
07-04 07-04 | Szachowa Liga Młodych Mistrzów 2017 (3z8)
Lubartów [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,LU szybkie |
07-04 07-04 | Turniej o Tytuł Mistrza Miesiąca - 07 kwiecień
Lubsko [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,LB szybkie |
07-04 21-04 | Turniej piątkowy (3)
Mińsk Mazowecki [aktualizacja:21-04-2017] | Poland,MA szybkie |
07-04 12-05 | Turniej treningowy KKSz w SP 36 grupa 1
Kraków [aktualizacja:12-05-2017] | Poland,MP blitz |
07-04 07-04 | Turniej u Dorsa
Ruda Śląska [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,SL blitz |
07-04 07-04 | V Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Podstawowych w Warcabach Stupolowych - Chłopcy
Bydgoszcz [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,KP szybkie |
07-04 07-04 | V Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Podstawowych w Warcabach Stupolowych - Dziewczyny
Bydgoszcz [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,KP szybkie |
07-04 09-04 | Wielkanocny Turniej Szachowy o Puchar Starosty Powiatu Leżajskiego
Biedaczów [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,PK klasyczne |
07-04 07-04 | WOM szkolny - Mokotów SP
Warszawa [aktualizacja:06-04-2017] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
07-04 07-04 | WOM szkolny - Mokotów SP
Warszawa [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
07-04 07-04 | XXV CYKL GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH- SZKOŁY GIMNAZJALNE- Turniej 3
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,SL szybkie |
07-04 07-04 | XXV CYKL GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH- SZKOŁY PODSTAWOWE - TURNIEJ 3
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,SL szybkie |
07-04 07-04 | XXV CYKL GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH- SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE- Turniej 3
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,SL szybkie |
08-04 08-04 | Mistrzostwa Pragi Południe Szkół Podstawowych do lat 9
Warszawa [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,MA szybkie |
08-04 08-04 | "Złota Wieża" - Finał Drużynowy Województwa Podlaskiego LZS w szachach
ŁOMŻA [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,PL drużynowy, szybkie |
08-04 08-04 | ''WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE'' 3 GP WOLSZTYNA
Wolsztyn [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,WP klasyczne |
08-04 08-04 | 25 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA D (do lat 8) - II turniej
Wrocław [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,DS szybkie |
08-04 08-04 | 25 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA E (do lat 7) - II turniej
Wrocław [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,DS szybkie |
08-04 08-04 | 25 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA F (do lat 6) - II turniej
Wrocław [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,DS szybkie |
08-04 08-04 | 3 turniej dla dzieci 2009 i młodsi Wesoła SP 353
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:01-05-2017] | Poland,MA szybkie |
08-04 08-04 | 8. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 - ur. w 2009 i młodsi
Białystok [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,PL szybkie |
08-04 08-04 | Żorska Liga Szachowa Juniorów kwiecień2017
Żory [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,SL blitz |
08-04 08-04 | Żorska Liga Szachowa Seniorów Kwiecień 2017
Żory [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,SL szybkie |
08-04 08-04 | CZTERY PORY ROKU z SZACHAMI - WIOSNA do lat 14
Kalisz [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,WP blitz |
08-04 08-04 | CZTERY PORY ROKU z SZACHAMI - WIOSNA do lat 9
Kalisz [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,WP blitz |
08-04 08-04 | Gminna Liga szachowa Gminy czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - Grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,SL szybkie |
08-04 08-04 | Gminna Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,SL szybkie |
08-04 08-04 | Gminna Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - Grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,SL szybkie |
08-04 08-04 | Gminna Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice Turniej 3 - Grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,SL szybkie |
08-04 08-04 | Grand Prix - turniej VI - gr.A
Gorlice [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,MP szybkie |
08-04 08-04 | Grand Prix - turniej VII - gr.C
Gorlice [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,MP szybkie |
08-04 09-04 | III Memoriał Szachowy im Lucjana Kowalczyka (grupa od 1600)
Koszalin [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,ZP klasyczne |
08-04 08-04 | III Memoriał Szachowy im. Lucjana Kowalczyka (grupa 1000-1200)
Koszalin [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,ZP szybkie |
08-04 09-04 | III Memoriał Szachowy im. Lucjana Kowalczyka (grupa 1250 - 1400)
Koszalin [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,ZP klasyczne |
08-04 08-04 | III ROZGRYWKI O V i IV KATEGORIĘ W WIEŻY WAWER
Warszawa Wawer [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,MA szybkie |
08-04 08-04 | III Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,MA szybkie |
08-04 08-04 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa do lat 7 - chłopcy
Olsztyn [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,WM klasyczne |
08-04 08-04 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa do lat 7 - dziewczyny
Olsztyn [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,WM klasyczne |
08-04 08-04 | IV GRAND PRIX SP IWLA - turniej nr 4
Iwla [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,PK szybkie |
08-04 08-04 | IV Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Przedszkolaków
MIńsk Mazowiecki [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,MA szybkie |
08-04 09-04 | IV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA ZDZ W CIECHANOWIE
Ciechanów [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,MA klasyczne |
08-04 08-04 | Jubileusz Jolanty Zawadzkiej - Turniej Blitza
Wrocław [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,DS blitz |
08-04 08-04 | KROK DO SUKCESU - CHŁOPCY (ur.2009 i młodsi)
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,MP szybkie |
08-04 08-04 | KROK DO SUKCESU - DZIEWCZĘTA (ur.2009 i młodsze)
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,MP szybkie |
08-04 08-04 | KROK DO SUKCESU - gr D - CHŁOPCY (ur.2008-2007)
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,MP szybkie |
08-04 08-04 | KROK DO SUKCESU - gr D - DZIEWCZĘTA (ur. 2008-2007)
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,MP szybkie |
08-04 08-04 | MISTRZ. RADY OSIEDLA WARSZAWSKIE POMET MALTAŃSKIE 2017
Poznań [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,WP szybkie |
08-04 08-04 | Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików do lat 7 DZIEWCZĘTA 8.04.2017
Kostrzyn Wlkp. [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,WP szybkie |
08-04 08-04 | Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików do lat 7 Chłopcy
Kostrzyn Wlkp [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,WP szybkie |
08-04 08-04 | Mistrzostwa Województwa Pomorskiego do lat 8 chłopcy
Tczew [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,PO szybkie |
08-04 08-04 | Mistrzostwa Województwa Pomorskiego do lat 8 dziewczęta
Tczew [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,PO szybkie |
08-04 08-04 | MISTRZOSTWA_SP46_TURNIEJ_A_DO_III_KLASY SP
Poznań [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,WP szybkie |
08-04 08-04 | MISTRZOSTWA_SP46_TURNIEJ_B_OD_IV_DO_VI_KLASY SP
Poznań [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,WP szybkie |
08-04 08-04 | Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich
Malbork [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,PO drużynowy, szybkie |
08-04 09-04 | Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Duszniki w szachach o Puchar Wójta Gminy
Duszniki [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,WP klasyczne |
08-04 08-04 | Szachy Dla Dzieci #4
Stare Kurowo [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,LB szybkie |
08-04 08-04 | Turniej C- klasyfikacyjny na V i IV kategorię Wesoła SP 353
Warszawa- Wesoła [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,MA klasyczne |
08-04 08-04 | Turniej Czekoladowy (1000)
Jelenia Góra [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,DS szybkie |
08-04 08-04 | Turniej o "Szynkę Świąteczną"
IMIELIN [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,SL szybkie |
08-04 08-04 | Turniej o "Szynkę Świąteczną" do lat 10
IMIELIN [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,SL blitz |
08-04 08-04 | Turniej o "Szynkę Świąteczną" do lat 14
IMIELIN [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,SL blitz |
08-04 08-04 | Turniej o Puchar wójta Gminy Ulhówek_VIII Turniej Powiatu_Grand Prix 2017
Ulhówek [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,LU szybkie |
08-04 08-04 | Turniej szachowy "MAT NAD WDĄ" 2017 - CZARNA WODA
Czarna Woda [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,PO szybkie |
08-04 08-04 | Turniej Szachowy Radlin - Grupa A rocznik 2005 i młodsi do lat 12
Radlin [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,SL szybkie |
08-04 08-04 | Turniej Szachowy Radlin - Grupa B rocznik 2007 i młodsi do lat 10
Radlin [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,SL szybkie |
08-04 08-04 | Turniej Szachowy Radlin - Grupa C rocznik 2009 i młodsi do lat 8
Radlin [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,SL szybkie |
08-04 09-04 | VIII Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych Gr. A (pow. IV kategorii)
Warszawa [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,MA klasyczne |
08-04 09-04 | VIII Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych Gr. B (kategoria V i bez kateg)
Warszawa [aktualizacja:13-04-2017] | Poland,MA klasyczne |
08-04 08-04 | Wilanowski Turniej Uczniów Szkół Podstawowych
Powsin [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,MA szybkie |
08-04 09-04 | Wiosenny turniej KS AZS Wratislavia na kategorie grupa A do 1700
Wrocław [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,DS klasyczne |
08-04 09-04 | Wiosenny turniej KS AZS Wratislavia na kategorie grupa B 1400
Wrocław [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,DS klasyczne |
08-04 09-04 | Wiosenny turniej KS AZS Wratislavia na kategorie grupa C 1100-1250
Wrocław [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,DS klasyczne |
08-04 08-04 | Wiosenny turniej KS AZS Wratislavia na kategorie grupa D 1000
Wroclaw [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,DS klasyczne |
08-04 09-04 | Wiosenny Wyścig po Kategorie Grupa A (do 1600 ELO)
Wrocław [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,DS klasyczneFIDE |
08-04 09-04 | Wiosenny Wyścig po Kategorie Grupa B (1400)
Wrocław [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,DS klasyczne |
08-04 09-04 | Wiosenny Wyścig po Kategorie Grupa C (1200-1250)
Wrocław [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,DS klasyczne |
08-04 08-04 | Wiosenny Wyścig po Kategorie Grupa D (1000)
Wrocław [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,DS klasyczne |
08-04 08-04 | X Jubileuszowe Otwarte Mistrzostwa SP 2 im. Dąbrówki w Mińsku Maz. TURNIEJ A
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,MA szybkie |
08-04 08-04 | X Jubileuszowe Otwarte Mistrzostwa SP 2 im. Dąbrówki w Mińsku Maz. TURNIEJ B
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,MA szybkie |
08-04 08-04 | X Jubileuszowe Otwarte Mistrzostwa SP 2 im. Dąbrówki w Mińsku Maz. TURNIEJ C
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,MA szybkie |
08-04 08-04 | XI Festiwal Szachów w Starachowicach - Turniej A Gimnazja
Starachowice [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,SK blitz |
08-04 08-04 | XI Festiwal Szachów w Starachowicach - Turniej B1 SP kl. IV-VI chłopcy
Starachowice [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,SK blitz |
08-04 08-04 | XI Festiwal Szachów w Starachowicach - Turniej B2 SP kl. IV-VI dziewczęta
Starachowice [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,SK blitz |
08-04 08-04 | XI Festiwal Szachów w Starachowicach - Turniej B3 SP kl. 0-III chłopcy
Starachowice [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,SK blitz |
08-04 08-04 | XI Festiwal Szachów w Starachowicach - Turniej B4 SP kl.0-III dziewczęta
Starachowice [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,SK blitz |
08-04 08-04 | XIII Grand Prix Tąpkowic 2017 - turniej 4
Tąpkowice [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,SL szybkie |
08-04 08-04 | XIV T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - grupy B C i D
Warszawa [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,MA szybkie |
08-04 08-04 | XIV T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - rocznik 2007 i młodsi
Warszawa [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,MA szybkie |
08-04 09-04 | XIX Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-30 juniorzy
Szczurowa [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,MP szybkie |
08-04 09-04 | XIX Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-30 open
Szczurowa [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,MP szybkie |
08-04 08-04 | XIX OGÓLNOPOLSKI MEMORIAŁ JANA WIJACZKI w SZACHACH
Tomaszów Maz. [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,LD szybkie |
08-04 09-04 | XL Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,MA klasyczneFIDE |
08-04 08-04 | XVI Igrzyska LZS - Turniej Kobiet
Kamień Pomorski [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,ZP szybkie |
08-04 08-04 | XVI Igrzyska LZS - Turniej Mężczyn
Kamień Pomorski [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,ZP szybkie |
08-04 08-04 | XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 4 turniej
Bogatynia [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,DS szybkie |
08-04 08-04 | XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 4 turniej
Bogatynia [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,DS szybkie |
08-04 08-04 | XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 4 turniej
Bogatynia [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,DS szybkie |
09-04 09-04 | III Grand Prix w Szachach Bliżyn
Bliżyn [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,SK szybkie |
09-04 09-04 | 8. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi
Białystok [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,PL szybkie |
09-04 09-04 | Dogrywka o I miejsce "Szach Królowi - 2017" - TMT do 14 lat o Puchar Prezydenta Miasta Lublin
Lublin [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,LU blitz |
09-04 28-05 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga
województwo śląskie [aktualizacja:28-05-2017] | Poland,SL drużynowy, klasyczneFIDE |
09-04 28-05 | Ekstraliga Śląska
Silesia [aktualizacja:31-05-2017] | Poland,SL drużynowy, klasyczneFIDE |
09-04 09-04 | Grand Prix Połczyna-Zdroju
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,ZP szybkie |
09-04 09-04 | II W-M TSz o Puchar Burmistrza Morąga
Morąg [aktualizacja:12-04-2017] | Poland,WM szybkie |
09-04 09-04 | III Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2017 "Szach Królowi" (FIDE)
Lublin [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,LU szybkie |
09-04 09-04 | III TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2017 "Szach Królowi" do 14 lat
Lublin [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,LU szybkie |
09-04 09-04 | IV Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Powiatu Kościerskiego 2017
Lipusz [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,PO szybkie |
09-04 09-04 | IV Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017
Gdynia [aktualizacja:19-04-2017] | Poland,PO szybkie |
09-04 09-04 | KROK DO SUKCESU - CHŁOPCY (ur.2009 i młodsi)
Niepołomice Zamek Królewski [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,MP szybkie |
09-04 09-04 | KROK DO SUKCESU - DZIEWCZĘTA (ur.2009 i młodsze)
Niepołomice Zamek Króewski [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,MP szybkie |
09-04 09-04 | KROK DO SUKCESU - gr D - CHŁOPCY (ur.2008-2007)
Niepołomice Zamek Królewski [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,MP szybkie |
09-04 09-04 | KROK DO SUKCESU - gr D - DZIEWCZĘTA (ur. 2008-2007)
Niepołomice Zamek Króewski [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,MP szybkie |
09-04 09-04 | Memoriał Dawida Przepiórki do lat 8 Warszawa 2017
Warszawa [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,MA szybkie |
09-04 09-04 | Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 2017
Warszawa [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,MA szybkie |
09-04 09-04 | Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w szachach P - 15 Turniej B
Danówek [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,PL szybkie |
09-04 09-04 | Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w szachach P' -15 Turniej A
Danówek [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,PL szybkie |
09-04 09-04 | Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:21-03-2017] | Poland,MA szybkie |
09-04 09-04 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów do lat 9 | 11 | 13 | 15 | 17 - strefa Północna
Trzcianka [aktualizacja:03-04-2017] | Poland,WP szybkie |
09-04 09-04 | VI Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa A
Bielsko-Biała [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,SL klasyczne |
09-04 09-04 | VI Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa B
Bielsko-Biała [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,SL klasyczne |
09-04 09-04 | XLVI Turniej Szachowy "Wiosna"
Szubin [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,KP szybkie |
09-04 09-04 | XLVI Turniej Szachowy "Wiosna" - Turniej B
Szubin [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,KP szybkie |
09-04 09-04 | XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - VIII Turniej - Grupa A (2008r. i młodsi)
Suwałki [aktualizacja:17-04-2017] | Poland,PL szybkie |
09-04 09-04 | XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - VIII Turniej - Grupa B (SP i Gimnazja)
Suwałki [aktualizacja:17-04-2017] | Poland,PL szybkie |
09-04 09-04 | Złota Wieża - Finał Powiatu Wagrowiec
Wapno [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
10-04 10-04 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Olsztyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach
Biskupiec [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,WM drużynowy, szybkie |
10-04 10-04 | IV Turniej o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Cezarego Girgiela GP 20017
Łaszczów [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,LU szybkie |
10-04 10-04 | KROK DO SUKCESU - CHŁOPCY do V kat
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,MP blitz |
10-04 10-04 | KROK DO SUKCESU - DZIEWCZĘTA do V kat
NIEPOŁOMICE [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,MP blitz |
10-04 10-04 | KROK DO SUKCESU - otwarty TSz Dzieci ur w 2008 i mł z co najmniej IV kat
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,MP blitz |
10-04 10-04 | Mini Turniej 560
LO Wieliczka [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,MP szybkie |
10-04 10-04 | Otwarte Grand Prix Sosnowca - T4 Każdy drugi poniedziałek miesiąca
Sosnowiec [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,SL szybkie |
10-04 10-04 | Otwarte Mistrzostwa Garnizonu 2017 w szachach błyskawicznych
Warszawa [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,MA blitz |
10-04 10-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN 2017"
Lublin [aktualizacja:10-04-2017] | Poland,LU blitz |
11-04 11-04 | GP BLITZ - V turniej 7 rund P'7+3s - zgłoszony do FIDE
Konin [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,WP blitz |
11-04 11-04 | Grand Prix Grzybowic T 14 z 14
Zabrze [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,SL szybkie |
11-04 11-04 | IV Turniej Warcabowy w Przedszkolu Słoneczko Szubin
Szubin [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,KP blitz |
11-04 11-04 | Mecz szachowy Chrzanów - Rybnik
Chrzanów [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,MP blitz |
11-04 11-04 | Mecz szachowy Chrzanów - Rybnik
Chrzanów [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,MP blitz |
11-04 11-04 | Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. przedszkolaków o Puchar Prezydenta Miasta
Ostrów Wlkp. [aktualizacja:01-05-2017] | Poland,WP blitz |
11-04 11-04 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 7 Gr-A GIM (ur. w 2003r. i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,MP szybkie |
11-04 11-04 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 7 Gr-B SP-CH (ur. w 2004r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,MP szybkie |
11-04 11-04 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 7 Gr-C SP-DZ (ur. w 2004r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,MP szybkie |
11-04 11-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN 2017"
Lublin [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,LU blitz |
11-04 16-05 | Turniej treningowy KKSz w SP 36 grupa 3
Kraków [aktualizacja:12-05-2017] | Poland,MP blitz |
11-04 11-04 | VI Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Gimnazja
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,LU szybkie |
11-04 11-04 | VI Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Gimnazja_Dziewczęta
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,LU szybkie |
11-04 11-04 | VI Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Szkoła Podst. klasy IV-VI_Chłopcy
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,LU szybkie |
11-04 11-04 | VI Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Szkoła Podst. klasy IV-VI_Dziewczęta
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,LU szybkie |
11-04 11-04 | VI Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Szkoła Podstawowa klasy I-III_Chłopcy
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,LU szybkie |
11-04 11-04 | VI Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Szkoła Podstawowa klasy I-III_Dziewczęta
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,LU szybkie |
11-04 11-04 | WOM szkolny 2017 - Bielany SP
Warszawa Bielany [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,MA drużynowy, blitz |
11-04 15-04 | XIII Lubuska Wiosna Szachowa
Gorzów Wlkp. [aktualizacja:15-04-2017] | Poland,LB klasyczne |
11-04 15-04 | XIII Lubuska Wiosna Szachowa - GRUPA B
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:15-04-2017] | Poland,LB klasyczne |
11-04 11-04 | XXX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,PL blitz |
12-04 12-04 | 725 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:12-04-2017] | Poland,MP szybkie |
12-04 12-04 | IMS - powiat Strzyżów - chłopcy 1-3
Niebylec [aktualizacja:12-04-2017] | Poland,PK szybkie |
12-04 12-04 | IMS - powiat Strzyżów - chłopcy 4-6
Niebylec [aktualizacja:12-04-2017] | Poland,PK szybkie |
12-04 12-04 | IMS - powiat Strzyżów - dziewczyny 1-3
Niebylec [aktualizacja:12-04-2017] | Poland,PK szybkie |
12-04 12-04 | IMS - powiat Strzyżów - dziewczyny 4-6
Niebylec [aktualizacja:12-04-2017] | Poland,PK szybkie |
12-04 12-04 | IV Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika - GP 2017
Hulcze [aktualizacja:12-04-2017] | Poland,LU szybkie |
12-04 12-04 | Mistrzostwa Gimnazjum nr 1 w Gostyninie w szachach
Gostynin [aktualizacja:12-04-2017] | Poland,MA blitz |
12-04 12-04 | Na szachowym planie; w pisankowym stanie; odbędzie sie drugie; wielkanocne granie
Częstochowa [aktualizacja:12-04-2017] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
12-04 12-04 | Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 6
Starachowice [aktualizacja:12-04-2017] | Poland,SK blitz |
12-04 12-04 | Szachowa środa w Tarnowie nr 12 - 2017r
Tarnów [aktualizacja:14-04-2017] | Poland,MP blitz |
12-04 12-04 | Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201714)
Warszawa [aktualizacja:12-04-2017] | Poland,MA blitz |
12-04 12-04 | TURNIEJ SZACHOWY O LAUR KRÓLOWEJ JADWIGI
Piła [aktualizacja:13-04-2017] | Poland,WP szybkie |
12-04 15-04 | XXIV WIELKANOCNY TURNIEJ SZACHOWY o KOPĘ JAJ
TS KUŹNIA RYBNIK [aktualizacja:16-04-2017] | Poland,SL blitz |
13-04 18-05 | Na "małą" I kategorię w Hetmanie 2_2017
Warszawa [aktualizacja:18-05-2017] | Poland,MA klasyczne |
13-04 13-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN 2017"
Lublin [aktualizacja:18-04-2017] | Poland,LU klasyczne |
13-04 13-04 | P.Z.Szach. (277 turniej czwartkowy)
Warszawa [aktualizacja:13-04-2017] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | Grand Prix Polonii Wrocław - 14.04.2017
Wrocław [aktualizacja:14-04-2017] | Poland,DS szybkie |
15-04 15-04 | XVI Turniej Wielkanocny
Rzeszów [aktualizacja:15-04-2017] | Poland,PK szybkie |
18-04 18-04 | GP BLITZ - VI turniej 5 rund P'10+4s
Konin [aktualizacja:18-04-2017] | Poland,WP blitz |
18-04 02-06 | Mistrzostwa sekcji szachowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Brzozowie
Brzozów [aktualizacja:03-06-2017] | Poland,PK klasyczne |
18-04 18-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN 2017"
Lublin [aktualizacja:18-04-2017] | Poland,LU blitz |
18-04 18-04 | VII Diecezjalny Turniej Szachowy Nadziei Wielkanocnej
Czeremcha [aktualizacja:20-04-2017] | Poland,PL szybkie |
19-04 19-04 | 726 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:19-04-2017] | Poland,MP szybkie |
19-04 19-04 | I Turniej szachów szybkich o Puchar Uznania w Hetmanie
Warszawa [aktualizacja:21-04-2017] | Poland,MA szybkie |
19-04 19-04 | II Turniej o Puchary Wójta Krynic - Janusza Bałabucha - GP 2017
Huta Dzierążyńska [aktualizacja:20-04-2017] | Poland,LU szybkie |
19-04 19-04 | Szachowa środa nr 13 - 2017
Tarnów [aktualizacja:03-05-2017] | Poland,MP blitz |
19-04 19-04 | Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201715)
Warszawa [aktualizacja:19-04-2017] | Poland,MA blitz |
19-04 19-04 | V Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - I + II liga
Olsztyn [aktualizacja:14-05-2017] | Poland,WM szybkie |
19-04 22-06 | Wiosna2017ODK
Poznań [aktualizacja:20-06-2017] | Poland,WP inne |
19-04 23-04 | XVI MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
POKRZYWNA [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,OP klasyczneFIDE |
20-04 20-04 | 50 WOM Szkolny - eliminacje Bemowo
Warszawa [aktualizacja:20-04-2017] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
20-04 20-04 | Klub P.Z.Szach.(278 turniej szachowy)
Warszawa [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,MA szybkie |
20-04 27-04 | OGÓLNOPOLSKI INTEGRACYJNY Turniej Szachowy Stow. FIANCHETTO
KRYNICA ZDRÓJ [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,MP klasyczne |
20-04 20-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN 2017"
Lublin [aktualizacja:21-04-2017] | Poland,LU blitz |
20-04 20-04 | Turniej Kontrolny 335
SP Przebieczany [aktualizacja:20-04-2017] | Poland,MP szybkie |
20-04 20-04 | Turniej Towarzyski Czwartkowy
Piastów [aktualizacja:01-05-2017] | Poland,MA blitz |
20-04 20-04 | Wielkanocny Turniej Szachowy o Puchar Starosty Powiatu Leżajskiego
Biedaczów [aktualizacja:21-04-2017] | Poland,PK blitz |
20-04 20-04 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin - LICEALIADA (chłopcy)
Lublin [aktualizacja:20-04-2017] | Poland,LU szybkie |
20-04 20-04 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- LICEALIADA (dziewczęta)
Lublin [aktualizacja:20-04-2017] | Poland,LU szybkie |
20-04 20-04 | XII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ
POKRZYWNA [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,OP blitz |
20-04 27-04 | XX Międzynarodowy Turniej Krynica Open 2017
Krynica Zdrój [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,MP klasyczneFIDE |
21-04 21-04 | 14. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2017
Białystok [aktualizacja:21-04-2017] | Poland,PL szybkie |
21-04 21-04 | Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski
Poznań [aktualizacja:21-04-2017] | Poland,WP blitz |
21-04 21-04 | Grand Prix Gryf Szczecin - Blitz #4
Szczecin [aktualizacja:21-04-2017] | Poland,ZP blitz |
21-04 21-04 | Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - kwiecień 2017
Kraków [aktualizacja:21-04-2017] | Poland,MP blitz |
21-04 21-04 | Grand Prix Polonii Wrocław - 21.04.2017
Wrocław [aktualizacja:21-04-2017] | Poland,DS blitz |
21-04 23-04 | III DOLNOŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW W SZACHACH
Karpacz [aktualizacja:28-02-2017] | Poland,DS drużynowy, klasyczne |
21-04 23-04 | III DOLNOŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW W SZACHACH
Karpacz [aktualizacja:06-05-2017] | Poland,DS drużynowy, klasyczne |
21-04 21-04 | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół średnich - chłopcy
Żnin [aktualizacja:21-04-2017] | Poland,KP szybkie |
21-04 21-04 | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół średnich - dziewczynki
Żnin [aktualizacja:21-04-2017] | Poland,KP szybkie |
21-04 21-04 | IV GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH. Turniej VIII.
DOBCZYCE [aktualizacja:21-04-2017] | Poland,MP blitz |
21-04 21-04 | Mini Turniej 561
LO Wieliczka [aktualizacja:21-04-2017] | Poland,MP szybkie |
21-04 21-04 | Mistrzostwa Białołęki Szkół Podstawowych
Warszawa [aktualizacja:21-04-2017] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
21-04 21-04 | Mistrzostwa kwietnia w KTS Kalisz - 8 turniej
Kalisz [aktualizacja:21-04-2017] | Poland,WP szybkie |
21-04 21-04 | Mistrzostwa Szkoły LO nr III im. Juliusza Słowackiego w Otwocku
Otwock [aktualizacja:21-04-2017] | Poland,MA blitz |
21-04 12-05 | Turniej klasyfikacyjny
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:21-04-2017] | Poland,WM klasyczne |
21-04 19-05 | Turniej klasyfikacyjny
Nowe Miasto Lub [aktualizacja:26-05-2017] | Poland,WM klasyczne |
21-04 21-04 | Turniej o Tytuł Mistrza Miesiąca - 21.04
Lubsko [aktualizacja:21-04-2017] | Poland,LB szybkie |
21-04 23-04 | Turniej WKSz-1938 18th
Włocławek [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,KP klasyczne |
21-04 21-04 | XI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [aktualizacja:21-04-2017] | Poland,WP szybkie |
22-04 22-04 | V Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Oświęcimia - Open A ogólnodostępny
Oświęcim [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,MP szybkie |
22-04 22-04 | V Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Oświęcimia - Open B do lat 8 i 11 (2006 i młodsi)
Oświęcim [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,MP szybkie |
22-04 23-04 | 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 4. Turniej
Wrocław [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,DS klasyczne |
22-04 22-04 | 3. Turniej z cyklu Grand Prix GKSz
Starosiedle gmina Gubin [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,LB szybkie |
22-04 22-04 | 3. Turniej z cyklu Grand Prix GKSz
Starosiedle gmina Gubin [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,LB szybkie |
22-04 22-04 | 59 Turniej Szachowy o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - Finał Wojewódzki PK 2017
Czarna [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
22-04 22-04 | 7 Runda I Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej
Białystok [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,PL szybkie |
22-04 22-04 | 8. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2007 i młodsi
Białystok [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,PL szybkie |
22-04 22-04 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA 1000
Gdańsk [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,PO szybkie |
22-04 23-04 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA 1400
Gdańsk [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,PO klasyczne |
22-04 23-04 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA 1600-1700
Gdańsk [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,PO klasyczne |
22-04 22-04 | GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ - IV turniej 22.04.2017 rok
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,DS szybkie |
22-04 22-04 | Grand Prix Gryfina Turniej-4
GRYFINO [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,ZP szybkie |
22-04 22-04 | I FESTYN SZACHOWY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 101 W KRAKOWIE (grupa A)
Kraków [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,MP szybkie |
22-04 22-04 | I FESTYN SZACHOWY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 101 W KRAKOWIE (grupa B)
Kraków [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,MP szybkie |
22-04 22-04 | I Krok Szachowy Turniej Gargameli do rank. 1600 r.2004 i młodsi
Poznań [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,WP szybkie |
22-04 22-04 | I Krok Szachowy Turniej Smerfów do rank. 1250 r.2007 i młodsi
Poznań [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,WP szybkie |
22-04 22-04 | I Turniej o Puchar Burmistrza Targówka w SP nr 52 kl 1-3
Warszawa [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,MA blitz |
22-04 22-04 | I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Targówka w SP nr 52 kl 4-6
Warszawa [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,MA blitz |
22-04 22-04 | I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Wadowic
Wadowice [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,MP blitz |
22-04 22-04 | II GRAND PRIX Miasta Katowice - Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 14 WIOSENNY /2003 i mł/
Katowice [aktualizacja:07-05-2017] | Poland,SL szybkie |
22-04 22-04 | II Turniej o Crossowy Puchar Jurka Górskiego w "Szachach Bieganych"
Głogów - Tor Motocrossu Górków [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,DS blitz |
22-04 22-04 | II Turniej szachowy o puchar Prezesa MZK w Stalowej Woli_22.04.2017_Gr. A Seniorzy
Stalowa Wola [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,PK szybkie |
22-04 22-04 | II turniej szachowy o puchar Prezesa MZK w Stalowej Woli_22.04.2017_gr. Juniorzy
Stalowa Wola [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,PK szybkie |
22-04 22-04 | II Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarackiego - Junior
Radymno [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,PK szybkie |
22-04 22-04 | II Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego - Junior młodszy
Radymno [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,PK szybkie |
22-04 22-04 | II Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego - Open
Radymno [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,PK szybkie |
22-04 21-05 | III Liga Juniorów - 2017r - Małopolska
Zabierzów [aktualizacja:27-05-2017] | Poland,MP drużynowy, klasyczneFIDE |
22-04 22-04 | III MISTRZOSTWA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ - gr.A. Szk. Ponadgimnazjalne
Kraków [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,MP szybkie |
22-04 22-04 | III MISTRZOSTWA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ - gr.B Gimnazja
Kraków [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,MP szybkie |
22-04 22-04 | III MISTRZOSTWA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ - gr.C Szk.Podstawowe
Kraków [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,MP szybkie |
22-04 22-04 | IX Szachowy Turniej Miast i Gmin
Radzionków [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
22-04 22-04 | IX TURNIEJ MIAST I GMIN W RADZIONKOWIE
Radzionków [aktualizacja:08-02-2017] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
22-04 22-04 | LXIV Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,MA szybkie |
22-04 22-04 | Mistrzostwa Dolnego Śląska chłopców do lat 7
Wrocław [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,DS szybkie |
22-04 22-04 | Mistrzostwa Dolnego Śląska dziewcząt do lat 7
Wrocław [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,DS szybkie |
22-04 23-04 | MISTRZOSTWA SUWAŁK MŁODZIKÓW DO LAT 8 W SZACHACH
Suwałki [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,PL klasyczne |
22-04 22-04 | Nauczyciele Wars i Sawa grają w szachy IV edycja grupa 3
Warszawa [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,MA szybkie |
22-04 22-04 | Otwarte Mistrzostwa Skierniewic Przedszkolaków Turniej A - chłopcy
Skierniewice [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,LD blitz |
22-04 22-04 | Otwarte Mistrzostwa Skierniewic Przedszkolaków Turniej B - dziewczynki
Skierniewice [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,LD szybkie |
22-04 23-04 | Otwarte Mistrzostwa Zielonki (dla IV III i II kat. kob.)
Zielonka [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,MA klasyczne |
22-04 23-04 | Otwarte Mistrzostwa Zielonki (Fide)
Zielonka [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,MA klasyczneFIDE |
22-04 22-04 | Otwarte Mistrzostwa Zielonki dla dzieci ur. w 2007 i młodszych
Zielonka [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,MA szybkie |
22-04 22-04 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY do 2000 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,SL szybkie |
22-04 22-04 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY 50+ oraz wszystkich chętnych do II kategorii
PAWŁOWICE [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,SL szybkie |
22-04 22-04 | SIERADZKA LIGA SZACHOWA 2017 - KWIECIEŃ
Sieradz [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,LD szybkie |
22-04 22-04 | Soboty z KKSz-em - Sezon V turniej 8
Kraków [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,MP szybkie |
22-04 22-04 | Szachowa Sobota
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,LB szybkie |
22-04 22-04 | Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - III liga
Olsztyn [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,WM szybkie |
22-04 22-04 | Turniej klasyfikacyjny
Olsztyn [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,WM szybkie |
22-04 23-04 | TURNIEJ KLUBOWY W SKOCZKU - TURNIEJ ZAMKNIĘTY
Czerwionka [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,SL klasyczne |
22-04 22-04 | Turniej Kwietniowy w Skoczku
Tczew [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,PO szybkie |
22-04 23-04 | Turniej miast partnerskich Sopot - Frankenthal 2017
Sopot [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,PO szybkie |
22-04 22-04 | Turniej Szachowy o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie
Kraków [aktualizacja:09-05-2017] | Poland,MP szybkie |
22-04 22-04 | Turniej Szachowy Powiśla Dąbrowskiego o Puchar Fundacji CORDARE
Dąbrowa Tarnowska [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,MP blitz |
22-04 22-04 | V OTWARTE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZACHOWE KZE SIEDLCE GR B
Siedlce [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,MA szybkie |
22-04 22-04 | V OTWARTE INDYWIDUALNE SZACHOWE MISTRZOSTWA KZE SIEDLCE
Siedlce [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,MA szybkie |
22-04 22-04 | V Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - IV liga
Olsztyn [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,WM szybkie |
22-04 22-04 | V Turniej Jameson Pub
Rzeszów [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,PK blitz |
22-04 22-04 | V TURNIEJ SZACHY W SZKOLE 4 GRUPY TURNIEJOWE ATRAKCYJNE NAGRODY DLA WSZYSTKICH
POZNAŃ [aktualizacja:08-03-2017] | Poland,WP szybkie |
22-04 22-04 | V TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GR. A DO III klasy Szkoły Podstawowej
POZNAŃ [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,WP szybkie |
22-04 22-04 | V TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GR. B OD IV DO VI KL. SZKOŁY PODSTAWOWEJ
POZNAŃ [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,WP szybkie |
22-04 22-04 | V TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GR. C OD 14 - 18 LAT
POZNAŃ [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,WP szybkie |
22-04 22-04 | V TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GRUPA D DOROŚLI
POZNAŃ [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,WP szybkie |
22-04 22-04 | VI Grand Prix Leszna 2017 Turniej nr 2
Leszno [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,WP szybkie |
22-04 23-04 | VI Mistrzostwa Polski w Shogi
Warszawa [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,MA inne |
22-04 22-04 | VII Bialska Liga Szachowa
Biała Podlaska [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,LU szybkie |
22-04 22-04 | VIII runda (kwiecień 2017) Zagraj z Flisakiem 2016/17
Toruń [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,KP szybkie |
22-04 22-04 | Weekend z Carrefour Jaworzno turniej do lat 8
Jaworzno [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,SL blitz |
22-04 22-04 | Wielobój Sołectw Gminy Zbrosławice - konkurencja IV - Szachy
Zbrosławice [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
22-04 23-04 | Wiosenny Turniej Szachowy
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,LB klasyczne |
22-04 23-04 | Wiosenny Turniej Szachowy Open B
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,LB klasyczne |
22-04 22-04 | Wojewódzki Finał Turnieju Szachowego "Złota Wieża"
Koszalin [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,ZP drużynowy, szybkie |
22-04 22-04 | X Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LZS w Szachach o "Puchar Złotej Wieży" -Juniorzy
Trąbki Wielkie [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,PO szybkie |
22-04 22-04 | X Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LZS w Szachach o "Puchar Złotej Wieży" -Kadeci
Trąbki Wielkie [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,PO szybkie |
22-04 22-04 | X Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LZS w Szachach o "Puchar Złotej Wieży" -Kadetki
Trąbki Wielkie [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,PO szybkie |
22-04 22-04 | X Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LZS w Szachach o "Puchar Złotej Wieży"-Kobiety
Trąbki Wielkie [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,PO szybkie |
22-04 22-04 | X Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LZS w Szachach o "Puchar Złotej Wieży"-Open
Trąbki Wielkie [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,PO blitz |
22-04 22-04 | XIII cykl 4 Pory Roku - Wiosna z Szachami - MŁODE TALENTY
Szczecin [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,ZP szybkie |
22-04 22-04 | XIII cykl 4 Pory Roku - Wiosna z Szachami - OPEN
Szczecin [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,ZP szybkie |
22-04 22-04 | XIII Otwarty Turniej Szachowy Warsztatowni Artystycznej
Poznań [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,WP inne |
22-04 22-04 | XIV TURNIEJ SZACHOWY im. WŁADYSŁAWA BRISSA DO LAT 13 (DO IV KATEGORII)
Bielsko-Biała [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,SL szybkie |
22-04 22-04 | XIV TURNIEJ SZACHOWY im. WŁADYSŁAWA BRISSA O TYTUŁ MISTRZA OSIEDLA "ZŁOTE ŁANY"
Bielsko-Biała [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,SL szybkie |
22-04 22-04 | XVI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY SUSZEC"Gr A ur.2004 i starsi"
Suszec [aktualizacja:20-04-2017] | Poland,SL klasyczne |
22-04 22-04 | XVI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY SUSZEC"Gr B ur.2005 i młodsi"
Suszec [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,SL blitz |
22-04 22-04 | XXIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 4A
Jabłonna [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,MA szybkie |
22-04 22-04 | XXIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 4B
Jabłonna [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,MA szybkie |
22-04 23-04 | XXXIII Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Gr. B
Rabka Zdrój [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,MP klasyczne |
22-04 22-04 | XXXIII Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Gr. D
Rabka Zdrój [aktualizacja:29-04-2017] | Poland,MP klasyczne |
22-04 23-04 | XXXIII Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Gr.A
Rabka Zdrój [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,MP klasyczne |
22-04 22-04 | Zielony MAT 2017 - Grupa B
Zielona Góra [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,LB blitz |
22-04 22-04 | ZIELONY MAT 2017 - turniej 1a
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:25-04-2017] | Poland,LB blitz |
23-04 23-04 | "Wars i Sawa grają w szachy" - turniej nauczycieli
Warszawa [aktualizacja:29-04-2017] | Poland,MA szybkie |
23-04 23-04 | 8. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 - ur. w 1997 i młodsi
Białystok [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,PL szybkie |
23-04 23-04 | 8. Turniej GP Klubu Raszyn 2016/17
Poznań [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,WP szybkie |
23-04 23-04 | Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Zrzeszenia LZS. Złota Wieża
Kraków [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
23-04 13-05 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów - III Liga Juniorów ZZSzach
Zachodniopomorskie [aktualizacja:13-05-2017] | Poland,ZP drużynowy, klasyczne |
23-04 23-04 | Drugi Otwarty Toruński Turniej Szachów Bieganych
Toruń [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,KP szybkie |
23-04 23-04 | Enoteka Verona Zaprasza
Radom [aktualizacja:03-04-2017] | Poland,MA szybkie |
23-04 23-04 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA 1100-1250
Gdańsk [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,PO szybkie |
23-04 23-04 | III Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana
Sennica Różana [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,LU szybkie |
23-04 23-04 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej w Blitza
Krynica Zdrój [aktualizacja:29-04-2017] | Poland,MP blitz |
23-04 23-04 | Otwarte Mistrzostwa w szachach o Puchar Burmistrza Ursusa - chłopcy do 7 lat
Warszawa Ursus [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,MA szybkie |
23-04 23-04 | Otwarte Mistrzostwa w szachach o Puchar Burmistrza Ursusa - chłopcy do 8 lat
Warszawa Ursus [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,MA szybkie |
23-04 23-04 | Otwarte Mistrzostwa w szachach o Puchar Burmistrza Ursusa - dziewczęta do 8 lat
Warszawa Ursus [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,MA szybkie |
23-04 23-04 | Otwarte Mistrzostwa Zielonki dla początkujących bez ograniczeń wieku
Zielonka [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,MA szybkie |
23-04 23-04 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
PAWŁOWICE [aktualizacja:25-04-2017] | Poland,SL szybkie |
23-04 23-04 | Szachowa Niedziela
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,LB szybkie |
23-04 23-04 | Turniej dla nauczycieli "Wars i Sawa grają w szachy" 4 edycja gr.2
Warszawa [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,MA szybkie |
23-04 23-04 | Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach.
Kielce [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,SK szybkie |
23-04 23-04 | Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. GRUPA DO LAT 10
Kielce [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,SK szybkie |
23-04 23-04 | Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. OPEN
Kielce [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,SK szybkie |
23-04 23-04 | Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" 2017 - Grupa A Seniorzy
Sandomierz [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,PK szybkie |
23-04 23-04 | Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" 2017 - Grupa B Jun. ur. 1999-2004
Sandomierz [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,PK szybkie |
23-04 23-04 | Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" 2017 - Grupa C Jun. ur. 2005-2009
Sandomierz [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,PK szybkie |
23-04 23-04 | Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" 2017 - Grupa D Jun. ur. 2010 i mł.
Sandomierz [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,PK szybkie |
23-04 23-04 | Turniej szachowy o puchar "Wzgórza Tumskiego"
Płock [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,MA szybkie |
23-04 23-04 | Turniej Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji - JUNIOR
Warszawa Ursynów [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,MA szybkie |
23-04 23-04 | Turniej Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji - OPEN
Warszawa Ursynów [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,MA szybkie |
23-04 23-04 | Tydzień Ziemi 2017 do lat 11
Zabrze [aktualizacja:12-05-2017] | Poland,SL klasyczne |
23-04 23-04 | Tydzień Ziemi 2017 do lat 15
Zabrze [aktualizacja:12-05-2017] | Poland,SL klasyczne |
23-04 23-04 | Tydzień Ziemi 2017 do lat 8
Zabrze [aktualizacja:12-05-2017] | Poland,SL klasyczne |
23-04 23-04 | V Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - I liga
Olsztyn [aktualizacja:18-04-2017] | Poland,WM szybkie |
23-04 23-04 | V Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - II liga
Olsztyn [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,WM szybkie |
23-04 23-04 | VII GRAND PRIX TERESPOLA 2017 w szachach sesja II lato
Terespol [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,LU szybkie |
23-04 23-04 | Wars i Sawa grają w szachy - turniej grupy D
Warszawa [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,MA szybkie |
23-04 23-04 | Wars i Sawa grają w szachy - turniej grupy D
Warszawa [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,MA szybkie |
23-04 23-04 | Weekend z Carrefour Jaworzno turniej do lat 12
Jaworzno [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,SL blitz |
23-04 23-04 | Wiosenny Turniej Szachów Rodzinnych o Puchar Dyrektora Łódzkiego Domu Kultury
Łódź [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,LD drużynowy, blitz |
23-04 23-04 | XXXI Turniej Szachowy o Puchar MDK Grupa A
JASŁO [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,PK szybkie |
23-04 23-04 | XXXI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar MDK Grupa B
JASŁO [aktualizacja:23-04-2017] | Poland,PK szybkie |
24-04 24-04 | 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 4. Turniej
Wrocław [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,DS szybkie |
24-04 26-04 | EURO-CHESS Budapest 2017 Extra Group
Cegled (Hungary) [aktualizacja:01-05-2017] | Poland,KP szybkie |
24-04 26-04 | EURO-CHESS Budapest 2017 Group A
Cegled (Hungary) [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,KP szybkie |
24-04 28-04 | EURO-CHESS Budapest 2017 Group B
Cegled (Hungary) [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,KP szybkie |
24-04 28-04 | EURO-CHESS Budapest 2017 Group C
Cegled (Hungary) [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,KP szybkie |
24-04 26-04 | EURO-CHESS Budapest 2017 Group D
Cegled (Hungary) [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,KP szybkie |
24-04 24-04 | I GRAND PRIX CAFE KINO
Bydgoszcz [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,KP blitz |
24-04 24-04 | I Międzyszkolny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza dzielnicy Włochy (GIM)
Warszawa [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,MA szybkie |
24-04 24-04 | I Międzyszkolny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza dzielnicy Włochy (kl. 1-3)
Warszawa [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,MA szybkie |
24-04 24-04 | I Międzyszkolny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza dzielnicy Włochy(kl. 4 - 6)
Warszawa [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,MA szybkie |
24-04 24-04 | Mini Turniej 562
LO Wieliczka [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,MP szybkie |
24-04 24-04 | Mistrzostwa Szkół miasta Radzyń Podlaski klasy 1-3
Radzyń Podlaski [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,LU szybkie |
24-04 24-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN 2017"
Lublin [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,LU blitz |
24-04 24-04 | VIII Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2017"
Lublin [aktualizacja:25-04-2017] | Poland,LU szybkie |
24-04 26-06 | Wiosenne granie w Hetmanie 2017_A
Warszawa [aktualizacja:26-06-2017] | Poland,MA klasyczneFIDE |
24-04 26-06 | Wiosenne granie w Hetmanie 2017_B
Warszawa [aktualizacja:28-06-2017] | Poland,MA klasyczneFIDE |
24-04 24-04 | WOM Szkolny 2017 - Wola
Warszawa [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
25-04 25-04 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół - GIMNAZJA
Otwock [aktualizacja:25-04-2017] | Poland,MA drużynowy, blitz |
25-04 25-04 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół - PONADGIMNAZJALNE
Otwock [aktualizacja:25-04-2017] | Poland,MA drużynowy, blitz |
25-04 25-04 | GP BLITZ - VII turniej 9 rund P'3+2s
Konin [aktualizacja:25-04-2017] | Poland,WP blitz |
25-04 25-04 | Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2017 - turniej nr 4
Rzeszów [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,PK szybkie |
25-04 25-04 | Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego 60+ 2017'
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:26-04-2017] | Poland,WP szybkie |
25-04 25-04 | Mistrzostwa SP 3 w Gryficach
Gryfice [aktualizacja:25-04-2017] | Poland,ZP szybkie |
25-04 25-04 | Otwarte Mistrzostwa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szewcach
Szewce [aktualizacja:25-04-2017] | Poland,DS szybkie |
25-04 25-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN 2017"
Lublin [aktualizacja:25-04-2017] | Poland,LU blitz |
25-04 25-04 | Szachowy Turniej w Publicznym Gimnazium im. Ofiar Katynia w Piątnicy
Piątnica [aktualizacja:25-04-2017] | Poland,PL blitz |
25-04 25-04 | Turniej Kontrolny 336
SP Przebieczany [aktualizacja:25-04-2017] | Poland,MP szybkie |
25-04 23-05 | Turniej treningowy KKSz w SP 36 grupa 2
Kraków [aktualizacja:12-05-2017] | Poland,MP blitz |
25-04 25-04 | VIII Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2017"
Lublin [aktualizacja:26-04-2017] | Poland,LU szybkie |
25-04 25-04 | XXXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:25-04-2017] | Poland,PL szybkie |
26-04 26-04 | 727 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:26-04-2017] | Poland,MP szybkie |
26-04 26-04 | II Turniej Szachowy o Puchar Kierownika Internatu ZSP Nr 4 w Siedlcach
Siedlce [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,MA blitz |
26-04 26-04 | Mistrzostwa SP 4 w Gryficach
Gryfice [aktualizacja:26-04-2017] | Poland,ZP blitz |
26-04 26-04 | Szachowa środa w Tarnowie nr 14 - 2017
Tarnów [aktualizacja:26-04-2017] | Poland,MP blitz |
26-04 26-04 | Turniej błyskawicznt klubu Hetman (201716)
Warszawa [aktualizacja:26-04-2017] | Poland,MA blitz |
26-04 26-04 | Turniej Prywatnej Szkoły Podstawowej w Milanówku
Milanówek [aktualizacja:30-04-2017] | Poland,MA blitz |
26-04 26-04 | V Turniej Szachowy w Przedszkolu Słoneczko Szubin
Szubin [aktualizacja:26-04-2017] | Poland,KP klasyczne |
26-04 26-04 | VII Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 8
Starachowice [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,SK blitz |
26-04 26-04 | VIII Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2017"
Lublin [aktualizacja:26-04-2017] | Poland,LU szybkie |
26-04 26-04 | Wojewódzki TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - chłopcy I-III
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,LU szybkie |
26-04 26-04 | Wojewódzki TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - chłopcy IV-VI
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,LU szybkie |
26-04 26-04 | Wojewódzki TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - dziewczęta I-III
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,LU szybkie |
26-04 26-04 | Wojewódzki TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - dziewczęta IV-VI
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,LU szybkie |
26-04 26-04 | WOM szkolny 2017 - finał
Warszawa [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
27-04 27-04 | 55 Turniej Warcabowy w ZS 26
Bydgoszcz [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,KP blitz |
27-04 27-04 | Czwartkowy turniej szachowy 7 rund P-7 '+ 3 ''/ruch
Knurów [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,SL blitz |
27-04 27-04 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych
Otwock [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,MA drużynowy, blitz |
27-04 27-04 | Gminna Szachowa Liga Szkolna 2017 - Ożarów -Turniej 3 z 5
Ożarów [aktualizacja:01-05-2017] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
27-04 27-04 | Grand-Prix KU AZS i CSiR Uniwersytetu Rzeszowskiego 2016/17 - Turniej nr 5
Rzeszów [aktualizacja:17-05-2017] | Poland,PK szybkie |
27-04 27-04 | IV Tur.Szach. o Puchar Wójta Łabuń -Antoniego Turczyna- GP 2017
Łabunie [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,LU szybkie |
27-04 27-04 | Klub P.Z.Szach. (279 turniej czwartkowy)
Warszawa [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,MA szybkie |
27-04 27-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN 2017"
Lublin [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,LU blitz |
27-04 27-04 | Towarzyski Turniej Czwartkowy w Klubie Relax
Piastów [aktualizacja:01-05-2017] | Poland,MA blitz |
27-04 27-04 | Turniej Cykliczny MDK nr 1 Bytom - Kwiecień 2017
Bytom [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,SL blitz |
27-04 27-04 | Turniej Kontrolny 337
SP Przebieczany [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,MP szybkie |
27-04 27-04 | VI Grand Prix Szkół Podstawowych Powiatu Grodziskiego na rok 2016/17 Turniej 6
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:03-05-2017] | Poland,MA szybkie |
27-04 27-04 | Wodzisławska liga szachowa szkół gimnazjalnych 2017
Wodzisław Śląski [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,SL szybkie |
27-04 27-04 | Wodzisławska liga szachowa szkół podstawowych klasy I-III 2017
Wodzisław Śląski [aktualizacja:14-05-2017] | Poland,SL szybkie |
27-04 27-04 | Wodzisławska liga szachowa szkół podstawowych klasy IV-VI 2017
Wodzisław Śląśki [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,SL szybkie |
27-04 27-04 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- GIMNAZJADA (chłopcy)
Lublin [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,LU szybkie |
27-04 27-04 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- GIMNAZJADA (dziewczęta)
Lublin [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,LU szybkie |
28-04 28-04 | Gr.B UKS - G4 Grand Prix VIII-3
Tarnowskie Góry [aktualizacja:29-04-2017] | Poland,SL szybkie |
28-04 28-04 | 15. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2017
Białystok [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,PL blitz |
28-04 03-05 | DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 2017
Kolbuszowa [aktualizacja:20-05-2017] | Poland,PK drużynowy, klasyczneFIDE |
28-04 28-04 | Gr.A UKS - G4 Grand Prix VIII-3
Tarnowskie Góry [aktualizacja:29-04-2017] | Poland,SL szybkie |
28-04 28-04 | Grand Prix ELPOS - PRYMUS - MOK 2017 w szachach szybkich P10 T3
Gniezno [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,WP blitz |
28-04 28-04 | Grand Prix Nowego Tomyśla - Turniej IV
Nowy Tomyśl [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,WP szybkie |
28-04 28-04 | Grand Prix Polonii Wrocław - 28.04.2017
Wrocław [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,DS szybkie |
28-04 28-04 | Grand Prix Szkół - na rok 2016/17 - gimnazja oraz szkoły średnie
Lubsko [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,LB szybkie |
28-04 28-04 | Grand Prix Szkół - na rok 2016/17 - szkoły podstawowe
Lubsko [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,LB szybkie |
28-04 28-04 | GRAND-PRIX WADOWIC W KLOCU - Turniej nr 49
Wadowice [aktualizacja:29-04-2017] | Poland,MP inne |
28-04 28-04 | GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 49
Wadowice [aktualizacja:29-04-2017] | Poland,MP inne |
28-04 07-05 | Kurs Instruktorski EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE
Międzyzdroje [aktualizacja:15-04-2017] | Poland,ZP klasyczne |
28-04 07-05 | Kurs Instruktorski PZSzach
Międzyzdroje [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,ZP klasyczne |
28-04 03-05 | Majówka przy Szachownicy
Wrocław [aktualizacja:03-05-2017] | Poland,DS klasyczneFIDE |
28-04 12-05 | Mistrzostwa Koła Szachowego przy Klubie 'Trójka' w Siedlcach
Siedlce [aktualizacja:24-05-2017] | Poland,MA szybkie |
28-04 23-06 | Nowa Szansa FIDE gr. B1
Konin [aktualizacja:20-06-2017] | Poland,WP klasyczneFIDE |
28-04 23-06 | Nowa Szansa Fide gr. B2
Konin [aktualizacja:20-06-2017] | Poland,WP klasyczneFIDE |
28-04 23-06 | Nowa Szansa FIDE grupa A
Konin [aktualizacja:20-06-2017] | Poland,WP klasyczneFIDE |
28-04 08-05 | Ogólnopolski Turniej Niewidomych i Słabowidzących
Chłopy [aktualizacja:09-05-2017] | Poland,ZP klasyczne |
28-04 28-04 | Szachowa Wiosna w Nowej Hucie-I Szkolny Turniej Szachowy
Kraków [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,MP blitz |
28-04 28-04 | Turniej Błyskawiczny w KS Korona Zakrzewo 7rund 6'+4" start 18.00
Zakrzewo ul. Długa 131 [aktualizacja:20-04-2017] | Poland,WP blitz |
28-04 07-05 | Turniej Kwalifikacyjny MUKS Stoczek 45 Białystok do Ekstraligi - Chłopcy
Białystok [aktualizacja:07-05-2017] | Poland,PL klasyczne |
28-04 05-05 | Turniej piątkowy (4)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:07-05-2017] | Poland,MA szybkie |
28-04 28-04 | Turniej szachowy "O Tytuł Mistrza Miesiąca - kwiecień 3
Lubsko [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,LB szybkie |
28-04 28-04 | VIII Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2017"
Lublin [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,LU szybkie |
28-04 28-04 | VIII Turn.Szach. o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka - GP 2017
Ulhówek [aktualizacja:29-04-2017] | Poland,LU szybkie |
28-04 28-04 | XXV CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH- Turniej 4- GIMNAZJA
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,SL szybkie |
28-04 28-04 | XXV CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH-Turniej 4-Szkoły Podstawowe
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,SL szybkie |
28-04 28-04 | XXV CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX W SZACHACH- TURNIEJ 4 -SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,SL szybkie |
28-04 07-05 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VI Turniej Szachowy "Międzyzdroje 2017"
Międzyzdroje [aktualizacja:07-05-2017] | Poland,LB klasyczne |
28-04 07-05 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VII Turniej Szachowy Międzyzdroje 2017 GRUPA B
Międzyzdroje [aktualizacja:07-05-2017] | Poland,LB klasyczne |
29-04 29-04 | Turniej Szachowy z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja - Open A
Jaworzno [aktualizacja:29-04-2017] | Poland,SL blitz |
29-04 29-04 | Turniej Szachowy z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja - Open B do lat 12
Jaworzno [aktualizacja:29-04-2017] | Poland,SL blitz |
29-04 29-04 | *** Otwarte Mistrzostwa Województwa Kuj-Pom w Szachach Szybkich***(do FIDE)
Świecie [aktualizacja:29-04-2017] | Poland,KP szybkie |
29-04 29-04 | *** V Otwarty Turniej Szachowy- Juniorzy ***
Świecie [aktualizacja:29-04-2017] | Poland,KP szybkie |
29-04 10-06 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów - I Liga
województwo śląskie [aktualizacja:11-06-2017] | Poland,SL drużynowy, klasyczneFIDE |
29-04 10-06 | Ekstraliga Śląska Juniorów
Silesia [aktualizacja:11-06-2017] | Poland,SL drużynowy, klasyczneFIDE |
29-04 29-04 | FESTIWAL SPORTÓW UMYSŁOWYCH - TURNIEJ SZACHOWY
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:29-04-2017] | Poland,LB szybkie |
29-04 01-05 | Grzybowickie Spotkania 2017 OPEN
Zabrze Grzybowice [aktualizacja:01-05-2017] | Poland,SL klasyczne |
29-04 30-04 | Grzybowickie Spotkania 2017 od 8 do lat 14
Zabrze Grzybowice [aktualizacja:30-04-2017] | Poland,SL klasyczne |
29-04 29-04 | II Turniej o Puchar Dyrektora SP nr 10 w Olsztynie
Olsztyn [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,WM blitz |
29-04 29-04 | IV TURNIEJ SZACHOWY KLAS I-III SP IWLA
Iwla [aktualizacja:30-04-2017] | Poland,PK szybkie |
29-04 03-05 | KURS INSTRUKTORÓW
Szczyrk [aktualizacja:19-04-2017] | Poland,SL klasyczneFIDE |
29-04 03-05 | Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 8 - Chłopcy
Szczyrk [aktualizacja:03-05-2017] | Poland,SL klasyczneFIDE |
29-04 03-05 | Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 8 - Dziewczęta
Szczyrk [aktualizacja:04-05-2017] | Poland,SL klasyczneFIDE |
29-04 02-05 | Mistrzostwa Woj.DC-10
Łódz [aktualizacja:02-05-2017] | Poland,LD klasyczne |
29-04 02-05 | Mistrzostwa Województwa Juniorów
Łódź [aktualizacja:02-05-2017] | Poland,LD klasyczne |
29-04 29-04 | Otwarty Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię szachową
Białystok [aktualizacja:01-05-2017] | Poland,PL szybkie |
29-04 29-04 | Turniej klasyfikacyjny 1000 - 1100
Olsztyn [aktualizacja:01-05-2017] | Poland,WM klasyczne |
29-04 03-05 | Turniej klasyfikacyjny 1800-1900
Olsztyn [aktualizacja:03-05-2017] | Poland,WM klasyczne |
29-04 03-05 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2017 - grupa A
Białystok [aktualizacja:03-05-2017] | Poland,PL klasyczneFIDE |
29-04 01-05 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2017 - grupa B
Białystok [aktualizacja:02-05-2017] | Poland,PL klasyczneFIDE |
29-04 20-05 | Turniej Kwalifikacyjny MUKS Stoczek 45 Białystok do Ekstraligi - Dziewczęta
Białystok [aktualizacja:24-05-2017] | Poland,PL klasyczne |
29-04 03-05 | TURNIEJ SZACHOWYCH ORŁÓW do lat 12 - OTWARTY TURNIEJ DLA JUNIORÓW - do FIDE
Szczyrk [aktualizacja:03-05-2017] | Poland,SL klasyczneFIDE |
29-04 29-04 | V Szachowe Mistrzostwa Najmłodszych w Poroninie BLITZ open
Poronin [aktualizacja:29-04-2017] | Poland,MP blitz |
29-04 03-05 | V Szachowe Mistrzostwa Najmłodszych w Poroninie OPEN FIDE do lat 16
Poronin [aktualizacja:26-04-2017] | Poland,MP klasyczneFIDE |
29-04 30-04 | V TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA CHOSZCZEŃSKIEGO DOMU KULTURY
CHOSZCZNO [aktualizacja:29-04-2017] | Poland,ZP klasyczne |
29-04 07-05 | X FIDE Szubin Open o normę na kandydata.
Szubin [aktualizacja:26-03-2017] | Poland,KP klasyczne |
29-04 29-04 | XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic - gr. C - OPEN
Gorlice [aktualizacja:20-04-2017] | Poland,MP szybkie |
29-04 29-04 | XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic - gr.A (do lat 10)
Gorlice [aktualizacja:29-04-2017] | Poland,MP szybkie |
29-04 29-04 | XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic - gr.B (do lat 16)
Gorlice [aktualizacja:29-04-2017] | Poland,MP szybkie |
29-04 29-04 | XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic - gr.C (Open)
Gorlice [aktualizacja:29-04-2017] | Poland,MP szybkie |
29-04 29-04 | XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic - gr.C (OPEN)
Gorlice [aktualizacja:27-04-2017] | Poland,MP szybkie |
30-04 30-04 | I GRAND PRIX OSTROŁĘKI w SZACHACH pod Patronatem Jerzego Grabowskiego
Ostrołęka [aktualizacja:30-04-2017] | Poland,MA szybkie |
30-04 30-04 | I GRAND PRIX OSTROŁĘKI w SZACHACH DLA DZIECI DO 12 LAT PATRONAT JERZY GRABOWSKI
Ostrołęka [aktualizacja:01-05-2017] | Poland,MA szybkie |
30-04 30-04 | I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FIDE W NIDZICY
Nidzica [aktualizacja:02-05-2017] | Poland,WM szybkie |
30-04 30-04 | I Turniej szachowy miasta Morawicy
Morawica [aktualizacja:30-04-2017] | Poland,SK szybkie |
30-04 30-04 | III Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty -grupa A
Sokółka [aktualizacja:30-04-2017] | Poland,PL szybkie |
30-04 30-04 | III Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty -grupa B
Sokółka [aktualizacja:30-04-2017] | Poland,PL szybkie |
30-04 30-04 | MOKATE XXVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy
GOLESZÓW [aktualizacja:15-05-2017] | Poland,SL blitz |
30-04 30-04 | Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 3 (FIDE)
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:30-04-2017] | Poland,LU szybkie |
30-04 30-04 | Turniej drużynowy w KANA Tarnów - ALSPT -2017r
Tarnów [aktualizacja:30-04-2017] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
30-04 03-05 | V Szachowe Mistrzostwa Najmłodszych w Poroninie Turniej do lat 12
Poronin [aktualizacja:03-05-2017] | Poland,MP szybkie |
30-04 03-05 | V Szachowe Mistrzostwa Najmłodszych w Poroninie Turniej do lat 16
Poronin [aktualizacja:02-05-2017] | Poland,MP klasyczne |
30-04 03-05 | V Szachowe Mistrzostwa Najmłodszych w Poroninie Turniej do lat 7
Poronin [aktualizacja:03-05-2017] | Poland,MP szybkie |