ChessArbiter Pro
winieta

Komunikat

Opłaty CR

Polski Związek Szachowy przypomina o obowiązku regulowania opłaty CR od każdego turnieju

(punkty 11.7 i 12.5 Komunikatu Organizacyjno Finansowego PZSzach).
Komentarz na stronie PZSzach

Brak uregulowanych opłat będzie skutkować nieuwzględnieniem turnieju a turniej może zostać zablokowany/usunięty z serwisu turniejowego bez dodatkowego przypomnienia.
Opłata ta zostanie w całości przeznaczona na koszty modernizacji Centralnego Rejestru i serwisu turniejowego PZSzach,
których sprawność funkcjonowania jest niezbędna dla sędziów szachowych w całej Polsce.

Turnieje szachowe prowadzone programem ChessArbiter Pro

Reklamy

SZUKAJ TURNIEJÓW SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA:
 Wyraz(y) w nazwie turnieju: 
 W miejscowosci: 
 Status 
 Województwo: 
 Typ turnieju: 
 Rodzaj szachów: 
 Szukaj w całej bazie (turnieje z 2018 roku i archiwalne z poprzednich lat)
Kalendarz/archiwum
Statystyka
Ostatnio dodane: 233  Zakończone dzisiaj: 11
marzec 2018
01-03
01-03
Cup of the group of Companies "Region" Moscow 2018
Moscow [aktualizacja:01-03-2018]
Russia
blitz
01-03
01-03
Grand Prix Malbork 2018 Turniej III
Malbork [aktualizacja:01-03-2018]
Poland,PO
blitz
01-03
11-03
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzacych
Wągrowiec [aktualizacja:12-03-2018]
Poland,WP
klasyczne
01-03
01-03
MISTRZOSTWA POWIATU W WARCABACH 64 DZIEWCZĘTA
Wolsztyn [aktualizacja:01-03-2018]
Poland,WP
klasyczne
01-03
01-03
MISTRZOSTWA POWIATU WARCABY 64 CHŁOPCY 01.03.2018
Wolsztyn [aktualizacja:01-03-2018]
Poland,WP
klasyczne
01-03
01-03
Powiatowe Mistrzostwa w Warcaby - chłopcy
Ślesin [aktualizacja:01-03-2018]
Poland,WP
inne
01-03
01-03
Powiatowe Mistrzostwa w Warcaby - dziewczęta
Ślesin [aktualizacja:01-03-2018]
Poland,WP
inne
02-03
02-03
9. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2018
Białystok [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,PL
blitz
02-03
02-03
Blitz na Mistrzostwach Polski Młodzików do 10 lat
Chrusty k. Zagnańska [aktualizacja:02-03-2018]
Poland,SK
blitz
02-03
02-03
Dorsiak
Ruda Śląska [aktualizacja:02-03-2018]
Poland,SL
blitz
02-03
02-03
Grand Prix ELPOS - PRYMUS - MOK 2017 w szachach szybkich P10 T3
Gniezno [aktualizacja:02-03-2018]
Poland,WP
blitz
02-03
02-03
Grand Prix Polonii Wrocław Blitz 3
Wrocław [aktualizacja:02-03-2018]
Poland,DS
blitz
02-03
02-03
Granie w Hetmanie 02.03.2018
Koszalin [aktualizacja:26-02-2018]
Poland,ZP
blitz
02-03
02-03
III Turn. o Puchary Wójta Hrubieszowa- Jana Mołodeckiego GP 2018
Czerniczyn [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,LU
szybkie
02-03
09-03
Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:12-03-2018]
Poland,WM
klasyczne
02-03
03-03
Turniej szachowy dla Nauczycieli WCIES
Warszawa [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,MA
klasyczne
02-03
02-03
Turniej Szachowy w Akumulatorze
Warszawa ul. Gintrowskiego 32 [aktualizacja:02-03-2018]
Poland,MA
blitz
02-03
02-03
XII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G11
Puszcza Mariańska [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,MA
szybkie
02-03
02-03
XII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G13
Puszcza Mariańska [aktualizacja:02-03-2018]
Poland,MA
szybkie
02-03
02-03
XII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G15
Puszcza Mariańska [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,MA
szybkie
02-03
02-03
XII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G18
Puszcza Mariańska [aktualizacja:02-03-2018]
Poland,MA
szybkie
02-03
02-03
XII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G9
Puszcza Mariańska [aktualizacja:02-03-2018]
Poland,MA
szybkie
03-03
03-03
VI Oświęcimski Turniej Szachowy o Puchar Starosty - Open A ogólnodostępny
Oświęcim [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,MP
szybkie
03-03
03-03
VI Oświęcimski Turniej Szachowy o Puchar Starosty - Open B do lat 8 i 11 (2007 i młodsi)
Oświęcim [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,MP
szybkie
03-03
03-02
Bialska Liga Szachowa - turniej w Konstantynowie
Konstantynów [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,LU
szybkie
03-03
03-03
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2018
Zgierz [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,LD
drużynowy, szybkie
03-03
21-04
Drużynowe Mistrzostwa Województwa juniorów w szachach klasycznych
Sulechów [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,LB
drużynowy, klasyczne
03-03
21-04
Drużynowe Mistrzostwa Województwa młodzików w szachach szybkich
Sulechów [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,LB
drużynowy, szybkie
03-03
03-03
Gramy dla Niepodległej: Turniej z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych
LUBIN [aktualizacja:08-03-2018]
Poland
szybkie
03-03
03-03
Grand Prix - turniej VI - gr.A
Gorlice [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,MP
szybkie
03-03
03-03
Grand Prix - turniej VI - gr.B
Gorlice [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,MP
szybkie
03-03
03-03
Grand Prix Gryfina 2018 Turniej-3
GRYFINO [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,ZP
szybkie
03-03
03-03
Grand Prix Nowego Tomyśla 2018r. - Turniej II
Nowy Tomyśl [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,WP
szybkie
03-03
03-03
I Otwarte Mistrzostwa Gminy Świecie w Szachach Szybkich - Turniej Juniorów
Świecie [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,KP
szybkie
03-03
03-03
I Otwarte Mistrzostwa Gminy Świecie w Szachach Szybkich - Turniej OPEN
Świecie [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,KP
szybkie
03-03
03-03
II Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej Nr 8 w Otwocku
Otwock [aktualizacja:07-03-2018]
Poland,MA
szybkie
03-03
03-03
II Turniej o Puchary Wójta Bełżca - Andrzeja Adamka GP 2018
Bełżec [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,LU
szybkie
03-03
03-03
II Zimowy Turniej "Gramy dla Huberta" Grupa A (do III klasy SP)
Luboń [aktualizacja:04-03-2018]
Poland,WP
szybkie
03-03
03-03
II Zimowy Turniej "Gramy dla Huberta" Grupa B (od IV do VII klasy SP)
Luboń [aktualizacja:04-03-2018]
Poland,WP
szybkie
03-03
03-03
III Turniej Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Ostrołęka [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,MA
szybkie
03-03
03-03
III Turniej Pamięci Żołnierzy Wyklętych dla dzieci
Ostrołęka [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,MA
szybkie
03-03
03-03
INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR SEDLACZKA 2018
Tarnowskie Góry [aktualizacja:04-03-2018]
Poland,SL
szybkie
03-03
03-03
IV Otwarte Szachowe Mistrzostwa Miasta Płońska dla Dzieci i Młodzieży
Płońsk [aktualizacja:06-03-2018]
Poland,MA
szybkie
03-03
03-03
IV Otwarte Szachowe Mistrzostwa Miasta Płońska dla Dzieci i Młodzieży B
Płońsk [aktualizacja:06-03-2018]
Poland,MA
szybkie
03-03
03-03
Otwarte Mistrzostwa Hetmana w Szachach Błyskawicznych - II turniej
Wrocław [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,DS
blitz
03-03
03-03
Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Szybkich
Zgierz [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,LD
szybkie
03-03
03-03
Otwarty Turniej Szachowy w cyklu Grand Prix Torunia 2016 - r. VI OPEN B
Toruń [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,KP
szybkie
03-03
03-03
Otwarty Turniej Szachowy w cyklu Grand Prix Torunia 2017/18 - runda 6 - OPEN A
Toruń [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,KP
szybkie
03-03
03-03
PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY do 2000 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,SL
szybkie
03-03
04-03
Puchar Dyrektora MDK Wołomin (możliwość zdobycia III. II i I kob.)
Wolomin [aktualizacja:06-03-2018]
Poland,MA
klasyczne
03-03
03-03
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2017-2018 - Turniej 4A
STRUMIEŃ [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,SL
blitz
03-03
03-03
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2017-2018 - Turniej 4B
STRUMIEŃ [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,SL
blitz
03-03
03-03
SZACHOWE SOBOTY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,ZP
szybkie
03-03
03-03
Szachy Dla Dzieci #3 2018
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,LB
szybkie
03-03
03-03
TURNIEJ CZEKOLADOWY w Hetmanie; Grupa A - od 1250; FIDE
Wrocław [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,DS
szybkie
03-03
03-03
Turniej na V i IV kat. o puchar dyrektora MDK Wołomin
Wolomin [aktualizacja:05-03-2018]
Poland,MA
szybkie
03-03
03-03
Turniej szachowy dla dzieci do lat 13
Lublin [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,LU
szybkie
03-03
03-03
Turniej Szachowy o Puchar Rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
Lublin [aktualizacja:04-03-2018]
Poland,LU
szybkie
03-03
03-03
V Gminne Mistrzostwa w Warcabach
Kowalewo Pomorskie [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,KP
blitz
03-03
03-03
V Gminne Mistrzostwa w Warcabach
Kowalewo Pomorskie [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,KP
inne
03-03
03-03
VI PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2018 - turniej 1 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,SL
szybkie
03-03
03-03
Wiosenny Turniej Szachowy na Bielanach - Grupa A - dzieci bez kategorii
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,DS
szybkie
03-03
03-03
Wiosenny Turniej Szachowy na Bielanach - grupa C - OPEN
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,DS
szybkie
03-03
03-03
X Memoriał im. Stanisława Kurta
Puszcza Mariańska [aktualizacja:04-03-2018]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
03-03
03-03
X Mistrzostwa Miasta Białegostoku Chłopców do lat 7
Białystok [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,PL
szybkie
03-03
03-03
X Mistrzostwa Miasta Białegostoku Dziewcząt do lat 7
Białystok [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,PL
szybkie
03-03
03-03
XIV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2018 - Turniej #2
KOŁOBRZEG [aktualizacja:05-03-2018]
Poland,ZP
blitz
03-03
03-03
XVII Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia grupa A 2008 i młodsi
Dziekanowice k. Dobczyc [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,MP
szybkie
03-03
03-03
XVII Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia grupa B 2002-2007
Dziekanowice k. Dobczyc [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,MP
szybkie
03-03
03-03
XVII Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia grupa C 2001 i starsi
Dziekanowice k. Dobczyc [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,MP
szybkie
03-03
03-03
XVIII Memoriał im. Danuty Widuch turniej C
Tczew [aktualizacja:03-03-2018]
Poland,PO
szybkie
03-03
03-03
XVIII Memoriał Szachowy Danuty Widuch Turniej A
Tczew [aktualizacja:04-03-2018]
Poland,PO
szybkie
03-03
04-03
XVIII MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" - Mistrz. Woj. PK 2018 - Gr C Jun. 09 i mł.
Wysoka k/Łańcuta [aktualizacja:04-03-2018]
Poland,PK
szybkie
03-03
04-03
XVIII MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" - Mistrzostwa Woj. PK 2018 Gr B Jun. 00-08
Wysoka k/Łańcuta [aktualizacja:04-03-2018]
Poland,PK
szybkie
03-03
04-03
XVIII MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" - Mistrzostwa Woj. PK 2018 - Grupa A Open
Wysoka k/Łańcuta [aktualizacja:04-03-2018]
Poland,PK
szybkie
04-03
04-03
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:24-02-2018]
Poland,MA
szybkie
04-03
04-03
I Turniej Szachowy w Dąbrówce Tuchowskiej
Dąbrówka [aktualizacja:04-03-2018]
Poland,MP
szybkie
04-03
04-03
II Turniej w Aninie do 20 lat - grupa A
Warszawa-Anin [aktualizacja:04-03-2018]
Poland,MA
szybkie
04-03
04-03
II Turniej w Aninie dla dzieci r.2009 i młodsi - grupa B
Warszawa-Anin [aktualizacja:04-03-2018]
Poland,MA
szybkie
04-03
04-03
Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2018
Zgierz [aktualizacja:04-03-2018]
Poland,LD
szybkie
04-03
04-03
Obornicki Marcowy Turniej szachowy
Oborniki [aktualizacja:20-02-2018]
Poland,WP
szybkie
04-03
04-03
Otwarte Mistrzostwa Gminy Murowana Goślina - Juniorzy do lat 16
Murowana Goślina [aktualizacja:04-03-2018]
Poland,WP
szybkie
04-03
04-03
Otwarte Mistrzostwa Gminy Murowana Goślina - OPEN
Murowana Goślina [aktualizacja:04-03-2018]
Poland,WP
szybkie
04-03
04-03
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY do 1600 ELO+SENIORZY po 70 ROKU ŻYCIA.
PAWŁOWICE [aktualizacja:05-03-2018]
Poland,SL
szybkie
04-03
04-03
Turniej dla Dzieci o puchar dyrektora MDK Wołomin (na V i IV kat)
Wołomin [aktualizacja:05-03-2018]
Poland,MA
szybkie
04-03
04-03
Turniej Szachowy o Puchar Starosty Tarnowskiego i Wójta Gminy Skrzyszów
Skrzyszów [aktualizacja:04-03-2018]
Poland,MP
szybkie
04-03
04-03
XX Mistrzostwa Wojew. Pracowników Oświaty Nauki i Wychowania oraz emerytów
Białystok [aktualizacja:04-03-2018]
Poland,PL
szybkie
05-03
05-03
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:02-03-2018]
Poland,SL
szybkie
05-03
05-03
IV Turn. o Puchary Wójta Hrubieszowa - Jana Mołodeckiego -GP 2018
Mieniany [aktualizacja:05-03-2018]
Poland,LU
szybkie
05-03
05-03
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej Nr 5
Strzelin [aktualizacja:05-03-2018]
Poland,DS
szybkie
05-03
05-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:05-03-2018]
Poland,LU
szybkie
05-03
05-03
Szybkie FIDEgranie w Hetmanie 9_2018
Warszawa [aktualizacja:12-03-2018]
Poland,MA
szybkie
06-03
06-03
Grand Prix Grzybowic T 9 z 13
Zabrze [aktualizacja:06-03-2018]
Poland,SL
szybkie
06-03
06-03
Grand Prix klubu HETMAN - V Turniej FIDE P7+3s
Konin [aktualizacja:06-03-2018]
Poland,WP
blitz
06-03
06-03
II Turniej Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Niezłomnych
Brzeg [aktualizacja:28-02-2018]
Poland,OP
szybkie
06-03
06-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2018"
LUBLIN [aktualizacja:06-03-2018]
Poland,LU
szybkie
06-03
06-03
XXV Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 8
Kraków [aktualizacja:06-03-2018]
Poland,MP
blitz
07-03
28-03
"Wprawki szachowe" w SP Wadowice Górne
Wadowice Górne [aktualizacja:28-03-2018]
Poland,PK
blitz
07-03
07-03
766 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:07-03-2018]
Poland,MP
szybkie
07-03
07-03
Szachowa środa w Tarnowie nr 8 - 2018r
Tarnów [aktualizacja:08-03-2018]
Poland,MP
blitz
07-03
11-04
Turniej środowiska MON - 100 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę
Warszawa [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,MA
klasyczne
07-03
07-03
VII Turn. o Puchary Wójta Mircza - Marty Małyszek - GP 2018
Mircze [aktualizacja:07-03-2018]
Poland,LU
szybkie
07-03
07-03
XI Szachowe Grand Prix Starachowic - Turniej 6
Starachowice [aktualizacja:08-03-2018]
Poland,SK
blitz
08-03
08-03
Blitza FIDEgranie w Hetmanie 3_2018
Warszawa [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,MA
blitz
08-03
08-03
I Mistrzostwa PM nr 36
Olsztyn [aktualizacja:08-03-2018]
Poland,WM
blitz
08-03
08-03
Klub P.Z.Szach. (310 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:09-03-2018]
Poland,MA
szybkie
09-03
09-03
10. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2018
Białystok [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,PL
szybkie
09-03
09-03
Grand Prix Polonii Wrocław Rapid 4
Wrocław [aktualizacja:09-03-2018]
Poland,DS
szybkie
09-03
09-03
Grand Prix Wadowic w Szachach - Turniej nr807
Wadowice [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,MP
szybkie
09-03
20-04
I Turniej klasyfikacyjny dla dzieci MUKS Fidei Węgrów 2018
Węgrów [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,MA
szybkie
09-03
09-03
Indywidualne Igrzyska Dzieci 2018 Powiat Krośnieński Grodzki
KROSNO [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,PK
szybkie
09-03
09-03
KLUBOWY PIĄTEK W KKSZ
Kraków [aktualizacja:09-03-2018]
Poland,MP
blitz
09-03
trwający
Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego o Puchar Pani Prezydent 2018 
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:wczoraj 18:39]
Poland,WP
klasyczne
09-03
09-03
Mistrzostwa Sz.Podst.kl.III-IV im. Porucznika Aleksandra Młyńskiego ps. "Drągal"
Radom [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,MA
szybkie
09-03
09-03
Mistrzostwa Szk.Podst.kl.V-VII im. Sanitariuszki Danuty Siedzikówny ps."Inka"
Radom [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,MA
szybkie
09-03
09-03
Otwarte Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych im. Tadeusza Zielińskiego ps. IGŁA
Radom [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,MA
szybkie
09-03
09-03
Szachowa Liga Młodych Mistrzów do lat 7 9 11 13 (2z8)
Lubartów [aktualizacja:09-03-2018]
Poland,LU
szybkie
09-03
09-03
Szybkie FIDEgranie w Hetmanie 10_2018
Warszawa [aktualizacja:09-03-2018]
Poland,MA
szybkie
09-03
18-03
Turniej Klubu Marynarki Wojennej Zima 2018
Gdynia [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,PO
klasyczneFIDE
09-03
17-03
Turniej piątkowy (3)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:20-03-2018]
Poland,MA
szybkie
09-03
09-03
Turniej Szachowy Akademii Młodego Szachisty w SP 24 we Wrocławiu
Wrocław [aktualizacja:09-03-2018]
Poland,DS
szybkie
09-03
09-03
Turniej szachowy w Akumulatorze
Warszawa ul. Gnitrowskiego 32 [aktualizacja:23-02-2018]
Poland,MA
blitz
09-03
09-03
V GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH - turniej VI
Dobczyce [aktualizacja:09-03-2018]
Poland,MP
szybkie
10-03
11-03
Zielonkowskie Matowanie (3)
Zielonka [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,MA
klasyczne
10-03
10-03
237 Szachbem Puchar OKiE Bemowo SM Wola do 12 lat ur. 2005 i młodsi
Warszawa [aktualizacja:12-03-2018]
Poland,MA
szybkie
10-03
10-03
237 Szachbem Puchar OKiE Bemowo SM Wola do lat 8 ur. 2009r.
Warszawa [aktualizacja:12-03-2018]
Poland,MA
szybkie
10-03
10-03
7. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2010 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,PL
szybkie
10-03
11-03
Dzień Kobiet w Nielepicach - Turniej klasyfikacyjny Gr.A
NIELEPICE [aktualizacja:28-03-2018]
Poland,MP
klasyczne
10-03
11-03
Dzień Kobiet w Nielepicach - Turniej klasyfikacyjny Gr.B
NIELEPICE [aktualizacja:28-03-2018]
Poland,MP
klasyczne
10-03
11-03
Dzień Kobiet w Nielepicach - Turniej klasyfikacyjny Gr.C
NIELEPICE [aktualizacja:28-03-2018]
Poland,MP
szybkie
10-03
10-03
Dzień Kobiet w Nielepicach - Turniej klasyfikacyjny Gr.D
NIELEPICE [aktualizacja:30-03-2018]
Poland,MP
szybkie
10-03
10-03
GRAND PRIX ZIEMI KLODZKIEJ Grupa B III turniej
ŚŻCINAWKA SREDNIA HALA SPORTOWA Sikorskiego 34B [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,DS
szybkie
10-03
10-03
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2018 - turniej 1
WILKOWICE [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,SL
szybkie
10-03
10-03
Grand Prix Siedlec 2018 - turniej 3
Siedlce [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,MA
szybkie
10-03
10-03
GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ - Grupa A III turniej
SCINAWKA SREDNIA HALA SPORTOWA Sikorskiego 34B [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,DS
szybkie
10-03
11-03
I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2018 - GRUPA A: 1600 i GRUPA B: 1400
Lipusz [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,PO
klasyczne
10-03
10-03
I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2018 - GRUPA C: 1100 - 1250
Lipusz [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,PO
szybkie
10-03
10-03
I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2018 - GRUPA D: 1000
Lipusz [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,PO
szybkie
10-03
10-03
I Otwarty Turniej Szachowy Czterech Miast - 2 turniej
Lubin [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,DS
szybkie
10-03
11-03
I Turniej SSP nr 2 STO o III i II kat (I kobiecą)
Warszawa [aktualizacja:16-03-2018]
Poland,MA
klasyczne
10-03
10-03
I Turniej SSP nr 2 STO o IV i V kategorię
Warszawa [aktualizacja:09-03-2018]
Poland,MA
szybkie
10-03
10-03
II Grand Prix Starogardu Gd. 2018
Starogard Gdanski [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,PO
szybkie
10-03
11-03
II Maraton Szachowy Świętego Kazimierza - Patrona Radomia Grupa B
Radom [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,MA
klasyczne
10-03
10-03
II TURNIEJ GRAND PRIX PŁOCKA W SZACHACH 2018
Płock [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,MA
szybkie
10-03
10-03
II Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Świętochłowice - do lat 14
Świętochłowice [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,SL
szybkie
10-03
10-03
II Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Świętochłowice - do lat 18
Świętochłowice [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,SL
szybkie
10-03
10-03
Il TURNIEJ WESOŁA SP 353 do 20 lat
Warszawa Wesoła [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,MA
szybkie
10-03
10-03
Il Wesoła dla dzieci SP 353 do 2009 r i młodsi
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,MA
szybkie
10-03
10-03
IX Szachowy Memoriał Eugeniusza Paśnikowskiego turniej dla dzieci
Radzyń Podlaski [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,LU
szybkie
10-03
10-03
Mój Pierwszy Mat 2009 i młodsi bez kategorii szachowej 10.03.2018
Poznań [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,WP
szybkie
10-03
10-03
Młode Talenty 2007 i młodsi do rankigu 1400 10.03.2018
Poznań [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,WP
szybkie
10-03
10-03
Nakielski Turniej Szachowy dla Dzieci 2018 grupa A
Nakło Śląskie [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,SL
blitz
10-03
10-03
Nakielski Turniej Szachowy dla Dzieci 2018 grupa B
Nakło Śląskie [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,SL
blitz
10-03
10-03
OTWARTE MISTRZOSTWA JUNIORÓW W SZACHACH MIASTA I GMINY KOWALEWO POM. do lat 8
Kowalewo Pomorskie [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,KP
szybkie
10-03
10-03
OTWARTE MISTRZOSTWA JUNIORÓW W SZACHACH MIASTA I GMINY KOWALEWO POMORSKIE
Kowalewo Pomorskie [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,KP
szybkie
10-03
11-03
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 3. Turniej
Wrocław [aktualizacja:13-03-2018]
Poland,DS
szybkie
10-03
07-04
Puchar Łodzi w Szachach Klasycznych (FIDE)
Łódź [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,LD
klasyczneFIDE
10-03
10-03
Szkolna Liga Szachowa - 7 lat / V kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:02-03-2018]
Poland,WM
szybkie
10-03
10-03
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / V kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,WM
szybkie
10-03
10-03
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / V kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,WM
szybkie
10-03
10-03
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / V kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:12-03-2018]
Poland,WM
szybkie
10-03
10-03
TURNIEJ SZACHOWY "LISEK SZACHOWNICY"
Lisia Góra [aktualizacja:12-03-2018]
Poland,MP
klasyczne
10-03
10-03
Turniej szachowy dla uczestników "Świętokrzyskiej Szkoły Edukacji Szachowej"
Kielce [aktualizacja:09-03-2018]
Poland,SK
szybkie
10-03
10-03
Turniej V Gmin 2018 r Gr-B rocznik 2005-2007
Stary Sącz [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,MP
szybkie
10-03
10-03
Turniej V Gmin 2018 r Gr-C rocznik 2002-2004
Stary Sącz [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,MP
szybkie
10-03
10-03
Turniej V Gmin 2018 r. Gr - A rocznik 2008 lub młodsi.
Stary Sącz [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,MP
szybkie
10-03
10-03
Turniej V Gmin 2018r Gr- D Open rocznik 2001 i Starsi
Stary Sącz [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,MP
szybkie
10-03
10-03
Turniej Wesoła na kategorię V i IV gr C
Warszawa Wesoła [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,MA
szybkie
10-03
10-03
V Turniej "Lis Szachownicy" w Lisiej Górze
Lisia Góra [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,MP
szybkie
10-03
10-03
V Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" - Turniej juniorski
Gniezno [aktualizacja:28-01-2018]
Poland,WP
szybkie
10-03
10-03
V Ogólnopolski Zimowy Turniej o Puchar Prezydenta Kalisza gr.A - rank.1600 i więcej
Kalisz [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,WP
szybkie
10-03
10-03
V Ogólnopolski Zimowy Turniej o Puchar Prezydenta Kalisza grupa B rank.1000-1400
Kalisz [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,WP
szybkie
10-03
10-03
V Turniej - XIX edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach
ŁOMŻA [aktualizacja:13-03-2018]
Poland,PL
szybkie
10-03
10-03
VIII Międzyszkolny Turniej Szachowy Grupa A (2008 r. lub młodsi)
Łochowo [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,KP
blitz
10-03
10-03
VIII Międzyszkolny Turniej Szachowy Grupa B (zawodnicy z roczników 2002-2007)
Łochowo [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,KP
blitz
10-03
trwający
Wiosenna Kołówka u Stefana Wronicza 2018 ( FIDE )  
Warszawa - Ursynów [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,MA
klasyczneFIDE
10-03
10-03
Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Projektu "Edukacja przez Szachy w szkole"
Włoszakowice [aktualizacja:31-01-2018]
Poland,WP
szybkie
10-03
10-03
X Grand Prix Szkół Podstawowych - Turniej #5
KOŁOBRZEG [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,ZP
szybkie
10-03
10-03
XIV Grand Prix Tąpkowic 2018 - turniej 3
Tąpkowice [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,SL
szybkie
10-03
10-03
XIV Mistrzostwa Gdyni Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa A
Gdynia [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,PO
szybkie
10-03
10-03
XIV Mistrzostwa Gdyni Juniorów w Szachach Szybkich - OPEN
Gdynia [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,PO
szybkie
10-03
11-03
XV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów (A)
Kraków [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,MP
klasyczne
10-03
11-03
XV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów (B)
Kraków [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,MP
klasyczne
10-03
10-03
XV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów (C)
Kraków [aktualizacja:13-03-2018]
Poland,MP
szybkie
10-03
10-03
XV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów (D)
Kraków [aktualizacja:14-03-2018]
Poland,MP
szybkie
10-03
10-03
XV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów (E)
Kraków [aktualizacja:13-03-2018]
Poland,MP
szybkie
10-03
11-03
XV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów (OPEN)
Kraków [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,MP
klasyczneFIDE
10-03
10-03
XVII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,DS
szybkie
10-03
10-03
XVII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:06-04-2018]
Poland,DS
szybkie
10-03
10-03
XVII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:06-04-2018]
Poland,DS
szybkie
10-03
10-03
XX Otwarty Turniej Szachowy SZACH-MAT
Poznań [aktualizacja:10-03-2018]
Poland,WP
blitz
11-03
11-03
Grand-Prix 2018 województwa warmińsko-mazurskiego - II Otwarty Turniej Szachowy w Uzdowie
Uzdowo [aktualizacja:12-03-2018]
Poland,WM
szybkie
11-03
11-03
25. Turniej o Puchar Burmistrza Trzebiatowa
Trzebiatów [aktualizacja:13-03-2018]
Poland,ZP
szybkie
11-03
11-03
7 Runda II Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej
Białystok [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,PL
szybkie
11-03
11-03
7. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,PL
szybkie
11-03
11-03
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:05-03-2018]
Poland,MA
szybkie
11-03
18-03
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - GRUPA C16
Jatrzębia Góra [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,PO
klasyczneFIDE
11-03
18-03
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - GRUPA C18
Jastrzębia Góra [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,PO
klasyczneFIDE
11-03
18-03
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - GRUPA D16
Jastrzębia Góra [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,PO
klasyczneFIDE
11-03
18-03
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - GRUPA D18
Jastrzębia Góra [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,PO
klasyczneFIDE
11-03
11-03
I Turniej SSP nr 2 STO o IV i V kategorię (2008 i młodsi)
Warszawa [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,MA
szybkie
11-03
11-03
III Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Zambrowa
ZAMBRÓW [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,PL
szybkie
11-03
11-03
IV TURNIEJ SZACHOWY PAMIĘCI ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH
Sokołów Podlaski [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,MA
szybkie
11-03
11-03
IX Szachowy Memoriał Eugeniusza Paśnikowskiego turniej open
Radzyń Podlaski [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,LU
szybkie
11-03
11-03
Memoriał Dawida Przepiórki do lat 8 Warszawa 2018
Warszawa [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,MA
szybkie
11-03
11-03
Memoriał Dawida Przepiórki Warszawa 2018
Warszawa [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,MA
szybkie
11-03
11-03
Mistrzostwa Województwa Nauczycieli - GRUPA OPEN
Kielce [aktualizacja:09-03-2018]
Poland,SK
szybkie
11-03
11-03
Turniej o puchar Sołtysa Łękawicy
Łękawica [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,MP
szybkie
11-03
11-03
Turniej szachowy dla uczestników "Świętokrzyskiej Szkoły Edukacji Szachowej"
Kielce [aktualizacja:09-03-2018]
Poland,SK
szybkie
11-03
11-03
V Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Gniezno [aktualizacja:28-01-2018]
Poland,WP
szybkie
11-03
11-03
VI Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2018 T3 gr. D07/C07
Mielec [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,PK
szybkie
11-03
11-03
VI Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2018 T3 gr. D09/C09
Mielec [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,PK
szybkie
11-03
11-03
VI Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2018 T3 gr. D11/C11
Mielec [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,PK
szybkie
11-03
11-02
VI Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2018 T3 gr. D13/C13
Mielec [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,PK
szybkie
11-03
11-03
VIII GRAND PRIX TERESPOLA 2018 W SZACHACH SESJA I ZIMA
TERESPOL [aktualizacja:11-03-2018]
Poland,LU
szybkie
11-03
11-03
XII Otwarty Turniej Szachowy "TRZEŹWY UMYSŁ"
Strachosław [aktualizacja:12-03-2018]
Poland,LU
szybkie
12-03
12-03
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:02-03-2018]
Poland,SL
szybkie
12-03
23-04
Mistrzostwa Elbląga 2018 P90
Elbląg [aktualizacja:30-03-2018]
Poland,WM
klasyczne
12-03
12-03
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 3. Turniej
Wrocław [aktualizacja:13-03-2018]
Poland,DS
szybkie
12-03
12-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:12-03-2018]
Poland,LU
szybkie
12-03
16-04
Szachowe poniedziałki w Przełomie (5)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,MA
klasyczne
12-03
12-03
VII Turn. o Puchary Wójta Hrubieszowa - Jana Mołodeckiego GP 2018
Moniatycze [aktualizacja:12-03-2018]
Poland,LU
szybkie
13-03
13-03
27 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:29-03-2018]
Poland,PL
szybkie
13-03
13-03
Grand Prix Grzybowic T 10 z 13
Zabrze [aktualizacja:13-03-2018]
Poland,SL
szybkie
13-03
13-03
Grand Prix klubu HETMAN - VI Turniej P10+4s
Konin [aktualizacja:13-03-2018]
Poland,WP
szybkie
13-03
13-03
III Turn. o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika - GP 2018
Dołhobyczów [aktualizacja:13-03-2018]
Poland,LU
szybkie
13-03
24-04
Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. juniorzy gr A 
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,WP
szybkie
13-03
24-04
Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. juniorzy grupa B 
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,WP
szybkie
13-03
24-04
Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. juniorzy grupa C 
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,WP
szybkie
13-03
14-03
Mistrzostwa SP nr 6 w Starachowicach - juniorzy
Starachowice [aktualizacja:14-03-2018]
Poland,SK
blitz
13-03
14-03
Mistrzostwa SP nr 6 w Starachowicach - młodzicy
Starachowice [aktualizacja:14-03-2018]
Poland,SK
blitz
13-03
13-03
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 6 Gr-A GIM (ur. w 2004r. i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:13-03-2018]
Poland,MP
szybkie
13-03
13-03
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 6 Gr-B SP-CH (ur. w 2005r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:13-03-2018]
Poland,MP
szybkie
13-03
13-03
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 6 Gr-C SP-DZ (ur. w 2005r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:13-03-2018]
Poland,MP
szybkie
13-03
13-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:13-03-2018]
Poland,LU
szybkie
13-03
13-03
VI Gminny Turniej Szachowy
Brzozowica Duża [aktualizacja:16-03-2018]
Poland,LU
szybkie
13-03
13-03
XXV Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 9
Kraków [aktualizacja:20-03-2018]
Poland,MP
blitz
14-03
14-03
1/3ab Turn. o Puchary Wójta Bełżca - Andrzeja Adamka - GP 2018
Bełżec [aktualizacja:14-03-2018]
Poland,LU
szybkie
14-03
14-03
767 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:14-03-2018]
Poland,MP
szybkie
14-03
14-03
II Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 5 - chłopcy
Starachowice [aktualizacja:14-03-2018]
Poland,SK
blitz
14-03
14-03
II Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 5 - dziewczęta
Starachowice [aktualizacja:14-03-2018]
Poland,SK
blitz
14-03
14-03
Indywidualne Igrzyska Dzieci Powiatu Krośnieńskiego Ziemskiego - 2008 i młodsi
Iwla [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,PK
szybkie
14-03
14-03
Indywidualne Igrzyska Dzieci Powiatu Krośnieńskiego Ziemskiego 2005 - 2007
Iwla [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,PK
szybkie
14-03
14-03
Indywidualne IMS Powiatu Krośnieńskiego Ziemskiego rocznik 2002-2004
Iwla [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,PK
szybkie
14-03
14-03
Międzyszkolny Turniej Szachowy "Skoczek Sto-Ósemki" pod patronatem DZSzachu
Wroclaw [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
14-03
14-03
Szachowa środa wTarnowie nr 9 - 2018r
Tarnów [aktualizacja:14-03-2018]
Poland,MP
blitz
14-03
14-03
Szachowa Liga Szkolna - Grupa A (Szkoły Podstawowe Klasy 1-4)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:14-03-2018]
Poland,SL
szybkie
14-03
14-03
Szachowa Liga Szkolna - Grupa B (Szkoły Podstawowe Klasy 5-7)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:14-03-2018]
Poland,SL
szybkie
14-03
14-03
Wodzisławska Liga szachowa szkół podstawowych 2017 2018 klasy 1do 3
Wodzisław Śląski [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,SL
szybkie
14-03
14-03
Wodzisławska Liga szachowa szkół podstawowych 2017 2018 klasy 4 do 7
Wodzisław Śląski [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,SL
szybkie
15-03
15-03
III Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych
Siedlce [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,MA
blitz
15-03
15-03
III Turn.o Puchar Wójta Hrubieszowa - Jana Mołodeckiego -GP 2018
Ślipcze [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,LU
szybkie
15-03
15-03
III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (CHŁ. gimn.)
Józefów [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,LU
blitz
15-03
15-03
III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (CHŁ. kl. IV-VI.)
Józefów [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,LU
blitz
15-03
15-03
III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (DZ. i CHŁ.kl. I-III)
Józefów [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,LU
blitz
15-03
15-03
III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (DZ. kl.IV-VI SP i GIM)
Józefów [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,LU
blitz
15-03
15-03
Klub P.Z.Szach. (311 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,MA
szybkie
15-03
15-03
Szachowa Liga Szkolna - Grupa C (Gimnazja)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,SL
szybkie
15-03
15-03
Szachowa Liga Szkolna - Grupa D (Ponadgimnazjalne)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,SL
szybkie
15-03
22-03
Szkolny Turniej Szachowy klasy II marzec 2018
Matczyn [aktualizacja:05-04-2018]
Poland,LU
szybkie
15-03
15-03
Szkolny Turniej Szachowy z okazji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych
LUBIN [aktualizacja:18-03-2018]
Poland
szybkie
15-03
15-03
Turniej Szachowy w Łysych
Łyse [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,MA
blitz
15-03
15-03
VII Grand Prix Grodziskich Szkół Podstawowych na rok 2017/18 Turniej 5
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,MA
szybkie
16-03
16-03
"SZACH-MAT" II SĄCZOWSKI TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI
Sączów [aktualizacja:16-03-2018]
Poland,SL
szybkie
16-03
16-03
11. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2018
Białystok [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,PL
blitz
16-03
16-03
Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - sezon 2018 - turniej 5
Kraków [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,MP
blitz
16-03
16-03
Grand Prix Polonii Wrocław BLITZ 4
Wrocław [aktualizacja:16-03-2018]
Poland,DS
blitz
16-03
16-03
Grand Prix Szkół - na rok 2017/18 - gimnazja oraz szkoły średnie
Lubsko [aktualizacja:16-03-2018]
Poland,LB
szybkie
16-03
16-03
Grand Prix Szkół - na rok 2017/18 - szkoły podstawowe
Lubsko [aktualizacja:16-03-2018]
Poland,LB
szybkie
16-03
16-03
Grand Prix Wadowic- 808
Wadowice [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,MP
szybkie
16-03
16-03
III Turn. o Puchary Wójta Hrubieszowa - Jana Mołodeckiego - GP 2018
Kozodawy [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,LU
szybkie
16-03
16-03
III Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Nocy Matematyki
Bytów [aktualizacja:16-03-2018]
Poland,PO
blitz
16-03
16-03
KROKI SZACHOWE Grupa Żółta (dz. i ch. 2008 i młodsze)
Marzenin [aktualizacja:16-03-2018]
Poland,WP
blitz
16-03
16-03
KROKI SZACHOWE Grupa Niebieska (dz. i ch. 2002-2004)
Marzenin [aktualizacja:16-03-2018]
Poland,WP
blitz
16-03
16-03
KROKI SZACHOWE Grupa Zielona (dz. i ch. 2005-2007)
Marzenin [aktualizacja:16-03-2018]
Poland,WP
blitz
16-03
16-03
Szybkie FIDEgranie w Hetmanie 11_2018
Warszawa [aktualizacja:16-03-2018]
Poland,MA
szybkie
16-03
16-03
Turniej charytatywny "Wicherki grają dla Jasia" Zbąszyń 16.03.2018
Zbąszyń [aktualizacja:16-03-2018]
Poland,WP
blitz
16-03
16-03
Turniej szachowy w Akumulatorze
Warszawa ul. Gnitrowskiego 32 [aktualizacja:23-02-2018]
Poland,MA
blitz
16-03
16-03
UKS Kopernik Olsztyn
Olsztyn [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,WM
blitz
16-03
16-03
XII Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [aktualizacja:16-03-2018]
Poland,WP
szybkie
17-03
17-03
III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Libiąża - Open A ogólnodostępny
Libiąż [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,MP
szybkie
17-03
17-03
III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Libiąża - Open B do lat 11 (2007 i młodsi)
Libiąż [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,MP
szybkie
17-03
17-03
III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Libiąża - Open C do lat 8 (2010 i młodsi)
Libiąż [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,MP
szybkie
17-03
17-03
"Sobota z KKSz-em" sezon VI - turniej 7
Kraków [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,MP
blitz
17-03
17-03
7 runda (marzec 2018) V Jubileuszowego cyklu 'Zagraj z Flisakiem edycji 2017/18
Toruń [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,KP
szybkie
17-03
17-03
Arcymistrzowie na 100 szachownicach w 100 Lecie Niepodległości
Warszawa [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,MA
klasyczne
17-03
17-03
Żorska Liga Szachowa Juniorów marzec 2018
Żory [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,PO
blitz
17-03
17-03
Żorska Liga Szachowa Seniorów Marzec 2018
Zory [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,SL
szybkie
17-03
17-03
BLITZ podczas MPJ do lat 16 i 18
Jastrzębia Góra [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,PO
blitz
17-03
17-03
Drużnowy Turniej Szachowy LZS - 60 Edycja Złotej Wieży
Tarnów [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
17-03
18-03
Grand Prix Chylice-Piaseczno: Rozważne III
Piaseczno [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,MA
klasyczne
17-03
17-03
Grand Prix Juniorów turniej III
Tczew [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,PO
szybkie
17-03
17-03
I Indywidualna Międzyszkolna Bydgoska Liga Szachowa - runda 2 - TURNIEJ A
Bydgoszcz [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,KP
szybkie
17-03
17-03
I Indywidualna Międzyszkolna Bydgoska Liga Szachowa - runda 2 - TURNIEJ B
Bydgoszcz [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,KP
szybkie
17-03
17-03
II Memoriał Zbigniewa Chomickiego
Strzelin [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,DS
szybkie
17-03
17-03
II Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2018 Szach Królowi
Lublin [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,LU
szybkie
17-03
17-03
II TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2018"Szach Królowi"do14 lat
Lublin [aktualizacja:04-04-2018]
Poland,LU
szybkie
17-03
18-03
II Turniej Weekendowy FIDE
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,SK
klasyczneFIDE
17-03
17-03
III GRAND PRIX Miasta Katowice - Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 14 -WIOSENNY
Katowice [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,SL
szybkie
17-03
17-03
III Turniej HDK PCK o "Złotą Kroplę" Juniorzy
Łódź [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,LD
szybkie
17-03
17-03
Indywidualne mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2018
Żarów [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,DS
szybkie
17-03
17-03
IV Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w szachach szybkich
Choszczno [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,ZP
drużynowy, szybkie
17-03
17-03
Marcowy turniej Orłów
Pleszew [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,WP
szybkie
17-03
18-03
MINI-ELO Suwałki 2018 (1) - grupa A
Suwałki [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,PL
klasyczneFIDE
17-03
18-03
MINI-ELO Suwałki 2018 (1) - grupa B
Suwałki [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,PL
klasyczne
17-03
17-03
Mistrzostwa Gminy Radzyń Podlaski turniej dzieci do lat 12
Branica Radzyńska- Kolonia [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,LU
szybkie
17-03
17-03
Mistrzostwa Gminy Radzyń Podlaski turniej open
Branica Radzyńska- Kolonia [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,LU
szybkie
17-03
17-03
Mistrzostwa Gubina w Szachach Szybkich do lat 10
Gubin [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,LB
szybkie
17-03
17-03
Mistrzostwa Gubina w Szachach Szybkich do lat 6
Gubin [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,LB
szybkie
17-03
17-03
Mistrzostwa Gubina w Szachach Szybkich do lat 8
Gubin [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,LB
szybkie
17-03
17-03
Mistrzostwa Powiatu Węgrowskiego Szkół Podstawowych w Szachach Szybkich
Węgrów [aktualizacja:20-03-2018]
Poland,MA
szybkie
17-03
17-03
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY P15 o Puchar Prezydenta Miasta Będzina - Turniej A
Będzin [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,SL
szybkie
17-03
17-03
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY P15 o Puchar Prezydenta Miasta Będzina - Turniej B dla dzieci
Będzin [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,SL
szybkie
17-03
18-03
Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Duszniki w szachach
Duszniki [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,WP
klasyczne
17-03
18-03
Otwarte Szachowe Mistrzostwa Juniorów Królewskiego Miasta Dobczyce gr. A
Dobczyce [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,MP
klasyczne
17-03
17-03
Otwarte Szachowe Mistrzostwa Juniorów Królewskiego Miasta Dobczyce gr. B
Dobczyce [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,MP
szybkie
17-03
17-03
Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Łomży w szachach - gr A (Sen-C-D-16)
MARIANOWO k-Łomży [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,PL
szybkie
17-03
17-03
Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Łomży w szachach - gr B (C-D-13-10-8)
MARIANOWO k-Łomży [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,PL
szybkie
17-03
17-03
Puchatkowy Turniej Szachowy
Sanok [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,PK
szybkie
17-03
17-03
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2017-2018 - Turniej 5A (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,SL
blitz
17-03
17-03
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2017-2018 - Turniej 5B
STRUMIEŃ [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,SL
blitz
17-03
trwający
Szklolenie w ramach projektu "Edukacja przez szachy w szkole". GRUPA A
Kielce [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,SK
klasyczne
17-03
17-03
Turniej dla zawodników do 1200
Tczew [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,PO
szybkie
17-03
17-03
V kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - I liga
Olsztyn [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,WM
szybkie
17-03
17-03
V kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - II liga
Olsztyn [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,WM
szybkie
17-03
17-03
V kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - III liga
Olsztyn [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,WM
szybkie
17-03
17-03
V Mistrzostwa Miasta Białegostoku Chłopców do lat 8
Białystok [aktualizacja:31-03-2018]
Poland,PL
szybkie
17-03
17-03
V Mistrzostwa Miasta Białegostoku Dziewcząt do lat 8
Białystok [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,PL
szybkie
17-03
17-03
V OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI PRACOWNIKÓW OŚWIATY W SZACHACH SZYBKICH
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,SL
szybkie
17-03
17-03
V OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI PRACOWNIKÓW OŚWIATY W SZACHACH SZYBKICH - AMATORZY
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,SL
szybkie
17-03
17-03
V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA A
WROCŁAW [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,DS
klasyczne
17-03
18-03
V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA B
WROCŁAW [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,DS
klasyczne
17-03
18-03
V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA C
WROCŁAW [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,DS
klasyczne
17-03
18-03
V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA D
WROCŁAW [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,DS
klasyczne
17-03
18-03
V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA E
WROCŁAW [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,DS
klasyczne
17-03
17-03
VIII Bialska Liga Szachowa - turniej w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:28-03-2018]
Poland,LU
szybkie
17-03
17-03
VIII Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Grupa OPEN
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,PK
szybkie
17-03
17-03
VIII Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Juniorzy 2000-2004r.
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,PK
szybkie
17-03
17-03
VIII Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Juniorzy 2005-2009r.
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,PK
szybkie
17-03
17-03
VIII Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Juniorzy 2010 i mł.
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,PK
szybkie
17-03
17-03
XIX DI LZS - powiatowy finał turnieju o Złotą Wieżę (Juniorzy - ur. 2001 i mł.)
Oława [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,DS
szybkie
17-03
17-03
XIX DI LZS - powiatowy finał turnieju o Złotą Wieżę (Młodzicy - ur. 2007 i mł.)
Oława [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,DS
szybkie
17-03
17-03
XIX DI LZS - powiatowy finał turnieju o Złotą Wieżę (Seniorzy)
Oława [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,DS
szybkie
17-03
17-03
XV Mistrzostwa MDK w szachach
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,MA
szybkie
17-03
17-03
XV T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - open FIDE
Warszawa [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,MA
szybkie
17-03
17-03
XV T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - rocznik 2004-1999
Warszawa [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,MA
szybkie
17-03
17-03
XV T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - rocznik 2008 i młodsi
Warszawa [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,MA
szybkie
17-03
17-03
XV T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - roczniki 2007-2005
Warszawa [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,MA
szybkie
17-03
17-03
XVII Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Świecia Juniorek i Juniorów
Świecie [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,KP
szybkie
17-03
17-03
XVIII REGIONALNY TURNIEJ SZACHOWY "BAWMY SIĘ RAZEM" - CHOJNICE 2018
Chojnice [aktualizacja:20-03-2018]
Poland,PO
blitz
17-03
17-03
XXII Mistrzostwa Polski Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża
Kołobrzeg [aktualizacja:17-03-2018]
Poland,ZP
szybkie
17-03
18-03
XXII Mistrzostwa Polski Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża
Kołobrzeg [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,ZP
drużynowy, szybkie
18-03
18-03
"Złota Wieża" Drużynowe Mistrzostwa Miasta i Powiatu Łomży LZS
MARIANOWO k-Łomży [aktualizacja:20-03-2018]
Poland,PL
drużynowy, szybkie
18-03
18-03
15 TURNIEJ AKCJI PZSZACH VI TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GRUPA A DO III KL. SP
POZNAŃ [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,WP
szybkie
18-03
18-03
15 TURNIEJ AKCJI PZSZACH VI TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GRUPA B OD IV DO VII KL. SP
POZNAŃ [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,WP
szybkie
18-03
18-03
15 TURNIEJ AKCJI PZSZACH VI TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GRUPA C PONADPODSTAWOWE
POZNAŃ [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,WP
szybkie
18-03
18-03
15 TURNIEJ AKCJI PZSZACH VI TURNIEJ SZACHY W SZKOLE TURNIEJ D DOROŚLI
POZNAŃ [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,WP
szybkie
18-03
18-03
23. Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Stoczka
Białystok [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,PL
szybkie
18-03
18-03
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:05-03-2018]
Poland,MA
szybkie
18-03
18-03
Grand Prix Chylice-Piaseczno: Aktywne III
Piaseczno [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,MA
szybkie
18-03
18-03
Grand Prix Spółdzielni Mieszkaniowej w Szachach - Turniej III
Świdnica [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,DS
szybkie
18-03
18-03
Grand Prix Szczawna Zdroju w szachach szybkich
Szczawno Zdrój [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,DS
szybkie
18-03
25-03
II MISTRZOSTWA POLSKI SENIOREK I SENIORÓW W SZACHACH
USTROŃ-JASZOWIEC - DW Nauczyciel [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,SL
klasyczneFIDE
18-03
18-03
II Turniej szachowo-warcabowy o Puchar wójta gminy Bliżyn 2018
BLIŻYN [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,SK
szybkie
18-03
18-03
III Mistrzostw Łomży w szachach dzieci do lat 8
Łomża [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,PL
szybkie
18-03
18-03
IV Turniej Szachowy Edukubacji Grupa A
Warszawa [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,MA
inne
18-03
18-03
IV Turniej Szachowy Edukubacji Grupa B
Warszawa [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,MA
inne
18-03
18-03
IX Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek - gr. do kat. IV (Grand Prix 5/8)
Warszawa [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,MA
szybkie
18-03
18-03
IX Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek - grupa do II kat.
Warszawa [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,MA
szybkie
18-03
18-03
IX Prokocimski Szach-Mat 2018 - grupa A
Kraków [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,MP
szybkie
18-03
18-03
IX Prokocimski Szach-Mat 2018 - grupa B
Kraków [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,MP
szybkie
18-03
18-03
Mistrzostwa Łodzi w Szachach Szybkich - Memoriał Mistrza Tomasza Rakowieckiego
Łódź [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,LD
szybkie
18-03
18-03
Mistrzostwa KPZSzach Oldbojów 2018
Włocławek [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,KP
szybkie
18-03
18-03
Otwarte Mistrz. Powiatu Radzyńskiego w Szachach ramach GP Lub-dzieci do 10 lat
Kąkolewnica [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,LU
szybkie
18-03
18-03
Otwarte Mistrz. Powiatu Radzyńskiego w Szachach ramach Grand Prix Lubelszczyzny
Kąkolewnica [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,LU
szybkie
18-03
18-03
Otwarte Szachowe Mistrzostwa Powiatu Świdwinskiego "Open"
Połczyn-Zdrój Gimnazjum ul.Mieszka I 19 [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,ZP
szybkie
18-03
18-03
Otwarte Szachowe Mistrzostwa Powiatu Świdwinskiego w kat. Junior
Połczy-Zdrój Gimnazjum ul. Mieszka I 19 [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,ZP
szybkie
18-03
18-03
Turniej drużynowy o puchar Dyrektora Szkoły w Pleśnej
Pleśna [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
18-03
18-03
Turniej Wrocławskiego Krasnala do lat 6 i 7
Wrocław [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,DS
szybkie
18-03
18-03
Turniej Wrocławskiego Krasnala do lat 8 i 10
Wrocław [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,DS
szybkie
18-03
18-03
Turniej Wrocławskiego Krasnala do lat 6
Wrocław [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,DS
szybkie
18-03
18-03
V FESTIWAL SZACHOWY "HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2018"
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:05-03-2018]
Poland,LB
szybkie
18-03
18-03
V FESTIWAL SZACHOWY "HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2018" gr. A "Open"
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,LB
szybkie
18-03
18-03
V FESTIWAL SZACHOWY "HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2018" gr. B "Junior"
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,LB
szybkie
18-03
18-03
V FESTIWAL SZACHOWY "HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2018" gr. C "Młodzik"
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,LB
szybkie
18-03
18-03
V Szkolny Turnieju Szachowy Szkoły Podstawowej nr 52 w Warszawie
Warszawa [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,MA
szybkie
18-03
18-03
VI PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2018 - turniej 2 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,SL
szybkie
18-03
18-03
VI TURNIEJ SZACHY W SZKOLE DO III SP IV DO VII SP PONADPODST DOROŚLI NAGRODY
POZNAŃ [aktualizacja:04-02-2018]
Poland,WP
szybkie
18-03
18-03
VII Otwarte Mistrzostwa Caissa Warszawa gr. B kat. V i bez kategorii
Warszawa [aktualizacja:15-03-2018]
Poland,MA
szybkie
18-03
18-03
X Turniej Szachowy im. Dariusza Lusio 2018 Grupa A Seniorzy
Kosienice [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,PK
szybkie
18-03
18-03
X Turniej Szachowy im. Dariusza Lusio 2018 Grupa B Juniorzy ur. 2000 i mł.
Kosienice [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,PK
szybkie
18-03
18-03
XVII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOKSiT Polańczyk-dzieci 2008 i młodsze
Polańczyk [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,PK
szybkie
18-03
18-03
XVII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOKSiT-Polańczyk 2018
Polańczyk [aktualizacja:18-03-2018]
Poland,PK
szybkie
19-03
19-03
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:02-03-2018]
Poland,SL
szybkie
19-03
19-03
Grand-Prix Rzeszowa P-5 w OKK Akwarium WIOSNA 2018 - turniej nr 3
Rzeszów [aktualizacja:27-03-2018]
Poland,PK
blitz
19-03
19-03
Mistrzostwa Szubina w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych A
Szubin [aktualizacja:29-03-2018]
Poland,KP
klasyczne
19-03
19-03
Mistrzostwa Szubina w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych B
Szubin [aktualizacja:29-03-2018]
Poland,KP
klasyczne
19-03
19-03
Mistrzostwa Szubina w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych C
Szubin [aktualizacja:29-03-2018]
Poland,KP
klasyczne
19-03
19-03
Mistrzostwa Szubina w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych D
Szubin [aktualizacja:29-03-2018]
Poland,KP
klasyczne
19-03
19-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,LU
szybkie
20-03
20-03
28 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,PL
szybkie
20-03
20-03
Blitz miesiąca marca 2018
Łódź [aktualizacja:20-03-2018]
Poland,LD
blitz
20-03
20-03
Gminna Liga Szachowa klas 1-3 - Turniej 3
Nowy Tomyśl [aktualizacja:20-03-2018]
Poland,WP
szybkie
20-03
20-03
Grand Prix Grzybowic T 11 z 13
Zabrze [aktualizacja:20-03-2018]
Poland,SL
szybkie
20-03
20-03
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 17 w Zabrzu
Zabrze ul Korczoka 98 [aktualizacja:22-03-2018]
Poland,SL
blitz
20-03
20-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:20-03-2018]
Poland,LU
szybkie
20-03
20-03
XI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Pani Dyrektor SSP nr35 w Legionowie
Legionowo [aktualizacja:20-03-2018]
Poland,MA
szybkie
20-03
20-03
XII Turniej Szachowy Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych
Katowice ul Gliwicka 228 [aktualizacja:20-03-2018]
Poland,SL
blitz
20-03
20-03
XXV Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca turniej 10
Kraków [aktualizacja:20-03-2018]
Poland,MP
blitz
21-03
21-03
768 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:18-04-2018]
Poland,MP
szybkie
21-03
21-03
Grand Prix WARZELNI PIWA Turniej IV Sezon 5
Bydgoszcz [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,KP
blitz
21-03
21-03
Indywidualne Igrzyska Młodzieży Szkolnej powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,PK
szybkie
21-03
21-03
Międzyszkolny Drużynowy Turniej Szachowy
Kraków [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,MP
drużynowy, blitz
21-03
22-03
Mistrzostwa dzieci i młodzieży o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz
Tarnawa Dolna [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,PK
szybkie
21-03
22-03
Mistrzostwa Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz
Tarnawa Dolna [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,PK
szybkie
21-03
21-03
Szachowa środa w Tarnowie nr 10 - 2018r
Tarnów [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,MP
blitz
21-03
21-03
Turniej szachowy o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Tuchowie
Tuchów [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,MP
blitz
21-03
21-03
VIII Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 6
Starachowice [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,SK
blitz
21-03
21-03
Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,LU
szybkie
21-03
21-03
Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - chłopcy kl. I-III
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,LU
szybkie
21-03
21-03
Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - chłopcy kl. IV-VI
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,LU
szybkie
21-03
21-03
Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - dziewczęta kl. I-III
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,LU
szybkie
21-03
28-03
XXI Międzynarodowy Turniej Krynica Open 2018
Krynica Zdroj [aktualizacja:08-01-2018]
Poland
klasyczneFIDE
22-03
22-03
Klub P.Z.Szach. (312 czwartkowy turniej pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:22-03-2018]
Poland,MA
szybkie
22-03
27-03
March Lviv Tradition (IM-group) (Memory of Maksym Yusupov)
Lviv [aktualizacja:28-03-2018]
Ukraine
klasyczne
22-03
25-03
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików: MP-PK - chłopcy
NIEPOŁOMICE - Hotel Niepołomice [aktualizacja:28-03-2018]
Poland,MP
klasyczneFIDE
22-03
25-03
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików: MP-PK - dziewczęta
NIEPOŁOMICE [aktualizacja:28-03-2018]
Poland,MP
klasyczneFIDE
22-03
22-03
Turniej dla dzieci ur.2010 i 2011w ramach projektu: MARCOWE ZMAGANIA PRZY SZACHOWNICY
Staniątki k/Niepołomic - Dom Kultury [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,MP
szybkie
22-03
22-03
Turniej Klasyfikacyjny dla ur. 2007 i mł. do V kategorii szachowej w ramach projektu MARCOWE ZMAGANIA PRZY SZACHOWNICY
NIEPOŁOMICE - Hotel Niepołomice ul. Kościuszki 22 [aktualizacja:28-03-2018]
Poland,MP
szybkie
22-03
22-03
Turniej Małych Arcymistrzów
Żory [aktualizacja:22-03-2018]
Poland,SL
blitz
22-03
22-03
Turniej Szachowy SP8 Chrzanów - SP62 Kraków
Chrzanów [aktualizacja:22-03-2018]
Poland,MP
blitz
22-03
22-03
Turniej Wiosenny w Kotowicach
Kotowice [aktualizacja:22-03-2018]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
22-03
22-03
V Grand-Prix Uniwersytetu Rzeszowskiego w Szachach - Turniej nr 5
Rzeszów [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,PK
szybkie
22-03
22-03
Wiosenny Turniej Szachowy
Lubartów [aktualizacja:22-03-2018]
Poland,LU
blitz
22-03
22-03
Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - chłopcy kl. VII_II_III gim.
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:22-03-2018]
Poland,LU
szybkie
22-03
22-03
Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - dziewczęta kl. VII_gim
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:22-03-2018]
Poland,LU
szybkie
22-03
22-03
XII Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe - gr. A Szkoły Podstawowe kl 1-3
Przemków [aktualizacja:22-03-2018]
Poland,DS
szybkie
22-03
22-03
XII Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe - gr. B Szkoły Podstawowe kl 4-6
Przemków [aktualizacja:22-03-2018]
Poland,DS
szybkie
22-03
22-03
XII Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe - gr. C Szkoły Podst. kl 7 i Gimnazjum
Przemków [aktualizacja:22-03-2018]
Poland,DS
szybkie
22-03
22-03
XII Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe - gr. D OPEN uczniowie szkół ponadgim
Przemków [aktualizacja:22-03-2018]
Poland,DS
szybkie
23-03
23-03
12. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2018
Białystok [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,PL
szybkie
23-03
23-03
Grand Prix Nr 2 Jaworzno
Jaworzno [aktualizacja:23-03-2018]
Poland,SL
blitz
23-03
23-03
Grand Prix Polonii Wrocław Rapid 5
Wrocław [aktualizacja:23-03-2018]
Poland,DS
szybkie
23-03
23-03
Grand Prix Wadowic -Turniej 809
Wadowice [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,MP
szybkie
23-03
23-03
I Szydłowieckie GRAND PRIX w Szachach - turniej VI
Szydłowiec [aktualizacja:23-03-2018]
Poland,MA
szybkie
23-03
23-03
III Turn. o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika -GP 2018
Hulcze [aktualizacja:23-03-2018]
Poland,LU
szybkie
23-03
23-03
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół średnich - chłopcy
Żnin [aktualizacja:23-03-2018]
Poland,KP
szybkie
23-03
23-03
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół średnich - dziewczynki
Żnin [aktualizacja:23-03-2018]
Poland,KP
szybkie
23-03
23-03
KLUBOWY PIĄTEK W KKSZ 2018/03/23
KRAKÓW [aktualizacja:23-03-2018]
Poland,MP
blitz
23-03
23-03
Mistrzostwa marca - KTS Kalisz 1000-1400 - 3 turniej do lat 12
Kalisz [aktualizacja:23-03-2018]
Poland,WP
szybkie
23-03
23-03
Mistrzostwa marca w KTS Kalisz - 7 turniej OPEN
Kalisz [aktualizacja:23-03-2018]
Poland,WP
szybkie
23-03
23-03
OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU KROTOSZYŃSKIEGO W SZACHACH IV TURNIEJ
Krotoszyn [aktualizacja:19-03-2018]
Poland,WP
szybkie
23-03
23-03
PIĄTKOWE SZACHY BŁYSKAWICZNE W KS KORONA ZAKRZEWO
Zakrzewo 15km od Poznania [aktualizacja:08-03-2018]
Poland,WP
blitz
23-03
23-03
Piątkowe Grand Prix STRZELCA - turniej 3.
Strzelce Opolskie [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,OP
blitz
23-03
23-03
Szachowe Grand Prix Lubartowa na "100 lat Niepodległości" (3 z10)
Lubartów [aktualizacja:23-03-2018]
Poland,LU
szybkie
23-03
23-03
Szybkie FIDEgranie w Hetmanie 12_2018
Warszawa [aktualizacja:23-03-2018]
Poland,MA
szybkie
23-03
25-03
Turniej Klasyfikacyjny FIDE (co najmniej II kategorie) w ramach projektu MARCOWE ZMAGANIA PRZY SZACHOWNICY
NIEPOŁOMICE - Hotel Niepołomice ul. Kościuszki 22 [aktualizacja:28-03-2018]
Poland,MP
klasyczne
23-03
06-04
Turniej piątkowy (4)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:06-04-2018]
Poland,MA
szybkie
23-03
23-03
Turniej Przedszkolaków w ramach projektu MARCOWE ZMAGANIA PRZY SZACHOWNICY
PODŁĘŻE k/Niepołomic [aktualizacja:23-03-2018]
Poland,MP
blitz
23-03
23-03
Turniej szachowy w Akumulatorze
Warszawa ul. Gnitrowskiego 32 [aktualizacja:23-02-2018]
Poland,MA
blitz
23-03
23-03
UKS Kopernik Olsztyn
Olsztyn [aktualizacja:23-03-2018]
Poland,WM
blitz
23-03
23-03
Wielkanocny UKS Antoninek
Poznań [aktualizacja:23-03-2018]
Poland,WP
klasyczne
23-03
23-03
XXVI CYKL GRAND PRIX W SZACHACH - Szkoły Podstawowe kl. 0-4- Turniej 3
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:23-03-2018]
Poland,SL
szybkie
23-03
23-03
XXVI CYKL GRAND PRIX W SZACHACH - Szkoły Podstawowe kl. 5-7 - Turniej 3
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:23-03-2018]
Poland,SL
szybkie
23-03
23-03
XXVI CYKL GRAND PRIX W SZACHACH - Szkoły Ponadpodstawowe - Turniej 3
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:23-03-2018]
Poland,SL
szybkie
24-03
24-03
26. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia mlodziezy do lat 11 - grupa B - II turniej
Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31b [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,DS
szybkie
24-03
24-03
26. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia mlodziezy do lat 14 - grupa A - II turniej
Wroclaw ul.Sw. Antoniego 31b [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,DS
szybkie
24-03
24-03
26. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia mlodziezy do lat 9 - grupa C - II turniej
Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31b [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,DS
szybkie
24-03
24-03
7. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2008 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,PL
szybkie
24-03
24-03
CYKL 4 PÓR ROKU Wiosenny do lat 9
Wrocław [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,DS
szybkie
24-03
24-03
CYKL 4 PÓR ROKU: Wiosna OPEN FIDE
Wrocław [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,DS
szybkie
24-03
24-03
CYKL 4 PÓR ROKU:WIOSENNE TURNIEJE SZACHOWE OPEN na mistrza (do rankingu 1400)
Wrocław [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,DS
szybkie
24-03
24-03
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
:egnica [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,DS
szybkie
24-03
24-03
Drużynowe Akademickie Mistrzostwa Województwa w Szachach - 2017/18
Lublin [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,LU
drużynowy, szybkie
24-03
24-03
Drużynowe Mistrzostwa Warszawy Niepublicznych Szkół Podstawowych
Warszawa [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
24-03
24-03
Grand Prix Gryfina 2018 Turniej-4
GRYFINO [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,ZP
szybkie
24-03
24-03
GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ - IV turniej grupa A
ŚCINAWKA ŚREDNIA - Hala sportowa [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,DS
szybkie
24-03
24-03
GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ - IV turniej Grupa B
ŚCINAWKA ŚREDNIA - Hala sportowa [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,DS
szybkie
24-03
24-03
I Otwarte Mistrzostwa Wolnej Szkoły Harmonia w Szachach do lat 14
Warszawa [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,MA
szybkie
24-03
24-03
I Szachowa Batalia o Puchar Wójta Gminy Sadki
Sadki [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,KP
szybkie
24-03
24-03
I Tur. z cyklu o Puchar Lublina 2018 w Szachach Błyskawicznych (FIDE BLITZ)
Lublin [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,LU
blitz
24-03
24-03
I Turniej Szachowy Regionalnej Sieci Uniwersytetów Trzeciego Wieku WSG 50+
Cekcyn [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,KP
szybkie
24-03
24-03
III Międzynarod. Memoriał Szchowy o Puchar Starosty Powiatu Gr E Jun ur 11 i mł.
Ropczyce [aktualizacja:27-03-2018]
Poland,PK
szybkie
24-03
24-03
III Międzynarodowy Memoriał Szchowy o Puchar Starosty Powiatu Gr. A Seniorzy
Ropczyce [aktualizacja:27-03-2018]
Poland,PK
szybkie
24-03
24-03
III Międzynarodowy Memoriał Szchowy o Puchar Starosty Powiatu Grupa B Jun. ur. 2000-2003
Ropczyce [aktualizacja:27-03-2018]
Poland,PK
szybkie
24-03
24-03
III Międzynarodowy Memoriał Szchowy o Puchar Starosty Powiatu Grupa C Juniorzy ur. 2004-2007
Ropczyce [aktualizacja:27-03-2018]
Poland,PK
szybkie
24-03
24-03
III Międzynarodowy Memoriał Szchowy o Puchar Starosty Powiatu Grupa D Juniorzy ur. 2008 i młodsi
Ropczyce [aktualizacja:27-03-2018]
Poland,PK
szybkie
24-03
24-03
III Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018
Gdynia [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,PO
szybkie
24-03
24-03
IV Dzielnicowy Turniej Szachowy "Skok po kategorię" - kl. 1-3
Warszawa [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,MA
szybkie
24-03
24-03
IV Dzielnicowy Turniej Szachowy "Skok po kategorię" - kl. 4-5
Warszawa [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,MA
szybkie
24-03
24-03
IV Dzielnicowy Turniej Szachowy "Skok po kategorię" - kl. 6-7
Warszawa [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,MA
szybkie
24-03
25-03
IV Memoriał Szachowy Lucjana Kowalczyka OPEN A (od 1800 PZSzach) do FIDE
Koszalin [aktualizacja:27-03-2018]
Poland,ZP
klasyczneFIDE
24-03
25-03
IV Memoriał Szachowy Lucjana Kowalczyka OPEN B (do 1600 PZSzach)
Koszalin [aktualizacja:27-03-2018]
Poland,ZP
klasyczne
24-03
24-03
IV Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty -gr A
Sokółka [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,PL
szybkie
24-03
24-03
IV Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty -gr B
Sokółka [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,PL
szybkie
24-03
24-03
IV Turniej Szachowy Pamięci Łukowskich Żołnierzy Wyklętych
Krynka Łukowska [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,LU
szybkie
24-03
25-03
Kurs sędziowski na klasy okręgowe
Warszawa [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,MA
klasyczne
24-03
24-03
Liga Szachowa Gminy Czechowice- Dziedzice - turniej 3 - grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,SL
szybkie
24-03
24-03
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,SL
szybkie
24-03
24-03
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,SL
szybkie
24-03
24-03
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,SL
szybkie
24-03
24-03
LXXII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,MA
szybkie
24-03
24-03
Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach - SP 2002-2004
OSTRÓW MAZOWIECKA [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,MA
szybkie
24-03
24-03
Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach - SP 2008 i młodsi
OSTRÓW MAZOWIECKA [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,MA
szybkie
24-03
24-03
Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach - SP-2005-2007
OSTRÓW MAZOWIECKA [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,MA
szybkie
24-03
24-03
Mistrzostwa Województwa Kuj.-Pom. Juniorów w Szachach Szybkich - juniorki 10
Sadki [aktualizacja:22-03-2018]
Poland,KP
szybkie
24-03
24-03
Mistrzostwa Województwa Kuj.-Pom. Juniorów w Szachach Szybkich - juniorki 14
Sadki [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,KP
szybkie
24-03
24-03
Mistrzostwa Województwa Kuj.-Pom. Juniorów w Szachach Szybkich - juniorki 18
Sadki [aktualizacja:22-03-2018]
Poland,KP
szybkie
24-03
24-03
Mistrzostwa Województwa Kuj.-Pom. Juniorów w Szachach Szybkich - juniorzy 10
Sadki [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,KP
szybkie
24-03
24-03
Mistrzostwa Województwa Kuj.-Pom. Juniorów w Szachach Szybkich - juniorzy 14
Sadki [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,KP
szybkie
24-03
24-03
Mistrzostwa Województwa Kuj.-Pom. Juniorów w Szachach Szybkich - juniorzy 18
Sadki [aktualizacja:22-03-2018]
Poland,KP
szybkie
24-03
24-03
O SZYNKĘ ŚWIĄTECZNĄ DO LAT 10 - rocznik 2008
IMIELIN [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,SL
szybkie
24-03
24-03
O SZYNKĘ ŚWIĄTECZNĄ DO LAT 14 -rocznik 2004
IMIELIN [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,SL
szybkie
24-03
24-03
O SZYNKĘ ŚWIĄTECZNĄ OPEN
IMIELIN [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,SL
szybkie
24-03
24-03
OŁAWSKIE GRAND PRIX JUNIORÓW - turniej V (Grupa I-III)
Oława [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,DS
szybkie
24-03
24-03
OŁAWSKIE GRAND PRIX JUNIORÓW - turniej V (Grupa L)
Oława [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,DS
klasyczne
24-03
24-03
OŁAWSKIE GRAND PRIX JUNIORÓW - turniej V (Grupa Najmłodszych)
Oława [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,DS
blitz
24-03
24-03
OŁAWSKIE GRAND PRIX JUNIORÓW - turniej V (Grupa SP)
Oława [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,DS
klasyczne
24-03
24-03
Ogólnopolskie Rodzinne Grand Prix w Szachach
Jaworzno [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,SL
blitz
24-03
24-03
Otwarte Mistrzostwa Hetmana w Szachach Błyskawicznych - III Turniej
Wrocław [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,DS
blitz
24-03
24-03
Otwarte Mistrzostwa Ursusa dzieci - chłopcy do 7 lat
Warszawa Ursus [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,MA
szybkie
24-03
24-03
Otwarte Mistrzostwa Ursusa dzieci - chłopcy do 8 lat
Warszawa Ursus [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,MA
szybkie
24-03
24-03
Otwarte Mistrzostwa Ursusa dzieci - chłopcy do 9 lat
Warszawa Ursus [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,MA
szybkie
24-03
24-03
Otwarte Mistrzostwa Ursusa dzieci - dziewczęta do 9 lat
Warszawa Ursus [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,MA
szybkie
24-03
24-03
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY do 1600 ELO oraz seniorów po 70 roku życia
PAWŁOWICE [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,SL
szybkie
24-03
24-03
Sieradzka Liga Szachowa 2018 - Marzec
Sieradz [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,LD
szybkie
24-03
24-03
Sobotni Turniej Szachowy SKKS Przemyśl
Przemyśl [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,PK
szybkie
24-03
24-03
Szachowa Sobota - Pierwszy Krok
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,LB
szybkie
24-03
24-03
Turniej Czekoladowy - Grupa A (1600+)
Jelenia Góra [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,DS
szybkie
24-03
24-03
Turniej Czekoladowy - Grupa B (1400)
Jelenia Góra [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,DS
szybkie
24-03
24-03
Turniej Czekoladowy - Grupa C (1000-1250)
Jelenia Góra [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,DS
szybkie
24-03
24-03
Turniej Czekoladowy - Grupa D (1000-1250) do lat 8
Jelenia Góra [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,DS
szybkie
24-03
25-03
Turniej Klasyfikacyjny 1250-1600
Olsztyn [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,WM
klasyczne
24-03
25-03
Turniej Klasyfikacyjny dla zawodników z rankingiem 1250-1600 w ramach projektu: MARCOWE ZMAGANIA PRZY SZACHOWNICY
PODŁĘŻE k/Niepołomic - Dom Kultury [aktualizacja:29-03-2018]
Poland,MP
klasyczne
24-03
trwający
Turniej Klasyfikacyjny na III kategorię
Ożarów [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,LU
klasyczne
24-03
24-03
TURNIEJ SZACHOWY DZIECI DO LAT 7 NA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ I RYBNICKIEJ
USTROŃ-JASZOWIEC - DW Nauczyciel [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,SL
blitz
24-03
trwający
Turniej Szachowy Festiwalu Nauki 2018
Kraków [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
24-03
24-03
Turniej Tematyczny Lubuska Akademia Szachowa
Sulechów [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,LB
szybkie
24-03
24-03
VII Turniej Powiatu_Grand Prix 2018_o Puchar Wójta Gminy Susiec
Susiec [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,LU
szybkie
24-03
25-03
VII TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ" do 1600 FIDE
GDAŃSK [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,PO
klasyczneFIDE
24-03
24-03
VII TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa 1000-1100
GDAŃSK [aktualizacja:03-04-2018]
Poland,PO
szybkie
24-03
25-03
VII TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa 1400
GDAŃSK [aktualizacja:03-04-2018]
Poland,PO
klasyczne
24-03
24-03
Wielobój Sołectw Gminy Zbrosławice konkurencja III szachy
Zbrosławice [aktualizacja:20-03-2018]
Poland,SL
drużynowy, klasyczne
24-03
24-03
Wiosenny Turniej Szachowy 2018 w SM Kopernik
Toruń [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,KP
szybkie
24-03
24-03
XIV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2018 - Turniej #3
KOŁOBRZEG [aktualizacja:24-03-2018]
Poland,ZP
blitz
24-03
25-03
XIX Otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,LB
szybkie
24-03
25-03
XXIV SUWALSKA LIGA SZKOLNA - do lat 11 (2007 r. i młodsze) - VII Turniej
Suwałki [aktualizacja:30-03-2018]
Poland,PL
szybkie
24-03
25-03
XXIV SUWALSKA LIGA SZKOLNA - do lat 13 i gimnazja (2002 r. i mł.) - VII Turniej
Suwałki [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,PL
szybkie
24-03
25-03
XXIV SUWALSKA LIGA SZKOLNA - do lat 9 (2009 r. i młodsze) - VII Turniej
Suwałki [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,PL
szybkie
25-03
25-03
7. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 1998 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,PL
szybkie
25-03
25-03
7. Turniej GP 2017/18 Klubu Raszyn 25III2018
Poznań [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,WP
szybkie
25-03
25-03
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:05-03-2018]
Poland,MA
szybkie
25-03
25-03
Baraż o III Ligę Seniorów PK
Wiśniowa [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,PK
drużynowy, klasyczne
25-03
25-03
Grand Prix Tczewa turniej II
Tczew [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,PO
szybkie
25-03
25-03
II Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Powiatu Kościerskiego 2018
Lipusz [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,PO
szybkie
25-03
25-03
III SZACHOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO CHŁOPCÓW DO LAT 6
Białystok [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,PL
szybkie
25-03
25-03
III SZACHOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO DZIEWCZĄT DO LAT 6
Białystok [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,PL
szybkie
25-03
07-04
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów Kluczborskiego Stowarzyszenia Zawsze Razem
Kluczbork [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,OP
klasyczne
25-03
25-03
Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w szachach - Turniej B
Danówek [aktualizacja:28-03-2018]
Poland,PL
szybkie
25-03
25-03
Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w szachach -Turniej A
Danówek [aktualizacja:28-03-2018]
Poland,PL
szybkie
25-03
25-03
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - dziwczyny V-VII
Żnin [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,KP
szybkie
25-03
25-03
PAWŁOWICKI WIELKANOCNY TURNIEJ DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH do III KAT.
PAWŁOWICE [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,SL
szybkie
25-03
25-03
Turniej Klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,WM
klasyczne
25-03
25-03
Turniej Rodzinny w ramach projektu: MARCOWE ZMAGANIA PRZY SZACHOWNICY
NIEPOŁOMICE - Hotel Niepołomice ul. Kościuszki 22 [aktualizacja:28-03-2018]
Poland,MP
blitz
25-03
25-03
VII TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ" - Grupa 1200-1250
GDAŃSK [aktualizacja:03-04-2018]
Poland,PO
szybkie
25-03
25-03
Wojewódzkie Igrzyska LZS - grupa kobiet
Bilcza k. Kielc [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,SK
blitz
25-03
25-03
Wojewódzkie Igrzyska LZS - grupa mężczyzn
Bilcza k. Kielc [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,SK
blitz
25-03
25-03
X Turniej Szachowy "DAJ MATA CHOROBIE"
Kraków [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,MP
szybkie
25-03
25-03
XXVIII OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego
Zelów [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,LD
szybkie
25-03
25-03
XXVIII OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego
Zelów [aktualizacja:27-03-2018]
Poland,LD
szybkie
25-03
25-03
XXVIII OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego.
Zelów [aktualizacja:22-03-2018]
Poland,LD
szybkie
26-03
26-03
2.1a3a Turn. o Puchary Wójta Łabuń - Antoni Wojciech Turczyn - GP 2018
Łabuńki Pierwsze [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,LU
szybkie
26-03
26-03
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:02-03-2018]
Poland,SL
szybkie
26-03
26-03
Grand Prix Grzybowic T 12 z 13
Zabrze [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,SL
szybkie
26-03
26-03
III Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 1 w Radzionkowie
Radzionków [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,SL
szybkie
26-03
26-03
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - chłopcy gimn.
Żnin [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,KP
szybkie
26-03
26-03
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - chłopcy I-IV
Żnin [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,KP
szybkie
26-03
26-03
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - chłopcy V-VII
Żnin [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,KP
szybkie
26-03
26-03
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - dziewczyny gim.
Żnin [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,KP
szybkie
26-03
26-03
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - dziewczyny I-IV
Żnin [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,KP
szybkie
26-03
26-03
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 24 w Rudzie Śląskiej
Ruda Śląska ul. Lexa 3 [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,SL
blitz
26-03
26-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,LU
szybkie
26-03
26-03
Szkolna Liga Szachowa w SP 31
Kraków [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,MP
blitz
26-03
26-03
Turniej Cykliczny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom - Marzec 2018
Bytom [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,SL
blitz
27-03
27-03
29 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:29-03-2018]
Poland,PL
szybkie
27-03
27-03
Grand Prix Grzybowic T 13 z 13
Zabrze [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,SL
szybkie
27-03
27-03
Grand Prix klubu HETMAN - VII Turniej P3+2s
Konin [aktualizacja:27-03-2018]
Poland,WP
blitz
27-03
27-03
Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium WIOSNA 2018 - turniej nr 3
Rzeszów [aktualizacja:03-04-2018]
Poland,PK
szybkie
27-03
27-03
LXXIII Wielkanocny Turniej Warcabowy A
Bydgoszcz [aktualizacja:29-03-2018]
Poland,KP
blitz
27-03
27-03
LXXIII Wielkanocny Turniej Warcabowy B
Bydgoszcz [aktualizacja:29-03-2018]
Poland,KP
blitz
27-03
27-03
LXXIII Wielkanocny Turniej Warcabowy C
Bydgoszcz [aktualizacja:29-03-2018]
Poland,KP
blitz
27-03
27-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:27-03-2018]
Poland,LU
szybkie
27-03
27-03
Turniej szachowy w 10.
Ostrołęka [aktualizacja:29-03-2018]
Poland,MA
szybkie
27-03
27-03
VII Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka - GP 2018
Ulhówek [aktualizacja:27-03-2018]
Poland,LU
szybkie
27-03
27-03
WOM Szkół Podstawowych Dzielnicy Ursynów
Warszawa Ursynów [aktualizacja:27-03-2018]
Poland,MA
drużynowy, klasyczne
27-03
31-03
XIV LUBUSKA WIOSNA SZACHOWA GRUPA A
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:03-04-2018]
Poland,LB
klasyczne
27-03
31-03
XIV LUBUSKA WIOSNA SZACHOWA GRUPA B
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:31-03-2018]
Poland,LB
klasyczne
27-03
27-03
XXV Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca turniej 11
Kraków [aktualizacja:27-03-2018]
Poland,MP
blitz
28-03
28-03
769 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,MP
szybkie
28-03
11-04
III Turniej Szachowy Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
Radom [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,MA
szybkie
28-03
28-03
IV Turn.o Puchary Burmistrza Łaszczowa -Cezarego Girgiela -GP 2018
Nabróż [aktualizacja:28-03-2018]
Poland,LU
szybkie
28-03
28-03
Otwarty Turniej Szachów Szybkich dla uczniów szkół ponadpodstawowych
Węgrów [aktualizacja:02-03-2018]
Poland,MA
szybkie
28-03
28-03
Otwarty Turniej Szachów Szybkich dla uczniów szkół ponadpodstawowych
Węgrów [aktualizacja:28-03-2018]
Poland,MA
szybkie
28-03
28-03
Szachowa środa w Tarnowie nr 11 - 2018
Tarnów [aktualizacja:28-03-2018]
Poland,MP
blitz
28-03
28-03
XI Szachowe Grand Prix Starachowic - Turniej 7
Starachowice [aktualizacja:29-03-2018]
Poland,SK
blitz
28-03
28-03
XII Turniej SSz "DOMINIK" TKKF Dobczyce
Dobczyce [aktualizacja:29-03-2018]
Poland,MP
szybkie
29-03
29-03
Klub P.Z.Szach. (313 turniej czwartkowy pamięci P. Wjszczyka)
Warszawa [aktualizacja:19-04-2018]
Poland,MA
szybkie
29-03
29-03
Klub P.Z.Szach.(313 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:23-02-2018]
Poland,MA
szybkie
29-03
05-04
Turniej wiosenny 2018
Skierniewice [aktualizacja:12-04-2018]
Poland,LD
klasyczne
29-03
01-04
XXV WIELKANOCNY TURNIEJ SZACHOWY o KOPĘ JAJ
RYBNIK CHWAŁOWICE [aktualizacja:02-04-2018]
Poland,SL
blitz
30-03
30-03
A -gr. Grand Prix X -2 _ UKS - G4
Tarnowskie Gory [aktualizacja:30-03-2018]
Poland,SL
szybkie
31-03
31-03
XVII Turniej Wielkanocny
Rzeszów [aktualizacja:10-04-2018]
Poland,PK
szybkie

(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)