ChessArbiter Pro
winieta

Komunikat

Opłaty CR

Polski Związek Szachowy przypomina o obowiązku regulowania opłaty CR od każdego turnieju

(punkty 11.7 i 12.5 Komunikatu Organizacyjno Finansowego PZSzach).
Komentarz na stronie PZSzach

Brak uregulowanych opłat będzie skutkować nieuwzględnieniem turnieju a turniej może zostać zablokowany/usunięty z serwisu turniejowego bez dodatkowego przypomnienia.
Opłata ta zostanie w całości przeznaczona na koszty modernizacji Centralnego Rejestru i serwisu turniejowego PZSzach,
których sprawność funkcjonowania jest niezbędna dla sędziów szachowych w całej Polsce.

Turnieje szachowe prowadzone programem ChessArbiter Pro

Reklamy

SZUKAJ TURNIEJÓW SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA:
 Wyraz(y) w nazwie turnieju: 
 W miejscowosci: 
 Status 
 Województwo: 
 Typ turnieju: 
 Rodzaj szachów: 
 Szukaj w całej bazie (turnieje z 2018 roku i archiwalne z poprzednich lat)
Kalendarz/archiwum
Statystyka
Ostatnio dodane: 194  Zakończone dzisiaj: 6
kwiecień 2018
03-04
03-04
30 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:03-04-2018]
Poland,PL
szybkie
03-04
03-04
Grand Prix - turniej VII - gr.A
Gorlice [aktualizacja:03-04-2018]
Poland,MA
szybkie
03-04
03-04
Grand Prix - turniej VII - gr.B
Gorlice [aktualizacja:03-04-2018]
Poland,MP
szybkie
03-04
03-04
I TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
KATOWICE [aktualizacja:05-04-2018]
Poland,SL
szybkie
03-04
03-04
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:03-04-2018]
Poland,LU
szybkie
03-04
15-04
Turniej Młodych Talentów Szachowych
Ostrołęka [aktualizacja:12-04-2018]
Poland,MA
klasyczne
03-04
03-04
VIII Diecezjalny Turniej Szachowy Nadziei Wielkanocnej
Czeremcha [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,PL
szybkie
03-04
03-04
XXV Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca turniej 12
Kraków [aktualizacja:03-04-2018]
Poland,MP
blitz
04-04
04-04
770 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:25-04-2018]
Poland,MP
szybkie
04-04
13-04
Eliminacje XI Mistrzostw UKS Pionier 2018
Jastrzębie-Zdrój [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,SL
klasyczne
04-04
21-06
Wiosna2018ODK
Poznań [aktualizacja:18-06-2018]
Poland,WP
blitz
04-04
04-04
XI Szachowe Grand Prix Starachowic - Turniej 8
Starachowice [aktualizacja:04-04-2018]
Poland,SK
blitz
04-04
08-04
XVII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
POKRZYWNA (OŚRODEK VILLA DAGLESIA) [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,OP
klasyczneFIDE
05-04
22-06
200th YMCA Spring 2018-C
Warszawa [aktualizacja:22-06-2018]
Poland,MA
klasyczneFIDE
05-04
21-06
201st YMCA Spring 2018-D
Warszawa [aktualizacja:22-06-2018]
Poland,MA
klasyczneFIDE
05-04
05-04
Copernicada 2018
Toruń [aktualizacja:05-04-2018]
Poland,KP
szybkie
05-04
05-04
Grand Prix Malbork 2018 Turniej IV
Malbork [aktualizacja:06-04-2018]
Poland,PO
blitz
05-04
05-04
Klub P.Z.Szach. (314 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:06-04-2018]
Poland,MA
szybkie
05-04
05-04
Szachowa Liga Szkolna - Grupa A (Szkoły Podstawowe Klasy 1-4)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:05-04-2018]
Poland,SL
szybkie
05-04
05-04
Szachowa Liga Szkolna - Grupa B (Szkoły Podstawowe Klasy 5-7)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:05-04-2018]
Poland,SL
szybkie
05-04
12-04
Szkolny Turniej Szachowy klasy II kwiecień 2018
Matczyn [aktualizacja:12-04-2018]
Poland,LU
szybkie
05-04
05-04
Turniej Małych Arcymistrzów Klasy 2
Żory [aktualizacja:05-04-2018]
Poland,SL
blitz
05-04
05-04
VIII Turn. o Puchary Wójta Hrubieszowa - Jana Mołodeckiego GP 2018
Moniatycze [aktualizacja:05-04-2018]
Poland,LU
szybkie
05-04
05-04
XIII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ
POKRZYWNA [aktualizacja:06-04-2018]
Poland,OP
blitz
06-04
06-04
13. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2018
Białystok [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,PL
blitz
06-04
22-06
198th YMCA Spring 2018-A
Warszawa [aktualizacja:22-06-2018]
Poland,MA
klasyczneFIDE
06-04
21-06
199th YMCA Spring 2018-B
Warszawa [aktualizacja:22-06-2018]
Poland,MA
klasyczneFIDE
06-04
06-04
Drużynowy Turniej Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych-blitz
Konstancin [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,MA
drużynowy, blitz
06-04
18-05
Eliminacje do Mistrzostw Juniorów RzKSz
Rzeszów [aktualizacja:18-05-2018]
Poland,PK
klasyczne
06-04
06-04
Grand Prix ELPOS - PRYMUS - MOK 2017 w szachach szybkich P10 T4
Gniezno [aktualizacja:06-04-2018]
Poland,WP
blitz
06-04
06-04
Grand Prix Polonii Wrocław BLITZ
Wrocław [aktualizacja:06-04-2018]
Poland,DS
blitz
06-04
06-04
KLUBOWY PIĄTEK W KKSZ 2018/04/06
Kraków [aktualizacja:06-04-2018]
Poland,MP
blitz
06-04
06-04
Piątkowe szaleństwo
Michałowice ul. Szkolna [aktualizacja:06-04-2018]
Poland,MA
szybkie
06-04
06-04
Szachowa Liga Szkolna - Grupa C (Gimnazja)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:06-04-2018]
Poland,SL
szybkie
06-04
06-04
Szachowa Liga Szkolna - Grupa D (Ponadgimnazjalne)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:06-04-2018]
Poland,SL
szybkie
06-04
06-04
Szybkie FIDEgranie w Hetmanie 13_2018
Warszawa [aktualizacja:13-04-2018]
Poland,MA
szybkie
06-04
08-06
Turniej Konstytucji 3 Maja 2018 Grupa A
Radom [aktualizacja:11-06-2018]
Poland,MA
szybkie
06-04
06-04
WOM szkolny - Mokotów SP
Warszawa [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
07-04
07-04
Drużynowy Turniej Szkół Podstawowych
Konstancin Jeziorna [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
07-04
07-04
*** I Otwarte Mistrzostwa Gminy Warlubie*** Grupa B
Warlubie [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,KP
szybkie
07-04
07-04
*** I Otwarte Mistrzostwa Gminy Warlubie***OPEN
Warlubie [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,KP
szybkie
07-04
07-04
12. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Chłopców do lat 7
Białystok [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,PL
szybkie
07-04
07-04
12. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 7
Białystok [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,PL
szybkie
07-04
07-04
26. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach dla dzieci - II turniej - GRUPA D
Wrocław [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,DS
szybkie
07-04
07-04
26. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach dla dzieci - II turniej - GRUPA E
Wrocław [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,DS
szybkie
07-04
07-04
26. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach dla dzieci - II turniej - GRUPA F
Wrocław [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,DS
szybkie
07-04
07-04
60 Turniej Szachowy o ZŁOTĄ WIEŻĘ - Finał Wojewódzki PK 2018
Czarna powiat dębicki [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,PK
drużynowy, szybkie
07-04
07-04
Dolnośląskie Młódzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,DS
szybkie
07-04
08-04
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2018 (III liga)
Warszawa [aktualizacja:10-04-2018]
Poland,MA
drużynowy, klasyczne
07-04
08-04
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2018 (III liga) wersja rankingowa
Warszawa [aktualizacja:10-04-2018]
Poland,MA
drużynowy, klasyczne
07-04
07-04
Druzynowy Turniej Szkol Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych-Rapid
Konstancin [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
07-04
08-04
GAME OVER XI - Group A
RYBNIK [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,SL
klasyczneFIDE
07-04
08-04
GAME OVER XI - Group B
RYBNIK [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,SL
klasyczneFIDE
07-04
07-04
GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1000-1100
GDAŃSK [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,PO
szybkie
07-04
08-04
GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1400
GDAŃSK [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,PO
klasyczne
07-04
08-04
GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,PO
klasyczne
07-04
08-04
Grand Prix Chylice-Piaseczno: Rozważne IV 2018 (FIDE)
Chylice [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,MA
klasyczne
07-04
07-04
Grand Prix Nowego Tomyśla - Turniej III
Nowy Tomyśl [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,WP
szybkie
07-04
07-04
Grand Prix Siedlec 2018 - turniej 4
Siedlce [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,MA
szybkie
07-04
07-04
I Otwarte Mistrzostwa Tczewa do lat 10
Tczew [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,PO
szybkie
07-04
07-04
II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Targówek grupa A
Warszawa [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,MA
szybkie
07-04
08-04
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego w szachach klasycznych - A
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,LB
klasyczne
07-04
08-04
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego w szachach klasycznych - B
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,LB
klasyczne
07-04
07-04
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego w szachach szybkich - C
Zielona Góra [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,LB
szybkie
07-04
07-04
IV Turniej o Puchary Wójta Bełżca - Andrzeja Adamka GP 2018
Bełżec [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,LU
szybkie
07-04
07-04
Kowale Chess Cup 2018
Kowale [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,PO
blitz
07-04
11-04
Mistrzostwa Klubu LKSz GCKiP Czarna na 2018 r.
Chotowa [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,PK
klasyczne
07-04
07-04
MISTRZOSTWA SP 46 I OS. WARSZAWSKIE-POMET-MALTAŃSKIE W SZACHACH
POZNAŃ [aktualizacja:29-01-2018]
Poland,WP
szybkie
07-04
07-04
O Puchar Prezesa Traktor 4 x 4 Gr - B Dziewczyny.
Przyszowa [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,MP
szybkie
07-04
07-04
Otwarty Turniej Szachowy UKS ŻAGLE
Józefów k. Warszawy [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,MA
szybkie
07-04
07-04
Otwarty Turniej Szachowy UKS ŻAGLE - PIERWSZE KROKI (do 10 lat; do V kat. szach.)
Józefów k. Warszawy [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,MA
szybkie
07-04
07-04
Otwarty Turniej Szachowy w cyklu Grand Prix Torunia 2017/18 - runda 7 - OPEN A
Toruń [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,KP
szybkie
07-04
07-04
Otwarty Turniej Szachowy w cyklu Grand Prix Torunia 2018 - r. VII OPEN B
Toruń [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,KP
szybkie
07-04
07-04
Puchar Prezesa Traktor 4 x 4 Gr-A Chłopcy
Przyszowa [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,MP
szybkie
07-04
07-04
Sobotni Turniej Szachowy SKKS Świetlica NADZIEJA Przemyśl
Przemyśl [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,PK
szybkie
07-04
07-04
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / VI kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,WM
szybkie
07-04
07-04
Szkolna Liga Szachowa - II liga / VI kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,WM
szybkie
07-04
07-04
Szkolna Liga Szachowa - III liga / VI kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,WM
szybkie
07-04
07-04
Turniej Szachowy dla Nauczycieli o Puchar Dyrektora PCEN
Przemyśl [aktualizacja:12-04-2018]
Poland,PK
szybkie
07-04
07-04
Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Świerklaniec
Świerklaniec [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,SL
szybkie
07-04
27-04
Turniej Szkoleniowy A.Sz. ZEFIR 3/2018 Gr. do lat 11
Rybnik [aktualizacja:25-05-2018]
Poland,SL
blitz
07-04
27-04
Turniej Szkoleniowy A.Sz. ZEFIR 3/2018 - Gr. do lat 8
Rybnik [aktualizacja:25-05-2018]
Poland,SL
blitz
07-04
07-04
V Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Szybkich
Pęgów [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,DS
szybkie
07-04
07-04
VI Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pułtusku I - C
Pułłusk [aktualizacja:10-04-2018]
Poland,MA
szybkie
07-04
07-04
VI Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pułtusku I - S
Pułtusk [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,MA
szybkie
07-04
07-04
VI Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pułtusku I- A
Pułtusk [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,MA
szybkie
07-04
22-04
VI Turniej Szachowy o Puchar Wdy
Lipusz [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,PO
klasyczneFIDE
07-04
08-04
WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa A FIDE
Wrocław [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,DS
klasyczne
07-04
08-04
WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa B 1600
Wrocław [aktualizacja:12-04-2018]
Poland,DS
klasyczne
07-04
08-04
WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa C 1400
Wrocław [aktualizacja:12-04-2018]
Poland,DS
klasyczne
07-04
08-04
WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa D 1100-1250
Wrocław [aktualizacja:13-04-2018]
Poland,DS
klasyczne
07-04
07-04
WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa E 1000-1100
Wrocław [aktualizacja:13-04-2018]
Poland,DS
szybkie
07-04
07-04
X MISTRZOSTWA ZIEMII LUBUSKIEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W SZACHACH
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,LB
szybkie
07-04
07-04
X MISTRZOSTWA ZIEMII LUBUSKIEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W SZACHACH
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:12-04-2018]
Poland,LB
szybkie
07-04
07-04
XVII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,DS
szybkie
07-04
07-04
XVII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,DS
szybkie
07-04
07-04
XVII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,DS
szybkie
07-04
08-04
XX Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-30 open
Szczurowa [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,MP
szybkie
07-04
07-04
XX OGÓLNOPOLSKI MEMORIAŁ Jana Wijaczki w SZACHACH
Tomaszów Maz. [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,LD
szybkie
07-04
08-04
XX Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-30 juniorzy
Szczurowa [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,MP
szybkie
07-04
08-04
XXIII Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów Grupa A
Mszana Dolna [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,MP
klasyczne
07-04
07-04
XXIII Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów Grupa B
Mszana Dolna [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,MP
szybkie
07-04
08-04
XXIV SUWALSKA LIGA SZKOLNA - do lat 11 (2007 r. i młodsze) - VIII Turniej
Suwałki [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,PL
szybkie
07-04
08-04
XXIV SUWALSKA LIGA SZKOLNA - do lat 13 i gimnazja (2002 r. i mł.) - VIII Turniej
Suwałki [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,PL
szybkie
07-04
08-04
XXIV SUWALSKA LIGA SZKOLNA - do lat 9 (2009 r. i młodsze) - VIII Turniej
Suwałki [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,PL
szybkie
08-04
08-04
17. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Chłopców do lat 8
Białystok [aktualizacja:09-04-2018]
Poland,PL
szybkie
08-04
08-04
17. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 8
Białystok [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,PL
szybkie
08-04
08-04
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:03-04-2018]
Poland,MA
szybkie
08-04
20-05
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO JUNIORÓW
Woj. Warm-Maz [aktualizacja:22-05-2018]
Poland,WM
drużynowy, klasyczne
08-04
08-04
GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1200-1250
GDAŃSK [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,PO
szybkie
08-04
08-04
Grand Prix Chylice--Piaseczno: Aktywne IV 2018
Chylice [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,MA
szybkie
08-04
08-04
Grand Prix Połczyna-Zdroju III-edycja
Połczyn-Zdrój Galeria Kino "Goplana" [aktualizacja:06-04-2018]
Poland,ZP
szybkie
08-04
08-04
II TURNIEJ O PUCHAR PREZESA OSP JAROMIERZ
Jaromierz [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,WP
szybkie
08-04
08-04
II turniej szachowy o puchar "WZGÓRZA TUMSKIEGO"
Płock [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,MA
szybkie
08-04
08-04
III Grand Prix w Szachach Bliżyn 2018 XVIII edycja
BLIŻYN [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,SK
klasyczne
08-04
08-04
III Turniej Wielkanocny turniej szachpwy dla dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli |||| Grupa do lat 8 |||| Grupa do lat 14 ||||
Środa Wlkp. [aktualizacja:26-03-2018]
Poland,WP
szybkie
08-04
08-04
IV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice
Marklowice [aktualizacja:10-04-2018]
Poland,SL
szybkie
08-04
08-04
Memoriał Dawida Przepiórki do lat 8 Warszawa 2018
Warszawa [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,MA
szybkie
08-04
08-04
Memoriał Dawida Przepiórki Warszawa 2018
Warszawa [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,MA
szybkie
08-04
08-04
Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Szachach Błyskawicznych
GDAŃSK [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,PO
blitz
08-04
08-04
VI Ogólnoplski Turniej Szachowy " Królewska Gra i Ja" Grupa:A (open}
Andrychów [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,MP
szybkie
08-04
08-04
VI Ogólnoplski Turniej Szachowy "Królewska Gra i Ja" Grupa: C
Andrychów [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,MP
szybkie
08-04
08-04
VI Ogólnoplski Turniej Szachowy "Królewska Gra i Ja" Grupa:B
Andrychów [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,MP
szybkie
08-04
08-04
VI Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2018 T4 gr. D07/C07
Mielec [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,PK
szybkie
08-04
08-04
VI Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2018 T4 gr. D09/C09
Mielec [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,PK
szybkie
08-04
08-04
VI Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2018 T4 gr. D11/C11
Mielec [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,PK
szybkie
08-04
08-04
VI Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2018 T4 gr. D13/C13
Mielec [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,PK
szybkie
08-04
08-04
VIII Memoriał Krzysztofa Kierzkowskiego
Orzysz [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,WM
szybkie
08-04
08-04
XII Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka - kobiety
CIECHANOWIEC [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,PL
szybkie
08-04
08-04
XII Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka - mężczyźni
CIECHANOWIEC [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,PL
szybkie
08-04
08-04
XV TURNIEJ SZACHOWY im. WŁADYSŁAWA BRISSA - TURNIEJ JUNIORÓW DO 14 LAT
Bielsko-Biała [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,SL
szybkie
08-04
08-04
XV TURNIEJ SZACHOWY im. WŁADYSŁAWA BRISSA O TYTUŁ MISTRZA OSIEDLA "ZŁOTE ŁANY"
Bielsko-Biała [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,SL
szybkie
09-04
09-04
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:03-04-2018]
Poland,SL
szybkie
09-04
09-04
Finał Mistrzostw Bydgoszczy w Grze Aktywnej w Warcabach Stupolowych (100)
Bydgoszcz [aktualizacja:10-04-2018]
Poland,KP
blitz
09-04
09-04
IX Turniej Warcabów Stupolowych w Klubie Odnowa
Bydgoszcz [aktualizacja:10-04-2018]
Poland,KP
blitz
09-04
09-04
Otwarte Szachowe Mistrzostwa Klubu Odnowa
Bydgoszcz [aktualizacja:10-04-2018]
Poland,KP
szybkie
09-04
09-04
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:09-04-2018]
Poland,LU
szybkie
09-04
09-04
Szachiści grają dla Polonii - Finał Akcji 2018
Warszawa [aktualizacja:09-04-2018]
Poland,MA
blitz
09-04
09-04
VII Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_klasyVII_i_Gimnazja_Chłopcy
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:09-04-2018]
Poland,LU
szybkie
09-04
09-04
VII Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_klasy_VII_i_Gimnazja
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:09-04-2018]
Poland,LU
szybkie
09-04
09-04
VII Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Sz Podst. kl. I-III_Chłopcy
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:10-04-2018]
Poland,LU
szybkie
09-04
09-04
VII Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Sz. Pods. klasy I-III_Dz.
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:10-04-2018]
Poland,LU
szybkie
09-04
09-04
VII Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Szkoła Podst. klasy IV-VI_Chł
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:09-04-2018]
Poland,LU
szybkie
09-04
09-04
VII Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Szkoła Podst. klasy IV-VI_Dz
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:09-04-2018]
Poland,LU
szybkie
09-04
09-04
Wodzisławska Liga Szachowa szkół podstawowych 1-3
Wodzisław Śląski [aktualizacja:09-04-2018]
Poland,SL
szybkie
09-04
09-04
Wodzisławska liga szachowa szkół podstawowych klasy 4-7
Wodzisław Śląski [aktualizacja:09-04-2018]
Poland,SL
szybkie
09-04
09-04
WOM szkolny - Wola (nieoficjalny)
Warszawa [aktualizacja:09-04-2018]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
09-04
09-04
WOM szkolny - Wola (oficjalny)
Warszawa [aktualizacja:09-04-2018]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
10-04
10-04
31 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokołka [aktualizacja:10-04-2018]
Poland,PL
szybkie
10-04
10-04
Grand Prix Grzybowic cykl II 1 z 13
Zabrze [aktualizacja:10-04-2018]
Poland,SL
szybkie
10-04
10-04
Grand Prix klubu HETMAN - VIII Turniej P7+3s
Konin [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,WP
blitz
10-04
10-04
Mistrzostwa Mokotowa - Gimnazja chłopcy
Warszawa [aktualizacja:10-04-2018]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
10-04
10-04
Mistrzostwa Mokotowa - Gimnazja dziewczęta
Warszawa [aktualizacja:25-04-2018]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
10-04
10-04
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 7 Gr-A GIM (ur. w 2004r. i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:10-04-2018]
Poland,MP
szybkie
10-04
10-04
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 7 Gr-B SP-CH (ur. w 2005r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:10-04-2018]
Poland,MP
szybkie
10-04
10-04
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 7 Gr-C SP-DZ (ur. w 2005r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:10-04-2018]
Poland,MP
szybkie
10-04
10-04
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:10-04-2018]
Poland,LU
szybkie
10-04
10-04
Ponadgimnazjalne Mistrzostwa Szczecina w Szachach
Szczecin [aktualizacja:10-04-2018]
Poland,ZP
klasyczne
10-04
10-04
XVIII Indywidualne Mistrzostwa Szkół Powiatu Lubartowskiego - Igrzyska Dzieci
Lubartów [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,LU
szybkie
10-04
10-04
XVIII Indywidualne Mistrzostwa Szkół Powiatu Lubartowskiego - Igrzyska Młodzieży
Lubartów [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,LU
szybkie
10-04
10-04
XVIII Indywidualne Mistrzostwa Szkół Powiatu Lubartowskiego - Licealiada
Lubartów [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,LU
szybkie
10-04
10-04
XXV Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 13
Kraków [aktualizacja:10-04-2018]
Poland,MP
blitz
11-04
11-04
1a/IV Turniej o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Cezarego Girgiela - GP 2018
Łaszczów [aktualizacja:20-04-2018]
Poland,LU
szybkie
11-04
11-04
1B/IV Turniej o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Cezarego Girgiela - GP 2018
Łaszczów [aktualizacja:20-04-2018]
Poland,LU
szybkie
11-04
11-04
771 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,MP
szybkie
11-04
11-04
II Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Olsztyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach
Biskupiec [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
11-04
11-04
II Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 6 - chłopcy
Starachowice [aktualizacja:12-04-2018]
Poland,SK
blitz
11-04
11-04
II Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 6 - dziewczęta
Starachowice [aktualizacja:12-04-2018]
Poland,SK
blitz
11-04
11-04
III Mistrzostwa Gminy Lubenia w Szachach
Straszydle [aktualizacja:30-04-2018]
Poland,PK
szybkie
11-04
11-04
Międzyszkolny Turniej Szachowy
Walbrzych [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,DS
blitz
11-04
11-04
Mistrzostwa Ciechanowa do lat 8.
Ciechanów [aktualizacja:26-04-2018]
Poland,MA
blitz
11-04
11-04
Mistrzostwa Dzielnicy Wesola w szachach w ramach WOM
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
11-04
11-04
Turniej Finałowy Projektu Edukacja Przez Szachy W Szkole kl I chłopcy
Kraków [aktualizacja:20-03-2018]
Poland,MP
blitz
11-04
11-04
Turniej Finałowy Projektu Edukacja Przez Szachy w Szkole kl I chłopcy
Kraków [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,MP
blitz
11-04
11-04
Turniej Finałowy Projektu Edukacja Przez Szachy w Szkole kl I dziewczynki
Kraków [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,MP
blitz
11-04
11-04
Turniej Finałowy Projektu Edukacja Przez Szachy w Szkole kl II chłopcy
Kraków [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,MP
blitz
11-04
11-04
Turniej Finałowy Projektu Edukacja Przez Szachy w Szkole kl II dziewczynki
Kraków [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,MP
blitz
11-04
11-04
Turniej Finałowy Projektu Edukacja Przez Szachy w Szkole kl III chłopcy
Kraków [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,MP
blitz
11-04
11-04
Turniej Finałowy Projektu Edukacja Przez Szachy w Szkole kl III dziewczynki
Kraków [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,MP
blitz
11-04
14-05
Turniej Klasyfikacyjny SP Stary Folwark
Stary Folwark [aktualizacja:14-05-2018]
Poland,PL
klasyczne
11-04
11-04
V Puchar Arcymistrzowskiej Wieży
Wysoka [aktualizacja:11-04-2018]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
11-04
27-06
Wiosenne granie w Hetmanie 2018_D
Warszawa [aktualizacja:27-06-2018]
Poland,MA
klasyczneFIDE
11-04
11-04
XXVI MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI LEŚNIKÓW W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH
Orzechowo Morskie [aktualizacja:20-04-2018]
Poland,PO
blitz
11-04
14-04
XXVI MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI LEŚNIKÓW W SZACHACH SZYBKICH
Orzechowo Morskie [aktualizacja:03-05-2018]
Poland,PO
szybkie
12-04
12-04
51 WOM Szkolny - eliminacje Bemowo
Warszawa [aktualizacja:12-04-2018]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
12-04
12-04
I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Przedszkola nr 14 w Koninie
Konin [aktualizacja:12-04-2018]
Poland,WP
szybkie
12-04
12-04
I Turniej szachowy o Puchar Dyrektora Przedszkola nr 14 w Koninie - rodzice
Konin [aktualizacja:12-04-2018]
Poland,WP
szybkie
12-04
12-04
Indywidualne Igrzyska Młodzieży Szkolnej Krosno Gr.
KROSNO [aktualizacja:12-04-2018]
Poland,PK
szybkie
12-04
12-04
Klub P.Z.Szach. (315 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,MA
szybkie
12-04
12-04
Mistrzostwa Przedszkola ŚMIESZEK w Szachach 2018
Olsztyn [aktualizacja:12-04-2018]
Poland,WM
blitz
12-04
12-04
Mistrzostwa Radzynia Podlaskiego szkół podstawowych klas 1-3
Radzyń Podlaski [aktualizacja:12-04-2018]
Poland,LU
blitz
12-04
12-04
Turniej Szachowy im. Powstańców Wielkopolskich w Zdziechowie chłopcy kl. 1-4
Zdziechowa [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,WP
szybkie
12-04
12-04
Turniej Szachowy im. Powstańców Wielkopolskich w Zdziechowie chłopcy kl. 5-7
Zdziechowa [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,WP
szybkie
12-04
12-04
Turniej Szachowy im. Powstańców Wielkopolskich w Zdziechowie dziewczynki kl. 1-4
Zdziechowa [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,WP
szybkie
12-04
12-04
Turniej Szachowy im. Powstańców Wielkopolskich w Zdziechowie dziewczynki kl. 5-7
Zdziechowa [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,WP
szybkie
12-04
12-04
VIII Turniej o Puchary Wójta Mircza - Marty Małyszek - GP 2018
Kryłów [aktualizacja:20-04-2018]
Poland,LU
szybkie
12-04
12-04
XIX Dolnośląskie Igrzyska LZS - Powiat trzebnicki - seniorzy
Wisznia Mała [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,DS
szybkie
13-04
13-04
14. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2018
Białystok [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,PL
szybkie
13-04
13-04
Grand Prix Polonii Wrocław Rapid 6
Wrocław [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,DS
szybkie
13-04
13-04
Grand Prix Wadowic w Szachach-kloc55
Wadowice [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,MP
blitz
13-04
13-04
KLUBOWY PIĄTEK W KKSZ
Kraków [aktualizacja:13-04-2018]
Poland,MP
blitz
13-04
13-05
Kurs instruktora szachów w szkole - lubuskie 2018
Gorzów Wlkp. - Kożuchów - Gubin [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,LB
inne
13-04
13-04
Liga szachowa SP4 Ełk
Ełk [aktualizacja:20-04-2018]
Poland,WM
blitz
13-04
13-04
Mistrzostwa kwietnia - KTS Kalisz 1000-1400 - 4 turniej do lat 12
Kalisz [aktualizacja:13-04-2018]
Poland,WP
szybkie
13-04
13-04
Mistrzostwa kwietnia w KTS Kalisz - 8 turniej OPEN
Kalisz [aktualizacja:13-04-2018]
Poland,WP
szybkie
13-04
13-04
Mistrzostwa LO nr III im. Juliusza Słowackiego w Otwocku
Otwock [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,MA
szybkie
13-04
13-04
Piątkowe Szalenstwo Michałowice
Michałowice [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MA
klasyczne
13-04
13-04
Szachowa Liga Młodych Mistrzów - do lat 7 9 11 13 (3z8)
Lubartów [aktualizacja:13-04-2018]
Poland,LU
szybkie
13-04
13-04
Szybkie FIDEgranie w Hetmanie 14_2018
Warszawa [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MA
szybkie
13-04
13-04
Turniej o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Prabutach
Prabuty [aktualizacja:13-04-2018]
Poland,PO
blitz
13-04
20-04
Turniej piątkowy (5)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,MA
szybkie
13-04
13-04
Turniej Szachowy w Akumulatorze
Warszawa [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,MA
blitz
13-04
15-04
Turniej WKSz-1938 20th
Włocławek [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,KP
klasyczne
13-04
13-04
V GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH - turniej VII
Dobczyce [aktualizacja:13-04-2018]
Poland,MP
szybkie
13-04
13-04
XIV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP1 w Elblągu
Elbląg [aktualizacja:13-04-2018]
Poland,WM
szybkie
14-04
14-04
EKOSZACH - zawodnicy rocznik 2008 i młodsi
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,WP
blitz
14-04
15-04
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,LU
klasyczne
14-04
15-04
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na Kandydata na Mistrza
Lublin [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,LU
klasyczne
14-04
14-04
238 Szachbem Puchar OKiE Bemowo SM Wola do 12 lat ur. 2005 i młodsi
Warszawa [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MA
szybkie
14-04
14-04
238 Szachbem Puchar OKiE Bemowo SM Wola do lat 8 ur. 2009r.
Warszawa [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MA
szybkie
14-04
14-04
8. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2010 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,PL
szybkie
14-04
14-04
Żorska Liga Szachowa Juniorów kwiecień 2018
Żory [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,SL
blitz
14-04
14-04
Żorska Liga Szachowa Seniorów Kwiecień 2018
Żory [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,SL
szybkie
14-04
22-04
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW - 50+
Wałbrzych [aktualizacja:30-01-2018]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
14-04
22-04
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW - 65+
Wałbrzych [aktualizacja:30-01-2018]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
14-04
15-04
Drugie Urodziny Szachowej Dwójki (FIDE) - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,MA
klasyczneFIDE
14-04
15-04
Drugie Urodziny Szachowej Dwójki - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,MA
klasyczne
14-04
14-04
Drugie Urodziny Szachowej Dwójki - grupa C
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MA
szybkie
14-04
14-04
EKOSZACH rocznik 2004-2002
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,WP
blitz
14-04
14-04
EKOSZACH rocznik 2007-2005
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,WP
blitz
14-04
14-04
GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ - V turniej 14.04.2018r.
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,DS
szybkie
14-04
14-04
GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej - 14.04.2018r. Grupa B
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,DS
szybkie
14-04
14-04
I Indywidualna Międzyszkolna Bydgoska Liga Szachowa - runda 3 - TURNIEJ A
Białe Błota [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,KP
szybkie
14-04
14-04
I Indywidualna Międzyszkolna Bydgoska Liga Szachowa - runda 3 - TURNIEJ B
Białe Błota [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,KP
szybkie
14-04
15-04
I TURNIEJ SZACHOWY O KATEGORIE UAM POZNAŃ 14-15.04.2018 Poznań
Poznań [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,WP
klasyczne
14-04
14-04
I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Kat. Szkoły Podstaw. w Olsztynie A
Olsztyn [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,WM
szybkie
14-04
14-04
I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Kat. Szkoły Podstaw. w Olsztynie B
Olsztyn [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,WM
szybkie
14-04
14-04
I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Katolickiej Szkoły Podstawowej w Olsztynie
Olsztyn [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,WM
szybkie
14-04
15-04
I TURNIEJ SZACHOWY UAM POZNAŃ FIDE-OPEN 14-15.04.2018 Poznań
POZNAŃ [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,WP
klasyczne
14-04
14-04
II Turniej Szachowy Powiśla Dąbrowskiego o puchar Fundacji CORDARE
Dąbrowa Tarnowska [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MP
blitz
14-04
14-04
II MISTRZOSTWA KNUROWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Knurów [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,SL
blitz
14-04
14-04
II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Wadowic
Wadowice [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MP
blitz
14-04
14-04
III Grand Prix Starogardu Gdańskiego 2018
Starogard Gdański [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,PO
szybkie
14-04
15-04
III Turniej Klasyfikacyjny w MCK
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,SK
klasyczne
14-04
14-04
III Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 6 w Gdyni
Gdynia [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,PO
szybkie
14-04
14-04
INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH O PUCHAR STAROSTY
KĘDZIERZYN-KOŹLE [aktualizacja:09-04-2018]
Poland,OP
szybkie
14-04
14-04
IV MISTRZOSTWA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ - rocznik 2007 i młodsi
Kraków-Tyniec [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MP
szybkie
14-04
14-04
IV MISTRZOSTWA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ - roczniki 1998-2002
Kraków-Tyniec [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MP
szybkie
14-04
14-04
IV MISTRZOSTWA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ - roczniki 2003-2006
Kraków-Tyniec [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MP
szybkie
14-04
14-04
Mój Pierwszy Mat r. 2009 i młodsi bez kat. szach. 14.04.2018 l
Poznań [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,WP
szybkie
14-04
14-04
Młode Talenty rocznik 2007 i mł. do rank. 1400 14.04.2018
Poznań [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,WP
szybkie
14-04
14-04
Młode TALENTY Targówek (dla zawodników ur. w 2004 r. i młodszych do III kat)
Warszawa [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,MA
szybkie
14-04
14-04
Memoriał ks. Ludomira Lissowskiego w szachach
Sierpc [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,MA
blitz
14-04
15-04
Mistrzostwa Suwałk Młodzików do lat 8 w szachach
Suwałki [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,PL
klasyczne
14-04
14-04
Mistrzostwa Szczecina Szkół Podstawowaych kl. 1-3
Szczecin [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,ZP
szybkie
14-04
14-04
Mistrzostwa Szczecina Szkół Podstawowych kl. 6-7
Szczecin [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,ZP
szybkie
14-04
14-04
Mistrzostwa Szczecina Szkół Podstawowych w Szachach 2018 klasy 4-5
Szczecin [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,ZP
szybkie
14-04
14-04
Otwarte Mistrzostwa Tczewa w szachach szybkich FIDE
Tczew [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,PO
szybkie
14-04
14-04
REGULAMIN MISTRZOSTW POWIATU LZS I MIESZKAŃCÓW WSI I MIAST
Kamienna Góra [aktualizacja:20-03-2018]
Poland,DS
szybkie
14-04
14-04
SOBOTA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,ZP
szybkie
14-04
14-04
SOBOTA SZACHOWA DLA OSÓB TOWARZYSZĄCYCH JUNIOROM
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,ZP
szybkie
14-04
14-04
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2017-2018 - Turniej 6A (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,SL
szybkie
14-04
14-04
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2017-2018 - Turniej 6B
STRUMIEŃ [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,SL
blitz
14-04
14-04
Szachowa Sobota w Klubie "Na Chrobrego"
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,LB
szybkie
14-04
14-04
Szachy wiosną (gr. C - U14 - do IV kat)
Kraków [aktualizacja:26-04-2018]
Poland,MP
szybkie
14-04
15-04
Szachy wiosną! (gr. B - U12 do 1599 FIDE)
Kraków [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,MP
klasyczneFIDE
14-04
14-04
Szachy wiosną! (gr. D - U11 - do IV kat)
Kraków [aktualizacja:26-04-2018]
Poland,MP
szybkie
14-04
14-04
Szachy wiosną! (gr. E - U08 - do IV kat)
Kraków [aktualizacja:26-04-2018]
Poland,MP
szybkie
14-04
15-04
Szachy wiosną! (OPEN FIDE)
Kraków [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,MP
klasyczneFIDE
14-04
14-04
SZACHY Z ORŁEM - Kwartalny Turniej Szachowy - II kwartał 2018 (grupa A)
Kozy [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,SL
szybkie
14-04
15-04
SZACHY Z ORŁEM - Kwartalny Turniej Szachowy - II kwartał 2018 (grupa B)
Kozy [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,SL
klasyczne
14-04
14-04
Turniej na V i IV kategorię szachową
Łomża [aktualizacja:18-04-2018]
Poland,PL
szybkie
14-04
14-04
Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. GRUPA DO 10 LAT
Kielce [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,SK
szybkie
14-04
14-04
Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. GRUPA DO 18 LAT
Kielce [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,SK
szybkie
14-04
14-04
Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. GRUPA OPEN
Kielce [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,SK
szybkie
14-04
14-04
TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA BUTTERFLY SCHOOL- GRUPA BLUE
Toruń [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,KP
szybkie
14-04
14-04
TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA BUTTERFLY SCHOOL- GRUPA RED
Toruń [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,KP
szybkie
14-04
14-04
TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA BUTTERFLY SCHOOL- GRUPA YELLOW
Toruń [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,KP
szybkie
14-04
14-04
Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-A (urodzeni w 2005 - 2002 )
SP Przebieczany [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MP
szybkie
14-04
14-04
Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-B (urodzeni w 2008 - 2006 )
SP Przebieczany [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MP
szybkie
14-04
14-04
Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-C (urodzeni w 2009 i młodsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MP
szybkie
14-04
14-04
Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-Open (urodzeni w 2001 i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MP
szybkie
14-04
14-04
V MEMORIAŁ ANDRZEJA JANIKA Kl. I - III i Przedszkolaki
Kraków [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MP
szybkie
14-04
14-04
V MEMORIAŁ ANDRZEJA JANIKA Kl. IV - VI
Kraków [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MP
szybkie
14-04
14-04
V MEMORIAŁ ANDRZEJA JANIKA KL. VII - i Gimnazjum
Kraków [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MP
szybkie
14-04
14-04
V Szachowe Mistrzostwa Uczniów S. P. Gminy Piaseczno - klasy 5-7
Piaseczno [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MA
szybkie
14-04
14-04
V Szachowe Mistrzostwa Uczniów S. P. Gminy Piaseczno chłopcy 0-II
Piaseczno [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MA
szybkie
14-04
14-04
V Szachowe Mistrzostwa Uczniów S. P. Gminy Piaseczno chłopcy 3-4
Piaseczno [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MA
szybkie
14-04
14-04
V Szachowe Mistrzostwa Uczniów S. P. Gminy Piaseczno kobiety 0-II
Piaseczno [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MA
szybkie
14-04
14-04
V Szachowe Mistrzostwa Uczniów S. P. Gminy Piaseczno kobiety III-IV
Piaseczno [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MA
szybkie
14-04
14-04
VI Otwarte Mistrzostwa KSP w Siedlcach Gr B (szkoła podstawowa i dzieci)
Siedlce [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,MA
szybkie
14-04
14-04
VI Otwarte Mistrzostwa Szachowe KSP w Siedlcach Gr A (młodzież i dorośli)
Siedlce [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,MA
szybkie
14-04
14-04
VI PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2018 - turniej 3 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,SL
szybkie
14-04
14-04
VI turniej o puchar Akademii Szachowej E6 - gr. A kl. 0
Warszawa [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MA
szybkie
14-04
14-04
VI turniej o puchar Akademii Szachowej E6 - gr. B kl. 1
Warszawa [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MA
szybkie
14-04
14-04
VI turniej o puchar Akademii Szachowej E6 - gr. C kl. 2
Warszawa [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MA
szybkie
14-04
14-04
VI turniej o puchar Akademii Szachowej E6 - gr. D kl. 3
Warszawa [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MA
szybkie
14-04
14-04
VI turniej o puchar Akademii Szachowej E6 - gr. E kl. 4-6
Warszawa [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MA
szybkie
14-04
14-04
VII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Najmłodszych o Puchar PS Alwernia gr. Chłopców
Alwernia [aktualizacja:25-04-2018]
Poland,MP
blitz
14-04
14-04
VII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Najmłodszych o Puchar PS Alwernia gr. Dziewcząt
Alwernia [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MP
blitz
14-04
14-04
VII Turniej o Nagrodę Mądrej Sowy
Gryfice [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,ZP
szybkie
14-04
14-04
VII YMCA Shogi Cup
Kraków [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,MP
inne
14-04
14-04
VIII Bialska Liga Szachowa - turniej w Rokitnie
Rokitno [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,LU
szybkie
14-04
15-04
VIII Memoriał im. prof. Romana Mariana Bugalskiego
Bydgoszcz [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,KP
klasyczne
14-04
14-04
VIII Otwarty Turniej Szachowy Wiśniowa 2018 Grupa A Seniorzy
Wiśniowa [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,PK
szybkie
14-04
14-04
VIII Otwarty Turniej Szachowy Wiśniowa 2018 Grupa B Juniorzy ur. 2001-2006
Wiśniowa [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,PK
szybkie
14-04
14-04
VIII Otwarty Turniej Szachowy Wiśniowa 2018 Grupa C Juniorzy ur. 2007 i mł.
Wiśniowa [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,PK
szybkie
14-04
14-04
VIII Turniej Powiatu_Grand Prix 2018_o Puchar Wójta Gminy Rachanie
Rachanie [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,LU
szybkie
14-04
15-04
Wielkanocny Turniej Klasyfikacyjny
Wloszakowice [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,WP
klasyczne
14-04
14-04
WIELKANOCNY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY (grupa 1200)
Włoszakowice [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,WP
szybkie
14-04
15-04
WIELKANOCNY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY (grupa 1250)
Włoszakowice [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,WP
szybkie
14-04
14-04
WIELKANOCNY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY (grupa bk)
Włoszakowice [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,WP
szybkie
14-04
14-04
Wiosenny turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
Warszawa [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,MA
szybkie
14-04
15-04
Wiosenny Turniej Fide na Bemowie
Warszawa [aktualizacja:20-04-2018]
Poland,MA
klasyczneFIDE
14-04
15-04
Wiosenny turniej kwalifikacyjny - grupa A (do FIDE dla osób pon. 2199)
Żarów [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,DS
klasyczneFIDE
14-04
15-04
Wiosenny turniej kwalifikacyjny - grupa B
Żarów [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,DS
klasyczne
14-04
14-04
Wiosenny turniej kwalifikacyjny - grupa C
Żarów [aktualizacja:18-04-2018]
Poland,DS
szybkie
14-04
15-04
Wiosenny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)
Warszawa [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,MA
klasyczne
14-04
14-04
Wiosenny Turniej Szachów Rodzinnych o Puchar Dyrektora ŁDK
Łódź [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,LD
drużynowy, szybkie
14-04
14-04
Wiosenny Turniej Szachów Rodzinnych o puchar Dyrektora ŁDK wyniki
Łódź [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,LD
drużynowy, blitz
14-04
14-04
Wiosenny Turniej Szachów Rodzinnych o puchar Dyrektora ŁDK(poprawiony)
Łódź [aktualizacja:13-04-2018]
Poland,LD
drużynowy, blitz
14-04
15-04
Wiosenny Turniej Szachowy
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,LB
klasyczne
14-04
14-04
Wiosenny turniej szachowy
Olsztyn [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,WM
szybkie
14-04
14-04
Wiosenny Turniej Szachowy dla dzieci
Koszalin [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,ZP
blitz
14-04
15-04
Wiosenny Turniej Szachowy Gr. B
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,LB
klasyczne
14-04
14-04
X Grand Prix Szkół Podstawowych - Turniej #6
KOŁOBRZEG [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,ZP
szybkie
14-04
14-04
XIV Grand Prix Tąpkowic 2018 - turniej 3
Tąpkowice [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,SL
szybkie
14-04
22-04
XIV Szachowy Turniej Czterech Gmin - grupa A.
WIELUŃ [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,LD
szybkie
14-04
22-04
XIV Szachowy Turniej Czterech Gmin - grupa B.
WIELUŃ [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,LD
szybkie
14-04
14-04
XIX Dolnośląskie Igrzyska LZS - Powiat trzebnicki - do lat 11
Wisznia Mała [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,DS
szybkie
14-04
14-04
XIX Dolnośląskie Igrzyska LZS - Powiat trzebnicki - do lat 14
Wisznia Mała [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,DS
szybkie
14-04
14-04
XVII Grand Prix Radzionkowa - Grupa B - do 16 lat (2002 i młodsi)
Radzionków [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,SL
szybkie
14-04
14-04
XVII Grand Prix Radzionkowa w szachach - Grupa A
Radzionków [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,SL
szybkie
14-04
14-04
XXI Otwarty Turniej Szachowy SZACH-MAT
Poznań [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,WP
blitz
14-04
14-04
ZIELONY MAT 2018 - TURNIEJ 1 A
ZIELONA GÓRA - Dom Harcerza - ul. Dzika 6 [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,LB
blitz
14-04
14-04
ZIELONY MAT 2018 - TURNIEJ 1B
ZIELONA GÓRA - Dom Harcerza - ul. Dzika 6 [aktualizacja:14-04-2018]
Poland,LB
blitz
15-04
15-04
8 Runda II Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej
Białystok [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,PL
szybkie
15-04
15-04
8. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,PL
szybkie
15-04
15-04
8. Turniej GP Klubu Raszyn 2017/18 15IV2018
Poznań [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,WP
szybkie
15-04
15-04
AQUA ZDRÓJ BLITZ CHESS CUP
Wałbrzych [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,DS
blitz
15-04
15-04
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:03-04-2018]
Poland,MA
szybkie
15-04
15-04
Drużynowe mistrzostwa lzs powiatu trzebnickiego
Wisznia Mała [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
15-04
15-04
Drugie Urodziny Szachowej Dwójki - grupa D
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,MA
szybkie
15-04
15-04
Grand Prix SM Świdnica
Świdnica [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,DS
szybkie
15-04
15-04
I Mistrzostwa Powiatu Bialskiego Młodziczek do lat 8 i 10 w Szachach Szybkich
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,LU
szybkie
15-04
15-04
I Mistrzostwa Powiatu Bialskiego Młodzików do lat 8 i 10 w Szachach Szybkich.
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,LU
szybkie
15-04
15-04
I POMORSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZESÓW
Gdańsk [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,PO
szybkie
15-04
15-04
II OTSz FIDE w Nidzicy
Nidzica [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,WM
szybkie
15-04
15-04
II Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych im. Mikołaja Powały z Taczowa
Radom [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,MA
szybkie
15-04
15-04
INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY SŁUŻB MUNDUROWYCH I ZAPROSZONYCH GOSCI P 10
Bytom [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,SL
blitz
15-04
15-04
Kwalifikacyjny Turniej na IV i V kategorię
Siedlce [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,MA
szybkie
15-04
15-04
Mistrzostwa Powiatu Bialskiego Juniorów do lat 14 i 19 w Szachach Szybkich
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:20-04-2018]
Poland,LU
szybkie
15-04
15-04
Ogólnopolski Turniej Szachowy w PUBIE COSMO
Częstochowa [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,SL
szybkie
15-04
15-04
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefa Północna
Trzcianka [aktualizacja:25-03-2018]
Poland,WP
szybkie
15-04
15-04
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików do lat 9 | 11 | 13 | 15 | 18
Gniezno [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,WP
szybkie
15-04
15-04
Puchar Dyrektora GOK Wiśniew
Wiśniew [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,MA
szybkie
15-04
15-04
REGULAMIN MISTRZOSTW POWIATU LZS I MIESZKAŃCÓW WSI I MIAST
Kamienna Góra [aktualizacja:20-03-2018]
Poland,DS
szybkie
15-04
15-04
Szachowa Niedziela OPEN zgłoszone do FIDE
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:26-04-2018]
Poland,LB
klasyczne
15-04
15-04
Turniej o puchar Sołtysa Pogórskiej Woli
Pogórska Wola [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,MP
szybkie
15-04
15-04
Turniej Szachowy "A" z cyklu GP Czterech Miast - Nowogród Bobrzański
Nowogród Bobrzański [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,LB
szybkie
15-04
15-04
Turniej Szachowy "B" z cyklu GP Czterech Miast - Nowogród Bobrzański
Nowogród Bobrzański [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,LB
szybkie
15-04
15-04
TURNIEJ SZACHOWY o PUCHAR RYBNICKIEGO MORZA
TS KUŹNIA Rybnik [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,SL
blitz
15-04
15-04
V memoriał Szachowy Jarosława Knycha i Marcina Wrzosa Grupa A
Czarna - pow. dębicki [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,PK
szybkie
15-04
15-04
V memoriał Szachowy Jarosława Knycha i Marcina Wrzosa Grupa B Jun ur. 2004 i mł.
Czarna - pow. dębicki [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,PK
szybkie
15-04
15-04
V Otwarty Turniej Szachów Błyskawicznych o Puchar Dyrektora MOSiR Lubartów FIDE
Lubartów [aktualizacja:18-04-2018]
Poland,LU
blitz
15-04
15-04
VII Wiosenny Turniej Szachowy dla Uczniów do lat 16
Walbrzych ul.Armii Krajowej 35b [aktualizacja:19-04-2018]
Poland,DS
szybkie
15-04
15-04
Wiosenny turniej dla zawodników ur. w 2010 r. i młodszych
Warszawa [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,MA
szybkie
15-04
15-04
XIV Otwarty Turniej Szachowy w Cmolasie
Cmolas [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,PK
szybkie
15-04
15-04
XIV Otwarty Turniej Szachowy w Cmolasie - Grupa B
Cmolas [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,PK
szybkie
15-04
15-04
XVI Turniej o Puchar Burmistrza Gryfic
Gryfice [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,ZP
szybkie
15-04
15-04
Złota Wieża - Wągrowiec 2018
Wapno [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,WP
drużynowy, szybkie
15-04
15-04
Zdobądź okręgową kat. szachową V i IV - cykl "Szach Królowi - zostań Mistrzem"
Lublin [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,LU
szybkie
16-04
16-04
7/2ab3 Turniej o Puchary Wójta Łabuń - Antoniego Wojciecha Turczyna - GP 2018
Łabunie [aktualizacja:19-04-2018]
Poland,LU
szybkie
16-04
16-04
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:03-04-2018]
Poland,SL
szybkie
16-04
16-04
Grand Prix Grzybowic cykl II 2 z 13
Zabrze [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,SL
szybkie
16-04
16-04
III Turniej Warcabów Stupolowych "Wiosna" A
Szubin [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,KP
klasyczne
16-04
16-04
III Turniej Warcabów Stupolowych "Wiosna" B
Szubin [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,KP
klasyczne
16-04
16-04
III Turniej Warcabów Stupolowych "Wiosna" C
Szubin [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,KP
klasyczne
16-04
16-04
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,LU
szybkie
16-04
16-04
Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne kl I-III
Brzozów [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,PK
szybkie
16-04
16-04
Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne kl IV-VI
Brzozów [aktualizacja:18-04-2018]
Poland,PK
szybkie
16-04
16-04
Szachowe Mistrzostwa Przedszkola AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA
Olsztyn [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,WM
szybkie
16-04
25-06
Wiosenne granie w Hetmanie 2018_A
Warszawa [aktualizacja:25-06-2018]
Poland,MA
klasyczneFIDE
16-04
22-06
Wiosenne granie w Hetmanie 2018_B
Warszawa [aktualizacja:23-06-2018]
Poland,MA
klasyczneFIDE
16-04
25-06
Wiosenne granie w Hetmanie 2018_C
Warszawa [aktualizacja:25-06-2018]
Poland,MA
klasyczneFIDE
17-04
17-04
32 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,PL
szybkie
17-04
17-04
8/1ab Turniej o Puchary Wójta Łabuń - Antoniego Wojciecha Turczyna - GP 2018
Łabunie [aktualizacja:19-04-2018]
Poland,LU
szybkie
17-04
17-04
Grand Prix klubu HETMAN - IX Turniej FIDE P10+4s
Konin [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,WP
szybkie
17-04
17-04
Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium WIOSNA 2018 - turniej nr 4
Rzeszów [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,PK
szybkie
17-04
17-04
IV Mistrzostwa Ostródy w Szachach Szkół Podstawowych - rocznik 2002-2003
Ostróda [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,WM
szybkie
17-04
17-04
IV Mistrzostwa Ostródy w Szachach Szkół Podstawowych - rocznik 2004 i młodsi
Ostróda [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,WM
szybkie
17-04
17-04
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,LU
szybkie
17-04
17-04
Szachowe Mistrzostwa Szkoły PIĄTKA
Olsztyn [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,WM
szybkie
17-04
17-04
WOM szkolny 2018 - finał
Warszawa [aktualizacja:18-04-2018]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
17-04
17-04
XXV Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 14
Kraków [aktualizacja:17-04-2018]
Poland,MP
blitz
18-04
18-04
772 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:18-04-2018]
Poland,MP
szybkie
18-04
22-04
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych klas I-III
Poronin [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
18-04
18-04
IV Turn.o Puchary Wójta Hrubieszowa - Jana Mołodeckiego -GP 2018
Czerniczyn [aktualizacja:19-04-2018]
Poland,LU
szybkie
18-04
18-04
LIGA SZACHOWA 2018
Wrocław [aktualizacja:18-04-2018]
Poland,DS
szybkie
18-04
18-04
Otwarte Mistrzostwa Strzelina szkół podstawowych i przedszkoli
Strzelin [aktualizacja:18-04-2018]
Poland,DS
szybkie
18-04
23-05
Turniej środowiska MON -100 rocznica odzyskania niepodległości przez RP-wiosna
Warszawa [aktualizacja:14-06-2018]
Poland,MA
klasyczne
18-04
18-04
Turniej Małych Arcymistrzów klasy III
Żory [aktualizacja:18-04-2018]
Poland,SL
blitz
18-04
18-04
VIII Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 7
Starachowice [aktualizacja:18-04-2018]
Poland,SK
blitz
18-04
18-04
Wolscy szachiści po kategorię
Warszawa [aktualizacja:18-04-2018]
Poland,MP
klasyczne
19-04
19-04
Klub P.Z.Szach. (316 turniej czwartkowy pamięci P. Wjszczyka)
Warszawa [aktualizacja:19-04-2018]
Poland,MA
szybkie
19-04
19-04
Powiatowy turniej szachowy dla uczniów "POŁAM GŁOWĘ" - Liceum.
Brodnica [aktualizacja:19-04-2018]
Poland,KP
blitz
19-04
19-04
Powiatowy turniej szachowy dla uczniów "POŁAM GŁOWĘ" - SP.
Brodnica [aktualizacja:19-04-2018]
Poland,KP
blitz
19-04
19-04
VII Grand Prix Grodziskich Szkół Podstawowych na rok 2017/18 Turniej 6
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:19-04-2018]
Poland,MA
szybkie
19-04
19-04
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- LICEALIADA (chłopcy)
Lublin [aktualizacja:19-04-2018]
Poland,LU
szybkie
19-04
19-04
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- LICEALIADA (dziewczęta)
Lublin [aktualizacja:19-04-2018]
Poland,LU
szybkie
20-04
20-04
Grandprix Jaworzna nr 3
Jaworzno [aktualizacja:20-04-2018]
Poland,SL
blitz
20-04
20-04
15. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2018
Białystok [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,PL
blitz
20-04
20-04
Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski II rzut Szachy Błyskawiczne
Poznań [aktualizacja:20-04-2018]
Poland,WP
blitz
20-04
20-04
Blitza FIDEgranie w Hetmanie 4_2018
Warszawa [aktualizacja:27-04-2018]
Poland,MA
blitz
20-04
20-04
Festiwal Sportów Umysłowych - Turniej szachowy
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,LB
szybkie
20-04
20-04
Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów
Kraków [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,MP
blitz
20-04
20-04
Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistow - sezon 2018 - turniej 6
Kraków [aktualizacja:12-03-2018]
Poland,MP
klasyczne
20-04
20-04
Grand Prix NowegoTomyśla - Turniej IV
Nowy Tomyśl [aktualizacja:20-04-2018]
Poland,WP
szybkie
20-04
19-04
Grand Prix Polonii Wroclaw 20180420 BLITZ 6
Wrocław [aktualizacja:20-04-2018]
Poland,DS
blitz
20-04
20-04
Grand PRIX WADOWIC nr 811
Wadowice [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,MP
szybkie
20-04
22-04
III Dolnośląska Liga Juniorów 2018
Kudowa Zdrój [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
20-04
20-04
III Grand Prix Chrzanowa - 7 turniej
Chrzanów [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,MP
blitz
20-04
20-04
IV Turniej o Puchary Wójta Krynic - Janusza Bałabucha - GP 2018
Huta Dzierążyńska [aktualizacja:25-04-2018]
Poland,LU
szybkie
20-04
20-04
Liga Szachowa SP4 - II
Ełk [aktualizacja:20-04-2018]
Poland,WM
blitz
20-04
27-04
Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy; Krynica-Zdrój.
Krynica-Zdrój [aktualizacja:28-04-2018]
Poland,MP
klasyczne
20-04
20-04
Owocowy 4
Pszczyna [aktualizacja:18-05-2018]
Poland,SL
blitz
20-04
20-04
Piątkowe Grand Prix STRZELCA - turniej 4.
Strzelce Opolskie [aktualizacja:06-04-2018]
Poland,OP
blitz
20-04
20-04
Piątkowe Szalenstwo w Michałowicach
Michałowice ul Szkolna 15 [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,MA
szybkie
20-04
20-04
Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego nr 12
Olsztyn [aktualizacja:20-04-2018]
Poland,WM
szybkie
20-04
20-04
Trzeci Turniej Owocowy
Pszczyna [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,SL
szybkie
20-04
20-04
Turniej błyskawiczny w Jastrzębiej Górze
Jastrzębia Góra [aktualizacja:20-04-2018]
Poland,PO
blitz
20-04
21-06
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ - PAMIĘCI FRANCISZKA MATUSZNEGO
WILKOWICE [aktualizacja:21-06-2018]
Poland,SL
klasyczne
20-04
20-04
Turniej Szachowy w Akumulatorze
Warszawa [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,MA
blitz
20-04
29-06
XI Mistrzostwa UKS Pionier 2018
Jastrzębie-Zdrój [aktualizacja:30-06-2018]
Poland,SL
klasyczne
20-04
20-04
XII Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [aktualizacja:20-04-2018]
Poland,WP
szybkie
21-04
21-04
I Turniej Szachowy o Puchar JE ks. bpa Andrzeja Kalety
GÓRNO [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,SK
szybkie
21-04
22-04
VI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 12 (2006 i młodsi) - P'60
Katowice [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,SL
klasyczne
21-04
22-04
VI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open B do lat 9 (2009 i młodsi) - P'60
Katowice [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,SL
klasyczne
21-04
21-04
"Królewskie Rozgrywki" czyli spotkania szachowe z historią w tle grupa A
Myślenice [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,MP
szybkie
21-04
21-04
"Sobota z KKSz-em" sezon VI - turniej 8
Kraków [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,MP
blitz
21-04
21-04
"SZACHY I POLITECHNIKA ŁĄCZĄ POKOLENIA"
Opole [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,OP
szybkie
21-04
21-04
8 runda (kwiecień 2018) V Jubileuszowego cyklu 'Zagraj z Flisakiem edycji 2018/19'
Toruń [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,KP
szybkie
21-04
21-04
8. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2008 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,PL
szybkie
21-04
21-04
Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza - wszystkie typy studiów
Warszawa [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,MA
szybkie
21-04
21-04
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów w Szachach Szybkich
Malbork [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,PO
drużynowy, szybkie
21-04
21-04
Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Krzeszowic 21.04.2018
KRZESZOWICE [aktualizacja:04-05-2018]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
21-04
21-04
Festiwal Szachów w Starachowicach - chłopcy kl. 0-III
Starachowice [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,SK
blitz
21-04
21-04
Festiwal Szachów w Starachowicach - chłopcy kl. IV-VII
Strarachowice [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,SK
blitz
21-04
21-04
Festiwal Szachów w Starachowicach - dziewczęta kl. 0-III
Starachowice [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,SK
blitz
21-04
21-04
Festiwal Szachów w Starachowicach - dziewczeta kl. IV-VII
Starachowice [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,SK
blitz
21-04
21-04
Festiwal Szachów w Starachowicach - Gimnazjum
Starachowice [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,SK
blitz
21-04
21-04
Grand Prix Gryfina 2018 Turniej-5
GRYFINO [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,ZP
szybkie
21-04
22-04
I Skierniewicki Memoriał Paula Morphy
Skierniewice [aktualizacja:15-04-2018]
Poland,LD
klasyczne
21-04
21-04
I TSz o Tytuł Mistra Regionalnego Domu Tradycji Ludowych w Trzcianie.
Trzciana [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,PK
szybkie
21-04
21-04
I TSz o Tytuł Mistra Regionalnego Domu Tradycji Ludowych w Trzcianie.Kl VII GIM
Trzciana [aktualizacja:19-04-2018]
Poland,PK
szybkie
21-04
21-04
I TSz o Tytuł Mistra Regionalnego Domu Tradycji Ludowych w Trzcianie.Klasy IV-VI
Trzciana [aktualizacja:19-04-2018]
Poland,PK
szybkie
21-04
20-05
III Małopolska Liga Juniorów - 2018r
Zabierzów [aktualizacja:23-05-2018]
Poland,MP
drużynowy, klasyczneFIDE
21-04
21-04
III Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2018 Szach Królowi
Lublin [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,LU
szybkie
21-04
21-04
III TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2018"Szach Królowi"do14 lat
Lublin [aktualizacja:30-04-2018]
Poland,LU
szybkie
21-04
21-04
III TURNIEJ GRAND PRIX PŁOCKA W SZACHACH 2018
Płock [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,MA
szybkie
21-04
21-04
III turniej szachowy o Puchar Pani Prezes MZK w Stalowej Woli_ gr. A ur. w 2002 i starsi
Stalowa Wola [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,PK
szybkie
21-04
21-04
III turniej szachowy o puchar Pani Prezes MZK w Stalowej Woli_Gr. B ur. 2003 i młodsi
Stalowa Wola [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,PK
szybkie
21-04
21-04
III Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego Grupa A Seniorzy
Radymno [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,PK
szybkie
21-04
21-04
III Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego Grupa B Jun. ur 2000 - 2006
Radymno [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,PK
szybkie
21-04
21-04
III Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego Grupa C Jun ur. 2007 i mł.
Radymno [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,PK
szybkie
21-04
21-04
IlI Turniej Wesoła SP 353 dla dzieci r.2009 i młodsi -gr.B
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,MA
szybkie
21-04
21-04
IlI Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,MA
szybkie
21-04
21-04
IX RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY
Wrocław [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,DS
szybkie
21-04
21-04
Liga Szachowa Gminy Czechowice- Dziedzice - turniej 4 - grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,SL
szybkie
21-04
21-04
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 4 - grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,SL
szybkie
21-04
21-04
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 4 - grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,SL
szybkie
21-04
21-04
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 4 - grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,SL
szybkie
21-04
21-04
LXXIII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,MA
szybkie
21-04
21-04
Mistrzostwa SP 10 Kalisz - klasy 4-7
Kalisz [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,WP
blitz
21-04
22-04
Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Chłopcy 2000-2002 - C18
Leszno [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,WP
klasyczne
21-04
22-04
Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Chłopcy 2003-2004 - C15
Leszno [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
klasyczne
21-04
22-04
Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Chłopcy 2005-2006 - C13
Leszno [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
klasyczne
21-04
22-04
Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Chłopcy 2007-2008 - C11
Leszno [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
klasyczne
21-04
22-04
Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Dziewczęta 2000-2002 - D18
Leszno [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,WP
klasyczne
21-04
22-04
Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Dziewczęta 2003-2004 - D15
Leszno [aktualizacja:16-04-2018]
Poland,WP
klasyczne
21-04
22-04
Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Dziewczęta 2005-2006 - D13
Leszno [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
klasyczne
21-04
22-04
Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Dziewczęta 2007-2008 - D11
Leszno [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
klasyczne
21-04
21-04
Mistrzostwa Województwa Chłopców do lat 7
Łochowo [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,KP
blitz
21-04
21-04
Mistrzostwa Województwa Dzieci do lat 7 - dziewczynki
Olsztyn [aktualizacja:03-05-2018]
Poland,WM
klasyczne
21-04
21-04
Mistrzostwa Województwa Dzieci do lat 7 w szachach - chłopcy
Olsztyn [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,WM
klasyczne
21-04
21-04
Mistrzostwa Województwa Dziewcząt do lat 7
Łochowo [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,KP
blitz
21-04
21-04
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach do lat 8 - CH
Kartuzy [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,PO
szybkie
21-04
21-04
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach do lat 8 - DZ
Kartuzy [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,PO
szybkie
21-04
21-04
O Puchar Przewodniczącego Gminy Stare Miasto
Stare Miasto [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,WP
szybkie
21-04
21-04
Otwarte Mistrzostwa Choszczna w szachach szybkich - OPEN FIDE ( 14. Turniej z cyklu 100 Turniejów na 100-lecie niepodległości )
Choszczno [aktualizacja:25-04-2018]
Poland,ZP
szybkie
21-04
21-04
Otwarte Mistrzostwa Hetmana w Szachach Błyskawicznych - IV Turniej
Wrocław [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,DS
blitz
21-04
21-04
Otwarty Turniej Rodzinny w Szachach
Tarnowskie Góry [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,SL
drużynowy, szybkie
21-04
22-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. C11
Kostrzyn [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
klasyczne
21-04
22-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. C13
Kostrzyn [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
klasyczne
21-04
22-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. C15
Kostrzyn [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
klasyczne
21-04
22-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. C17
Kostrzyn [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
klasyczne
21-04
22-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. D11
Kostrzyn [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
klasyczne
21-04
22-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. D13
Kostrzyn [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
klasyczne
21-04
22-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. D15
Kostrzyn [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
klasyczne
21-04
21-04
Sieradzka Liga Szachowa 2018 - Kwiecień
Sieradz [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,LD
szybkie
21-04
22-04
Turniej o kategorię w UKS SPARTA BIAŁOŁĘKA - Grupa A
Warszawa- Białołęka [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,MA
klasyczne
21-04
21-04
Turniej o kategorię w UKS SPARTA BIAŁOŁĘKA - Grupa B
Warszawa- Białołęka [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,MA
szybkie
21-04
22-04
Turniej Szachowy "O Puchar Firmy KOMPLEXBUD - Łukasz Heinich" - grupa A (FIDE)
Kielce [aktualizacja:25-04-2018]
Poland,SK
klasyczneFIDE
21-04
22-04
Turniej Szachowy "O Puchar Firmy KOMPLEXBUD - Łukasz Heinich" - grupa B
Kielce [aktualizacja:25-04-2018]
Poland,SK
klasyczne
21-04
21-04
Turniej Szachowy "O Puchar Firmy KOMPLEXBUD - Łukasz Heinich" - grupa C
Kielce [aktualizacja:05-05-2018]
Poland,SK
szybkie
21-04
21-04
Turniej V Gmin 2018r. Gr - A rocznik 2008 lub młodsi.
Łącko [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,MP
szybkie
21-04
21-04
Turniej V Gmin 2018r. Gr - B rocznik 2005 - 2007.
Łącko [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,MP
szybkie
21-04
21-04
Turniej V Gmin 2018r. Gr - C rocznik 2002-2004.
Łącko [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,MP
szybkie
21-04
21-04
Turniej V Gmin 2018r. Gr - D open rocznik 2001 i Starsi.
Łącko [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,MP
szybkie
21-04
21-04
Turniej Wesoła na kategorię V i IV gr C
Warszawa Wesoła [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,MA
klasyczne
21-04
21-04
V OTWARTE MISTRZOSTWA MIŃSKA MAZOWIECKIEGO W SZACHACH PRZEDSZKOLAKÓW
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,MA
szybkie
21-04
21-04
VI kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - I liga
Olsztyn [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,WM
szybkie
21-04
21-04
VI kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - II liga
Olsztyn [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,WM
szybkie
21-04
21-04
VI kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - III liga
Olsztyn [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,WM
szybkie
21-04
21-04
XI Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LZS w Szachach o "Puchar Złotej Wieży" "A"
Trabki Wielkie [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,PO
szybkie
21-04
21-04
XI Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LZS w Szachach o "Puchar Złotej Wieży" "B"
Trąbki Wielkie [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,PO
szybkie
21-04
21-04
XI Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LZS w Szachach o "Puchar Złotej Wieży" "C"
Trąbki Wielkie [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,PO
szybkie
21-04
21-04
XI OTWARTE MISTRZOSTWA W SZACHACH SP NR 2 W MIŃSKU MAZ. - klasy 4-7
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,MA
szybkie
21-04
21-04
XI OTWARTE MISTRZOSTWA W SZACHACH SP NR 2 W MIŃSKU MAZ. - szkoły ponadpodstawowe
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:19-04-2018]
Poland,MA
szybkie
21-04
21-04
XI OTWARTE MISTRZOSTWA W SZACHACH SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W MIŃSKU MAZ.Klasy 1-3
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,MA
szybkie
21-04
21-04
XI OTWARTE MISTRZOSTWA W SZACHACH SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W MIŃSKU MAZ.Klasy 4-7
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:08-04-2018]
Poland,MA
klasyczne
21-04
21-04
XIV cykl 4 Pory Roku - Wiosna z Szachami - JUNIORZY
Szczecin [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,ZP
szybkie
21-04
21-04
XIV cykl 4 Pory Roku - Wiosna z Szachami - MŁODE TALENTY
Szczecin [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,ZP
szybkie
21-04
21-04
XIV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2018 - Turniej #4
KOŁOBRZEG [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,ZP
blitz
22-04
22-04
8. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 1998 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,PL
szybkie
22-04
22-04
ŚCINAWA - TURNIEJ SZACHOWY W ZAJEŹDZIE "Zodiak"
ŚCINAWA [aktualizacja:22-04-2018]
Poland
szybkie
22-04
22-04
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:03-04-2018]
Poland,MA
szybkie
22-04
22-04
I Turniej Szachowy Galeria Serenada Kraków ur.2006 i młodsi
Kraków [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,MP
szybkie
22-04
22-04
III Turniej o Crossowy Puchar Jurka Górskiego w "Szachach Bieganych"
Glogów [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,DS
blitz
22-04
22-04
III WARMIŃSKO - MAZURSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA MORĄGA
Morąg [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,WM
szybkie
22-04
22-04
Kurs Nauczycieli Edukacja przez Szachy w Szkole
Kraków [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,MP
szybkie
22-04
22-04
Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Chłopcy 2009 i młodsi - C9
Leszno [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
szybkie
22-04
22-04
Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Dziewczęta 2009 i młodsze - D9
Leszno [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
szybkie
22-04
22-04
MOKATE_XXXII Międzynarodowy Turniej Szachowy_Goleszów
GOLESZÓW [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,SL
blitz
22-04
22-04
Nocny blitz u Stefana Wronicza
Warszawa [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,MA
blitz
22-04
22-04
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - TURNIEJ POWIATOWY PZ LZS CZ-WA
Konopiska [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,SL
szybkie
22-04
22-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. C9
Kostrzyn [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
szybkie
22-04
22-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. D9
Kostrzyn [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
szybkie
22-04
22-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - strefa południowa - grupa C11
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
szybkie
22-04
22-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - strefa południowa - grupa C13
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
szybkie
22-04
22-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - strefa południowa - grupa C15-17-D15
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
szybkie
22-04
22-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - strefa południowa - grupa C9
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
szybkie
22-04
22-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - strefa południowa - grupa D11
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
szybkie
22-04
22-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - strefa południowa - grupa D13
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
szybkie
22-04
22-04
Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - strefa południowa - grupa D9
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,WP
szybkie
22-04
04-06
Szachowe poniedziałki w Przełomie (6)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:01-06-2018]
Poland,MA
klasyczne
22-04
22-04
Turniej " Edukacja przez szachy w szkole"
Poznań [aktualizacja:14-05-2018]
Poland,WP
szybkie
22-04
22-04
TURNIEJ CZEKOLADOWY w Hetmanie - Grupa B (do 1250 PZSZACH - klasyfikacyjny)
Wrocław [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,DS
szybkie
22-04
22-04
Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" 2018 - Grupa A Seniorzy
Sandomierz [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,PK
szybkie
22-04
22-04
Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" 2018 - Grupa B Jun. ur. 2000-2005
Sandomierz [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,PK
szybkie
22-04
22-04
Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" 2018 - Grupa C Jun. ur. 2006-2010
Sandomierz [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,PK
szybkie
22-04
22-04
Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" 2018 - Grupa D Jun. ur. 2011 i mł.
Sandomierz [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,PK
szybkie
22-04
22-04
Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 6
Wrocław [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,DS
szybkie
22-04
22-04
Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 7
Wrocław [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,DS
szybkie
22-04
22-04
Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 8 i 10
Wrocław [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,DS
szybkie
22-04
22-04
Tydzień Ziemi grupa do lat 14
Zabrze [aktualizacja:27-04-2018]
Poland,OP
klasyczne
22-04
22-04
VII Otwarte Mistzrostwa UKS Caissa gr. B Kat. V i bez kategorii
Warszawa [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,MA
szybkie
22-04
22-04
VII Otwarye Mistrzostwa UKS Caissa w Szachach Szybkich
Warzsawa [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,MA
szybkie
22-04
22-04
VIII GRAND PRIX TERESPOLA 2018 W SZACHACH SESJA II WIOSNA
TERESPOL [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,LU
szybkie
22-04
22-04
X Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek
Warszawa [aktualizacja:26-04-2018]
Poland,MA
szybkie
22-04
22-04
XIV cykl 4 Pory Roku - Wiosna z Szachami - OPEN
Szczecin [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,ZP
szybkie
22-04
22-04
XXXII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar MDK w Jaśle
JASŁO [aktualizacja:22-04-2018]
Poland,PK
szybkie
23-04
23-04
3 Turniej o Puchary Wójta Łabuń - Antoni Wojciech Turczyn - GP 2018
Łabuńki Pierwsze [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,LU
szybkie
23-04
23-04
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:03-04-2018]
Poland,SL
szybkie
23-04
23-04
Grand-Prix Rzeszowa P-5 w OKK Akwarium WIOSNA 2018 - turniej nr 4
Rzeszów [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,PK
blitz
23-04
23-04
IX Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2018" o puchar Prezyd.
Lublin [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,LU
szybkie
23-04
23-04
Mistrzostwa SP 10 Kalisz w szachach - klasy 1-3
Kalisz [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,WP
blitz
23-04
23-04
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,LU
szybkie
23-04
23-04
Szkolna LIga Szachowa w SP 31
Kraków [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,MP
blitz
23-04
28-06
Turniej o Kategorie Grupa Czerwona
Warszawa [aktualizacja:28-06-2018]
Poland,MA
klasyczne
24-04
24-04
"Igrzyska dzieci" zawody dla szkół podstawowych z powiatu Otwockiego
Otwock [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,MA
szybkie
24-04
24-04
"Igrzyska Młodzieży" - zawody dla klas VII oraz II i III wygaszanych gimnazjów
Otwock [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
24-04
24-04
33 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,PL
szybkie
24-04
24-04
Grand Prix Grzybowic cykl II 3 z 13
Zabrze [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,SL
szybkie
24-04
24-04
IX Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2018" o puchar Prezyd.
Lublin [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,LU
szybkie
24-04
24-04
Krynica-Zdrój-FIANCHETTO-BLITZ
Krynica-Zdr [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,MP
klasyczne
24-04
24-04
Licealiada - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Ponadpodstawowych
Otwock [aktualizacja:26-04-2018]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
24-04
24-04
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:27-03-2018]
Poland,LU
szybkie
24-04
24-04
Powiatowe IMS Szachy Indywidualne
Stara Wieś [aktualizacja:25-04-2018]
Poland,PK
szybkie
24-04
24-04
WIOSENNE GRAND PRIX W HETMANIE 2018 - X turniej P3' +2s
Konin [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,WP
blitz
24-04
24-04
XVIII Interdyscyplinarny Tur Burs i Internatów o puchar Marszałka 2017/18 dz
Lublin [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,LU
drużynowy, szybkie
24-04
24-04
XVIII Interdyscyplinarny Turniej Sportowy Burs i Internatów o puchar Marszałka 2017/18 - chłopcy
Lublin [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,LU
drużynowy, szybkie
24-04
24-04
XXV Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca turniej 15
Kraków [aktualizacja:24-04-2018]
Poland,MP
blitz
25-04
25-04
773 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:25-04-2018]
Poland,MP
szybkie
25-04
25-04
Grand Prix SP12 - turniej 6
Kraków [aktualizacja:25-04-2018]
Poland,MP
blitz
25-04
25-04
I Międzynarodowy Kongres Edukacyjny IT i SZACHY Grupa A klasy IV - VI
Jasionka [aktualizacja:25-04-2018]
Poland,PK
drużynowy, szybkie
25-04
25-04
I Międzynarodowy Kongres Edukacyjny IT i SZACHY Grupa B klasy I - III
Jasionka [aktualizacja:25-04-2018]
Poland,PK
drużynowy, szybkie
25-04
25-04
TURNIEJ SZKOLENIOWY DLA NAUCZYCIELI KURSU SZACHÓW WCZESNOSZKOLNYCH - TORUŃ 2018
Torun [aktualizacja:21-04-2018]
Poland,KP
szybkie
25-04
25-04
VIII Starachowicckie Szachy Juniorów - Turniej 8
Starachowice [aktualizacja:25-04-2018]
Poland,SK
blitz
25-04
25-04
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Młodzieży Szkolnej(ch)
Lublin [aktualizacja:25-04-2018]
Poland,LU
szybkie
25-04
25-04
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Młodzieży Szkolnej(dz).
Lublin [aktualizacja:25-04-2018]
Poland,LU
szybkie
26-04
26-04
Wojewódzki Turniej Szkół Średnich o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty
Lubartów [aktualizacja:26-04-2018]
Poland,LU
szybkie
26-04
26-04
2/3ab Turn. o Puchary Wójta Bełżca - Andrzeja Adamka - GP 2018
Bełżec [aktualizacja:26-04-2018]
Poland,LU
szybkie
26-04
26-04
Klub P.Z.Szach. (317 turniej czwartkowy pamięci P. Wjszczyka)
Warszawa [aktualizacja:26-04-2018]
Poland,MA
szybkie
26-04
26-04
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 3 w Myślenicach klasy IV-VI
Myślenice [aktualizacja:26-04-2018]
Poland,MP
blitz
26-04
26-04
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 3 w Myślenicach klasy VII i gimnazjum
Myślenice [aktualizacja:26-04-2018]
Poland,MP
blitz
26-04
26-04
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 3 w Myślenicach- klasy I-III
Myślenice [aktualizacja:26-04-2018]
Poland,MP
szybkie
26-04
26-04
Turniej Cykliczny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom - Kwiecień 2018
Bytom [aktualizacja:26-04-2018]
Poland,SL
blitz
26-04
26-04
Turniej Małych Arcymistrzów - Turniej MASTERS
Żory [aktualizacja:26-04-2018]
Poland,SL
blitz
26-04
26-04
Wodzisławska liga Szachowa szkół podstawowych klasy 1-3
Wodzisław Śląski [aktualizacja:26-04-2018]
Poland,SL
szybkie
26-04
26-04
Wodzisławska Liga Szachowa szkół podstawowych klasy 4-7
Wodzisław Śląski [aktualizacja:26-04-2018]
Poland,SL
szybkie
26-04
26-04
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Dzieci (chłopcy)
Lublin [aktualizacja:26-04-2018]
Poland,LU
szybkie
26-04
26-04
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Dzieci (dziewczęta)
Lublin [aktualizacja:26-04-2018]
Poland,LU
szybkie
27-04
27-04
16. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2018
Białystok [aktualizacja:04-05-2018]
Poland,PL
szybkie
27-04
27-04
4 Turn. o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika -GP 2018
Hulcze [aktualizacja:27-04-2018]
Poland,LU
szybkie
27-04
27-04
812 5 blitz
Wadowice [aktualizacja:28-04-2018]
Poland,MP
klasyczne
27-04
02-05
DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 2018
Kolbuszowa [aktualizacja:03-05-2018]
Poland,PK
drużynowy, klasyczne
27-04
29-04
Dolnośląski finał szachów drużynowych LZS "Złota Wieża" 2018
Nowa Bystrzyca [aktualizacja:29-04-2018]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
27-04
27-04
Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:27-04-2018]
Poland,DS
szybkie
27-04
27-04
Grand Prix X -3_ UKS - G4
Tarnowskie Góry [aktualizacja:27-04-2018]
Poland,SL
szybkie
27-04
01-05
Indywidualny Puchar Polski do 6 lat -Chłopcy
Poronin [aktualizacja:01-05-2018]
Poland,MP
szybkie
27-04
01-05
Indywidualny Puchar Polski do 6 lat -Dziewczęta
Poronin [aktualizacja:01-05-2018]
Poland,MP
szybkie
27-04
01-05
Indywidualny Puchar Polski do 7 lat -Chłopcy
Poronin [aktualizacja:01-05-2018]
Poland,MP
szybkie
27-04
01-05
Indywidualny Puchar Polski do 7 lat -Dziewczęta
Poronin [aktualizacja:01-05-2018]
Poland,MP
szybkie
27-04
05-05
KURS INSTRUKTORSKI PZSZACH.
MIĘDZYZDROJE [aktualizacja:27-04-2018]
Poland,LB
klasyczne
27-04
07-05
Mistrzostwa Polski Kobiet Niewidomych i Słabowidzących
Sarbinowo [aktualizacja:08-05-2018]
Poland,WP
klasyczne
27-04
27-04
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Ludwika Dziewońskiego
Dobczyce [aktualizacja:27-04-2018]
Poland,MP
szybkie
27-04
27-04
Piątkowe Szachy Błyskawiczne w KS Korna Zakrzewo
Zakrzewo 15km od Poznania [aktualizacja:28-03-2018]
Poland,WP
blitz
27-04
27-04
Piątkowe Szalenstwo w Michałowicach
Michałowice ul Szkolna 15 [aktualizacja:27-04-2018]
Poland,MA
szybkie
27-04
27-04
Szachowe Grand Prix Lubartowa na "100 lat Niepodległości" (4 z10)
Lubartów [aktualizacja:27-04-2018]
Poland,LU
szybkie
27-04
27-04
Szachowy Piątek w Krakowskim Klubie Szachistów
Kraków [aktualizacja:27-04-2018]
Poland,MP
blitz
27-04
25-05
Turniej piątkowy (6)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:01-06-2018]
Poland,MA
klasyczne
27-04
27-04
Turniej Szachowy w Akumulatorze
Warszawa [aktualizacja:07-04-2018]
Poland,MA
blitz
27-04
06-05
Z Szachami przez Polskę - MIĘDZYZDROJE 2018 GRUPA A
MIĘDZYZDROJE [aktualizacja:08-05-2018]
Poland,ZP
klasyczne
27-04
06-05
Z Szachami przez Polskę - MIĘDZYZDROJE 2018 GRUPA B
Międzyzdroje [aktualizacja:06-05-2018]
Poland,ZP
klasyczne
28-04
29-04
Zielonkowskie Matowanie (4)
Zielonka [aktualizacja:04-05-2018]
Poland,MA
klasyczne
28-04
28-04
*** Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kuj-Pom w Szachach Szybkich***
Świecie [aktualizacja:27-04-2018]
Poland,KP
drużynowy, szybkie
28-04
28-04
*** IX Otwarty Turniej Szachowy ***
Świecie [aktualizacja:27-04-2018]
Poland,KP
szybkie
28-04
28-04
*** Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Szybkich ***
Świecie [aktualizacja:27-04-2018]
Poland,KP
szybkie
28-04
10-06
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SENIORÓW
Województwo W-M [aktualizacja:12-06-2018]
Poland,WM
drużynowy, klasyczneFIDE
28-04
28-04
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2018 - turniej 2 (do FIDE)
WILKOWICE [aktualizacja:28-04-2018]
Poland,SL
szybkie
28-04
28-04
Grand Prix Juniorów turniej IV
Tczew [aktualizacja:28-04-2018]
Poland,PO
szybkie
28-04
28-04
I Otwarty Turniej Szachowy Czterech Gmin - 3 turniej
Sucha Górna k/Polkowic [aktualizacja:28-04-2018]
Poland,DS
szybkie
28-04
28-04
I rodzinny turniej szachowy
Ciechanów [aktualizacja:28-04-2018]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
28-04
28-04
I Rodzinny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz
Zagórz [aktualizacja:28-04-2018]
Poland,PK
drużynowy, blitz
28-04
28-04
III Wiosenny Szachowy Turniej Klasyfikacyjny Zaklików 2018 dla zawodników bez kategorii
Zaklików [aktualizacja:29-04-2018]
Poland,PK
szybkie
28-04
28-04
III Wiosenny Szachowy Turniej Klasyfikacyjny Zaklików 2018 dla zawodników z V oraz IV kategorią
Zaklików [aktualizacja:29-04-2018]
Poland,PK
szybkie
28-04
28-04
IV Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018
Gdynia [aktualizacja:28-04-2018]
Poland,PO
szybkie
28-04
29-04
IX Szachowy Turniej "Ziemi Odrowążów"
Szydłowiec [aktualizacja:29-04-2018]
Poland,MA
szybkie
28-04
28-04
IX Turn. o Puchary Wójta Łabuń - Antoniego Wojciecha Turczyna -GP 2018
Łabunie [aktualizacja:02-05-2018]
Poland,LU
szybkie
28-04
28-04
IX Turniej Szachowy "Ziemi Odrowążów" Grupa Juniorzy
Szydłowiec [aktualizacja:29-04-2018]
Poland,MA
szybkie
28-04
28-04
MISTRZOSTWA MINISTRANTÓW DIECEZJI PELPLIŃSKIEJ I ARCHIDIECEZJI GDAŃSKIEJ
Stara Kiszewa [aktualizacja:10-05-2018]
Poland,PO
blitz
28-04
05-05
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Sypniewo k. Jastrowia [aktualizacja:21-03-2018]
Poland,WP
klasyczne
28-04
28-04
OLIMPIA I PRZYJACIELE
GOLESZÓW RÓWNIA [aktualizacja:28-04-2018]
Poland,SL
blitz
28-04
28-04
Rudzka Wiosna 2018 Grupa do 12 lat
Ruda Śląska Bykowina ul Sztygarska 9 [aktualizacja:28-04-2018]
Poland,SL
szybkie
28-04
28-04
Rudzka Wiosna 2018 Grupa Open
Ruda Śląska Bykowina ul Sztygarska 9 [aktualizacja:28-04-2018]
Poland,SL
szybkie
28-04
28-04
sawp[
poronin [aktualizacja:28-04-2018]
Poland,MP
blitz
28-04
28-04
Szachy Dla Dzieci #4
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:30-04-2018]
Poland,LB
szybkie
28-04
28-04
Turniej dla zawodników do 1250
Tczew [aktualizacja:29-04-2018]
Poland,PO
szybkie
28-04
28-04
Turniej Klasy I-VI
Łobez [aktualizacja:28-04-2018]
Poland,ZP
klasyczne
28-04
30-04
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2018 - grupa A
Białystok [aktualizacja:30-04-2018]
Poland,PL
klasyczneFIDE
28-04
30-04
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2018 - grupa B
Białystok [aktualizacja:04-05-2018]
Poland,PL
klasyczneFIDE
28-04
28-04
V TURNIEJ SZACHOWY KLAS I-III SP IWLA
Iwla [aktualizacja:30-04-2018]
Poland,PK
szybkie
28-04
29-04
VII Polish Open Shogi Championship
Wroclaw [aktualizacja:30-04-2018]
Poland,DS
inne
28-04
28-04
VIII Bialska Liga Szachowa - turniej w Roskoszy
Roskosz [aktualizacja:28-04-2018]
Poland,LU
szybkie
28-04
28-04
Wiosenny Turniej Szachowy dla dzieci w Muzeum Zabawy i Zabawek
Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach [aktualizacja:28-04-2018]
Poland,SK
blitz
28-04
28-04
Wiosenny Turniej Szachowy dla dzieci w Muzeum Zabawy i Zabawek
Muzeum Zabawy i Zabwek w Kielcach [aktualizacja:29-04-2018]
Poland,SK
blitz
28-04
28-04
XIII Memoriał Gabriela Bieńkowskiego
Łobez [aktualizacja:28-04-2018]
Poland,ZP
szybkie
28-04
28-04
XXIII Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic w szachach szybkich - gr.A (do lat 10)
Gorlice [aktualizacja:28-04-2018]
Poland,MP
szybkie
28-04
28-04
XXIII Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic w szachach szybkich - gr.B (do lat 16)
Gorlice [aktualizacja:28-04-2018]
Poland,MP
szybkie
28-04
28-04
XXIII Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic w szachach szybkich - gr.C (OPEN)
Gorlice [aktualizacja:28-04-2018]
Poland,MP
szybkie
29-04
29-04
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:03-04-2018]
Poland,MA
szybkie
29-04
29-04
II MTSz o Puchar Prezydenta Miasta Elblaga
Elblag [aktualizacja:30-04-2018]
Poland,WM
szybkie
29-04
29-04
II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny gr do lat 14
Czerwionka ul. Wolności 2A Sala Gimnastyczna przy Stadionie [aktualizacja:29-04-2018]
Poland,SL
blitz
29-04
29-04
II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny gr do lat 7
Czerwionka ul. Wolności 2A Sala Gimnastyczna przy Stadionie [aktualizacja:29-04-2018]
Poland,SL
szybkie
29-04
29-04
II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny gr do lat 9
Czerwionka ul. Wolności 2A Sala Gimnastyczna przy Stadionie [aktualizacja:29-04-2018]
Poland,SL
blitz
29-04
29-04
Otwarty Turniej z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja'2018
Łomża [aktualizacja:29-04-2018]
Poland,PL
szybkie
29-04
29-04
Pierwsze kroki - turniej dla maluchów
Ożarów [aktualizacja:01-05-2018]
Poland,LU
szybkie
29-04
30-04
Poronin Open - Rapid T1
Poronin [aktualizacja:30-04-2018]
Poland,MP
szybkie
29-04
29-04
Turniej drużynowy KANA-SZACH
Tarnów [aktualizacja:29-04-2018]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
29-04
29-04
Turniej Szachowy z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
BLIŻYN [aktualizacja:29-04-2018]
Poland,SK
szybkie
29-04
29-04
V Grand Prix Cieszyna Juniorów do lat 14 turniej 1/3
Cieszyn [aktualizacja:29-04-2018]
Poland,SL
szybkie
29-04
29-04
V Szachowe Grand Prix Cieszyna Juniorów do lat 10 turniej 1/3
Cieszyn [aktualizacja:29-04-2018]
Poland,SL
szybkie
29-04
29-04
Wielki rewanż za Najsłodszy turniej w historii szachów
Pabianice [aktualizacja:23-04-2018]
Poland,LD
szybkie
30-04
03-05
Klasyczny Turniej Szachowy - MAJÓWKA SZACHOWA - Rembów 2018
Rembów [aktualizacja:04-05-2018]
Poland,SK
klasyczne
30-04
03-05
Klasyczny Turniej Szachowy - MAJÓWKA SZACHOWA - Rembów 2018
Rembów [aktualizacja:04-05-2018]
Poland,SK
klasyczne
30-04
03-05
Klasyczny Turniej Szachowy - SZACHOWA MAJÓWKA z LUKKS Kielce - REMBÓW 2018
Rembów [aktualizacja:25-04-2018]
Poland,SK
klasyczne
30-04
30-04
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:30-04-2018]
Poland,LU
szybkie

(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)