Reklamy |
|
SZUKAJ TURNIEJÓW SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA: |
|
|
kwiecień 2018 | ||
---|---|---|
03-04 03-04 | 30 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:03-04-2018] | Poland,PL szybkie |
03-04 03-04 | Grand Prix - turniej VII - gr.A
Gorlice [aktualizacja:03-04-2018] | Poland,MA szybkie |
03-04 03-04 | Grand Prix - turniej VII - gr.B
Gorlice [aktualizacja:03-04-2018] | Poland,MP szybkie |
03-04 03-04 | I TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
KATOWICE [aktualizacja:05-04-2018] | Poland,SL szybkie |
03-04 03-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:03-04-2018] | Poland,LU szybkie |
03-04 15-04 | Turniej Młodych Talentów Szachowych
Ostrołęka [aktualizacja:12-04-2018] | Poland,MA klasyczne |
03-04 03-04 | VIII Diecezjalny Turniej Szachowy Nadziei Wielkanocnej
Czeremcha [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,PL szybkie |
03-04 03-04 | XXV Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca turniej 12
Kraków [aktualizacja:03-04-2018] | Poland,MP blitz |
04-04 04-04 | 770 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:25-04-2018] | Poland,MP szybkie |
04-04 13-04 | Eliminacje XI Mistrzostw UKS Pionier 2018
Jastrzębie-Zdrój [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,SL klasyczne |
04-04 21-06 | Wiosna2018ODK
Poznań [aktualizacja:18-06-2018] | Poland,WP blitz |
04-04 04-04 | XI Szachowe Grand Prix Starachowic - Turniej 8
Starachowice [aktualizacja:04-04-2018] | Poland,SK blitz |
04-04 08-04 | XVII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
POKRZYWNA (OŚRODEK VILLA DAGLESIA) [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,OP klasyczneFIDE |
05-04 22-06 | 200th YMCA Spring 2018-C
Warszawa [aktualizacja:22-06-2018] | Poland,MA klasyczneFIDE |
05-04 21-06 | 201st YMCA Spring 2018-D
Warszawa [aktualizacja:22-06-2018] | Poland,MA klasyczneFIDE |
05-04 05-04 | Copernicada 2018
Toruń [aktualizacja:05-04-2018] | Poland,KP szybkie |
05-04 05-04 | Grand Prix Malbork 2018 Turniej IV
Malbork [aktualizacja:06-04-2018] | Poland,PO blitz |
05-04 05-04 | Klub P.Z.Szach. (314 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:06-04-2018] | Poland,MA szybkie |
05-04 05-04 | Szachowa Liga Szkolna - Grupa A (Szkoły Podstawowe Klasy 1-4)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:05-04-2018] | Poland,SL szybkie |
05-04 05-04 | Szachowa Liga Szkolna - Grupa B (Szkoły Podstawowe Klasy 5-7)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:05-04-2018] | Poland,SL szybkie |
05-04 12-04 | Szkolny Turniej Szachowy klasy II kwiecień 2018
Matczyn [aktualizacja:12-04-2018] | Poland,LU szybkie |
05-04 05-04 | Turniej Małych Arcymistrzów Klasy 2
Żory [aktualizacja:05-04-2018] | Poland,SL blitz |
05-04 05-04 | VIII Turn. o Puchary Wójta Hrubieszowa - Jana Mołodeckiego GP 2018
Moniatycze [aktualizacja:05-04-2018] | Poland,LU szybkie |
05-04 05-04 | XIII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ
POKRZYWNA [aktualizacja:06-04-2018] | Poland,OP blitz |
06-04 06-04 | 13. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2018
Białystok [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,PL blitz |
06-04 22-06 | 198th YMCA Spring 2018-A
Warszawa [aktualizacja:22-06-2018] | Poland,MA klasyczneFIDE |
06-04 21-06 | 199th YMCA Spring 2018-B
Warszawa [aktualizacja:22-06-2018] | Poland,MA klasyczneFIDE |
06-04 06-04 | Drużynowy Turniej Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych-blitz
Konstancin [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,MA drużynowy, blitz |
06-04 18-05 | Eliminacje do Mistrzostw Juniorów RzKSz
Rzeszów [aktualizacja:18-05-2018] | Poland,PK klasyczne |
06-04 06-04 | Grand Prix ELPOS - PRYMUS - MOK 2017 w szachach szybkich P10 T4
Gniezno [aktualizacja:06-04-2018] | Poland,WP blitz |
06-04 06-04 | Grand Prix Polonii Wrocław BLITZ
Wrocław [aktualizacja:06-04-2018] | Poland,DS blitz |
06-04 06-04 | KLUBOWY PIĄTEK W KKSZ 2018/04/06
Kraków [aktualizacja:06-04-2018] | Poland,MP blitz |
06-04 06-04 | Piątkowe szaleństwo
Michałowice ul. Szkolna [aktualizacja:06-04-2018] | Poland,MA szybkie |
06-04 06-04 | Szachowa Liga Szkolna - Grupa C (Gimnazja)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:06-04-2018] | Poland,SL szybkie |
06-04 06-04 | Szachowa Liga Szkolna - Grupa D (Ponadgimnazjalne)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:06-04-2018] | Poland,SL szybkie |
06-04 06-04 | Szybkie FIDEgranie w Hetmanie 13_2018
Warszawa [aktualizacja:13-04-2018] | Poland,MA szybkie |
06-04 08-06 | Turniej Konstytucji 3 Maja 2018 Grupa A
Radom [aktualizacja:11-06-2018] | Poland,MA szybkie |
06-04 06-04 | WOM szkolny - Mokotów SP
Warszawa [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
07-04 07-04 | Drużynowy Turniej Szkół Podstawowych
Konstancin Jeziorna [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
07-04 07-04 | *** I Otwarte Mistrzostwa Gminy Warlubie*** Grupa B
Warlubie [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,KP szybkie |
07-04 07-04 | *** I Otwarte Mistrzostwa Gminy Warlubie***OPEN
Warlubie [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,KP szybkie |
07-04 07-04 | 12. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Chłopców do lat 7
Białystok [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,PL szybkie |
07-04 07-04 | 12. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 7
Białystok [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,PL szybkie |
07-04 07-04 | 26. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach dla dzieci - II turniej - GRUPA D
Wrocław [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,DS szybkie |
07-04 07-04 | 26. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach dla dzieci - II turniej - GRUPA E
Wrocław [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,DS szybkie |
07-04 07-04 | 26. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach dla dzieci - II turniej - GRUPA F
Wrocław [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,DS szybkie |
07-04 07-04 | 60 Turniej Szachowy o ZŁOTĄ WIEŻĘ - Finał Wojewódzki PK 2018
Czarna powiat dębicki [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
07-04 07-04 | Dolnośląskie Młódzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,DS szybkie |
07-04 08-04 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2018 (III liga)
Warszawa [aktualizacja:10-04-2018] | Poland,MA drużynowy, klasyczne |
07-04 08-04 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2018 (III liga) wersja rankingowa
Warszawa [aktualizacja:10-04-2018] | Poland,MA drużynowy, klasyczne |
07-04 07-04 | Druzynowy Turniej Szkol Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych-Rapid
Konstancin [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
07-04 08-04 | GAME OVER XI - Group A
RYBNIK [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,SL klasyczneFIDE |
07-04 08-04 | GAME OVER XI - Group B
RYBNIK [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,SL klasyczneFIDE |
07-04 07-04 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1000-1100
GDAŃSK [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,PO szybkie |
07-04 08-04 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1400
GDAŃSK [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,PO klasyczne |
07-04 08-04 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,PO klasyczne |
07-04 08-04 | Grand Prix Chylice-Piaseczno: Rozważne IV 2018 (FIDE)
Chylice [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,MA klasyczne |
07-04 07-04 | Grand Prix Nowego Tomyśla - Turniej III
Nowy Tomyśl [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,WP szybkie |
07-04 07-04 | Grand Prix Siedlec 2018 - turniej 4
Siedlce [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,MA szybkie |
07-04 07-04 | I Otwarte Mistrzostwa Tczewa do lat 10
Tczew [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,PO szybkie |
07-04 07-04 | II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Targówek grupa A
Warszawa [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,MA szybkie |
07-04 08-04 | Indywidualne Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego w szachach klasycznych - A
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,LB klasyczne |
07-04 08-04 | Indywidualne Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego w szachach klasycznych - B
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,LB klasyczne |
07-04 07-04 | Indywidualne Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego w szachach szybkich - C
Zielona Góra [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,LB szybkie |
07-04 07-04 | IV Turniej o Puchary Wójta Bełżca - Andrzeja Adamka GP 2018
Bełżec [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,LU szybkie |
07-04 07-04 | Kowale Chess Cup 2018
Kowale [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,PO blitz |
07-04 11-04 | Mistrzostwa Klubu LKSz GCKiP Czarna na 2018 r.
Chotowa [aktualizacja:11-04-2018] | Poland,PK klasyczne |
07-04 07-04 | O Puchar Prezesa Traktor 4 x 4 Gr - B Dziewczyny.
Przyszowa [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,MP szybkie |
07-04 07-04 | Otwarty Turniej Szachowy UKS ŻAGLE
Józefów k. Warszawy [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,MA szybkie |
07-04 07-04 | Otwarty Turniej Szachowy UKS ŻAGLE - PIERWSZE KROKI (do 10 lat; do V kat. szach.)
Józefów k. Warszawy [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,MA szybkie |
07-04 07-04 | Otwarty Turniej Szachowy w cyklu Grand Prix Torunia 2017/18 - runda 7 - OPEN A
Toruń [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,KP szybkie |
07-04 07-04 | Otwarty Turniej Szachowy w cyklu Grand Prix Torunia 2018 - r. VII OPEN B
Toruń [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,KP szybkie |
07-04 07-04 | Puchar Prezesa Traktor 4 x 4 Gr-A Chłopcy
Przyszowa [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,MP szybkie |
07-04 07-04 | Sobotni Turniej Szachowy SKKS Świetlica NADZIEJA Przemyśl
Przemyśl [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,PK szybkie |
07-04 07-04 | Szkolna Liga Szachowa - I Liga / VI kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,WM szybkie |
07-04 07-04 | Szkolna Liga Szachowa - II liga / VI kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,WM szybkie |
07-04 07-04 | Szkolna Liga Szachowa - III liga / VI kolejka / - V edycja
Ostróda [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,WM szybkie |
07-04 07-04 | Turniej Szachowy dla Nauczycieli o Puchar Dyrektora PCEN
Przemyśl [aktualizacja:12-04-2018] | Poland,PK szybkie |
07-04 07-04 | Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Świerklaniec
Świerklaniec [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,SL szybkie |
07-04 27-04 | Turniej Szkoleniowy A.Sz. ZEFIR 3/2018 Gr. do lat 11
Rybnik [aktualizacja:25-05-2018] | Poland,SL blitz |
07-04 27-04 | Turniej Szkoleniowy A.Sz. ZEFIR 3/2018 - Gr. do lat 8
Rybnik [aktualizacja:25-05-2018] | Poland,SL blitz |
07-04 07-04 | V Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Szybkich
Pęgów [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,DS szybkie |
07-04 07-04 | VI Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pułtusku I - C
Pułłusk [aktualizacja:10-04-2018] | Poland,MA szybkie |
07-04 07-04 | VI Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pułtusku I - S
Pułtusk [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,MA szybkie |
07-04 07-04 | VI Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pułtusku I- A
Pułtusk [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,MA szybkie |
07-04 22-04 | VI Turniej Szachowy o Puchar Wdy
Lipusz [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,PO klasyczneFIDE |
07-04 08-04 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa A FIDE
Wrocław [aktualizacja:11-04-2018] | Poland,DS klasyczne |
07-04 08-04 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa B 1600
Wrocław [aktualizacja:12-04-2018] | Poland,DS klasyczne |
07-04 08-04 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa C 1400
Wrocław [aktualizacja:12-04-2018] | Poland,DS klasyczne |
07-04 08-04 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa D 1100-1250
Wrocław [aktualizacja:13-04-2018] | Poland,DS klasyczne |
07-04 07-04 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa E 1000-1100
Wrocław [aktualizacja:13-04-2018] | Poland,DS szybkie |
07-04 07-04 | X MISTRZOSTWA ZIEMII LUBUSKIEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W SZACHACH
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:11-04-2018] | Poland,LB szybkie |
07-04 07-04 | X MISTRZOSTWA ZIEMII LUBUSKIEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W SZACHACH
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:12-04-2018] | Poland,LB szybkie |
07-04 07-04 | XVII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,DS szybkie |
07-04 07-04 | XVII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,DS szybkie |
07-04 07-04 | XVII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,DS szybkie |
07-04 08-04 | XX Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-30 open
Szczurowa [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,MP szybkie |
07-04 07-04 | XX OGÓLNOPOLSKI MEMORIAŁ Jana Wijaczki w SZACHACH
Tomaszów Maz. [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,LD szybkie |
07-04 08-04 | XX Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-30 juniorzy
Szczurowa [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,MP szybkie |
07-04 08-04 | XXIII Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów Grupa A
Mszana Dolna [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,MP klasyczne |
07-04 07-04 | XXIII Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów Grupa B
Mszana Dolna [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,MP szybkie |
07-04 08-04 | XXIV SUWALSKA LIGA SZKOLNA - do lat 11 (2007 r. i młodsze) - VIII Turniej
Suwałki [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,PL szybkie |
07-04 08-04 | XXIV SUWALSKA LIGA SZKOLNA - do lat 13 i gimnazja (2002 r. i mł.) - VIII Turniej
Suwałki [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,PL szybkie |
07-04 08-04 | XXIV SUWALSKA LIGA SZKOLNA - do lat 9 (2009 r. i młodsze) - VIII Turniej
Suwałki [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,PL szybkie |
08-04 08-04 | 17. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Chłopców do lat 8
Białystok [aktualizacja:09-04-2018] | Poland,PL szybkie |
08-04 08-04 | 17. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 8
Białystok [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,PL szybkie |
08-04 08-04 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:03-04-2018] | Poland,MA szybkie |
08-04 20-05 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO JUNIORÓW
Woj. Warm-Maz [aktualizacja:22-05-2018] | Poland,WM drużynowy, klasyczne |
08-04 08-04 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1200-1250
GDAŃSK [aktualizacja:17-04-2018] | Poland,PO szybkie |
08-04 08-04 | Grand Prix Chylice--Piaseczno: Aktywne IV 2018
Chylice [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,MA szybkie |
08-04 08-04 | Grand Prix Połczyna-Zdroju III-edycja
Połczyn-Zdrój Galeria Kino "Goplana" [aktualizacja:06-04-2018] | Poland,ZP szybkie |
08-04 08-04 | II TURNIEJ O PUCHAR PREZESA OSP JAROMIERZ
Jaromierz [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,WP szybkie |
08-04 08-04 | II turniej szachowy o puchar "WZGÓRZA TUMSKIEGO"
Płock [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,MA szybkie |
08-04 08-04 | III Grand Prix w Szachach Bliżyn 2018 XVIII edycja
BLIŻYN [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,SK klasyczne |
08-04 08-04 | III Turniej Wielkanocny turniej szachpwy dla dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli |||| Grupa do lat 8 |||| Grupa do lat 14 ||||
Środa Wlkp. [aktualizacja:26-03-2018] | Poland,WP szybkie |
08-04 08-04 | IV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice
Marklowice [aktualizacja:10-04-2018] | Poland,SL szybkie |
08-04 08-04 | Memoriał Dawida Przepiórki do lat 8 Warszawa 2018
Warszawa [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,MA szybkie |
08-04 08-04 | Memoriał Dawida Przepiórki Warszawa 2018
Warszawa [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,MA szybkie |
08-04 08-04 | Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Szachach Błyskawicznych
GDAŃSK [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,PO blitz |
08-04 08-04 | VI Ogólnoplski Turniej Szachowy " Królewska Gra i Ja" Grupa:A (open}
Andrychów [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,MP szybkie |
08-04 08-04 | VI Ogólnoplski Turniej Szachowy "Królewska Gra i Ja" Grupa: C
Andrychów [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,MP szybkie |
08-04 08-04 | VI Ogólnoplski Turniej Szachowy "Królewska Gra i Ja" Grupa:B
Andrychów [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,MP szybkie |
08-04 08-04 | VI Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2018 T4 gr. D07/C07
Mielec [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,PK szybkie |
08-04 08-04 | VI Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2018 T4 gr. D09/C09
Mielec [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,PK szybkie |
08-04 08-04 | VI Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2018 T4 gr. D11/C11
Mielec [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,PK szybkie |
08-04 08-04 | VI Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2018 T4 gr. D13/C13
Mielec [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,PK szybkie |
08-04 08-04 | VIII Memoriał Krzysztofa Kierzkowskiego
Orzysz [aktualizacja:11-04-2018] | Poland,WM szybkie |
08-04 08-04 | XII Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka - kobiety
CIECHANOWIEC [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,PL szybkie |
08-04 08-04 | XII Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka - mężczyźni
CIECHANOWIEC [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,PL szybkie |
08-04 08-04 | XV TURNIEJ SZACHOWY im. WŁADYSŁAWA BRISSA - TURNIEJ JUNIORÓW DO 14 LAT
Bielsko-Biała [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,SL szybkie |
08-04 08-04 | XV TURNIEJ SZACHOWY im. WŁADYSŁAWA BRISSA O TYTUŁ MISTRZA OSIEDLA "ZŁOTE ŁANY"
Bielsko-Biała [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,SL szybkie |
09-04 09-04 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:03-04-2018] | Poland,SL szybkie |
09-04 09-04 | Finał Mistrzostw Bydgoszczy w Grze Aktywnej w Warcabach Stupolowych (100)
Bydgoszcz [aktualizacja:10-04-2018] | Poland,KP blitz |
09-04 09-04 | IX Turniej Warcabów Stupolowych w Klubie Odnowa
Bydgoszcz [aktualizacja:10-04-2018] | Poland,KP blitz |
09-04 09-04 | Otwarte Szachowe Mistrzostwa Klubu Odnowa
Bydgoszcz [aktualizacja:10-04-2018] | Poland,KP szybkie |
09-04 09-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:09-04-2018] | Poland,LU szybkie |
09-04 09-04 | Szachiści grają dla Polonii - Finał Akcji 2018
Warszawa [aktualizacja:09-04-2018] | Poland,MA blitz |
09-04 09-04 | VII Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_klasyVII_i_Gimnazja_Chłopcy
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:09-04-2018] | Poland,LU szybkie |
09-04 09-04 | VII Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_klasy_VII_i_Gimnazja
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:09-04-2018] | Poland,LU szybkie |
09-04 09-04 | VII Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Sz Podst. kl. I-III_Chłopcy
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:10-04-2018] | Poland,LU szybkie |
09-04 09-04 | VII Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Sz. Pods. klasy I-III_Dz.
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:10-04-2018] | Poland,LU szybkie |
09-04 09-04 | VII Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Szkoła Podst. klasy IV-VI_Chł
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:09-04-2018] | Poland,LU szybkie |
09-04 09-04 | VII Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Szkoła Podst. klasy IV-VI_Dz
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:09-04-2018] | Poland,LU szybkie |
09-04 09-04 | Wodzisławska Liga Szachowa szkół podstawowych 1-3
Wodzisław Śląski [aktualizacja:09-04-2018] | Poland,SL szybkie |
09-04 09-04 | Wodzisławska liga szachowa szkół podstawowych klasy 4-7
Wodzisław Śląski [aktualizacja:09-04-2018] | Poland,SL szybkie |
09-04 09-04 | WOM szkolny - Wola (nieoficjalny)
Warszawa [aktualizacja:09-04-2018] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
09-04 09-04 | WOM szkolny - Wola (oficjalny)
Warszawa [aktualizacja:09-04-2018] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
10-04 10-04 | 31 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokołka [aktualizacja:10-04-2018] | Poland,PL szybkie |
10-04 10-04 | Grand Prix Grzybowic cykl II 1 z 13
Zabrze [aktualizacja:10-04-2018] | Poland,SL szybkie |
10-04 10-04 | Grand Prix klubu HETMAN - VIII Turniej P7+3s
Konin [aktualizacja:11-04-2018] | Poland,WP blitz |
10-04 10-04 | Mistrzostwa Mokotowa - Gimnazja chłopcy
Warszawa [aktualizacja:10-04-2018] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
10-04 10-04 | Mistrzostwa Mokotowa - Gimnazja dziewczęta
Warszawa [aktualizacja:25-04-2018] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
10-04 10-04 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 7 Gr-A GIM (ur. w 2004r. i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:10-04-2018] | Poland,MP szybkie |
10-04 10-04 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 7 Gr-B SP-CH (ur. w 2005r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:10-04-2018] | Poland,MP szybkie |
10-04 10-04 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 7 Gr-C SP-DZ (ur. w 2005r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:10-04-2018] | Poland,MP szybkie |
10-04 10-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:10-04-2018] | Poland,LU szybkie |
10-04 10-04 | Ponadgimnazjalne Mistrzostwa Szczecina w Szachach
Szczecin [aktualizacja:10-04-2018] | Poland,ZP klasyczne |
10-04 10-04 | XVIII Indywidualne Mistrzostwa Szkół Powiatu Lubartowskiego - Igrzyska Dzieci
Lubartów [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,LU szybkie |
10-04 10-04 | XVIII Indywidualne Mistrzostwa Szkół Powiatu Lubartowskiego - Igrzyska Młodzieży
Lubartów [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,LU szybkie |
10-04 10-04 | XVIII Indywidualne Mistrzostwa Szkół Powiatu Lubartowskiego - Licealiada
Lubartów [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,LU szybkie |
10-04 10-04 | XXV Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 13
Kraków [aktualizacja:10-04-2018] | Poland,MP blitz |
11-04 11-04 | 1a/IV Turniej o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Cezarego Girgiela - GP 2018
Łaszczów [aktualizacja:20-04-2018] | Poland,LU szybkie |
11-04 11-04 | 1B/IV Turniej o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Cezarego Girgiela - GP 2018
Łaszczów [aktualizacja:20-04-2018] | Poland,LU szybkie |
11-04 11-04 | 771 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:11-04-2018] | Poland,MP szybkie |
11-04 11-04 | II Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Olsztyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach
Biskupiec [aktualizacja:11-04-2018] | Poland,WM drużynowy, szybkie |
11-04 11-04 | II Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 6 - chłopcy
Starachowice [aktualizacja:12-04-2018] | Poland,SK blitz |
11-04 11-04 | II Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 6 - dziewczęta
Starachowice [aktualizacja:12-04-2018] | Poland,SK blitz |
11-04 11-04 | III Mistrzostwa Gminy Lubenia w Szachach
Straszydle [aktualizacja:30-04-2018] | Poland,PK szybkie |
11-04 11-04 | Międzyszkolny Turniej Szachowy
Walbrzych [aktualizacja:11-04-2018] | Poland,DS blitz |
11-04 11-04 | Mistrzostwa Ciechanowa do lat 8.
Ciechanów [aktualizacja:26-04-2018] | Poland,MA blitz |
11-04 11-04 | Mistrzostwa Dzielnicy Wesola w szachach w ramach WOM
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:11-04-2018] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
11-04 11-04 | Turniej Finałowy Projektu Edukacja Przez Szachy W Szkole kl I chłopcy
Kraków [aktualizacja:20-03-2018] | Poland,MP blitz |
11-04 11-04 | Turniej Finałowy Projektu Edukacja Przez Szachy w Szkole kl I chłopcy
Kraków [aktualizacja:11-04-2018] | Poland,MP blitz |
11-04 11-04 | Turniej Finałowy Projektu Edukacja Przez Szachy w Szkole kl I dziewczynki
Kraków [aktualizacja:11-04-2018] | Poland,MP blitz |
11-04 11-04 | Turniej Finałowy Projektu Edukacja Przez Szachy w Szkole kl II chłopcy
Kraków [aktualizacja:11-04-2018] | Poland,MP blitz |
11-04 11-04 | Turniej Finałowy Projektu Edukacja Przez Szachy w Szkole kl II dziewczynki
Kraków [aktualizacja:11-04-2018] | Poland,MP blitz |
11-04 11-04 | Turniej Finałowy Projektu Edukacja Przez Szachy w Szkole kl III chłopcy
Kraków [aktualizacja:11-04-2018] | Poland,MP blitz |
11-04 11-04 | Turniej Finałowy Projektu Edukacja Przez Szachy w Szkole kl III dziewczynki
Kraków [aktualizacja:11-04-2018] | Poland,MP blitz |
11-04 14-05 | Turniej Klasyfikacyjny SP Stary Folwark
Stary Folwark [aktualizacja:14-05-2018] | Poland,PL klasyczne |
11-04 11-04 | V Puchar Arcymistrzowskiej Wieży
Wysoka [aktualizacja:11-04-2018] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
11-04 27-06 | Wiosenne granie w Hetmanie 2018_D
Warszawa [aktualizacja:27-06-2018] | Poland,MA klasyczneFIDE |
11-04 11-04 | XXVI MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI LEŚNIKÓW W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH
Orzechowo Morskie [aktualizacja:20-04-2018] | Poland,PO blitz |
11-04 14-04 | XXVI MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI LEŚNIKÓW W SZACHACH SZYBKICH
Orzechowo Morskie [aktualizacja:03-05-2018] | Poland,PO szybkie |
12-04 12-04 | 51 WOM Szkolny - eliminacje Bemowo
Warszawa [aktualizacja:12-04-2018] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
12-04 12-04 | I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Przedszkola nr 14 w Koninie
Konin [aktualizacja:12-04-2018] | Poland,WP szybkie |
12-04 12-04 | I Turniej szachowy o Puchar Dyrektora Przedszkola nr 14 w Koninie - rodzice
Konin [aktualizacja:12-04-2018] | Poland,WP szybkie |
12-04 12-04 | Indywidualne Igrzyska Młodzieży Szkolnej Krosno Gr.
KROSNO [aktualizacja:12-04-2018] | Poland,PK szybkie |
12-04 12-04 | Klub P.Z.Szach. (315 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,MA szybkie |
12-04 12-04 | Mistrzostwa Przedszkola ŚMIESZEK w Szachach 2018
Olsztyn [aktualizacja:12-04-2018] | Poland,WM blitz |
12-04 12-04 | Mistrzostwa Radzynia Podlaskiego szkół podstawowych klas 1-3
Radzyń Podlaski [aktualizacja:12-04-2018] | Poland,LU blitz |
12-04 12-04 | Turniej Szachowy im. Powstańców Wielkopolskich w Zdziechowie chłopcy kl. 1-4
Zdziechowa [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,WP szybkie |
12-04 12-04 | Turniej Szachowy im. Powstańców Wielkopolskich w Zdziechowie chłopcy kl. 5-7
Zdziechowa [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,WP szybkie |
12-04 12-04 | Turniej Szachowy im. Powstańców Wielkopolskich w Zdziechowie dziewczynki kl. 1-4
Zdziechowa [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,WP szybkie |
12-04 12-04 | Turniej Szachowy im. Powstańców Wielkopolskich w Zdziechowie dziewczynki kl. 5-7
Zdziechowa [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,WP szybkie |
12-04 12-04 | VIII Turniej o Puchary Wójta Mircza - Marty Małyszek - GP 2018
Kryłów [aktualizacja:20-04-2018] | Poland,LU szybkie |
12-04 12-04 | XIX Dolnośląskie Igrzyska LZS - Powiat trzebnicki - seniorzy
Wisznia Mała [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,DS szybkie |
13-04 13-04 | 14. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2018
Białystok [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,PL szybkie |
13-04 13-04 | Grand Prix Polonii Wrocław Rapid 6
Wrocław [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,DS szybkie |
13-04 13-04 | Grand Prix Wadowic w Szachach-kloc55
Wadowice [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,MP blitz |
13-04 13-04 | KLUBOWY PIĄTEK W KKSZ
Kraków [aktualizacja:13-04-2018] | Poland,MP blitz |
13-04 13-05 | Kurs instruktora szachów w szkole - lubuskie 2018
Gorzów Wlkp. - Kożuchów - Gubin [aktualizacja:17-04-2018] | Poland,LB inne |
13-04 13-04 | Liga szachowa SP4 Ełk
Ełk [aktualizacja:20-04-2018] | Poland,WM blitz |
13-04 13-04 | Mistrzostwa kwietnia - KTS Kalisz 1000-1400 - 4 turniej do lat 12
Kalisz [aktualizacja:13-04-2018] | Poland,WP szybkie |
13-04 13-04 | Mistrzostwa kwietnia w KTS Kalisz - 8 turniej OPEN
Kalisz [aktualizacja:13-04-2018] | Poland,WP szybkie |
13-04 13-04 | Mistrzostwa LO nr III im. Juliusza Słowackiego w Otwocku
Otwock [aktualizacja:17-04-2018] | Poland,MA szybkie |
13-04 13-04 | Piątkowe Szalenstwo Michałowice
Michałowice [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MA klasyczne |
13-04 13-04 | Szachowa Liga Młodych Mistrzów - do lat 7 9 11 13 (3z8)
Lubartów [aktualizacja:13-04-2018] | Poland,LU szybkie |
13-04 13-04 | Szybkie FIDEgranie w Hetmanie 14_2018
Warszawa [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MA szybkie |
13-04 13-04 | Turniej o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Prabutach
Prabuty [aktualizacja:13-04-2018] | Poland,PO blitz |
13-04 20-04 | Turniej piątkowy (5)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,MA szybkie |
13-04 13-04 | Turniej Szachowy w Akumulatorze
Warszawa [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,MA blitz |
13-04 15-04 | Turniej WKSz-1938 20th
Włocławek [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,KP klasyczne |
13-04 13-04 | V GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH - turniej VII
Dobczyce [aktualizacja:13-04-2018] | Poland,MP szybkie |
13-04 13-04 | XIV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP1 w Elblągu
Elbląg [aktualizacja:13-04-2018] | Poland,WM szybkie |
14-04 14-04 | EKOSZACH - zawodnicy rocznik 2008 i młodsi
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,WP blitz |
14-04 15-04 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,LU klasyczne |
14-04 15-04 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na Kandydata na Mistrza
Lublin [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,LU klasyczne |
14-04 14-04 | 238 Szachbem Puchar OKiE Bemowo SM Wola do 12 lat ur. 2005 i młodsi
Warszawa [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | 238 Szachbem Puchar OKiE Bemowo SM Wola do lat 8 ur. 2009r.
Warszawa [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | 8. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2010 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,PL szybkie |
14-04 14-04 | Żorska Liga Szachowa Juniorów kwiecień 2018
Żory [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,SL blitz |
14-04 14-04 | Żorska Liga Szachowa Seniorów Kwiecień 2018
Żory [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,SL szybkie |
14-04 22-04 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW - 50+
Wałbrzych [aktualizacja:30-01-2018] | Poland,DS drużynowy, klasyczneFIDE |
14-04 22-04 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW - 65+
Wałbrzych [aktualizacja:30-01-2018] | Poland,DS drużynowy, klasyczneFIDE |
14-04 15-04 | Drugie Urodziny Szachowej Dwójki (FIDE) - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,MA klasyczneFIDE |
14-04 15-04 | Drugie Urodziny Szachowej Dwójki - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,MA klasyczne |
14-04 14-04 | Drugie Urodziny Szachowej Dwójki - grupa C
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | EKOSZACH rocznik 2004-2002
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,WP blitz |
14-04 14-04 | EKOSZACH rocznik 2007-2005
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,WP blitz |
14-04 14-04 | GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ - V turniej 14.04.2018r.
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,DS szybkie |
14-04 14-04 | GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej - 14.04.2018r. Grupa B
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,DS szybkie |
14-04 14-04 | I Indywidualna Międzyszkolna Bydgoska Liga Szachowa - runda 3 - TURNIEJ A
Białe Błota [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,KP szybkie |
14-04 14-04 | I Indywidualna Międzyszkolna Bydgoska Liga Szachowa - runda 3 - TURNIEJ B
Białe Błota [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,KP szybkie |
14-04 15-04 | I TURNIEJ SZACHOWY O KATEGORIE UAM POZNAŃ 14-15.04.2018 Poznań
Poznań [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,WP klasyczne |
14-04 14-04 | I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Kat. Szkoły Podstaw. w Olsztynie A
Olsztyn [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,WM szybkie |
14-04 14-04 | I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Kat. Szkoły Podstaw. w Olsztynie B
Olsztyn [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,WM szybkie |
14-04 14-04 | I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Katolickiej Szkoły Podstawowej w Olsztynie
Olsztyn [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,WM szybkie |
14-04 15-04 | I TURNIEJ SZACHOWY UAM POZNAŃ FIDE-OPEN 14-15.04.2018 Poznań
POZNAŃ [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,WP klasyczne |
14-04 14-04 | II Turniej Szachowy Powiśla Dąbrowskiego o puchar Fundacji CORDARE
Dąbrowa Tarnowska [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MP blitz |
14-04 14-04 | II MISTRZOSTWA KNUROWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Knurów [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,SL blitz |
14-04 14-04 | II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Wadowic
Wadowice [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MP blitz |
14-04 14-04 | III Grand Prix Starogardu Gdańskiego 2018
Starogard Gdański [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,PO szybkie |
14-04 15-04 | III Turniej Klasyfikacyjny w MCK
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,SK klasyczne |
14-04 14-04 | III Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 6 w Gdyni
Gdynia [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,PO szybkie |
14-04 14-04 | INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH O PUCHAR STAROSTY
KĘDZIERZYN-KOŹLE [aktualizacja:09-04-2018] | Poland,OP szybkie |
14-04 14-04 | IV MISTRZOSTWA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ - rocznik 2007 i młodsi
Kraków-Tyniec [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MP szybkie |
14-04 14-04 | IV MISTRZOSTWA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ - roczniki 1998-2002
Kraków-Tyniec [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MP szybkie |
14-04 14-04 | IV MISTRZOSTWA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ - roczniki 2003-2006
Kraków-Tyniec [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MP szybkie |
14-04 14-04 | Mój Pierwszy Mat r. 2009 i młodsi bez kat. szach. 14.04.2018 l
Poznań [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,WP szybkie |
14-04 14-04 | Młode Talenty rocznik 2007 i mł. do rank. 1400 14.04.2018
Poznań [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,WP szybkie |
14-04 14-04 | Młode TALENTY Targówek (dla zawodników ur. w 2004 r. i młodszych do III kat)
Warszawa [aktualizacja:17-04-2018] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | Memoriał ks. Ludomira Lissowskiego w szachach
Sierpc [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,MA blitz |
14-04 15-04 | Mistrzostwa Suwałk Młodzików do lat 8 w szachach
Suwałki [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,PL klasyczne |
14-04 14-04 | Mistrzostwa Szczecina Szkół Podstawowaych kl. 1-3
Szczecin [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,ZP szybkie |
14-04 14-04 | Mistrzostwa Szczecina Szkół Podstawowych kl. 6-7
Szczecin [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,ZP szybkie |
14-04 14-04 | Mistrzostwa Szczecina Szkół Podstawowych w Szachach 2018 klasy 4-5
Szczecin [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,ZP szybkie |
14-04 14-04 | Otwarte Mistrzostwa Tczewa w szachach szybkich FIDE
Tczew [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,PO szybkie |
14-04 14-04 | REGULAMIN MISTRZOSTW POWIATU LZS I MIESZKAŃCÓW WSI I MIAST
Kamienna Góra [aktualizacja:20-03-2018] | Poland,DS szybkie |
14-04 14-04 | SOBOTA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,ZP szybkie |
14-04 14-04 | SOBOTA SZACHOWA DLA OSÓB TOWARZYSZĄCYCH JUNIOROM
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,ZP szybkie |
14-04 14-04 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2017-2018 - Turniej 6A (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,SL szybkie |
14-04 14-04 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2017-2018 - Turniej 6B
STRUMIEŃ [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,SL blitz |
14-04 14-04 | Szachowa Sobota w Klubie "Na Chrobrego"
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,LB szybkie |
14-04 14-04 | Szachy wiosną (gr. C - U14 - do IV kat)
Kraków [aktualizacja:26-04-2018] | Poland,MP szybkie |
14-04 15-04 | Szachy wiosną! (gr. B - U12 do 1599 FIDE)
Kraków [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,MP klasyczneFIDE |
14-04 14-04 | Szachy wiosną! (gr. D - U11 - do IV kat)
Kraków [aktualizacja:26-04-2018] | Poland,MP szybkie |
14-04 14-04 | Szachy wiosną! (gr. E - U08 - do IV kat)
Kraków [aktualizacja:26-04-2018] | Poland,MP szybkie |
14-04 15-04 | Szachy wiosną! (OPEN FIDE)
Kraków [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,MP klasyczneFIDE |
14-04 14-04 | SZACHY Z ORŁEM - Kwartalny Turniej Szachowy - II kwartał 2018 (grupa A)
Kozy [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,SL szybkie |
14-04 15-04 | SZACHY Z ORŁEM - Kwartalny Turniej Szachowy - II kwartał 2018 (grupa B)
Kozy [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,SL klasyczne |
14-04 14-04 | Turniej na V i IV kategorię szachową
Łomża [aktualizacja:18-04-2018] | Poland,PL szybkie |
14-04 14-04 | Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. GRUPA DO 10 LAT
Kielce [aktualizacja:17-04-2018] | Poland,SK szybkie |
14-04 14-04 | Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. GRUPA DO 18 LAT
Kielce [aktualizacja:17-04-2018] | Poland,SK szybkie |
14-04 14-04 | Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. GRUPA OPEN
Kielce [aktualizacja:17-04-2018] | Poland,SK szybkie |
14-04 14-04 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA BUTTERFLY SCHOOL- GRUPA BLUE
Toruń [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,KP szybkie |
14-04 14-04 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA BUTTERFLY SCHOOL- GRUPA RED
Toruń [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,KP szybkie |
14-04 14-04 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA BUTTERFLY SCHOOL- GRUPA YELLOW
Toruń [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,KP szybkie |
14-04 14-04 | Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-A (urodzeni w 2005 - 2002 )
SP Przebieczany [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MP szybkie |
14-04 14-04 | Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-B (urodzeni w 2008 - 2006 )
SP Przebieczany [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MP szybkie |
14-04 14-04 | Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-C (urodzeni w 2009 i młodsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MP szybkie |
14-04 14-04 | Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-Open (urodzeni w 2001 i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MP szybkie |
14-04 14-04 | V MEMORIAŁ ANDRZEJA JANIKA Kl. I - III i Przedszkolaki
Kraków [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MP szybkie |
14-04 14-04 | V MEMORIAŁ ANDRZEJA JANIKA Kl. IV - VI
Kraków [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MP szybkie |
14-04 14-04 | V MEMORIAŁ ANDRZEJA JANIKA KL. VII - i Gimnazjum
Kraków [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MP szybkie |
14-04 14-04 | V Szachowe Mistrzostwa Uczniów S. P. Gminy Piaseczno - klasy 5-7
Piaseczno [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | V Szachowe Mistrzostwa Uczniów S. P. Gminy Piaseczno chłopcy 0-II
Piaseczno [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | V Szachowe Mistrzostwa Uczniów S. P. Gminy Piaseczno chłopcy 3-4
Piaseczno [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | V Szachowe Mistrzostwa Uczniów S. P. Gminy Piaseczno kobiety 0-II
Piaseczno [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | V Szachowe Mistrzostwa Uczniów S. P. Gminy Piaseczno kobiety III-IV
Piaseczno [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | VI Otwarte Mistrzostwa KSP w Siedlcach Gr B (szkoła podstawowa i dzieci)
Siedlce [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | VI Otwarte Mistrzostwa Szachowe KSP w Siedlcach Gr A (młodzież i dorośli)
Siedlce [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | VI PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2018 - turniej 3 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,SL szybkie |
14-04 14-04 | VI turniej o puchar Akademii Szachowej E6 - gr. A kl. 0
Warszawa [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | VI turniej o puchar Akademii Szachowej E6 - gr. B kl. 1
Warszawa [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | VI turniej o puchar Akademii Szachowej E6 - gr. C kl. 2
Warszawa [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | VI turniej o puchar Akademii Szachowej E6 - gr. D kl. 3
Warszawa [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | VI turniej o puchar Akademii Szachowej E6 - gr. E kl. 4-6
Warszawa [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | VII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Najmłodszych o Puchar PS Alwernia gr. Chłopców
Alwernia [aktualizacja:25-04-2018] | Poland,MP blitz |
14-04 14-04 | VII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Najmłodszych o Puchar PS Alwernia gr. Dziewcząt
Alwernia [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MP blitz |
14-04 14-04 | VII Turniej o Nagrodę Mądrej Sowy
Gryfice [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,ZP szybkie |
14-04 14-04 | VII YMCA Shogi Cup
Kraków [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,MP inne |
14-04 14-04 | VIII Bialska Liga Szachowa - turniej w Rokitnie
Rokitno [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,LU szybkie |
14-04 15-04 | VIII Memoriał im. prof. Romana Mariana Bugalskiego
Bydgoszcz [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,KP klasyczne |
14-04 14-04 | VIII Otwarty Turniej Szachowy Wiśniowa 2018 Grupa A Seniorzy
Wiśniowa [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,PK szybkie |
14-04 14-04 | VIII Otwarty Turniej Szachowy Wiśniowa 2018 Grupa B Juniorzy ur. 2001-2006
Wiśniowa [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,PK szybkie |
14-04 14-04 | VIII Otwarty Turniej Szachowy Wiśniowa 2018 Grupa C Juniorzy ur. 2007 i mł.
Wiśniowa [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,PK szybkie |
14-04 14-04 | VIII Turniej Powiatu_Grand Prix 2018_o Puchar Wójta Gminy Rachanie
Rachanie [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,LU szybkie |
14-04 15-04 | Wielkanocny Turniej Klasyfikacyjny
Wloszakowice [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,WP klasyczne |
14-04 14-04 | WIELKANOCNY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY (grupa 1200)
Włoszakowice [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,WP szybkie |
14-04 15-04 | WIELKANOCNY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY (grupa 1250)
Włoszakowice [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,WP szybkie |
14-04 14-04 | WIELKANOCNY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY (grupa bk)
Włoszakowice [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,WP szybkie |
14-04 14-04 | Wiosenny turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
Warszawa [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,MA szybkie |
14-04 15-04 | Wiosenny Turniej Fide na Bemowie
Warszawa [aktualizacja:20-04-2018] | Poland,MA klasyczneFIDE |
14-04 15-04 | Wiosenny turniej kwalifikacyjny - grupa A (do FIDE dla osób pon. 2199)
Żarów [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,DS klasyczneFIDE |
14-04 15-04 | Wiosenny turniej kwalifikacyjny - grupa B
Żarów [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,DS klasyczne |
14-04 14-04 | Wiosenny turniej kwalifikacyjny - grupa C
Żarów [aktualizacja:18-04-2018] | Poland,DS szybkie |
14-04 15-04 | Wiosenny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)
Warszawa [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,MA klasyczne |
14-04 14-04 | Wiosenny Turniej Szachów Rodzinnych o Puchar Dyrektora ŁDK
Łódź [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,LD drużynowy, szybkie |
14-04 14-04 | Wiosenny Turniej Szachów Rodzinnych o puchar Dyrektora ŁDK wyniki
Łódź [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,LD drużynowy, blitz |
14-04 14-04 | Wiosenny Turniej Szachów Rodzinnych o puchar Dyrektora ŁDK(poprawiony)
Łódź [aktualizacja:13-04-2018] | Poland,LD drużynowy, blitz |
14-04 15-04 | Wiosenny Turniej Szachowy
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,LB klasyczne |
14-04 14-04 | Wiosenny turniej szachowy
Olsztyn [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,WM szybkie |
14-04 14-04 | Wiosenny Turniej Szachowy dla dzieci
Koszalin [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,ZP blitz |
14-04 15-04 | Wiosenny Turniej Szachowy Gr. B
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,LB klasyczne |
14-04 14-04 | X Grand Prix Szkół Podstawowych - Turniej #6
KOŁOBRZEG [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,ZP szybkie |
14-04 14-04 | XIV Grand Prix Tąpkowic 2018 - turniej 3
Tąpkowice [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,SL szybkie |
14-04 22-04 | XIV Szachowy Turniej Czterech Gmin - grupa A.
WIELUŃ [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,LD szybkie |
14-04 22-04 | XIV Szachowy Turniej Czterech Gmin - grupa B.
WIELUŃ [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,LD szybkie |
14-04 14-04 | XIX Dolnośląskie Igrzyska LZS - Powiat trzebnicki - do lat 11
Wisznia Mała [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,DS szybkie |
14-04 14-04 | XIX Dolnośląskie Igrzyska LZS - Powiat trzebnicki - do lat 14
Wisznia Mała [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,DS szybkie |
14-04 14-04 | XVII Grand Prix Radzionkowa - Grupa B - do 16 lat (2002 i młodsi)
Radzionków [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,SL szybkie |
14-04 14-04 | XVII Grand Prix Radzionkowa w szachach - Grupa A
Radzionków [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,SL szybkie |
14-04 14-04 | XXI Otwarty Turniej Szachowy SZACH-MAT
Poznań [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,WP blitz |
14-04 14-04 | ZIELONY MAT 2018 - TURNIEJ 1 A
ZIELONA GÓRA - Dom Harcerza - ul. Dzika 6 [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,LB blitz |
14-04 14-04 | ZIELONY MAT 2018 - TURNIEJ 1B
ZIELONA GÓRA - Dom Harcerza - ul. Dzika 6 [aktualizacja:14-04-2018] | Poland,LB blitz |
15-04 15-04 | 8 Runda II Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej
Białystok [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,PL szybkie |
15-04 15-04 | 8. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,PL szybkie |
15-04 15-04 | 8. Turniej GP Klubu Raszyn 2017/18 15IV2018
Poznań [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,WP szybkie |
15-04 15-04 | AQUA ZDRÓJ BLITZ CHESS CUP
Wałbrzych [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,DS blitz |
15-04 15-04 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:03-04-2018] | Poland,MA szybkie |
15-04 15-04 | Drużynowe mistrzostwa lzs powiatu trzebnickiego
Wisznia Mała [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
15-04 15-04 | Drugie Urodziny Szachowej Dwójki - grupa D
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,MA szybkie |
15-04 15-04 | Grand Prix SM Świdnica
Świdnica [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,DS szybkie |
15-04 15-04 | I Mistrzostwa Powiatu Bialskiego Młodziczek do lat 8 i 10 w Szachach Szybkich
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,LU szybkie |
15-04 15-04 | I Mistrzostwa Powiatu Bialskiego Młodzików do lat 8 i 10 w Szachach Szybkich.
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,LU szybkie |
15-04 15-04 | I POMORSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZESÓW
Gdańsk [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,PO szybkie |
15-04 15-04 | II OTSz FIDE w Nidzicy
Nidzica [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,WM szybkie |
15-04 15-04 | II Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych im. Mikołaja Powały z Taczowa
Radom [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,MA szybkie |
15-04 15-04 | INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY SŁUŻB MUNDUROWYCH I ZAPROSZONYCH GOSCI P 10
Bytom [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,SL blitz |
15-04 15-04 | Kwalifikacyjny Turniej na IV i V kategorię
Siedlce [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,MA szybkie |
15-04 15-04 | Mistrzostwa Powiatu Bialskiego Juniorów do lat 14 i 19 w Szachach Szybkich
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:20-04-2018] | Poland,LU szybkie |
15-04 15-04 | Ogólnopolski Turniej Szachowy w PUBIE COSMO
Częstochowa [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,SL szybkie |
15-04 15-04 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefa Północna
Trzcianka [aktualizacja:25-03-2018] | Poland,WP szybkie |
15-04 15-04 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików do lat 9 | 11 | 13 | 15 | 18
Gniezno [aktualizacja:21-03-2018] | Poland,WP szybkie |
15-04 15-04 | Puchar Dyrektora GOK Wiśniew
Wiśniew [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,MA szybkie |
15-04 15-04 | REGULAMIN MISTRZOSTW POWIATU LZS I MIESZKAŃCÓW WSI I MIAST
Kamienna Góra [aktualizacja:20-03-2018] | Poland,DS szybkie |
15-04 15-04 | Szachowa Niedziela OPEN zgłoszone do FIDE
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:26-04-2018] | Poland,LB klasyczne |
15-04 15-04 | Turniej o puchar Sołtysa Pogórskiej Woli
Pogórska Wola [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,MP szybkie |
15-04 15-04 | TURNIEJ SZACHOWY o PUCHAR RYBNICKIEGO MORZA
TS KUŹNIA Rybnik [aktualizacja:17-04-2018] | Poland,SL blitz |
15-04 15-04 | V memoriał Szachowy Jarosława Knycha i Marcina Wrzosa Grupa A
Czarna - pow. dębicki [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,PK szybkie |
15-04 15-04 | V memoriał Szachowy Jarosława Knycha i Marcina Wrzosa Grupa B Jun ur. 2004 i mł.
Czarna - pow. dębicki [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,PK szybkie |
15-04 15-04 | V Otwarty Turniej Szachów Błyskawicznych o Puchar Dyrektora MOSiR Lubartów FIDE
Lubartów [aktualizacja:18-04-2018] | Poland,LU blitz |
15-04 15-04 | VII Wiosenny Turniej Szachowy dla Uczniów do lat 16
Walbrzych ul.Armii Krajowej 35b [aktualizacja:19-04-2018] | Poland,DS szybkie |
15-04 15-04 | Wiosenny turniej dla zawodników ur. w 2010 r. i młodszych
Warszawa [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,MA szybkie |
15-04 15-04 | XIV Otwarty Turniej Szachowy w Cmolasie
Cmolas [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,PK szybkie |
15-04 15-04 | XIV Otwarty Turniej Szachowy w Cmolasie - Grupa B
Cmolas [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,PK szybkie |
15-04 15-04 | XVI Turniej o Puchar Burmistrza Gryfic
Gryfice [aktualizacja:17-04-2018] | Poland,ZP szybkie |
15-04 15-04 | Złota Wieża - Wągrowiec 2018
Wapno [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
15-04 15-04 | Zdobądź okręgową kat. szachową V i IV - cykl "Szach Królowi - zostań Mistrzem"
Lublin [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,LU szybkie |
16-04 16-04 | 7/2ab3 Turniej o Puchary Wójta Łabuń - Antoniego Wojciecha Turczyna - GP 2018
Łabunie [aktualizacja:19-04-2018] | Poland,LU szybkie |
16-04 16-04 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:03-04-2018] | Poland,SL szybkie |
16-04 16-04 | Grand Prix Grzybowic cykl II 2 z 13
Zabrze [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,SL szybkie |
16-04 16-04 | III Turniej Warcabów Stupolowych "Wiosna" A
Szubin [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,KP klasyczne |
16-04 16-04 | III Turniej Warcabów Stupolowych "Wiosna" B
Szubin [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,KP klasyczne |
16-04 16-04 | III Turniej Warcabów Stupolowych "Wiosna" C
Szubin [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,KP klasyczne |
16-04 16-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,LU szybkie |
16-04 16-04 | Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne kl I-III
Brzozów [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,PK szybkie |
16-04 16-04 | Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne kl IV-VI
Brzozów [aktualizacja:18-04-2018] | Poland,PK szybkie |
16-04 16-04 | Szachowe Mistrzostwa Przedszkola AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA
Olsztyn [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,WM szybkie |
16-04 25-06 | Wiosenne granie w Hetmanie 2018_A
Warszawa [aktualizacja:25-06-2018] | Poland,MA klasyczneFIDE |
16-04 22-06 | Wiosenne granie w Hetmanie 2018_B
Warszawa [aktualizacja:23-06-2018] | Poland,MA klasyczneFIDE |
16-04 25-06 | Wiosenne granie w Hetmanie 2018_C
Warszawa [aktualizacja:25-06-2018] | Poland,MA klasyczneFIDE |
17-04 17-04 | 32 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:17-04-2018] | Poland,PL szybkie |
17-04 17-04 | 8/1ab Turniej o Puchary Wójta Łabuń - Antoniego Wojciecha Turczyna - GP 2018
Łabunie [aktualizacja:19-04-2018] | Poland,LU szybkie |
17-04 17-04 | Grand Prix klubu HETMAN - IX Turniej FIDE P10+4s
Konin [aktualizacja:17-04-2018] | Poland,WP szybkie |
17-04 17-04 | Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium WIOSNA 2018 - turniej nr 4
Rzeszów [aktualizacja:17-04-2018] | Poland,PK szybkie |
17-04 17-04 | IV Mistrzostwa Ostródy w Szachach Szkół Podstawowych - rocznik 2002-2003
Ostróda [aktualizacja:17-04-2018] | Poland,WM szybkie |
17-04 17-04 | IV Mistrzostwa Ostródy w Szachach Szkół Podstawowych - rocznik 2004 i młodsi
Ostróda [aktualizacja:17-04-2018] | Poland,WM szybkie |
17-04 17-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:17-04-2018] | Poland,LU szybkie |
17-04 17-04 | Szachowe Mistrzostwa Szkoły PIĄTKA
Olsztyn [aktualizacja:17-04-2018] | Poland,WM szybkie |
17-04 17-04 | WOM szkolny 2018 - finał
Warszawa [aktualizacja:18-04-2018] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
17-04 17-04 | XXV Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 14
Kraków [aktualizacja:17-04-2018] | Poland,MP blitz |
18-04 18-04 | 772 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:18-04-2018] | Poland,MP szybkie |
18-04 22-04 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych klas I-III
Poronin [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
18-04 18-04 | IV Turn.o Puchary Wójta Hrubieszowa - Jana Mołodeckiego -GP 2018
Czerniczyn [aktualizacja:19-04-2018] | Poland,LU szybkie |
18-04 18-04 | LIGA SZACHOWA 2018
Wrocław [aktualizacja:18-04-2018] | Poland,DS szybkie |
18-04 18-04 | Otwarte Mistrzostwa Strzelina szkół podstawowych i przedszkoli
Strzelin [aktualizacja:18-04-2018] | Poland,DS szybkie |
18-04 23-05 | Turniej środowiska MON -100 rocznica odzyskania niepodległości przez RP-wiosna
Warszawa [aktualizacja:14-06-2018] | Poland,MA klasyczne |
18-04 18-04 | Turniej Małych Arcymistrzów klasy III
Żory [aktualizacja:18-04-2018] | Poland,SL blitz |
18-04 18-04 | VIII Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 7
Starachowice [aktualizacja:18-04-2018] | Poland,SK blitz |
18-04 18-04 | Wolscy szachiści po kategorię
Warszawa [aktualizacja:18-04-2018] | Poland,MP klasyczne |
19-04 19-04 | Klub P.Z.Szach. (316 turniej czwartkowy pamięci P. Wjszczyka)
Warszawa [aktualizacja:19-04-2018] | Poland,MA szybkie |
19-04 19-04 | Powiatowy turniej szachowy dla uczniów "POŁAM GŁOWĘ" - Liceum.
Brodnica [aktualizacja:19-04-2018] | Poland,KP blitz |
19-04 19-04 | Powiatowy turniej szachowy dla uczniów "POŁAM GŁOWĘ" - SP.
Brodnica [aktualizacja:19-04-2018] | Poland,KP blitz |
19-04 19-04 | VII Grand Prix Grodziskich Szkół Podstawowych na rok 2017/18 Turniej 6
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:19-04-2018] | Poland,MA szybkie |
19-04 19-04 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- LICEALIADA (chłopcy)
Lublin [aktualizacja:19-04-2018] | Poland,LU szybkie |
19-04 19-04 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- LICEALIADA (dziewczęta)
Lublin [aktualizacja:19-04-2018] | Poland,LU szybkie |
20-04 20-04 | Grandprix Jaworzna nr 3
Jaworzno [aktualizacja:20-04-2018] | Poland,SL blitz |
20-04 20-04 | 15. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2018
Białystok [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,PL blitz |
20-04 20-04 | Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski II rzut Szachy Błyskawiczne
Poznań [aktualizacja:20-04-2018] | Poland,WP blitz |
20-04 20-04 | Blitza FIDEgranie w Hetmanie 4_2018
Warszawa [aktualizacja:27-04-2018] | Poland,MA blitz |
20-04 20-04 | Festiwal Sportów Umysłowych - Turniej szachowy
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,LB szybkie |
20-04 20-04 | Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów
Kraków [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,MP blitz |
20-04 20-04 | Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistow - sezon 2018 - turniej 6
Kraków [aktualizacja:12-03-2018] | Poland,MP klasyczne |
20-04 20-04 | Grand Prix NowegoTomyśla - Turniej IV
Nowy Tomyśl [aktualizacja:20-04-2018] | Poland,WP szybkie |
20-04 19-04 | Grand Prix Polonii Wroclaw 20180420 BLITZ 6
Wrocław [aktualizacja:20-04-2018] | Poland,DS blitz |
20-04 20-04 | Grand PRIX WADOWIC nr 811
Wadowice [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,MP szybkie |
20-04 22-04 | III Dolnośląska Liga Juniorów 2018
Kudowa Zdrój [aktualizacja:24-04-2018] | Poland,DS drużynowy, klasyczne |
20-04 20-04 | III Grand Prix Chrzanowa - 7 turniej
Chrzanów [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,MP blitz |
20-04 20-04 | IV Turniej o Puchary Wójta Krynic - Janusza Bałabucha - GP 2018
Huta Dzierążyńska [aktualizacja:25-04-2018] | Poland,LU szybkie |
20-04 20-04 | Liga Szachowa SP4 - II
Ełk [aktualizacja:20-04-2018] | Poland,WM blitz |
20-04 27-04 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy; Krynica-Zdrój.
Krynica-Zdrój [aktualizacja:28-04-2018] | Poland,MP klasyczne |
20-04 20-04 | Owocowy 4
Pszczyna [aktualizacja:18-05-2018] | Poland,SL blitz |
20-04 20-04 | Piątkowe Grand Prix STRZELCA - turniej 4.
Strzelce Opolskie [aktualizacja:06-04-2018] | Poland,OP blitz |
20-04 20-04 | Piątkowe Szalenstwo w Michałowicach
Michałowice ul Szkolna 15 [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,MA szybkie |
20-04 20-04 | Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego nr 12
Olsztyn [aktualizacja:20-04-2018] | Poland,WM szybkie |
20-04 20-04 | Trzeci Turniej Owocowy
Pszczyna [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,SL szybkie |
20-04 20-04 | Turniej błyskawiczny w Jastrzębiej Górze
Jastrzębia Góra [aktualizacja:20-04-2018] | Poland,PO blitz |
20-04 21-06 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ - PAMIĘCI FRANCISZKA MATUSZNEGO
WILKOWICE [aktualizacja:21-06-2018] | Poland,SL klasyczne |
20-04 20-04 | Turniej Szachowy w Akumulatorze
Warszawa [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,MA blitz |
20-04 29-06 | XI Mistrzostwa UKS Pionier 2018
Jastrzębie-Zdrój [aktualizacja:30-06-2018] | Poland,SL klasyczne |
20-04 20-04 | XII Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [aktualizacja:20-04-2018] | Poland,WP szybkie |
21-04 21-04 | I Turniej Szachowy o Puchar JE ks. bpa Andrzeja Kalety
GÓRNO [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,SK szybkie |
21-04 22-04 | VI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 12 (2006 i młodsi) - P'60
Katowice [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,SL klasyczne |
21-04 22-04 | VI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open B do lat 9 (2009 i młodsi) - P'60
Katowice [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,SL klasyczne |
21-04 21-04 | "Królewskie Rozgrywki" czyli spotkania szachowe z historią w tle grupa A
Myślenice [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,MP szybkie |
21-04 21-04 | "Sobota z KKSz-em" sezon VI - turniej 8
Kraków [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,MP blitz |
21-04 21-04 | "SZACHY I POLITECHNIKA ŁĄCZĄ POKOLENIA"
Opole [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,OP szybkie |
21-04 21-04 | 8 runda (kwiecień 2018) V Jubileuszowego cyklu 'Zagraj z Flisakiem edycji 2018/19'
Toruń [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,KP szybkie |
21-04 21-04 | 8. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2008 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,PL szybkie |
21-04 21-04 | Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza - wszystkie typy studiów
Warszawa [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,MA szybkie |
21-04 21-04 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów w Szachach Szybkich
Malbork [aktualizacja:23-04-2018] | Poland,PO drużynowy, szybkie |
21-04 21-04 | Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Krzeszowic 21.04.2018
KRZESZOWICE [aktualizacja:04-05-2018] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
21-04 21-04 | Festiwal Szachów w Starachowicach - chłopcy kl. 0-III
Starachowice [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,SK blitz |
21-04 21-04 | Festiwal Szachów w Starachowicach - chłopcy kl. IV-VII
Strarachowice [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,SK blitz |
21-04 21-04 | Festiwal Szachów w Starachowicach - dziewczęta kl. 0-III
Starachowice [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,SK blitz |
21-04 21-04 | Festiwal Szachów w Starachowicach - dziewczeta kl. IV-VII
Starachowice [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,SK blitz |
21-04 21-04 | Festiwal Szachów w Starachowicach - Gimnazjum
Starachowice [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,SK blitz |
21-04 21-04 | Grand Prix Gryfina 2018 Turniej-5
GRYFINO [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,ZP szybkie |
21-04 22-04 | I Skierniewicki Memoriał Paula Morphy
Skierniewice [aktualizacja:15-04-2018] | Poland,LD klasyczne |
21-04 21-04 | I TSz o Tytuł Mistra Regionalnego Domu Tradycji Ludowych w Trzcianie.
Trzciana [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,PK szybkie |
21-04 21-04 | I TSz o Tytuł Mistra Regionalnego Domu Tradycji Ludowych w Trzcianie.Kl VII GIM
Trzciana [aktualizacja:19-04-2018] | Poland,PK szybkie |
21-04 21-04 | I TSz o Tytuł Mistra Regionalnego Domu Tradycji Ludowych w Trzcianie.Klasy IV-VI
Trzciana [aktualizacja:19-04-2018] | Poland,PK szybkie |
21-04 20-05 | III Małopolska Liga Juniorów - 2018r
Zabierzów [aktualizacja:23-05-2018] | Poland,MP drużynowy, klasyczneFIDE |
21-04 21-04 | III Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2018 Szach Królowi
Lublin [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,LU szybkie |
21-04 21-04 | III TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2018"Szach Królowi"do14 lat
Lublin [aktualizacja:30-04-2018] | Poland,LU szybkie |
21-04 21-04 | III TURNIEJ GRAND PRIX PŁOCKA W SZACHACH 2018
Płock [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,MA szybkie |
21-04 21-04 | III turniej szachowy o Puchar Pani Prezes MZK w Stalowej Woli_ gr. A ur. w 2002 i starsi
Stalowa Wola [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,PK szybkie |
21-04 21-04 | III turniej szachowy o puchar Pani Prezes MZK w Stalowej Woli_Gr. B ur. 2003 i młodsi
Stalowa Wola [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,PK szybkie |
21-04 21-04 | III Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego Grupa A Seniorzy
Radymno [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,PK szybkie |
21-04 21-04 | III Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego Grupa B Jun. ur 2000 - 2006
Radymno [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,PK szybkie |
21-04 21-04 | III Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego Grupa C Jun ur. 2007 i mł.
Radymno [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,PK szybkie |
21-04 21-04 | IlI Turniej Wesoła SP 353 dla dzieci r.2009 i młodsi -gr.B
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,MA szybkie |
21-04 21-04 | IlI Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,MA szybkie |
21-04 21-04 | IX RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY
Wrocław [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,DS szybkie |
21-04 21-04 | Liga Szachowa Gminy Czechowice- Dziedzice - turniej 4 - grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,SL szybkie |
21-04 21-04 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 4 - grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,SL szybkie |
21-04 21-04 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 4 - grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,SL szybkie |
21-04 21-04 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 4 - grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,SL szybkie |
21-04 21-04 | LXXIII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,MA szybkie |
21-04 21-04 | Mistrzostwa SP 10 Kalisz - klasy 4-7
Kalisz [aktualizacja:23-04-2018] | Poland,WP blitz |
21-04 22-04 | Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Chłopcy 2000-2002 - C18
Leszno [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,WP klasyczne |
21-04 22-04 | Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Chłopcy 2003-2004 - C15
Leszno [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP klasyczne |
21-04 22-04 | Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Chłopcy 2005-2006 - C13
Leszno [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP klasyczne |
21-04 22-04 | Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Chłopcy 2007-2008 - C11
Leszno [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP klasyczne |
21-04 22-04 | Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Dziewczęta 2000-2002 - D18
Leszno [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,WP klasyczne |
21-04 22-04 | Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Dziewczęta 2003-2004 - D15
Leszno [aktualizacja:16-04-2018] | Poland,WP klasyczne |
21-04 22-04 | Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Dziewczęta 2005-2006 - D13
Leszno [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP klasyczne |
21-04 22-04 | Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Dziewczęta 2007-2008 - D11
Leszno [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP klasyczne |
21-04 21-04 | Mistrzostwa Województwa Chłopców do lat 7
Łochowo [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,KP blitz |
21-04 21-04 | Mistrzostwa Województwa Dzieci do lat 7 - dziewczynki
Olsztyn [aktualizacja:03-05-2018] | Poland,WM klasyczne |
21-04 21-04 | Mistrzostwa Województwa Dzieci do lat 7 w szachach - chłopcy
Olsztyn [aktualizacja:23-04-2018] | Poland,WM klasyczne |
21-04 21-04 | Mistrzostwa Województwa Dziewcząt do lat 7
Łochowo [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,KP blitz |
21-04 21-04 | Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach do lat 8 - CH
Kartuzy [aktualizacja:23-04-2018] | Poland,PO szybkie |
21-04 21-04 | Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach do lat 8 - DZ
Kartuzy [aktualizacja:23-04-2018] | Poland,PO szybkie |
21-04 21-04 | O Puchar Przewodniczącego Gminy Stare Miasto
Stare Miasto [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,WP szybkie |
21-04 21-04 | Otwarte Mistrzostwa Choszczna w szachach szybkich - OPEN FIDE ( 14. Turniej z cyklu 100 Turniejów na 100-lecie niepodległości )
Choszczno [aktualizacja:25-04-2018] | Poland,ZP szybkie |
21-04 21-04 | Otwarte Mistrzostwa Hetmana w Szachach Błyskawicznych - IV Turniej
Wrocław [aktualizacja:24-04-2018] | Poland,DS blitz |
21-04 21-04 | Otwarty Turniej Rodzinny w Szachach
Tarnowskie Góry [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
21-04 22-04 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. C11
Kostrzyn [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP klasyczne |
21-04 22-04 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. C13
Kostrzyn [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP klasyczne |
21-04 22-04 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. C15
Kostrzyn [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP klasyczne |
21-04 22-04 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. C17
Kostrzyn [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP klasyczne |
21-04 22-04 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. D11
Kostrzyn [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP klasyczne |
21-04 22-04 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. D13
Kostrzyn [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP klasyczne |
21-04 22-04 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. D15
Kostrzyn [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP klasyczne |
21-04 21-04 | Sieradzka Liga Szachowa 2018 - Kwiecień
Sieradz [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,LD szybkie |
21-04 22-04 | Turniej o kategorię w UKS SPARTA BIAŁOŁĘKA - Grupa A
Warszawa- Białołęka [aktualizacja:23-04-2018] | Poland,MA klasyczne |
21-04 21-04 | Turniej o kategorię w UKS SPARTA BIAŁOŁĘKA - Grupa B
Warszawa- Białołęka [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,MA szybkie |
21-04 22-04 | Turniej Szachowy "O Puchar Firmy KOMPLEXBUD - Łukasz Heinich" - grupa A (FIDE)
Kielce [aktualizacja:25-04-2018] | Poland,SK klasyczneFIDE |
21-04 22-04 | Turniej Szachowy "O Puchar Firmy KOMPLEXBUD - Łukasz Heinich" - grupa B
Kielce [aktualizacja:25-04-2018] | Poland,SK klasyczne |
21-04 21-04 | Turniej Szachowy "O Puchar Firmy KOMPLEXBUD - Łukasz Heinich" - grupa C
Kielce [aktualizacja:05-05-2018] | Poland,SK szybkie |
21-04 21-04 | Turniej V Gmin 2018r. Gr - A rocznik 2008 lub młodsi.
Łącko [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,MP szybkie |
21-04 21-04 | Turniej V Gmin 2018r. Gr - B rocznik 2005 - 2007.
Łącko [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,MP szybkie |
21-04 21-04 | Turniej V Gmin 2018r. Gr - C rocznik 2002-2004.
Łącko [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,MP szybkie |
21-04 21-04 | Turniej V Gmin 2018r. Gr - D open rocznik 2001 i Starsi.
Łącko [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,MP szybkie |
21-04 21-04 | Turniej Wesoła na kategorię V i IV gr C
Warszawa Wesoła [aktualizacja:23-04-2018] | Poland,MA klasyczne |
21-04 21-04 | V OTWARTE MISTRZOSTWA MIŃSKA MAZOWIECKIEGO W SZACHACH PRZEDSZKOLAKÓW
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,MA szybkie |
21-04 21-04 | VI kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - I liga
Olsztyn [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,WM szybkie |
21-04 21-04 | VI kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - II liga
Olsztyn [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,WM szybkie |
21-04 21-04 | VI kolejka Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - III liga
Olsztyn [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,WM szybkie |
21-04 21-04 | XI Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LZS w Szachach o "Puchar Złotej Wieży" "A"
Trabki Wielkie [aktualizacja:24-04-2018] | Poland,PO szybkie |
21-04 21-04 | XI Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LZS w Szachach o "Puchar Złotej Wieży" "B"
Trąbki Wielkie [aktualizacja:24-04-2018] | Poland,PO szybkie |
21-04 21-04 | XI Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LZS w Szachach o "Puchar Złotej Wieży" "C"
Trąbki Wielkie [aktualizacja:24-04-2018] | Poland,PO szybkie |
21-04 21-04 | XI OTWARTE MISTRZOSTWA W SZACHACH SP NR 2 W MIŃSKU MAZ. - klasy 4-7
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,MA szybkie |
21-04 21-04 | XI OTWARTE MISTRZOSTWA W SZACHACH SP NR 2 W MIŃSKU MAZ. - szkoły ponadpodstawowe
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:19-04-2018] | Poland,MA szybkie |
21-04 21-04 | XI OTWARTE MISTRZOSTWA W SZACHACH SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W MIŃSKU MAZ.Klasy 1-3
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,MA szybkie |
21-04 21-04 | XI OTWARTE MISTRZOSTWA W SZACHACH SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W MIŃSKU MAZ.Klasy 4-7
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:08-04-2018] | Poland,MA klasyczne |
21-04 21-04 | XIV cykl 4 Pory Roku - Wiosna z Szachami - JUNIORZY
Szczecin [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,ZP szybkie |
21-04 21-04 | XIV cykl 4 Pory Roku - Wiosna z Szachami - MŁODE TALENTY
Szczecin [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,ZP szybkie |
21-04 21-04 | XIV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2018 - Turniej #4
KOŁOBRZEG [aktualizacja:23-04-2018] | Poland,ZP blitz |
22-04 22-04 | 8. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 1998 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:23-04-2018] | Poland,PL szybkie |
22-04 22-04 | ŚCINAWA - TURNIEJ SZACHOWY W ZAJEŹDZIE "Zodiak"
ŚCINAWA [aktualizacja:22-04-2018] | Poland szybkie |
22-04 22-04 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:03-04-2018] | Poland,MA szybkie |
22-04 22-04 | I Turniej Szachowy Galeria Serenada Kraków ur.2006 i młodsi
Kraków [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,MP szybkie |
22-04 22-04 | III Turniej o Crossowy Puchar Jurka Górskiego w "Szachach Bieganych"
Glogów [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,DS blitz |
22-04 22-04 | III WARMIŃSKO - MAZURSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA MORĄGA
Morąg [aktualizacja:23-04-2018] | Poland,WM szybkie |
22-04 22-04 | Kurs Nauczycieli Edukacja przez Szachy w Szkole
Kraków [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,MP szybkie |
22-04 22-04 | Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Chłopcy 2009 i młodsi - C9
Leszno [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP szybkie |
22-04 22-04 | Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Dziewczęta 2009 i młodsze - D9
Leszno [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP szybkie |
22-04 22-04 | MOKATE_XXXII Międzynarodowy Turniej Szachowy_Goleszów
GOLESZÓW [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,SL blitz |
22-04 22-04 | Nocny blitz u Stefana Wronicza
Warszawa [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,MA blitz |
22-04 22-04 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - TURNIEJ POWIATOWY PZ LZS CZ-WA
Konopiska [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,SL szybkie |
22-04 22-04 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. C9
Kostrzyn [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP szybkie |
22-04 22-04 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. D9
Kostrzyn [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP szybkie |
22-04 22-04 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - strefa południowa - grupa C11
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP szybkie |
22-04 22-04 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - strefa południowa - grupa C13
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP szybkie |
22-04 22-04 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - strefa południowa - grupa C15-17-D15
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP szybkie |
22-04 22-04 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - strefa południowa - grupa C9
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP szybkie |
22-04 22-04 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - strefa południowa - grupa D11
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP szybkie |
22-04 22-04 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - strefa południowa - grupa D13
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP szybkie |
22-04 22-04 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - strefa południowa - grupa D9
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,WP szybkie |
22-04 04-06 | Szachowe poniedziałki w Przełomie (6)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:01-06-2018] | Poland,MA klasyczne |
22-04 22-04 | Turniej " Edukacja przez szachy w szkole"
Poznań [aktualizacja:14-05-2018] | Poland,WP szybkie |
22-04 22-04 | TURNIEJ CZEKOLADOWY w Hetmanie - Grupa B (do 1250 PZSZACH - klasyfikacyjny)
Wrocław [aktualizacja:23-04-2018] | Poland,DS szybkie |
22-04 22-04 | Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" 2018 - Grupa A Seniorzy
Sandomierz [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,PK szybkie |
22-04 22-04 | Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" 2018 - Grupa B Jun. ur. 2000-2005
Sandomierz [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,PK szybkie |
22-04 22-04 | Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" 2018 - Grupa C Jun. ur. 2006-2010
Sandomierz [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,PK szybkie |
22-04 22-04 | Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" 2018 - Grupa D Jun. ur. 2011 i mł.
Sandomierz [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,PK szybkie |
22-04 22-04 | Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 6
Wrocław [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,DS szybkie |
22-04 22-04 | Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 7
Wrocław [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,DS szybkie |
22-04 22-04 | Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 8 i 10
Wrocław [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,DS szybkie |
22-04 22-04 | Tydzień Ziemi grupa do lat 14
Zabrze [aktualizacja:27-04-2018] | Poland,OP klasyczne |
22-04 22-04 | VII Otwarte Mistzrostwa UKS Caissa gr. B Kat. V i bez kategorii
Warszawa [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,MA szybkie |
22-04 22-04 | VII Otwarye Mistrzostwa UKS Caissa w Szachach Szybkich
Warzsawa [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,MA szybkie |
22-04 22-04 | VIII GRAND PRIX TERESPOLA 2018 W SZACHACH SESJA II WIOSNA
TERESPOL [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,LU szybkie |
22-04 22-04 | X Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek
Warszawa [aktualizacja:26-04-2018] | Poland,MA szybkie |
22-04 22-04 | XIV cykl 4 Pory Roku - Wiosna z Szachami - OPEN
Szczecin [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,ZP szybkie |
22-04 22-04 | XXXII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar MDK w Jaśle
JASŁO [aktualizacja:22-04-2018] | Poland,PK szybkie |
23-04 23-04 | 3 Turniej o Puchary Wójta Łabuń - Antoni Wojciech Turczyn - GP 2018
Łabuńki Pierwsze [aktualizacja:23-04-2018] | Poland,LU szybkie |
23-04 23-04 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:03-04-2018] | Poland,SL szybkie |
23-04 23-04 | Grand-Prix Rzeszowa P-5 w OKK Akwarium WIOSNA 2018 - turniej nr 4
Rzeszów [aktualizacja:23-04-2018] | Poland,PK blitz |
23-04 23-04 | IX Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2018" o puchar Prezyd.
Lublin [aktualizacja:23-04-2018] | Poland,LU szybkie |
23-04 23-04 | Mistrzostwa SP 10 Kalisz w szachach - klasy 1-3
Kalisz [aktualizacja:23-04-2018] | Poland,WP blitz |
23-04 23-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:23-04-2018] | Poland,LU szybkie |
23-04 23-04 | Szkolna LIga Szachowa w SP 31
Kraków [aktualizacja:23-04-2018] | Poland,MP blitz |
23-04 28-06 | Turniej o Kategorie Grupa Czerwona
Warszawa [aktualizacja:28-06-2018] | Poland,MA klasyczne |
24-04 24-04 | "Igrzyska dzieci" zawody dla szkół podstawowych z powiatu Otwockiego
Otwock [aktualizacja:24-04-2018] | Poland,MA szybkie |
24-04 24-04 | "Igrzyska Młodzieży" - zawody dla klas VII oraz II i III wygaszanych gimnazjów
Otwock [aktualizacja:24-04-2018] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
24-04 24-04 | 33 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:24-04-2018] | Poland,PL szybkie |
24-04 24-04 | Grand Prix Grzybowic cykl II 3 z 13
Zabrze [aktualizacja:24-04-2018] | Poland,SL szybkie |
24-04 24-04 | IX Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2018" o puchar Prezyd.
Lublin [aktualizacja:24-04-2018] | Poland,LU szybkie |
24-04 24-04 | Krynica-Zdrój-FIANCHETTO-BLITZ
Krynica-Zdr [aktualizacja:24-04-2018] | Poland,MP klasyczne |
24-04 24-04 | Licealiada - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Ponadpodstawowych
Otwock [aktualizacja:26-04-2018] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
24-04 24-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:27-03-2018] | Poland,LU szybkie |
24-04 24-04 | Powiatowe IMS Szachy Indywidualne
Stara Wieś [aktualizacja:25-04-2018] | Poland,PK szybkie |
24-04 24-04 | WIOSENNE GRAND PRIX W HETMANIE 2018 - X turniej P3' +2s
Konin [aktualizacja:24-04-2018] | Poland,WP blitz |
24-04 24-04 | XVIII Interdyscyplinarny Tur Burs i Internatów o puchar Marszałka 2017/18 dz
Lublin [aktualizacja:24-04-2018] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
24-04 24-04 | XVIII Interdyscyplinarny Turniej Sportowy Burs i Internatów o puchar Marszałka 2017/18 - chłopcy
Lublin [aktualizacja:24-04-2018] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
24-04 24-04 | XXV Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca turniej 15
Kraków [aktualizacja:24-04-2018] | Poland,MP blitz |
25-04 25-04 | 773 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:25-04-2018] | Poland,MP szybkie |
25-04 25-04 | Grand Prix SP12 - turniej 6
Kraków [aktualizacja:25-04-2018] | Poland,MP blitz |
25-04 25-04 | I Międzynarodowy Kongres Edukacyjny IT i SZACHY Grupa A klasy IV - VI
Jasionka [aktualizacja:25-04-2018] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
25-04 25-04 | I Międzynarodowy Kongres Edukacyjny IT i SZACHY Grupa B klasy I - III
Jasionka [aktualizacja:25-04-2018] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
25-04 25-04 | TURNIEJ SZKOLENIOWY DLA NAUCZYCIELI KURSU SZACHÓW WCZESNOSZKOLNYCH - TORUŃ 2018
Torun [aktualizacja:21-04-2018] | Poland,KP szybkie |
25-04 25-04 | VIII Starachowicckie Szachy Juniorów - Turniej 8
Starachowice [aktualizacja:25-04-2018] | Poland,SK blitz |
25-04 25-04 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Młodzieży Szkolnej(ch)
Lublin [aktualizacja:25-04-2018] | Poland,LU szybkie |
25-04 25-04 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Młodzieży Szkolnej(dz).
Lublin [aktualizacja:25-04-2018] | Poland,LU szybkie |
26-04 26-04 | Wojewódzki Turniej Szkół Średnich o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty
Lubartów [aktualizacja:26-04-2018] | Poland,LU szybkie |
26-04 26-04 | 2/3ab Turn. o Puchary Wójta Bełżca - Andrzeja Adamka - GP 2018
Bełżec [aktualizacja:26-04-2018] | Poland,LU szybkie |
26-04 26-04 | Klub P.Z.Szach. (317 turniej czwartkowy pamięci P. Wjszczyka)
Warszawa [aktualizacja:26-04-2018] | Poland,MA szybkie |
26-04 26-04 | Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 3 w Myślenicach klasy IV-VI
Myślenice [aktualizacja:26-04-2018] | Poland,MP blitz |
26-04 26-04 | Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 3 w Myślenicach klasy VII i gimnazjum
Myślenice [aktualizacja:26-04-2018] | Poland,MP blitz |
26-04 26-04 | Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 3 w Myślenicach- klasy I-III
Myślenice [aktualizacja:26-04-2018] | Poland,MP szybkie |
26-04 26-04 | Turniej Cykliczny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom - Kwiecień 2018
Bytom [aktualizacja:26-04-2018] | Poland,SL blitz |
26-04 26-04 | Turniej Małych Arcymistrzów - Turniej MASTERS
Żory [aktualizacja:26-04-2018] | Poland,SL blitz |
26-04 26-04 | Wodzisławska liga Szachowa szkół podstawowych klasy 1-3
Wodzisław Śląski [aktualizacja:26-04-2018] | Poland,SL szybkie |
26-04 26-04 | Wodzisławska Liga Szachowa szkół podstawowych klasy 4-7
Wodzisław Śląski [aktualizacja:26-04-2018] | Poland,SL szybkie |
26-04 26-04 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Dzieci (chłopcy)
Lublin [aktualizacja:26-04-2018] | Poland,LU szybkie |
26-04 26-04 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Dzieci (dziewczęta)
Lublin [aktualizacja:26-04-2018] | Poland,LU szybkie |
27-04 27-04 | 16. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2018
Białystok [aktualizacja:04-05-2018] | Poland,PL szybkie |
27-04 27-04 | 4 Turn. o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika -GP 2018
Hulcze [aktualizacja:27-04-2018] | Poland,LU szybkie |
27-04 27-04 | 812 5 blitz
Wadowice [aktualizacja:28-04-2018] | Poland,MP klasyczne |
27-04 02-05 | DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 2018
Kolbuszowa [aktualizacja:03-05-2018] | Poland,PK drużynowy, klasyczne |
27-04 29-04 | Dolnośląski finał szachów drużynowych LZS "Złota Wieża" 2018
Nowa Bystrzyca [aktualizacja:29-04-2018] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
27-04 27-04 | Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:27-04-2018] | Poland,DS szybkie |
27-04 27-04 | Grand Prix X -3_ UKS - G4
Tarnowskie Góry [aktualizacja:27-04-2018] | Poland,SL szybkie |
27-04 01-05 | Indywidualny Puchar Polski do 6 lat -Chłopcy
Poronin [aktualizacja:01-05-2018] | Poland,MP szybkie |
27-04 01-05 | Indywidualny Puchar Polski do 6 lat -Dziewczęta
Poronin [aktualizacja:01-05-2018] | Poland,MP szybkie |
27-04 01-05 | Indywidualny Puchar Polski do 7 lat -Chłopcy
Poronin [aktualizacja:01-05-2018] | Poland,MP szybkie |
27-04 01-05 | Indywidualny Puchar Polski do 7 lat -Dziewczęta
Poronin [aktualizacja:01-05-2018] | Poland,MP szybkie |
27-04 05-05 | KURS INSTRUKTORSKI PZSZACH.
MIĘDZYZDROJE [aktualizacja:27-04-2018] | Poland,LB klasyczne |
27-04 07-05 | Mistrzostwa Polski Kobiet Niewidomych i Słabowidzących
Sarbinowo [aktualizacja:08-05-2018] | Poland,WP klasyczne |
27-04 27-04 | Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Ludwika Dziewońskiego
Dobczyce [aktualizacja:27-04-2018] | Poland,MP szybkie |
27-04 27-04 | Piątkowe Szachy Błyskawiczne w KS Korna Zakrzewo
Zakrzewo 15km od Poznania [aktualizacja:28-03-2018] | Poland,WP blitz |
27-04 27-04 | Piątkowe Szalenstwo w Michałowicach
Michałowice ul Szkolna 15 [aktualizacja:27-04-2018] | Poland,MA szybkie |
27-04 27-04 | Szachowe Grand Prix Lubartowa na "100 lat Niepodległości" (4 z10)
Lubartów [aktualizacja:27-04-2018] | Poland,LU szybkie |
27-04 27-04 | Szachowy Piątek w Krakowskim Klubie Szachistów
Kraków [aktualizacja:27-04-2018] | Poland,MP blitz |
27-04 25-05 | Turniej piątkowy (6)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:01-06-2018] | Poland,MA klasyczne |
27-04 27-04 | Turniej Szachowy w Akumulatorze
Warszawa [aktualizacja:07-04-2018] | Poland,MA blitz |
27-04 06-05 | Z Szachami przez Polskę - MIĘDZYZDROJE 2018 GRUPA A
MIĘDZYZDROJE [aktualizacja:08-05-2018] | Poland,ZP klasyczne |
27-04 06-05 | Z Szachami przez Polskę - MIĘDZYZDROJE 2018 GRUPA B
Międzyzdroje [aktualizacja:06-05-2018] | Poland,ZP klasyczne |
28-04 29-04 | Zielonkowskie Matowanie (4)
Zielonka [aktualizacja:04-05-2018] | Poland,MA klasyczne |
28-04 28-04 | *** Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kuj-Pom w Szachach Szybkich***
Świecie [aktualizacja:27-04-2018] | Poland,KP drużynowy, szybkie |
28-04 28-04 | *** IX Otwarty Turniej Szachowy ***
Świecie [aktualizacja:27-04-2018] | Poland,KP szybkie |
28-04 28-04 | *** Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Szybkich ***
Świecie [aktualizacja:27-04-2018] | Poland,KP szybkie |
28-04 10-06 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SENIORÓW
Województwo W-M [aktualizacja:12-06-2018] | Poland,WM drużynowy, klasyczneFIDE |
28-04 28-04 | GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2018 - turniej 2 (do FIDE)
WILKOWICE [aktualizacja:28-04-2018] | Poland,SL szybkie |
28-04 28-04 | Grand Prix Juniorów turniej IV
Tczew [aktualizacja:28-04-2018] | Poland,PO szybkie |
28-04 28-04 | I Otwarty Turniej Szachowy Czterech Gmin - 3 turniej
Sucha Górna k/Polkowic [aktualizacja:28-04-2018] | Poland,DS szybkie |
28-04 28-04 | I rodzinny turniej szachowy
Ciechanów [aktualizacja:28-04-2018] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
28-04 28-04 | I Rodzinny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz
Zagórz [aktualizacja:28-04-2018] | Poland,PK drużynowy, blitz |
28-04 28-04 | III Wiosenny Szachowy Turniej Klasyfikacyjny Zaklików 2018 dla zawodników bez kategorii
Zaklików [aktualizacja:29-04-2018] | Poland,PK szybkie |
28-04 28-04 | III Wiosenny Szachowy Turniej Klasyfikacyjny Zaklików 2018 dla zawodników z V oraz IV kategorią
Zaklików [aktualizacja:29-04-2018] | Poland,PK szybkie |
28-04 28-04 | IV Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018
Gdynia [aktualizacja:28-04-2018] | Poland,PO szybkie |
28-04 29-04 | IX Szachowy Turniej "Ziemi Odrowążów"
Szydłowiec [aktualizacja:29-04-2018] | Poland,MA szybkie |
28-04 28-04 | IX Turn. o Puchary Wójta Łabuń - Antoniego Wojciecha Turczyna -GP 2018
Łabunie [aktualizacja:02-05-2018] | Poland,LU szybkie |
28-04 28-04 | IX Turniej Szachowy "Ziemi Odrowążów" Grupa Juniorzy
Szydłowiec [aktualizacja:29-04-2018] | Poland,MA szybkie |
28-04 28-04 | MISTRZOSTWA MINISTRANTÓW DIECEZJI PELPLIŃSKIEJ I ARCHIDIECEZJI GDAŃSKIEJ
Stara Kiszewa [aktualizacja:10-05-2018] | Poland,PO blitz |
28-04 05-05 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Sypniewo k. Jastrowia [aktualizacja:21-03-2018] | Poland,WP klasyczne |
28-04 28-04 | OLIMPIA I PRZYJACIELE
GOLESZÓW RÓWNIA [aktualizacja:28-04-2018] | Poland,SL blitz |
28-04 28-04 | Rudzka Wiosna 2018 Grupa do 12 lat
Ruda Śląska Bykowina ul Sztygarska 9 [aktualizacja:28-04-2018] | Poland,SL szybkie |
28-04 28-04 | Rudzka Wiosna 2018 Grupa Open
Ruda Śląska Bykowina ul Sztygarska 9 [aktualizacja:28-04-2018] | Poland,SL szybkie |
28-04 28-04 | sawp[
poronin [aktualizacja:28-04-2018] | Poland,MP blitz |
28-04 28-04 | Szachy Dla Dzieci #4
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:30-04-2018] | Poland,LB szybkie |
28-04 28-04 | Turniej dla zawodników do 1250
Tczew [aktualizacja:29-04-2018] | Poland,PO szybkie |
28-04 28-04 | Turniej Klasy I-VI
Łobez [aktualizacja:28-04-2018] | Poland,ZP klasyczne |
28-04 30-04 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2018 - grupa A
Białystok [aktualizacja:30-04-2018] | Poland,PL klasyczneFIDE |
28-04 30-04 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2018 - grupa B
Białystok [aktualizacja:04-05-2018] | Poland,PL klasyczneFIDE |
28-04 28-04 | V TURNIEJ SZACHOWY KLAS I-III SP IWLA
Iwla [aktualizacja:30-04-2018] | Poland,PK szybkie |
28-04 29-04 | VII Polish Open Shogi Championship
Wroclaw [aktualizacja:30-04-2018] | Poland,DS inne |
28-04 28-04 | VIII Bialska Liga Szachowa - turniej w Roskoszy
Roskosz [aktualizacja:28-04-2018] | Poland,LU szybkie |
28-04 28-04 | Wiosenny Turniej Szachowy dla dzieci w Muzeum Zabawy i Zabawek
Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach [aktualizacja:28-04-2018] | Poland,SK blitz |
28-04 28-04 | Wiosenny Turniej Szachowy dla dzieci w Muzeum Zabawy i Zabawek
Muzeum Zabawy i Zabwek w Kielcach [aktualizacja:29-04-2018] | Poland,SK blitz |
28-04 28-04 | XIII Memoriał Gabriela Bieńkowskiego
Łobez [aktualizacja:28-04-2018] | Poland,ZP szybkie |
28-04 28-04 | XXIII Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic w szachach szybkich - gr.A (do lat 10)
Gorlice [aktualizacja:28-04-2018] | Poland,MP szybkie |
28-04 28-04 | XXIII Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic w szachach szybkich - gr.B (do lat 16)
Gorlice [aktualizacja:28-04-2018] | Poland,MP szybkie |
28-04 28-04 | XXIII Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic w szachach szybkich - gr.C (OPEN)
Gorlice [aktualizacja:28-04-2018] | Poland,MP szybkie |
29-04 29-04 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:03-04-2018] | Poland,MA szybkie |
29-04 29-04 | II MTSz o Puchar Prezydenta Miasta Elblaga
Elblag [aktualizacja:30-04-2018] | Poland,WM szybkie |
29-04 29-04 | II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny gr do lat 14
Czerwionka ul. Wolności 2A Sala Gimnastyczna przy Stadionie [aktualizacja:29-04-2018] | Poland,SL blitz |
29-04 29-04 | II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny gr do lat 7
Czerwionka ul. Wolności 2A Sala Gimnastyczna przy Stadionie [aktualizacja:29-04-2018] | Poland,SL szybkie |
29-04 29-04 | II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny gr do lat 9
Czerwionka ul. Wolności 2A Sala Gimnastyczna przy Stadionie [aktualizacja:29-04-2018] | Poland,SL blitz |
29-04 29-04 | Otwarty Turniej z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja'2018
Łomża [aktualizacja:29-04-2018] | Poland,PL szybkie |
29-04 29-04 | Pierwsze kroki - turniej dla maluchów
Ożarów [aktualizacja:01-05-2018] | Poland,LU szybkie |
29-04 30-04 | Poronin Open - Rapid T1
Poronin [aktualizacja:30-04-2018] | Poland,MP szybkie |
29-04 29-04 | Turniej drużynowy KANA-SZACH
Tarnów [aktualizacja:29-04-2018] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
29-04 29-04 | Turniej Szachowy z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
BLIŻYN [aktualizacja:29-04-2018] | Poland,SK szybkie |
29-04 29-04 | V Grand Prix Cieszyna Juniorów do lat 14 turniej 1/3
Cieszyn [aktualizacja:29-04-2018] | Poland,SL szybkie |
29-04 29-04 | V Szachowe Grand Prix Cieszyna Juniorów do lat 10 turniej 1/3
Cieszyn [aktualizacja:29-04-2018] | Poland,SL szybkie |
29-04 29-04 | Wielki rewanż za Najsłodszy turniej w historii szachów
Pabianice [aktualizacja:23-04-2018] | Poland,LD szybkie |
30-04 03-05 | Klasyczny Turniej Szachowy - MAJÓWKA SZACHOWA - Rembów 2018
Rembów [aktualizacja:04-05-2018] | Poland,SK klasyczne |
30-04 03-05 | Klasyczny Turniej Szachowy - MAJÓWKA SZACHOWA - Rembów 2018
Rembów [aktualizacja:04-05-2018] | Poland,SK klasyczne |
30-04 03-05 | Klasyczny Turniej Szachowy - SZACHOWA MAJÓWKA z LUKKS Kielce - REMBÓW 2018
Rembów [aktualizacja:25-04-2018] | Poland,SK klasyczne |
30-04 30-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:30-04-2018] | Poland,LU szybkie |