Reklamy |
|
SZUKAJ TURNIEJÓW SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA: |
|
|
październik 2019 | ||
---|---|---|
01-10 01-10 | 5 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [aktualizacja:01-10-2019] | Poland,LU szybkie |
01-10 01-10 | Eliminacje Powiatowe Wojewodzkich Igrzysk Dzieci w Szachach -Powiat Bielski
Ligota Miliardowice [aktualizacja:01-10-2019] | Poland,SL drużynowy, blitz |
01-10 01-10 | Eliminacje Powiatowe Wojewodzkich Igrzysk Młodzieży w szachach - Powiat Bielski
Ligota Miliardowice [aktualizacja:01-10-2019] | Poland,SL drużynowy, blitz |
01-10 01-10 | Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" - (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [aktualizacja:30-09-2019] | Poland,LU szybkie |
01-10 01-10 | Test
Test [aktualizacja:23-10-2019] | Poland,MA klasyczne |
01-10 02-10 | Turniej o IV kategorię
Zabrze [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,SL klasyczne |
01-10 01-10 | V Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:01-10-2019] | Poland,PL szybkie |
02-10 02-10 | 844 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:16-10-2019] | Poland,MP szybkie |
02-10 02-10 | Eliminacjie do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży- Białołęka
Warszawa [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
02-10 02-10 | I Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2020
Mieniany [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,LU szybkie |
02-10 02-10 | LISTA STARTOWA
Warszawa [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,MA blitz |
02-10 02-10 | POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W SZACHACH (ur. 2007 i mł.)
Konopiska [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,SL drużynowy, blitz |
02-10 02-10 | POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH (ur. 2005-2006)
Konopiska [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,SL drużynowy, blitz |
02-10 02-10 | Szachowa środa w Tarnowie nr 27 - 2019
Tarnów [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,MP blitz |
02-10 02-10 | XIII Grand Prix Starachowic w szachach - Turniej 1
Starachowice [aktualizacja:04-10-2019] | Poland,SK blitz |
03-10 03-10 | Eliminacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży- Białołęka (2005-2006)
Warszawa [aktualizacja:03-10-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
03-10 03-10 | Gram w Szachy z Kopernikiem
Olsztyn [aktualizacja:07-10-2019] | Poland,WM blitz |
03-10 03-10 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 12/cykl IV
Chrzanów [aktualizacja:03-10-2019] | Poland,MP blitz |
03-10 03-10 | Grand Prix Malbork 2019 Turniej VIII
Malbork [aktualizacja:03-10-2019] | Poland,PO blitz |
03-10 03-10 | I Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2020
Ślipcze [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,LU szybkie |
03-10 03-10 | Klub P.Z.Szach. (383 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:03-10-2019] | Poland,MA szybkie |
03-10 03-10 | Ogólnopolski Turniej Szachowy w PUBIE COSMO - godz. 17:30
Częstochowa [aktualizacja:03-10-2019] | Poland,SL blitz |
03-10 06-10 | XVIII Mistrzostwa Polski Lekarzy Rapid
Kielce [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,SK szybkie |
04-10 04-10 | 10. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,PL szybkie |
04-10 04-10 | DGCS Open - XI Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach diamentowa 1600+
Ostrów Wlkp. [aktualizacja:04-10-2019] | Poland,WP szybkie |
04-10 04-10 | DGCS Open XI Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach bursztynowa 1000-1400
Ostrów Wlkp. [aktualizacja:04-10-2019] | Poland,WP szybkie |
04-10 04-10 | GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH - Grupa Młodsza
Węgierka [aktualizacja:04-10-2019] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
04-10 04-10 | GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH - Grupa Starsza
Węgierka [aktualizacja:04-10-2019] | Poland,PK drużynowy, blitz |
04-10 25-10 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:836
Wadowice [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,MP klasyczne |
04-10 04-10 | Igrzyska Dzieci Kolbudy
Kolbudy [aktualizacja:04-10-2019] | Poland,PO drużynowy, szybkie |
04-10 04-10 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej Kolbudy
Kolbudy [aktualizacja:04-10-2019] | Poland,PO drużynowy, szybkie |
04-10 20-10 | IV Otwarte Mistrzostwa Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,PO klasyczneFIDE |
04-10 04-10 | Jesienne szybkie FIDEgranie w Hetmanie 4_2019 - odwołany
Warszawa [aktualizacja:03-10-2019] | Poland,MA szybkie |
04-10 04-10 | Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Wapnie
Wapno [aktualizacja:04-10-2019] | Poland,WP szybkie |
04-10 04-10 | Mistrzostwa ZSO Nr 2 w Białymstoku
BIAŁYSTOK [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,PL blitz |
04-10 04-10 | O Puchar Dyrektora Biblioteki oraz Cementowni i Zakładu Górniczego Kujawy
Barcin [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,KP szybkie |
04-10 07-12 | Otwarte Mistrzostwa Starogardu Gd. i Powiatu Starogardzkiego 2019r.
Starogard Gdański [aktualizacja:07-12-2019] | Poland,PO klasyczne |
04-10 04-10 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" 2019
Lublin [aktualizacja:04-10-2019] | Poland,LU szybkie |
04-10 04-10 | Pierwszy Turniej tematyczny w Akademii Szachowej Skoczka - Partia włoska
Choszczno [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,ZP blitz |
04-10 04-10 | Szachowa Liga Młodych Mistrzów 2019 (6z8)
Lubartów [aktualizacja:04-10-2019] | Poland,LU szybkie |
04-10 06-10 | Szachowy Turniej Olimpijski
Kraków Hotel GALAXY Gęsia 22a [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,MP klasyczneFIDE |
04-10 04-10 | Turniej dla dzieci i młodziezy z okazji "Noc bibliotek"
Barcin [aktualizacja:04-10-2019] | Poland,KP klasyczne |
04-10 04-10 | V Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach błyskawicznych
Warszawa [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,MA blitz |
04-10 04-10 | XVIII Mistrzostwa Polski Lekarzy Blitz
Kielce [aktualizacja:04-10-2019] | Poland,SK blitz |
04-10 04-10 | XXI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [aktualizacja:04-10-2019] | Poland,WP szybkie |
05-10 06-10 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:15-10-2019] | Poland,LU klasyczne |
05-10 06-10 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na pierwszą kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:15-10-2019] | Poland,LU klasyczne |
05-10 06-10 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na trzecią kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:15-10-2019] | Poland,LU klasyczne |
05-10 05-10 | 1. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2010 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,PL szybkie |
05-10 05-10 | 300 LAT MIASTA SUWAŁK - FIDE OPEN - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa A - Turniej 2 (bez ograniczeń wiekowych)
Suwałki [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,PL szybkie |
05-10 05-10 | 300 LAT MIASTA SUWAŁK - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa B - Turniej 2 (2008-2010 r.)
Suwałki [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,PL szybkie |
05-10 05-10 | 300 LAT MIASTA SUWAŁK - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa C - Turniej 2 (2011 r. i mł.)
Suwałki [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,PL szybkie |
05-10 05-10 | Atlas Stacja Nowa Gdynia - Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich
Zgierz [aktualizacja:08-10-2019] | Poland,LD drużynowy, szybkie |
05-10 05-10 | Biłgoraj Open - B2 dogrywka
Biłgoraj [aktualizacja:10-10-2019] | Poland,LU blitz |
05-10 05-10 | Biłgoraj Open - grupa B2
Biłgoraj [aktualizacja:10-10-2019] | Poland,LU szybkie |
05-10 05-10 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych 2019
Radzymin [aktualizacja:08-10-2019] | Poland,MA drużynowy, blitz |
05-10 05-10 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach szybkich 2019
Radzymin [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
05-10 05-10 | Grand Prix Ostródy - I zjazd - Memoriał Zbigniewa Szporko
Ostróda [aktualizacja:08-10-2019] | Poland,WM szybkie |
05-10 05-10 | Grand Prix Siedlec 2019 - turniej 10
Siedlce [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,MA blitz |
05-10 05-10 | I Międzynarodowy Memoriał Szachowy Alfreda Chrobaka
Racibórz [aktualizacja:07-10-2019] | Poland,SL szybkie |
05-10 05-10 | I Międzynarodowy Memoriał Szachowy Alfreda Chrobaka juniorzy do 12 lat
Racibórz [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,SL szybkie |
05-10 05-10 | II Biłgoraj Open (Blitz)
Biłgoraj [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,LU blitz |
05-10 05-10 | II Biłgoraj Open - Blitz
Biłgoraj [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,LU blitz |
05-10 06-10 | II FIDE Open - grupa B2 (III-IV kategoria)
Biłgoraj [aktualizacja:04-10-2019] | Poland,LU klasyczne |
05-10 05-10 | II FIDE Open - grupa C2 (bk-V kategoria)
Biłgoraj [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,LU szybkie |
05-10 05-10 | II Turniej Szachowy o Puchar Prezesa WKS FLOTA GDYNIA do lat 10
Gdynia [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,PO szybkie |
05-10 05-10 | II Turniej Szachowy o Puchar Prezesa WKS FLOTA GDYNIA do lat 12
Gdynia [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,PO szybkie |
05-10 05-10 | II Turniej Szachowy o Puchar Prezesa WKS FLOTA GDYNIA do lat 14 i do 18
Gdynia [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,PO szybkie |
05-10 05-10 | II Turniej Szachowy o Puchar Prezesa WKS FLOTA GDYNIA do lat 18
Gdynia [aktualizacja:04-10-2019] | Poland,PO szybkie |
05-10 05-10 | II Turniej Szachowy o Puchar Prezesa WKS FLOTA GDYNIA do lat 8
Gdynia [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,PO szybkie |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - C08
Łaziska Górne [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,SL szybkie |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - C10
Łaziska Górne [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,SL szybkie |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - C12
Łaziska Górne [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,SL szybkie |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - C14
Łaziska Górne [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,SL szybkie |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - C16 i D16
Łaziska Górne [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,SL szybkie |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - C18 i D18
Łaziska Górne [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,SL szybkie |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - D08
Łaziska Górne [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,SL szybkie |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - D10
Łaziska Górne [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,SL szybkie |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - D12
Łaziska Górne [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,SL szybkie |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - D14
Łaziska Górne [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,SL szybkie |
05-10 05-10 | IX MISTRZ SZACHOWE O PUCHAR PRZEWODNICZ. RADY MIEJSKIEJ GMINY KOSTRZYN do 8 lat
Kostrzyn [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,WP szybkie |
05-10 05-10 | IX MISTRZ SZACHOWE O PUCHAR PRZEWODNICZ. RADY MIEJSKIEJ GMINY KOSTRZYN do 12 lat
Kostrzyn [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,WP szybkie |
05-10 05-10 | IX MISTRZ SZACHOWE O PUCHAR PRZEWODNICZ. RADY MIEJSKIEJ GMINY KOSTRZYN do 16 lat
Kostrzyn [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,WP szybkie |
05-10 05-10 | IX MISTRZ SZACHOWE O PUCHAR PRZEWODNICZ. RADY MIEJSKIEJ GMINY KOSTRZYN OPEN
Kostrzyn [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,WP szybkie |
05-10 05-10 | Memoriał Szachowy im. Ks. Jana Jarosza - Grupa B
Ropczyce [aktualizacja:07-10-2019] | Poland,PK szybkie |
05-10 05-10 | Memoriał Szachowy im. Ks. Jana Jarosza - Grupa A
Ropczyce [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,PK szybkie |
05-10 05-10 | Mistrzostwa Szkoły i Klubu o Puchar Dyrektora Szkoły klasa I
Boszkowo [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,WP szybkie |
05-10 05-10 | Mistrzostwa Szkoły i Klubu o Puchar Dyrektora Szkoły pana Jarosława Zielonki
Boszkowo [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,WP szybkie |
05-10 05-10 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Szybkich
Zgierz [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,LD szybkie |
05-10 06-10 | Szkolny Turniej Szachowy Klasyfikacyjny
Bóbrka [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,PK szybkie |
05-10 05-10 | Turniej o Puchar Dyrektora
Biłgoraj [aktualizacja:10-10-2019] | Poland,LU szybkie |
05-10 05-10 | Turniej Szachowy. IV Festiwal Organizacji Pozarządowych w Świdwinie
Świdwin Szkoła Podstawowa Nr4 ul. Kombatantów Poskich 6 [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,ZP szybkie |
05-10 05-10 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 10-12
Wrocław [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,DS szybkie |
05-10 05-10 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 5
Wrocław [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,DS szybkie |
05-10 05-10 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 6
Wrocław [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,DS szybkie |
05-10 05-10 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 7
Wrocław [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,DS szybkie |
05-10 05-10 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 8
Wrocław [aktualizacja:09-10-2019] | Poland,DS szybkie |
05-10 05-10 | V Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich
Warszawa [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,MA szybkie |
05-10 05-10 | VI Grand Prix Starogardu Gdańskiego 2019
Starogard Gdański [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,PO szybkie |
05-10 06-10 | VII Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. A (do FIDE)
Żarów [aktualizacja:07-10-2019] | Poland,DS klasyczneFIDE |
05-10 06-10 | VII Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. B1
Żarów [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,DS klasyczne |
05-10 06-10 | VII Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. B2
Żarów [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,DS klasyczne |
05-10 05-10 | VII Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. C
Żarów [aktualizacja:07-10-2019] | Poland,DS szybkie |
05-10 05-10 | XVI SZACHOWE MISTRZOSTWA LEŚNIKÓW ZIELONOGÓRSKICH
Ochla [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,LB szybkie |
05-10 05-10 | XVI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZS w Gręzówce
GRĘZÓWKA [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,LU szybkie |
05-10 05-10 | XVIII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kartuskiego w Szachach - "Somonino 2019"
Somonino [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,PO blitz |
05-10 06-10 | XXIX MEMORIAŁ ALEKSANDRA KUBASZEWSKIEGO I EDWARDA KRAMKA - OPEN FIDE
CHOSZCZNO [aktualizacja:07-10-2019] | Poland,ZP szybkie |
06-10 06-10 | 1. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 2000 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:17-10-2019] | Poland,PL szybkie |
06-10 06-10 | 2. Turniej GP 2019/20Klubu RASZYN
Poznań [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,WP szybkie |
06-10 06-10 | Aktywna niedziela - szachy szybkie na Młocinach
Warszawa [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,MA szybkie |
06-10 06-10 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,MA szybkie |
06-10 06-10 | Atlas Stacja Nowa Gdynia - Mistrzostw Polski w Szachach Szybkich
Zgierz [aktualizacja:08-10-2019] | Poland,LD szybkie |
06-10 19-07 | Drabinkowy Turniej Szachowy Juniorów
Lipusz [aktualizacja:21-07-2020] | Poland,PO szybkie |
06-10 06-10 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019
Łaziska Górne [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
06-10 06-10 | Edukacyjny Turniej Szachowy - " GRAMY PARTIĘ WŁOSKĄ - WARIANT KLASYCZNY" wariant: 1.e4 e5 2.Sf3 Sc6 3.Gc4 Gc5 4.c3 Sf6 5.d4 e:d4 6.c:d4 Gb4+ a) 7.Gd2 b) 7.Sc3
Łódź [aktualizacja:06-09-2019] | Poland,LD klasyczne |
06-10 06-10 | IV GRAND PRIX Miasta Katowice - Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 14 - Jesienny
Katowice [aktualizacja:09-10-2019] | Poland,SL szybkie |
06-10 06-10 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych do lat 11
Radzymin [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,MA blitz |
06-10 06-10 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych do lat 13
Radzymin [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,MA blitz |
06-10 06-10 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych do lat 18
Radzymin [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,MA blitz |
06-10 06-10 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych do lat 9
Radzymin [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,MA blitz |
06-10 06-10 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach szybkich do lat 11
Radzymin [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,MA szybkie |
06-10 06-10 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach szybkich do lat 13
Radzymin [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,MA szybkie |
06-10 06-10 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach szybkich do lat 18
Radzymin [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,MA szybkie |
06-10 06-10 | Szachowy Turniej Plenerowy w Ogrodzie Botanicznym
Zabrze [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,SL szybkie |
06-10 06-10 | VI Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej finałowy
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:08-10-2019] | Poland,LU szybkie |
06-10 06-10 | Zdobądź okręgową kat. szachową V i IV - cykl "Szach Królowi - zostań Mistrzem"
Lublin [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,LU szybkie |
07-10 07-10 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,SL szybkie |
07-10 07-10 | Gorzowska Spartakiada Młodzieży - Szkoły Średnie
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:08-10-2019] | Poland,LB drużynowy, szybkie |
07-10 07-10 | Gorzowska Spartakiada Młodzieży - Szkoły Podstawowe kl.VII-VIII
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:08-10-2019] | Poland,LB drużynowy, szybkie |
07-10 07-10 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej
Wrocław [aktualizacja:08-10-2019] | Poland,DS szybkie |
07-10 07-10 | Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" - (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [aktualizacja:30-09-2019] | Poland,LU szybkie |
07-10 07-10 | Powiatowa Licealiada w Szachach
Wejherowo [aktualizacja:07-10-2019] | Poland,PO drużynowy, blitz |
07-10 07-10 | Powiatowa Licealiada w Szachach
Bytów [aktualizacja:07-10-2019] | Poland,PO drużynowy, blitz |
07-10 25-10 | VII Mistrzostwa Cieszyna w Szachach Szybkich o Puchar Dyrektora COK Cieszyn
Cieszyn [aktualizacja:25-10-2021] | Poland,SL szybkie |
08-10 08-10 | 6 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [aktualizacja:08-10-2019] | Poland,LU szybkie |
08-10 08-10 | Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Szachach Klasy I-VI
Cieszyn [aktualizacja:08-10-2019] | Poland,SL drużynowy, blitz |
08-10 08-10 | Igrzyska Dzieci - Jakubowice Konińskie
Jakubowice Koniński [aktualizacja:08-10-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
08-10 08-10 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Jakubowice Konińskie
Jakubowice Konińskie [aktualizacja:08-10-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
08-10 08-10 | Mistrzostwa Gminy Kórnik Szkół Podstawowych 1-6
Kórnik [aktualizacja:10-10-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
08-10 10-12 | OILS GKSz - Sezon 6 - Grupa C
Gubin [aktualizacja:05-01-2020] | Poland,LB szybkie |
08-10 08-10 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 1 Gr-A GIM (ur. w 2006r. i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:08-10-2019] | Poland,MP szybkie |
08-10 08-10 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 1 Gr-B CH (ur. w 2007r. i młodsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:08-10-2019] | Poland,MP szybkie |
08-10 08-10 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 1 Gr-C DZ (ur. w 2007r. i młodsze)
SP Przebieczany [aktualizacja:08-10-2019] | Poland,MP szybkie |
08-10 08-10 | Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" - (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [aktualizacja:30-09-2019] | Poland,LU szybkie |
08-10 08-10 | Szachowe Wtorki w GRRamyBAR - 8.10.2019
Wrocław [aktualizacja:09-10-2019] | Poland,DS blitz |
08-10 08-10 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Gminy Biszcza w Szachach - kl.I - III
Gózd Lipiński [aktualizacja:09-10-2019] | Poland,LU blitz |
08-10 08-10 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Gminy Biszcza w Szachach - kl.IV-VIII
Gózd Lipiński [aktualizacja:09-10-2019] | Poland,LU blitz |
08-10 09-10 | Turniej o III kategorię
Zabrze [aktualizacja:09-10-2019] | Poland,SL klasyczne |
08-10 08-10 | VI Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:08-10-2019] | Poland,PL szybkie |
08-10 08-10 | XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca nr 1
Kraków [aktualizacja:08-10-2019] | Poland,MP blitz |
09-10 09-10 | 845 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:09-10-2019] | Poland,MP szybkie |
09-10 09-10 | I Turniej o Puchar Wójta Tereszpola - Jacka Pawluka - GP 2020
Tereszpol Kukiełki [aktualizacja:09-10-2019] | Poland,LU szybkie |
09-10 09-10 | IV Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 1
Starachowice [aktualizacja:10-10-2019] | Poland,SK blitz |
09-10 09-10 | Jesienne blitza FIDEgranie w Hetmanie 5_2019
Warszawa [aktualizacja:09-10-2019] | Poland,MA blitz |
09-10 20-11 | Mistrzostwa Warszawy Drukarzy i Wydawców
Warszawa [aktualizacja:13-11-2019] | Poland,MA szybkie |
09-10 09-10 | Szachowa środa w Tarnowie 28 - 2019r
Tarnów [aktualizacja:09-10-2019] | Poland,MP blitz |
09-10 13-10 | TURNIEJ SZACHOWY "NA RYBY - NA GRZYBY" - Odwołany!
Karpicko [aktualizacja:19-09-2019] | Poland,WP klasyczne |
09-10 13-10 | TURNIEJ SZACHOWY "NA RYBY - NA GRZYBY" O PUCHAR SOŁTYSA KARPICKA
Karpicko [aktualizacja:07-09-2019] | Poland,WP klasyczneFIDE |
10-10 10-10 | 2/1 Turniej Kl.2ab o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz GP2020
Łaszczów [aktualizacja:10-10-2019] | Poland,LU szybkie |
10-10 10-10 | 3/2 Turniej Kl. 3ab o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz GP2020
Łaszczów [aktualizacja:10-10-2019] | Poland,LU szybkie |
10-10 10-10 | Gorzowska Spartakiada Młodzieży - Szkoły Podstawowe kl.I-VI
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:10-10-2019] | Poland,LB drużynowy, szybkie |
10-10 10-10 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 13/cykl IV
Chrzanów [aktualizacja:10-10-2019] | Poland,MP blitz |
10-10 10-10 | Grand Prix Dziecięce Chrzanowskie Czwartki Szachowe-turniej 4
Chrzanów [aktualizacja:10-10-2019] | Poland,MP blitz |
10-10 08-10 | I Mistrzostwa SP Adamowizna w Szachach Szybkich 2019
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:10-10-2019] | Poland,MA szybkie |
10-10 10-10 | I Zielonogórski Integracyjny Turniej Szachów Szybkich Osób Niepełnosprawnych
Zielona Góra [aktualizacja:30-09-2019] | Poland,LB szybkie |
10-10 10-10 | Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych - etap gminny
Iwla [aktualizacja:10-10-2019] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
10-10 10-10 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych - etap gminny
Iwla [aktualizacja:10-10-2019] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
10-10 10-10 | Indywidualne Mistrzostwa Szkół Gminy Ślesin klasy I-III
Ślesin [aktualizacja:16-10-2019] | Poland,WP szybkie |
10-10 10-10 | Indywidualne Mistrzostwa Szkół Gminy Ślesin klasy IV-VI
Ślesin [aktualizacja:16-10-2019] | Poland,WP szybkie |
10-10 10-10 | Indywidualne Mistrzostwa Szkół Gminy Ślesin klasy VII-VIII
Ślesin [aktualizacja:16-10-2019] | Poland,WP szybkie |
10-10 10-10 | Klub P.Z.Szach. (384 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:10-10-2019] | Poland,MA szybkie |
11-10 13-10 | "Weekendowe szkolenie szachowe z Koroną"
Sztutowo [aktualizacja:16-09-2019] | Poland,PO inne |
11-10 11-10 | 11. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:11-10-2019] | Poland,PL blitz |
11-10 11-10 | Cztery Pory Roku - "Pożegnanie Lata"
Głogów [aktualizacja:11-10-2019] | Poland,DS blitz |
11-10 17-10 | ELIMINACJE STREFOWE DO FINAŁÓW MISTRZOSTW POLSKI Dolny Śląsk - Lubuskie
Kudowa Zdrój [aktualizacja:17-09-2019] | Poland,DS klasyczne |
11-10 11-10 | Gram w szachy z Kopernikiem
Olsztyn [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,WM szybkie |
11-10 11-10 | Indywidualne Igrzyska Szkolne w Szachach kl. I-II
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,LB szybkie |
11-10 11-10 | Indywidualne Igrzyska Szkolne w Szachach kl. I-II Dziewczęta
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,LB szybkie |
11-10 11-10 | Indywidualne Igrzyska Szkolne w Szachach kl. III-IV
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,LB szybkie |
11-10 11-10 | Indywidualne Igrzyska Szkolne w Szachach kl. III-IV Dziewczęta
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:01-10-2019] | Poland,LB szybkie |
11-10 11-10 | Indywidualne Igrzyska Szkolne w Szachach kl. V-VI Dziewczęta
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,LB szybkie |
11-10 11-10 | Indywidualne Igrzyska Szkolne w Szachach kl. V-VI i VII-VIII
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,LB szybkie |
11-10 11-10 | Jesienne szybkie FIDEgranie w Hetmanie 5_2019
Warszawa [aktualizacja:11-10-2019] | Poland,MA szybkie |
11-10 17-10 | Mistrzostwa Makroregionalne - DS + LB - Grupa C09
Kudowa Zdrój [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,DS klasyczne |
11-10 17-10 | Mistrzostwa Makroregionalne - DS + LB - Grupa C11
Kudowa Zdrój [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,DS klasyczne |
11-10 17-10 | Mistrzostwa Makroregionalne - DS + LB - Grupa C13
Kudowa Zdrój [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,DS klasyczne |
11-10 17-10 | Mistrzostwa Makroregionalne - DS + LB - Grupa D09
Wrocław [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,DS klasyczne |
11-10 17-10 | Mistrzostwa Makroregionalne - DS + LB - Grupa D11
Kudowa Zdrój [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,DS klasyczne |
11-10 17-10 | Mistrzostwa Makroregionalne - DS + LB - Grupa D13
Kudowa Zdrój [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,DS klasyczne |
11-10 13-10 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (LD+SK). CHŁOPCY
Sielpia Wielka [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SK klasyczne |
11-10 13-10 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (LD+SK). DZIEWCZYNKI
Sielpia Wielka [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,SK klasyczne |
11-10 11-10 | Mistrzostwa września w KTS Kalisz - grupa OPEN
Kalisz [aktualizacja:11-10-2019] | Poland,WP szybkie |
11-10 11-10 | Mistrzostwa września w KTS Kalisz do lat 12 (ranking 1000-1400)
Kalisz [aktualizacja:11-10-2019] | Poland,WP szybkie |
11-10 11-10 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" 2019
Lublin [aktualizacja:30-09-2019] | Poland,LU szybkie |
11-10 11-10 | Półfinał Wojewódzki Licealiady w Szachach
Bytów [aktualizacja:14-10-2019] | Poland,PO drużynowy, szybkie |
11-10 11-10 | Turniej Błyskawiczny w Sztutowie
SZTUTOWO [aktualizacja:11-10-2019] | Poland,PO blitz |
11-10 12-10 | Turniej klasyfikacyjny
Sztutowo [aktualizacja:12-10-2019] | Poland,PO szybkie |
11-10 11-10 | Turniej szkoleniowy w KKSz
Kraków [aktualizacja:11-10-2019] | Poland,MP blitz |
11-10 11-10 | Turniej z okazji konferencji Polska-Kaukaz
Rzeszów [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,PK blitz |
11-10 31-12 | XI GRAND PRIX Gór Świętokrzyskich (RAPID)_KLASYFIKACJA ŁĄCZNA
Kielce [aktualizacja:31-08-2021] | Poland,SK szybkie |
11-10 11-10 | XXVIII CYKL "GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH " - TURNIEJ 1 - KLASY 5-8
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:11-10-2019] | Poland,SL szybkie |
11-10 11-10 | XXVIII CYKL "GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH " - TURNIEJ 1 - KLASY 0-4
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:11-10-2019] | Poland,SL szybkie |
11-10 11-10 | XXVIII CYKL "GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH " - TURNIEJ 1 - SZK. PONADPODST.
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:11-10-2019] | Poland,SL szybkie |
12-10 12-10 | 5. Turniej Klasyfikacyjny na IV i V kat. szachową
GRYFINO [aktualizacja:14-10-2019] | Poland,ZP klasyczne |
12-10 12-10 | DIECEZJALNY TURNIEJ SZACHOWY Grupa do lat 10
Ostrowiec Św. [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,SK blitz |
12-10 12-10 | DIECEZJALNY TURNIEJ SZACHOWY Grupa do lat 18
Ostrowiec Św. [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,SK blitz |
12-10 12-10 | DIECEZJALNY TURNIEJ SZACHOWY Grupa do lat 8
Ostrowiec Św. [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,SK blitz |
12-10 08-12 | DMP - III Liga Seniorów 2019/2020
województwo śląskie [aktualizacja:13-12-2019] | Poland,SL drużynowy, klasyczne |
12-10 12-10 | Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 19/20 - Grupa B (do V kat) - Turniej 2
Toruń [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,KP klasyczneFIDE |
12-10 12-10 | Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2019/2020 - Grupa A - Turniej 2
Toruń [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,KP szybkie |
12-10 12-10 | Grand Prix - turniej II - gr.A
Gorlice [aktualizacja:12-10-2019] | Poland,MP szybkie |
12-10 12-10 | Grand Prix - turniej II -g r.B
Gorlice [aktualizacja:17-10-2019] | Poland,MP szybkie |
12-10 12-10 | I Szachowy Turniej Deblowy dla dzieci
Poznań [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,WP szybkie |
12-10 17-11 | III Liga Małopolska Seniorów 2019
Zabierzów [aktualizacja:11-12-2019] | Poland,MP drużynowy, klasyczne |
12-10 12-10 | III Memoriał Leszka Wieruckiego grupa A
Myślibórz [aktualizacja:12-10-2019] | Poland,ZP szybkie |
12-10 12-10 | III Memoriał Leszka Wieruckiego Grupa B (Dużo Atrakcyjnych Nagród)
Myślibórz [aktualizacja:12-10-2019] | Poland,ZP szybkie |
12-10 12-10 | IV Mistrzostwa Polski Amatorów W Szachach Błyskawicznych
Pęgów [aktualizacja:27-09-2019] | Poland,DS blitz |
12-10 12-10 | IV Ogólnopolski Turniej Szachów Szybkich Wielgie 2019
Wielgie [aktualizacja:12-10-2019] | Poland,KP szybkie |
12-10 12-10 | JELONKA OPEN A / ELO Pod Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego
Jelenia Góra [aktualizacja:12-10-2019] | Poland,DS szybkie |
12-10 12-10 | JELONKA OPEN B Pod Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego
Jelenia Góra [aktualizacja:22-10-2019] | Poland,DS szybkie |
12-10 12-10 | JELONKA OPEN C Pod Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego
Jelenia Góra [aktualizacja:12-10-2019] | Poland,DS szybkie |
12-10 12-10 | Międzypokoleniowy Turniej Szachowy
Legionowo [aktualizacja:11-10-2019] | Poland,MA szybkie |
12-10 12-10 | Osiedlowy Turniej Szachowy - szachy Fischera (960)
Ciechanów [aktualizacja:12-10-2019] | Poland,MA szybkie |
12-10 12-10 | OTWARTE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W SZACHACH DO LAT 7 Gr.A-CH
SP Przebieczany - Tomaszkowice k/Wieliczki [aktualizacja:12-10-2019] | Poland,MP szybkie |
12-10 12-10 | OTWARTE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W SZACHACH DO LAT 7 Gr.B-DZ
SP Przebieczany - Tomaszkowice k/Wieliczki [aktualizacja:12-10-2019] | Poland,MP szybkie |
12-10 20-10 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - A - do 1600 FIDE
Wrocław [aktualizacja:03-11-2019] | Poland,DS klasyczneFIDE |
12-10 20-10 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - B - 1400 PZSzach
Wrocław [aktualizacja:03-11-2019] | Poland,DS klasyczne |
12-10 12-10 | Szachy Dla dzieci 2019 #10
Zwierzyn [aktualizacja:12-10-2019] | Poland,LB szybkie |
12-10 13-10 | Turniej szachowy Puchar Rektora PWSZ w Nysie z okazji Ogólnopolskich Dni Erasmus
Nysa [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,OP klasyczne |
12-10 12-10 | VIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej. Grupa do lat 12
Gdańsk [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,PO szybkie |
12-10 12-10 | VIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej. Grupa do lat 8
Gdańsk [aktualizacja:12-10-2019] | Poland,PO szybkie |
12-10 12-10 | VIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej. Grupa OPEN
Gdańsk [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,PO szybkie |
12-10 12-10 | XI CHOJNICKI TURNIEJ DZIEWIĘCIOBOJOWY im. WACŁAWA KUCHARA
Chojnice [aktualizacja:12-10-2019] | Poland,PO blitz |
12-10 12-10 | XI Chojnicki Turniej Dziewięciobojowy im. Haliny Konopackiej
Chojnice [aktualizacja:11-10-2019] | Poland,PO blitz |
12-10 13-10 | XIV Memoriał im. Henryka Karnówki
Tarnowskie Góry [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
12-10 13-10 | XIV Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 10
Tarnowskie Góry [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,SL klasyczne |
12-10 13-10 | XIV Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 14
Tarnowskie Góry [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,SL klasyczne |
12-10 12-10 | XV cykl 4 Pory Roku - Jesień z Szachami - Grupa A
Szczecin [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,ZP szybkie |
12-10 12-10 | XV cykl 4 Pory Roku - Jesien z Szachami - Grupa B
Szczecin [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,ZP szybkie |
12-10 12-10 | XXXI Mistrzostwa Stalowej Woli w szachach szybkich_turniej otwarty
Stalowa Wola [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,PK szybkie |
13-10 13-10 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,MA szybkie |
13-10 01-12 | DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2019 - Grupa A
Województwo Podkarpackie [aktualizacja:04-12-2019] | Poland,PK drużynowy, klasyczne |
13-10 01-12 | DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2019 - Grupa B
Województwo Podkarpackie [aktualizacja:04-12-2019] | Poland,PK drużynowy, klasyczne |
13-10 13-10 | Gry bez prądu w Galaxy - turniej październikowy
Szczecin [aktualizacja:08-10-2019] | Poland,ZP szybkie |
13-10 13-10 | I Błyskawiczne Szachowe GRAND PRIX - Galeria Echo w Kielcach - turniej 8
Galeria Echo - Kielce [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,SK blitz |
13-10 13-10 | IX Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica. ||| PULA NAGRÓD 20 000 PLN ||| 1 miejsce - 3000 PLN |||| GM: Soćko | Krasenkow | Jedynak
Trzcianka [aktualizacja:07-10-2019] | Poland,WP szybkie |
13-10 13-10 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T2 gr. D07/C07
Mielec [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,PK szybkie |
13-10 13-10 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T2 gr. D09/C09
Mielec [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,PK szybkie |
13-10 13-10 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T2 gr. D11/C11
Mielec [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,PK szybkie |
13-10 13-10 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T2 gr. D15/C15
Mielec [aktualizacja:09-10-2019] | Poland,PK szybkie |
13-10 13-10 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D15/C15
Mielec [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,PK szybkie |
13-10 13-10 | Mistrzostwa Zielonej Góry błyskawiczne. Grand Prix Czterech Miast. Grupa A
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,LB blitz |
13-10 13-10 | Mistrzostwa Zielonej Góry błyskawiczne. Grand Prix Czterech Miast. Grupa B
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,LB blitz |
13-10 13-10 | ODK Słońce
Poznan [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,WP szybkie |
13-10 13-10 | Turniej Szachowy ODK Słońce
Poznań [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,WP szybkie |
13-10 13-10 | Turniej szachowy w kawiarni "Ławczana"
Jaworzno [aktualizacja:13-10-2019] | Poland,SL blitz |
14-10 14-10 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:07-10-2019] | Poland,SL szybkie |
14-10 18-10 | Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA C-11
Sielpia Wielka [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,SK klasyczne |
14-10 18-10 | Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA C-13
Sielpia Wielka [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,SK klasyczne |
14-10 18-10 | Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA C-9
Sielpia Wielka [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,SK klasyczne |
14-10 18-10 | Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA D-11
Sielpia Wielka [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,SK klasyczne |
14-10 18-10 | Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA D-13
Sielpia Wielka [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,SK klasyczne |
14-10 18-10 | Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA D-9
Sielpia Wielka [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,SK klasyczne |
14-10 14-10 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" 2019
Lublin [aktualizacja:14-10-2019] | Poland,LU szybkie |
14-10 14-10 | Turniej "Rusz głową" dla krakowskich seniorów
Kraków [aktualizacja:14-10-2019] | Poland,MP szybkie |
15-10 15-10 | 7 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [aktualizacja:15-10-2019] | Poland,LU szybkie |
15-10 15-10 | Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych Powiatu Poznańskiego kl 1-6
Kórnik OAZA [aktualizacja:15-10-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
15-10 15-10 | Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" - (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [aktualizacja:30-09-2019] | Poland,LU szybkie |
15-10 15-10 | Powiatowe Igrzyska Dzieci w Szachach 2019 (klasy I-VI)
Jastrzębie-Zdrój [aktualizacja:15-10-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
15-10 15-10 | Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019 (klasy VII-VIII)
Jastrzębie-Zdrój [aktualizacja:15-10-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
15-10 15-10 | VII Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:15-10-2019] | Poland,PL szybkie |
15-10 15-10 | XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 2
Kraków [aktualizacja:15-10-2019] | Poland,MP blitz |
16-10 16-10 | 846 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:16-10-2019] | Poland,MP szybkie |
16-10 11-12 | Czwarty Jagielloński Turniej Klasyfikacyjny Kat.Centralnych Łódź Jesień 2019
Łódź [aktualizacja:11-12-2019] | Poland,LD klasyczne |
16-10 16-10 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO W SZACHACH
Wolsztyn [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
16-10 16-10 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu
Trzcianka [aktualizacja:16-10-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
16-10 16-10 | Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych Powiatu Poznańskiego kl 7-8
Kórnik [aktualizacja:17-10-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
16-10 16-10 | Igrzyska Dzieci - 2007 i młodsi
Wodzisław Śląski [aktualizacja:16-10-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
16-10 16-10 | IGRZYSKA DZIECI - POWIAT CZĘSTOCHOWA
Częstochowa [aktualizacja:16-10-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
16-10 16-10 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - POWIAT
Częstochowa [aktualizacja:16-10-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
16-10 16-10 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej - 2006-2005
Wodzisław Śląski [aktualizacja:16-10-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
16-10 16-10 | Jesienne blitza FIDEgranie w Hetmanie 6_2019
Warszawa [aktualizacja:16-10-2019] | Poland,MA blitz |
16-10 16-10 | Licealiada Młodzieży Szkół Powiatu Cieszyńskiego w Szachach
Cieszyn [aktualizacja:16-10-2019] | Poland,SL drużynowy, blitz |
16-10 16-10 | Liceliada - 2000 i młodsi
Wodzisław Śląski [aktualizacja:16-10-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
16-10 16-10 | Miejskie Zawody dziewcząt i chłopców szkół podstawowych w szachach - Igrzyska Dzieci
Rybnik [aktualizacja:16-10-2019] | Poland,SL drużynowy, blitz |
16-10 16-10 | PTU-2019 MEN
LVIV [aktualizacja:16-10-2019] | Ukraine drużynowy, szybkie |
16-10 16-10 | PTU-2019 WOMEN
LVIV [aktualizacja:16-10-2019] | Ukraine drużynowy, szybkie |
16-10 16-10 | Szachowa środa w Tarnowie nr 29 - 2019r
Tarnów [aktualizacja:16-10-2019] | Poland,MP blitz |
16-10 17-10 | Turniej o II kategorię
Zabrze [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,SL klasyczne |
16-10 11-12 | Turniej szachowy "Jesień 2019"
Gdynia [aktualizacja:11-12-2019] | Poland,PO klasyczne |
16-10 16-10 | Wieczorny Turniej Blitza u Stefana Wronicza 2019 (1)
Warszawa - Ursynów [aktualizacja:16-10-2019] | Poland,MA blitz |
16-10 16-10 | X Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 0
Starachowice [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,SK blitz |
17-10 17-10 | 2 Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka GP 2020
Ulhówek [aktualizacja:17-10-2019] | Poland,LU szybkie |
17-10 17-10 | 21 Liceliada Powiat Poznański
Kórnik [aktualizacja:17-10-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
17-10 17-10 | Eliminacje WOM - Żoliborz rocznik 2007 i młodsi
Warszawa [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
17-10 17-10 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 14/cykl IV
Chrzanów [aktualizacja:17-10-2019] | Poland,MP blitz |
17-10 17-10 | Grand Prix Dziecięce Chrzanowskie Czwartki Szachowe-turniej 5
Chrzanów [aktualizacja:17-10-2019] | Poland,MP blitz |
17-10 17-10 | Igrzyska Dzieci - 2007 i młodsi
Wodzisław Śląski [aktualizacja:17-10-2019] | Poland,PO drużynowy, szybkie |
17-10 17-10 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej - 2006-2005
Wodzisław Śląski [aktualizacja:17-10-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
17-10 17-10 | Klub P.Z.Szach. (385 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:13-09-2019] | Poland,MA szybkie |
17-10 17-10 | Klub P.Z.Szach. (385 turniej czwartkowy pamięci Piotra Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:17-10-2019] | Poland,MA szybkie |
17-10 17-10 | Licealiada - 2000 i młodsi
Wodzisław Śląski [aktualizacja:17-10-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
17-10 17-10 | Lipińska Liga Szachowa
Lipinki [aktualizacja:17-10-2019] | Poland,MP szybkie |
17-10 17-10 | Mistrzostwa Gdyni - Licealiada 2019
Gdynia [aktualizacja:17-10-2019] | Poland,PO drużynowy, szybkie |
17-10 21-05 | XVI Szkolna Liga Szachowa Grupa A (Szkoły ponadpodstawowe)
Kielce [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,SK drużynowy, szybkie |
17-10 21-05 | XVI Szkolna Liga Szachowa Grupa B (Szkoły podstawowe Klasy V - VIII
Kielce [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,SK drużynowy, szybkie |
17-10 21-05 | XVI Szkolna Liga Szachowa Grupa C (Szkoły podstawowe Klasy I - IV
Kielce [aktualizacja:13-12-2019] | Poland,SK drużynowy, szybkie |
17-10 17-10 | Zawody Rejonowe Wojewódzkich Igrzysk Dzieci
Gliwice [aktualizacja:17-10-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
17-10 17-10 | Zawody Rejonowe Wojewódzkiej Licealiady
Gliwice [aktualizacja:17-10-2019] | Poland,SL drużynowy, klasyczne |
18-10 18-10 | 1. runda Grand Prix Suwałk 2019 - blitz
Suwałki [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,PL blitz |
18-10 18-10 | 12. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,PL szybkie |
18-10 18-10 | 2 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2020
Moniatycze [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,LU szybkie |
18-10 18-10 | Drużynowe Igrzyska Dzieci
Gorlice [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
18-10 18-10 | Drużynowe Igrzyska Dzieci Powiat Gr.Krosno
KROSNO [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,PK drużynowy, blitz |
18-10 20-10 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Szachach 2019
Boszkowo-Letnisko [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,WP drużynowy, klasyczne |
18-10 18-10 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu - Igrzyska Dzieci
Ślesin [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
18-10 18-10 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu - Igrzyska Młodzieży
Ślesin [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
18-10 18-10 | Eliminacje WOM - Żoliborz
Warszawa [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
18-10 18-10 | Eliminacje WOM Zoliborz roczniki 2005/2006
Warszawa [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
18-10 18-10 | Gram w szachy z Kopernikiem
Olsztyn [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,WM szybkie |
18-10 18-10 | Grandprix Jaworzna nr 8
Jaworzno [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,SL blitz |
18-10 18-10 | Igrzyska Dzieci Mszana Dolna 2019
Mszana Dolna [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
18-10 18-10 | II Branżowe Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych
Warszawa [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,MA blitz |
18-10 25-10 | IV Jesienny Turniej Szachowy SP1 i UKS Skoczek Elbląg
Elbląg [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,WM klasyczne |
18-10 13-12 | IV Superpuchar Elbląga - A
Elbląg [aktualizacja:21-11-2019] | Poland,WM szybkie |
18-10 25-10 | IV Superpuchar Elbląga - A
Elbląg [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,WM klasyczne |
18-10 25-10 | IV Superpuchar Elbląga - A
Elbląg [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,WM klasyczne |
18-10 13-12 | IV Superpuchar Elbląga - A
Elbląg [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,WM klasyczne |
18-10 13-12 | IV Superpuchar Elbląga - A
Elbląg [aktualizacja:14-12-2019] | Poland,WM klasyczne |
18-10 13-12 | IV Superpuchar Elbląga - B
Elbląg [aktualizacja:15-12-2019] | Poland,WM klasyczne |
18-10 18-10 | Jesienne szybkie FIDEgranie w Hetmanie 6_2019
Warszawa [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,MA szybkie |
18-10 18-10 | Licealiada 2019 - półfinał
Gdynia [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,PO drużynowy, szybkie |
18-10 18-10 | Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego SZS w Szachach
Wapno [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
18-10 18-10 | OTWARTA LIGA SZKOLNA gr A (4)- zawodnicy ur. w roku 2010 lub mł. do rank. 1250
Staniątki- Dom Kultury [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,MP blitz |
18-10 18-10 | OTWARTA LIGA SZKOLNA gr B (4)- zawodnicy ur. w roku 2006 lub mł. do rank. 1400
Staniątki- Dom Kultury [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,MP blitz |
18-10 18-10 | OTWARTA LIGA SZKOLNA gr C (4) - OPEN z rank. powyżej 1400 także dorośli
Staniątki- Dom Kultury [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,MP blitz |
18-10 18-10 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" 2019
Lublin [aktualizacja:30-09-2019] | Poland,LU szybkie |
18-10 18-10 | Półfinał Wojewódzki Licealiady w Szachach
Reda [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,PO drużynowy, szybkie |
18-10 18-10 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 1 - Turniej A
Starachowice [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SK blitz |
18-10 18-10 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 1 - Turniej B
Starachowice [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SK blitz |
18-10 18-10 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 1 - Turniej C
Starachowice [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SK blitz |
18-10 18-10 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 1 - Turniej D
Starachowice [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SK blitz |
18-10 18-10 | Turniej klubowy w KKSz
Kraków [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,MP blitz |
18-10 18-10 | Zabrzańska Licealiada
Zabrze [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,SL drużynowy, klasyczne |
18-10 18-10 | Zabrzańskie Igrzyska Dzieci 2007 i młodsi
Zabrze [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
18-10 18-10 | Zabrzańskie Igrzyska Młodzieży 2005 - 2006
Zabrze [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
19-10 19-10 | 1 Runda IV Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej - Turniej Charytatywny
Białystok [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,PL szybkie |
19-10 19-10 | 2. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2010 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,PL szybkie |
19-10 19-10 | Żorska Liga Szachowa Juniorów październik 2019
Żory [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SL blitz |
19-10 19-10 | Żorska Liga Szachowa Seniorów październik 2019
Żory [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SL szybkie |
19-10 19-10 | DRUGI KROK SZACHOWY grupa niebieska (2007-2005)
Marzenin [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,WP szybkie |
19-10 19-10 | ENIGMAT 2019
Wyszków [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,MA szybkie |
19-10 20-10 | FIDE SzachMatek: XXI Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek: gr. A
Warszawa [aktualizacja:17-10-2019] | Poland,MA klasyczne |
19-10 19-10 | GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2019 - turniej 6 (do FIDE)
WILKOWICE [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,SL szybkie |
19-10 19-10 | GRUPA JUNIOR - Otwarty Turniej Szachowy w Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2019/2020 I runda
Toruń [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,KP szybkie |
19-10 20-10 | I Nakielski Festiwal Szachowy - OPEN A
Nakło nad Notecią [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,KP klasyczne |
19-10 19-10 | I Nakielski Festiwal Szachowy - OPEN C "Szansa na kategorię"
Nakło nad Notecią [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,KP szybkie |
19-10 19-10 | I Turniej - XXI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach
ŁOMŻA [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,PL szybkie |
19-10 19-10 | I Turniej z cyklu Grand Prix Torunia 2019/2020 - Turniej juniorów
Toruń [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,KP szybkie |
19-10 19-10 | I Turniej z cyklu Grand Prix Torunia 2019/2020 OPEN
Toruń [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,KP szybkie |
19-10 19-10 | II Branżowe Mistrzostwa Polski w szachach szybkich
Warszawa [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,MA szybkie |
19-10 19-10 | II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa A (klasy VI-VIII) - turniej 1
Ełk [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,WM szybkie |
19-10 19-10 | II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa B (klasy III-V) - turniej 1
Ełk [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,WM szybkie |
19-10 19-10 | II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa C (do II klasy) - turniej 1
Ełk [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,WM szybkie |
19-10 20-10 | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA A: 1600-1700
Lipusz [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,PO klasyczne |
19-10 20-10 | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA B: 1400
Lipusz [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,PO klasyczne |
19-10 19-10 | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA C: 1200-1250
Lipusz [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,PO szybkie |
19-10 19-10 | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA D: 1000-1100
Lipusz [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,PO szybkie |
19-10 19-10 | Indywidualny Turniej Szachowy o "Złotą Wieżę"
Brzozów ul.Pakowa 5 [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,PK szybkie |
19-10 19-10 | Integracyjny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Ożarowice - Szachowa Jesień
Tąpkowice [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SL szybkie |
19-10 20-10 | IV Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,MA klasyczne |
19-10 19-10 | IV Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,MA szybkie |
19-10 19-10 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 6 - grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SL szybkie |
19-10 19-10 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 6 - grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SL szybkie |
19-10 19-10 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 6 - grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SL szybkie |
19-10 19-10 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 6- grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SL szybkie |
19-10 19-10 | Liga Szkolna 2019/20 1 kolejka I liga - Olsztyn
Olsztyn [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,WM szybkie |
19-10 19-10 | Liga Szkolna 2019/20 1 kolejka II liga - Olsztyn
Olsztyn [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,WM szybkie |
19-10 19-10 | Liga Szkolna 2019/20 1 kolejka III liga - Olsztyn
Olsztyn [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,WM szybkie |
19-10 27-10 | Memoriał Romana Bąka - Otwarte Mistrzostwa Śląska
Chorzów Stadion Śląski [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
19-10 19-10 | Mistrzostwa Miasta Kędzierzyna-Koźla w Szachach Szybkich
Kędzierzyn-Koźle [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,OP szybkie |
19-10 19-10 | Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - I Liga - 2 edycja
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,WM szybkie |
19-10 19-10 | Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - II Liga - 2 edycja
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,WM szybkie |
19-10 19-10 | OMW do lat 6 7 i 8 - GRUPA F
Wrocław [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,DS szybkie |
19-10 19-10 | OMW do lat 6 7 i 8 - GRUPA D
Wrocław [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,DS szybkie |
19-10 19-10 | OMW do lat 6 7 i 8 - GRUPA E
Wrocław [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,DS szybkie |
19-10 20-10 | Ostatni Turniej Lata
Łódź [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,LD klasyczne |
19-10 20-10 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,LB szybkie |
19-10 19-10 | Otwarty Festiwal Szachowy Rudzka Jesień P'10
Ruda Śląska [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SL blitz |
19-10 19-10 | OTWARTY TURNIEJ " SZACHOWA SUPER DZIEWCZYNA" RZĄSKA 2019 Gr. B
Rząska [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,MP szybkie |
19-10 19-10 | OTWARTY TURNIEJ " SUPER RODZIC / OPIEKUN" RĄSKA 2019 Gr. C
Rząska [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,MP szybkie |
19-10 19-10 | OTWARTY TURNIEJ "SZACHOWY SUPER CHŁOPAK" RZĄSKA 2019 Gr. A
Rząska [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,MP szybkie |
19-10 19-10 | PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa żółta (2011 i młodsi)
Marzenin [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,WP szybkie |
19-10 19-10 | PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa zielona (2010-2008)
Marzenin [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,WP szybkie |
19-10 19-10 | POLSKO-CZESKA LIGA SZACHOWA '2019 - II Turniej
Kozy [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,SL blitz |
19-10 19-10 | Powiatowy Turniej Szachowy o "Złotą Wieżę"
Brzozów [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
19-10 19-10 | Sobota przy Szachownicy
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,LB klasyczne |
19-10 20-10 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - C - 1200-1250 PZSzach
Wrocław [aktualizacja:03-11-2019] | Poland,DS klasyczne |
19-10 19-10 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - D - 1000-1100 PZSzach
Wrocław [aktualizacja:03-11-2019] | Poland,DS szybkie |
19-10 20-10 | SzachMatek: XXI Otwarty Turniej Szachowy gr. B: 1250-1800
Warszawa [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,MA klasyczne |
19-10 19-10 | Szachowe Mistrzostwa Uczniów Szkół Podstawowych - klasy młodsze
Wadowice Górne [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,PK szybkie |
19-10 19-10 | Szachowe Mistrzostwa Uczniów Szkół Podstawowych - klasy starsze
Wadowice Górne [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,PK szybkie |
19-10 19-10 | Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie - I liga
Uzdowo [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,WM szybkie |
19-10 19-10 | Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie - II liga
Uzdowo [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,WM szybkie |
19-10 19-10 | Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie - III liga
Uzdowo [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,WM szybkie |
19-10 19-10 | Turniej Smerfy i Gargamele - turniej Smerfów 2008 i mł. do rank.1400 19.10.2019
Poznań [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,WP szybkie |
19-10 20-10 | Turniej dla dorosłych
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,MA klasyczne |
19-10 19-10 | Turniej drużynowy o Puchar Prezesa UKS Lisek Lisia Góra
Lisia Góra [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
19-10 19-10 | Turniej Smerfy i Gargamele - turniej Gargameli r.2005 i mł do r. 1800 19.10.2019
Poznań [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,WP szybkie |
19-10 19-10 | Turniej szachowy o Puchar Dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie
Nowa Dęba [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,PK szybkie |
19-10 20-10 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199)
Warszawa Ursus [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,MA klasyczne |
19-10 20-10 | Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400
Warszawa Ursus [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,MA klasyczne |
19-10 19-10 | V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice - grupa A do lat 8 /2011 i mł./
Marklowice [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SL szybkie |
19-10 19-10 | V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice - grupa B do lat 11 /2008-2010/
Marklowice [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SL szybkie |
19-10 19-10 | V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice - grupa C do lat 14 /2005-2007/
Marklowice [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SL szybkie |
19-10 19-10 | V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice - OPEN / I miejsce 200 zł/
Marklowice [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SL szybkie |
19-10 19-10 | VI Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Shogi
Wrocław [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,DS inne |
19-10 19-10 | VII Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich - Gr A
Bytom [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SL szybkie |
19-10 19-10 | VII Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich - Gr B
Bytom [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SL szybkie |
19-10 19-10 | VII Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich - Gr C
Bytom [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SL szybkie |
19-10 19-10 | X Turniej Szachowy Biblioteki Kraków
Kraków [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,MP szybkie |
19-10 19-10 | XI MEMORIAŁ STANISŁAWA SOBOLEWSKIEGO
Strzelin [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,DS szybkie |
19-10 19-10 | XII Grand Prix Szkół Podstawowych 2019/20 - Turniej #1
KOŁOBRZEG [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,ZP szybkie |
19-10 19-10 | XII Memoriał Jana Borka
Nowy Sącz [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,MP szybkie |
19-10 19-10 | XII Memoriał Jana Borka - seniorzy
Nowy Sącz [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,MP szybkie |
19-10 19-10 | XII Otwocka Jesień Szachowa - Grupa IV Kategorii
Otwock [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,MA szybkie |
19-10 19-10 | XII Otwocka Jesień Szachowa - Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Otwock [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,MA szybkie |
19-10 19-10 | XII Otwocka Jesień Szachowa - Turniej OPEN
Otwock [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,MA szybkie |
19-10 19-10 | XVI Mazowiecki Turniej Szachowy - turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię
PŁOCK [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,MA szybkie |
19-10 20-10 | XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy "Równych Szans" Siedlce 2019
Siedlce [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,MA szybkie |
19-10 19-10 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 4 turniej
Bogatynia [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,DS szybkie |
19-10 19-10 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 4 turniej
Bogatynia [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,DS szybkie |
19-10 19-10 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu Grand Prix - grupa A - 4 turniej
Bogatynia [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,DS szybkie |
19-10 19-10 | ZIELONY MAT 2019 - trzeci turniej - grupa A (do FIDE)
Zielona Góra [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,LB blitz |
19-10 19-10 | ZIELONY MAT 2019 - trzeci turniej - grupa B
Zielona Góra [aktualizacja:23-10-2019] | Poland,LB blitz |
20-10 20-10 | *XXV Otwarty Memoriał Aleksandra Bełżka o Puchar Burmistrza - DZIECI
Biłgoraj [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,LU szybkie |
20-10 20-10 | *XXV Otwarty Memoriał Aleksandra Bełżka o Puchar Burmistrza - OPEN
Biłgoraj [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,LU szybkie |
20-10 20-10 | 2. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 2000 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,PL szybkie |
20-10 20-10 | AMATORSKA LIGA SZACHOWA MŁODYCH MISTRZÓW (2005 i młodsi)-III Turniej
Lublin [aktualizacja:22-10-2019] | Poland,LU szybkie |
20-10 20-10 | AMATORSKA LIGA SZACHOWA OPEN- III Turniej
Lublin [aktualizacja:22-10-2019] | Poland,LU szybkie |
20-10 20-10 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,MA szybkie |
20-10 20-10 | BLITZ w Galerii Twierdza Kłodzko - Planszowa Niedziela 20.10.2019
Kłodzko [aktualizacja:17-10-2019] | Poland,DS blitz |
20-10 20-10 | II Otwarty Turniej w Szachach Szybkich o Puchar Prezydetna Miasta Radomsko
Radomsko [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,LD szybkie |
20-10 20-10 | II Otwarty Turniej w Szachach Szybkich o Puchar Prezydetna Miasta Radomsko - Juniorzy do lat 13
Radomsko [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,LD szybkie |
20-10 30-04 | III DOLNOŚLĄSKA LIGA SZACHOWA 2019/2020
Dolny Śląsk [aktualizacja:15-04-2020] | Poland,DS drużynowy, klasyczneFIDE |
20-10 20-10 | IV Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - grupa C
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,MA szybkie |
20-10 20-10 | IV Turniej Szachowy w Termach Chochołowskich
Chochołów [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,MP szybkie |
20-10 20-10 | IX Grand Prix Terespola 2019 w szachach sesja III lato
TERESPOL [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,LU szybkie |
20-10 20-10 | Międzypokoleniowy Turniej Szachowy
Połczyn-Zdrój Galeria Kino "Goplana" [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,ZP szybkie |
20-10 20-10 | Międzypokoleniowy Turniej Szachowy dla dzieci młodzieży i seniorów in memorian Akiba Rubinstein Turniej rozgrywany na Dworcu PKP Łódź Fabryczna
Łódź [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,LD blitz |
20-10 20-10 | Otwarte Mistrzostwa Włocławka w szachach szybkich 2019
Włocławek [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,KP szybkie |
20-10 20-10 | SzachMatek: XXI Otwarty Turniej Szachowy gr. C (bk-IV kat.)
Warszawa [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,MA klasyczne |
20-10 20-10 | Szachy w Ratuszu - grupa do 12 lat
Warszawa Bielany [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,MA szybkie |
20-10 20-10 | Szachy w Ratuszu - grupa do 8 lat
Warszawa Bielany [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,MA szybkie |
20-10 20-10 | Turniej MSCDN
Warszawa [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,MA szybkie |
20-10 20-10 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR SOŁTYSA KARPICKA
Karpicko [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,WP szybkie |
20-10 20-10 | VI Grand Prix w Szachach Bliżyn 2019 X I X edycja
BLIŻYN [aktualizacja:06-10-2019] | Poland,SK szybkie |
20-10 20-10 | VIII Grand Prix Leszna 2019 - Turniej VII
Leszno [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,WP szybkie |
20-10 20-10 | X Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego Sokółka -gr A-OPEN
Sokółka [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,PL szybkie |
20-10 20-10 | X Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego Sokółka -gr B
Sokółka [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,PL szybkie |
20-10 20-10 | X Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego Sokółka -gr C
Sokółka [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,PL szybkie |
20-10 20-10 | X Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego Sokółka -gr D
Sokółka [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,PL szybkie |
20-10 20-10 | XII Memoriał Janusza Kaweckiego
Nowogard [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,ZP szybkie |
20-10 20-10 | XXV Otwarty Memoriał Aleksandra Bełżka o Puchar Burmistrza
Biłgoraj [aktualizacja:17-09-2019] | Poland,LU szybkie |
21-10 21-10 | 2 Turniej kl. 3ab o Puchar Wójta Tereszpola - Jacka Pawluka - GP 2020
Tereszpol Zaorenda [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,LU szybkie |
21-10 21-10 | 3 Turniej kl. 2 o Puchar Wójta Tereszpola - Jacka Pawluka - GP 2020
Tereszpol Zaorenda [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,LU szybkie |
21-10 21-10 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:07-10-2019] | Poland,SL szybkie |
21-10 21-10 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU NOWOTOMYSKIEGO IGRZYSKA DZIECI 2019
Zbąszyń [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
21-10 21-10 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU NOWOTOMYSKIEGO W SZACHACH IMS/LICEALIADA 2019
Zbąszyń [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
21-10 21-10 | Drużynowa Licealiada Powiatu Krośnieńskiego Ziemskiego
Rogi [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
21-10 21-10 | Drużynowe Igrzyska Dzieci Powiatu Krośnieńskiego Ziemskiego
Rogi [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
21-10 21-10 | Drużynowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Krośnieńskiego Ziemskiego
Rogi [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,PK drużynowy, blitz |
21-10 21-10 | Kubok prajdu Zelenuh Leviv
Yavoriv [aktualizacja:21-10-2019] | Ukraine szybkie |
21-10 21-10 | Międzynarodowy Uczniowski Turniej Szachowy (I kat 2010-2012)
Jakubowice Konińskie [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,LU szybkie |
21-10 21-10 | Międzynarodowy Uczniowski Turniej Szachowy (II kat 2007-2009)
Jakubowice Konińskie [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,LU szybkie |
21-10 21-10 | Międzynarodowy Uczniowski Turniej Szachowy (III kat 2005-2006)
Jakubowice Konińskie [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,LU szybkie |
21-10 21-10 | Miejskie Zawody dziewcząt i chłopców szkół podstawowych - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Rybnik [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
21-10 21-10 | Miejskie Zawody dziewcząt i chłopców szkół podstawowych - Licealiada
Rybnik [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,SL drużynowy, blitz |
21-10 27-10 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C11
Pokrzywna [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,OP klasyczneFIDE |
21-10 27-10 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C13
Pokrzywna [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,OP klasyczneFIDE |
21-10 27-10 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C9
Pokrzywna [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,OP klasyczneFIDE |
21-10 27-10 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D11
Pokrzywna [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,OP klasyczneFIDE |
21-10 27-10 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D13
Pokrzywna [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,OP klasyczneFIDE |
21-10 27-10 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D9
Pokrzywna [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,OP klasyczne |
21-10 21-10 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" 2019
Lublin [aktualizacja:30-09-2019] | Poland,LU szybkie |
21-10 21-10 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" 2019
Lublin [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,LU klasyczne |
21-10 21-10 | SZKOŁY PODSTAWOWE
Czerwionka-Leszczyny [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,SL szybkie |
22-10 22-10 | 53 WOM Szkolny (rocznik 2005 i 2006) - eliminacje Bemowo
Warszawa [aktualizacja:22-10-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
22-10 22-10 | 53 WOM Szkolny - eliminacje Bemowo
Warszawa [aktualizacja:22-10-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
22-10 22-10 | 8 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [aktualizacja:22-10-2019] | Poland,LU szybkie |
22-10 22-10 | Drużynowa Licealiada powiatu ropczycko-sędziszowskiego
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:23-10-2019] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
22-10 22-10 | ELIMINACJE DO WIEŻY WOLNOŚCI 2019 HETMANY
Dobczyce [aktualizacja:22-10-2019] | Poland,MP blitz |
22-10 22-10 | IGRZYSKA DZIECI SZACHY DRUŻYNOWE POWIAT BRZOZOWSKI
STARA WIEŚ [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,PK drużynowy, blitz |
22-10 22-10 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SZACHY DRUŻYNOWE POWIAT BRZOZOWSKI
STARA WIEŚ [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,PK drużynowy, blitz |
22-10 22-10 | II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). Klasy I-III - CH
Kielce [aktualizacja:22-10-2019] | Poland,SK blitz |
22-10 22-10 | II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). Klasy I-III - DZ
Kielce [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,SK blitz |
22-10 22-10 | II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). Klasy IV-VI - DZ
Kielce [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SL blitz |
22-10 22-10 | II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). Klasy IV-VIII - CH
Kielce [aktualizacja:22-10-2019] | Poland,SK blitz |
22-10 22-10 | II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). Klasy IV-VIII - DZ
Kielce [aktualizacja:22-10-2019] | Poland,SK blitz |
22-10 22-10 | Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" - (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [aktualizacja:30-09-2019] | Poland,LU szybkie |
22-10 22-10 | TURNIEJ ELIMINACYJNY DO WIEŻY WOLNOŚCI 2019 DWIE WIEŻE
Dobczyce [aktualizacja:22-10-2019] | Poland,MP blitz |
22-10 17-12 | Turniej o I kategorię na PŁ
Łódź [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,LD klasyczne |
22-10 17-12 | Turniej o II kategorię na PŁ
Łódź [aktualizacja:05-11-2019] | Poland,LD klasyczne |
22-10 17-12 | Turniej o III kategorię na PŁ
Łódź [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,LD klasyczne |
22-10 17-12 | Turniej o IV kategorię na PŁ
Łódź [aktualizacja:05-10-2019] | Poland,LD klasyczne |
22-10 22-10 | VIII Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:22-10-2019] | Poland,PL szybkie |
22-10 22-10 | Wtorkowe turnieje szachowe w Klubie Junona
Warszawa [aktualizacja:15-10-2019] | Poland,MA szybkie |
22-10 22-10 | XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 3
Kraków [aktualizacja:22-10-2019] | Poland,MP blitz |
23-10 23-10 | 847 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:13-11-2019] | Poland,MP szybkie |
23-10 23-10 | Drużynowe Igrzyska Dzieci powiatu ropczycko-sędziszowskiego
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:23-10-2019] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
23-10 23-10 | GRAND PRIX WARZELNI PIWA Turniej I Sezon 7
Bydgoszcz [aktualizacja:23-10-2019] | Poland,KP blitz |
23-10 23-10 | Igrzyska Dzieci
Nekla [aktualizacja:23-10-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
23-10 23-10 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019
Nekla [aktualizacja:23-10-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
23-10 23-10 | II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). PONADPODST. - CH
Kielce [aktualizacja:23-10-2019] | Poland,SK blitz |
23-10 23-10 | II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). PONADPODST. - DZ
Kielce [aktualizacja:23-10-2019] | Poland,SK blitz |
23-10 23-10 | IV Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 1
Radzionków [aktualizacja:23-10-2019] | Poland,SL klasyczne |
23-10 23-10 | Mistrzostwa Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego szkół podstawowych klasy 1-6
Gniezno [aktualizacja:23-10-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
23-10 23-10 | Mistrzostwa Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego szkół podstawowych klasy 7-8
Gniezno [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
23-10 23-10 | Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Długołęka - klasy 1-6
Siedlec [aktualizacja:23-10-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
23-10 23-10 | Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Długołęka - klasy 7-8
Siedlec [aktualizacja:23-10-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
23-10 23-10 | Powiatowe Zawody Dzieci w Szachach 2019 _ 2005-2006 (klasy VII - VIII)
Mikołów [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,SL drużynowy, blitz |
23-10 23-10 | Powiatowe Zawody Dzieci w Szachach 2019 _ 2007 i mł. (klasy I-VI)
Mikołów [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,SL drużynowy, blitz |
23-10 23-10 | Szach Mat Zabrze "Otwarcie"
Zabrze [aktualizacja:23-10-2019] | Poland,SL blitz |
23-10 25-10 | Turniej indywidualny we Lwowie
Lwów [aktualizacja:30-10-2019] | Poland,MP klasyczne |
23-10 23-10 | WOM Szkolny 2019 (dzieci) - Wola
Warszawa [aktualizacja:23-10-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
23-10 23-10 | WOM Szkolny 2019 (młodzież) - Wola
Warszawa [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
23-10 23-10 | X Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 1
Starachowice [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,SK blitz |
24-10 24-10 | 2 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2020
Czerniczyn [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,LU szybkie |
24-10 24-10 | Drużynowa Licealiada
Gorlice [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
24-10 24-10 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 15/cykl IV
Chrzanów [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,MP blitz |
24-10 24-10 | Grand Prix Dziecięce Chrzanowskie Czwartki Szachowe-turniej 6
Chrzanów [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,MP blitz |
24-10 24-10 | I Gminny Turniej Szachowy Gomunice 2019
Gomunice [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,LD blitz |
24-10 24-10 | Klub P.Z.Szach. (386 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,MA szybkie |
24-10 24-10 | Powiatowa Licealiada
Ustrzyki Dolne [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
24-10 24-10 | Powiatowe Igrzyska Dzieci
Ustrzyki Dolne [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
24-10 24-10 | Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Ustrzyki Dolne [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
24-10 24-10 | SZS OŁAWA IGRZYSKA DZIECI 2019 - etap powiatowy
Oława [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
24-10 24-10 | SZS OŁAWA IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2019 - etap powiatowy
Oława [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
24-10 21-11 | Turniej Jesienny 2019
Skierniewice [aktualizacja:05-12-2019] | Poland,MA klasyczne |
24-10 24-10 | Turniej warcabowy - IX edycja Zawody Sportowo-Rekreacyjne Osób Niepełnosprawnych
Dąbrowa Górnicza [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,SL inne |
24-10 24-10 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin Igrzyska Dzieci chłopcy
Lublin [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,LU szybkie |
24-10 24-10 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Dzieci (dziewczyny)
Lublin [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,LU szybkie |
24-10 24-10 | XLVIII Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych
Kwidzyn [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,PO drużynowy, szybkie |
24-10 24-10 | XX Licealiada w Szachach Drużynowych
Kwidzyn [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,PO drużynowy, szybkie |
24-10 24-10 | XXI Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych
Kwidzyn [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,PO drużynowy, szybkie |
25-10 25-10 | 13. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,PL blitz |
25-10 25-10 | 2. runda Grand Prix Suwałk 2019 - rapid
Suwałki [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,PL szybkie |
25-10 25-10 | Drużynowy Turniej Szachów Błyskawicznych z Okazji 25-lecia MDK Fabryczna Wrocław
Wrocław [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,DS drużynowy, blitz |
25-10 25-10 | Gr.A Grand Prix XIII -2 _ UKS - G4 ( rocznik 2011 do 2003 )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,SL szybkie |
25-10 25-10 | Gr.B Grand Prix XIII -2 UKS - G4 ( rocznik 2012 i młodsi )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,SL szybkie |
25-10 25-10 | Gram w szachy z Kopernikiem
Olsztyn [aktualizacja:31-10-2019] | Poland,WM szybkie |
25-10 25-10 | Grand Prix w Hetmanie- I turniej 5 rund P10 + 4s
Konin [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,WP szybkie |
25-10 25-10 | IX GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - Turniej nr 3
Iwla [aktualizacja:05-11-2019] | Poland,PK szybkie |
25-10 25-10 | Klubowy Turniej Juniorów Paździenik
Myślibórz [aktualizacja:04-11-2019] | Poland,ZP szybkie |
25-10 04-01 | KołowyTurniej Piątkowy
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:04-01-2020] | Poland,MA klasyczne |
25-10 25-10 | Lubartowska Liga Szachowa 2019 (8z10)
Lubartów [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,LU szybkie |
25-10 25-10 | Mistrzostwa SP 71 - open
Wrocław [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,DS klasyczne |
25-10 25-10 | Mistrzostwa października w KTS Kalisz - grupa OPEN
Kalisz [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,WP szybkie |
25-10 25-10 | Mistrzostwa października w KTS Kalisz do lat 12 (ranking 1000-1400)
Kalisz [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,WP szybkie |
25-10 25-10 | Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego w szachach drużynowych - Igrzyska Dzieci
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,LB drużynowy, szybkie |
25-10 25-10 | Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego w szachach drużynowych - Igrzyska Młodzieży
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,LB drużynowy, szybkie |
25-10 25-10 | Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego w szachach drużynowych - Licealiada
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,LB drużynowy, szybkie |
25-10 25-10 | Mistrzostwa SP 71 - women 2019
Wrocław [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,DS klasyczne |
25-10 25-10 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" 2019
Lublin [aktualizacja:30-09-2019] | Poland,LU szybkie |
25-10 25-10 | Piątkowy Ko łowy
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,MA klasyczne |
25-10 25-10 | Powiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci
Gorlice [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
25-10 25-10 | SP87KwalifikacjeMP25X2019
Poznań [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,WP blitz |
25-10 25-10 | Szybki Piątek w Strzelcu - Październik 2019
Strzelce Opolskie [aktualizacja:16-10-2019] | Poland,OP szybkie |
25-10 25-10 | Turniej klubowy w KKSz
Kraków [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,MP blitz |
25-10 25-10 | Turniej o Puchar Niepodległości Wójta Gminy Mirzec - Turniej A
Starachowice [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,SK blitz |
25-10 25-10 | Turniej o Puchar Niepodległości Wójta Gminy Mirzec - Turniej B
Mirzec [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,SK blitz |
25-10 08-11 | Turniej piątkowy (3)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,MA szybkie |
25-10 25-10 | X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Drużynowe MM Juniorów do lat 18 - Blitz
Kraków [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,MP drużynowy, blitz |
25-10 25-10 | XXI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,WP szybkie |
26-10 26-10 | IV MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FAMILIJNEGO GDAŃSKA - Grupa 1000-1100
GDAŃSK [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,PO szybkie |
26-10 27-10 | IV MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FAMILIJNEGO GDAŃSKA - Grupa 1400
GDAŃSK [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,PO klasyczne |
26-10 27-10 | IV MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FAMILIJNEGO GDAŃSKA - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,PO klasyczne |
26-10 26-10 | Turniej o Puchar Przewoniczącego "NSZZ SOLIDARNOŚĆ" Region Gdańsk
Starogard Gdański [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,PO szybkie |
26-10 26-10 | "Sobota z KKSz-em" sezon VIII turniej 2
Kraków [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,MP blitz |
26-10 26-10 | *** V Otwarte Mistrzostwa Regionu Pomorza i Kujaw w Szachach Szybkich ***
Świecie [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,KP szybkie |
26-10 26-10 | Łódzka Liga Szachowa 2019 - Październik
Łódź [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,LD szybkie |
26-10 26-10 | Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich 2019
Przemków [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
26-10 26-10 | Grand Prix Juniorów turniej VII FIDE
Tczew [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,PO szybkie |
26-10 26-10 | Grand Prix Powiatu Zawierciańskiego w Szachach Szybkich - T5
Zawiercie [aktualizacja:19-10-2019] | Poland,SL szybkie |
26-10 26-10 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Miasta Łomży w szachach SZS
ŁOMŻA [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,PL drużynowy, szybkie |
26-10 26-10 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ MIASTA BIAŁEGOSTOKU 2019
Białystok [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,PL drużynowy, szybkie |
26-10 26-10 | II Międzynarodowy Memoriał Zbigniewa Księskiego
Lublin [aktualizacja:28-10-2019] | Poland,LU blitz |
26-10 27-10 | II Otwarty Turniej Szachowy MDK-1 CUP
Bydgoszcz [aktualizacja:20-10-2019] | Poland,KP klasyczneFIDE |
26-10 27-10 | IV TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu
Kolbuszowa [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,PK klasyczneFIDE |
26-10 27-10 | IV TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu - grupa B
Kolbuszowa [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,PK klasyczne |
26-10 26-10 | IV TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu - grupa C
Kolbuszowa [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,PK szybkie |
26-10 26-10 | IV TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - klasy I-IV
Olsztyn [aktualizacja:02-11-2019] | Poland,WM blitz |
26-10 26-10 | IV TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - klasy V-VIII
Olsztyn [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,WM szybkie |
26-10 26-10 | IV TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - Ponadpodstawowe
Olsztyn [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,WM szybkie |
26-10 26-10 | IV TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - Przedszkola
Olsztyn [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,WM szybkie |
26-10 02-11 | Jesień 2019
Gorlice [aktualizacja:02-11-2019] | Poland,MP klasyczne |
26-10 27-10 | Jesienny Turniej Fide na Bemowie 2019
Warszawa [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,MA klasyczneFIDE |
26-10 26-10 | Jesienny turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż)
Warszawa [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,MA klasyczne |
26-10 26-10 | Jesienny turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
Warszawa [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,MA szybkie |
26-10 26-10 | LICEALIADA Miasta Łomży w szachach SZS
ŁOMŻA [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,PL drużynowy, szybkie |
26-10 26-10 | LICEALIADA MIASTA BIAŁEGOSTOKU 2019
Białystok [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,PL drużynowy, szybkie |
26-10 26-10 | Lubuska Akademia Szachowa - turniej tematyczny gr. B i C
Sulechów [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,LB szybkie |
26-10 26-10 | LXXXV Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,MA szybkie |
26-10 26-10 | Otwarty Turniej Szachowy 2019 dzielnice Żor 700-lecia Śródmieście i Zachód
Żory [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,SL blitz |
26-10 26-10 | Powiatowy Turniej Niepełnosprawnych w Szachach Łuków 2019
Łuków [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,LU szybkie |
26-10 26-10 | Puchar Wyszkowa - Turniej 6
Wyszków [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,MA szybkie |
26-10 26-10 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2019-2020 - Turniej 2A (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,SL szybkie |
26-10 26-10 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2019-2020 - Turniej 2B
STRUMIEŃ [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,SL blitz |
26-10 26-10 | Szachowy Turniej Tematyczny
Sulechów [aktualizacja:02-11-2019] | Poland,LB blitz |
26-10 27-10 | Turniej klasyfikacyjny o kategorie Szach - Mat
Zabrze [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,SL klasyczne |
26-10 26-10 | Turniej Październikowy w Skoczku do 1250
Tczew [aktualizacja:28-10-2019] | Poland,PO szybkie |
26-10 11-11 | Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LUKS TEMPO Ożarów
Puławy [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,LU klasyczne |
26-10 27-10 | Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LUKS TEMPO Ożarów Grupa B
Puławy [aktualizacja:21-10-2019] | Poland,LU szybkie |
26-10 26-10 | Turniej Towarzyski GDK - Początkujący
Gubin [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,LB szybkie |
26-10 26-10 | Turniej Towarzyski w GDK
Gubin [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,LB szybkie |
26-10 26-10 | V OTWARTY MIĘDZYPOKOLENIOWY TURNIEJ SZACHOWY
Gdańsk [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,PO blitz |
26-10 26-10 | VII OTWARTE RODZINNE MISTRZOSTWA KSP SIEDLCE
Siedlce [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
26-10 26-10 | VII PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2019 - turniej 5 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,SL szybkie |
26-10 27-10 | VIII Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa A
Czernikowo [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,KP klasyczne |
26-10 27-10 | VIII Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa B
Czernikowo [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,KP klasyczne |
26-10 27-10 | VIII Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa C
Czernikowo [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,KP klasyczne |
26-10 26-10 | VIII Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa F
Czernikowo [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,KP szybkie |
26-10 26-10 | X Papieski Turniej Szachowy Grupa A klasy 1 do 3 SP
Żydowo [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,WP szybkie |
26-10 26-10 | X Papieski Turniej Szachowy Grupa B klasy IV do VI SP
Zydowo [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,WP szybkie |
26-10 26-10 | X Papieski Turniej Szachowy Grupa C klasy VII i VIII SP
Żydowo [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,WP szybkie |
26-10 26-10 | X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Otwarte MM Juniorów do lat 10 - P'30
Kraków [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,MP szybkie |
26-10 26-10 | X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Otwarte MM Juniorów do lat 12 - P'30
Kraków [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,MP szybkie |
26-10 26-10 | X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Otwarte MM Juniorów do lat 8 - P'30
Kraków [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,MP szybkie |
26-10 26-10 | X Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,PO szybkie |
26-10 26-10 | XIII Turniej o Puchar Pana Cogito
Kołobrzeg [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,ZP szybkie |
26-10 27-10 | XX Nocny Maraton Szachowy w Grze Błyskawicznej o Puchar Gminy Pawłowice
Pawłowice [aktualizacja:31-10-2019] | Poland,SL blitz |
26-10 26-10 | XXI Grand Prix Gryfina 2019 Turniej-8
GRYFINO [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,ZP szybkie |
26-10 27-10 | XXXV Ogólnopolska Konferencja Sędziów Szachowych
Brok [aktualizacja:25-10-2019] | Poland,MA klasyczne |
27-10 15-12 | Puchar Prezesa LUKS TEMPO Ożarów połączony z wykonaniem TSF
Ożarów [aktualizacja:16-12-2019] | Poland,LU klasyczne |
27-10 27-10 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,MA szybkie |
27-10 27-10 | Festiwal Szachowy Opoczno 2019 - Turniej A
Opoczno [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,LD szybkie |
27-10 27-10 | Festiwal Szachowy Opoczno 2019 - Turniej B
Opoczno [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,LD szybkie |
27-10 27-10 | Festiwal Szachowy Opoczno 2019 - Turniej C
Opoczno [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,LD szybkie |
27-10 27-10 | Gminna Liga Szachowa Gorzkowice 2019
Gorzkowice [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,LD blitz |
27-10 27-10 | IGRZYSKA DZIECI MIASTA BIAŁEGOSTOKU 2019
Białystok [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,PL drużynowy, szybkie |
27-10 27-10 | III Radzyński Festiwal Szachowy
Radzyń Podlaski [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,LU szybkie |
27-10 27-10 | III Szydłowiecka GRAND PRIX w Szachach - turniej 1
Szydłowiec [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,MA szybkie |
27-10 27-10 | IV MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FAMILIJNEGO GDAŃSKA - Grupa 1100-1250
GDAŃSK [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,PO szybkie |
27-10 27-10 | IV MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FAMILIJNEGO GDAŃSKA - Grupa OPEN
GDAŃSK [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,PO szybkie |
27-10 19-06 | IV Wielkopolska Liga Seniorów grupa A 2019/2020
Poznań [aktualizacja:03-07-2020] | Poland,WP drużynowy, klasyczne |
27-10 23-03 | IV Wielkopolska Liga Seniorów grupa B 2019/2020
Poznań [aktualizacja:03-03-2020] | Poland,WP drużynowy, klasyczne |
27-10 27-10 | Jesienny turniej dla zawodników ur. w 2011 r. i młodszych
Warszawa [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,MA szybkie |
27-10 27-10 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach Fischera
Wrocław [aktualizacja:16-10-2019] | Poland,DS szybkie |
27-10 27-10 | Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Szachach
Wągrowiec [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,WP szybkie |
27-10 27-10 | Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha Juniorów - III Turniej Juniorzy Młodsi
Wałbrzych [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,DS szybkie |
27-10 27-10 | Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha Juniorów - III Turniej Juniorzy Starsi
Wałbrzych [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,DS szybkie |
27-10 27-10 | Otwarty Turniej Szachowy dla Dorosłych na Chomiczówce
Warszawa Bielany [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,MA klasyczne |
27-10 27-10 | Turniej Szachowy w Arenie Legionowo - Jesień 2019
Legionowo [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,MA szybkie |
27-10 27-10 | Uznam Chess Cup 2019
Swinoujscie [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,ZP szybkie |
27-10 27-10 | VII Memoriał im.Józefa Rybickiego - Besko
Besko [aktualizacja:28-10-2019] | Poland,PK szybkie |
27-10 27-10 | VIII Czernikowski Festiwal Szachowy - grupa E
Czernikowo [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,KP szybkie |
27-10 27-10 | VIII Czernikowski Festiwal Szachowy Grupa D
Czernikowo [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,KP szybkie |
27-10 22-03 | Wielkopolska III Liga Szachowa 2019/2020
Poznań [aktualizacja:10-03-2020] | Poland,WP drużynowy, klasyczne |
27-10 27-10 | X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Otwarte MM Juniorów do lat 10 - Blitz
Kraków [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,MP blitz |
27-10 27-10 | X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Otwarte MM Juniorów do lat 12 - Blitz
Kraków [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,MP blitz |
27-10 27-10 | X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Otwarte MM Juniorów do lat 8 - Blitz
Kraków [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,MP blitz |
27-10 27-10 | XIII Memoriał Szachowy Władysława Olszewskiego
Siemiatycze [aktualizacja:27-10-2019] | Poland,PL szybkie |
28-10 28-10 | 2 Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika GP 2020
Dołhobyczów [aktualizacja:28-10-2019] | Poland,LU szybkie |
28-10 28-10 | 2 Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika GP 2020
Hulcze [aktualizacja:31-10-2019] | Poland,LU szybkie |
28-10 28-10 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:07-10-2019] | Poland,SL szybkie |
28-10 11-01 | Feryjny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy-Zimowisko szachowo-narciarskie Zakopane Zapisy do 10.11.2019 !
Zakopane [aktualizacja:28-10-2019] | Poland,LD klasyczne |
28-10 29-10 | Grand Prix o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego ---- szkolenie + turniej 5 z 7
Marklowice [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,SL szybkie |
28-10 28-10 | Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium 2019 - turniej nr 4
Rzeszów [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,PK szybkie |
28-10 28-10 | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego Uczniów Szkół Ponadpodstawowych
Radzyń Podlaski [aktualizacja:28-10-2019] | Poland,LU szybkie |
28-10 28-10 | Jesienny Turniej szachowy dla najmłodszych
Zdziechowa [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,WP szybkie |
28-10 28-10 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" 2019
Lublin [aktualizacja:28-10-2019] | Poland,LU szybkie |
28-10 28-10 | Sieradzka Liga Szachowa 2019 - turniej 8
Sieradz [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,LD szybkie |
28-10 28-10 | WOM Szkolny 2019 (dzieci) - Mokotów
Warszawa [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
28-10 28-10 | WOM Szkolny 2019 (młodzież) - Mokotów
Warszawa [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
29-10 29-10 | 9 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,LU szybkie |
29-10 29-10 | D.Sz. Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego w ramach MOM - ur.2005 i 2006
Leśniakowizna [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
29-10 29-10 | D.Sz. Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego w ramach MOM - ur.2007 i młodsi
Leśniakowizna [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
29-10 29-10 | IGRZYSKA DZIECI -1/4 Finału Woj.
Częstochowa [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
29-10 29-10 | Igrzyska Dzieci Szkolnych - Powiat sanocki
Sanok [aktualizacja:30-10-2019] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
29-10 29-10 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - 1/4 Finału
Częstochowa [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
29-10 29-10 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019
Włoszakowice [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,WP szybkie |
29-10 29-10 | IX Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,PL szybkie |
29-10 29-10 | Kwalifikacje do drużyny SP Montessori
Poznań [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,WP blitz |
29-10 29-10 | Licealiada 2019
Włoszakowice [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,WP szybkie |
29-10 29-10 | Licealiada Powiat Kościan
Kościan [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,WP klasyczne |
29-10 29-10 | LICEALIADA SZACHOWA - 1/4 FINAŁU
Częstochowa [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
29-10 29-10 | Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego rocznik 2005-2006 chłopcy dziewczynki
Kościan [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,WP szybkie |
29-10 29-10 | Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego rocznik 2007 i młodsi chłopcy
Kościan [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,WP szybkie |
29-10 29-10 | Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego rocznik 2007 i młodsi dziewczynki
Kościan [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,WP szybkie |
29-10 29-10 | Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Chełmiec Gr - A.
Chomrance [aktualizacja:30-10-2019] | Poland,MP szybkie |
29-10 29-10 | Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Chełmiec Gr - B.
Chomranice [aktualizacja:30-10-2019] | Poland,MP szybkie |
29-10 29-10 | Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" - (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [aktualizacja:30-09-2019] | Poland,LU szybkie |
29-10 29-10 | Szachowe Wtorki w GRRamyBAR
Wrocław [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,DS blitz |
29-10 29-10 | XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 4
Kraków [aktualizacja:29-10-2019] | Poland,MP blitz |
30-10 30-10 | 848 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:30-10-2019] | Poland,MP szybkie |
30-10 30-10 | GIMNAZJADA - CHŁOPCY
KRAKÓW [aktualizacja:30-10-2019] | Poland,MP szybkie |
30-10 30-10 | GIMNAZJADA - DZIEWCZĘTA
KRAKÓW [aktualizacja:30-10-2019] | Poland,MP szybkie |
30-10 30-10 | Grupa starsza
Piaseczno [aktualizacja:26-11-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
30-10 30-10 | Igrzyska Dzieci
Włoszakowice [aktualizacja:30-10-2019] | Poland,WP szybkie |
30-10 30-10 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej Piaseczno Dzieci
Piaseczno [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
30-10 30-10 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiat Sanok
Sanok [aktualizacja:30-10-2019] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
30-10 30-10 | Irzyska Dziecci-dziewczęta
Włoszakowice [aktualizacja:30-10-2019] | Poland,WP szybkie |
30-10 30-10 | Krakowska Olimpiada Młodzieży w Szachach - Dzieci - Chłopcy
Kraków [aktualizacja:04-11-2019] | Poland,MP szybkie |
30-10 30-10 | Krakowska Olimpiada Młodzieży w Szachach - Dzieci - Dziewczynki
Kraków [aktualizacja:04-11-2019] | Poland,MP szybkie |
30-10 30-10 | Lipińska Liga Szachowa 2019 - VII runda - PIKNIK SPORTOWY
Lipinki [aktualizacja:30-10-2019] | Poland,MP szybkie |
30-10 30-10 | Mistrzostwa 2B 2019 SP 71
Wrocław [aktualizacja:30-10-2019] | Poland,DS klasyczne |
30-10 30-10 | Turniej koła szachowego Oxpress
Bolesławiec [aktualizacja:30-10-2019] | Poland,DS klasyczne |
31-10 31-10 | Gram w Szachy z Kopernikiem
Olsztyn [aktualizacja:08-11-2019] | Poland,WM szybkie |
31-10 31-10 | Klub P.Z.Szach. (387 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:31-10-2019] | Poland,MA szybkie |
31-10 31-10 | Mistrzostwa I LO w Chrzanowie
Chrzanów [aktualizacja:04-11-2019] | Poland,MP blitz |
31-10 31-10 | Mistrzostwa VI LO w Poznaniu
Poznań [aktualizacja:31-10-2019] | Poland,WP szybkie |
31-10 31-10 | Turniej Miesięczny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom - Październik 2019
Bytom [aktualizacja:31-10-2019] | Poland,SL blitz |
31-10 31-10 | Wieczorny Turniej Blitza u Stefana Wronicza 2019 (2)
Warszawa - Ursynów [aktualizacja:31-10-2019] | Poland,MA blitz |