Reklamy |
|
SZUKAJ TURNIEJÓW SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA: |
|
|
listopad 2019 | ||
---|---|---|
02-11 02-11 | Memoriał im. Emila Oleja - OPEN A (blitz)
Katowice [aktualizacja:02-11-2019] | Poland,SL blitz |
02-11 02-11 | Memoriał im. Emila Oleja - OPEN B (do lat 12)
Katowice [aktualizacja:02-11-2019] | Poland,SL szybkie |
02-11 02-11 | Memoriał im. Emila Oleja - OPEN C (do lat 10)
Katowice [aktualizacja:02-11-2019] | Poland,SL szybkie |
02-11 02-11 | Mistrzostwa Wielkopolski do lat 7 w szachach na rok 2019 - chłopcy
Włoszakowice [aktualizacja:02-11-2019] | Poland,WP szybkie |
02-11 02-11 | Mistrzostwa Wielkopolski do lat 7 w szachach na rok 2019 - dziewczynki
Włoszakowice [aktualizacja:02-11-2019] | Poland,WP szybkie |
02-11 03-11 | Turniej Klasyfikacyjny KKSz 1400-1600
Kraków [aktualizacja:03-11-2019] | Poland,MP klasyczne |
02-11 10-11 | X Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej - Turniej A
Puszcza Mariańska [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,MA klasyczne |
03-11 03-11 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,MA szybkie |
03-11 03-11 | II Świecki Festiwal Szachowy w Świeciu - Turniej OPEN.
Świecie [aktualizacja:03-11-2019] | Poland,KP szybkie |
03-11 03-11 | II Świecki Festiwal Szachowy w Świeciu - Tutniej B do 1600 PZSzach.
Świecie [aktualizacja:03-11-2019] | Poland,KP szybkie |
03-11 01-03 | IV Liga 2019/20 - okręg Wrocław Wschód
Dolny Śląsk [aktualizacja:01-03-2020] | Poland,DS drużynowy, klasyczne |
03-11 01-03 | IV Liga 2019/20 - okręg Wrocław Wschód
Dolny Śląsk [aktualizacja:22-10-2019] | Poland,DS drużynowy, klasyczne |
03-11 01-03 | IV Liga 2019/20 - okręg Wrocław Zachód
Dolny Śląsk [aktualizacja:18-03-2020] | Poland,DS drużynowy, klasyczne |
03-11 03-11 | Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski
Częstochowa [aktualizacja:03-11-2019] | Poland,SL szybkie |
03-11 03-11 | TURNIEJ MŁODYCH SZACHISTÓW DO LAT 12
TS KUZNIA Rybnik [aktualizacja:05-11-2019] | Poland,SL szybkie |
03-11 03-11 | TURNIEJ MŁODYCH SZACHISTÓW DO LAT 8
TS KUZNIA Rybnik [aktualizacja:05-11-2019] | Poland,SL szybkie |
04-11 04-11 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:02-11-2019] | Poland,SL szybkie |
04-11 04-11 | Grand Prix Kartuz w Szachach Turniej I
Kartuzy [aktualizacja:04-11-2019] | Poland,PO blitz |
04-11 04-11 | Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych klasy I - V chłopcy
Katowice [aktualizacja:04-11-2019] | Poland,SL szybkie |
04-11 04-11 | Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych klasy VI - VIII chłopcy
Katowice [aktualizacja:04-11-2019] | Poland,SL szybkie |
04-11 04-11 | Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych klasy VI - VIII dziewczęta
Katowice [aktualizacja:04-11-2019] | Poland,SL szybkie |
04-11 04-11 | Mistrzostwa Klasy 2A 2019 SP 71
Wrocław [aktualizacja:04-11-2019] | Poland,DS klasyczne |
04-11 04-11 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy listopad z m. Lublin" 2019
Lublin [aktualizacja:04-11-2019] | Poland,LU szybkie |
05-11 05-11 | 10 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [aktualizacja:05-11-2019] | Poland,LU szybkie |
05-11 05-11 | Grand-Prix KSz Dwie Wieże Kraków - Turniej nr 1 (FIDE)
Kraków [aktualizacja:05-11-2019] | Poland,MP szybkie |
05-11 05-11 | IGRZYSKA DZIECI - REJON
Krasiczyn [aktualizacja:05-11-2019] | Poland,PK drużynowy, blitz |
05-11 05-11 | Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych - etap powiatowy
Niebylec [aktualizacja:05-11-2019] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
05-11 05-11 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej ur.2005-2006
Zabierzów [aktualizacja:05-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
05-11 05-11 | Mistrzostwa Gminy Krzeszowice Igrzyska Dzieci - Szachy Drużynowe
Krzeszowice [aktualizacja:06-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
05-11 05-11 | Mistrzostwa Gminy Krzeszowice Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Szachy Drużynowe
Krzeszowice [aktualizacja:06-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
05-11 05-11 | Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [aktualizacja:04-11-2019] | Poland,LU szybkie |
05-11 05-11 | Szkolne Igrzyska Dzieci 2007 i młodsi
Zabierzów [aktualizacja:05-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
05-11 04-02 | Turniej KLASYFIKACYJNY O Puchar prezesa TS-R HETMAN
Konin [aktualizacja:05-11-2019] | Poland,WP klasyczneFIDE |
05-11 06-11 | Turniej o IV kategorie do lat 8
Zabrze [aktualizacja:06-11-2019] | Poland,SL klasyczne |
05-11 05-11 | Turnieje wtorkowe w Klubie Junona
Warszawa [aktualizacja:04-11-2019] | Poland,MA szybkie |
05-11 05-11 | X Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:05-11-2019] | Poland,PL szybkie |
05-11 05-11 | XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 5
Kraków [aktualizacja:05-11-2019] | Poland,MP blitz |
06-11 06-11 | 849 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:20-11-2019] | Poland,MP szybkie |
06-11 06-11 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - REJON
Krasiczyn [aktualizacja:06-11-2019] | Poland,PK drużynowy, klasyczne |
06-11 06-11 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych - etap powiatowy
Niebylec [aktualizacja:06-11-2019] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
06-11 06-11 | III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrz Hrubieszowa - Marty Majewskiej
Hrubieszów [aktualizacja:06-11-2019] | Poland,LU szybkie |
06-11 06-11 | III Turniej Warcabowy o Puchar Burmistrz Hrubieszowa - Marty Majewskiej
Hrubieszów [aktualizacja:06-11-2019] | Poland,LU szybkie |
06-11 06-11 | LIII WOM Szkolny 2019/2020 (dzieci) - finał
Warszawa [aktualizacja:07-11-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
06-11 06-11 | LIII WOM Szkolny 2019/2020 (młodzież) - finał
Warszawa [aktualizacja:07-11-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
06-11 06-11 | Międzyprzedszkolny Turniej Gry w Warcaby
Malbork [aktualizacja:07-11-2019] | Poland,PO inne |
06-11 06-11 | Mistrzostwa I LO w Bielsku Podlaskim
Bielsk Podlaski [aktualizacja:06-11-2019] | Poland,PL klasyczne |
06-11 06-11 | Rejonowe Zawody w Szachach Szkół Podstawowych 2019_2005-2006 /kl.VII-VIII/
Mikołów [aktualizacja:06-11-2019] | Poland,SL drużynowy, blitz |
06-11 06-11 | Rejonowe Zawody w Szachach Szkół Podstawowych 2019_2007 i mł. /kl.I-VI/
Mikołów [aktualizacja:06-11-2019] | Poland,SL drużynowy, blitz |
06-11 06-11 | Rejonowe Zawody w Szachach Szkół Ponadpodstawowych 2019
Mikołów [aktualizacja:06-11-2019] | Poland,SL drużynowy, blitz |
06-11 06-11 | Szachowa środa w Tarnowie nr 31 - 2019 r
Tarnów [aktualizacja:06-11-2019] | Poland,MP blitz |
06-11 06-11 | Turniej Wewnętrzny I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach projekt Klub 2019
Siedlce [aktualizacja:13-11-2019] | Poland,MA szybkie |
06-11 06-11 | XIII Grand Prix Starachowic w Szachach- Turniej 2
Starachowice [aktualizacja:07-11-2019] | Poland,SK blitz |
07-11 07-11 | 11 Turniej kl 3 o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [aktualizacja:07-11-2019] | Poland,LU szybkie |
07-11 17-11 | Drużynowe Mistrzostwa Stowarzyszenia Cross
Wągrowiec [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,WP drużynowy, klasyczne |
07-11 07-11 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie Turniej 1/ cykl I /Edycja II
Chrzanów [aktualizacja:07-11-2019] | Poland,MP blitz |
07-11 07-11 | Grand Prix Malbork 2019 Turniej IX
Malbork [aktualizacja:07-11-2019] | Poland,PO blitz |
07-11 07-11 | Klub P.Z.Szach. (388 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:07-11-2019] | Poland,MA szybkie |
07-11 07-11 | LICEALIADA - REJON
Krasiczyn [aktualizacja:07-11-2019] | Poland,PK drużynowy, klasyczne |
07-11 07-11 | Międzyszkolny Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości
Bakałarzewo [aktualizacja:07-11-2019] | Poland,PL szybkie |
07-11 09-01 | Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię
Łódź [aktualizacja:09-01-2020] | Poland,LD klasyczne |
07-11 05-12 | turniej listopadowy
Elbląg [aktualizacja:15-12-2019] | Poland,WM klasyczne |
07-11 11-11 | XII Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach
Rzeszów [aktualizacja:13-11-2019] | Poland,PK klasyczneFIDE |
07-11 11-11 | XII Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach - Grupa B
Rzeszów [aktualizacja:13-11-2019] | Poland,PK klasyczne |
08-11 08-11 | 14. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:08-11-2019] | Poland,PL szybkie |
08-11 08-11 | 2 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2020
Husynne [aktualizacja:08-11-2019] | Poland,LU szybkie |
08-11 08-11 | 3. runda Grand Prix Suwałk 2019 - blitz
Suwałk [aktualizacja:08-11-2019] | Poland,PL blitz |
08-11 24-11 | Edukacja przez Szachy w Szkole - kurs dla nauczycieli woj. podkarpackie
Mielec [aktualizacja:05-11-2019] | Poland,PK klasyczne |
08-11 08-11 | Gram w Szachy z Kopernikiem
Olsztyn [aktualizacja:14-11-2019] | Poland,WM szybkie |
08-11 08-11 | Grand Prix Wadowic-Turniej nr;837
Wadowice [aktualizacja:08-11-2019] | Poland,MP szybkie |
08-11 08-11 | Grandprix nr 9 Jaworzna
Jaworzno [aktualizacja:08-11-2019] | Poland,SL blitz |
08-11 08-11 | Igrzyska Dzieci -Gm. Tuchów - Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Burzyn [aktualizacja:08-11-2019] | Poland,MP blitz |
08-11 08-11 | Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych Rejon Krosno
KROSNO [aktualizacja:07-11-2019] | Poland,PK drużynowy, blitz |
08-11 08-11 | Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych Rejon Krosno
KROSNO [aktualizacja:12-11-2019] | Poland,PK drużynowy, blitz |
08-11 08-11 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej -Gm. Tuchów - Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Burzyn [aktualizacja:08-11-2019] | Poland,MP blitz |
08-11 08-11 | IV Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości
Wodzisław [aktualizacja:05-11-2019] | Poland,SK blitz |
08-11 08-11 | IV Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości
Wodzisław [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,SK blitz |
08-11 08-11 | IV Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości - 13 + i seniorzy
Wodzisław [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,SK blitz |
08-11 08-11 | IV Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości - grupa do lat 8
Wodzisław [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,SK blitz |
08-11 08-11 | Mistrzostwa EZN 2019
Wrocław [aktualizacja:14-10-2019] | Poland,DS blitz |
08-11 08-11 | Mistrzostwa Miasta Łuków Szkół w ramach cyklu GP Powiatu Łukowskiego Szkół
Łuków [aktualizacja:08-11-2019] | Poland,LU blitz |
08-11 08-11 | Mistrzostwa Poznania Szkół Średnich w Szachach Drużynowych 8.11.2019 Poznań
Poznań [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
08-11 08-11 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy listopad z m. Lublin" 2019
Lublin [aktualizacja:06-11-2019] | Poland,LU szybkie |
08-11 11-11 | PAGAZ - Festiwal Szachowy - OPEN FIDE
Wałbrzych [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,DS klasyczne |
08-11 11-11 | Szachy w Harmonijce. X Otwarty Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WFiNS
Toruń [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,KP klasyczneFIDE |
08-11 08-11 | Turniej szachowy w KKSz
Kraków [aktualizacja:08-11-2019] | Poland,MP blitz |
08-11 11-11 | TURNIEJ NIEPODLEGLOSCI 2019 - Grupa A
Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31b [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,DS klasyczneFIDE |
08-11 08-11 | Turniej Treningowy w Pałacu Młodzieży
Nowy Sącz [aktualizacja:14-11-2019] | Poland,MP blitz |
08-11 08-11 | VII Grand Prix Dobczyc w Szachach 2019/2020 - Turniej II
Dobczyce [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,MP szybkie |
08-11 11-11 | XII Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach - Grupa C
Rzeszów [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,PK klasyczne |
08-11 08-11 | XIV Turniej Jameson Pub
Rzeszów [aktualizacja:29-11-2019] | Poland,PK blitz |
09-11 09-11 | Łódzka Liga Szachowa 2019 - Listopad
Łódź [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,LD szybkie |
09-11 09-11 | Żorska Liga Szachowa Juniorów Listopad
Żory [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,SL blitz |
09-11 09-11 | Żorska Liga Szachowa Seniorów Listopad
Żory [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,SL szybkie |
09-11 10-11 | Drużynowy Turniej OPEN
Koszalin [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,ZP drużynowy, szybkie |
09-11 09-11 | Grand Prix - turniej III -g r.A
Gorlice [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,MP szybkie |
09-11 09-11 | Grand Prix - turniej III -g r.B
Gorlice [aktualizacja:14-11-2019] | Poland,MP szybkie |
09-11 09-11 | IGRZYSKA DZIECI SZACHY DRUŻYNOWE R. SZK. 2019/2020 POZNAŃ
POZNAŃ [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
09-11 09-11 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SZACHY DRUŻYNOWE R. SZK. 2019/ 2020 POZNAŃ
POZNAŃ [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
09-11 09-11 | II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa A (klasy VI-VIII) - turniej 2
Ełk [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,WM szybkie |
09-11 09-11 | II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa B (klasy III-V) - turniej 2
Ełk [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,WM szybkie |
09-11 09-11 | II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa C (do II klasy) - turniej 2
Ełk [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,WM szybkie |
09-11 09-11 | II NOCNY TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
Jastrzębsko Stare [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,WP blitz |
09-11 09-11 | II Turniej Szachowy o Puchar JE ks. bpa Andrzeja Kalety
Górno 79A [aktualizacja:04-11-2019] | Poland,SK szybkie |
09-11 09-11 | III Otwarte Mistrzostwa Garnizonu 2019 w szachach szybkich dla uczczenia Święta Niepodległości
Warszawa [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,MA szybkie |
09-11 10-11 | Indywidualny Turniej Szachowy dla Seniorów
Koszalin [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,ZP szybkie |
09-11 09-11 | INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY - BACZYNA 2019
Baczyna [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,LB szybkie |
09-11 09-11 | INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW - BACZYNA 2019
Baczyna [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,LB szybkie |
09-11 10-11 | IV Otwarty Ogólnopolski Memoriał PFBM BPD i im. Kazimierza Prokulskiego Grupa B
Radom [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,MA klasyczne |
09-11 10-11 | IV Otwarty Turniej PBPMB i PD im. architekta Kazimierza Prokulskiego Grupa A
Radom [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,MA klasyczne |
09-11 11-11 | KONIN MASTERS V - III Memoriał Wiktora Korcznoja - 09-11.11.2019r klasyczne. Tabela zmian rankingowych FIDE i częściowych norm na kat.
Konin [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,WP klasyczneFIDE |
09-11 11-11 | KONIN MASTERS V - III Memoriał Wiktora Korcznoja - 8 rund (3 szybkie P25+10s i 5 standardowych P90 + 30 Pula nagród = 11.000 zł ! miejsce min. 1100 zł + 400 zł BON. Premia za min. 7.5pkt.
Konin [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,WP klasyczneFIDE |
09-11 09-11 | Międzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych P'10+6" - Turniej A
USTRZYKI DOLNE [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,PK szybkie |
09-11 09-11 | Mistrzostwa Województwa w Grze Aktywnej w Warcabach Klasycznych (64) - A
Szubin [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,KP szybkie |
09-11 09-11 | Mistrzostwa Województwa w Grze Aktywnej w Warcabach Klasycznych (64) - B
Szubin [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,KP szybkie |
09-11 09-11 | Mistrzostwa Województwa w Grze Aktywnej w Warcabach Klasycznych (64) - C
Szubin [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,KP szybkie |
09-11 09-11 | Ogólnopolskie Rodzinne Grand Prix w Szachach Luszowice
Luszowice [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,MP blitz |
09-11 10-11 | Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
Koszalin [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,ZP drużynowy, szybkie |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C09
Ustron [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C11
Ustroń [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C13
Ustroń [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C15
Ustroń [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C17
Ustroń [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - D09
Ustroń [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - D11
Ustroń [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - D13
Ustroń [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - D15
Ustroń [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - D17
Ustroń [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
09-11 09-11 | POLSKO-CZESKA LIGA SZACHOWA '2019 - III Turniej
Rybarzowice [aktualizacja:13-11-2019] | Poland,SL blitz |
09-11 09-11 | Powiatowy Turniej w Stanisławicach - grupa A 2011 i młodsi
Stanisławice [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,MP blitz |
09-11 09-11 | Powiatowy Turniej w Stanisławicach - grupa B 2007 i młodsi
Stanisławice [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,MP blitz |
09-11 09-11 | Powiatowy Turniej w Stanisławicach - grupa C Open
Stanisławice [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,MP blitz |
09-11 09-11 | Sobota przy Szachownicy
Gorzów Wlkp. [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,LB szybkie |
09-11 09-11 | Sobotnie szachy w Przełomie
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,MA szybkie |
09-11 09-11 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2019-2020 - Turniej 3A (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,SL blitz |
09-11 09-11 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2019-2020 - Turniej 3B
STRUMIEŃ [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,SL blitz |
09-11 09-11 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2019-2020 - Turniej 3C (na V i IV kategorię)
STRUMIEŃ [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,SL szybkie |
09-11 10-11 | Szachowy Turniej Niepodległości 9 - 10 XI 2019r - gr. Juniorzy do lat 9
Kraków [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,MP szybkie |
09-11 10-11 | Szachowy Turniej Niepodległości 9 - 10. XI 2019r - gr. Juniorzy do lat 13
Kraków [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,MP szybkie |
09-11 10-11 | Szachowy Turniej Niepodległości 9-10 XI - gr. OPEN
Kraków [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,MP szybkie |
09-11 11-11 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2019 - grupa A
Białystok [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,PL klasyczneFIDE |
09-11 11-11 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2019 - grupa B
Białystok [aktualizacja:12-11-2019] | Poland,PL klasyczne |
09-11 10-11 | TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2019 - Grupa B
Wroclaw ul.Dubois 5 [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,DS klasyczne |
09-11 10-11 | TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2019 - Grupa C
Wroclaw ul.Dubois 5 [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,DS klasyczne |
09-11 09-11 | TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2019 -Grupa D
Wroclaw ul.Dubois 5 [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,DS szybkie |
09-11 09-11 | Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Gminy Parchowo
Parchowo [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,PO blitz |
09-11 09-11 | Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości
Kowale [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,PO blitz |
09-11 09-11 | Turniej w Szachach Aktywnych P'10 z ok. ŚW. NIEPODLEGŁOŚCI (2007 i młodsi)
Ustrzyki Dolne [aktualizacja:14-11-2019] | Poland,PK szybkie |
09-11 11-11 | Turniej z okazji "Święta Niepodległości" - klasyfikacyjny na II kategorię
Gubin [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,LB klasyczne |
09-11 11-11 | Turniej z okazji "Święta Niepodległości" - klasyfikacyjny na III kategorię
Gubin [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,LB klasyczne |
09-11 10-11 | Turniej z okazji "Święta Niepodległości" - klasyfikacyjny na kategorie IV-V
Gubin [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,LB szybkie |
09-11 09-11 | Turniej z okazji Święta Niepodległości
Wałcz [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,ZP szybkie |
09-11 09-11 | Turniej z okazji Święta Niepodległości. Otwarte Mistrzostwa Gminy Dębno
Jastew [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,MP szybkie |
09-11 09-11 | VI OTWARTE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY DZIECI DO LAT 7 W SZACHACH SZYBKICH
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,SL szybkie |
09-11 09-11 | VII Grand Prix Starogardu Gdańskiego 2019
Starogard Gdański [aktualizacja:18-11-2019] | Poland,PO szybkie |
09-11 09-11 | VII PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2019 - turniej 6 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,SL szybkie |
09-11 09-11 | VII Turniej Szachowy o Puchar Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego Trzebnica - B
Trzebnica [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,DS szybkie |
09-11 09-11 | VII Turniej Szachowy o Puchar Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Trzebnicy
Trzebnica [aktualizacja:13-11-2019] | Poland,DS szybkie |
09-11 09-11 | VIII Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Edukacji Wczesnoszkolnej w szachach - chłopcy
Olsztyn [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,WM szybkie |
09-11 09-11 | VIII Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Edukacji Wczesnoszkolnej w szachach - dziewczęta
Olsztyn [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,WM szybkie |
09-11 10-11 | X Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej - Turniej B
Puszcza Mariańska [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,MA klasyczne |
09-11 09-11 | X Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej - Turniej C
Puszcza Mariańska [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,MA szybkie |
09-11 09-11 | XII Woj. Turniej Szachowy SZUKAMY TALENTÓW 2019 Grupa A Seniorzy
Górno [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,PK szybkie |
09-11 09-11 | XII Woj. Turniej Szachowy SZUKAMY TALENTÓW 2019 Grupa B Jun. ur. 2001-2008
Górno [aktualizacja:13-11-2019] | Poland,PK szybkie |
09-11 09-11 | XII Woj. Turniej Szachowy SZUKAMY TALENTÓW 2019 Grupa C Jun. ur. 2009 i mł.
Górno [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,PK szybkie |
09-11 09-11 | XIX Miedzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Lubartowskich Przedsiebiorcow
Lubartów [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,LU szybkie |
09-11 09-11 | XVII Turniej Szachowy z Okazji Święta Niepodległości o Puchar Starosty - CH-DZ
Wieliczka - Kampus Wielicki [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,MP szybkie |
09-11 09-11 | XVII Turniej Szachowy z Okazji Święta Niepodległości o Puchar Starosty - DZ
Wieliczka Kampus Wielicki [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,MP szybkie |
09-11 10-11 | XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy MARZENIN 2019
Marzenin [aktualizacja:07-10-2019] | Poland,WP klasyczne |
09-11 09-11 | XXXI Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości i Grand Prix Siedlec #11
Siedlce [aktualizacja:12-11-2019] | Poland,MA szybkie |
10-11 10-11 | 3. Turniej GP 2019/20 Klubu Raszyn
Poznań [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,WP szybkie |
10-11 10-11 | 56 Turniej Szachowy Szubin Open - Jesień - Grupa B
Szubin [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,KP szybkie |
10-11 10-11 | AMATORSKA LIGA SZACHOWA MŁODYCH MISTRZÓW (2005 i młodsi) - IV Turniej
Lublin [aktualizacja:12-11-2019] | Poland,LU szybkie |
10-11 10-11 | AMATORSKA LIGA SZACHOWA OPEN - IV Turniej
Lublin [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,LU szybkie |
10-11 10-11 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,MA szybkie |
10-11 11-01 | Feryjny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Zimowisko szachowo-narciarskie 2020 w Zakopanem Zapisy do 15.11.2019 !!!
Zakopane [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,LD klasyczne |
10-11 11-01 | Feryjny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy-Zimowisko szachowo-narciarskie Zakopane Zapisy do 15.11.2019 !
Zakopane [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,SL klasyczne |
10-11 10-11 | Gminna Liga Szachowa Gorzkowice2019 Turniej 5
Gorzkowice [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,LD blitz |
10-11 10-11 | III Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega 2019 Gr D Jun 12 i mł.
Tarnobrzeg [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,PK szybkie |
10-11 10-11 | III Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega 2019 Gr. A Seniorzy
Tarnobrzeg [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,PK szybkie |
10-11 10-11 | III Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega 2019 Gr. B Jun 01-06
Tarnobrzeg [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,PK szybkie |
10-11 10-11 | III Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega 2019 Gr. C Jun 07-11
Tarnobrzeg [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,PK szybkie |
10-11 10-11 | IV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna.
MAŁKINIA GÓRNA [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,MA szybkie |
10-11 10-11 | Mistrzostwa Województwa Seniorów w szachach szbkich
Olsztyn [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,WM szybkie |
10-11 10-11 | Mistrzostwa Ziemi Łukowskiej w Szachach Szybkich
Łuków [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,LU szybkie |
10-11 10-11 | Szachy w mazowieckiej szkole IV edycja Siedlce
Siedlce [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,MA szybkie |
10-11 10-11 | TURNIEJ Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI ROGOŹNO 2019
ROGOŹNO [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,WP szybkie |
10-11 10-11 | Turniej Szachowy "Life Memorial Jerzego Białasa"
Szubin [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,KP szybkie |
10-11 10-11 | TURNIEJ SZACHOWY BLITZA Z OKAZJI ŚWIETA NIEPODLEGŁOŚCI
TERESPOL [aktualizacja:12-11-2019] | Poland,LU klasyczne |
10-11 10-11 | Turniej z okazji Święta Niepodległości 2019
Skierniewice [aktualizacja:13-11-2019] | Poland,LD szybkie |
10-11 10-11 | Turniej z okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Tczew [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,PO szybkie |
10-11 10-11 | VII Turniej Szachowy z okazji Swięta Niepodległości
Mielnik [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,PL szybkie |
10-11 10-11 | XIII OTWARTY TURNIEJ W SZACHACH SZYBKICH O PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI
Starachowice [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,SK szybkie |
11-11 11-11 | Turniej Szachowy z Okazji Dnia Niepodległości - Open A ogólnodostępny / P'15
Czeladź [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,SL szybkie |
11-11 11-11 | Turniej Szachowy z Okazji Dnia Niepodległości - Open B do lat 12 (2007 i młodsi) / P'15
Czeladź [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,SL szybkie |
11-11 11-11 | Turniej Szachowy z Okazji Dnia Niepodległości - Open C do lat 9 (2010 i młodsi) / P'15
Czeladź [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,SL szybkie |
11-11 11-11 | GMINNY TURNIEJ SZACHOWY z OKAZJI DNIA NIEPODLEGLOŚCI o PUCHAR WÓJTA GMINY LUBI
Siedlce /k Lubina [aktualizacja:01-11-2019] | Poland,DS klasyczne |
11-11 11-11 | II "Niepodległościowy" Turniej Szachowy o Puchar KRS "Skarbek" - juniorzy
Skalmierz [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,LD szybkie |
11-11 11-11 | II "Niepodległościowy" Turniej Szachowy o Puchar KRS "Skarbek" Skalmierz
Skalmierz [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,LD szybkie |
11-11 11-11 | III Międzynarodowyy Turniej Szachowy z Okazji Święta Niepodległości
Przejazdowo [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,PO blitz |
11-11 11-11 | IV Otwarty TS " Wąsewska Wieża" z Okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
WĄSEWO k/Ostrowi Maz. [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,MA szybkie |
11-11 11-11 | IX Mistrzostwa Powiatu Wyszkowskiego oraz 7 turniej Pucharu Wyszkowa
Wyszków [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,MA szybkie |
11-11 11-11 | IX Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego Gr. B
Swidnica [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,DS szybkie |
11-11 11-11 | IX Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego Gr. C
Świdnica [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,DS szybkie |
11-11 11-11 | IX Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego Grupa A
Świdnica [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,DS szybkie |
11-11 11-11 | Ogólnopolski Turniej Szachowy z Okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,SK szybkie |
11-11 11-11 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości
BLIŻYN [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,SK szybkie |
11-11 11-11 | PAGAZ - Festiwal Szachowy - Grupa B - dla dzieci
Wałbrzych [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,DS klasyczne |
11-11 11-11 | Szachowy Turniej Niepodległości 11x11x11 (FIDE)
Kraków [aktualizacja:04-12-2019] | Poland,MP szybkie |
11-11 11-11 | Szachowy Turniej Niepodległości 11x11x11 (U11)
Kraków [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,MP szybkie |
11-11 11-11 | Szachylicki Turniej Niepodległościowy
Chylice [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,MA szybkie |
11-11 11-11 | Turniej + warsztaty z IM Karina Cyfka
Zabrze [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,SL blitz |
11-11 11-11 | Turniej Niepodległości 2019 - gr. A
Warszawa [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,MA szybkie |
11-11 11-11 | Turniej Niepodległości 2019 - gr. B
Warszawa [aktualizacja:12-11-2019] | Poland,MA szybkie |
11-11 11-11 | Turniej Niepodległości 2019 - gr. C
Warszawa [aktualizacja:12-11-2019] | Poland,MA szybkie |
11-11 11-11 | Turniej Szachowy "Pogodna Jeśień"
Charzyno [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,ZP szybkie |
11-11 11-11 | Turniej Szachowy w ODK WIKTORIA z okazji 101. rocznicy Odzyskania Niepodległości
Poznań [aktualizacja:15-10-2019] | Poland,WP klasyczne |
11-11 11-11 | Turniej Szachowy z Okazji Święta Niepodległości
Tarnów [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,MP szybkie |
11-11 11-11 | Turniej Szachowy z Okazji Święta Niepodległości 11 listopada
Szczecinek [aktualizacja:12-11-2019] | Poland,ZP szybkie |
11-11 11-11 | Turniej z okazji Święta Niepodleglości
Kościan [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,WP szybkie |
11-11 11-11 | Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Nowe Skalmierzyce [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,WP szybkie |
11-11 11-11 | V LUBUSKIE DERBY SZACHOWE POŁUDNIE - PÓŁNOC
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,LB drużynowy, szybkie |
11-11 11-11 | VIII TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA A (do FIDE)
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,LB blitz |
11-11 11-11 | VIII TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA B
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,LB blitz |
11-11 11-11 | Warsztaty + Turniej z ARCYMISTRZYNI KARINA CYFKA - Liczba miejsc tylko 16 osób
Zabrze [aktualizacja:10-11-2019] | Poland,SL blitz |
11-11 11-11 | XIII Turniej Juniorów o Puchar Niepodległości
Starachowice [aktualizacja:26-10-2019] | Poland,SK blitz |
11-11 11-11 | XIII Turniej Juniorów o Puchar Niepodległości-Turniej A
Starachowice [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,SK blitz |
11-11 11-11 | XIII Turniej Juniorów o Puchar Niepodległości-Turniej B
Starachowice [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,SK blitz |
11-11 11-11 | XIII Turniej Juniorów o Puchar Niepodległości-Turniej C
Starachowice [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,SK blitz |
11-11 11-11 | XIII Turniej Juniorów o Puchar Niepodległości-Turniej D
Starachowice [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,SK blitz |
11-11 11-11 | XVI Turniej Szachowy "Niepodległość" - Grupa A
Przeworsk [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,PK szybkie |
11-11 11-11 | XVI Turniej Szachowy "Niepodległość" - Grupa B
Przeworsk [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,PK szybkie |
11-11 11-11 | XXIV Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 10 lat Bielany 2019
Warszawa [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,MA szybkie |
11-11 11-11 | XXIV Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 12 lat Bielany 2019
Warszawa [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,MA szybkie |
11-11 11-11 | XXIV Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 8 lat Bielany 2019
Warszawa [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,MA szybkie |
11-11 11-11 | XXIV Turniej Szachowy Niepodległości dla młodzieży do 16 lat Bielany 2019
Warszawa [aktualizacja:11-11-2019] | Poland,MA szybkie |
11-11 11-11 | XXX Memoriał Szachowy Józefa Kochana (FIDE)
Koszalin [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,ZP szybkie |
12-11 12-11 | 12 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [aktualizacja:12-11-2019] | Poland,LU szybkie |
12-11 19-11 | 68. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WARSZAWY W SZACHACH STANDARDOWYCH
Warszawa [aktualizacja:11-07-2019] | Poland,MA klasyczne |
12-11 12-11 | Grand Prix Kartuz w Szachach Turniej II
Kartuzy [aktualizacja:12-11-2019] | Poland,PO blitz |
12-11 12-11 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 2 Gr-A GIM (ur. w 2006r. i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:12-11-2019] | Poland,MP szybkie |
12-11 12-11 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 2 Gr-B CH (ur. w 2007r. i młodsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:12-11-2019] | Poland,MP szybkie |
12-11 12-11 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 2 Gr-C DZ (ur. w 2007r. i młodsze)
SP Przebieczany [aktualizacja:12-11-2019] | Poland,MP szybkie |
12-11 12-11 | Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [aktualizacja:06-11-2019] | Poland,LU szybkie |
12-11 12-11 | Szkolna Liga Szachowa 2019/2020 - Turniej I
Nowy Tomyśl [aktualizacja:12-11-2019] | Poland,WP szybkie |
12-11 12-11 | XI Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:13-11-2019] | Poland,PL szybkie |
12-11 12-11 | XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 6
Kraków [aktualizacja:12-11-2019] | Poland,MP blitz |
13-11 13-11 | 850 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:04-12-2019] | Poland,MP szybkie |
13-11 13-11 | Drużynowy Turniej Szachowy - Igrzyska Dzieci Powiatu Krakowskiego
Skawina [aktualizacja:13-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
13-11 13-11 | Drużynowy Turniej Szachowy - Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Krakowskiego
Skawina [aktualizacja:13-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
13-11 13-11 | IV Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 2
Starachowice [aktualizacja:14-11-2019] | Poland,SK blitz |
13-11 13-11 | Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych 2019/2020 - powiat brzeski
Brzesko [aktualizacja:21-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
13-11 13-11 | Powiatowe Igrzyska w Szachach Drużynowych 2019 - Szkoły Podstawowe kl. VII-VIII
Wolbrom [aktualizacja:14-11-2019] | Poland,MP drużynowy, blitz |
13-11 13-11 | Szachowa środa w Tarnowie nr 32 - 2019 r
Tarnów [aktualizacja:13-11-2019] | Poland,MA blitz |
13-11 13-11 | Szachowe Igrzyska Dzieci - Powiat Tarnów
Burzyn [aktualizacja:13-11-2019] | Poland,MP drużynowy, blitz |
13-11 13-11 | Turniej Niepodległości w I LO w Ostrołęce
Ostrołęka [aktualizacja:13-11-2019] | Poland,MA szybkie |
13-11 13-11 | Turniej Szachowy MOW Malbork
Malbork [aktualizacja:13-11-2019] | Poland,PO blitz |
14-11 14-11 | Eliminacje Drużynowe w Szachach gr. starsza Skawica 2019
Skawica [aktualizacja:14-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
14-11 14-11 | Eliminacje Drużynowe w Szachach gr. młodsza Skawica 2019
Skawica [aktualizacja:14-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
14-11 14-11 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie Turniej 2/ cykl I /Edycja II
Chrzanów [aktualizacja:14-11-2019] | Poland,MP blitz |
14-11 14-11 | Grand Prix MOSiR w Radomsku2019/20 TURNIEJ 1
Radomsko [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,LD blitz |
14-11 14-11 | IX TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ
SUPRAŚL [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,PL blitz |
14-11 14-11 | Klub P.Z.Szach. (389 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:14-11-2019] | Poland,MA szybkie |
14-11 14-11 | Mistrzostwa SP Przebieczany w szachach - CH
SP Przebieczany [aktualizacja:14-11-2019] | Poland,MP szybkie |
14-11 14-11 | Mistrzostwa SP Przebieczany w szachach - DZ
SP Przebieczany [aktualizacja:14-11-2019] | Poland,MP szybkie |
14-11 14-11 | Powiatowe Igrzyska Dzieci w szachach drużynowych 2019/2020 - powiat brzeski
Brzesko [aktualizacja:21-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
14-11 14-11 | Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych 2019/2020 - powiat brzeski
Brzesko [aktualizacja:21-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
14-11 14-11 | Szachowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Powiat Tarnów
Burzyn [aktualizacja:14-11-2019] | Poland,MP drużynowy, blitz |
14-11 14-11 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- LICEALIADA (chłopcy)
Lublin [aktualizacja:18-11-2019] | Poland,LU szybkie |
14-11 14-11 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- LICEALIADA (dziewczyny)
Lublin [aktualizacja:18-11-2019] | Poland,LU szybkie |
15-11 15-11 | 15. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,PL blitz |
15-11 15-11 | 3 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca - GP 2020
Moniatycze [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,LU szybkie |
15-11 15-11 | 4. runda Grand Prix Suwałk 2019 - rapid
Suwałk [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,PL szybkie |
15-11 15-11 | Cctery Pory Roku JESIEŃ
Głogów [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,DS blitz |
15-11 15-11 | Drugi Turniej tematyczny w Akademii Szachowej Skoczka - Obrona dwóch skoczków
Choszczno [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,ZP blitz |
15-11 15-11 | Finał szachowej Ligi Klas SP 71
Wrocław [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,DS klasyczne |
15-11 15-11 | Finał szachowej Ligi Klas SP 71 women
Wrocław [aktualizacja:12-11-2019] | Poland,DS blitz |
15-11 15-11 | Gram w Szachy z Kopernikiem
Olsztyn [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,WM szybkie |
15-11 15-11 | Grand Prix w Hetmanie - II turniej FIDE 7 rund P'7+3s
Konin [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,WP szybkie |
15-11 22-11 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr838
Wadowice [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,MP szybkie |
15-11 15-11 | Mistrzostwa drużynowe Dzieci Powiatu Strzelin 2019
Strzelin [aktualizacja:18-11-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
15-11 15-11 | Mistrzostwa drużynowe Powiatu Młodzieży i Liceum Strzelin 2019
Strzelin [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
15-11 15-11 | Mistrzostwa Klubu Szachowego "Hetman" Nowe Miasto Lub. w szachach blyskawicznych
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,WM blitz |
15-11 15-11 | Mistrzostwa listopada w KTS Kalisz grupa OPEN
Kalisz [aktualizacja:29-11-2019] | Poland,WP klasyczne |
15-11 15-11 | Mistrzostwa SP71
Wrocław [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,DS blitz |
15-11 15-11 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy listopad z m. Lublin" 2019
Lublin [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,LU szybkie |
15-11 15-11 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI oraz uczestników zajęć w DK KAMIENICA
BIELSKO-BIAŁA [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,SL blitz |
15-11 15-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - BLITZ
Ustroń [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,SL blitz |
15-11 15-11 | Szachowa Liga Młodych Mistrzów (7z8)
Lubartów [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,LU szybkie |
15-11 15-11 | Szkolenie z mistrzem świata w solvingu PIOTREM MURDZIĄ cz.2
Bydgoszcz [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,KP inne |
15-11 27-03 | Szkolna Liga Szachowa
Żnin [aktualizacja:23-01-2020] | Poland,KP drużynowy, szybkie |
15-11 22-11 | Turniej piątkowy(4)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,MA szybkie |
15-11 15-11 | Turniej Szachowy z okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości -SP Poraż
Poraż [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,PK szybkie |
15-11 15-11 | Turniej treningowy Pałac Młodzieży
Nowy Sącz [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,MP blitz |
15-11 15-11 | Wewnątrzszkolny Turniej Szachowy Stok Lacki projekt klub 2019
Stok Lacki (koło Siedlec0 [aktualizacja:12-11-2019] | Poland,MA blitz |
15-11 15-11 | XXV Międzygminne Zawody Szachowe MYŚLENICE 2019 Grupa A od 1400 PZSzach
Myślenice [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,MP szybkie |
15-11 15-11 | XXV Międzygminne Zawody Szachowe MYŚLENICE 2019 Grupa B 2005 i młodsi do 1250 PZSzach
Myślenice [aktualizacja:15-11-2019] | Poland,MP szybkie |
16-11 17-11 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:18-11-2019] | Poland,LU klasyczne |
16-11 17-11 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na trzecią kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:18-11-2019] | Poland,LU klasyczne |
16-11 17-11 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Turniej Klasyfikacyjny na I kategorię
Lublin [aktualizacja:18-11-2019] | Poland,LU klasyczne |
16-11 16-11 | 3. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2012 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,PL szybkie |
16-11 16-11 | Bialska Liga Szachowa - turniej w Białej Podlaskiej
Biała Podlaska [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,LU szybkie |
16-11 16-11 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w Szachach Szybkich
Warszawa [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
16-11 16-11 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Ponadpodstawowych w Szachach Szybkich
Warszawa Wesoła [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
16-11 16-11 | Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2019/2020 - Grupa A - Turniej 3
Łubianka [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,KP klasyczne |
16-11 16-11 | Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2019/2020 - Grupa B - Turniej 3
Łubianka [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,KP szybkie |
16-11 16-11 | Gdański Festiwal Szachowy - Grupa 1000-1100
GDAŃSK [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,PO szybkie |
16-11 17-11 | Gdański Festiwal Szachowy - Grupa 1400
GDAŃSK [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PO klasyczne |
16-11 17-11 | Gdański Festiwal Szachowy - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PO klasyczne |
16-11 16-11 | Gram w Szachy z Mistrzem Miedzynarodowym Igorem Janikiem Warsztaty i Symultana
Olsztyn [aktualizacja:14-11-2019] | Poland,WM inne |
16-11 16-11 | GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2019 - turniej 7 (do FIDE)
WILKOWICE [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,SL szybkie |
16-11 16-11 | Grand Prix Ostródy - II zjazd - Memoriał Józefa Babiaka
Ostróda [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,WM szybkie |
16-11 16-11 | I OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU ZĄBKOWICKIGO w szachach szybkich Grupa do lat 14
Ziębice [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,DS szybkie |
16-11 16-11 | I OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU ZĄBKOWICKIGO w szachach szybkich Grupa do lat 9
Ziębice [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,DS szybkie |
16-11 16-11 | I OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU ZĄBKOWICKIGO w szachach szybkich Grupa OPEN
Ziębice [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,DS szybkie |
16-11 16-11 | Igrzyska Dzieci - Szkolne Mistrzostwa Kalisza w szachach (klasy 0-6) chłopcy
Kalisz [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,WP szybkie |
16-11 16-11 | Igrzyska Dzieci - Szkolne Mistrzostwa Kalisza w szachach (klasy 0-6) dziewczęta
Kalisz [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,WP szybkie |
16-11 16-11 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Kalisza w szachach (klasy 7-8)
Kalisz [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,WP szybkie |
16-11 16-11 | II Turniej Szachowy dla Nauczycieli i ich rodzin
Nowy Sącz [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,MP blitz |
16-11 16-11 | II Turniej Szachowy Dla Niepodległej Gr. C
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,DS szybkie |
16-11 16-11 | II Turniej Szachowy Dla Niepodległej Grupa A
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,DS szybkie |
16-11 16-11 | II Turniej Szachowy Dla Niepodległej Grupa B
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,DS szybkie |
16-11 16-11 | III Mistrzostwa województwa Lubelskiego Nauczycieli w Szachach
Łuków [aktualizacja:15-12-2019] | Poland,LU szybkie |
16-11 16-11 | III OLIMPIADA SZACHOWA ARENA ZABRZE grupa do lat 11
Zabrze [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,SL blitz |
16-11 16-11 | III OLIMPIADA SZACHOWA ARENA ZABRZE grupa do lat 18
Zabrze [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,SL blitz |
16-11 16-11 | III OLIMPIADA SZACHOWA ARENA ZABRZE grupa do lat 7
Zabrze [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,SL szybkie |
16-11 17-11 | III Turniej Szachowy o Puchar Prezesa ULKS Lipinki
Lipinki [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MP klasyczne |
16-11 16-11 | III Turniej Szachowy o Puchar Prezesa ULKS Lipinki - gr.B (V kat. i bk.)
Lipinki [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MP szybkie |
16-11 16-11 | III TURNIEJ SZACHOWY o PUCHAR WÓJTA GMINY FIRLEJ
Wola Skromowska [aktualizacja:20-11-2019] | Poland,LU szybkie |
16-11 16-11 | Integracyjny Turniej w szachach Miasta Łuków
Łuków [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,LU szybkie |
16-11 16-11 | IV Indywidualne i Drużnowe Mistrzostwa Ministrantów Diecezji Koszalińskiej
Koszalin [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,ZP szybkie |
16-11 16-11 | IV OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU CHOSZCZEŃSKIEGO W SZACHACH SZYBKICH- Turniej z cyklu GP ZZSzach
Choszczno [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,ZP szybkie |
16-11 15-12 | IX TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR SKUTER CENTRUM
Gdańsk [aktualizacja:15-12-2019] | Poland,PO klasyczneFIDE |
16-11 16-11 | Licealiada - Szkolne Mistrzostwa Kalisza w szachach
Kalisz [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,WP szybkie |
16-11 16-11 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 7 - grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,SL szybkie |
16-11 16-11 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 7 - grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,SL szybkie |
16-11 16-11 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 7 - grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,SL szybkie |
16-11 16-11 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 7 - grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,SL szybkie |
16-11 16-11 | Memoriał Grzegorza Albina
Nowy Staw [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,PO blitz |
16-11 17-11 | Międzynarodowy Turniej Szachowy "15 lat razem w Unii" 2004 i starsi
Wodzisław Śląski [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
16-11 17-11 | Międzynarodowy Turniej Szachowy "15 lat razem w Unii" 2008-2005
Wodzisław Śląski [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
16-11 17-11 | Międzynarodowy Turniej Szachowy "15 lat razem w Unii" 2009 i młodsi
Wodzisław Śląski [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
16-11 17-11 | MINI-ELO Suwałki 2019 (4)
Suwałki [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PL klasyczneFIDE |
16-11 17-11 | Mistrzostwa Marynarki Wojennej w Szachach Szybkich - 2019
Gdynia [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,PO szybkie |
16-11 16-11 | Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów w Szachach Szybkich 2019 - C10
Strzelce Opolskie [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,OP szybkie |
16-11 16-11 | Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów w Szachach Szybkich 2019 - CD14
Strzelce Opolskie [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,OP szybkie |
16-11 16-11 | Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów w Szachach Szybkich 2019 - CD18
Strzelce Opolskie [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,OP szybkie |
16-11 16-11 | Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów w Szachach Szybkich 2019 - D10
Strzelce Opolskie [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,OP szybkie |
16-11 17-11 | Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 10 w Szachach Klasycznych
Łuków [aktualizacja:15-12-2019] | Poland,LU klasyczne |
16-11 17-11 | Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów do lat 18 w Szachach Klasycznych
Łuków [aktualizacja:15-12-2019] | Poland,LU klasyczne |
16-11 16-11 | Otwarte Mistrzostwa LZS Pow. Zamojskiego i Miasta Zamość w Szachach na rok 2019
Wysokie [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,LU szybkie |
16-11 16-11 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Szachach Błyskawicznych 2019
Strzelce Opolskie [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,OP blitz |
16-11 16-11 | Puchar Polonii Wrocław - I miejsce 600 zł
Wrocław [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,DS blitz |
16-11 16-11 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 2 - Turniej A
Starachowice [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,SK blitz |
16-11 16-11 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 2 - Turniej B
Starachowice [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,SK blitz |
16-11 16-11 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 2 - Turniej C
Starachowice [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,SK blitz |
16-11 16-11 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 2 - Turniej D
Starachowice [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,SK blitz |
16-11 17-11 | Szach Królowi - zostań Mistrzem - OPEN
Lublin [aktualizacja:18-11-2019] | Poland,LU klasyczne |
16-11 16-11 | Szachowe weekendy na SGGW XI
Warszawa [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,MA szybkie |
16-11 16-11 | Szachy Dla dzieci 2019 #11
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:18-11-2019] | Poland,LB szybkie |
16-11 17-11 | Szkolenie szachowe z IM Piotrem Murdzią
Golub-Dobrzyń [aktualizacja:14-11-2019] | Poland,KP inne |
16-11 17-11 | Szkolny Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię
Bóbrka k/Soliny [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PK szybkie |
16-11 16-11 | Szkolny Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Bóbrka k/Soliny [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PK szybkie |
16-11 16-11 | Towarzyski Turniej Błyskawiczny
Gubin [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,LB blitz |
16-11 17-11 | Turniej klasyfikacyjny na III II I ( kobiecą) kategorie szachowe
Wrocław [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,DS klasyczne |
16-11 16-11 | Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię szachową
Wrocław [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,DS szybkie |
16-11 16-11 | Turniej kloca podczas Targów Hobby (godz. 15:00)
Poznań [aktualizacja:12-11-2019] | Poland,WP szybkie |
16-11 16-11 | Turniej o Puchar Wójta Gminy Tarnów - grupa A - OPEN
Wola Rzędzińska [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,MP szybkie |
16-11 16-11 | Turniej o Puchar Wójta Gminy Tarnów - grupa B - juniorzy do lat 10
Wola Rzędzińska [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,MP blitz |
16-11 16-11 | Turniej Szachowy Z Okazji Dnia Niepodległości dla dzieci i młodzieży
Kudowa Zdrój [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,DS szybkie |
16-11 16-11 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 10
Wrocław [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,DS szybkie |
16-11 16-11 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 12
Wrocław [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,DS szybkie |
16-11 16-11 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 5
Wrocław [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,DS szybkie |
16-11 16-11 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 6
Wrocław [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,DS szybkie |
16-11 16-11 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 7
Wrocław [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,DS szybkie |
16-11 16-11 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 8
Wrocław [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,DS szybkie |
16-11 16-11 | VI Niepodległościowy Turniej Szachowy o puchar wójta gminy Kurzętnik-juniorzy
Brzozie Lub. k/Nowego Miasta Lub. [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,WM szybkie |
16-11 16-11 | VI Niepodległościowy Turniej Szachowy o puchar wójta gminy Kurzętnik-seniorzy
Brzozie Lub. k/Nowego Miasta Lub. [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,WM szybkie |
16-11 16-11 | X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Rozwiązywana Zadań Szachowych DAJ MATA
Bydgoszcz [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,KP inne |
16-11 16-11 | X Turniej Szachowy Juniorów im. Tassilo Heydebranda
Osieczna k/Leszna [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,WP szybkie |
16-11 16-11 | XII Grand Prix Szkół Podstawowych 2019/20 - Turniej #2
KOŁOBRZEG [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,ZP szybkie |
16-11 16-11 | XVIII Grand Prix Radzionkowa - Grupa OPEN - FINAŁ
Radzionków [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,SL szybkie |
16-11 16-11 | XVIII Grand Prix Radzionkowa - Juniorzy do 16 lat - FINAŁ
Radzionków [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,SL szybkie |
16-11 16-11 | XXI Grand Prix Gryfina 2019 Turniej-9
GRYFINO [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,ZP szybkie |
16-11 16-11 | XXII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ "SIEDMIU GWIAZD" TB
Kartuzy Szkoła Podstawowa nr2 [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PO szybkie |
16-11 16-11 | XXII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ "SIEDMIU GWIAZD" TC
Szkoła Podstawowa nr 2 Kartuzy [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PO szybkie |
16-11 16-11 | XXII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ "SIEDMIU GWIAZD" TD
Kartuzy Szkoła Podstawowa nr2 [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PO szybkie |
16-11 16-11 | XXII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ "SIEDMIU GWIAZD" TE
Kartuzy [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PO szybkie |
16-11 16-11 | XXVII Turniej z Okazji Święta Niepodległości
Łódź [aktualizacja:16-11-2019] | Poland,LD szybkie |
17-11 17-11 | Otwarty Turniej Szachowy zorganizowany przez SMZ AMONIT / P'10
Zalas [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,MP blitz |
17-11 17-11 | 3. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2007 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PL szybkie |
17-11 17-11 | Aktywna niedziela - szachy szybkie na Młocinach 2_2019
Warszawa [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,MA szybkie |
17-11 17-11 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,MA szybkie |
17-11 17-11 | Łódzkie Oblicza Niepodległej
Łódź [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,LD szybkie |
17-11 05-04 | Drużynowe Mistrzostwa Regionu KPZSzach 2019/2020 - III Liga
Kujawsko-Pomorskie [aktualizacja:07-04-2020] | Poland,KP drużynowy, klasyczneFIDE |
17-11 05-04 | Drużynowe Mistrzostwa Regionu KPZSzach 2019/2020 - IV Liga
Kujawsko-Pomorskie [aktualizacja:07-04-2020] | Poland,KP drużynowy, klasyczne |
17-11 17-11 | Finał Grand Prix Szczawna-Zdroju
Szczawno-Zdrój [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,DS szybkie |
17-11 17-11 | Finałowy Turniej Szachowy z cyklu GP Czterech Miast - Grupa "A"
Nowogród Bobrzański [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,LB szybkie |
17-11 17-11 | Finałowy Turniej Szachowy z cyklu GP Czterech Miast - Grupa "B"
Nowogród Bobrzański [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,LB szybkie |
17-11 17-11 | Gdański Festiwal Szachowy - Grupa 1100-1250
GDAŃSK [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PO szybkie |
17-11 17-11 | Gry bez prądu w Galaxy - Szachy Szybkie do lat 14 - Szachy Błyskawiczne OPEN
Szczecin [aktualizacja:05-11-2019] | Poland,ZP szybkie |
17-11 17-11 | I Błyskawiczne Szachowe GRAND PRIX - Galeria Echo w Kielcach - turniej 9 ostatni
Galeria Echo KIELCE [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,SK blitz |
17-11 17-11 | IGRZYSKA DZIECI MIASTA SUWAŁKI NA ROK 2019 (klasy I-III - chłopcy)
Suwałki [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PL szybkie |
17-11 17-11 | IGRZYSKA DZIECI MIASTA SUWAŁKI NA ROK 2019 (klasy I-III - dziewczęta)
Suwałki [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PL szybkie |
17-11 17-11 | IGRZYSKA DZIECI MIASTA SUWAŁKI NA ROK 2019 (klasy IV-VI - chłopcy)
Suwałki [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PL szybkie |
17-11 17-11 | IGRZYSKA DZIECI MIASTA SUWAŁKI NA ROK 2019 (klasy IV-VI - dziewczęta)
Suwałki [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PL szybkie |
17-11 17-11 | IGRZYSKA DZIECI MIASTA SUWAŁKI NA ROK 2019 (klasy VII-VIII - chłopcy)
Suwałki [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PL szybkie |
17-11 17-11 | IGRZYSKA DZIECI MIASTA SUWAŁKI NA ROK 2019 (klasy VII-VIII - dziewczęta)
Suwałki [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PL szybkie |
17-11 04-10 | IV Dolnośląska Liga Szachowa - Okręg Wałbrzyski
Dolny Śląsk [aktualizacja:27-09-2020] | Poland,DS drużynowy, klasyczne |
17-11 17-11 | IX Memoriał Franciszka Prochownika - Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego P'10+5''
Strzelce Opolskie [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,OP szybkie |
17-11 17-11 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D07/C07
Mielec [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PK szybkie |
17-11 17-11 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D09/C09
Mielec [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PK szybkie |
17-11 17-11 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D11/C11
Mielec [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PK szybkie |
17-11 17-11 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D15/C15
Mielec [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PK szybkie |
17-11 17-11 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików w szachach szybkich
Poznań [aktualizacja:18-10-2019] | Poland,WP szybkie |
17-11 17-11 | Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Weteranów 50+ w Szachach Szybkich
Olsztyn [aktualizacja:20-11-2019] | Poland,WM szybkie |
17-11 17-11 | O Puchar Starosty Borzecina Dużego
Borzęcin Duży [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,MA szybkie |
17-11 17-11 | Otwarty Turniej z Okazji Rocznicy Swieta Niepodleglosci Lomza Rapid
Łomża [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,PL szybkie |
17-11 17-11 | Szachy w mazowieckiej szkole IV edycja Ostrołęka
Ostrołęka [aktualizacja:18-11-2019] | Poland,MA szybkie |
17-11 17-11 | Turniej drużynowy w Woli Rzędzińskiej
Wola Rzędzińska [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
17-11 17-11 | Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Ostróda [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,WM szybkie |
17-11 17-11 | Turniej Niepodległości - Wiśniew 2019
Wiśniew [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,MA szybkie |
17-11 17-11 | Turniej Niepodległości dla dzieci do lat 10 - Wiśniew 2019.
Wiśniew [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,MA blitz |
17-11 17-11 | Turniej z okazji Święta Niepodległości
Ostrzeszów [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,WP klasyczne |
17-11 17-11 | Turniej z okazji Święta Odzyskania Niepodległości
Radzyń Podlaski [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,LU blitz |
17-11 17-11 | V Wiejski Turniej Szachowy o Puchar Starosty Strzyżowskiego 2019
Stępina [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,PK szybkie |
17-11 17-11 | Zdobądź okręgową kat. szachową V i IV - cykl "Szach Królowi - zostań Mistrzem"
Lublin [aktualizacja:18-11-2019] | Poland,LU klasyczne |
18-11 18-11 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:02-11-2019] | Poland,SL szybkie |
18-11 18-11 | DRUŻYNOWE IGRZYSKA W SZACHACH DZIECI - POWIAT SUSKI
Sucha Beskidzka [aktualizacja:18-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
18-11 18-11 | DRUŻYNOWE IGRZYSKA W SZACHACH LICEALIADA - POWIAT SUSKI
Sucha Beskidzka [aktualizacja:18-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
18-11 18-11 | DRUŻYNOWE IGRZYSKA W SZACHACH MŁODZIEŻY - POWIAT SUSKI
Sucha Beskidzka [aktualizacja:18-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
18-11 18-11 | Drużynowe Igrzyska Dzieci w Szachach /rocznik 2007 i młodsi/
Tarnów [aktualizacja:18-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
18-11 18-11 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy listopad z m. Lublin" 2019
Lublin [aktualizacja:18-11-2019] | Poland,LU szybkie |
18-11 18-11 | Poniedziałkowy w Przełomie(1)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,MA szybkie |
18-11 18-11 | Sieradzka Liga Szachowa 2019 - turniej 9
Sieradz [aktualizacja:18-11-2019] | Poland,LD szybkie |
18-11 18-11 | Wrocławskie Szkolne Igrzyska Dzieci
Wrocław [aktualizacja:29-09-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
18-11 18-11 | Wrocławskie Szkolne Igrzyska Dzieci 2019
Wrocław [aktualizacja:18-11-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
19-11 19-11 | 13 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,LU szybkie |
19-11 19-11 | Drużynowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach /rocznik 2005-2006/
Tarnów [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
19-11 19-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w Mazowieckiej Szkole" - chłopcy
Warszawa [aktualizacja:20-11-2019] | Poland,MA szybkie |
19-11 19-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w Mazowieckiej Szkole" - dziewczęta
Warszawa [aktualizacja:20-11-2019] | Poland,MA szybkie |
19-11 19-11 | IGRZYSKA DZIECI NOWY TARG 2019
Nowy Targ [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,MP szybkie |
19-11 19-11 | IGRZYSKA DZIECI NOWY TARG 2019 - Dziewczyny
Nowy Targ [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,MP szybkie |
19-11 19-11 | Mistrzostwa Gminy Nieporęt (dzieci)
Izabelin [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
19-11 19-11 | Mistrzostwa Gminy Nieporęt (młodzież)
Izabelin [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
19-11 19-11 | MISTRZOSTWA POWIATU ŚWIEBODZIŃSKIEGO W SZACHACH DRUŻYNOWYCH - IGRZYSKA DZIECI
Świebodzin [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,LB drużynowy, blitz |
19-11 19-11 | Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,LU szybkie |
19-11 19-11 | Powiatowe Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych
Chrzanów [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,MP drużynowy, blitz |
19-11 19-11 | Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Szachach Drużynowych
Chrzanów [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,MP drużynowy, blitz |
19-11 19-11 | TURNIEJ SZACHOWY - MSCDN PŁOCK / Chłopcy
Płock [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,MA szybkie |
19-11 19-11 | TURNIEJ SZACHOWY - MSCDN PŁOCK / Dziewczęta
Płock [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,MA szybkie |
19-11 19-11 | Wrocławska Szachowa Licealiada
Wrocław [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
19-11 19-11 | Wrocławskie Szkolne Igrzyska Młodzieży
Wrocław [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
19-11 19-11 | XII Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,PL szybkie |
19-11 24-11 | XVII MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY
MILÓWKA [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
19-11 19-11 | XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 7
Kraków [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,MP blitz |
20-11 20-11 | 851 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:18-12-2019] | Poland,MP szybkie |
20-11 20-11 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Gryfińskiego 2019 Igrzyska Dzieci
GRYFINO [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,ZP drużynowy, szybkie |
20-11 20-11 | Drużynowe Mistrzostwa Tarnowa Szkół Średnich w Szachach /2000 i młodsi /
Tarnów [aktualizacja:20-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
20-11 20-11 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY NOWY TARG 2019
Nowy Targ [aktualizacja:20-11-2019] | Poland,MP szybkie |
20-11 20-11 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych Rejon Krosno
KROSNO [aktualizacja:20-11-2019] | Poland,PK drużynowy, blitz |
20-11 20-11 | Miejskie i Powiatowe Igrzyska Dzieci SZS w Szachach Drużynowych 2019
Zamość [aktualizacja:29-11-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
20-11 20-11 | Miejskie i Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej SZS w Szachach Drużynowych 2019
Zamość [aktualizacja:29-11-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
20-11 18-12 | Mistrzostwa Miasta Tomaszowa Lubelskiego 2019
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:07-01-2020] | Poland,LU klasyczne |
20-11 25-11 | November Lviv Tradition (IM-Group) (Memory Yuriy Privalov)
Lviv [aktualizacja:23-10-2019] | Ukraine klasyczneFIDE |
20-11 20-11 | Powiat Wielicki - Igrzyska Dzieci w Szachach ur. w 2007 i mł
Wieliczka [aktualizacja:20-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
20-11 20-11 | Powiat Wielicki - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach ur. w 2005-2006
Wieliczka [aktualizacja:20-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
20-11 20-11 | Szachowa środa w Tarnowie nr 33 - 2019r
Tarnów [aktualizacja:20-11-2019] | Poland,MP blitz |
20-11 20-11 | Szkolny Turniej Szachowy - eliminacje do zawodów powiatowych - chłopcy
Dobczyce [aktualizacja:20-11-2019] | Poland,MP szybkie |
20-11 20-11 | Szkolny Turniej Szachowy - eliminacje do zawodów powiatowych - dziewczęta
Dobczyce [aktualizacja:20-11-2019] | Poland,MP klasyczne |
20-11 22-11 | VIII Indywidualne Mistrzostwa Szkół Leśnych w Szachach- Lesko 2019
Lesko [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,PK szybkie |
20-11 20-11 | X Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 2
Starachowice [aktualizacja:20-11-2019] | Poland,SK blitz |
20-11 20-11 | XXXIV Szachowe Mistrzostwa Warszawy Drukarzy i Wydawców (blitz)
Warszawa [aktualizacja:20-11-2019] | Poland,MA blitz |
21-11 21-11 | 3 Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka GP 2020
Ulhówek [aktualizacja:21-11-2019] | Poland,LU szybkie |
21-11 21-11 | ELIMINACJE DO POWIATOWYCH MISTRZOSTW SZKÓŁ - DZIEWCZĘTA
Dobczyce [aktualizacja:21-11-2019] | Poland,MP szybkie |
21-11 21-11 | ELIMINACJE DO POWIATOWYCH MISTRZOSTW SZKÓŁ W SZACHACH - CHŁOPCY
Dobczyce [aktualizacja:21-11-2019] | Poland,MP szybkie |
21-11 21-11 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie Turniej Finałowy Juniorów
Chrzanów [aktualizacja:21-11-2019] | Poland,MP blitz |
21-11 21-11 | Klub P.Z.Szach. (390 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:21-11-2019] | Poland,MA szybkie |
21-11 23-11 | KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE II i III oraz Młodzieżową
MILÓWKA [aktualizacja:21-11-2019] | Poland,LB inne |
21-11 21-11 | LICEALIADA NOWY TARG 2019
Nowy Targ [aktualizacja:21-11-2019] | Poland,MP szybkie |
21-11 21-11 | LICEALIADA NOWY TARG 2019 - Dziewczyny
Nowy Targ [aktualizacja:21-11-2019] | Poland,MP szybkie |
21-11 21-11 | Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Makowskiego
Gąsewo Poduchowne [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,MA szybkie |
21-11 21-11 | Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Makowskiego
Gąsewo Poduchowne [aktualizacja:21-11-2019] | Poland,MA szybkie |
21-11 21-11 | Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Makowskiego- Dziewcząt
Gąsewo Poduchowne [aktualizacja:21-11-2019] | Poland,MA szybkie |
21-11 21-11 | Turniej Mikołajkowy w Kłaju Grupa C
Kłaj [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,MP blitz |
21-11 21-11 | Turniej Szachowy o Puchar TKKF Azoty
Tarnów [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,MP szybkie |
22-11 22-11 | 16. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,PL szybkie |
22-11 22-11 | 5. runda Grand Prix Suwałk 2019 - blitz
Suwałk [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,PL blitz |
22-11 22-11 | AMPiW Szachy błyskawiczne I rzut
Poznań [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,WP klasyczne |
22-11 22-11 | Gram w szachy z Kopernikiem
Olsztyn [aktualizacja:12-12-2019] | Poland,WM blitz |
22-11 22-11 | GRAND PRIX POLONII WROCŁAW
Wrocław [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,DS szybkie |
22-11 22-11 | Grand Prix Szkół na rok 2019/2020 - dzieci
Lubsko [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,LB szybkie |
22-11 22-11 | Grand Prix Szkół na rok 2019/2020 - młodzież
Lubsko [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,LB szybkie |
22-11 22-11 | Grand Prix Szkół na rok 2019/2020 - młodzież
Lubsko [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,LB szybkie |
22-11 22-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w Mazowieckiej Szkole" Ostrołęka - chłopcy
Ostrołęka [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MA szybkie |
22-11 22-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w Mazowieckiej Szkole" Ostrołęka - dziewczęta
Ostrołęka [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MA szybkie |
22-11 22-11 | Igrzyska Dzieci - Powiat myślenicki
Myślenice [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,MP drużynowy, blitz |
22-11 22-11 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Powiat myślenicki
Myślenice [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
22-11 30-11 | Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 20
Ustroń-Jaszowiec [aktualizacja:24-09-2019] | Poland,SL klasyczne |
22-11 22-11 | Licealiada - Powiat myślenicki
Myślenice [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
22-11 22-11 | MAMO TATO ZAGRAJMY W SZACHY Turniej XII
Białystok [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,PL blitz |
22-11 24-11 | Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego GRUPA A
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,LB klasyczne |
22-11 24-11 | Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego GRUPA B
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,LB klasyczne |
22-11 22-11 | Mistrzostwa Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego Szkół Podstawowych
Stzrelce Krajeńskie [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,LB drużynowy, szybkie |
22-11 22-11 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy listopad z m. Lublin" 2019
Lublin [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,LU szybkie |
22-11 22-11 | Turniej klubowy w Krakowskim Klubie Szachistów
Kraków [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,MP blitz |
22-11 22-11 | Turniej treningowy (tematyczny) 1. d4 d5 2. Gf4
Nowy Sącz [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,MP blitz |
22-11 22-11 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Młodzieży Szkolnej(ch)
Lublin [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,LU szybkie |
22-11 22-11 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Młodzieży Szkolnej(dz)
Lublin [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,LU szybkie |
22-11 22-11 | XXI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,WP szybkie |
23-11 23-11 | Turniej szachowy pod hasłem "Szachy łączą pokolenia" dla dzieci do lat 14
Gdańsk [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,PO szybkie |
23-11 23-11 | Turniej Szachowy pod hasłem "Szachy łączą pokolenia" OPEN (zgłoszony do FIDE)
Gdańsk [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,PO szybkie |
23-11 23-11 | "Sobota z KKSz-em" sezon VIII turniej 3
Kraków [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,MP blitz |
23-11 23-11 | 3. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2010 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,PL szybkie |
23-11 23-11 | 41 Mikołajkowy Turniej Szachowy - 2019 / Juniorzy 2009 - 2012 /
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,WM szybkie |
23-11 23-11 | 41 Mikołajkowy Turniej Szachowy 2019 / Juniorki 2008 - 2005 /
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,WM szybkie |
23-11 23-11 | 41 Mikołajkowy Turniej Szachowy 2019 / Juniorki 2009 - 2012 /
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,WM szybkie |
23-11 23-11 | 41 Mikołajkowy Turniej Szachowy 2019 / Juniorzy 2008 - 2005 /
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,WM szybkie |
23-11 23-11 | 41 Mikołajkowy Turniej Szachowy 2019 / Juniorzy 2013 i młodsi /
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,WM blitz |
23-11 23-11 | CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS WRATISLAVIA: Jesień do lat 9
Wrocław [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,DS szybkie |
23-11 23-11 | CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS WRATISLAVIA: Jesień OPEN FIDE
Wrocław [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,DS szybkie |
23-11 23-11 | CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS WRATISLAVIA: Jesień OPEN na Mistrza do 1600
Wrocław [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,DS szybkie |
23-11 24-11 | DMP - IV Liga Podkarpacka Juniorów 2019
Wiśniowa [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,PK drużynowy, klasyczne |
23-11 24-11 | DMP - IV Liga Seniorów 2019/20
województwo śląskie [aktualizacja:07-12-2019] | Poland,SL drużynowy, klasyczne |
23-11 23-11 | Euroregionalna Młodzieżowa Liga Szachowa - III Liga
Jastrzębie-Zdrój [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
23-11 23-11 | FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ IGRZYSK DZIECI WOJ. PODLASKIEGO W SZACHACH 2019
Suwałki [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,PL drużynowy, szybkie |
23-11 23-11 | FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJ. PODLASKIEGO W SZACHACH 2019
Suwałki [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,PL drużynowy, szybkie |
23-11 23-11 | FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ LICEALIADY WOJ.PODLASKIEGO W SZACHACH 2019
Suwałki [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,PL drużynowy, klasyczne |
23-11 23-11 | Grand Prix Torunia 2019/2020 - GRUPA A ( OPEN) - 2. Turniej
Toruń [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,KP szybkie |
23-11 23-11 | Grand Prix Torunia 2019/2020 - GRUPA B ( dzieci i młodzież do lat 15 ) - 2. Turniej
Toruń [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,KP szybkie |
23-11 23-11 | I Memoriał H. Sienkiewicza - Mistrzostwa Ziemi Łukowskiej w Szachach Błyskawicz.
Wola Okrzejska Powiat Lukowski [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,LU blitz |
23-11 23-11 | IGRZYSKA DZIECI - Grupa Zachodnia w szachach SZS
ŁOMŻA [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,PL drużynowy, szybkie |
23-11 23-11 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - Grupa Zachodnia w szachach SZS
ŁOMŻA [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,PL drużynowy, szybkie |
23-11 24-11 | II Turniej o kategorie szachowe Szach Mat
Zabrze [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,SL klasyczne |
23-11 23-11 | III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA TARGÓWKA W SP 52
Warszawa [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MA blitz |
23-11 23-11 | IX Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Szachach
Wodzisław Śląski [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,SL szybkie |
23-11 23-11 | IX MEMORIAŁ SZACHOWY STANISŁAWA TUSZNICKIEGO.
PŁOCK [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MA szybkie |
23-11 23-11 | Jesienny Turniej Szachowy dla dzieci - gr. A do lat 9 /2010 i mł./
Mikołów [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,SL szybkie |
23-11 23-11 | Jesienny Turniej Szachowy dla dzieci - gr. B do lat 11 /2009 i 2008/
Mikołów [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,SL szybkie |
23-11 23-11 | Jesienny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcza Gdańskiego grupa A
Pruszcz Gdański [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,PO szybkie |
23-11 23-11 | Jesienny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcza Gdańskiego grupa B
Pruszcz Gdański [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,PO szybkie |
23-11 23-11 | LICEALIADA - Grupa Zachodnia w szachach SZS
ŁOMŻA [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,PL drużynowy, szybkie |
23-11 23-11 | Liga Szkolna 2019/20 2 kolejka I liga - Olsztyn
Olsztyn [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,WM szybkie |
23-11 23-11 | Liga Szkolna 2019/20 2 kolejka II liga - Olsztyn
Olsztyn [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,WM szybkie |
23-11 23-11 | Liga Szkolna 2019/20 2 kolejka III liga - Olsztyn
Olsztyn [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,WM szybkie |
23-11 23-11 | Międzypokoleniowy Turniej w Klubie Seniora
Kraków [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,MP szybkie |
23-11 24-11 | Mikołajkowy Turniej Fide na Bemowie 2019
Warszawa [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MA klasyczneFIDE |
23-11 24-11 | Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż)
Warszawa [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MA klasyczne |
23-11 23-11 | Mikołajkowy turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
Warszawa [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,MA szybkie |
23-11 23-11 | Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Szybkich - Turniej opiekunowie
Starachowice [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,SK szybkie |
23-11 23-11 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH 2019 - Grupa A
Żary [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,LB szybkie |
23-11 23-11 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH 2019 - Grupa B
Żary [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,LB szybkie |
23-11 23-11 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH 2019 - Grupa C
Żary [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,LB szybkie |
23-11 23-11 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH 2019 - Grupa D
Żary [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,LB szybkie |
23-11 23-11 | Nakielski Turniej Szachowy dla Dzieci 2019 grupa A
Nakło Śląskie [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,SL blitz |
23-11 23-11 | Nakielski Turniej Szachowy dla Dzieci 2019 grupa B
Nakło Śląskie [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,SL blitz |
23-11 23-11 | Niepodległościowy Turniej Szachowy im. podch. K. Golińskiego (FIDE RAPID)
Krężnica Jara [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,LU szybkie |
23-11 23-11 | Niepodległościowy Turniej Szachowy im. podch. K. Golińskiego_TMT do 13 lat
Krężnica Jara [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,LU szybkie |
23-11 24-11 | Otwarte Mistrzostwa Lomzy na 2019
Łomża [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,PL klasyczneFIDE |
23-11 23-11 | Otwarte Mistrzostwa Sekcji UKS OPP Kołobrzeg
Kołobrzeg [aktualizacja:02-12-2019] | Poland,ZP szybkie |
23-11 23-11 | POLISH ŁÓDŹ OPEN Mistrzostwa w Szachoponga seniorzy(Turniej aktualny! zapraszam!
Łódź [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,LD blitz |
23-11 23-11 | POLISH ŁÓDŹ OPEN U10(Turniej aktualny zapraszam)
Łódź [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,LD blitz |
23-11 23-11 | POLISH ŁÓDŹ OPEN U15(Połączono z grupą młodszą)
Łódź [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,LD blitz |
23-11 23-11 | Szachy z Husarią - Turniej I (zgłoszony do FIDE!)
Puławy [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,LU szybkie |
23-11 23-11 | Szkolna Liga Szachowa - I liga
Ostróda [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,WM szybkie |
23-11 23-11 | Szkolna Liga Szachowa - II liga
Ostróda [aktualizacja:09-11-2019] | Poland,WM szybkie |
23-11 23-11 | Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie I liga druga kolejka
Uzdowo 75 [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,WM szybkie |
23-11 23-11 | Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie II liga druga kolejka
Uzdowo 75 [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,WM szybkie |
23-11 23-11 | Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie III liga druga kolejka
Uzdowo 75 [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,WM szybkie |
23-11 23-11 | Turniej im. Krzysztofa Michalczuka
Łuków [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,LU szybkie |
23-11 24-11 | Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię
Otwock [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MA klasyczne |
23-11 24-11 | Turniej o Puchar Dyrektora OPP Kołobrzeg
Kołobrzeg [aktualizacja:19-11-2019] | Poland,ZP szybkie |
23-11 23-11 | Turniej VII gm gr B rocznik 2006-2008
Łącko [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,MP szybkie |
23-11 23-11 | Turniej VII gm gr C rocznik 2003-2005
Łąko [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,MP szybkie |
23-11 23-11 | Turniej VII gm gr D Open rocznik 2002 i starsi
Łącko [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,MP szybkie |
23-11 23-11 | V Edycja Kętrzyńskiej Ligi Szkolnej w Szachach - I LIGA
Kętrzyn [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,WM szybkie |
23-11 23-11 | V Edycja Kętrzyńskiej Ligi Szkolnej w Szachach - II LIGA
Kętrzyn [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,WM szybkie |
23-11 23-11 | V Edycja Kętrzyńskiej Ligi Szkolnej w Szachach - III LIGA
Kętrzyn [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,WM szybkie |
23-11 23-11 | VII Turniej Gmin gr - A rocznik 2009
Łącko [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,MP szybkie |
23-11 23-11 | VIII Grand Prix Leszna 2019 - Turniej VIII
Leszno [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,WP szybkie |
23-11 23-11 | VIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Shogi
Kraków [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,MP inne |
23-11 23-11 | VIII Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Raszyn
Raszyn [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,MA szybkie |
23-11 23-11 | XI Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Szachach
Łódź [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,LD szybkie |
23-11 23-11 | XI Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Szybkich - Turniej A
Starachowice [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,SK szybkie |
23-11 23-11 | XI Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Szybkich - Turniej B
Starachowice [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,SK szybkie |
23-11 23-11 | XIII MTSz dla Dzieci i Młodzieży Puchar Roztocza - juniorki
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,LU szybkie |
23-11 23-11 | XIII MTSz dla Dzieci i Młodzieży Puchar Roztocza - juniorzy
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,LU szybkie |
23-11 23-11 | XIII MTSz dla Dzieci i Młodzieży Puchar Roztocza - młodzicy
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,LU szybkie |
23-11 23-11 | XV Szachowy Turniej Niepodległości Ziemi Chełmskiej
Białopole [aktualizacja:13-11-2019] | Poland,LU szybkie |
23-11 23-11 | XV Szachowy Turniej Niepodległości Ziemi Chełmskiej
Białopole [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,LU szybkie |
23-11 23-11 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 5 turniej
Bogatynia [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,DS szybkie |
23-11 23-11 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 5 turniej
Bogatynia [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,DS szybkie |
23-11 23-11 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 5 turniej
Bogatynia [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,DS szybkie |
23-11 23-11 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 5 turniej
Bogatynia [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,DS szybkie |
23-11 24-11 | XVIII Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości - grupa A
SKOMLIN k. Wielunia [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,LD szybkie |
23-11 24-11 | XVIII Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości - grupa B
SKOMLIN k. Wielunia [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,LD szybkie |
23-11 24-11 | XVIII Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości - grupa C
SKOMLIN k. Wielunia [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,LD szybkie |
23-11 23-11 | XXI Grand Prix Gryfina 2019 Turniej-10
GRYFINO [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,ZP szybkie |
23-11 23-11 | XXII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży - Licealiada w Szachach Drużynowych
LELIS Powiat Ostrołecki ul. Szkolna 48 [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
23-11 24-11 | XXII SUŁKOWICKA JESIEŃ SZACHOWA 2019 GRUPA A powyżej 1400 PZSzach
Sułkowice [aktualizacja:06-12-2019] | Poland,MP klasyczne |
23-11 24-11 | XXII SUŁKOWICKA JESIEŃ SZACHOWA 2019 GRUPA B do 1400 PZSzach
Sułkowice [aktualizacja:06-12-2019] | Poland,MP klasyczne |
23-11 23-11 | XXIV Memoriał im. Józefa Gromka w szachach_turniej otwarty_nagrody pieniężne
Stalowa Wola [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,PK szybkie |
24-11 24-11 | 3. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 2000 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,PL szybkie |
24-11 24-11 | 300 LAT MIASTA SUWAŁK - FIDE OPEN - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa A - Turniej 3 (bez ograniczeń wiekowych)
Suwałki [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,PL szybkie |
24-11 24-11 | 300 LAT MIASTA SUWAŁK - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa B - Turniej 3 (2008-2010 r.)
Suwałki [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,PL szybkie |
24-11 24-11 | 300 LAT MIASTA SUWAŁK - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa C - Turniej 3 (2011 r. i mł.)
Suwałki [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,PL szybkie |
24-11 24-11 | 38 MOKATE o Puchar Prezesa Zarządu dra Adama Mokrysza
GOLESZÓW [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,SL blitz |
24-11 24-11 | Andrzejkowy "Clash of Champions" w Kcyni
Kcynia [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,KP szybkie |
24-11 24-11 | Andrzejkowy Turniej Szachów Szybkich w Kcyni
Kcynia [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,KP szybkie |
24-11 24-11 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:02-10-2019] | Poland,MA szybkie |
24-11 24-11 | Drużynowe Mistrzostwa Dzielnic Żor w Szachach
Żory [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
24-11 24-11 | Grand-Prix Połczyna-Zdroju X-edycja.
Połczyn-Zdrój Galeria Kino "Goplana" [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,ZP szybkie |
24-11 24-11 | I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Ełku
Ełk [aktualizacja:26-11-2019] | Poland,WM szybkie |
24-11 24-11 | III Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Sklepu Evita
Kłomnice [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,SL blitz |
24-11 24-11 | III Otwarty Turniej Szachowy o Puchar sklepu EVITA Turniej B Do lat10
Kłomnice [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,SL blitz |
24-11 24-11 | III Szydłowiecka GRAND PRIX w Szachach - turniej 2
Szydłowiec [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,MA szybkie |
24-11 24-11 | Międzypowiatowe Igrzyska Szkolne Dzieci SZS Ostrołęka w Szachach Drużynowych -
LELIS Powiat Ostrołęcki CKB i S ul. Szkolna 48 [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
24-11 24-11 | Mikołajkowy turniej dla zawodników ur. w 2011 r. i młodszych
Warszawa [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MA szybkie |
24-11 24-11 | Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Błyskawicznych- Turniej opiekunowie
Starachowice [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,SK klasyczne |
24-11 24-11 | Mistrzostwa SP nr 7 w Świdniku w Szachach
Świdnik [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,LU blitz |
24-11 24-11 | ODWOŁANY Mistrzostwa Gubina do lat 12
Gubin [aktualizacja:23-11-2019] | Poland,LB szybkie |
24-11 24-11 | Otwarte Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MA szybkie |
24-11 24-11 | Szachy w mazowieckiej szkole IV edycja Płock
Płock [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MA szybkie |
24-11 24-11 | Turniej szachowy P"10 w Kawiarni"Ławczana"
Jaworzno [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,SL blitz |
24-11 24-11 | Turniej Szachowy z Okazji 101 Rocznicy Odzyskania Nepodległości
Lublin [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,LU szybkie |
24-11 24-11 | V Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Błyskawicznych - Turniej A
Starachowice [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,SK blitz |
24-11 24-11 | V Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Błyskawicznych - Turniej B
Starachowice [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,SK blitz |
24-11 24-11 | VI TSz o Puchar Wójta Gminy Tomaszów Lub. (II Mem. M. Ciska) - młodzicy
Podhorce [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,LU szybkie |
24-11 24-11 | VI TSz o Puchar Wójta Gminy Tomaszów Lub. (II Mem. M. Ciska) - open
Podhorce [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,LU szybkie |
24-11 24-11 | VII Grand Prix w Szachach Bliżyn 2019 X I X edycja
BLIŻYN [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,SK szybkie |
24-11 24-11 | VII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w szachach - DZIECI do 10 lat
STARA RUSKOŁĘKA k/Andrzejewa [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MA szybkie |
24-11 24-11 | VII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w szachach - OPEN
STARA RUSKOŁĘKA k/Andrzejewa [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MA szybkie |
24-11 24-11 | XII Memoriału Szachowego im. Władysława Trząskiego - Grupa A
Kraków [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MP szybkie |
24-11 24-11 | XII Memoriału Szachowego im. Władysława Trząskiego - ur.2004-2010 - Grupa B
Kraków [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MP szybkie |
24-11 24-11 | XII Memoriału Szachowego im. Władysława Trząskiego - ur.2011 i młodsi - Grupa C
Kraków [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MP szybkie |
24-11 24-11 | XV Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar ZBP - Turniej Główny
Warszawa [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MA szybkie |
24-11 24-11 | XV Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar ZBP - Turniej Młodych Mistrzów
Warszawa [aktualizacja:24-11-2019] | Poland,MA szybkie |
24-11 24-11 | XXII Memoriał S. Knappa o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj - Grupa A
Biłgoraj [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,LU szybkie |
24-11 24-11 | XXII Memoriał S. Knappa o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj - Grupa B (DZIECI)
Biłgoraj [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,LU szybkie |
25-11 25-11 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:02-11-2019] | Poland,SL szybkie |
25-11 25-11 | Grand Prix Kartuz TURNIEJ IV
Kartuzy [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,PO blitz |
25-11 25-11 | Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium 2019 - turniej nr 5
Rzeszów [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,PK szybkie |
25-11 25-11 | Małopolskie Igrzyska Dzieci w Szachach Finał Wojewódzki
Myślenice [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
25-11 25-11 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy listopad z m. Lublin" 2019
Lublin [aktualizacja:06-11-2019] | Poland,LU szybkie |
25-11 25-11 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy listopad z m. Lublin" 2019
Lubln [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,LU szybkie |
25-11 25-11 | SZS OŁAWA - IGRZYSKA DZIECI - etap powiatowy
Oława [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
25-11 25-11 | SZS OŁAWA - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - etap powiatowy
Oława [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
25-11 25-11 | SZS OŁAWA - LICEALIADA - etap powiatowy
Oława [aktualizacja:25-11-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
26-11 26-11 | 14 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [aktualizacja:26-11-2019] | Poland,LU szybkie |
26-11 26-11 | FINAŁ WOJ. ŚLĄSKIEGO IGRZYSK DZIECI W SZACHACH
Częstochowa [aktualizacja:26-11-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
26-11 26-11 | FINAŁ WOJ. ŚLĄSKIEGO IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH
Częstochowa [aktualizacja:26-11-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
26-11 26-11 | Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Szachach - Gry Drużynowe
Brzozów [aktualizacja:29-11-2019] | Poland,PK drużynowy, blitz |
26-11 26-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w Mazowieckiej Szkole" - Siedlce Grupa Chłopcy
Siedlce [aktualizacja:26-11-2019] | Poland,MA szybkie |
26-11 26-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w Mazowieckiej Szkole" - Siedlce Grupa Dziewczęta
Siedlce [aktualizacja:26-11-2019] | Poland,MA szybkie |
26-11 26-11 | Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Szachach Drużynowych - Igrzyska Dzieci
Lubartów [aktualizacja:08-12-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
26-11 26-11 | Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Szachach Drużynowych - Igrzyska Młodzieży
Lubartów [aktualizacja:26-11-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
26-11 26-11 | Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Szachach Drużynowych - Licealiada
Lubartów [aktualizacja:26-11-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
26-11 26-11 | Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [aktualizacja:26-11-2019] | Poland,LU szybkie |
26-11 26-11 | Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [aktualizacja:02-12-2019] | Poland,LU szybkie |
26-11 26-11 | Szkolne Mistrzostwa Łodzi w Szachach 2019 - Igrzyska Dzieci
Łódź [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,LD drużynowy, szybkie |
26-11 26-11 | Szkolne Mistrzostwa Łodzi w Szachach 2019 - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Łódź [aktualizacja:22-11-2019] | Poland,LD drużynowy, szybkie |
26-11 26-11 | Szkolne Mistrzostwa Łodzi w Szachach 2019 - Licealiada
Łódź [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,LD drużynowy, szybkie |
26-11 26-11 | XIII Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:26-11-2019] | Poland,PL szybkie |
26-11 26-11 | XIX Szkolne Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego Igrzyska DZIECI
Biszcza [aktualizacja:26-11-2019] | Poland,LU drużynowy, blitz |
26-11 26-11 | XIX Szkolne Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego Igrzyska MŁODZIEŻY SZK.
Biszcza [aktualizacja:26-11-2019] | Poland,LU drużynowy, blitz |
26-11 26-11 | XIX Szkolne Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego LICEALIADA.
Biszcza [aktualizacja:26-11-2019] | Poland,LU drużynowy, blitz |
26-11 02-12 | XXXV Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Dolnośląskiego
Legnica [aktualizacja:02-12-2019] | Poland,DS klasyczneFIDE |
27-11 27-11 | 852 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:18-12-2019] | Poland,MP szybkie |
27-11 27-11 | Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych Powiatu Puławskiego Igrzyska
Osiny [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
27-11 27-11 | FINAŁ WOJ. ŚLĄSKIEGO LICEALIADY W SZACHACH
Częstochowa [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
27-11 27-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w Mazowieckiej Szkole" - Ciechanów Grupa Chłopcy
Ciechanów [aktualizacja:29-11-2019] | Poland,MA szybkie |
27-11 27-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w Mazowieckiej Szkole" - Ciechanów Grupa Dziewcząt
Ciechanów [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,MA szybkie |
27-11 27-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w mazowieckiej szkole" - Radom chłopcy
Radom [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,MA szybkie |
27-11 27-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w mazowieckiej szkole" - Radom dziewczęta
Radom [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,MA szybkie |
27-11 27-11 | Igrzyska Dzieci 2019/20 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych (2007 i mł.)
Jelenia Góra [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
27-11 27-11 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finał Wojewódzki
Myślenice [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
27-11 27-11 | IX GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - Turniej nr 4
Iwla [aktualizacja:28-11-2019] | Poland,PK szybkie |
27-11 27-11 | Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Szwiązku Sportowego Igrzysk Dzieci -2007 i młodsi
Grodziczno [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,WM drużynowy, szybkie |
27-11 27-11 | Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego Igrzysk Dzieci - 2006 -05
Grodziczno [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,WM drużynowy, szybkie |
27-11 27-11 | Partyjka u Lompy - indywidualne mistrzostwa PSP 8
Brzeg [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,OP szybkie |
27-11 27-11 | Powiat Hrubieszów - VII Igrzyska Dzieci - Szachy Drużynowe - 2019
Kozodawy [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
27-11 27-11 | Powiat Hrubieszów - VII Igrzyska Dzieci - Szachy Drużynowe - 2019
Kozodawy [aktualizacja:17-11-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
27-11 27-11 | Powiat Hrubieszów - VII Igrzyska Dzieci - Szachy Drużynowe - 2019
Kozodawy [aktualizacja:18-11-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
27-11 27-11 | Powiat Hrubieszów - VII Igrzyska SZS Dzieci - Szachy Drużynowe - 2019
Kozodawy [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
27-11 27-11 | Powiat Hrubieszów - VII Igrzyska SZS Młodzieży - Szachy Drużynowe 2019
Kozodawy [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
27-11 27-11 | Szachowa środa w Tarnowie nr 34 - 2019
Tarnów [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,MP blitz |
27-11 27-11 | Szachowe Mistrzostwa Gwiazd 2019
Warszawa [aktualizacja:29-11-2019] | Poland szybkie |
27-11 27-11 | T.Sz. w Przedszkolu im. Pszczółki Mai w Duczkach - chłopcy
Duczki [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,MA szybkie |
27-11 27-11 | T.Sz. w Przedszkolu im. Pszczółki Mai w Duczkach - dziewczęta
Duczki [aktualizacja:27-11-2019] | Poland,MA szybkie |
27-11 27-11 | X Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 3
Starachowice [aktualizacja:11-09-2019] | Poland,SK blitz |
27-11 27-11 | X Starachowickie Szachy Juniorów -Turniej 3
Starachowice [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,SK blitz |
28-11 28-11 | Drużynowe Igrzyska Dzieci Powiatu Bialskiego w Szachach Drużynowych
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:28-11-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
28-11 28-11 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie Turniej Finałowy Open
Chrzanów [aktualizacja:28-11-2019] | Poland,MP blitz |
28-11 28-11 | Igrzyska Dzieci - Powiat Żary
Lubsko [aktualizacja:28-11-2019] | Poland,LB drużynowy, szybkie |
28-11 28-11 | Igrzyska Młodzieży 2019/20 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych (2005-6)
Jelenia Góra [aktualizacja:28-11-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
28-11 28-11 | Igrzyska Młodzieży Powiatu Bialskiego
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:28-11-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
28-11 28-11 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Powiat Żary
Lubsko [aktualizacja:28-11-2019] | Poland,LB drużynowy, szybkie |
28-11 28-11 | Klub P.Z.Szach. (391 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:28-11-2019] | Poland,MA szybkie |
28-11 28-11 | Krótki Blitz na dobry humor
Sulechów [aktualizacja:28-11-2019] | Poland,LB blitz |
28-11 28-11 | Licealiada - Powiat Żary
Lubsko [aktualizacja:28-11-2019] | Poland,LB drużynowy, szybkie |
28-11 28-11 | Mistrzostwa powiatu zielonogórskiego w szachach drużynowych - igrzyska dzieci
Sulechów [aktualizacja:28-11-2019] | Poland,LB drużynowy, blitz |
28-11 28-11 | Szkolna Liga Szachowa SP63 Klasy 1-2 Turniej 2
Kraków [aktualizacja:28-11-2019] | Poland,MP blitz |
28-11 28-11 | Szkolna Liga Szachowa SP63 Klasy 3-8 Turniej 2
Kraków [aktualizacja:28-11-2019] | Poland,MP blitz |
28-11 28-11 | Turniej Miesięczny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom - Listopad 2019
Bytom [aktualizacja:28-11-2019] | Poland,SL blitz |
28-11 28-11 | Turniej Szachów Fischera
Marklowice koło Wodzisławia Śl. [aktualizacja:28-11-2019] | Poland,SL szybkie |
28-11 28-11 | Turniej Szachowy o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej nr 7 w Lubinie
LUBIN [aktualizacja:28-11-2019] | Poland szybkie |
29-11 29-11 | 17. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:29-11-2019] | Poland,PL blitz |
29-11 29-11 | 6. runda Grand Prix Suwałk 2019 - rapid
Suwałk [aktualizacja:29-11-2019] | Poland,PL szybkie |
29-11 29-11 | Gr.A Grand Prix XIII -3 _ UKS - G4 ( rocznik 2011 do 2003 )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:29-11-2019] | Poland,SL szybkie |
29-11 29-11 | Gr.B Grand Prix XIII -3 UKS - G4 ( rocznik 2012 i młodsi )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:29-11-2019] | Poland,SL szybkie |
29-11 29-11 | Gram w szachy z Kopernikiem
Olsztyn [aktualizacja:29-11-2019] | Poland,WM szybkie |
29-11 29-11 | GRAND PRIX POLONII WROCŁAW
Wrocław [aktualizacja:14-12-2019] | Poland,DS blitz |
29-11 29-11 | Grand Prix w Hetmanie - III turniej 7 podwójnych rund P3+2s
Konin [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,WP blitz |
29-11 29-11 | Grand Prix Wadowic w Szachachach-Turniej nr:839
Wadowice [aktualizacja:29-11-2019] | Poland,MP szybkie |
29-11 01-12 | III Międzynarodowy Festiwal - SZACHOWE ANDRZEJKI - turniej klasyfikacyjny - grupa do rankingu 1399
Kaczyn k Kielc [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,SK klasyczne |
29-11 01-12 | III Międzynarodowy Festiwal - SZACHOWE ANDRZEJKI - turniej klasyfikacyjny - grupa od rankingu 1400
Kaczyn k Kielc [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,SK klasyczne |
29-11 06-12 | Klubowy Turniej Juniorów Listopad-Grudzień
Myślibórz [aktualizacja:09-12-2019] | Poland,ZP szybkie |
29-11 29-11 | Krośnieńska Liga Szachowa" Edukacja przez szachy w Szkole" TURNIEJ I
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:28-12-2019] | Poland,LB szybkie |
29-11 15-12 | Kurs Instruktorski PZSzach.
Kożuchów - Gorzów Wlkp. [aktualizacja:24-10-2019] | Poland,LB klasyczne |
29-11 29-11 | Licealiada 2019/20 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół Średnich
Jelenia Góra [aktualizacja:29-11-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
29-11 29-11 | Lubartowska Liga Szachowa 2019 (9z10)
Lubartów [aktualizacja:29-11-2019] | Poland,LU szybkie |
29-11 29-11 | Miejskia i Powiatowa Licealiada SZS w Szachach Drużynowych 2019
Zamość [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
29-11 29-11 | Mistrzostwa listopada w KTS Kalisz do lat 12 (ranking 1000-1400)
Kalisz [aktualizacja:29-11-2019] | Poland,WP szybkie |
29-11 29-11 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy listopad z m. Lublin" 2019
Lublin [aktualizacja:29-11-2019] | Poland,LU klasyczne |
29-11 29-11 | Powiatowe Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:02-12-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
29-11 29-11 | Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Szachach Drużynowych
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:02-12-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
29-11 29-11 | TrzeciTurniej tematyczny w Akademii Szachowej Skoczka - Partia szkocka
Choszczno [aktualizacja:29-11-2019] | Poland,ZP szybkie |
29-11 29-11 | Turniej klubowy w KKSz
Krakóe [aktualizacja:29-11-2019] | Poland,MP blitz |
29-11 06-12 | Turniej piątkowy (5)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:07-12-2019] | Poland,MA szybkie |
29-11 29-11 | Turniej treningowy Pałac Młodzieży Nowy Sącz
Nowy Sącz [aktualizacja:08-12-2019] | Poland,MP blitz |
30-11 30-11 | VII Oświęcimski Turniej Szachowy o Puchar Starosty - Open A ogólnodostępny
Oświęcim [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,MP szybkie |
30-11 30-11 | VII Oświęcimski Turniej Szachowy o Puchar Starosty - Open B do lat 8 i 11 (2008 i młodsi)
Oświęcim [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,MP szybkie |
30-11 30-11 | *** VI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Świeckiego w Szachach Szybkich *** Grupa B
Czaple koło Świecia [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,KP szybkie |
30-11 30-11 | *** VI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Świeckiego w Szachach Szybkich***OPEN
Czaple koło Świecia [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,KP szybkie |
30-11 30-11 | 2 Runda IV Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej - Turniej Charytatywny
Białystok [aktualizacja:16-12-2019] | Poland,PL szybkie |
30-11 30-11 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - grupa A - do lat 14
Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31b [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,DS szybkie |
30-11 30-11 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - grupa B - do lat 11
Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31b [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,DS szybkie |
30-11 30-11 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - grupa C - do lat 9
Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31b [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,DS szybkie |
30-11 30-11 | Andrzejkowy Turniej dla Dzieci Osiedla Witosa w Ostrołęce i Prezydenta Ostrołęki
Ostrołeka Basen Miejski ul. Witosa 1 godz. 9.30 [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,MA szybkie |
30-11 30-11 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych
Malbork [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,PO drużynowy, blitz |
30-11 30-11 | GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2019 - turniej 8 (do FIDE)
WILKOWICE [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,SL szybkie |
30-11 30-11 | Grand Prix o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego --- szkolenie + turniej 6 z 7
Marklowice [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,SL szybkie |
30-11 30-11 | I Skarżyskie MINI-Elo (zgłoszony do FIDE!)
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:03-12-2019] | Poland,SK szybkie |
30-11 30-11 | IGRZYSKA DZIECI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W SZACHACH 2019
Suwałki [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,PL drużynowy, szybkie |
30-11 30-11 | II Szachowe Mikołajki z Krakowskim Klubem Szachistów - gr. C
Kraków [aktualizacja:06-12-2019] | Poland,MP szybkie |
30-11 30-11 | II Szachowe Mikołajki z Krakowskim Klubem Szachistów - gr. D
Kraków [aktualizacja:08-12-2019] | Poland,MP szybkie |
30-11 30-11 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Szachach Błyskawicznych
Malbork [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,PO blitz |
30-11 30-11 | ITurniej Powiatu_Grand Prix 2020
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,LU szybkie |
30-11 01-12 | IV Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS
Katowice [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,SL blitz |
30-11 01-12 | IV Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska" - OPEN A
Gniezno [aktualizacja:15-10-2019] | Poland,WP klasyczne |
30-11 01-12 | IV Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska" - OPEN B
Gniezno [aktualizacja:15-10-2019] | Poland,WP klasyczne |
30-11 30-11 | Krakowska Liga Przedszkolaków 2019/2020 - turniej 1
Kraków [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,MP blitz |
30-11 30-11 | LICEALIADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W SZACHACH 2019
Białystok [aktualizacja:04-12-2019] | Poland,PL drużynowy, szybkie |
30-11 30-11 | LXXXVI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,MA szybkie |
30-11 30-11 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich
Legnica [aktualizacja:14-11-2019] | Poland,DS szybkie |
30-11 30-11 | Mistrzostwa Małopolski Zrzeszenia LZS - Seniorzy
Kraków [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,MP szybkie |
30-11 30-11 | MISTRZOSTWA PŁOCKA W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH 2019
Płock [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,MA blitz |
30-11 30-11 | Mistrzostwa WARSZAWY Seniorów 50+ w Szachach Szybkich
Warszawa [aktualizacja:03-12-2019] | Poland,MA szybkie |
30-11 30-11 | Mistrzostwa Zrzeszenia LZS. Juniorzy i Kobiety
Kraków [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,MP szybkie |
30-11 30-11 | OMW do lat 6 7 i 8 - GRUPA D
Wrocław [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,DS szybkie |
30-11 30-11 | OMW do lat 6 7 i 8 - GRUPA E
Wrocław [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,DS szybkie |
30-11 30-11 | OMW do lat 6 7 i 8 - GRUPA F
Wrocław [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,DS szybkie |
30-11 30-11 | OTWARTE MISTRZOSTWA TUCHOLI W SZACHACH SZYBKICH 2019
Tuchola [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,KP szybkie |
30-11 30-11 | PAWŁOWICKI OTWARTY BARBÓRKOWY TURNIEJ SZACHOWY o PUCHAR PREZESA do 2200 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,SL szybkie |
30-11 30-11 | PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa żółta (2011 i młodsi)
Marzenin [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,WP szybkie |
30-11 30-11 | PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa zielona (2010-2008)
Marzenin [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,WP szybkie |
30-11 30-11 | Puchar Burmisrza MiGU Muszyny dkr J Golby gr - A do14 lat
Muszyna [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,MP blitz |
30-11 30-11 | Puchar Burmistrza MiGU Muszyny dkr J Golby gr-C Open.
Muszyna [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,MP klasyczne |
30-11 01-12 | Puchar Burmistrza Wołomina na (III. II kat i I kob)
Wołomin [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,MA klasyczne |
30-11 01-12 | Szachowe Mikołajki z Krakowskim Klubem Szachistów - gr. A
Kraków [aktualizacja:04-12-2019] | Poland,MP klasyczneFIDE |
30-11 01-12 | Szachowe Mikołajki z Krakowskim Klubem Szachistów - gr. B
Kraków [aktualizacja:04-12-2019] | Poland,MP klasyczne |
30-11 30-11 | Szachy od Kuchni
Uherce [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,PK szybkie |
30-11 01-12 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - IV Turniej 2019 (grupa A) (do FIDE)
Kozy [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,SL klasyczne |
30-11 30-11 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - IV Turniej 2019 (grupa B)
Kozy [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,SL szybkie |
30-11 01-12 | Turniej klasyfikacyjny z okazji Święta Niepodległości
Włoszakowice [aktualizacja:02-12-2019] | Poland,WP klasyczne |
30-11 30-11 | Turniej Mikołajkowy w Kłaju Grupa A
Kłaj [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,MP blitz |
30-11 30-11 | Turniej Mikołajkowy w Kłaju Grupa B
Kłaj [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,MP blitz |
30-11 30-11 | Turniej na V i IV kat o Puchar Burmistrza Wołomina
Wołomin [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,MA szybkie |
30-11 30-11 | Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP nr 2 w Józefowie
Józefów k. Otwocka [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,MA szybkie |
30-11 30-11 | Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP nr 2 w Józefowie - Grupa Młodsza
Józefów [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,MA szybkie |
30-11 30-11 | Turniej szachowy o puchar prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej "Zacisze" 2019
Oleśnica [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,DS blitz |
30-11 30-11 | Turniej Szachowy w Panewnikach do lat 12
Katowice [aktualizacja:05-12-2019] | Poland,PO blitz |
30-11 30-11 | Turniej Szachowy w Panewnikach do lat 9
Katowice [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,SL blitz |
30-11 30-11 | Turniej Szachowy w Panewnikach do lat 9 12 16
Katowice [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,SL blitz |
30-11 01-12 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199)
Warszawa Ursus [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,MA klasyczne |
30-11 01-12 | Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400
Warszawa Ursus [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,MA klasyczne |
30-11 01-12 | V Otwarty Turniej Klasyfikacyjny Pola Nadziei
Białystok [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,PL klasyczne |
30-11 30-11 | VI MEMORIAŁ ANDRZEJA JANIKA grupa A klasy 1 - 3
Kraków [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,MP szybkie |
30-11 30-11 | VI MEMORIAŁ ANDRZEJA JANIKA grupa B klasy 4 - 6
Kraków [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,MP szybkie |
30-11 30-11 | VI MEMORIAŁ ANDRZEJA JANIKA grupa C klasy 7 - 8
Kraków [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,MP szybkie |
30-11 30-11 | VI Otwarty Tur szach o puchar Wójta Gminy z okazji 101-lat Niepodległości Polski (FIDE RAPID)
Wola Uhruska [aktualizacja:03-12-2019] | Poland,LU szybkie |
30-11 01-12 | Wielkie Granie z Kopernikiem - od 1800 PZSzach do 2199 ELO
Olsztyn [aktualizacja:10-12-2019] | Poland,WM klasyczneFIDE |
30-11 30-11 | Wielkie Granie z Kopernikiem 1000-1200
Olsztyn [aktualizacja:10-12-2019] | Poland,WM szybkie |
30-11 01-12 | Wielkie Granie z Kopernikiem 1250-1400
Olsztyn [aktualizacja:10-12-2019] | Poland,WM klasyczne |
30-11 01-12 | Wielkie Granie z Kopernikiem 1600-1700
Olsztyn [aktualizacja:10-12-2019] | Poland,WM klasyczne |
30-11 01-12 | Wojewódzki Kurs Sędziowski - ODWOŁANY
Ostróda [aktualizacja:26-11-2019] | Poland,WM klasyczne |
30-11 30-11 | XI Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,PO szybkie |
30-11 30-11 | XII Turniej Gwiazdkowy - Turniej z cyklu Grand Prix ZZSzach
Kamień Pomorski [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,ZP szybkie |
30-11 30-11 | XII Turniej Szachowy z Okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości
JEDLICZE [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,PK szybkie |
30-11 30-11 | XII Turniej Szachowy z Okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości gr D
JEDLICZE [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,PK szybkie |
30-11 30-11 | XIX Otwarty Powiatowy Turniej Szachowy z Okazji Świętego Mikołaja CH
Wieliczka Kampus Wielicki [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,MP szybkie |
30-11 30-11 | XIX Otwarty Powiatowy Turniej Szachowy z Okazji Świętego Mikołaja DZ
Wieliczka Kampus Wielicki [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,MP szybkie |
30-11 30-11 | XV Turniej Szachowy o Puchar Starosty Sokołowskiego - dzieci do lat 10
Sokołów Podlaski [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,MA blitz |
30-11 30-11 | XV Turniej Szachowy o Puchar Starosty Sokołowskiego - juniorzy do lat 18
Sokołów Podlaski [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,MA blitz |
30-11 30-11 | XVIII Memoriał profesora Kazimierza Boruty
Brzeg [aktualizacja:30-11-2019] | Poland,OP szybkie |
30-11 30-11 | XXII Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek - gr. A (FIDE RAPID) odwołany
Warszawa [aktualizacja:29-11-2019] | Poland,MA szybkie |
30-11 01-12 | XXII Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek: gr. B (1250-1800)
Warszawa [aktualizacja:02-12-2019] | Poland,MA klasyczne |
30-11 30-11 | XXVII Memoriał Remigiusza Bobołowicza
Kraków [aktualizacja:02-12-2019] | Poland,MP szybkie |
30-11 30-11 | ZIELONY MAT 2019 - czwarty turniej - grupa A (do FIDE)
Zielona Góra [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,LB blitz |
30-11 30-11 | ZIELONY MAT 2019 - czwarty turniej - grupa B
Zielona Góra [aktualizacja:01-12-2019] | Poland,LB blitz |