Reklamy |
|
SZUKAJ TURNIEJÓW SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA: |
|
|
marzec 2019 | ||
---|---|---|
01-03 01-03 | 9. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,PL blitz |
01-03 01-03 | Gr.A Grand Prix XII -1 _ UKS - G4 ( rocznik 2010 do 2003 )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,SL szybkie |
01-03 01-03 | Gr.B Grand Prix XII -1 _ UKS - G4 ( rocznik 2011 i młodsi )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,SL szybkie |
01-03 22-03 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:827
Wadowice [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,MP klasyczne |
01-03 01-03 | Grandprix 2019 nr 1
Jaworzno [aktualizacja:01-03-2019] | Poland,SL blitz |
01-03 01-03 | Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (1)
Koszalin [aktualizacja:01-03-2019] | Poland,ZP blitz |
01-03 01-03 | III Turniej Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Niezłomnych
Brzeg [aktualizacja:01-03-2019] | Poland,OP szybkie |
01-03 03-03 | Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych.
Wieluń [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,LD klasyczne |
01-03 01-03 | Mistrzostwa Suwałk Przedszkolaków do lat 7 w szachach
Suwałki [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,PL szybkie |
01-03 01-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:26-02-2019] | Poland,LU blitz |
01-03 01-03 | PIĄTKOWE BLITZE
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:01-03-2019] | Poland,ZP klasyczne |
01-03 01-03 | Piątek z Kopernikiem 01.03.2019
Olsztyn [aktualizacja:01-03-2019] | Poland,WM szybkie |
01-03 01-03 | Powiatowe Mistrzostwa w Warcaby - chłopcy
Ślesin [aktualizacja:14-03-2019] | Poland,WP szybkie |
01-03 01-03 | Powiatowe Mistrzostwa w Warcaby - dziewczęta
Ślesin [aktualizacja:14-03-2019] | Poland,WP szybkie |
01-03 01-03 | Szachowa Liga Młodych Mistrzów 2019 (2z8)
Lubartów [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,LU szybkie |
01-03 01-03 | VIII Turniej Jameson Pub
Rzeszów [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,PK blitz |
01-03 27-03 | VIII Turniej Szachowy w Niepublicznym Integracynym Przedszkolu Motylek w Krośnie
Krosno [aktualizacja:27-03-2019] | Poland,PK szybkie |
01-03 01-03 | WARSZTATY SZACHOWE DLA RODZICÓW
ŁOMŻA [aktualizacja:16-02-2019] | Poland,PL klasyczne |
01-03 07-03 | Wiosenny Turniej Szachowy SP1 i UKS SKOCZEK ELBLĄG
Elbląg [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,WM klasyczne |
01-03 01-03 | XXVII CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX CZ-WY W SZACHACH- Kl. 5-8- TURNIEJ 2
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:01-03-2019] | Poland,SL szybkie |
01-03 01-03 | XXVII CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX CZ-WY W SZACHACH- Sz. Podst. kl. 0-4 - Turniej 2
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,SL szybkie |
01-03 01-03 | XXVII CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX CZ-WY W SZACHACH- Szk Ponadpodstawowe - Turniej2
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:01-03-2019] | Poland,SL szybkie |
02-03 03-03 | Zimowy turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż)
Warszawa [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,MA klasyczne |
02-03 03-03 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na Kandydata na Mistrza
Lublin [aktualizacja:01-03-2019] | Poland,LU klasyczne |
02-03 03-03 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:05-03-2019] | Poland,LU klasyczne |
02-03 03-03 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na pierwszą kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,LU klasyczne |
02-03 03-03 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na trzecią kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,LU klasyczne |
02-03 02-03 | Cykl Turniejów Grand Prix CEKDiM 2-gi turniej
Wrocław [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,DS blitz |
02-03 09-06 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - Ekstraliga
województwo śląskie [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,SL drużynowy, klasyczne |
02-03 09-06 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga
województwo śląskie [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,SL drużynowy, klasyczneFIDE |
02-03 02-03 | Grand Prix Ostródy - V zjazd
Ostróda [aktualizacja:05-03-2019] | Poland,WM szybkie |
02-03 02-03 | Grand Prix Siedlec 2019 - turniej 3
Siedlce [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,MA szybkie |
02-03 02-03 | GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej GRUPA A na FIDE
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,DS szybkie |
02-03 02-03 | GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej GRUPA B do 1400
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,DS szybkie |
02-03 02-03 | I Turniej Grand Prix Szkoły Szachowej Andrzeja Szewczaka na rok szkolny 2018/19
Warszawa [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,MA szybkie |
02-03 02-03 | II MEMORIAŁ MISTRZA TOMASZA RAKOWIECKIEGO - SZACHY BŁYSKAWICZNE
Łódź [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,LD blitz |
02-03 02-03 | III Otwarte Mistrzostwa SP nr 8 w Otwocku w szachach szybkich
Otwock [aktualizacja:04-03-2019] | Poland,MA szybkie |
02-03 02-03 | Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/19 - Grupa B (Debiutanci)
Toruń [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,KP szybkie |
02-03 02-03 | Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/2019 - Grupa A (runda 7)
Toruń [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,KP szybkie |
02-03 02-03 | Integracyjny Turniej Szachowy Pamieci Piotra Jagiely - 1. Turniej
Wrocław [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,DS szybkie |
02-03 02-03 | IV Rodzinny Amatorski Turniej Szachowy o Puchar Dyr. Szkoły Podstawowej nr 2
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
02-03 02-03 | Ogólnopolskie Rodzinne Grand Prix w Szachach turniej 1 BRODŁA
Brodła [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,MP blitz |
02-03 02-02 | OPEN B - Otwarty Turniej Szachowy w Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2018/2019 VI runda
Toruń [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,KP szybkie |
02-03 03-03 | Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Duszniki w szachach o Puchar Wójta
Duszniki Wlkp. [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,WP klasyczne |
02-03 03-03 | Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZSP Nr. 6 w Krakowie Gr. B P60
Kraków [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,MP klasyczne |
02-03 02-03 | Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZSP Nr. 6 w Krakowie Gr.A P30
Kraków [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,MP szybkie |
02-03 03-03 | SzachMatek: XVI Otwarty Turniej Szachowy - gr. A
Warszawa [aktualizacja:05-03-2019] | Poland,MA klasyczne |
02-03 02-03 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2018-2019 - Turniej 4A (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,SL szybkie |
02-03 02-03 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2018-2019 - Turniej 4B
STRUMIEŃ [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,SL blitz |
02-03 02-03 | Szachy w kręgielni
Kłaj [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,MP blitz |
02-03 02-03 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V I IV KATEGORIĘ W REMBERTOWIE
WARSZAWA [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,MA szybkie |
02-03 02-03 | Turniej szachów błyskawicznych przy Mistrzostwach Polski Młodzików
Szklarska Poręba [aktualizacja:01-03-2019] | Poland,DS blitz |
02-03 02-03 | Turniej szachów błyskawicznych przy Mistrzostwach Polski Młodzików
Szklarska Poręba [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,DS blitz |
02-03 02-03 | Turniej Szachowy z Cyklu GRAND PRIX Torunia na rok 2018 - VI runda OPEN A (FIDE)
Toruń [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,KP szybkie |
02-03 02-03 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - grupy do lat 7
Wrocław [aktualizacja:04-03-2019] | Poland,DS szybkie |
02-03 02-03 | Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 5
Wrocław [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,DS szybkie |
02-03 02-03 | Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 6
Wrocław [aktualizacja:04-03-2019] | Poland,DS szybkie |
02-03 02-03 | V Mistrzostwa Ministrantów Diecezji Pelplińkiej i Archidiecezji Gdańskiej
Stara Kiszewa [aktualizacja:12-02-2019] | Poland,PO blitz |
02-03 02-03 | V Turniej Szachowy o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stalowej Woli
Stalowa Wola [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,PK szybkie |
02-03 02-03 | VI GRAND PRIX SP IWLA - turniej nr 4
Iwla [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,PK szybkie |
02-03 02-03 | VII PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2019 - turniej 1 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,SL szybkie |
02-03 02-03 | VII TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GRUPA A DO III KLASY SP
POZNAŃ [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,WP szybkie |
02-03 02-03 | VII TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GRUPA B OD IV DO VI KLASY SP
POZNAŃ [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,WP szybkie |
02-03 02-03 | VII TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GRUPA C VII I VIII SP ORAZ PONADPODST
POZNAŃ [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,WP szybkie |
02-03 02-03 | VII TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GRUPA D DOROŚLI
POZNAŃ [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,WP szybkie |
02-03 02-02 | VIII Indywidualny Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Orły - Open
Niziny [aktualizacja:15-02-2019] | Poland,PK szybkie |
02-03 02-03 | VIII Indywidualny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Orły gr. JUNIOR
Niziny [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,PK klasyczne |
02-03 02-03 | VIII Indywidualny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Orły gr. OPEN
Niziny [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,PK klasyczne |
02-03 02-03 | VIII Indywidualny Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Orły-Junior
Niziny [aktualizacja:15-02-2019] | Poland,PK szybkie |
02-03 02-03 | VMistrz Mininstrantów Diecezji Pelplińskiej i Archidiecezji Gdańskiej w Szachach
Stara Kiszewa [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,PO blitz |
02-03 02-03 | XI Mistrzostwa Miasta Białegostoku Chłopców do lat 7
Białystok [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,PL szybkie |
02-03 02-03 | XI Mistrzostwa Miasta Białegostoku Dziewcząt do lat 7
Białystok [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,PL szybkie |
02-03 02-03 | XII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Czyżewa
CZYŻEW [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,PL szybkie |
02-03 02-03 | XIX Memoriał Szachowy Danuty Widuch OPEN FIDE
Tczew [aktualizacja:04-03-2019] | Poland,PO szybkie |
02-03 02-03 | XIX Memoriał Szachowy im. D. Widuch rocz.2004-2009 FIDE
Tczew [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,PO szybkie |
02-03 02-03 | XIX Memoriał Szachowy im. D. Widuch rocz.2010 i młodsi
Tczew [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,PO szybkie |
02-03 02-03 | XV Grand Prix Tąpkowic 2019 - turniej 3
Tąpkowice [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,SL szybkie |
02-03 02-03 | XV Otwarty Turniej Szachowy w Cmolasie
Cmolas [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,PK szybkie |
02-03 02-03 | XVIII Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia grupa A 2009 i młodsi
Dziekanowice k. Dobczyc [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,MP szybkie |
02-03 02-03 | XVIII Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia grupa B 2003-2008
Dziekanowice k. Dobczyc [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,MP szybkie |
02-03 02-03 | XVIII Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia grupa C 2002 i starsi
Dziekanowice k. Dobczyc [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,MP szybkie |
02-03 02-03 | XXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Źrebiątko
Gnojnik [aktualizacja:02-03-2019] | Poland,MP szybkie |
02-03 02-03 | Zimowy turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
Warszawa [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,MA szybkie |
02-03 03-03 | Zimowy Turniej Fide na Bemowie
Warszawa [aktualizacja:07-03-2019] | Poland,MA klasyczneFIDE |
03-03 03-03 | OTWARCIE AKADEMI SZACHOWEJ PRUSZKÓW
Pruszków Wojska Polskiego 20a [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,MA szybkie |
03-03 03-03 | 5 Turniej GP 2018/19 Klubu Raszyn
Poznań [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,WP szybkie |
03-03 03-03 | 6. Mistrzostwa Miasta Białegostoku Chłopców do lat 8
Białystok [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,PL szybkie |
03-03 03-03 | 6. Mistrzostwa Miasta Białegostoku Dziewcząt do lat 8
Białystok [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,PL szybkie |
03-03 03-03 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:01-03-2019] | Poland,MA szybkie |
03-03 03-03 | Grand Prix Połczyna-Zdroju III-edycja
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,ZP szybkie |
03-03 03-03 | II MEMORIAŁ MISTRZA TOMASZA RAKOWIECKIEGO - SZACHY SZYBKIE
Łódź [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,LD szybkie |
03-03 03-03 | Ogólnopolski Turniej Szachowy w PUBIE COSMO
Częstochowa [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,SL szybkie |
03-03 03-03 | Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2019 gr A - Seniorzy ur. 2001 i starsi
Frysztak [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,PK szybkie |
03-03 03-03 | Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2019 gr B - Juniorzy ur. 2002-2007
Frysztak [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,PK szybkie |
03-03 03-03 | Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2019 gr C - Juniorzy ur. 2008 i mł.
Frysztak [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,PK szybkie |
03-03 03-03 | Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Łomży w szachach - gr A -Seniorzy i Juniorzy do16
MARIANOWO k Łomży [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,PL szybkie |
03-03 03-03 | Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Łomży w szachach - gr B do -13-10-8-lat
MARIANOWO k Łomży [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,PL szybkie |
03-03 03-03 | SzachMatek: XVI Otwarty Turniej Szachowy: gr. B
Warszawa [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,MA szybkie |
03-03 03-03 | Turniej Czekoladowy - grupa A (FIDE)
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,DS szybkie |
03-03 03-03 | Turniej Czekoladowy - grupa B (klasyfikacyjny)
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,DS szybkie |
03-03 03-03 | Turniej o puchar Sołtysa Skrzyszowa
Skrzyszów [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,MP szybkie |
03-03 03-03 | Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 10
Wrocław [aktualizacja:04-03-2019] | Poland,DS szybkie |
03-03 03-03 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - grupy do lat 8
Wrocław [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,DS szybkie |
03-03 03-03 | Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 12
Wrocław [aktualizacja:04-03-2019] | Poland,DS klasyczne |
03-03 03-03 | V Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Niezłomnych
Sokołów Podlaski [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,MA szybkie |
03-03 03-03 | XV cykl 4 Pory Roku - Zima z Szachami - Grupa A
Szczecin [aktualizacja:04-03-2019] | Poland,ZP szybkie |
03-03 03-03 | XV cykl 4 Pory Roku - Zima z Szachami - Grupa B
Szczecin [aktualizacja:04-03-2019] | Poland,ZP szybkie |
03-03 03-03 | XXII Otwarte Mistrzostwa Gminy Murowana Goślina - Juniorzy OPEN B
Murowana Goślina [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,WP szybkie |
03-03 03-03 | XXII Otwarte Mistrzostwa Gminy Murowana Goślina - OPEN A
Murowana Goślina [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,WP szybkie |
03-03 03-03 | XXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Czarnego Konia
Gnojnik [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,MP szybkie |
03-03 03-03 | XXIX Memoriał bł. abpa A.J. Nowowiejskiego w szachach
GĄBIN [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,MA szybkie |
03-03 03-03 | Zdobądź okręgową kat. szachową V i IV - cykl "Szach Królowi - zostań Mistrzem"
Lublin [aktualizacja:05-03-2019] | Poland,LU szybkie |
03-03 03-03 | Zimowy turniej dla zawodników ur. w 2011 r. i młodszych
Warszawa [aktualizacja:03-03-2019] | Poland,MA szybkie |
04-03 04-03 | 1 Turniej Kl.3ab o Puchary Wójta Łabuń - Mariusza Kukiełki
Łabunie [aktualizacja:05-03-2019] | Poland,LU szybkie |
04-03 04-03 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:27-02-2019] | Poland,SL szybkie |
04-03 04-03 | Mecz Duchowieństwo - Wojsko Polskie
Konstancin-Jeziorna [aktualizacja:04-03-2019] | Poland,MA drużynowy, inne |
04-03 25-03 | Mistrzostwa Zespołu Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu. SP klasy I-III
Poznań [aktualizacja:08-04-2019] | Poland,WP klasyczne |
04-03 04-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:04-03-2019] | Poland,LU szybkie |
04-03 04-03 | XVII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w Grze Błyskawicznej
Konstancin-Jeziorna [aktualizacja:06-03-2019] | Poland,MA blitz |
05-03 05-03 | 3 Turniej o Puchary Wójta Krynic - Jacka Wiśniewskiego - GP 2019
Huta Dzierążyńska [aktualizacja:18-03-2019] | Poland,LU szybkie |
05-03 05-03 | Dolnośląska Liga Międzyuczelniana 2018/19
Wrocław [aktualizacja:05-03-2019] | Poland,DS szybkie |
05-03 05-03 | I Gminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Łopuszno kl I-III
Łopuszno [aktualizacja:08-03-2019] | Poland,SK blitz |
05-03 05-03 | I Gminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Łopuszno kl IV-VI
Łopuszno [aktualizacja:08-03-2019] | Poland,SK blitz |
05-03 05-03 | I Gminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Łopuszno kVII-VIII
Łopuszno [aktualizacja:08-03-2019] | Poland,SK blitz |
05-03 07-05 | I Klasyczny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LUKKS Kielce - KLASYCZNE WTORKI
Kielce [aktualizacja:30-04-2019] | Poland,SK klasyczne |
05-03 07-05 | I Klasyczny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LUKKS Kielce - KLASYCZNE WTORKI -gr do lat 10
Kielce [aktualizacja:24-04-2019] | Poland,SK klasyczne |
05-03 05-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:05-03-2019] | Poland,LU szybkie |
05-03 05-03 | Szkolna Liga Szachowa - Turniej nr 1
Nowy Tomyśl [aktualizacja:05-03-2019] | Poland,WP szybkie |
05-03 05-03 | XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w Szachach Szybkich
Konstancin-Jeziorna [aktualizacja:06-03-2019] | Poland,MA szybkie |
05-03 05-03 | XXV Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:05-03-2019] | Poland,PL szybkie |
05-03 05-03 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 21
Kraków [aktualizacja:05-03-2019] | Poland,MP blitz |
05-03 05-03 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 21
Kraków [aktualizacja:12-03-2019] | Poland,MP blitz |
06-03 06-03 | 1 Turniej Kl. 2ab o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Łaszczów [aktualizacja:06-03-2019] | Poland,LU szybkie |
06-03 06-03 | 1 Turniej Kl. 2ab o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Łaszczów [aktualizacja:28-03-2019] | Poland,LU szybkie |
06-03 06-03 | 815 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:06-03-2019] | Poland,MP szybkie |
06-03 06-03 | Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (2)
Koszalin [aktualizacja:12-03-2019] | Poland,ZP szybkie |
06-03 15-03 | Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" w Szachach
Wągrowiec [aktualizacja:14-03-2019] | Poland,WP klasyczne |
06-03 06-03 | Szachowa środa w Tarnowie nr 9 - 2019
Tarnów [aktualizacja:06-03-2019] | Poland,MP blitz |
06-03 24-04 | Turniej Klasyfikacyjny dla Juniorów - RONDO
Łódź [aktualizacja:20-04-2019] | Poland,LD klasyczne |
06-03 06-03 | XII GRAND PRIX STARACHOWIC W SZACHACH-Turniej 6
Starachowice [aktualizacja:07-03-2019] | Poland,SK blitz |
07-03 07-03 | 2 Turniej kl.1-3 o Puchar Wójta Tereszpola - Jacka Pawluka - GP 2019
Tereszpol Zaorenda [aktualizacja:07-03-2019] | Poland,LU szybkie |
07-03 07-03 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 14/cykl II
Chrzanów [aktualizacja:07-03-2019] | Poland,MP blitz |
07-03 07-03 | Grand Prix Malbork 2019 Turniej III
Malbork [aktualizacja:07-03-2019] | Poland,PO blitz |
07-03 07-03 | Klub P.Z.Szach. (357 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:07-03-2019] | Poland,MA szybkie |
07-03 30-05 | Turniej w SP 143-Wiosna
Warszawa [aktualizacja:30-05-2019] | Poland,MA klasyczne |
08-03 08-03 | 10. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,PL szybkie |
08-03 08-03 | 3 Turniej o Puchary Wójta Krynic - Jacka Wiśniewskiego - GP 2019
Krynice [aktualizacja:08-03-2019] | Poland,LU klasyczne |
08-03 08-03 | Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:28-03-2019] | Poland,DS blitz |
08-03 16-03 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Chłopcy
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,DS klasyczneFIDE |
08-03 16-03 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Dziewczęta
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,DS klasyczneFIDE |
08-03 16-03 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Chłopcy
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,DS klasyczneFIDE |
08-03 16-03 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Dziewczęta
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,DS klasyczneFIDE |
08-03 08-03 | OTWARTA LIGA SZKOLNA gr A - zawodnicy ur. w roku 2010 lub młodsi do rank. 1250
STANIĄTKI - Dom Kultury [aktualizacja:01-04-2019] | Poland,MP blitz |
08-03 08-03 | OTWARTA LIGA SZKOLNA gr B - zawodnicy ur. w roku 2006 lub młodsi do rank. 1400
STANIĄTKI - Dom Kultury [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,MP blitz |
08-03 08-03 | OTWARTA LIGA SZKOLNA gr C - OPEN z rank. powyżej 1400 także dorośli
STANIĄTKI - Dom Kultury [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,MP blitz |
08-03 08-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:08-03-2019] | Poland,LU blitz |
08-03 15-03 | Spółdzielczy Klub Kultury 'Trójka'
Siedlce [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,MA szybkie |
08-03 08-03 | Szachowy Dzień Kobiet z Kopernikiem 08.03.2019
Olsztyn [aktualizacja:08-03-2019] | Poland,WM blitz |
08-03 15-03 | Turniej Klasyfikacyjny w Spółdzielczym Klubie Kultury 'Trójka'
Siedlce [aktualizacja:18-03-2019] | Poland,MA szybkie |
08-03 17-03 | Turniej Klubu Marynarki Wojennej - Zima 2019
Gdynia [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,PO klasyczneFIDE |
08-03 08-03 | VI Grand Prix Dobczyc turniej 4 GRUPA A
Dobczyce [aktualizacja:08-03-2019] | Poland,MP szybkie |
08-03 08-03 | VI Grand Prix Dobczyc turniej 4 GRUPA B
Dobczyce [aktualizacja:08-03-2019] | Poland,MP szybkie |
09-03 10-03 | 'Klasyfikacyjne "Pierwsze Szlify w Cieszynie" na IV/III/II kobiecą'
Cieszyn [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,SL klasyczne |
09-03 10-03 | 'Klasyfikacyjny "Pierwsze Szlify w Cieszynie" na II kat.'
Cieszyn [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,SL klasyczne |
09-03 09-03 | 'Mauxion Chocolates Cieszyn i Pasjonaci'
Cieszyn [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,SL szybkie |
09-03 10-03 | 2 Turniej Nocny
Ślesin [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,WP blitz |
09-03 09-03 | 7. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2011 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,PL szybkie |
09-03 09-02 | ŁÓDZKA LIGA SZACHOWA 2019 - MARZEC
Łódź [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,LD szybkie |
09-03 09-03 | Bialska Liga Szachowa 2018/2019 - SP kl. 3 - 9
Sarnaki [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,MA szybkie |
09-03 09-03 | Bialska Liga Szachowa 2018/2019 kl. 0 - 2.
Sarnaki [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,MA szybkie |
09-03 09-03 | Cykl 3 Turniejów Grand Prix CEKDiM 3-ci turniej
Wrocław [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,DS blitz |
09-03 09-03 | Dziecięcy Turniej Szachowy SSP nr 2 STO (2010r. i młodsi)
Warszawa [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,MA szybkie |
09-03 09-03 | GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2019 - turniej 2 (do FIDE)
WILKOWICE [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,SL szybkie |
09-03 16-03 | I Klasyikacyjny Turniej Szachowy SKKS
Przemysl [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,PK szybkie |
09-03 10-03 | I Mistrzostwa AZS Politechniki Poznańskiej FIDE-OPEN 9-10.03.2019 Poznań
POZNAŃ [aktualizacja:12-03-2019] | Poland,WP klasyczne |
09-03 09-03 | II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - SIEPRAW Grupa A OPEN
Siepraw [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,MP szybkie |
09-03 09-03 | II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - SIEPRAW Grupa B 2004 i młodsi powyżej IV
Siepraw [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,MP szybkie |
09-03 09-03 | II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - SIEPRAW Grupa C 2004 i młodsi do IV
Siepraw [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,MP szybkie |
09-03 09-03 | Indywidualne Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - Szachy
Lublin [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,LU blitz |
09-03 09-03 | Indywidualne Mistrzostwa Świecia Szkół i Przedszkoli
Świecie n/W [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,KP szybkie |
09-03 09-03 | Integracyjny Turniej Szachowy w Bogorii
Bogoria [aktualizacja:04-03-2019] | Poland,SK szybkie |
09-03 10-03 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2019 - gr B (do FIDE)
Przemków [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,DS klasyczne |
09-03 09-03 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2019 - gr C
Przemków [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,DS szybkie |
09-03 10-03 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2019 - grupa A (do FIDE)
Przemków [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,DS klasyczneFIDE |
09-03 09-03 | Kompas . Otwarte Mistrzostwa Szkoły Kompas w Łodzi nowe
Łódź [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,LD blitz |
09-03 10-03 | Mistrzostwa WKS Kopernik - 2019 - bk
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,DS klasyczne |
09-03 10-03 | Mistrzostwa WKS Kopernik - 2019 - III
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,DS klasyczne |
09-03 10-03 | Mistrzostwa WKS Kopernik - 2019 - IV
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,DS klasyczne |
09-03 10-03 | Mistrzostwa WKS Kopernik - 2019 - V
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,DS klasyczne |
09-03 10-03 | Mistrzostwa WKS Kopernik -2019 - II i wyżej
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,DS klasyczne |
09-03 09-03 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY P15 o Puchar Prezydenta Miasta Będzina - Turniej A
Będzin [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,SL szybkie |
09-03 09-03 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY P15 o Puchar Prezydenta Miasta Będzina - Turniej B dla dziecii młodzieży
Będzin [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,SL szybkie |
09-03 09-03 | Otwarte Mistrzostwa Szkoły "Kompas" w Łodzi (tylko rocznik 2011 i młodsi)
Łódź [aktualizacja:30-01-2019] | Poland,LD blitz |
09-03 09-03 | Otwarte Mistrzostwa Szkoły KOMPAS oficjalne wyniki
Łódź [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,LD blitz |
09-03 09-03 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY do 2000 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,SL szybkie |
09-03 09-03 | PROMOCJA PIONKA - Turniej o Puchar Dyrektora ZS nr 6 w Suwałkach
Suwałki [aktualizacja:18-02-2019] | Poland,PL szybkie |
09-03 09-03 | Szachy Dla dzieci 2019 #3
Strzelce Kraj [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,LB szybkie |
09-03 09-03 | Szachy Dla Dzieci Gr. A #3 2019
Strzelce Kraj [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,LB szybkie |
09-03 09-03 | Szkolna Liga Szachowa - I Liga / VI kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,WM szybkie |
09-03 09-03 | Szkolna Liga Szachowa - II Liga / VI kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,WM szybkie |
09-03 09-03 | Szkolna Liga Szachowa - III Liga / VI kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,WM szybkie |
09-03 09-03 | Turniej drużynowy o puchar Dyrektora SP w Pleśnej
Pleśna [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
09-03 10-03 | Turniej klasyfikacyjny OPEN (od bk-III kat.) AZS PP 9-10.03.2019 Poznań
POZNAŃ [aktualizacja:11-03-2019] | Poland,WP klasyczne |
09-03 10-03 | Turniej Kwalifikacyjny na III i II kategorię
Siedlce [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,MA klasyczne |
09-03 09-03 | Turniej Kwalifikacyjny na IV I V kategorię
Siedlce [aktualizacja:13-03-2019] | Poland,MA szybkie |
09-03 09-03 | Turniej Szkoleniowy A. Sz. Zefir 3/4 2019 Gr. do lat 11
Rybnik [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,SL blitz |
09-03 09-03 | Turniej Szkoleniowy A. Sz. Zefir 3/4 2019 Gr. do lat 8
Rybnik [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,SL blitz |
09-03 09-03 | Turniej VII Gm 2019 r Gr-- C rocznik 2003 - 2005
Stary Sącz [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,MP blitz |
09-03 09-03 | Turniej VII Gm Gr -- B rocznik 2006 - 2008
Stary Sącz [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,MP blitz |
09-03 09-03 | Turniej VII Gm Gr -- D rocznik 2002 lub starsi
Stary Sącz [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,MP blitz |
09-03 09-03 | Turniej VII Gmin Gr-- A rocznik 2009 lub młodsi.
Stary Sącz [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,MP blitz |
09-03 09-03 | VI edycja turniejów szachowych 'Zagraj z Flisakiem' runda 7 - marzec 2019
Toruń [aktualizacja:15-03-2019] | Poland,KP szybkie |
09-03 09-03 | VI Turniej z Cyklu Grand Prix ZZSzach 2018/2019
Biesiekierz [aktualizacja:12-03-2019] | Poland,ZP szybkie |
09-03 17-03 | VIII Memoriał im. Janusza Heka - Turniej A
Puszcza Mariańska [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,MA klasyczne |
09-03 09-03 | VIII Shogi YMCA Cup
Kraków [aktualizacja:15-03-2019] | Poland,MP inne |
09-03 09-02 | Warsztat z arcymistrzem Mieczysławem Grabarczykiem
Pruszków [aktualizacja:04-03-2019] | Poland,MA klasyczne |
09-03 09-03 | Wioserniej Turniej dla przedszkolaków i pierwszaków
Włoszakowice [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,WP szybkie |
09-03 09-03 | XIV Mistrzostwa Gdyni Juniorów w Szachach Szybkich
Gdynia [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,PO szybkie |
09-03 09-03 | XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 -Turniej #3 - dziewczynki
KOŁOBRZEG [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,ZP blitz |
09-03 09-03 | XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 - Turniej #3
KOŁOBRZEG [aktualizacja:12-03-2019] | Poland,ZP blitz |
09-03 09-03 | XV Mistrzostwa Gdyni Juniorów w Szachach Szybkich A najmłodsi
Gdynia [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,PO szybkie |
09-03 10-03 | XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - JUNIOR
Kraków [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,MP klasyczne |
09-03 10-03 | XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - OPEN FIDE
Kraków [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,MP klasyczneFIDE |
09-03 10-03 | XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - OPEN PZSz
Kraków [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,MP klasyczne |
09-03 09-03 | XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - U08
Kraków [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,MP szybkie |
09-03 09-03 | XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - U10
Kraków [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,MP szybkie |
09-03 09-03 | XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - U12
Kraków [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,MP szybkie |
09-03 09-03 | XXI Grand Prix Gryfina 2019 Turniej-2
GRYFINO [aktualizacja:09-03-2019] | Poland,ZP szybkie |
10-03 10-03 | 'Klasyfikacyjne "Pierwsze szlify w Cieszynie" na IV i V kategorię szachową'
Cieszyn [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,SL szybkie |
10-03 10-03 | 7. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2006 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:11-03-2019] | Poland,PL szybkie |
10-03 10-03 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:01-03-2019] | Poland,MA szybkie |
10-03 10-03 | I Tur. z cyklu o Puchar Lublina 2019 w Szachach Błyskawicznych (FIDE BLITZ)
Lublin [aktualizacja:11-03-2019] | Poland,LU blitz |
10-03 10-03 | II Turniej Szachowy SSP nr 2 STO o IV i V kategorię (2003r. i młodsi)
Warszawa [aktualizacja:11-03-2019] | Poland,MA szybkie |
10-03 10-03 | II Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Powiatu Kościerskiego 2019
Lipusz [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,PO szybkie |
10-03 10-03 | III Liga ZZSzach - III zjazd Biesiekierz
Biesiekierz [aktualizacja:22-01-2019] | Poland,ZP drużynowy, klasyczneFIDE |
10-03 10-03 | III Otwarty Turniej Szachowy w Uzdowie
Uzdowo [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,WM szybkie |
10-03 19-03 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących
Ustroń [aktualizacja:21-03-2019] | Poland,SL klasyczne |
10-03 10-03 | IX GRAND PRIX TERESPOLA W SZACHACH 2019 SESJA I ZIMA
TERESPOL [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,LU szybkie |
10-03 19-03 | Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących Turniej B
Ustroń [aktualizacja:26-03-2019] | Poland,SL klasyczne |
10-03 10-03 | Otwarte Mistrzostwa Miasta LUBLIN 2019 do lat 7 Dziewczynki (Szach Królowi)
Lublin [aktualizacja:12-03-2019] | Poland,LU szybkie |
10-03 10-03 | Otwarte Mistrzostwa Miasta LUBLIN 2019 do lat 7 - Chłopcy (Szach Królowi)
Lublin [aktualizacja:12-03-2019] | Poland,LU szybkie |
10-03 10-03 | OTWARTY MARCOWY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
PAWŁOWICE [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,SL szybkie |
10-03 10-03 | Pierwszy Szachowy Puchar Przymierza Rodzin B
Warszawa [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,MA szybkie |
10-03 10-03 | Pierwszy Szachowy Puchar Przymierza Rodzin A
Warszawa [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,MA szybkie |
10-03 10-03 | Turniej Fide o Smatfon
Zabrze [aktualizacja:11-03-2019] | Poland,SL szybkie |
10-03 10-03 | Turniej Juniorów do lat 16 z okazji 100-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego.
Sadki [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,KP szybkie |
10-03 10-03 | Turniej Szachów Szybkich z okazji 100-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego.
Sadki [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,KP szybkie |
10-03 10-03 | Turniej szachowy o puchar Sołtysa Szynwałdu
Szynwałd [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,MP szybkie |
10-03 10-03 | VIII Grand Prix Leszna 2019 - Turniej I
Leszno [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,WP szybkie |
10-03 10-03 | Zacznij z Akademią I turniej klasyfikacyjny na V I IV kat.
Pruszków [aktualizacja:10-03-2019] | Poland,MA szybkie |
11-03 11-03 | 1 Turniej Kl.2ab o Puchary Wójta Łabuń - Mariusza Kukiełki -GP 2019
Łabunie [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,LU szybkie |
11-03 11-03 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:27-02-2019] | Poland,SL szybkie |
11-03 11-03 | I Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:11-03-2019] | Poland,WM blitz |
11-03 11-03 | II Międzyprzedszkolny Turniej szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:11-03-2019] | Poland,WM blitz |
11-03 11-03 | IV Turniej Szachowy o Puchar Durektora SP w Nowej Wsi-Grupa:sp4-6
Nowa Wieś [aktualizacja:11-03-2019] | Poland,MP blitz |
11-03 11-03 | IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP w Nowej Wsi-Grupa:sp1-3
Nowa Wieś [aktualizacja:11-03-2019] | Poland,MP blitz |
11-03 11-03 | IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP w Nowej Wsi-Grupa:sp8-g
Nowa Wieś [aktualizacja:11-03-2019] | Poland,MP blitz |
11-03 18-03 | Mistrzostwa Zespołu Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu. SP klasy IV-VI
Poznań [aktualizacja:11-03-2019] | Poland,WP klasyczne |
11-03 11-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:11-03-2019] | Poland,LU szybkie |
11-03 29-04 | Szachowe Poniedziałki w Przełomie (5)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:14-05-2019] | Poland,MA klasyczne |
12-03 12-03 | 7 Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka - GP 2019
Ulhówek [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,LU szybkie |
12-03 12-03 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 6 Gr-A GIM (ur. w 2005r. i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:12-03-2019] | Poland,MP szybkie |
12-03 12-03 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 6 Gr-B SP-CH (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:12-03-2019] | Poland,MP szybkie |
12-03 12-03 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 6 Gr-C SP-DZ (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:12-03-2019] | Poland,MP szybkie |
12-03 12-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:13-03-2019] | Poland,LU szybkie |
12-03 12-03 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 21
Kraków [aktualizacja:19-03-2019] | Poland,MP blitz |
12-03 12-03 | XXVI Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:12-03-2019] | Poland,PL szybkie |
13-03 13-03 | 2 Turniej Kl. 2-3 o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Łaszczów [aktualizacja:28-03-2019] | Poland,LU szybkie |
13-03 13-03 | 816 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:13-03-2019] | Poland,MP szybkie |
13-03 13-03 | 86 Turniej Warcabowy SP 57
Bydgoszcz [aktualizacja:13-03-2019] | Poland,KP blitz |
13-03 13-03 | III Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy
Olsztyn [aktualizacja:13-03-2019] | Poland,WM blitz |
13-03 13-03 | III Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 5
Starachowice [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,SK blitz |
13-03 13-03 | Szachowa środa nr 10 w Tarnowie - 2019 r.
Tarnów [aktualizacja:13-03-2019] | Poland,MP blitz |
13-03 13-03 | Turniej błyskawiczny przy Miustrzostwach Polski Juniorów
Szklarska Poręba [aktualizacja:13-03-2019] | Poland,DS klasyczne |
13-03 13-03 | Turnieje Środowe w SP nr 11 - T12 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [aktualizacja:13-03-2019] | Poland,PL szybkie |
14-03 14-03 | 3 Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika GP 2019
Dołhobyczów [aktualizacja:14-03-2019] | Poland,LU szybkie |
14-03 14-03 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 15/cykl II
Chrzanów [aktualizacja:15-03-2019] | Poland,MP blitz |
14-03 14-03 | Klub P.Z.Szach. (358 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:14-03-2019] | Poland,MA szybkie |
14-03 14-03 | Mistrzostwa Chojny
Chojna [aktualizacja:15-03-2019] | Poland,ZP blitz |
14-03 14-03 | Szkolna Liga Szachowa SP 36 Turniej IV klasy 1-2
Kraków [aktualizacja:15-03-2019] | Poland,MP blitz |
14-03 14-03 | Szkolna Liga Szachowa SP 36 Turniej IV klasy 3-8
Kraków [aktualizacja:28-03-2019] | Poland,MP blitz |
14-03 14-03 | VI TURNIEJ SZACHOWY KLAS I-III SP IWLA
Iwla [aktualizacja:15-03-2019] | Poland,PK szybkie |
15-03 15-03 | 11. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,PL blitz |
15-03 15-03 | 7 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2019
Moniatycze [aktualizacja:15-03-2019] | Poland,LU szybkie |
15-03 15-03 | Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:28-03-2019] | Poland,DS szybkie |
15-03 15-03 | Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (3)
Koszalin [aktualizacja:12-03-2019] | Poland,ZP blitz |
15-03 15-03 | IV Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:15-03-2019] | Poland,WM blitz |
15-03 29-03 | IV Wiosenny Turniej Szachowy SP1 i MDK
Elbląg [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,WM klasyczne |
15-03 15-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:01-03-2019] | Poland,LU blitz |
15-03 15-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:15-03-2019] | Poland,LU blitz |
15-03 15-03 | PIĄTKOWE BLITZE
Myślibórz [aktualizacja:15-03-2019] | Poland,ZP blitz |
15-03 15-03 | Piątek z Kopernikiem 15.03.2019
Olsztyn [aktualizacja:15-03-2019] | Poland,WM blitz |
15-03 17-03 | SKARBEK - turniej juniorów do 10 lat
Piekary Śląskie [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,SL klasyczne |
15-03 17-03 | SKARBEK - turniej juniorów do 14 lat
Piekary Śląskie [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,SL klasyczne |
15-03 17-03 | SKARBEK - turniej juniorów do 18 lat
Piekary Śląskie [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,SL klasyczne |
15-03 15-03 | W hołdzie Żołnierzom Niezłomnym-Mistrzostwa Radomia PSP Klas 0-III im. majora Franciszka Jerzego Jaskulskiego_ps. Zagończyk
Radom [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,MA szybkie |
15-03 15-03 | W hołdzie Żółnierzom Niezłomnym Mistrzostwa Radomia Szkół Gimnazjalnych im Tadeusza Zielińskiego ps Igła
Radom [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,MA szybkie |
15-03 15-03 | W hołdzie Żołnierzom Niezłomnym Mistrzostwa Radomia PSP kl IV_V im porucznika Aleksandra Młyńskiego ps Dragal
Radom [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,MA szybkie |
15-03 15-03 | W hołdzie Żołnierzom Niezłomnym Mistrzostwa Radomia PSP kl VI_VIII im. sanitariuszki Danuty Siedzikówny ps. Inka
Radom [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,MA szybkie |
15-03 15-03 | W hołdzie Żołnierzom Niezłomnym Mistrzostwa Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych im. rotmistrza Witolda Pileckiego
Radom [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,MA szybkie |
15-03 15-03 | XIII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G09
Puszcza Mariańska [aktualizacja:15-03-2019] | Poland,MA szybkie |
15-03 15-03 | XIII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G11
Puszcza Mariańska [aktualizacja:15-03-2019] | Poland,MA szybkie |
15-03 15-03 | XIII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G13
Puszcza Mariańska [aktualizacja:15-03-2019] | Poland,MA szybkie |
15-03 15-03 | XIII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G15
Puszcza Mariańska [aktualizacja:15-03-2019] | Poland,MA szybkie |
15-03 15-03 | XIII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G18
Puszcza Mariańska [aktualizacja:15-03-2019] | Poland,MA szybkie |
16-03 16-03 | IV Turniej Szachowy o Puchar 50-lecia Libiąża - Open A ogólnodostępny
Libiąż [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,MP szybkie |
16-03 16-03 | IV Turniej Szachowy o Puchar 50-lecia Libiąża - Open B do lat 11 (2008 i młodsi)
Libiąż [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,MP szybkie |
16-03 16-03 | IV Turniej Szachowy o Puchar 50-lecia Libiąża - Open C do lat 8 (2011 i młodsi)
Libiąż [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,MP szybkie |
16-03 16-03 | 24. Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Stoczka
Białystok [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,PL szybkie |
16-03 16-03 | 6 runda III Edycji Podlaskiej Ligii Przedszkolnej SP Nr 9 ul. Legionowa 7
SP Nr 9 ul. Legionowa 7 [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,PL szybkie |
16-03 16-03 | Żorska Liga Szachowa Juniorów Aktualna kolejka 2/6 Marzec 2019
Żory [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,SL blitz |
16-03 01-06 | Żorska Liga Szachowa Seniorów Aktualna kolejka 2/6 Marzec 2019
Żory [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,SL szybkie |
16-03 16-03 | Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,DS szybkie |
16-03 16-03 | DRUGI KROK SZACHOWY grupa niebieska (2005-2003)
Marzenin [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,WP szybkie |
16-03 16-03 | DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO-10+13
TORUŃ [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,KP szybkie |
16-03 16-03 | DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO-do13 lat
TORUŃ [aktualizacja:14-03-2019] | Poland,KP szybkie |
16-03 16-03 | DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO-do7 lat
TORUŃ [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,KP szybkie |
16-03 16-02 | Finał Wojewódzki "Złota Wieża"
Sieradz [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,LD drużynowy, szybkie |
16-03 16-03 | Grand Prix - turniej V - gr.A
Gorlice [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,MP szybkie |
16-03 16-03 | Grand Prix Nowego Tomyśla w 2019r. - Turniej II
Nowy Tomyśl [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,WP szybkie |
16-03 16-03 | Grand Prix- turniej IV - gr.B
Gorlice [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,MP szybkie |
16-03 16-03 | II Amatorski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Koronowa - juniorzy OPEN B
Koronowo [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,KP szybkie |
16-03 16-03 | II Amatorski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Koronowa - OPEN A
Koronowo [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,KP szybkie |
16-03 16-03 | II Grand Prix Starogardu Gdańskiego 2019 r.
Starogard Gdański [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,PO szybkie |
16-03 16-03 | IV Turniej Weekendowy FIDE - Turniej juniorów
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:26-03-2019] | Poland,SK szybkie |
16-03 17-03 | IV Turniej Weekendowy FIDE - Turniej OPEN
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:20-03-2019] | Poland,SK klasyczneFIDE |
16-03 16-03 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,SL szybkie |
16-03 16-03 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,SL szybkie |
16-03 16-03 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,SL klasyczne |
16-03 16-03 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,SL szybkie |
16-03 16-03 | Marcowy Turniej Szachowy w SP nr 7 w Świdniku
Świdnik [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,LU szybkie |
16-03 16-03 | Marcowy Wyścig po kategorię grupa C
Wrocław [aktualizacja:18-03-2019] | Poland,DS klasyczne |
16-03 17-03 | Marcowy Wyścig po Kategorie - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:18-03-2019] | Poland,DS klasyczne |
16-03 17-03 | Marcowy Wyścig po Kategorie - Grupa B
Wrocław [aktualizacja:18-03-2019] | Poland,DS klasyczne |
16-03 16-03 | Marcowy Wyścig po Kategorie - Grupa D
Wrocław [aktualizacja:18-03-2019] | Poland,DS szybkie |
16-03 16-03 | Młode Talenty dzieci rocznik 2008 i mlodsi do rank. 1400 do IV CH III DZ
Poznań [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,WP szybkie |
16-03 23-03 | MÓJ PIERWSZY MAT dzieci rocznik 2010 i młodsi bez kategorii
Poznań [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,WP szybkie |
16-03 16-03 | Mistrzostwa Ciechanowa do lat 8. 2019
Ciechanów [aktualizacja:26-03-2019] | Poland,MA blitz |
16-03 16-03 | Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2019 - kobiety i juniorzy
Żarów [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,DS szybkie |
16-03 16-03 | Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2019 - młodziczki i młodzicy
Żarów [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,DS szybkie |
16-03 16-03 | Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2019 - seniorzy
Żarów [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,DS szybkie |
16-03 17-03 | Mistrzostwa Miasta i Gminy
Strzelce Kraj [aktualizacja:20-03-2019] | Poland,LB szybkie |
16-03 16-03 | Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - VI kolejka - I edycja
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,WM szybkie |
16-03 16-03 | Olsztyńska Liga Szachowa Przedszkolaków - 5 kolejka
Oolsztyn [aktualizacja:18-03-2019] | Poland,WM szybkie |
16-03 17-03 | Ostatni Turniej Zimy 2019 - SZACHY KLASYCZNE NA KATEGORIE
Łódź [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,LD klasyczne |
16-03 16-03 | Otwarte Szachowe Mistrzostw Królewskiego Miasta Dobczyce gr. C - junior
Dobczyce [aktualizacja:20-03-2019] | Poland,MP szybkie |
16-03 17-03 | Otwarte Szachowe Mistrzostwa Królewskiego Miasta Dobczyce gr. A - open FIDE
Dobczyce [aktualizacja:20-03-2019] | Poland,MP klasyczneFIDE |
16-03 17-03 | Otwarte Szachowe Mistrzostwa Królewskiego Miasta Dobczyce gr. B - junior
Dobczyce [aktualizacja:20-03-2019] | Poland,MP klasyczne |
16-03 16-03 | PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa żółta (2009 i młodsi)
Marzenin [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,WP szybkie |
16-03 16-03 | PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa zielona (2006-2008)
Marzenin [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,WP szybkie |
16-03 16-03 | Turniej eliminacyjny juniorów klubu KS SZACHOWNICA Rzeszów
Rzeszów [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,PK szybkie |
16-03 16-03 | Turniej klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,WM klasyczne |
16-03 17-03 | Turniej klasyfikacyjny 1250-1400
Olsztyn [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,WM klasyczne |
16-03 17-03 | Turniej klasyfikacyjny 1600-1700
Olsztyn [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,WM klasyczne |
16-03 17-03 | Turniej Klasyfikacyjny na III oraz II Kategorię
Otwock [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,MA klasyczne |
16-03 16-03 | Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Otwock [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,MA szybkie |
16-03 16-03 | Turniej na V i IV kat. o Puchar Burmistrza Wołomina
Wołomin [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,MA szybkie |
16-03 17-03 | Turniej o Puchar Burmistrza Wołomina (na III II kat i I kob)
Wołomin [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,MA klasyczne |
16-03 16-03 | Turniej szachowy Lisek szachownicy II Lista zamknięta
Lisia Góra [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,MP klasyczne |
16-03 16-03 | Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Rogowo grupa A open
Rogowo [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,KP szybkie |
16-03 16-03 | Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Żołnierzy Wyklętych
Lubin [aktualizacja:21-03-2019] | Poland szybkie |
16-03 16-03 | Turniej Weekendowy - Grupa B
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:20-03-2019] | Poland,LB szybkie |
16-03 17-03 | V MISTRZOSTWA GMINY STĘSZEW FIDE-OPEN 16-17.03.2019 STĘSZEW
STĘSZEW [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,WP klasyczne |
16-03 17-03 | V MISTRZOSTWA GMINY STĘSZEW KLASYFIKACYJNY od bk-III kat. 16-17.03.2019 STĘSZEW
STĘSZEW [aktualizacja:18-03-2019] | Poland,WP klasyczne |
16-03 16-03 | VI "Lis Szachownicy" w Lisiej Górze
Lisia Góra [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,MP szybkie |
16-03 16-03 | VI GRAND PRIX PŁOCKA W SZACHACH 2018/2019
Płock [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,MA szybkie |
16-03 16-03 | VI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI PRACOWNIKÓW OŚWIATY W SZACHACH SZYBKICH - Amatorzy
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:15-03-2019] | Poland,SL szybkie |
16-03 16-03 | VI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI PRACOWNIKÓW OŚWIATY W SZACHACH SZYBKICH - T.Główny
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,SL szybkie |
16-03 16-03 | VI Turniej Powiatu_Grand Prix 2019
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,LU szybkie |
16-03 17-03 | VIII Memoriał im. Janusza Heka - Turniej B
Puszcza Mariańska [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,MA klasyczne |
16-03 16-03 | Wielobój Sołectw Gminy Zbrosławice- szachy
Zbrosławice [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,SL drużynowy, szybkie |
16-03 16-03 | Wiosenny Turniej Szachowy dla dzieci
Koszalin [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,ZP blitz |
16-03 16-03 | X Szachowy Memoriał Eugeniusza Paśnikowskiego
Radzyń Podlaski [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,LU szybkie |
16-03 16-03 | XI Grand Prix Szkół Podstawowych - Turniej #6
KOŁOBRZEG [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,ZP szybkie |
16-03 16-03 | XXI Grand Prix Gryfina 2019 Turniej-3
GRYFINO [aktualizacja:16-03-2019] | Poland,ZP szybkie |
16-03 17-03 | Zacznij z Akademią turniej klasyfikacyjny na II I III kategorie
Pruszków [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,MA klasyczne |
16-03 16-03 | Zostań Szachowym Mistrzem 2019 - grupa A
Niemysłowice [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,OP szybkie |
16-03 16-03 | Zostań Szachowym Mistrzem 2019 - grupa B
Niemysłowice [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,OP szybkie |
16-03 16-03 | Zostań Szachowym Mistrzem 2019 - grupa C
Niemysłowice [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,OP szybkie |
16-03 16-03 | Zostań Szachowym Mistrzem 2019 - grupa D
Niemysłowice [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,OP szybkie |
16-03 16-03 | Zostań Szachowym Mistrzem 2019 - grupa E
Niemysłowice [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,OP szybkie |
17-03 17-03 | 06. GP Chylice-Piaseczno Aktywne III 2019
Piaseczno [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,MA szybkie |
17-03 17-03 | 6 GP 2018/19 Klubu Raszyn 17III2019
Poznań [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,WP szybkie |
17-03 17-03 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:01-03-2019] | Poland,MA szybkie |
17-03 17-03 | I Błyskawiczne Szachowe GRAND PRIX - Galeria Echo w Kielcach - turniej 3
Galeria Echo - Kielce [aktualizacja:18-03-2019] | Poland,SK blitz |
17-03 17-03 | I MEMORIAŁ RYSZARDA NOWICKIEGO GRUPA 10
Ostrowiec Świętokrzyski [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,SK szybkie |
17-03 17-03 | I MEMORIAŁ RYSZARDA NOWICKIEGO GRUPA 14
Ostrowiec Świetokrzyski [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,SK szybkie |
17-03 17-03 | I MEMORIAŁ RYSZARDA NOWICKIEGO GRUPA 18
Ostrowiec Świętokrzyski [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,SK szybkie |
17-03 17-03 | I MEMORIAŁ RYSZARDA NOWICKIEGO GRUPA 8
Ostrowiec Świetokrzyski [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,SK szybkie |
17-03 17-03 | I MEMORIAŁ RYSZARDA NOWICKIEGO GRUPA OPEN
Ostrowiec Świętokrzyski [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,SK szybkie |
17-03 17-03 | IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Zambrowa
ZAMBRÓW [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,PL szybkie |
17-03 17-03 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - TURNIEJ POWIATOWY PZ LZS CZ-WA
Konopiska [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,SL szybkie |
17-03 17-03 | PRZEDWIOŚNIE TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW DO LAT12
Rybnik [aktualizacja:19-03-2019] | Poland,SL szybkie |
17-03 17-03 | Turniej dla dzieci o Puchar Burmistrza Wołomina (na V i IV kat)
Wołomin [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,MA szybkie |
17-03 17-03 | Turniej odwołany Turniej w Trzebiatowie odwołany - organizator - Jerzy Wasylów - nie żyje Turniej o Puchar Burmistrza Trzebiatowa
Trzebiatów [aktualizacja:15-03-2019] | Poland,ZP szybkie |
17-03 17-03 | TURNIEJ SZACHOWY 38 lecie załozenia w 1981 roku sekcji szchowej przy LZS KORDIA
BLIŻYN [aktualizacja:15-03-2019] | Poland,SK szybkie |
17-03 17-03 | Turniej szachowy o puchar Sołtysa Łękawicy
Łękawica [aktualizacja:18-03-2019] | Poland,MP szybkie |
17-03 17-03 | V Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty - gr B
Sokółka [aktualizacja:18-03-2019] | Poland,PL szybkie |
17-03 17-03 | V Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty - gr A
Sokółka [aktualizacja:18-03-2019] | Poland,PL szybkie |
17-03 17-03 | VI Ogólnopolski Zimowy Turniej o Puchar Prezydenta Kalisza - gr. 1000-1400
Kalisz [aktualizacja:18-03-2019] | Poland,WP szybkie |
17-03 17-03 | VI Ogólnopolski Zimowy Turniej o Puchar Prezydenta Kalisza - gr. 1600 i więcej
Kalisz [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,WP szybkie |
17-03 17-03 | VIII Memoriał im. Janusza Heka - Turniej C
Puszcza Mariańska [aktualizacja:21-03-2019] | Poland,MA szybkie |
17-03 17-03 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D07/C07
Mielec [aktualizacja:25-03-2019] | Poland,PK szybkie |
17-03 17-03 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D09/C09
Mielec [aktualizacja:25-03-2019] | Poland,PK szybkie |
17-03 17-03 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D11/C11
Mielec [aktualizacja:25-03-2019] | Poland,PK klasyczne |
17-03 17-03 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D15/C15
Mielec [aktualizacja:25-03-2019] | Poland,PK szybkie |
17-03 17-03 | XVI Indywidualne Mistrzostwa MDK w szachach
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,MA szybkie |
17-03 17-03 | XVIII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOKSiT - dzieci 2009 i młodsze
POLAŃCZYK [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,PK szybkie |
17-03 17-03 | XVIII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOKSiT - Polańczyk- grupa OPEN
POLAŃCZYK [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,PK szybkie |
17-03 17-03 | XXI Mistrzostwa Woj. Podl. Pracowników Oświaty Nauki i Wychowania oraz emerytów
Białystok [aktualizacja:18-03-2019] | Poland,PL szybkie |
17-03 17-03 | XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. A - OPEN (wszyscy chętni - mł. szkolna i gimnazjalna) - zgłoszony do FIDE - T7
Suwałki [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,PL szybkie |
17-03 17-03 | XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. B do lat 11 (2008 i mł.) - T7
Suwałki [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,PL szybkie |
17-03 17-03 | XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. C do lat 9 (2010 i mł.) - T7
Suwałki [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,PL szybkie |
17-03 17-03 | XXXVII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOK w Wiśniewie
Wiśniew [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,MA szybkie |
17-03 17-03 | XXXVII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOK w Wiśniewie-juniorzy do lat 10
Wiśniew [aktualizacja:17-03-2019] | Poland,MA szybkie |
18-03 18-03 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:27-02-2019] | Poland,SL szybkie |
18-03 18-03 | III Turniej Szachowy w Przedszkolu nr 42
Kraków [aktualizacja:18-03-2019] | Poland,MP blitz |
18-03 18-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:18-03-2019] | Poland,LU klasyczne |
19-03 19-03 | Grand-Prix AGH Kraków - turniej nr 1
Kraków [aktualizacja:18-03-2019] | Poland,MP blitz |
19-03 19-03 | II Mistrzostwa Przedszkola Prywatnego "Urwis" w szachach
Olsztyn [aktualizacja:19-03-2019] | Poland,WM blitz |
19-03 19-03 | IX Wiosenny Turniej "Piłsudski też grał w szachy"
Brzeg [aktualizacja:19-03-2019] | Poland,OP szybkie |
19-03 19-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:19-03-2019] | Poland,LU szybkie |
19-03 19-03 | V Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:19-03-2019] | Poland,WM blitz |
19-03 19-03 | VI Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:19-03-2019] | Poland,WM blitz |
19-03 19-03 | VIII Gminny Turniej Szachowy pod Patronatem Wójta Gminy Kąkolewnica
Brzozowica Duża [aktualizacja:19-03-2019] | Poland,LU blitz |
19-03 19-03 | VIII Indywidualne Mistrzostwa Płocka Szkół Ponadgimnazjalnych i Branżowych
PŁOCK [aktualizacja:18-03-2019] | Poland,MA klasyczne |
19-03 19-03 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 23
Kraków [aktualizacja:19-03-2019] | Poland,MP blitz |
19-03 19-03 | XXVII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:19-03-2019] | Poland,PL szybkie |
20-03 20-03 | Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Żołnierzy Wyklętych - od 7 klasy
Lubin [aktualizacja:21-03-2019] | Poland szybkie |
20-03 20-03 | 817 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:20-03-2019] | Poland,MP szybkie |
20-03 20-03 | Grand Prix WARZELNI PIWA Turniej IV Sezon 6
Bydgoszcz [aktualizacja:20-03-2019] | Poland,KP blitz |
20-03 20-03 | IX Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 6
Starachowice [aktualizacja:21-03-2019] | Poland,SK blitz |
20-03 20-03 | Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe pod Patronatem Burmistrza Przemkowa GR. A
Przemków [aktualizacja:21-03-2019] | Poland,DS szybkie |
20-03 20-03 | Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe pod Patronatem Burmistrza Przemkowa GR. B
Przemków [aktualizacja:21-03-2019] | Poland,DS szybkie |
20-03 20-03 | Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe pod Patronatem Burmistrza Przemkowa GR. C
Przemków [aktualizacja:21-03-2019] | Poland,DS szybkie |
20-03 20-03 | Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe pod Patronatem Burmistrza Przemkowa GR. D
Przemków [aktualizacja:21-03-2019] | Poland,DS szybkie |
20-03 20-03 | Szachowa środa w Tarnowie nr 11 - 2019
Tarnów [aktualizacja:20-03-2019] | Poland,MP blitz |
20-03 13-06 | Turniej 1250 na 1400
Chylice [aktualizacja:19-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
20-03 20-03 | Turnieje Środowe w SP nr 11 - T13 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [aktualizacja:20-03-2019] | Poland,PL blitz |
20-03 20-03 | Turnieje Środowe w SP nr 11 - T14 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [aktualizacja:27-03-2019] | Poland,PL blitz |
20-03 20-03 | Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - chłopcy klasy I-III
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:20-03-2019] | Poland,LU szybkie |
20-03 20-03 | Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - chłopcy klasy IV-VI
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:21-03-2019] | Poland,LU szybkie |
20-03 20-03 | Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - dziewczęta klasy I-III
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:20-03-2019] | Poland,LU szybkie |
20-03 20-03 | Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - dziewczęta klasy IV-VI
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:20-03-2019] | Poland,LU szybkie |
21-03 21-03 | Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Żołnierzy Wyklętych - kl. 4 - 6
Lubin [aktualizacja:21-03-2019] | Poland szybkie |
21-03 21-03 | 2. Szachowe Otwarte Mistrzostwa SP nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku
Malbork [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,PO szybkie |
21-03 21-03 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 1/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:21-03-2019] | Poland,MP blitz |
21-03 21-03 | IV Wiosenny Turniej Szachowy o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Tuchowie
Tuchów [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,MP blitz |
21-03 21-03 | IX GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - Turniej nr 1
Iwla [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,PK szybkie |
21-03 21-03 | Klub P.Z.Szach. (359 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:21-03-2019] | Poland,MA szybkie |
21-03 21-03 | Międzyszkolny Turniej Szachowy Szkół Średnich
Wałbrzych [aktualizacja:21-03-2019] | Poland,DS szybkie |
21-03 21-03 | Turniej Wiosenny o Puchar Wójta Bakałarzewa
Bakałarzewo [aktualizacja:21-03-2019] | Poland,PL szybkie |
21-03 21-03 | VII Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:21-03-2019] | Poland,WM blitz |
21-03 21-03 | Wiosenny Turniej Szachowy
Czeremcha [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,PL szybkie |
21-03 21-03 | Wiosenny Turniej Szachowy
Czeremcha [aktualizacja:27-03-2019] | Poland,PL szybkie |
21-03 21-03 | Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - chłopcy klasy VII_VIII_GIM
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:21-03-2019] | Poland,LU szybkie |
21-03 21-03 | Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - dziewczęta klasy VII_VIII_GIM
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:21-03-2019] | Poland,LU szybkie |
22-03 22-03 | 12. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,PL szybkie |
22-03 22-03 | 2 Turniej o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Nabróż [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,LU szybkie |
22-03 22-03 | AMW P'5 II rzut 22III2019
Poznań [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,WP blitz |
22-03 22-03 | Grand Prix Gimnazjów oraz Szkół Średnich w Szachach na rok 2018-2019
Lubsko [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,LB szybkie |
22-03 22-03 | Grand Prix Szkół Podstawowych w Szachach na rok 2018-2019
Lubsko [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,LB szybkie |
22-03 22-03 | Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (4)
Koszalin [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,ZP blitz |
22-03 22-03 | Grnd Prix Polonii Wroclaw Blitz
Wrocław [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,DS blitz |
22-03 22-03 | I Międzyprzedszkolny TSz "Akademii Szachowej Roszada" - Koszary Funka
Olsztyn [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,WM blitz |
22-03 22-03 | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół średnich - kobiety
Żnin [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,KP szybkie |
22-03 22-03 | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół średnich - mężczyźni
Żnin [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,KP szybkie |
22-03 22-03 | IV Grand Prix Chrzanowa 5 turniej
Chrzanów [aktualizacja:25-03-2019] | Poland,MP blitz |
22-03 22-03 | MAMO TATO ZAGRAJMY W SZACHY - turniej X
Białystok [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,PL blitz |
22-03 22-03 | Piątek z Kopernikiem 22.03.2019
Olsztyn [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,WM blitz |
22-03 22-03 | Puchar Prezesa Oddziału Okręgowego PCK w Bydgoszczy
Łysomice [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,KP blitz |
22-03 22-03 | Turniej charytatywny "PODARUJMY ODDECH LEONOWI" - Zbąszyń 22.03.2019
Zbąszyń [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,WP blitz |
22-03 22-03 | Turniej Małych Arcymistrzów klasy trzecie
Żory [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,SL blitz |
22-03 23-03 | TURNIEJ PRZYJAŹNI POLSKO-WĘGIERSKIEJ
KIELCE [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,SK szybkie |
22-03 23-03 | TURNIEJ PRZYJAŹNI POLSKO-WĘGIERSKIEJ - Grupa dla dzieci do 10 lat i maks. IV kat
KIELCE [aktualizacja:01-04-2019] | Poland,SK szybkie |
22-03 23-03 | TURNIEJ PRZYJAŹNI POLSKO-WĘGIERSKIEJ - Grupa dla III i IV kategorii
KIELCE [aktualizacja:01-04-2019] | Poland,SK klasyczne |
22-03 22-03 | VIII Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,WM blitz |
22-03 22-03 | XXI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,WP szybkie |
23-03 24-03 | Turniej na kategorię III i II SP 353 Wesoła -gr.D
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,MA klasyczne |
23-03 23-03 | "IV Turniej Szachowy HDK PCK o Złotą Kroplę" OPEN
Łódź [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,LD blitz |
23-03 23-03 | "IV Turniej Szachowy HDK PCK o Złotą Kroplę"Juniorzy
Łódź [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,LD blitz |
23-03 23-03 | 7. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2009 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,PL szybkie |
23-03 23-03 | Żarowska Liga Szachowa Klas Pierwszych I runda
Żarów [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,DS klasyczne |
23-03 23-03 | CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia OPEN FIDE
Wrocław [aktualizacja:27-03-2019] | Poland,DS szybkie |
23-03 23-03 | CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia Turniej do lat 9
Wrocław [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,DS szybkie |
23-03 23-03 | CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia Turniej OPEN do 1600
Wrocław [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,DS szybkie |
23-03 19-05 | Ekstraliga Śląska Juniorów
Chorzów [aktualizacja:19-05-2019] | Poland,SL drużynowy, klasyczneFIDE |
23-03 19-05 | I Liga Śląska Juniorów
Chorzów [aktualizacja:19-05-2019] | Poland,SL drużynowy, klasyczneFIDE |
23-03 23-03 | I Turniej Grand-Prix Galeria Bronowice Kraków - turniej nr 1
Kraków [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,MP szybkie |
23-03 24-03 | I TURNIEJ NOCNY AKADEMI SZACHOWEJ PRUSZKÓW
PRUSZKÓW [aktualizacja:21-03-2019] | Poland,MA szybkie |
23-03 23-03 | I Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Grybów
Siołkowa [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,MP blitz |
23-03 23-03 | II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - WIŚNIOWA Grupa A OPEN
Wiśniowa [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,MP szybkie |
23-03 23-03 | II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - WIŚNIOWA Grupa B 2004 i młodsi powyżej IV
Wiśniowa [aktualizacja:26-03-2019] | Poland,MP szybkie |
23-03 23-03 | II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego-WIŚNIOWA Grupa C 2004 i młodsi do IV
Wiśniowa [aktualizacja:26-03-2019] | Poland,MP szybkie |
23-03 23-03 | II Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2019 Szach Królowi
Lublin [aktualizacja:25-03-2019] | Poland,LU szybkie |
23-03 23-03 | II TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2019"Szach Królowi"do14 lat
Lublin [aktualizacja:25-03-2019] | Poland,LU szybkie |
23-03 23-03 | II Turniej Wesoła SP 353 -gr.A
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,MA szybkie |
23-03 23-03 | II Turniej Wesoła SP 353 dla dzieci r.2010 i młodsi -gr.B
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,MA szybkie |
23-03 23-03 | III MEMORIAŁ ZBIGNIEWA CHOMICKIEGO
Strzelin [aktualizacja:11-02-2019] | Poland,DS klasyczne |
23-03 24-03 | Indywidualne Mistrzostwa Juniorów województwa lubuskiego - A - Juniorzy do lat 14 16 i 18
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,LB klasyczne |
23-03 24-03 | Indywidualne Mistrzostwa Juniorów województwa lubuskiego - B - Juniorzy do lat 12
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,LB klasyczne |
23-03 24-03 | Indywidualne Mistrzostwa Juniorów województwa lubuskiego - C - Juniorzy do lat 10
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:25-03-2019] | Poland,LB klasyczne |
23-03 23-03 | Indywidualne Mistrzostwa Juniorów województwa lubuskiego - D - Juniorzy do lat 8
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,LB szybkie |
23-03 23-03 | INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR SEDLACZKA 2019
Tarnowskie Góry [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,SL szybkie |
23-03 23-03 | IV Ogólnopolski Memoriał Sebastiana Tekielaka gr. A P'30
Trzebinia Młoszowa [aktualizacja:26-03-2019] | Poland,MP szybkie |
23-03 24-03 | IV Ogólnopolski Memoriał Sebastiana Tekielaka gr. B P'30+30 Fide do 1600 rk
Trzebinia Młoszowa [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,MP klasyczne |
23-03 24-03 | IV Ogólnopolski Memoriał Sebastiana Tekielaka gr. C P'30+30 FIDE od 1700 rk
Trzebinia Młoszowa [aktualizacja:25-03-2019] | Poland,MP klasyczne |
23-03 23-03 | IV Turniej Szachowy HDK PCK o Złotą Kroplę" Juniorzy do rocznika 2010
Łódź [aktualizacja:30-01-2019] | Poland,LD blitz |
23-03 23-03 | IX Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Grupa OPEN
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:25-03-2019] | Poland,PK szybkie |
23-03 23-03 | IX Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Juniorzy 2001-2005r.
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:25-03-2019] | Poland,PK szybkie |
23-03 23-03 | IX Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Juniorzy 2006-2010r.
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,PK szybkie |
23-03 23-03 | IX Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Przedszkolaki
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,PK szybkie |
23-03 23-03 | IX Turniej Szachowy Biblioteki Kraków
Kraków [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,MP szybkie |
23-03 23-03 | LXXXI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,MA szybkie |
23-03 24-03 | Mamo tato zagrajmy o KATEGORIE (9 rund - możliwość zdobycia V i IV kat)
Białystok [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,PL klasyczne |
23-03 24-03 | MINI-ELO Suwałki 2019 (1)
Suwałki [aktualizacja:25-03-2019] | Poland,PL klasyczneFIDE |
23-03 23-03 | Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach - SP klasy IV-VI
OSTRÓW MAZOWIECKA [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,MA szybkie |
23-03 23-03 | Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach - SP - klasy I - III
OSTRÓW MAZOWIECKA [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,MA szybkie |
23-03 23-03 | Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej wSzachach-SP klasy-VII-VIII i Gim
OSTRÓW MAZOWIECKA [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,MA szybkie |
23-03 23-03 | MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU MYŚLIBORSKIEGO
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,ZP szybkie |
23-03 23-03 | O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KŁODZKA dla juniorów do 15 lat
Kłodzko [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,DS szybkie |
23-03 24-03 | Orły Pleszew Open Fide III
Pleszew [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,WP klasyczne |
23-03 23-03 | Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 6 kolejka I liga
Olsztyn [aktualizacja:27-03-2019] | Poland,WM szybkie |
23-03 23-03 | Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 6 kolejka II liga
Olsztyn [aktualizacja:27-03-2019] | Poland,WM szybkie |
23-03 23-03 | Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 6 kolejka III liga
Olsztyn [aktualizacja:27-03-2019] | Poland,WM szybkie |
23-03 23-03 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Świdwińskiego - VII Turniej GP ZZSzach
Połczyn Zdrój [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,ZP szybkie |
23-03 24-03 | Otwarte Mistrzostwa Radomia Seniorów w Szachach' na 2019
Radom [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,MA klasyczne |
23-03 24-03 | Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Starosty Świeckiego
Świecie n/W [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,KP klasyczne |
23-03 24-03 | Pleszew Open Fide III B
Pleszew [aktualizacja:26-03-2019] | Poland,WP klasyczne |
23-03 23-03 | Sobotni Turniej Szachowy 23 marca 2109 Przemyśl S-KKS
Przemyśl [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,PK blitz |
23-03 24-03 | Strzelce Classic Chess Spring 2019
Strzelce Opolskie [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,OP klasyczneFIDE |
23-03 24-03 | Turniej klasyfikacyjny - Akademia Szachowa w Grajewie
Grajewo [aktualizacja:26-03-2019] | Poland,PL klasyczne |
23-03 23-03 | Turniej o Złotą Kroplę( bez wpisowego) rocznik 2010 i młodsi
Łódź [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,LD blitz |
23-03 23-03 | V Dzielnicowy Turniej Szachowy dla Szkół Podstawowych Skok po kategorię
Warszawa [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,MA szybkie |
23-03 23-03 | V Turniej Szachowy Pamięci Łukowskich Żołnierzy Wyklętych
Krynka [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,LU szybkie |
23-03 23-03 | VIII Grand Prix Leszna 2019 - Turniej II
Leszno [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,WP szybkie |
23-03 23-03 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,DS szybkie |
23-03 23-03 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,DS szybkie |
23-03 23-03 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,DS szybkie |
23-03 23-03 | XX DI LZS - powiatowy finał turnieju o Złotą Wieżę (Juniorzy - ur. 2002 i mł.)
Oława [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,DS szybkie |
23-03 23-03 | XX DI LZS - powiatowy finał turnieju o Złotą Wieżę (Młodzicy - ur. 2008 i mł.)
Oława [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,DS szybkie |
23-03 23-03 | XX DI LZS - powiatowy finał turnieju o Złotą Wieżę (Seniorzy - ur. 2001 i st.)
Oława [aktualizacja:23-03-2019] | Poland,DS szybkie |
23-03 24-03 | XXIII Mistrzostwa Polski Honorowych Dawców Krwi PCK - Drużynowe
Łysomice [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,KP drużynowy, szybkie |
23-03 23-03 | XXIII Mistrzostwa Polski Honorowych Dawców Krwi PCK - Indywidualne
Łysomice [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,KP szybkie |
24-03 24-03 | Turniej na kategorię V i IV SP 353 Wesoła -gr.C
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:25-03-2019] | Poland,MA klasyczne |
24-03 24-03 | 7. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 1999 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,PL szybkie |
24-03 24-03 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:01-03-2019] | Poland,MA szybkie |
24-03 28-04 | III Liga Wojewódzka w Szachach Klasycznych
Bełchatów [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,LD drużynowy, klasyczne |
24-03 24-03 | Mistrzostwa Regionu Oldbojów 2019
Włocławek [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,KP szybkie |
24-03 31-03 | Niedzielny Turniej w Ożarowie - nr 1
Ożarów [aktualizacja:01-04-2019] | Poland,LU szybkie |
24-03 24-03 | VI Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 1
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:26-03-2019] | Poland,LU szybkie |
24-03 24-03 | Wojewódzkie Igrzyska LZS - grupa kobiet
Bilcza k. Kielc [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,SK blitz |
24-03 24-03 | Wojewódzkie Igrzyska LZS - grupa mężczyzn
Bilcza k. Kielc [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,SK blitz |
24-03 24-03 | XI Turniej Szachowy im. Dariusza Lusio 2019 Grupa A Seniorzy
Kosienice [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,PK szybkie |
24-03 24-03 | XI Turniej Szachowy im. Dariusza Lusio 2019 Grupa B Juniorzy - BLITZ
Kosienice [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,PK blitz |
24-03 24-03 | XI Turniej Szachowy im. Dariusza Lusio 2019 Grupa B Juniorzy ur. 2001 i mł.
Kosienice [aktualizacja:24-03-2019] | Poland,PK szybkie |
24-03 24-03 | XXX RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY RYBNIK OPEN
Rybnik [aktualizacja:26-03-2019] | Poland,SL szybkie |
25-03 25-03 | I Mistrzostwa Neo Montessori School
Myślenice [aktualizacja:25-03-2019] | Poland,MP blitz |
25-03 25-03 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:27-02-2019] | Poland,SL szybkie |
25-03 25-03 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 3. Turniej
Wrocław [aktualizacja:26-03-2019] | Poland,DS szybkie |
25-03 25-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:25-03-2019] | Poland,LU szybkie |
25-03 26-03 | Turniej klasyfikacyjny SP 189
Warszawa Rembertów [aktualizacja:26-03-2019] | Poland,MA szybkie |
26-03 26-03 | 52 WOM Szkolny - eliminacje Bemowo
Warszawa [aktualizacja:26-03-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
26-03 26-03 | Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium 2019 - turniej nr 1
Rzeszów [aktualizacja:26-03-2019] | Poland,PK szybkie |
26-03 26-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:26-03-2019] | Poland,LU szybkie |
26-03 26-03 | Szkolna Liga Szachowa Supraśl Turniej Nr 2
Supraśl [aktualizacja:27-03-2019] | Poland,PL blitz |
26-03 26-03 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 24
Kraków [aktualizacja:26-03-2019] | Poland,MP blitz |
26-03 26-03 | XXVIII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:26-03-2019] | Poland,PL szybkie |
27-03 27-03 | 818 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:27-03-2019] | Poland,MP szybkie |
27-03 27-03 | I Turniej Szachowy o Mistrzostwo Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie
Krosno [aktualizacja:01-04-2019] | Poland,PK szybkie |
27-03 27-03 | Mistrzostwa Szczecina w Szachach Szkół Ponadgimnazjalnych
Szczecin [aktualizacja:27-03-2019] | Poland,ZP szybkie |
27-03 27-03 | Szachowa środa w Tarnowie nr 12 - 2019
Tarnów [aktualizacja:27-03-2019] | Poland,MP blitz |
28-03 28-03 | 3/1 Turniej Kl.1ab o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Łaszczów [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,LU szybkie |
28-03 28-03 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 2/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:28-03-2019] | Poland,MP blitz |
28-03 28-03 | III SĄCZOWSKI TURNIEJU SZCHOWY DLA DZIECI "SZACH-MAT"
Sączów [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,SL szybkie |
28-03 28-03 | Indywidualne Igrzyska Młodzieży Szkolnej powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:28-03-2019] | Poland,PK szybkie |
28-03 28-03 | IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych
Siedlce [aktualizacja:02-04-2019] | Poland,MA blitz |
28-03 28-03 | Klub P.Z.Szach. (360 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:28-03-2019] | Poland,MA szybkie |
28-03 28-03 | Mistrzostwa Zespołu Szkół w Mściszewicach w Szachach
Msciszewice [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,PO blitz |
28-03 28-03 | Turniej Miesięczny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom - Marzec 2019
Bytom [aktualizacja:28-03-2019] | Poland,SL blitz |
29-03 29-03 | 1/3 Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika GP 2019
Hulcze [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,LU szybkie |
29-03 29-03 | 13. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,PL blitz |
29-03 29-03 | BLITZOWE PIĄTKI III
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,ZP blitz |
29-03 29-03 | Gr.A Grand Prix XII -2 _ UKS - G4 ( rocznik 2010 do 2003 )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:26-04-2019] | Poland,SL szybkie |
29-03 29-03 | Gr.B Grand Prix XII -2 UKS - G4 ( rocznik 2011 i młodsi )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,SL szybkie |
29-03 29-03 | Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,DS szybkie |
29-03 29-03 | Grandprix nr 2
Jaworzno [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,SL blitz |
29-03 29-03 | Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (5)
Koszalin [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,ZP blitz |
29-03 29-03 | IV Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Nocy Matematyki
Bytow [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,PO blitz |
29-03 29-03 | Królewskie Rozgrywki - grupa A
Myślenice [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,MP blitz |
29-03 29-03 | Królewskie Rozgrywki - grupa B
Myślenice [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,MP blitz |
29-03 29-03 | Lubartowska Liga Szachowa 2019 (3z10)
Lubartów [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,LU szybkie |
29-03 29-03 | MARCOWY TURNIEJ JUNIORÓW
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,ZP blitz |
29-03 29-03 | Mistrzostwa Pow. Węgrowskiego Szkół Podst. w Szachach Szybkich na rok 2019
WĘGRÓW [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MA szybkie |
29-03 29-03 | Mstrzostwa marca w KTS Kalisz - do lat 14 (ranking 1000-1400)
Kalisz [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,WP szybkie |
29-03 29-03 | Mstrzostwa marca w KTS Kalisz - OPEN
Kalisz [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,WP szybkie |
29-03 29-03 | OTWARTA LIGA SZKOLNA gr A - zawodnicy ur. w roku 2010 lub młodsi do rank. 1250
Staniątki- Dom Weselny ANSON [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,MP blitz |
29-03 29-03 | OTWARTA LIGA SZKOLNA gr B - zawodnicy ur. w roku 2006 lub młodsi do rank. 1400
Staniątki- Dom Weselny ANSON [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,MP blitz |
29-03 29-03 | OTWARTA LIGA SZKOLNA gr C - OPEN z rank. powyżej 1400 także dorośli
Staniątki- Dom Weselny ANSON [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,MP blitz |
29-03 29-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:22-03-2019] | Poland,LU blitz |
29-03 29-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,LU szybkie |
29-03 29-03 | Piątek z Kopernikiem 29.03.2019
Olsztyn [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,WM blitz |
29-03 29-03 | Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Prabutach
Prabuty [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,PO blitz |
29-03 29-03 | Skoczek Sto-ósemki
Wroclaw [aktualizacja:02-04-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
29-03 29-03 | Turniej Szachowy BROWAR DUKLA
Dukla [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,PK blitz |
29-03 29-03 | XXVII CYKL GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH- Turniej 3- Kl. 5-8
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,SL szybkie |
29-03 29-03 | XXVII CYKL GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH- TURNIEJ 3- KL.0-4
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,SL szybkie |
29-03 29-03 | XXVII CYKL GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH- TURNIEJ 3- SZ. PONADPODSTAWOWE
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,SL szybkie |
30-03 31-03 | VIII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 11 (2008 i młodsi) - P'60
Katowice [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,SL klasyczne |
30-03 31-03 | VIII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open B do lat 9 (2010 i młodsi) - P'60
Katowice [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,SL klasyczne |
30-03 31-03 | "III Turniej Klasyfikacyjny w SP6 Zamość" - turniej na II kategorię szachową
Zamość [aktualizacja:01-04-2019] | Poland,LU klasyczne |
30-03 31-03 | "III Turniej Klasyfikacyjny w SP6 Zamość" - turniej na III kategorię szachową
Zamość [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,LU klasyczne |
30-03 30-03 | "Matujemy Króla" grupa B
Włoszakowice [aktualizacja:11-03-2019] | Poland,WP szybkie |
30-03 30-03 | "Matujemy Króla" grupa C
Włoszakowice [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,WP szybkie |
30-03 30-03 | "MATUJEMY KRÓLA"- Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny
Włoszakowice [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,WP szybkie |
30-03 30-03 | "Sobota z KKSz-em" sezon VII turniej 6
Kraków [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MP blitz |
30-03 30-03 | 100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę - grupa A
Zabrzeg [aktualizacja:28-03-2019] | Poland,SL blitz |
30-03 30-03 | 100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę - grupa B
Zabrzeg [aktualizacja:28-03-2019] | Poland,SL blitz |
30-03 30-03 | 100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę - grupa C
Zabrzeg [aktualizacja:28-03-2019] | Poland,SL blitz |
30-03 30-03 | 13. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Chłopców do lat 7
Białystok [aktualizacja:01-04-2019] | Poland,PL szybkie |
30-03 30-03 | 13. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 7
Białystok [aktualizacja:01-04-2019] | Poland,PL szybkie |
30-03 30-03 | 27 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia dla dzieci - Grupa D
Wrocław [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,DS szybkie |
30-03 30-03 | 27 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia dla dzieci - Grupa E
Wrocław [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,DS szybkie |
30-03 30-03 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach dla dzieci - Grupa F
Wrocław [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,DS szybkie |
30-03 30-03 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia Mlodziezy - Grupa A (do lat 14)
Wroclaw [aktualizacja:11-04-2019] | Poland,DS szybkie |
30-03 30-03 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia Mlodziezy - Grupa B (do lat 11)
Wroclaw [aktualizacja:11-04-2019] | Poland,DS szybkie |
30-03 30-03 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia Mlodziezy - Grupa C (do lat 9)
Wroclaw [aktualizacja:11-04-2019] | Poland,DS szybkie |
30-03 30-03 | Żorska Liga Szachowa Juniorów Aktualna kolejka 3/6
Żory [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,SL blitz |
30-03 30-03 | Żorska Liga Szachowa Seniorów kolejka 3/6
Żory [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,SL szybkie |
30-03 30-03 | Drużynowe Mistrzostwa Warszawy Niepublicznych Szkół Podstawowych
Warszawa [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
30-03 30-03 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1000-1100
GDAŃSK [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,PO szybkie |
30-03 31-03 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1400
GDAŃSK [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,PO klasyczne |
30-03 31-03 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,PO klasyczne |
30-03 30-03 | Grand Prix - Turniej V - gr.B
Gorlice [aktualizacja:01-04-2019] | Poland,MP szybkie |
30-03 30-03 | Grand Prix - turniej VI - gr.A
Gorlice [aktualizacja:01-04-2019] | Poland,MP szybkie |
30-03 30-03 | Grand Prix Nowego Tomyśla 2019r. - Turniej III
Nowy Tomyśl [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,WP szybkie |
30-03 30-03 | Grand Prix Wadowic w Szachach o Puchar Burmistrza- Turniej Główny
Wadowice [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,MP blitz |
30-03 30-03 | GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ GRUPA A na FIDE
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,DS szybkie |
30-03 30-03 | GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ Grupa B do 16 lat
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,DS szybkie |
30-03 30-03 | Grand-Prix Gminy Zabierzów do lat 10 - turniej nr 1
Zabierzów [aktualizacja:10-04-2019] | Poland,MP szybkie |
30-03 30-03 | Grand-Prix Gminy Zabierzów do lat 18 - turniej nr 1
Zabierzów [aktualizacja:10-04-2019] | Poland,MP szybkie |
30-03 30-03 | grupa B Matujemy Króla
Włoszakowice [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,WP szybkie |
30-03 30-03 | I Integracyjny Szachowy Memoriał Tadeusza Dwornika
Kraków [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MP blitz |
30-03 30-03 | II Turniej eliminacyjny juniorów klubu KS SZACHOWNICA Rzeszów
Rzeszów [aktualizacja:01-04-2019] | Poland,PK szybkie |
30-03 30-03 | II Turniej Szachowy o Puchar Rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego JP II
Lublin [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,LU szybkie |
30-03 30-03 | III Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,PO szybkie |
30-03 30-03 | IV GRAND PRIX Miasta Katowice - Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 14 -WIOSENNY
Katowice [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,SL szybkie |
30-03 31-03 | IX Memoriał im. prof. Romana Mariana Bugalskiego
Bydgoszcz [aktualizacja:03-04-2019] | Poland,KP klasyczne |
30-03 30-03 | Matujemy Króla Przedszkolaki
Włoszakowice [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,WP szybkie |
30-03 30-03 | Mistrzostwa w Szachach Szkół Podstawowych Gminy Piaseczno C I-II
Piaseczno [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MA szybkie |
30-03 30-03 | Mistrzostwa w Szachach Szkół Podstawowych Gminy Piaseczno C III-IV
Piaseczno [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MA szybkie |
30-03 30-03 | Mistrzostwa w Szachach Szkół Podstawowych Gminy Piaseczno C V-VIII
Piaseczno [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MA szybkie |
30-03 30-03 | Mistrzostwa w Szachach Szkół Podstawowych Gminy Piaseczno D III-IV
Piaseczno [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MA szybkie |
30-03 30-03 | Mistrzostwa w Szachach Szkół Podstawowych Gminy Piaseczno D V-VIII
Piaseczno [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MA szybkie |
30-03 30-03 | Mistrzostwa w Szachach Szkół Podstawowych Gminy Piaseczno D-I-II
Piaseczno [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MA szybkie |
30-03 30-03 | MLS KONIN TEAM RAPID FIDE MASTERS 2019 - Otwarty drużynowe mistrzostwa Konina i powiatu Konin w szachach szybkich. Nagrody w grupach rankingowych. ZAPRASZAMY
Konin [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
30-03 30-03 | OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH
GDAŃSK [aktualizacja:11-04-2019] | Poland,PO blitz |
30-03 30-03 | Otwarte Mistrzostwa UKS Żagle OPEN
Józefów k. Warszawy [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MA szybkie |
30-03 30-03 | Otwarte Mistrzostwa UKS Żagle PIERWSZE KROKI
Józefów k. Warszawy [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MA szybkie |
30-03 30-03 | Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Siedliszcza
Siedliszcze [aktualizacja:29-03-2019] | Poland,LU szybkie |
30-03 30-03 | Sieradzka Liga Szachowa 2019 - marzec
Sieradz [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,LD szybkie |
30-03 30-03 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2018-2019 - Turniej 5A (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,SL szybkie |
30-03 30-03 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2018-2019 - Turniej 5B
STRUMIEŃ [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,SL blitz |
30-03 30-03 | Turniej Czekoladowy / Grupa A / 1600+ / FIDE
Jelenia Góra [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,DS szybkie |
30-03 30-03 | Turniej Czekoladowy / Grupa B / 1400
Jelenia Góra [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,DS szybkie |
30-03 30-03 | Turniej Czekoladowy / Grupa C / 1200-1250
Jelenia Góra [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,DS szybkie |
30-03 30-03 | Turniej Czekoladowy / Grupa D / 1000-1100
Jelenia Góra [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,DS szybkie |
30-03 30-03 | Turniej dla dzieci do lat 7
Tczew [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,PO szybkie |
30-03 30-03 | Turniej dla Początkujących w Klubie Batory w Otwocku (2007 i młodsi)
Otwock [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MA szybkie |
30-03 30-03 | Turniej drużynowy o puchar Dyrektora MOSiR Tuchów
Burzyn [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
30-03 30-03 | TURNIEJ O ''PUCHAR'' PREZESA UKS SZACH WOLSZTYN
WOLSZTYN [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,WP klasyczne |
30-03 30-03 | V OTWARTE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJ. ZP W SZACHACH SZYBKICH
CHOSZCZNO [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,ZP drużynowy, szybkie |
30-03 30-03 | V Turniej - XX edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach
ŁOMŻA [aktualizacja:01-04-2019] | Poland,PL szybkie |
30-03 30-03 | V Turniej Szachowy JANOWICE 2019 Grupa A 2009 i młodsi
Janowice [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MP szybkie |
30-03 30-03 | V Turniej Szachowy JANOWICE 2019 Grupa B 2005-2008
Janowice [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MP szybkie |
30-03 30-03 | V Turniej Szachowy JANOWICE 2019 Grupa C 2004 i starsi
Janowice [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MP szybkie |
30-03 30-03 | VI Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Szybkich
Pęgów [aktualizacja:08-01-2019] | Poland,DS szybkie |
30-03 30-03 | VII PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2019 - turniej 2 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,SL szybkie |
30-03 30-03 | Wiosenny turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
Warszawa [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,MA szybkie |
30-03 31-03 | Wiosenny Gambit - turniej klasyfikacyjny na III i II kat
Wyszków [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,MA klasyczne |
30-03 30-03 | Wiosenny Gambit turniej klasyfikacyjny na V i IV kat.
Wyszków [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,MA szybkie |
30-03 31-03 | Wiosenny Turniej Fide na Bemowie 2019
Warszawa [aktualizacja:02-04-2019] | Poland,MA klasyczneFIDE |
30-03 31-03 | Wiosenny turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż)
Warszawa [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,MA klasyczne |
30-03 30-03 | Wiosenny Turniej Szachowy w Bielsku-Białej
Bielsko-Biała [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,SL szybkie |
30-03 30-03 | X Prokocimski Szach-Mat 2019 - grupa A
Kraków [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MP szybkie |
30-03 30-03 | X Prokocimski Szach-Mat 2019 - grupa B
Kraków [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MP szybkie |
30-03 30-03 | XIX Regionalny Turniej Szachowy - "Bawmy się razem" Chojnice 2019 - Turniej A
Chojnice [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,PO blitz |
30-03 30-03 | XIX Regionalny Turniej Szachowy - "Bawmy się razem" Chojnice 2019 - Turniej B
Chojnice [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,PO blitz |
30-03 30-03 | XVI T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - open FIDE
Warszawa [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MA szybkie |
30-03 30-03 | XVI T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - rocznik 2009 i młodsi
Warszawa [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MA szybkie |
30-03 30-03 | XVI T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - roczniki 2005-2000
Warszawa [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MA szybkie |
30-03 30-03 | XVI T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - roczniki 2008-2006
Warszawa [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,MA szybkie |
30-03 30-03 | XXIV Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów
Mszana Dolna [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,MP szybkie |
30-03 06-04 | XXV OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Chłopcy do lat 12
Sielpia [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,SK klasyczneFIDE |
30-03 06-04 | XXV OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Chłopcy do lat 14
Sielpia [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,SK klasyczneFIDE |
30-03 06-04 | XXV OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Dziewczęta do lat 12
Sielpia [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,SK klasyczneFIDE |
30-03 06-04 | XXV OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Dziewczęta do lat 14
Sielpia [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,SK klasyczneFIDE |
30-03 30-03 | Zacznij z Akademią Pruszków turniej z możliwością zrobienia V i IV KAT
Pruszków [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,MA szybkie |
31-03 31-03 | "III Turniej Klasyfikacyjny w SP6 Zamość" - turniej na V i IV kategorię szachową
Zamość [aktualizacja:02-04-2019] | Poland,LU klasyczne |
31-03 31-03 | 18. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Chłopców do lat 8
Białystok [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,PL szybkie |
31-03 31-03 | 18. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 8
Białystok [aktualizacja:01-04-2019] | Poland,PL szybkie |
31-03 31-03 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:01-03-2019] | Poland,MA szybkie |
31-03 31-03 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1100-1250
GDAŃSK [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,PO szybkie |
31-03 31-03 | Grand Prix Powiatu Tczewskiego turniej II FIDE
Tczew [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,PO szybkie |
31-03 31-03 | Grand Prix PRUSZKOWA turniej 1
Pruszków [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,MA klasyczne |
31-03 31-03 | I Charytatywny Turniej Szachowy
Zakliczyn [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,MP blitz |
31-03 31-03 | I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Starogard Gdański
Sumin [aktualizacja:02-04-2019] | Poland,PO blitz |
31-03 31-03 | II Szachowa GRAND PRIX Ziemi Szydłowieckiej - turniej 6
Szydłowiec [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,MA szybkie |
31-03 31-03 | II Turniej w Aninie do 20 lat - grupa A
Warszawa-Anin [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,MA szybkie |
31-03 31-03 | II Turniej w Aninie dla dzieci z rocznika 2010 i młodszych - grupa B
Warszawa-Anin [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,MA szybkie |
31-03 31-03 | III Grand Prix w Szachach Bliżyn 2019 X I X edycja
BLIŻYN [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,SK szybkie |
31-03 31-03 | IV MISTRZOSTWA GMINY LUBENIA
Straszydle [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,PK szybkie |
31-03 31-03 | IX OTSz o Puchar Burmistrza Orzysza poświęcony pamięci Krzysztofa Kierzkowskiego
Orzysz [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,WM szybkie |
31-03 31-03 | Memoriał Bieńkowskiego turniej A
Łobez [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,ZP szybkie |
31-03 31-03 | Memoriał Bieńkowskiego turniej B dla dzieci
Łobez [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,ZP szybkie |
31-03 31-03 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego w Szachach - turniej dzieci do lat 10
Kąkolewnica [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,LU szybkie |
31-03 31-03 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego w Szachach Szybkich
Kąkolewnica [aktualizacja:01-04-2019] | Poland,LU szybkie |
31-03 31-03 | Szachowa Liga Szkolna w Grajewie
Grajewo [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,PL blitz |
31-03 31-03 | Szachowa Wiosna Rybnik 2019 Grupa Dziewczyn 2009 i młodsze
Rybnik [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,SL blitz |
31-03 31-03 | Szachowa Wiosna Rybnik 2019 Chłopcy rocznik 2009 - 2011
Rybnik [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,SL blitz |
31-03 31-03 | Turniej Szachowy w Szachach Błyskawicznych o Puchar Niekasyna
Lublin [aktualizacja:26-03-2019] | Poland,LU blitz |
31-03 31-03 | Ubezpieczenia KANIA FINANSE_Olimpia i Przyjaciele_nr 6_do ELO 2000
GOLESZÓW [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,SL blitz |
31-03 31-03 | VI Festiwal Szachowy "HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2019" - gr. A (open)
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,LB szybkie |
31-03 31-03 | VI Festiwal Szachowy "HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2019" - gr. B (rocznik do 2003 i kat. do 1800)
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,LB szybkie |
31-03 31-03 | VI Festiwal Szachowy "HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2019" - gr. C (rocznik do 2009 i kat. do 1400)
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,LB szybkie |
31-03 31-03 | Wiosenny turniej dla zawodników ur. w 2011 r. i młodszych
Warszawa [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,MA szybkie |
31-03 31-03 | XII Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa gr B (Kat. V i bez kat.)
Warszawa [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,MA szybkie |
31-03 31-03 | XII Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa w Szachach Szybkich gr A (kat.IV i wyżej)
Warszawa [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,MA szybkie |
31-03 31-03 | XIII Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka - kobiety
CIECHANOWIEC [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,PL szybkie |
31-03 31-03 | XIII Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka - mężczyźni
CIECHANOWIEC [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,PL szybkie |
31-03 31-03 | XXIX OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego
Zelów [aktualizacja:08-04-2019] | Poland,LD szybkie |
31-03 31-03 | XXIX OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego.
Zelów [aktualizacja:27-03-2019] | Poland,LD szybkie |