ChessArbiter Pro
winieta


Komunikat

Opłaty CR

Polski Związek Szachowy przypomina o obowiązku regulowania opłaty CR od każdego turnieju

(punkty 11.7 i 12.5 Komunikatu Organizacyjno Finansowego PZSzach).

Brak uregulowanych opłat będzie skutkować nieuwzględnieniem turnieju a turniej może zostać zablokowany/usunięty z serwisu turniejowego bez dodatkowego przypomnienia.
Opłata ta zostanie w całości przeznaczona na koszty modernizacji Centralnego Rejestru i serwisu turniejowego PZSzach,
których sprawność funkcjonowania jest niezbędna dla sędziów szachowych w całej Polsce.

Turnieje szachowe prowadzone programem ChessArbiter Pro

Reklamy

SZUKAJ TURNIEJÓW SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA:
 Wyraz(y) w nazwie turnieju: 
 W miejscowosci: 
 Status 
 Województwo: 
 Typ turnieju: 
 Rodzaj szachów: 
 Szukaj w całej bazie (turnieje z 2019 roku i archiwalne z poprzednich lat)
Kalendarz/archiwum
Statystyka
Ostatnio dodane: 304  Zakończone dzisiaj: 12
marzec 2019
01-03
01-03
9. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PL
blitz
01-03
01-03
Gr.A Grand Prix XII -1 _ UKS - G4 ( rocznik 2010 do 2003 )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,SL
szybkie
01-03
01-03
Gr.B Grand Prix XII -1 _ UKS - G4 ( rocznik 2011 i młodsi )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,SL
szybkie
01-03
22-03
Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:827
Wadowice [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,MP
klasyczne
01-03
01-03
Grandprix 2019 nr 1
Jaworzno [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,SL
blitz
01-03
01-03
Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (1)
Koszalin [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,ZP
blitz
01-03
01-03
III Turniej Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Niezłomnych
Brzeg [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,OP
szybkie
01-03
03-03
Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych.
Wieluń [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,LD
klasyczne
01-03
01-03
Mistrzostwa Suwałk Przedszkolaków do lat 7 w szachach
Suwałki [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,PL
szybkie
01-03
01-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:26-02-2019]
Poland,LU
blitz
01-03
01-03
PIĄTKOWE BLITZE
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,ZP
klasyczne
01-03
01-03
Piątek z Kopernikiem 01.03.2019
Olsztyn [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,WM
szybkie
01-03
01-03
Powiatowe Mistrzostwa w Warcaby - chłopcy
Ślesin [aktualizacja:14-03-2019]
Poland,WP
szybkie
01-03
01-03
Powiatowe Mistrzostwa w Warcaby - dziewczęta
Ślesin [aktualizacja:14-03-2019]
Poland,WP
szybkie
01-03
01-03
Szachowa Liga Młodych Mistrzów 2019 (2z8)
Lubartów [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,LU
szybkie
01-03
01-03
VIII Turniej Jameson Pub
Rzeszów [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,PK
blitz
01-03
27-03
VIII Turniej Szachowy w Niepublicznym Integracynym Przedszkolu Motylek w Krośnie
Krosno [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,PK
szybkie
01-03
01-03
WARSZTATY SZACHOWE DLA RODZICÓW
ŁOMŻA [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,PL
klasyczne
01-03
07-03
Wiosenny Turniej Szachowy SP1 i UKS SKOCZEK ELBLĄG
Elbląg [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,WM
klasyczne
01-03
01-03
XXVII CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX CZ-WY W SZACHACH- Kl. 5-8- TURNIEJ 2
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,SL
szybkie
01-03
01-03
XXVII CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX CZ-WY W SZACHACH- Sz. Podst. kl. 0-4 - Turniej 2
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,SL
szybkie
01-03
01-03
XXVII CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX CZ-WY W SZACHACH- Szk Ponadpodstawowe - Turniej2
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,SL
szybkie
02-03
03-03
Zimowy turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż)
Warszawa [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
02-03
03-03
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na Kandydata na Mistrza
Lublin [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,LU
klasyczne
02-03
03-03
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,LU
klasyczne
02-03
03-03
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na pierwszą kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,LU
klasyczne
02-03
03-03
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na trzecią kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,LU
klasyczne
02-03
02-03
Cykl Turniejów Grand Prix CEKDiM 2-gi turniej
Wrocław [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,DS
blitz
02-03
09-06
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - Ekstraliga
województwo śląskie [aktualizacja:09-06-2019]
Poland,SL
drużynowy, klasyczne
02-03
09-06
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga
województwo śląskie [aktualizacja:09-06-2019]
Poland,SL
drużynowy, klasyczneFIDE
02-03
02-03
Grand Prix Ostródy - V zjazd
Ostróda [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,WM
szybkie
02-03
02-03
Grand Prix Siedlec 2019 - turniej 3
Siedlce [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,MA
szybkie
02-03
02-03
GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej GRUPA A na FIDE
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,DS
szybkie
02-03
02-03
GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej GRUPA B do 1400
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,DS
szybkie
02-03
02-03
I Turniej Grand Prix Szkoły Szachowej Andrzeja Szewczaka na rok szkolny 2018/19
Warszawa [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MA
szybkie
02-03
02-03
II MEMORIAŁ MISTRZA TOMASZA RAKOWIECKIEGO - SZACHY BŁYSKAWICZNE
Łódź [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,LD
blitz
02-03
02-03
III Otwarte Mistrzostwa SP nr 8 w Otwocku w szachach szybkich
Otwock [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,MA
szybkie
02-03
02-03
Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/19 - Grupa B (Debiutanci)
Toruń [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,KP
szybkie
02-03
02-03
Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/2019 - Grupa A (runda 7)
Toruń [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,KP
szybkie
02-03
02-03
Integracyjny Turniej Szachowy Pamieci Piotra Jagiely - 1. Turniej
Wrocław [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,DS
szybkie
02-03
02-03
IV Rodzinny Amatorski Turniej Szachowy o Puchar Dyr. Szkoły Podstawowej nr 2
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,LU
drużynowy, szybkie
02-03
02-03
Ogólnopolskie Rodzinne Grand Prix w Szachach turniej 1 BRODŁA
Brodła [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,MP
blitz
02-03
02-02
OPEN B - Otwarty Turniej Szachowy w Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2018/2019 VI runda
Toruń [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,KP
szybkie
02-03
03-03
Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Duszniki w szachach o Puchar Wójta
Duszniki Wlkp. [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
02-03
03-03
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZSP Nr. 6 w Krakowie Gr. B P60
Kraków [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MP
klasyczne
02-03
02-03
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZSP Nr. 6 w Krakowie Gr.A P30
Kraków [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MP
szybkie
02-03
03-03
SzachMatek: XVI Otwarty Turniej Szachowy - gr. A
Warszawa [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
02-03
02-03
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2018-2019 - Turniej 4A (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,SL
szybkie
02-03
02-03
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2018-2019 - Turniej 4B
STRUMIEŃ [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,SL
blitz
02-03
02-03
Szachy w kręgielni
Kłaj [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,MP
blitz
02-03
02-03
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V I IV KATEGORIĘ W REMBERTOWIE
WARSZAWA [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MA
szybkie
02-03
02-03
Turniej szachów błyskawicznych przy Mistrzostwach Polski Młodzików
Szklarska Poręba [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,DS
blitz
02-03
02-03
Turniej szachów błyskawicznych przy Mistrzostwach Polski Młodzików
Szklarska Poręba [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,DS
blitz
02-03
02-03
Turniej Szachowy z Cyklu GRAND PRIX Torunia na rok 2018 - VI runda OPEN A (FIDE)
Toruń [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,KP
szybkie
02-03
02-03
Turniej Wrocławskiego Krasnala - grupy do lat 7
Wrocław [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,DS
szybkie
02-03
02-03
Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 5
Wrocław [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,DS
szybkie
02-03
02-03
Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 6
Wrocław [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,DS
szybkie
02-03
02-03
V Mistrzostwa Ministrantów Diecezji Pelplińkiej i Archidiecezji Gdańskiej
Stara Kiszewa [aktualizacja:12-02-2019]
Poland,PO
blitz
02-03
02-03
V Turniej Szachowy o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stalowej Woli
Stalowa Wola [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,PK
szybkie
02-03
02-03
VI GRAND PRIX SP IWLA - turniej nr 4
Iwla [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PK
szybkie
02-03
02-03
VII PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2019 - turniej 1 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,SL
szybkie
02-03
02-03
VII TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GRUPA A DO III KLASY SP
POZNAŃ [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,WP
szybkie
02-03
02-03
VII TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GRUPA B OD IV DO VI KLASY SP
POZNAŃ [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,WP
szybkie
02-03
02-03
VII TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GRUPA C VII I VIII SP ORAZ PONADPODST
POZNAŃ [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,WP
szybkie
02-03
02-03
VII TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GRUPA D DOROŚLI
POZNAŃ [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,WP
szybkie
02-03
02-02
VIII Indywidualny Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Orły - Open
Niziny [aktualizacja:15-02-2019]
Poland,PK
szybkie
02-03
02-03
VIII Indywidualny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Orły gr. JUNIOR
Niziny [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PK
klasyczne
02-03
02-03
VIII Indywidualny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Orły gr. OPEN
Niziny [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PK
klasyczne
02-03
02-03
VIII Indywidualny Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Orły-Junior
Niziny [aktualizacja:15-02-2019]
Poland,PK
szybkie
02-03
02-03
VMistrz Mininstrantów Diecezji Pelplińskiej i Archidiecezji Gdańskiej w Szachach
Stara Kiszewa [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PO
blitz
02-03
02-03
XI Mistrzostwa Miasta Białegostoku Chłopców do lat 7
Białystok [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,PL
szybkie
02-03
02-03
XI Mistrzostwa Miasta Białegostoku Dziewcząt do lat 7
Białystok [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,PL
szybkie
02-03
02-03
XII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Czyżewa
CZYŻEW [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,PL
szybkie
02-03
02-03
XIX Memoriał Szachowy Danuty Widuch OPEN FIDE
Tczew [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,PO
szybkie
02-03
02-03
XIX Memoriał Szachowy im. D. Widuch rocz.2004-2009 FIDE
Tczew [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,PO
szybkie
02-03
02-03
XIX Memoriał Szachowy im. D. Widuch rocz.2010 i młodsi
Tczew [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,PO
szybkie
02-03
02-03
XV Grand Prix Tąpkowic 2019 - turniej 3
Tąpkowice [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,SL
szybkie
02-03
02-03
XV Otwarty Turniej Szachowy w Cmolasie
Cmolas [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,PK
szybkie
02-03
02-03
XVIII Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia grupa A 2009 i młodsi
Dziekanowice k. Dobczyc [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,MP
szybkie
02-03
02-03
XVIII Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia grupa B 2003-2008
Dziekanowice k. Dobczyc [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,MP
szybkie
02-03
02-03
XVIII Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia grupa C 2002 i starsi
Dziekanowice k. Dobczyc [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,MP
szybkie
02-03
02-03
XXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Źrebiątko
Gnojnik [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,MP
szybkie
02-03
02-03
Zimowy turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
Warszawa [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MA
szybkie
02-03
03-03
Zimowy Turniej Fide na Bemowie
Warszawa [aktualizacja:07-03-2019]
Poland,MA
klasyczneFIDE
03-03
03-03
OTWARCIE AKADEMI SZACHOWEJ PRUSZKÓW
Pruszków Wojska Polskiego 20a [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MA
szybkie
03-03
03-03
5 Turniej GP 2018/19 Klubu Raszyn
Poznań [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,WP
szybkie
03-03
03-03
6. Mistrzostwa Miasta Białegostoku Chłopców do lat 8
Białystok [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PL
szybkie
03-03
03-03
6. Mistrzostwa Miasta Białegostoku Dziewcząt do lat 8
Białystok [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PL
szybkie
03-03
03-03
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,MA
szybkie
03-03
03-03
Grand Prix Połczyna-Zdroju III-edycja
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
03-03
03-03
II MEMORIAŁ MISTRZA TOMASZA RAKOWIECKIEGO - SZACHY SZYBKIE
Łódź [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,LD
szybkie
03-03
03-03
Ogólnopolski Turniej Szachowy w PUBIE COSMO
Częstochowa [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,SL
szybkie
03-03
03-03
Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2019 gr A - Seniorzy ur. 2001 i starsi
Frysztak [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PK
szybkie
03-03
03-03
Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2019 gr B - Juniorzy ur. 2002-2007
Frysztak [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PK
szybkie
03-03
03-03
Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2019 gr C - Juniorzy ur. 2008 i mł.
Frysztak [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PK
szybkie
03-03
03-03
Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Łomży w szachach - gr A -Seniorzy i Juniorzy do16
MARIANOWO k Łomży [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PL
szybkie
03-03
03-03
Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Łomży w szachach - gr B do -13-10-8-lat
MARIANOWO k Łomży [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PL
szybkie
03-03
03-03
SzachMatek: XVI Otwarty Turniej Szachowy: gr. B
Warszawa [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MA
szybkie
03-03
03-03
Turniej Czekoladowy - grupa A (FIDE)
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,DS
szybkie
03-03
03-03
Turniej Czekoladowy - grupa B (klasyfikacyjny)
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,DS
szybkie
03-03
03-03
Turniej o puchar Sołtysa Skrzyszowa
Skrzyszów [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MP
szybkie
03-03
03-03
Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 10
Wrocław [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,DS
szybkie
03-03
03-03
Turniej Wrocławskiego Krasnala - grupy do lat 8
Wrocław [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,DS
szybkie
03-03
03-03
Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 12
Wrocław [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
03-03
03-03
V Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Niezłomnych
Sokołów Podlaski [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MA
szybkie
03-03
03-03
XV cykl 4 Pory Roku - Zima z Szachami - Grupa A
Szczecin [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
03-03
03-03
XV cykl 4 Pory Roku - Zima z Szachami - Grupa B
Szczecin [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
03-03
03-03
XXII Otwarte Mistrzostwa Gminy Murowana Goślina - Juniorzy OPEN B
Murowana Goślina [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,WP
szybkie
03-03
03-03
XXII Otwarte Mistrzostwa Gminy Murowana Goślina - OPEN A
Murowana Goślina [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,WP
szybkie
03-03
03-03
XXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Czarnego Konia
Gnojnik [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MP
szybkie
03-03
03-03
XXIX Memoriał bł. abpa A.J. Nowowiejskiego w szachach
GĄBIN [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MA
szybkie
03-03
03-03
Zdobądź okręgową kat. szachową V i IV - cykl "Szach Królowi - zostań Mistrzem"
Lublin [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,LU
szybkie
03-03
03-03
Zimowy turniej dla zawodników ur. w 2011 r. i młodszych
Warszawa [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MA
szybkie
04-03
04-03
1 Turniej Kl.3ab o Puchary Wójta Łabuń - Mariusza Kukiełki
Łabunie [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,LU
szybkie
04-03
04-03
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,SL
szybkie
04-03
04-03
Mecz Duchowieństwo - Wojsko Polskie
Konstancin-Jeziorna [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,MA
drużynowy, inne
04-03
25-03
Mistrzostwa Zespołu Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu. SP klasy I-III
Poznań [aktualizacja:08-04-2019]
Poland,WP
klasyczne
04-03
04-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,LU
szybkie
04-03
04-03
XVII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w Grze Błyskawicznej
Konstancin-Jeziorna [aktualizacja:06-03-2019]
Poland,MA
blitz
05-03
05-03
3 Turniej o Puchary Wójta Krynic - Jacka Wiśniewskiego - GP 2019
Huta Dzierążyńska [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,LU
szybkie
05-03
05-03
Dolnośląska Liga Międzyuczelniana 2018/19
Wrocław [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,DS
szybkie
05-03
05-03
I Gminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Łopuszno kl I-III
Łopuszno [aktualizacja:08-03-2019]
Poland,SK
blitz
05-03
05-03
I Gminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Łopuszno kl IV-VI
Łopuszno [aktualizacja:08-03-2019]
Poland,SK
blitz
05-03
05-03
I Gminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Łopuszno kVII-VIII
Łopuszno [aktualizacja:08-03-2019]
Poland,SK
blitz
05-03
07-05
I Klasyczny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LUKKS Kielce - KLASYCZNE WTORKI
Kielce [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,SK
klasyczne
05-03
07-05
I Klasyczny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LUKKS Kielce - KLASYCZNE WTORKI -gr do lat 10
Kielce [aktualizacja:24-04-2019]
Poland,SK
klasyczne
05-03
05-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,LU
szybkie
05-03
05-03
Szkolna Liga Szachowa - Turniej nr 1
Nowy Tomyśl [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,WP
szybkie
05-03
05-03
XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w Szachach Szybkich
Konstancin-Jeziorna [aktualizacja:06-03-2019]
Poland,MA
szybkie
05-03
05-03
XXV Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,PL
szybkie
05-03
05-03
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 21
Kraków [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,MP
blitz
05-03
05-03
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 21
Kraków [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,MP
blitz
06-03
06-03
1 Turniej Kl. 2ab o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Łaszczów [aktualizacja:06-03-2019]
Poland,LU
szybkie
06-03
06-03
1 Turniej Kl. 2ab o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Łaszczów [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,LU
szybkie
06-03
06-03
815 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:06-03-2019]
Poland,MP
szybkie
06-03
06-03
Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (2)
Koszalin [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
06-03
15-03
Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" w Szachach
Wągrowiec [aktualizacja:14-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
06-03
06-03
Szachowa środa w Tarnowie nr 9 - 2019
Tarnów [aktualizacja:06-03-2019]
Poland,MP
blitz
06-03
24-04
Turniej Klasyfikacyjny dla Juniorów - RONDO
Łódź [aktualizacja:20-04-2019]
Poland,LD
klasyczne
06-03
06-03
XII GRAND PRIX STARACHOWIC W SZACHACH-Turniej 6
Starachowice [aktualizacja:07-03-2019]
Poland,SK
blitz
07-03
07-03
2 Turniej kl.1-3 o Puchar Wójta Tereszpola - Jacka Pawluka - GP 2019
Tereszpol Zaorenda [aktualizacja:07-03-2019]
Poland,LU
szybkie
07-03
07-03
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 14/cykl II
Chrzanów [aktualizacja:07-03-2019]
Poland,MP
blitz
07-03
07-03
Grand Prix Malbork 2019 Turniej III
Malbork [aktualizacja:07-03-2019]
Poland,PO
blitz
07-03
07-03
Klub P.Z.Szach. (357 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:07-03-2019]
Poland,MA
szybkie
07-03
30-05
Turniej w SP 143-Wiosna
Warszawa [aktualizacja:30-05-2019]
Poland,MA
klasyczne
08-03
08-03
10. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,PL
szybkie
08-03
08-03
3 Turniej o Puchary Wójta Krynic - Jacka Wiśniewskiego - GP 2019
Krynice [aktualizacja:08-03-2019]
Poland,LU
klasyczne
08-03
08-03
Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,DS
blitz
08-03
16-03
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Chłopcy
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-03
16-03
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Dziewczęta
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-03
16-03
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Chłopcy
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-03
16-03
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Dziewczęta
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-03
08-03
OTWARTA LIGA SZKOLNA gr A - zawodnicy ur. w roku 2010 lub młodsi do rank. 1250
STANIĄTKI - Dom Kultury [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,MP
blitz
08-03
08-03
OTWARTA LIGA SZKOLNA gr B - zawodnicy ur. w roku 2006 lub młodsi do rank. 1400
STANIĄTKI - Dom Kultury [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MP
blitz
08-03
08-03
OTWARTA LIGA SZKOLNA gr C - OPEN z rank. powyżej 1400 także dorośli
STANIĄTKI - Dom Kultury [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MP
blitz
08-03
08-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:08-03-2019]
Poland,LU
blitz
08-03
15-03
Spółdzielczy Klub Kultury 'Trójka'
Siedlce [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MA
szybkie
08-03
08-03
Szachowy Dzień Kobiet z Kopernikiem 08.03.2019
Olsztyn [aktualizacja:08-03-2019]
Poland,WM
blitz
08-03
15-03
Turniej Klasyfikacyjny w Spółdzielczym Klubie Kultury 'Trójka'
Siedlce [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,MA
szybkie
08-03
17-03
Turniej Klubu Marynarki Wojennej - Zima 2019
Gdynia [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,PO
klasyczneFIDE
08-03
08-03
VI Grand Prix Dobczyc turniej 4 GRUPA A
Dobczyce [aktualizacja:08-03-2019]
Poland,MP
szybkie
08-03
08-03
VI Grand Prix Dobczyc turniej 4 GRUPA B
Dobczyce [aktualizacja:08-03-2019]
Poland,MP
szybkie
09-03
10-03
'Klasyfikacyjne "Pierwsze Szlify w Cieszynie" na IV/III/II kobiecą'
Cieszyn [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
09-03
10-03
'Klasyfikacyjny "Pierwsze Szlify w Cieszynie" na II kat.'
Cieszyn [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
09-03
09-03
'Mauxion Chocolates Cieszyn i Pasjonaci'
Cieszyn [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,SL
szybkie
09-03
10-03
2 Turniej Nocny
Ślesin [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,WP
blitz
09-03
09-03
7. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2011 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,PL
szybkie
09-03
09-02
ŁÓDZKA LIGA SZACHOWA 2019 - MARZEC
Łódź [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,LD
szybkie
09-03
09-03
Bialska Liga Szachowa 2018/2019 - SP kl. 3 - 9
Sarnaki [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MA
szybkie
09-03
09-03
Bialska Liga Szachowa 2018/2019 kl. 0 - 2.
Sarnaki [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MA
szybkie
09-03
09-03
Cykl 3 Turniejów Grand Prix CEKDiM 3-ci turniej
Wrocław [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,DS
blitz
09-03
09-03
Dziecięcy Turniej Szachowy SSP nr 2 STO (2010r. i młodsi)
Warszawa [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MA
szybkie
09-03
09-03
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2019 - turniej 2 (do FIDE)
WILKOWICE [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,SL
szybkie
09-03
16-03
I Klasyikacyjny Turniej Szachowy SKKS
Przemysl [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,PK
szybkie
09-03
10-03
I Mistrzostwa AZS Politechniki Poznańskiej FIDE-OPEN 9-10.03.2019 Poznań
POZNAŃ [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
09-03
09-03
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - SIEPRAW Grupa A OPEN
Siepraw [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,MP
szybkie
09-03
09-03
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - SIEPRAW Grupa B 2004 i młodsi powyżej IV
Siepraw [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,MP
szybkie
09-03
09-03
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - SIEPRAW Grupa C 2004 i młodsi do IV
Siepraw [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,MP
szybkie
09-03
09-03
Indywidualne Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - Szachy
Lublin [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,LU
blitz
09-03
09-03
Indywidualne Mistrzostwa Świecia Szkół i Przedszkoli
Świecie n/W [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,KP
szybkie
09-03
09-03
Integracyjny Turniej Szachowy w Bogorii
Bogoria [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,SK
szybkie
09-03
10-03
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2019 - gr B (do FIDE)
Przemków [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
09-03
09-03
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2019 - gr C
Przemków [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,DS
szybkie
09-03
10-03
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2019 - grupa A (do FIDE)
Przemków [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,DS
klasyczneFIDE
09-03
09-03
Kompas . Otwarte Mistrzostwa Szkoły Kompas w Łodzi nowe
Łódź [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,LD
blitz
09-03
10-03
Mistrzostwa WKS Kopernik - 2019 - bk
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
09-03
10-03
Mistrzostwa WKS Kopernik - 2019 - III
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
09-03
10-03
Mistrzostwa WKS Kopernik - 2019 - IV
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
09-03
10-03
Mistrzostwa WKS Kopernik - 2019 - V
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
09-03
10-03
Mistrzostwa WKS Kopernik -2019 - II i wyżej
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
09-03
09-03
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY P15 o Puchar Prezydenta Miasta Będzina - Turniej A
Będzin [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,SL
szybkie
09-03
09-03
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY P15 o Puchar Prezydenta Miasta Będzina - Turniej B dla dziecii młodzieży
Będzin [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,SL
szybkie
09-03
09-03
Otwarte Mistrzostwa Szkoły "Kompas" w Łodzi (tylko rocznik 2011 i młodsi)
Łódź [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,LD
blitz
09-03
09-03
Otwarte Mistrzostwa Szkoły KOMPAS oficjalne wyniki
Łódź [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,LD
blitz
09-03
09-03
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY do 2000 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,SL
szybkie
09-03
09-03
PROMOCJA PIONKA - Turniej o Puchar Dyrektora ZS nr 6 w Suwałkach
Suwałki [aktualizacja:18-02-2019]
Poland,PL
szybkie
09-03
09-03
Szachy Dla dzieci 2019 #3
Strzelce Kraj [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,LB
szybkie
09-03
09-03
Szachy Dla Dzieci Gr. A #3 2019
Strzelce Kraj [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,LB
szybkie
09-03
09-03
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / VI kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,WM
szybkie
09-03
09-03
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / VI kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,WM
szybkie
09-03
09-03
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / VI kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,WM
szybkie
09-03
09-03
Turniej drużynowy o puchar Dyrektora SP w Pleśnej
Pleśna [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
09-03
10-03
Turniej klasyfikacyjny OPEN (od bk-III kat.) AZS PP 9-10.03.2019 Poznań
POZNAŃ [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
09-03
10-03
Turniej Kwalifikacyjny na III i II kategorię
Siedlce [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
09-03
09-03
Turniej Kwalifikacyjny na IV I V kategorię
Siedlce [aktualizacja:13-03-2019]
Poland,MA
szybkie
09-03
09-03
Turniej Szkoleniowy A. Sz. Zefir 3/4 2019 Gr. do lat 11
Rybnik [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,SL
blitz
09-03
09-03
Turniej Szkoleniowy A. Sz. Zefir 3/4 2019 Gr. do lat 8
Rybnik [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,SL
blitz
09-03
09-03
Turniej VII Gm 2019 r Gr-- C rocznik 2003 - 2005
Stary Sącz [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MP
blitz
09-03
09-03
Turniej VII Gm Gr -- B rocznik 2006 - 2008
Stary Sącz [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MP
blitz
09-03
09-03
Turniej VII Gm Gr -- D rocznik 2002 lub starsi
Stary Sącz [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MP
blitz
09-03
09-03
Turniej VII Gmin Gr-- A rocznik 2009 lub młodsi.
Stary Sącz [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MP
blitz
09-03
09-03
VI edycja turniejów szachowych 'Zagraj z Flisakiem' runda 7 - marzec 2019
Toruń [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,KP
szybkie
09-03
09-03
VI Turniej z Cyklu Grand Prix ZZSzach 2018/2019
Biesiekierz [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
09-03
17-03
VIII Memoriał im. Janusza Heka - Turniej A
Puszcza Mariańska [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
09-03
09-03
VIII Shogi YMCA Cup
Kraków [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,MP
inne
09-03
09-02
Warsztat z arcymistrzem Mieczysławem Grabarczykiem
Pruszków [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
09-03
09-03
Wioserniej Turniej dla przedszkolaków i pierwszaków
Włoszakowice [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,WP
szybkie
09-03
09-03
XIV Mistrzostwa Gdyni Juniorów w Szachach Szybkich
Gdynia [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,PO
szybkie
09-03
09-03
XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 -Turniej #3 - dziewczynki
KOŁOBRZEG [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,ZP
blitz
09-03
09-03
XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 - Turniej #3
KOŁOBRZEG [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,ZP
blitz
09-03
09-03
XV Mistrzostwa Gdyni Juniorów w Szachach Szybkich A najmłodsi
Gdynia [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,PO
szybkie
09-03
10-03
XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - JUNIOR
Kraków [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MP
klasyczne
09-03
10-03
XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - OPEN FIDE
Kraków [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MP
klasyczneFIDE
09-03
10-03
XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - OPEN PZSz
Kraków [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MP
klasyczne
09-03
09-03
XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - U08
Kraków [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MP
szybkie
09-03
09-03
XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - U10
Kraków [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MP
szybkie
09-03
09-03
XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - U12
Kraków [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MP
szybkie
09-03
09-03
XXI Grand Prix Gryfina 2019 Turniej-2
GRYFINO [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
10-03
10-03
'Klasyfikacyjne "Pierwsze szlify w Cieszynie" na IV i V kategorię szachową'
Cieszyn [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,SL
szybkie
10-03
10-03
7. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2006 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,PL
szybkie
10-03
10-03
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,MA
szybkie
10-03
10-03
I Tur. z cyklu o Puchar Lublina 2019 w Szachach Błyskawicznych (FIDE BLITZ)
Lublin [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,LU
blitz
10-03
10-03
II Turniej Szachowy SSP nr 2 STO o IV i V kategorię (2003r. i młodsi)
Warszawa [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,MA
szybkie
10-03
10-03
II Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Powiatu Kościerskiego 2019
Lipusz [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,PO
szybkie
10-03
10-03
III Liga ZZSzach - III zjazd Biesiekierz
Biesiekierz [aktualizacja:22-01-2019]
Poland,ZP
drużynowy, klasyczneFIDE
10-03
10-03
III Otwarty Turniej Szachowy w Uzdowie
Uzdowo [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,WM
szybkie
10-03
19-03
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących
Ustroń [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
10-03
10-03
IX GRAND PRIX TERESPOLA W SZACHACH 2019 SESJA I ZIMA
TERESPOL [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,LU
szybkie
10-03
19-03
Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących Turniej B
Ustroń [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
10-03
10-03
Otwarte Mistrzostwa Miasta LUBLIN 2019 do lat 7 Dziewczynki (Szach Królowi)
Lublin [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,LU
szybkie
10-03
10-03
Otwarte Mistrzostwa Miasta LUBLIN 2019 do lat 7 - Chłopcy (Szach Królowi)
Lublin [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,LU
szybkie
10-03
10-03
OTWARTY MARCOWY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
PAWŁOWICE [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,SL
szybkie
10-03
10-03
Pierwszy Szachowy Puchar Przymierza Rodzin B
Warszawa [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,MA
szybkie
10-03
10-03
Pierwszy Szachowy Puchar Przymierza Rodzin A
Warszawa [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,MA
szybkie
10-03
10-03
Turniej Fide o Smatfon
Zabrze [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,SL
szybkie
10-03
10-03
Turniej Juniorów do lat 16 z okazji 100-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego.
Sadki [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,KP
szybkie
10-03
10-03
Turniej Szachów Szybkich z okazji 100-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego.
Sadki [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,KP
szybkie
10-03
10-03
Turniej szachowy o puchar Sołtysa Szynwałdu
Szynwałd [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,MP
szybkie
10-03
10-03
VIII Grand Prix Leszna 2019 - Turniej I
Leszno [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,WP
szybkie
10-03
10-03
Zacznij z Akademią I turniej klasyfikacyjny na V I IV kat.
Pruszków [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,MA
szybkie
11-03
11-03
1 Turniej Kl.2ab o Puchary Wójta Łabuń - Mariusza Kukiełki -GP 2019
Łabunie [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,LU
szybkie
11-03
11-03
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,SL
szybkie
11-03
11-03
I Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,WM
blitz
11-03
11-03
II Międzyprzedszkolny Turniej szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,WM
blitz
11-03
11-03
IV Turniej Szachowy o Puchar Durektora SP w Nowej Wsi-Grupa:sp4-6
Nowa Wieś [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,MP
blitz
11-03
11-03
IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP w Nowej Wsi-Grupa:sp1-3
Nowa Wieś [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,MP
blitz
11-03
11-03
IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP w Nowej Wsi-Grupa:sp8-g
Nowa Wieś [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,MP
blitz
11-03
18-03
Mistrzostwa Zespołu Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu. SP klasy IV-VI
Poznań [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
11-03
11-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,LU
szybkie
11-03
29-04
Szachowe Poniedziałki w Przełomie (5)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,MA
klasyczne
12-03
12-03
7 Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka - GP 2019
Ulhówek [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,LU
szybkie
12-03
12-03
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 6 Gr-A GIM (ur. w 2005r. i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,MP
szybkie
12-03
12-03
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 6 Gr-B SP-CH (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,MP
szybkie
12-03
12-03
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 6 Gr-C SP-DZ (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,MP
szybkie
12-03
12-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:13-03-2019]
Poland,LU
szybkie
12-03
12-03
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 21
Kraków [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,MP
blitz
12-03
12-03
XXVI Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,PL
szybkie
13-03
13-03
2 Turniej Kl. 2-3 o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Łaszczów [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,LU
szybkie
13-03
13-03
816 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:13-03-2019]
Poland,MP
szybkie
13-03
13-03
86 Turniej Warcabowy SP 57
Bydgoszcz [aktualizacja:13-03-2019]
Poland,KP
blitz
13-03
13-03
III Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy
Olsztyn [aktualizacja:13-03-2019]
Poland,WM
blitz
13-03
13-03
III Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 5
Starachowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SK
blitz
13-03
13-03
Szachowa środa nr 10 w Tarnowie - 2019 r.
Tarnów [aktualizacja:13-03-2019]
Poland,MP
blitz
13-03
13-03
Turniej błyskawiczny przy Miustrzostwach Polski Juniorów
Szklarska Poręba [aktualizacja:13-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
13-03
13-03
Turnieje Środowe w SP nr 11 - T12 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [aktualizacja:13-03-2019]
Poland,PL
szybkie
14-03
14-03
3 Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika GP 2019
Dołhobyczów [aktualizacja:14-03-2019]
Poland,LU
szybkie
14-03
14-03
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 15/cykl II
Chrzanów [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,MP
blitz
14-03
14-03
Klub P.Z.Szach. (358 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:14-03-2019]
Poland,MA
szybkie
14-03
14-03
Mistrzostwa Chojny
Chojna [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,ZP
blitz
14-03
14-03
Szkolna Liga Szachowa SP 36 Turniej IV klasy 1-2
Kraków [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,MP
blitz
14-03
14-03
Szkolna Liga Szachowa SP 36 Turniej IV klasy 3-8
Kraków [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,MP
blitz
14-03
14-03
VI TURNIEJ SZACHOWY KLAS I-III SP IWLA
Iwla [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,PK
szybkie
15-03
15-03
11. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,PL
blitz
15-03
15-03
7 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2019
Moniatycze [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,LU
szybkie
15-03
15-03
Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,DS
szybkie
15-03
15-03
Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (3)
Koszalin [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,ZP
blitz
15-03
15-03
IV Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,WM
blitz
15-03
29-03
IV Wiosenny Turniej Szachowy SP1 i MDK
Elbląg [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,WM
klasyczne
15-03
15-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,LU
blitz
15-03
15-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,LU
blitz
15-03
15-03
PIĄTKOWE BLITZE
Myślibórz [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,ZP
blitz
15-03
15-03
Piątek z Kopernikiem 15.03.2019
Olsztyn [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,WM
blitz
15-03
17-03
SKARBEK - turniej juniorów do 10 lat
Piekary Śląskie [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
15-03
17-03
SKARBEK - turniej juniorów do 14 lat
Piekary Śląskie [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
15-03
17-03
SKARBEK - turniej juniorów do 18 lat
Piekary Śląskie [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
15-03
15-03
W hołdzie Żołnierzom Niezłomnym-Mistrzostwa Radomia PSP Klas 0-III im. majora Franciszka Jerzego Jaskulskiego_ps. Zagończyk
Radom [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
15-03
15-03
W hołdzie Żółnierzom Niezłomnym Mistrzostwa Radomia Szkół Gimnazjalnych im Tadeusza Zielińskiego ps Igła
Radom [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
15-03
15-03
W hołdzie Żołnierzom Niezłomnym Mistrzostwa Radomia PSP kl IV_V im porucznika Aleksandra Młyńskiego ps Dragal
Radom [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
15-03
15-03
W hołdzie Żołnierzom Niezłomnym Mistrzostwa Radomia PSP kl VI_VIII im. sanitariuszki Danuty Siedzikówny ps. Inka
Radom [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
15-03
15-03
W hołdzie Żołnierzom Niezłomnym Mistrzostwa Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych im. rotmistrza Witolda Pileckiego
Radom [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
15-03
15-03
XIII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G09
Puszcza Mariańska [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,MA
szybkie
15-03
15-03
XIII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G11
Puszcza Mariańska [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,MA
szybkie
15-03
15-03
XIII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G13
Puszcza Mariańska [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,MA
szybkie
15-03
15-03
XIII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G15
Puszcza Mariańska [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,MA
szybkie
15-03
15-03
XIII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G18
Puszcza Mariańska [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,MA
szybkie
16-03
16-03
IV Turniej Szachowy o Puchar 50-lecia Libiąża - Open A ogólnodostępny
Libiąż [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MP
szybkie
16-03
16-03
IV Turniej Szachowy o Puchar 50-lecia Libiąża - Open B do lat 11 (2008 i młodsi)
Libiąż [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MP
szybkie
16-03
16-03
IV Turniej Szachowy o Puchar 50-lecia Libiąża - Open C do lat 8 (2011 i młodsi)
Libiąż [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MP
szybkie
16-03
16-03
24. Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Stoczka
Białystok [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,PL
szybkie
16-03
16-03
6 runda III Edycji Podlaskiej Ligii Przedszkolnej SP Nr 9 ul. Legionowa 7
SP Nr 9 ul. Legionowa 7 [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,PL
szybkie
16-03
16-03
Żorska Liga Szachowa Juniorów Aktualna kolejka 2/6 Marzec 2019
Żory [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,SL
blitz
16-03
01-06
Żorska Liga Szachowa Seniorów Aktualna kolejka 2/6 Marzec 2019
Żory [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SL
szybkie
16-03
16-03
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,DS
szybkie
16-03
16-03
DRUGI KROK SZACHOWY grupa niebieska (2005-2003)
Marzenin [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,WP
szybkie
16-03
16-03
DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO-10+13
TORUŃ [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,KP
szybkie
16-03
16-03
DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO-do13 lat
TORUŃ [aktualizacja:14-03-2019]
Poland,KP
szybkie
16-03
16-03
DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO-do7 lat
TORUŃ [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,KP
szybkie
16-03
16-02
Finał Wojewódzki "Złota Wieża"
Sieradz [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,LD
drużynowy, szybkie
16-03
16-03
Grand Prix - turniej V - gr.A
Gorlice [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MP
szybkie
16-03
16-03
Grand Prix Nowego Tomyśla w 2019r. - Turniej II
Nowy Tomyśl [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,WP
szybkie
16-03
16-03
Grand Prix- turniej IV - gr.B
Gorlice [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MP
szybkie
16-03
16-03
II Amatorski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Koronowa - juniorzy OPEN B
Koronowo [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,KP
szybkie
16-03
16-03
II Amatorski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Koronowa - OPEN A
Koronowo [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,KP
szybkie
16-03
16-03
II Grand Prix Starogardu Gdańskiego 2019 r.
Starogard Gdański [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,PO
szybkie
16-03
16-03
IV Turniej Weekendowy FIDE - Turniej juniorów
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,SK
szybkie
16-03
17-03
IV Turniej Weekendowy FIDE - Turniej OPEN
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,SK
klasyczneFIDE
16-03
16-03
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SL
szybkie
16-03
16-03
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SL
szybkie
16-03
16-03
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
16-03
16-03
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SL
szybkie
16-03
16-03
Marcowy Turniej Szachowy w SP nr 7 w Świdniku
Świdnik [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,LU
szybkie
16-03
16-03
Marcowy Wyścig po kategorię grupa C
Wrocław [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
16-03
17-03
Marcowy Wyścig po Kategorie - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
16-03
17-03
Marcowy Wyścig po Kategorie - Grupa B
Wrocław [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
16-03
16-03
Marcowy Wyścig po Kategorie - Grupa D
Wrocław [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,DS
szybkie
16-03
16-03
Młode Talenty dzieci rocznik 2008 i mlodsi do rank. 1400 do IV CH III DZ
Poznań [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,WP
szybkie
16-03
23-03
MÓJ PIERWSZY MAT dzieci rocznik 2010 i młodsi bez kategorii
Poznań [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,WP
szybkie
16-03
16-03
Mistrzostwa Ciechanowa do lat 8. 2019
Ciechanów [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,MA
blitz
16-03
16-03
Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2019 - kobiety i juniorzy
Żarów [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,DS
szybkie
16-03
16-03
Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2019 - młodziczki i młodzicy
Żarów [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,DS
szybkie
16-03
16-03
Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2019 - seniorzy
Żarów [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,DS
szybkie
16-03
17-03
Mistrzostwa Miasta i Gminy
Strzelce Kraj [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,LB
szybkie
16-03
16-03
Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - VI kolejka - I edycja
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,WM
szybkie
16-03
16-03
Olsztyńska Liga Szachowa Przedszkolaków - 5 kolejka
Oolsztyn [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,WM
szybkie
16-03
17-03
Ostatni Turniej Zimy 2019 - SZACHY KLASYCZNE NA KATEGORIE
Łódź [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,LD
klasyczne
16-03
16-03
Otwarte Szachowe Mistrzostw Królewskiego Miasta Dobczyce gr. C - junior
Dobczyce [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,MP
szybkie
16-03
17-03
Otwarte Szachowe Mistrzostwa Królewskiego Miasta Dobczyce gr. A - open FIDE
Dobczyce [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,MP
klasyczneFIDE
16-03
17-03
Otwarte Szachowe Mistrzostwa Królewskiego Miasta Dobczyce gr. B - junior
Dobczyce [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,MP
klasyczne
16-03
16-03
PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa żółta (2009 i młodsi)
Marzenin [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,WP
szybkie
16-03
16-03
PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa zielona (2006-2008)
Marzenin [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,WP
szybkie
16-03
16-03
Turniej eliminacyjny juniorów klubu KS SZACHOWNICA Rzeszów
Rzeszów [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,PK
szybkie
16-03
16-03
Turniej klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,WM
klasyczne
16-03
17-03
Turniej klasyfikacyjny 1250-1400
Olsztyn [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,WM
klasyczne
16-03
17-03
Turniej klasyfikacyjny 1600-1700
Olsztyn [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,WM
klasyczne
16-03
17-03
Turniej Klasyfikacyjny na III oraz II Kategorię
Otwock [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
16-03
16-03
Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Otwock [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MA
szybkie
16-03
16-03
Turniej na V i IV kat. o Puchar Burmistrza Wołomina
Wołomin [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MA
szybkie
16-03
17-03
Turniej o Puchar Burmistrza Wołomina (na III II kat i I kob)
Wołomin [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
16-03
16-03
Turniej szachowy Lisek szachownicy II Lista zamknięta
Lisia Góra [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MP
klasyczne
16-03
16-03
Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Rogowo grupa A open
Rogowo [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,KP
szybkie
16-03
16-03
Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Żołnierzy Wyklętych
Lubin [aktualizacja:21-03-2019]
Poland
szybkie
16-03
16-03
Turniej Weekendowy - Grupa B
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,LB
szybkie
16-03
17-03
V MISTRZOSTWA GMINY STĘSZEW FIDE-OPEN 16-17.03.2019 STĘSZEW
STĘSZEW [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
16-03
17-03
V MISTRZOSTWA GMINY STĘSZEW KLASYFIKACYJNY od bk-III kat. 16-17.03.2019 STĘSZEW
STĘSZEW [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
16-03
16-03
VI "Lis Szachownicy" w Lisiej Górze
Lisia Góra [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MP
szybkie
16-03
16-03
VI GRAND PRIX PŁOCKA W SZACHACH 2018/2019
Płock [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MA
szybkie
16-03
16-03
VI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI PRACOWNIKÓW OŚWIATY W SZACHACH SZYBKICH - Amatorzy
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,SL
szybkie
16-03
16-03
VI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI PRACOWNIKÓW OŚWIATY W SZACHACH SZYBKICH - T.Główny
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,SL
szybkie
16-03
16-03
VI Turniej Powiatu_Grand Prix 2019
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,LU
szybkie
16-03
17-03
VIII Memoriał im. Janusza Heka - Turniej B
Puszcza Mariańska [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
16-03
16-03
Wielobój Sołectw Gminy Zbrosławice- szachy
Zbrosławice [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,SL
drużynowy, szybkie
16-03
16-03
Wiosenny Turniej Szachowy dla dzieci
Koszalin [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,ZP
blitz
16-03
16-03
X Szachowy Memoriał Eugeniusza Paśnikowskiego
Radzyń Podlaski [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,LU
szybkie
16-03
16-03
XI Grand Prix Szkół Podstawowych - Turniej #6
KOŁOBRZEG [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
16-03
16-03
XXI Grand Prix Gryfina 2019 Turniej-3
GRYFINO [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
16-03
17-03
Zacznij z Akademią turniej klasyfikacyjny na II I III kategorie
Pruszków [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
16-03
16-03
Zostań Szachowym Mistrzem 2019 - grupa A
Niemysłowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,OP
szybkie
16-03
16-03
Zostań Szachowym Mistrzem 2019 - grupa B
Niemysłowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,OP
szybkie
16-03
16-03
Zostań Szachowym Mistrzem 2019 - grupa C
Niemysłowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,OP
szybkie
16-03
16-03
Zostań Szachowym Mistrzem 2019 - grupa D
Niemysłowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,OP
szybkie
16-03
16-03
Zostań Szachowym Mistrzem 2019 - grupa E
Niemysłowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,OP
szybkie
17-03
17-03
06. GP Chylice-Piaseczno Aktywne III 2019
Piaseczno [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
17-03
17-03
6 GP 2018/19 Klubu Raszyn 17III2019
Poznań [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,WP
szybkie
17-03
17-03
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,MA
szybkie
17-03
17-03
I Błyskawiczne Szachowe GRAND PRIX - Galeria Echo w Kielcach - turniej 3
Galeria Echo - Kielce [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,SK
blitz
17-03
17-03
I MEMORIAŁ RYSZARDA NOWICKIEGO GRUPA 10
Ostrowiec Świętokrzyski [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SK
szybkie
17-03
17-03
I MEMORIAŁ RYSZARDA NOWICKIEGO GRUPA 14
Ostrowiec Świetokrzyski [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SK
szybkie
17-03
17-03
I MEMORIAŁ RYSZARDA NOWICKIEGO GRUPA 18
Ostrowiec Świętokrzyski [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SK
szybkie
17-03
17-03
I MEMORIAŁ RYSZARDA NOWICKIEGO GRUPA 8
Ostrowiec Świetokrzyski [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SK
szybkie
17-03
17-03
I MEMORIAŁ RYSZARDA NOWICKIEGO GRUPA OPEN
Ostrowiec Świętokrzyski [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SK
szybkie
17-03
17-03
IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Zambrowa
ZAMBRÓW [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,PL
szybkie
17-03
17-03
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - TURNIEJ POWIATOWY PZ LZS CZ-WA
Konopiska [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SL
szybkie
17-03
17-03
PRZEDWIOŚNIE TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW DO LAT12
Rybnik [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,SL
szybkie
17-03
17-03
Turniej dla dzieci o Puchar Burmistrza Wołomina (na V i IV kat)
Wołomin [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
17-03
17-03
Turniej odwołany Turniej w Trzebiatowie odwołany - organizator - Jerzy Wasylów - nie żyje Turniej o Puchar Burmistrza Trzebiatowa
Trzebiatów [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
17-03
17-03
TURNIEJ SZACHOWY 38 lecie załozenia w 1981 roku sekcji szchowej przy LZS KORDIA
BLIŻYN [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,SK
szybkie
17-03
17-03
Turniej szachowy o puchar Sołtysa Łękawicy
Łękawica [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,MP
szybkie
17-03
17-03
V Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty - gr B
Sokółka [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,PL
szybkie
17-03
17-03
V Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty - gr A
Sokółka [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,PL
szybkie
17-03
17-03
VI Ogólnopolski Zimowy Turniej o Puchar Prezydenta Kalisza - gr. 1000-1400
Kalisz [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,WP
szybkie
17-03
17-03
VI Ogólnopolski Zimowy Turniej o Puchar Prezydenta Kalisza - gr. 1600 i więcej
Kalisz [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,WP
szybkie
17-03
17-03
VIII Memoriał im. Janusza Heka - Turniej C
Puszcza Mariańska [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,MA
szybkie
17-03
17-03
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D07/C07
Mielec [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,PK
szybkie
17-03
17-03
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D09/C09
Mielec [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,PK
szybkie
17-03
17-03
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D11/C11
Mielec [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,PK
klasyczne
17-03
17-03
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D15/C15
Mielec [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,PK
szybkie
17-03
17-03
XVI Indywidualne Mistrzostwa MDK w szachach
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
17-03
17-03
XVIII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOKSiT - dzieci 2009 i młodsze
POLAŃCZYK [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,PK
szybkie
17-03
17-03
XVIII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOKSiT - Polańczyk- grupa OPEN
POLAŃCZYK [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,PK
szybkie
17-03
17-03
XXI Mistrzostwa Woj. Podl. Pracowników Oświaty Nauki i Wychowania oraz emerytów
Białystok [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,PL
szybkie
17-03
17-03
XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. A - OPEN (wszyscy chętni - mł. szkolna i gimnazjalna) - zgłoszony do FIDE - T7
Suwałki [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,PL
szybkie
17-03
17-03
XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. B do lat 11 (2008 i mł.) - T7
Suwałki [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,PL
szybkie
17-03
17-03
XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. C do lat 9 (2010 i mł.) - T7
Suwałki [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,PL
szybkie
17-03
17-03
XXXVII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOK w Wiśniewie
Wiśniew [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
17-03
17-03
XXXVII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOK w Wiśniewie-juniorzy do lat 10
Wiśniew [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
18-03
18-03
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,SL
szybkie
18-03
18-03
III Turniej Szachowy w Przedszkolu nr 42
Kraków [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,MP
blitz
18-03
18-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,LU
klasyczne
19-03
19-03
Grand-Prix AGH Kraków - turniej nr 1
Kraków [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,MP
blitz
19-03
19-03
II Mistrzostwa Przedszkola Prywatnego "Urwis" w szachach
Olsztyn [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,WM
blitz
19-03
19-03
IX Wiosenny Turniej "Piłsudski też grał w szachy"
Brzeg [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,OP
szybkie
19-03
19-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,LU
szybkie
19-03
19-03
V Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,WM
blitz
19-03
19-03
VI Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,WM
blitz
19-03
19-03
VIII Gminny Turniej Szachowy pod Patronatem Wójta Gminy Kąkolewnica
Brzozowica Duża [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,LU
blitz
19-03
19-03
VIII Indywidualne Mistrzostwa Płocka Szkół Ponadgimnazjalnych i Branżowych
PŁOCK [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
19-03
19-03
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 23
Kraków [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,MP
blitz
19-03
19-03
XXVII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,PL
szybkie
20-03
20-03
Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Żołnierzy Wyklętych - od 7 klasy
Lubin [aktualizacja:21-03-2019]
Poland
szybkie
20-03
20-03
817 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,MP
szybkie
20-03
20-03
Grand Prix WARZELNI PIWA Turniej IV Sezon 6
Bydgoszcz [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,KP
blitz
20-03
20-03
IX Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 6
Starachowice [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,SK
blitz
20-03
20-03
Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe pod Patronatem Burmistrza Przemkowa GR. A
Przemków [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,DS
szybkie
20-03
20-03
Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe pod Patronatem Burmistrza Przemkowa GR. B
Przemków [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,DS
szybkie
20-03
20-03
Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe pod Patronatem Burmistrza Przemkowa GR. C
Przemków [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,DS
szybkie
20-03
20-03
Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe pod Patronatem Burmistrza Przemkowa GR. D
Przemków [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,DS
szybkie
20-03
20-03
Szachowa środa w Tarnowie nr 11 - 2019
Tarnów [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,MP
blitz
20-03
13-06
Turniej 1250 na 1400
Chylice [aktualizacja:19-06-2019]
Poland,MA
klasyczne
20-03
20-03
Turnieje Środowe w SP nr 11 - T13 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,PL
blitz
20-03
20-03
Turnieje Środowe w SP nr 11 - T14 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,PL
blitz
20-03
20-03
Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - chłopcy klasy I-III
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,LU
szybkie
20-03
20-03
Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - chłopcy klasy IV-VI
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,LU
szybkie
20-03
20-03
Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - dziewczęta klasy I-III
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,LU
szybkie
20-03
20-03
Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - dziewczęta klasy IV-VI
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,LU
szybkie
21-03
21-03
Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Żołnierzy Wyklętych - kl. 4 - 6
Lubin [aktualizacja:21-03-2019]
Poland
szybkie
21-03
21-03
2. Szachowe Otwarte Mistrzostwa SP nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku
Malbork [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,PO
szybkie
21-03
21-03
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 1/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,MP
blitz
21-03
21-03
IV Wiosenny Turniej Szachowy o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Tuchowie
Tuchów [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,MP
blitz
21-03
21-03
IX GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - Turniej nr 1
Iwla [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,PK
szybkie
21-03
21-03
Klub P.Z.Szach. (359 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,MA
szybkie
21-03
21-03
Międzyszkolny Turniej Szachowy Szkół Średnich
Wałbrzych [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,DS
szybkie
21-03
21-03
Turniej Wiosenny o Puchar Wójta Bakałarzewa
Bakałarzewo [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,PL
szybkie
21-03
21-03
VII Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,WM
blitz
21-03
21-03
Wiosenny Turniej Szachowy
Czeremcha [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,PL
szybkie
21-03
21-03
Wiosenny Turniej Szachowy
Czeremcha [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,PL
szybkie
21-03
21-03
Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - chłopcy klasy VII_VIII_GIM
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,LU
szybkie
21-03
21-03
Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - dziewczęta klasy VII_VIII_GIM
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,LU
szybkie
22-03
22-03
12. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,PL
szybkie
22-03
22-03
2 Turniej o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Nabróż [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,LU
szybkie
22-03
22-03
AMW P'5 II rzut 22III2019
Poznań [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,WP
blitz
22-03
22-03
Grand Prix Gimnazjów oraz Szkół Średnich w Szachach na rok 2018-2019
Lubsko [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,LB
szybkie
22-03
22-03
Grand Prix Szkół Podstawowych w Szachach na rok 2018-2019
Lubsko [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,LB
szybkie
22-03
22-03
Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (4)
Koszalin [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,ZP
blitz
22-03
22-03
Grnd Prix Polonii Wroclaw Blitz
Wrocław [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,DS
blitz
22-03
22-03
I Międzyprzedszkolny TSz "Akademii Szachowej Roszada" - Koszary Funka
Olsztyn [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,WM
blitz
22-03
22-03
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół średnich - kobiety
Żnin [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,KP
szybkie
22-03
22-03
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół średnich - mężczyźni
Żnin [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,KP
szybkie
22-03
22-03
IV Grand Prix Chrzanowa 5 turniej
Chrzanów [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,MP
blitz
22-03
22-03
MAMO TATO ZAGRAJMY W SZACHY - turniej X
Białystok [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,PL
blitz
22-03
22-03
Piątek z Kopernikiem 22.03.2019
Olsztyn [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,WM
blitz
22-03
22-03
Puchar Prezesa Oddziału Okręgowego PCK w Bydgoszczy
Łysomice [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,KP
blitz
22-03
22-03
Turniej charytatywny "PODARUJMY ODDECH LEONOWI" - Zbąszyń 22.03.2019
Zbąszyń [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,WP
blitz
22-03
22-03
Turniej Małych Arcymistrzów klasy trzecie
Żory [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,SL
blitz
22-03
23-03
TURNIEJ PRZYJAŹNI POLSKO-WĘGIERSKIEJ
KIELCE [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,SK
szybkie
22-03
23-03
TURNIEJ PRZYJAŹNI POLSKO-WĘGIERSKIEJ - Grupa dla dzieci do 10 lat i maks. IV kat
KIELCE [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,SK
szybkie
22-03
23-03
TURNIEJ PRZYJAŹNI POLSKO-WĘGIERSKIEJ - Grupa dla III i IV kategorii
KIELCE [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,SK
klasyczne
22-03
22-03
VIII Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,WM
blitz
22-03
22-03
XXI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,WP
szybkie
23-03
24-03
Turniej na kategorię III i II SP 353 Wesoła -gr.D
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
23-03
23-03
"IV Turniej Szachowy HDK PCK o Złotą Kroplę" OPEN
Łódź [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,LD
blitz
23-03
23-03
"IV Turniej Szachowy HDK PCK o Złotą Kroplę"Juniorzy
Łódź [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,LD
blitz
23-03
23-03
7. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2009 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,PL
szybkie
23-03
23-03
Żarowska Liga Szachowa Klas Pierwszych I runda
Żarów [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
23-03
23-03
CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia OPEN FIDE
Wrocław [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03
23-03
CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia Turniej do lat 9
Wrocław [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03
23-03
CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia Turniej OPEN do 1600
Wrocław [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03
19-05
Ekstraliga Śląska Juniorów
Chorzów [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,SL
drużynowy, klasyczneFIDE
23-03
19-05
I Liga Śląska Juniorów
Chorzów [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,SL
drużynowy, klasyczneFIDE
23-03
23-03
I Turniej Grand-Prix Galeria Bronowice Kraków - turniej nr 1
Kraków [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MP
szybkie
23-03
24-03
I TURNIEJ NOCNY AKADEMI SZACHOWEJ PRUSZKÓW
PRUSZKÓW [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,MA
szybkie
23-03
23-03
I Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Grybów
Siołkowa [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MP
blitz
23-03
23-03
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - WIŚNIOWA Grupa A OPEN
Wiśniowa [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MP
szybkie
23-03
23-03
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - WIŚNIOWA Grupa B 2004 i młodsi powyżej IV
Wiśniowa [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,MP
szybkie
23-03
23-03
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego-WIŚNIOWA Grupa C 2004 i młodsi do IV
Wiśniowa [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,MP
szybkie
23-03
23-03
II Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2019 Szach Królowi
Lublin [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,LU
szybkie
23-03
23-03
II TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2019"Szach Królowi"do14 lat
Lublin [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,LU
szybkie
23-03
23-03
II Turniej Wesoła SP 353 -gr.A
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MA
szybkie
23-03
23-03
II Turniej Wesoła SP 353 dla dzieci r.2010 i młodsi -gr.B
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MA
szybkie
23-03
23-03
III MEMORIAŁ ZBIGNIEWA CHOMICKIEGO
Strzelin [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,DS
klasyczne
23-03
24-03
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów województwa lubuskiego - A - Juniorzy do lat 14 16 i 18
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,LB
klasyczne
23-03
24-03
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów województwa lubuskiego - B - Juniorzy do lat 12
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,LB
klasyczne
23-03
24-03
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów województwa lubuskiego - C - Juniorzy do lat 10
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,LB
klasyczne
23-03
23-03
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów województwa lubuskiego - D - Juniorzy do lat 8
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,LB
szybkie
23-03
23-03
INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR SEDLACZKA 2019
Tarnowskie Góry [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,SL
szybkie
23-03
23-03
IV Ogólnopolski Memoriał Sebastiana Tekielaka gr. A P'30
Trzebinia Młoszowa [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,MP
szybkie
23-03
24-03
IV Ogólnopolski Memoriał Sebastiana Tekielaka gr. B P'30+30 Fide do 1600 rk
Trzebinia Młoszowa [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,MP
klasyczne
23-03
24-03
IV Ogólnopolski Memoriał Sebastiana Tekielaka gr. C P'30+30 FIDE od 1700 rk
Trzebinia Młoszowa [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,MP
klasyczne
23-03
23-03
IV Turniej Szachowy HDK PCK o Złotą Kroplę" Juniorzy do rocznika 2010
Łódź [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,LD
blitz
23-03
23-03
IX Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Grupa OPEN
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,PK
szybkie
23-03
23-03
IX Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Juniorzy 2001-2005r.
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,PK
szybkie
23-03
23-03
IX Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Juniorzy 2006-2010r.
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,PK
szybkie
23-03
23-03
IX Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Przedszkolaki
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,PK
szybkie
23-03
23-03
IX Turniej Szachowy Biblioteki Kraków
Kraków [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MP
szybkie
23-03
23-03
LXXXI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MA
szybkie
23-03
24-03
Mamo tato zagrajmy o KATEGORIE (9 rund - możliwość zdobycia V i IV kat)
Białystok [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,PL
klasyczne
23-03
24-03
MINI-ELO Suwałki 2019 (1)
Suwałki [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,PL
klasyczneFIDE
23-03
23-03
Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach - SP klasy IV-VI
OSTRÓW MAZOWIECKA [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MA
szybkie
23-03
23-03
Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach - SP - klasy I - III
OSTRÓW MAZOWIECKA [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MA
szybkie
23-03
23-03
Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej wSzachach-SP klasy-VII-VIII i Gim
OSTRÓW MAZOWIECKA [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MA
szybkie
23-03
23-03
MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU MYŚLIBORSKIEGO
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
23-03
23-03
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KŁODZKA dla juniorów do 15 lat
Kłodzko [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03
24-03
Orły Pleszew Open Fide III
Pleszew [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
23-03
23-03
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 6 kolejka I liga
Olsztyn [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,WM
szybkie
23-03
23-03
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 6 kolejka II liga
Olsztyn [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,WM
szybkie
23-03
23-03
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 6 kolejka III liga
Olsztyn [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,WM
szybkie
23-03
23-03
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Świdwińskiego - VII Turniej GP ZZSzach
Połczyn Zdrój [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
23-03
24-03
Otwarte Mistrzostwa Radomia Seniorów w Szachach' na 2019
Radom [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
23-03
24-03
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Starosty Świeckiego
Świecie n/W [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,KP
klasyczne
23-03
24-03
Pleszew Open Fide III B
Pleszew [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
23-03
23-03
Sobotni Turniej Szachowy 23 marca 2109 Przemyśl S-KKS
Przemyśl [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,PK
blitz
23-03
24-03
Strzelce Classic Chess Spring 2019
Strzelce Opolskie [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,OP
klasyczneFIDE
23-03
24-03
Turniej klasyfikacyjny - Akademia Szachowa w Grajewie
Grajewo [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,PL
klasyczne
23-03
23-03
Turniej o Złotą Kroplę( bez wpisowego) rocznik 2010 i młodsi
Łódź [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,LD
blitz
23-03
23-03
V Dzielnicowy Turniej Szachowy dla Szkół Podstawowych Skok po kategorię
Warszawa [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MA
szybkie
23-03
23-03
V Turniej Szachowy Pamięci Łukowskich Żołnierzy Wyklętych
Krynka [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,LU
szybkie
23-03
23-03
VIII Grand Prix Leszna 2019 - Turniej II
Leszno [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,WP
szybkie
23-03
24-03
XVIII Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Świecia Juniorek i Juniorów od 1600
Świecie n/W [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,KP
klasyczne
23-03
24-03
XVIII Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Świecie Juniorek i Juniorów do 1400
Świecie n/W [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,KP
klasyczne
23-03
23-03
XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03
23-03
XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03
23-03
XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03
23-03
XX DI LZS - powiatowy finał turnieju o Złotą Wieżę (Juniorzy - ur. 2002 i mł.)
Oława [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03
23-03
XX DI LZS - powiatowy finał turnieju o Złotą Wieżę (Młodzicy - ur. 2008 i mł.)
Oława [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03
23-03
XX DI LZS - powiatowy finał turnieju o Złotą Wieżę (Seniorzy - ur. 2001 i st.)
Oława [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03
24-03
XXIII Mistrzostwa Polski Honorowych Dawców Krwi PCK - Drużynowe
Łysomice [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,KP
drużynowy, szybkie
23-03
23-03
XXIII Mistrzostwa Polski Honorowych Dawców Krwi PCK - Indywidualne
Łysomice [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,KP
szybkie
24-03
24-03
Turniej na kategorię V i IV SP 353 Wesoła -gr.C
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
24-03
24-03
7. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 1999 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,PL
szybkie
24-03
24-03
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,MA
szybkie
24-03
28-04
III Liga Wojewódzka w Szachach Klasycznych
Bełchatów [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,LD
drużynowy, klasyczne
24-03
24-03
Mistrzostwa Regionu Oldbojów 2019
Włocławek [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,KP
szybkie
24-03
31-03
Niedzielny Turniej w Ożarowie - nr 1
Ożarów [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,LU
szybkie
24-03
24-03
VI Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 1
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,LU
szybkie
24-03
24-03
Wojewódzkie Igrzyska LZS - grupa kobiet
Bilcza k. Kielc [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,SK
blitz
24-03
24-03
Wojewódzkie Igrzyska LZS - grupa mężczyzn
Bilcza k. Kielc [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,SK
blitz
24-03
24-03
XI Turniej Szachowy im. Dariusza Lusio 2019 Grupa A Seniorzy
Kosienice [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,PK
szybkie
24-03
24-03
XI Turniej Szachowy im. Dariusza Lusio 2019 Grupa B Juniorzy - BLITZ
Kosienice [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,PK
blitz
24-03
24-03
XI Turniej Szachowy im. Dariusza Lusio 2019 Grupa B Juniorzy ur. 2001 i mł.
Kosienice [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,PK
szybkie
24-03
24-03
XXX RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY RYBNIK OPEN
Rybnik [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,SL
szybkie
25-03
25-03
I Mistrzostwa Neo Montessori School
Myślenice [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,MP
blitz
25-03
25-03
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,SL
szybkie
25-03
25-03
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 3. Turniej
Wrocław [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,DS
szybkie
25-03
25-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,LU
szybkie
25-03
26-03
Turniej klasyfikacyjny SP 189
Warszawa Rembertów [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,MA
szybkie
26-03
26-03
52 WOM Szkolny - eliminacje Bemowo
Warszawa [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
26-03
26-03
Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium 2019 - turniej nr 1
Rzeszów [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,PK
szybkie
26-03
26-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,LU
szybkie
26-03
26-03
Szkolna Liga Szachowa Supraśl Turniej Nr 2
Supraśl [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,PL
blitz
26-03
26-03
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 24
Kraków [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,MP
blitz
26-03
26-03
XXVIII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,PL
szybkie
27-03
27-03
818 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,MP
szybkie
27-03
27-03
I Turniej Szachowy o Mistrzostwo Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie
Krosno [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,PK
szybkie
27-03
27-03
Mistrzostwa Szczecina w Szachach Szkół Ponadgimnazjalnych
Szczecin [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
27-03
27-03
Szachowa środa w Tarnowie nr 12 - 2019
Tarnów [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,MP
blitz
28-03
28-03
3/1 Turniej Kl.1ab o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Łaszczów [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,LU
szybkie
28-03
28-03
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 2/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,MP
blitz
28-03
28-03
III SĄCZOWSKI TURNIEJU SZCHOWY DLA DZIECI "SZACH-MAT"
Sączów [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,SL
szybkie
28-03
28-03
Indywidualne Igrzyska Młodzieży Szkolnej powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,PK
szybkie
28-03
28-03
IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych
Siedlce [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,MA
blitz
28-03
28-03
Klub P.Z.Szach. (360 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,MA
szybkie
28-03
28-03
Mistrzostwa Zespołu Szkół w Mściszewicach w Szachach
Msciszewice [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,PO
blitz
28-03
28-03
Turniej Miesięczny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom - Marzec 2019
Bytom [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,SL
blitz
29-03
29-03
1/3 Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika GP 2019
Hulcze [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,LU
szybkie
29-03
29-03
13. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,PL
blitz
29-03
29-03
BLITZOWE PIĄTKI III
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,ZP
blitz
29-03
29-03
Gr.A Grand Prix XII -2 _ UKS - G4 ( rocznik 2010 do 2003 )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:26-04-2019]
Poland,SL
szybkie
29-03
29-03
Gr.B Grand Prix XII -2 UKS - G4 ( rocznik 2011 i młodsi )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,SL
szybkie
29-03
29-03
Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,DS
szybkie
29-03
29-03
Grandprix nr 2
Jaworzno [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,SL
blitz
29-03
29-03
Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (5)
Koszalin [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,ZP
blitz
29-03
29-03
IV Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Nocy Matematyki
Bytow [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,PO
blitz
29-03
29-03
Królewskie Rozgrywki - grupa A
Myślenice [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,MP
blitz
29-03
29-03
Królewskie Rozgrywki - grupa B
Myślenice [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,MP
blitz
29-03
29-03
Lubartowska Liga Szachowa 2019 (3z10)
Lubartów [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,LU
szybkie
29-03
29-03
MARCOWY TURNIEJ JUNIORÓW
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,ZP
blitz
29-03
29-03
Mistrzostwa Pow. Węgrowskiego Szkół Podst. w Szachach Szybkich na rok 2019
WĘGRÓW [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
29-03
29-03
Mstrzostwa marca w KTS Kalisz - do lat 14 (ranking 1000-1400)
Kalisz [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,WP
szybkie
29-03
29-03
Mstrzostwa marca w KTS Kalisz - OPEN
Kalisz [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,WP
szybkie
29-03
29-03
OTWARTA LIGA SZKOLNA gr A - zawodnicy ur. w roku 2010 lub młodsi do rank. 1250
Staniątki- Dom Weselny ANSON [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MP
blitz
29-03
29-03
OTWARTA LIGA SZKOLNA gr B - zawodnicy ur. w roku 2006 lub młodsi do rank. 1400
Staniątki- Dom Weselny ANSON [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MP
blitz
29-03
29-03
OTWARTA LIGA SZKOLNA gr C - OPEN z rank. powyżej 1400 także dorośli
Staniątki- Dom Weselny ANSON [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,MP
blitz
29-03
29-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,LU
blitz
29-03
29-03
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,LU
szybkie
29-03
29-03
Piątek z Kopernikiem 29.03.2019
Olsztyn [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,WM
blitz
29-03
29-03
Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Prabutach
Prabuty [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,PO
blitz
29-03
29-03
Skoczek Sto-ósemki
Wroclaw [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
29-03
29-03
Turniej Szachowy BROWAR DUKLA
Dukla [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,PK
blitz
29-03
29-03
XXVII CYKL GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH- Turniej 3- Kl. 5-8
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,SL
szybkie
29-03
29-03
XXVII CYKL GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH- TURNIEJ 3- KL.0-4
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,SL
szybkie
29-03
29-03
XXVII CYKL GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH- TURNIEJ 3- SZ. PONADPODSTAWOWE
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,SL
szybkie
30-03
31-03
VIII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 11 (2008 i młodsi) - P'60
Katowice [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
30-03
31-03
VIII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open B do lat 9 (2010 i młodsi) - P'60
Katowice [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
30-03
31-03
"III Turniej Klasyfikacyjny w SP6 Zamość" - turniej na II kategorię szachową
Zamość [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,LU
klasyczne
30-03
31-03
"III Turniej Klasyfikacyjny w SP6 Zamość" - turniej na III kategorię szachową
Zamość [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,LU
klasyczne
30-03
30-03
"Matujemy Króla" grupa B
Włoszakowice [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,WP
szybkie
30-03
30-03
"Matujemy Króla" grupa C
Włoszakowice [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,WP
szybkie
30-03
30-03
"MATUJEMY KRÓLA"- Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny
Włoszakowice [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,WP
szybkie
30-03
30-03
"Sobota z KKSz-em" sezon VII turniej 6
Kraków [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MP
blitz
30-03
30-03
100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę - grupa A
Zabrzeg [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,SL
blitz
30-03
30-03
100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę - grupa B
Zabrzeg [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,SL
blitz
30-03
30-03
100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę - grupa C
Zabrzeg [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,SL
blitz
30-03
30-03
13. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Chłopców do lat 7
Białystok [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,PL
szybkie
30-03
30-03
13. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 7
Białystok [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,PL
szybkie
30-03
30-03
27 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia dla dzieci - Grupa D
Wrocław [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03
30-03
27 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia dla dzieci - Grupa E
Wrocław [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03
30-03
27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach dla dzieci - Grupa F
Wrocław [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03
30-03
27. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia Mlodziezy - Grupa A (do lat 14)
Wroclaw [aktualizacja:11-04-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03
30-03
27. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia Mlodziezy - Grupa B (do lat 11)
Wroclaw [aktualizacja:11-04-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03
30-03
27. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia Mlodziezy - Grupa C (do lat 9)
Wroclaw [aktualizacja:11-04-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03
30-03
Żorska Liga Szachowa Juniorów Aktualna kolejka 3/6
Żory [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,SL
blitz
30-03
30-03
Żorska Liga Szachowa Seniorów kolejka 3/6
Żory [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,SL
szybkie
30-03
30-03
Drużynowe Mistrzostwa Warszawy Niepublicznych Szkół Podstawowych
Warszawa [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
30-03
30-03
GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1000-1100
GDAŃSK [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,PO
szybkie
30-03
31-03
GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1400
GDAŃSK [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,PO
klasyczne
30-03
31-03
GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,PO
klasyczne
30-03
30-03
Grand Prix - Turniej V - gr.B
Gorlice [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03
30-03
Grand Prix - turniej VI - gr.A
Gorlice [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03
30-03
Grand Prix Nowego Tomyśla 2019r. - Turniej III
Nowy Tomyśl [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,WP
szybkie
30-03
30-03
Grand Prix Wadowic w Szachach o Puchar Burmistrza- Turniej Główny
Wadowice [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MP
blitz
30-03
30-03
GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ GRUPA A na FIDE
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03
30-03
GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ Grupa B do 16 lat
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03
30-03
Grand-Prix Gminy Zabierzów do lat 10 - turniej nr 1
Zabierzów [aktualizacja:10-04-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03
30-03
Grand-Prix Gminy Zabierzów do lat 18 - turniej nr 1
Zabierzów [aktualizacja:10-04-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03
30-03
grupa B Matujemy Króla
Włoszakowice [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,WP
szybkie
30-03
30-03
I Integracyjny Szachowy Memoriał Tadeusza Dwornika
Kraków [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MP
blitz
30-03
30-03
II Turniej eliminacyjny juniorów klubu KS SZACHOWNICA Rzeszów
Rzeszów [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,PK
szybkie
30-03
30-03
II Turniej Szachowy o Puchar Rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego JP II
Lublin [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,LU
szybkie
30-03
30-03
III Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,PO
szybkie
30-03
30-03
IV GRAND PRIX Miasta Katowice - Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 14 -WIOSENNY
Katowice [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
szybkie
30-03
31-03
IX Memoriał im. prof. Romana Mariana Bugalskiego
Bydgoszcz [aktualizacja:03-04-2019]
Poland,KP
klasyczne
30-03
30-03
Matujemy Króla Przedszkolaki
Włoszakowice [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,WP
szybkie
30-03
30-03
Mistrzostwa w Szachach Szkół Podstawowych Gminy Piaseczno C I-II
Piaseczno [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03
30-03
Mistrzostwa w Szachach Szkół Podstawowych Gminy Piaseczno C III-IV
Piaseczno [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03
30-03
Mistrzostwa w Szachach Szkół Podstawowych Gminy Piaseczno C V-VIII
Piaseczno [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03
30-03
Mistrzostwa w Szachach Szkół Podstawowych Gminy Piaseczno D III-IV
Piaseczno [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03
30-03
Mistrzostwa w Szachach Szkół Podstawowych Gminy Piaseczno D V-VIII
Piaseczno [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03
30-03
Mistrzostwa w Szachach Szkół Podstawowych Gminy Piaseczno D-I-II
Piaseczno [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03
30-03
MLS KONIN TEAM RAPID FIDE MASTERS 2019 - Otwarty drużynowe mistrzostwa Konina i powiatu Konin w szachach szybkich. Nagrody w grupach rankingowych. ZAPRASZAMY
Konin [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,WP
drużynowy, szybkie
30-03
30-03
OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH
GDAŃSK [aktualizacja:11-04-2019]
Poland,PO
blitz
30-03
30-03
Otwarte Mistrzostwa UKS Żagle OPEN
Józefów k. Warszawy [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03
30-03
Otwarte Mistrzostwa UKS Żagle PIERWSZE KROKI
Józefów k. Warszawy [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03
30-03
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Siedliszcza
Siedliszcze [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,LU
szybkie
30-03
30-03
Sieradzka Liga Szachowa 2019 - marzec
Sieradz [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,LD
szybkie
30-03
30-03
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2018-2019 - Turniej 5A (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
szybkie
30-03
30-03
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2018-2019 - Turniej 5B
STRUMIEŃ [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
blitz
30-03
30-03
Turniej Czekoladowy / Grupa A / 1600+ / FIDE
Jelenia Góra [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03
30-03
Turniej Czekoladowy / Grupa B / 1400
Jelenia Góra [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03
30-03
Turniej Czekoladowy / Grupa C / 1200-1250
Jelenia Góra [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03
30-03
Turniej Czekoladowy / Grupa D / 1000-1100
Jelenia Góra [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03
30-03
Turniej dla dzieci do lat 7
Tczew [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,PO
szybkie
30-03
30-03
Turniej dla Początkujących w Klubie Batory w Otwocku (2007 i młodsi)
Otwock [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03
30-03
Turniej drużynowy o puchar Dyrektora MOSiR Tuchów
Burzyn [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
30-03
30-03
TURNIEJ O ''PUCHAR'' PREZESA UKS SZACH WOLSZTYN
WOLSZTYN [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
30-03
30-03
V OTWARTE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJ. ZP W SZACHACH SZYBKICH
CHOSZCZNO [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,ZP
drużynowy, szybkie
30-03
30-03
V Turniej - XX edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach
ŁOMŻA [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,PL
szybkie
30-03
30-03
V Turniej Szachowy JANOWICE 2019 Grupa A 2009 i młodsi
Janowice [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03
30-03
V Turniej Szachowy JANOWICE 2019 Grupa B 2005-2008
Janowice [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03
30-03
V Turniej Szachowy JANOWICE 2019 Grupa C 2004 i starsi
Janowice [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03
30-03
VI Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Szybkich
Pęgów [aktualizacja:08-01-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03
30-03
VII PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2019 - turniej 2 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
szybkie
30-03
30-03
Wiosenny turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
Warszawa [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03
31-03
Wiosenny Gambit - turniej klasyfikacyjny na III i II kat
Wyszków [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
30-03
30-03
Wiosenny Gambit turniej klasyfikacyjny na V i IV kat.
Wyszków [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03
31-03
Wiosenny Turniej Fide na Bemowie 2019
Warszawa [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,MA
klasyczneFIDE
30-03
31-03
Wiosenny turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż)
Warszawa [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
30-03
30-03
Wiosenny Turniej Szachowy w Bielsku-Białej
Bielsko-Biała [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
szybkie
30-03
30-03
X Prokocimski Szach-Mat 2019 - grupa A
Kraków [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03
30-03
X Prokocimski Szach-Mat 2019 - grupa B
Kraków [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03
30-03
XIX Regionalny Turniej Szachowy - "Bawmy się razem" Chojnice 2019 - Turniej A
Chojnice [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,PO
blitz
30-03
30-03
XIX Regionalny Turniej Szachowy - "Bawmy się razem" Chojnice 2019 - Turniej B
Chojnice [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,PO
blitz
30-03
30-03
XVI T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - open FIDE
Warszawa [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03
30-03
XVI T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - rocznik 2009 i młodsi
Warszawa [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03
30-03
XVI T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - roczniki 2005-2000
Warszawa [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03
30-03
XVI T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - roczniki 2008-2006
Warszawa [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03
30-03
XXIV Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów
Mszana Dolna [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03
06-04
XXV OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Chłopcy do lat 12
Sielpia [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SK
klasyczneFIDE
30-03
06-04
XXV OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Chłopcy do lat 14
Sielpia [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SK
klasyczneFIDE
30-03
06-04
XXV OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Dziewczęta do lat 12
Sielpia [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SK
klasyczneFIDE
30-03
06-04
XXV OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Dziewczęta do lat 14
Sielpia [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SK
klasyczneFIDE
30-03
30-03
Zacznij z Akademią Pruszków turniej z możliwością zrobienia V i IV KAT
Pruszków [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
szybkie
31-03
31-03
"III Turniej Klasyfikacyjny w SP6 Zamość" - turniej na V i IV kategorię szachową
Zamość [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,LU
klasyczne
31-03
31-03
18. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Chłopców do lat 8
Białystok [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,PL
szybkie
31-03
31-03
18. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 8
Białystok [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,PL
szybkie
31-03
31-03
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,MA
szybkie
31-03
31-03
GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1100-1250
GDAŃSK [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,PO
szybkie
31-03
31-03
Grand Prix Powiatu Tczewskiego turniej II FIDE
Tczew [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,PO
szybkie
31-03
31-03
Grand Prix PRUSZKOWA turniej 1
Pruszków [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
31-03
31-03
I Charytatywny Turniej Szachowy
Zakliczyn [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MP
blitz
31-03
31-03
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Starogard Gdański
Sumin [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,PO
blitz
31-03
31-03
II Szachowa GRAND PRIX Ziemi Szydłowieckiej - turniej 6
Szydłowiec [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
szybkie
31-03
31-03
II Turniej w Aninie do 20 lat - grupa A
Warszawa-Anin [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
szybkie
31-03
31-03
II Turniej w Aninie dla dzieci z rocznika 2010 i młodszych - grupa B
Warszawa-Anin [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
szybkie
31-03
31-03
III Grand Prix w Szachach Bliżyn 2019 X I X edycja
BLIŻYN [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,SK
szybkie
31-03
31-03
IV MISTRZOSTWA GMINY LUBENIA
Straszydle [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,PK
szybkie
31-03
31-03
IX OTSz o Puchar Burmistrza Orzysza poświęcony pamięci Krzysztofa Kierzkowskiego
Orzysz [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,WM
szybkie
31-03
31-03
Memoriał Bieńkowskiego turniej A
Łobez [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
31-03
31-03
Memoriał Bieńkowskiego turniej B dla dzieci
Łobez [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
31-03
31-03
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego w Szachach - turniej dzieci do lat 10
Kąkolewnica [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,LU
szybkie
31-03
31-03
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego w Szachach Szybkich
Kąkolewnica [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,LU
szybkie
31-03
31-03
Szachowa Liga Szkolna w Grajewie
Grajewo [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,PL
blitz
31-03
31-03
Szachowa Wiosna Rybnik 2019 Grupa Dziewczyn 2009 i młodsze
Rybnik [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
blitz
31-03
31-03
Szachowa Wiosna Rybnik 2019 Grupa Chłopców 2012 i młodsi
Rybnik [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
inne
31-03
31-03
Szachowa Wiosna Rybnik 2019 Chłopcy rocznik 2009 - 2011
Rybnik [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
blitz
31-03
31-03
Turniej Szachowy w Szachach Błyskawicznych o Puchar Niekasyna
Lublin [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,LU
blitz
31-03
31-03
Ubezpieczenia KANIA FINANSE_Olimpia i Przyjaciele_nr 6_do ELO 2000
GOLESZÓW [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
blitz
31-03
31-03
VI Festiwal Szachowy "HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2019" - gr. A (open)
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,LB
szybkie
31-03
31-03
VI Festiwal Szachowy "HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2019" - gr. B (rocznik do 2003 i kat. do 1800)
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,LB
szybkie
31-03
31-03
VI Festiwal Szachowy "HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2019" - gr. C (rocznik do 2009 i kat. do 1400)
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,LB
szybkie
31-03
31-03
Wiosenny turniej dla zawodników ur. w 2011 r. i młodszych
Warszawa [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
szybkie
31-03
31-03
XII Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa gr B (Kat. V i bez kat.)
Warszawa [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
szybkie
31-03
31-03
XII Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa w Szachach Szybkich gr A (kat.IV i wyżej)
Warszawa [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
szybkie
31-03
31-03
XIII Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka - kobiety
CIECHANOWIEC [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,PL
szybkie
31-03
31-03
XIII Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka - mężczyźni
CIECHANOWIEC [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,PL
szybkie
31-03
31-03
XXIX OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego
Zelów [aktualizacja:08-04-2019]
Poland,LD
szybkie
31-03
31-03
XXIX OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego.
Zelów [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,LD
szybkie

(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)