Reklamy |
|
SZUKAJ TURNIEJÓW SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA: |
|
|
kwiecień 2019 | ||
---|---|---|
01-04 01-04 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,SL szybkie |
01-04 01-04 | II Indywidualny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZST w Tarnowie-Mościcach
Tarnów [aktualizacja:01-04-2019] | Poland,MP szybkie |
01-04 01-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:01-04-2019] | Poland,LU szybkie |
01-04 01-04 | Szachy w Prymusie - IV i st. Turniej - zima 2019 (03 stycznia)
Gniezno [aktualizacja:03-04-2019] | Poland,WP blitz |
02-04 02-04 | 15minx5
Zduńska Wola [aktualizacja:02-04-2019] | Poland,LD szybkie |
02-04 02-04 | 2 Turniej Kl.2a o Puchary Wójta Łabuń - Mariusza Kukiełki -GP 2019
Łabuńki Pierwsze [aktualizacja:02-04-2019] | Poland,LU szybkie |
02-04 02-04 | Blitz Olimpijski
Sielpia Wielka [aktualizacja:03-04-2019] | Poland,SK blitz |
02-04 02-04 | Dolnośląski Turniej Finałowy Edukacja przez Szachy w Szkole - A dziewczęta I
Lubin [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,DS szybkie |
02-04 02-04 | Dolnośląski Turniej Finałowy Edukacja przez Szachy w Szkole - B chłopcy I
Lubin [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,DS szybkie |
02-04 02-04 | Dolnośląski Turniej Finałowy Edukacja przez Szachy w Szkole - C dziewczęta II
Lubin [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,DS szybkie |
02-04 02-04 | Dolnośląski Turniej Finałowy Edukacja przez Szachy w Szkole - D chłopcy II
Lubin [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,DS szybkie |
02-04 02-04 | Dolnośląski Turniej Finałowy Edukacja przez Szachy w Szkole - E dziewczęta III
Lubin [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,DS szybkie |
02-04 02-04 | Dolnośląski Turniej Finałowy Edukacja przez Szachy w Szkole - F chłopcy III
Lubin [aktualizacja:03-04-2019] | Poland,DS szybkie |
02-04 02-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:02-04-2019] | Poland,LU szybkie |
02-04 02-04 | POVIR U SEBE 2019 UNIOR LVIV INVASPORT
LVIV [aktualizacja:02-04-2019] | Ukraine szybkie |
02-04 02-04 | Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne chł VII-IIIgim -ur. 2003-2005r.
Niebylec [aktualizacja:02-04-2019] | Poland,PK szybkie |
02-04 02-04 | Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne dz VII-IIIgim -ur. 2003-2005r.
Niebylec [aktualizacja:02-04-2019] | Poland,PK szybkie |
02-04 02-04 | XI Wiosenny Turniej Szachowy
Katowice [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,SL blitz |
02-04 02-04 | XVI Indywidualne Mistrzostwa Bydgoszczy w szachach-Szkoły Ponadgimnazjalne
Bydgoszcz [aktualizacja:02-04-2019] | Poland,KP blitz |
02-04 02-04 | XXIX Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:16-04-2019] | Poland,PL szybkie |
02-04 02-04 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 25
Kraków [aktualizacja:02-04-2019] | Poland,MP blitz |
03-04 03-04 | 8 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2019
ZS Michalów [aktualizacja:15-04-2019] | Poland,LU szybkie |
03-04 03-04 | 819 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:03-04-2019] | Poland,MP szybkie |
03-04 03-04 | III Wodzisławski festiwal szkół podstawowych klasy I-III
Wodzisław Śląski [aktualizacja:03-04-2019] | Poland,SL szybkie |
03-04 03-04 | Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne chłopcy I-III (ur. 2009-2011)
Niebylec [aktualizacja:03-04-2019] | Poland,PK szybkie |
03-04 03-04 | Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne chłopcy IV-VI (ur. 2006-2008)
Niebylec [aktualizacja:03-04-2019] | Poland,PK szybkie |
03-04 03-04 | Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne dz IV-VI (ur. 2006-2008)
Niebylec [aktualizacja:03-04-2019] | Poland,PK szybkie |
03-04 03-04 | Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne dziewczęta I-III (ur. 2009-2011)
Niebylec [aktualizacja:03-04-2019] | Poland,PK szybkie |
03-04 03-04 | Szachowa środa w Tarnowie nr 13 - 2019
Tarnów [aktualizacja:03-04-2019] | Poland,MP blitz |
03-04 03-04 | Turniej szachowy o tytuł Mistrza kwietnia 2019
Sulechów [aktualizacja:09-04-2019] | Poland,LB szybkie |
03-04 03-04 | VI Turniej Szachowy im. ks. Kuznowicza 2018
Kraków [aktualizacja:03-04-2019] | Poland,MP szybkie |
03-04 03-04 | XII GRAND PRIX STARACHOWIC W SZACHACH -Turniej 7
Starachowice [aktualizacja:04-04-2019] | Poland,SK blitz |
03-04 07-04 | XVIII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
POKRZYWNA [aktualizacja:11-04-2019] | Poland,OP klasyczneFIDE |
04-04 04-04 | 8 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2019
Moniatycze [aktualizacja:04-04-2019] | Poland,LU szybkie |
04-04 04-04 | Dzielnicowy Turniej Szachowy dla Szkół Podstawowych Warszawa-Wola
Warszawa [aktualizacja:04-04-2019] | Poland,MA szybkie |
04-04 04-04 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 3/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:04-04-2019] | Poland,MP blitz |
04-04 04-04 | III Druż. Mistrz. Pow. Olsztyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty
Biskupiec [aktualizacja:02-04-2019] | Poland,WM drużynowy, szybkie |
04-04 04-04 | III Druż. Mistrz. Powiatu Olsztyńskiego Szkół w Szachach o Puchar Starosty
Biskupiec [aktualizacja:04-04-2019] | Poland,WM drużynowy, szybkie |
04-04 04-04 | Klub P.Z.Szach. (361 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:04-04-2019] | Poland,MA szybkie |
04-04 04-04 | Mistrzostwa Gminy Gniezno kl. 5-8 Chłopcy
Zdziechowa [aktualizacja:10-04-2019] | Poland,WP szybkie |
04-04 04-04 | Mistrzostwa Gminy Gniezno Szkól Podstawowych i Gimazjum kl. 5-8 dziewczynki
Zdziechowa [aktualizacja:10-04-2019] | Poland,WP szybkie |
04-04 04-04 | Mistrzostwa Gminy Gniezno Szkól Podstawowych i Gimazjum - chłopcy 1-4
Zdziechowa [aktualizacja:10-04-2019] | Poland,WP szybkie |
04-04 04-04 | Mistrzostwa Gminy Gniezno Szkól Podstawowych i Gimazjum 1-4 dziewczynki
Zdziechowa [aktualizacja:10-04-2019] | Poland,WP szybkie |
04-04 04-04 | Szachy w Prymusie Turniej II Wiosna 2019 kl.I-III
Gniezno [aktualizacja:04-04-2019] | Poland,WP blitz |
04-04 04-04 | Szachy w Prymusie Turniej Wiosna 2019 - kl. 4 i starsi
Gniezno [aktualizacja:04-04-2019] | Poland,WP blitz |
04-04 04-04 | Turniej Małych Arcymistrzów klasy drugie
Żory [aktualizacja:23-04-2019] | Poland,SL blitz |
04-04 04-04 | TURNIEJ O CZARNEGO KRÓLA AKTYWNEJ MAŁEJ SZKOŁY
Wrocław [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
04-04 04-04 | VI Otwarty Turniej Szachów Błyskawicznych o Puchar Dyrektora MOSiR Lubartów FIDE
Lubartów [aktualizacja:09-04-2019] | Poland,LU blitz |
04-04 04-04 | VIII Grand Prix Grodziskich Szkół Podstawowych wSzachach 2018/19 Turniej 2
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:10-04-2019] | Poland,MA szybkie |
04-04 04-04 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- LICEALIADA (chłopcy)
Lublin [aktualizacja:04-04-2019] | Poland,LU szybkie |
04-04 04-04 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- LICEALIADA (dziewczęta)
Lublin [aktualizacja:04-04-2019] | Poland,LU szybkie |
04-04 04-04 | XIV MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ (do FIDE)
POKRZYWNA [aktualizacja:04-04-2019] | Poland,OP blitz |
04-04 04-04 | XIX Mistrzostwa w Szachach Szkół Powiatu Lubartowskiego - Igrzyska Dzieci
Lubartów [aktualizacja:04-04-2019] | Poland,LU szybkie |
04-04 04-04 | XIX Mistrzostwa w Szachach Szkół Powiatu Lubartowskiego - Igrzyska Młodzieży
Lubartów [aktualizacja:04-04-2019] | Poland,LU szybkie |
04-04 04-04 | XIX Mistrzostwa w Szachach Szkół Powiatu Lubartowskiego - Licealiada
Lubartów [aktualizacja:04-04-2019] | Poland,LU szybkie |
05-04 05-04 | 14. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,PL szybkie |
05-04 05-04 | AMW P'15 II rzut 5IV2019
Poznań [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,WP szybkie |
05-04 05-04 | Cztery Pory Roku - Wiosna 2019
Głogów [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,DS blitz |
05-04 14-04 | DEAF-CHEMP-UKRAINE-2019-BOYS
KHARKIV [aktualizacja:14-04-2019] | Ukraine klasyczne |
05-04 14-04 | DEAF-CHEMP-UKRAINE-2019-GIRLS
Kharkiv [aktualizacja:14-04-2019] | Ukraine klasyczne |
05-04 14-04 | DEAF-CHEMP-UKRAINE-2019-MEN
KHARKIV [aktualizacja:14-04-2019] | Ukraine klasyczne |
05-04 14-04 | DEAF-CHEMP-UKRAINE-2019-WOMEN
KHARKIV [aktualizacja:14-04-2019] | Ukraine klasyczne |
05-04 10-05 | Eliminacje do Mistrzostw Juniorów RzKSz
Rzeszów [aktualizacja:15-05-2019] | Poland,PK szybkie |
05-04 05-04 | Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,DS blitz |
05-04 05-04 | Grand Prix Wadowic w Szachach Fischera o Puchar Starosty -Turniej Główny
Wadowice [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,MP blitz |
05-04 05-04 | Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (6)
Koszalin [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,ZP blitz |
05-04 07-04 | I Leżajsk FIDE OPEN
Leżajsk [aktualizacja:11-04-2019] | Poland,PK klasyczne |
05-04 05-04 | III TURNIEJ FORszachMATY
Wrocław [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,DS szybkie |
05-04 13-04 | Mecz Scheveningen ZP Studzienie - UKS Hetman Puszcza Mariańska (1000-1200)
Puszcza Mariańska [aktualizacja:15-04-2019] | Poland,MA szybkie |
05-04 05-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,LU szybkie |
05-04 05-04 | Piątek z Kopernikiem 05.04.2019
Olsztyn [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,WM blitz |
05-04 05-04 | Powiatowa Licealiada
Brzozów [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,PK blitz |
05-04 05-04 | Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne kl I-III - ur. 2009-2011r.
Brzozów [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,PK blitz |
05-04 05-04 | Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne kl IV-VI (ur. 2006-2008)
Brzozów [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,PK blitz |
05-04 05-04 | Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne kl VII-IIIgim -ur. 2003-2005r.
Brzozów [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,PK blitz |
05-04 05-04 | Szachowa Liga Młodych Mistrzów 2019 (3z8)
Lubartów [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,LU szybkie |
05-04 05-04 | TURNIEJ SZKOLNY
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,LB szybkie |
05-04 05-04 | Turniej Blitza
Zielona Góra [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,LB klasyczne |
05-04 05-04 | VIII Spartak. Pam. Ofiar Katastr. Smoleńskiej - klasy VII-VIII GIM DZIEWCZĘTA
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,LU szybkie |
05-04 05-04 | VIII Spartak. Pam. Ofiar Katastrofy Smoleńskiej - klasy VII-VIII-GIM CHŁOPCY
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,LU szybkie |
05-04 05-04 | VIII Spartakiada Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej - klasy I-III CHŁOPCY
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,LU szybkie |
05-04 05-04 | VIII Spartakiada Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej - klasy I-III DZIEWCZĘTA
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,LU szybkie |
05-04 05-04 | VIII Spartakiada Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej - klasy IV-VI CHŁOPCY
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,LU szybkie |
05-04 05-04 | VIII Spartakiada Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej - klasy IV-VI DZIEWCZĘTA
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,LU szybkie |
05-04 05-04 | XXI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,WP szybkie |
06-04 07-04 | GDAŃSKA NOC SZACHOWA
Gdańsk [aktualizacja:11-04-2019] | Poland,PO blitz |
06-04 06-04 | *** II Otwarte Mistrzostwa Gminy Świecie w Szachach Szybkich*** Grupa B
Świecie - Park Wodny [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,KP szybkie |
06-04 06-04 | *** II Otwarte Mistrzostwa Gminy Świecie w Szachach Szybkich***- OPEN
Świecie - Park Wodny [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,KP szybkie |
06-04 06-04 | 8. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2011 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,PL szybkie |
06-04 06-04 | Łódzka Liga Szachowa 2019 - Kwiecień
Łódź [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,LD szybkie |
06-04 06-04 | Bialska Liga Szachowa 2018/2019 - SP kl. 3 - 9
Rokitno [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,LU szybkie |
06-04 06-04 | Bialska Liga Szachowa 2018/2019 kl. 0 - 2.
Rokitno [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,LU szybkie |
06-04 06-04 | FINAŁ GRAND PRIX PŁOCKA W SZACHACH 2018/2019
Płock [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,MA szybkie |
06-04 06-04 | GP SZCZAWNO-ZDRÓJ
Szczawno-Zdrój [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,DS szybkie |
06-04 06-04 | Grand Prix Juniorów turniej III FIDE
Tczew [aktualizacja:08-04-2019] | Poland,PO szybkie |
06-04 06-04 | Grand Prix Siedlec 2019 - turniej 4
Siedlce [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,MA szybkie |
06-04 13-04 | I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA A: 1400
Lipusz [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,PO klasyczne |
06-04 06-04 | I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA B: 1200
Lipusz [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,PO szybkie |
06-04 06-04 | I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA C: 1000-1100
Lipusz [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,PO szybkie |
06-04 07-04 | I Leżajsk OPEN - grupa B
Leżajsk [aktualizacja:08-04-2019] | Poland,PK klasyczne |
06-04 06-04 | I Leżajsk OPEN - grupa C
Leżajsk [aktualizacja:08-04-2019] | Poland,PK szybkie |
06-04 06-04 | I Turniej Szachowy im. Władysława i Jana Kostuchów - Turniej dla dzieci i mlodzieży
Kartuzy [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,PO blitz |
06-04 06-04 | I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów - do lat 10
Staszów [aktualizacja:04-05-2019] | Poland,SK blitz |
06-04 06-04 | I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów - grupa do lat 15
Staszów [aktualizacja:04-05-2019] | Poland,SK blitz |
06-04 06-04 | I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów - seniorzy
Staszów [aktualizacja:04-05-2019] | Poland,SK blitz |
06-04 06-04 | I Turniej Szachowy w Dolinie Karpia - Grupa A do lat 10
Las [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,MP szybkie |
06-04 06-04 | I Turniej Szachowy w Dolinie Karpia - Grupa B do lat 16
Las [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,MP szybkie |
06-04 06-04 | I Turniej Szachowy w Dolinie Karpia - Grupa C otwarta
Las [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,MP szybkie |
06-04 06-04 | I Warszawski Turniej Piwny w Kolektywie Piwnym "Z beczki do buteleczki"
Warszawa [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,MA blitz |
06-04 06-04 | II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - SUŁKOWICE Grupa A OPEN
Sułkowice [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,MP szybkie |
06-04 06-04 | II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - SUŁKOWICE Grupa B 2004 i młodsi powyżej IV
Sułkowice [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,MP szybkie |
06-04 06-04 | II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - SUŁKOWICE Grupa C 2004 i młodsi do IV
Sułkowice [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,MP szybkie |
06-04 11-05 | II Turniej Grand Prix Szkoły Szachowej Andrzeja Szewczaka na rok szkolny 2018/19
Warszawa [aktualizacja:13-05-2019] | Poland,MA klasyczne |
06-04 06-04 | II Turniej Szachowy Regionalnej Sieci Uniwersytetów Trzeciego Wieku WSG
Cekcyn [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,KP szybkie |
06-04 06-04 | III Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Świętochłowice - do lat 11
Świętochłowice [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,SL klasyczne |
06-04 06-04 | III Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Świętochłowice - do lat 15
Świętochłowice [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,SL klasyczne |
06-04 06-04 | Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/19 - Grupa B (Debiutanci)
Bydgoszcz [aktualizacja:19-04-2019] | Poland,KP szybkie |
06-04 06-04 | Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/2019 - Grupa A (runda 8)
Bydgoszcz [aktualizacja:19-04-2019] | Poland,KP szybkie |
06-04 06-04 | Integracyjny Turniej Szchowy pamięci Piotra Jagieły - 2. turniej
Wrocław [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,DS szybkie |
06-04 06-04 | Kwietniowy Turniej w Skoczku A 1200-1400
Tczew [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,PO szybkie |
06-04 06-04 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 4 - grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,SL szybkie |
06-04 06-04 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 4 - grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,SL szybkie |
06-04 06-04 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 4 - grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,SL szybkie |
06-04 06-04 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 4 - grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,SL szybkie |
06-04 06-04 | Mądra Sowa
Gryfice [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,ZP szybkie |
06-04 06-04 | Mistrzostwa Gminy Kolbudy 2019
Kolbudy [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,PO blitz |
06-04 06-04 | O SZYNKĘ ŚWIĄTECZNĄ - DO LAT 14
Imielin [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,SL blitz |
06-04 06-04 | O SZYNKĘ ŚWIĄTECZNĄ - OPEN
Imielin [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,SL szybkie |
06-04 06-04 | O SZYNKĘ ŚWIĄTECZNĄ DO LAT 10
Imielin [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,SL blitz |
06-04 06-04 | Olsztyńska Liga Szachowa Przedszkolaków - 6 kolejka
Oolsztyn [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,WM blitz |
06-04 06-04 | OPEN B - Otwarty Turniej Szachowy w Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2018/2019 VII runda
Toruń [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,KP szybkie |
06-04 06-04 | Otwarte Mistrzostwa Żarowa w szachach - Gr. A OPEN (do FIDE)
Żarów [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,DS szybkie |
06-04 06-04 | Otwarte Mistrzostwa Żarowa w szachach - Gr. B (do lat 15)
Żarów [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,DS szybkie |
06-04 06-04 | Otwarte Mistrzostwa Żarowa w szachach - Gr. C (do lat 11)
Żarów [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,DS szybkie |
06-04 06-04 | Otwarte Mistrzostwa Żarowa w szachach - Gr. D (do lat 9)
Żarów [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,DS szybkie |
06-04 06-04 | Otwarty Turniej Szachowy z Cyklu Grand Prix Torunia VII runda - OPEN A (FIDE)
Toruń [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,KP szybkie |
06-04 06-04 | PAWŁOWICKI WIELKANOCMY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
PAWŁOWICE [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,SL blitz |
06-04 07-04 | Półfinały MWJ 2019 Leszno - Chłopcy C11
Leszno [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,WP klasyczne |
06-04 07-04 | Półfinały MWJ 2019 Leszno - Chłopcy C13
Leszno [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,WP klasyczne |
06-04 07-04 | Półfinały MWJ 2019 Leszno - Chłopcy C15
Leszno [aktualizacja:09-04-2019] | Poland,WP klasyczne |
06-04 07-04 | Półfinały MWJ 2019 Leszno - Chłopcy C18
Leszno [aktualizacja:09-04-2019] | Poland,WP klasyczne |
06-04 07-04 | Półfinały MWJ 2019 Leszno - Dziewczęta D11
Leszno [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,WP klasyczne |
06-04 07-04 | Półfinały MWJ 2019 Leszno - Dziewczęta D13
Leszno [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,WP klasyczne |
06-04 07-04 | Półfinały MWJ 2019 Leszno - Dziewczęta D15
Leszno [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,WP klasyczne |
06-04 07-04 | Półfinały MWJ 2019 Leszno - Dziewczęta D18
Leszno [aktualizacja:05-04-2019] | Poland,WP klasyczne |
06-04 06-04 | Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,WM szybkie |
06-04 07-04 | SzachMatek: XVII Otwarty Turniej Szachowy: gr. A (rank. 1250-1900)
Warszawa [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,MA klasyczne |
06-04 07-04 | Szachy wiosną! (JUNIOR)
Kraków [aktualizacja:08-04-2019] | Poland,MP klasyczneFIDE |
06-04 07-04 | Szachy wiosną! (OPEN FIDE)
Kraków [aktualizacja:08-04-2019] | Poland,MP klasyczneFIDE |
06-04 06-04 | Szachy wiosną! (OPEN PZSz)
Kraków [aktualizacja:09-04-2019] | Poland,MP klasyczne |
06-04 06-04 | Szachy wiosną! (U07)
Kraków [aktualizacja:10-04-2019] | Poland,MP szybkie |
06-04 06-04 | Szachy wiosną! (U09)
Kraków [aktualizacja:10-04-2019] | Poland,MP szybkie |
06-04 06-04 | Szachy wiosną! (U11)
Kraków [aktualizacja:10-04-2019] | Poland,MP szybkie |
06-04 06-04 | Szachy wiosną! (U15)
Kraków [aktualizacja:10-04-2019] | Poland,MP klasyczne |
06-04 06-04 | Turniej Kwietniowy w Skoczku B do 1200
Tczew [aktualizacja:08-04-2019] | Poland,PO szybkie |
06-04 06-04 | Turniej Szachowy o Puchar Starosty Powiatu Malborskiego. Juniorzy
Nowy Staw [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,PO blitz |
06-04 06-04 | Turniej Szachowy o Puchar Starosty Powiatu Malborskiego. Seniorzy
Nowy Staw [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,PO blitz |
06-04 06-04 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHARY DYREKTORA SP 46 W POZNANIU GRUPA A
POZNAŃ [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,WP szybkie |
06-04 06-04 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHARY DYREKTORA SP 46 W POZNANIU GRUPA B
POZNAŃ [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,WP szybkie |
06-04 06-04 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHARY DYREKTORA SP 46 W POZNANIU GRUPA C
POZNAŃ [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,WP szybkie |
06-04 06-04 | Turniej VII Gm Gr -- A rocznik 2009 lub młodsi.
Stara Wieś Wola Szkoła Podstawowa [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,MP szybkie |
06-04 06-04 | Turniej VII Gm Gr -- B rocznik 2006 -- 2008
Stara Wieś Wola Szkoła Podstawowa [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,MP szybkie |
06-04 06-04 | Turniej VII Gm Gr -- C rocznik 2003 -- 2005
Stara Wieś Wola Szkoła Podstawowa [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,MP szybkie |
06-04 06-04 | Turniej VII Gm Gr -- D - Open rocznik 2002 lub starsi.
Stara Wieś Wola Szkoła Podstawowa [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,MP szybkie |
06-04 06-04 | Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 10
Wrocław [aktualizacja:09-04-2019] | Poland,DS szybkie |
06-04 06-04 | Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 12
Wrocław [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,DS szybkie |
06-04 06-04 | Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 5
Wrocław [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,DS szybkie |
06-04 06-04 | Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 6
Wrocław [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,DS szybkie |
06-04 06-04 | Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 7
Wrocław [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,DS szybkie |
06-04 06-04 | Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 8
Wrocław [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,DS szybkie |
06-04 06-04 | VI Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Przedszkolaków w szachach
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,MA szybkie |
06-04 06-04 | VII Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pułtusku C.
Pułtusk [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,MA szybkie |
06-04 06-04 | VII Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pułtusku B
Pułtusk [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,MA szybkie |
06-04 06-04 | VII Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pułtusku I
Pułtusk [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,MA szybkie |
06-04 06-04 | VIII Puchatkowy Turniej Szachowy
Sanok [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,PK szybkie |
06-04 06-04 | Wiosenny turniej na kategorie szachowe
Sulechów [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,LB szybkie |
06-04 06-04 | XII Otwarte Mistrzostwa SP 2 w szachach - klasy 1-4
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,MA szybkie |
06-04 06-04 | XII Otwarte Mistrzostwa SP 2 w szachach - klasy 5-8
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,MA szybkie |
06-04 06-04 | XIII Festiwal Szachów w Starachowicach - Turniej B1
Starachowice [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,SK blitz |
06-04 06-04 | XIII Festiwal Szachów w Starachowicach - Turniej B2
Starachowice [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,SK blitz |
06-04 06-04 | XIII Festiwal Szachów w Starachowicach - Turniej C1
Starachowice [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,SK blitz |
06-04 06-04 | XIII Festiwal Szachów w Starachowicach - Turniej C2
Starachowice [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,SK blitz |
06-04 06-04 | XVI TURNIEJ SZACHOWY im. WŁADYSŁAWA BRISSA - TURNIEJ JUNIORÓW DO 14 LAT
Bielsko-Biała [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,SL szybkie |
06-04 06-04 | XVI TURNIEJ SZACHOWY im. WŁADYSŁAWA BRISSA O TYTUŁ MISTRZA OSIEDLA "ZŁOTE ŁANY"
Bielsko-Biała [aktualizacja:06-04-2019] | Poland,SL szybkie |
06-04 13-04 | XVII Wiosenny Turniej Szachowy "Młode Talenty" - Grupa A
Obra [aktualizacja:12-04-2019] | Poland,WP inne |
06-04 13-04 | XVII Wiosenny Turniej Szachowy "Młode Talenty" - Grupa B
Obra [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,WP klasyczne |
06-04 13-04 | XVII Wiosenny Turniej Szachowy "Młode Talenty" - Grupa C
Obra [aktualizacja:12-04-2019] | Poland,WP klasyczne |
06-04 07-04 | XVIII Otwarty Turniej Szachów Klasycznych o Puchar Dyrektora LOK
Lubartów [aktualizacja:08-04-2019] | Poland,LU klasyczne |
06-04 07-04 | XXI Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P30 juniorzy
Szczurowa [aktualizacja:21-04-2019] | Poland,MP szybkie |
06-04 07-04 | XXI Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P30 seniorzy
Szczurowa [aktualizacja:10-04-2019] | Poland,MP szybkie |
07-04 07-04 | 8. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2006 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,PL szybkie |
07-04 12-04 | Closed Grandmaster Tournament (GM-group) - Katowice Chess Festival 2019
Katowice [aktualizacja:14-02-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
07-04 12-04 | Closed International Master Tournament (IM-group) - Katowice Chess Festival 2019
Katowice [aktualizacja:14-02-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
07-04 07-04 | Czekoladowy Turniej Szachowy w HETMANIE
Wrocław [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,DS szybkie |
07-04 07-04 | I Błyskawiczne Szachowe GRAND PRIX - Galeria Echo w Kielcach - turniej 4
Galeria Echo - Kielce [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,SK blitz |
07-04 07-04 | III Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych im. Mikołaja Powały
Radom [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,MA szybkie |
07-04 07-04 | III Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2019 Szach Królowi
Lublin [aktualizacja:08-04-2019] | Poland,LU szybkie |
07-04 07-04 | III TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2019"Szach Królowi"do14 lat
Lublin [aktualizacja:08-04-2019] | Poland,LU szybkie |
07-04 07-04 | III Turniej Szachowy o PUCHAR WZGÓRZA TUMSKIEGO
Płock [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,MA szybkie |
07-04 07-04 | III Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Powiatu Kościerskiego 2019
Lipusz [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,PO szybkie |
07-04 07-04 | IV Turniej Wielkanocny w szachach dla dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli
Środa Wielkopolska [aktualizacja:21-02-2019] | Poland,WP szybkie |
07-04 07-04 | IX MAŁA OLIMPIADA SZACHOWA JUNIORÓW DO LAT 10 OPEN 2019
Rybnik [aktualizacja:09-04-2019] | Poland,SL szybkie |
07-04 07-04 | LZS - Złota Wieża - Powiat Wągrowiec
Wapno [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
07-04 07-04 | Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w Szachach Grupa A
Wierzbowo [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,PL blitz |
07-04 07-04 | Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w Szachach GRUPA B
Wierzbowo [aktualizacja:10-04-2019] | Poland,PL szybkie |
07-04 07-04 | Niebieski Turniej Szachowy 2019
Ciechanów [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,MA klasyczne |
07-04 07-04 | Open Przymierza Rodzin Z laurą po Laury
Warszawa [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,MA szybkie |
07-04 07-04 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY do 2000 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,SL szybkie |
07-04 07-04 | Półfinały MWJ 2019 Leszno - Chłopcy C9
Leszno [aktualizacja:09-04-2019] | Poland,WP szybkie |
07-04 07-04 | Półfinały MWJ 2019 Leszno - Dziewczęta D9
Leszno [aktualizacja:09-04-2019] | Poland,WP szybkie |
07-04 07-04 | PIASTOWSKI WIELKANOCNY TURNIEJ SZACHOWY 2019
Piastów [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,MA szybkie |
07-04 07-04 | SzachMatek: XVII Otwarty Turniej Szachowy gr. B (rank 1000-1400)
Warszawa [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,MA szybkie |
07-04 07-04 | Turniej o Puchar Burmistrza Gryfic
Gryfice [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,ZP szybkie |
07-04 07-04 | VI Memoriał Szachowy Jarosława Knycha i Marcina Wrzosa Grupa A
Czarna - pow. dębicki [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,PK szybkie |
07-04 07-04 | VI Memoriał Szachowy Jarosława Knycha i Marcina Wrzosa Grupa B Jun ur. 2005 i mł.
Czarna - pow. dębicki [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,PK szybkie |
07-04 07-04 | VII Ogółnopolski Turniej Szachowy "Królewska Gra i Ja"-Grupa:B
Andrychów [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,MP szybkie |
07-04 07-04 | VII Ogółnopolski Turniej Szachowy "Królewska Gra i Ja"-Grupa:C
Andrychów [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,MP szybkie |
07-04 07-04 | VII Ogółnopolski Turniej Szachowy "Królewska Gra i Ja"-Grupa:open
Andrychów [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,MP szybkie |
07-04 07-04 | XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. B do lat 11 (2008 i mł.) - T8
Suwałki [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,PL szybkie |
07-04 07-04 | XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. C do lat 9 (2010 i mł.) - T8
Suwałki [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,PL szybkie |
07-04 07-04 | XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach gr.A - OPEN (wszyscy chętni - mł. szkolna i gimnazjalna) - zgłoszony do FIDE - T8
Suwałki [aktualizacja:07-04-2019] | Poland,PL szybkie |
07-04 07-04 | XXVI Rodzinny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora TDK
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:02-04-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
08-04 08-04 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,SL szybkie |
08-04 14-04 | III MISTRZOSTWA POLSKI SENIOREK I SENIORÓW W SZACHACH NA ROK 2019
USTROŃ-JASZOWIEC [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
08-04 08-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:08-04-2019] | Poland,LU szybkie |
08-04 10-04 | Turniej klasyfikacyjny ChessinChrzanow
Chrzanów [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,MP klasyczne |
09-04 18-06 | 216th YMCA Spring 2019-D
Warszawa [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,MA klasyczneFIDE |
09-04 09-04 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 7 Gr-A GIM (ur. w 2005r. i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:09-04-2019] | Poland,MP szybkie |
09-04 09-04 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 7 Gr-B SP-CH (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:09-04-2019] | Poland,MP szybkie |
09-04 09-04 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 7 Gr-C SP-DZ (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:09-04-2019] | Poland,MP szybkie |
09-04 09-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:09-04-2019] | Poland,LU szybkie |
09-04 12-04 | Turniej o II kategorię
Zabrze [aktualizacja:15-04-2019] | Poland,SL klasyczne |
09-04 09-04 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 26
Kraków [aktualizacja:09-04-2019] | Poland,MP blitz |
09-04 09-04 | XXX Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:16-04-2019] | Poland,PL szybkie |
10-04 18-06 | 215th YMCA Spring 2019-C
Warszawa [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,MA klasyczneFIDE |
10-04 10-04 | 820 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:10-04-2019] | Poland,MP szybkie |
10-04 14-04 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Sielpia Wielka [aktualizacja:25-04-2019] | Poland,SK drużynowy, szybkie |
10-04 10-04 | IX Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 7
Starachowice [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,SK blitz |
10-04 10-04 | Lipińska Liga Szachowa 2019 - III runda
Lipinki [aktualizacja:10-04-2019] | Poland,MP szybkie |
10-04 10-04 | Szachowa środa w Tarnowie nr 14-2019
Tarnów [aktualizacja:10-04-2019] | Poland,MP blitz |
10-04 17-04 | XXI Międzynarodowy Turniej KRYNICA OPEN 2019
Krynica Zdroj [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,MP klasyczne |
11-04 19-06 | 214th YMCA Spring 2019-B
Warszawa [aktualizacja:19-06-2019] | Poland,MA klasyczneFIDE |
11-04 11-04 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 4/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:11-04-2019] | Poland,MP blitz |
11-04 11-04 | Grand Prix Malbork 2019 Turniej IV
Malbork [aktualizacja:11-04-2019] | Poland,PO blitz |
11-04 11-04 | Klub P.Z.Szach. (362 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:11-04-2019] | Poland,MA szybkie |
11-04 11-04 | Turniej Klas. dla dzieci ur w roku 2007 lub młodszych do V kat. szach. w ramach projektu KWIETNIOWE ZMAGANIA PRZY SZACHOWNICY
STANIĄTKI - Dom weselny ANSON [aktualizacja:06-05-2019] | Poland,MP szybkie |
11-04 11-04 | TURNIEJ SZACHOWY DZIECI DO LAT 10 NA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ I RYBNICKIEJ
USTROŃ [aktualizacja:11-04-2019] | Poland,SL blitz |
11-04 11-04 | TURNIEJ SZACHOWY DZIECI DO LAT 7 NA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ I RYBNICKIEJ
USTROŃ [aktualizacja:11-04-2019] | Poland,SL blitz |
12-04 12-04 | 15. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,PL blitz |
12-04 19-06 | 213rd YMCA Spring 2019-A
Warszawa [aktualizacja:19-06-2019] | Poland,MA klasyczneFIDE |
12-04 12-04 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:830
Wadoeice [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,MP blitz |
12-04 12-04 | Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (7)
Koszalin [aktualizacja:15-04-2019] | Poland,ZP blitz |
12-04 14-04 | III Dolnośląska Liga Juniorów 2019
Pieszyce [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,DS drużynowy, klasyczne |
12-04 12-04 | Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2019 - Kobiety
Katowice [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,SL blitz |
12-04 12-04 | Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2019 - Mężczyźni
Katowice [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,SL blitz |
12-04 12-04 | MAMO TATO ZAGRAJMY W SZACHY Turniej XI wpisowe ZERO zł
Białystok [aktualizacja:12-04-2019] | Poland,PL blitz |
12-04 12-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:12-04-2019] | Poland,LU szybkie |
12-04 12-04 | Otwarty turniej szachowy w klubie TKKF "Promyk"
Ciechanów [aktualizacja:12-04-2019] | Poland,MA szybkie |
12-04 14-04 | Tur. Klas. dla osób z rank. pol. co najmniej 1800 pkt w ramach proj. KWIETNIOWE ZMAGANIA PRZY SZACHOWNICY- Gr. C
STANIĄTKI - Dom weselny ANSON/Dom Kultury [aktualizacja:09-04-2019] | Poland,MP klasyczne |
12-04 26-04 | Turniej piatkowy (4)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:10-05-2019] | Poland,MA szybkie |
12-04 12-04 | V turniej Grand Prix w szachach - 2008 i młodsi 12.04.2019
Krotoszyn [aktualizacja:12-04-2019] | Poland,WP szybkie |
12-04 12-04 | VI Grand Prix Dobczyc turniej 5 GRUPA A
Dobczyce [aktualizacja:12-04-2019] | Poland,MP szybkie |
12-04 12-04 | VI Grand Prix Dobczyc turniej 5 GRUPA B
Dobczyce [aktualizacja:12-04-2019] | Poland,MP szybkie |
13-04 13-04 | "Sobota z KKSz-em" sezon VII turniej 7
Kraków KKSz [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,MP blitz |
13-04 13-04 | "Złota Wieża" Drużynowe Mistrzostwa Miasta i Powiatu Łomży LZS- 2019
ŁOMŻA [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,PL drużynowy, szybkie |
13-04 13-04 | 7 Runda III edycji Podlaskiej Szachowej Ligii Przedszkolnej
Białystok [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,PL szybkie |
13-04 13-04 | 8. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2009 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,PL szybkie |
13-04 13-04 | Bialska Liga Szachowa 2018/2019 - SP kl. 3 - 9
Roskosz [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,LU szybkie |
13-04 13-04 | Bialska Liga Szachowa 2018/2019 kl. 0 - 2.
Roskosz [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,LU szybkie |
13-04 13-04 | Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2019 - Kobiety
Katowice [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,SL drużynowy, blitz |
13-04 13-04 | Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2019 - Mężczyźni
Katowice [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,SL drużynowy, blitz |
13-04 13-04 | I Koralikowy Turniej Szachowy
Poznań [aktualizacja:04-03-2019] | Poland,WP szybkie |
13-04 13-04 | I Mistrzostwa Szachowe Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Lublin [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,LU szybkie |
13-04 13-04 | II Tur. z cyklu o Puchar Lublina 2019 w Szachach Błyskawicznych (FIDE BLITZ)
Lublin [aktualizacja:15-04-2019] | Poland,LU blitz |
13-04 13-04 | II Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Dobroszyce
Dobroszyce [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,DS szybkie |
13-04 13-04 | III Liga ZZSzach
Gryfice [aktualizacja:21-01-2019] | Poland,ZP drużynowy, klasyczne |
13-04 19-05 | III Małopolska Liga juniorów - 2019r
Zabierzów [aktualizacja:19-05-2019] | Poland,MP drużynowy, klasyczne |
13-04 13-04 | III Turniej na kategorię V i IV w Wesołej -gr.C
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,MA klasyczne |
13-04 13-04 | III Turniej Wesoła SP 353 -gr.A
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,MA szybkie |
13-04 13-04 | III Turniej Wesoła SP 353 dla dzieci r.2010 i młodsi -gr.B
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,MA szybkie |
13-04 13-04 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PRZEDSZKOLAKÓW DO LAT 7 - CHŁOPCY
Olsztyn [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,WM szybkie |
13-04 13-04 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PRZEDSZKOLAKÓW DO LAT 7 - DZIEWCZĘTA
Olsztyn [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,WM szybkie |
13-04 13-04 | Indywidualny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Krzeszowic - grupa A (dorośli)
Krzeszowice [aktualizacja:20-04-2019] | Poland,MP szybkie |
13-04 13-04 | Indywidualny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Krzeszowic grupa B
Krzeszowice [aktualizacja:20-04-2019] | Poland,MP szybkie |
13-04 13-04 | IV Turniej szachowy o puchar Pani Prezes MZK w Stalowej Woli
Stalowa Wola [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,PK szybkie |
13-04 13-04 | IV Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego 2019 Gr B Jun. ur 2003-2007
Radymno [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,PK szybkie |
13-04 13-04 | IV Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego 2019 Gr C Jun. ur 2008 i mł
Radymno [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,PK szybkie |
13-04 13-04 | IV Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego 2019 Grupa A OPEN
Radymno [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,PK szybkie |
13-04 13-04 | IV WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W GDYNI - odwołany!!!
Gdynia [aktualizacja:09-04-2019] | Poland,PO szybkie |
13-04 13-04 | Królewskie Rozgrywki- grupa A - do lat 8 (max. V kat.) - kwiecień
Myślenice [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,MP szybkie |
13-04 13-04 | Królewskie Rozgrywki- grupa B- (do lat 12) - kwiecień
Myślenice [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,MP szybkie |
13-04 13-04 | Memoriał ks. Ludomira Lissowskiego w szachach
Sierpc [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,MA szybkie |
13-04 14-04 | Mistrzostwa Suwałk Młodzików do lat 8 w szachach
Suwałki [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,PL klasyczne |
13-04 13-04 | Mistrzostwa Woj. KP Przedszkolaków ( dzieci do lat 7 ) w szachach szybkich
Toruń [aktualizacja:18-04-2019] | Poland,KP szybkie |
13-04 13-04 | Mistrzostwa Województwa Pomorskiego do lat 7 w szachach CHŁOPCY
Gdynia [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,PO szybkie |
13-04 13-04 | MIstrzostwa Województwa Pomorskiego do lat 7 w szachach DZIEWCZĘTA
Gdynia [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,PO szybkie |
13-04 13-04 | Mistrzostwa Województwa Pomorskiego do lat 8 w szachach CHŁOPCY
Gdynia [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,PO szybkie |
13-04 13-04 | MIstrzostwa Województwa Pomorskiego do lat 8 w szachach DZIEWCZĘTA
Gdynia [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,PO szybkie |
13-04 13-04 | Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (64) - A
Szubin [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,KP klasyczne |
13-04 13-04 | Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (64) - B
Szubin [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,KP klasyczne |
13-04 13-04 | Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (64) - C
Szubin [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,KP klasyczne |
13-04 13-04 | Otwarte Mistrzostwa Miasta LUBLIN do 8 i 10 lat chłopcy (Szach Królowi)
Lublin [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,LU szybkie |
13-04 13-04 | Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 7 kolejka I liga
Olsztyn [aktualizacja:15-04-2019] | Poland,WM szybkie |
13-04 13-04 | Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 7 kolejka II liga
Olsztyn [aktualizacja:15-04-2019] | Poland,WM szybkie |
13-04 13-04 | Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 7 kolejka III liga
Olsztyn [aktualizacja:16-04-2019] | Poland,WM szybkie |
13-04 13-04 | Otwarte Mistrzostwa Ursusa dzieci - Grupa A (C9)
Warszawa Ursus [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,MA szybkie |
13-04 13-04 | Otwarte Mistrzostwa Ursusa dzieci - Grupa B (C8)
Warszawa Ursus [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,MA szybkie |
13-04 13-04 | Otwarte Mistrzostwa Ursusa dzieci - Grupa C (C7)
Warszawa Ursus [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,MA szybkie |
13-04 13-04 | Otwarte Mistrzostwa Ursusa dzieci - Grupa D (D)
Warszawa Ursus [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,MA szybkie |
13-04 13-04 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w dwuboju Szachy + Tenis Stołowy JuniorU15
Łódź [aktualizacja:02-02-2019] | Poland,LD blitz |
13-04 13-04 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w dwuboju Szachy + Tenis Stołowy OPEN
Łódź [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,LD blitz |
13-04 13-04 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - C11
Ślesin [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,WP szybkie |
13-04 13-04 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - C13
Ślesin [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,WP szybkie |
13-04 13-04 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - C15
Ślesin [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,WP szybkie |
13-04 13-04 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - C18
Ślesin [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,WP szybkie |
13-04 13-04 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - C9
Ślesin [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,WP szybkie |
13-04 13-04 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - D11
Ślesin [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,WP szybkie |
13-04 13-04 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - D13
Ślesin [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,WP szybkie |
13-04 13-04 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - D15
Ślesin [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,WP szybkie |
13-04 13-04 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - D18
Ślesin [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,WP szybkie |
13-04 13-04 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - D9
Ślesin [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,WP szybkie |
13-04 13-04 | Szachy Dla dzieci 2019 #4
Strzelce Kraj [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,LB szybkie |
13-04 13-04 | TENIS STOŁOWY + SZACHY. Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w dwuboju U15
Łódź [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,LD blitz |
13-04 13-04 | TENIS STOLOWY+SZACHY! Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w dwuboju Szachy + Tenis Stołowy Junior U10
Łódź [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,LD blitz |
13-04 14-04 | Trzecie Urodziny Szachowej Dwójki - grupa A (I miejsce 500 zł - PZSzach od 1600)
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,MA klasyczneFIDE |
13-04 14-04 | Trzecie Urodziny Szachowej Dwójki - grupa B (bez FIDE - PZSzach od 1250 do 1700)
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,MA klasyczne |
13-04 13-04 | Trzecie Urodziny Szachowej Dwójki - grupa C (do IV kategorii lub III kobiecej)
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,MA szybkie |
13-04 14-04 | Turniej Klas. dla dzieci ur w roku 2005 lub mł. posiadający rank pol. 1400-1600 w ramach projektu KWIETNIOWE ZMAGANIA PRZY SZACHOWNICY- Gr B
STANIĄTKI - Dom Kultury [aktualizacja:06-05-2019] | Poland,MP klasyczne |
13-04 14-04 | Turniej na III i II kategorię szachową
Łomża [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,PL klasyczne |
13-04 13-04 | Turniej o Puchar Przewodniczącego Powiatu Kościerzyna (dla uczniów SP Powiatu)
Kościerzyna [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,PO szybkie |
13-04 13-04 | Turniej Szachowy Juniorów w Jeninie
Jenin [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,LB szybkie |
13-04 13-04 | Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Stare Pole
Stare Pole [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,PO szybkie |
13-04 13-04 | TURNIEJ SZACHOWY W JENINIE
Jenin [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,LB szybkie |
13-04 13-04 | Turniej Szachowy z cyklu Smerfy i Gargamele - GARGAMELE r.2005 i mł.do rank.1800
Poznań [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,WP szybkie |
13-04 13-04 | Turniej Szachowy z cyklu Smerfy i Gargamele - SMERFY r.2008 i mł.do rank. 1400
Poznań [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,WP szybkie |
13-04 13-04 | Turniej wielkanocny 2019.04.13.
Świecie [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,KP szybkie |
13-04 13-04 | V Otwarte Szachowe Mistrzostwa Miasta Płońska dla Dzieci i Młodzieży
Płońsk [aktualizacja:16-04-2019] | Poland,MA szybkie |
13-04 13-04 | V Otwarte Szachowe Mistrzostwa Miasta Płońska dla Dzieci i Młodzieży B.
Płońsk [aktualizacja:16-04-2019] | Poland,MA szybkie |
13-04 13-04 | VI Otwarte Mistrzostwa Dzielnicy X w Szachach
Kraków [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,MP blitz |
13-04 14-04 | VII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa A FIDE
Katowice [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,SL klasyczne |
13-04 14-04 | VII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa B FIDE
Katowice [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,SL klasyczne |
13-04 14-04 | VII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa C FIDE
Katowice [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,SL klasyczne |
13-04 14-04 | VII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa D
Katowice [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,SL szybkie |
13-04 14-04 | VII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa E
Katowice [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,SL szybkie |
13-04 14-04 | VII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa Open FIDE
Katowice [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,SL klasyczne |
13-04 13-04 | VII Szachowy Turniej Przyjazni Polsko-Wegierskiej - Grupa D - juniorzy r. 2011 i ml.
Katowice [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,SL szybkie |
13-04 13-04 | VII Turniej Powiatu_Grand Prix 2019
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:16-04-2019] | Poland,LU szybkie |
13-04 13-04 | VIII Wiosenny Turniej Szachowy uczniów do lat 16
Wałbrzych [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,DS szybkie |
13-04 13-04 | Wielkopolski Turniej Szachowy o Złotą Wieżę
Łekno [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
13-04 13-04 | Wiosenny Turniej Szachowy Juniorów o Puchar GOK Osielsko
Osielsko k. Bydgoszczy [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,KP blitz |
13-04 13-04 | Wiosenny Turniej Szachowy w SM Kopernik 2019
Toruń [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,KP szybkie |
13-04 13-04 | X GRAND PRIX - turniej nr 3. Grupa A - OPEN
Sielpia Wielka [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,SK klasyczne |
13-04 13-04 | XI Turniej Szachowy "Daj Mata Chorobie" 2019
Kraków [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,MP szybkie |
13-04 13-04 | XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 - Turniej #4
KOŁOBRZEG [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,ZP blitz |
13-04 13-04 | XV Grand Prix Tąpkowic 2019 - turniej 4
Tąpkowice [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,SL szybkie |
13-04 13-04 | XXI Grand Prix Grfina 2019 Turniej-4
GRYFINO [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,ZP szybkie |
13-04 13-04 | XXI OGÓLNOPOLSKI MEMORIAŁ JANA WIJACZKI W SZACHACH
Tomaszów Maz. [aktualizacja:30-03-2019] | Poland,LD szybkie |
13-04 13-04 | XXI OGÓLNOPOLSKI MEMORIAŁ JANA WIJACZKI w SZACHACH
Tomaszów Mazowiecki [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,LD szybkie |
13-04 13-04 | XXI OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ KOPERNIKOWSKI Grupa B
Kartuzy [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,PO szybkie |
13-04 13-04 | XXI OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ KOPERNIKOWSKI Grupa C
Kartuzy [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,PO szybkie |
13-04 13-04 | XXI OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ KOPERNIKOWSKI Grupa D
Kartuzy [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,PO szybkie |
13-04 13-04 | XXI OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ KOPERNIKOWSKI Grupa E
Kartuzy [aktualizacja:13-04-2019] | Poland,PO szybkie |
14-04 14-04 | 7 GP 2018/19 Klubu Raszyn 14IV2019
Poznań [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,WP szybkie |
14-04 14-04 | 8. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 1999 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,PL szybkie |
14-04 14-04 | Grand Prix Chylice-Piaseczno: Aktywne IV
Chylice [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | Grand Prix Połczyna-Zdroju IV edycja
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,ZP szybkie |
14-04 14-04 | III TURNIEJ O PUCHAR PREZESA OSP JAROMIERZ
JAROMIERZ k WOLSZTYNA [aktualizacja:15-04-2019] | Poland,WP szybkie |
14-04 14-04 | IV Szachowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Chłopców do lat 6
Białystok [aktualizacja:15-04-2019] | Poland,PL szybkie |
14-04 14-04 | IV Szachowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 6
Białystok [aktualizacja:15-04-2019] | Poland,PL szybkie |
14-04 14-04 | IV Warmińsko-Mazurski TSz o Puchar Burmistrza Morąga Tadeusza Sobierajskiego
Morąg [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,WM szybkie |
14-04 14-04 | Otwarte Mistrzostwa Miasta LUBLIN do 12 i 14 lat juniorów (Szach Królowi)
Lublin [aktualizacja:15-04-2019] | Poland,LU klasyczne |
14-04 14-04 | Otwarte Mistrzostwa Miasta LUBLIN do 12 i 14 lat juniorek (Szach Królowi)
Lublin [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,LU szybkie |
14-04 14-04 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików - Strefa Północna
Trzcianka [aktualizacja:04-04-2019] | Poland,WP szybkie |
14-04 14-04 | Trzecie Urodziny Szachowej Dwójki - grupa D (urodzeni 2010 i młodsi - do IV kategorii lub III kobiecej)
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,MA szybkie |
14-04 18-05 | Turniej klasyfikacyjny na I kategorię w OKK Akwarium
Rzeszów [aktualizacja:20-05-2019] | Poland,PK klasyczne |
14-04 14-04 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T4 gr. D07/C07
Mielec [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,PK szybkie |
14-04 14-04 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T4 gr. D09/09
Mielec [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,PK szybkie |
14-04 14-04 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T4 gr. D11/C11
Mielec [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,PK szybkie |
14-04 14-04 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T4 gr. D15/C15
Mielec [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,PK szybkie |
14-04 14-04 | VTurniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana
Siennica Różana [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,LU szybkie |
14-04 14-04 | XIII Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa w Szachach Szybkich gr. B(kat.V i bez kat.)
Warszawa [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | XIII Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa w Szachach Szybkich gr.A (IV kat.i wyzej)
Warszawa [aktualizacja:14-04-2019] | Poland,MA szybkie |
14-04 14-04 | XV cykl 4 Pory Roku - Wiosna z Szachami - Grupa A
Szczecin [aktualizacja:15-04-2019] | Poland,ZP szybkie |
14-04 14-04 | XV cykl 4 Pory Roku - Wiosna z Szachami - Grupa B
Szczecin [aktualizacja:15-04-2019] | Poland,ZP szybkie |
15-04 15-04 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,SL szybkie |
15-04 15-04 | KLUBOWY TURNIEJ JUNIORÓW - KWIECIEŃ
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:15-04-2019] | Poland,ZP blitz |
15-04 15-04 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 4. Turniej
Wrocław [aktualizacja:15-04-2019] | Poland,DS szybkie |
15-04 15-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:16-04-2019] | Poland,LU szybkie |
15-04 19-04 | Turniej Polonii Wrocław liczony do Elo gr A
Wrocław [aktualizacja:02-04-2019] | Poland,DS klasyczne |
15-04 19-04 | Turniej Polonii Wrocław liczony do Elo gr B
Wrocław [aktualizacja:02-04-2019] | Poland,DS klasyczne |
15-04 15-04 | Turniej Treningowy Szachownica Kłaj - Challengers
Szarów [aktualizacja:16-04-2019] | Poland,MP szybkie |
16-04 16-04 | Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium 2019 - turniej nr 2
Rzeszów [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,PK szybkie |
16-04 18-06 | Mistrzostwa Zduńskiej Woli 2019
Zduńska Wola [aktualizacja:26-06-2019] | Poland,LD szybkie |
16-04 16-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:25-03-2019] | Poland,LU szybkie |
16-04 16-04 | Szkolna Liga Szachowa - Turniej III
Nowy Tomyśl [aktualizacja:16-04-2019] | Poland,WP szybkie |
16-04 17-04 | Turniej o III kategorię
Zabrze [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,SL klasyczne |
16-04 16-04 | Turniej Treningowy Szachownica Kłaj - Masters
Szarów [aktualizacja:16-04-2019] | Poland,MP szybkie |
16-04 20-04 | XV Lubuska Wiosna Szachowa Grupa A
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:25-04-2019] | Poland,LB klasyczne |
16-04 20-04 | XV Lubuska Wiosna Szachowa Grupa B
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:02-05-2019] | Poland,LB klasyczne |
16-04 16-04 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 27
Kraków [aktualizacja:16-04-2019] | Poland,MP blitz |
16-04 16-04 | XXXI Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:16-04-2019] | Poland,PL szybkie |
17-04 17-04 | 821 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:08-05-2019] | Poland,MP szybkie |
17-04 17-04 | 9 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2019
Michalów [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,LU szybkie |
17-04 17-04 | II Mistrzostwa Szkoły Niepublicznej Absolwent 2019
Olsztyn [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,WM blitz |
17-04 17-04 | III Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 6
Starachowice [aktualizacja:16-05-2019] | Poland,SK blitz |
17-04 17-04 | Szachowa środa w Tarnowie nr 15-2019
Tarnów [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,MP blitz |
17-04 17-04 | Szachy z Gambitem - Turniej Juniorów Zaawansowanych
Starachowice [aktualizacja:16-05-2019] | Poland,SK blitz |
17-04 17-04 | Turniej o puchar Dowódcy Garnizonu Warszawa
Warszawa [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,MA szybkie |
17-04 17-04 | Turniej pretendentów
Warszawa [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,MA szybkie |
17-04 17-04 | Turnieje Środowe w SP nr 11 - T15 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [aktualizacja:17-04-2019] | Poland,PL szybkie |
17-04 18-04 | Wiosna 2019
Gorlice [aktualizacja:18-04-2019] | Poland,MP klasyczne |
18-04 18-04 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 5/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:18-04-2019] | Poland,MP blitz |
18-04 18-04 | Klub P.Z.Szach. (363 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:18-04-2019] | Poland,MA szybkie |
18-04 18-04 | Turniej nauczycieli
Suwałki [aktualizacja:18-04-2019] | Poland,PL szybkie |
18-04 18-04 | Turniej sekcji szachowej MDK nr 1 Bytom o "wielkanocne jajo"
Bytom [aktualizacja:18-04-2019] | Poland,SL blitz |
18-04 18-04 | WiktoriaWielkanocny18IV2019
Poznań [aktualizacja:18-04-2019] | Poland,WP blitz |
20-04 20-04 | Żorska Liga Szachowa Juniorów kolejka 4/6
Żory [aktualizacja:20-04-2019] | Poland,SL blitz |
20-04 20-04 | Żorska Liga Szachowa Seniorów kolejka 4/6
Żory [aktualizacja:20-04-2019] | Poland,SL szybkie |
20-04 21-04 | O KOPĘ JAJ XXVI WIELKANOCNY TURNIEJ SZACHOWY OPEN 2019
Rybnik Chwałowice [aktualizacja:18-05-2019] | Poland,SL blitz |
20-04 20-04 | XVIII Turniej Wielkanocny
Rzeszów [aktualizacja:23-04-2019] | Poland,PK szybkie |
21-04 21-04 | Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (8)
Koszalin [aktualizacja:20-05-2019] | Poland,ZP blitz |
23-04 23-04 | IX Diecezjalny Turniej Szachowy Nadziei Wielkanocnej
Czeremcha [aktualizacja:23-04-2019] | Poland,PL szybkie |
23-04 23-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:23-04-2019] | Poland,LU szybkie |
23-04 24-04 | Turniej o II kategorię
Zabrze [aktualizacja:24-04-2019] | Poland,SL klasyczne |
23-04 28-06 | Winogrady2019Wiosna
Poznań [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,WP blitz |
23-04 23-04 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 28
Kraków [aktualizacja:23-04-2019] | Poland,MP blitz |
23-04 23-04 | XXXII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:23-04-2019] | Poland,PL szybkie |
24-04 24-04 | 10 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2019
Michalów [aktualizacja:25-04-2019] | Poland,LU szybkie |
24-04 24-04 | 822 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:24-04-2019] | Poland,MP szybkie |
24-04 26-06 | Otwarte Mistrzostwa Klubu UKS Centrum Tczew 2019r
Tczew [aktualizacja:26-06-2019] | Poland,PO klasyczne |
24-04 24-04 | Szachowa środa w Tarnowie nr 16 - 2019
Tarnów [aktualizacja:24-04-2019] | Poland,MP blitz |
24-04 24-04 | XXVII MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI LEŚNIKÓW W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH
Jedlnia Letnisko [aktualizacja:01-05-2019] | Poland,MA blitz |
25-04 25-04 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 6/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:25-04-2019] | Poland,MP blitz |
25-04 25-04 | Klub P.Z.Szach. (364 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:25-04-2019] | Poland,MA szybkie |
25-04 14-05 | Mecz Scheveningen ZP Studzieniec - UKS Hetman Puszcza Mariańska (1200)
Studzieniec [aktualizacja:17-05-2019] | Poland,MA szybkie |
25-04 18-06 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - JUBILEUSZ 80-lecia Władysława KULKI
WILKOWICE [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,SL klasyczne |
25-04 27-04 | XXVII MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI LEŚNIKÓW W SZACHACH SZYBKICH
Jedlnia Letnisko [aktualizacja:01-05-2019] | Poland,MA szybkie |
26-04 26-04 | 16. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,PL szybkie |
26-04 12-05 | DMP - III Liga Szachowa Seniorów PK 2019
Lubenia/Kolbuszowa [aktualizacja:13-05-2019] | Poland,PK drużynowy, klasyczneFIDE |
26-04 28-04 | Dolnośląski Finał drużynowy Złota Wieża 2019
Nowa Bystrzyca [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,DS drużynowy, szybkie |
26-04 26-04 | Gr.A Grand Prix XII -3 _ UKS - G4 ( rocznik 2010 do 2003 )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:26-04-2019] | Poland,SL szybkie |
26-04 26-04 | Gr.B Grand Prix XII -3 UKS - G4 ( rocznik 2011 i młodsi )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:26-04-2019] | Poland,SL szybkie |
26-04 26-04 | Grand Prix Polonii Wroclaw Rapid
Wrocław [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,DS szybkie |
26-04 26-04 | Grand Prix Wadowic w Szachach o Puchar Starosty- Kloc nr:56
Wadowice [aktualizacja:26-04-2019] | Poland,MP blitz |
26-04 26-04 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:831
WADOWICE [aktualizacja:26-04-2019] | Poland,MP blitz |
26-04 26-04 | Grandprix nr 3 Jaworzno
Jaworzno [aktualizacja:26-04-2019] | Poland,SL blitz |
26-04 26-04 | Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (9)
Koszalin [aktualizacja:20-05-2019] | Poland,ZP blitz |
26-04 26-04 | Igrzyska Dzieci - dla szkół Powiatu Otwockiego
Otwock [aktualizacja:26-04-2019] | Poland,MA szybkie |
26-04 26-04 | IV Grand Prix Chrzanowa - 6 Turniej
Chrzanów [aktualizacja:29-04-2019] | Poland,MP blitz |
26-04 26-04 | IX GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - Turniej nr 2
Iwla [aktualizacja:29-04-2019] | Poland,PK szybkie |
26-04 04-05 | KURS INSTRUKTORSKI PZSZACH
MIĘDZYZDROJE [aktualizacja:16-04-2019] | Poland,LB klasyczne |
26-04 26-04 | Lubartowska Liga Szachowa 2019 (4z10 )
Lubartów [aktualizacja:26-04-2019] | Poland,LU szybkie |
26-04 07-06 | Mecz Scheveningen UKS Hetman Puszcza Mariańska - SP Michałów (1400)
Puszcza Mariańska [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
26-04 26-04 | Mistrzostwa kwietnia w KTS Kalisz - OPEN
Kalisz [aktualizacja:26-04-2019] | Poland,WP szybkie |
26-04 05-05 | Mistrzostwa Stowarzyszenia Cross w szachach Kobiet
Wągrowiec [aktualizacja:04-05-2019] | Poland,WP klasyczne |
26-04 26-04 | Mstrzostwa kwietnia w KTS Kalisz - do lat 14 (ranking 1000-1400)
Kalisz [aktualizacja:26-04-2019] | Poland,WP szybkie |
26-04 26-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:23-04-2019] | Poland,LU blitz |
26-04 26-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:26-04-2019] | Poland,LU klasyczne |
26-04 26-04 | Piątek z Kopernikiem 26.04.2019
Olsztyn [aktualizacja:26-04-2019] | Poland,WM blitz |
26-04 26-04 | Turniej Małych Arcymistrzów klasy pierwsze
Żory [aktualizacja:26-04-2019] | Poland,SL blitz |
26-04 26-04 | Turniej Wiosenny Akademii Szachowej Płock w szachach szybkich 2019
Liszyno [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,MA szybkie |
26-04 28-04 | Turniej WKSz-1938 22nd
Włocławek [aktualizacja:30-04-2019] | Poland,KP klasyczne |
26-04 05-05 | VIII Turniej w Międzyzdrojach z cyklu Z szachami przez Polskę
Międzyzdroje [aktualizacja:05-05-2019] | Poland,LB klasyczne |
26-04 05-05 | VIII turniej w Międzyzdrojach z cyklu Z szachami przez Polskę - GRUPA B
Międzyzdroje [aktualizacja:05-05-2019] | Poland,LB klasyczne |
26-04 26-04 | XXI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [aktualizacja:26-04-2019] | Poland,WP szybkie |
27-04 27-04 | II Rodzinne Mistrzostwa Galerii Pomorskiej w szachach szybkich
Bydgoszcz [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,KP drużynowy, klasyczne |
27-04 27-04 | Turniej Szachowy o puchar Pomorskiej Akademii Szachowej - Grupa 1000-1100
Gdańsk [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,PO szybkie |
27-04 28-04 | Turniej Szachowy o puchar Pomorskiej Akademii Szachowej - Grupa 1400
Gdańsk [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,PO klasyczne |
27-04 28-04 | Turniej Szachowy o puchar Pomorskiej Akademii Szachowej - Grupa 1600-1700
Gdańsk [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,PO klasyczne |
27-04 28-04 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,LU klasyczne |
27-04 28-04 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na pierwszą kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,LU klasyczne |
27-04 28-04 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na trzecią kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,LU klasyczne |
27-04 27-04 | *** Drużynowe Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Szybkich ***
Świecie [aktualizacja:26-04-2019] | Poland,KP drużynowy, szybkie |
27-04 27-04 | *** Otwarte Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Szybkich***
Świecie [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,KP szybkie |
27-04 27-04 | *** XVI Otwarty Turniej Szachowy o puchar Burmistrza Świecia***
Świecie [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,KP szybkie |
27-04 27-04 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa A (do lat 14) - II turniej
Wroclaw [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,DS szybkie |
27-04 27-04 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa B (do lat 11) - II turniej
Wroclaw [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,DS szybkie |
27-04 27-04 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa C (do lat 9) - II turniej
Wroclaw [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,DS szybkie |
27-04 27-04 | Grand Prix o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego --- SZKOLENIE + TURNIEJ 1 z 7
Marklowice [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,SL szybkie |
27-04 27-04 | Grand Prix Powiatu Zawierciańskiego w Szachach Szybkich - T2
Zawiercie [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,SL szybkie |
27-04 27-04 | Grand-Prix Gminy Zabierzów do lat 10 - turniej nr 2
Zabierzów [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,MP szybkie |
27-04 27-04 | Grand-Prix Gminy Zabierzów do lat 18 - turniej nr 2
Zabierzów [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,MP szybkie |
27-04 27-04 | II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Ludwika Dziewońskiego FIDE
Dobczyce [aktualizacja:30-04-2019] | Poland,MP szybkie |
27-04 27-04 | II Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Projektu Edukacja przez Szachy w Szkole
Włoszakowice [aktualizacja:28-02-2019] | Poland,WP szybkie |
27-04 27-04 | II Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Projektu Edukacja przez Szachy w Szkole
Włoszakowice [aktualizacja:06-03-2019] | Poland,WP szybkie |
27-04 27-04 | III Turniej Szachowy o puchar Fundacji CORDARE
Dąbrowa Tarnowska [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,MP szybkie |
27-04 27-04 | IV TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI O MISTRZOSTWO SDK TĘCZA Tychy - Grupa A
TYCHY [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,SL szybkie |
27-04 27-04 | IV TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI O MISTRZOSTWO SDK TĘCZA Tychy - Grupa B
TYCHY [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,SL szybkie |
27-04 27-04 | IV Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [aktualizacja:02-05-2019] | Poland,PO szybkie |
27-04 27-04 | LXXXII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,MA szybkie |
27-04 27-04 | OTWARTE MISTRZOSTWA MYŚLIBORZA W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH
Myślibórz [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,ZP blitz |
27-04 27-04 | Otwarte Mistrzostwa Myśliborza w Szachach Błyskawicznych Juniorzy
Myślibórz [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,ZP blitz |
27-04 28-04 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefa Centralna - wszystkie grupy
Poznań [aktualizacja:19-04-2019] | Poland,WP klasyczne |
27-04 27-04 | Puchar Akademi Szachowej Pruszków
Pruszków [aktualizacja:25-04-2019] | Poland,MA szybkie |
27-04 30-04 | PUCHAR POLSKI DO LAT 6 W SZACHACH - Chłopcy
Szczyrk [aktualizacja:30-04-2019] | Poland,SL szybkie |
27-04 30-04 | PUCHAR POLSKI DO LAT 6 W SZACHACH - Dziewczęta
Szczyrk [aktualizacja:30-04-2019] | Poland,SL szybkie |
27-04 30-04 | PUCHAR POLSKI DO LAT 7 W SZACHACH - Chłopcy
Szczyrk [aktualizacja:30-04-2019] | Poland,SL szybkie |
27-04 30-04 | PUCHAR POLSKI DO LAT 7 W SZACHACH - Dziewczęta
Szczyrk [aktualizacja:30-04-2019] | Poland,SL szybkie |
27-04 27-04 | Sieradzka Liga Szachowa 2019 - kwiecień
Sieradz [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,LD szybkie |
27-04 29-06 | Sobotni_GrupaA(2)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
27-04 29-06 | Sobotni_Grupa_B
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
27-04 25-05 | Sobtni_Grupa_B(1)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,MA klasyczne |
27-04 27-04 | test
test [aktualizacja:04-05-2019] | Poland,DS klasyczne |
27-04 30-04 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2019 - grupa OPEN
Białystok [aktualizacja:30-04-2019] | Poland,PL klasyczneFIDE |
27-04 28-04 | Turniej o kategorię w UKS Sparta Białołęka gr A
Warszawa [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,MA klasyczne |
27-04 27-04 | Turniej o kategorię w UKS Sparta Białołęka gr B
Warszawa [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,MA szybkie |
27-04 27-04 | Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. GRUPA A - do 18 lat.
Kielce [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,SK szybkie |
27-04 27-04 | Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. GRUPA B - do 10 lat.
Kielce [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,SK szybkie |
27-04 27-04 | Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. OPEN
Kielce [aktualizacja:29-04-2019] | Poland,SK szybkie |
27-04 25-05 | Turniej sobotniGrupa_A(2
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:10-05-2019] | Poland,MA klasyczne |
27-04 30-04 | TURNIEJ TOWARZYSZĄCY OPEN RAPID FIDE przy Pucharze Polski do lat 6 i 7
Szczyrk [aktualizacja:30-04-2019] | Poland,SL szybkie |
27-04 28-04 | V Memoriał Szachowy Lucjana Kowalczyka OPEN A (od 1800 PZSzach) do FIDE
Koszalin [aktualizacja:30-04-2019] | Poland,ZP klasyczneFIDE |
27-04 28-04 | V Memoriał Szachowy Lucjana Kowalczyka OPEN B (do 1600 PZSzach)
Koszalin [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,ZP klasyczne |
27-04 27-04 | V MISTRZOSTWA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ - rocznik 2007 i młodsi
Tyniec [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,MP szybkie |
27-04 27-04 | V MISTRZOSTWA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ - roczniki 1999-2006
Tyniec [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,MP szybkie |
27-04 28-04 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa A FIDE
Wrocław [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,DS klasyczne |
27-04 28-04 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa B 1600
Wrocław [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,DS klasyczne |
27-04 28-04 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa C 1400
Wrocław [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,DS klasyczne |
27-04 28-04 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa D 1100 - 1250
Wrocław [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,DS klasyczne |
27-04 27-04 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa E 1000
Wrocław [aktualizacja:16-05-2019] | Poland,DS szybkie |
27-04 27-04 | Wiosenny Turniej Szachowy - Gr. A_do 10 lat /2009 i młodsi/
Mikołów [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,SL blitz |
27-04 27-04 | Wiosenny Turniej Szachowy - Gr. B_do lat 14 /2005 - 2008/
Mikołów [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,SL blitz |
27-04 27-04 | Wiosenny turniej w Markach do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
Marki [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,MA szybkie |
27-04 27-04 | XII Mistrzostwa Województwa Pomo. LZS w szachach o "Puchar Złotej Wieży" "A"
Trąbki Wielkie [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,PO szybkie |
27-04 27-04 | XII Mistrzostwa Województwa Pomo. LZS w szachach o "Puchar Złotej Wieży" "B"
Trąbki Wielkie [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,PO szybkie |
27-04 27-04 | XII Mistrzostwa Województwa Pomo. LZS w szachach o "Puchar Złotej Wieży" "C"
Trąbki Wielkie [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,PO szybkie |
27-04 27-04 | XXIV Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic w szachach szybkich - gr.A - do lat 10
Gorlice [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,MP szybkie |
27-04 27-04 | XXIV Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic w szachach szybkich - gr.B - do lat 16
Gorlice [aktualizacja:27-04-2019] | Poland,MP szybkie |
27-04 27-04 | XXIV Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic w szachach szybkich - gr.C - OPEN
Gorlice [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,MP szybkie |
27-04 27-04 | Zielony Mat 2019 - pierwszy turniej grupa B.
Zielona Góra [aktualizacja:29-04-2019] | Poland,LB klasyczne |
27-04 27-04 | ZIELONY MAT 2019 - pierwszy turniej - grupa A (do FIDE)
Zielona Góra [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,LB blitz |
28-04 28-04 | EDUKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - grupa A
Łódź [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,LD szybkie |
28-04 28-04 | Turniej Szachowy o puchar Pomorskiej Akademii Szachowej - Grupa 1100-1250
Gdańsk [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,PO szybkie |
28-04 28-04 | "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI"
Sandomierz [aktualizacja:29-04-2019] | Poland,SK szybkie |
28-04 28-04 | "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI". GRUPA B
Sandomierz [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,SK szybkie |
28-04 28-04 | "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI". GRUPA C
Sandomierz [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,SK szybkie |
28-04 28-04 | "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI". GRUPA D
Sandomierz [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,SK szybkie |
28-04 28-04 | 36 MOKATE OPEN
USTROŃ POLANA [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,SL blitz |
28-04 28-04 | Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,DS szybkie |
28-04 28-04 | EDUKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - grupa B
Łódź [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,LD szybkie |
28-04 28-04 | Grand Prix Pruszkowa II
Pruszków [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,MA szybkie |
28-04 28-04 | II Szachowa GRAND PRIX Ziemi Szydłowieckiej - turniej 7
Szydłowiec [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,MA szybkie |
28-04 04-05 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa A
Lipusz [aktualizacja:14-05-2019] | Poland,PO klasyczneFIDE |
28-04 04-05 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa B
Lipusz [aktualizacja:14-05-2019] | Poland,PO klasyczneFIDE |
28-04 04-05 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa C (do lat 14)
Lipusz [aktualizacja:14-05-2019] | Poland,PO klasyczne |
28-04 04-05 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa D (do lat 10)
Lipusz [aktualizacja:14-05-2019] | Poland,PO klasyczne |
28-04 28-04 | Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich - C 10
Toruń [aktualizacja:29-04-2019] | Poland,KP szybkie |
28-04 28-04 | Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich - C 14
Toruń [aktualizacja:29-04-2019] | Poland,KP szybkie |
28-04 28-04 | Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich - C 18
Toruń [aktualizacja:29-04-2019] | Poland,KP szybkie |
28-04 28-04 | Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich - D 10
Toruń [aktualizacja:29-04-2019] | Poland,KP szybkie |
28-04 28-04 | Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich - D 14 + D 18
Toruń [aktualizacja:29-04-2019] | Poland,KP szybkie |
28-04 05-05 | Polonia Wroclaw Master Cup - GM
Wrocław [aktualizacja:11-05-2019] | Poland,DS klasyczne |
28-04 05-05 | Polonia Wroclaw Master Cup - IM
Wrocław [aktualizacja:05-05-2019] | Poland,DS klasyczne |
28-04 28-04 | VI Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 2
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:30-04-2019] | Poland,LU szybkie |
28-04 28-04 | VIII Grand Prix Leszna 2019 - Turniej III
Leszno [aktualizacja:28-04-2019] | Poland,WP szybkie |
28-04 28-04 | XXIX Memomoriał J.S.Leokajtis
Olsztyn [aktualizacja:29-04-2019] | Poland,WM szybkie |
28-04 28-04 | Zdobądź okręgową kat. szachową V i IV - cykl "Szach Królowi - zostań Mistrzem"
Lublin [aktualizacja:29-04-2019] | Poland,LU szybkie |
29-04 29-04 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:31-03-2019] | Poland,SL szybkie |
29-04 29-04 | ELIMINACJE GMINNE "ZAGRAJ PARTYJKĘ" - UCZNIOWIE KLAS I-III (rocznik 2009 i młodsi)
STRUMIEŃ [aktualizacja:29-04-2019] | Poland,SL blitz |
29-04 04-05 | Kurs trenerski PZSzach - klasa II
MIĘDZYZDROJE [aktualizacja:23-04-2019] | Poland,LB klasyczne |
29-04 29-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:29-04-2019] | Poland,LU szybkie |
30-04 30-04 | 8 Turniej Kl.0-2 o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2019
Michalów [aktualizacja:30-04-2019] | Poland,LU szybkie |
30-04 30-04 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:30-04-2019] | Poland,LU szybkie |
30-04 30-04 | Turniej Małych Arcymistrzów Turniej MASTERS
Żory [aktualizacja:30-04-2019] | Poland,SL blitz |
30-04 30-04 | Turniej szachów błyskawicznych przy turnieju w Międzyzdrojach
Międzyzdroje [aktualizacja:01-05-2019] | Poland,ZP klasyczne |
30-04 30-04 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 29
Kraków [aktualizacja:30-04-2019] | Poland,MP blitz |
30-04 30-04 | XXXIII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:30-04-2019] | Poland,PL szybkie |