Reklamy |
|
SZUKAJ TURNIEJÓW SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA: |
|
|
czerwiec 2019 | ||
---|---|---|
01-06 01-06 | Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Szachach Drużynowych
Przemyśl [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,PK blitz |
01-06 01-06 | Żorska Liga Szachowa Juniorów kolejka 6/6 ZAKOŃCZENIE
Żory [aktualizacja:05-06-2019] | Poland,SL blitz |
01-06 01-06 | Żorska Liga Szachowa Seniorów kolejka 6/6 ZAKOŃCZENIE
Żory [aktualizacja:05-06-2019] | Poland,SL szybkie |
01-06 01-06 | CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia OPEN FIDE
Wrocław [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,DS szybkie |
01-06 01-06 | CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia Turniej do lat 9
Wrocław [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,DS szybkie |
01-06 01-06 | CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia Turniej OPEN do 1600
Wroclaw [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,DS szybkie |
01-06 01-06 | Dolnośląskie Młozieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,DS szybkie |
01-06 02-06 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego V Liga Juniorów
Tczew [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,PO drużynowy, klasyczne |
01-06 02-06 | Dużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego IV Liga Juniorów
Tczew [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,PO drużynowy, szybkie |
01-06 01-06 | DZIEŃ DZIECKA - Turniej Szachowy o Puchar Starosty Leżajskiego - Grupa A OPEN
Leżajsk [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,PK szybkie |
01-06 01-06 | DZIEŃ DZIECKA - Turniej Szachowy o Puchar Starosty Leżajskiego - Grupa B
Leżajsk [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,PK szybkie |
01-06 01-06 | DZIEŃ DZIECKA - Turniej Szachowy o Puchar Starosty Leżajskiego - Grupa C
Leżajsk [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,PK szybkie |
01-06 01-06 | DZIEŃ DZIECKA DRUŻYNOWY 2019
Brzozów [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
01-06 01-06 | Dzień Dziecka w Ogrodzie Botanicznym
Zabrze [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,SL blitz |
01-06 01-06 | Gminny Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka
Ślesin [aktualizacja:04-06-2019] | Poland,WP blitz |
01-06 01-06 | Grand Prix - turnie IX - gr.A
Gorlice [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,MP szybkie |
01-06 01-06 | Grand Prix - turniej VIII - gr.B
Gorlice [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,MP szybkie |
01-06 01-06 | I Szachowe Mistrzostwa o Puchar Dyrektora SSP nr 1 w Poznaniu
Poznań [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,WP szybkie |
01-06 01-06 | III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Boguchwały 2019 Gr B - Jun ur 2005 i mł
Boguchwała [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,PK szybkie |
01-06 01-06 | III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Boguchwały 2019 Grupa A - OPEN
Boguchwała [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,PK szybkie |
01-06 01-06 | Mistrzostwa Grand Prix Siedlec 2019 - turniej 6
Siedlce [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,MA szybkie |
01-06 01-06 | Mistrzostwa Polski Juniorów w Shogi Open
Warszawa [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,MA inne |
01-06 01-06 | Mistrzostwa Polski Juniorów w Shogi U-12
Warszawa [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,MA inne |
01-06 01-06 | Mistrzostwa Polski Juniorów w Shogi U-15
Warszawa [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,MA inne |
01-06 01-06 | Mistrzostwa Polski Juniorów w Shogi U-18
Warszawa [aktualizacja:29-05-2019] | Poland,MA inne |
01-06 02-06 | Mistrzostwa Województwa 2019
Kielce Jurajska 7 SP25 [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,SK klasyczne |
01-06 02-06 | Mistrzostwa Województwa Juniorów 2019 D 18
Kielce Jurajska 7 [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,SK klasyczne |
01-06 02-06 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 CH 10
Kielce [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,SK klasyczne |
01-06 02-06 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 CH 12
Kielce [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,SK klasyczne |
01-06 02-06 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 CH 14
Kielce [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,SK klasyczne |
01-06 02-06 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 CH 16
Kielce [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,SK klasyczne |
01-06 02-06 | Mistrzostwa Województwa w szachach klasycznych 2019 Ch 16+18
Kielce [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,SK klasyczne |
01-06 02-06 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 CH 18
Kielce [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,SK klasyczne |
01-06 02-06 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 CH 8+7
Kielce [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,SK klasyczne |
01-06 02-06 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 D 10
Kielce [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,SK klasyczne |
01-06 02-06 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 D 12
Kielce [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,SK klasyczne |
01-06 02-06 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 D 14
Kielce [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,SK klasyczne |
01-06 02-06 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 D 16
Kielce [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,SK klasyczne |
01-06 02-06 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 D 18
Kielce [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,SK klasyczne |
01-06 02-06 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 D 8+7
Kielce [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,SK klasyczne |
01-06 01-06 | Oławskie Grand Prix Juniorów 2018/2019 - Grupa Juniorów Mł. i St. (3 turniej)
Oława [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,DS szybkie |
01-06 01-06 | Oławskie Grand Prix Juniorów 2018/2019 - Grupa Młodzików (3 turniej)
Oława [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,DS szybkie |
01-06 01-06 | Oławskie Grand Prix Juniorów 2018/2019 - Grupa Najmłodszych (2 turniej)
Oława [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,DS blitz |
01-06 02-06 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w szachach klasycznych
Tczew [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,PO klasyczne |
01-06 02-06 | Otwarty Turniej "Szachowy Dzień Dziecka" GR. A - P60
Rząska [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,MP klasyczne |
01-06 01-06 | Otwarty Turniej "Szachowy Dzień Dziecka" GR. B - P30
Rząska [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,MP szybkie |
01-06 01-06 | Otwarty Turniej "Szachowy Dzień Dziecka" GR. C - Rodzice i Opiekunowie P30
Rząska [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,MP szybkie |
01-06 01-06 | Parafialny Turniej Szachowy IDALIN PROMO im. Świętego Szczepana.
Radom [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,MA szybkie |
01-06 01-06 | Szach Mat w Plenerze
Kłaj [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,MP blitz |
01-06 10-08 | Turniej Juniorek i Juniorów Cracovia 1906
Kraków [aktualizacja:12-08-2019] | Poland,MP klasyczne |
01-06 01-06 | Turniej Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka
Strzelin [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,DS drużynowy, blitz |
01-06 01-06 | Turniej Szachów Błyskawicznych Szamotuły 2019
Szamotuły [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,WP blitz |
01-06 01-06 | Turniej Szachowy a okazji Dnia Dziecka - Grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:30-05-2019] | Poland,SL blitz |
01-06 01-06 | Turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka - grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:30-05-2019] | Poland,SL blitz |
01-06 01-06 | Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:30-05-2019] | Poland,SL blitz |
01-06 01-06 | Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka dla uczniów z miasta i gminy Kościerzyna
Kościerzyna [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,PO blitz |
01-06 01-06 | TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA PODCZAS III JARMARKU KLASZTORNEGO
Myślibórz [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,ZP blitz |
01-06 01-06 | Turniej Szkoleniowy A. Sz. Zefir 4/4 2019 Gr. do lat 11
Rybnik [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,SL blitz |
01-06 01-06 | Turniej Szkoleniowy A. Sz. Zefir 4/4 2019 Gr. do lat 8
Rybnik [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,SL blitz |
01-06 01-06 | Turniej z okazji Dnia Dziecka
Warszawa [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,MA szybkie |
01-06 02-06 | VII Czernikowski Festiwal Szachowy
Czernikowo [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,KP klasyczne |
01-06 01-06 | VII TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA
BRZOZÓW [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,PK szybkie |
01-06 01-06 | XI EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU DLA WSZYSTKICH. SZACHOWA WIOSNA W TĄPKOWICACH
Ożarowice [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,SL szybkie |
01-06 02-06 | XIII Otwarte Mistrzostwa Przedszkolaków - Chłopcy
KOŁOBRZEG [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
01-06 02-06 | XIII Otwarte Mistrzostwa Przedszkolaków - Dziewczynki
KOŁOBRZEG [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
01-06 01-06 | XIII Turniej Szachow Błyskawicznych z okazji Dni Lubartowa FIDE BLITZ
Lubartów [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,LU blitz |
01-06 01-06 | XXI Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa A (do lat 8)
Gliwice [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,SL szybkie |
01-06 01-06 | XXI Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa B (do lat 10) - FIDE
Gliwice [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,SL szybkie |
01-06 01-06 | XXI Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa C (do lat 13) - FIDE
Gliwice [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,SL szybkie |
01-06 01-06 | XXI Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa D (do lat 16) - FIDE
Gliwice [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,SL szybkie |
01-06 01-06 | ZIELONY MAT 2019 - drugi turniej - grupa A (do FIDE)
Zielona Góra [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,LB blitz |
01-06 01-06 | ZIELONY MAT 2019 - drugi turniej - grupa B
Zielona Góra [aktualizacja:01-06-2019] | Poland,LB blitz |
02-06 02-06 | III Turniej Szachowy P-10 "Byczyński Byk Szachowy"
Jaworzno [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,SL blitz |
02-06 02-06 | 09. Grand Prix Chylice-Piaseczno: Aktywne VI
Chylice [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,MA szybkie |
02-06 02-06 | Drużynowe Mistrzostwa Małopolski LZS - Złota Wieża 2019
Krakow [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
02-06 02-06 | Festyn dziecięcy - gr najmłodsza
Strzegom [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,DS blitz |
02-06 02-06 | Festyn dziecięcy - gr starsza
Strzegom [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,DS blitz |
02-06 02-06 | Grand Prix Ostródy 2019
Ostróda [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,WM szybkie |
02-06 02-06 | Korona Króla Kazimierza Skawina 2019
Skawina [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,MP szybkie |
02-06 02-06 | Mistrzostwa Akademii Młodego Szachisty 2019 - Grupa do lat 10 i 13
Wrocław [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,DS szybkie |
02-06 02-06 | Mistrzostwa Akademii Młodego Szachisty 2019 - Grupa do lat 6
Wrocław [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,DS szybkie |
02-06 02-06 | Mistrzostwa Akademii Młodego Szachisty 2019 - Grupa do lat 8
Wrocław [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,DS szybkie |
02-06 02-06 | Mistrzostwa Akademii Młodego Szachisty 2019 - grupa OPEN
Wrocław [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,DS szybkie |
02-06 02-06 | Mistrzostwa woj. Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych.
Nakło nad Notecią [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,KP blitz |
02-06 05-06 | Ogólnopolski Turniej Szachy Drużynowe - Licealiada
Pokrzywna [aktualizacja:05-06-2019] | Poland,OP drużynowy, szybkie |
02-06 02-06 | Otwarte Mistrzostwa Wągrowca w Szachach Błyskawicznych P'5
Wągrowiec [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,WP klasyczne |
02-06 02-06 | Turniej FIDE z okazji 720-lecia nadania praw miejskich Nakła nad Notecią.
Nakło nad Notecią [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,KP szybkie |
02-06 02-06 | Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Siemiatycze
Siemiatycze [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,PL szybkie |
02-06 02-06 | Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Zatora
Zator [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,MP szybkie |
02-06 02-06 | Turniej Szachowy o Puchar Starosty Powiatu Przeworskiego - DZIECI
Przeworsk [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,PK szybkie |
02-06 02-06 | Turniej Szachowy o Puchar Starosty Powiatu Przeworskiego OPEN FIDE
Przeworsk [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,PK szybkie |
02-06 02-06 | Turniej Szachowy z okazji 70-lecia Nowej Huty - Liga Czarnej Kawy
Kraków [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,MP szybkie |
02-06 02-06 | Turniej szachowy z okazji XXIV Dni Pszowa
Pszów [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,SL szybkie |
02-06 02-06 | Turniej z okazji Dnia Dziecka - grupa A
Nowy Tomyśl [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,WP szybkie |
02-06 02-06 | Turniej z okazji Dnia Dziecka - grupa B
Nowy Tomyśl [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,WP szybkie |
02-06 02-06 | V TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA PSZCZYNY - Grupa A
PSZCZYNA [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,SL blitz |
02-06 02-06 | V TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA PSZCZYNY - Grupa B
PSZCZYNA [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,SL blitz |
02-06 02-06 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich grupa C-10
Warszawa [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA szybkie |
02-06 02-06 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich grupa C-12
Warszawa [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA szybkie |
02-06 02-06 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich grupa C-14
Warszawa [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA szybkie |
02-06 02-06 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich grupa C-18
Warszawa [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA szybkie |
02-06 02-06 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich grupa C-7
Warszawa [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA szybkie |
02-06 02-06 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich grupa D-10
Warszawa [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA szybkie |
02-06 02-06 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich grupa D-12
Warszawa [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA szybkie |
02-06 02-06 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich grupa D-14
Warszawa [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA szybkie |
02-06 02-06 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich grupa D-18
Warszawa [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA szybkie |
02-06 02-06 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich grupa D-7
Warszawa [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA szybkie |
02-06 02-06 | X Turniej Szachowy o Puchar Firmy EL-BUD
Śrem [aktualizacja:11-02-2019] | Poland,WP szybkie |
02-06 02-06 | XIX TSz Talenty 2019 Dzieci do lat 10
Bydgoszcz [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,KP szybkie |
02-06 02-06 | XIX TSz TALENTY 2019 Grupa A: Seniorzy i Juniorzy od 15 lat
Bydgoszcz [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,KP szybkie |
02-06 02-06 | XIX TSz TALENTY 2019 Grupa B: Juniorzy do lat 14
Bydgoszcz [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,KP szybkie |
03-06 03-06 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,SL szybkie |
03-06 03-06 | I INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZACHOWE KLAS II SP11 SIEDLCE
Siedlce [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,MA blitz |
03-06 03-06 | I PRZEDSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA TOMASZA SUSIA- CHŁOPCY
Dobczyce [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,MP blitz |
03-06 03-06 | I PRZEDSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA TOMASZA SUSIA- DZIEWCZĘTA
Dobczyce [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,MP blitz |
03-06 03-06 | Mistrzostwa I Liceum Ogólnokształcącego w Szachach 2018/19
Świdnica [aktualizacja:04-06-2019] | Poland,DS blitz |
03-06 03-06 | Mistrzostwa Zespołu Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu Gimnazjum i Liceum
Poznań [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,WP szybkie |
03-06 03-06 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy czerwiec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,LU szybkie |
03-06 03-06 | Puchar Wójta Gminy Kurzętnik - Przedszkole
Kurzętnik [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,WM blitz |
03-06 03-06 | Puchar Wójta w Kurzętniku - I Klasa
Kurzętnik [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,WM blitz |
03-06 03-06 | Puchar Wójta w Kurzętniku - II klasa
Kurzętnik [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,WM blitz |
03-06 03-06 | Puchar Wójta w Kurzętniku - III klasa
Kurzętnik [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,WM blitz |
03-06 03-06 | Turniej Szachowy o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej
Raba Wyżna [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,MP szybkie |
03-06 03-06 | V Turniej o Puchar Wójta Tereszpola - Jacka Pawluka - GP 2019
Tereszpol Kukiełki [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,LU szybkie |
04-06 04-06 | 1. szachowy turniej klasyfikacyjny w Szkole Podstawowej w Brochowie
Brochów [aktualizacja:27-05-2019] | Poland,MA szybkie |
04-06 04-06 | I INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA
Suwałki [aktualizacja:05-06-2019] | Poland,PL szybkie |
04-06 04-06 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,LU szybkie |
04-06 04-06 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,LU szybkie |
04-06 06-06 | Turniej o IV kategorie
Zabrze [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,SL klasyczne |
04-06 11-06 | VIII Ogólnopolski Integracyjny Turniej IDEA 2019 Ustronie Morskie
Ustronie Morskie [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,ZP klasyczne |
04-06 04-06 | WOM Szkolny - Finał 2019
Warszawa [aktualizacja:04-06-2019] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
04-06 04-06 | XVIII Wojewódzki rodzinny turniej szachowy z okazji DNIA DZIECKA.
Bydgoszcz [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,KP drużynowy, szybkie |
04-06 04-06 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 34
Kraków [aktualizacja:04-06-2019] | Poland,MP blitz |
04-06 04-06 | XXXVIII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:04-06-2019] | Poland,PL szybkie |
05-06 05-06 | 14 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2019
Michalów [aktualizacja:05-06-2019] | Poland,LU szybkie |
05-06 05-06 | 827 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:05-06-2019] | Poland,MP szybkie |
05-06 05-06 | IX Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Nr 4 Chłopcy
Świdnica [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,DS blitz |
05-06 05-06 | IX Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Nr 4 Dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,DS blitz |
05-06 05-06 | Mistrzostwa Suwałk Klas I-III - Chłopcy
Suwałki [aktualizacja:05-06-2019] | Poland,PL drużynowy, szybkie |
05-06 05-06 | Mistrzostwa Suwałk Klas I-III - Dziewczynki
Suwałki [aktualizacja:05-06-2019] | Poland,PL drużynowy, szybkie |
05-06 05-06 | Mistrzostwa Szkół - Gminy Brzozie
Wielkie Leźno [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,KP blitz |
05-06 05-06 | Szachowa środa w Tarnowie nr 21-2019
Tarnów [aktualizacja:05-06-2019] | Poland,MP blitz |
05-06 05-06 | Szachy z Gambitem - Turniej Powitanie Lata
Starachowice [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,SK blitz |
05-06 05-06 | VII Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Frajda Chłopcy
Świdnica [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,DS blitz |
05-06 05-06 | VII Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Frajda Dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,DS blitz |
06-06 06-06 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 12/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,MP blitz |
06-06 06-06 | Grand Prix Malbork 2019 Turniej VI
Malbork [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,PO blitz |
06-06 06-06 | IV MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ
Siedlce [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,MA blitz |
06-06 06-06 | Klub P.Z.Szach. (370 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,MA szybkie |
06-06 06-06 | Mistrzostwa SP 1 w Piastowie
Piastów [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,MA szybkie |
06-06 06-06 | Mistrzostwa Szkółki Szachowej LECH-WSUS 2018
Poznań [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,WP szybkie |
06-06 06-06 | Turniej Parafialny
Tczew [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,PO blitz |
06-06 06-06 | Turniej z okazji Dnia Dziecka - z LUKS Lubartów
Lubartów [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,LU blitz |
06-06 06-06 | V Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Abracadabra Jagiellońska CH
Świdnica [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,DS blitz |
06-06 06-06 | V Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Abracadabra Kilińskiego
Świdnica [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,DS blitz |
06-06 06-06 | VI Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Nr 14 Chłopcy
Świdnica [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,DS klasyczne |
06-06 06-06 | VI Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Nr 14 Dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,DS blitz |
06-06 06-06 | VIII Grand Prix Grodziskich Szkół Podstawowych wSzachach 2018/19 Turniej Finało
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,MA szybkie |
06-06 06-06 | XII Turniej Szachowy w Niepublicznym Integracyjnym Przedszkolu Motylek w Krośnie
Krosno [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,PK szybkie |
07-06 07-06 | 22. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,PL szybkie |
07-06 07-06 | GP Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,DS blitz |
07-06 07-06 | Grandprix nr 5
Jaworzno [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,SL blitz |
07-06 07-06 | IX Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Wesoła Piątka CH
Świdnica [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,DS blitz |
07-06 07-06 | IX Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Wesoła Piątka DZ
Świdnica [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,DS blitz |
07-06 09-06 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - DS-LB - CHŁOPCY
Wrocław [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,DS klasyczne |
07-06 09-06 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - DS-LB - DZIEWCZYNKI
Wrocław [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,DS klasyczne |
07-06 07-06 | Szachowa Liga Młodych Mistrzów 2019 (5z8)
Lubartów [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,LU szybkie |
07-06 07-06 | Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Iłowo-Osada
Iłowo [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,WM klasyczne |
07-06 07-06 | Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Iłowo-Osada Klasy V-VII
Iłowo [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,WM szybkie |
07-06 07-06 | TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA- SP 9 ŁOMŻA - "A" do 7 lat
ŁOMŻA [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,PL szybkie |
07-06 07-06 | TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA- SP 9 ŁOMŻA - "B" 8-16 lat
ŁOMŻA [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,PL szybkie |
07-06 07-06 | VI Grand Prix Dobczyc turniej 7 GRUPA A
Dobczyce [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MP szybkie |
07-06 07-06 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Dzieci (dziewczyny)
Lublin [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,LU szybkie |
07-06 07-06 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Dzieci chłopcy
Lublin [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,LU szybkie |
07-06 07-06 | X Turniej Jameson Pub
Rzeszów [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,PK blitz |
08-06 08-06 | IV Międzyszkolny Turniej Szachowy 'EDUKACJA PRZEZ SZACHY' - [A] klasy I
Zator [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,MP blitz |
08-06 08-06 | IV Międzyszkolny Turniej Szachowy 'EDUKACJA PRZEZ SZACHY' - [B] klasy II i III
Zator [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,MP blitz |
08-06 08-06 | IV Międzyszkolny Turniej Szachowy 'EDUKACJA PRZEZ SZACHY' - [C] klasy IV-VIII
Zator [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,MP blitz |
08-06 08-06 | Łódzka Liga Szachowa 2019 - Czerwiec
Łódź [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,LD szybkie |
08-06 08-06 | Ełcka Szkolna Liga Szachowa - V edycja - grupa A
Ełk [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,WM szybkie |
08-06 08-06 | Ełcka Szkolna Liga Szachowa - V edycja - grupa B
Ełk [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,WM szybkie |
08-06 08-06 | Ełcka Szkolna Liga Szachowa - V edycja - grupa C
Ełk [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,WM szybkie |
08-06 08-06 | Ełcka Szkolna Liga Szachowa - V edycja - grupa D
Ełk [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,WM szybkie |
08-06 08-06 | Grand Prix Juniorów turniej V FIDE
Tczew [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,PO szybkie |
08-06 08-06 | Grand-Prix Galeria Bronowice Kraków - turniej nr 3
Kraków [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,MP szybkie |
08-06 08-06 | I Szachowe Mistrzostwa Szkoły im. św. Filipa Neri w Luboniu: Klasy 0-3
Luboń k. Poznania [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,WP szybkie |
08-06 08-06 | I Szachowe Mistrzostwa Szkoły im. św. Filipa Neri w Luboniu: Klasy 4-7
Luboń k. Poznania [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,WP szybkie |
08-06 08-06 | II Turniej o Puchar Dyrektora KSP w Olsztynie - grupa A
Olsztyn [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,WM blitz |
08-06 08-06 | II Turniej o Puchar Dyrektora KSP w Olsztynie - grupa C
Olsztyn [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,WM blitz |
08-06 08-06 | II Turniej Szachowy o Puchar Księdza Biskupa Tadeusza Pikusa
Drohiczyn [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,PL blitz |
08-06 08-06 | III Liga ZZSzach - V zjazd Koszalin
Koszalin [aktualizacja:22-01-2019] | Poland,ZP drużynowy, klasyczneFIDE |
08-06 08-06 | III Turniej Szachowy pod patronatem Burmistrza Miasta Świebodzice - gr A (OPEN)
Świebodzice [aktualizacja:11-06-2019] | Poland,DS szybkie |
08-06 08-06 | III Turniej Szachowy pod patronatem Burmistrza Miasta Świebodzice - gr. B
Świebodzice [aktualizacja:11-06-2019] | Poland,DS szybkie |
08-06 08-06 | III Turniej Wiśniowej Polany - C7
Miłków /k. Karpacza [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,DS szybkie |
08-06 08-06 | III Turniej Wiśniowej Polany - D7
Miłków /k. Karpacza [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,DS szybkie |
08-06 08-06 | III Turniej Wiśniowej Polany - OPEN
Miłków / k. Karpacza [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,DS blitz |
08-06 08-06 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH GRUPA 15-18 LAT
Łuków [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,LU szybkie |
08-06 08-06 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH GRUPA 9-14 LAT
Łuków [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,LU szybkie |
08-06 08-06 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH GRUPA DO LAT 8
Łuków [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,LU szybkie |
08-06 08-06 | IV Grand Prix Starogardu Gdańskiego 2019
Starogard Gdański [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,PO szybkie |
08-06 08-06 | IV Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Szachach Rodzinnych
Olsztyn [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,WM drużynowy, szybkie |
08-06 09-06 | IV Wojciechowy Turniej Szachowy
Serock [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
08-06 08-06 | IX Turniej Powiatu_Grand Prix 2019
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,LU szybkie |
08-06 08-06 | Letni Turniej Szachowy Juniorów o Puchar GOK Osielsko
Osielsko k. Bydgoszczy [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,KP szybkie |
08-06 08-06 | Międzynarodowy Turniej Szachowy z okazji Dni Lubska 2019
Lubsko [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,LB szybkie |
08-06 08-06 | Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów w szachach do lat 11 ur. 2008 i mł.
Krosno [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,PK szybkie |
08-06 08-06 | Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów w szachach do lat 13 ur. 2006 i mł.
Krosno [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,PK szybkie |
08-06 08-06 | Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów w szachach do lat 15 ur. 2004 i mł.
Krosno [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,PK szybkie |
08-06 08-06 | Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów w szachach do lat 17 ur. 2002 i mł.
Krosno [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,PK szybkie |
08-06 08-06 | Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów w szachach do lat 7 ur. 2012 i mł.
Krosno [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,PK szybkie |
08-06 08-06 | Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów w szachach do lat 9 ur. 2010 i mł.
Krosno [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,PK szybkie |
08-06 08-06 | Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorek w szachach do lat 11 ur. 2008 i mł.
KROSNO [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,PK szybkie |
08-06 08-06 | Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorek w szachach do lat 13 ur. 2006 i mł.
KROSNO [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,PK szybkie |
08-06 08-06 | Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorek w szachach do lat 15 ur. 2004 i mł.
KROSNO [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,PK szybkie |
08-06 08-06 | Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorek w szachach do lat 17 ur. 2002 i mł.
KROSNO [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,PK szybkie |
08-06 08-06 | Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorek w szachach do lat 7 ur. 2012 i mł.
KROSNO [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,PK szybkie |
08-06 08-06 | Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorek w szachach do lat 9 ur. 2010 i mł.
KROSNO [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,PK szybkie |
08-06 08-06 | Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów do lat 6 8 10 12 14 16 18 RAPID
Łuków [aktualizacja:07-06-2019] | Poland,LU szybkie |
08-06 08-06 | Ogólnopolski Turniej Szachowy pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Szczekociny
Szczekociny [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,SL szybkie |
08-06 08-06 | Ogólnopolskie Rodzinne Grand Prix w Szachach turnej 3 Nowa Wieś Szlachecka
Nowa Wieś Szlachecka [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,MP blitz |
08-06 08-06 | Otwarte Mistrzostwa Przedszkola Świętego Franciszka w szachach
Gdańsk [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,PO szybkie |
08-06 08-06 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa D
Wrocław [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,DS szybkie |
08-06 08-06 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa E
Wrocław [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,DS szybkie |
08-06 08-06 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - GRUPA F
Wrocław [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,DS szybkie |
08-06 08-06 | Otwarty Turniej Szachowy
Ciechanów [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,MA blitz |
08-06 09-06 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY MISTRZOSTWA WĘGROWA 2019
Węgrów [aktualizacja:11-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
08-06 08-06 | Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Borzytuchom
Borzytuchom [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,PO blitz |
08-06 08-06 | Rodzinny Turniej Szachowy
Ciechanów [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,MA drużynowy, blitz |
08-06 09-06 | SzachMatek: XIX Otwarty Turniej Szachowy: gr. A rank. 1250-1900
Warszawa [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
08-06 08-06 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2018-2019 - Turniej 6A (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,SL blitz |
08-06 08-06 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2018-2019 - Turniej 6B
STRUMIEŃ [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,SL blitz |
08-06 08-06 | Szachowa Tężnia Katowice - do lat 14
Katowice [aktualizacja:04-06-2019] | Poland,SL blitz |
08-06 08-06 | Szachowa Tężnia Katowice - OPEN
Katowice [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,SL blitz |
08-06 08-06 | Szachy Dla dzieci 2019 #6
Drezdenko [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,LB szybkie |
08-06 08-06 | Turniej klasyfikacyjny 1000-1200 do lat 7
Olsztyn [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,WM szybkie |
08-06 08-06 | Turniej Klasyfikacyjny 2019 dla dzieci do 1400
Koszalin [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
08-06 09-06 | Turniej Klasyfikacyjny FIDE o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy
Bydgoszcz [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,KP klasyczne |
08-06 08-06 | Turniej Mistrzów XXIV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Chłopcy do lat 08
Białystok [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,PL szybkie |
08-06 08-06 | Turniej Mistrzów XXIV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Chłopcy do lat 10
Białystok [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,PL szybkie |
08-06 08-06 | Turniej Mistrzów XXIV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Chłopcy do lat 13
Białystok [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,PL szybkie |
08-06 08-06 | Turniej Mistrzów XXIV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Chłopcy do lat 20
Białystok [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,PL szybkie |
08-06 08-06 | Turniej Mistrzów XXIV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do lat 08
Białystok [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,PL szybkie |
08-06 08-06 | Turniej Mistrzów XXIV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do lat 10
Białystok [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,PL szybkie |
08-06 08-06 | Turniej Mistrzów XXIV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do lat 13
Białystok [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,PL szybkie |
08-06 08-06 | Turniej Mistrzów XXIV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do lat 20
Białystok [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,PL szybkie |
08-06 08-06 | Turniej na V i IV kat. o puchar dyrektora MDK Wołomin
Wołomin [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA szybkie |
08-06 09-06 | Turniej o puchar Dyrektora MDK Wołomin (na III. II i I kob)
Wołomin [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
08-06 08-06 | Turniej o Puchar Krzysztofa Długosza
Pabianice [aktualizacja:05-06-2019] | Poland,LD klasyczne |
08-06 08-06 | Turniej szachów błyskawicznych w ramach ORLEN OLIMPIADY 2019
Płock [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,MA blitz |
08-06 08-06 | Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SOK godz. 11:00
Nowa Dęba [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,PK szybkie |
08-06 08-06 | Turniej szachowy o puchar Dyrektora SOK w Nowej Dębie
Nowa Dęba [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,PK szybkie |
08-06 08-06 | Turniej Szachowy o Puchar Klubu Wróblowice
Kraków [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,MP szybkie |
08-06 08-06 | Turniej VII Gm Gr-A rocznik 2009 lub młodsi.
Chomranice [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,MP szybkie |
08-06 08-06 | Turniej VII Gm Gr-B rocznik 2006 - 2008
Chomranice [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,MP szybkie |
08-06 08-06 | Turniej VII Gm Gr-C rocznik 2003-2005.
Chomranice [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,MP szybkie |
08-06 08-06 | Turniej VII Gmin Gr-D Open rocznik 2002 lub starsi.
Chomranice [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,MP szybkie |
08-06 08-06 | Turniej wiosenny KANA - SZACH
Tarnów [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,MP szybkie |
08-06 09-06 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199)
Warszawa Ursus [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
08-06 09-06 | Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400
Warszawa Ursus [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
08-06 08-06 | VI Plenerowy Turniej o Puchar Burmistrza Strzelec Opolskich
Kadłub [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,OP blitz |
08-06 08-06 | VI Plenerowy Turniej o Puchar Burmistrza Strzelec Opolskich - do 13 lat
Kadłub [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,OP blitz |
08-06 08-06 | VII Otwarty Rodzinny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP Nr 5 w Białymstoku
Białystok [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,PL klasyczne |
08-06 08-06 | VII PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2019 - turniej 3 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,SL szybkie |
08-06 08-06 | VIII Memoriał im. Andrzeja Janika klasa I-III
Kraków [aktualizacja:05-06-2019] | Poland,MP szybkie |
08-06 08-06 | VIII Memoriał im. Andrzeja Janika klasa IV-VI
Kraków [aktualizacja:05-06-2019] | Poland,MP szybkie |
08-06 08-06 | VIII Memoriał im. Andrzeja Janika klasa VII-VIII
Kraków [aktualizacja:05-06-2019] | Poland,MP szybkie |
08-06 08-06 | X TURNIEJ SZACHOWY IM. KRÓLOWEJ JADWIGI w Sierczy- GR B
Siercza [aktualizacja:17-05-2019] | Poland,MP szybkie |
08-06 09-06 | XIII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Turniej chłopców
Bydgoszcz [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,KP klasyczne |
08-06 09-06 | XIII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Turniej dziewcząt
Bydgoszcz [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,KP klasyczne |
08-06 08-06 | XIV Klasyfikacyjny Turniej Szachowy dla dzieci
Poznań [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,WP szybkie |
08-06 08-06 | XX Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema" Grupa Open
Kartuzy [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,PO szybkie |
08-06 09-06 | XX Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema" TA 1600-1400
Kartuzy [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,PO klasyczne |
08-06 08-06 | XX Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema" TC 1000
Kartuzy [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,PO klasyczne |
08-06 08-06 | XXI OGÓLNOPOLSKI DZIECIĘCY TURNIEJ SZACHOWY CALISIA grupa 1000-1400
Kalisz [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,WP szybkie |
08-06 08-06 | XXI OGÓLNOPOLSKI DZIECIĘCY TURNIEJ SZACHOWY CALISIA grupa 1600 i więcej
Kalisz [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,WP szybkie |
09-06 09-06 | II Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka
Wolbrom [aktualizacja:11-06-2019] | Poland,SL blitz |
09-06 09-06 | 9. Turniej GP Klubu RASZYN
Poznań [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,WP szybkie |
09-06 09-06 | Dni Włocławka 2019
Włocławek [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,KP blitz |
09-06 09-06 | Grand Prix Nowego Tomyśla w 2019r. - Turniej VI
Nowy Tomyśl [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,WP szybkie |
09-06 09-06 | I Otwarty Turniej Szachowy FIDE w Świętajnie "Memoriał Dariusza Żarczyńskiego"
Swiętajno [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,WM szybkie |
09-06 09-06 | II KLASYFIKACYJNY RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚW. N.M.P. MATKI KOŚCIOŁA
Białystok [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,PL szybkie |
09-06 09-06 | II Turniej Cyklu Grand Prix Szczawna-Zdroju
Szczawno-Zdrój [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,DS szybkie |
09-06 09-06 | III Turniej o Puchar Dyrektora ZP w Białymstoku "ZAKŁAD I PRZYJACIELE"
Białystok [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,PL szybkie |
09-06 09-06 | IV Grand Prix w Szachach Bliżyn 2019 X I X edycja
BLIŻYN [aktualizacja:04-06-2019] | Poland,SK szybkie |
09-06 09-06 | IV Otwarty Turniej Szachów Bieganych
Toruń [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,KP szybkie |
09-06 09-06 | IV Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Gminy Sulęczyno
Suleczyno [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,PO blitz |
09-06 09-06 | Koniec Roku w MDK - Otwarty Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Białystok [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,PL szybkie |
09-06 09-06 | Mistrzostwa Kalisza do lat 7 w szachach - chłopcy
Kalisz [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,WP blitz |
09-06 09-06 | Mistrzostwa Kalisza do lat 7 w szachach - dziewczynki
Kalisz [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,WP blitz |
09-06 09-06 | Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów do lat 6 8 10 12 14 16 18 BLITZ
Łuków [aktualizacja:08-06-2019] | Poland,LU blitz |
09-06 09-06 | Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów w Szachach Błyskawicznych do lat 8
Łuków [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,LU blitz |
09-06 09-06 | Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów w Szachach Błyskawicznych grupa do lat 9-18
Łuków [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,LU blitz |
09-06 09-06 | Otwarte Mistrzostwa Czeladzi w Szachach Szybkich o Puchar BM Czeladź - do 11 lat
Czeladź [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,SL szybkie |
09-06 09-06 | Otwarte Mistrzostwa Czeladzi w Szachach Szybkich o Puchar BM Czeladź - do 8 lat
Czeladź [aktualizacja:03-06-2019] | Poland,SL szybkie |
09-06 09-06 | Otwarte Mistrzostwa Czeladzi w Szachach Szybkich o Puchar BM Czeladź - JUNIORZY
Czeladź [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,SL szybkie |
09-06 09-06 | Otwarte Mistrzostwa Czeladzi w Szachach Szybkich o Puchar BM Czeladź - OPEN
Czeladź [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,SL szybkie |
09-06 09-06 | Otwarte Mistrzostwa Czeladzi w Szachach Szybkich o Puchar BM Czeladź -Family Cup
Czeladź [aktualizacja:21-05-2019] | Poland,SL szybkie |
09-06 09-06 | Otwarty Turniej Szachowy
Ciechanów [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA szybkie |
09-06 09-06 | SzachMatek: XIX Otwarty Turniej Szachowy gr. B do 15 lat rank 1000-1400
Warszawa [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA szybkie |
09-06 09-06 | Szachy w Mazowieckiej Szkole - Radom
Radom [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA szybkie |
09-06 09-06 | Turniej dla dzieci o puchar dyrektora MDK Wołomin
Wołomin [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA szybkie |
09-06 09-06 | Turniej Masters cyklu Grand Prix ZZSzach 2018/2019
Koszalin [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
09-06 09-06 | Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Tomaszowa Lubelskiego-OPEN
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,LU szybkie |
09-06 09-06 | Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Tomaszowa Lubelskiego_MŁODZICY
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,LU szybkie |
09-06 09-06 | Turniej OPEN na zakończenie cyklu Grand Prix ZZSzach 2018/2019
Koszalin [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
09-06 09-06 | Turniej Szachowy z Okazji Dni Goczałkowic o Puchar Wójta
Goczałkowice [aktualizacja:11-06-2019] | Poland,SL szybkie |
09-06 09-06 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 10
Wrocław [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,DS szybkie |
09-06 09-06 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 12
Wrocław [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,DS szybkie |
09-06 09-06 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 5
Wrocław [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,DS szybkie |
09-06 09-06 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 6
Wrocław [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,DS szybkie |
09-06 09-06 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 7
Wrocław [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,DS szybkie |
09-06 09-06 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 8
Wrocław [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,DS szybkie |
09-06 09-06 | V Turniej im. Józefa Mazgaja. GRUPA DO 10 LAT
Kostomłoty Drugie [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,SK szybkie |
09-06 09-06 | V Turniej im. Józefa Mazgaja. GRUPA DO 14 LAT
Kostomłoty Drugie [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,SK szybkie |
09-06 09-06 | V Turniej im. Józefa Mazgaja. GRUPA DO 8 LAT
Kostomłoty Drugie [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,SK szybkie |
09-06 09-06 | V Turniej im. Józefa Mazgaja. GRUPA OPEN
Kostomłoty Drugie [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,SK szybkie |
09-06 09-06 | VI MEMORIAŁ SZACHOWY IM. MIROSŁAWA BORKOWSKIEGO Turniej B
Kożuchów [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,LB szybkie |
09-06 09-06 | VI MEMORIAŁ SZACHOWY IMIENIA MIROSŁAWA BORKOWSKIEGO Turniej A
Kożuchów [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,LB szybkie |
09-06 09-06 | VI Otwarte Mistrzostwa Mazowsza o Puchar Kolei Mazowieckich - Grupa OPEN
Karczew k. Warszawy [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA szybkie |
09-06 09-06 | VI Otwarte Mistrzostwa Mazowsza o Puchar Kolei Mazowieckich - IV Kategorie
Karczew k. Warszawy [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA szybkie |
09-06 09-06 | VI Otwarte Mistrzostwa Mazowsza o Puchar Kolei Mazowieckich-Tur. na V i IV kat.
Karczew k. Warszawy [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA szybkie |
09-06 09-06 | VI TURNIEJ FINAŁOWY 2019 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. A (dz. I)
Warszawa [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,MA szybkie |
09-06 09-06 | VI TURNIEJ FINAŁOWY 2019 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. B (ch. I)
Warszawa [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,MA szybkie |
09-06 09-06 | VI TURNIEJ FINAŁOWY 2019 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. C (dz. II)
Warszawa [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,MA szybkie |
09-06 09-06 | VI TURNIEJ FINAŁOWY 2019 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. D (ch. II)
Warszawa [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,MA szybkie |
09-06 09-06 | VI TURNIEJ FINAŁOWY 2019 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. E (dz. III)
Warszawa [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,MA szybkie |
09-06 09-06 | VI TURNIEJ FINAŁOWY 2019 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. F (ch. III)
Warszawa [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,MA szybkie |
09-06 09-06 | VIII Grand Prix Leszna 2019 - Turniej V
Leszno [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,WP szybkie |
09-06 09-06 | X TURNIEJ SZACHOWY PRZYSZŁYCH ARCYMISTRZÓW DO LAT 12 OPEN 2019
TS KUZNIA Rybnik [aktualizacja:11-06-2019] | Poland,SL szybkie |
09-06 09-06 | X TURNIEJ SZACHOWY PRZYSZŁYCH ARCYMISTRZÓW DO LAT 8 OPEN 2019
TS KUZNIA Rybnik [aktualizacja:11-06-2019] | Poland,SL szybkie |
09-06 09-06 | XV TURNIEJ O PUCHAR PREZESA STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU HAŁCNOWA (do FIDE)
BIELSKO-BIAŁA HAŁCNÓW [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,SL szybkie |
09-06 09-06 | XV Turniej Szachowy o Wielki Puchar Czekoladowy
Rabka-Zdrój [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MP szybkie |
09-06 09-06 | XVIII ZABORSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BRUS
Brusy [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,PO blitz |
09-06 09-06 | XVIII ZABORSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BRUS - juniorzy do 13 l
Brusy [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,PO blitz |
09-06 09-06 | XX Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema" TB 1100-1250
Kartuzy [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,PO klasyczne |
10-06 10-06 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,SL szybkie |
10-06 15-06 | GRAND PRIX KARKONOSZY I SUDETÓW
SZKLARSKA PORĘBA [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,LB klasyczne |
10-06 10-06 | IX Turniej Szachowy o Mistrzostwo SP w Stępinie na 2019 r. Chłopcy
Stępina [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,PK szybkie |
10-06 10-06 | IX Turniej Szachowy o Mistrzostwo SP w Stępinie na 2019 r. Dziewczęta
Stępina [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,PK szybkie |
10-06 10-06 | Mistrzostwa Juniorów w Chojne Grupa A
Chojna [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,ZP blitz |
10-06 10-06 | Mistrzostwa Juniorów w Chojnie Grupa B
Chojna [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,WP blitz |
10-06 10-06 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 6. Turniej
Wrocław [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,DS szybkie |
10-06 10-06 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy czerwiec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,LU szybkie |
10-06 10-06 | V Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Abracadabra Podchorążych CH
Świdnica [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,DS blitz |
10-06 10-06 | V Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Abracadabra Podchorążych DZ
Świdnica [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,DS blitz |
10-06 10-06 | Wojewódzki Turniej Szachowy Przeszkolaków
Lublin [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,LU blitz |
10-06 10-06 | X Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2019" o puchar Prezydenta m. Lublin
Lublin [aktualizacja:29-06-2019] | Poland,LU klasyczne |
10-06 10-06 | XI Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego Nr 6 CH
Świdnica [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,DS blitz |
10-06 10-06 | XI Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego Nr 6 DZ
Świdnica [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,DS blitz |
11-06 11-06 | I Mistrzostwa SP Gminy Sidra
Sidra [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,PL szybkie |
11-06 11-06 | I Szachowy Turniej Szkół Podstawowych Lidzbarka Warmińskiego
Lidzbark Warmiński [aktualizacja:11-06-2019] | Poland,WM szybkie |
11-06 11-06 | Lipińska Liga Szachowa 2019 - IV runda
Lipinki [aktualizacja:11-06-2019] | Poland,MP szybkie |
11-06 11-06 | Mistrzostwa Gminy Niepołomice Przedszkolaków Chłopcy
Niepołomice [aktualizacja:11-06-2019] | Poland,MP blitz |
11-06 11-06 | Mistrzostwa Gminy Niepołomice Przedszkolaków Dziewczęta
Niepołomice [aktualizacja:11-06-2019] | Poland,MP blitz |
11-06 11-06 | Mistrzostwa Przedszkoli Aniołek
Łęczna [aktualizacja:11-06-2019] | Poland,LU blitz |
11-06 11-06 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 9-Finał Gr-C SP-DZ (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:11-06-2019] | Poland,MP blitz |
11-06 11-06 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej9-Finał Gr-A GIM (ur. w 2005r. i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:11-06-2019] | Poland,MP blitz |
11-06 11-06 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej9-Finał Gr-B SP-CH (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:11-06-2019] | Poland,MP blitz |
11-06 11-06 | V Mistrzostwa Sportowej Szkoły Podstawowej w Supraślu
SUPRAŚL [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,PL blitz |
11-06 11-06 | VIII Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy Przedszkoli
Bydgoszcz [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,KP drużynowy, blitz |
11-06 11-06 | VIII Szachowe Mistrzostwa Szkoły Społecznej Chłopcy
Świdnica [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,DS blitz |
11-06 11-06 | VIII Szachowe Mistrzostwa Szkoły Społecznej Dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,DS blitz |
11-06 11-06 | VIII Szachowe Mistrzostwa Szkoły Społecznej Klasy 4-8
Świdnica [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,DS blitz |
11-06 11-06 | X Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2019" o puchar Prezydenta m. Lublin
Lublin [aktualizacja:29-06-2019] | Poland,LU szybkie |
11-06 11-06 | XIII Turniej Szachowy w Niepublicznym Integracyjnym Przedszkolu Motylek
Krosno [aktualizacja:19-06-2019] | Poland,PK szybkie |
11-06 11-06 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 35
Kraków [aktualizacja:11-06-2019] | Poland,MP blitz |
11-06 11-06 | XXXIX Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:19-06-2019] | Poland,PL szybkie |
12-06 12-06 | 828 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,MP szybkie |
12-06 12-06 | GMINNE MISTRZOSTWA Chlopcy 5-8+ Gimanzjum
Krzywiń [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,WP szybkie |
12-06 12-06 | GMINNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Dziewczynki 1-4
Krzywiń [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,WP szybkie |
12-06 12-06 | GMINNE MISTRZOSTWA Chłopcy 1-4
Krzywiń [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,WP szybkie |
12-06 12-06 | GMINNE MISTRZOSTWA Dziewczynki 5-8+ gimnazjum
Krzywiń [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,WP szybkie |
12-06 16-06 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2019 - C11
Imielin [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
12-06 16-06 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2019 - C13
Imielin [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
12-06 16-06 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2019 - C15
Imielin [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
12-06 16-06 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2019 - CD18
Imielin [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
12-06 16-06 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2019 - D11
Imielin [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
12-06 16-06 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2019 - D13
Imielin [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
12-06 16-06 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2019 - D15
Imielin [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
12-06 12-06 | IX Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Europejska Akademia Dziecka CH
Świdnica [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,DS blitz |
12-06 12-06 | IX Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Europejska Akademia Dziecka DZ
Świdnica [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,DS blitz |
12-06 12-06 | Mistrzostwa Koła Szachowego w Ogrodniczkach 2018/19
Ogrodniczki [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,PL blitz |
12-06 12-06 | Mistrzostwa SP-95 2019 - kl. 1-4
Krtaków [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,MP blitz |
12-06 12-06 | Mistrzostwa SP-95 2019 - kl. 5-6
Kraków [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,MP blitz |
12-06 12-06 | Mistrzostwo Juniorów Gminy Czernikowo
Czernikowo [aktualizacja:08-07-2019] | Poland,KP szybkie |
12-06 12-06 | Szachowa środa w Tarnowie nr 22 - 2019r
Tarnów [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,MP blitz |
12-06 12-06 | Turniej Juniorów - Powitanie Wakacji
Sttarachowice [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,SK blitz |
12-06 12-06 | VI Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Miejskiego Nr 1 CH
Świdnica [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,DS blitz |
12-06 12-06 | VI Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Miejskiego Nr 1 DZ
Świdnica [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,DS blitz |
13-06 13-06 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 13/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,MP blitz |
13-06 13-06 | I Powiatowy Turniej Szachowy SZACH Z JEDYNKĄ grupa I klasy 0 do 3
Tuchola [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,KP szybkie |
13-06 13-06 | I Powiatowy Turniej Szachowy SZACH Z JEDYNKĄ grupa II klasy 4 do 6
Tuchola [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,KP szybkie |
13-06 13-06 | I Powiatowy Turniej Szachowy SZACH Z JEDYNKĄ grupa III klasy 6 do 8 i gimnazjum
Tuchola [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,KP szybkie |
13-06 13-06 | I Turniej Amatorski "Lato z szachami"
Suchoraba [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,MP blitz |
13-06 13-06 | Klub P.Z.Szach. (371 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,MA szybkie |
13-06 13-06 | Mistrzostwa Akademickiej Szkoły Podstawowej w Nowym Tomyślu
Nowy Tomyśl [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,WP szybkie |
13-06 13-06 | Mistrzostwo Koła Szachowego w Supraślu
Supraśl [aktualizacja:14-06-2019] | Poland,PL blitz |
13-06 13-06 | Powiatowy Turniej Szachowy o puchar Prezesa Stowarzyszenia "RAZEM DLA SZKOŁY"
Rokitno [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,SL szybkie |
13-06 13-06 | Szachy w Prymusie - Turniej III Lato 2019 kl. I-III
Gniezno [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,WP blitz |
13-06 13-06 | Szachy w Prymusie - Turniej III Wiosna 2019 kl. IV i starsze
Gniezno [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,WP blitz |
13-06 13-06 | Szkolna Liga Szachowa SP 36 - Finał klasy 1-2
Kraków [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,MP szybkie |
13-06 13-06 | Szkolna Liga Szachowa SP36 - klasy 3-8 finał
Kraków [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,MP blitz |
13-06 13-06 | Turniej szachów błyskawicznych przy openie w Szklarskiej Porębie
Szklarska Poręba [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,DS blitz |
13-06 13-06 | VI Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Rogach
Rogi [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,PK szybkie |
13-06 13-06 | VII Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej 1-3 CH
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,DS blitz |
13-06 13-06 | VII Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej 1-3 DZ
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,DS blitz |
13-06 13-06 | VII Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej 4-8
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,DS blitz |
13-06 13-06 | Wiktoria13VI2019
Poznań [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,WP blitz |
13-06 13-06 | X Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2019" o puchar Prezyd.
Lublin [aktualizacja:29-06-2019] | Poland,LU blitz |
13-06 13-06 | X Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2019" o puchar Prezydenta m. Lublin
Lublin [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,LU blitz |
13-06 13-06 | Zakończenie roku w KSz STILON
Gorzów Wlkp. [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,LB blitz |
14-06 14-06 | 23. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,PL blitz |
14-06 14-06 | Dni Myśliborza Turniej w Blitza
Myślibórz [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,ZP blitz |
14-06 14-06 | FINAŁ - IX Szachowe Mistrzostwa Ciechanowa Szkół. Chłopcy klasy I - IV.
Ciechanów [aktualizacja:14-06-2019] | Poland,MA blitz |
14-06 14-06 | FINAŁ - IX Szachowe Mistrzostwa Ciechanowa Szkół. Chłopcy klasy V-VIII
Ciechanów [aktualizacja:14-06-2019] | Poland,MA blitz |
14-06 14-06 | FINAŁ - IX Szachowe Mistrzostwa Ciechanowa Szkół. Dziewcząt..
Ciechanów [aktualizacja:14-06-2019] | Poland,MA blitz |
14-06 14-06 | I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Jędrzejowa
Jędrzejów [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,SK blitz |
14-06 14-06 | I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Jędrzejowa - do lat 10
Jędrzejów [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,SK blitz |
14-06 14-06 | I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Jędrzejowa - grupa OPEN
Jędrzejów [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,SK blitz |
14-06 14-06 | I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Jędrzejowa - grupa wiekowa 11-15
Jędrzejów [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,SK blitz |
14-06 14-06 | III Turniej Szachowy o Puchar Dziekana OR Adwokackiej w Krakowie
Kraków [aktualizacja:14-06-2019] | Poland,MP blitz |
14-06 16-06 | IMW Juniorów w szachach klasycznych - C 15
Ostróda [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,WM klasyczne |
14-06 16-06 | IMW Warmińsko - Mazurskiego Juniorów w szachach klasycznych - C - 13
Ostróda [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,WM klasyczne |
14-06 16-06 | IMW Warmińsko - Mazurskiego Juniorów w szachach klasycznych - C - 9
Ostróda [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,WM klasyczne |
14-06 16-06 | IMW Warmińsko - Mazurskiego Juniorów w szachach klasycznych - C 11
Ostróda [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,WM klasyczne |
14-06 16-06 | IMW Warmińsko - Mazurskiego Juniorów w szachach klasycznych - D - 9
Ostróda [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,WM klasyczne |
14-06 16-06 | IMW Warmińsko-Mazurskiego Juniorów w szachach klasycznych - D 11
Ostróda [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,WM klasyczne |
14-06 16-06 | IMW Warmińsko-Mazurskiego Juniorów w Szachach Klasycznych - D13
Ostróda [aktualizacja:12-06-2019] | Poland,WM klasyczne |
14-06 16-06 | IMW Warmińsko-Mazurskiego Juniorów w Szachach Klasycznych - D9
Ostróda [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,WM klasyczne |
14-06 16-06 | IMW Warmińsko-Mazurskiego Juniorów w szachach klasycznych C - 17
Ostróda [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,WM klasyczne |
14-06 16-06 | IMW Warmińsko-Mazurskiego w szachach klasycznych - D 13
Ostróda [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,WM klasyczne |
14-06 16-06 | IMW Warminsko - Mazurskiego w szachach klasycznych D - 19
Ostróda [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,WM klasyczne |
14-06 16-06 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2019 - C09
Imielin [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
14-06 16-06 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2019 - D09
Imielin [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,SL klasyczneFIDE |
14-06 14-06 | IV TURNIEJ FORszachMATY
Wrocław [aktualizacja:14-06-2019] | Poland,DS szybkie |
14-06 14-06 | Międzyszkolny Turniej Szachowy o Tytuł Mistrza Piastowskich Szkół Podstawowych
Piastów [aktualizacja:14-06-2019] | Poland,MA blitz |
14-06 14-06 | Mistrzostwa Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Kowalach - Juniorzy
Kowale [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PO szybkie |
14-06 14-06 | Mistrzostwa Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Kowalch - Juniorki
Kowale [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,PO szybkie |
14-06 14-06 | Mistrzostwa Szkoły w Gdowie
Gdów [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,MP blitz |
14-06 18-06 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa C11
Sypniewo [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,WP klasyczne |
14-06 18-06 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa C13
Sypniewo [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,WP klasyczne |
14-06 18-06 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa C15
Sypniewo [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,WP klasyczne |
14-06 18-06 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa C17
Sypniewo [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,WP klasyczne |
14-06 18-06 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa C9
Sypniewo [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,WP klasyczne |
14-06 18-06 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa D11
Sypniewo [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,WP klasyczne |
14-06 18-06 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa D13
Sypniewo [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,WP klasyczne |
14-06 18-06 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa D15
Sypniewo [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,WP klasyczne |
14-06 18-06 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa D17
Sypniewo [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,WP klasyczne |
14-06 18-06 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa D9
Sypniewo [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,WP klasyczne |
14-06 14-06 | Otwarte Mistrzostwa UKSz Skoczek Choszczno w szachach błyskawicznych
Choszczno [aktualizacja:14-06-2019] | Poland,ZP blitz |
14-06 14-06 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy czerwiecz miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:14-06-2019] | Poland,LU blitz |
14-06 14-06 | Szachowe Mistrzostwa SP10 w Koszalinie
Koszalin [aktualizacja:14-06-2019] | Poland,ZP blitz |
14-06 14-06 | Turniej Blitza
Zielona Góra [aktualizacja:14-06-2019] | Poland,LB blitz |
14-06 14-06 | Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży z Okazji Dni Brzeska
Poręba Spytkowska [aktualizacja:14-06-2019] | Poland,MP szybkie |
14-06 14-06 | V Turniej Szachowy "Szachy nad Wisłą"
Józefów nad Wisłą [aktualizacja:14-06-2019] | Poland,LU blitz |
14-06 16-06 | XIII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubel. Dziewczęta
Wasilków [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,PL klasyczneFIDE |
14-06 16-06 | XIII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej Chłopcy
Wasilków [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,PL klasyczneFIDE |
15-06 15-06 | "Chmieleńskie Modraki" I Otwarte Szachowe Mistrzostwa Gminy Chmielno
Chmielno [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,PO szybkie |
15-06 15-06 | "Sobota z KKSz-em" sezon VII turniej 9
Kraków KKSz [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,MP blitz |
15-06 18-06 | 34. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka
Wrocław [aktualizacja:14-05-2019] | Poland,DS klasyczneFIDE |
15-06 15-06 | AUGUSTIADA 2019 Turniej Szachowy
Przemyśl [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,PK blitz |
15-06 15-06 | GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2019 - turniej 4 (do FIDE)
WILKOWICE [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,SL szybkie |
15-06 15-06 | Grand-Prix Gminy Zabierzów do lat 10 - turniej nr 3 finał
Zabierzów [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,MP szybkie |
15-06 15-06 | Grand-Prix Gminy Zabierzów do lat 18 - turniej nr 3 finał
Zabierzów [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,MP szybkie |
15-06 16-06 | I FIDE OPEN EŁK 2019 - do 2199
Ełk [aktualizacja:14-06-2019] | Poland,WM klasyczneFIDE |
15-06 16-06 | I Turniej o Puchar Klubu Szachowego Dwie Wieże Kraków
Zabierzów [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,MP klasyczne |
15-06 15-06 | II Memoriał Mariana Wodzisławskiego
Kwidzyn [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,PO szybkie |
15-06 15-06 | II Turniej Szachowy "Edukacja przez szachy" w Goleniowie - klasy 0-1
Goleniów [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
15-06 15-06 | II Turniej Szachowy "Edukacja przez szachy" w Goleniowie - klasy 2-3
Goleniów [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
15-06 15-06 | II Turniej Szachowy "Edukacja przez szachy" w Goleniowie - klasy 4-6
Goleniów [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
15-06 15-06 | II Turniej Szachowy "Edukacja przez szachy" w Goleniowie - klasy 7+
Goleniów [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
15-06 15-06 | III Międzyszkolny Turniej o Puchar Wójta Gminy Olszanica grupa A: rocznik 2007 i starsi
Olszanica [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PK szybkie |
15-06 15-06 | III Międzyszkolny Turniej o Puchar Wójta Gminy Olszanica grupa B: rocznik 2008 i młodsi
Olszanica [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PK szybkie |
15-06 15-06 | III Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka Grupa A
Świdnica [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,DS klasyczne |
15-06 15-06 | III Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka Grupa B juniorzy 10-13 lat
Świdnica [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,DS szybkie |
15-06 15-06 | III Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka Grupa C juniorzy do 9 lat
Świdnica [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,DS szybkie |
15-06 15-06 | Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/19 - Grupa B (Debiutanci)
Bydgoszcz [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,KP szybkie |
15-06 15-06 | Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/2019 - Grupa A (runda 10)
Bydgoszcz [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,KP szybkie |
15-06 15-06 | IX Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Krosna gr E -przedszkolaki
Krosno [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PK szybkie |
15-06 15-06 | IX Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Krosna gr. D
KROSNO [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,PK szybkie |
15-06 15-06 | IX Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Krosna gr. OPEN
KROSNO [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,PK szybkie |
15-06 15-06 | IX Turniej Szachowy w Domu Kultury w Starym Bielsku (do FIDE)
Bielsko-Biała [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,SL szybkie |
15-06 15-06 | IX Turniej Szachowy w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa B (do lat 14)
Bielsko-Biała [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,SL szybkie |
15-06 16-06 | Koniec Roku w MDK - Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię
Białystok [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PL klasyczne |
15-06 15-06 | Memoriał Tomasza Kopińskiego
Stargard [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
15-06 15-06 | Międzynarodowy Otwarty Turniej Szachowy Kudowa- Zdrój 2019
Kudowa Zdrój [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,DS szybkie |
15-06 15-06 | Mistrzostwa "Wesołej Szachownicy" - dzieci ur. 2011 i młodsi
Rzeszów [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PK szybkie |
15-06 16-06 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 11
Radzymin [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,MA klasyczneFIDE |
15-06 16-06 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 13
Radzymin [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,MA klasyczneFIDE |
15-06 16-06 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 15
Radzymin [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,MA klasyczneFIDE |
15-06 16-06 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 18
Radzymin [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,MA klasyczneFIDE |
15-06 16-06 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 9
Radzymin [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,MA klasyczneFIDE |
15-06 15-06 | Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Żegiestowie
Żegiestów [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,MP szybkie |
15-06 15-06 | Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-15
Borzęcin [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,MP szybkie |
15-06 16-06 | Otwarte Mistrzostwa Ełku Juniorów w Szachach na rok 2019
Ełk [aktualizacja:14-06-2019] | Poland,WM klasyczne |
15-06 15-06 | Otwarty Turniej "Szachowy Przedszkolak" 2019 - P30
Strumiany [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,MP szybkie |
15-06 15-06 | Otwarty Turniej "Szachowy Przedszkolak" 2019 - P30 - Dziewczynki
Strumiany [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,MP szybkie |
15-06 15-06 | Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Nowogród Bobrzański - Grupa A
Niwiska [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,LB blitz |
15-06 15-06 | Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Nowogród Bobrzański - Juniorzy
Niwiska [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,LB blitz |
15-06 15-06 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY do 1700 ELO + seniorzy 50 +
PAWŁOWICE [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,SL szybkie |
15-06 16-06 | Przedwakacyjny wyścig po kategorie na Ursynowie
Warszawa - Ursynów [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
15-06 15-06 | Puchar Wyszkowa - Turniej 2
Wyszków [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,MA szybkie |
15-06 16-06 | Serce do szachów - grupa A rankingi 1600-1800 -Pula nagród 2000zł
Sokółka [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PL klasyczne |
15-06 16-06 | Serce do szachów - grupa B rankingi 1400 -Pula nagród 1000zł
Sokółka [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PL klasyczne |
15-06 16-06 | Serce do szachów - grupa C rankingi 1000-1250 -Pula nagród 1000zł
Sokółka [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PL klasyczne |
15-06 16-06 | Serce do szachów - grupa D rankingi 1000-1100 -Pula nagród 1000zł
Sokółka [aktualizacja:14-06-2019] | Poland,PL szybkie |
15-06 15-06 | Sieradzka Liga Szachowa 2019 - czerwiec
Sieradz [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,LD szybkie |
15-06 15-06 | Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Klubu Juniorów 2019
Lipusz [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,PO szybkie |
15-06 15-06 | Turniej Szachowy z okazji "Dnia Ceramika 2019"
Łubiana [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,PO blitz |
15-06 15-06 | Turniej VII Gmin Gr - A rocznik 2009 i młodsi
Słopnice [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,MP szybkie |
15-06 15-06 | Turniej VII Gmin Gr - B rocznik 2006-2008.
Słopnice [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,MP szybkie |
15-06 15-06 | Turniej VII Gmin Gr - C rocznik 2003-2005.
Słopnice [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,MP szybkie |
15-06 15-06 | Turniej VII Gmin Gr-D Open: rocznik 2002 i starsi.
Słopnice [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,MP szybkie |
15-06 15-06 | Turniej w Muzeum Lubuskim
Gorzów Wlkp. [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,LB szybkie |
15-06 15-06 | Turniej z okazji VII Ogólnopolskiego Zjadu Dużych Rodzin - POPOŁUDNIOWY
Lubartów [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,LU szybkie |
15-06 15-06 | Turniej z okazji VII Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin - PORANNY
Lubartów [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,LU klasyczne |
15-06 15-06 | Warsztaty Szachowe Podczas Dni Myśliborza Turniej Kloca
Myślibórz [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,ZP drużynowy, blitz |
15-06 15-06 | Woj. Turniej Szach do 12 14 16 18 i OPEN w ramach XI MT Szach im. J. Zukertorta
Lublin [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,LU szybkie |
15-06 15-06 | Wojewódzki Turniej Młodzików do 8 10 lat I Miedz. Tur Szach im. J. Zukertorta
Lublin [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,LU szybkie |
15-06 15-06 | XII Turniej Szachowy Prawników o Puchar Dziekana OIRP w Krakowie
Kraków [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,MP szybkie |
15-06 15-06 | XIV Rodzinny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Rzeszów
Rzeszów [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,PK drużynowy, szybkie |
15-06 15-06 | XXI Grand Prix Gryfina 2019 Turniej-6
GRYFINO [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
16-06 16-06 | Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów - chłopcy do lat 11
Gdańsk [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PO szybkie |
16-06 16-06 | Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów - dziewczęta do lat 11
Gdańsk [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PO szybkie |
16-06 16-06 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,MA szybkie |
16-06 16-06 | Grand Prix Czterech Miast - Krosno O. Gr 'A'
Krosno O. [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,LB szybkie |
16-06 16-06 | Grand Prix Czterech Miast - Krosno O. Gr 'B'
Krosno O. [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,LB szybkie |
16-06 16-06 | Grand Prix Połczyna-Zdroju VI-edycja.
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
16-06 16-06 | II Szachowe Mistrzostwa Kętrzyna Przedszkolaków
Kętrzyn [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,WM blitz |
16-06 16-06 | III Mistrzostwa Powiatu Sokołowskiego w Szachach
Sokołów Podlaski [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,MA szybkie |
16-06 16-06 | Mistrzostwa "Wesołej Szachownicy" - dzieci ur. 2010 i starsi
Rzeszów [aktualizacja:24-06-2019] | Poland,PK szybkie |
16-06 16-06 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach błyskawicznych
Psary [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,DS blitz |
16-06 16-06 | Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów - chłopcy do lat 9
Gdańsk [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PO szybkie |
16-06 16-06 | Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów - dziewczęta do lat 9
Gdańsk [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PO szybkie |
16-06 16-06 | Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów do lat 13
Gdańsk [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PO szybkie |
16-06 16-06 | Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów do lat 18
Gdańsk [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PO szybkie |
16-06 16-06 | Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorek do lat 13 i 18
Gdańsk [aktualizacja:19-06-2019] | Poland,PO szybkie |
16-06 16-06 | Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorek i Juniorów do lat 15
Gdańsk [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PO szybkie |
16-06 16-06 | O PUCHAR WÓJTA GMINY IWANISKA 10 X Grand Prix Gór Św.
Ujazd Zamek Krzyżtopór [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,SK szybkie |
16-06 16-06 | O PUCHAR WÓJTA GMINY IWANISKA 18 X Grand Prix Gór Św.
Ujazd Zamek Krzyżtopór [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,SK szybkie |
16-06 16-06 | O PUCHAR WÓJTA GMINY IWANISKA OPEN X Grand Prix Gór Św.
Ujazd Zamek Krzyżtopór [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,SK szybkie |
16-06 16-06 | PAPACHURROS PUCHAR PRZEDSZKOLAKA 2019
Białystok [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PL blitz |
16-06 16-06 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY do 2000 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,SL szybkie |
16-06 16-06 | Szachy w Mazowieckiej Szkole - Płock
Płock [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,MA szybkie |
16-06 16-06 | Turniej Szachów Rodzinnych w ramach Festynu w MDK nr 1 Bydgoszcz
Bydgoszcz [aktualizacja:25-06-2019] | Poland,KP drużynowy, blitz |
16-06 16-06 | VI Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 4
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,LU szybkie |
16-06 16-06 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T6 gr. D07/C07
Mielec [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PK szybkie |
16-06 16-06 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T6 gr. D09/09
Mielec [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PK szybkie |
16-06 16-06 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T6 gr. D11/C11
Mielec [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PK szybkie |
16-06 16-06 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T6 gr. D15/C15
Mielec [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PK szybkie |
16-06 16-06 | X SPOTKANIE SZACHOWE NA MYŚLENICKIM RYNKU - FINAŁ II GRAND PRIX POWIATU MYŚLENICKIEGO 2004 i młodsi
Myślenice [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,MP szybkie |
16-06 16-06 | X SPOTKANIE SZACHOWE NA MYŚLENICKIM RYNKU - FINAŁ II GRAND PRIX POWIATU MYŚLENICKIEGO 2007 i młodsi
Myślenice [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,MP szybkie |
16-06 16-06 | X SPOTKANIE SZACHOWE NA MYŚLENICKIM RYNKU - FINAŁ II GRAND PRIX POWIATU MYŚLENICKIEGO 2010 i młodsi
Myślenice [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,MP szybkie |
16-06 16-06 | X SPOTKANIE SZACHOWE NA MYŚLENICKIM RYNKU - FINAŁ II GRAND PRIX POWIATU MYŚLENICKIEGO OPEN
Myślenice [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,MP szybkie |
16-06 16-06 | XV cykl 4 Pory Roku - Lato z Szachami - Grupa A
Szczecin [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
16-06 16-06 | XV cykl 4 Pory Roku - Lato z Szachami - Grupa B
Szczecin [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
16-06 16-06 | XXIX Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Szemud dla dzieci do lat 12 - na V i IV kategorię - karty prezentowe Empik!
Szemud [aktualizacja:16-06-2019] | Poland,PO szybkie |
17-06 17-06 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,SL szybkie |
17-06 17-06 | III Wiosenny TSz o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Racławówc. Klasy I-III
Racławówka [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,PK szybkie |
17-06 17-06 | III Wiosenny TSz o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Racławówc.Klasy IV-VIII
Racławówka [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,PK szybkie |
17-06 17-06 | IX Szachowe Mistrzostwa Społecznego Przedszkola Akadamia Przedszkolaka CH
Świdnica [aktualizacja:19-06-2019] | Poland,DS blitz |
17-06 17-06 | IX Szachowe Mistrzostwa Społecznego Przedszkola Akademia Przedszkolaka DZ
Świdnica [aktualizacja:19-06-2019] | Poland,DS blitz |
17-06 17-06 | Mistrzostwa Borzęcina Dużego
Borzęcin Duży [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,MA szybkie |
17-06 17-06 | Mistrzostwa SP 40 w Krakowie
Kraków [aktualizacja:19-06-2019] | Poland,MP szybkie |
17-06 17-06 | Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Zarowie
Żarów [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,DS klasyczne |
17-06 17-06 | Mistrzostwa Szkoły Szachowej Gambit 2019
Toruń [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,KP szybkie |
17-06 17-06 | Mistrzostwa Wieliczki w Szachach Grupa B ur. w 2009 r. i młodsi
LO Wieliczka [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,MP szybkie |
17-06 17-06 | Mistrzostwa Wieliczki w Szachach Szybkich Grupa A
LO Wieliczka [aktualizacja:21-06-2019] | Poland,MP szybkie |
17-06 17-06 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy czerwiec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,LU szybkie |
17-06 17-06 | Turniej Miesięczny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom - Czerwiec 2019
Bytom [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,SL blitz |
17-06 17-06 | VII Turniej o Puchar Dyrektora STO.
Ciechanów [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,MA blitz |
17-06 17-06 | XIII Międzyszkolny Turniej Szachowy Pamięci Patrona Szkoły Św.Jana Pawła II
Ostrołęka SP Nr 10 ul.Blachnickiego 16 [aktualizacja:17-06-2019] | Poland,MA szybkie |
18-06 18-06 | Mistrzostwa Przedszkoli Martynka
Lublin [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,LU blitz |
18-06 18-06 | Mistrzostwa Zespołu Szkół Salezjańskich w Szachach
Sokołów Podlaski [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,MA blitz |
18-06 18-06 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy czerwiec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,LU szybkie |
18-06 18-06 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy czerwiec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,LU szybkie |
18-06 18-06 | Turniej końcoworoczny MKSz Rybnik
Rybnik [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,SL blitz |
18-06 19-06 | Turniej o II kategorię
Zabrze [aktualizacja:19-06-2019] | Poland,SL klasyczne |
18-06 18-06 | Turniej Szachowy o Puchar GOK Gierałtowice
Gierałtowice [aktualizacja:21-06-2019] | Poland,SL szybkie |
18-06 18-06 | Turniej Szachowy Przedszkole Szóstka
Płońsk [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
18-06 18-06 | V Turniej Klasyfikacyjny SP Michałów
Michałów [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,MA szybkie |
18-06 18-06 | VII TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W IWLI
Iwla [aktualizacja:21-06-2019] | Poland,PK szybkie |
18-06 18-06 | Wałbrzych Chess Week Turniej Blitza
Wałbrzych [aktualizacja:19-06-2019] | Poland,DS blitz |
18-06 18-06 | X Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2019" o puchar Prezydenta Miasta Lublin
Lublin [aktualizacja:29-06-2019] | Poland,LU szybkie |
18-06 18-06 | XL Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:19-06-2019] | Poland,PL szybkie |
18-06 18-06 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 36
Kraków [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,MP blitz |
19-06 19-06 | 829 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:19-06-2019] | Poland,MP szybkie |
19-06 19-06 | IX Turniej Szachowy Przedszkolaków o Mistrzostwo Świdnicy CH
Świdnica [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,DS blitz |
19-06 19-06 | IX Turniej Szachowy Przedszkolaków o Mistrzostwo Świdnicy DZ
Świdnica [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,DS blitz |
19-06 19-06 | Rodzinny turniej szachowy w ramach programu grantowego Tu mieszkam-tu zmieniam
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
19-06 19-06 | Turniej na zakończenie roku szkolnego 2018 2019
Wrocław [aktualizacja:19-06-2019] | Poland,DS szybkie |
19-06 19-06 | XIV Turniej Szachowy w Niepublicznym Integracyjnym Przedszkolu Motylek w Krośnie
Krosno [aktualizacja:19-06-2019] | Poland,PK klasyczne |
20-06 22-06 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Głuchoniewidomych
Kraków [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,MP klasyczne |
20-06 22-06 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących - Kobiety
Kraków [aktualizacja:24-06-2019] | Poland,MP klasyczne |
20-06 22-06 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących - Mężczyźni
Kraków [aktualizacja:25-06-2019] | Poland,MP klasyczne |
20-06 15-07 | Kolonie Szachowe - Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnusy I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,LD klasyczne |
20-06 15-07 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachowa - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,OP klasyczne |
20-06 15-07 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,WM klasyczne |
20-06 15-07 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,LU klasyczne |
20-06 15-07 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,ZP klasyczne |
20-06 15-07 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - Turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,LB klasyczne |
20-06 15-07 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
20-06 15-07 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,MP klasyczne |
20-06 15-07 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,PK klasyczne |
20-06 15-07 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,PL klasyczne |
20-06 15-07 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,SL klasyczne |
20-06 15-07 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,SK klasyczne |
20-06 15-07 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,WP klasyczne |
20-06 15-07 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszen do 15.07.2019 !!!
Poronin [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,PO klasyczne |
20-06 15-07 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgloszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,KP klasyczne |
20-06 15-08 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,LD klasyczne |
20-06 15-08 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,PO klasyczne |
20-06 01-08 | Kolonie szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 01.08.2019 !!!!
Pokrzywna [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,DS klasyczne |
20-06 15-08 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,SL klasyczne |
20-06 15-08 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,OP klasyczne |
20-06 15-08 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019
Pokrzywna [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,WP klasyczne |
20-06 15-08 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,KP klasyczne |
20-06 15-08 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,LU klasyczne |
20-06 15-08 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,PK klasyczne |
20-06 15-08 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,PL klasyczne |
20-06 15-08 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,WM klasyczne |
20-06 15-08 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,ZP klasyczne |
20-06 15-08 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń o 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
20-06 15-08 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgloszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,LB klasyczne |
20-06 15-08 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpniu - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,SK klasyczne |
20-06 15-08 | Kolonie Szachowe Turniej Kwalifikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgloszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,MP klasyczne |
20-06 14-07 | Kolonie Szachowe Turnus Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - termin zgłoszeń do dnia 15.07.2019 !!!
Poronin [aktualizacja:20-06-2019] | Poland,DS klasyczne |
20-06 23-06 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów - Grupa B
Kraków Hotel Galaxy [aktualizacja:25-06-2019] | Poland,MP klasyczneFIDE |
20-06 23-06 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa A
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [aktualizacja:25-06-2019] | Poland,MP klasyczneFIDE |
20-06 23-06 | Wałbrzych Chess Week - OPEN
Wałbrzych [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,DS klasyczneFIDE |
21-06 21-06 | 24. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,PL szybkie |
21-06 21-06 | Gr.A Grand Prix XII -5 _ UKS - G4 ( rocznik 2010 do 2003 )
Tarnowskie Góry [aktualizacja:21-06-2019] | Poland,SL szybkie |
21-06 21-06 | Gr.B Grand Prix XII -5 UKS - G4 ( rocznik 2011 i młodsi )
Tarnowskie Góry [aktualizacja:21-06-2019] | Poland,SL szybkie |
21-06 28-06 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących Kobiet
Brok [aktualizacja:28-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
21-06 23-06 | IV TURNIEJ SZACHOWY ***Szachy z Janem Kochanowskim*** 2019 grupa A (FIDE)
Węgrów [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
21-06 21-06 | IV TURNIEJ SZACHOWY ***Szachy z Janem Kochanowskim*** 2019 grupa C
Węgrów [aktualizacja:21-06-2019] | Poland,MA szybkie |
21-06 21-06 | Klubowy Turniej Juniorów Czerwiec
Myślibórz [aktualizacja:21-06-2019] | Poland,ZP blitz |
21-06 21-06 | Mistrzostwa czerwca w KTS Kalisz - do lat 14 (ranking 1000-1400)
Kalisz [aktualizacja:21-06-2019] | Poland,WP szybkie |
21-06 21-06 | Mistrzostwa czerwca w KTS Kalisz - OPEN
Kalisz [aktualizacja:21-06-2019] | Poland,WP szybkie |
21-06 28-06 | Mistrzostwa Polski Niewidomych i Slabowidzących Juniorów
Brok [aktualizacja:28-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
21-06 21-06 | Turniej o Puchar Pani Prezes
Włoszakowice [aktualizacja:24-06-2019] | Poland,WP szybkie |
21-06 23-06 | Turniej WKSz-1938 23rd
Włocławek [aktualizacja:26-06-2019] | Poland,KP klasyczne |
21-06 21-06 | Wakacyjny Turniej szachowy w Lipinkach
Lipinki [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,MP szybkie |
21-06 21-06 | Witajcie wakacje
Włoszakowice [aktualizacja:01-07-2019] | Poland,WP szybkie |
21-06 21-06 | XIII WAKACYJNY Turniej Szachowy dla dzieci do lat 13
Boguszowice [aktualizacja:21-06-2019] | Poland,SL blitz |
22-06 22-06 | Blyskawiczny turniej wakacyjny - Czerwiec 2019 Krakow
Kraków [aktualizacja:27-06-2019] | Poland,MP blitz |
22-06 25-06 | 11. Memoriał Szachowy Braci Bieluczyków - OPEN
Białystok [aktualizacja:25-06-2019] | Poland,PL klasyczneFIDE |
22-06 22-06 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa A (do lat 14) - III turniej
Wroclaw [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,DS szybkie |
22-06 22-06 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa B (do lat 11) - III turniej
Wroclaw [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,DS szybkie |
22-06 22-06 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa C (do lat 9) - III turniej
Wroclaw [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,DS szybkie |
22-06 23-06 | I Festiwal Szachowy - Szachy na Wyspie - X Memoriał M. Aleksandrowicza
Szydłowiec [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
22-06 30-06 | I PUCHAR BAŁTYKU PRZEDSZKOLAKÓW. Dziewczynki i chłopcy
Darłówko [aktualizacja:03-07-2019] | Poland,ZP klasyczne |
22-06 22-06 | II Trzebiński Kwadrans Szachowy grupa A ranking od 1700
Trzebinia [aktualizacja:29-05-2019] | Poland,MP szybkie |
22-06 22-06 | II Trzebiński Kwadrans Szachowy grupa B ranking do 1600
Trzebinia [aktualizacja:29-05-2019] | Poland,MP szybkie |
22-06 30-06 | III Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open A
Darłówko [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,ZP klasyczne |
22-06 30-06 | III Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open B
Darłówko [aktualizacja:03-07-2019] | Poland,ZP klasyczne |
22-06 30-06 | III Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open C
Darłówko [aktualizacja:03-07-2019] | Poland,ZP klasyczne |
22-06 30-06 | III Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open D
Darłówko [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,ZP klasyczne |
22-06 22-06 | III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Czerska im. Andrzeja Narlocha
Łąg [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,PO blitz |
22-06 23-06 | III Turniej Wakacyjny - grupa B (od V kategorii)
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
22-06 22-06 | III Turniej Wakacyjny - grupa C
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:27-06-2019] | Poland,MA szybkie |
22-06 22-06 | Indywidualny Turniej Szachowy z Okazji Dni Tarnowa
Tarnów [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,MP szybkie |
22-06 29-06 | IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Puszcza Mariańska Turniej A
Puszcza Mariańska [aktualizacja:29-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
22-06 23-06 | IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Puszcza Mariańska Turniej B
Puszcza Mariańska [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
22-06 22-06 | IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Puszcza Mariańska Turniej C
Puszcza Mariańska [aktualizacja:25-06-2019] | Poland,MA szybkie |
22-06 23-06 | IV TURNIEJ SZACHOWY ***Szachy z Janem Kochanowskim*** 2019 grupa B
Węgrów [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
22-06 22-06 | IX Ogólnopolski Błyskawiczny Turniej Szachowy Biała Dama
Kórnik [aktualizacja:25-03-2019] | Poland,WP blitz |
22-06 01-07 | Kolonie szachowe nad morzem 2019
Sarbinowo [aktualizacja:08-05-2019] | Poland,ZP klasyczneFIDE |
22-06 23-06 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa C -U13
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,MP klasyczne |
22-06 23-06 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa D -U10
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,MP klasyczne |
22-06 23-06 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa E - U8
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [aktualizacja:25-06-2019] | Poland,MP klasyczne |
22-06 23-06 | Mistrzostwa Płocka w szachach klasycznych 30' + 30"
PŁOCK [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
22-06 22-06 | Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów w Szachach Szybkich
Malbork [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,PO szybkie |
22-06 22-06 | Oławskie Grand Prix Juniorów 2018/2019 - Grupa Juniorów Młodszych (4 turniej)
Ołąwa [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,DS szybkie |
22-06 22-06 | Oławskie Grand Prix Juniorów 2018/2019 - Grupa Juniorów Starszych (4 turniej)
Oława [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,DS klasyczne |
22-06 22-06 | Oławskie Grand Prix Juniorów 2018/2019 - Grupa Młodzików (4 turniej)
Oława [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,DS szybkie |
22-06 22-06 | Oławskie Grand Prix Juniorów 2018/2019 - Grupa Najmłodszych (3 turniej)
Oława [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,DS blitz |
22-06 02-07 | OBÓZ SZACHOWY
Władysławowo [aktualizacja:04-06-2019] | Poland,PO klasyczne |
22-06 22-06 | OPEN B - Otwarty Turniej Szachowy w Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2018/2019 IX runda
Toruń [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,KP szybkie |
22-06 22-06 | Otwarte Mistrzostwa Hetmana w Szachach Błyskawicznych - V turniej
Wrocław [aktualizacja:10-06-2019] | Poland,DS blitz |
22-06 22-06 | Otwarty Turniej Szachowy z Cyklu Grand Prix Torunia IX runda FINAŁ - OPEN A (FIDE)
Toruń [aktualizacja:21-06-2019] | Poland,KP szybkie |
22-06 22-06 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNI DOPIEWA grupa juniorów do 15
DOPIEWO 15KM OD POZNANIA [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,WP blitz |
22-06 22-06 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNI DOPIEWA grupa open
Dopiewo 15km od Poznania [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,WP blitz |
22-06 23-06 | Turniej o II kategorie
Zabrze [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,SL klasyczne |
22-06 23-06 | Turniej o IV kategorie
Zabrze [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,SL klasyczne |
22-06 22-06 | Turniej o Puchar Dyrektora Przedszkola Niepublicznego Funny Kids
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:24-06-2019] | Poland,MA blitz |
22-06 22-06 | TURNIEJ SZACHOWY POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA KIELCE - grupa A
Kielce [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,SK szybkie |
22-06 22-06 | TURNIEJ SZACHOWY POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA KIELCE - grupa B
Kielce [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,SK szybkie |
22-06 22-06 | TURNIEJ SZACHOWY POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA KIELCE - grupa C
Kielce [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,SK szybkie |
22-06 22-06 | Turniej z okazji Dni Stęszewa - Juniorzy
Stęszew [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,WP szybkie |
22-06 22-06 | Turniej z okazji Dni Stęszewa - OPEN
Stęszew [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,WP szybkie |
22-06 23-06 | Wałbrzych Chess Week - Klasyfikacyjny A
Wałbrzych [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,DS klasyczne |
22-06 22-06 | Wałbrzych Chess Week Klasyfikacyjny B
Wałbrzych [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,DS szybkie |
22-06 22-06 | Wojewódzka Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 12 (ur. 2007-2008)
Łazy [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
22-06 22-06 | Wojewódzka Olimpiada Młodzieży - Chłopcy do lat 10 (ur. 2009 i młodsi)
Łazy [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
22-06 22-06 | Wojewódzka Olimpiada Młodzieży - Chłopcy do lat 12 (ur. 2007-2008)
Łazy [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
22-06 22-06 | Wojewódzka Olimpiada Młodzieży - Chłopcy do lat 14 (ur. 2005-2006)
Łazy [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
22-06 22-06 | Wojewódzka Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 10 (ur. 2009 i młodsze)
Łazy [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
22-06 22-06 | Wojewódzka Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 14 (ur. 2005-2006)
Łazy [aktualizacja:22-06-2019] | Poland,ZP szybkie |
22-06 26-06 | XI Międzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta (z normą mistrzowską)
Lublin [aktualizacja:27-06-2019] | Poland,LU klasyczne |
22-06 26-06 | XI Międzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta OPEN (FIDE do 1800)
Lublin [aktualizacja:27-06-2019] | Poland,LU klasyczne |
22-06 30-06 | XXX Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2019 Gr A Seniorzy
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,PK klasyczne |
22-06 30-06 | XXX Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2019 Gr B Jun ur. 2001 i mł.
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,PK klasyczne |
22-06 30-06 | XXX Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2019 Gr C Jun ur. 2005-2008
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,PK klasyczne |
22-06 30-06 | XXX Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2019 Gr D Jun ur. 2009 i mł.
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,PK klasyczne |
23-06 29-06 | *** VI Festiwal Szachowy "Bory Tucholskie"
Tleń / Wierzchy [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,KP klasyczneFIDE |
23-06 29-06 | *** VI Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych***Grupa B
Tleń - Wierzchy [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,KP klasyczneFIDE |
23-06 29-06 | *** VI Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych***Open
Tleń - Wierzchy [aktualizacja:18-06-2019] | Poland,KP klasyczneFIDE |
23-06 23-06 | *** XVIII Otwarty Turniej Szachowy - Wakacyjny Rapid***
Tleń - Wierzchy [aktualizacja:21-06-2019] | Poland,KP szybkie |
23-06 23-06 | 11. Memoriał Szachowy Braci Bieluczyków - turniej szachów błyskawicznych
Białystok [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,PL blitz |
23-06 23-06 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,MA szybkie |
23-06 02-07 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga Juniorów 2019
Ustroń [aktualizacja:02-07-2019] | Poland,SL drużynowy, klasyczneFIDE |
23-06 02-07 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga Juniorów 2019
Ustroń [aktualizacja:02-07-2019] | Poland,SL drużynowy, klasyczneFIDE |
23-06 30-06 | I Międzynarodowy Festiwal Szachowy o Puchar Władysławowa
Władysławowo [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,PO klasyczne |
23-06 23-06 | I Mistrzostwa Polski w Szachach pod wodą
Kórnik [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,WP inne |
23-06 24-06 | Letni Turniej Szachowy - Grupa A
Rawicz [aktualizacja:24-06-2019] | Poland,WP klasyczne |
23-06 23-06 | Letni Turniej Szachowy - Grupa B1
Rawicz [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,WP szybkie |
23-06 30-06 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy o Puchar Władysławowa Open B C
Władysławowo [aktualizacja:04-07-2019] | Poland,DS klasyczne |
23-06 23-06 | Miedzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Malopolski Seniorow i Juniorow Blitz
Kraków Hotel Galaxy [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,MA blitz |
23-06 23-06 | Oławskie Grand Prix Juniorów 2018/2019 - Grupa Najmłodszych (4 turniej)
Oława [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,DS blitz |
23-06 23-06 | SUDAN-Charytatywny Turniej Szachowy
Chocianów [aktualizacja:15-06-2019] | Poland,DS szybkie |
23-06 23-06 | V Grand Prix w Szachach Bliżyn 2019 X I X edycja
BLIŻYN [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,SK blitz |
23-06 23-06 | Wałbrzych Chess Week Mistrzostwa Wałbrzycha Juniorów Starszych
Wałbrzych [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,DS szybkie |
23-06 23-06 | Wałbrzych Chess Week Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha Juniorów Młodszych
Wałbrzych [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,DS szybkie |
23-06 26-06 | Wojewódzki Turniej Szachowy CETNIEWO 2019
Władysławowo [aktualizacja:26-06-2019] | Poland,PO klasyczne |
23-06 26-06 | Wyjazdowy Turniej Szachowy i Szkolenie w Cetniewie
Cetniewo [aktualizacja:06-06-2019] | Poland,PO klasyczne |
23-06 02-07 | XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA A
ŁAZY - OW Bryza [aktualizacja:03-07-2019] | Poland,ZP klasyczneFIDE |
23-06 02-07 | XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA B
ŁAZY - OW Bryza [aktualizacja:02-07-2019] | Poland,ZP klasyczneFIDE |
23-06 02-07 | XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (seniorzy 50+)
ŁAZY - OW Bryza [aktualizacja:02-07-2019] | Poland,ZP klasyczneFIDE |
23-06 02-07 | XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA D (dzieci do lat 10)
ŁAZY - OW Bryza [aktualizacja:02-07-2019] | Poland,ZP klasyczne |
23-06 23-06 | XVI Memoriał Szachowy im. Dr Edwarda Arłamowskiego
Bochnia [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,MP szybkie |
23-06 23-06 | XVIII OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY KŁOCZEW - GP LUBELSZCZYZNY - 1500 zł
Kłoczew [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,LU szybkie |
23-06 29-06 | Zgrupowanie szachistów z powiatu myślenickiego grupa A
Ustroń [aktualizacja:29-06-2019] | Poland,SL klasyczne |
24-06 24-06 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:02-06-2019] | Poland,SL szybkie |
24-06 24-06 | Letni Turniej Szachowy - Grupa B2
Rawicz [aktualizacja:24-06-2019] | Poland,WP klasyczne |
24-06 24-06 | Mistrzostwa Sekcji Młodzików w Szachach Błyskawicznych
Kartuzy [aktualizacja:24-06-2019] | Poland,PO klasyczne |
24-06 02-07 | Puchar Prezesa Łódzkiego Związku Szachowego - Turniej przy Kadrze Wojewódzkiej
Spała [aktualizacja:02-07-2019] | Poland,LD klasyczne |
24-06 30-06 | Puchar Waszety
Waszeta [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
24-06 24-06 | Turniej szachowy LOKALNI HEROSI ZDZIECHOWA 6 starsi dz +ch
Zdziechowa [aktualizacja:24-06-2019] | Poland,WP szybkie |
24-06 24-06 | Turniej szachowy LOKALNI HEROSI ZDZIECHOWA 1-5 ch
Zdziechowa [aktualizacja:24-06-2019] | Poland,WP szybkie |
24-06 24-06 | Turniej szachowy LOKALNI HEROSI ZDZIECHOWA 1-5 D
Zdziechowa [aktualizacja:24-06-2019] | Poland,WP szybkie |
24-06 24-06 | Wojewódzki Turniej Szachowy CETNIEWO 2019 - Blitz
Władysławowo [aktualizacja:25-06-2019] | Poland,PO blitz |
24-06 02-07 | XV Turniej Szachowy w Niepublicznym Integracyjnym Przedszkolu Motylek w Krośnie
Krosno [aktualizacja:02-07-2019] | Poland,PK klasyczne |
24-06 28-06 | Zgrupowanie szachistów z powiatu myślenickiego grupa B
Ustroń [aktualizacja:01-07-2019] | Poland,SL klasyczne |
25-06 27-06 | Martyria nad morzem - szachy biegane (junior starszy i senior)
Pleśna [aktualizacja:01-07-2019] | Poland,ZP inne |
25-06 25-06 | Martyria nad morzem - szachy biegane (juniorzy do lat 12)
Pleśna [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,ZP inne |
25-06 25-06 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy czerwiec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:23-06-2019] | Poland,LU szybkie |
25-06 28-06 | Wakacyjny Turniej Szachowy "Szach-Mat" - półkolonia gr. A
Ełk [aktualizacja:28-06-2019] | Poland,WM klasyczne |
25-06 28-06 | Wakacyjny Turniej Szachowy "Szach-Mat" - półkolonia gr. B
Ełk [aktualizacja:28-06-2019] | Poland,WM klasyczne |
26-06 26-06 | *** XIX Otwarty Turniej Szachowy -Wakacyjny Blitz ***
Tleń - Wierzchy [aktualizacja:21-06-2019] | Poland,KP blitz |
26-06 28-06 | 11. Memoriał Szachowy Braci Bieluczyków - Turniej B
Białystok [aktualizacja:28-06-2019] | Poland,PL klasyczne |
26-06 26-06 | 830 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:26-06-2019] | Poland,MP szybkie |
26-06 26-06 | Akcja Lato - turniej I
Gorlice [aktualizacja:26-06-2019] | Poland,MP szybkie |
26-06 04-07 | Obóz szachowy z KS Gazela
Kozienice [aktualizacja:17-05-2019] | Poland,MA klasyczne |
26-06 26-06 | Szachy z Gambitem - I Wakacyjny Turniej
Starachowice [aktualizacja:27-06-2019] | Poland,SK blitz |
26-06 04-07 | Turniej Szachowy KS Gazela Cup grupa B
Kozienice [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
26-06 04-07 | Turniej Szachowy KS Gazela Cup grupa A
Kozienice [aktualizacja:09-06-2019] | Poland,MA klasyczne |
26-06 26-06 | XXX Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2019 Gr A BLITZ
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:27-06-2019] | Poland,PK blitz |
26-06 26-06 | XXX Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2019 Gr C Jun 05-08 Blitz
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:26-06-2019] | Poland,PK blitz |
26-06 26-06 | XXX Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2019 Gr D Jun 09 i mł. Blitz
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:26-06-2019] | Poland,PK blitz |
27-06 27-06 | 11. Memoriał Braci Bieluczyków - turniej szachów szybkich
Białystok [aktualizacja:27-06-2019] | Poland,PL szybkie |
27-06 27-06 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 14/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:27-06-2019] | Poland,MP blitz |
27-06 27-06 | III Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - P3'+2''
Darłówko [aktualizacja:27-06-2019] | Poland,ZP klasyczne |
27-06 27-06 | Klub P.Z.Szach. (372 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:27-06-2019] | Poland,MA szybkie |
27-06 27-06 | Klubowy Turniej Szachowy Dzieci
Brzozów [aktualizacja:27-06-2019] | Poland,PK szybkie |
27-06 29-06 | XIth International Grandmasters Tournament - The Lublin Union Memorial
Lublin [aktualizacja:03-07-2019] | Poland,LU klasyczne |
27-06 28-06 | XIX Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Łomża 2019 - T1 - D10 + C10
ŁOMŻA [aktualizacja:06-07-2019] | Poland,PL szybkie |
27-06 28-06 | XIX Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Łomża 2019 - T2 - D13 + D16
ŁOMŻA [aktualizacja:28-06-2019] | Poland,PL szybkie |
27-06 28-06 | XIX Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Łomża 2019 - T3 - C13 + C16
ŁOMŻA [aktualizacja:28-06-2019] | Poland,PL szybkie |
28-06 28-06 | 25. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:28-06-2019] | Poland,PL blitz |
28-06 28-06 | grandprix nr 6
Jaworzno [aktualizacja:28-06-2019] | Poland,SL blitz |
28-06 28-06 | Lubartowska Liga Szachowa 2019 6z 10
Lubartów [aktualizacja:28-06-2019] | Poland,LU szybkie |
28-06 28-06 | Martyria nad morzem
Pleśna [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,ZP blitz |
28-06 28-06 | Szybki Piątek w Strzelcu - Czerwiec 2019
Strzelce Opolskie [aktualizacja:28-06-2019] | Poland,OP szybkie |
28-06 28-06 | Turniej Szachowy - Półkolonia w Szkole Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego
Toruń [aktualizacja:08-07-2019] | Poland,KP szybkie |
29-06 30-06 | European Youth Shogi Championship 2019 Open
Wrocław [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,DS inne |
29-06 30-06 | European Youth Shogi Championship 2019 U 12
Wrocław [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,DS inne |
29-06 30-06 | European Youth Shogi Championship 2019 U 15
Wrocław [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,DS inne |
29-06 30-06 | European Youth Shogi Championship 2019 U 18
Wrocław [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,DS inne |
29-06 30-06 | European Youth Shogi Championship 2019 U 9
Wrocław [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,DS inne |
29-06 29-06 | Grand Prix Powiatu Zawierciańskiego w Szachach Szybkich - T3
Zawiercie [aktualizacja:29-06-2019] | Poland,SL szybkie |
29-06 29-06 | I Festiwal Szachowy - Szachy na Wyspie - Szydłowiecka Złota Wstęga (FIDE)
Szydłowiec [aktualizacja:01-07-2019] | Poland,MA szybkie |
29-06 29-06 | I Ursynowski Festiwal Szachowy FIDE - turniej dla dzieci do 2010 roku
Warszaw - Ursynów [aktualizacja:02-07-2019] | Poland,MA szybkie |
29-06 30-06 | I Ursynowski Festiwal Szachowy FIDE - turniej OPEN o kategorie PZSzach
Warszawa - Ursynów [aktualizacja:02-07-2019] | Poland,MA klasyczne |
29-06 30-06 | I Ursynowski Festiwal Szachowy FIDE 2019
Warszawa - Ursynów [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,MA klasyczneFIDE |
29-06 29-06 | II Otwarte Mistrzostwa Szachowo- Tenisowe KUL
Lublin [aktualizacja:29-06-2019] | Poland,LU blitz |
29-06 30-06 | Ostatni Turniej Wiosny 2019 - SZACHY KLASYCZNE NA KATEGORIĘ
Łódź [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,LD klasyczne |
29-06 29-06 | Szachy po Bałucku
Łódzkie [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,LD blitz |
29-06 30-06 | Turniej na zakończenie roku szkolnego w Szkółce Szachowej w Grajewie
Grajewo [aktualizacja:02-07-2019] | Poland,PL klasyczne |
29-06 29-06 | Turniej szachów błyskawicznych
Ustroń Jaszowiec [aktualizacja:29-06-2019] | Poland,SL blitz |
29-06 29-06 | Turniej z okazji Dni Miasta Nowe Skalmierzyce 10:00
Nowe Skalmierzyce [aktualizacja:26-06-2019] | Poland,WP szybkie |
29-06 29-06 | VI Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [aktualizacja:29-06-2019] | Poland,PO szybkie |
29-06 29-06 | WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:04-06-2019] | Poland,PK inne |
29-06 29-06 | XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - Turniej błyskawiczny
ŁAZY - OW BRYZA [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,ZP blitz |
30-06 30-06 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:13-06-2019] | Poland,MA szybkie |
30-06 30-06 | I Festiwal Szachowy - Szachy na Wyspie - Konkurs Solvingu
Szydłowiec [aktualizacja:27-06-2019] | Poland,MA inne |
30-06 30-06 | I Festiwal Szachowy - Szachy na Wyspie - Mazowieckie Blitzowanie
Szydłowiec [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,MA blitz |
30-06 30-06 | II Rodzinny Turniej Szachowy
Radzyń Podlaski [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
30-06 30-06 | Kurs Sędziowski na Klasy Okręgowe
Łazy [aktualizacja:28-06-2019] | Poland,ZP inne |
30-06 30-06 | OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ RANKINGOWY JUNIORÓW NA V i IV KATEGORIĘ
Olecko [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,WM szybkie |
30-06 30-06 | Rowerowy Turniej Szachowy na Przywitanie Wakacji WSZYSTKIE GRUPY
Borków - Kielce [aktualizacja:29-06-2019] | Poland,SK blitz |
30-06 30-06 | Turniej do lat 8 + zwiedzanie Parku Techniki Wojskowej
Zabrze [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,SL szybkie |
30-06 30-06 | Turniej do lat Open + zwiedzanie Parku Techniki Wojskowej
Zabrze [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,SL szybkie |
30-06 30-06 | XI International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial-BLITZ
Lublin [aktualizacja:03-07-2019] | Poland,LU blitz |
30-06 30-06 | XI International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial-RAPID
Lublin [aktualizacja:03-07-2019] | Poland,LU klasyczne |
30-06 30-06 | XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - Turniej szachów szybkich
ŁAZY - OW BRYZA [aktualizacja:01-07-2019] | Poland,ZP szybkie |
30-06 30-06 | XV Międzynarodowy Festiwal Szachowy PERŁA BAŁTYKU - Turniej Kloca
Łazy [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,ZP blitz |
30-06 30-06 | XXIII Turniej o Puchar Prezesa SM Tęcza w Turku
Turek [aktualizacja:30-06-2019] | Poland,WP szybkie |