ChessArbiter Pro
winieta


Komunikat

Opłaty CR

Polski Związek Szachowy przypomina o obowiązku regulowania opłaty CR od każdego turnieju

(punkty 11.7 i 12.5 Komunikatu Organizacyjno Finansowego PZSzach).

Brak uregulowanych opłat będzie skutkować nieuwzględnieniem turnieju a turniej może zostać zablokowany/usunięty z serwisu turniejowego bez dodatkowego przypomnienia.
Opłata ta zostanie w całości przeznaczona na koszty modernizacji Centralnego Rejestru i serwisu turniejowego PZSzach,
których sprawność funkcjonowania jest niezbędna dla sędziów szachowych w całej Polsce.

Turnieje szachowe prowadzone programem ChessArbiter Pro

Reklamy

  
SZUKAJ TURNIEJÓW SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA:
 Wyraz(y) w nazwie turnieju: 
 W miejscowosci: 
 Status 
 Województwo: 
 Typ turnieju: 
 Rodzaj szachów: 
 Szukaj w całej bazie (turnieje z 2020 roku i archiwalne z poprzednich lat)
Kalendarz/archiwum
Statystyka
Ostatnio dodane: 122  Zakończone dzisiaj: 6
wrzesień 2020
01-09
01-09
Aktywny Lublin "Szachowy wrzesień z m. Lublin" 2020
Lublin [aktualizacja:01-09-2020]
Poland,LU
szybkie
01-09
10-11
Antywirusowy4 
Internet [aktualizacja:wczoraj 22:33]
Poland,MA
klasyczne
01-09
01-09
I Runda VI Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:04-09-2020]
Poland,PL
szybkie
01-09
10-09
Na małą normę kandydata w Hetmanie 3_2020
Warszawa [aktualizacja:11-09-2020]
Poland,MA
klasyczne
01-09
31-10
OILS GKSz - Sezon 7 - Grupa A
Gubin [aktualizacja:01-10-2020]
Poland,LB
klasyczne
01-09
trwający
OILS GKSz - Sezon 7 - Grupa B
Gubin [aktualizacja:16-11-2020]
Poland,LB
klasyczne
02-09
02-09
875 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:02-09-2020]
Poland,MP
szybkie
02-09
02-09
Szachowa środa w Tarnowie nr 11 - 2020
Tarnów [aktualizacja:02-09-2020]
Poland,MP
blitz
03-09
03-09
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie 9 turniej II edycja III cykl
Chrzanów [aktualizacja:03-09-2020]
Poland,MP
blitz
03-09
03-09
Grand Prix Malbork 2020 Turniej IV [Szkoła Łacińska]
Malbork [aktualizacja:24-09-2020]
Poland,PO
blitz
03-09
03-09
Klub P.Z.Szach. (414 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:03-09-2020]
Poland,MA
szybkie
03-09
06-09
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK 2020 chłopcy
Wiśniowa [aktualizacja:06-09-2020]
Poland,MP
klasyczne
03-09
06-09
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK 2020 dziewczęta
Wiśniowa [aktualizacja:06-09-2020]
Poland,MP
klasyczne
04-09
04-09
5. runda Grand Prix Białegostoku Lato-Jesień 2020 - blitz
Białystok [aktualizacja:04-09-2020]
Poland,PL
blitz
04-09
13-09
Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga 2020
Poronin [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,MP
drużynowy, klasyczneFIDE
04-09
04-09
Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr.856
Wadowice [aktualizacja:12-09-2020]
Poland,MP
blitz
04-09
06-09
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Kierownika OTW "LUBOMIR" do FIDE
Wiśniowa [aktualizacja:10-09-2020]
Poland,MP
klasyczne
04-09
04-09
II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa A turniej 4
Ełk [aktualizacja:05-09-2020]
Poland,WM
blitz
04-09
04-09
II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa C turniej 4
Ełk [aktualizacja:05-09-2020]
Poland,WM
blitz
04-09
06-09
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW STREFY LUBELSKO - PODLASKIEJ C10
Puławy [aktualizacja:06-09-2020]
Poland,LU
klasyczne
04-09
06-09
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW STREFY LUBELSKO - PODLASKIEJ D10
Puławy [aktualizacja:06-09-2020]
Poland,LU
klasyczne
04-09
04-09
Turniej Dożynkowy i V Klubowy Turniej Juniorów
Myślibórz [aktualizacja:05-09-2020]
Poland,ZP
blitz
05-09
05-09
Turniej Dożynkowy i V Klunowy Turniej Juniorów i Seniorów
Myślibórz ul. Pionierów 13 [aktualizacja:05-09-2020]
Poland,ZP
blitz
05-09
05-09
28. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa C (do lat 9)
Wroclaw [aktualizacja:05-09-2020]
Poland,DS
szybkie
05-09
05-09
28. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - Grupa A (do lat 14)
Wroclaw [aktualizacja:05-09-2020]
Poland,DS
szybkie
05-09
05-09
28. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - Grupa B (do lat 11)
Wroslaw [aktualizacja:05-09-2020]
Poland,DS
szybkie
05-09
06-09
73 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego OPEN A
Nakło nad Notecią [aktualizacja:06-09-2020]
Poland,KP
klasyczne
05-09
06-09
73 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego OPEN B
Nakło nad Notecią [aktualizacja:06-09-2020]
Poland,KP
klasyczne
05-09
05-09
73 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego OPEN C
Nakło nad Notecią [aktualizacja:05-09-2020]
Poland,KP
szybkie
05-09
06-09
DMP - III Liga Juniorów 2020
Park Śląski - Chorzów [aktualizacja:06-09-2020]
Poland,SL
drużynowy, szybkie
05-09
13-09
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - I LIGA
Ustroń [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,SL
drużynowy, klasyczne
05-09
05-09
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO JUNIORÓW - LIGA
Województwo Warmińsko-Mazurskie [aktualizacja:06-09-2020]
Poland,WM
drużynowy, klasyczne
05-09
05-09
Grand Prix Siedlec 2020 #9 seniorzy+juniorzy
Siedlce [aktualizacja:06-09-2020]
Poland,MA
szybkie
05-09
05-09
II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa A turniej 5
Ełk [aktualizacja:05-09-2020]
Poland,WM
blitz
05-09
05-09
INTERNETOWE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA LUKKS / open + grupa dla niepełnosprawnych
Kielce [aktualizacja:05-09-2020]
Poland,SK
blitz
05-09
05-09
Mistrzostwa KGL Szarotka w szachach szybkich - Juniorzy do lat 14
Wadowice Górne [aktualizacja:05-09-2020]
Poland,PK
szybkie
05-09
05-09
Mistrzostwa KGL Szarotka w szachach szybkich - Open
Wadowice Górne [aktualizacja:05-09-2020]
Poland,PK
szybkie
05-09
05-09
Otwarte Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego Grupa A - Juniorzy 13 lat i więcej
SULECHÓW [aktualizacja:05-09-2020]
Poland,LB
szybkie
05-09
05-09
Otwarte Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego Grupa B - Juniorzy do lat 12
Sulechów [aktualizacja:07-09-2020]
Poland,LB
szybkie
05-09
05-09
Otwarte Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego Grupa C - Juniorzy do lat 10
SULECHÓW [aktualizacja:05-09-2020]
Poland,LB
szybkie
05-09
05-09
Otwarte Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego Grupa D - Juniorzy do lat 8
Sulechów [aktualizacja:06-09-2020]
Poland,LB
szybkie
05-09
05-09
Turniej o puchar MON z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej
Warszawa [aktualizacja:08-09-2020]
Poland,MA
blitz
05-09
05-09
Turniej Szachowy z okazji Dni Czechowic-Dziedzic - grupa A ODWOŁANY
Ligota Miliardowice [aktualizacja:05-09-2020]
Poland,SL
blitz
06-09
06-09
"Pożegnanie lata" Grupa OPEN
Golub -Dobrzyń [aktualizacja:02-09-2020]
Poland,KP
szybkie
06-09
06-09
8. Turniej GP 2019/20 Klubu Raszyn
Poznań [aktualizacja:06-09-2020]
Poland,WP
szybkie
06-09
06-09
ŚWIĘTOKRZYSKI MIĘDZYPOKOLENIOWY FESTIWAL SPORTOWY "SPORT ŁĄCZY I UCZY" - szachy
KIELCE [aktualizacja:06-09-2020]
Poland,SK
blitz
06-09
08-09
MISTRZOSTW WOJSKA POLSKIEGO W SZACHACH SZYBKICH
Warszawa [aktualizacja:10-09-2020]
Poland,MA
szybkie
06-09
06-09
Turniej GP Klubu RASZYN - ostatni z cyklu 2019/2020
Poznań [aktualizacja:26-08-2020]
Poland,WP
szybkie
06-09
06-09
VI Turniej Szachowy o Puchar Kawki (Fide)
Warszawa [aktualizacja:08-09-2020]
Poland,MA
szybkie
07-09
14-09
IX Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachów Standardowych IDEA 2020 w Wiśle
Wisła [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,SL
klasyczneFIDE
07-09
07-09
Mistrzistwa Wojska Polskiego w Szachach Blyskawicznych
Warszawa [aktualizacja:09-09-2020]
Poland,MA
blitz
08-09
08-09
II Runda VI Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:08-09-2020]
Poland,PL
szybkie
09-09
09-09
876 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:09-09-2020]
Poland,MP
szybkie
09-09
13-09
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI NIESŁYSZĄCYCH W SZACHACH MĘŻCZYZN
Boszkowo [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,WP
klasyczneFIDE
09-09
09-09
Szachowa środa w Tarnowie 12 - 2020
Tarnów [aktualizacja:09-09-2020]
Poland,MP
blitz
10-09
10-09
Blitz dla uczestników DMP II Liga
Poronin [aktualizacja:11-09-2020]
Poland,MP
blitz
10-09
10-09
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie 10 turniej II edycja III cykl
Chrzanów [aktualizacja:10-09-2020]
Poland,MP
blitz
10-09
13-09
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI GŁUCHONIEWIDOMYCH
Boszkowo [aktualizacja:12-09-2020]
Poland,WP
klasyczne
10-09
13-09
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI NIESŁYSZĄCYCH W SZACHACH KOBIET
Boszkowo [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,WP
klasyczne
10-09
10-09
Klub P.Z.Szach. (415 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:10-09-2020]
Poland,MA
szybkie
10-09
trwający
Kołówka u Stefana Wronicza 2020 - IX edycja - grupa A
Warszawa [aktualizacja:23-11-2020]
Poland,MA
klasyczneFIDE
10-09
trwający
Kołówka u Stefana Wronicza 2020 - IX edycja - grupa B
Warszawa [aktualizacja:01-11-2020]
Poland,MA
klasyczneFIDE
10-09
trwający
Kołówka u Stefana Wronicza 2020 - IX edycja - grupa C
Warszawa [aktualizacja:23-11-2020]
Poland,MA
klasyczneFIDE
11-09
11-09
6. runda Grand Prix Białegostoku Lato-Jesień 2020 - rapid
Białystok [aktualizacja:11-09-2020]
Poland,PL
szybkie
11-09
18-09
Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr 857
Wadowice [aktualizacja:12-09-2020]
Poland,MP
szybkie
11-09
trwający
Mini Puchar Przewodniczącego Rady Miasta w szachach szybkich 
Łowicz [aktualizacja:25-11-2020]
Poland,LD
szybkie
11-09
trwający
Otwarte Mistrzostwa Łowicza w szachach klasycznych na rok 2020 
Łowicz [aktualizacja:25-11-2020]
Poland,LD
klasyczne
11-09
13-09
Szachy w Harmonijce. XI Otwarty Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WFiNS
Toruń [aktualizacja:01-06-2020]
Poland,KP
klasyczneFIDE
11-09
11-09
Turniej na "dobry początek"
Kraków [aktualizacja:11-09-2020]
Poland,MP
blitz
11-09
12-09
XXII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 08 - C08
Wasilków [aktualizacja:15-09-2020]
Poland,PL
klasyczne
11-09
13-09
XXII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 10 - C10
Wasilków [aktualizacja:15-09-2020]
Poland,PL
klasyczneFIDE
11-09
13-09
XXII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 12 - C12
Wasilków [aktualizacja:15-09-2020]
Poland,PL
klasyczneFIDE
11-09
13-09
XXII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 14 - C14
Wasilków [aktualizacja:15-09-2020]
Poland,PL
klasyczneFIDE
11-09
13-09
XXII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 16 i 18 - C16+C18
Wasilków [aktualizacja:15-09-2020]
Poland,PL
klasyczneFIDE
11-09
12-09
XXII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 08 - D08
Wasilków [aktualizacja:15-09-2020]
Poland,PL
klasyczne
11-09
13-09
XXII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 10 - D10
Wasilków [aktualizacja:15-09-2020]
Poland,PL
klasyczneFIDE
11-09
13-09
XXII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 12 - D12
Wasilków [aktualizacja:15-09-2020]
Poland,PL
klasyczneFIDE
11-09
12-09
XXII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 14 - D14
Wasilków [aktualizacja:15-09-2020]
Poland,PL
klasyczneFIDE
12-09
12-09
28. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - Grupa A (do lat 14)
Wroclaw [aktualizacja:12-09-2020]
Poland,DS
szybkie
12-09
12-09
28. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - Grupa B (do lat 11)
Wroclaw [aktualizacja:12-09-2020]
Poland,DS
szybkie
12-09
12-09
28. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - Grupa C (do lat 9)
Wroclaw [aktualizacja:12-09-2020]
Poland,DS
szybkie
12-09
17-10
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SENIORÓW - LIGA
Województwo Warmińsko-Mazurskie [aktualizacja:17-10-2020]
Poland,WM
drużynowy, klasyczne
12-09
13-09
II Turniej Klasyfikacyjny - Szachy z HUSARIĄ 2020
Puławy [aktualizacja:14-09-2020]
Poland,LU
klasyczne
12-09
13-09
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Klasycznych C8 i C10
Lubartów [aktualizacja:15-09-2020]
Poland,LU
klasyczne
12-09
13-09
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Klasycznych D 8 i D10
Lubartów [aktualizacja:15-09-2020]
Poland,LU
klasyczne
12-09
12-09
Mistrzostwa Śląska i Katowic w Szachach błyskawicznych - VIII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Katowice [aktualizacja:10-09-2020]
Poland,SL
blitz
12-09
12-09
MISTRZOSTWA SULECHOWA W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH
Sulechów [aktualizacja:12-09-2020]
Poland,LB
blitz
12-09
12-09
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego do lat 6
Toruń [aktualizacja:12-09-2020]
Poland,KP
szybkie
12-09
12-09
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego do lat 7
Toruń [aktualizacja:14-09-2020]
Poland,KP
szybkie
12-09
12-09
Pentowo pod Tykocinem - otwarty turniej szachowy
Dwór Pentowo pod Tykocinem [aktualizacja:04-09-2020]
Poland,PL
szybkie
12-09
12-09
Szachowa Sobota GRUPA B
Gorzów Wlkp. [aktualizacja:12-09-2020]
Poland,LB
szybkie
12-09
12-09
Turniej drużynowy KANA - SZACH
Tarnów [aktualizacja:16-09-2020]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
12-09
12-09
Turniej Szachów Błyskawicznych dla dzieci Blitz 5' - Piknik - Bałucki Bigiel - Wyniki
Łódź [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,LD
blitz
12-09
12-09
Turniej wewnętrzny juniorów KS Szachownica Rzeszów 01/2020
Rzeszów [aktualizacja:12-09-2020]
Poland,PK
szybkie
12-09
12-09
XXV Olimpiada Ekumeniczna - gr.A i B (do lat 10 i 16)
Gorlice [aktualizacja:12-09-2020]
Poland,MP
szybkie
12-09
12-09
XXV Olimpiada Ekumeniczna - gr.C (OPEN)
Gorlice [aktualizacja:12-09-2020]
Poland,MP
szybkie
13-09
16-09
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół - Igrzyska Dzieci
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-09-2020]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
13-09
16-09
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-09-2020]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
13-09
13-09
I Ogólnopolski Konkurs Warcabowy O Złote Piony Króla Kazimierza Wielkiego - WARCABY 64 polowe
SZYDŁÓW [aktualizacja:12-09-2020]
Poland,SK
blitz
13-09
13-09
Misja Szachy turniej dla dzieci ur. w 2008 r. i młodszych
Dwór Pentowo koło Tykocina [aktualizacja:04-09-2020]
Poland,PL
szybkie
13-09
13-09
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów - grupa C 14
Toruń [aktualizacja:15-09-2020]
Poland,KP
szybkie
13-09
13-09
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów - grupa C10
Toruń [aktualizacja:15-09-2020]
Poland,KP
szybkie
13-09
13-09
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów - grupa C18 i D18
Toruń [aktualizacja:15-09-2020]
Poland,KP
szybkie
13-09
13-09
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów - grupa D10
Toruń [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,KP
szybkie
13-09
13-09
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów - grupa D14
Toruń [aktualizacja:15-09-2020]
Poland,KP
szybkie
13-09
13-09
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach Szybkich
Toruń [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,KP
szybkie
13-09
13-09
Puchar Burmistrza Wiązowa
Wiązów [aktualizacja:14-09-2020]
Poland,DS
blitz
13-09
13-09
Turniej Mistrzów XXV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Chłopcy do lat 08
Wasilków [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,PL
szybkie
13-09
13-09
Turniej Mistrzów XXV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Chłopcy do lat 10
Wasilków [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,PL
szybkie
13-09
13-09
Turniej Mistrzów XXV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Chłopcy do lat 13
Wasilków [aktualizacja:16-09-2020]
Poland,PL
szybkie
13-09
13-09
Turniej Mistrzów XXV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Chłopcy do lat 20
Wasilków [aktualizacja:16-09-2020]
Poland,PL
szybkie
13-09
13-09
Turniej Mistrzów XXV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do lat 08
Wasilków [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,PL
szybkie
13-09
13-09
Turniej Mistrzów XXV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do lat 10
Wasilków [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,PL
szybkie
13-09
13-09
Turniej Mistrzów XXV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do lat 13
Wasilków [aktualizacja:16-09-2020]
Poland,PL
szybkie
13-09
13-09
Turniej Mistrzów XXV edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do lat 20
Wasilków [aktualizacja:19-09-2020]
Poland,PL
szybkie
13-09
13-09
VII Turniej Szachowy o Puchar Kawki (Fide)
Warszawa [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,MA
szybkie
13-09
13-09
VIII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa A U12
Katowice [aktualizacja:09-09-2020]
Poland,SL
szybkie
13-09
13-09
VIII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa B U10
Katowice [aktualizacja:09-09-2020]
Poland,SL
szybkie
13-09
13-09
VIII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa C U8
Katowice [aktualizacja:09-09-2020]
Poland,SL
szybkie
13-09
13-09
VIII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa D U7
Katowice [aktualizacja:09-09-2020]
Poland,SL
szybkie
13-09
13-09
VIII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - OPEN RAPID
Katowice [aktualizacja:10-09-2020]
Poland,SL
szybkie
13-09
13-09
XI SPOTKANIE SZACHOWE NA MYŚLENICKIM RYNKU - 2005 i młodsi
Myślenice [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,MP
szybkie
13-09
13-09
XI SPOTKANIE SZACHOWE NA MYŚLENICKIM RYNKU - 2008 i młodsi
Myślenice [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,MP
szybkie
13-09
13-09
XI SPOTKANIE SZACHOWE NA MYŚLENICKIM RYNKU - 2010 i młodsi
Myślenice [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,MP
szybkie
13-09
13-09
XI SPOTKANIE SZACHOWE NA MYŚLENICKIM RYNKU - 2012 i młodsi
Myślenice [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,MP
szybkie
13-09
13-09
XI SPOTKANIE SZACHOWE NA MYŚLENICKIM RYNKU - OPEN
Myślenice [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,MP
szybkie
13-09
13-09
XI Szachowy Memoriał Eugeniusza Paśnikowskiego
Radzyń Podlaski [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,LU
szybkie
13-09
13-09
XIX Turniej Szachowy w Niepublicznym Integracyjnym Przedszkolu Motylek w Krośnie
Krosno [aktualizacja:13-09-2020]
Poland,PK
szybkie
13-09
13-09
XXX Memoriał J.S. Leokajtis
Olsztyn [aktualizacja:14-09-2020]
Poland,WM
szybkie
13-09
13-09
ZAKOŃCZENIE XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ
Wasilków [aktualizacja:24-07-2020]
Poland,PL
szybkie
14-09
14-09
Aktywny Lublin "Szachowy wrzesień z m. Lublin" 2020
Lublin [aktualizacja:14-09-2020]
Poland,LU
szybkie
14-09
21-09
X Otwarte Mistrzostwa Garnizonu w szachach klasycznych 2020
Warszawa [aktualizacja:23-09-2020]
Poland,MA
klasyczneFIDE
14-09
21-09
X Otwarte Mistrzostwa Garnizonu w szachach klasycznych 2020_A 9-10
Warszawa [aktualizacja:23-09-2020]
Poland,MA
klasyczneFIDE
15-09
15-09
Aktywny Lublin "Szachowy wrzesień z m. Lublin" 2020
Lublin [aktualizacja:15-09-2020]
Poland,LU
szybkie
15-09
15-09
III Runda VI Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:15-09-2020]
Poland,PL
szybkie
15-09
24-09
Puchar Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach
Ustroń [aktualizacja:23-09-2020]
Poland,SL
klasyczne
16-09
16-09
877 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:16-09-2020]
Poland,MP
szybkie
16-09
19-09
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół - Licealiada
Szklarska Poręba [aktualizacja:18-09-2020]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
16-09
19-09
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół - Licealiada - FINAŁ A
Szklarska Poręba [aktualizacja:19-09-2020]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
16-09
19-09
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół - Licealiada FINAŁ B
Szklarska Poręba [aktualizacja:19-09-2020]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
16-09
16-09
Jesienne blitza granie w Hetmanie 1_2020
Warszawa [aktualizacja:17-09-2020]
Poland,MA
blitz
16-09
16-09
Szachowa środa nr 13 - 2020
Tarnów [aktualizacja:16-09-2020]
Poland,MP
blitz
17-09
17-09
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie 11 turniej II edycja III cykl
Chrzanów [aktualizacja:17-09-2020]
Poland,MP
blitz
17-09
17-09
Klub P.Z.Szach. (416 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:17-09-2020]
Poland,MA
szybkie
17-09
20-09
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików OP/SL - chłopcy
Ustroń [aktualizacja:20-09-2020]
Poland,SL
klasyczne
17-09
20-09
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików OP/SL - dziewczęta
Ustroń [aktualizacja:20-09-2020]
Poland,SL
klasyczne
18-09
18-09
7. runda Grand Prix Białegostoku Lato-Jesień 2020 - blitz
Białystok [aktualizacja:18-09-2020]
Poland,PL
blitz
18-09
18-09
Aktywny Lublin "Szachowy wrzesień z m. Lublin" 2020
Lublin [aktualizacja:18-09-2020]
Poland,LU
szybkie
18-09
18-09
Internetowy Turniej Online na CHESS.COM (Zapisy do 18:25!!!)
CHESS.COM [aktualizacja:18-09-2020]
Poland,MA
blitz
18-09
20-09
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików -woj. Wielkopolskie i Zachodniopomorskie
Sypniewo [aktualizacja:04-09-2020]
Poland,WP
klasyczne
18-09
20-09
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (LD+SK) CHŁOPCY
Spała [aktualizacja:20-09-2020]
Poland,LD
klasyczne
18-09
20-09
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (LD+SK) DZIEWCZĘTA
Spała [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,LD
klasyczne
18-09
27-09
Mistrzostwa Włocławka w szachach klasycznych 2020
Włocławek [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,KP
klasyczne
18-09
18-09
VI Klubowy Turniej Juniorów i Seniorów
Myślibórz [aktualizacja:18-09-2020]
Poland,ZP
blitz
19-09
19-09
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów w Szachach Szybkich C8 i C10 FIDE
Lubartów [aktualizacja:21-09-2020]
Poland,LU
szybkie
19-09
19-09
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorek w Szachach Szybkich D8 i D10 FIDE
Lubartów [aktualizacja:21-09-2020]
Poland,LU
szybkie
19-09
19-09
Turniej na kategorię V i IV SP 353 Wesoła -gr.C
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:21-09-2020]
Poland,MA
klasyczne
19-09
20-09
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na I kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:21-09-2020]
Poland,LU
klasyczne
19-09
20-09
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:21-09-2020]
Poland,LU
klasyczne
19-09
20-09
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:21-09-2020]
Poland,LU
klasyczne
19-09
20-09
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na Kandydata na Mistrza Szachów
Lublin [aktualizacja:21-09-2020]
Poland,LU
klasyczne
19-09
19-09
1. RUNDA XXVI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2013 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:21-09-2020]
Poland,PL
szybkie
19-09
19-09
Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2020/2021 - Grupa A i B
Bydgoszcz [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,KP
szybkie
19-09
19-09
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2020 - turniej 5 (do FIDE)
WILKOWICE [aktualizacja:20-09-2020]
Poland,SL
szybkie
19-09
20-09
II TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KANCLERZA KAPITUŁY ORDERU UŚMIECHU - DZIECI 10 LAT
GŁUCHOŁAZY - Osrodek Banderoza [aktualizacja:20-09-2020]
Poland,OP
szybkie
19-09
20-09
II TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KANCLERZA KAPITUŁY ORDERU UŚMIECHU - DZIECI 14 LAT
GŁUCHOŁAZY - Osrodek Banderoza [aktualizacja:20-09-2020]
Poland,OP
szybkie
19-09
20-09
II TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KANCLERZA KAPITUŁY ORDERU UŚMIECHU - OPEN
GŁUCHOŁAZY - Osrodek Banderoza [aktualizacja:20-09-2020]
Poland,OP
szybkie
19-09
19-09
II Turniej Wesoła SP 353 -gr.A
Warszawa - Wesoła [aktualizacja:19-09-2020]
Poland,MA
szybkie
19-09
19-09
II Turniej Wesoła SP 353 dla dzieci r.2011 i młodsi -gr.B
Warszawa Wesoła [aktualizacja:19-09-2020]
Poland,MA
szybkie
19-09
20-09
III Małopolska Liga Juniorów 2020
Zabierzów [aktualizacja:20-09-2020]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
19-09
19-09
IV Memoriał Macirna Bernackiego. Otwarte Mistrzostwa Nowego Sącza Juniorów w szachach Grupa A
Nowy Sącz [aktualizacja:19-09-2020]
Poland,MP
szybkie
19-09
19-09
IV Memoriał Marcina Bernackiego. Otwart Mistrzostwa Nowego Sącza Juniorów w szachach Grupa B
Nowy Sącz [aktualizacja:19-09-2020]
Poland,MP
szybkie
19-09
19-09
liga szachowa gminy czechowice-dziedzice - turniej 5 - grupa a
ligota miliardowice [aktualizacja:29-11-2019]
Poland,SL
szybkie
19-09
19-09
Ogólnopolskie Indywidualne i Rodzinne Grand Prix w Szachach
Bolęcin [aktualizacja:19-09-2020]
Poland,MP
blitz
19-09
19-09
Otwarty Turniej Szachowy organizowany w ramach Festiwalu im. Kazimierza Bubuli grupa A OPEN
Wiśniowa [aktualizacja:19-09-2020]
Poland,MP
szybkie
19-09
19-09
Otwarty Turniej Szachowy organizowany w ramach Festiwalu im. Kazimierza Bubuli grupa B 2006 i młodsi
Wiśniowa [aktualizacja:19-09-2020]
Poland,MP
szybkie
19-09
27-09
Szachy- Ruch w stronę intelektu GR A
Staniątki [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,MP
klasyczneFIDE
19-09
20-09
Szachy- Ruch w stronę intelektu GR C
Staniątki [aktualizacja:20-09-2020]
Poland,MP
klasyczne
19-09
19-09
Turniej dla dzieci i młodzieży "Pożegnanie Lata 2020"
Łuków [aktualizacja:18-09-2020]
Poland,LU
szybkie
19-09
20-09
Turniej o kategorie szachowe "Pożegnanie lata"
Warszawa [aktualizacja:20-09-2020]
Poland,MA
klasyczne
19-09
19-09
V Otwarty Turniej Szachów Bieganych
Toruń [aktualizacja:19-09-2020]
Poland,KP
szybkie
19-09
19-09
VII EDYCJA GRAND PRIX RADKOWA i ZIEMI KŁODZKIEJ 2020 Grupa A - II Turniej na FIDE
SCINAWKA SREDNIA - Hala Sportowa [aktualizacja:20-09-2020]
Poland,DS
szybkie
19-09
19-09
VII EDYCJA GRAND PRIX RADKOWA i ZIEMI KŁODZKIEJ 2020 Grupa B - II turniej
SCINAWKA SREDNIA [aktualizacja:19-09-2020]
Poland,DS
szybkie
19-09
19-09
XIX Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN A (FIDE)
Zabierzów [aktualizacja:28-09-2020]
Poland,MP
szybkie
19-09
19-09
XX Memoriał Szachowy im. Danuty Widuch turniej ODWOŁANY
Tczew [aktualizacja:31-08-2020]
Poland,PO
szybkie
19-09
20-09
XXIV MISTRZOSTWA POLSKI HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZACHACH - DRUŻYNOWE
Suwałki [aktualizacja:20-09-2020]
Poland,PL
drużynowy, szybkie
19-09
19-09
XXIV MISTRZOSTWA POLSKI HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZACHACH - INDYWIDUALNE
Suwałki [aktualizacja:20-09-2020]
Poland,PL
szybkie
19-09
19-09
XXX Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2020 - Grupa A
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:22-09-2020]
Poland,PK
szybkie
19-09
19-09
XXX Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2020 - Grupa B
Rudnik nad Sanem [aktualizacja:22-09-2020]
Poland,PK
szybkie
19-09
19-09
ZIELONY MAT 2020 - grupa A - juniorzy do 14 lat (do FIDE)
ZIELONA GÓRA - Dom Harcerza [aktualizacja:20-09-2020]
Poland,LB
blitz
19-09
19-09
ZIELONY MAT 2020 - grupa B - juniorzy do 14 lat (dla bk i V kat)
ZIELONA GÓRA - Dom Harcerza [aktualizacja:19-09-2020]
Poland,LB
blitz
20-09
20-09
Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Juniorów w Szachach Błyskawich C8 i C10 FIDE
Lubartów [aktualizacja:21-09-2020]
Poland,LU
blitz
20-09
20-09
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorek w Szachach Błyskawicznych D8 i D10 FIDE
Lubartów [aktualizacja:21-09-2020]
Poland,LU
blitz
20-09
20-09
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na V i IV kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:21-09-2020]
Poland,LU
szybkie
20-09
20-09
1. RUNDA XXVI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2008 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:21-09-2020]
Poland,PL
szybkie
20-09
20-09
Drugi Plenerowy Turniej Szachowy Rybnik 2020
Rybnik [aktualizacja:20-09-2020]
Poland,SL
szybkie
20-09
26-09
Eliminacje strefowe KP-PO grupa chłopców do lat 11
Gozdawa [aktualizacja:29-09-2020]
Poland,KP
klasyczne
20-09
26-09
Eliminacje strefowe KP-PO grupa chłopców do lat 13
Gozdawa [aktualizacja:29-09-2020]
Poland,KP
klasyczne
20-09
26-09
Eliminacje strefowe KP-PO grupa chłopców do lat 9
Gozdawa [aktualizacja:29-09-2020]
Poland,KP
klasyczne
20-09
26-09
Eliminacje strefowe KP-PO grupa dziewcząt do lat 11
Gozdawa [aktualizacja:29-09-2020]
Poland,KP
klasyczne
20-09
26-09
Eliminacje strefowe KP-PO grupa dziewcząt do lat 13
Gozdawa [aktualizacja:29-09-2020]
Poland,KP
klasyczne
20-09
26-09
Eliminacje strefowe KP-PO grupa dziewcząt do lat 9
Gozdawa [aktualizacja:29-09-2020]
Poland,KP
klasyczne
20-09
20-09
Finał Wojewódzki 62 Turnieju Szachowego LZS o "Złotą Wieżę 2020"
Biskupiec [aktualizacja:20-09-2020]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
20-09
20-09
I Turniej o Puchar Akademii Szachowej Sobocińscy
Łomża [aktualizacja:20-09-2020]
Poland,PL
szybkie
20-09
26-09
Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Chłopcy do lat 11
Słubice [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,LB
klasyczneFIDE
20-09
26-09
Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Chłopcy do lat 13
Słubice [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,LB
klasyczne
20-09
26-09
Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Chłopcy do lat 9
Słubice [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,LB
klasyczneFIDE
20-09
26-09
Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Dziewczęta do lat 11
Słubice [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,LB
klasyczneFIDE
20-09
26-09
Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Dziewczęta do lat 13
Słubice [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,DS
klasyczneFIDE
20-09
26-09
Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Dziewczęta do lat 9
Słubice [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,LB
klasyczne
20-09
20-09
Plenerowy Turniej Szachowy o Puchar Prezes Parku Śląskiego (do lat 18).
Chorzów [aktualizacja:20-09-2020]
Poland,SL
blitz
20-09
20-09
VIII Turniej Szachowy o Puchar Kawki (Fide)
Warszawa [aktualizacja:20-09-2020]
Poland,MA
szybkie
20-09
20-09
XIX Turniej o Puchar Starosty Krakowskiego - Grupa C (ur.2012 i młodsi)
Zabierzów [aktualizacja:28-09-2020]
Poland,MP
szybkie
20-09
20-09
XIX Turniej o Puchar Starosty Krakowskiego OPEN B (ur.2008 i młodsi) FIDE
Zabierzów [aktualizacja:28-09-2020]
Poland,MP
szybkie
21-09
21-09
"Szachowy wrzesień z m. Lublin" 2020
Lublin [aktualizacja:21-09-2020]
Poland,LU
szybkie
21-09
27-09
Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C11
Brok [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,MA
klasyczneFIDE
21-09
27-09
Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C13
Brok [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,MA
klasyczneFIDE
21-09
27-09
Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C9
Brok [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,MA
klasyczneFIDE
21-09
27-09
Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D11
Brok [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,MA
klasyczneFIDE
21-09
27-09
Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D13
Brok [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,MA
klasyczneFIDE
21-09
27-09
Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D9
Brok [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,MA
klasyczne
21-09
27-09
Eliminacje strefowe do MPJiM - woj. WP+ZP i Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów
Sypniewo [aktualizacja:04-09-2020]
Poland,WP
klasyczne
21-09
25-09
Eliminacje strefowe MPJ 2021 (LD+SK) GRUPA C-11
Spała [aktualizacja:25-09-2020]
Poland,LD
klasyczne
21-09
25-09
Eliminacje strefowe MPJ 2021 (LD+SK) GRUPA C-13
Spała [aktualizacja:25-09-2020]
Poland,LD
klasyczne
21-09
25-09
Eliminacje strefowe MPJ 2021 (LD+SK) GRUPA C-9
Spała [aktualizacja:25-09-2020]
Poland,LD
klasyczne
21-09
25-09
Eliminacje strefowe MPJ 2021 (LD+SK) GRUPA D-11
Spała [aktualizacja:25-09-2020]
Poland,LD
klasyczne
21-09
25-09
Eliminacje strefowe MPJ 2021 (LD+SK) GRUPA D-13
Spała [aktualizacja:25-09-2020]
Poland,LD
klasyczne
21-09
25-09
Eliminacje strefowe MPJ 2021 (LD+SK) GRUPA D-9
Spała [aktualizacja:25-09-2020]
Poland,LD
klasyczne
22-09
trwający
235th YMCA Autumn 2020-D
Warszawa [aktualizacja:24-11-2020]
Poland,MA
klasyczneFIDE
22-09
trwający
236th YMCA Autumn 2020-C 
Warszawa [aktualizacja:25-11-2020]
Poland,MA
klasyczneFIDE
22-09
trwający
237th YMCA Autumn 2020-B 
Warszawa [aktualizacja:wczoraj 22:00]
Poland,MA
klasyczneFIDE
22-09
trwający
238th YMCA Autumn 2020-A 
Warszawa [aktualizacja:wczoraj 20:30]
Poland,MA
klasyczneFIDE
22-09
22-09
Aktywny Lublin "Szachowy wrzesień z m. Lublin" 2020
Lublin [aktualizacja:22-09-2020]
Poland,LU
szybkie
22-09
22-09
IV Runda VI Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:22-09-2020]
Poland,PL
szybkie
23-09
23-09
878 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:30-09-2020]
Poland,MP
szybkie
23-09
30-09
Eliminacje Strefy MP- PK do Finału Mistrzostw Polski Juniorów do lat 9 w 2021 r
Murzasichle [aktualizacja:30-09-2020]
Poland,MP
klasyczne
23-09
30-09
Eliminacje Strefy MP- PK do Finału Mistrzostw Polski Juniorek do lat 9 w 2021 r
Murzasichle [aktualizacja:01-10-2020]
Poland,MP
klasyczne
23-09
30-09
Eliminacje Strefy MP- PK do OOM Chłopców do lat 11 na rok 2021
Murzasichle [aktualizacja:30-09-2020]
Poland,MP
klasyczne
23-09
30-09
Eliminacje Strefy MP- PK do OOM Chłopców do lat 13 na rok 2021
Murzasichle [aktualizacja:30-09-2020]
Poland,MP
klasyczne
23-09
30-09
Eliminacje Strefy MP- PK do OOM Dziewcząt do lat 11 na rok 2021
Murzasichle [aktualizacja:30-09-2020]
Poland,MP
klasyczne
23-09
30-09
Eliminacje Strefy MP- PK do OOM Dziewcząt do lat 13 na rok 2021
Murzasichle [aktualizacja:01-10-2020]
Poland,MP
klasyczneFIDE
23-09
23-09
Jesienne szybkie granie w Hetmanie 1_2020
Warszawa [aktualizacja:25-09-2020]
Poland,MA
klasyczne
23-09
23-09
Szachowa środa nr 14 - 2020r
Tarnów [aktualizacja:23-09-2020]
Poland,MP
blitz
24-09
24-09
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie 12 turniej II edycja III cykl
Chrzanów [aktualizacja:24-09-2020]
Poland,MP
blitz
24-09
26-09
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2020 - C13
Czeladź [aktualizacja:23-09-2020]
Poland,SL
klasyczne
24-09
26-09
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2020 - C15
Czeladź [aktualizacja:23-09-2020]
Poland,SL
klasyczne
24-09
26-09
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2020 - CD18
Czeladź [aktualizacja:23-09-2020]
Poland,SL
klasyczne
24-09
26-09
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2020 - D13
Czeladź [aktualizacja:23-09-2020]
Poland,SL
klasyczne
24-09
26-09
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2020 - D15
Czeladź [aktualizacja:23-09-2020]
Poland,SL
klasyczne
24-09
24-09
Klub P.Z.Szach. (417 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:24-09-2020]
Poland,MA
szybkie
25-09
25-09
"Szachowy wrzesień z m. Lublin" 2020
Lublin [aktualizacja:25-09-2020]
Poland,LU
szybkie
25-09
27-09
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2020 - C09
Czerwionka-Leszczyny [aktualizacja:23-09-2020]
Poland,SL
klasyczne
25-09
27-09
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2020 - C11
Czerwionka-Leszczyny [aktualizacja:23-09-2020]
Poland,SL
klasyczne
25-09
27-09
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2020 - D09
Czerwionka-Leszczyny [aktualizacja:23-09-2020]
Poland,SL
klasyczne
25-09
27-09
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2020 - D11
Czerwionka-Leszczyny [aktualizacja:23-09-2020]
Poland,SL
klasyczne
25-09
25-09
8. runda Grand Prix Białegostoku Lato-Jesień 2020 - rapid
Białystok [aktualizacja:25-09-2020]
Poland,PL
szybkie
25-09
25-09
Eliminacje Strefowe KP-PO grupa dziewcząt do lat 9 - korekta
Gozdawa [aktualizacja:29-09-2020]
Poland,KP
klasyczne
25-09
25-09
Grandprix nr 2
Jaworzno [aktualizacja:25-09-2020]
Poland,SL
blitz
25-09
25-09
Gtrand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr.859
Wadowice [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,MP
blitz
25-09
25-09
II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa A turniej 6
Ełk [aktualizacja:25-09-2020]
Poland,WM
blitz
25-09
25-09
II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa B turniej 6
Ełk [aktualizacja:25-09-2020]
Poland,WM
blitz
25-09
25-09
Lubartowaska Liga Szachowa 2020 VOLTMAX
Lubartów [aktualizacja:25-09-2020]
Poland,LU
szybkie
25-09
25-09
Turniej Piątkowy (1)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:25-09-2020]
Poland,MA
szybkie
25-09
27-09
Turniej Szachowy MIKOSZEWO 2020
Mikoszewo [aktualizacja:28-09-2020]
Poland,PO
klasyczne
25-09
27-09
Wyjazd weekendowy klubu UKS Zawisza Kolbudy
Mikoszewo [aktualizacja:22-09-2020]
Poland,PO
klasyczne
25-09
27-09
Wyjazd weekendowy zawodników UKS Gedanensis Gdańsk
Mikoszewo [aktualizacja:22-09-2020]
Poland,PO
klasyczne
26-09
26-09
"Sobota z KKSz-em" sezon VIII turniej 7 podsumowanie
Kraków [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,MP
blitz
26-09
26-09
1. RUNDA XXVI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2011 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,PL
szybkie
26-09
26-09
Bialska Liga Szachowa turniej V w Terespolu
Terespol [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,LU
szybkie
26-09
26-09
GRAND PRIX Brodnicy o puchar Starosty - turniej nr 4
Zbiczno 150A/k. Brodnicy [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,KP
szybkie
26-09
26-09
II Grand Prix Starogardu Gdańskiego 2020
Starogard Gdański [aktualizacja:28-09-2020]
Poland,PO
szybkie
26-09
26-09
II Turniej Szachowy pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Tarnowo Podgórne- FIDE
Tarnowo Podgórne [aktualizacja:11-07-2020]
Poland,WP
blitz
26-09
26-09
III Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa A turniej 1
Ełk [aktualizacja:02-10-2020]
Poland,WM
blitz
26-09
26-09
IX Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2020 (ODWOŁANY)
Gdynia [aktualizacja:07-09-2020]
Poland,PO
klasyczne
26-09
29-09
Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików LB+DS - Chłopcy
Słubice [aktualizacja:29-09-2020]
Poland,LB
klasyczneFIDE
26-09
26-09
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Błyskawicznych
Spała [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,LD
blitz
26-09
26-09
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Szybkich
Spała [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,LD
szybkie
26-09
26-09
Odwołany - V GRAND PRIX Miasta Katowice -Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 14 - Jesienny
Katowice [aktualizacja:10-09-2020]
Poland,SL
szybkie
26-09
26-09
Otwarty Wojewódzki Turniej Szachowy w ramach 440 rocznicy założenia m. Zamość
Zamość [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,LU
szybkie
26-09
26-09
Otwarty Wojewódzki Turniej Szachowy w ramach 440 rocznicy założenia m. Zamość
Zamość [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,LU
szybkie
26-09
26-09
Otwarty Wojewódzki Turniej Szachowy w ramach 440 rocznicy założenia m. Zamość
Zamość [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,LU
szybkie
26-09
26-09
Pożegnanie lata z HETMANEM
Ostrowiec Świętokrzyski [aktualizacja:28-09-2020]
Poland,SK
szybkie
26-09
27-09
Szachy- Ruch w stronę intelektu GR B
Staniatki [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,MP
klasyczne
26-09
26-09
Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Cambridge Academy - Grupa do lat 14
TORUŃ [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,KP
szybkie
26-09
26-09
Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Cambridge Academy - Grupa do lat 9
TORUŃ [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,KP
szybkie
26-09
26-09
VIII INDYWIDUALNY OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY KSP SIEDLCE GR. B
Siedlce [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,MA
szybkie
26-09
26-09
VIII OTWARTE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA KSP SIEDLCE GR (szkoły średnie i dorośli)
Siedlce [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,MA
szybkie
26-09
26-09
VIII PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2020 - turniej 3 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:09-10-2020]
Poland,SL
szybkie
26-09
26-09
XC Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1 - ODWOŁANY!!!
Warszawa [aktualizacja:04-09-2020]
Poland,MA
szybkie
26-09
27-09
XVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Węgrów 2020
Węgrów [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,MA
szybkie
26-09
26-09
XX Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Łomża 2020 - T1 - D10 + C10
ŁOMŻA - Hala Sportowa przy SP 9 [aktualizacja:28-09-2020]
Poland,PL
szybkie
26-09
26-09
XX Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Łomża 2020 - T2 - D13 + D16
ŁOMŻA - Hala Sportowa przy SP 9 [aktualizacja:29-09-2020]
Poland,PL
szybkie
26-09
26-09
XX Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Łomża 2020 - T3 - C13 + C16
ŁOMŻA Hala Sportowa przy SP9 [aktualizacja:29-09-2020]
Poland,PL
szybkie
26-09
26-09
XXVII Suwalska Liga Szkolna w Szachach I - grupa A - OPEN
Suwałki [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,PL
szybkie
26-09
26-09
XXVII Suwalska Liga Szkolna w Szachach I - grupa B do lat 12 (2009 i mł.)
Suwałki [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,PL
szybkie
26-09
26-09
XXVII Suwalska Liga Szkolna w Szachach I - grupa C do lat 9 (2012 i mł.)
Suwałki [aktualizacja:26-09-2020]
Poland,PL
szybkie
27-09
27-09
1. RUNDA XXVI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - OPEN
Białystok [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,PL
szybkie
27-09
02-10
62 Ogólnopolski Masowy Turniej Szachowy LZS o Złotą Wieżę - Finał Centralny
Kokotek [aktualizacja:03-10-2020]
Poland,SL
drużynowy, klasyczne
27-09
27-09
I Otwarty Turniej Szachów Szybkich w Samsonowie - zgłoszony do FIDE I m. - 150 zł
Samsonów [aktualizacja:28-09-2020]
Poland,SK
szybkie
27-09
27-09
IX Turniej Szachowy o Puchar Kawki (Fide)
Warszawa [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,MA
szybkie
27-09
27-09
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego do lat 7 i 8 w szachach DZIEWCZĘTA
Gdynia [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,PO
szybkie
27-09
27-09
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego do lat 7 w szachach CHŁOPCY
Gdynia [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,PO
szybkie
27-09
27-09
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego do lat 8 w szachach CHŁOPCY
Gdynia [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,PO
szybkie
27-09
27-09
ODWOŁANO - XXX OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego.
Zelów [aktualizacja:09-09-2020]
Poland,LD
blitz
27-09
27-09
Turniej Błyskawiczny Online-Zgłoszenia do godziny 18:25!!!
lichess.org [aktualizacja:07-10-2020]
Poland,MA
blitz
27-09
27-09
Turniej drużynowy o Puchar Dyrektora MOSiR Tuchów
Burzyn [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
27-09
27-09
Turniej Szachowy o Puchar Lata dzieci
Wiśniew [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,MA
blitz
27-09
27-09
VIII PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2020 - turniej 4 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:28-09-2020]
Poland,SL
szybkie
27-09
27-09
XIII Turniej Szachowy o Puchar Lata
Wiśniew [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,MA
szybkie
27-09
27-09
XXVII Suwalska Liga Szkolna w Szachach II - grupa A - OPEN
Suwałki [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,PL
szybkie
27-09
27-09
XXVII Suwalska Liga Szkolna w Szachach II - grupa B do lat 12 (2009 i mł.)
Suwałki [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,PL
szybkie
27-09
27-09
XXVII Suwalska Liga Szkolna w Szachach II - grupa C do lat 9 (2012 i mł.)
Suwałki [aktualizacja:27-09-2020]
Poland,PL
szybkie
28-09
28-09
"Szachowy wrzesień z m. Lublin" 2020
Lublin [aktualizacja:28-09-2020]
Poland,LU
szybkie
28-09
trwający
Jesienne FIDEgranie w Hetmanie 2020_B
Warszawa [aktualizacja:24-11-2020]
Poland,MA
klasyczneFIDE
28-09
28-09
MISTRZOSTWA GMINY STRUMIEŃ - DZECI DO 10 LAT
STRUMIEŃ [aktualizacja:28-09-2020]
Poland,SL
blitz
28-09
28-09
MISTRZOSTWA GMINY STRUMIEŃ - DZIECI POWYŻEJ 10 LAT
STRUMIEŃ [aktualizacja:28-09-2020]
Poland,SL
blitz
28-09
28-09
MISTRZOSTWA GMINY STRUMIEŃ - PRZEDSZKOLAKI
STRUMIEŃ [aktualizacja:28-09-2020]
Poland,SL
blitz
28-09
28-09
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 7. Turniej
Wrocław [aktualizacja:28-09-2020]
Poland,DS
szybkie
29-09
29-09
Aktywny Lublin "Szachowy wrzesień z m. Lublin" 2020
Lublin [aktualizacja:29-09-2020]
Poland,LU
szybkie
29-09
29-09
V Runda VI Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej - Blitz 3+2
Sokółka [aktualizacja:29-09-2020]
Poland,PL
blitz
30-09
30-09
879 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:30-09-2020]
Poland,MP
szybkie
30-09
30-09
Grand Prix SP 7 w Czeladzi
Czeladź [aktualizacja:30-09-2020]
Poland,SL
blitz
30-09
30-09
Jesienne blitza granie w Hetmanie 2_2020
Warszawa [aktualizacja:01-10-2020]
Poland,MA
klasyczne
30-09
04-10
MISTRZOSTWA MAZOWSZA W SZACHACH KLASYCZNYCH 2020
PŁOCK [aktualizacja:04-10-2020]
Poland,MA
klasyczne
30-09
30-09
Szachowa środa w Tarnowie nr 15 - 2020
Tarnów [aktualizacja:30-09-2020]
Poland,MP
blitz

(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)