Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Żebrowski, Rafał | Węgrów | III | 0 | 1600 | 1996-03-10 |
2 | POL | Stefanoff, Zdzisław | Skoczek Siedlce | II+ | 1512 | 1800 | 1959-03-27 |
3 | POL | Soszyński, Paweł | Siedlce | III | 0 | 1600 | 1994-10-05 |
4 | POL | Kokoszczyński, Jan | Polonia W-wa | II | 1597 | 1800 | 2002-02-24 |
5 | POL | Waszczuk, Patrycja | MUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski | II | 1387 | 1387 | 2003-06-17 |
6 | POL | Waszczuk, Mariusz | MUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski | II | 1672 | 1800 | 1975-03-21 |
7 | POL | Zieliński, Maciej | Siedlce | 0 | 1000 | 2004-02-13 | |
8 | POL | Lukasik, Adam | Skoczek Siedlce | II | 1980 | 1800 | 1982-12-24 |
9 | POL | Kobryń, Wiesław | Siedlce | II | 0 | 1800 | 1962-11-22 |
10 | POL | Kobryń, Krystian | Siedlce | III | 0 | 1600 | 1999-06-18 |
11 | POL | Litwiniec, Andrzej | Radzyń Podlaski | I | 0 | 2000 | 1947-11-26 |
12 | POL | Litwiniec, Piotr | Radzyń Podlaski | III | 0 | 1600 | 1976-04-27 |
13 | POL | Litwiniec, Kacper | Radzyń Podlaski | 0 | 1000 | 2006-05-22 | |
14 | POL | Litwiniec, Zbigniew | Radzyń Podlaski | 0 | 1800 | 1950-08-08 | |
15 | POL | Lipiński, Robert | Siedlce | III | 0 | 1600 | 1997-07-26 |
16 | POL | Uściński, Michał | ULKS NIWKA ŁOMAZY | II+ | 1607 | 1800 | 1997-06-02 |
17 | POL | Uściński, Marek | ULKS NIWKA ŁOMAZY | I | 1888 | 2000 | 1959-03-29 |
18 | POL | Dymek, Łukasz | Radzyń Podlaski | k | 2103 | 2103 | 1989-12-27 |
19 | POL | Gajewski, Dariusz | Siedlce | IV | 0 | 1400 | 1972-09-26 |
20 | POL | Gajewski, Marcin | KSPIG Siedlce | 0 | 1000 | 2004-08-15 | |
21 | POL | Gajewska, Marta | SP 11 Siedlce | IV | 0 | 1250 | 2000-05-25 |
22 | POL | Tomaszewicz, Mikołaj | Rozbity Kamień | 0 | 1000 | 2005-02-20 | |
23 | POL | Sikorski, Tomasz | KSz Skoczek Siedlce | II+ | 1705 | 1800 | 1994-02-15 |
24 | POL | Goławski, Hubert | AZS UPH Siedlce | II | 1629 | 1629 | 1993-12-13 |
25 | POL | Turowski, Piotr | Radzyń Podlaski | I+ | 2060 | 2060 | 1989-06-26 |
26 | POL | Duk, Leszek | Radzyń Podlaski | II | 0 | 1800 | 1972-05-23 |
27 | POL | Goławski, Ewaryst | Łuków | IV | 0 | 1400 | 1960-11-13 |
28 | POL | Kożuch, Piotr | Wola Osowińska | IV | 0 | 1400 | 1987-06-28 |
29 | POL | Goławski, Michał | SP Świdry | IV | 0 | 1400 | 2003-12-16 |
30 | POL | Łęcicki, Piotr | Wojcieszków | IV | 0 | 1400 | 1999-11-19 |
31 | POL | Delekta, FILIP | KS TILON GORZOW WLKP | I | 1925 | 1925 | 1998-11-24 |
32 | POL | Delekta, MICHAL | MOKOBODY | V | 0 | 1200 | 2003-10-29 |
33 | POL | Delekta, PIOTR | MOKOBODY | FM | 2240 | 2240 | 1970-04-04 |
34 | POL | Delekta, Piotr junior | MOKOBODY | V | 1200 | 1200 | 2003-10-29 |
35 | POL | Delekta, ANNA | MOKOBODY | I | 1740 | 1740 | 1996-10-16 |
36 | POL | Delekta, JOANNA | KS TILON GORZOW WLKP | II | 0 | 1600 | 2001-04-22 |
37 | POL | Stefanoff, Michał | Siedlce | II | 0 | 1800 | 1987-03-04 |
38 | POL | Sarniak, Krystian | Siedlce | III | 0 | 1600 | 1995-04-27 |
39 | POL | Niewęgłowski, Krzysztof | Radzyń Podlaski | II | 0 | 1800 | 1986-02-16 |
40 | POL | Wisznicki, Andrzej | Radzyń Podlaski | III | 0 | 1600 | 1971-04-24 |
41 | POL | Litwiniec, Paweł | Radzyń Podlaski | 0 | 1000 | 2005-08-19 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.