Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Zaborowska, Maria | MTS | II | 0 | 1600 | 2003-05-13 |
2 | POL | Zaborowski, Maciej | MTS | IV | 0 | 1400 | 2005-04-24 |
3 | POL | Zaborowski, Miłosz | MTS | 0 | 1000 | 2007-04-27 | |
4 | POL | Sitkowski, Kamil | Mińsk Mazowiecki | IV | 0 | 1400 | 2004-07-26 |
5 | POL | Zielinski, Michal | Minsk Maz MTSZ | II+ | 1694 | 1800 | 1952-08-26 |
6 | POL | Chomko, Amadeusz | MTSz Mińsk Mazowiecki | III | 0 | 1600 | 2003-12-03 |
7 | POL | Weber, Igor | MTSz Mińsk Mazowiecki | IV | 0 | 1400 | 2004-08-29 |
8 | POL | Wnuk, Filip | Mińsk Mazowiecki | V | 0 | 1200 | 2000-05-08 |
9 | POL | Kędziorek, Janusz | MTSz Mińsk Mazowiecki | IV | 0 | 1400 | 2003-09-02 |
10 | POL | Kędziorek, Jeremi | MDK Mińsk Mazowiecki | V | 0 | 1200 | 2006-02-23 |
11 | POL | Laszczak, Przemysław | MTSz Mińsk Mazowiecki | II+ | 1579 | 1800 | 2001-03-28 |
12 | POL | Stradczuk, Michał | Przedszkole nr 3 | 0 | 1000 | 2009-01-14 | |
13 | POL | Stradczuk, Wiktoria | Mińsk Mazowiecki | IV | 0 | 1250 | 2003-05-28 |
14 | POL | Abramowski, Arkadiusz | MTSz Mińsk Mazowiecki | II | 1676 | 1800 | 1998-07-05 |
15 | POL | Jachimowicz, Nikodem | MTSz Mińsk Mazowiecki | IV | 0 | 1400 | 2003-10-27 |
16 | POL | Królak, Kacper | SP Jakubów | V | 0 | 1200 | 2003-05-24 |
17 | POL | Izdebska, Gabriela | Kotuń | IV | 0 | 1250 | 2002-01-15 |
18 | POL | Izdebska, Emilia | Kotuń | V | 0 | 1100 | 2005-10-12 |
19 | POL | Izdebski, Andrzej | Kotuń | IV | 0 | 1400 | 1972-11-23 |
20 | POL | Wesołowski, Maksym | Mińsk Mazowiecki | IV | 0 | 1400 | 2006-08-04 |
21 | POL | Dziedzic, Tomasz | Mińsk Mazowiecki | 0 | 1000 | 2008-03-06 | |
22 | POL | Czapski, Jan | MDK Mińsk Mazowiecki | 0 | 1000 | 2006-02-01 | |
23 | POL | Miąskiewicz, Emilia | SP Dobre | 0 | 1000 | 2004-03-23 | |
24 | POL | Dróżdż, Jakub | MTSz Mińsk Mazowiecki | II | 1400 | 1800 | 2000-08-06 |
25 | POL | Orzełowski, Piotr | SP Ruchna | V | 0 | 1200 | 2003-05-04 |
26 | POL | Orzełowski, Tomasz | SP Ruchna | 0 | 1000 | 2007-05-22 | |
27 | POL | Müller, Mateusz | MTSz Mińsk Mazowiecki | IV | 0 | 1400 | 2002-10-16 |
28 | POL | Koseska, Kamila | MTSZ Mińsk Mazowiecki | II | 1239 | 1600 | 1999-06-09 |
29 | POL | Koseski, Damian | MTSZ Mińsk Mazowiecki | II | 1603 | 1800 | 1999-06-09 |
30 | POL | KUCHTA, Mateusz | Mińsk Mazowiecki | V | 0 | 1294 | 2006-05-26 |
31 | POL | Dziugieł, Kacper | Gimnazuj im.rodziny Sażyńskich | IV | 0 | 1400 | 1999-06-09 |
32 | POL | Piotrowicz, Jakub | UKS Szachylice | II | 1391 | 1391 | 2001-03-29 |
33 | POL | Ślązak, Jakub | Mińsk Mazowiecki | IV | 0 | 1400 | 2002-08-14 |
34 | POL | Wierzbowicz, Kacper | Mińsk Mazowiecki | 0 | 1000 | 2005-12-28 | |
35 | POL | Wierzbowicz, Ola | MDK | IV | 0 | 1400 | 2003-5-08 |
36 | POL | Wierzbowicz, Janek | Mtsz | III | 0 | 1600 | 1999-11-12 |
37 | POL | Wieczorek, Jakub | SP Jakubów | 0 | 1000 | 2004-03-22 | |
38 | POL | Piszczek, Emilian | SALEZJAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA | IV | 0 | 1400 | 2004-01-05 |
39 | POL | Rybałtowski, Artur | Mińsk Mazowiecki | V | 0 | 1200 | 2006-01-11 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.