Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Duda, Henryk | PTC Pabianice | III | 1346 | 1600 | 1937-12-04 |
2 | POL | Duda, Jakub | PTC Pabianice | III | 0 | 1600 | 2001-07-30 |
3 | POL | Duda, Jan | PTC Pabianice | III | 0 | 1600 | 2001-07-30 |
4 | POL | Wolniaczyk, Bartosz | UKS Piątka Wieluń | II | 1591 | 1800 | 1997-07-16 |
5 | POL | Guzik, Natalia | UKS Piątka Wieluń | I | 1508 | 1800 | 2001-06-05 |
6 | POL | Świątek, Kamil | UKS Piątka Wieluń | III | 0 | 1600 | 2003-06-14 |
7 | POL | Makielak, Hubert | UKS Piątka Wieluń | II | 1530 | 1800 | 1996-04-20 |
8 | POL | Makielak, Dawid | UKS Piątka Wieluń | III | 0 | 1600 | 2002-12-05 |
9 | POL | Bakalarczyk, Zuzanna | UKS Piątka Wieluń | II | 1251 | 1600 | 2001-06-04 |
10 | POL | Bakalarczyk, Jakub | UKS Piątka Wieluń | II | 1449 | 1800 | 2000-02-15 |
11 | POL | Kędzia, Natalia | UKS Piątka Wieluń | II | 0 | 1600 | 2002-04-11 |
12 | POL | Jajczak, Katarzyna | UKS Piątka Wieluń | II | 0 | 1600 | 2002-05-27 |
13 | POL | Szefer, Antoni | Pątnów | II | 0 | 1800 | 1947-01-30 |
14 | POL | Włodarczyk, Henryk | SDK Wieluń | III | 0 | 1600 | 1946-03-29 |
15 | POL | Jaskulski, Włodzimierz | SDK Wieluń | III | 0 | 1600 | 1940-06-22 |
16 | POL | Błaszczak, Karol | SDK Wieluń | II+ | 0 | 1800 | 1987-02-10 |
17 | POL | Hałubiec, Piotr | SDK Wieluń | II+ | 0 | 1800 | 1987-10-14 |
18 | POL | Spadliński, Eugeniusz | SDK Wieluń | III | 0 | 1600 | 1953-08-26 |
19 | POL | Żuchowski, Franciszek | SDK Wieluń | II | 0 | 1800 | 2000-09-07 |
20 | POL | Sitek, Marcin | GOKiS Mokrsko | III | 0 | 1600 | 1994-05-23 |
21 | POL | Kostecka, Marika | Lech WSUS Poznan | II | 1392 | 1392 | 2001-03-31 |
22 | POL | Kostecki, Samuel | Lech WSUS Poznan | II | 1499 | 1800 | 1993-11-26 |
23 | POL | Kiczka, Krzysztof | Tarczyn | IV | 0 | 1400 | 1986-01-17 |
24 | POL | Miazek, Andrzej | Łódź | III | 0 | 1600 | 1972-08-12 |
25 | POL | Miazek, Maksym | ŁKS Szach-Centrum Łódź | III | 0 | 1600 | 2002-05-01 |
26 | POL | Berezowski, Marian | LKS Goniec Kluczbork | II | 0 | 1800 | 1947-08-23 |
27 | POL | Merci, Andrzej | LKS Goniec Kluczbork | II | 1719 | 1800 | 1972-12-12 |
28 | POL | Kisiel, Gerhard | LZS Ssz Pat Ligota Dolna | I | 0 | 2000 | 1936-02-02 |
29 | POL | Smolorz, Zygmunt | Byczyna | II | 0 | 1800 | 1956-06-08 |
30 | POL | Zabłocka, Marta | ŁKS Szach-Centrum Łódź | II+ | 0 | 1600 | 2004-02-16 |
31 | POL | Zabłocki, Igor | ŁKS Szach-Centrum Łódź | III | 0 | 1600 | 2002-01-30 |
32 | POL | Nowakowski, Jan | OKSz Społem Opole | I | 1691 | 1691 | 1944-10-23 |
33 | POL | Miś, Adrian | UKS Piątka Wieluń | III | 1269 | 1269 | 1998-01-07 |
34 | POL | Jasiński, Jan | UKS Piątka Wieluń | III | 0 | 1600 | 2001-01-30 |
35 | POL | Wieczorek, Michał | UKS Piątka Wieluń | II | 1388 | 1800 | 2000-05-28 |
36 | POL | Horoszczak, Adam | UKS Jedynka Bełchatów | II | 0 | 1800 | 2005-01-02 |
37 | POL | Woźniak, Andrzej | Wieruszów | II | 0 | 1800 | 1958-08-29 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.