Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Czapla, Andrzej | Skoczek Siedlce | I | 2113 | 2000 | 1977-08-30 |
2 | POL | Kożuch, Piotr | SSz Szachpol Łuków | II | 1426 | 1800 | 1987-06-28 |
3 | POL | Stefanoff, Zdzisław | Skoczek Siedlce | II+ | 1500 | 1900 | 1959-03-27 |
4 | POL | Waszczuk, Patrycja | TS Wisła Kraków | I | 1468 | 1800 | 2003-06-17 |
5 | POL | Waszczuk, Mariusz | MUKS Gambit Międztrzec Podlaski | II | 1715 | 1800 | 1975-03-21 |
6 | POL | Majczyna, Patrycja | MUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski | II | 0 | 1600 | 2005-03-09 |
7 | POL | Szyszko, Aleksandra | MUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski | II | 0 | 1600 | 2005-03-15 |
8 | POL | Goławski, Hubert | KU AZS UPH Siedlce | II | 1645 | 1645 | 1993-12-13 |
9 | POL | Litwiniec, Kacper | Radzyń Podlaski | V | 0 | 1200 | 2006-05-22 |
10 | POL | Litwiniec, Piotr | Radzyń Podlaski | III | 0 | 1600 | 1976-04-27 |
11 | POL | Litwiniec, Andrzej | Radzyń Podlaski | I | 0 | 2000 | 1947-11-26 |
12 | POL | Litwiniec, Zbigniew | Radzyń Podlaski | II | 0 | 1800 | 1950-08-08 |
13 | POL | Topyłło, Bogusław | Radzyń Podlaski | V | 0 | 1200 | 1948-03-01 |
14 | POL | Wawer, Mateusz | Łuków | V | 0 | 1200 | 2005-09-23 |
15 | POL | Borowik, Wojciech | MDK pod Akacją Lublin / SP 32 | IV | 0 | 1400 | 2008-09-30 |
16 | POL | Borowik, Karol | MDK pod Akacją Lublin / SP 32 | IV | 0 | 1400 | 2007-05-15 |
17 | POL | Borowik, Monika | MDK pod Akacją Lublin | 0 | 1000 | 2010-07-02 | |
18 | POL | Giers, Rafał | PUKS Fides Węgrów | II | 1078 | 1800 | 1996-03-10 |
19 | POL | Uściński, Michał | ULKS NIWKA ŁOMAZY | I | 1764 | 1764 | 1997-06-02 |
20 | POL | Uściński, Marek | ULKS NIWKA ŁOMAZY | I | 1835 | 1835 | 1959-03-29 |
21 | POL | Izdebska, Emilia | Kotuń | III | 0 | 1400 | 2005-10-12 |
22 | POL | Izdebska, Gabriela | Kotuń | II | 1220 | 1600 | 2002-01-15 |
23 | POL | Izdebski, Andrzej | Kotuń | IV | 0 | 1400 | 1972-11-23 |
24 | POL | Słomka, Przemysław | SSz Szachpol Łuków | II | 0 | 1800 | 1985-03-14 |
25 | POL | Niewęgłowski, Krzysztof | MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski | II | 1698 | 1800 | 1986-02-16 |
26 | POL | Węgrzyniak, Paweł | MUKS Gambit w Międzyrzecu Podlaskim | I | 1460 | 1460 | 2002-02-23 |
27 | POL | Wisznicki, Andrzej | Radzyń Podlaski | III | 0 | 1600 | 1971-04-24 |
28 | POL | Litwiniec, Anna | Radzyń Podlaski | III | 0 | 1400 | 1981-08-26 |
29 | POL | Dębowski, Bartłomiej | Radzyń Podlaski | III | 0 | 1600 | 1977-12-10 |
30 | POL | Borkowska, Monika | Rówce | 0 | 1000 | 2002-06-26 | |
31 | POL | Sikorski, Tomasz | Skoczek Siedlce | I | 1732 | 1732 | 1994-02-15 |
32 | POL | Turowski, Piotr | Radzyń Podlaski | I+ | 2060 | 2060 | 1989-06-26 |
33 | POL | Krasuski, Paweł | Radzyń Podlaski | II+ | 1817 | 1817 | 1990-06-09 |
34 | POL | Litwiniec, Grzegorz | Radzyń Podlaski | II | 0 | 1800 | 1972-11-02 |
35 | POL | Gajewski, Dariusz | Siedlce | IV | 0 | 1400 | 1972-09-26 |
36 | POL | Gajewski, Marcin | KSPIG Siedlce | V | 0 | 1200 | 2004-08-15 |
37 | POL | Gajewska, Marta | KSPIG Siedlce | III | 0 | 1400 | 2000-05-25 |
38 | POL | Goławski, Mariusz | Łuków | II | 1261 | 1800 | 1999-11-22 |
39 | POL | Goławski, Ewaryst | Łuków | III | 0 | 1600 | 1960-11-13 |
40 | POL | Łęcicki, Piotr | Wojcieszków | III | 0 | 1600 | 1999-11-19 |
41 | POL | Soszyński, Paweł | Siedlce | III | 0 | 1600 | 1994-10-05 |
42 | POL | Goławski, Michał | ZS Świdry | III | 0 | 1600 | 2003-12-16 |
43 | POL | Niedziółka, karolina | siedlce | IV | 0 | 1250 | 2001-02-16 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.