Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Armuła, Karol | KKSz Kraków | II | 1260 | 1800 | 2005-03-12 |
2 | POL | Pawlak, Emilia | KKSz Kraków | II | 0 | 1600 | 2004-03-16 |
3 | POL | Meers, Hubert | UKS przy SP 8 Chrzanów | II | 1199 | 1199 | 2007-06-01 |
4 | POL | Budkiewicz, Magdalena | UKS Goniec Staniątki | I | 1536 | 1800 | 2003-03-30 |
5 | POL | Wrona, Florian | MKS MOS Wieliczka | II+ | 0 | 1900 | 2004-07-17 |
6 | POL | Zabłocka, Katarzyna | UKS GONIEC Staniątki | II | 0 | 1600 | 2005-05-14 |
7 | POL | Śmietana, Jakub | UKS GONIEC Staniątki | II | 0 | 1800 | 2004-09-03 |
8 | POL | Druzgała, Grzegorz | UKS GONIEC Staniątki | III | 0 | 1600 | 2005-02-13 |
9 | POL | Klima, Julia | UKS GONIEC Staniątki | III | 0 | 1400 | 2005-07-03 |
10 | POL | Lemański, Wiktor | UKS GONIEC Staniątki | IV | 0 | 1400 | 2006-01-24 |
11 | POL | KORCYL, PATRYK | KRAKOWSKI KLUB SZACHISTÓW | II | 0 | 1800 | 2002-05-09 |
12 | POL | Adam, Juszczak | Cikowice - ZSG w Stanisławicach | IV | 0 | 1400 | 2003-10-29 |
13 | POL | Owoc, Jakub | TS WISŁA KRAKÓW | III | 1152 | 1152 | 2004-10-24 |
14 | POL | Dziewoński, Dariusz | MLKSz Myślenice | II | 0 | 1800 | 2007-03-09 |
15 | POL | Nieuważny, Adam | KKSz Kraków | III | 0 | 1600 | 2004-11-10 |
16 | POL | Paździerz, Piotr | Lukks Miedziana Góra | II | 1381 | 1800 | 2006-02-09 |
17 | POL | Blacha, Patryk | KKSz Kraków | IV | 0 | 1400 | 2004-07-21 |
18 | POL | Wnęk, Filip | UKS Goniec Staniątki | III | 0 | 1600 | 2006-06-25 |
19 | POL | Cichoń, Jakub | MKS KSOS Kraków | III | 0 | 1600 | 2003-03-15 |
20 | POL | Szlósarczyk, Hubert | MKS MOS Wieliczka | III | 0 | 1600 | 2005-09-28 |
21 | POL | Klimczak, Oliwier | MKS MOS Wieliczka | II | 1149 | 1800 | 2005-08-06 |
22 | POL | Woroń, Szymon | MKS MOS Wieliczka | IV | 0 | 1400 | 2005-02-21 |
23 | POL | Zawadzka, Julita | UKS Goniec Staniątki | III | 0 | 1400 | 2004-05-14 |
24 | POL | Śledź, Wiktoria | UKS Goniec Staniątki | IV | 0 | 1250 | 2003-11-13 |
25 | POL | Zabrzańska, Weronika | Hetman Koronny Trzebinia | I | 1376 | 1376 | 2006-07-28 |
26 | POL | Mróz, Nikola | UKS VICTORIA Łowczów | III | 0 | 1400 | 2002-10-13 |
27 | POL | Lisak, Dawid | UKS VICTORIA Łowczów | IV | 0 | 1400 | 2002-06-08 |
28 | POL | Olechny, Alicja | UKS VICTORIA Łowczów | V | 0 | 1100 | 2005-02-11 |
29 | POL | Bałut, Tomasz | UKS VICTORIA Łowczów | IV | 0 | 1400 | 2005-06-20 |
30 | POL | Szarota, Jakub | Sandecja Nowy Sącz | II | 0 | 1800 | 2003-04-26 |
31 | POL | Misiewicz, Agnieszka | UKS GONIEC Staniątki | II | 0 | 1600 | 2003-04-22 |
32 | POL | Torój, Jeremi | UKS GONIEC Staniątki | V | 0 | 1200 | 2003-03-04 |
33 | POL | Tańcula, Gabriela | UKS Goniec Staniątki | IV | 0 | 1250 | 2005-07-07 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.