Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Marcin, Muller | Jelenia Góra | II | 1565 | 1565 | 1970-11-11 |
2 | POL | Mikołajewicz, Eryk | MOK Budoprojekt Głogów | III | 0 | 1600 | 1999-12-10 |
3 | POL | Zahorski, Bartosz | MOK Budoprojekt Głogów | III | 0 | 1600 | 2001-03-18 |
4 | POL | Mazurkiewicz, Wojciech | Warszawa | II | 1484 | 1800 | 1954-01-31 |
5 | UKR | Korman, Roman | Stryj | II+ | 1812 | 1900 | 1984-02-02 |
6 | POL | Szymański, Paweł | Warszawa | II | 1466 | 1466 | 1976-12-07 |
7 | POL | Stefanoff, Zdzisław | Skoczek Siedlce | II+ | 1500 | 1900 | 1959-03-27 |
8 | POL | Olej, Dariusz | MCKiS Jaworzno | II | 1000 | 1800 | 1967-00-00 |
9 | POL | Bzowski, Grzegorz | Sosnowiec | II+ | 1633 | 1633 | 1980-00-00 |
10 | POL | Pluta, Natalia | MCKiS Jaworzno | I | 1494 | 1494 | 1999-07-09 |
11 | POL | Mazur, Wojciech | KU AZS UMCS Lublin | I | 1893 | 2000 | 1990-06-22 |
12 | POL | Skawiński, Szymon | KLIM UKSz Gambit Starachowice | II | 1205 | 1800 | 2004-02-23 |
13 | POL | Siwoń, Zbigniew | Klub Szachowy Start Elbląg | I | 1785 | 1785 | 1980-12-10 |
14 | POL | Rychlik, Bogdan | Węgrów | I+ | 1759 | 2100 | 1940-03-01 |
15 | POL | Cieślak, Patrycjusz | MKSz Rybnik | II | 1734 | 1734 | 1997-02-21 |
16 | POL | Kulpa, Zuzanna | KSz HETMAN Katowice | I | 1589 | 1800 | 2002-07-11 |
17 | POL | Pytel, Maciek | MUKS Stoczek 45 | I | 1720 | 2000 | 2002-04-28 |
18 | POL | Pytel, Przemysław | MUKS Stoczek 45 | I | 1734 | 1734 | 1999-12-25 |
19 | POL | Marciniszyn, Maciej | MKSz Rybnik | II | 1413 | 1800 | 2003-08-02 |
20 | POL | Wołągiewicz, Kinga | KSz. Javena Hańcza Suwałki | I | 1267 | 1800 | 2003-08-14 |
21 | POL | Jaszczuk, Hubert | MUKS Stoczek 45 Białystok | II | 1420 | 1800 | 2004-07-27 |
22 | POL | Szewczyk, Malwina | MUKS ŁASz. Leonardo Łomża | II | 1216 | 1600 | 2004-09-29 |
23 | POL | Kamiński, Maciej | MUKS 45 Stoczek Białystok | I | 1638 | 1638 | 2001-04-03 |
24 | CSK | Grabarczyk, Sylwester Piotr | SSz Pocztowiec Bydgoszcz | I | 1725 | 2000 | 1980-05-19 |
25 | POL | Korolewicz, Paweł | KSz Polonia Wrocław | II | 1377 | 1800 | 2001-02-22 |
26 | POL | Ciechoński, Piotr | Gambit Starachowice | I | 1758 | 2000 | 1965-06-11 |
27 | POL | Szulc, Patrycja | KSz Polonia Wrocław | I | 1491 | 1491 | 2001-04-21 |
28 | POL | Ostalska, Natalia | ŁKS \\"Szach-Centrum\\" Łódź | I | 1598 | 1800 | 1996-03-28 |
29 | POL | GONSIOR, Paweł | ChTS Chorzów | III | 0 | 1600 | 2003-07-26 |
30 | POL | GONSIOR, Zbigniew | Piekary Śląskie | III | 0 | 1600 | 1975-07-14 |
31 | POL | Bochniak, Jakub | Sławoborze | III | 0 | 1598 | 1979-08-13 |
32 | POL | Komarow, Dmitrij | skks Przemyśl | III | 1274 | 1274 | 2000-01-27 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.