Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Paszkowski, Krystian | MUKS Stoczek 45 Białystok | III | 0 | 1600 | 2007-10-24 |
2 | POL | Guzik, Tomasz | MCKiS Jaworzno | II | 1166 | 1166 | 2002-04-14 |
3 | POL | Filipek, Jakub | MCKiS Jaworzno | IV | 1992 | 1992 | 2003-00-00 |
4 | POL | Bugaj, Hanna | KSz Zefir Boguszowice | II+ | 1351 | 1351 | 2005-10-19 |
5 | POL | Pudełko, Magdalena | TS Wisła Kraków | II+ | 1124 | 1700 | 2007-11-17 |
6 | POL | Arciszewska, Zuzanna | MUKS Stoczek 45 Białystok | II+ | 1144 | 1700 | 2006-10-12 |
7 | POL | Karolczuk, Iwo | MUKS Stoczek 45 Białystok | II | 1342 | 1800 | 2007-10-24 |
8 | POL | Szydło, Michał | MUKS Stoczek 45 Białystok | II+ | 1362 | 1900 | 2005-07-31 |
9 | POL | Rutkowski, Antoni | Aktywni Jemielno | II | 1500 | 1800 | 1949-12-04 |
10 | POL | BAZYLEWICZ, ZYGMUNT | Aktywni Jemielno | II | 1300 | 1300 | 1949-12-04 |
11 | POL | Herwy, Jakub | AKS Mikołów | II | 1141 | 1141 | 2007-01-30 |
12 | POL | Kozik, Maksymilian | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 1000 | 2008-05-09 | |
13 | POL | Duda, Leon | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | III | 0 | 1600 | 2008-02-14 |
14 | POL | Morozewicz, Bartosz | MDK BIALYSTOK | III | 0 | 1600 | 2006-03-18 |
15 | POL | Myrmus, Mateusz | Stowarzyszenie Szachowe Olimpia Goleszów | II | 1190 | 1190 | 2006-07-27 |
16 | POL | Myrmus, Karolina | Stowarzyszenie Szachowe Olimpia Goleszów | III | 0 | 1400 | 2008-07-18 |
17 | POL | Walczak, Marcin | UKS 21 Podlesie | II | 0 | 1800 | 2006-09-19 |
18 | POL | Ciszewski, Krzysztof | MUKS Stoczek 45 Białystok | II | 1225 | 1225 | 2006-12-18 |
19 | POL | Oborska, Magda | KSz HETMAN Katowice | II | 1272 | 1600 | 2007-04-06 |
20 | POL | Martyniak, Miłosz | UKS Pałac Młodzieży Katowice | II | 1134 | 1134 | 2006-04-24 |
21 | POL | Wdowiak, Szymon | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin | IV | 0 | 1400 | 2008-11-05 |
22 | POL | Kepiński, Szymon | MCKiS Jaworzno | IV | 0 | 1400 | 2005-00-00 |
23 | POL | Krzystoń, Katarzyna | ŻKSz Żary | III | 0 | 1400 | 2007-09-24 |
24 | POL | Mytnik, Kinga | TMS Roszada Gliwice | II+ | 1217 | 1700 | 2004-11-23 |
25 | POL | Borkowy, Małgorzata | TMS Roszada Gliwice | II | 1098 | 1600 | 2003-07-14 |
26 | POL | Skipiała, Wiktor | TMS Roszada Gliwice | III | 1082 | 1600 | 2005-11-01 |
27 | POL | Czerwińska, Oliwia | UKS Baszta Wodzisław Śląski | II+ | 0 | 1600 | 2005-05-19 |
28 | POL | Tim, Anna | UKS Palac Mlodziezy Katowice | II | 1106 | 1600 | 2006-11-13 |
29 | POL | Wojtas, Julia | LKS Strażak Zabrzeg | I | 0 | 1800 | 2004-01-18 |
30 | POL | Goszyk, Bartosz | MUKS SZS Cieszyn | III | 1126 | 1126 | 2006-07-20 |
31 | POL | Pisarek, Jan | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | II | 1138 | 1800 | 2006-06-10 |
32 | POL | Distel, Paweł | LKS Strażak Zabrzeg | II | 0 | 1800 | 2003-05-05 |
33 | POL | Oleksy, Krzysztof | MKSZ Rybnik | I | 1559 | 1559 | 2005-01-05 |
34 | POL | Maliszewski, Marcin | KSz Polonia Warszawa | III | 0 | 1600 | 2005-09-10 |
35 | POL | Maliszewski, Michał | KSz Polonia Warszawa | II | 0 | 1800 | 2002-03-21 |
36 | POL | Posłuszny, Tomasz | MKSz Rybnik | II | 1555 | 1800 | 2002-09-05 |
37 | BLR | Stsepkina, Yauheniya | Svetlagorsk | I | 1588 | 1588 | 2003-05-21 |
38 | POL | Panek, Bartosz | UKS Ognisko Rydułtowy | II+ | 1521 | 1900 | 2004-06-20 |
39 | POL | Stanik, Szymon | AKS Mikołów | III | 1009 | 1600 | 2008-02-28 |
40 | POL | Lichorad, Mateusz | SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry | II | 1569 | 1800 | 2004-04-23 |
41 | POL | Króliczek, Gabriela | MKSz Rybnik | I | 1362 | 1800 | 2004-09-11 |
42 | POL | Cieślak, Jessica | MKSz Rybnik | II | 1223 | 1223 | 2005-09-05 |
43 | POL | Matla, Denis | RKS Mat Ruda Śląska | II | 1371 | 1800 | 2002-11-11 |
44 | POL | Garbowska, Maja | MUKS Stoczek 45 Białystok | II | 1228 | 1600 | 2006-08-17 |
45 | POL | Krzysztyńska, Maria | KKSZ Urania Krosno | IV | 0 | 1250 | 2007-05-13 |
46 | POL | Grochol, Kamil | MKSZ Rybnik | II+ | 1468 | 1468 | 2003-02-09 |
47 | POL | Reszka, Barbara | Skierniewice | III | 0 | 1400 | 2007-06-28 |
48 | POL | Reszka, Zofia | Skierniewice | II+ | 1103 | 1103 | 2005-11-16 |
49 | POL | Jaszczuk, Miłosz | MUKS Stoczek 45 Białystok | II | 1200 | 1200 | 2005-10-05 |
50 | POL | Jaszczuk, Hubert | MUKS Stoczek 45 Białystok | II+ | 1528 | 1900 | 2004-07-27 |
51 | POL | Zoch, Tomasz | Bielsk Podlaski | I | 1786 | 2000 | 1970-06-19 |
52 | POL | Bochniak, Jakub | Sławoborze | III | 1358 | 1358 | 1979-08-13 |
53 | POL | Łabędzki, Kamil | UKS Szach Gryfice | III | 1128 | 1128 | 2007-02-25 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.