Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Wdowiak, Szymon | AKSz Hetman Politechnika Koszalińska | IV | 0 | 1400 | 2008-11-05 |
2 | POL | Wolny, Maksymilian | KSz Gryf Szczecin | III | 0 | 1600 | 2006-04-23 |
3 | POL | Zeissel, Andrzej | KSz Gryf Szczecin | III | 0 | 1600 | 2006-07-19 |
4 | POL | Hury, Tymoteusz | KSz Gryf Szczecin | IV | 0 | 1400 | 2006-05-10 |
5 | POL | Hermanowicz, Jakub | UKSz SKOCZEK Choszczno | V | 0 | 1200 | 2008-11-25 |
6 | POL | Hertel, Hubert | UKSz SKOCZEK Choszczno | IV | 0 | 1400 | 2006-11-16 |
7 | POL | Burzyński, Oskar | UKSz SKOCZEK Choszczno | V | 0 | 1200 | 2006-02-18 |
8 | POL | Panuś, Michał | Pałac Młodzieży,SP 10 Koszalin | IV | 0 | 1400 | 2008-11-03 |
9 | POL | Dziechciarewicz, Maciej | UKSz Skoczek Choszczno | IV | 0 | 1400 | 2006-01-06 |
10 | POL | Kalita, Kamil | UKSz Skoczek Choszczno | IV | 0 | 1400 | 2006-09-23 |
11 | POL | Drożdżyński, Dominik | UKSz Skoczek Choszczno | V | 0 | 1200 | 2006-12-16 |
12 | POL | Banach, Łukasz | SP3 Choszczno | IV | 0 | 1400 | 2006-03-14 |
13 | POL | Tomczyk, Szymon | SP3 Choszczno | V | 0 | 1200 | 2006-05-17 |
14 | POL | Kliś, Tomasz | SP3 Choszczno | V | 0 | 1200 | 2006-07-03 |
15 | POL | Kliś, Filip | SP3 Choszczno | FM | 0 | 1000 | 2007-08-31 |
16 | POL | Kowalik, Wojciech | SP3 Choszczno | V | 0 | 1200 | 2009-08-12 |
17 | POL | Szewczyk, Jeremi | SP3 Choszczno | FM | 0 | 1000 | 2008-03-06 |
18 | POL | Szatkowski, Bartosz | SP3 Choszczno | FM | 0 | 1000 | 2009-02-27 |
19 | POL | Kaczkan, Krystian | SP3 Choszczno | FM | 0 | 1000 | 2006-03-30 |
20 | POL | Łabędzki, Kamil | UKS Szach Gryfice | III | 1065 | 1065 | 2007-02-25 |
21 | POL | Komperda, Jan | Caissa Połczyn-Zdrój | V | 0 | 1200 | 2007-06-08 |
22 | POL | Mróz, Dominik | KSZ Gryf Szczecin | V | 0 | 1200 | 2009-01-16 |
23 | POL | Chudyk, Jakub | GKSz Solny Grzybowo | IV | 0 | 1400 | 2009-02-18 |
24 | POL | Łabędzki, Kuba | UKS Szach Gryfice | V | 0 | 1200 | 2011-01-04 |
25 | POL | Kopacz, Marcel | UKS Szach Gryfice | 0 | 1000 | 2006-12-19 | |
26 | POL | Merecki, Antoni | Pałac Młodzieży Koszalin | IV | 0 | 1400 | 2008-06-06 |
27 | POL | Lampa, Szymon | UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg | IV | 0 | 1400 | 2006-06-30 |
28 | POL | Kuczuński, Michał | UKS REFLEKS Gościno | II | 0 | 1800 | 2006-09-02 |
29 | POL | Drzewiecki, Milosz | UKS REFLEKS Gościno | III | 0 | 1600 | 2006-09-19 |
30 | POL | Małaczek, Franciszek | Hetman Koszalin | IV | 1400 | 1400 | 2006-06-21 |
31 | POL | Szydłowski, Mikołaj | GKSz Solny Grzybowo | III | 0 | 1600 | 2007-09-28 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.