Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2017/18

województwo mazowieckie 2017-12-03/2018-03-04
90' + 30'' na ruch
Krzysztof Parol

2017-12-06 21:17


Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2017/18


Informacje

Regulamin

Komunikat organizacyjny

Protokół meczowy (.pdf, .doc).

 Terminarz 

Polo
Termin Runda gospodarz mecze gospodarz mecze gospodarz mecze
I - 3.12 I - 10:00 Roszada Roszada-LauraHetman Wwa Entropia-Hetman Wwa

Polonia STW-Zieloni
Polonia-Skoczek S.
II - 14:30   Hetman Wwa-AS Skoczek S.-STW
Zieloni-Polonia
II - 7.01 III - 10:00 Skoczek S. Skoczek S.-Zieloni Hetman Wwa Hetman Wwa-STW

Entropia Roszada-Entropia
Laura-AS
IV - 14:30   Polonia-Hetman Wwa

AS-Roszada
Entropia-Laura
III - 4.02 V - 10:00 AS AS-Entropia Laura STW-Roszada
Polonia-Laura
Hetman Wwa Zieloni-Hetman Wwa

VI - 14:30   Laura-STW
Roszada-Polonia
Hetman Wwa-Skoczek S.
IV - 18.02 VII - 10:00     Laura Roszada-Zieloni
Laura-Skoczek S.
Entropia Entropia-STW
AS-Polonia
VIII - 14:30   Skoczek S.-Roszada
Zieloni-Laura
Polonia-Entropia
STW-AS
V - 4.03 IX - 10:00 Wspólny zjazd   Wspólny zjazd Zieloni-Entropia
Skoczek S.-AS
Wspólny zjazd Hetman Wwa-Roszada

X - 14:30 STW-Polonia AS-Zieloni
Entropia-Skoczek S.
Laura-Hetman Wwa

 

 Drużyny

Drużyna Kierownik Kapitan Sala gry Uwagi
Entropia Maciej Pac
660 406 002
mpac()vp.pl
Agata Trybuła  ul. Koszykowa 75 Warszawa W
Skoczek S. Zdzisław Stefanoff
515 289 533
Zdzislawstefanoff()interia.pl
Sławomir Kurpiewski
668 212 576
slawkurp()uph.edu.pl
SP 6
Sienkiewicza 49
Siedlce
 
Hetman Wwa Krzysztof Sacharewicz
664260650
krzysztofsacharewicz()gmail.com
Krzysztof Sacharewicz Al. Niepodległości 141
sala 607A
Warszawa
 
STW Jakub Pająk
725 270 362
kubapajak()o2.pl
Paweł Maj
661 788 545
pokerwne()gmail.com
z-ca Jacek Szwaj
888 526 062
jacek.szwaj()gmail.com
n/d  
Polonia Cezary Kaczmarski
880 000 780
dor2004()poczta.onet.pl
Cezary Kaczmarski klub MKS Polonia Warszawa Konwiktorska 6 (wejście od ul. Bonifraterskiej)   
Zieloni Robert Krasiewicz
501 353 085
robert.krasiewicz()gmail.com 
Sebastian Sentowski
503 914 686
z-ca Michał Markiewicz
668 817 101
ul. Brzozy-Brzeziny 25A
Zielonka
 
Roszada Marek NIedźwiecki
507 434 079
marek_niedzwiecki()op.pl
Marek NIedźwiecki
z-ca Konrad Skorża
792 050 772
konrad.skorza()interia.pl
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20
ul. Malenicka 29
Radom
 
AS Zbigniew Klein
698 280 003
zibi581()vp.pl
Mirosław Gawroński
536 432 063
mfgawronski()gmail.com
z-ca Kamil  Borkowski
506 637 725
agnieszka9966()interia.pl
Sienkiewicza 32
Płock
 
Laura Victoriano Sanz Losada
513 086 990
victorsanz()yahoo.com
Marek Redzisz
602 198 153
Marekredzisz()poczta.Onet.pl
Chylice, Dworka 2
SP im.Ks. Jana Twardowskiego
W

 

W - brak wpisowego
S - brak składu

 

 

 


2017-12-03
2018-03-04
województwo mazowieckie
90' + 30'' na ruch
Krzysztof Parol
Mazowiecki Związek Szachowy
2
10


2017-12-03
2017-12-0310:00
2017-12-0314:30
2018-01-0710:00
2018-01-0714:30
2018-02-0410:00
2018-02-0414:30
2018-02-1810:00
2018-02-1814:30
2018-03-0410:00
2018-03-0414:30


9
1890
132
1
124
28


HGMGMWGMIMWIMFMWFMCMWCM












1
2
1
mk++k+kI++I+I
1
143111
2
5157521
II+IIIIIIVVbk
331


122534
1

ChessArbiter Pro 2016 (v.6.05) © A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Krzysztof Parol
'