Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Pepliński, Wiesław | Gniew | II | 1842 | 1800 | 1976-11-17 |
2 | POL | Wysocki, Ryszard | gniew | II | 1440 | 1800 | 1957-04-02 |
3 | POL | Kirszenstein, Adam | gniew | I | 1918 | 2000 | 1973-10-09 |
4 | POL | Dutkowski, Kazimierz | Czarna Woda | 0 | 0 | 1956-12-15 | |
5 | POL | Karcz, Andrzej | Jabłowo | II | 1317 | 1800 | 1965-05-16 |
6 | POL | Fryszka, Henryk | Nowe | III | 1142 | 1600 | 1943-10-05 |
7 | POL | Wrzos, Waldemar | PKS Wiatrak Bydgoszcz | II | 1544 | 1544 | 1959-05-07 |
8 | POL | Kamiński, Zbigniew | CZERSK | II | 1685 | 1800 | 1964-12-25 |
9 | POL | Gołąb, Andrzej | UKS Wda Lipusz | III | 1117 | 1600 | 1958-11-25 |
10 | POL | Jarzembiński, Michał | UKS Wda Lipusz | IV | 1260 | 1400 | 2002-10-09 |
11 | POL | Jarzembiński, Mateusz | UKS Wda Lipusz | II | 1526 | 1800 | 2001-03-13 |
12 | POL | Gurbowicz, Józef | UKS Centrum Tczew | II | 1254 | 1254 | 1949-01-07 |
13 | POL | Kot, Jerzy | Wejherowo | FM | 1923 | 1923 | 1942-02-09 |
14 | POL | Jurkiewicz, Krzysztof | UKS Zawisza Kolbudy | m | 2277 | 2400 | 1968-01-20 |
15 | POL | Jurkiewicz, Joanna | UKS Zawisza Kolbudy | I++ | 1591 | 1900 | 1975-06-21 |
16 | POL | Jurkiewicz, Julia | UKS Zawisza Kolbudy | II | 0 | 1600 | 2008-08-06 |
17 | POL | Wachsmann, Tadeusz | Stara Kiszewa | 0 | 1000 | 1953-07-09 | |
18 | POL | Malinowski, Szymon | TKKF Rzemyk Gdynia | I | 1426 | 2000 | 2007-01-27 |
19 | POL | Jagodziński, Jaromir | UKS Gedanensis Gdańsk | II | 1148 | 1800 | 2010-04-12 |
20 | POL | Jagodziński, Mariusz | Gdańsk | k | 1986 | 1986 | 1970-01-14 |
21 | POL | DEMBICKI, Karol | UKS MDK GDYNIA | II | 1375 | 1375 | 2006-05-07 |
22 | POL | DEMBICKA, Maja | GDYNIA | 0 | 1000 | 2011-05-22 | |
23 | POL | Kurcaba, Łukasz | UKS WDA Lipusz | II+ | 1587 | 1800 | 1979-10-11 |
24 | POL | Biesaga, Cyprian | Stara Kiszewa | IV | 0 | 1400 | 2009-03-25 |
25 | POL | Zielonka, Mateusz | UKS WDA Lipusz | II | 0 | 1800 | 2001-06-21 |
26 | POL | Zielonka, Agata | UKS WDA Lipusz | II | 0 | 1600 | 2003-01-30 |
27 | POL | Olszewski, Marek | Chemik Bydgoszcz | k+ | 2078 | 2300 | 1960-01-30 |
28 | POL | Blawat, Franciszek | COR CORDIUM Starogard Gd. | II | 1155 | 1155 | 1945-11-19 |
29 | POL | Sękowski, Janusz | Czersk | II | 1489 | 1800 | 1968-12-27 |
30 | POL | Orłowski, Michał | UKS Wda Lipusz | IV | 0 | 1400 | 2001-03-03 |
31 | POL | starzynski, waldemar | Chemik Bydgoszcz | I+ | 1700 | 1700 | 1960-01-30 |
32 | POL | Patelczyk, Lucjan | Ormuzd Kartuzy | V | 0 | 1200 | 2008-04-19 |
33 | POL | Kuchta, Wiktor | Czarna Woda | V | 0 | 1200 | 2009-03-26 |
34 | POL | Kinczewski, Franciszek | Świecie | II | 0 | 1800 | 2003-11-28 |
35 | POL | Leśniak, Kacper | Świecie | II | 0 | 1800 | 2003-10-29 |
36 | POL | Leśniak, Angelika | Świecie | I | 0 | 1800 | 2001-01-29 |
37 | POL | Marszk, Kazimierz | UKS Wda Lipusz członek Solidarności bez leg | k | 1803 | 2200 | 1950-01-15 |
38 | POL | Kaczorowski, Piotr | Piece | 0 | 1000 | 2005-03-12 | |
39 | POL | Szmagliński, Grzegorz | Czersk | II | 0 | 1000 | 1984-12-12 |
40 | POL | Dorau, Zygmunt | Czarna Woda | II+ | 0 | 1900 | 1968-03-14 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.