Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Kalisz, Robert | Wiązowna | III | 0 | 1600 | |
2 | POL | Kamiński, Filip | Warszawa | IV | 0 | 1400 | |
3 | POL | Sztwiertnia, Jan | UKS Caissa Warszawa | III | 0 | 1600 | |
4 | POL | Zaleski, Jarosław | Warszawa | III | 0 | 1600 | |
5 | POL | Całka, Bolesław | Warszawa | III | 1000 | 1600 | |
6 | POL | Zybrant, Sandra | UKS SP 321 Warszawa Bemowo | II+ | 0 | 1700 | |
7 | POL | Siwiński, Mateusz | Warszawa | IV | 0 | 1400 | |
8 | POL | Swacha, Witold | KSSSN Ursynów Warszawa | III | 0 | 1600 | |
9 | POL | Swacha, Bartosz | KSSSN Ursynów Warszawa | III | 0 | 1600 | |
10 | POL | Bartnicki, Mikołaj | Pruszków | IV | 0 | 1400 | |
11 | POL | Bartnicki, Robert | Pruszków | IV | 0 | 1400 | |
12 | POL | Dudar, Stanisław | CKW Wilanów, Warszawa | III | 0 | 1600 | |
13 | POL | Szerszeń, Łukasz | Warszawa | IV | 1362 | 1400 | |
14 | POL | Filip, Larsen | Warszawa | IV | 0 | 1400 | |
15 | POL | Czernik, Emanuel | Warszawa | III | 0 | 1600 | |
16 | POL | Malicki, Jan | Warszawa | IV | 0 | 1400 | |
17 | POL | Jakubowicz, Kuba | Warszawa | III | 0 | 1600 | |
18 | POL | Konstanciuk, Anna | UKS Czternastka Warszawa | III | 0 | 1400 | |
19 | POL | Konstanciuk, Bartosz | UKS Czternastka Warszawa | IV | 0 | 1400 | |
20 | POL | Sitkowski, Karol | Kozienice | V | 0 | 1200 | |
21 | POL | Białecki, Jakub | UKS HETMAN PUSZCZA MARIAŃSKA | II | 1234 | 1234 | |
22 | POL | GOLISZEWSKI, ALEKSANDER | KSz Polonia Warszawa | IV | 0 | 1400 | |
23 | POL | Skrzypek, Patryk | UKS Czternastka Warszawa | III | 0 | 1600 | |
24 | POL | Kowalski, Mateusz | Warszawa | IV | 0 | 1400 | |
25 | POL | Jaczyński, Kacper | UKS Tsz Zieloni Zielonka | II | 1000 | 1800 | |
26 | POL | Wydornik, Robert | Łódź | II | 1396 | 1800 | |
27 | POL | Kozera, Patryk | KMKSz Victoria Kielce | III | 0 | 1600 | |
28 | POL | Kuś, Maksymilian | KSSSN Ursynów Warszawa | III | 1152 | 1152 | |
29 | POL | Stankiewicz, Zofia | KSSSN Ursynów Warszawa | II | 0 | 1600 | |
30 | POL | Majkowski, Ignacy | Polonia Warszawa | III | 1043 | 1043 | |
31 | POL | Taraszkiewicz, Stanisław | KSSSN Ursynów Warszawa | IV | 0 | 1400 | |
32 | POL | Rybicki, Jan | Łomianki | III | 0 | 1600 | |
33 | POL | Wójcikiewicz, Dariusz | LKS Lotos Jabłonna | I | 1424 | 2000 | |
34 | POL | Tokarczyk, Aleksander | Kotwica Borzęcin | III | 1070 | 1600 | |
35 | POL | Paschke, Kajetan | Grodzisk Mazowiecki | III | 1169 | 1169 | |
36 | POL | Musz, Maciej | KSSSN Ursynów Warszawa | IV | 0 | 1400 | |
37 | POL | Baranowski, Jan | UKS Łady | III | 0 | 1600 | |
38 | POL | Kogut, Aleksander | UKS Caissa Warszawa | III | 0 | 1600 | |
39 | POL | Motyl, Mateusz | UKS TSz Zieloni Zielonka | II | 0 | 1800 | |
40 | POL | Kwiatkowski, Szymon | KSSSN Ursynów Warszawa | III | 0 | 1600 | |
41 | POL | Kwiatkowski, Stefan | KSSSN Ursynów Warszawa | IV | 0 | 1400 | |
42 | POL | Porębski, Rafał | Warszawa | IV | 0 | 1400 | |
43 | POL | Grzyb, Ryszard | Kadzidło | IV | 0 | 1400 | |
44 | POL | Alwazir, Abdalhadi | Łódź | III | 0 | 1600 | |
45 | POL | Król, Mateusz | UKS Sp 321 Warszawa-Bemowo | III | 0 | 1600 | |
46 | POL | Szaniawski, Mikołaj | KSSSN Ursynów Warszawa | III | 0 | 1600 | |
47 | POL | Wiśniewski, Paweł | LZS Kordian Bliżyn | III | 0 | 1600 | |
48 | POL | Zawrot, Daniel | Nadnarwianka Pułtusk | IV | 0 | 1400 | |
49 | POL | Wielgo, Dawid | Nadnarwianka Pułtusk | IV | 0 | 1400 | |
50 | POL | Grauer, Borys | SSP 2 STO | IV | 0 | 1400 | |
51 | POL | Roszkowski, Jakub | Warszawa | IV | 0 | 1400 | |
52 | POL | Serafin, Franciszek | Warszawa UKS Czternastka | IV | 0 | 1400 | |
53 | POL | Kryszak, Jakub | KSz Hetman Katowice | IV | 0 | 1400 | |
54 | POL | Plit, Tomasz | UKS Caissa Warszawa | III | 0 | 1600 | |
55 | POL | Żydok, Ignacy | UKS Czternastka Warszawa | III | 1037 | 1037 | |
56 | POL | Radosz, Piotr | UKS HETMAN Puszcza Mariańska | IV | 0 | 1400 | |
57 | POL | Kącki, Stanisław | TKKF Promyk Ciechanów | II | 1063 | 1800 | |
58 | POL | Sienkiewicz, Dominik | KSz Polonia Warszawa | III | 0 | 1600 | |
59 | POL | Siekańska, Zofia | Stilon Gorzów Wlkp. | II | 0 | 1600 | |
60 | POL | Kalociński, Jakub | Warszawa | IV | 0 | 1400 | |
61 | POL | Wójcik, Jan | Warszawa | IV | 0 | 1400 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.