Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Polak, Patryk | Wieluń | 0 | 1000 | ||
2 | POL | Olszewski, Marek | Częstochowa | IV | 0 | 1400 | |
3 | POL | Janus, Tomasz | Kłobuck | II | 1334 | 1334 | |
4 | POL | Gieroń, Igor | UKS Hetman Częstochowa | III | 0 | 1600 | |
5 | POL | Ujma, Roman | Kalej | IV | 1052 | 1400 | |
6 | POL | Krupiński, Waldemar | Częstochowa | 0 | 1000 | ||
7 | POL | Eljasiński-Jabłoński, Jacek | Korzonek | IV | 0 | 1400 | |
8 | POL | Zbrojkiewicz, Franciszek | Biała | 0 | 1000 | ||
9 | POL | Wypart, Miłosz | Hetman Częstochowa | IV | 0 | 1400 | |
10 | POL | Trzepizur, Janusz | Bór Zapilski | 0 | 1000 | ||
11 | POL | Pietrucha, Jarosław | IKSZ TĘCZA Tarnowskie Góry | I | 1847 | 1847 | |
12 | POL | Pyka, Maciej | Jemielnica | V | 0 | 1200 | |
13 | POL | Boral, Kacper | Krasice | 0 | 1000 | ||
14 | POL | Ciemny, Jarosław | Siemkowice | II | 1457 | 1800 | |
15 | POL | Bartczuk, Kamila | Częstochowa | V | 0 | 1100 | |
16 | POL | Bartczuk, Szymon | Częstochowa | V | 0 | 1200 | |
17 | POL | Staszczyk, Dariusz | Częstochowa | 0 | 1000 | ||
18 | POL | Gabryel, Łukasz | Częstochowa | 0 | 1000 | ||
19 | POL | Wroński, Andrzej | Szczerców | IV | 1222 | 1400 | |
20 | POL | Kiedrzyński, Miłosz | LKS Polonia Poraj | 0 | 1000 | ||
21 | POL | Piotrowski, Michał | Częstochowa | 0 | 1000 | ||
22 | POL | Puczyński, Maciej | Częstochowa | 0 | 1000 | ||
23 | POL | Kucia, Jacek | Akademia Szachowa Gliwice | II+ | 1618 | 1618 | |
24 | POL | Teleszko, Jan | Częstochowa | V | 0 | 1200 | |
25 | POL | Gruszka, Nikodem | 42-350 | 0 | 1000 | ||
26 | POL | Sośniak, Dominik | Kuleje | 0 | 1000 | ||
27 | POL | Kukuła, Bartosz | Hutki | III | 0 | 1600 | |
28 | POL | Grabarczyk, Dawid | Kłobuck | IV | 0 | 1400 | |
29 | POL | Popiel, Hubert | Konopiska | 0 | 1000 | ||
30 | POL | Pędziwiatr, Michał | Konopiska | 0 | 1000 | ||
31 | POL | Kiwak, Kinga | Rędziny | 0 | 1000 | ||
32 | POL | Dmytryszyn, Konstancja | UKS Hetman Częstochowa | V | 0 | 0 | |
33 | POL | Dembczyk, Antoni | Częstochowa | IV | 0 | 1400 | |
34 | POL | Dembczyk, Kamil | Częstochowa | 0 | 1000 | ||
35 | POL | Krupiński, Bartosz | Częstochowa | 0 | 1000 | ||
36 | POL | Beśka, Ksawery | Częstochowa | 0 | 1000 | ||
37 | POL | Sośniak, Magdalena | Piła Druga | 0 | 1000 | ||
38 | POL | Maźniewski, Mikołaj | SP im. św. Jana de La Salle Częstochowa | 0 | 1000 | ||
39 | POL | Plebanik, Eryk | SP im. św. Jana de La Salle Częstochowa | 0 | 1000 | ||
40 | POL | Lauks, Marek | SP im. św. Jana de La Salle Częstochowa | 0 | 1000 | ||
41 | POL | Bera, Adam | SP im. św. Jana de La Salle Częstochowa | 0 | 1000 | ||
42 | POL | Stachowicz, Oliwia | Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Częstochowie | V | 0 | 1100 | |
43 | POL | Witek, Hanna | Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Częstochowie | 0 | 1000 | ||
44 | POL | Witek, Mikołaj | UKS Hetman Częstochowa | V | 0 | 1200 | |
45 | POL | Stachera, Michał | Częstochowa | IV | 0 | 1400 | |
46 | POL | Kinkel, Maksymilan | UKS Hetman Częstochowa | III | 0 | 1600 | |
47 | POL | Korzeniec, Jaroslaw | Czestochowa | 0 | 1000 | ||
48 | POL | Całusiński, Adam | Częstochowa | 0 | 1000 | ||
49 | POL | Bułan, Damian | Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Częstochowie | V | 0 | 1200 | |
50 | POL | Sejfried, Jakub | Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Częstochowie | 0 | 1000 | ||
51 | POL | Sejfried, Michał | Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Częstochowie | 0 | 1000 | ||
52 | POL | Powalewski, Jakub | Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Częstochowie | 0 | 1000 | ||
53 | POL | Ujma, Józef | Grodzisko | 0 | 1000 | ||
54 | POL | Stachowicz, Julia | Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Częstochowie | IV | 0 | 1250 | |
55 | POL | Włóczyk, Amelia | Piła Druga | 0 | 1000 | ||
56 | POL | Labocha, Kacper | Nowiny | 0 | 1000 | ||
57 | POL | Kotas, Alan | SP im. św. Jana de La Salle Częstochowa | V | 0 | 1200 | |
58 | POL | Lauks, Grzegorz | SP im. św. Jana de La Salle Częstochowa | 0 | 1000 | ||
59 | POL | Dolny, Sebastian | Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Częstochowie | 0 | 1000 | ||
60 | POL | Świerczyńska, Maria | ZSO Sędziejowice | III | 0 | 1400 | |
61 | POL | Kulej, Przemysław | Kuleje | 0 | 1000 | ||
62 | POL | Tempich, Wiktoria | UKS Hetman Częstochowa | II | 1027 | 1027 | |
63 | POL | Owczarek, Igor | MOK Kłobuck | V | 0 | 1200 | |
64 | POL | Tempich, Łukasz | UKS Hetman Częstochowa | IV | 0 | 1400 | |
65 | POL | Chorążyk, Andrzej | Blachownia | 0 | 1000 | ||
66 | POL | Gosławski, Oliwer | SP im. św. Jana de La Salle Częstochowa | 0 | 1000 | ||
67 | POL | Trela, Sebastian | Starcza | V | 0 | 1200 | |
68 | POL | Ujma, Mateusz | Grodzisko | II | 0 | 1800 | |
69 | POL | Listwoń, Piotr | Blachownia | 0 | 1000 | ||
70 | POL | Piotr, Ulfik | Łagiewniki Wielkie | 0 | 1000 | ||
71 | POL | Walerianowicz, Wojciech | Łask | 0 | 1000 | ||
72 | POL | Hypa, Adam | Dom kultury w koszecinie | IV | 0 | 1400 | |
73 | POL | Paruzel, Mateusz | Łagiewniki Wielkie | 0 | 1000 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.