Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Wolak, Maciej | KKSz Kraków | V | 0 | 1200 | 2008-12-24 |
2 | POL | Matusik, Milena | UKS Hetman Koronny Trzebinia | IV | 0 | 1250 | 2006-05-12 |
3 | POL | Ryszka, Wojciech | MUKS Smerfy Rybnik | IV | 0 | 1400 | 2007-03-10 |
4 | POL | Środa, Bartłomiej | UKS przy SP8 Chrzanów | IV | 0 | 1400 | 2006-06-20 |
5 | POL | Łyszczarz, Konrad | UKS przy SP8 Chrzanów | III | 0 | 1600 | 2006-03-13 |
6 | POL | Meers, Hubert | UKS przy SP 8 Chrzanów | III | 0 | 1600 | 2007-06-01 |
7 | POL | Bogusz, Alan | PSSz Pszczyna | III | 0 | 1600 | 2006-03-11 |
8 | POL | Pałka, Jan | TCK Trzebinia | 0 | 1000 | 2006-02-05 | |
9 | POL | Adamczyk, Remigiusz | TCK Trzebinia | V | 0 | 1200 | 2006-05-05 |
10 | POL | Kłębokowski, Szymon | TCK Trzebinia | 0 | 1000 | 2006-07-26 | |
11 | POL | Zabrzańska, Weronika | UKS Hetman Koronny Trzebinia | III | 0 | 1400 | 2006-07-28 |
12 | POL | Ścigaj, Dawid | TCK Trzebinia | 0 | 1000 | 2006-08-05 | |
13 | POL | Borowski, Brayan | TCK Trzebinia | 0 | 1000 | 2006-08-07 | |
14 | POL | Oczkowski, Artur | TCK Trzebinia | 0 | 1000 | 2006-09-12 | |
15 | POL | Godyń, Mikołaj | TCK Trzebinia | 0 | 1000 | 2006-10-05 | |
16 | POL | Maj, Amelia | TCK Trzebinia | 0 | 1000 | 2006-11-03 | |
17 | POL | Czernecki, Mikołaj | TCK Trzebinia | 0 | 1000 | 2007-01-25 | |
18 | POL | Nowak, Bartosz | TCK Trzebinia | 0 | 1000 | 2007-04-06 | |
19 | POL | Pasternak, Julia | TCK Trzebinia | 0 | 1000 | 2007-07-04 | |
20 | POL | Nowacki, Szymon | TCK Trzebinia | 0 | 1000 | 2007-09-07 | |
21 | POL | Sobczyk, Adam | TCK Trzebinia | 0 | 1000 | 2007-09-18 | |
22 | POL | Fudała, Mariusz | UKS Hetman Koronny Trzebinia | IV | 0 | 1400 | 2007-09-22 |
23 | POL | Zwolińska, Zuzanna | TCK Trzebinia | 0 | 1000 | 2007-10-03 | |
24 | POL | Kurowski, Mikołaj | MCKiS Jaworzno | 1000 | 1000 | 2007-08-06 | |
25 | POL | Kucharska, Helena | UKS przy SP 8 Chrzanów | III | 0 | 1400 | 2006-06-14 |
26 | POL | Bandyk, Joanna | MKS Babia Góra Lipnica Wielka | IV | 0 | 1250 | 2008-11-23 |
27 | POL | Czernecki, Andrzej | Rodlo Opole | IV | 0 | 1400 | 2006-05-27 |
28 | POL | Starosta, Martyna | Rybnik | II | 0 | 1600 | 2006-09-24 |
29 | POL | Kołodziej, Oskar | UKS GONIEC Staniątki | IV | 0 | 1400 | 2005-10-24 |
30 | POL | Tim, Anna | Katowice SP nr 12 | IV | 0 | 1250 | 2006-11-13 |
31 | POL | Mulka, Robert | Jaworzno | 0 | 1000 | 2006-01-02 | |
32 | POL | Krupiński, Mikołaj | Kraków | V | 0 | 1200 | 2006-07-22 |
33 | POL | Środa, Bartłomiej | UKS SP8 Chrzanów | IV | 0 | 1400 | 2006-06-20 |
34 | POL | POGODA, ŁUKASZ | Chorzowskie Towarzystwo Szachowe | 0 | 1000 | 2007-06-06 | |
35 | POL | Kowalczyk, Barbara | KS Korona Kraków | IV | 0 | 1257 | 2007-01-12 |
36 | POL | Pacek, Adam | MKS MOS Wieliczka | III | 0 | 1600 | 2006-06-08 |
37 | POL | Wnuk, Piotr | UKS Goniec Staniątki | IV | 0 | 1400 | 2008-0-28 |
38 | POL | RACŁAWICKI, TYMOTEUSZ | RODŁO OPOLE | V | 1000 | 1000 | 2007-07-16 |
39 | POL | Małecki, Przemysław | Chrzanów | 0 | 1000 | 2006-10-27 | |
40 | POL | Baliś, Paweł | UKS przy Sp8 Chrzanów | V | 0 | 1200 | 2006-02-15 |
41 | POL | Gaj, Magdalena | LKSz GCKiP Czarna | II | 0 | 1600 | 2006-01-05 |
42 | POL | Peszkowska, Emilia | Bolechowice | 0 | 1000 | 2007-02-01 | |
43 | POL | Obrochta, Lena | ChTS Chorzów | V | 0 | 1100 | 2006-04-16 |
44 | POL | Bajer, Tomasz | MKS MOS Wieliczka | IV | 0 | 1400 | 2007-08-09 |
45 | POL | Jankowiak, Oliwia | CKiP Michałowice | IV | 0 | 1250 | 2006-06-24 |
46 | POL | KRUPIŃSKI, Mikołaj | Chrzanów | IV | 0 | 1400 | 2006-07-22 |
47 | POL | KRUPIŃSKI, Bartosz | Chorzów | 0 | 1000 | 2010-05-12 | |
48 | POL | Grodzicki, Piotr | Akademia Szachowa Gliwice | IV | 0 | 1400 | 2006-06-03 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.