Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Kokot, Oskar | OTSz Ostrów Wielkopolski | V | 0 | 1200 | 2003-08-16 |
2 | POL | Banach, Oliwia | SP nr 11 Ostrów Wielkopolski | 0 | 1000 | 2006-01-05 | |
3 | POL | Piec, Krzysztof | OTSz Ostrów Wielkopolski | V | 0 | 1200 | 2006-08-18 |
4 | POL | Pieczewska, Gabriela | OTSz Ostrów Wielkopolski | II | 0 | 1600 | 2004-02-13 |
5 | POL | Wroczyński, Kasper | KTS Kalisz | III | 0 | 1600 | 2003-10-19 |
6 | POL | Szymczak, Krzysztof | OTSz Ostrów Wielkopolski | V | 0 | 1200 | 2005-08-17 |
7 | POL | Sienkiewicz, Julia | OTSZ Ostrów Wlkp. | IV | 0 | 1250 | 2003-08-08 |
8 | POL | Cieślak, Bartosz | Ostrów Wielkopolski | 0 | 1000 | 2006-11-05 | |
9 | POL | Cieślak, Igor | Ostrów Wielkopolski | 0 | 1000 | 2004-02-23 | |
10 | POL | Kowalewska, Patrycja | OTSz Ostrów Wielkopolski | IV | 0 | 1250 | 2005-08-28 |
11 | POL | Matela, Krzysztof | UKS Skoczek Milicz | III | 0 | 1600 | 2006-07-26 |
12 | POL | Grzegorski, Michał | KTS KALISZ | III | 0 | 1600 | 2003-04-15 |
13 | POL | Kaczmarek, Adam | OTSz Ostrów Wielkopolski | V | 0 | 1200 | 2003-11-08 |
14 | POL | Pabiszczak, Nikodem | Miasto Ostrów Wlkp. | III | 0 | 1600 | 2002-10-17 |
15 | POL | Szymczak, Julia | Ostrów Wlkp | 0 | 1000 | 2002-02-05 | |
16 | POL | Wieczorek, Szymon | Ostrów Wielkopolski | 0 | 1000 | 2005-03-31 | |
17 | POL | Goliński, Kacper | KTS-Kalisz | III | 0 | 1600 | 2002-10-05 |
18 | POL | Golińska, Patrycja | Szkoła Szachowa SzachMistrz | V | 0 | 1100 | 2006-02-14 |
19 | POL | Markiewicz, Krzysztof | KTS Kalisz | III | 0 | 1600 | 2003-08-10 |
20 | POL | Szymczak, Konrad | Ostrów Wlkp | 0 | 1000 | 2006-04-25 | |
21 | POL | Jarczewski, Krzysztof | KTSz-W Kalisz | IV | 0 | 1400 | 2005-03-08 |
22 | POL | Gubański, Oliwer | OTSz Ostrów Wielkopolski | IV | 0 | 1400 | 2001-04-10 |
23 | POL | Dawid, Patryk | OTSz Ostrów Wlkp. | V | 0 | 1200 | 2004-11-26 |
24 | POL | GRALA, DORIAN | KTSZ-W KALISZ | II | 1345 | 1800 | 2003-10-01 |
25 | POL | Szukowski, Paweł | Ostrów Wielkopolski | V | 0 | 1200 | 2003-04-17 |
26 | POL | lamek, dawid | ostrów wielkopolski | 0 | 1000 | 2006-05-14 | |
27 | POL | Goździewicz, Bernard | SzachMistrz Kalisz | 0 | 1000 | 2005-09-27 | |
28 | POL | Wertelak, Jakub | SP 5 Ostrów Wlkp | 0 | 1000 | 2004-05-20 | |
29 | POL | Wróbel, Maria | Ostrów Wlkp. | 0 | 1000 | 2006-01-03 | |
30 | POL | Sutuła, Kornel | Sekcja szachowa OCK Ostrzeszów | 0 | 1000 | 2003-10-31 | |
31 | POL | Sutuła, Marcel | Sekcja szachowa OCK Ostrzeszów | 0 | 1000 | 2005-10-04 | |
32 | POL | Wawrzyniak, Karol | KTSz-W Kalisz | IV | 0 | 1400 | 2006-05-02 |
33 | POL | Dytman, Radosław | MUKS MDK Fabryczna Wrocław | II | 1231 | 1800 | 2002-12-09 |
34 | POL | Jędraszek, Paweł | KTS Kalisz | 0 | 1000 | 2006-06-05 | |
35 | POL | Hajda, Oskar | SP 1 Ostrów Wielkopolski | 0 | 1000 | 2006-11-27 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.