Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Michaluk, Agata | Gródek Szlachecki | 0 | 1000 | 2003-05-06 | |
2 | POL | Chudzik, Adam | Sz.P. nr 3 we Włodawie | V | 0 | 1200 | 2001-04-01 |
3 | POL | Fiała, Zuzanna | Włodawa SP2 | III | 0 | 1400 | 2002-05-10 |
4 | POL | Fiała, Emilia | Włodawa SP2 | III | 0 | 1400 | 2004-01-28 |
5 | POL | Kobus, Tomasz | Włodawa SP2 | 0 | 1000 | 2002-08-11 | |
6 | POL | Curry, Aleksander | Włodawa SP2 | 0 | 1000 | 2003-09-25 | |
7 | POL | Pacan, Wojciech | Sz.P. nr 2 im. N. Nekraszowej w Jaszczowie | IV | 0 | 1400 | 2001-10-01 |
8 | POL | Madej, Filip | Sz.P. nr 3 we Włodawie | V | 0 | 1200 | 2006-05-23 |
9 | POL | Chudzik, Jakub | Sz.P. Nr 3 we Włodawie | II | 1420 | 1800 | 2004-09-19 |
10 | POL | Ciećka, Michał | Wojsławice | 0 | 1000 | 2002-01-03 | |
11 | POL | Górnik, Norbert | Wojsławice | 0 | 1000 | 2002-05-12 | |
12 | POL | Nowaczek, Przemysław | Wojsławice | 0 | 1000 | 2002-05-27 | |
13 | POL | Wasyluk, Weronika | Wojsławice | 0 | 1000 | 2002-02-19 | |
14 | POL | Nurzyńska, Natalia | Sz.P. Nr 3 we Włodawie | 0 | 1000 | 2005-05-10 | |
15 | POL | Żerebiec, Jakub | SP6 Zamość | IV | 0 | 1400 | 2001-03-31 |
16 | POL | Mazurek, Karol | SP6 Zamość | IV | 0 | 1400 | 2001-05-16 |
17 | POL | Kordyaczny, Maciej | SP6 Zamość | III | 0 | 1600 | 2001-08-17 |
18 | POL | Szajewska, Katarzyna | SP6 Zamość | IV | 0 | 1250 | 2001-03-13 |
19 | POL | Bojczewski, Piotr | SP nr 3 w Świdniku | IV | 0 | 1400 | 2001-03-17 |
20 | POL | Bojczewski, Łukasz | SP nr 3 w Świdniku | IV | 0 | 1400 | 2003-07-24 |
21 | POL | Bojczewski, Mateusz | SP nr 3 w Świdniku | III | 0 | 1600 | 2003-07-24 |
22 | POL | Janicka, Liwia | SP nr 3 w Świdniku | 0 | 1000 | 2001-08-08 | |
23 | POL | Mazurek, Jan | Sz. P nr.3 we Włodawie | 0 | 1000 | 2005-05-10 | |
24 | POL | Matejczuk, Krzysztof | Juliopol | III | 0 | 1600 | 2002-05-15 |
25 | POL | Ozon, Patryk | Juliopol | III | 0 | 1600 | 2002-02-18 |
26 | POL | Sak, Paweł | Juliopol | III | 0 | 1600 | 2001-08-20 |
27 | POL | Kasten, Oliwia | Juliopol | III | 0 | 1400 | 2001-11-17 |
28 | POL | Wiśniewski, Dawid | Gródek Szlachecki | IV | 0 | 1400 | 2001-04-01 |
29 | POL | Jachewicz, Dominik | Gródek Szlachecki | V | 0 | 1200 | 2004-06-04 |
30 | POL | Piekarz, Kamila | Gródek Szlachecki | IV | 0 | 1250 | 2002-03-25 |
31 | POL | Grzelak, Sebastian | Siemień | V | 0 | 1200 | 2002-08-27 |
32 | POL | Gidlewska, Kinga | Siemień | V | 0 | 1100 | 2003-07-11 |
33 | POL | Cabaj, Piotr | Siemień | V | 0 | 1200 | 2002-05-18 |
34 | POL | Góral, Jakub | Siemień | IV | 0 | 1400 | 2001-09-28 |
35 | POL | Wysokiński, Kacper | Podedwórze | V | 0 | 1200 | 2001-06-16 |
36 | POL | Szymczak, Alicja | Podedwórze | III | 0 | 1400 | 2001-07-12 |
37 | POL | Ozon, Adrian | Podedwórze | IV | 0 | 1400 | 2003-04-26 |
38 | POL | Cymerman, Piotr | Podedwórze | IV | 0 | 1400 | 2006-02-12 |
39 | POL | Mróz, Kinga | Tyśmienica | IV | 0 | 1250 | 2003-04-22 |
40 | POL | Rimańczuk, Małgorzata | Tyśmienica | V | 0 | 1100 | 2004-06-19 |
41 | POL | Samujło, Agnieszka | SP 27 im.M.Montessori w Lublinie | II | 1265 | 1265 | 2001-01-12 |
42 | POL | Figurska, Anna | Dwujęzyczna SP Smart School Zamość | 0 | 1000 | 2004-01-01 | |
43 | POL | Macek, Szymon | Dwujęzyczna SP Smart School Zamość | 0 | 0 | 2003-02-23 | |
44 | POL | Hildebrand, Michał | Dwujęzyczna SP Smart School Zamość | 0 | 0 | 2003-10-26 | |
45 | POL | Bachta, Oliwia | Dwujęzyczna SP Smart School Zamość | 0 | 1000 | 2003-01-01 | |
46 | POL | Sprawka, Jakub | SP 27 im.M.Montessori w Lublinie | III | 1269 | 1600 | 2001-02-05 |
47 | POL | Bochniarz, Katarzyna | SP 27 im.M.Montessori w Lublinie | II | 1189 | 1189 | 2001-04-11 |
48 | POL | Kuranc, Karolina | SP 27 im.M.Montessori w Lublinie | IV | 0 | 1250 | 2001-10-12 |
49 | POL | Szychulec, Martyna | Szkoła Podstawowa nr 4 | IV | 0 | 1250 | 2004-01-11 |
50 | POL | Szychulec, Mikołaj | Szkoła Podstawowa nr 4 | IV | 0 | 1400 | 2008-01-04 |
51 | POL | Majówka, Aleksandra | Szkoła Podstawowa nr 4 | IV | 0 | 1250 | 2003-04-09 |
52 | POL | Korol, Rafał | Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmie | 0 | 1000 | 2003-09-28 | |
53 | POL | Litwiniec, Kacper | SP1 Radzyń Podlaski | V | 0 | 1200 | 2006-05-22 |
54 | POL | Litwiniec, Paweł | SP1 Radzyń Podlaski | 0 | 1000 | 2005-08-19 | |
55 | POL | Litwiniec, Julia | SP1 Radzyń Podlaski | III | 0 | 1400 | 2001-10-19 |
56 | POL | Staszczuk, Maciej | SP1 Radzyń Podlaski | 0 | 1000 | 0000-00-00 | |
57 | POL | Goławski, Cezary | SP1 Radzyń Podlaski | 0 | 1000 | 0000-00-00 | |
58 | POL | Szymański, Adrian | SP1 Radzyń Podlaski | 0 | 1000 | 0000-00-00 | |
59 | POL | Kuszpa, Filip | SP2 Radzyń Podlaski | 0 | 1000 | 0000-00-00 | |
60 | POL | Mackiewicz, Karol | SP2 Radzyń Podlaski | IV | 0 | 1400 | 2001-01-03 |
61 | POL | Nawrocki, Łukasz | SP2 Radzyń Podlaski | 0 | 1000 | 0000-00-00 | |
62 | POL | Borychowska, Magdalena | SP2 Radzyń Podlaski | 0 | 1000 | 0000-00-00 | |
63 | POL | Zając, Wojciech | SP2 Radzyń Podlaski | 0 | 1000 | 2001-10-07 | |
64 | POL | Mackiewicz, Kinga | SP2 Radzyń Podlaski | 0 | 1000 | 2003-04-10 | |
65 | POL | Mackiewicz, Jakub | SP2 Radzyń Podlaski | 0 | 1000 | 0000-00-00 | |
66 | POL | Dmitruk, Grzegorz | SP nr 3 w Świdniku II | 0 | 1000 | 2003-03-24 | |
67 | POL | Rzeńca, Piotr | MUKS GAMBIT Międzyrzec Podl | III | 0 | 1600 | 2001-06-26 |
68 | POL | Rzeńca, Jerzy | MUKS GAMBIT Międzyrzec Podl | III | 0 | 1600 | 2006-01-12 |
69 | POL | Majczyna, Patrycja | Szkoła Podstawowa Nr. 3 Międzyrzec Podlaski | III | 0 | 1400 | 2005-03-09 |
70 | POL | Szyszko, Aleksandra | Szkoła Podstawowa nr 3 Międzyrzec Podlaski | III | 0 | 1400 | 2005-03-15 |
71 | POL | Rzeńca, Piotr | Szkoła Podstawowa Nr. 3 Międzyrzec Podlaski | III | 0 | 1600 | 2006-06-26 |
72 | POL | Rzeńca, Jerzy | Szkoła Podstawowa Nr. 3 Międzyrzec Podlaski | III | 0 | 1600 | 2006-01-12 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.