Strona główna
Drużynowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn P-5 na 2009 r.
V LO w Bydgoszczy, ul. Szarych Szeregów 4a 2009-05-30/2009-05-30
Tempo gry: P'5
Arbiter: IA Ulrich Jahr
Tabela turniejowa
Lp.
Nr
Drużyna
Fed.
Rank.
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
R9
R10
R11
PKT
M-ce
1
1
Wasko HetMaN Szopienice I Katowice
POL
2517
13c
4.0
12b
4.0
8c
4.0
2b
1.0
4c
3.5
3b
3.0
9c
2.5
7b
4.0
5c
3.5
11b
4.0
18c
4.0
20.0
1
2
2
Odrodzenie Kożuchów
POL
2474
14b
3.0
3c
3.0
7b
3.0
1c
3.0
6b
4.0
5c
3.5
4b
1.5
8c
2.5
9b
3.5
13c
3.5
21b
4.0
20.0
2
3
3
Baszta I Żnin
POL
2385
15c
3.0
2b
1.0
13c
3.0
10b
4.0
9c
2.5
1c
1.0
6b
3.5
4b
2.5
18c
3.5
8b
2.0
5c
4.0
17.0
3
4
4
Drapol-Jantar Pruszcz Gdański
POL
2312
16b
3.0
5c
2.0
11b
3.0
17c
4.0
1b
0.5
8b
2.5
2c
2.5
3c
1.5
6b
2.5
9c
2.5
7b
1.5
15.0
4
5
5
Wasko HetMaN Szopienice II Katowice
POL
2265
17c
2.5
4b
2.0
12c
4.0
9b
2.0
18c
4.0
2b
0.5
8c
1.0
11b
2.5
1b
0.5
6c
3.0
3b
0.0
12.0
9
6
6
Rotmistrz I Grudziądz
POL
2230
18b
0.0
22c
4.0
16b
2.5
7c
4.0
2c
0.0
10b
3.0
3c
0.5
19b
4.0
4c
1.5
5b
1.0
13b
3.0
12.0
7
7
7
Gostmat Gostynin
POL
2229
19c
4.0
18b
2.0
2c
1.0
6b
0.0
21c
3.5
11c
3.0
17b
3.0
1c
0.0
8b
2.0
10b
3.5
4c
2.5
14.0
6
8
8
AZS UMK Toruń
POL
2216
20b
3.5
11c
3.0
1b
0.0
15c
3.0
14b
3.0
4c
1.5
5b
3.0
2b
1.5
7c
2.0
3c
2.0
23b
4.0
14.0
5
9
9
Hetman Koszalin
POL
2208
21c
3.5
10b
2.0
18c
3.0
5c
2.0
3b
1.5
19c
3.5
1b
1.5
13b
3.0
2c
0.5
4b
1.5
11c
1.0
10.0
14
10
10
JKSz Jaworzno
POL
2189
22b
3.5
9c
2.0
17b
2.0
3c
0.0
15b
2.5
6c
1.0
11b
1.0
23b
2.0
25c
4.0
7c
0.5
20b
2.0
10.0
19
11
11
Centrum I Bydgoszcz
POL
2182
23c
3.5
8b
1.0
4c
1.0
21b
3.0
13c
3.0
7b
1.0
10c
3.0
5c
1.5
12b
3.0
1c
0.0
9b
3.0
12.0
8
12
12
Korsarz Gdynia
POL
2157
24b
4.0
1c
0.0
5b
0.0
23b
2.0
16c
2.0
17c
1.5
14b
3.0
15b
2.0
11c
1.0
+2.0
25b
4.0
10.0
17
13
13
Chemik I Bydgoszcz
POL
2122
1b
0.0
19c
4.0
3b
1.0
16c
3.0
11b
1.0
22c
4.0
18b
2.5
9c
1.0
23b
3.0
2b
0.5
6c
1.0
10.0
18
14
14
Baszta II Żnin
POL
2094
2c
1.0
15b
2.0
24c
4.0
18b
1.0
8c
1.0
23b
2.0
12c
1.0
+2.0
22c
3.5
17b
2.5
19c
4.0
11.0
11
15
15
MDK Nr 1 Bydgoszcz
POL
2015
3b
1.0
14c
2.0
20b
3.5
8b
1.0
10c
1.5
16b
1.0
+2.0
12c
2.0
24b
4.0
25c
3.0
22b
3.0
11.0
10
16
16
MTS I Kwidzyn
POL
2003
4c
1.0
21b
3.0
6c
1.5
13b
1.0
12b
2.0
15c
3.0
23c
1.5
22b
4.0
19c
4.0
18b
1.0
+2.0
10.0
13
17
17
Centrum II Bydgoszcz
POL
1949
5b
1.5
25c
4.0
10c
2.0
4b
0.0
23c
2.0
12b
2.5
7c
1.0
21b
2.0
+2.0
14c
1.5
24c
4.0
10.0
16
18
18
Chrobry I Gniezno
POL
1933
6c
4.0
7c
2.0
9b
1.0
14c
3.0
5b
0.0
20b
2.5
13c
1.5
25b
4.0
3b
0.5
16c
3.0
1b
0.0
11.0
12
19
19
Chemik II Bydgoszcz
POL
1931
7b
0.0
13b
0.0
+2.0
24c
3.0
25c
3.0
9b
0.5
20c
3.0
6c
0.0
16b
0.0
21c
0.0
14b
0.0
7.0
22
20
20
Leśny Bydgoszcz
POL
1931
8c
0.5
23b
3.0
15c
0.5
25b
2.0
+2.0
18c
1.5
19b
1.0
24c
4.0
21b
0.0
22c
2.0
10c
2.0
8.0
21
21
21
Rotmistrz II Grudziądz
POL
1905
9b
0.5
16c
1.0
22b
4.0
11c
1.0
7b
0.5
+2.0
24b
4.0
17c
2.0
20c
4.0
19b
4.0
2c
0.0
10.0
15
22
22
Baszta IV Żnin
POL
1812
10c
0.5
6b
0.0
21c
0.0
+2.0
24b
3.0
13b
0.0
25c
1.0
16c
0.0
14b
0.5
20b
2.0
15c
1.0
4.0
24
23
23
Chrobry II Gniezno
POL
1807
11b
0.5
20c
1.0
25b
3.5
12c
2.0
17b
2.0
14c
2.0
16b
2.5
10c
2.0
13c
1.0
24b
4.0
8c
0.0
10.0
20
24
24
Baszta III Żnin
POL
1757
12c
0.0
+2.0
14b
0.0
19b
1.0
22c
1.0
25b
0.5
21c
0.0
20b
0.0
15c
0.0
23c
0.0
17b
0.0
1.0
25
25
25
MTS II Kwidzyn
POL
1731
+2.0
17b
0.0
23c
0.5
20c
2.0
19b
1.0
24c
3.5
22b
3.0
18c
0.0
10b
0.0
15b
1.0
12c
0.0
6.0
23
ChessArbiter Pro (v.3.45) (C) A.Curyło
http://www.chessarbiter.com/
Lic:0136 Właściciel: Paweł Jaroch