[Strona główna]
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich
Hala Sportowa przy SP1 w Rydułtowach 2012-11-18/2012-11-18
Tempo gry: P'15
Arbiter: Igor Pyrkosz
Tabela turniejowa
Lp.
Drużyna
Rank.
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
R9
PKT
M-ce
1
MKSz I Rybnik
1765
12c
5.5
14b
4.5
3c
6.0
2b
3.5
4c
5.0
7b
5.5
5b
4.5
9c
6.0
11b
5.5
18.0
1
2
KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice I
1834
5b
6.0
8c
3.5
4b
4.0
1c
2.5
9b
5.5
3c
3.5
7c
5.0
14b
4.5
15c
4.0
16.0
2
3
KSz HetMaN Szopienice Katowice
1728
9b
5.5
7c
5.0
1b
0.0
5c
3.0
6b
3.5
2b
2.5
11c
4.5
8c
5.0
4b
3.5
13.0
3
4
UKS "Ognisko" Rydułtowy I
1604
11c
6.0
15b
4.5
2c
2.0
16b
4.5
1b
1.0
9c
5.5
8b
4.0
5c
4.5
3c
2.5
12.0
4
5
KSz SILESIA Racibórz
1506
2c
0.0
19c
4.0
13b
5.0
3b
3.0
14c
3.5
15b
5.5
1c
1.5
4b
1.5
7c
4.0
11.0
5
6
UKS "21 Podlesie"
1593
17b
5.0
16c
4.5
8b
2.5
7c
2.0
3c
2.5
21b
4.5
14c
2.5
20b
4.5
18c
5.5
10.0
6
7
UKS "HETMAN" Częstochowa I
1514
22c
6.0
3b
1.0
12c
5.0
6b
4.0
15c
4.0
1c
0.5
2b
1.0
10c
5.5
5b
2.0
10.0
7
8
Pszczyńskie Stowarzyszenie Szachowe I
1568
10c
4.5
2b
2.5
6c
3.5
15b
2.5
16c
4.0
12b
4.5
4c
2.0
3b
1.0
14c
3.5
10.0
8
9
AKS Mikołów
1495
3c
0.5
10b
6.0
14c
4.0
19b
5.5
2c
0.5
4b
0.5
15c
3.5
1b
0.0
16c
4.0
10.0
9
10
RKS Mat Ruda Śląska
1460
8b
1.5
9c
0.0
21b
5.0
20c
4.5
12c
3.0
11b
2.0
18c
4.5
7b
0.5
22b
6.0
9.0
10
11
MKSz "Diagonalia" Imielin
1488
4b
0.0
21c
3.0
19b
2.5
22c
5.0
13b
4.5
10c
4.0
3b
1.5
12b
3.5
1c
0.5
9.0
11
12
UKS "Pionier" Jastrzębie-Zdrój
1496
1b
0.5
20c
5.0
7b
1.0
13c
3.5
10b
3.0
8c
1.5
17b
4.0
11c
2.5
19b
3.5
9.0
12
13
KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice II
1542
16c
2.5
18b
4.0
5c
1.0
12b
2.5
11c
1.5
22b
6.0
19c
4.0
15b
2.0
21c
5.0
8.0
13
14
SSz 'Strzybniczanka" Tarnowskie Góry
1521
20b
5.0
1c
1.5
9b
2.0
17c
5.5
5b
2.5
16c
3.5
6b
3.5
2c
1.5
8b
2.5
8.0
14
15
MKSz II Rybnik
1507
21b
6.0
4c
1.5
17b
4.5
8c
3.5
7b
2.0
5c
0.5
9b
2.5
13c
4.0
2b
2.0
8.0
15
16
UKS "Ognisko" Rydułtowy II
1363
13b
3.5
6b
1.5
18c
5.5
4c
1.5
8b
2.0
14b
2.5
22c
4.0
17c
4.0
9b
2.0
8.0
16
17
UKS "HETMAN" Częstochowa II
1475
6c
1.0
22b
6.0
15c
1.5
14b
0.5
19c
3.5
18b
3.5
12c
2.0
16b
2.0
20c
5.0
8.0
17
18
KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
1542
19b
3.0
13c
2.0
16b
0.5
21c
3.0
20b
3.5
17c
2.5
10b
1.5
22c
3.5
6b
0.5
6.0
18
19
Pszczyńskie Stowarzyszenie Szachowe II
1438
18c
3.0
5b
2.0
11c
3.5
9c
0.5
17b
2.5
20c
3.0
13b
2.0
21b
3.0
12c
2.5
5.0
19
20
UKS "HETMAN" Częstochowa III
1324
14c
1.0
12b
1.0
22c
5.0
10b
1.5
18c
2.5
19b
3.0
21c
5.0
6c
1.5
17b
1.0
5.0
20
21
LKS Polonia Poraj
1230
15c
0.0
11b
3.0
10c
1.0
18b
3.0
22b
4.0
6c
1.5
20b
1.0
19c
3.0
13b
1.0
5.0
21
22
UKS "Ognisko" Rydułtowy III
1283
7b
0.0
17c
0.0
20b
1.0
11b
1.0
21c
2.0
13c
0.0
16b
2.0
18b
2.5
10c
0.0
0.0
22
ChessArbiter Pro (v.4.28) (C) A.Curyło
http://www.chessarbiter.com/
Lic:0316 Właściciel: Igor Pyrkosz