M-ce | Tyt. | Nazwisko Imię | Drużyna | Sz.1 | Sz.2 | Sz.3 | Sz.4 | Sz.5 | Sz.6 | Pkt. |
1 | II+ | Kotlewski, Łukasz | XIII Liceum Ogólnokształcące Katolickie w Olsztynie | | 8.0(8) | | | | | 8.0 |
2 | III | Chmielewski, Bartosz | Liceum Ogólnokształcące nr 4 w Olsztynie | | | 8.0(8) | | | | 8.0 |
3 | I++ | Renkowski, Piotr | Liceum Ogólnokształcące nr 4 w Olsztynie | 8.0(8) | | | | | | 8.0 |
4 | II | Kowalczyk, Żaneta | Liceum Ogólnokształcące nr 4 w Olsztynie | | | | 7.0(8) | | | 7.0 |
5 | II+ | Wojtunik, Maciej | Liceum Ogólnokształcące nr 4 w Olsztynie | | 7.0(8) | | | | | 7.0 |
6 | II | Rosiński, Michał | II Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie | 7.0(8) | | | | | | 7.0 |
7 | V | Narożny, Emilian | II Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie | | | 6.5(8) | | | | 6.5 |
8 | III | Zakrzewska, Karolina | I Liceum Ogólnokształcące w Elblągu | | | | 6.0(8) | | | 6.0 |
9 | | Czerniak, Łukasz | Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzie | | | 6.0(8) | | | | 6.0 |
10 | II | Olszewski, Artur | II Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie | | 6.0(8) | | | | | 6.0 |
11 | III | Kulesza, Jolanta | Liceum Ogólnokształcące w Ostródzie | | | | 5.5(8) | | | 5.5 |
12 | IV | Kotlewska, Monika | XIII Liceum Ogólnokształcące Katolickie w Olsztynie | | | | 5.0(8) | | | 5.0 |
13 | II+ | Głębocki, Piotr | Zespół Szkół Zawodowych im. S. Petofi w Ostródzie | 5.0(8) | | | | | | 5.0 |
14 | | Włodarczyk, Marta | II Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie | | | | 4.5(8) | | | 4.5 |
15 | | Mrug, Tomasz | Zespół Szkół nr 2 w Działdowie | | | 4.5(8) | | | | 4.5 |
16 | | Maślewski, Karol | Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzie | | 4.5(8) | | | | | 4.5 |
17 | | Suchocki, Artur | I Liceum Ogólnokształcące w Elblągu | 4.5(8) | | | | | | 4.5 |
18 | | Szandrowska, Maria | Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu | | | | 4.0(8) | | | 4.0 |
19 | | Werbowy, Łukasz | Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu | | | 4.0(8) | | | | 4.0 |
20 | III | Żmijewski, Stanisław | Zespół Szkół Zawodowych im. S. Petofi w Ostródzie | | | 4.0(8) | | | | 4.0 |
21 | | Rydzio, Szymon | Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzie | 4.0(8) | | | | | | 4.0 |
22 | | Wlazło, Krzysztof | Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu | | 3.5(8) | | | | | 3.5 |
23 | | Nadurski, Grzegorz | I Liceum Ogólnokształcące w Elblągu | | 3.5(8) | | | | | 3.5 |
24 | | Stypółkowski, Szymon | Zespół Szkół nr 2 w Działdowie | 3.0(8) | | | | | | 3.0 |
25 | IV | Kuban, Dominika | Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzie | | | | 2.5(8) | | | 2.5 |
26 | V | Korsch, Konrad | Zespół Szkół Zawodowych im. S. Petofi w Ostródzie | | 2.0(8) | | | | | 2.0 |
27 | | Czerwiński, Tomasz | I Liceum Ogólnokształcące w Elblągu | | | 2.0(8) | | | | 2.0 |
28 | | Krezymon, Michał | Liceum Ogólnokształcące w Ostródzie | 2.0(8) | | | | | | 2.0 |
29 | | Kozłowska, Wiktoria | Zespół Szkół nr 2 w Działdowie | | | | 1.5(8) | | | 1.5 |
30 | | Puzdrowski, Mateusz | Zespół Szkół nr 2 w Działdowie | | 1.5(8) | | | | | 1.5 |
31 | | Batug, Paweł | Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu | 1.5(8) | | | | | | 1.5 |
32 | V | Pilichowski, Kacper | Liceum Ogólnokształcące w Ostródzie | | | 1.0(8) | | | | 1.0 |
33 | | Buzderewicz, Krzysztof | XIII Liceum Ogólnokształcące Katolickie w Olsztynie | 1.0(8) | | | | | | 1.0 |
34 | | Kuriata, Michalina | Zespół Szkół Zawodowych im. S. Petofi w Ostródzie | | | | 0.0(8) | | | 0.0 |
35 | | Kowalew, Miłosz | Liceum Ogólnokształcące w Ostródzie | | 0.0(8) | | | | | 0.0 |
35 | | Paczynski, Marcin | XIII Liceum Ogólnokształcące Katolickie w Olsztynie | | | 0.0(8) | | | | 0.0 |
35 | | Liszewski, Mariusz | Zespół Szkół Zawodowych im. S. Petofi w Ostródzie | | | | | | | 0.0 |
35 | | Szabelski, Sebastian | Liceum Ogólnokształcące w Ostródzie | | | | | | | 0.0 |